Magazín

Zimní rukavice na kolo - abychom nepřimrzli k řidítkům

 27. 12. 2023

Jízda na kole může být příjemná i v zimě, základem je samozřejmě tepelný komfort. Přinášíme vám několik tipů na ochranu rukou před chladem.

Srdeční variabilita - tajemství regenerace a výkonu

 25. 12. 2023     0

Zkratka HRV se poměrně často vyskytuje při sportu a regeneraci. Co se pod těmito třemi písmeny skrývá a jaký mají vliv na náš život?

Test: Porovnání 6 indoor cyklistických platforem

 22. 12. 2023     6

Nabídka virtuálních cyklistických platforem je pestrá a všichni si z ní můžeme vybrat takovou, která pomůže splnit naše cíle.

Unboxing: Giant Stance E+ 2 - „elektroparťák“ na traily

 21. 12. 2023

Výkonný motor, snadné ovládání a citlivé odpružení posunou vaše hranice ježdění, zábavy a dobrodružství na zcela novou úroveň. My se nyní podíváme, jak je vybaven.

Jak předejít bolesti kolen?

 20. 12. 2023     0

„Au“, ta moje kolínka… Pravděpodobně každý zná ten pocit, vlastně šťastný člověk, který ten pocit nezažil. Krásná túra, výhledy, výlet v horách, ale kolena začnou říkat ne. A tak se z pěkného dne začíná stávat „mordor“.

Čistění a mazání - základ, který zvládne každý

 19. 12. 2023

Znáte ten pocit, když umýváte kolo, vše namažete a zůstanete se na něj dívat ještě dalších 10 minut s úsměvem? Trochu vám k němu pomůžeme a přidáme několik tipů na vhodné doplňky.

Tip na výlet: Bílými Karpaty na ebiku

 17. 12. 2023     0

Lesní cesty, polňačky, výhledy, bláto, prudké výjezdy, traily i rozhledny. To vše si můžete na tomto výletě užít.

Bikepacking napříč rakouskými Alpami - vstříc dešti a sněhu

 15. 12. 2023     0

Jaké je Rakousko? Běžný smrtelník si představí mléčnou čokoládu, řízek a Mozarta. Cyklista vidí spoustu cyklostezek, ohleduplných řidičů a krásných alpských stoupání.

12 otázek pro výběr správného cyklotrenažéru

 13. 12. 2023     0

Který trenažér získal podle tvých odpovědí nejvíc bodů? Klasika s bržděním o plášť, moderní s vlastní kazetou, válce nebo Smart Bike?

Unboxing: Marin Kentfield 1 - „retrobike“ v moderním hávu

 12. 12. 2023

Tentokrát si trochu odpočineme od zdvihů a výkonů a místo toho se podíváme na „klasiku,“ se kterou můžete vyrazit ať už na kávu do města nebo na cyklostezku.

Test: Rock Machine Gravelride e500 Touring - (mezi)městský expres

 10. 12. 2023     3

Gravel s motorem. A k tomu s blatníky, zadním nosičem a integrovaným osvětlením. Pro mnohého bikera i silničáře ztělesnění jejich nočních můr. Ale i přesto zde najdeme skupinku cyklistů, kteří elektrický gravel s “městským paketem” dokáží ocenit. Co všechno tento typ kola dokáže uživatelům přinést?

Trek pod Matterhorn – ikonickou pyramidu Švýcarska

 8. 12. 2023     0

Léta jsem zíral na všechny ty nádherné Alpské fotky a říkal jsem si: „Musí to být krásné, jednou tam chci jít.“ Býval to jen dětský sen. A ze snu mě vytrhla koupě letenky.