Magazín

Články v kategorii Enduro

Rozhovor: Matěj Charvát - sjezdař a youtuber v jednom

 20.11.2020

Disciplína sjezdu je mi hodně blízká, protože kluci, co tohle jezdí mají pud sebezáchovy potlačený natolik, že se z kopců pouštějí bez servítek po hlavě dolů.

Tip na výlet: Francouzské bikeparky MONTCLAR a LE GRAND PUY - aneb bikovačka v Alpách

 11.11.2020

Dnes jsem se rozhodl psát o bikeparku, který ačkoliv je od nás vzdálen 4 hodiny cesty autem, navštěvujeme pravidelně a s nadšením.

Video: CTM Mons - nově na pružinovém tlumiči Suntour

 30.09.2020

Zastihli jsme Denisa Kohuta, elitního jezdce CTM týmu, při testování nového pružinového tlumiče od Suntour. A jak už tomu u nás bývá zvykem, položili jsme mu pár otázek.

Video: 9 a 11 letí dávají i ty největší skoky

 20.09.2020

V bikeparku v Kálnici jsme náhodně narazili na dvojici malých kluků ze Švýcarska, nad jejichž jízdou žasli i ostřílení profíci. Přinášíme vám jejich představení a věříme, že o nich ještě uslyšíme.

Video: Dobře připravený sjezďák je základ úspěchu

 13.09.2020

Podařilo se nám vyzpovídat pro vás hlavního servisního technika týmu CTM týmu, který poradil na co nezapomenout pokud se chystáte pustit se na kole z kopce dolů.

Video: Jak nastavit enduro bike

 01.03.2020

Správné nastavení enduro biku poznáte samozřejmě hlavně z kopce, ale nemalou úlohu sehrává i při výjezdu kopce.

Blinduro Podzim 2019 - podzim ve znamení pravého endura

 28.10.2019

V průběhu jednoho z posledních říjnových víkendů se konalo pověstné, skutečně „mautinbajkové“ podujetí. Blinduro, konající se v Červené vodě - Ski Bukovce, přilákalo skutečně silnou konkurenci a o zážitky tak nebyla nouze.

Video: Honza Herberk - splněný sen jménem Whistler

 19.07.2019

Honza pochází z Uherského Brodu a holduje enduru a silniční cyklistice. Ve videu řekne ale i o ježdění v Kanadě a co všechno to obnáší.