Magazín

Pozvánka: V červenci nejen závodní sezóna v plném proudu

 01.07.2020

S příchodem prvního prázdninového měsíce přichází i řada závodů a dalších zajímavých akcí. Máme pro vás malou rychlou ochutnávku.

Video: Kellys Noid 90 - nekompromisní závodní stroj Stanislava Sehnala

 28.06.2020

V depu úvodního podniku českého poháru ve sjezdu na horských kolech v Koutech nad Desnou se nám podařilo zastihnout vítěze tohoto závodu a jezdce Kellys factory team, Stanislava Sehnala.

Uskladnění kola v bytě - šetříme místem

 24.06.2020

To, s čím jsem dlouhou dobu tak nějak počítal, se stalo nevyhnutelným. S pořízením druhého domácího mazlíčka jsem musel vyřešit jeho umístění.

Rozhovor: Amatérský triatlonista Tomáš Kubičík - na závodech se pořád hlavně učím

 21.06.2020

Triatlon je velice oblíbený a populární sport u lidí, kteří chtějí spojit větší množství pohybových aktivit. My jsme si pro vás připravili rozhovor s nadějným triatlonistou Tomášem Kubičíkem.

Video: 1. kolo Českého poháru a 2. kolo MSDH Cup Kouty nad Desnou - top závod

 17.06.2020

Hned týden po úvodním MSDH Cupu na Bílé se konalo druhé pokračování tohoto podniku a zároveň první kolo Českého poháru ve sjezdu na horských kolech v Jeseníkách, a to konkrétně v Koutech nad Desnou.

Video: Tip na výlet - Beskydská magistrála

 14.06.2020

Místo, kde se potkávají všichni nadšenci kopců a terénu. Takhle výstižně a jednoduše lze popsat oblast Beskyd.

Reportáž: Kouty nad Desnou aneb další kolo moravsko-slovenského downhill Cupu

 10.06.2020

Letošní ročník MSDH Cupu začal neplánovaně až poslední květnový víkend v Bílé, načež se hned týden po tomto závodě jel další. Jak to proběhlo?

Tip na výlet: Na kole v Savojských Alpách

 07.06.2020

Hned na úvod by se asi slušelo napsat, že na MTB ve Francii nejsem žádný velký expert, pouze bydlím v Savojských Alpách v malém městečku Bourg-Saint-Maurice.

Video: Reportáž MSDH Cup Bíla - blátivé peklo

 03.06.2020

Poslední květnový víkend patřil prvnímu kolu letošního ročníku MSDH Cupu, který neplánovaně odstartoval až na Bílé a my vám přinášíme krátkou reportáž z tohoto závodu plného bláta, kaluží a mokrých klouzavých kořenů.

Kolotoč na Lysé hoře s mistrem

 27.05.2020

Nestává se často, že by se má vyjížďka skládala pouze z výjezdu a sjezdu jednoho kopce. Občas tomu však dopomohou okolnosti.

Je elektrokolo podvod?

 24.05.2020

Ti, kteří mě znají, ví, že jsem o elektrokolech v minulosti nemluvil úplně nejlíp. Častokrát jsem tvrdil, že “elektro je podvod”. Ty doby už jsou však dávno pryč.

Novinka: Cannondale Scalpel pro rok 2021

 21.05.2020

Historie Cannondale se začala psát již v roce 1971. Dnes tuto značku známe jako výrobce kvalitních kol. My si v tomto článku blíže představíme model pro příští rok.