Tým za Bike-forum.cz

Dotazy, připomínky k chodu webu, nápady na zlepšení i technické problémy prosím pište na e-mail:
admin@bike-forum.cz.

Poděl se o své zážitky - napiš článek

Máš zajímavé zkušenosti nebo tipy, které mohou být užitečné i dalším bikerům? Tak neváhej a poděl se: redakce@bike-forum.cz.

Máte zájem o reklamu?

Pokud máte zájem o reklamu na Bike-fóru, napište nám prosím na e-mail:
sales@bike-forum.cz.

Redakce

Kateřina Obstová - 0bstii

katerina.obstova@bike-forum.cz Redaktorka a koordinátorka

Závodím jak na horském tak na silničním či krosovém kole za Ghost team. Nepohrdnu žádným sportem, ale cyklistika bere hodně času. Jinak studuji sport na UK. Pro MTBIKER.cz píši články a dělám koordinátorku.

Petr Mazura - PAM

petr.mazura@bike-forum.cz Redaktor

Cyklistika v nejrůznější podobách je součástí mého života. Stejně tak je součástí mého života i veškeré dění kolem cyklistiky, rád poznávám nové věci i lidi, rád se postavím výzvám a užívám si každou chvíli kdy sedím na kole. Kromě samotného ježdění se věnuji i redakční činnosti, natáčení a komunikaci s lidmi.

Lukaš Vaculík - D3VL3R

lukas.vaculik@bike-forum.cz Redaktor

Závodím na horském kole, zaběhnu ultráč, ale nepohrdnu ani výšlapy na tisícovky. Občas se zavřu do mučírny zvané fitko. Mám jednoduše rád sport do zblbnutí, stejně jako zdravý životní styl a trénink. Sdílím zkušenosti s lidmi a o tom všem pro vás točím videa, fotím a píšu články na MTBIKER.

Lucie Draganová - Luca14

Redaktor

Cyklistika je pro mě životním koníčkem. Jezdím na horském kole, gravelu, ale také na koloběžce, chodím po horách, běhám a lyžuji. Na MTBIKER.cz se věnuji hlavně korektuře článků, ale občas ráda přispěji i svými vlastními. Baví mě zkoušet nové věci a poznávat nová místa.

Tomáš Vitvar - jecnak

tomas.vitvar@bike-forum.cz Moderátor fóra

Živý inventář Bike-fora, moderátor, občasný pisálek. Cyklista milující ultradlouhé vyjížďky na bajku i silnici. Rád se občas podívám na život i sport z jiné perspektivy než obvykle, což vyžaduje vystoupit z komfortní zóny.

Ondřej Balý - black.horse

ondrej.baly@bike-forum.cz Moderátor fóra

Celoživotní závislák na všech formách cyklistiky a sportu, občasný fotograf krajiny a přírody a prý tak trošku podivín:-)

Jiří Bělák - JiBel

jiri.belak@bike-forum.cz Foto/video editor

Přestože jsem táta na plný úvazek, cyklistiku mám rád ve všech jejích barvách a zabírá mi moře volného času. A když zrovna v sedle nebrázdím stezky a lesní cesty, sedím za počítačem a ze záznamů tvořím videa. Taky rád skládám písmenka a dělám z nich příběhy.

Markéta Salíková - Maky.salik

Foto/video editorka

Foto a video je mým celoživotním koníčkem i mou prací. Ráda pracuji a zajímám se o svět sociálních sítí, které spravuji také pro MTBIKER.cz. Závodila jsem na horském kole, ale po dvou operacích kolene jezdím pouze rekreačně. Mám ráda sport, turistiku a procházky se svým psem.