Víkendové silnice Praha východ - léto 2018

903 nepřečtených
  • jecnak

Léto je tady. Konečně dlouhé dny a možnost jezdit i po práci.

• milmat  

Tento víkend jsou skoro všichni pryč. Já bych mohl na nějaké lehké kafe v neděli, ideálně později. Ještě uvidím, v jakém stavu dorazím z firemního cyklovýletu.Kdyby se chtěl někdo přidat, dejte mi vědět.

• Honzis  

já běžím zítra v Cerhenicích, neděle zatím otevřená. Možná i cx když by to vyschlo, ale moc daleko se mi nechce a spíš bych potřeboval běhat + kopce.

• Honzis  

rozhodl jsem se pro dopolední běh, pak třeba podvečerní pivo v Kounicích :-)

• blaf  

Ja bych prisel na snidani, kdybyste jeli. Mozna se s vama i par km svezl, kdybyste jeli dostatecne pomalu :)

• zdenek  

Tož máte tam fajne kopce okolo tej Prahy. :-)

• Delkim  

Objednal jsem ten nový „zázračný“ tmel Finish Line. Poštovný zdarma. Za 4–5 dní dorazí, lze si „odsát“ libovolné množství, budu mít min. 2 litry k dispozici. Přednostně pro Východní vlákno :) Cena přesně za co koupeno, cca. 280 Kč za 240 ml.

• Honzis  

Co víkend? Potřebuju nějaký kopce a ještě bych chtěl klusnout.

Jak to vidí Alpská banda, prodá formu ze Zoncolanu?

• Reggie  

Já sobotu nemůžu, v neděli asi jo. Myslíš silnici, že?

• madik  

Zitra bych nekam jel, preferoval bych rovinatejsi profil. Kopcu mam dost :)

• Honzis  

sobotu jsem zvolil běžecky, když jsem dal dnes kolo, takže se chystám do Brd na běh do vrchu

• jecnak  

Zitra pojedem asi s Katkou a asi i do Kokorina do Msena. Kdyztak v 9 v Drevcich.

• jecnak  

Prelozim to do lidske reci: Zitra pojedem s Katkou a asi i Janou do Kokorina na silnickach. Sraz v 9 v Drevcicich. Cil Msenska cukrarna.

• Reggie  

Trochu jsem uvažoval jet se podívat na Honzise do Řevnice, ale když nechceš kopce, tak nevím. Do Poděbrad se mi nechce.

• Honzis  

přijeď se podívat s botama :-)

Já to blbě napsal – dnes kolo, proto zítra běh.

Jinak do řevnice podle vody žádný kopce nejsou.

• Reggie  

Díval jsem se kde to je a start je v lese. Zimák má v práci a na Madoně se mi tam nechce. Navíc vím jak běhám do kopce Strahov a 7,5km, to bych asi nedal.

• madik  

Nejake Kopce zvladbu jen se mi nechce rvat 350W v kopcich abych se udrzel, jak posledne :)

Asi se pridam rano k Jecnakovi.

• Hroch obojzhivelnyj  

Nedeli nemuzu, odjizdimna tyden, a v sobotu jeste nevim, budu mit praveze dost prace.

• Honzis  

ok, ještě uvidím zda nedám hned ráno ještě kopce běžecky

• Delkim  

Tmel dorazil. Východ má přednost, když tak dejte během dneška vědět. 100 ml za 125 kč, nákupka bez poštovného

• Hroch obojzhivelnyj  

Tak kdyz vidim co predvadi Milos posledni dve vyjizdky se mnou a zjevne i tu predtim, tak na jezdeni dokonale vychytane technologie bezdusi musi byt clovek fanousek. Velky fanousek.

• Honzis  

špatná volba trasy a obutí asi :-) Nicméně tvé „jebka Tufo“ období tě taky stálo pár záplat :-D Jsem zvědav co vymyslí na Houštečák, radši bika doufám! Já dnes pro jistotu ruplý drát v předním RS 10 a jak je jich 16 tak jsem musel přestavovat kolo ve vidli, i tak jsem lehce ošoupal plášť o vidli, ale stejně to měl Ultrasport skoro za sebou, takže se na něj můžeš v dohledné době těšit, jestli chceš :-)

• Delkim  

Co zítřek? Něco svižnějšího? Mám rodinu pryč a žádné závody.

• jecnak  

Asi pojedu nekam na kafe. Ale jen dopoledne. Sraz v Mochove v 9, Podebrady a zpet po 12.

• Delkim  

Já dostal tip na Krkonoše od Kokosky, moc hezká trasa. Asi zítra. Kdyby někdo tak budu mít místo v autě. V půlce švihu lze doplnit bidon :)

https://www.strava.com/routes/13562661

• jecnak  

Jestli se chce nekdo pridat, tak jeste moznost 8:30 Benzina Horni Pocernice. Mrknu na sem tak za hodinu, jestli se nekdo prida, jinak jedu rovnou Podebrady.

• madik  

Ok pridam se v 8:30. Chtel jsem si spis dat volny den, ale v Podebradech jsem dlouho nebyl :)

• Hroch obojzhivelnyj  

Nemuzu, ani v nedeli.

• Reggie  

Vy domkaři jste hrozně pracovití a na zábavu pak nezbývá čas.

• Hroch obojzhivelnyj  

Tak urcitě.

• Delkim  

Takže další 4 víkendy děláš kompoty? :)

• jecnak  

Kompot? To muze napadnout jen tebe :-D Napoveda pravo dole.

• Delkim  

Ahaaaaaaaaaa :))) A já už chtěl poprosit o jednu skleničku pro holky :)

Pálenkaaaaa :) Tak to pak tu dřinu chápu, to dává smysl, ten kompot mi tam tak nějak neseděl :)

• Hroch obojzhivelnyj  

:-) No oni tresne vydrzej tak sotva do druhyho dne, kdyz se trhaj bez stopek. 44kg ~2.75l. Jestli neprevazi vzpominkovy optimismus, tak je priste necham spackum.

Zajed si k Limuzim pod Klepec, tam jsou vyborny chrupky.

Btw cos to vyvadel v tech Krkonosich?

• Delkim  

V podstatě bez možnosti zahřátí hned první kopec na Strážné s místy +400 Wattů při kadenci 70..... Takže po 20 km levé koleno začalo protestovat a na 50 km jsem to chtě nechtě musel otočit a zpátky do auta…

Dva dny hadí mast a na noc Priessnitz a je to myslím na dobré cestě!

• madik  

Tak příště vem i trenažér, ráno ho vytáhni z auta a dej si pořádný warm up! :)

At se to hojí!

• Hroch obojzhivelnyj  

Tvl rozjizdet se na vyjizdku na valcich.. mozna bys nemusel jet pul prvniho kopce takovej srot ;-) Tyhle vyladeny zavodni stroje, to je peklo. Tahni a srustej!

• milmat  

Nebo měl raději jet rovnou z domu. Ale asi chyba byla, že jsme s nim nejeli. To by nemusel jet první kopec tak rychle. A ani ty další..

• Delkim  

Btw ohledně válců, tak jsem nakonec neodolal i já…

Ono když jde nakonec v 15 km časovce v cíli o setiny vteřiny, tak i zlepšení techniky může hrát svojí významnou roli!!!

Zítra mi dorazí základní verze Elite Arion :)

• kokoska.rokoska  

Měls' koupit bržděné, byly by mnohem univerzálnější. A rovnous' mohl prodat trenažér :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

No mels rict, letos jsem takovy ani nesundal z pudy, kam jsem je dal vloni na jare na leto.

Pozor zacni na tom mezi dverma.

• Honzis  

jen abys to měl kam dávat :-) Když bys jezdil na závody kde nejsou lidi srovnatelní s domestiky TdF tak bys to úplně nepotřeboval …

• Hroch obojzhivelnyj  

on je ma na rozjizdeni pred vlastnimi pohodovymi vyjizdkami :-)

• Delkim  

:))))

Tak válce dorazily. Poměrně rychle jsem si otloukl lokty o futra, ale v jednu chvíli jsem už dal odhadem asi 3 minuty v kuse :)

Nebudu to nějak hrotit, ať si lokty zvykají, zkusím každý den 10 minut a za pár dní to snad už půjde :)

Video jsem netočil a udělal jsem dobře :)))))

• treatt  

Tak se pochlub až:

• se podíváš do strany a neomlátíš si lokte
                                        • zamáváš dětem a neomlátíš si lokte
                                        • napiješ se z flašky postavené u ruky a neomlátíš si…
                                        • vytáhneš si flašku z košíku a neomlátíš ..
                                        • vytáhneš flašku z košíku, napiješ se a neomlátíš..
                                        • vytáhneš flašku z košíku, napiješ se víc než jeden hlt a.. :)
                                        • vytáhneš flašku z košíku, napiješ se víc než jeden hlt a bidon vrátíš do košíku a..
                                        • vytáhneš flašku z košíku, napiješ se víc než jeden hlt a bidon vrátíš do košíku, aniž bys měl v očích výraz smrti a celý tělo stažený ještě deset sekund..
                                        • dáš si ILT dril (šlapání jednou nohou)
                                        • dáš si šlapání jednou nohou a pustíš opačnou ruku z řidítek, aniž by ses zabil :)
                                        • dopracuješ se k jízdě bez držení řidítek..

Mně chybí dva poslední body, ale napití je někdy i tak o nerva, zvlášť s narůstající únavou. A zatím je pro mě i jen představa jízdy bez držení řidítek naprostý sci-fi. A to se pochopitelně nebavíme o tom, jaký stunts jsou někteří pacienti na válcích předvádět, radši na youtubko nekoukat, aby ses necítil jako neschopný vemeno :)

• kokoska.rokoska  

Mě vše výše jmenované připadá docela jednoduché. Jako prubířský kámen – nejen pro Delkima – vidím:

1. jízdu na koze
                                          2. jízdu v hrazdě na koze
                                          3. napít se z lahve při jízdě v hrazdě na koze
                                          4. napít se z lahve při jízdě v hrazdě na koze při TF ~ MAX :-)
                                        • R-A-D-I-U-S  

Jízda bez řidítek je celkem v klidu, to šlapání jednou nohou jsem raději ani nezkoušel a taky mi dělá problém nastupovat na válce bez opory. Jo a chybí Ti tam jízda ze sedla, otírání se ručníkem a obsluha MP3 ;-)

• Delkim  

Vy jste všichni blázni :) Já vidím jako letošní cíl se podrbat na hlavě :))))

• treatt  

To je zajímavý, jak každému sedí něco jiného, já třeba to šlapání jednou nohou celkem v poho, ale pustit obě ruce, to je peklo :)

• Pebe  

puštění řidítek je pouze o třech věcech. Mít správně nastavené válce aby přední osa kola byla nad osou válce. Potom už to je jenom o rychlosti a o těžišti nad zadním kolem. Tedy pustit se v rychlosti a narovnat se. Potom to už jde samo ;-)

• treatt  

Hmmmm…a nebát se :) Já nevím, možná jsem nebyl dost razantní nebo co, ale prostě mi přijde, že se mají rodla tendenci roztancovat a na rozdíl od světa venku mi to nejde zdaleka tak dobře vyvažovat. No a protože se bojím, asi nejsem dost narovnanej, abych stihl chytit řidítka, až se začnou sklápět a tím to je začarovaný kruh :)

• Pebe  

to je skoro přesný, jak nemáš těžiště vzadu, tak je přední kolo zatížené a tancuje víc než když se narovnáš. Potom už je to v pohodě.

mě osobně dělá asi nejvíc problém, když jedu bez rukou, jsem narovnaný a mám ručník kolem krku a chci se otřít. Otřu obě předloktí, v pohodě, ale když si otírám obličej a mokré vlasy, tak zavřu oči a to není dobrý, To se i docela rozvlním :-)

letos jsem si dal dvakrát na hubu akorát když jsem při kompletaci mučírny v garáži projel kolama louží od tajícího sněhu z aut, to se smyklo a byl jsem na zemi ve vteřině. Otřel jsem pláště a říkám si „dobrý“. Roztočil jsem kola a buch, zůstaly mokré válce. Takže napodruhé otřít všechno a už to bylo OK.

Takže modré TACX válce kloužou mokré jako prase :-)

• jakub_kencl  

Tak jizda jednou nohou a ten zbytek ani nahodou. Napit se, nebo otrit je v pohode. Jo a bacha na akcni filmy. Jednou sem cumel na Zasilku, nebo jak se ten film o kuryrech v Londyne jmenoval a pri honicce sem se vyhnil autu stejne jako hlavni hrdina a uz sem se valel v predsini, jak strelena svina :-)

• treatt  

Kdybys tu scénku s filmovou honičku a následnou tlamou měl natočenou, tak sis na youtube solidně vydělal myslím :)))

• Delkim  

Já tam jednou viděl buchtu, co si během válců udělala omeletu a jedna postupně pod oběma koly během jízdy provlékla duši… Teď už se na to dívat nebudu :)

• Pebe  

já našel jedno děcko s palačinkou :-))

• Delkim  

To nedělá palačinku, ale dělá si ze mne prdel :)))

• 01carbon  

Zkust to vypsat jako zavod – kdo se na tom udrzi dele, rozstrel s palacinkou, dalsi level jednou nohou a trenou babovkou…

• Hroch obojzhivelnyj  

Na palacinky kasli, ty se prece nebudes na valcich cpat.

Jestli te to utesi, tak kdyz se to naucis jednou, tak uz to nezapomenes.

• jakub_kencl  

Stačilo mi, jak se tlemila celá rodinka :-D

• jakub_kencl  

Mám ty bržděné (3 stupně) a paráda.

• karliner  

Tvl, tady to vypadá, Delkim to votočí na prvním krtinci (co budeš dělat na Maratoně kámo :-D), Hroch zamkl kolo do sklepa a věnuje se nelegální výrobě alkáče… To už skoro vypadá, že po západu treatt rozvrátil i východní sekci :-DDD

• Honzis  

v neděli šance překonat rekord Delkima případně čas Blafa z éry kdy jezdil :-) v Plaňanech na časovce – http://www.skcpecky.wz.cz/planany.html

• Jaarque  

Soupeřit v časovce s Delkimem, to opravdu nehrozí :D Nicméně, plánuju jet okolo, podívat se, zafandit… Kdo by jel taky, tak sraz v osm ráno v Zelenči, Poděbrady, a zpátky přes Český Brod nebo přes Kostelec. Po dvanácté chci být doma.

• myreczech  

…zkusím kdyžtak holky ukecat a vzít je na výlet do Poděbrad se zastávkou v Plaňanech…:)

• milmat  

Víkend se blíží. Na oba dny dopoledne dobré počasí, po obědě možné srážky/bouřky. Takže bych to viděl na nějaké kafe s návratem okolo poledne. Jak jste na tom? Případně se nabízí i light gravel verze. Kromě Hrocha, který to tak jezdí od nepaměti (jen se to tak nenazývalo), se počet CX/Gravel rozšiřuje.

• Honzis  

v so od 10h běžím v Kolíně http://www.kolinska14.cz/ Neděle ? mrknout na Delkima na časovce? Ale z toho vedra jsem osobně já tak otrávenej, že se mi do ničeho delšího po vyprahlé rovině Polabí s neutuchajícím větrem opravdu nechce, tak nic neslibuju.

• Delkim  

Delkim ještě laboruje co koleno, kdyby bylo úplně fit tak spolu tenhle týden jezdíme v Krkonoších, když máš tu dovolenou. Plaňany stále otevřeny.

• kokoska.rokoska  

V neděli se taky jede časovka družstev v České Lípě ⇒ ukecej Delkima a můžete ještě s Milošem udělat 3člennou B-F štafetu :-)

• jecnak  

V patek jsem na firemni akci – jedu tam rano na kole pres Jested. Sjizdime kus Jizery ale nevypada to, ze bude dost vody. Spat se mi tam uplne nechce, tak mozna pojedu jeste vecer pres Kozakov domu. Sobota by asi sla. V nedeli a pondeli bych rad jel do Rakouska do Alp, ale predpoved je porad s bourkami a podle radaru tam bourky kazde odpoledne jsou a ne male, tak kdo vi.

• jecnak  

Hlasim se tedy v sobotu na 9h v Mochove. Pro cestujici ze zapadu mozno pristoupit na Benzine v Hornich Pocernicich v 8:30.

• madik  

V sobotu jedu do Caslavi na vikend, muzu se s vami svest smerem do Podebrad nebo Sazavu.

• milmat  

Pokud jedeš přes Starý Kolín, tak pozor na zbouraný most. Jde to objet po lávce s mírnou CX vložkou. Uvidíme dle času a chuti, klidně to můžeme spojit.

• jecnak  

Zitra bohuzel nic. Na ruce i hlave nekolik stehu :-/

• Hroch obojzhivelnyj  

Ouch. Auto nebo si za to muzes sam?

• madik  

Jen jestli se neporval na te firemni akci, trzna rana v obliceji a na ruce by tomu odpovidala vice, nez cyklo nehoda :)

Snad to neohrozi tisicovku.

• jecnak  

Vlastni blbost. Podcenil jsem schopnosti stroje, na kterem jsem jel. Bez prilby, kukavic atd. takze vlastne to dopadlo jeste docela dobre.

• 01carbon  

Tvl sem mel vydrzet utrpny pohledy na to jaka sem lemra a mel jsem Te vzit s sebou. Docela jsem si to uzil. Ale nez prevladne vzpominkovy optimismus (jak rika Hroch) to bude tentokrat trvat dyl. Hodne dyl. U prusaku byly jizvy z boje cenenou ozdobou. Chces dovezt l-lysin, neni to zazrak, ale trochu to pomuze.

• madik  

To je nemile :( tak pekne srustej.

Tak ja pofrcim svym tempem pres tu Sazavu, Milos se taky nehlasi.

• myreczech  

Achjo :(…tak ať jsi zas brzy v cajku…cos vyráběl…?

• Hroch obojzhivelnyj  

V patek a sobotu jsem na Veletrhu vedy v Letnanech, prijdte se podivat. V nedeli bych asi mohl, celkem jedno co.

• milmat  

Zítra kafe, 9:00 Mochov. Uvidíme dle počasí.

• milmat  

Dnes jsme už borce na TT Plaňany nepotkali v akci, protože jezdíme na kafe moc pomalu :-). Ale vyhlášení výsledků jsme již stihli.Gratulace Honzišovi k prvnímu místu!

• milmat  

Co v sobotu dát nějaké 2kilo? Jak jste na tom? Počasí vypadá nadějně.

• madik  

Já bych asi docela dal. Klidně můžeme dát Brdy. Najdou se další zájemci?

neco takového https://mapy.cz/s/2KdF9 + klidně se to může maličko natáhnout.

• jakub_kencl  

Tak to jsem klikař, naštěstí jedu na 24hodinovku, jinak bych se blbec určitě přidal a pak zdechnul :-D :-D :-D

• milmat  

Zrovna jsem si říkal, že bychom měli oprášit ty Brdy s Blackyho korekcí. Já bych to dal na kole na ČM a pak metro na Smíchov. Zpět bych to namířil přes Říčany a ono to 2kg hodí. Tak sraz 9:30 na cyklostezce pod Baranďákem ? Časově to vidím na 8 hodin kolo + 2 hodiny zastávky = okolo 20:00 doma.

• madik  

Muzeme to takto udelat. Hroch teda asi jede autem jestli jsem to pochopil, takze s nim zrejme nepocitame. Prida se jeste nekdo?

• karliner  

Škoda, kdybyste jeli opačně, mohli byste od 13:30 obdivovat ve StašovAréně fotbalové básně jednoho vašeho kamaráda…

• Hroch obojzhivelnyj  

a nohy zvedajíc jak prostopášná žena

a plna žáru potíc jed,

strkala nestoudně, nedbale rozvalena

své pařící se břicho vpřed.

• Honzis  

chci běžet 40ku MTB na Sázavě :-) , ale jestli nebude moc vedro.

• Hroch obojzhivelnyj  

Panuju v sobotu sekat travu na Brdske chalupe a v nedeli odtudna kole. Kdybyste tam chteli dojet a prespat,jste vitani.

• Delkim  

V Čelákovicích je prý z Tosccy korejská restaurace Gangnam Style. Nemá někdo nějaké info?

Na FB to zatím vypadá dle recenzí dobře. Doma je touha po nějaké exotice (jídlo) :)))

https://www.facebook.com/…tcelakovice/

• Hroch obojzhivelnyj  

Zachtělo se ti Bóbika?

Nejdriv importovali do CelEj nejaky korejsky nohejbalisty, pak mistni cepovali na olympiade a ted otevreli tohle. Ale zpravy nemam.

• Hroch obojzhivelnyj  

…ale mame primo v miste spiony:

Byl jsem. A byl jsem i dnes na obede.

Nektere polozky z menu jeste nemaji a plny provoz ma byt az od cervence. Ale vybral jsem si a dobry.

Tady mas jidelak http://gskr.cz/…_DIGITAL.pdf

Zatim jsem zkusil H17, H12, H24 a P12* a dobry.

E

*plzeň 12st.

• Delkim  

Hustý špión, díky!!! Vypadá to hezky!

• Delkim  

Obsluha masitá, tohle je ta menší z těch dvou :) prsa velikost 12, ta se ale neodvažuji vyfotit :)

Jinak výborná věc je tlačítko na obsluhu, to se mi líbí :)

• Delkim  

Tak místo P12 a P24 nám přinesli H12 a H24. Prý se jim záměna písmen ještě nikdy nestala :) kimchi jako omluva ;)

• milmat  

Tam každá hospoda zatím zkrachovala. Měl bych ta zajít, dokud to mají ještě otevřené. Korea je teď v kurzu.

• madik  

Tak jo, můžeme někdy dát po návratu z Poděbradské­ho šrotu.

• Reggie  

Byla příležitost, tak jsem to taky zkusil. Při rozjezdu jsem potřebival pomoc ale pak už celkem v pohodě :-) Zde prvních 10s.

• milmat  

Kdybys jsi k tomu zapnul Zwift, tak jsi mohl mít nějaký zářez třeba v Londýně :-)

• Reggie  

Tak jsem na zítřek neuměle naklikal okruh přes Jílové. Pokud tam Hrocha nechytnem, můžeme pokračovat. V opačném případě, dle dohody. Sraz bych v Sibřině viděl tak na 13:30? V Jílovém bysme byli okolo 14:45. https://www.strava.com/routes/13835985

• milmat  

To vypadá dobře. Předběžně ano. Dám vědět.

• Hroch obojzhivelnyj  

Ja to asi vzdam, trava je v presile a budu bojovat jeste zitra. Pojedu zpet autem nebo kratkou.

Z Jiloveho doporucuju do Kamenneho privozu a kolem nadrazi na Knezi horu a pak do Kamenice.

• milmat  

Radime, pak bych tedy preferoval nějaké easy kafe. Co tedy sraz ve 14:00 Mochov?

• 01carbon  

Hlavne jidlo nekde jinde. V Kamenaku jsem byl pred mesicem a z mistnich hospod mam osypky jeste ted

• Hroch obojzhivelnyj  

.

• milmat  

No, jestli to sečeš ručně, tak to pak chápu, že to trvá tak dlouho :-). Ale dobrý core trénink. V Praze za to lidí platí nemalé peníze ve fitku.

• jecnak  

Priste dej vedet, nase sekacka zvladne i takovou travu.

• Hroch obojzhivelnyj  

Dik, treba jo. No ja si kazdej rok kdyz to secu rikam ze se na to vykaslu a koupim krovinorez. Jenze zas toho revu… a pak prijde Jana a rika Hrochu tobe to s tou kosou tak slusi…

Btw kosa je rychlejsi nez krovinak, ale je to teda narocne. Ale zas krovinakem uzvejkas cokoliv.

• karliner  

Tebe bych s tou junglí chtěl jako souseda :-D

• milmat  

To je teď asi „in“. Nedávno si mne podával jeden známý, že jsem asi debil, když mám okolo baráku cca 200–300 m2 udržovaného trávníku. Umřou prý motýli, včely a pak i všichni lidé…

Jinak soused vedle pěstoval pampelišky, měli jsem ho všichni okolo rádi.

• Hroch obojzhivelnyj  

Koukam ze sem zabrousil expert s perfektni znalosti situace :-)

Tak jasne kdyz travis tolik casu na nekde na loucce uprostred pralesa s koulema popalenyma od kopriv po kazdym autu, chapu ze je to prvni co te napadne ;-)

• karliner  

Hele, pokud jste vybádali na veletrhu vědy, že když se snažíš pečovat o trávník a zahradu vůbec, tak že ideální soused je ten, kterej tam přijede ty svoje kopřivy pokosit jednou nebo dvakrát za rok, tak beru zpátky svůj radikální názor a rád se nechám poučit.

• Hroch obojzhivelnyj  

Hele na druhou stranu ani soused, kterej kazdou sobotu travi turovanim sekacky mi nepripada uplnej ideal.

Jestli peci o travnik myslis takovy to piplani centimetrovy monokulturni zeleny pouste, kde z fauny prezije leda roboticka sekacka a vykvetla sedmikraska je duvodem k panice, tak to mi prijde jako lehce uchylnej extrem, na vsi zvlast. Vetsina zahrady je OK, akorat kolem potoka zaclo rust tohle polorakosi. Predloni mi od souseda na zahradu spadla vrba a urazila svestku, ale jinak sekaj tak normalne. Druha sousedka prestala sekat uplne.

BTW bych si tak tipnul ze u vas pecuje o zahradu Ema.

• Reggie  

V tom lese mezi Kněží horou a Gryblou je plno cest. Problém je ale, že kvalita je od perfektního asfaltu přes šotolinu až po hliněný povrch.

• Honzis  

Radime, pokud bys jel s klukama Poděbrady tak se můžeš stavit u mě pro věci z shopu.

• jecnak  

Kdo by mel zajem se pridat. Jsme domluveni na kratkych Podebradech. Sraz ve 14h v Mochove.

• 01carbon  

Milosi pekne jsi se kousnul. Bike nebo povolili sterkolet

• milmat  

Bike jsem vytáhl jako plán B, na Grade pořád problémy s plášti TL, co pořád ucházejí. Tak jsem po zimě byl nucen vytáhnout bike. Což bylo asi dobře (krom rizika, že to přední zpuchřelý plášť nedá, ale on to dal!), protože pár sjezdů je náročnějších a zbytečně bych prasil Grada. To jsem si nemyslel, že by se na biku dalo jezdit přes 40 km/h. Ale po Staré Lysé jsem opustil Chasing group 1 a jel něco reálnějšího. Pak nás jelo cca 4 a posledních 20 km ve dvou. Tam jsem musel tahat, kolega už byl KO. Takže kličkovačka mezi závodníky z kratší trati a finální sprint. Celé jsem to dal na 3 ionťáky a banán (+2/3 lahve na kole), nemusel jsem dělat v lesích bordel obaly od gelů. Ionťáky jsem z půlky vylil a pak se tím dusil. Ono si to vzít za jízdy a pak pít a jíst na polňačce je celkem challenge :-).

Hlavně mám radost, že to přežil ten přední plášť a já nemusel hledat odtah domů. Večer vypadal děsivě.

• 01carbon  

Jak nemáš s někým nacvičenou předávku tak vznikají humotrné situace, kdy jste oba od vody nebo ionťáku. Kupodivu rovina, kde se jede není moc na občerstvení vhodná:a když se najde někdo kdo se to snaží zrovna utrhnout tak je zle. Tahání špice máš se mnou nacvičený dobře – tak se Ti teď hodilo :-) Celou dobu jsem měl pocit, že se ta kratka i dlouhá někde potkají a vono jo – peklo. Tím pádem máš napřesrok první vlnu :-)) Ty Micheliny – zkus mrknout jestli pod patkama nejsou otřepy po vulkanizaci. Jestli ano tak drátěný kotouč ve vrtačce.

• milmat  

Zítra kafe, snad to bude piánko, ale jede Hroch. Sraz Mochov (Hotel), 9:00. Bude celkem kosa.

• milmat  

Jinak pravobřežní cyklostezka Poděbrady – Nymburk je už opravená. Nový asfalt od kovového mostku až po začátek Nymburka. Ale ještě tam byl dnes zákaz :-)

• karliner  

Kam zmizel Delkim ze startovní listiny Maratony?

• Delkim  

Ten to zrušil už před x měsíci, hlásil jsem to, neměl jsem s kým jet.

• karliner  

Tak to je velká škoda… Proč jste se nedomluvili s treattem??

• karliner  

Imho na Maratonu je o dost těžší se dostat než ji potom objet…

• Delkim  

Tak protože mi jeho oficiální jméno nic neřeklo a nevěděl jsem, že to je on :)

• McBlacky  

kua bych jel klidne na tebe :/ mě nelosli už 4×

• Honzis  

nás taky nelosli, býval bych třeba naladil, i když na elitu asi nemám, to by muselo vyjít vše na 100% :-(

Tak můžem dát spolu ten Everest jestli můžeš v září jak jsi psal :-D

• madik  

Neco o vikendu? Ja budu moci od soboty do uterka. Ve stredu nejspis pojedu na chatu do Caslavi. Kdybyste nekdo taky mel dovolenou a chtel se projet smer Sazava, Podebrady nebo Kolin. :)

• Delkim  

Nechceš si zítra zkusit Strnada? Úžasná pohodová akce. Je to na 30 km po hezkých silničkách. Zázemí, kapela, grilování – šunka/sele atd, běžně kolem 60–80 lidí.

Moje asi nejboblíbenější akce. 95% lidí jsou úplně obyč hobíci s polovičním nájezdem co máš ty. Jede se mnou můj soused co má kolo měsíc a půl.

31. ročník

http://strnadova30.xf.cz/propozice.html

• madik  

Vypadá to zajímavě, ale je to dost z ruky. Musel bych jet vlakem :(

• Honzis  

ať to vyjde! Dneska luxusně fouká, to by bylo přímo pro tebe :-)

Já běžím v Nové Vsi u Kolína a na neděli předběžně plánuju Třeboň a zpět, pokud se teda budu cítit nějak dobře, očekávaný ksichťák mezi 150 a 300.km náladě zatím nepřidává :-D

• ms82  

Mozna spatna sekce, ale dal bych zitra Krivoklat, Podmokly a zpet kolem vody. Tu Sazavu pres tyden zvazim.

• madik  

Křivoklát může být.

• ms82  

Tuhle jen drobne opravenou trasu ? Narazil jsem na nejake divne silnice, takze drobna objizdka by byla pres Tocnik. Start kolem 9–10?

• madik  

Tak asi můžeme. Start myslíš ze Zličína? Radši bych asi tu 10h. Trasa fajn, maximálně bych trochu zkrátil ten konec a vzal to přímějc na Prahu od Berouna.

• ms82  

Ano. Zlicin v 10 hod. Primou cestu tolik neznam, to necham klidne na Tobe :-) Cestou se da zastavit pred Becnem na kafe, pak v Beroune cestou zpet. Na Krivoklate je taky obcerstveni nebo obchod.

Nebo alternativne muzem s Bencikem. Tam jsem nebyl, nevim, jake to je.

• Mickey Mouse  

Pridal bych se, jesli muzu. Jake bude asi tempo-prumer. Na Zlicine kde?

• Delkim  

Tvl mickey mouse… to bude mít Aleš radost :)))))

• ms82  

Hned u vylezu z metra u autobusu. Tempo viz muj odkaz (dopocti si ;-)). Sam jsem to jel 26.7 km/h. 185W normovany vykon. Zitra bude zpet foukat dost proti, takze sice skupinka, ale moc rychleji bych nepocital.

• R-A-D-I-U-S  

Tvl. vy jste se hledali :-))

• Delkim  

tohle mi přišlo na mail, to bude pěkný svezení s Benčíkem

Vážené cyklistky, vážení cyklisté,

zveme Vás na další společnou vyjížďku, která se uskuteční tuto sobotu 30.6.. Sraz je klasicky v 9:30 v Kolodějích u kostela. Čeká nás espresso, croissant a v 10:00 vyjíždíme na lehkých 85 km Posázavím s občerstvením v restauraci Na Marjánce. Přijeďte se s námi svézt.

Těšíme se! Váš COLNAGO & ASSOS ProShop tým

• milmat  

A můžu tam na GT Grade a ve Force oblečení? :-)

Já zítra plánuji take Sázavu, ale chci nějaké gravely. Zároveň bych se připojil ke zbytku rodiny, která tam bude chodit někde v lesích. Ale pokud by někdo chtěl jet třeba na kafe do Ondřejova, není problém. Stačí dát vědět, sraz by pak byl v 9 Mochov.

• Mickey Mouse  

Tak ted jsem ‚torn‘, Chtel bych zitra asi 150–200 na klasicke silnicce tak jsem se prihlasil na Krivoklat . Ale delsi Ondrejiv by taky nebyl k zahozeni s tebou by byla vetsi sranda. Vyjizdka s Bencikem bude si myslim trochu 'snobarna; pro jeho zakazniky. Svezt se kousek ale asi nikomu neuskodi.

• madik  

Mam jen mazani na prdel od Assos. Nevim jestli to bude stacit, aby me vzali do party.

• Honzis  

k Bejkovi může každý – jezdí svižně vždy nějaké kopce co jsem viděl záznamy, pak se asi čeká + delší zásek Na Marjáně na pivo, vychází to tak na 90/1000m up a podle fotek tam je klidně 20borců

• ms82  

Jestli se shodneme vsichni, nejsem ani proti Bencikovi. Assos mam taky jen mazani :D

• Mickey Mouse  

Nemam ani mazani ani Colnago, ale dalo by se taky zkusit. Bejk je super, porad jezdi vyborne, uz jsem za nim mockrat plapolal. Budou tam ruzni lide ruznych vykonosti, vetsinou z okruhu zakazniku. Aspon uslysime nazor na Canyon.Jen bych to treba pak jeste protahnul.

• madik  

Me se teda moc nechce, radsi bych si dal ten Krivoklat v klidu. Nekdy se tam prijedu podivat na sraz, jezdej myslim pravidelne z Kolodeju, ted se mi ale nechce se tam motat ve 20 lidech z kterych nikoho neznam.

• Mickey Mouse  

Ok, 10:00 Zlicin

Bencik standartne z Kolodej nejezdi,je to stesti ho tam potkat. Jinak Kolodeje jsou super, v nedely v 9:15, byva tak 10–15 lidi ale kdyz je hezky a nejsou zavody tak jsem zazil i 40 kusu. Vetsinou se deli na dve skupiny starici a mladici, obe jezdi vyborne. ze zacatku se jede volnejc ale pak se zrychluje, moc se neceka a uvidis kam uvysis. Nebo v tydnu utery, ctvrtrk od 16:30, je dobre se ale informovat ze nekdo pojede, treba na webu slapek, a v tydnu se jede ostrejc

• ms82  

Plati, 10 Zlicin.

• Mickey Mouse  

Excelentni vejlet. Pocasi jak z katalogu, nekdy se mi nechtelo verit ze jsme v Cechach. Vitr trochu pozlobil, dan za poradni vyditelnost. Trasa moc hezka, vetsinu jsem znal ale bylo to tak nakombinovane ze z Krivoklatska bylo vyzobane jen to nejlepsi. Monte Veliz byl, kaficko bylo, kluci jeli jako draci. Velka spokojenost. Nakonec jen ten priumer se nepoved, v zaveru diky sve lenosti jsem na Tocne a v protivetru 29 neuhajil, tak snad priste. Diky, a omluva Alesovy, v Bubovicich jsme dlouho cekaly ale pak jsme usoudily ze jsi si chtel jeste pridat vyjezd z Lodenice kolem lomu tak jsme jely. Snad jsi v poradku dorazil.

• milmat  

Dle NP jsi tam kluky pěkně povozil :-). Já jsem dal dnes přednost poklidné Sázavě, i když byly úseky, kde bych se nestyděl ani na HT biku :-). V jedné čásdti jsem to opačně, jako naposledy s tebou. Tak já ještě potrénuji a zase vyrazíme :-)

• Mickey Mouse  

Kdyz jsme spolu jely naposled tak to bylo super, myslim ze vykonostne jsme na tom podobne. Na gravel nemam cistokrevne kolo ale dalo by se vyzkouset vzit co mam stareho HT Cannondale a kdyz na to dam 1'' plaste tak to jede jak strelene. Kdyz by bylo min asfaltu tak bych mohl stihat.

• McBlacky  

podle tepu jsi se taky nešetřil :) hukot že vydržíš tak dlouho jet tak vysoko.

• ms82  

Byla to parada. Kdybych vedel, jak se pojede, asi bych do toho ze strachu nesel. Lepsi nevedet :D Jako masinka ses velmi osvedcil!

• Mickey Mouse  

Jel jsi paradne, na Veliz jsem nemel sanci. Bylo by skoda zahodit takovy pekny vylet jen kvuli predsudku, ted vis ze se neni ceho bat.

• ms82  

Na Veliz jsem kvuli prevodum nemel na vyber. Ale byla to krasna tresnicka! Jeste jednou diky za povozeni.

• milmat  

Dnes večer rozlučka s Vočkem (bohužel opravdu končí) a zítra v neděli plánuji kafe, start Mochov hotel 9:00. Pokud se nikdo nepřidá, tak hrozí, že zaspím…

• Honzis  

já jsem si nějak natáhl šlachu pod kolenem na běhu tak nevím co zítra, ale na vyfoukané rovinaté kafe se mi ani nechce :-) Bohužel jste všichni dneska dávali kopce :-(

• milmat  

Jen potvrzuji, že kafe bude dle plánu.

• madik  

Zacinam se pomalu probirat ze vcerejsi agonie. Tak se ptam pokud ma taky nekdo dovolenou. Pohodovy Ondrejov? Asi bych jel od Metra Haje, nebo nebo se prispusobim kdyby se nekdo pridal :)

Zadne thresholdy, sweetspoty a podobne dobroty.

• Honzis  

V 13,45hod bych to zapích v práci a mohli bychom se najít – Dubeč – Královice po cyklotrase A24.

• Delkim  

Bacha. Honzis koupil powertap pedály a rád je v kopcích testuje :) a jeho pohoda v kopcích je minimálně sweetspot všech ostatních :)))

Btw zjistím co a jak a možná se taky přidám

• madik  

To by asi slo predbezne. Doufam ze se dvoje powertap pedaly vzajemne znegujou :)

• Honzis  

naklikal jsem takovou klasiku – 35km na Ondřejov a pak směr Stř. Skalice – tam to můžeš zkrátit přes Jevanské zpět na Vyžlovku, já bych pokračoval na Sázavu – https://www.strava.com/routes/14096424 , případně mám připravenou mou oblíbenou zkratku přes „ROVNOU“ ze Skalice nad Oplany, jen je dole asi 400m lehce cx ale jezdím to v poho. V práci nebudu na netu tak nejlíp domluva přes telefon – v Dubči cca 13,55–14,00hod – doufám že se nic nepo*

• Honzis  

tady je oblíbená zkratka „Rovná“ – Miloš a Hroch znají

• madik  

Oki tak ve 2h v Dubci. Zpet pojedu asi na metro Haje, nechce se mi zase jet zpet horem jako vzdy :)

https://dynamic.watch/shared/N0KHvEeK

• Honzis  

Ok, Dubeč 14hod dole v zatáčce – pojedeme ulicí Netlucká tak nějak tam dole u bus zastávky co je u mostu. Když by něco, tak přes tel

• Delkim  

Čekám jestli bude Janička stíhat vyzvednout holky z tábora, v tom případě jedu taky. Dám vědět SMS.

• ms82  

Zitra? Sice si muzu vzit dovcu libovolne, ale dnes jsem si jeste nalozil, takze to bych nezvladl. Pres tyden spis :-)

• Honzis  

tak v úterý by něco podobného možná šlo, ale to bych ti doporučil spíš klasické Koloděje od 16,30h

• ms82  

Kolodeje jsou nejaka pravidelna vyjizdka? Co se zhruba jede?

• Delkim  

Já včera závody, dneska kilčo třicítkou a ještě mám do kopců skoro metrák, byl bys úplně v pohodě :)

• ms82  

Mozna bych to zvladl, ale odpocatejsi si to uziju vic ;-)

• Honzis  

tak si to užij s náma zítra a v úterý se jen pojede o 3km/h rychleji, no :-) se podívej na diskuzi Vinohradských šlapek – je otázkou kolik lidí pojede, máš tam i něco reportů aby sis udělal obrázek.

• ms82  

Kouknul jsem a jeste potrenuji nekde v koute nebo priberu. 250 NP zatim neni pro me ;-) Ale dik za vysvetleni Kolodeju.

• milmat  

Ještě jsem zapomněl informovat, že jsem na Sázavě vyzkoušel novou cukrárnu: https://www.mysakcafe.cz/ .

Takže pokud zavítáte na Sázavu, tak hned za mostem doprava (po hlavní), cca 100 m vlevo. Mohu vřele doporučit, kafe dobré, dezerty také. Zmrzlina za lidových 17 kč/kopeček.

• Delkim  

A smí se tam fotit? :)))

• milmat  

Ano, ale nenápadně:

• Delkim  

A to se tam vejde tolik lidí? Tohle bylo tak pro 8, ne? :)))))

• milmat  

To jsem bral jen vzorky na senzorický test. V Bělokozlech na sektoru to šlo …

• 01carbon  

Vykonej motor= velka spotreba. To znam od mladyho ale na toho je Milos kratkej (se spotrebou).. Hlavne si ty fotky neprohlizej moc dlouho :-)

• Honzis  

Jo kavárna dobrá, dnešní test úspěšně za námi. Větrník výborný a káva velmi mile překvapila! Zmrzliny vypadaly též hodně dobře, ale třeba příště. Myslím, že přes léto bychom mohli takové odpolední projetí zopakovat! ms82 se zbytečně bál, normálních 230W normalized.

• ms82  

To kafe budu muset jeste testnout osobne, abych uveril. Ale jinak jsi pobavil, normalnich 230W NP rozhodne neni moje regenerace :D

• Honzis  

já myslel že jsi měl předregenerováno z neděle :-) řekl bych v poho, když by ses ozval abychom zvolnili už třeba na Voděrady tak by se zvolnilo nebo byly i lehčí varianty v záloze! ale dle tepů jsi nikdy nešel „hranu“, ne? Ondřejov není příliš regenerační lokalita, s tím se musí počítat.

• ms82  

Tempovym behem se blbe regeneruje ;-) Ale jo, kdybych se citil, jel bych s vama. Snad brzo. V sobotu jsem sice uplne pres hranu nesel, ale moc vys se s tepovkou na kole nedostanu. Prvni tri kopce nad FTP, dalsi dva kousek pod a Veliz na VO2Max/anaerobne. Dle TSS bych mel odpocivat nekolik dni.

• Honzis  

no protože jsem idiot a píšu tobě jako Alešovi prohlížejíc si jeho dnešní TF :-)

• madik  

Hehe :) dneska to bylo fajn, tempo akorat. Jen ve dvou kopcich jsem si jel svoje tempo. Koukal jsem i na Delkima, ktery jel 171 tepu v kopci po Sazave, tam to ani jinak neslo, nez si jet svoje :) .

• ms82  

Vidis, ani jsem to nepoznal :D

• Delkim  

Cestou domů jsem NP zvednul na konečných aspoň 250, fakt dneska klidná jízda :)

Cukrárna nádherná!!!!!

• madik  

Ja mel 224 NP. Rozhodne vetsi pohoda jak v Sobotu :)

• Honzis  

nejel Hroch tak se jelo na pohodu :-) Ale při vzpomínkách na některé Koloděje před lety si myslím, že se jezdí v kopcích furt k 5W/kg

• milmat  

Psal jsem švagrové, že jsem to kolo pro synovce, trochu zprovoznil, ale chtělo by to pořídit něco nového 26", ráfkové brzdy, pevná vidla atd. A zároveň poslal pár tipů na web. Namísto toho, poslal švagra a ten mi dovezl domů další kolo – viz foto. Tvl, to jsem už dlouho neviděl. Navíc to není na pro malého kluka (12 let). Váha krásných 18 kg. Nejlepší jsou ty budíky, které asi ani nechodí. V zadním kole není jeden nipl a plandá drát. Je smutné, co jsou schopni někteří rodiče dětem pořídit. A to jsem jim nabízel krásné nové kolo za cca 12 tis., váha 10 kg…jsem v hluboké depresi, tak jsem si musel ulevit.

• Honzis  

je právě smutné že dětská kola váží většinou jak největší „jebky“ – dobrý kolo na aukro, ale dát pouze 3cifernou cenovku :-( Ještě to pochopím jako druhé kolo jezdící 2km někam „na fotbal“ nebo na chatu

• madik  

Zitra bych dopoledne vyrazel asi z Haji smer Sazava, Kacov, Zruc nad Sazavou a pak do Caslavi.

ms12 ? Jak to vidis?

https://dynamic.watch/shared/EQ0xDY75

• jecnak  

Nekdo zitra dopo na rychlou zdravou snidani?

• milmat  

Já beru děti na projížďku s obědem, takže ve čtvrtek nestíhám. Ale další dny bych mohl, klidně i něco delšího

• Delkim  

Zjistím a napíšu.

• Delkim  

Tak já budu vyrážet až později. Soused mne láká na obhlídku trati triatlonu někam pod Kolín, tak to asi zkusím.

• jecnak  

Zitra v 9 z Mochova do Podebrad. Zpet dle nalady.

• Honzis  

Po dnešku se asi nevykopu :-) ale v Pdech bych vás možná našel – uvidím ráno až se vzbudím.

• jecnak  

Nakonec jsme vzali krosky. Docela svizne.

• Honzis  

já to při pohledu na radar vzdal + jsem byl stejně K.O.

• milmat  

To je škoda, dali jsme několik fragmentů z naší cx vyjížďky do Nymburka. Až na malý kufr u Semické hůrky – ta byla ještě super, ale pak to byla louka a následně pole. To bylo lehce poorané a v závěrečných 20 m i pokropené. Tam jsme otestovaly průchodnost plášťů a jejich následné čištění. V číslech to bylo krásných 243 W NP a naměřené FTP 283 W (xert).

• jecnak  

Obe hurky myslim stoji za podrobnejsi pruzkum.

• milmat  

Asi to bylo nějaké divoké a přestal se mnou odpoledne bavit Stages. Už mu domlouvám cestu do UK (Evans).

• R-A-D-I-U-S  

Vod tý doby co máte ty watmetry s Váma není kloudná vyjížďka, furt šrot ;-)

• jecnak  

Zitra sraz v 9 v Drevcicich. Jedem do cukrarny do Msena. Tentokrat silnicky. Do 13h zpet.

• jecnak  

Zitra v 9 sraz v Kolodejich u kostela Kolodějich – https://mapy.cz/s/2OY7I

Cil Sazava. Do 13h zpet na startu.

• Jaarque  

Pojedu :) Nohy trošku cítím, ale snad to do zítra povolí…

• Delkim  

Též zvažuji. Případně ráno potvrdím na whatsup.

• Delkim  

Budu tam. Doporučuji ke zvážení výbornou trasu od Honzise, jeli jsme to před týdnem. Samozřejmě bez té úvodní zajížďky do Dubče.

https://www.strava.com/routes/14104487

• Honzis  

tak na téhle trase toho moc zajímavého nebylo, spíš je to rychlý výpad z východu Prahy směr Posázaví :-) Celkem mě začínají štvát hrozné povrchy – Jevanské údolí, dolejšek Černých Voděrad, stoupání Hradec atd :-(

Dneska jsem po 8min skrečoval běh do vrchu – zadní stehenní sval na pravé noze, takže možná budu přes léto zase jezdit na kole, to běhání mi letos nějak silně nejde :-( A to jsem se na pár závodů, včetně toho dnešního, zrovna těšil …

• Delkim  

Až zase pojedete směr jih :)

https://www.i60.cz/…detail/20197

• milmat  

„Portál pro aktivní seniory“, to je tvůj oblíbený web? Ale možná máš pravdu, mladší už nebudeme :-)

• Jaarque  

Není sice víkend, nicméně… Někdo zítra na švih? Okolo stovky, nic náročného.

• milmat  

Pokud by někdo sháněl ANT+/BLE snímače rychlosti a kadence, tak jsem objevil: https://www.decathlon.cz/…8487041.html – za litr oba.

• Honzis  

Neděle – nějaká lehce cx Sázava? Sobotu zatím neslibuju, asi jen něco odpo.

• Hroch obojzhivelnyj  

Ukecal jsem Milose v sobotu na dvoukilo. 9 Cel Ej, 9.30 Drevcice. Neco tak https://www.strava.com/routes/12516860 — Hvozd

• milmat  

V sobotu je v plánu s Hrochem výlet na Hvozd, cca 200 km. Start Čela 9:00 u Tesca nebo 9:30 Dřevčice. Hroch pak postne i trasu. První polovina bude proti větru, takže každá síla je vítána. Tempo se upraví dle osazenstva a sil.

• Reggie  

Tak jsem zpět z jihu a s odvařenýma lýtkama. Tak kdyby se zítra jelo něco odpočinkového, přidám se.

• nitraq  

Ahoj,

může východní klika zkouknout trasu podél Labe? Chystáme se na silnici (25 mm) a cx (33 mm) na českou část Elbe radweg, jsou podél níže postovaný trasy nějaký kavárny/cukrárny stojící za návštěvu, případně pěkný asfaltky/šotky? Pár km navíc do strany nevadí, stoupat bysme nemuseli, to si užijeme o den dřív v Krkonoších. Díky.

https://mapy.cz/s/2QWjc

• Hroch obojzhivelnyj  

https://mapy.cz/s/2QXDv

Pred Podebrady z Libice podel Cidliny Ok

Podebrady Cafe Oliver 8 a kavarna se zmrzlinou 9 (otevreno do 8)

Nymburk Cafe Society 10 a Zmrzlinarna 11

Pak pretrasovano 12–14 po cyklostezce do Pist, V Pistech pisecny presyp 15 a po cervene (na silnicce se da, jen se to kousek bori) , nebo se vratit 200 m a pokracovat rovne v puvodnim smeru do Sadske.

V Sadske 16 krasny vyhled od kostela, jestli se vam bude chtit na kopecek.

V Kersku pramen Josefsky mineralni pramen 19 a Hajenka 20 (Se zelim! nebo Se sipkovou!)

Prerov NL cukrarna proti skanzenu, Velo Moto muzeum vedle zamecku a pres silnici hospoda Na ruzku na jidlo

Celakovice zmrzlina Kollinger 26, Bouczech na namesti bohuzel zavrel

Pak pretrasovano po nove cyklostezce kolem Labe do Tousene, Oddechoff 27 8°Cvikov a grill

Cukrarna 28 ve Stare Boleslavy vyjimecne dorty (kafe nic moc)

Po stezce do Kostelce a dal uz si netroufam.

• McBlacky  

dobře Hroch! konečně validní průvodce po východě pro mlsný držky

• Hroch obojzhivelnyj  

..Boleslavi.. au.

• milmat  

V Nymburku bych určitě doporučil i Charlie's Cof­fee&Garden. Tam se dají lépe zaparkovat kola než v Society.

V Kérsku gurmánsky oběd v Semicích, restaurace https://www.najitrach.cz/

Přerov n. L. – určitě dobrý oběd a humpolecké pivo v: http://www.hostinec-naruzku.cz/

Malá zajížďka Kounice pivovar – výborné pivní speciály: http://www.kounickypivovar.cz/

Čelákovice nově otevřená korejská restaurace Gangam Style – http://gskr.cz/

• 01carbon  

A neco jinyho nez rakvicky a venecky by ve vychodni sekci nebylo? Predpokladam ze minulotydenni ekonom s mapou minipivovaru mas, takze pivo vynech(te)

• karliner  

Podle těch vašich tipů by si jeden mohl myslet, že nejste až takoví suchaři, jak se o východní sekci traduje :-D

• Hroch obojzhivelnyj  

Ze nas tam nekdy nevezmes dedku, v tom Nymburce…

Na Jitrach jsem vynechal umyslne, to neni moc podnik pro spinavy cyklisty.

V Celakovicich jeste Cinske Zatisi v ulici od nadrazi https://www.facebook.com/cinskezatisi/ -doporucuju Lilek Tri Chuti

Delkim doporucoval neco ve Skvorci nebo kde a pak u Zehunskeho rybnika.

• šimlos  

Doporučuju cukrárnu U Bártů v Doubravčicích, nedávno jsem ji náhodou objevil. Dobrý kafe, zákusky ale i chlebíčky a nebo taky pivo Maisen Weisse.

• karliner  

Tvl, Doubravčice jsou od Labe asi 20 kilometrů :-D, to by museli bejt fakt srdcaři, aby si zajeli 40 kvůli lahváčům v cukrárně :-D

• ms82  

K ceste poznamky nemam, na to jsou tu kvalifikovanejsi. Co se ale tyce dobre kavy, v Podebradech bych doporucil Amares Coffee anebo jeste lepe L'Auru. V Brandyse na namesti potom Dve vrany. V Melnice Kafe Melnik, kafe taky vyborne, ale dezert me tam tolik nezaujal (byl jsem jen jednou).

• nitraq  

No, pánové, děkuji převelice:) Mám z čeho vybírat.

• Metropolis  

Ahoj pánové, neplánujete někdo něco na sobotu. Mám volno a něco bych dal, klidně i delšího.

• ms82  

Dal bych 5–6 hod s kopeckama. Muze byt Sazava, vic se mi libi Krivoklatsko.

• madik  

Ja bych se pridal. Kam se pojede je mi celkem jedno.

• ms82  

Super. Cim vic nas bude, tim lepe se schovam na rovine :-)

• Metropolis  

To Křivoklátsko mě taky napadlo, ale nebráním se ničemu.

• ms82  

Posledne jsme jeli tuhle trasu

• karliner  

Proč ta gravel vložka z Velízu?

A teda vynechání fotbalovýho hřiště v Broumech, je chyba pro východní sekci typická…

• ms82  

Tu zvolil Mickey Mouse a byl tam pekny vyhled. A kdyz to mohl jet on na svych Ksyriich, tak ja to taky prezil. V Broumech na hristi jsem za celou dobu jeste nebyl. Bal bych se, ze do Prahy uz nedojedu ;-)

• Metropolis  

Tak ta trasa vypadá luxusně, něco takového bych si představoval :-)

• ms82  

Ma byt celkem horko v sobotu. Dame sraz v 9 na Zlicine, nebo je to moc brzo?

• Delkim  

Zvážím to. Čas mám. Bude tempo rozumné nebo vyloženě výletní?

• McBlacky  

tzn 35 nebo jen 33 ;)

• madik  

Vyletni asi ne. Kopce kolem 800 VAM, rovinky do 240W čelo.

• ms82  

Jak pise Ales, na rovince si to muzete tahat, jak chcete, ja to snad uvisim. Do kopcu zadne flakani. Kdybys to chtel ale hnat vic nez posledne Mirek, musel bych si namichat nejaky spesl drink, abych prezil :D

• Delkim  

V pohodě, jsme se nepochopili, já se flákat nechci :)

Teď jsem dorazil ze Sázavy.

https://www.strava.com/…796/overview

• ms82  

Ale neboj, pochopili. Ja jsem chtel jen naznacit, ze na spici se dostanu maximalne v kopci :D

• ms82  

Jeste jsem se teda podival na tu Sazavu a zas tak bych to nehrotil. Na tak dlouho trasu bych na rovine za Tebou nechtel jet moc vic nez 200 W :-)

• madik  

Pojede se Delkimovo Z1 a ostatní budou padat na hubu :D

• Metropolis  

Se srazem v devět nemám problém.

• McBlacky  

no minule nás trochu poškolili, dopila se Californie a narazil double IPU 18stupnu, takže do každý nohy jednu a do pak domu moc neodsejpalo, zvlášt když už byly položený základy v Hostomicích excelentním Fabiánem 12kou :)

• Delkim  

Tak napiš v kolik hraješ a přijedeme fandit :)))

• jakub_kencl  

Klasický východní neznalec ;-))) V Broumech se nehraje, tam se leje :-D I když jednou jsme tam i fotbal zažili.

• Hroch obojzhivelnyj  

Delas ostudu, pak nema mit vychodni sekce takovou povest…

Drevena bouda na hristi v Broumech je pro zapadni sekci neco jako Lourdy pro katoliky. Jezdi tam vzyvat tam svatyho Matusku a po trech ctyrech zdravasech se dostanou do transu a prestavaj je zazracne bolet nohy ;-)

• Delkim  

Ahaaa, už mi to došlo :))) Taková La Fontána na sluníčku :)

• madik  

Muzeme dat obdobnym smerem, ale asi bych to pozmenil vyrazneji. neni extra duvod jet to same, moznosti je tuna. Ale jinak ramcove je to fajn.

• ms82  

Souhlasim, ale uplne nevim, kde by se to dalo vylepsit. Z Roztok dal na jih kolem Berounky to bylo dost rozbite a bude nam chybet jeden kopec :-) Zkusim se ale podivat, pripadne navrhni.

• madik  

Neco jsem naklikal, minul jsem teda ten Krivoklat, stejne jsme tam nestaveli tak co :)

https://mapy.cz/s/2RCXC

Je to naklikane nahrubo, upravy nebo zamitnuti dle libosti :)