Magazín

Reportáž: Road Classics Pálava - ikonické vinice a dramatické počasí

 7. 6. 2024     0

Road Classics – série monumentů, která vás zvedne ze sedla. Krásné vinice, dramatické bouře, vylévání vody z treter a pořádný zážitek – o tom bude tato reportáž.

Chiara Teocchi: Když do toho dáte všechno, nemůžete být nespokojení

 5. 6. 2024     0

Chiara Teocchi je italská závodnice, v tuto chvíli 6. žena pořadí světového poháru v XCO. V Novém Městě na Moravě jsem měla možnost s ní na chvíli posedět a dozvědět se třeba to, jak se dostala do Orbea Factory Team nebo jak vidí své šance na olympijský start.

Rusavská padesátka: bahenní lázně v Hostýnských vrších

 5. 6. 2024     2

Rusavská 50 je významný regionální závod horských kol, pořádaný již tradičně v obci Rusava na Kroměřížsku. Letošní ročník se dočkal několika změn a výrazného zpestření, které si pro nás připravilo počasí.<br />

Všestranná horská kola - v jednoduchosti je krása

 4. 6. 2024

Není nad univerzálnost hardtailu. Nezklame při dojíždění, přinese relax při víkendových výletech, ale i sportovní vyžití při maratonech. Tak který si vybereš?

Jubilejní 25. Malevil Cup: déšť, bláto a tisíc závodníků

 4. 6. 2024     0

Pekelné podmínky neodlákaly více než 1000 závodníků od startu na Malevil Cupu, nejúspěšnější byl tým Canyon Sidi, vyhrál Martin Stošek a Stefanie Walter.<br />

Od základu: levné vs. drahé kousky – kde můžeme ušetřit?

 3. 6. 2024     0

Cyklistika může být velmi drahý sport. Ať už jde o komponenty, kola nebo oblečení, některé kousky umí pořádně odlehčit vaši peněženku. Do čeho se však vyplatí investovat?

Domestici.cz – Nikdy v tom nejedeš sám

 2. 6. 2024     0

Dojet jeden z nejtěžších ultracyklistických závodů na světě a rozjet v Česku diskusi o potřebnosti paliativní péče. To jsou dva cíle projektu Domestici.cz, za kterým stojí Martin Souček. <br />

Pozvánka: červen - letní sezóna v plném proudu

 31. 5. 2024     0

Letní sezóna čeká za dveřmi, a tak si ji už musíme jen naplno užít se vším, co přijde.

Už za měsíc na Bystřičce: odstartujte léto s triatlonem Valachy manem

 30. 5. 2024     0

Největší triatlonový závod pro širokou veřejnost v ČR je opět tady! Odstartujte léto s Valachy manem, legendárním závodem seriálu DATART Valachy tour, který 22. a 23. 6. u vodní nádrže Bystřička na Vsetínsku opět nabídne trasy nejen pro zkušené sportovce, ale i pro začátečníky a děti.<br />

Unboxing: BULLS Sonic EVO TR1 - objevuj a bav se

 29. 5. 2024

Slušná výbava, dobrý výkon, pořádný dojezd a zajímavý design jsou často kritéria, která při koupi e-biku zvažujeme. Splňuje je i tento trailový BULLS Sonic EVO?

Český pohár XCM ve Stolových horách: Něco tak těžkého už nikdy nepojedu! Anebo zase za rok

 29. 5. 2024     3

Merida Stolové hory. Technicky asi nejobtížnější XC maraton Českého poháru v nejkrásnějším prostředí.

Od základu: Krátké vs. dlouhé trasy - strategie, plánování, strava

 28. 5. 2024     0

Silniční cyklistika s sebou přináší rychlost a rychlost s sebou přináší i delší vyjížďky. V čem se liší od těch krátkých?