Magazín

Unboxing: Liv Embolden 2 29 - pro dámy, které se nebojí terénu

 30.05.2023     0

Rozumně osazené, dostupné celoodpružené dámské kolo, vhodné pro jízdu na trailech nebo klidně i na celodenní výlet v terénu. Stojí Liv Embolden 2 za to?

Peggy – zklamání na Mílích, nové výzvy i ten nej závod

 29.05.2023     0

Peggy je známá mezi cyklisty a dobrodruhy. Víme ale o ní vše? A co pro ni bylo nedávno zklamáním ale naopak i překvapením a co je pro ni výzvou i snem?

Garmin Varia Radar - více než kdy jindy dává smysl

 25.05.2023     11

Je zadní světlo v ceně kolem 4 tisíc obhajitelná investice? Nebo je to jen další tahák na peníze, protože přece za bezpečnost jsme ochotni zaplatit? A potřebuji, aby součástí světla byl radar?

Červen - opravdu pestrý program

 24.05.2023     0

Červen je období vrcholící cyklosezóny. Během tohoto měsíce náš čekají opravdu různorodé a hlavně velmi zajímavé závody.

Volné i elastické kraťasy pro komfortní vyjížďky

 23.05.2023

Absolvovat dlouhý výjezd, či cítit ochranu před blátem, to není jen tak. Kvalitní cyklokraťasy dokáží mnohokrát udělat propastný rozdíl v komfortu a tento kousek oblečení není radno podceňovat.

Test: Lezyne Road Caddy - velký prostor v malém těle

 21.05.2023     5

Snem snad každého cyklisty je malá brašnička, do které se vejde nekonečně mnoho obsahu. Bohužel výrobci fyzikální zákony nejsou schopni obejít, ale společnosti Lezyne se podařilo vytvořit nenápadnou brašničku, která toho pojme až překvapivě mnoho.

Moravské Toskánsko - tip na celoroční výlet nebo marketingová past?

 19.05.2023     0

Moravské Toskánsko. Už jste tento název někdy slyšeli? Itálie v České republice? Stojí toto místo za návštěvu?

Malevil Cup 2023: měsíc před startem

 18.05.2023     0

Zní to až neuvěřitelně. Termín červnové kultovky v Lužických horách se nezadržitelně blíží. Zbývá už jen měsíc do startu Malevil Cupu, jednoho z nejlépe obsazovaných maratonů v Česku.

Rozhovor: Anne Tauber – co nezkusíme, nemůžeme se naučit

 17.05.2023     0

Nizozemská cyklistka Anne Tauber je od letošní sezony součástí Orbea Factory Teamu. Jak se z rovinaté země jako je Nizozemí stát součástí ženské MTB špičky? Co vše umí její závodní kolo?

Poznejte nové trasy Valachy mana s Jaroslavem Kulhavým a Petrem Vabrouškem

 16.05.2023     0

Pořadatelé sportovního seriálu DATART Valachy tour připravili před červnovým triatlonovým závodem Valachy man speciální víkendový kemp pro širokou veřejnost, při němž se zájemci mohou v sobotu 20. a v neděli 21. května seznámit s novými trasami pod vedením bikera a olympijského vítěze Jaroslava Kulhavého nebo předního českého triatleta, nejúspěšnějšího českého Ironmana Petra Vabrouška.

Unboxing: Orbea ALMA H30 - univerzální bike na sport i relax

 16.05.2023

Univerzálnost hardtailů je něco, co hledá mnoho cyklistů, nemluvě o dostupnějších cenách či údržbě. Zapadne sem i španělská Orbea ALMA H30?

Světový pohár horských kol v NMNM 2023: nová kola, souboj generací, barvy a bláto

 15.05.2023     1

Nové trasy, nová kola, vybavení, barvy všude okolo, ale taky déšť, mokré kořeny a bláto. Především ale skvělé výkony a atmosféru. To vše a ještě mnoho dalšího přinesly první závody světového poháru horských kol.