Magazín

Od základu: Jaký materiál rámu je nejvhodnější?

 22. 1. 2024     0

Nabízí karbon bezkonkurenčně nejlepší vlastnosti? Je hliník pouze „low-cost“ záležitostí? V tomto článku se podíváme na materiály rámů silničních i horských kol.

Do práce na kole – jde to celý rok?

 19. 1. 2024     0

Vyhnout se ranním zácpám, projet se před prací a šetřit peníze za pohonné hmoty jsou pouze ukázky výhod, které cesta do práce na kole nabízí. Pokud jste ještě nepřišli na chuť této výzvě, možná vám tyto tipy pomohou.

Staň se součástí redakce magazínu MTBIKER

 17. 1. 2024     0

Rád/a jezdíš na kole? Rád/a o kolech čteš, vykládáš, okukuješ je v obchodech? Nedělá ti problém udělat fotku a dokážeš napsat článek? Pak neváhej a napiš nám, právě tebe v redakci magazínu MTBIKER.cz rádi uvidíme.

Vyber si své silniční nebo gravel kolo

 16. 1. 2024

V našem eshopu najdeš více než 250 kol zaměřených na jízdu po asfaltových, zpevněných či polních a štěrkových cestách. Prohlédni si menší redakční výběr z naší nabídky.

Od základu: Celoodpružené vs. hardtail MTB – rozdíly a benefity

 15. 1. 2024     0

Dva různé světy, dva rozdílné principy, dva odlišné pocity z jízdy, ale jedna stejná zábava. Jaké jsou rozdíly mezi pevným a celoodpruženým rámem kola?

Jak se udržet ve hře?

 12. 1. 2024     1

Mimo bike sezónu a zejména v období svátků, plesů a oslav to bývá obtížnější, ale s kouskem sebezapření to bude „brnkačka“.

Od základu: XC, TR, AM, EN, DH – kde je rozdíl?

 11. 1. 2024     0

Horská cyklistika se dělí na několik disciplín – od běžného lesního/asfaltového ježdění do kopců až po extrémně náročné sjezdy. Které disciplíny známe a jak se jmenují?

Valachy tour přilákala dva tisíce sportovců, dvanáctý ročník odstartuje Noční stopou Valachy

 10. 1. 2024     0

Téměř dvě tisícovky sportovců se během roku 2023 zapojily do DATART Valachy tour, tradiční série sportovních akcí na Valašsku. Do nadcházejícího dvanáctého ročníku seriál vstoupí v sobotu 3. února 2024 populárním běžkařským závodem Noční stopa Valachy ve Velkých Karlovicích.

Adrenalinové centrum Karviná: zajezdit si pod střechou

 9. 1. 2024     0

Nemusíte být pouze příznivci freestylových disciplín abyste navštívili karvinské Adrenalinové centrum.

Zimní cyklistické bundy - chrání, hřejí a co ještě?

 8. 1. 2024

Ježdění v zimě má své kouzlo. Důležitým faktorem je ochrana před chladem, srážkami, ale i vhodné odvětrávání a viditelnost. Opět přinášíme několik tipů.

Novoroční předsevzetí ve sportu

 5. 1. 2024     0

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří si novoroční předsevzetí zásadně nedávají, tak věřte, že podle statistik je vás výrazná menšina.

Garmin radar RTL 510 - výměna akumulátoru

 4. 1. 2024     9

Garmin radar postupně v několika verzích existuje na trhu již mnoho let a ty první už mají obvykle akumulátor v hodně bídném stavu. Pojďme se podívat, co obnáší výměna.