Magazín

Články v kategorii Závody

Tipy a triky: Z necyklisty cyklistou - nic není nemožné

 18.11.2020

Tímto článkem bych chtěla ukázat, že když si cyklista nabrnkne partnera, co nejezdí na kole, neznamená to, že si za pár měsíců neobrátíte role a vy jako cyklista nebudete dělat support na cyklistických závodech jemu.

24 hodin kolem řeky Moravy – trochu jiný pohled

 23.09.2020

Poslední prázdninový víkend se už tradičně konal tento závod, na kterém se sešlo přes 80 závodníků.

Pozvánka: Září ve znamení plného kalendáře

 28.08.2020

To, že dětem skončily prázdniny a dospělým dovolené, rozhodně neznamená, že si dáme klid od závodů a akcí. Právě naopak. Září je jak dělané pro cyklistické akce, o čemž vás přesvědčíme níže.

Pozvánka: Léto v plném tempu i počas srpna

 31.07.2020

I přesto, že je to se opatřeními jako na houpačce, přinášíme vám pozvánku na zajímavé akce v měsíci srpnu. Věříme, že pokud jste si dostatečně neužili červencových akcí, tak právě ty srpnové váš hlad po akcích a závodech uspokojí.

Video: MTB Amtech Juvacyklo maraton 2020 - opět bláto

 29.07.2020

Jestli jste si mysleli, že si na Drásalu náš redaktor Petr Mazura užil bláta až až, pak věřte, že na tomto závodě v Chřibech ho čekalo bláta ještě víc.

Video: Drásal 2020 - hodně kilometrů, spousta výškových metrů a hluboké bláto

 12.07.2020

První červencový víkend byl ve znamení 27. ročníku legendárního závodu horských kol Drásal. Vedle nejdelší trati nazvané jako OBR Drásal o délce neuvěřitelných 172 km se mohli účastníci závodu poměřit s jinými na dalších tratích, o kratších distancích.

Pozvánka: V červenci nejen závodní sezóna v plném proudu

 01.07.2020

S příchodem prvního prázdninového měsíce přichází i řada závodů a dalších zajímavých akcí. Máme pro vás malou rychlou ochutnávku.

Rozhovor: Amatérský triatlonista Tomáš Kubičík - na závodech se pořád hlavně učím

 21.06.2020

Triatlon je velice oblíbený a populární sport u lidí, kteří chtějí spojit větší množství pohybových aktivit. My jsme si pro vás připravili rozhovor s nadějným triatlonistou Tomášem Kubičíkem.

Video: 1. kolo Českého poháru a 2. kolo MSDH Cup Kouty nad Desnou - top závod

 17.06.2020

Hned týden po úvodním MSDH Cupu na Bílé se konalo druhé pokračování tohoto podniku a zároveň první kolo Českého poháru ve sjezdu na horských kolech v Jeseníkách, a to konkrétně v Koutech nad Desnou.

Reportáž: Kouty nad Desnou aneb další kolo moravsko-slovenského downhill Cupu

 10.06.2020

Letošní ročník MSDH Cupu začal neplánovaně až poslední květnový víkend v Bílé, načež se hned týden po tomto závodě jel další. Jak to proběhlo?

Video: Reportáž MSDH Cup Bíla - blátivé peklo

 03.06.2020

Poslední květnový víkend patřil prvnímu kolu letošního ročníku MSDH Cupu, který neplánovaně odstartoval až na Bílé a my vám přinášíme krátkou reportáž z tohoto závodu plného bláta, kaluží a mokrých klouzavých kořenů.

Ohlédnutí za letošním MSDH cupem, aneb - Tak jsme to zvládli...

 18.12.2019

Šest sjezdových závodů a jako bonus dva enduro závody. Pojďme se podívat na to, jak proběhl letošní MSDH cup a na zajímavosti z tohoto seriálu.<br />