Magazín

Články v kategorii Silniční cyklistika

Vánoční dárky pro cyklisty a cyklistky: prohlédněte si naše tipy

 06.12.2023

Ani jsme se nenadáli a Vánoce nám opět klepou na dveře. A každý se určitě těší nejen na chvilky oddechu, setkání s blízkými a vánoční dobroty, ale také na dárky.

Doplňky pro zimní ježdění - cyklistika, celoroční sport

 05.12.2023

Zima už nemusí být výmluva. Funkční oblečení a doplňky do různých podmínek a terénu umožňují jezdit prakticky celoročně. Čím byste mohli doplnit svoji výbavu?

Představení: karbonové žiletky Giant TCR Advanced

 03.12.2023     0

Najeli jste v sezoně tisíce silničních kilometrů a připadá vám, že vaše žiletka má už to nejlepší za sebou? Nebo byste rádi na silnici začali? Představíme si dva karbonové modely značky Giant z její legendární řady TCR, která existuje už od roku 1998 (současná generace je v pořadí již devátá), a porovnáme rozdíly mezi těmito dvěma sourozenci.

Mallorka - ježdění v každém ročním období

 02.12.2023     0

Malorka je prý snem každého zaníceného cyklisty - tak proč si ho nesplnit?

Spodní trika Craft: správný výběr spodní vrstvy se vyplatí

 01.12.2023     0

Větu “venku je zima, pořádně se obleč” slýcháme už od dětství asi všichni. A samozřejmě je to pravda. Nikdo se nechce vracet domů promrzlý.

Test světel KLS: kolik lumenů je potřeba?

 28.11.2023     2

Dny se krátí, ale chuť jezdit je pořád. Je však potřeba to trošku vychytat a na cestu vidět. A taky být vidět. Co nás může zajímat při výběru světla nebo blikačky? Pár světel a rozdílů mezi nimi si ukážeme v tomto testu.

Servisní minimum, které zvládne i začátečník

 26.11.2023     0

Kolo, stejně jako každý jiný kus techniky, vyžaduje alespoň základní péči. Jaké úkony zvládne i nováček v této disciplíně?

Dobrá Strava, špatná Strava - jakou si ji uděláš?

 23.11.2023     0

Aplikace Strava je taková, jako její uživatel. Jaké věci probouzí ve sportovcích? Jen dobré nebo i špatné?

Oblečení do horšího počasí - vítr a déšť tě nezastaví

 20.11.2023

Podzim, to není jen padající listí a romantika babího léta. Neodmyslitelně k němu patří i horší počasí a do toho je třeba se náležitě obléct.

Test: Alé Riparo - když nechcete mrznout

 16.11.2023     0

Zimní cyklistické oblečení je pro ježdění v nižších teplotách nezbytnost. Pokud nechcete mrznout, jsou zimní kalhoty a bunda kousky výbavy, do kterých se určitě vyplatí investovat. Jak se osvědčila Alé Riparo R-EV1?

Mám problém s posedem? Zkontroluj si kolo a výbavu

 15.11.2023     1

Mnoho věcí ti i samo napoví, jestli bys měl řešit posed na kole. Čeho si všímat na klikách, tretrách, sedle, kalhotách, omotávce nebo gripech?

Unboxing: Liv Devote Advanced 2 – gravel pro akční dámy

 14.11.2023

Oblíbenost kol z kategorie gravel má rostoucí trend. Je to zejména pro jejich všestrannost na každé cestě. Co nabízí dámský model Devote Advanced 2 od Liv?