Víkendové silnice Praha východ - zima 2017/2018

725 nepřečtených
  • jecnak

    A je to tady. Dlouho očekávané zimní vlákno. Chtěli jste zimu? Máte ji mít ;-)

    0 0
    • milmat  

      Na sobotu se nabízí krásná vyjížďka na Sázavu. Akorát po páteční akci mohu mít problém se vstáváním na 9:00. jak jste na tom?

      0 0
      • Honzis  

        já nevím, mám v pátek odpolední a budu tu mít ségru z Londýna + v neděli ten Brod … Když bude slušně, něco bych dal ale dohodneme později.

        0 0
      • myreczech  

        Pokud bude přát počasí tak bych snad jel…ten Brod asi nedám…chodidlo bolí při nášlapu…ale na kole cajk…musím být jen do 13h doma…holčičí narozeninová párty…

        0 0
        • milmat  

          Pokud je holčičí, tak se můžeš zdržet na kole? Ne? Těch 13 je moc ambiciózních – bude to cca 100 km, avg. max. 24 km/h, jsou tam i kopce. Takže to vychází na 4+ hodny kolo + přestávka na kafe na Ondřejově. Návrat bych viděl 14 v Čela, pokud neproběhne zastávka ještě v Kounicích.

          0 0
          • myreczech  

            4+ tak to chcípnu na podchlazení…:) žádný zimní věci…no uvidím teda jak bude…ještě to musím nadhodit doma…ve 14:00 to začíná…prej musím věšet balónky a mazat chlebíčky…pro 10 holčiček a 5 maminek…a jednu tchýni…

            0 0
            • Delkim  

              A možná pro jednoho strejdu kyselý okurky nebo řepu :)))

              0 0
              • myreczech  

                řepa bude ty vokurko…:)

                0 0
              • kokoska.rokoska  

                Na to rovnou zapomeň, v neděli máš závody!

                Takže buď rychlé cukry nebo nic :-)

                0 0
                • Delkim  

                  No uvidíme jak si poradí ráno hadí jed s nateklým kotníkem :)))

                  0 0
                  • kokoska.rokoska  

                    Hlavně na sebe nenamaž celou tubu najednou. Kamarád to zkoušel a neosvědčilo se to :-)

                    0 0
                    • Delkim  

                      Zavolám dopředu na Bulovku jestli mají skladem sérum proti hadímu uštknutí :)))

                      0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ty o holcickach a baloncich, a kontextova reklama nespi :-)

              0 0
              • madik  

                Nene reklama právě ukazuje zboží, které nejčastěji navštěvuješ na shopech, ali atd.. Jako určitě lepší, než co tady vyskakuje mě :))

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  No mi to tak normalne funguje, ale nic takovyho jsme neshanel a ani mi nic podobnyho nevyskakuje (co znam anonymni mod). Tak bud nekdo hledal doma omylem na mym profilu, nebo kdyz uz mi Milos umi davat pozvanky do kalendare, tak mi Google dava i jeho reklamu :-)

                  0 0
                • myreczech  

                  to já měl zas wosrýho santu…:)

                  0 0
              • Honzis  

                teda co ty neobjednáváš, prej kupkolo :-)

                0 0
        • Honzis  

          přinejhorším si dáš s vokurkou mač na Zwiftu :-)

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jsem pro, zvlast pokud to pojmem na pohodu jako minule. Nemam problem ani s tim vyjet treba na desatou, kdyztak si neco vyridim po Celakovicich.

        P.S. Hlas pro prvni fotku.

        0 0
    • mvd  

      Jako, že z Prahy na východ? Tak to odpovídá. Nechce si se mnou někdo v sobotu střihnout Praha – Moravská Třebová? Vyjíždím v 7:30 ze Žižkova, dvě 10 minutové zastávky v Přelouči a Vysokém Mýtě, při předpovědi „Mírný západní vítr 3 až 7 m/s“ očekávaný AVG 30.

      0 0
      • milmat  

        To tak v létě. Horší to bude pak zpět proti větru :-).

        0 0
        • mvd  

          Zpátky jedu až v pondělí, a to má být jen 2–5 m/s západ / jihozápad :o)

          Pokud bys váhal nad tím protivětrem a nechtěl u nás nocovat do pondělka, tak se dá ve Svitavách hupsnout na Interpanter a za dvě hoďky jsi zpátky v Praze. To je tak akorát dát si svačinu, rozmrznout a jsi doma :o) Jezdí to každou sudou hodinu. Takže by to vycházelo v pohodě na ten 14:03 ze Svitav, 16:04 v Praze.

          Ber to jako výzvu :o)

          Edit: Jestli platí to Tvoje bydliště Čelákovice, tak holt do Kolína a ten kousíček domů, odpočatej a rozmrzlej už to dáš :o)

          0 0
          • milmat  

            Díky za nabídku, ale na sobotu už mám jiný plán (naštěstí :).

            0 0
            • mvd  

              Třeme-li ebonitovou tyč liščím ohonem, žáku Cartere …

              Totiž, necháme-li ostřikovat kolo slanými sra*kami s teplotou tuhnutí –5°C při teplotě –2°C a proudění vzduchu 30 km/h, žáku Cartere … ochlazování skupenským teplem způsobí, že nám sra*ky zmrznou a vytvoří krásnou krustičku! Hotová cukrová poleva :o)

              Včerejší návrat už byl trochu hard core :o)

              0 0
              • Delkim  

                Tvl a stejně se mi bude někdo divit, že jsem raději na trenažéru :)))

                0 0
                • milmat  

                  Je pár dní v roce, kdy pro to budu mít pochopení :-)

                  0 0
                • Honzis  

                  tak někdy lepší nedělat nic, ani trenažer :-D Ale to platí hlavně u těch opotřebovaných, ty jsi ještě mladej a nenabaženej.

                  0 0
                  • Delkim  

                    Jj, kéž by, ty juniore :)))

                    Kotníček, rýmička, kašlíček… Ta absence v Brodě mi fakt mrzí :(

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Jo jo to jsou ty choulostivy zavodni stroje vyladeny do vysokejch vykonu… my historicky vejtrasky leccos vydrzime, ale jede to pomalu a hodne zere :-)

                      0 0
                      • Delkim  

                        A další závodní stroj to nevydržel :)

                        12:10 Záložník AC Sparta Praha Tomáš Rosický říká, že končí profesionální kariéru (Reuters)

                        0 0
                • blaf  

                  Kvůli tomu jezdíš na trenažéru I v létě? :)

                  0 0
                  • Delkim  

                    To jsou pomluvy.

                    Napsal bych k tomu víc, ale musím na trenažér :)))

                    0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Sobota jedem s Milosem na pohodu smer Sazava. Sraz Mochov POZOR AZ V 9.30!

      0 0
      • Honzis  

        já to nevidím, sorry

        0 0
        • milmat  

          Teď se říká sorry jako :-). Tak třeba dorazí někdo z Prahy.

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      OT, Bohemian Gran Fondo 2018 bude 6/10. Nove zavadeji Bohemian Spring Fondo, 128km/3500up, 5/5/2018: trochu zavodnejsi, 5 merenych useku o delce 46km a 2400+ up.

      http://www.bohemiangranfondo.cz/…_2017_cz.pdf

      0 0
      • karliner  

        Přibyla jedna akce, čímž se v čase přibližuje okamžik, kdy pochopíš, že na BGF se závodí jen na měřených úsecích :-D

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Uplne z tebe citim tu jiskrivou radostnou soutezivost zavodniku detskych kategorii ;-)

          0 0
    • milmat  

      Sobota vypadá pěkně, jak jste na tom (ještě jsem se doma neptal, jestli se mi bude chtít..)? Ty zimní Sázavy v klidném tempu mne celkem baví :-). V neděli asi pauza nebo válce u stromečku, stejně bude asi ráno pršet.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Se taky zeptam jestli se mi chce zdobit stromecek. Odpo mame nejake spolecenske, ale to bych stihnul. Al enevim estli kopce na Sazave nebudou namrzle.

        0 0
        • Honzis  

          jo, přijet domů dobitej by nebylo nejšťastnější …

          Zatím nevím, blatníky (dlouhý) nemám a mít nebudu + počasí je hodně s otazníkem.

          0 0
      • jecnak  

        Proc ne. Primlouvam se ale spise za Podebrady. Mohli by dojet autem i necyklisti. Rezervacka to jisti.

        0 0
        • šimlos  

          V kolik byste tam případně byli ? Mám jenom bajka a nechtěl bych to valit po hlavní ale nablížil bych se autem a do Poděbrad dojel po cestičkách. Ještě jsem v té slovutné promenádové kavárně nikdy nebyl a předvánoční kafe by bylo dobrou příležitostí.

          0 0
          • milmat  

            Poděbrady na to budou lepší, stejně potřebuji být nějak rozumně na oběd doma. Takže může dát start standardně 9:00 v Mochově u hotelu. Pak pojeme po hlavní, takže u Olivera budeme něco lehce po 10. hodině.

            0 0
        • Medunka  

          U Olivera plno, jisti to Milano

          0 0
        • madik  

          V 8:35 u benziny?

          0 0
          • jecnak  

            Ok

            0 0
          • myreczech  

            …tak mě to doma bohužel neprojde…to bych měl zas na vánoce na talíři jak na ně dlabu…njn…příště…

            0 0
            • milmat  

              Vánoce jsou až neděle – úterý…

              0 0
              • myreczech  

                zkusím to ráno znovu nadhodit, ale prý musíme ještě koupit kapra, kterýho stejně nikdo nejí a botičky holkám…a beze mě se to prej neobejde…dneska zas celý den s tchýní dělali další cukroví, který nikdo už v zase nikdo žrát nebude…nojo…vá­noce…klasika…:)

                0 0
      • madik  

        Asi bych se pridal v sobotu. Ma byt slunecno a az 9 stupnu. :)

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Zítra budu doma nejužitečnější, když tam nebudu, tak bych také dorazil.

        Jen bych si ještě s dovolením vypůjčil „hroší“ kolo ( vše momentálně rozestavěné… :( ).

        0 0
    • Honzis  

      Vypadá to na „suché ale větrné“ svátky, co v plánu na 25/12? 26/12 nemůžu, zítra ještě chci nějaké kopečky pokud mě vítr úplně neotráví. Věřím, že půjde stále bez blatníků

      Dnes naprosto unešen z nového povrchu ve sjezdu do Ledečka! Bohužel druhá strana nahoru furt katastrofa :-(

      0 0
      • milmat  

        25. bych asi vyrazil na kole na Vysočinu, ale tam pak zůstanu. Ale pokud by se někdo na kousek chtěl přidat, budu jen rád.

        0 0
    • milmat  

      V neděli bychom vyrazili s Hrochem na něco kratšího. Návrat plánujeme na oběd v Čela. Start Mochov 9:00.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Místo žraní vyjížďka ranní. Pojedem s MM něco kratšího, Ondřejov nebo Olivera, po 12 zpět. 9 Mochov.

      0 0
      • milmat  

        Ještě, že se shodneme na startu :-)

        0 0
        • Honzis  

          na tenhle uragán už morálně nemám. Počkám nebo radši vyběhnu

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No placama to bylo na moral. Nastesti s Milosem dokazem nejet porad srot.

            0 0
            • myreczech  

              …jste drsný kluci z východu…:) já musím počkat až mi vyrostou děti a odejdou z domu…a manželka s nima…jinak se moc nechytám…btw…pří­jemné svátky všem… :)

              0 0
              • Honzis  

                tak musíš víc Zwiftovat, to jseš zároveň doma a zároveň bušíš :-)

                Jo dnes silně na morál, teprve teď když jsem přijel domů přestává foukat jako kráva a začíná foukat dost …

                P.S. Miloši zítra bych se s tebou svezl třebas ze Sadské přes Olivera po stezce do Kolína (pokud se něco nevyskytne doma)

                0 0
                • milmat  

                  Ok, ráno ti zavolám, v kolik se mi podaří vyrazit.

                  0 0
    • madik  

      Zitra jedu s Ondrou na Ondrejov. Sraz v 11h v Dubci kdyby se nekdo chtel pridat.

      0 0
    • milmat  

      V sobotu bych dal něco se startem Mochov 9:00. Pokud se někdo přidá, dejte vědět.

      0 0
      • Honzis  

        mám odpolední a tak brzo asi v sobotu vstávat nebudu.

        0 0
      • jecnak  

        Asi bych jel. Domluvme se vecer. Klidne jen Podebrady kvuli naledi.

        0 0
        • milmat  

          Ok, uvidíme dle situace a chuti :-)

          0 0
          • 2. Bóďa  

            Za sucha jsme s Reném v 9 v Mouchově.

            0 0
          • 2. Bóďa  

            Ladovská zima – dnes to pohřbila milimetrová nadílka. :D

            Se omlouvám, ale na hladkých to nerisknu.

            0 0
            • milmat  

              Tu je sucho a bez sněhu…

              0 0
              • jecnak  

                Nakonec to bylo fajn. Ani clovek pocitove zimou netrpel.

                0 0
                • milmat  

                  Jj, ze začátku chladněji na ksicht, ale pak bylo příjemně. A to byly teploty až k –3,6 stC.

                  0 0
      • 2. Bóďa  

        Jestli bude sucho, jedu.

        0 0
    • milmat  

      Na Silvestra mám kulturní plány, ale pokud jej přežiji, tak bych dal Novoroční jízdu. Akorát start bych posunul min. na 10:00.

      0 0
      • jecnak  

        Od 11 mame rezervaci u Olivera. Kdyby se chtel nekdo pridat. V 10 sraz v Mochove a v 9:35 v Hornich Pocernicich u Benziny. Tempo svatecni!

        0 0
        • 2. Bóďa  

          Podle hladiny v krvi dám ráno vědět. ;)

          0 0
        • milmat  

          OK.

          0 0
        • hannawald  

          potvrdim rano, laka me solidni pocasi, tak snad se mi podari vstat v kondici:)

          0 0
        • madik  

          Bych se taky nahlasil na 9:35 u Benziny. Jen doufam ze nesprchne v noci, aby si blatnikari nestezovali :)

          0 0
          • jecnak  

            Kdyztak si spindiry sednou na terase.

            0 0
          • Delkim  

            Sprchnout nesmí! I Delkim momentálně ladí a přehazuje z trenažéru pedály, sedlo a nástavce, aby byl za příznivých meteo podmínek schopen vyrazit a doprovodit vás do Poděbrad.

            0 0
            • Reggie  

              „Delkim momentálně ladí a přehazuje z trenažéru pedály, sedlo a nástavce“, dokud jsem si nepřečetl tohle, tak mi bylo trochu líto, že nepojedu.

              0 0
              • Delkim  

                :))) já to mám kvůli zápěstí po operaci

                0 0
                • 01carbon  

                  Hele pred 3mi tydny mi dali dlouhy kus z merkuru do klicku.KDYBYCH to byl byval vedel tak dneska olivera s vami protocim. Takhle jsem dal solo nizbor. Kdyby mi bajker nedotahnul do berouna tak jsem zemrel za dobrichovicemi.

                  0 0
            • Honzis  

              akorát teda nechápu proč jsi nedal na kolo z trenažeru zadní kolo a měl bys to jednodušší :-) Aspoň jsi zprasil lepšího Rabobanka a máš důvod k důkladné očistě, beztak se ti holky doma nudí když nemusí ani vařit :-D

              0 0
              • Delkim  

                Když nad tím teď zpětně přemýšlím, tak musím uznat, že jsem idiot a že jsem si přidělal dost práce :) No aspoň se Dura po čase podívala ven :) Už jsem vše přehodil zpět a za chvíli si vytočím nohy, mám je úplně k.o.

                Btw a není to poprvé, co by mi tvoje rada ušetřila dost práce, pokud bys mi ji předal o něco dříve :)))

                0 0
        • 2. Bóďa  

          Jedu.

          0 0
          • Delkim  

            jedu

            0 0
            • madik  

              To bude v Oliverovi narvano :)

              0 0
              • 2. Bóďa  

                To nevypadá na tempo sváteční.

                Špindírové a poslední na terase… :))

                0 0
    • milmat  

      Dnes byla solidní účast, tak věřím, že jak na Nový rok, tak po celý rok :-)

      PS: Na fotce není už Delkim. Musel se před Poděbrady omluvit, protože potřeboval vařit čočku a doplnit nějaké kWh na trenažéru. A to jsme dnes jeli na dietní vlně – takže namísto dortíku u Olivera byla půlka jahody :-)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        No jo, vytahnu paty, vykoukne slunicko a hned takovej peletón! Se těšim na příště.

        0 0
        • Honzis  

          to zas bude peklo :-) Jak jede Hroch, to je dycky šrot :-D

          Já mám sobotu běžeckou a neděli možná taky.

          0 0
        • Delkim  

          To už nebude náhoda! Se tě všichni bojí :)))

          0 0
        • milmat  

          Už jsi si updatoval novou zimní profilovku od Edy?

          0 0
    • jecnak  

      Vyvetrame o vikendu CX? Muzem dat klidne neco velmi lehkeho, aby to slo i na silnicce (pro Hrocha).

      Oliver bude od 15.1. do 9.2. uzavren.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tvl MM uz ma CX?

        Bych jel akorat nevim co na to tesny blatniky.

        0 0
      • 01carbon  

        Možná bych… ale velmi lehkého.

        0 0
      • milmat  

        jj, sobota vypadá dobře, takže klidně nějaká kombinace silnice, CX. Ale nemám blatníky. Dnes jsem kupodivu nebyl jako úplné prase a to jsem jel skoro po tmě a včera dost pršelo.

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Škoda, příští týden už bych měl kolo…

        Tak jestli ještě bude opáčko, budu připraven. :)

        0 0
      • jecnak  

        Treba toto https://mapy.cz/s/2iwGO

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Za no. 12 je to bezecka vlozka, tam je bahno furt.. kua blatniky se mi sundavat nechce, s nima se nekde zalepim, jednice je mi lito prasit i s kolama ze zimaka a na biku to neuvisim…

          0 0
          • 01carbon  

            Jestli pojedu, tak na biku ;)

            0 0
            • 01carbon  

              Ja gaucing. Panska smrtelna choroba.

              0 0
              • Delkim  

                Nadýmání? :)

                0 0
                • 01carbon  

                  Nadmuli me v praci. Vcera v noci jsem si nahral stouny v havane. Tak bych si to pres den pustil. Do okna mi mydli dest. Ale jestli pojedes, tak dorazim ;)

                  0 0
          • milmat  

            Tak vezmi Ridleyho! Tak to můžeme objet po cestě. Klidně bych dal i nějaký kopec. Potřebuji vyzkoušet i malou placku.

            0 0
          • jecnak  

            Nekolikrat jsem tam jel i v zime a bez problemu. Staci to nebrat skrz louze. Problem bude s blatem spis v Satalicke bazantnici. Opet staci nejet nejvetsim blatem a je to v klidu.

            0 0
            • madik  

              tam je to kvalitni. bahenni jezero :)) aspon teda loni co jsem tam byl

              0 0
        • myreczech  

          bych se možná přidal, ale na mtb…

          0 0
        • jecnak  

          Tak nakonec po dnesni konzultaci s bahnem v okoli zitrejsi sraz bude v 9:00 pod mostem pres Labe v Brandyse na cyklostezce. Pojedem trochu odlehcenou verzi – vic drncaveho lesniho asfaltu a min sotek. Tempo vhodne i na mtb.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Uz jsem si myslel ze to ze tyden chcije kdykoli vylezu ven je moje soukroma fata morgana.

            Vezmu silnici s blatnikama, Milosovi se nebude chtit s novou lestenkou do sracek.

            Predsraz 8.35 u MM?

            0 0
            • jecnak  

              Aspon sotky a pisek na Lhote dame a nejaky ten hrubozrny asfalt kolem Zelene Boudy. Piskoviste kolem Vaclava a tak.

              0 0
            • Honzis  

              jo, ono „ani moc nechčije“, ale silnice cestou z fachy teda slušně nahazovaly + všudypřítomné bahno i na asfaltech :-( Já mám víkend běžecký

              0 0
            • milmat  

              Beru Grada bez blatníků, ty jsou ještě na cestě. Takže se těším, že se povezu vzadu. Potvrzuji 8:35 u mne.

              0 0
              • Honzis  

                si dej aspoň blatník ze sedlovky jinak tě nebudou mít doma rádi a tvůj Force dres by asi změnil barvu :-) Obávám se, že tohle do rána rozhodně nevyschne!

                0 0
              • myreczech  

                Ahoj, tak já to bohužel nedávám, mám být v 10 někde jinde, zapoměl jsem na to…tak si to užijte, venku je celkem hezky…

                0 0
          • Reggie  

            Ještě že nemám gravela a nejel jsem. Asi bych se tam dnes upekl. Ještě by se šlo chladit tekutým bahnem, pokud jste nějaké cestou zahlédli :-)

            0 0
            • jecnak  

              Meli jsme uplne sucho. Misty se i prasilo. Hroch jiste potvrdi.

              0 0
              • MiKED  

                Nejeli jste náhodou kolem poledne od Brandýsa na Vinoř? Potkal jsem grupu cca deseti lidí.

                0 0
                • jecnak  

                  Ne, to jsme byli nekde na ceste zpet v Zelenci. Navic jsme byli jen 4.

                  0 0
            • 01carbon  

              Po tom co říkal mladej jsem rád, že jsem doma proháněl gauč. Dobře ho jecnak dneska zničil :-)

              0 0
              • Medunka  

                Mu se to líbí :-) Aspoň nemusí drandit na trenažeru :-)

                0 0
              • milmat  

                Ale držel se statečně! I na asfaltu, když se jelo přes 35. V terénu nám ti dva ujížděli, ale nechtěl jsem se moc zaprášit :-)

                0 0
                • 01carbon  

                  Mladej povídal, že když jste jeli ve 4 tak to byla odpočívárna. Peklo bylo než jste se sjeli a co jste se rozjeli :-)

                  0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Gravel? Na silnicce si to vic uzijes. Misty to bylo na pul ceste k sankovani. A zapraseni jsme byli az az.

              0 0
    • jecnak  

      Zitra dame Olivera?

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tak uz vim co to jsou ty gravelove vyjizdky. To se jezdi uplne vsechno, od silnice az po bordel, bahno, koreny a sutry, a clovek si 80% casu rika, ze by radeji sedel na nejakem jinem kole.

      Kaslu vam na ne, vracim se na silnici.

      Dneska trapeni velike, ten bajk proste nejede. Domu makomec vlakem, vyslo to ze jsme jeli spolu s Janou.

      Foto z nejlepsiho vyhledu Brd. Na vrskach kolem Toku moc pekna sklenena hora z mrznouci mlhy.

      0 0
      • jecnak  

        Zitra ti to psychologicky vysvetlim.

        0 0
        • milmat  

          Snad nebude součástí vysvětlení VO2max tempo :-)

          0 0
      • 01carbon  

        Nevim jak dopadla psychologie s Jecnakem ale mladej nekde u Dobrichovic obdivne kroutil ocima jak Ti to na 26" jede. Med kolem ust bych z jeho str rozhodne necekal. Tam jsem Ti to samo rict nemohl ;)

        0 0
        • jecnak  

          Vsak jsem mel na te taskarici NP190W. Ja sice obcas blbnul do kopce nebo po rovinkach, ale Hroch zas vazi o par kil vic, tedy se to vyrovnava. Takze za me palec na horu pro vsechny zucastnene. Dnes jsme to probrali v Rozdalovicich ve velmi prijemne cukrarne.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          :-) U Dobrichovic uz mi bylo vsecko jedno. No ono mi vlastne bylo skoro vsecko jedno uz nekde ve Strasicich.. Ale jo, ted uz pomalu prichazi faze vzpominkoveho optimismu.

          0 0
          • 01carbon  

            Ja vcera vecer hledal misto postele rakev a dneska jsem statecne obhajil post na gauci. Do cukrarny by me dostali leda autem. Mladej vcera vecer vyrazil na mejdan, vratil se nad ranem a povidal neco o trenazeru.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Zena pred chvili suse poznamenala, ty jsi krome cyklistky tenhle vikend nebyl moc uzitecnej, vid?

              0 0
              • milmat  

                To není chyba ale vlastnost (mužů), ne?

                0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Zitra misto Olivera bud cukrarna Rozdalovice, nebo Bucicky mlyn s pavy, krbem a vycpanou kockou. 9h Mochov. Silnice.

      0 0
      • milmat  

        Ok, ale piánko, beru tvůj oblíbený gravel.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Sobota. V Lobci zavrino, co treba https://mapy.cz/s/2kIDA Ondrejov s par lehkymi gravel testy a ev. kontrolou palenika?

      0 0
      • myreczech  

        no pokud si chcete si to chcete otestovat navostro tak pojed´te taky jedno MTBO…cca 50 km sněhem…kousek od MB, ještě se dá snad přihlásit na místě…

        http://www.sacbela.cz/…zice_sac.php?…

        0 0
      • Delkim  

        Bacha, Delkim koupil blatníky :) jdu to zkusit, tohle by měl zavládnout i nešika jako já :)

        https://m.youtube.com/watch?…

        0 0
        • milmat  

          Já také, ale tyto:

          http://www.sks-germany.com/…fl-45-black/

          Krásná odrazka na zadním a reflex pruhy na obou. Teď instaluji přední – celkem jsem to do té vidle nacpal. Teď zápasím se zkracováním drátů. Je to poctivá německá ocel…dva dráty ze 4 už mám zkrácené.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Kdyby sis koupil lepsi svedskej platek do pilky na zelezo za pajcku misto obycejnyho za bura, tak bys nezapasil. Teda jestli to nezizlas klestickama z OBI na nocnim stolku.

            0 0
            • milmat  

              Mám kleště, možná z Hornbachu. Plátek mám také, ale to bych musel celé sundat a ještě pořídit svěrák.

              0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ty mas v garazi blato??

          0 0
          • Delkim  

            Plánuji občas pro zpestření vyrazit ven a zlákala mne možnost opravdu snadné instalace blatníků. Nicméně zatím se na ně jen dívám do krabice :)

            0 0
            • Delkim  

              Celé odpoledne koukám z okna jak schnou silnice a zvažuji zítřek. A teď pod rouškou tmy začne sněžit?!!!

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                Že by nedostatek fantazie…? Napovím: zima + sníh = lyže A nemusíš rešit blatníky ;-)

                0 0
        • MiKED  

          Inspiroval jsi mě. Díky. :)

          0 0
      • jecnak  

        9 Mochov

        0 0
      • milmat  

        V sobotu jedu prubnout sjezdky na Černou horu, už tomu tlaku doma neodolám. Ale na neděli jsem právě plánoval Ondřejov i ty CX, ale třeba to klapne i v neděli.

        0 0
    • milmat  

      Sobota asi některé zmohla, ale co zítra v neděli? Mochov 9:00 a pak se uvidí?

      0 0
    • jecnak  

      Pokud byste zitra nekam jeli, tak vas jen kousek doprovodim. Rymicka. Na vic si netroufam, kdyz uz se mi to zlepsuje.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja bych nekam jel, jsem snad rymecce minulou nedeli konecne ujel v nekde lese. Ten Ondrejov konecne? Ale asi chlup pozdejc, potrebuju rano odvolit.

        0 0
        • Hrochova  

          A koupit jablka taky potřebuješ. Manželka studuje.

          0 0
        • milmat  

          Volit jdu dnes. Ještě musím vyzvednout kolo z garančky, nějak jim to na koloshopu trvá a posledně to nebyla žádná sláva. Večer ještě povolební pijatika se sousedy, takže pozdější start bych přivítal. Neboj i nějaký ten les můžeme dát, aby se ti nestýskalo. Ječňák by nás mohl doprovodit celou cestu, však by to už konečně mohlo být i klidnější než 200W NP. Takže Mochov 10:00 a pak se uvidí dle situace a osazenstva?

          0 0
          • 2. Bóďa  

            Rád bych v neděli něco lehčího ( po zdr. přestávce a bohužel jen bike ), tak bych se na zítřek přimlouval za hodně kopců! :))))

            0 0
          • Honzis  

            já mám v neděli dlouhý běh s kámošema takže zítra max něco sólo nebo nic, teď jsem točil 3× Prahu a v neděli bych asi chcíp :-)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            10h a jablka zkontrolujem u palirnika, nejak se flaka.

            0 0
        • 01carbon  

          Jablka a banany uz mam koupeny (a navic jsem cely vikend slameny) Jestli nebude prset tak otocim zitra Nizbor :)

          0 0
          • jecnak  

            Mozna bych jel v nedeli s tebou. Zitra rano to vypada podle predpovedi spis na brusle v kopcich.

            0 0
            • Reggie  

              Kdyby se v neděli jelo něco kratšího, rozumným tempem, tak bych se asi přidal. Zítra jdu oslavovat narozeniny, ne moje.

              0 0
            • jecnak  

              Tak prd. Mam teplotu.

              0 0
              • jecnak  

                Zvesela pisu po operaci slepaku. Uzijte si to dnes.

                0 0
                • 2. Bóďa  

                  Ajaj… :(

                  Tak ať jsi brzy fit!

                  0 0
                • Delkim  

                  To to vzalo tak rychlý spád? To sis asi užil své :(

                  Držím palce!

                  0 0
                • milmat  

                  Vy jste tedy dvojka…tak ať jsi brzy fit!

                  0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Tahni a srustej!

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Jak dlouho bez kola, Fryštenský?

                    0 0
                    • jecnak  

                      Nevim, pocitam ze v utery me vykopnou domu. Tyden tomu jeste necham a pak trenazer.

                      0 0
                      • Delkim  

                        A kde se ta kýla najednou vzala? Už tě to zlobilo dřív? U mne to bylo z ničeho nic najednou bulka, blokace střev a okamžitě na sál. To mi bylo nějakých 17 let.

                        0 0
                        • jecnak  

                          Slepak. Zniceho nic. V sobotu ve 2 me vzbudila bolest bricha, pocit na zvraceni a pak i lehke zvraceni. Behem dne menici se teplota a v 19h uz jsem si celkem jisty volal sanitu. Ve 23 na sale.

                          0 0
                          • Delkim  

                            Píšu kýla a myslím slepák. Hmm pěkně :(

                            Držím palce!

                            0 0
                • 01carbon  

                  Gramaris na kvalifikaci? Dej se do kupy.

                  0 0
                • Reggie  

                  Tak já jsem si to tedy užil ale doufám, že ty moc ne. Snad to tak zůstane i v příštích dnech a rychle se uzdravíš.

                  0 0
    • milmat  

      V neděli bude klasické kafe v rozumném tempu. Možná to dáme tam jižní oklikou přes Sokoleč. Jelikož Oliver je v rekonstrukci, tak asi Miláno na začátku Poděbrad. Start 9:00 Mochov.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ok

        0 0
      • 2. Bóďa  

        V rozumném tempu, takže bych to dal na krev na bajku? :)

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Tak budem s Reném v 9 v Mochově.

        Jelikož z Pdb stejně hned točím zpět, klidně mi můžete ujet. :)

        0 0
        • milmat  

          Ok, bude krásně, možná bychom to mohli z Poděbrad natáhnout. Uvidíme jaká bude nálada :-)

          0 0
          • Delkim  

            Co mám ty nové blatníky tak se poctivě snažím přidat, ale pořád je nějak vlhko a bahnito. Užijte si to a bacha na odpolední ksichťák!

            0 0
            • Honzis  

              to bys měl jet ho rozrazit! A samo BEZ nástavců :-)

              0 0
    • milmat  

      Hlásíme s Hrochem další nový asfalt. Tentokráte mezi Bohumilem a Jevany. My jsme se vynořili z lesa v polovině, tak netuším, jestli to je takové pěkné až k Jevanům.

      0 0
      • Honzis  

        bohužel není, spodek v serpentínách zůstal špatný, tzn jezdit radši jenom nahoru.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Co vikend? Stalice Milos na Morave a Jecnak ted fandi sesivanym…

      Koukal jsem kudy jezdi Honzis, a projel bych si odbocku z Porican pres to kolem Chotoune na Radim-Chotutice, vypada to tam zajimave.

      V Koline je otevrena ta vodarenska vez jako rozhledna, maji buhviproc poutac v metru na Hlavnim.

      Nebo cokoliv.

      0 0
      • Honzis  

        Dřepím na odpolední :-( zítra buď ráno nákup Č Brod nebo odpoledne běh. V neděli bych dal kafe s tím, že bych se přidal cestou a vyřešili bychom ty brzdy. Nesmí ale chcát.

        0 0
      • Reggie  

        a jak by sis to představoval? V úseku Mochov – Čelákovice se musíš vlézt do max. 70-ti km. Jinak je to na mě moc dlouhé.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Hlavne v klidu, na nicem netrvam, jen takovy napady. Nebo Zasmuky, tam je taky hezky.

          Zitra nebo nedele? Zitra muzu az v 10, jdu pro brambory, zena studuje.

          0 0
          • Reggie  

            co kdybych tě počkal v 10:30 v Brodě? Pak se rozhodnem.

            0 0
          • Honzis  

            já bych se přidal v neděli.

            0 0
            • Reggie  

              já bych jel buď zítra nebo v neděli. Pokud Hroch zítra nepojede, tak se přidám v neděli na kafe nebo jinam.

              0 0
            • 2. Bóďa  

              V neděli bych se také přidal.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Nedele urcite vhodnejsi, sobota se moc neosvedcila. Oblouzen ranni modou obklohou a suchymi silnicemi, vzal jsem nalestenou festku bez blatniku. Snehova krupice do ksichtu, ledova voda na boty a na zadek, mmm.

              9h Mochov tedy?

              0 0
              • Honzis  

                já bych to radši šoupnul min o 15/30min později. Jestli Radimovi vyhovuje víc Brod můžeme dát sraz tam – u Automoto velo v 10hod? Ale po dnešním sněžení je všude spousta bahna :-(

                0 0
                • milmat  

                  Je sezóna CX a bahno k tomu patří. Já jsem dnes drtil kopce a nebyla nouze o sníh a led. I na bahýnko došlo. Déšť ani sněžení nebylo, ráno azuro a pak zataženo s oparem. Akorát jsem zapomněl nabalit Garmina, tak jsem to musel hledat dle mapy.

                  0 0
                • 2. Bóďa  

                  Ráno a dopo má sněžit, jedete i v tom?

                  0 0
                  • 2. Bóďa  

                    Tak to asi jen plaší Norové…

                    Takže v 10 Brod?

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      OK. 9.35 Mochv, 10 Brod.

                      Zitra nemusis byt v 1 doma ;-) ?

                      0 0
                      • Honzis  

                        Ok, pokud by bylo extra hnusně, pošlu sms že nejedu. Jinak bych to natrasoval pohodově zapomenutými okreskami ke Kouřimi a na kávu do Poděbrad. Hrochu, můžeš vzít ty brzdy.

                        0 0
                      • 2. Bóďa  

                        Nemusím.

                        Ale to neznamená, že se nechám vláčet do večera po kopcích. :))

                        0 0
                        • Reggie  

                          Přijedu do CB. Pokud bych nejel, ráno to sem napíšu.

                          0 0
                          • 2. Bóďa  

                            Já to samé.

                            Třeba se potkáme na Kolínské. ;)

                            0 0
                            • Honzis  

                              Jsem rozhodnutý vyjet, ale nasněžilo, silnice z okna nevypadají zrovna hezky, tak fakt na pohodu a dle situace uvidíme kam se vydáme.

                              0 0
                              • Reggie  

                                U nás sněží. Já do toho nejedu. Jeďte opatrně.

                                0 0
                                • 2. Bóďa  

                                  U nás sněží, ale jedu do toho.

                                  0 0
                                • Hroch obojzhivelnyj  

                                  Zavahals, bylo paradne. Teda od nas do Mochova rano koleje ve snehu, ale od Mochova dal uz cista silnice a ke konci uz i sucho.

                                  Ty vase gravelkrosky se mi libi cim dal vic, umravnujou to na celkem lidsky tempo.

                                  0 0
                                  • Honzis  

                                    aspoň je jasný, že široké pláště a blatníky nejsou rychlejší než starý železo na 23 :-)

                                    Když odmyslím ten začátek po mokru, občas bahno a zmrzlé pazoury tak od Poděbrad zpět to bylo fakt parádní! I když kolo jsem musel aspoň otřít houbičkou, stejně tak i tretry, ale to hold k zimnímu ježdění v bordelu patří.

                                    0 0
                                  • Reggie  

                                    Jak se to vezme, zaváhal. Vem si, že já to mám z Brodu +50km, z Mochova +60. Ne že bych si stěžoval, ale furt to je +2h na mrazu. Ale je teda fakt, že okolo 10h už bylo pěkně a trochu jsem litoval.

                                    0 0
                                    • Honzis  

                                      ráno to idylka moc nebyla. Příště možná lepší vlakem do Brodu. Já rozmrzl až v Poděbradech, ruce v nule nějak nefungovaly. Ale zase jsme zkusili nějaké boční silnice, možná i tím se jelo rozumně, jak nebyly dlouhé rovné úseky. Na povrch chudák Bóďa asi chvílema nadával ale mně to na 35mm pláštích moc nedrncá, bohužel ani nejede, z čehož měl největší radost Hroch který nám v brdkách nastupoval a z kopce ujížděl :-D

                                      0 0
                                      • Hroch obojzhivelnyj  

                                        Jo to jsou ty Hrochovy full out drtive nastupy na Cerhenaku, pri kterych jedes vedle mne aniz bys prerusil konverzaci nebo zrychlil dech ;-)

                                        0 0
                                        • Delkim  

                                          :)))

                                          Podobně kolem mne prolítnul na Vodslivách, já tam blil na 400 wattech a on klidným hlasem „výborně, drž si tempo“ a rozdíl v rychlosti byl jako kdyby jel z kopce :)))))

                                          0 0
                                          • Reggie  

                                            Nesměj se. Jako slabší kousek mám takových zážitků mrtě a ne jeden kdovíjak starý :-)

                                            0 0
                                      • 2. Bóďa  

                                        Ale mně to taky nedrncá. Navíc vzadu naměřeno 1,8 b.

                                        Nic, co bych normálně nejel i na silnici.

                                        Pouze byla proti partie L5/S1…

                                        Příště beru pro pohodlí fata. :D

                                        Každopádně vám děkuji. ;)

                                        0 0
                                        • Reggie  

                                          co to máš za rám? Na Cuby jsem teď koukal.

                                          0 0
                                          • 2. Bóďa  

                                            Cross Race.

                                            0 0
                                            • milmat  

                                              Pěkné Bóďo, co tam máš za pláště? Blatníky?

                                              0 0
                                              • Hroch obojzhivelnyj  

                                                Blatniky byly, jeden zluty, druhy cerny :-)

                                                Tohle sedlo vypada moc pekne, prijde tam zpatky?

                                                0 0
                                              • 2. Bóďa  

                                                Blatníky bída. Já čistý, ale kolo neskutečně zadělané. :/

                                                Jinak vzadu nějaký pravěk na dojetí, vpředu Kenda Small Block.

                                                0 0
                                      • milmat  

                                        Já jsem jel ty vrchy na Moravě na 35 mm a cca 2 atm. a bylo to hodně pohodlné a celkem to na sněhu drželo. Ale na Ploštině jsem potkal borce, který měl fata. Pěkně to drtil z kopce po solidním terénu a vypadalo to hodně elegantně. Ještě na něm měl i blatníky. Nevypadalo to vůbec špatně. V neděli jsem to přifoukl 4 atm. a to už bylo hodně tvrdé.

                                        Jinak Hroch je v tomto bordelu k nezastavení. Snad jen kromě ledu na cestě nebo kombinace kopec, tráva a bahno. Tam ho ty pláště přibrzdí nebo mu nedovolí zatočit :-)

                                        0 0
                              • Hroch obojzhivelnyj  

                                U nas je nasnezeno spis dekorativne, zimni idylka, silnice budou myslim vyjezdene. Tak vyjedu.

                                0 0
    • milmat  

      Na sobotu ještě nejsem úplně rozhodnutý, pokud pojedu na kolo, pak bych vyrazil později, tj. v 10:00 Mochov. Ale jen když se někdo přidá. V neděli bych naplánoval klasické kafe se srazem v 9:00 Mochov. To už by se měl navrátit Hroch.

      0 0
      • jecnak  

        Nabizim kavarnu u jecnaka. Kava z mocca konvicky, caj, croissant pripadne neco ostrejsiho. Kdyby jsi si to naplanoval pres me, staci dat vedet predem. Muzem probrat ty kola.

        0 0
        • karliner  

          Doprčic, já už mám domluvený běžky :-D

          Mám spoustu otázek (jako vážně), holt se budu muset dovláčet někdy do Olivera. Ale abych vás stihnul, musel bych vyrazit asi v 7 ráno, což je zatím mission impossible.

          0 0
          • milmat  

            Zkus metro na ČM nebo vlak do Čela :-)

            0 0
            • karliner  

              Metro mne nijak nezrychlí, ba naopak. Vlak to samé.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Zkus vecer nakrmit kocku, tim usetris 3/4 hodiny ranniho servisu.

                Reggiemu to od Edenu do Mochova trva hodinu.

                0 0
                • Delkim  

                  Jestli myslíš tu jeho neteř, tak ta vypadá, že se už krmí sama :)))

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Nenene, myslim tu jejich kocku co mu prokousava duse. Aby nedoslo k nejakymu nedorozumeni politovanihodnymu.

                    0 0
                • karliner  

                  Já vím, že to trvá minimálně hodinu. Pořád jsem mentálně nedospěl k tomu, abych jel na sraz hodinu nejdebilnějším směrem z Prahy a hodinu zpátky po vyjížďce a mezitím se další 3+ hodiny gumoval v polabské nudě s partou, kde i ten nejhorší je o několik výkonostních levelů nade mnou.

                  0 0
      • 2. Bóďa  

        V neděli bych jel, zítra jen nějakou rychlovku – strop 12, to se nepotkáme.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jj teda jestli nebudou nejake dobre brusle. Odpo mam v planu navstevu palirny (autem :-( )

        0 0
        • milmat  

          Kafe dáme v Milánu, Oliver se ještě vylepšuje.

          Hrochu, není to zbytečné tam jezdit autem? Nech to tam a budeme tam jezdit na kole. 2–3 návštěvy a bude to vyřešené.

          0 0
    • 2. Bóďa  

      Tak jede se, nebo se mám pro změnu nechat potupit Colnago bandou? :D

      0 0
      • jecnak  

        Milos mi psal, ze ano a sraz v 9 v Mochove. Ja vas potkam az v Milane. Jeste na kolo nemuzu jak kvuli jizve, tak kvuli dozvukum ATB.

        0 0
        • 2. Bóďa  

          To je jasný. ;)

          Tak zítra a díky.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jj. I kdyz dle zpravy z Machace, to by byl asi silny zazitek.

          0 0
          • jecnak  

            Cetl jsem. Tady trochu inspirace https://www.youtube.com/watch?…

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Hezky. Na kolo nemuzes ale brusleni je velmi nenarocny sport. Co? :-)

              0 0
            • 01carbon  

              Dneska kdyz jsem klusal okolo hostivare tak byla „plavecka“ disciplina. Bruslle neposedove nemeli a zahuceli jenom po kolena hned u brehu. Ani jsem se nenamahal je jit vytahovat (ono tam bylo dostatek jinych zachranaru) me by to pokazilo prumer ;)

              0 0
        • Reggie  

          Zkusím dorazit, snad neumrznu už cestou do Mochova.

          0 0
          • milmat  

            Dnes byla větší kosa a W zahřívají, takže bych se toho nebál.

            0 0
        • jecnak  

          Par fotek z vrcharske premie.

          0 0
    • Honzis  

      Co víkend? Zítra vypadá dobře ráno (pokud to sleze) – krátké kafe? Asi bych se připojil někde Sadská – Kersko, asi ráno dřív nevstanu :-)

      Neděle – chci vidět Jizerskou 50 tak spíš odpol.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nevim, mam ze vcerejsich brusli nejaky zalomeny zada. Sobotu asi moc nevidim.

        0 0
      • jecnak  

        Poflakam se nekde kolem Pocernic. Na kafe to jeste nechci riskovat.

        0 0
    • treatt  

      Jeden zvídavý dotaz, nemáte někdo aktuálně nevyužitý trenažer doma? Dík

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Můžu Ti dohodit jeden nevyužitej spinner ;-)

        0 0
      • Medunka  

        Tak ty mas zafacovano, ne ratolesti. To dobre srustej.

        0 0
    • Honzis  

      V neděli bych nějak ve 11,30 a později zkusil nově otevřeného Olivera pokud by měl někdo zájem.

      0 0
      • jecnak  

        Mozna ho zkusim zitra. Uvidime jak moc velky mraz bude. V nedeli ma byt jeste o fous vetsi kosa, takze radsi vyrazim na brusle.

        0 0
        • Mickey Mouse  

          Jezisek prinesl dlouhe brusle a na nedely jsem o necem premyslel. Napadlo mi s manzelkou vyrazit na tajemne jezero. Jako nezkuseni dalkovy bruslari si se radi pripojime k nekomu zkusenemu. Nebo mozno i jinam kde to bude hezke.

          0 0
          • jecnak  

            Napis mi kdyztak do soukromych zprav mobil na sebe. Budu to koordinovat se Stodolou, tak se muzeme potkat na miste a jet treba vsichni spolu.

            0 0
        • Honzis  

          když bys jel třeba až na 14tou k Oliverovi tak dej vědět, já se vrátím cca do 13hod z běhu předpokládám a možná bych dal jen vyjetí Poděbrady a zpět

          0 0
        • Mickey Mouse  

          Krasa nasledovala nadheru, poprve na tajemnem jezere, a vse predcilo ocekavani. Diky Hrochovi a Jecnakovi za spolecnost a omluva za ranni zmatky. Nekdy priste nekde na cernem lede.

          0 0
          • jecnak  

            Bylo to moc pekne i kdyz my az na cerny led nedojeli. Skoncili jsme kousek za Zahradkou. Zase jsme ale byli na msi za patera Toufara.

            0 0
          • jecnak  

            Dnes rybnik Slatina – mezi Dubci a Sterboholy. Idealni na to se sklouznout po praci. Ve stredu pujde i Dolnopocernicky.

            0 0
            • milmat  

              DP rybník jsem kontroloval ráno z vlaku a vypadal dobře.

              0 0
              • jecnak  

                Zamrzly je, ale bude to tenke. Na rozdil od Slatiny na nem jeste ve ctvrtek nebyl vsude led. Zitra zkusim.

                0 0
                • Jaarque  

                  Taky se zitra chystám na DP rybník nebo do Kyji… Kdybys chtěl sparing, napiš

                  0 0
                  • jecnak  

                    Nevim vubec, jak to budu stihat. Nejspis kolem 17h. Kdyz mi napises do zprav telefon, zavolam a muzem se potkat. Na vic jak hodinu brusleni to ale nevidim.

                    0 0
                    • Jaarque  

                      OK, taky bych to viděl tak kolem 16:30 –17, už není taková kosa. Číslo posílám do zprávy…

                      0 0
    • madik  

      Zima se konecne blizi ke ke konci :) V nedeli bych vyrazil, ma snad teplota jit nad nulu :)

      0 0
      • Honzis  

        s tím koncem zimy bych si nebyl tak jistý :-) Teď mi lehce padaly vločky do ksichtu a nic moc zážitek s tím východním větrem a –3C :-)

        Sobota ? možná nějaký běh

        Nedělě ? možná kafe na Sázavě odpol

        0 0
        • madik  

          V sobotu si taky snad dam beh, pristi tyden mozna pobezim tu desitku v Peckach, tak musim dat nejake delsi tempo aspon, nebo to odpiskam a posunu to az naCesko Brodskou desitku.

          0 0
        • madik  

          Rano bych nemusel vyrazet, alespon bude tepleji. Ale na Sazavu se mi uplne nechce, na 150km se moc necejtim jeste. Prmejslim o cukrarne ve Vsetatech :)

          0 0
          • Honzis  

            jasný, chápu, stejně „nikdo nejede“, teda balík Šlapek míří do Ústí nad Labem :-D

            Já to nechávám otevřené, chci se mrknout v TV na Vasák + možná ještě běh … Vyfoukaných rovin mám fakt dost takže budu mířit opět asi na jih.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja dam jeste brusle. Pristi vikend uz ma byt +20 :-)

        0 0
        • madik  

          Chapu moc sanci uz nebude :)

          Od zacatku ledna jsem nebyl venku s kolem, potrebuju pomalu zacit neco najizdet. Trenazer ostudne zanedbavam a nohy slabnou :)

          0 0
          • Delkim  

            A přitom máš doma takovýho luxusního mazlíka…

            0 0
      • milmat  

        Já jsem chabrus na záda. Teď beru doporučenou léčbu (2 piva) a zítra budu sledovat Stradu.

        0 0
      • 2. Bóďa  

        :(( Drž se Tomáši.

        0 0
      • Delkim  

        Přijmi, prosím, mojí upřímnou soustrast.

        0 0
      • jakub_kencl  

        Upřimnou soustrast a drž se, chlape

        0 0
      • madik  

        Je to strašně smutné, když odejde tak mladý člověk. Navíc byla Jitka jedna z nejmilejších osob, které jsem znal :(

        Upřímnou soustrast Tobě Tomáši a celé rodině.

        0 0
      • petryk  

        Tome, upřímnou soustrast Tobě i rodině. Hrozná zpráva :(

        0 0
      • Honzis  

        Upřímnou soustrast a drž se Tome!

        0 0
      • blaf  

        Drž se Tome! :(

        0 0
      • Krys  

        Veľmi smutná správa. Drž sa.

        0 0
      • ydaho1  

        To je mi moc líto Tomáši. Upřímnou soustrast.

        0 0
      • hannawald  

        :( Drz se chlape!

        0 0
      • Pedro RB  

        Drž se Ječňáku

        0 0
      • kajda93  

        nevím co říci..více než smutné..upřímnou soustrast Tome.

        0 0
      • lidumil  

        I když vás ani jednoho neznám osobně, upřímnou soustrast a přeji Ti Tome a celé Tvé rodině hodně síly.

        0 0
      • Mickey Mouse  

        Vzpominam a smekam, o cele veci jsem nevedel a hodne mne to zaskocilo. Bude chybet

        0 0
      • myreczech  

        Je mi to moc líto, Tomáši, upřímnou soustrast.

        0 0
      • saintjv  

        Tady jsou slova zbytecna. Ale muzu ze sve zkusenosti rici, ze ti co mame radi, ikdyz odejdou, jsou tady s nami tak dlouho, jak na ne budem vzpominat. Uprimnou soustrast.

        0 0
      • SELMIRA  

        Vzpomeneme a nezapomeneme.

        Je mi to moc líto…

        0 0
    • Milan  

      Hodně, hodně smutná zpráva byť jen pro pouhého pamětníka historie snad celého života bikefora. Upřímnou soustrast.

      0 0
    • Ondraj  

      Sice jsem neznal osobně, něco jsem načetl, je to tragédie, tak mladá, upřímnou soustrast. U některých to snad musí být za odměnu, aby mohli žít v lepším světě.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Jak vikend? Bych jel neco, ale asi ne celodenni Sazavu. Rano na trh pro jablka, odpoledne nejaka prace s maflem (=k Bouckovi nejdu)

      Je treba zkontrolovat jak vylepsili Olivera, tak kafe na pohodu zadem pres Cerhenice, a zpatky treba trochu horem(ale ne Loucen) nebo rovnou dle chuti.

      Sobota 9.30 Mochov.

      P.S. Dneska uz jsem jel na jednici.

      0 0
      • madik  

        Pridal bych se zitra.

        0 0
        • Delkim  

          Neběžíš?

          0 0
          • madik  

            Bohuzel ne. insert random excuse Tak snad jindy :))

            0 0
      • jecnak  

        Ok

        0 0
      • milmat  

        Já jsem zpět a těším se. To už nám končí CX sezóna?!

        0 0
        • Honzis  

          v rámci tréninku můžeš jezdit cx celý rok :-) některým se to i líbilo, viď Hrochu :-)

          0 0
      • Delkim  

        Kdybyste náhodou jeli zpět kolem 12 hodiny, tak v cca. 12:05–12:10 poběží Honzis s Kokoskou skrz Ratenice, já tam budu s holkama fandit. A asi za 20 minut poběží zase v opačném směru.

        0 0
      • madik  

        Bohuzel zaprselo a jeste to vypadá ze pres prahu půjde další vetsi destovy mrak. Rano tedy nejedu.

        Dam neco asi odpoledne.

        0 0
    • jecnak  

      Zitra v 9 sraz v Drevicich u zvonice. Zkusime Msenskou cukrarnu.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ted jsem to šel napsat. Dejme 9.30, Miloš někde paří.

        0 0
        • jecnak  

          Ok, 9:30. Blatniky sly dolu, novy bowden, tak doufam, že to bude bez blata.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Taky doufam v jednici.

            Vino jsem ostrihal, vetve odvezl, poklidil, ale pak me zas dostal zly gauc.

            0 0
          • 2. Bóďa  

            Uf. Beru ještě zimáka, tak snad pár km uvisím…

            Milošovi beru koncovky.

            0 0
            • milmat  

              Beru také zimáka, na koncovky se budu snažit vzpomenout a vzít s sebou…

              0 0
            • 2. Bóďa  

              Netušil jsem, jak blízko jsem byl pravdě…

              Pařil jsem jako Miloš, šel spát jako Tomáš a pospíchal jako Aleš.

              Zkombinovat 10 piv a mizernou kondici, se ukázalo jako velmi nevhodné pro dnešní vyjížďku. :D

              Dobře mi tak. Ale nakonec z toho bylo příjemné skorokilo.

              0 0
              • milmat  

                Na CX s blatníky to byl pořád epický výkon. Vím, o čem píši :-)

                0 0
                • 2. Bóďa  

                  Jsi moc hodný, ale tohle bylo výhradně moje selhání.

                  A ještě jednou díky za směnný obchod. ;)

                  0 0
          • madik  

            Dorazim, svezu se ale jen chvilku. Do 12 musim být doma.

            0 0
            • milmat  

              Aleši, škoda, že jsi nejel zpět s Bóďou nebo jste se potkali? Pak ještě jsi vynechal ten první kopec, po té, co jste nás tam pěkně šrotovali v hrozném tempu společně Mickey Mousem :-)

              0 0
              • madik  

                Bylo to konverzační tempo. Zpet do Prahy uz jsem konverzacne nejel teda :)

                Boda nevim, myslel jsem ze pojedeme splu zpet, ale musel to zabalit driv a uz jsem ho neviděl. Oddělil jsem se v Cecelicich a pak jsem pokračoval na starou boleslav a zpet do prahy po hlavni.

                0 0
          • Reggie  

            Já nic. Něco na mě leze. Nechával jsem rozhodnutí až na ráno, ale cítím se dost bídně.

            0 0
      • 01carbon  

        Souradnice kde ze tooo? Dojedu s pujcenym kolem tak budu prosit napred instruktaz a potom ohledy a velkou miru tolerance.

        0 0
        • jecnak  

          Zvonici najdes tady

          Zrovna jsme dnes rozebirali, kdo ti pujci silnicku, abys:

          a/ Nas nezahamboval na fullu, az nam budes ujizdet v kopcich.

          b/ Neumiral, az budes muset jet o 50W vic jak ostatni.

          0 0
          • 01carbon  

            Budu tam – jenom pocitejte ze ten odjezd se muze lehce komplikovat – posmivat dovoleno ;) Jel jsem na tom ted 100m a pletou se mi packy, nevim jak se na tom slape…

            0 0
            • jecnak  

              Tak nevim, kdo se komu bude smat. Zrovna jdu spat.

              0 0
            • milmat  

              Tak páčky už dobrý ne? Ještě rozmysli, jestli ten mtb rám neprodáš a nepořídíš si raději kolo (na silnici :).

              0 0
              • 01carbon  

                Ze bych se od vychodni sekce nechal kazdy vikend vyvetrat? Jsem myslel, ze to dneska bylo spis jako odsrasujici pripad ze tomuhle se nemam venovat ;)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  No základem je právě nenechat se nechat vyvětrat ;-)

                  0 0
                • karliner  

                  Jako jezdit na silnici z Vršovic na trénink do té nejnudnější, nejošklivější, největrnější a nejplacatější výseče v okolí Prahy s partou, ve které skoro každému dělá dobře, když se ostatním kroutí bolestí huby a kde se v balíku střídá zuřivým spurtem z poslední figury? Hmmm, kdo chce kam.. :-D

                  0 0
                  • Greyhound  

                    Já tuhle partu upřímně obdivuju, protože jezdit tam navíc celou zimu a ještě místo po pivovarech po cukrárnách, to je neskutečná láska a oddanost cyklistice :-))))

                    0 0
                    • šimlos  

                      V létě se zase v těch rovinách do tebe opře spalující slunce, rozpálený vzduch se tetelí nad poli…Já ale bydlet tam co východní sekce, tak taky nikam jinam moc nejezdím. Ovšem Radim je nejvíc ostrý chlapík, každou neděli hezky z Nuslí.

                      0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    No se ti nedivim ze te to nebavi, kdyz Zelenec s Vrsovicema propojujes pres "Kbely-

                    Letnany- Prosek- Dablice- Kobylisy- Troju- Liben- Karlin- Stare Mesto- Nove Mesto a Vinohrady":https://www.strava.com/…s/1447978918. No a do oblibene Fontany je to pro opravdove vrchare connoisseury, o tom zadna, zas je to kratsi pres mesto a vic po rusnych cyklostezkach ;-)

                    0 0
                    • šimlos  

                      Ty nevidíš na 25km tu horu, tu místní Cimu Coppi? To je čistá vrchařina :-)

                      0 0
                      • Delkim  

                        Ta hora mi profilem připomíná železniční nadjezd u Sadský :)))

                        0 0
                  • milmat  

                    Tomu se tu říká konverzační tempo nebo pohodová vyjížďka… :-)

                    V neděli to bylo výjimečně do Mšena (cukrárna, ale to je vlastně jasné), ale zbytek sedí, úplně se mi začaly nabíhat živé vzpomínky.

                    0 0
                • šimlos  

                  Musíš být pevně zabudován v lajně a ani nevykukovat :-)

                  0 0
    • Honzis  

      Po odmlce bych dal sváteční páteční švih směr Ondřejov/Sázava. Předpověď vypadá nadějně! S cx vložkama opatrně :-)

      0 0
      • milmat  

        Pátek a pondělí vypadá velmi dobře – takže bych to v pátek klidně protáhl třeba až na Č. Šternbek nebo i dál. Beru Grade.

        0 0
        • madik  

          To bude dobrý trénink na Brevet 200km :))

          Když dáme oběd, tak klidně něco delšího dám. Jen na kafe a tyčinky by se mi už tolik nechtělo.

          0 0
          • Delkim  

            Tak ty ale budeš teď vyžadovat prosciutto a prosecco :)))

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Prosity a posekany, to s Honzisem rozhodne nebude chybet.

              Ja jsem cely svatky pryc.

              0 0
            • madik  

              Jop jsem ted dost rozmlsanej :P

              0 0
        • Honzis  

          9,45h Č Brod? Extra dlouhé se mi nechce, tak bych se případně odpojil. Pauzu na oběd já ne, sedět v mokrých hadrech se mi fakt nechce a klima tomu ani zatím nenahrává.

          0 0
          • milmat  

            Honzišu, bude krásně (až +14stC a sluníčko) a sedět se bude v hospodě v Kácově :-). Naklikal jsem výzkumnou trasu, sem tam i šotka (snad taková light Hroší cesta): https://www.strava.com/routes/12441960 . Beru to schválně blízko Peček.

            0 0
            • madik  

              Hmm Brevet 200 je hadr koukám proti tomuhle :D

              0 0
            • 01carbon  

              Ještě že jsem vrátil půjčená kola – tohle v pátek? Optám se mladýho – že by si Vás odchytil někde v úseku Úvaly – Říčany?

              0 0
            • Honzis  

              Asi to vidím na sólo, jedu na odpol, budu mít 80+ večer a v neděli potřebuju běžet v Kouřimi. K tomu primárně chci jet se silničním kolem po silnici, už jsem kolo zprasil tolikrát že se mi to nechce zase zkoušet – ta žlutá na Klokočnou mě štvala i s blatníkama – lesní bordel + některé úseky ani neznám a na crossu se mi to jet nechce.

              Nadhoď čas v kolik Černíky a buď tam budu nebo ne.

              0 0
            • milmat  

              Tak start bych viděl 9:30 Mochov, dejte mi vědět, kdo se přidáte. Případně můžeme dohodnout i napojení někde po cestě.

              0 0
              • Honzis  

                já to balím, opět jsem myl kolo neb na Průmyslové je výjezd z fabriky a musel jsem dolovat bahno klíčema od kanclu aby se mi točilo přední kolo :-(

                0 0
              • madik  

                Dorazim. Nejakou lehkou štěrku klidne dam, ale na bahenni vlozky prdim. Taky jsem dneska myl kolo a je krasne čisté a doufam ze tak zustane.

                0 0
                • milmat  

                  Ti ho doma vezmu wapkou :-), ale vůbec netuším, jak to tam bude…

                  0 0
              • 01carbon  

                Honza bike a ja asi taky

                0 0
      • madik  

        To bbych se asi i pridal :)

        0 0
    • milmat  

      Pozdrav z Kácova. Cukrárna byla v Ondřejově, ale tu jsem raději nefotil ;-)

      0 0
      • milan.v  

        Co to je to zelené?

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Že by zelené pivo ? ;-)

          0 0
          • milmat  

            Ano, zelené pivo.

            0 0
            • Honzis  

              a dali jste si stylově 7piv a jednu zelenou? :-)

              0 0
              • milmat  

                To se pije v Jevanech, ne? Tam jsme nejeli. Ale Kacovská pivovarská hospoda plná, jídlo dobré. Pivo výborné!

                0 0
            • milan.v  

              Jak se to nazývá, to jsem ještě neviděl, ani neslyšel.

              0 0
              • milmat  

                Musíš někdy na Zelený čtvrtek do správné hospody :-). Ono to je velikonoční speciál.

                0 0
                • milan.v  

                  Aha.. :o) Jsem si říkal v první moment, z čeho to, proboha, uvařili…

                  0 0
    • milmat  

      Nějaký zájemce o nedělní kafe? Pokud ano, pak Mochov 9:00. Svěží západní vítr jistě osuší cesty :-)

      0 0
      • Honzis  

        běžím v Kouřimi ale Delkim říkal že potřebuje intervaly tak by je mohl dát cestou z Poděbrad :-D

        0 0
        • Delkim  

          Já můžu až po obědě :( a to ten vítr bude fakt už moc, takže opět trenažér… ale jsi mi svědkem, že jsem ti dneska osobně říkal, že už fakt chci ven a zítra to měly být 400W intervaly na Svatbín… :(

          0 0
          • Honzis  

            počkej do pondělka když už čekáš čtvrt roku :-D

            0 0
      • Honzis  

        Zítra bych dal s tebou i něco šotky. Pokud vezmeš Grada, vezmu crossa a dáme něco na pohodu po zapomenutých cestách u Kouřimi.

        Pokud někdo na silničku tak ok, vezmu silničku, ale v klidu. Zkusil bych ale něco jiného než kafe po hlavní nebo sever na Mcely, tam to nějak nemusím.

        0 0
        • milmat  

          To bych klidně dal také, jen musím ráno oběhnout pár sousedek. Takže bych to viděl na start nejdříve v 10:00 Mochov, nebude to na tebe pozdě?

          0 0
          • Honzis  

            pohoda, ráno bude zbytečně kosa, tak 10,45hod Poříčany na křižovatce, když pojedeš od Kounic, ok?

            0 0
            • milmat  

              Ok, jestli nevadí, tak klidně až 11:00 v těch Poříčanech, ráno to může být náročné…

              0 0
              • Honzis  

                Dobře v 11, pokud by něco nenadálého pošli sms.

                0 0
              • jecnak  

                Hej hola, v kolik, kde na cem?

                0 0
                • milmat  

                  CX/Gravel (pro Hrochy i silnice), 10:30 Mochov a pak 11:00 Poříčany u kostelu.

                  0 0
                  • Reggie  

                    Já jsem už od čtvrtku na Moravě ale pokusím se přes týden potrénovat na příští víkend.

                    0 0
                • Honzis  

                  já na crossu 28/30mm slicky, blatníky, tak doufám že to proschne, ale mělo by to být i road friendly (ale karbony bych nebral)

                  0 0
              • Honzis  

                něco jsem natrasoval – https://www.strava.com/routes/12495602 hoď to do Garmina, dík. Případně zkrátíme

                0 0
                • milmat  

                  Ok, na Klučov to můžeme vzít od toho kostela po vedlejší. „Nejhorší“ bude asi úsek od mohyly (polňačka), ale pak tam jsou panely. Zbytek vypadá na asfalty nebo šotka.

                  0 0
                  • Honzis  

                    já už to opravil + průjezd Zásmuky, té polňačce by se šlo vyhnout víc ke Svatbínu, ale to je zase zajížďka tak jsem pak něco „ukrátil“ ve verzi II – https://www.strava.com/routes/12500507

                    0 0
                  • Honzis  

                    Dneska myslím povedené a někdy můžeme zopáknout + zase vyhrabat pár špeků z okolí! Pro Hrocha jak dělané! kostky, šotky, polňačka, rozdrbané asfalty, brdky i „kopce“, ale nic drastického, dal jsem to s 28mm slicky Durano.

                    Až bude víc sucho tak bych to protáhl zase jižněji lesy u Krymlova, ale i ta „ovocná“ po které jsme dnes jeli má ještě co nabídnout i u Kouřimi a pár „polňaček“ až vyschne tak se dá jet.

                    0 0
        • raw 4  

          Zdar, pořídil jsem si teď silničku a rád bych se s ní motal i okolo Kouřimi… Takže kdybyste mi doporučili nějaký hezký silnice, či trasy (vždy pojedu směrem od Kolína) budu vám za to moc vděčný…díky všem…

          0 0
          • Honzis  

            od Kolína na východ/jihovýchod pohoda, zapomenuté cesty s malým provozem, bohužel občas bídná kvalita povrchu, ale to je bohužel skoro všude :-( Klasika je třeba Štítary, Radovesnice, Polní Voděrady, Svojšice, Kouřim a zpátky Toušice, Mlékovice, Hor Chvátliny, Bečváry, Kořenice, Ratboř, Pašinka

            0 0
            • raw 4  

              Díky moc přesně tuhle jsem si natrasoval…jednou jsem jel s rodinou ke Kouřimi a řekl jsi tady by to na silničku šlo :-)

              0 0
          • milmat  

            Nebo také dolů někde k Sázavě, tam si užiješ kopců. Pokud máš Stravu, tak je tam možnost plánování tras a jde tam zapnout heat mapa, která ti ukáže, jak jsou cesty na mapě atraktivní pro cyklisty. Já ještě jezdím z Vysočiny přes Kolín, Starý Kolín, kolem letiště (je tam taková úzká pěkná cesta). Pak by jsi to mohl hodit někde nad Kutnou Horu a zpět Kolín. Prober to s tou Stravou, většinou poradí dobře :-)

            0 0
        • Delkim  

          Já budu od rána otevírat dveře a kontrolovat vystrčené zadnice zbytku rodiny :)))

          0 0
          • milmat  

            A slané ještě pečeš?

            0 0
            • Reggie  

              Jestli je ta rozpitá tequila a gin jeho práce, tak už ne :-)

              0 0
              • Delkim  

                :)

                Slané nepeču, to by nikdo nechtěl, tohle je pro koledníky a jejich doprovod. Ještě dodám slivovici, svařák a na přání espresso či pivo.

                Btw koledníci vítáni s kolem i bez :)

                0 0
                • milmat  

                  Honziš to zítra trasuje na Kouřim…

                  0 0
    • karliner  

      Kdy bude Peklo severu? Bude vůbec?

      0 0
      • Delkim  

        Jj, jarní sezóna bez tvojí výmluvy, proč to Peklo tentokrát zase nejedeš, není kompletní :)))

        0 0
        • karliner  

          No, já furt počítám s tím, že je teď v sobotu a že bych se s vámi kousek svezl. Na ostatní termíny výmluvy mám.

          Schodišťovej efekt: tvl, co se do mne naváží týpek, kterej před třema rokama nevěděl co je kolo a navolejovanej šaškoval v plavečkách po podiu? :-D

          0 0
          • Honzis  

            myslím že Peklo severu bude i v sobotu v Bášti :-)

            0 0
          • Delkim  

            Ale jo, za to jak jsi loni zázračně shodil pod dozorem vnučky klidně můžeš rýpat :)))

            Tedy pokud jsi to přes zimu zase nenabral? :)

            0 0
            • karliner  

              Nabral. Asi 4–5 kilo. Byl bych slabej na fočus. Vyšejpuju na začátek prázdnin.

              0 0
          • šimlos  

            Tak olejový pán musel být trochu dřív než před třemi lety. Ono je to už 5 let, co jsme Delkima potkali v Brodě, jak si nás spletl s východní sekcí :-D Jojo, letí to hoši, letí…

            0 0
            • Delkim  

              Jo jo, ty začátky… tenkrát jsem si myslel, že když někoho potkám na místě „A“ vzdálenýho 30 km od místa „B“, tak se navzájem určitě museli potkat, protože těch cyklistů je tak málo a všichni se znají z internetu a jezdí spolu na kafe :)))

              0 0
            • karliner  

              Tvl…

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        No, vlastne? Tak jak? Muzu tenhle i pristi vikend.

        0 0
        • milmat  

          Tenhle víkend bude pěkné počasí, ale bohužel budu zakončovat sjezdovou sezónu na Stubaii :-(

          A to jsem se těšil, když jsem si konečně pořídil to správné kolo! Na příští víkend ještě není předpověď (tedy já ji nevidím).

          0 0
        • jecnak  

          U me tato sobota 200km brevet. Nedeli mam volnou. Podobne pristi vikend.

          0 0
        • karliner  

          Paráda. Pouštím z hlavy a chystám výmluvu na příští rok.

          0 0
          • Greyhound  

            V ramci sobotniho velkeho dne to s tebou klidne objedu, kdyz bude nejakej pivovar po ceste… ;-)

            0 0
            • šimlos  

              Máš tam Vtelno,ty vypitko :-)

              0 0
            • treatt  

              Kua..já výmluvu mám taky…furt…bohužel :-/ Peklo jsem nejel už ostudných pár let, naposled snad na fixie blahé paměti..

              0 0
              • karliner  

                Abych to shrnul – i když východní sekce pěkně zvlčila a už dokonce jezdí OKOLO pivovaru, trosky západní sekce na to nenaláká, zdá se :-D

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Nepindej nesmysly. Jedes nebo ne?

                  0 0
                  • karliner  

                    Jedu. Ale s Johnnym na jihozápad, protože z vás zatím nic konkrétního nevypadlo :-D

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Tak kdyz ti tohle nepripadalo dost konkretni, tak whatever.

                      Vychodni sekce je v sobotu vicemene cela v Rakousku. Mi to nevadi, stejne to silne vypada ze budu muset stravit vikend pracovnima vecma :-(

                      0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ne pockej, tak ja dam s vama soukromy, a pivovar je tam v Melnickym Vtelne standardne.

            0 0
            • Greyhound  

              Uz jsem s vama kdysi byl a to byl standard nejaka cukrarna, jsem rad, ze trasu vylepsujete :-)

              0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Takze ostre Peklo vychodu v nedeli 15.4.

      Ted v nedeli bych dal nejake pozdejsi kafe, ktere by preslo plynule tak od 15–15.30 do sledovani Roubaix u Boucka.

      0 0
      • Reggie  

        To by mi mohlo vyhovovat. Aspoň stihnu ještě něco natrénovat.

        0 0
      • Delkim  

        Holky by ten den měly mít závody, takže s výhradou počasí bych vám s dovolením nějaké ty rovinky odtáhnul! Btw ale prosím standardní peklo pro silničky, úpravu trasy pro ty vaše kombajny neberu :)))

        našel jsem peklo 2014, strašně to letí…

        https://www.strava.com/…es/172094669

        0 0
      • Honzis  

        v so koukám v TV na 1/2 mar takže asi odpol něco krátkého, neděle běžím v Nymburku, můžeš zafandit cestou z kafe – https://www.behlipovoualeji.cz/propozice/

        0 0
        • Delkim  

          nějaké to foto z víkendu; v cíli po běhu Lipovou alejí to vypadalo, jako kdyby tam někdo nastříkal Novičok :)

          btw a když už venku, tak stejně i s trenažérem :)))

          0 0
          • šimlos  

            Spíš to vypadá na dezorientovaný muslimy :-)

            0 0
            • Delkim  

              Se asi špatně domluvili, kterým směrem je Mecca :)

              0 0
          • 2. Bóďa  

            Gratulace. ;)

            Teda Honzis už je na 1 % tuku. :D

            0 0
      • Honzis  

        pokud bys jel přes Nymburk v neděli tak mi dej vědět a hodím do báglu to světlo. Nebo zítra odpol třeba pivo v Kounicích, to bych přijel.

        0 0
      • Reggie  

        Vzhledem ke své momentální výkonosti jsem se dnes rozhodl jet na Seržovu pomalou vujížďku na západ. Tak na mě nečekejte :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tak odvolavam i nedeli, musim pracovat :-(

        0 0
      • karliner  

        Sorry… 10:15, Stašov B – Osov…

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Peklo vychodu v nedeli 15/4. Letos sice pozdeji, ale prece.

      Start v 9.15h v Zelenci na krizovatce u hospody Ta prava. Trasa nejak tak

      Obed pivovar Neumann ve Vtelne, stejne jako posledni 3 nebo 4 rocniky. Odpoledne nekde cukrarna (Vsetaty, Mlekojedy, StB).

      150km pohodoveho srotu s oblibenymi sektory klasikarskych terenu. Idealni na vyjeti po 300k brevetu jako priprava na 600 ;-)

      0 0
      • myreczech  

        zkusím se přidat…uvídíme co ujedu, ruka zatím moc na kolo nechce, tak jí zkusím do neděle ukecat…

        0 0
      • madik  

        To bych se asi pridal. Dobrej trenink na Brevet 300km.

        0 0
      • milmat  

        Počítám s tím, hlavně šrotit jen v sektorech, mimo očekávám mírné tempo. Beru Grade.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Predsraz v Celakovicich v nedeli v 8.45 na parkovisti u Billy. Ozvete se kdo by tam prijel, at pockame nebo necekame.

          Pocasi vypada opet na suchy kostky ;-)

          0 0
          • myreczech  

            v sobotu večír ti to potvrdím…zatím to vypadá nadějně…

            0 0
          • Delkim  

            Ok, překlikal jsem si to do Garmina. Jsou to samé „oblíbené“ úseky, jež jinak zásadně vynechávám po celý rok :))) Beru bezduše a doplním extra porci tmelu :)

            V 8:45 vyrazím z Úval, takže v těch 9:15 bych se měl akorát plácat v Zelenči. Ráno to standardně potvrdím Hrochovi na mobil, pro jistotu. Koleno dneska na trenažéru ok, zítra zopakuji s vyšší zátěží zda drží.

            0 0
          • milmat  

            Billa OK. Akce byly ovšem náročná…

            0 0
          • myreczech  

            tak jsem to včera zkusil kolem baráku a raději nebudu blbnout…nechám to na později…ruka říkala že ještě na peklo redy není, těch 5+ hodin bych nedal :(…tak si to užijte, rád se pak večer podívám na fotky…

            0 0
        • Delkim  

          Jede Hroch, takže standardně rovinky nakouříme co to jde a přes ty brdky přeletíme setrvačností! Toskánsko rulezzz :)))

          btw jsem ale ochotný sundat nástavce :)

          btw2: tady teď slušný kroupy!

          0 0
          • milmat  

            No to vypadá na smrtící koktail Hroch/Delkim :-), já se to pokusím uviset. Madonu do toho marasu tahat nebudu.

            0 0
            • Delkim  

              Bude krásně, nestraš, já beru jednici.

              Ty se chceš pochlubit, nevymlouvej se :)))

              0 0
              • Honzis  

                Při pohledu z okna práce se domnívám, že dnes domů rozhodně pospíchat nebudu :-(

                Zítřejší plánované cx ruším pro mokro, takže případně odpol káva, ale asi nikdo nic předpokládám.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Ja mam doma pracovni sobotu, takovej sizenej gaucink.

                  0 0
                  • Delkim  

                    My máme nějaké narozeniny. Rodinný oběd Na Jitrách a pak odpolední triple tchán/tchýně/máti s dortem a dárky :( To bude taky takové peklo ještě před tím nedělním :)))

                    0 0
                    • Delkim  

                      Oslava začala výborně :( tchán nedal přednost, naštěstí jen plechy!

                      0 0
                      • milmat  

                        Plechy nepotěší, ale je to pořád ta lepší varianta…

                        0 0
                      • treatt  

                        Oj, tak to nepotěší, ale hlavně, že všichni ok..

                        0 0
                        • Delkim  

                          Ideální oběd k oslavě mých narozenin :)

                          12:00 příjezd k restauraci

                          12:02 focení holek před restaurací

                          12:04 telefonát od tchýně ohledně nehody

                          12:30 tchýně sedí na obědě místo mne

                          12:30–14:45 řeším s tchánem nehodu; mezitím info od tchýně, že tatarák mají fantastický

                          15:00 auto odtaženo, příjezd s tchánem do restaurace

                          15:20 dal jsem si nealko pivo a už měli jen nějakou čočku…

                          :))))

                          0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            Mi to neco pripomina.

                            12:30 příjezd k restauraci

                            12:02 přemlování Miloše před restaurací, že pojedem do další restaurace. Miloš objímá stoleček a nedá se odtrhnout.

                            12:06 Delkim si dal 3/4 nealko piva a už měl jen nějakou tyčku

                            12:06 pivo. Miloš si objednává hned dvě malá piva zároveň, aby udělal dojem na západní sekci na sociálních sítích.

                            12:11 Delkim odjíždí na průzkum další trasy

                            12:11 ostatní sedí na obědě

                            13:30 dojedeno a dopito, příjezd Delkima do restaurace

                            13:35 skupina odtažena směr Kokořín

                            :))))

                            0 0
                            • šimlos  

                              :-)))

                              0 0
                            • Delkim  

                              13:31 Aleš žádá minimálně 30 min na vytrávení

                              13:32 Delkim pobízí k zaplacení

                              13:33 Delkim zvýšeným hlasem žádá o zaplacení!

                              13:34 Hroch uklidňuje Aleše, že mu vytráví cestou pod kopec na Kokořín, Aleš odchází zaplatit

                              :)))

                              0 0
                              • šimlos  

                                Já věděl proč zůstat v západní jistotě :-)

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  XX:XX dáme ještě jedno?

                                  klidně

                                  XX:XX dáme ještě jedno?

                                  klidně

                                  0 0
                                  • karliner  

                                    Tak to bývalo ve zlatých dobách západu…

                                    0 0
                            • milmat  

                              Jelikož ještě nejsem zdaleka jako Wout Van Aert (a ani už nebudu), abych udržel nastolené tempo skupiny A, tzn. 35–40km/h (odhadem 250–300W NP), navrhuji skupině B (Reggie a já alias CX/Grade) zůstat v klidu a vynechat část trasy v Kokořínsku. Prostě na širších pláštích to tak nejede a na jejich očích bylo vidět, že si to chtějí užít v závěsu za Delkimem a nechce se jim zpomalovat, tak proč kamarádům nevyjít vstříc, že? Takže vyrážíme svým tempem na Košátky, kde dáváme další sektor v lese. Tento sektor tým A mine, protože v té rychlosti nemá čas nikdo sledovat naplánovanou trasu :-). Dále si navíc dáváme obkroužení jezera na Lhotě s lehkým osvěžením. Pak už pokračujeme do cukrárny ve St. Boleslavi, kde po doplnění energie v klidu čekáme na tým A. Ten přijíždí jinou cestou než na mapě, ale naštěstí stačí zastavit. Jelikož už byli značně zdecimovaní (není se čemu divit, měli okolo 120–130 km šrotu), tak se to s nimi dalo dojet až na hřbitov v Zelenči. Dokonce jsem mohl chvíli i na špici. A jelikož toho cukru bylo hodně, tak zakončuji misi s Hrochem klasicky u „Vočka“.

                              Po minulém ročníku jsem se dostal i do dalších částí. Za mne nejlepší sektory Dražická cesta a právě ta lesní od Košátek. Pískové sektory byly také cool :-)

                              0 0
                              • Delkim  

                                …přitom stačilo napsat, že ses v sobotu vykalil jako Dán a skoro nespal :)))))

                                0 0
                                • Hroch obojzhivelnyj  

                                  V pul dvanacty pise, jak byla akce narocna . Pak se muzem divit, ze se zapadni sekce posmiva.

                                  0 0
                                  • Delkim  

                                    Já tomu textu nerozuměl, teď už chápu proč :) jsem si říkal, která Billa má otevřeno do půlnoci :)))))

                                    milmat 14.4.2018 23:36

                                    Billa OK. Akce byly ovšem náročná…

                                    0 0
                                • milmat  

                                  V tom případě bych tak „brzy“ ani nedorazil, v tom to úplně nebylo :-). Ale byl mi jasný scénář, tak jsem v noci ještě připravil plán B. Příjemně potěšil Reggie, že má ten nový CX stroj jsem netušil, tak jsem měl parťáka. S vámi se to opravdu nedalo. Zvláště když jste ani nemínili lehce zpomalit a nechat nás dojet, abychom to nemuseli tahat sami. To jsem si vzpomněl i na Karlinerovu poznámku o hubách

                                  0 0
                                • Reggie  

                                  Přátelé neperte se. Já myslím, že akce to byla pěkná, každý si na ni našel to své a užil si :-)

                                  0 0
                • madik  

                  Tywogo zitra ma byt slunecno, rano 10C a odpo 20C. S toho delas jakoby mely padat trakare a voda strikat 3m daleko.

                  Mrknu jestli tam neco neplanuje zapadni sekce, potrebuju neco pohodovebo pred peklem :)

                  0 0
                  • Delkim  

                    Všechno nejlepší k svátku! :)

                    0 0
                • milmat  

                  Já bych něco easy dal. Dej mi vědět v kolik. Uvidím dle situace doma a na zahradě.

                  0 0
                  • Honzis  

                    nějak po 13hod ode mě nejdřív. Klidně i silnici – Sázavu nejkratší cestou? ČB – Svatbín – Výžerky a zpět přes Vlkančice třeba.

                    Cx jako minule se nebráním, ale měl jsem v plánu větší průzkum – Bučiny/Krymlov a nechci skončit někde na polňačce s 10cm bahna, což bohužel bude.

                    0 0
                  • 01carbon  

                    Bike, pruhonice, kamenny privoz, davle, zbraslav. Cca 100km

                    0 0
              • milmat  

                Krásně bude, o tom žádná. Mne jen děsí, aby jsi tam nedal 200+W. Jinak máš pravdu :-)

                0 0
                • Delkim  

                  Po víkendové změně FTP je 200 W pořád Z1 :)))

                  0 0
          • raw 4  

            Ještě, že jste nejeli dneska… cesta z Prahy domů byla taková hezká belgická klasika, kde bylo vše… protivítr, zataženo a déšť a na obzoru sluníčko… které jsem si užil poslední 3 kilometry…ať se vám o víkendu pěkně šlape..

            0 0
      • Reggie  

        Do Zelenče přijedu vlakem :-) Do Garmina si nahrávám trasu a plánuji zkratky. Jako 30+ s váma opravdu nepojedu. Ne, že bych nechtěl ale prostě na to nemám. Problém je, že oběd je v nejvzdálenějším místě :-(

        0 0
        • Delkim  

          Jj, s obědem souhlasím, taky mi tam moc nesedí. Zkusím přemluvit kluky, že by se mohl vypustit :)))

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Nevim jestli oba mate s obedem tan samy problem ;-)

            Ono jake jsou altrnativy? Vesely hroch v Benatkach- brzo, nevyzkousene; Sniclrama ve Vysoke na te hlavni u lam- no nevim; ani nevim jestli jeste existujou. Neco dole v Kokorine nebo Truhlararna s peknym kostkovym kopcem, ale to uz zas daleko. A vubec, na obede trvam a peklo si rozvracet nedame!

            0 0
        • milmat  

          Reggie, pojedu klidně klidně s tebou :-). Já jsem po pracovním a cyklo týdnu dost grogy. A to mám ještě večer akci se sousedy :-). Beru 35 mm, takže žádné závodění nehrozí.

          0 0
          • Delkim  

            Hmm, to bude mít Hroch radost, zbyde na Delkimova vláčku sám :)))

            0 0
            • milmat  

              No pokud se budeš snažit ujet, tak Hroch, Ječňák a Aleš :-)

              0 0
          • Reggie  

            O.K. najivně budu věřit, ale vlakem do Zelenče jedu!

            0 0
    • jecnak  

      300k brevet jedem az 21.4. Uvidím, jak budu stíhat. Musím si objet kontroly na LOST.

      0 0
    • madik  

      Tak zitra v 9:15, kolo jsem dneska umyl, dolil asi 20ml tmelu do kazdeho kola, vyciatil a namazal orech, navoskoval retez. Na peklo je treba se maximalne pripravit :)

      0 0
      • milmat  

        Kromě tmelu, to jsi měl nechat na po Peklu :-). V každém případě bude sucho, takže se bude „jenom“ prášit.

        0 0
    • Delkim  

      První fotky ještě z cesty

      0 0
      • Delkim  

        Smůlu si dneska vybral Ječňák, defekt galusky hned po pár km :(((

        0 0
        • milmat  

          Kdo měl to nealko Delkime? :-). Já už trénuji na hostování v západní sekci – viz. dvě piva najednou.

          0 0
          • Delkim  

            Nějaký jouda s proteinovou tyčkou :) toho neznáš, ten nastaví :)

            0 0
            • milmat  

              Jo máš pravdu, jen si tam něco položil a hned jel :-)

              0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tak a zas je na rok od tech terenu pokoj ;-) Diky vsem za spolecnost.

          0 0
          • Reggie  

            Rád jsem se zúčastnil a doufám, že budu pozván i příští rok :-)

            0 0
            • milmat  

              Mě se to také líbilo. Je dobře, že se řady CX/gravel rozšiřují :-)

              0 0
              • Delkim  

                Nedráždi Hrocha, letošní Karlinere :)

                0 0
          • MiKED  

            Třeba za ten rok natrénuji, abych se mohl připojit. :-)

            0 0
            • Delkim  

              Moc to řešíš. Já byl letos potřetí venku a taky jsem to uvisel :)

              0 0
              • MiKED  

                Ty jsi ale jiná liga. :-D

                Dobře, někdy se zkusím přidat na klasickou víkendovou vyjížďku.

                0 0
              • Jaarque  

                Potřetí venku a celou zimu v posilce :D Dobrá diesel lokomotiva, díky za potáhnutí!

                0 0
          • Jaarque  

            Taky díky! Moc pěkná trasa, spousta nových úseků, občas výživné tempo… Příští rok chci jet zase :)

            0 0
        • madik  

          Asi Tě budu příští více poslouchat, oběd mi moc nesedl a už mi to pak moc nejelo :) Domů jsem přijel zpráskanej mnohem víc jak po Brevetu 200 minulý týden. Nutričně jsem to tedy moc nezvládl plus nastřádaná únava.

          Holt peklo :)

          0 0
          • Delkim  

            Tady máš shrnutí toho slibu a doufám, že to od teď Východní sekce pohlídá :)))

            0 0
            • šimlos  

              Chudák se normálně najedl a napil a už ho smýkáte po dietách :-)

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Bez obav. Vychodni vyjizdky si pozvracet nedame!

              0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            To je krasnej graf! Ted budes celej tejden lezet na gauci a koukat jak ti roste forma!

            0 0
            • Honzis  

              Jen na dokreslení s kým jste to měli čest :-) Není mezi námi moc těch co kdy vedli UAC, že jo :-)

              Sobota – něco lehce, možná cx?

              Neděle – běžím Kolín – V OSek – pokud byste jeli z kafe po stezce na Kolín, můžete mrknout (na mrtvoly)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No, v teple v haku se to dalo prezit. Akorat mi sebral muj jedinej KOM na Milovickych kostkach, kdyz jsem myslel ze bude konec a nastoupil, a on konec nebyl a s Alesem mi na poslednich 300m ujeli. By mi asi ujeli stejne. Ale zadarmo to nebylo :-)

                V so je Milos pryc a ja to zas vidim na pracovni sobotu, nestiham. V nedeli mozna neco kratsiho.

                0 0
                • Honzis  

                  v neděli bys mohl dát krátké kafe a pak mi zafandat :-)

                  0 0
                  • Delkim  

                    Pár km od Kolína se kolem oběda poblije Delkim. No spíše u Kutné Hory. Šandovka. Doporučuji.

                    0 0
    • Jaarque  

      Kucí, nějak jsem odpadl kousek nad Brandýsem, vzal jsem to přes Brázdim-Veleň-Přezletice-Vinoř-Radonice-Zeleneč a rychle domů za ženou ;)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Skoda, sorry my to zjistili az nekde za Veleni, nikoho nenapadlo houknout ze chybis. Kazdopadne diky za spolecnost, a nekdy doraz na nejakou normalnejsi vyjizdku ;-)

        0 0
        • Jaarque  

          Nějak jsem asi nepřepnul z cukrarenskeho režimu… Taky díky a určitěbych rád na nějakou další akci. (Otázka je, jak mě pustí práce)

          0 0
    • myreczech  

      Čau, hele příští týden má přijet za mnou jedna australanka, bude u nás cca týden, chtěl jsem ji vytáhnout na nějaký švih, co mi kdyžtak doporučíte…jeden den ji chci vzít na Ještěd, poradíte mi ještě nějaké hezké švihy tak do 200 km…?

      Příští vikend se klidně rádi přidáme na kafe do Poděbrad atp.

      0 0
      • Delkim  

        Mirku, s velkými plány opatrně, bacha na tu ruku, abys pak nelitoval :(

        Jo, hlavně udělej před prvním švihem přednášku o kvalitě silnic a IQ řidičů dodávek, aby neskončila po prvním kilometru v příkopu sražená řidičem PPL/GEIS/DPD/co­koliv… :(

        btw jestli přiveze klokana tak se mnou počítej na grilovačku :)

        0 0
        • Pebe  

          hlavně aby jezdila po „naší“ straně silnice

          0 0
      • jecnak  

        Hezka trasa se da namotat v Ceskem Raji (jestli chce nutne dvoukilo, tak Kozakov z Celakovic) nebo Kokorine. Mozna lepsi se posunout na zacatku autem.

        Jestli mas ruku srostlou dobre, tak ok. Jak jsme se ale bavili, pocitej, ze te to bude jeste docela dlouho bolet pri zatezi.

        0 0
        • myreczech  

          díky moc za tipy…

          No ten Ještěd asi takhle…zpátky přes Mácháč a Kokodůl…ona to dá já asi ne…:)

          https://mapy.cz/s/2zhxj

          Ruka už lepší, za týden snad bude ještě lepší…pořád nevím jak držet rodla…na to že má sádru dole 14 dní tak asi dobrý…ale pak uvidím co nohy…letos celkem kulový najeto…

          Jinak holka si píše blog…tak jsem zvědavej co tam bude psát o zdejších výhledech…celkem se nefláká, letos má už asi 7000 km…

          https://psyclepaths.com/

          https://www.strava.com/…etes/1720123

          0 0
          • jecnak  

            Muzem se pak domluvit, az tu bude. Ve finale ani Alpy nejsou daleko. Aktualne vypada uz na tento vikend moc pekne https://fuschertoerl.panomax.com/

            0 0
            • myreczech  

              bude taky 27.4–1.5.

              pak jede na 14 dní jezdit na Giro…:) tak bych jezdil víceméně jen kolem baráku…

              0 0
      • McBlacky  

        Praha-Jested-Praha ? to je dost hnusný ne?

        Bych asi dal Sázavu jeden den a druhej vojenský prostor Brdy (pokud neva horší asfalt) nebo něco jak píše Ječnák

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          I Ještěd se dá namotat pěkně, ale pak je to tak 250+ ;-)

          0 0
      • Honzis  

        radši bych se nablížil autem – ten Český Ráj nebo pokud je „vrchařka“ tak klidně i Krkonoše z Lomnice n/P případně Ještěd z Mnichova Hradiště, to je hezké a vyhneš se „vopruzu“ 100km z a do čelej. Případně aspoň Posázaví, od Uhl. Janovic na jih a východ minimální provoz a super poježdění (dost kopce)

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Posuňte se na Mácháč a tam je kolem všude pěkně.

        0 0
        • jecnak  

          Souhlas. Treba tahle trasa je moc pekna https://www.strava.com/…s/1207278611

          0 0
          • Iv15  

            Souhlas, plánujeme se tam někdy ještě vrátit, hlavně oblast kolem Chřibské a Jetřichovic byla parádní. A na návštěvu v Pekelných dolů vzpomínáme často… :-)

            0 0
            • Pebe  

              krásný kolo, dobrý vkus ;-)

              0 0
            • McBlacky  

              to bylo top, palačinka mňam :)

              biker jako biker

              obsluha teda po hrozným flámu, tam to asi jinak nejde

              0 0
            • jecnak  

              Ja si myslim, ze by se mohlo podarit zas na podzim. Tentokrat komplet silnicne.

              0 0
              • Pebe  

                jé, tak to se těšíme ;-)

                Ivča se těší do chatičky a vzpomíná na tvoje odhady vzdáleností a času :-D

                0 0
                • jecnak  

                  Popravde, myslel jsem, ze se to uz zlepsilo, jenze posledni zkusenost z 300ky brevetu me presvedcila o opaku.

                  0 0
                  • Pebe  

                    300km asi ještě neujela :-)

                    0 0
                    • jecnak  

                      Parada. Reknu ze pojedem 200 a ono se z toho to trojkilo vyklube. Pak to aspon bude na me a nikoho to neprekvapi.

                      0 0
                      • Pebe  

                        řekl bych, že se těší už teď ;-)

                        0 0
      • milmat  

        Ještěd není nic moc, rovina, kopec, rovina… pokud to nepojmeš nějak stylověji.

        Já mám nejradši Posázaví, Koko nebo Český Ráj.

        0 0
        • milmat  

          Ještě bych přidal Křivoklátsko a Český kras – přesun třeba metrem nebo vlakem, aby jsi nějak projel Prahou (třeba ČM-Smíchov nádraží).

          0 0
        • myreczech  

          Díky, zkusíme…nebo pokud něco budete na příští týden chystat, rádi se přidáme…

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ja mam naklikany takovy malebny dvoukilco na Hvozd, v Luzickych na nemecky hranici.

          Jen nevim kdy.

          0 0
          • milmat  

            Pěkný úsek je Nosálov-Žďár s návštěvou parního pivovaru :-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Hm, s tebou je to na blikačky. Bude radler na Hvozdu. ;-)

              0 0
            • karliner  

              No, jestli myslíš Lobeč, tak ten Hroch ve svém itineráři samozřejmě nemá :-D

              0 0
              • milmat  

                No, právě, on je samá cukrárna. V neděli pil ostentativně domácí limonádu u Vočka (plzeňská). Kromě toho, je tam dobrý asfalt lemovaný skálami. Já tam byl minulé léto s dětmi.

                0 0
                • karliner  

                  Přišlo mi z té fotky, že nějak přibral…

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Sezona klasik, forma naladena na maximalni silu. Ted vyrysuju na letni kopce ;-)

                    (Mentalni poznamka: Nefotit se ve skupince s Reggiem, Jecnakem a Delkimem.)

                    0 0
                    • Honzis  

                      Doporučuje se fotit ve skupince s Halinou Pawlovskou :-)

                      0 0
          • jecnak  

            Nekdy po obede. Vyjde to na pekny 7,5h ;-)

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      V nedeli 9.30 Mochov. Neco decentniho.

      (hm to uz neni ani za pet minut 12)

      0 0
      • Honzis  

        pokud bys to protáh přes Kolín tak cca 12,15–12,30hod bych mohl vyjíždět z atleťáku a hodil bych ti doma to světlo. Kdyžtak sms

        0 0
    • Honzis  

      V sobotu se běží v Semicích – nechcete se hecnout – Miloš/Radim/My­reczech??? 10ka, totál placka – www.zssemice.cz/…-1503cs.html

      Víkend vypadá exkluzivně, takže v neděli asi cx dokud je sucho a nezarostly cesty vegetací.

      0 0
      • milmat  

        V sobotu je přece Lost! Já už neběhal 4 měsíce…

        Neděli uvidíme, ale něco easy. Celkem bych si dal nějakou placku. Poslední týden pořád nějaké kopce, včetně nedělního výletu do Kolína.

        0 0
      • myreczech  

        …no tu hodinu bych asi přetrpěl, s 90 kilama to moc příjemný není, minule jsem musel zastavit kvůli kolenu…

        …ale mám tady od pátku tu Sharron, tak jsem vymýšlel něco s ní…netuším zda ji ukecám na Lost, je spíš tarmaková a opatrná, aby si nic neudělala když ji čeká lepší zábava na Giru…:)

        …tu neděli jsem myslel něco s váma, když bude nějaká ta vyjížďka s pořádnejma výhledama…

        0 0
        • jecnak  

          Zrovna jsem chtěl napsat, že bysme se měli o tu Aussie postarat. Nevytáhnem ji teda do Koko a nebo nad Mácháč? Poděbrady se můžem gumovat celou zimu. Ja mám v neděli zatím volno. Klidně celý den.

          0 0
          • myreczech  

            tohle jezdívám z práce…příjemné silnice…je tam všechno…i Ještěd, i Mácháč, i Koko…:)

            https://mapy.cz/s/2A1tQ

            0 0
            • jecnak  

              Co to vylepsit o Rozdalovickou cukrarnu a prulet Ceskym Rajem? https://mapy.cz/s/2A1B0 plus koukam na spouste mist to asi neni uplne jak jezdis – leda ze by jsi vyhledaval byslovene polnacky a asfaltky bez asfaltu.

              0 0
              • myreczech  

                klidně…to zní dobře…pomalu z toho ladíme takový malý tříkilo…:)

                https://www.strava.com/…s/1053944152

                mám rád pár takových segmentů jako Budiměřice; Mcely-Jabkenice; kolem Bakova…kolem Jizery Debř-Bakov-Ptýrov, Mnichovo Hradiště – Český Dub, Mimoň – Doksy, Koko údolí…tak jsem nějak zaseklej…ale nebráním se vůbec ničemu…

                uvidíme taky jak přijede dobitá…30 hodin v letadle…z Taz­mánie…:)

                0 0
                • jecnak  

                  Nevim, jaky ma civilni program, ale urcite by stalo za to, pridat do vyjizdky nejake kulturni vlozky, jako je trebas ta cukrarna v Rozdalovicich, roubenky v Ceskem Raji, Koko a tak. Nejak to doladime.

                  30h v letadle zni dost hrozne. To vypada skoro na den regenerace z toho vseho.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Jeste trosku https://mapy.cz/s/2Ae2w

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      No hezky, skoda ze nemusu jet.

                      0 0
                    • myreczech  

                      tak se pak v sobotu ještě domluvíme…

                      předběžně tedy něděle…nějak třeba kolem 8–9h start…? uvidíme co dáme, dámě…těch 250 je asi max…trasa je to hezká…

                      jinak tu je až do úterý, tak můžeme podniknout něco na svátek práce…Pavétour nepojedu, klidně se tam ale můžeme podívat…

                      0 0
                      • jecnak  

                        Sraz urcite driv jak v 9. Idealne pu osma u Tebe. Prece jen je to kus cesty a urcite budou nejake ty kulturni zastavky. Podrobneji tedy v sobotu. Pondeli a utery zatim nevim, ale volno mit nejspis budu.

                        0 0
                        • milmat  

                          Drsňáci, tak já se zkusím pošetřit na LiP a uvidím, jak budu ready v neděli. Nájezd 500–600km/týden je už na mne celkem dost :-)

                          0 0
              • milmat  

                Já bych i jel, jen se bojím, že po Lost dát 250–300km s 3k up není úplně dobrá volba. Nemáte tam nějakou lehčí verzi? To děvče je z nejaké profesionální stáje?!

                0 0
                • myreczech  

                  hele…já mám jen velký voči…:)

                  jinak ji znám ze Zwiftu…vlastně z nás všech dojela na té podzimní Zwiftí 24 hodinovce nejdál…je to sice už babička, ale letos má najeto jako my všichni dohromady…

                  tehdá jsme se bavili že jednou dorazí na kafe…a netrvalo to tak dlouho…:)

                  0 0
                  • milmat  

                    Babička, co má hodně najeto, hmm.

                    0 0
                    • 01carbon  

                      A s genama tasmanskyho certa. Konecne Vam tam na vychode nekdo provetra brka.

                      0 0
                  • milmat  

                    To bude dobrá čertice :-)

                    Jaký je tedy program? Abych věděl, jak moc se mám zítra šetřit na LOSTu a následné narozeninové párty u sousedů.

                    0 0
                    • myreczech  

                      tak včera dorazila…dneska dospí 30 hodinový let a pak si dá po svých Prahu…

                      není to žádná závodnice, ale spíš endůrenc bába…:) včera jsme dali dokupy její Rubaix, a v sobotu zkusíme něco malýho kolem baráku, mezitím co budete ztracený v Praze…

                      bude fajn když se nás pár v neděli sejde…tak se v tý praze neztraťte a nezbourejte…

                      Neděle:

                      start od nás od baráku (Jaselská, Čelákovice) v 8:00, klidně doražte 7:40 na ranní kafe s croisantem…

                      pak vyrazíme směr východ a pojedeme jak navrhoval Tomáš ( https://mapy.cz/s/2Ae2w )

                      po cestě: cukrárna Rožďalovice, pivo na Ještědu, zmrzlina na mácháči, borůvkový knedlík v Truhlárně, Plzeň u Boučků…a kdoví co ještě…:)

                      tak dejte kluci vědět, kolik těch croisantů mám ráno vzít…

                      0 0
                      • jecnak  

                        Pocitam s tim. Kdybyste jeli nekam uz dneska odpo, tak dej vedet. V patek mam jen do pul treti, takze stejne na kole vyrazim. LOST je ready, takze nemusim dnes nic resit.

                        0 0
                        • myreczech  

                          dorazím asi až v 17:00 a netuším kdy přijede a jak moc bude utahaná…možná mezi 18 a 20 něco uplácáme…dám vědět…

                          0 0
                        • jecnak  

                          Jo a jestli ti to opravdu nebude vadit, tak prosím 2× croissant. Aspoň se v klidu u kafe dohodnem co a jak.

                          0 0
                          • myreczech  

                            rád pro skočím pro ně ráno do krámu…

                            tak chlapi, kdo si ještě dá s náma v neděli snídani a poctivý Bohemian GF…? :)

                            0 0
                            • madik  

                              Přemýšlím o tom. Varianta je, že bych dojel vlakem do Nymburka abych si něco ušetřil. Jsem teď ale po včerejším běhání dost rozbolavělej a celkově nějak línej. Rozhodnu se v sobotu večer. na Croissaint ale určitě nebudu :))

                              0 0
                              • myreczech  

                                Hele pojedeme na pohodu, žádný Brevet…:)

                                Si s náma spíš odpočineš…s tebou a Milošem budeme v 6ti…i Kačka se přidá…

                                Tak co…nějaký další ranní croisant…?

                                Dneska asi zkusíme z Karlštejna domů…https://m­apy.cz/s/2ANjC

                                0 0
                                • myreczech  

                                  Tak to vyšlo moc hezky, holky se statečně držely, po 130 km jsme se dostali do Českého Dubu a po 6 hodinách začali stoupat…pak kolem Jizery kvapíkem domů… díky všem…moc hezký den…prdel si ho bude celý týden pamatovat…

                                  nějaký ty fotky na gúglu…

                                  https://photos.app.goo.gl/…yhum2V7J1w52

                                  0 0
                                  • jecnak  

                                    Bylo to skvely. Konecne pohodova vyjizdka. Diky za snidani a pozdravuj doma.

                                    0 0
                                    • myreczech  

                                      díky za motivaci na Ještěd…hele příště můžeme dát Mácháč, a přes Koko domů…snad se do tý doby trochu rozjezdim… už mám letos 880 kilaku…

                                      0 0
                                    • milmat  

                                      Já se také připojuji s poděkování. Nikdy jsem nebyl tak čerstvý pod Ještědem jako včera :-). Prostě nejel Hroch, tak to bylo v klidu :-))).

                                      0 0
                                      • Hroch obojzhivelnyj  

                                        I wish I were there.

                                        0 0
                                        • milmat  

                                          Jj, to by se ti líbilo. Hodně jsem na tebe vzpomínal v pasáži, kde jsme sjížděli rozbitým asfaltem a šotkou…

                                          Ale dobrá zpráva je, že se gravel líbí, takže něco naplánujeme. Akorát si vezmu patřičný stroj. Po dnešním rodinném průzkumu Českého Ráje je tam dost tipů jak na čistou silnici, tak i gravel/CX. Asfalty lepší než Koko. Výhledy super.

                                          0 0
                                          • tomsam  

                                            Máš nějaké tipy na trasy po Českém Ráji pro silnici – např. na mapy.cz? Rád bych s Vámi vyrazil, ale Hroch by mě oddělal :-).

                                            0 0
                                            • milmat  

                                              Kdo se bojí Hrocha … ale ještě bych to přehodnotil :-)

                                              Minulý rok mi Ječňák naklikal: https://www.strava.com/…s/1228437599 – to bylo moc pěkné.

                                              Tady začínala velmi hezká cesta z Hrubé Skály/Doubravice mezi skalami: https://mapy.cz/s/2BCFq, začátek cca 20 metrů rekonstrukce, ale pak nový asfalt až do Lázně Sedmihorky, dále až na hrad Valdštejn, následně již gravel. Super asfalt přes obec Skokovy. Takových cest tam bude více, doporučuji mrknout na mapy.cz, dá se tam zapnout funkce panorama a kde to mají nafocené. Já tam byl na kole jen cca 5× :-)

                                              0 0
                                  • Mickey Mouse  

                                    Moc moc pekny vylet. Obcas stoji za to trochu zpomalit a mit cas uzivat vcechny krasy cyklistiky plnymy dousky. Fakt jsem si to uzil. Fotky vysli moc pekne delaji vyletu skutecnou „justice“ Devcata jela moc pekne, smekam. Diky vsem a tesim se na priste.

                                    0 0
                                  • myreczech  

                                    Tak ještě si můžete pročíst report z jednoho zahraničního blogu…;-)

                                    https://psyclepaths.com

                                    0 0
                                  • treatt  

                                    Ty jo, když vidím kluky s návlekama a vestičkama, tak mě z Katky zebou ramena..

                                    0 0
                                    • madik  

                                      Nevidel bych to tak dramaticky, bude to hlavně velkou teplomřivostí ostatních :P Ráno bylo určitě už docela dost teplo,

                                      a Katka není z medu :)

                                      0 0
                                    • Delkim  

                                      Tohle já zažívám s Hrochem, mívá průměrně o dvě vrstvy méně než já :)))

                                      0 0
                                      • treatt  

                                        ..a bez rukavic, když normální člověk bere dlouhé s neprofukem :)

                                        0 0
                                      • šimlos  

                                        Tys ekstremysta beztukówy a Hroch je normální člověk :-)

                                        0 0
                                        • karliner  

                                          Co jsem tak viděl fotky z poslední doby, tak vypadá jako dobře živený penzista :-D

                                          0 0
                                    • milmat  

                                      Katku hřeje mládí na rozdíl od ostatních.

                                      0 0
                                      • šimlos  

                                        S tím se smiř, dědství na dohled.

                                        0 0
                                        • 01carbon  

                                          proto také máme dnes sraz (viz název bodu = jsem prevzal od kolegy) https://mapy.cz/s/2BGM9

                                          Kdyby náhodou někdo chtěl jet přes kopec na pivo do MMX tak dnes 17:07hod.

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            bike nebo silnice?

                                            0 0
                                            • 01carbon  

                                              bike ale jecnak do dava i na CX :-) Černá rokle asfaltem nahoru, Kosoř, Třebotov, Solopisky, Vonoklasy, Krásná vyhlídka, MMX – pisu z hlavy tak snad jsem ty dediny vyjmenoval ok

                                              0 0
                                              • McBlacky  

                                                potkáme se v MMX 18:45 – co ty na to?

                                                0 0
                                                • 01carbon  

                                                  bud nebo zavolam cca 18:45 kde jsme :-)

                                                  0 0
                                              • šimlos  

                                                Pěkně jsi nás protáhnul lesem nelesem, loukou neloukou, hezký. Tu žlutou jsem si spletl, nikdy jsem tam ještě nejel, znám jenom tu klasickou červenou hřebenovku.

                                                0 0
                                                • 01carbon  

                                                  sry za to „uvítání“ v lese – že se připojíš na Kosoři jsem si přečetl až dneska :-). V lese jsem vůbec nekoukal a nepředpokládal… ale dobře to dopadlo. n.jn občas mi plánovaná trasa kamsi zmizí a potom se improvizuje. Ale do mmx jsme trefili.

                                                  0 0
                                            • Hroch obojzhivelnyj  

                                              To me na BF bavi. Ve vlakne Vikendove silnice Praha vychod se domlouva bajkova vyjizdka v pracovni den na zapade. :-)

                                              0 0
                                              • šimlos  

                                                Je to jediná jistota v kymácivém světě změn :-)

                                                0 0
                                              • 01carbon  

                                                Procs nejel ;)

                                                Jdes na zapad a prijdes z vychodu…

                                                Je uz leto, zalozte nove vlakno ajeto.

                                                0 0
                                          • šimlos  

                                            To je pěkný..pokusím se dorazit.

                                            0 0
                                            • 01carbon  

                                              OK :-) jenom doufám že se Aladin nespletl

                                              0 0
                                              • šimlos  

                                                Jenom bude fucet. Pojedu trochu napřed, v Kosori mi počítám docvaknete.

                                                0 0
      • Reggie  

        Já jsem na tom s během poměrně dobře, teda na moje možnosti, ale jsem celý víkend a ještě do úterý na Moravě.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • madik  

      Zitra mam volny den, neprida se nekdo? Cukrarna Mseno, Ondrejov, Podebrady, Vsetaty? Jednu z nich, vsechny najednou bych neujel :)

      0 0
    • Gdeny  

      Neplánuje někdo něco na sobotu dopoledne? Mám v plánu se jet kouknout na Český Šternberg, ale klidně to změním a k někomu přidám… jen potřebuji být v půl třetí zpět na Jižáku…

      0 0
      • milmat  

        Já plánuji tuto sobotu až něco po obědě, takže to asi společně nevyjde. V neděli ladíme program s Hrochem, tak snad se dnes rozsekne, jestli bude něco delšího nebo nějaká klasika (např. zkroucené držky bolestí při gumování polabské nížiny :-).

        0 0
        • Delkim  

          Dám vědět zítra odpol, záleží jak přežiju zítřejší závody, že bych s vámi případně v neděli vytočil nohy.

          0 0
          • Honzis  

            já myslel že budeš rozjíždět v neděli špurta Rydvalovi na hromaďáku :-D

            0 0
        • Honzis  

          No pokud bys jel po obědě na kafe do Poděbrad nebo pivo do Kounic tak se můžeme spojit, ale před PIMem jen velmi krátce a velmi volně! 13–14h výjezd stačí

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Mam byt v ne do 4 odpo doma. Nastrel nejakych 150 na Machac nebo tak neco. Sobotu pracovni.

          0 0
    • Reggie  

      Mám dotaz. Lepit nebo ji rovnou vyhodit?

      0 0
      • jecnak  

        Zkus a uvidis. Uz jsem i dusi rozstrih, protahl do galusky a znova slepil. Ostatne tak to dela i vyrobce a muzes to tak zkusit opravit i ty.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Bych to slepil, ty latexy se nesponujou tak se to nebude trhat.

        0 0
      • milmat  

        Ty ještě nemáš bezduše? :-)

        0 0
        • Reggie  

          Díky všem. Já už jsem to slepil ale trochu mám obavy aby se to neroztrhlo. Vím, že s tím máte zkušenosti, tak proto ten dotaz. Jinak je fakt, že ta duše je slepená už z výroby, ale nevím čím a jestli na to výrobce nemá něco spešl, což bych si tipl že jo.

          0 0
    • milmat  

      V neděli 6.5. je v plánu pohodová vyjížďka do Koko. Sraz 8:30 Čela zastávka MHD u Tesca a následně 9:00 Dřevčice. Tak dejte vědět, kdo se přidá :-)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        pohodova vyjizdka s Hrochem.

        0 0
      • Reggie  

        Dřevčice. Už se těším na tu pohodu cestou zpět. Proťák zprava před kterým se moc nedá schovat :-)

        0 0
      • Delkim  

        A hodláš se dožadovat zastávky v každé hospodě jako během Pekla? :)

        0 0
        • milmat  

          Ano :-). Počítám s obědem někde v Koko údolí (Truhlárna?). Pak jsem měl na mysli ochutnávku piva v Lobči, ale Hroch pořád ignoruje cestu Okna, Nosálov, Lobeč – je tam totiž kvalitní asfalt, skály a pak i to pivo…

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Měl bych řešení: Ignorovat Hrocha ;-)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            V Lobci IMHO nevarej. Tam jsou radi ze dokazou natocit pivo. Das si k obedu Housku. A byl jsi tam pred tydnem, ne?

            K cemu je ti na gravelu hladkej asfalt ;-) ?

            0 0
            • milmat  

              Beru Madone, Lobeč bych dal na doplnění tekutin. Ale to je jedno, když je to jiné Koko. Pod Houskou je nějaká Cimrmanova hospoda, ne?

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Jj hospudka na konci sil.

                0 0
                • Reggie  

                  Nechte si ty hádky až na cestu, aspoň bude pomalejší tempo :-)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    U me dobry, az na tu dusi, ta uz to nerozdycha. Ales ma formu jako vino.

                    0 0
                    • Reggie  

                      Kupodivu se cítím taky dobře ale uvidíme zítra a pozítří. Za Alešem jsem s poměrně slušným úsilím visel až na Prosek.

                      0 0
                    • madik  

                      Dik, jelo se mi krasne. Tech par dni bez pohybu co jsem zakrouzkoval se krasne projevilo v narustu formy :D

                      0 0
                      • Delkim  

                        Obecně to vychází co se týče delších aktivit dejme tomu v tempu. Ale ty kratší a extrémně intenzivní kaše to moc dobře nezpracovává. Já bych měl mít dneska formu +9, ale s tím bych si po sobotním a nedělním závodě dovolil nesouhlasit a dneska snad vynechám i mé oblíbené trenažérové vytočení nohou a to už je sakra co říct :)))

                        0 0
                        • milmat  

                          Já jsem konsternován, že v tom něco vidíte. Já se tak mrknu na VO2max a FTP na Garminu. Ale spíše na mne více působí fakt, že nejsem ve stresu a podaří se mi dobře vyspat :-).

                          0 0
      • madik  

        Dorazim.

        0 0
        • milmat  

          Super, předpokládám, že Dřevčice 9.

          0 0
    • madik  

      Dal bych zitra treba Krivoklat, okruh 8. Neprida se nekdo? Asi v 9:30 od Zlicina.

      0 0
      • Reggie  

        Naštěstí jdu zítra do práce. Na těch kopcích u Křivoklátu bych si jinak asi pěkně potrpěl.

        0 0
        • milmat  

          Dtto, relax v práci. Úterý ještě uvidím.

          0 0
    • Delkim  

      Štěstí v neštěstí, tohle bylo jen tak tak...... Absolutně mi nedošlo, že to nemá Canyon vyřešený…

      https://www.bike-forum.cz/…hu-vozu.html#…

      0 0
    • milmat  

      A nemohli bychom mít také už léto?: -)

      Co nadcházející víkend? Nějaký delší výlet? Já mohu sobotu i neděli, ale samotnému se mi moc chtít nebude :-)

      0 0
      • jecnak  

        Už to určitě chtělo, tak tady jest

        0 0
      • madik  

        V jednom vedlejším vlákne se dávaly tipy na prý pěkné asfalty v lesích okolo Dobříše. Celkem mě to zaujalo, tak jsem naklikal námátkově jednu trasu.

        https://mapy.cz/s/2DjSn

        Nepřidali byste se?

        0 0
        • McBlacky  

          jestli to je na krosky tak ok, na silničku tam máš pár šotolin nebo polnaček

          0 0
          • madik  

            Tož něco krátkého štěrkového bych asi přežil, ale ideálně se tomu vyhnout. Hledal jsem z cest co jsou protažené bílou lajnou na mapě, realita může být různá :)

            0 0
            • McBlacky  

              korekce

              škoda že nemůžu taky :/ budu se trápit na Vltava runu o víkendu.

              0 0
              • milmat  

                To vypadá dobře, ještě musíme vymyslet místa nástupu a časy. Sobota je preference. Díky oběma za natrasování.

                0 0
                • Kubajsu  

                  Nechtělo by to nějak zkombinovat?

                  Skoro stejné místo startu i kilometráž…

                  0 0
                  • milmat  

                    Díky, dobrý hint pokud má někdo volnou sobotu, já už bohužel ne… Ale dám něco na Vysočině jako přípravu na neděli, zbude-li čas.

                    0 0
                  • madik  

                    Já se možná v tu sobotu i přidám at poznám nové lidi.

                    0 0
                    • Delkim  

                      Já se nepřidám :(((

                      0 0
                      • McBlacky  

                        gramařina za státní prachy :)

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        tak když už ten zub nemáš, tak tě nemůže bolet, ne? :-)

                        0 0
                        • Delkim  

                          Tohle si říkám zejména v noci už několik dní..... :(((((

                          Upřímně přiznám, že jsem ještě nikdy nezažil takovou bolest jako když fakt bolí zub (zánět).

                          Být někde bez pomoci a tohle dostat třeba na pár dní a nejen hodin???

                          0 0
                • madik  

                  Chtělo by to ve více lidech at to lépe utíká, můžeme to třeba nechat na jindy, než abychom to jeli ve dvou. Já klidně i dám něco snažšího, jsem dost hotovej ze včerejšího běhání (přemýšlím proč to vlastně dělám..).

                  0 0
                  • milmat  

                    Člověk míní, žena mění. V sobotu nemohu. Ale souhlas, toto by chtělo větší účast, ať se prostřídáme. Co vím, tak Hroch i Ječňák nemohou celý víkend. Ale v neděli budu ready, přemýšlím, že jsem dlouho nebyl na Ondřejově. Jako alternativa, klidně bych dal i nějaký Gravel. Start neděle Mochov 9:00 a pak Č. Brod 9:30.

                    0 0
                    • Honzis  

                      zkusím to promyslet, nedělní Ondřejov by mi nevadil :-) Ale radši bez gravel vložek na silničce

                      0 0
                      • milmat  

                        Není problém, Gravel dám snad v sobotu odpoledne na Vysočině.

                        0 0
                        • Honzis  

                          vrchařský nástřel :-) https://www.strava.com/routes/13197467

                          9,30hod Český Brod u AutoMotoVelo vyhovuje

                          0 0
                          • Reggie  

                            Mel bych dorazit.

                            0 0
                            • Delkim  

                              Proberte toho Garmina :) Já bych to pak případně zítra objednal.

                              Já jsem stále k.o., udělalo se mi tzv. suché lůžko, zubařka musela ránu otevřít a vložit červené krvinky ve formě nějaké pěny a teď čekáme, až se to postupně zacelí. Strašný očistec…

                              0 0
                              • milmat  

                                Zuby jsou nejhorší bolest – jednou 8čka a jednou mi odumíral zub. Oboje očistec. Ale po extrakci se vždy významně ulevilo. Tak ať jsi brzy fit.

                                0 0
                              • madik  

                                Me 820 prijde jako strasny sunt diky debilni dotykove obrazovce, ktera casto nereaguje. Casto to slychavam kolem sebe a na internetech. Za kolik ho maji nyni?

                                Jestli mas Delkime 520, proc o 820 uvazujes? Potrebujes navigacni funkce primo v zarizeni?, vetsi pamet na ukladani map? Ja s 520 bych jen potteboval vetsi pamet aby se tam veslo vice map. To me omezuje asi nejvice.

                                0 0
                                • Delkim  

                                  Začátek / konec aktivity plus tlačítko na začátek / konec kola tam je, to se řeší klasickým zmáčknutím, to je podstatné. Během jízdy obrazovky neměním, takže by se mne ty dotykové problémy týkat neměly.

                                  Ano, větší paměť plus hlavně možnost změně trasy během švihu. Třeba když narazíš na uzavřenou silnici a nebo se něco stane a musíš si to zkrátit někde kde to neznáš. 270 euro

                                  0 0
                                  • milmat  

                                    Já bych šel do 1030, ano je to krám velký, ale jinak to má vše potřebné i na delší akce.

                                    0 0
                                  • madik  

                                    Bych radsi bral Bolta v tehle cenove kategorii, sice to neumi routovani, ale mas k dispouici pripravu trasy v mobilu. Treba kdyz potrebujes rychle zmenit trasu, jet nekam, vytaunes mobil, zadas kam chces jet a posles to jednima (mozna vice nevim) kliknutim do Bolta a jedes!

                                    Pro garmin funguje sluzba https://dynamic.watch/me , pouzivam ji neustale, pripravim si tam trat a ulozim. Pak v garminu pustim jejich Connect IQ aplikaci a trasu stahnu. Funguje to i na ceste pres mobil. Jedina nevyhoda je ze se musi ukoncit aktivita pokud potrebujes stahnout pres tu Connect IQ aplikaci novou trasu. Ale to jsem vpodstate jeate nepotreboval, malokdy se odklonim od sve predplanovane tra­sy.

                                    Za me 820 urcite ne. Radeji 1000 z druhe ruky nebo ve vyprodeji, bude to stat taky podobne. Nevo pak 1030, to bych bral ale je to ted drahe :(

                                    0 0
                                    • Delkim  

                                      velikost 520/820 je absolutní maximum, co jsem ochotný na kolo dát

                                      0 0
                                      • madik  

                                        Me to prijde na prvni pohled taky velke, ale to je tak vse. Mit 1000 nebo 1030 jsme spokojen. Ve velikosti je hodne malo negativ. Jen hmotnost. Zbytek je irelevantni.

                                        0 0
                                        • Delkim  

                                          Jenže ta 1000/1030 se mi nevejde mezi nástavce resp. ruce při závodě.....

                                          Jinak ta 820 má mód na šetření baterky až o 50% v případě nouze plus dle posledních info by ten problém s dsiplejem měl být již napraven.

                                          0 0
                                          • Honzis  

                                            Delkime nakonec bych to asi sabotoval – 520 na časovky a silnici a do budoucna „tu velkou krávu 1030“. Já si s 500 vystačím, spíš budu pokukovat po lepším na běhání neb ty 230ky včera totálně přestřelily převýšení na rovinatém běhu a to mně osobně vadí ještě víc, než že nemám mapu na kole.

                                            0 0
                                            • milmat  

                                              230 nemají barometr, špatná volba není Vivoactive 2 nebo 3, případně nějaké triatlonové nebo Fenix.

                                              0 0
                                            • Reggie  

                                              Já tu 820 taky nebudu kupovat.

                                              0 0
                            • milmat  

                              No super. Dorazíš do Mochova nebo ČB? Já také dorazím. Dnešní beton a pak návrat v bouřkách dopadly OK.

                              0 0
                          • madik  

                            Taky dorazim, vezmu to ale vlakem. Nemam po dnesni vyjizdce moral to rano zase hrotit pres Mochov atp.

                            0 0
                            • Honzis  

                              takže 9:38 na nádraží přepokládám?

                              0 0
                              • madik  

                                Jedu tim drive. 9:08 nadrazi

                                0 0
                            • Honzis  

                              jo a rýmička mě pořád zmáhá, takže asi budem zjednodušovat trasu, což i někteří další asi uvítají :-)

                              0 0
                              • milmat  

                                Nakonec jsme to dali celé ne? Díky za nové cesty – můj highlight je spojka Voděrady-Struhařov. Dále jsme projeli nové asfalty. Občerstvení Ondřejov, akorát v primární cukrárně měli zavřeno, tak jsme dali tu naproti. V závěru pražská část (i já) chtěla další občerstvení, takže proběhly Kounice (to černé není Kofola!).

                                0 0
                                • Delkim  

                                  V tom horku do toho poslat chlebíčky s vajíčkem a majonézou? Vy se toho nebojíte :)))

                                  0 0
                                  • Honzis  

                                    se toho nebojíme! žloutkový řez byl výborný a domácí koláč ještě vlažný, s kávou pod 90Kč, za mě OK! Asfalty potěšily, jindy zase z nás vyklepaly duši, ale to je bohužel realita silnic v okolí Prahy. Já jsem byl v kopcích dost marnej, ta rýma mě nechce pustit a jak je hustá tak nemůžu v intenzitě pořádně dýchat, ale na druhou stranu avg 29 v těch kopcích nebylo špatné! víc kopců jsme nedali už dlouho :-)

                                    0 0
                                  • Reggie  

                                    Miloš se toho asi trochu zalekl a tak ten chlebíček vydesinfikoval 15° IPA v Kounicích :-)

                                    0 0
                                • Jaarque  

                                  Pěkný, pěkný, koukal jsem na to já Stravě. Klidně bych si to taky někdy dal, bohužel ty víkendy teď budou hodně plné…

                                  0 0
                      • raw 4  

                        Promiň, dám to pod tebe..jaká cesta na Ondřejov je od Kostelce lepší/hezčí. Po hlavní, okrskou pres Kostelní Střímelnici… nebo kombinací po hlavní a přes Hradec okrskou na Ondřejov? Díky

                        0 0
                        • Honzis  

                          na Ondřejov je to dycky hezký :-), ale za mě od Hradce přes Kostelní Střímelice, ze Stříbrné Skalice je to s mezisjezdem a zbytečně si zajíždíš na jih.

                          Sjezd do Hradce ze silnice Kostelec-Skalice je ale dost rozbitý, hrbatý

                          0 0
                          • milmat  

                            Souhlasím s Honzisem, na Ondřejov jsou všechny cesty pěkné. Kromě problematického sjezdu v Hradci, bych doporučil se vyhnout sjezdu na Senohraby (Ke Šmejkalce). Tam je ve spodní části úsek kostek. Ale nahoru to jde. Teď jsem jel i párkrát přes Mnichovice okolo „lyžařského“ střediska Šibeniční vrch. Stejně tak gravel/MTB Zvánovice-Ondřejov po TZ modré a červené. Ta modrá je louka a lesní cesta, červená pak šotka s hrubšími kameny.

                            0 0
                            • raw 4  

                              Díky ..vím sjezd do Senohrab je po kostkách, ale bohužel Senáče jsou cílem výletu…

                              0 0
      • Honzis  

        mám tu na návštěvě ségru tak se nechci zdekovat na celý den ale něco bychom mohli spáchat (kafe) Nebo Sázavu s tím že bych se cestou odpojil apod. CX jí půjčuji, takže jedu jen asfalt nebo nouzově zewl na crossu s blatníkama + 28mm slicky.

        0 0
        • 01carbon  

          neběžíš v so v Brandýse?

          0 0
          • Honzis  

            jsem po PIMu marnej, v úterý totální rýma a nepoužitelnej 2dny, chystám se závodit až 19/5 nejdřív

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Pro zajimavost, nejake fotky z Gira a kopcu kolem Zoncolanu jsou tuna

      0 0
      • milmat  

        Tématicky jsi to hodil správně do zimního vlákna :-). Fotky pěkné, kopce byly určitě ještě lepší!

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce