Víkendové silnice Praha východ - léto 2018

1003 nepřečtených
  • jecnak

    Léto je tady. Konečně dlouhé dny a možnost jezdit i po práci.

    0 0
    • milmat  

      Tento víkend jsou skoro všichni pryč. Já bych mohl na nějaké lehké kafe v neděli, ideálně později. Ještě uvidím, v jakém stavu dorazím z firemního cyklovýletu.Kdyby se chtěl někdo přidat, dejte mi vědět.

      0 0
    • zdenek  

      Tož máte tam fajne kopce okolo tej Prahy. :-)

      0 0
    • Delkim  

      Objednal jsem ten nový „zázračný“ tmel Finish Line. Poštovný zdarma. Za 4–5 dní dorazí, lze si „odsát“ libovolné množství, budu mít min. 2 litry k dispozici. Přednostně pro Východní vlákno :) Cena přesně za co koupeno, cca. 280 Kč za 240 ml.

      0 0
    • Honzis  

      Co víkend? Potřebuju nějaký kopce a ještě bych chtěl klusnout.

      Jak to vidí Alpská banda, prodá formu ze Zoncolanu?

      0 0
      • Reggie  

        Já sobotu nemůžu, v neděli asi jo. Myslíš silnici, že?

        0 0
        • madik  

          Zitra bych nekam jel, preferoval bych rovinatejsi profil. Kopcu mam dost :)

          0 0
          • Honzis  

            sobotu jsem zvolil běžecky, když jsem dal dnes kolo, takže se chystám do Brd na běh do vrchu

            0 0
          • jecnak  

            Zitra pojedem asi s Katkou a asi i do Kokorina do Msena. Kdyztak v 9 v Drevcich.

            0 0
            • jecnak  

              Prelozim to do lidske reci: Zitra pojedem s Katkou a asi i Janou do Kokorina na silnickach. Sraz v 9 v Drevcicich. Cil Msenska cukrarna.

              0 0
          • Reggie  

            Trochu jsem uvažoval jet se podívat na Honzise do Řevnice, ale když nechceš kopce, tak nevím. Do Poděbrad se mi nechce.

            0 0
            • Honzis  

              přijeď se podívat s botama :-)

              Já to blbě napsal – dnes kolo, proto zítra běh.

              Jinak do řevnice podle vody žádný kopce nejsou.

              0 0
              • Reggie  

                Díval jsem se kde to je a start je v lese. Zimák má v práci a na Madoně se mi tam nechce. Navíc vím jak běhám do kopce Strahov a 7,5km, to bych asi nedal.

                0 0
            • madik  

              Nejake Kopce zvladbu jen se mi nechce rvat 350W v kopcich abych se udrzel, jak posledne :)

              Asi se pridam rano k Jecnakovi.

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nedeli nemuzu, odjizdimna tyden, a v sobotu jeste nevim, budu mit praveze dost prace.

        0 0
        • Honzis  

          ok, ještě uvidím zda nedám hned ráno ještě kopce běžecky

          0 0
    • Delkim  

      Tmel dorazil. Východ má přednost, když tak dejte během dneška vědět. 100 ml za 125 kč, nákupka bez poštovného

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tak kdyz vidim co predvadi Milos posledni dve vyjizdky se mnou a zjevne i tu predtim, tak na jezdeni dokonale vychytane technologie bezdusi musi byt clovek fanousek. Velky fanousek.

        0 0
        • Honzis  

          špatná volba trasy a obutí asi :-) Nicméně tvé „jebka Tufo“ období tě taky stálo pár záplat :-D Jsem zvědav co vymyslí na Houštečák, radši bika doufám! Já dnes pro jistotu ruplý drát v předním RS 10 a jak je jich 16 tak jsem musel přestavovat kolo ve vidli, i tak jsem lehce ošoupal plášť o vidli, ale stejně to měl Ultrasport skoro za sebou, takže se na něj můžeš v dohledné době těšit, jestli chceš :-)

          0 0
    • Delkim  

      Co zítřek? Něco svižnějšího? Mám rodinu pryč a žádné závody.

      0 0
      • jecnak  

        Asi pojedu nekam na kafe. Ale jen dopoledne. Sraz v Mochove v 9, Podebrady a zpet po 12.

        0 0
        • Delkim  

          Já dostal tip na Krkonoše od Kokosky, moc hezká trasa. Asi zítra. Kdyby někdo tak budu mít místo v autě. V půlce švihu lze doplnit bidon :)

          https://www.strava.com/routes/13562661

          0 0
        • jecnak  

          Jestli se chce nekdo pridat, tak jeste moznost 8:30 Benzina Horni Pocernice. Mrknu na sem tak za hodinu, jestli se nekdo prida, jinak jedu rovnou Podebrady.

          0 0
          • madik  

            Ok pridam se v 8:30. Chtel jsem si spis dat volny den, ale v Podebradech jsem dlouho nebyl :)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Nemuzu, ani v nedeli.

            0 0
            • Reggie  

              Vy domkaři jste hrozně pracovití a na zábavu pak nezbývá čas.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Tak urcitě.

                0 0
                • Delkim  

                  Takže další 4 víkendy děláš kompoty? :)

                  0 0
                  • jecnak  

                    Kompot? To muze napadnout jen tebe :-D Napoveda pravo dole.

                    0 0
                    • Delkim  

                      Ahaaaaaaaaaa :))) A já už chtěl poprosit o jednu skleničku pro holky :)

                      Pálenkaaaaa :) Tak to pak tu dřinu chápu, to dává smysl, ten kompot mi tam tak nějak neseděl :)

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        :-) No oni tresne vydrzej tak sotva do druhyho dne, kdyz se trhaj bez stopek. 44kg ~2.75l. Jestli neprevazi vzpominkovy optimismus, tak je priste necham spackum.

                        Zajed si k Limuzim pod Klepec, tam jsou vyborny chrupky.

                        Btw cos to vyvadel v tech Krkonosich?

                        0 0
                        • Delkim  

                          V podstatě bez možnosti zahřátí hned první kopec na Strážné s místy +400 Wattů při kadenci 70..... Takže po 20 km levé koleno začalo protestovat a na 50 km jsem to chtě nechtě musel otočit a zpátky do auta…

                          Dva dny hadí mast a na noc Priessnitz a je to myslím na dobré cestě!

                          0 0
                          • madik  

                            Tak příště vem i trenažér, ráno ho vytáhni z auta a dej si pořádný warm up! :)

                            At se to hojí!

                            0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              Tvl rozjizdet se na vyjizdku na valcich.. mozna bys nemusel jet pul prvniho kopce takovej srot ;-) Tyhle vyladeny zavodni stroje, to je peklo. Tahni a srustej!

                              0 0
                              • milmat  

                                Nebo měl raději jet rovnou z domu. Ale asi chyba byla, že jsme s nim nejeli. To by nemusel jet první kopec tak rychle. A ani ty další..

                                0 0
                              • Delkim  

                                Btw ohledně válců, tak jsem nakonec neodolal i já…

                                Ono když jde nakonec v 15 km časovce v cíli o setiny vteřiny, tak i zlepšení techniky může hrát svojí významnou roli!!!

                                Zítra mi dorazí základní verze Elite Arion :)

                                0 0
                                • kokoska.rokoska  

                                  Měls' koupit bržděné, byly by mnohem univerzálnější. A rovnous' mohl prodat trenažér :-)

                                  0 0
                                • Hroch obojzhivelnyj  

                                  No mels rict, letos jsem takovy ani nesundal z pudy, kam jsem je dal vloni na jare na leto.

                                  Pozor zacni na tom mezi dverma.

                                  0 0
                                • Honzis  

                                  jen abys to měl kam dávat :-) Když bys jezdil na závody kde nejsou lidi srovnatelní s domestiky TdF tak bys to úplně nepotřeboval …

                                  0 0
                                  • Hroch obojzhivelnyj  

                                    on je ma na rozjizdeni pred vlastnimi pohodovymi vyjizdkami :-)

                                    0 0
                                    • Delkim  

                                      :))))

                                      Tak válce dorazily. Poměrně rychle jsem si otloukl lokty o futra, ale v jednu chvíli jsem už dal odhadem asi 3 minuty v kuse :)

                                      Nebudu to nějak hrotit, ať si lokty zvykají, zkusím každý den 10 minut a za pár dní to snad už půjde :)

                                      Video jsem netočil a udělal jsem dobře :)))))

                                      0 0
                                      • treatt  

                                        Tak se pochlub až:

                                        • se podíváš do strany a neomlátíš si lokte
                                        • zamáváš dětem a neomlátíš si lokte
                                        • napiješ se z flašky postavené u ruky a neomlátíš si…
                                        • vytáhneš si flašku z košíku a neomlátíš ..
                                        • vytáhneš flašku z košíku, napiješ se a neomlátíš..
                                        • vytáhneš flašku z košíku, napiješ se víc než jeden hlt a.. :)
                                        • vytáhneš flašku z košíku, napiješ se víc než jeden hlt a bidon vrátíš do košíku a..
                                        • vytáhneš flašku z košíku, napiješ se víc než jeden hlt a bidon vrátíš do košíku, aniž bys měl v očích výraz smrti a celý tělo stažený ještě deset sekund..
                                        • dáš si ILT dril (šlapání jednou nohou)
                                        • dáš si šlapání jednou nohou a pustíš opačnou ruku z řidítek, aniž by ses zabil :)
                                        • dopracuješ se k jízdě bez držení řidítek..

                                        Mně chybí dva poslední body, ale napití je někdy i tak o nerva, zvlášť s narůstající únavou. A zatím je pro mě i jen představa jízdy bez držení řidítek naprostý sci-fi. A to se pochopitelně nebavíme o tom, jaký stunts jsou někteří pacienti na válcích předvádět, radši na youtubko nekoukat, aby ses necítil jako neschopný vemeno :)

                                        0 0
                                        • kokoska.rokoska  

                                          Mě vše výše jmenované připadá docela jednoduché. Jako prubířský kámen – nejen pro Delkima – vidím:

                                          1. jízdu na koze
                                          2. jízdu v hrazdě na koze
                                          3. napít se z lahve při jízdě v hrazdě na koze
                                          4. napít se z lahve při jízdě v hrazdě na koze při TF ~ MAX :-)
                                          0 0
                                        • R-A-D-I-U-S  

                                          Jízda bez řidítek je celkem v klidu, to šlapání jednou nohou jsem raději ani nezkoušel a taky mi dělá problém nastupovat na válce bez opory. Jo a chybí Ti tam jízda ze sedla, otírání se ručníkem a obsluha MP3 ;-)

                                          0 0
                                          • Delkim  

                                            Vy jste všichni blázni :) Já vidím jako letošní cíl se podrbat na hlavě :))))

                                            0 0
                                          • treatt  

                                            To je zajímavý, jak každému sedí něco jiného, já třeba to šlapání jednou nohou celkem v poho, ale pustit obě ruce, to je peklo :)

                                            0 0
                                            • Pebe  

                                              puštění řidítek je pouze o třech věcech. Mít správně nastavené válce aby přední osa kola byla nad osou válce. Potom už to je jenom o rychlosti a o těžišti nad zadním kolem. Tedy pustit se v rychlosti a narovnat se. Potom to už jde samo ;-)

                                              0 0
                                              • treatt  

                                                Hmmmm…a nebát se :) Já nevím, možná jsem nebyl dost razantní nebo co, ale prostě mi přijde, že se mají rodla tendenci roztancovat a na rozdíl od světa venku mi to nejde zdaleka tak dobře vyvažovat. No a protože se bojím, asi nejsem dost narovnanej, abych stihl chytit řidítka, až se začnou sklápět a tím to je začarovaný kruh :)

                                                0 0
                                                • Pebe  

                                                  to je skoro přesný, jak nemáš těžiště vzadu, tak je přední kolo zatížené a tancuje víc než když se narovnáš. Potom už je to v pohodě.

                                                  mě osobně dělá asi nejvíc problém, když jedu bez rukou, jsem narovnaný a mám ručník kolem krku a chci se otřít. Otřu obě předloktí, v pohodě, ale když si otírám obličej a mokré vlasy, tak zavřu oči a to není dobrý, To se i docela rozvlním :-)

                                                  letos jsem si dal dvakrát na hubu akorát když jsem při kompletaci mučírny v garáži projel kolama louží od tajícího sněhu z aut, to se smyklo a byl jsem na zemi ve vteřině. Otřel jsem pláště a říkám si „dobrý“. Roztočil jsem kola a buch, zůstaly mokré válce. Takže napodruhé otřít všechno a už to bylo OK.

                                                  Takže modré TACX válce kloužou mokré jako prase :-)

                                                  0 0
                                                  • jakub_kencl  

                                                    Tak jizda jednou nohou a ten zbytek ani nahodou. Napit se, nebo otrit je v pohode. Jo a bacha na akcni filmy. Jednou sem cumel na Zasilku, nebo jak se ten film o kuryrech v Londyne jmenoval a pri honicce sem se vyhnil autu stejne jako hlavni hrdina a uz sem se valel v predsini, jak strelena svina :-)

                                                    0 0
                                                  • treatt  

                                                    Kdybys tu scénku s filmovou honičku a následnou tlamou měl natočenou, tak sis na youtube solidně vydělal myslím :)))

                                                    0 0
                                                  • Delkim  

                                                    Já tam jednou viděl buchtu, co si během válců udělala omeletu a jedna postupně pod oběma koly během jízdy provlékla duši… Teď už se na to dívat nebudu :)

                                                    0 0
                                                  • Pebe  

                                                    já našel jedno děcko s palačinkou :-))

                                                    0 0
                                                  • Delkim  

                                                    To nedělá palačinku, ale dělá si ze mne prdel :)))

                                                    0 0
                                                  • 01carbon  

                                                    Zkust to vypsat jako zavod – kdo se na tom udrzi dele, rozstrel s palacinkou, dalsi level jednou nohou a trenou babovkou…

                                                    0 0
                                                  • Hroch obojzhivelnyj  

                                                    Na palacinky kasli, ty se prece nebudes na valcich cpat.

                                                    Jestli te to utesi, tak kdyz se to naucis jednou, tak uz to nezapomenes.

                                                    0 0
                                                  • jakub_kencl  

                                                    Stačilo mi, jak se tlemila celá rodinka :-D

                                                    0 0
                                • jakub_kencl  

                                  Mám ty bržděné (3 stupně) a paráda.

                                  0 0
                          • karliner  

                            Tvl, tady to vypadá, Delkim to votočí na prvním krtinci (co budeš dělat na Maratoně kámo :-D), Hroch zamkl kolo do sklepa a věnuje se nelegální výrobě alkáče… To už skoro vypadá, že po západu treatt rozvrátil i východní sekci :-DDD

                            0 0
    • Honzis  

      v neděli šance překonat rekord Delkima případně čas Blafa z éry kdy jezdil :-) v Plaňanech na časovce – http://www.skcpecky.wz.cz/planany.html

      0 0
      • Jaarque  

        Soupeřit v časovce s Delkimem, to opravdu nehrozí :D Nicméně, plánuju jet okolo, podívat se, zafandit… Kdo by jel taky, tak sraz v osm ráno v Zelenči, Poděbrady, a zpátky přes Český Brod nebo přes Kostelec. Po dvanácté chci být doma.

        0 0
      • myreczech  

        …zkusím kdyžtak holky ukecat a vzít je na výlet do Poděbrad se zastávkou v Plaňanech…:)

        0 0
    • milmat  

      Víkend se blíží. Na oba dny dopoledne dobré počasí, po obědě možné srážky/bouřky. Takže bych to viděl na nějaké kafe s návratem okolo poledne. Jak jste na tom? Případně se nabízí i light gravel verze. Kromě Hrocha, který to tak jezdí od nepaměti (jen se to tak nenazývalo), se počet CX/Gravel rozšiřuje.

      0 0
      • Honzis  

        v so od 10h běžím v Kolíně http://www.kolinska14.cz/ Neděle ? mrknout na Delkima na časovce? Ale z toho vedra jsem osobně já tak otrávenej, že se mi do ničeho delšího po vyprahlé rovině Polabí s neutuchajícím větrem opravdu nechce, tak nic neslibuju.

        0 0
        • Delkim  

          Delkim ještě laboruje co koleno, kdyby bylo úplně fit tak spolu tenhle týden jezdíme v Krkonoších, když máš tu dovolenou. Plaňany stále otevřeny.

          0 0
        • kokoska.rokoska  

          V neděli se taky jede časovka družstev v České Lípě ⇒ ukecej Delkima a můžete ještě s Milošem udělat 3člennou B-F štafetu :-)

          0 0
      • jecnak  

        V patek jsem na firemni akci – jedu tam rano na kole pres Jested. Sjizdime kus Jizery ale nevypada to, ze bude dost vody. Spat se mi tam uplne nechce, tak mozna pojedu jeste vecer pres Kozakov domu. Sobota by asi sla. V nedeli a pondeli bych rad jel do Rakouska do Alp, ale predpoved je porad s bourkami a podle radaru tam bourky kazde odpoledne jsou a ne male, tak kdo vi.

        0 0
        • jecnak  

          Hlasim se tedy v sobotu na 9h v Mochove. Pro cestujici ze zapadu mozno pristoupit na Benzine v Hornich Pocernicich v 8:30.

          0 0
          • madik  

            V sobotu jedu do Caslavi na vikend, muzu se s vami svest smerem do Podebrad nebo Sazavu.

            0 0
            • milmat  

              Pokud jedeš přes Starý Kolín, tak pozor na zbouraný most. Jde to objet po lávce s mírnou CX vložkou. Uvidíme dle času a chuti, klidně to můžeme spojit.

              0 0
          • jecnak  

            Zitra bohuzel nic. Na ruce i hlave nekolik stehu :-/

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ouch. Auto nebo si za to muzes sam?

              0 0
              • madik  

                Jen jestli se neporval na te firemni akci, trzna rana v obliceji a na ruce by tomu odpovidala vice, nez cyklo nehoda :)

                Snad to neohrozi tisicovku.

                0 0
              • jecnak  

                Vlastni blbost. Podcenil jsem schopnosti stroje, na kterem jsem jel. Bez prilby, kukavic atd. takze vlastne to dopadlo jeste docela dobre.

                0 0
                • 01carbon  

                  Tvl sem mel vydrzet utrpny pohledy na to jaka sem lemra a mel jsem Te vzit s sebou. Docela jsem si to uzil. Ale nez prevladne vzpominkovy optimismus (jak rika Hroch) to bude tentokrat trvat dyl. Hodne dyl. U prusaku byly jizvy z boje cenenou ozdobou. Chces dovezt l-lysin, neni to zazrak, ale trochu to pomuze.

                  0 0
            • madik  

              To je nemile :( tak pekne srustej.

              Tak ja pofrcim svym tempem pres tu Sazavu, Milos se taky nehlasi.

              0 0
            • myreczech  

              Achjo :(…tak ať jsi zas brzy v cajku…cos vyráběl…?

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        V patek a sobotu jsem na Veletrhu vedy v Letnanech, prijdte se podivat. V nedeli bych asi mohl, celkem jedno co.

        0 0
    • milmat  

      Zítra kafe, 9:00 Mochov. Uvidíme dle počasí.

      0 0
    • milmat  

      Dnes jsme už borce na TT Plaňany nepotkali v akci, protože jezdíme na kafe moc pomalu :-). Ale vyhlášení výsledků jsme již stihli.Gratulace Honzišovi k prvnímu místu!

      0 0
    • milmat  

      Co v sobotu dát nějaké 2kilo? Jak jste na tom? Počasí vypadá nadějně.

      0 0
      • madik  

        Já bych asi docela dal. Klidně můžeme dát Brdy. Najdou se další zájemci?

        neco takového https://mapy.cz/s/2KdF9 + klidně se to může maličko natáhnout.

        0 0
        • jakub_kencl  

          Tak to jsem klikař, naštěstí jedu na 24hodinovku, jinak bych se blbec určitě přidal a pak zdechnul :-D :-D :-D

          0 0
        • milmat  

          Zrovna jsem si říkal, že bychom měli oprášit ty Brdy s Blackyho korekcí. Já bych to dal na kole na ČM a pak metro na Smíchov. Zpět bych to namířil přes Říčany a ono to 2kg hodí. Tak sraz 9:30 na cyklostezce pod Baranďákem ? Časově to vidím na 8 hodin kolo + 2 hodiny zastávky = okolo 20:00 doma.

          0 0
          • madik  

            Muzeme to takto udelat. Hroch teda asi jede autem jestli jsem to pochopil, takze s nim zrejme nepocitame. Prida se jeste nekdo?

            0 0
          • karliner  

            Škoda, kdybyste jeli opačně, mohli byste od 13:30 obdivovat ve StašovAréně fotbalové básně jednoho vašeho kamaráda…

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              a nohy zvedajíc jak prostopášná žena

              a plna žáru potíc jed,

              strkala nestoudně, nedbale rozvalena

              své pařící se břicho vpřed.

              0 0
      • Honzis  

        chci běžet 40ku MTB na Sázavě :-) , ale jestli nebude moc vedro.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Panuju v sobotu sekat travu na Brdske chalupe a v nedeli odtudna kole. Kdybyste tam chteli dojet a prespat,jste vitani.

        0 0
    • Delkim  

      V Čelákovicích je prý z Tosccy korejská restaurace Gangnam Style. Nemá někdo nějaké info?

      Na FB to zatím vypadá dle recenzí dobře. Doma je touha po nějaké exotice (jídlo) :)))

      https://www.facebook.com/…tcelakovice/

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Zachtělo se ti Bóbika?

        Nejdriv importovali do CelEj nejaky korejsky nohejbalisty, pak mistni cepovali na olympiade a ted otevreli tohle. Ale zpravy nemam.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          …ale mame primo v miste spiony:

          Byl jsem. A byl jsem i dnes na obede.

          Nektere polozky z menu jeste nemaji a plny provoz ma byt az od cervence. Ale vybral jsem si a dobry.

          Tady mas jidelak http://gskr.cz/…_DIGITAL.pdf

          Zatim jsem zkusil H17, H12, H24 a P12* a dobry.

          E

          *plzeň 12st.

          0 0
          • Delkim  

            Hustý špión, díky!!! Vypadá to hezky!

            0 0
          • Delkim  

            Obsluha masitá, tohle je ta menší z těch dvou :) prsa velikost 12, ta se ale neodvažuji vyfotit :)

            Jinak výborná věc je tlačítko na obsluhu, to se mi líbí :)

            0 0
            • Delkim  

              Tak místo P12 a P24 nám přinesli H12 a H24. Prý se jim záměna písmen ještě nikdy nestala :) kimchi jako omluva ;)

              0 0
          • milmat  

            Tam každá hospoda zatím zkrachovala. Měl bych ta zajít, dokud to mají ještě otevřené. Korea je teď v kurzu.

            0 0
      • madik  

        Tak jo, můžeme někdy dát po návratu z Poděbradské­ho šrotu.

        0 0
    • Reggie  

      Byla příležitost, tak jsem to taky zkusil. Při rozjezdu jsem potřebival pomoc ale pak už celkem v pohodě :-) Zde prvních 10s.

      0 0
      • milmat  

        Kdybys jsi k tomu zapnul Zwift, tak jsi mohl mít nějaký zářez třeba v Londýně :-)

        0 0
    • Reggie  

      Tak jsem na zítřek neuměle naklikal okruh přes Jílové. Pokud tam Hrocha nechytnem, můžeme pokračovat. V opačném případě, dle dohody. Sraz bych v Sibřině viděl tak na 13:30? V Jílovém bysme byli okolo 14:45. https://www.strava.com/routes/13835985

      0 0
      • milmat  

        To vypadá dobře. Předběžně ano. Dám vědět.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ja to asi vzdam, trava je v presile a budu bojovat jeste zitra. Pojedu zpet autem nebo kratkou.

          Z Jiloveho doporucuju do Kamenneho privozu a kolem nadrazi na Knezi horu a pak do Kamenice.

          0 0
          • milmat  

            Radime, pak bych tedy preferoval nějaké easy kafe. Co tedy sraz ve 14:00 Mochov?

            0 0
          • 01carbon  

            Hlavne jidlo nekde jinde. V Kamenaku jsem byl pred mesicem a z mistnich hospod mam osypky jeste ted

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            .

            0 0
            • milmat  

              No, jestli to sečeš ručně, tak to pak chápu, že to trvá tak dlouho :-). Ale dobrý core trénink. V Praze za to lidí platí nemalé peníze ve fitku.

              0 0
            • jecnak  

              Priste dej vedet, nase sekacka zvladne i takovou travu.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Dik, treba jo. No ja si kazdej rok kdyz to secu rikam ze se na to vykaslu a koupim krovinorez. Jenze zas toho revu… a pak prijde Jana a rika Hrochu tobe to s tou kosou tak slusi…

                Btw kosa je rychlejsi nez krovinak, ale je to teda narocne. Ale zas krovinakem uzvejkas cokoliv.

                0 0
            • karliner  

              Tebe bych s tou junglí chtěl jako souseda :-D

              0 0
              • milmat  

                To je teď asi „in“. Nedávno si mne podával jeden známý, že jsem asi debil, když mám okolo baráku cca 200–300 m2 udržovaného trávníku. Umřou prý motýli, včely a pak i všichni lidé…

                Jinak soused vedle pěstoval pampelišky, měli jsem ho všichni okolo rádi.

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Koukam ze sem zabrousil expert s perfektni znalosti situace :-)

                Tak jasne kdyz travis tolik casu na nekde na loucce uprostred pralesa s koulema popalenyma od kopriv po kazdym autu, chapu ze je to prvni co te napadne ;-)

                0 0
                • karliner  

                  Hele, pokud jste vybádali na veletrhu vědy, že když se snažíš pečovat o trávník a zahradu vůbec, tak že ideální soused je ten, kterej tam přijede ty svoje kopřivy pokosit jednou nebo dvakrát za rok, tak beru zpátky svůj radikální názor a rád se nechám poučit.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Hele na druhou stranu ani soused, kterej kazdou sobotu travi turovanim sekacky mi nepripada uplnej ideal.

                    Jestli peci o travnik myslis takovy to piplani centimetrovy monokulturni zeleny pouste, kde z fauny prezije leda roboticka sekacka a vykvetla sedmikraska je duvodem k panice, tak to mi prijde jako lehce uchylnej extrem, na vsi zvlast. Vetsina zahrady je OK, akorat kolem potoka zaclo rust tohle polorakosi. Predloni mi od souseda na zahradu spadla vrba a urazila svestku, ale jinak sekaj tak normalne. Druha sousedka prestala sekat uplne.

                    BTW bych si tak tipnul ze u vas pecuje o zahradu Ema.

                    0 0
          • Reggie  

            V tom lese mezi Kněží horou a Gryblou je plno cest. Problém je ale, že kvalita je od perfektního asfaltu přes šotolinu až po hliněný povrch.

            0 0
      • Honzis  

        Radime, pokud bys jel s klukama Poděbrady tak se můžeš stavit u mě pro věci z shopu.

        0 0
    • jecnak  

      Kdo by mel zajem se pridat. Jsme domluveni na kratkych Podebradech. Sraz ve 14h v Mochove.

      0 0
    • 01carbon  

      Milosi pekne jsi se kousnul. Bike nebo povolili sterkolet

      0 0
      • milmat  

        Bike jsem vytáhl jako plán B, na Grade pořád problémy s plášti TL, co pořád ucházejí. Tak jsem po zimě byl nucen vytáhnout bike. Což bylo asi dobře (krom rizika, že to přední zpuchřelý plášť nedá, ale on to dal!), protože pár sjezdů je náročnějších a zbytečně bych prasil Grada. To jsem si nemyslel, že by se na biku dalo jezdit přes 40 km/h. Ale po Staré Lysé jsem opustil Chasing group 1 a jel něco reálnějšího. Pak nás jelo cca 4 a posledních 20 km ve dvou. Tam jsem musel tahat, kolega už byl KO. Takže kličkovačka mezi závodníky z kratší trati a finální sprint. Celé jsem to dal na 3 ionťáky a banán (+2/3 lahve na kole), nemusel jsem dělat v lesích bordel obaly od gelů. Ionťáky jsem z půlky vylil a pak se tím dusil. Ono si to vzít za jízdy a pak pít a jíst na polňačce je celkem challenge :-).

        Hlavně mám radost, že to přežil ten přední plášť a já nemusel hledat odtah domů. Večer vypadal děsivě.

        0 0
        • 01carbon  

          Jak nemáš s někým nacvičenou předávku tak vznikají humotrné situace, kdy jste oba od vody nebo ionťáku. Kupodivu rovina, kde se jede není moc na občerstvení vhodná:a když se najde někdo kdo se to snaží zrovna utrhnout tak je zle. Tahání špice máš se mnou nacvičený dobře – tak se Ti teď hodilo :-) Celou dobu jsem měl pocit, že se ta kratka i dlouhá někde potkají a vono jo – peklo. Tím pádem máš napřesrok první vlnu :-)) Ty Micheliny – zkus mrknout jestli pod patkama nejsou otřepy po vulkanizaci. Jestli ano tak drátěný kotouč ve vrtačce.

          0 0
    • milmat  

      Zítra kafe, snad to bude piánko, ale jede Hroch. Sraz Mochov (Hotel), 9:00. Bude celkem kosa.

      0 0
    • milmat  

      Jinak pravobřežní cyklostezka Poděbrady – Nymburk je už opravená. Nový asfalt od kovového mostku až po začátek Nymburka. Ale ještě tam byl dnes zákaz :-)

      0 0
    • karliner  

      Kam zmizel Delkim ze startovní listiny Maratony?

      0 0
      • Delkim  

        Ten to zrušil už před x měsíci, hlásil jsem to, neměl jsem s kým jet.

        0 0
        • karliner  

          Tak to je velká škoda… Proč jste se nedomluvili s treattem??

          0 0
          • karliner  

            Imho na Maratonu je o dost těžší se dostat než ji potom objet…

            0 0
          • Delkim  

            Tak protože mi jeho oficiální jméno nic neřeklo a nevěděl jsem, že to je on :)

            0 0
            • McBlacky  

              kua bych jel klidne na tebe :/ mě nelosli už 4×

              0 0
              • Honzis  

                nás taky nelosli, býval bych třeba naladil, i když na elitu asi nemám, to by muselo vyjít vše na 100% :-(

                Tak můžem dát spolu ten Everest jestli můžeš v září jak jsi psal :-D

                0 0
    • madik  

      Neco o vikendu? Ja budu moci od soboty do uterka. Ve stredu nejspis pojedu na chatu do Caslavi. Kdybyste nekdo taky mel dovolenou a chtel se projet smer Sazava, Podebrady nebo Kolin. :)

      0 0
      • Delkim  

        Nechceš si zítra zkusit Strnada? Úžasná pohodová akce. Je to na 30 km po hezkých silničkách. Zázemí, kapela, grilování – šunka/sele atd, běžně kolem 60–80 lidí.

        Moje asi nejboblíbenější akce. 95% lidí jsou úplně obyč hobíci s polovičním nájezdem co máš ty. Jede se mnou můj soused co má kolo měsíc a půl.

        31. ročník

        http://strnadova30.xf.cz/propozice.html

        0 0
        • madik  

          Vypadá to zajímavě, ale je to dost z ruky. Musel bych jet vlakem :(

          0 0
        • Honzis  

          ať to vyjde! Dneska luxusně fouká, to by bylo přímo pro tebe :-)

          Já běžím v Nové Vsi u Kolína a na neděli předběžně plánuju Třeboň a zpět, pokud se teda budu cítit nějak dobře, očekávaný ksichťák mezi 150 a 300.km náladě zatím nepřidává :-D

          0 0
      • ms82  

        Mozna spatna sekce, ale dal bych zitra Krivoklat, Podmokly a zpet kolem vody. Tu Sazavu pres tyden zvazim.

        0 0
        • madik  

          Křivoklát může být.

          0 0
          • ms82  

            Tuhle jen drobne opravenou trasu ? Narazil jsem na nejake divne silnice, takze drobna objizdka by byla pres Tocnik. Start kolem 9–10?

            0 0
            • madik  

              Tak asi můžeme. Start myslíš ze Zličína? Radši bych asi tu 10h. Trasa fajn, maximálně bych trochu zkrátil ten konec a vzal to přímějc na Prahu od Berouna.

              0 0
              • ms82  

                Ano. Zlicin v 10 hod. Primou cestu tolik neznam, to necham klidne na Tobe :-) Cestou se da zastavit pred Becnem na kafe, pak v Beroune cestou zpet. Na Krivoklate je taky obcerstveni nebo obchod.

                Nebo alternativne muzem s Bencikem. Tam jsem nebyl, nevim, jake to je.

                0 0
                • Mickey Mouse  

                  Pridal bych se, jesli muzu. Jake bude asi tempo-prumer. Na Zlicine kde?

                  0 0
                  • Delkim  

                    Tvl mickey mouse… to bude mít Aleš radost :)))))

                    0 0
                  • ms82  

                    Hned u vylezu z metra u autobusu. Tempo viz muj odkaz (dopocti si ;-)). Sam jsem to jel 26.7 km/h. 185W normovany vykon. Zitra bude zpet foukat dost proti, takze sice skupinka, ale moc rychleji bych nepocital.

                    0 0
                    • Mickey Mouse  

                      Diky tesim se. Potahnu, schovate se v haku, Myslim ze bychom se mohli dostat na dustojnych 29.

                      0 0
                    • madik  

                      Tak jo plati, v 10h pred vylezem z metra.

                      0 0
                  • R-A-D-I-U-S  

                    Tvl. vy jste se hledali :-))

                    0 0
      • Delkim  

        tohle mi přišlo na mail, to bude pěkný svezení s Benčíkem

        Vážené cyklistky, vážení cyklisté,

        zveme Vás na další společnou vyjížďku, která se uskuteční tuto sobotu 30.6.. Sraz je klasicky v 9:30 v Kolodějích u kostela. Čeká nás espresso, croissant a v 10:00 vyjíždíme na lehkých 85 km Posázavím s občerstvením v restauraci Na Marjánce. Přijeďte se s námi svézt.

        Těšíme se! Váš COLNAGO & ASSOS ProShop tým

        0 0
        • milmat  

          A můžu tam na GT Grade a ve Force oblečení? :-)

          Já zítra plánuji take Sázavu, ale chci nějaké gravely. Zároveň bych se připojil ke zbytku rodiny, která tam bude chodit někde v lesích. Ale pokud by někdo chtěl jet třeba na kafe do Ondřejova, není problém. Stačí dát vědět, sraz by pak byl v 9 Mochov.

          0 0
          • Mickey Mouse  

            Tak ted jsem ‚torn‘, Chtel bych zitra asi 150–200 na klasicke silnicce tak jsem se prihlasil na Krivoklat . Ale delsi Ondrejiv by taky nebyl k zahozeni s tebou by byla vetsi sranda. Vyjizdka s Bencikem bude si myslim trochu 'snobarna; pro jeho zakazniky. Svezt se kousek ale asi nikomu neuskodi.

            0 0
        • madik  

          Mam jen mazani na prdel od Assos. Nevim jestli to bude stacit, aby me vzali do party.

          0 0
          • Honzis  

            k Bejkovi může každý – jezdí svižně vždy nějaké kopce co jsem viděl záznamy, pak se asi čeká + delší zásek Na Marjáně na pivo, vychází to tak na 90/1000m up a podle fotek tam je klidně 20borců

            0 0
          • ms82  

            Jestli se shodneme vsichni, nejsem ani proti Bencikovi. Assos mam taky jen mazani :D

            0 0
            • Mickey Mouse  

              Nemam ani mazani ani Colnago, ale dalo by se taky zkusit. Bejk je super, porad jezdi vyborne, uz jsem za nim mockrat plapolal. Budou tam ruzni lide ruznych vykonosti, vetsinou z okruhu zakazniku. Aspon uslysime nazor na Canyon.Jen bych to treba pak jeste protahnul.

              0 0
            • madik  

              Me se teda moc nechce, radsi bych si dal ten Krivoklat v klidu. Nekdy se tam prijedu podivat na sraz, jezdej myslim pravidelne z Kolodeju, ted se mi ale nechce se tam motat ve 20 lidech z kterych nikoho neznam.

              0 0
              • Mickey Mouse  

                Ok, 10:00 Zlicin

                Bencik standartne z Kolodej nejezdi,je to stesti ho tam potkat. Jinak Kolodeje jsou super, v nedely v 9:15, byva tak 10–15 lidi ale kdyz je hezky a nejsou zavody tak jsem zazil i 40 kusu. Vetsinou se deli na dve skupiny starici a mladici, obe jezdi vyborne. ze zacatku se jede volnejc ale pak se zrychluje, moc se neceka a uvidis kam uvysis. Nebo v tydnu utery, ctvrtrk od 16:30, je dobre se ale informovat ze nekdo pojede, treba na webu slapek, a v tydnu se jede ostrejc

                0 0
                • ms82  

                  Plati, 10 Zlicin.

                  0 0
                  • Mickey Mouse  

                    Excelentni vejlet. Pocasi jak z katalogu, nekdy se mi nechtelo verit ze jsme v Cechach. Vitr trochu pozlobil, dan za poradni vyditelnost. Trasa moc hezka, vetsinu jsem znal ale bylo to tak nakombinovane ze z Krivoklatska bylo vyzobane jen to nejlepsi. Monte Veliz byl, kaficko bylo, kluci jeli jako draci. Velka spokojenost. Nakonec jen ten priumer se nepoved, v zaveru diky sve lenosti jsem na Tocne a v protivetru 29 neuhajil, tak snad priste. Diky, a omluva Alesovy, v Bubovicich jsme dlouho cekaly ale pak jsme usoudily ze jsi si chtel jeste pridat vyjezd z Lodenice kolem lomu tak jsme jely. Snad jsi v poradku dorazil.

                    0 0
                    • Mickey Mouse  

                      Moje cisla

                      0 0
                      • milmat  

                        Dle NP jsi tam kluky pěkně povozil :-). Já jsem dal dnes přednost poklidné Sázavě, i když byly úseky, kde bych se nestyděl ani na HT biku :-). V jedné čásdti jsem to opačně, jako naposledy s tebou. Tak já ještě potrénuji a zase vyrazíme :-)

                        0 0
                        • Mickey Mouse  

                          Kdyz jsme spolu jely naposled tak to bylo super, myslim ze vykonostne jsme na tom podobne. Na gravel nemam cistokrevne kolo ale dalo by se vyzkouset vzit co mam stareho HT Cannondale a kdyz na to dam 1'' plaste tak to jede jak strelene. Kdyz by bylo min asfaltu tak bych mohl stihat.

                          0 0
                      • McBlacky  

                        podle tepu jsi se taky nešetřil :) hukot že vydržíš tak dlouho jet tak vysoko.

                        0 0
                    • ms82  

                      Byla to parada. Kdybych vedel, jak se pojede, asi bych do toho ze strachu nesel. Lepsi nevedet :D Jako masinka ses velmi osvedcil!

                      0 0
                      • Mickey Mouse  

                        Jel jsi paradne, na Veliz jsem nemel sanci. Bylo by skoda zahodit takovy pekny vylet jen kvuli predsudku, ted vis ze se neni ceho bat.

                        0 0
                        • ms82  

                          Na Veliz jsem kvuli prevodum nemel na vyber. Ale byla to krasna tresnicka! Jeste jednou diky za povozeni.

                          0 0
    • milmat  

      Dnes večer rozlučka s Vočkem (bohužel opravdu končí) a zítra v neděli plánuji kafe, start Mochov hotel 9:00. Pokud se nikdo nepřidá, tak hrozí, že zaspím…

      0 0
      • Honzis  

        já jsem si nějak natáhl šlachu pod kolenem na běhu tak nevím co zítra, ale na vyfoukané rovinaté kafe se mi ani nechce :-) Bohužel jste všichni dneska dávali kopce :-(

        0 0
      • milmat  

        Jen potvrzuji, že kafe bude dle plánu.

        0 0
    • madik  

      Zacinam se pomalu probirat ze vcerejsi agonie. Tak se ptam pokud ma taky nekdo dovolenou. Pohodovy Ondrejov? Asi bych jel od Metra Haje, nebo nebo se prispusobim kdyby se nekdo pridal :)

      Zadne thresholdy, sweetspoty a podobne dobroty.

      0 0
      • Honzis  

        V 13,45hod bych to zapích v práci a mohli bychom se najít – Dubeč – Královice po cyklotrase A24.

        0 0
        • Delkim  

          Bacha. Honzis koupil powertap pedály a rád je v kopcích testuje :) a jeho pohoda v kopcích je minimálně sweetspot všech ostatních :)))

          Btw zjistím co a jak a možná se taky přidám

          0 0
        • madik  

          To by asi slo predbezne. Doufam ze se dvoje powertap pedaly vzajemne znegujou :)

          0 0
          • Honzis  

            naklikal jsem takovou klasiku – 35km na Ondřejov a pak směr Stř. Skalice – tam to můžeš zkrátit přes Jevanské zpět na Vyžlovku, já bych pokračoval na Sázavu – https://www.strava.com/routes/14096424 , případně mám připravenou mou oblíbenou zkratku přes „ROVNOU“ ze Skalice nad Oplany, jen je dole asi 400m lehce cx ale jezdím to v poho. V práci nebudu na netu tak nejlíp domluva přes telefon – v Dubči cca 13,55–14,00hod – doufám že se nic nepo*

            0 0
            • Honzis  

              tady je oblíbená zkratka „Rovná“ – Miloš a Hroch znají

              0 0
            • madik  

              Oki tak ve 2h v Dubci. Zpet pojedu asi na metro Haje, nechce se mi zase jet zpet horem jako vzdy :)

              https://dynamic.watch/shared/N0KHvEeK

              0 0
              • Honzis  

                Ok, Dubeč 14hod dole v zatáčce – pojedeme ulicí Netlucká tak nějak tam dole u bus zastávky co je u mostu. Když by něco, tak přes tel

                0 0
                • Delkim  

                  Čekám jestli bude Janička stíhat vyzvednout holky z tábora, v tom případě jedu taky. Dám vědět SMS.

                  0 0
      • ms82  

        Zitra? Sice si muzu vzit dovcu libovolne, ale dnes jsem si jeste nalozil, takze to bych nezvladl. Pres tyden spis :-)

        0 0
        • Honzis  

          tak v úterý by něco podobného možná šlo, ale to bych ti doporučil spíš klasické Koloděje od 16,30h

          0 0
          • ms82  

            Kolodeje jsou nejaka pravidelna vyjizdka? Co se zhruba jede?

            0 0
        • Delkim  

          Já včera závody, dneska kilčo třicítkou a ještě mám do kopců skoro metrák, byl bys úplně v pohodě :)

          0 0
          • ms82  

            Mozna bych to zvladl, ale odpocatejsi si to uziju vic ;-)

            0 0
            • Honzis  

              tak si to užij s náma zítra a v úterý se jen pojede o 3km/h rychleji, no :-) se podívej na diskuzi Vinohradských šlapek – je otázkou kolik lidí pojede, máš tam i něco reportů aby sis udělal obrázek.

              0 0
              • ms82  

                Kouknul jsem a jeste potrenuji nekde v koute nebo priberu. 250 NP zatim neni pro me ;-) Ale dik za vysvetleni Kolodeju.

                0 0
    • milmat  

      Ještě jsem zapomněl informovat, že jsem na Sázavě vyzkoušel novou cukrárnu: https://www.mysakcafe.cz/ .

      Takže pokud zavítáte na Sázavu, tak hned za mostem doprava (po hlavní), cca 100 m vlevo. Mohu vřele doporučit, kafe dobré, dezerty také. Zmrzlina za lidových 17 kč/kopeček.

      0 0
      • Delkim  

        A smí se tam fotit? :)))

        0 0
        • milmat  

          Ano, ale nenápadně:

          0 0
          • Delkim  

            A to se tam vejde tolik lidí? Tohle bylo tak pro 8, ne? :)))))

            0 0
            • milmat  

              To jsem bral jen vzorky na senzorický test. V Bělokozlech na sektoru to šlo …

              0 0
            • 01carbon  

              Vykonej motor= velka spotreba. To znam od mladyho ale na toho je Milos kratkej (se spotrebou).. Hlavne si ty fotky neprohlizej moc dlouho :-)

              0 0
      • Honzis  

        Jo kavárna dobrá, dnešní test úspěšně za námi. Větrník výborný a káva velmi mile překvapila! Zmrzliny vypadaly též hodně dobře, ale třeba příště. Myslím, že přes léto bychom mohli takové odpolední projetí zopakovat! ms82 se zbytečně bál, normálních 230W normalized.

        0 0
        • ms82  

          To kafe budu muset jeste testnout osobne, abych uveril. Ale jinak jsi pobavil, normalnich 230W NP rozhodne neni moje regenerace :D

          0 0
          • Honzis  

            já myslel že jsi měl předregenerováno z neděle :-) řekl bych v poho, když by ses ozval abychom zvolnili už třeba na Voděrady tak by se zvolnilo nebo byly i lehčí varianty v záloze! ale dle tepů jsi nikdy nešel „hranu“, ne? Ondřejov není příliš regenerační lokalita, s tím se musí počítat.

            0 0
            • ms82  

              Tempovym behem se blbe regeneruje ;-) Ale jo, kdybych se citil, jel bych s vama. Snad brzo. V sobotu jsem sice uplne pres hranu nesel, ale moc vys se s tepovkou na kole nedostanu. Prvni tri kopce nad FTP, dalsi dva kousek pod a Veliz na VO2Max/anaerobne. Dle TSS bych mel odpocivat nekolik dni.

              0 0
              • Honzis  

                no protože jsem idiot a píšu tobě jako Alešovi prohlížejíc si jeho dnešní TF :-)

                0 0
                • madik  

                  Hehe :) dneska to bylo fajn, tempo akorat. Jen ve dvou kopcich jsem si jel svoje tempo. Koukal jsem i na Delkima, ktery jel 171 tepu v kopci po Sazave, tam to ani jinak neslo, nez si jet svoje :) .

                  0 0
                • ms82  

                  Vidis, ani jsem to nepoznal :D

                  0 0
          • Delkim  

            Cestou domů jsem NP zvednul na konečných aspoň 250, fakt dneska klidná jízda :)

            Cukrárna nádherná!!!!!

            0 0
          • madik  

            Ja mel 224 NP. Rozhodne vetsi pohoda jak v Sobotu :)

            0 0
            • Honzis  

              nejel Hroch tak se jelo na pohodu :-) Ale při vzpomínkách na některé Koloděje před lety si myslím, že se jezdí v kopcích furt k 5W/kg

              0 0
    • milmat  

      Psal jsem švagrové, že jsem to kolo pro synovce, trochu zprovoznil, ale chtělo by to pořídit něco nového 26", ráfkové brzdy, pevná vidla atd. A zároveň poslal pár tipů na web. Namísto toho, poslal švagra a ten mi dovezl domů další kolo – viz foto. Tvl, to jsem už dlouho neviděl. Navíc to není na pro malého kluka (12 let). Váha krásných 18 kg. Nejlepší jsou ty budíky, které asi ani nechodí. V zadním kole není jeden nipl a plandá drát. Je smutné, co jsou schopni někteří rodiče dětem pořídit. A to jsem jim nabízel krásné nové kolo za cca 12 tis., váha 10 kg…jsem v hluboké depresi, tak jsem si musel ulevit.

      0 0
      • Honzis  

        je právě smutné že dětská kola váží většinou jak největší „jebky“ – dobrý kolo na aukro, ale dát pouze 3cifernou cenovku :-( Ještě to pochopím jako druhé kolo jezdící 2km někam „na fotbal“ nebo na chatu

        0 0
    • madik  

      Zitra bych dopoledne vyrazel asi z Haji smer Sazava, Kacov, Zruc nad Sazavou a pak do Caslavi.

      ms12 ? Jak to vidis?

      https://dynamic.watch/shared/EQ0xDY75

      0 0
    • jecnak  

      Nekdo zitra dopo na rychlou zdravou snidani?

      0 0
      • milmat  

        Já beru děti na projížďku s obědem, takže ve čtvrtek nestíhám. Ale další dny bych mohl, klidně i něco delšího

        0 0
      • Delkim  

        Zjistím a napíšu.

        0 0
        • Delkim  

          Tak já budu vyrážet až později. Soused mne láká na obhlídku trati triatlonu někam pod Kolín, tak to asi zkusím.

          0 0
    • jecnak  

      Zitra v 9 z Mochova do Podebrad. Zpet dle nalady.

      0 0
      • Honzis  

        Po dnešku se asi nevykopu :-) ale v Pdech bych vás možná našel – uvidím ráno až se vzbudím.

        0 0
        • jecnak  

          Nakonec jsme vzali krosky. Docela svizne.

          0 0
          • Honzis  

            já to při pohledu na radar vzdal + jsem byl stejně K.O.

            0 0
            • milmat  

              To je škoda, dali jsme několik fragmentů z naší cx vyjížďky do Nymburka. Až na malý kufr u Semické hůrky – ta byla ještě super, ale pak to byla louka a následně pole. To bylo lehce poorané a v závěrečných 20 m i pokropené. Tam jsme otestovaly průchodnost plášťů a jejich následné čištění. V číslech to bylo krásných 243 W NP a naměřené FTP 283 W (xert).

              0 0
              • jecnak  

                Obe hurky myslim stoji za podrobnejsi pruzkum.

                0 0
                • milmat  

                  Asi to bylo nějaké divoké a přestal se mnou odpoledne bavit Stages. Už mu domlouvám cestu do UK (Evans).

                  0 0
                  • R-A-D-I-U-S  

                    Vod tý doby co máte ty watmetry s Váma není kloudná vyjížďka, furt šrot ;-)

                    0 0
    • jecnak  

      Zitra sraz v 9 v Drevcicich. Jedem do cukrarny do Msena. Tentokrat silnicky. Do 13h zpet.

      0 0
    • jecnak  

      Zitra v 9 sraz v Kolodejich u kostela Kolodějich – https://mapy.cz/s/2OY7I

      Cil Sazava. Do 13h zpet na startu.

      0 0
      • Jaarque  

        Pojedu :) Nohy trošku cítím, ale snad to do zítra povolí…

        0 0
      • Delkim  

        Též zvažuji. Případně ráno potvrdím na whatsup.

        0 0
        • Delkim  

          Budu tam. Doporučuji ke zvážení výbornou trasu od Honzise, jeli jsme to před týdnem. Samozřejmě bez té úvodní zajížďky do Dubče.

          https://www.strava.com/routes/14104487

          0 0
          • Honzis  

            tak na téhle trase toho moc zajímavého nebylo, spíš je to rychlý výpad z východu Prahy směr Posázaví :-) Celkem mě začínají štvát hrozné povrchy – Jevanské údolí, dolejšek Černých Voděrad, stoupání Hradec atd :-(

            Dneska jsem po 8min skrečoval běh do vrchu – zadní stehenní sval na pravé noze, takže možná budu přes léto zase jezdit na kole, to běhání mi letos nějak silně nejde :-( A to jsem se na pár závodů, včetně toho dnešního, zrovna těšil …

            0 0
    • Delkim  

      Až zase pojedete směr jih :)

      https://www.i60.cz/…detail/20197

      0 0
      • milmat  

        „Portál pro aktivní seniory“, to je tvůj oblíbený web? Ale možná máš pravdu, mladší už nebudeme :-)

        0 0
    • Jaarque  

      Není sice víkend, nicméně… Někdo zítra na švih? Okolo stovky, nic náročného.

      0 0
    • milmat  

      Pokud by někdo sháněl ANT+/BLE snímače rychlosti a kadence, tak jsem objevil: https://www.decathlon.cz/…8487041.html – za litr oba.

      0 0
    • Honzis  

      Neděle – nějaká lehce cx Sázava? Sobotu zatím neslibuju, asi jen něco odpo.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Ukecal jsem Milose v sobotu na dvoukilo. 9 Cel Ej, 9.30 Drevcice. Neco tak https://www.strava.com/routes/12516860 — Hvozd

      0 0
    • milmat  

      V sobotu je v plánu s Hrochem výlet na Hvozd, cca 200 km. Start Čela 9:00 u Tesca nebo 9:30 Dřevčice. Hroch pak postne i trasu. První polovina bude proti větru, takže každá síla je vítána. Tempo se upraví dle osazenstva a sil.

      0 0
    • Reggie  

      Tak jsem zpět z jihu a s odvařenýma lýtkama. Tak kdyby se zítra jelo něco odpočinkového, přidám se.

      0 0
    • nitraq  

      Ahoj,

      může východní klika zkouknout trasu podél Labe? Chystáme se na silnici (25 mm) a cx (33 mm) na českou část Elbe radweg, jsou podél níže postovaný trasy nějaký kavárny/cukrárny stojící za návštěvu, případně pěkný asfaltky/šotky? Pár km navíc do strany nevadí, stoupat bysme nemuseli, to si užijeme o den dřív v Krkonoších. Díky.

      https://mapy.cz/s/2QWjc

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        https://mapy.cz/s/2QXDv

        Pred Podebrady z Libice podel Cidliny Ok

        Podebrady Cafe Oliver 8 a kavarna se zmrzlinou 9 (otevreno do 8)

        Nymburk Cafe Society 10 a Zmrzlinarna 11

        Pak pretrasovano 12–14 po cyklostezce do Pist, V Pistech pisecny presyp 15 a po cervene (na silnicce se da, jen se to kousek bori) , nebo se vratit 200 m a pokracovat rovne v puvodnim smeru do Sadske.

        V Sadske 16 krasny vyhled od kostela, jestli se vam bude chtit na kopecek.

        V Kersku pramen Josefsky mineralni pramen 19 a Hajenka 20 (Se zelim! nebo Se sipkovou!)

        Prerov NL cukrarna proti skanzenu, Velo Moto muzeum vedle zamecku a pres silnici hospoda Na ruzku na jidlo

        Celakovice zmrzlina Kollinger 26, Bouczech na namesti bohuzel zavrel

        Pak pretrasovano po nove cyklostezce kolem Labe do Tousene, Oddechoff 27 8°Cvikov a grill

        Cukrarna 28 ve Stare Boleslavy vyjimecne dorty (kafe nic moc)

        Po stezce do Kostelce a dal uz si netroufam.

        0 0
        • McBlacky  

          dobře Hroch! konečně validní průvodce po východě pro mlsný držky

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          ..Boleslavi.. au.

          0 0
        • milmat  

          V Nymburku bych určitě doporučil i Charlie's Cof­fee&Garden. Tam se dají lépe zaparkovat kola než v Society.

          V Kérsku gurmánsky oběd v Semicích, restaurace https://www.najitrach.cz/

          Přerov n. L. – určitě dobrý oběd a humpolecké pivo v: http://www.hostinec-naruzku.cz/

          Malá zajížďka Kounice pivovar – výborné pivní speciály: http://www.kounickypivovar.cz/

          Čelákovice nově otevřená korejská restaurace Gangam Style – http://gskr.cz/

          0 0
          • 01carbon  

            A neco jinyho nez rakvicky a venecky by ve vychodni sekci nebylo? Predpokladam ze minulotydenni ekonom s mapou minipivovaru mas, takze pivo vynech(te)

            0 0
          • karliner  

            Podle těch vašich tipů by si jeden mohl myslet, že nejste až takoví suchaři, jak se o východní sekci traduje :-D

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ze nas tam nekdy nevezmes dedku, v tom Nymburce…

            Na Jitrach jsem vynechal umyslne, to neni moc podnik pro spinavy cyklisty.

            V Celakovicich jeste Cinske Zatisi v ulici od nadrazi https://www.facebook.com/cinskezatisi/ -doporucuju Lilek Tri Chuti

            Delkim doporucoval neco ve Skvorci nebo kde a pak u Zehunskeho rybnika.

            0 0
          • šimlos  

            Doporučuju cukrárnu U Bártů v Doubravčicích, nedávno jsem ji náhodou objevil. Dobrý kafe, zákusky ale i chlebíčky a nebo taky pivo Maisen Weisse.

            0 0
            • karliner  

              Tvl, Doubravčice jsou od Labe asi 20 kilometrů :-D, to by museli bejt fakt srdcaři, aby si zajeli 40 kvůli lahváčům v cukrárně :-D

              0 0
      • ms82  

        K ceste poznamky nemam, na to jsou tu kvalifikovanejsi. Co se ale tyce dobre kavy, v Podebradech bych doporucil Amares Coffee anebo jeste lepe L'Auru. V Brandyse na namesti potom Dve vrany. V Melnice Kafe Melnik, kafe taky vyborne, ale dezert me tam tolik nezaujal (byl jsem jen jednou).

        0 0
      • nitraq  

        No, pánové, děkuji převelice:) Mám z čeho vybírat.

        0 0
        • Metropolis  

          Ahoj pánové, neplánujete někdo něco na sobotu. Mám volno a něco bych dal, klidně i delšího.

          0 0
          • ms82  

            Dal bych 5–6 hod s kopeckama. Muze byt Sazava, vic se mi libi Krivoklatsko.

            0 0
            • madik  

              Ja bych se pridal. Kam se pojede je mi celkem jedno.

              0 0
              • ms82  

                Super. Cim vic nas bude, tim lepe se schovam na rovine :-)

                0 0
                • Metropolis  

                  To Křivoklátsko mě taky napadlo, ale nebráním se ničemu.

                  0 0
                  • ms82  

                    Posledne jsme jeli tuhle trasu

                    0 0
                    • karliner  

                      Proč ta gravel vložka z Velízu?

                      A teda vynechání fotbalovýho hřiště v Broumech, je chyba pro východní sekci typická…

                      0 0
                      • ms82  

                        Tu zvolil Mickey Mouse a byl tam pekny vyhled. A kdyz to mohl jet on na svych Ksyriich, tak ja to taky prezil. V Broumech na hristi jsem za celou dobu jeste nebyl. Bal bych se, ze do Prahy uz nedojedu ;-)

                        0 0
                        • Metropolis  

                          Tak ta trasa vypadá luxusně, něco takového bych si představoval :-)

                          0 0
                          • ms82  

                            Ma byt celkem horko v sobotu. Dame sraz v 9 na Zlicine, nebo je to moc brzo?

                            0 0
                            • Delkim  

                              Zvážím to. Čas mám. Bude tempo rozumné nebo vyloženě výletní?

                              0 0
                              • McBlacky  

                                tzn 35 nebo jen 33 ;)

                                0 0
                              • madik  

                                Vyletni asi ne. Kopce kolem 800 VAM, rovinky do 240W čelo.

                                0 0
                              • ms82  

                                Jak pise Ales, na rovince si to muzete tahat, jak chcete, ja to snad uvisim. Do kopcu zadne flakani. Kdybys to chtel ale hnat vic nez posledne Mirek, musel bych si namichat nejaky spesl drink, abych prezil :D

                                0 0
                                • Delkim  

                                  V pohodě, jsme se nepochopili, já se flákat nechci :)

                                  Teď jsem dorazil ze Sázavy.

                                  https://www.strava.com/…796/overview

                                  0 0
                                  • ms82  

                                    Ale neboj, pochopili. Ja jsem chtel jen naznacit, ze na spici se dostanu maximalne v kopci :D

                                    0 0
                                  • ms82  

                                    Jeste jsem se teda podival na tu Sazavu a zas tak bych to nehrotil. Na tak dlouho trasu bych na rovine za Tebou nechtel jet moc vic nez 200 W :-)

                                    0 0
                                • madik  

                                  Pojede se Delkimovo Z1 a ostatní budou padat na hubu :D

                                  0 0
                            • Metropolis  

                              Se srazem v devět nemám problém.

                              0 0
                        • McBlacky  

                          no minule nás trochu poškolili, dopila se Californie a narazil double IPU 18stupnu, takže do každý nohy jednu a do pak domu moc neodsejpalo, zvlášt když už byly položený základy v Hostomicích excelentním Fabiánem 12kou :)

                          0 0
                      • Delkim  

                        Tak napiš v kolik hraješ a přijedeme fandit :)))

                        0 0
                        • jakub_kencl  

                          Klasický východní neznalec ;-))) V Broumech se nehraje, tam se leje :-D I když jednou jsme tam i fotbal zažili.

                          0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Delas ostudu, pak nema mit vychodni sekce takovou povest…

                          Drevena bouda na hristi v Broumech je pro zapadni sekci neco jako Lourdy pro katoliky. Jezdi tam vzyvat tam svatyho Matusku a po trech ctyrech zdravasech se dostanou do transu a prestavaj je zazracne bolet nohy ;-)

                          0 0
                          • Delkim  

                            Ahaaa, už mi to došlo :))) Taková La Fontána na sluníčku :)

                            0 0
                    • madik  

                      Muzeme dat obdobnym smerem, ale asi bych to pozmenil vyrazneji. neni extra duvod jet to same, moznosti je tuna. Ale jinak ramcove je to fajn.

                      0 0
                      • ms82  

                        Souhlasim, ale uplne nevim, kde by se to dalo vylepsit. Z Roztok dal na jih kolem Berounky to bylo dost rozbite a bude nam chybet jeden kopec :-) Zkusim se ale podivat, pripadne navrhni.

                        0 0
                        • madik  

                          Neco jsem naklikal, minul jsem teda ten Krivoklat, stejne jsme tam nestaveli tak co :)

                          https://mapy.cz/s/2RCXC

                          Je to naklikane nahrubo, upravy nebo zamitnuti dle libosti :)

                          0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            zapad ti napíše, žes trestuhodně minul hřiště v Broumech a pivovar Chříč.

                            0 0
                            • R-A-D-I-U-S  

                              JJ, úplný rouhání, za to hrozí až exkomunikace :-)

                              0 0
                            • karliner  

                              Do Chříče to je pro východ už moc daleko a moc do kopce. To by muselo vést metro až do Rakovníka anebo byste to museli dát s noclehem.

                              0 0
                          • Delkim  

                            Překlikáno na Strava.

                            Dám vědět během dne, nechal bych auto na Zličíně.

                            https://www.strava.com/routes/14436072

                            0 0
                          • ms82  

                            Nebranim se. Akorat pak odbocim na Radotin a dojedu az do centra. Je tam jeste jedna uprava u Drahonova Ujezdu, to dam rovnou do strava mapy. Plus nam chybi vrcholova premie – nemas/te nejaky napad, na ktery kopecek by se dalo vyjet? Dle map tam vetsinou neni asfalt az nahoru.

                            0 0
                            • madik  

                              Já jsem ochoten si přidat tak možná kopeček zmrzliny. Jen musíme nejdřív najít nějakou cukrárnu, jen tam toho na mapě moc nevidím.

                              0 0
                              • madik  

                                Taky to Vzkříšení nebude uplně špatný nápad. http://www.pivovarchric.cz/pivo/

                                0 0
                              • ms82  

                                Tak Ty jsi vynechal kafe v Beroune, takze si nemuzes stezovat ;-) Taky o nicem nevim. Mozna ve Zbirohu?

                                0 0
                                • madik  

                                  Chtěl jsem jet pres Český Kras, tak jsem to nebral přes Beroun. Ale dá se to asi zkombinovat, jet na kafe a pak to vzit směrem na Koněprusy a dál podél trasy. Dal bych ale rád ještě jednu zastávku kolem 60–70km. Bude to dlouhej den s klasikářským profilem.

                                  0 0
                              • McBlacky  

                                Khůlna Kava u Sýkořic, výrazně doporučuju, akorát byste museli z Nižbora na druhou stranu :)

                                0 0
                                • ms82  

                                  Byl jsem tam a nejlepsi byla voda se stavou. Kafe klasicke horke peklo. Zakusek +/- na kulnu.

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    zákusky teda mi přijdou super, ale to je otázka co kdo má rád za styl. tohle je blízko třeba Barevnýmu bufetu ne klasický cukrárně.

                                    0 0
                                    • ms82  

                                      Zakusek jsem si mozna spatne vybral. Vypadaly celkem lakave. Z jednoho pozorovani bych nezatracoval, ale kafe fakt ne.

                                      0 0
                          • ms82  

                            Zitra v 9:00 na Zlicine. Jedeme 4 zatim. Pokud se chce jeste nekdo pridat, at se rychle nahlasi, abychom mu neodjeli.

                            0 0
                            • Metropolis  

                              V 9.00 budu na Zličíně.

                              0 0
                              • Delkim  

                                Holky měly ráno odjet na soustředění. Konečně klid. Hmm… takže odpoledne Julinka tatínku bolí mne pata… hmm… pro jistotu na kontrolu… hmm… takže dostala sádru a v pondělí na Bulovku za specialistou…

                                Takže si zítřek užijte beze mne, já max nějakou rychlovku v okolí.

                                0 0
                            • Jaarque  

                              Snad se nějak dokopu… Musím ještě do Radotína pro kolo. Jede se ta Delkimova stopadesátka? V tomhle vedru si to asi zkrátím.

                              0 0
                              • ms82  

                                Presne tak. Jede se to, co postnul Delkim na strave, akorat bez nej.

                                0 0
                              • Jaarque  

                                Sorry, kluci, nějak jsem to ráno časově nedával…

                                0 0
                                • ms82  

                                  Cekali jsme dve metra, ale pak jsme Te odepsali ;-)

                                  Prisel jsi vsak o hodne: strava

                                  0 0
                                  • Metropolis  

                                    Ano byla to kvalitka, ještě jednou děkuji

                                    0 0
                                    • ms82  

                                      Jsem rad, ze ses pridal! Ve vice lidech je to vetsi zabava.

                                      0 0
                                  • Jaarque  

                                    Slušný! Ale v tomhle vedru vy se mi asi snad ani nechtělo. Přes poledne jsem vyjel na dvě hodiny a málem jsem se upekl :P

                                    0 0
    • madik  

      Neco zitra? Dal bych neco klidneho a kratsiho. Mam celkem chut na chlebicek v Ondrejove. Nebo jinam je mi to fuk i kdyz Podebrady se mi moc nechtej teda :)

      0 0
      • madik  

        Pokud nikoho nenalakam, jel bych solo od metra Haje. Kolem cca 10h, tak davam jeste moznost k rozmysleni :)

        0 0
        • ms82  

          Ja nemuzu – beh, poska. Kolo mozna jen odpocinkove odpo.

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Sobotu jsem vzdal cilene kvuli horku, teplo mi vadi a honit se v tom v kopcich fakt neni pro me. Nedele dtto a stejne nemuzu.

        0 0
    • karliner  

      Tvl, tady je to mrtvý jako disco. To vás tak popravilo to Křivoklátsko?

      0 0
    • madik  

      Zacinam se probirat po vrazde pres Krivoklatsko.

      O vikendu bych rad dal neco do 120km se startem mozna i o neco malo drive, kvuli vedru. Snidane Oliver?

      Pak mam nabidku na Jested, ale nechce se mi jet tak dlouhe svih v tom vedru.

      0 0
      • Honzis  

        já to asi vidím na dopolední cx v lese.

        Dlouhý švih ve vedru taky nepreferuji, stejně jsem pořád „chromej“

        0 0
      • milmat  

        Já mám večer akci, tak to si ráno brzy nedávám. Pak možná pojedu směr Sázava, Vysočina.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja mam cas, ale ve vedru a kopci zmiram, tak nic epickyho. Co ten Jecnakuv Ceskej Raj z minulyho tydne s priblizenim (Kozakov podle situace?)

        0 0
      • Reggie  

        Já bych jel a přizpůsobím se. Poděbrady bych ale jet nechtěl.

        0 0
        • Delkim  

          Chci v 10 hodin pozdravit holky v Poděbradech, manželka je vyzvedává ze soustředění.

          A soused chce vyrazit taky, takže v 8 z Úval směr Poděbrady přes Trubu a Pečky.

          V tempu souseda, tj. relativně v klidu, relativně, budu tahat celou cestu, tj. možnost zkusit si jízdu v háku.

          https://www.strava.com/routes/14589911

          0 0
        • milmat  

          Sobotní foto: zasněný Hroch v obležení svých domestiků.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tvl nechapu jak nekdo dokaze jezdit v tom vedru. 200–300km. Me to total odrovnalo, v nedeli jsem zvolil gaucing a dneska vlastne taky.

            0 0
            • 01carbon  

              Včera 23km na Marvánek, večer zpět, se zastávkou u hřiště u Chodovské tvrze bylo myslím tak akorát. Na Marvánku 10lidů na pláži a 5 v hospodě (nebo to bylo naopak) to jsem naprosto nechápal – asi všichni na Jadranu.

              0 0
              • milmat  

                V lesích nad Jevany bylo cca 26–27 stC, ale byl jsem tam až odpoledne. Úplně v pohodě, žádné úmorné vedro.

                0 0
                • šimlos  

                  V lese to jde ale v Kostelních Střimelicích nebo kolem Benešova to pálilo pěkně.

                  0 0
            • šimlos  

              Po včerejších 160km a 2000up v Posázaví v kochacím tempu se dneska jenom ploužím a mám skoro 2kg dole. Přitom stejná trasa v půli května v pohodě, co se týká pocitů druhý den. Já ani v tomhle počasí nemám hlad a chuť na nic, jenom piju, žaludek jak na vodě, už je to docela pro naší oblast extrém, tyhle teploty..

              0 0
              • Delkim  

                Já se jedu ochladit na Istrii, je tam asi o 5 stupňů méně :)))

                0 0
                • McBlacky  

                  měl bys mít rozum a zkrátit v takovým vedru dostřel :) Hostivar, Oliva, Lochkov jsou uplnej max!

                  0 0
              • Thapsus  

                Já dneska na chlup stejná váha jako včera ráno před výkonem a to jsem taky (skoro) nic celej den nejedl :-)). Porovnával jsem průměrku s tou květnovou a jeli jsme včera rychleji proti květnu (měřeno teda u Plukovníka a u mne taky – tys to bral v květnu domů jinudy). Takže to zas kromě zastávek zas tak úplně kochací nebylo, já měl vyšší průměrku i přes to, že jsem včera jel na o 2kg těžším kole. Ale nohy za sebou dneska teda vleču, jak kdyby nebyly ani moje :-)

                0 0
                • šimlos  

                  Prej „skoro nic celej den nejedl“ :-D

                  0 0
                  • Kyselina  

                    No opravdu skoro nic nejedl, jindy toho spořádá mnohem víc – asi to vedro :)

                    0 0
                • šimlos  

                  Já to bral spíš pocitově, průměrku neberu vůbec vážně vzhledem k tomu kde bydlím.To bych musel zapínat a vypínat garmina až na kraji Prahy v místech, kde se dá už nějak normálně jet..

                  0 0
                • madik  

                  Hmm to jsem Vám tehdy většinu tahal já. Jsem měl tedy pár wattíků přidat, jenže to jsem se občas ohlédl a tam nikdo :D

                  0 0
              • karliner  

                Máš jezdit na Šumavě, zmoknul jsem v pátek i v sobotu a v neděli pro jistotu lilo už ráno :-D

                0 0
    • Delkim  

      Klasická před_dovolená otázka: KDO měl zkontrolovat ty dětské pasy???

      Samozřejmě jsou přesně týden prošlé............

      Takže asi v pondělí na MV pro 24h rychlopasy a holt odjezd na dovolenou o den později...... :(

      0 0
      • Honzis  

        takže zítra dáš 3kilo? když máš den na rege navíc :-D

        0 0
        • Delkim  

          Spíše nulu, protože se budu z té láhve Vlašáku vzpamatovávat, piju ze vzteku :))))))

          btw nějaké plány na zítřek???

          0 0
          • 01carbon  

            Psal jsem Ti sz

            0 0
          • Honzis  

            já mám v plánu od 11ti Radio 1 :-)

            0 0
          • milmat  

            Morálka na východě upadá, takže zítra ráno není ani kafe!! Asi dáme něco s Hrochem až bude pěkně teplo okolo 14.00–16.00.

            0 0
            • milmat  

              Most na cestě Černé Voděrady – Zvánovice se opravuje. Ani jsem se nedíval, jestli to jde přejet a jel jsem po naučné stezce, která vede paralelně s tou krásnou asfaltkou na Struhařov. Moc pěkný trail, nejel jsem to celé, pak jsem přejel na ten asfalt.

              0 0
    • Delkim  

      Zítra ráno focení dortů v kavárně Milano a následné koupání v pískovně cca. 3 km vedle (Písková Lhota).

      Odjezd 8 hodin z Úval případně něco po cestě a v 9 hodin Dobřichov – přidává se Honzis.

      Tempo recovery, opakuji RECOVERY :)

      0 0
      • McBlacky  

        re-K.O.-very ? :)

        potkal jsem včera zbloudilého východňára u nás na západě. Byl tak zmatenej, že i pil pivo(a)!

        0 0
        • milmat  

          Aleš? Já jsem říkal Hrochovy, ať fotí i jiné věci (pivo) než kafíčko a dortík…

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Co ty mas co Hrochovou navádět? Hrochová je v Polsku a fotí se u opulentní snídaně.

            0 0
            • Delkim  

              Delkim se zdrží komentáře :)

              0 0
            • 01carbon  

              to je dieta. pecivo s pomazankou, nejaky rajsky a trochu susenych merunek. Akorát teda kafe a caj dohromady Jestli to nakonec není snidane pro dva (to se asi nemelo dostat ven)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Je to snidane pro dva, resp. pro dve. Jsou tam s dcerou co nezere maso a cukr. BTW by me zajimalo co by chtel Delkim komentovat.

                0 0
                • Honzis  

                  Delkim by zajisté okomentoval moje rodinné balení Tiramisu a Magnum k obědu :-) Tak jsem pak teda musel dát domů o pár wattů víc :-)

                  0 0
                  • Delkim  

                    V týdnu žereš jako pán a pak o víkendu nechceš v Milanu ani punčák :)))

                    0 0
                • Delkim  

                  Aha, pro dvě, tak to jo :)))

                  0 0
                • 01carbon  

                  Klidně mladou přivez, nebo půjčím svou – jak přes kopírák – maso né ale občas klobása nebo párek jo (to nepochopíš). Když jí chci doma rozvztekat tak se jí optám, jestli bude kojit sojové mléko :-)

                  0 0
    • Delkim  

      Btw Ministerstvo vnitra se pochlapilo a snad i díky nářkům, čokoládě a láhvi vína budou doklady pro holky k vyzvednutí ještě dneska!!!

      0 0
      • McBlacky  

        to víš v ČR vlna veder tak ty největší generátory wattů posílají pryč :)

        0 0
        • Honzis  

          zrovna jsem dneska v práci zaslechl že prý v Hostivaři Kácov 12ka za 24Kč, to je zásadní zpráva pro západní sekci :-D

          0 0
          • Delkim  

            To bude třetinka :)

            0 0
          • milmat  

            To je ale moc na východ, ne? :-)

            Já jsem na cestě z práce dal grepové v Dolních Počernicích, moc dobré, cena ale 45.

            0 0
          • McBlacky  

            V Hostivari je Hostivar, teda dva ;) na Kacov se jezdi do Kacova nebo Jedovy chyse, vyjimecne ho maj U Sparty ;)

            0 0
            • 01carbon  

              U sparty maj mouchu a jeste neco, jenze v plast kelimkach a to ja neskousnu. Kacov do skla maji o par metru vedle „u kotvy“ se to myslim jmenuje. Takovy velky betonovy barak asi lodenice

              0 0
            • šimlos  

              Kolem Hostivaru občas jezdím ale to se raději zastavím na normální desítku v tom stánku u tvrze v Křeslicích, tam si nikdo na nic nehraje, normální lidi, já ty namyšlený pitomce v Hostivaru už nedávám. Když tam byl ten původní personál tak v pohodě, dneska mám pocit, že je tam člověk tak nějak navíc.

              0 0
              • McBlacky  

                no ******** jim to jede, tak nemaj potřebu rozmazlovat lidi :)

                Tvrz je punx, taky občas zabrousím, ale H-Ale je H-Ale…

                0 0
                • šimlos  

                  Jako dobrý, ale tak v podzimních teplotách, to teď pít , to je trochu víc punk než stánek u tvrze :-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    to jo, i když včera jsem testoval Kunratice Tramvaj russian imperial stout co má 8,5% to teprve kope :)

                    0 0
                    • 01carbon  

                      "russian imperial " to je nějaký oximóron? :-)

                      To jsem ještě v Tramway neviděl

                      až vymetou ty šikmooký, tak odhaduji že jsme taky na odstřel – btw – odpoledne brody

                      0 0
                    • Renda69  

                      Kde je tram v Kunraticích? znám jen v Záběhlicích.

                      0 0
    • Dr.Drejg  

      Já se včera táhnul v tom vedru za všeradským Summer Ale 80 km,abych se dozvedel,ze dosel.

      0 0
    • Delkim  

      Ten výhled počasí, to je maličko peklo :(

      0 0
    • Delkim  

      Tohle bude ráno bolet :)))))

      0 0
    • jecnak  

      Co tak se misto zradla a chlastu vratit k puvodnimu tematu, tedy jezdeni na kole?

      Vzhledem k teplotam, nezkusime nejaky den respektive noc vyslovene vecerni ci nocni vyjizdku? Vcera, kdyz jsme se vraceli pred 22h domu, bylo uz vyslovene prijmne. Slusne svetla mam dve, tak jedno muzu pujcit. Silnicni vyjizdka trebas nekam do Koko?

      0 0
      • 01carbon  

        Víkend mohu. Noční koko na biku by byl větší adrenalin (dolů kopcem jezdím tak jako tak pomalu). Světla mam 2 – jedno mohu půjčit. Opatrně se optám – Delkim je opravdu už na dovo?

        0 0
        • Delkim  

          Máš sledovat Stravu a byl bys v obraze :))) Delkim má plný žaludek chobotnic a Alešovi je z toho zle :)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            A uz jsme zas tam ;-)

            Ja zitra odjizdim do Brd, na tyden. A jo, k veceru uz je to snesitelne.

            0 0
            • karliner  

              Bych tě vyzval na projížďku, ale nemůžu… Budu žrát, chlastat, hrát tenis a fotbal.

              0 0
      • milmat  

        A co nějaké hory a lesy? V noci toho není moc vidět.

        0 0
      • Reggie  

        Bohužel v sobotu odjíždím na bežecké soustředění do CH :-)

        0 0
      • Honzis  

        já jsem poněkud kolem i vedrem přesycen, takže zítra ještě otočím Prahu aneb jízda savanou s fénem do ksichtu :-(

        V sobotu nevím – ranní koupačka? Pak plánuji od 11ti Radio 1 :-D

        Neděle se jede UAC Kolem Posázaví a pokud bych se extra hecnul tak bych tam na punkáče zajel, ale to je 170km …

        0 0
      • milmat  

        Dnes jsem dal delší a kopce a z pohledu vedra naprosto v pohodě. Možná by stačilo klasické Koko, Sázava a dát to co nejvíc lesem. Max. 100 km v ZDV.

        0 0
    • Delkim  

      Nelákalo by to někoho? Hezký závěr sezóny, řekl bych!

      Istria GranFondo 2018

      Trasy jsem naklikal a projedu si je:

      https://www.strava.com/routes/14706063

      https://www.strava.com/routes/14706258

      Ubytování možné za akční cenu např. v hotelu co teď bydlíme. Jsou tu k tomu všude už teď nějaké letáčky atd.

      0 0
    • ms82  

      Zitra rano neco s kopcema? Krivoklatsko/Sa­zava?

      0 0
      • Honzis  

        jeď v neděli UAC Posázaví nebo švih z Kolodějí a máš to!

        0 0
        • ms82  

          Nakonec se mi na zitra povedlo domluvit na Jevany a Ondrejov.

          Svih v nedeli z Kolodeji je v kolik a kam? A jaka obtiznost? ;-)

          0 0
          • Delkim  

            Ráno od 9 hodin, sraz u toho kostela. Jede klidně i 30 lidí a postupně se utvoří skupinky podle toho jak to komu jede. Většině cyklistů bývá i přes 60 let, ale nenech se věkem zmást :)

            Jezdí třeba i Jonáš ze Sparty, Líba z LAWI a podobně, takže tak i tak :)

            0 0
            • ms82  

              Uvidim, jak moc me znici zitrek. Plus bych mel jit taky nekdy behat. Pokud mi ale nebude zitra stacit, mrknul bych. Sedesatnik me nezmate, budu rad, kdyz uvisim :D

              0 0
              • Honzis  

                tím že se jede UAC tam čekám právě spíš veterány, jezdívají směr Uhlířské Janovice/Sázava, výjimečně k Čerčanům. Odjezd 9,15hod, aspoň se svezeš v háku a když se ti bude chtít, tak si s někým do kopce zaprestižíš :-)

                0 0
                • ms82  

                  Diky jeste jednou. Uvidim az zitra, jak moc se znicim pri sobote :-)

                  0 0
    • madik  

      Nechci se zitra dlouho vetrat, dal bych neco kratkeho na sever od Prahy mozna se zastavkou ve Vsetatech. Kolem 60km pro me, vyrazil bych kolem pul 10..

      0 0
    • milmat  

      Venku je nádherné léto, tak co zítra v neděli kafe? Sraz 9:00 Mochov a destinace dle chuti (Poděbrady nebo Ondřejov). Pokud se přidáte, dejte mi včas vědět, abych nezaspal :-)

      0 0
      • Jaarque  

        Jsem v práci :(

        0 0
      • madik  

        Jo to bych se celkem pridal, spise Ondrejov. Co to trochu znevsednit a dat si sraz Hornich Pocernicich nebo Kolodejich? A pak zpet normalne pres Kounice? :)

        0 0
        • Delkim  

          Zkuste do toho zapojit nějaké koupání. U Poděbrad třeba ta Písková Lhota, krásná čistá voda a během švihu super osvěžení!

          0 0
          • kokoska.rokoska  

            Pleteš pořadí, Honzo. Plavání je první, pak kolo a během se končí :-)

            Jo, a nezastavuje se.

            0 0
            • Delkim  

              Omlouvám se, to je tím fitkem, úplně mne to dneska rozhodilo :)))))

              Btw no ale kam bys do toho napasoval tu cukrárnu v Sázavě? Event. dvojboj Milano-Sázava? :)

              0 0
              • kokoska.rokoska  

                Tak jet přece můžeš kudy chceš, klidně okolo cukrárny. Ale jak jsi neustále v aeropozici, stejně okolí těžko budeš vnímat.

                0 0
        • milmat  

          Tak další sraz může být v Českém Brodě 9.30 u Moto Velo.

          0 0
    • milmat  

      Včera ve Zvánovicích byly závody v koulení sudu. Na závodnice byl pěkný pohled :-)

      0 0
      • šimlos  

        Nejdřív pivo a teď chlívárny..jde to s tím Východem pěkně z kopce :-)

        0 0
        • milmat  

          Ano, jde to z kopce :-)

          0 0
          • Honzis  

            jde to z kopce, proto jsem dal trochu víc kopců :-D

            Jako chlapi za mě nej kopec v ČR Vrchlabí – Strážné – Hříběcí – Výrovka – kaplička, to prostě nemá konkurenci!

            příště bych teda nezařazoval na začátek zkratku na Strážné 1km á 14% :-) ale zase jsem to stihl za 59:57min celkem od odbočky z Vrchlabí, nicméně srabácky jsem nahodil XT kazetu, 39/28 a stejně jsem se místama moc luxusně necítil :-)

            0 0
            • Delkim  

              Srabácky kazetu 28 zubů??? Herdo, neser :))) To je standard a já mám doma i s 34 :)))))

              0 0
              • Honzis  

                XT je 11–32 ale 32 jsem nedával neb Ultegra by už dřela horní kladku trochu a nebylo úplně potřeba, vždyť jsem to jezdíval na 39/23 až ke kapličce! Jo bejvávalo + už jsem ani nemohl při výjezdu na Dvorksou dojet holku na e-biku, páč byla lehká a ještě trochu šlapala, tudíž watty slabota. Pár KOMů tam je skoro jistě na e-kolech, což mě celkem štve!

                0 0
                • Mikikuba  

                  Snad nejezdíš na kole kvůli KOMům…

                  0 0
                  • Honzis  

                    to ne ale je to dost reálné srovnání a když nějakej týpek vyklepne i esa typu Fišnar/Škarnitzl apod tak je to divný a ze zvědavosti na tu jízdu kliknu. Já očekávaně +2min na 25min kopce a občas mi to ne úplně chutnalo 12+%

                    0 0
                    • Mikikuba  

                      Netrénuješ víceméně nezávodíš tak proč nějaké srovnávání? Pochopím, když člověk cíleně trénuje, že se chce porovnávat ale jinak…Od porovnávání jsou právě závody kdy mají všichni víceméně stejné podmínky. Myslím tím především povětrnostní aby zas nedošlo k nějakým dohadům… A že ty hrajou v cyklistice dost velkou roli.

                      0 0
                      • šimlos  

                        Díky za názor, mívám totiž občas pocit, že jsem poněkud "málo soutěživý ", když mi tyhle věci jakožto nezavodícího hobíka moc nezajímaj.

                        0 0
                        • Delkim  

                          Kdyby byl segment aspoň třeba Praha-Berlín, tak to bys viděl jak by to Hanku zaujalo :)))

                          0 0
                • McBlacky  

                  mě na Ultegře 11–32 jde v pohodě a nedře, stačilo jen dotáhnout stavěcí šroub.

                  0 0
                  • Honzis  

                    ale já mám 9sp Ultegru :-) sice GS od Ječňáka ale ta nebyla dělaná na takové rozety :-) možná by to šlo, ale já jsem cíťa a nesnesu že by to trochu „chrochtalo“, ale na 32ku naprázdno házela normálně, jen mě rozčiloval ten zvuk a nebylo vyloženě potřeba dávat lehčí než 39/28

                    0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Víc fotek nemáš? ;-)

        0 0
        • milmat  

          Bohužel ne. Nebyl jsem si úplně jistý, jestli jim už bylo 15 a navíc (nebo a proto) raději fotím krajiny. Za tu chvilku, co jsem čekal v řadě na pivo, tak jsem mohl fandit dvěma dvojicím děvčat. Pak tam byly nějaké mužské dvojice, jedna dokonce obhajovala prvenství z minulého ročníku. Ale to nemělo ten „glamour“.Zvánovice je zajímavá obec – pálenice a vysoká koncentrace hezkých holek :-). Určitě si tam také zajeďte v nejhorším případě si dáte krásné kopce okolo :-)

          0 0
    • McBlacky  

      kdyby náhodou vás to zaválo výrazně severo-východně, tak když už se někdo vyškrábe na Rezek, byla by chyba nedat viz příloha (nový asfalt). Škoda, že to nejde dojet až na Dvoračky, teď co tam je nová hospoda bych z gastro pohledu návštěvu doporučil, jídlo parádní a ristrettem na závěr mě docela šokovali – a to jsem byl před týdnem v Itálii.

      Navíc na Rezku v hospodě točí pivo z pivovaru Rezek – který je ale mazaně v Zásadě v Jizerkách, nicméně to taky stojí za pokus.

      0 0
      • Delkim  

        Co myslíte pane Blacky, vyjedu to? :)

        hmm, 216 metrů na 5 km, tož pěkné… ale těch stojek +15% je tam jen pár koukám, to bude ok

        Jinak těch pár metrů na ty Dvoračky to je neprůjezdný po té K1A?

        0 0
        • McBlacky  

          nikde to nemá přes 10% (šli jsme to pěšky teda :)), v jednom místě to možná tak hází, protože tam je serpentina. Po tý K1A ani náhodou, možná na bajku, ale je to ke konci mega stojka (na gravelu nebudou stačit převody většině), hrubá šotka, odvodňovací hrany. Kdybych se tam táhnul z dálky, možná bych to vyšlápnul pěšky po travnatý sjezdovce zleva – je to 600m.

          0 0
          • raw 4  

            Blacky, či ostatní, jeli jsi někdy z Jilemnice na Vrbatovu boudu ..napadlo mě, že bych si to rád vyjel a zajímají mě, jaky je to stoupání (vaše pocity a popis trasy z vašeho pohledu) ..dik

            0 0
            • Delkim  

              Nejdelší stoupání v ČR. Povrch na prd, sjezd za trest a turistů strašně strašně strašně.

              Jinak dlouhé a nijak extra těžké, jen se to vleče.

              0 0
              • Barak  

                No, místy ten kopec kousne.:-) Ale jinak se pod tvoje hodnocení podepisuju.

                0 0
              • Honzis  

                nahoře od Dolních Míseček to není zrovna easy, neb 5km skoro 8% rozhodně není zadarmo potom co už jsi půl hodiny v kopci + povrch … doporučuji hned ráno nebo mimo sezonu!

                0 0
            • McBlacky  

              začátek dlouho hákovačka, kdy ten první si ale dává. Pak se to zvedne k Mísečkám, asi nejprudčí část, z Míseček pohodička, místy trochu horší asfalt. Kdybys to chtěl trochu opepřit tak to vem nahoru na Benecko, Rovinku, spojkou na Janovu horu (horší povrch kousek) https://mapy.cz/s/2VdDm

              hlavně proto, že na Benecko je ted nový povrch a sjezd z Janovy Hory je super.

              0 0
              • raw 4  

                Díky nezklamali jste :-)…je tam nějaká stojka..či úsek 10 plus?

                0 0
                • McBlacky  

                  v příloze Zlaťák. Možná kousek mezí Dolníma a Horníma pár metrů bude mít k deseti. Janova Hora ti radím sjezd, ale kdybys to jel nahoru tak to má dost: 2,3km průměr 9%, lehčí trénink na Innsbruck svěťák :)

                  0 0
                  • raw 4  

                    Viele dank :-) ke konci se to lehce utahuje…

                    0 0
                  • Renda69  

                    My jsme tam jezdili léta od Říčan, pravda te konec před Mísečkami je hnusnej a bejvalo to hrozný na rozbitém asfaltu. Na zlaťák pak už celkem pohoda, i když… Po 120km už to tak nejede. Z Jilemnice te je v klidu až k hotelu Praha, pak ro nějak roste. Zas to je jen asi 25km, tak bych z toho nedělal drámo.

                    0 0
              • Delkim  

                Dolní Štěpanice – Mrklov je uzavřená silnice dle dopravniinfo.cz, až do konce října, práce na inž. sítích

                0 0
                • rdx  

                  jel jsem to cca pred mesicem kdy to bylo odfrezovane, ale projet se to dalo.

                  https://www.strava.com/…s/1684798468

                  0 0
                • McBlacky  

                  průjezdný to je, protože tam je „mimo dopravní obsluhu“. Já teda autem vyměk a jel zpátky nahoru přes Mrklov, už bych to neudělal, tak rozjebanou silnici jsem dlouho neviděl (možná spojka od Rezku na Jestřabí je v podobným punxu).

                  0 0
      • nitraq  

        Když už zavítala východní sekce do Krkonoš – stojí za doporučení nějaká restaurace v Horních Mísečkách? Co tak koukám na recenze, tak hrůza střídá neštěstí.

        0 0
        • lidumil  

          Jak v létě nevím, ale v zimě je to tragédie všude.

          0 0
        • karliner  

          Mísečky jsou na hovno. Sjeď až do Vítkovic a pak tudy na Rovinku. Tam to není pod 10 % ani metr :-D

          A na Rovince se se výborně najíš.., případně to protáhneš na Benecko na Hančovu boudu.

          0 0
      • Honzis  

        můj sen je vyjet Dvoračky od motokár v Rokytnici, jen tam jsou kiláky ve složení 14,14,15% a místy 20+ a zatím nemám odvahu :-)

        0 0
        • milmat  

          Já jsem v Zillertalu jezdil průměr 10%, kdy některé úseky šly na 15% okořeněné stojkami 20%. Vše šotka, ale už to hodně bolelo, protože jsem musel jet v sedle, jinak to hrabalo. Převod jsem tam měl 34×32. Na Hvozd (asfalt) jsem jel na Madoně a tam mám jen 39×25, to jsem málem nedal. Takže o tebe bych se nebál :-), budeš mít víc W/kg :-)

          0 0
          • raw 4  

            No tak to klobouk dolů…jel jsem to od Oybinu po staré cestě na mtb a měl jsem toho plný zuby… ještě, že mě němečtí tatici povzbuzovali…

            0 0
        • McBlacky  

          nesimuluj, když bys to nedal ty tak asi kdo tvl :)

          14% je nic, to se dá jet i v sedle na 34/32 relativně nízkým výkonem (pod 4w/kg) na 34/28 už to asi bude chtít bud jinou wattaž nebo lámačku.

          0 0
          • Honzis  

            Tak 34z kliky nevedu, ale na Madonu bych 36/28 dát mohl, nicméně já to chci jet na stopky odspoda a nahoře těch 15% trvale už bude asi hodně kousat, pamatuju na Výrovku z Pece na 39/27 a to byl slušný očistec!

            0 0
          • Honzis  

            varianta 2 je to dát po svých, na těch 1000VAM bych si věřil + střihnout na závěr ještě do sedla nad Dvoračky a to by bylo teprve vrchařské porno :-)

            0 0
    • Delkim  

      Tip na závod, škoda že to není jako štafeta, na ten poslední úsek by bylo ze Západního vlákna jistě plno favoritů :)))))

      0 0
      • McBlacky  

        mi to stačilo loni na mistrovství CŘ v pivním triatlonu. Docela šichta dát bednu, ale zase kdo to může říct že jo :)

        Nejdůležitější je stejně pravidlo jak dlouho se nesmíš po dopití poblejt, protože my museli dát 25/3/5 a poblil se každej dřív nebo pozdějc :)

        Záleží jaká bude trasa technicky, ale 40kolo + 4 běh a jen 4 piva, to už vysoce favorizuje sportovce. I na 25/3 jsem byl v cíli tak 5 minut před druhým a to jsem si ráno střihnul na krev 50km pulmaratonek. Bohužel se ukázalo, že umět vypít 5 teplých piv na sluníčku ve 30stupních pod 5 minut je výrazně ostřejší skill a borec co mu bylo k padesáti si nás namazal na chleba (sportuje taky fest).

        Když jsem to cvičně trénoval týden před závodem s vodou, tak 3 pullitry jdou dát relaxem za dvě minuty, čtvrtej pulitr taky není critical, to až pátý a další. V reálu pak dvě piva easy i po doběhu ve šrotu, třetí relativně dobrý, čtvrtý už kouše, ale pořád proti pátýmu jsou rychleji vypitá ta čtyři než to jediný pátý. Časově třeba první pivo pod minutu, druhý taky, třetí 2 minuty, čtvrtý 3, pátý jsem lámal určitě 6+.

        dle výsledků tam jedou kolo 57 minut (!!!) tak to asi nebude 40km na bajku :)

        Nechci si fandit, ale možná bych to měl dopitý, než by přiběhl druhej. Každopádně tím nezabije den a pojedu radši do bikeparku na Klínovec. Takže výše taktické rady může využít někdo jiný :)

        0 0
        • Delkim  

          Rady od profíka :)))

          Co opice? Co s tebou vlastně udělají takhle rychlá piva?

          0 0
          • McBlacky  

            jak píšu, většina co vím to vyhodila. To nemáš šanci v sobě udržet, když hodinu tepeš šrot a pak dáš 2,5 litru tekutin. Já teda měl jedno alko a 4 nealko protože jsem byl autem…

            To je na ***** nezdravý. Dřív dělal Rychtář takovou miniligu v okolí Železných hor a bylo to myslím kolem hodiny kolo, pak 3km běh a 3 piva. Jenže se ukázalo, že tři piva nejsou selektivní a stejně to vyhrávali nabušenci, když musíš dát tři piva za tři minuty ±.

            Díky týhle zkušenosti na MČR udělali piv 5 a to je fakt extrém. Pokud jsi notor s vypaseným břichem, nemáš šanci přežít ten sport a jako hubenej chrt zase naložit 2,5 litru v rozmezí 5–15 minut (časy top 10ky) je fakt o zdraví.

            4 mi přijdou rozumný kompromis, byť jak píšu výše, minimálně pro mě bylo až 5tý problém a to teda sice pivu mrak piv ročně (kolem 1000), ale nikdy ne na rychlost pořád tak nějak si ještě říkám sportovec :)

            0 0
            • Pebe  

              tou poslední větou jsi to zazdil :-))

              0 0
              • karliner  

                A to napsal jenom piva. Ty se samozřejmě brzdí rumem.

                0 0
                • Delkim  

                  To bude mít Ječňák radost, co mu zase Západ udělal s Východním vláknem :)))

                  Pivo a rumy :)

                  0 0
    • milmat  

      Bohužel, tento rok se nepojede oblíbené http://www.bohemiangranfondo.cz/. Což je velká škoda, klidně bych si udělal „soukromé“ BGF ve stejném termínu dle počasí. A počasí bývalo velmi pěkné, minule jsem akorát málem omrzl.

      0 0
      • McBlacky  

        já jsem rozhodně pro, kdyby se někdo ujal organizace. Můžeme jet v klídku ve skupince celou dobu, když se nebudeme vyšívat RZtkama tak to bude i příjemný výlet.

        0 0
      • karliner  

        Já to jezdil hlavně kvůli afterparty a tomu charitativnímu přesahu. Jestli chcete jet na 230 km na vyjížďku do Krumlova se vstáváním v 5 ráno, tak se mnou nepočítejte :-)

        0 0
    • jecnak  

      V sobotu ráno v 9h sraz v Mochove u hotelu. K Oliverovi do Poděbrad přímo, zpět možná drobnou oklikou podle nálady a času.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Dobrá, odpo aspoň něco podělám.

      0 0
    • jecnak  

      Dneska velmi prijemne. Zitra v podobnem duchu do Sazavy k Mysakovi. Sraz v 8:40 u Benziny v Hornich Pocernicich a nasledne v 9 v Dubci zde https://mapy.cz/s/2WiQW a trasa nejak takto https://www.strava.com/…s/1752154610

      0 0
      • 2. Bóďa  

        Rád jsem vás zase viděl. Díky ;)

        0 0
      • madik  

        Ok dorazim do HP. Dneska to bylo moc fajn a vetsina cesty byla vpodstate po vetru. Jen poslednich asi 20km byl hnusnej xichtak a byl jsem rad za 26kmh.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Žádám o uvolnění z východní sekce pro nezpůsobilost. Odcházím do ústraní, kde budu leštit veterána, pěstit si vous a občas trousit moudra na BF.

        0 0
        • jecnak  

          Ale ale, vzdyt to bylo jen par kopcu s dobrym kafem a zakuskem.

          0 0
        • Honzis  

          copak, špatný poměr watt/fat/vedro? :-)

          0 0
        • Honzis  

          tady by se veterán vyjímal velmi dobře :-)

          V Krkonoších začíná být převaha e-kol, naštěstí buď cestou fotí, čumí do mapy atd, že s nima nemusím prohrávat :-)

          0 0
        • milmat  

          Co jste tam vyváděli? Jeden v háku, druhý na gumě. To jste Ječňákovi nestřídali?

          0 0
          • madik  

            Tak s Hrochem jsem dohromady tahali asi 5km :) Jako stridal bych rad ale byl jsem povetsinou na svem limitu, tak bych to spis brzdil. :)

            0 0
            • milmat  

              Takže dobrý trénink! To je dobré, že tě někdo/něco nutí jet na limitu nebo přes limit. Já se sólo strašně šetřím a nemám morál se zmáčknout. Už se těším na kafe s vámi :-)

              0 0
              • jecnak  

                No prave. Trochu s zmacknout sam a nebo pri jizde s nekym je, minimalne v hlave, dost rozdilne.

                0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Nabízím členství v západní sekci. U Nás se Ti bude líbit ! :-)

          0 0
          • McBlacky  

            W/beer je zde klicove!

            0 0
            • milmat  

              Myslíš jako menší hodnota W/beer je lepší? Nebo to je jako u golfu handicap= větší Wattaři více lijí, aby se dostali na nějaké konstantní číslo W/beer? V každém případě zajímavé.

              0 0
    • milmat  

      Já jsem zkoumal gravel na Valašsku. Po delší době jsem navštívil Vršatské Bradlá. Škoda že nebyl čas na lepší fotky. Jinak všude samá stojka a po nočním a ranním dešti i dost mokro. I pivovar jsem tam našel.

      0 0
      • milmat  

        A zde jsem objevil krásný segment na Vršatec. Výborný asfalt, ale to utahující stoupání bylo hrozné. Vzpomněl jsem si na Hvozd :-), ale naštěstí jsem měl lepší převody.

        0 0
        • Honzis  

          koukal jsem, hezky! ale tyhle rampy člověka jenom sejmou a pak se z toho dlouho dostáváš, minule jsem jel kamenku zkratku na Strážné 1km 14% a to se zastavují nohy :-(

          0 0
          • Mikikuba  

            Zkus Vršič:)tam tenhle sklon je fakt na delším úseku:D

            0 0
            • milmat  

              Ten jsem jel před rokem a pak sjížděl přes Ruskou cestu do Krajanske Gory. To jsem tam drtil na 39/25…člověk musí zrychlit aby se mu nezastavily nohy, ale pak dochází síly :-)

              0 0
              • Mikikuba  

                No já úplně neumím posoudit jak se jede když je člověk odpočatej:) já ho vždy jela po 450 km a jedný probdělý noci…a byl to očistec vždy! většina lidí dokonce zastavovala a nejela to nonstop. Také jsem vždy sjížděla do Krajnsky Gory jednou ve slejváku což je na těch kočičích hlavách v zatáčkách opravdová mňamka:)

                0 0
          • madik  

            Skoda ze nemas normalni techniku a vsude lames ty old school kazety. S modernim vybavenim by to bylo mnohem zazivnejsi a nekurvyl bys nohy pri nizko kadencnim silovem slapani. Nojo

            0 0
            • Honzis  

              já to jel s kazetou s 32z ale stejně dal jen 28z, nicméně kadence určo přes 60. Ale spíš jde prostě o to, že já jedu každej kopec na sračky a ve sklonu tak 10+ neumím moc šlapat a rvu to rukama i celým tělem. Nicméně na stravě jsem tam měl 2.čas takže to asi špatný nebylo :-) a pak jsem si dal zbylé 3km up :-)

              0 0
              • milmat  

                Chtělo by to FTP 400W a 60 kg. Ale zrovna ty si nestěžuj, poměr W/kg budeš mít lepší.

                0 0
            • milmat  

              Počkej compact a 32 už je hodně lehký převod (to považuji za hobby kazetu do kopců, old school je 39/23), jel jsem to na Grade. To už bych si pak připadal jako na biku :-). Jinak na nohy má dobrý vliv, pokud si nic neutrhneš, tak je krásně posiluješ, včetně psychiky, protože zastavit nemůžeš, tak musíš pořád šlapat.

              0 0
              • madik  

                O kompaktech a 11–32 jsem nic nepsal :) To je sice idealni na tyhle prudke kopce, ale s nasi „vykonnosti“ uz je to na bezne jezdeni kolem Prahy uz spis zbytecne lehke. Do hor ale je to k nezaplaceni, vozi to i profici s 6W/kg, tka proc ne my :))

                Ja ted vozim 53/39 a 11–30 a jsem stim spokojen celkem, 32 pastorek bych s tim sice taky uvozil ale mam tu kazetu jako kompromis. Na alpy a podobne mam pak 50/34 prevodniky a s tim 30 pastorkem jsem vyjel Zoncolan, bylo to sice dost nekonfortni s 40–45 kadenci ale co uz. Zase kolik takovych kopcu clovek zazije :)

                0 0
                • McBlacky  

                  Uz aby byla kazeta 12spd 10–32, pak s 36/52 nebo 34/50 bude mit kazdy co potrebuje.

                  0 0
                • Honzis  

                  takové zážitky s kadencí mám z Tre Cime di Lavaredo nebo z Kitzbuhelhornu, ale bylo to kratší. Za mě pokud bych si měl vybrat, tak bych Zoncolan radši běžel :-) Já bych potřeboval i měnit pozici řídítek na takový sklon a jet 7km/h aby ze mě lilo a pálily mě nohy zatím radši nechci a takovým kopcům se vyhýbám, proto jsem si ani nikdy neoblíbil biky, kde se jede krokem nebo tlačí :-)

                  0 0
              • McBlacky  

                Zalezi kde lezi kadencni optimum. Ze to Honzis urve a da dobry cas neni dukaz optima prevodu ale dukaz extremni fyzicky. Vetsina poda nejlepsi vykon v prudkym kopci mezi 65–75 a to u prudkych kopcu muze znamenat i 32z kazetu ke compactu. Rvat 25z nebo 28z jde u stoupani do deseti minut, coz v CR na extremni useky staci, v cizine ale nemusi 

                0 0
                • Mikikuba  

                  A kolena chrochtaj a v 50ti řeknou jak se jim to líbilo…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    Pokud jde o W vs TF tak v prudsim kopci (8% a vic) musis mit dost specifickeho treniknu utocit vyssi kadenci efektivneji. Beru to na kratky vykon typu KOM na kopci, nebo 4–5 hod zavod, ne ultra.

                    0 0
                    • Mikikuba  

                      Souhlasím ale prostě furt rvát vše na těžké předvody opravdu kolenům dobře nedělá a Honzis jezdí velice často hooodně těžké převody, které rve. Holt dokud člověka nic nebolí tak si myslí, že u něj nebude:)

                      0 0
                  • Honzis  

                    doufám, že vzpomínáš na Krále Šumavy jak se jezdil před 15lety Šimánov kdy měl každej +/- 39/25 a ty 27z, páč nic jinýho Shimano nedělalo, teda trojtác, ale ten byl „pro dědky“ :-)

                    0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        mc2 – to mě zaujalo ;-)

        0 0
        • milmat  

          Za mne také jasná volba plus ten polotmavý. Akorát jsem si dal „jen“ dvě malé. mc2 byl ALE 15st, to druhé asi 12st, takže celkem dobrá vzpruha po těch kopcích. Okolo vrbětického areálu mne předjížděli policajti, ale ti se naštěstí teď zaměřují na ostrahu toho prostoru než na cyklisty. Ale obě piva velmi dobré. Musím Bylnici zařadit do průjezdních bodů.

          0 0
    • milmat  

      Jelikož počasí v Livignu nám změnilo plány (v mém případě i další okolnosti), co tedy dát o krásném letním víkendu něco delšího (200–300 km nebo méně) s obědem? Napadá mě hned několik destinací: jih/západ od Prahy, Litoměřice /Ústí, Jizerky/Krkonoše. Možná bude lepší se ochladit někde na horách.

      0 0
      • karliner  

        Stašov B hraje přátelák v sobotu! Pak si dáte pár Matušků v Broumech a něco kolem dvoukilča vám to hodí.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nejsi o tyden napred s tim Livignem?

        Jinak v principu ano. Mi napada popojet vlakem do Decina a pak se treba vratit po ose. Inspirovan https://www.strava.com/…s/1765224009

        0 0
        • Reggie  

          Kdybys náhodou nejel s Ječnákem a chtěl jet ten Děčín, tak bych se asi přidal.

          PS: tímto příspěvkem rozhodně nemám v úmyslu rozvrátit kamarádovu skupinu.

          0 0
      • jecnak  

        Livigno 23.-26.

        0 0
      • jecnak  

        Jel bych. Mam neco v rukavu https://mapy.cz/s/2XeEd

        0 0
        • McBlacky  

          dobrá trasa

          Na Jizerku by to mělo jít už rovnou od Smědavy po asfaltu – dřív to šlo jen po panelech na kiosek a pak asfalt po starý silnici, nově by to mělo být vyasfaltovaný po Promenádní, ale ještě jsem tam na silničce nejel. Každopádně za pokus nic nedáte, jestli to půjde uvidíte už od Smědavy.

          0 0
          • jecnak  

            Dik. Zkusim. Zas to pak nebude mit 5k up a budu pridavat jinde :-D

            0 0
        • ms82  

          Jak se dostat na misto a kolik wattu se pojede na rovine? Je to hodne dlouhe, ale mozna bych zvazil.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Kde tam vidis jakou rovinu?

            0 0
            • Reggie  

              Správně, bojuj!

              Jinak kdybych se ve slabé chvilce rozhodl zúčastnit, počítám s tebou do grupeta popř. vzpurné skupiny ala jarní Peklo:-)

              0 0
            • ms82  

              Neco tam bude, kdyz je to 250 km a jen 5k up ;-) Ale jako rovinu bych pocital i z kopce, to je pro me snad jeste horsi :-)

              0 0
          • milmat  

            Vidím to na rozumné watty okolo 180–200W avg., ale je to Praha východ, to člověk nikdy neví. Navíc pojede Hroch (= bude šrot :-). Na start se musí autem, to bychom ještě doladili dle počtu uchazečů a míst odjezdů.

            0 0
            • ms82  

              Auto nemam a 200 wattu prumer bych videl spis normalizovany, ale jinak me to stale laka :-)

              0 0
          • madik  

            Martine s tvoji vykonnosti se urcite obavat nemusis :). Jen je potreba byt trochu odpocaty, dej si radsi oraz den pred vyjizdkou abys nebonknul po 200km. Bude to dost narocna dlouha vyjizdka v +30C.

            0 0
            • ms82  

              250 km ani 5 km up jsem jeste nejel, takze radeji se obavam :-) Ale zrovna toho, ze by mi doslo, nijak zvlast. Staci prubezne neco pojidat.

              Pockam na blizsi info o srazu a pripadne moznost se pribrat.

              0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Pokud se začíná v Praze tak je to 350? ;-)

          0 0
        • madik  

          Nesmele se hlasim.

          0 0
        • jecnak  

          Tak v 9 sraz na startu v Kněžmosti na námětí

          Můžu nabrat autem 2 na Černém Mostě v 8:10 u McD

          0 0
          • ms82  

            Hlasim se o misto. Stihnem to nazpet do Knezmosti za svetla?

            0 0
            • jecnak  

              Blikacky si vezmi. Podle me to musime za 10h dat. Stavime se akorat nekde na polivku.

              0 0
              • ms82  

                Jsem v tomhle jeste nevybaven – vezmu si ale celovku, vzadu ma cervenou blikacku. Souhlasim, ze za 10 hodin cisteho casu to asi dame. Ale na pauzach jsem odhadl dalsi dve hodiny (a to jsem optimista, vetsinou se clovek zdrzi vic nez ceka).

                0 0
                • madik  

                  Spravne, aspon 2hodky pauz. Na polevku v tom vedru stejne nebude chut, tak se musi nahradit necim hodnotnejsim :)

                  0 0
              • Delkim  

                Akorát na polévku? Čichám protesty a vzpouru :)))

                Já bych měl jet s Honzisem v neděli Krkonoše, jinak bych to zvážil taky.

                0 0
          • madik  

            Tak bych si zamluvil posledni flek v aute. #inbeforeregrets

            0 0
          • Reggie  

            Po dlouhé úvaze a přemýšlení, jsem došel k závěru, že 250km, 5km up, 25 průměr, ve 30+°, a jenom na polívku, nepojedu. Momentálně je mi to líto, fakt jsem se snažil přesvědčit k účasti. Nakonec zvítězil zdravý rozum a neochota se totálně odvařit na několik dní.

            0 0
            • milmat  

              Tak abych to ulehčil, nabízím primárně pro Hrocha a Radima odvoz druhým autem (Čela 7:45 a Brandýs 8:10). V případě nouze přechod na tým B a dojet v pohodovém tempu s dostatečným přísunem jídla a pití. Akorát by to chtělo jet alespoň ve třech (v případě plánu B), abychom se mohli prostřídat na čele. Světla s sebou, reálný plán bych viděl start-cíl 9:00–21:00. Tak mi dejte večer vědět!

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ja to v tom horku nedam ani jako gruppeto. Uzijte si to.

                0 0
                • milmat  

                  Takže teď vkládám naděje do Radima a/nebo nějakého nového odvážlivce :-)

                  0 0
                • jecnak  

                  Nahodou, teplotne by se ti to libilo. Ostatnimi parametry asi ne.

                  0 0
                  • milmat  

                    Složení grupeta bylo také fajn i pivo bylo, prostě krásná sobota :-)

                    0 0
                    • milmat  

                      Asi mne to trochu vzalo, klidové tepy +14, ráno Garmin ani nehlásil úroveň recovery, ale po návratu z kafe mi naplánoval 40 hodin klidu. Večer pak hlásil recovery „uspokojivá“ a už jen 36 hodin klidu.

                      0 0
                      • Delkim  

                        Moje dnešní ráno, zítřek bude znatelně jinde :)

                        0 0
                      • Honzis  

                        mně hlásil Garmin recovery 3dny po 1,5hod běhu víceméně vždy, tak jsem tepák zahodil a jebu na to, stejně jako na watty

                        0 0
                      • madik  

                        Garmin mi hlásil recovery jen 19hodin po sobotě, to bylo dáno asi tím, že jsem nejel příliš vysoké tepy kvuli únavě, kterou jsem si už na vyjíždku přivezl. Včera jsem se cítil docela dobře při šlapání nízkých watíků. Ale dneska teda jsem uplně KO z vyčerpání, forma –60. Ani mě ráno vlastní váha nepoznala, to bylo divné.

                        0 0
                        • Delkim  

                          Mínus 60? To je brutál :)

                          A přitom bys tomu mohl pomoci, NEO ti pláče pod stolem a prosí o zapnutí :)))

                          0 0
                          • madik  

                            Myslíš jako, že bych měl ještě makat na NEO a zvyšovat Chronic Training Load? Na to nemám :)

                            0 0
                  • ms82  

                    Mozna jeste vyhledy a klobasa ;-)

                    Super to bylo!

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Bych se s tim nekak srovnal, ale vam by se moc nelibilo to cekani.

                    0 0
                  • R-A-D-I-U-S  

                    Kolik to hodilo v reálu převýšení?

                    0 0
                    • jecnak  

                      Nakonec 4100± s tim, ze jsme vynechali jeden kopec a jeden dik bloudeni (ktere ale bylo super), trochu zkratili. Kilometrove 250.

                      0 0
                      • R-A-D-I-U-S  

                        Takže to nakonec nebyl takovej brutál :-) Bludičky mám rád jen do chvíle kdy mě zavedou na mizernej asfalt nebo šotku, tak snad jste měli více štěstí ;-)

                        0 0
                        • jecnak  

                          Naopak to bylo lepsi nez planovana trasa. Brutal to nebyl, prumer chabych 28kph a nejakych 237W NP.

                          0 0
                          • R-A-D-I-U-S  

                            No já ti nevím, 237W.....:-)

                            0 0
                            • jakub_kencl  

                              Já ti nevím, když koukám na ta čísla na Stravě, tak se mi podlamují nohy i u židle :-D

                              0 0
                              • jecnak  

                                Vsak se tu jen tak postuchujem. Ucel byl se trochu znicit v kopcich, nahore na sebe pockat, obcas se pokochat vyhledy a neco dlouheho objet, aniz bychom prisli o polovinu baliku. Myslim, ze se to podarilo perfektne. Nohy prestanou bolet za par dnu, ale zazitek si clovek bude pamatovat dlouho.

                                0 0
                • šimlos  

                  Neváhej a přestup. Když ti říkají, že bys na vyjížďce s těmi parametry výše uvedenými nejvíc ocenil počasí, výhledy a klobásu, máš nejvyšší čas :-)

                  0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nedele 9.30 ! Mochov velmi klidne kafe.

      0 0
      • milmat  

        Já se hlásím, jen musíme zvážit trasu, abych neměl šok z chybějících kop­ců.

        0 0
        • Honzis  

          zeptej se Delkima jak se mu líbily Friesovy, doporučuji zařadit, nejlíp s výjezdem na Luční :-)

          0 0
          • Delkim  

            Jo jo, se ho zeptejte. Až se z toho vzpamatuje a bude zase mluvit :)))

            Vůůůbec mu to nechutnalo, zajel tam asi šestý top čas jenom proto, protože nikdo normální tudy prostě nejezdí, takže neudělejte stejnou chybu a jeďte do Olivera :)

            0 0
          • milmat  

            Ok něco bych ještě do letního plánu přidal :-)

            0 0
    • Honzis  

      Návrh na sobotní večer, západní sekce vítána :-)

      0 0
    • milmat  

      V sobotu se chystám na Vysočinu, takže pokud by se někdo chtěl přidat, tak mi dejte vědět. Start 9:00 Mochov hotel.

      0 0
    • Delkim  

      Kokoska se nám už vykoupal za 1:15:50 (3,8 km) a jel se projet na koze (180 km), pak už jenom maraton :)

      průběžné výsledky KnappenMan

      0 0
      • milmat  

        Teď to beží asi už vyklusat :-)

        0 0
        • Delkim  

          Bomba

          0 0
          • Honzis  

            no jako dát si 180ku na kole 38 průměr a pak vystřihnout maraton, klobouček dolů. Hold někteří umí natrénovat a pak to prodat! Tak úspěšnou regeneraci

            0 0
          • kokoska.rokoska  

            Díky všem! Musím říct, že zadarmo to nebylo. Cestou jsem udělal spoustu špatných rozhodnutí, která mi byla po poprávu sečtena na běhu, na 31. kilometru. Do té doby jsem držel celkem optimistických cca 4:20/km, pak přišla na řadu dlouhá, předlouhá, procházka :-)

            0 0
            • ˘Ö˘ Krab  

              Konec dobrý, všechno dobré. :-)

              0 0
            • ms82  

              Jestli dobre pocitam, je to zpomaleni o dve minuty na kilak. To muselo hodne bolet a byt slusne depresivni. O to vic potesi vysledek, jak pise Krab!

              0 0
    • milmat  

      Online zprávy z Ötzu:

      Live timing Sarka: https://www.datasport.com/live/gold/?…

      Live timing Blacky: https://www.datasport.com/live/gold/?…

      Dle všeho se teď mohou kochat krásnými výhledy, které poskytuje nejtěžší a poslední kopec – Timmelsjoch! Tak hodně sil a pak bezpečný sjezd do cíle.

      0 0
    • 01carbon  

      Super vysledek. Gratulace prevelika

      0 0
    • Honzis  

      Mistrovství vesmíru 28.září na Trubě, rádi uvítáme i západní sekci – Blacky doraž, aby Delkim zase nevyhrál :-) a Šárko ty přijeď, aby nevyhrála mladá Prágrová jako loni :-)

      0 0
      • Delkim  

        Blacky seď doma a ne.er se mi do revíru :)))))

        0 0
        • McBlacky  

          bud v klidu, jednak bys mě surově rozvěsil, druhak já ted jezdím už jen z kopce na kole který má problém se nahoru dostat i lanovkou :)

          0 0
          • Honzis  

            ale Milan Hanyk má takovou fazónu, že by mohl provětrat absolutní žebříček si myslím!

            0 0
            • McBlacky  

              toho radši nezvěte, ten má level Elite aktuálně. Já už to tušil z těch výletů na Stravě v poslední době, kde padaly i hodně solidný KOMy.

              0 0
      • Honzis  

        a 6.října odplata na západě :-)

        Kdo má možnost, vezme si z krámu testovačku :-D ostatní doufaj, že kola rozštípou a budou defektit jiní …

        0 0
      • ms82  

        Koukal jsem na ten segment casovky a mozna by to pod tech 6 min slo, ale samozrejme si trochu fandim :D

        0 0
    • milmat  

      Nějaké plány na sobotu? Naklikal bych Koko s obědem v Lobečckém pivovaru,

      0 0
      • jecnak  

        Milosi, mam akorat pocit, ze v Lobci nevari.

        0 0
        • milmat  

          Právě že toto léto začali vařit i „jídlo“: http://lobec.cz/ :-). A navíc Hroch mi tuto destinaci stále vyhazuje z itineráře. A to tam vede krásné stoupání přes Nosálov. Lepší než ta CX vložka, jak jsme jeli přes Bezděz.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Neser. Na Kokorinske klasice tam bude obcerstvovacka.

            0 0
          • milmat  

            Start v sobotu bych viděl na 9:30 Dřevčice, křižovatka u tvrze. Trasu bych poslal večer. Hlavně mi napište, jestli se někdo přidáte.

            0 0
      • Honzis  

        jsem celý víkend out – Sudety a celkově v září u mě špatný.

        0 0
      • ms82  

        Ja musim dat nejake kopce, nejspis Revnicak parkrat.

        0 0
    • Delkim  

      To si tak pečete piškotovou roládu z domácích vajíček a do toho vám zavolá Miloš, který je v zácpě na lanovém mostě a chce se vykecávat......

      Btw NE, NEBYLA KAKAOVÁ :) byla krásně žlutá…

      0 0
    • milmat  

      Tak zde je má trasa na sobotu: https://www.strava.com/routes/15362133

      Jelikož se nám tu rozmáhá takový nešvar, že všichni mají jiné plány, tak jsem zrušil původní start a pojedu z Čela někdy po 9. hodině. Ale pokud se někdo přidá, budu samozřejmě rád :-).

      0 0
      • Delkim  

        Ach jo, čas mám, ale v neděli závody :(

        Trasa vypadá hezky, uložím na jindy a prosím o dodatečné info, zda tam není cestou nějaká CX zrada a podobně :)

        0 0
        • šimlos  

          Nono, dáš si v Lobči pár kousků a CX zrada už se nebude jevit jako zrada…

          0 0
    • milmat  

      Vaří a pivo je také velmi dobré :-), tak doufám, že příště se připojíte! Ještě tu jezdí borci na motokros. Další je z neplánované zastávky v Mělnickém Vtelnu.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Jo ! Takhle má vypadat vyjížďka :-)

        Škoda, že to mám tak daleko ;-(

        0 0
      • Greyhound  

        Pěkná projížďka :-) Dobře si potrénoval – 28.9. nebo 29.9. (dle počasí) pojedu Pivního Krále Šumavy tak doufám, že dorazíš reprezentovat východní sekci ;-) Kvilda – Modrava – Srní – Sušice – Půjič – Kašperky – Vimperk – Prachatice – Volary a desátý v cíli. Trasa z nultého sólo ročníku zde.

        .

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ja tam tou dobou budu na Novych Hutich. Kolo vezmu s sebou, ale jsem houby reprezentant, 10 bych asi nedal ani v malych :-)

          0 0
          • Greyhound  

            Super, kolo si vezmi – budu o pár km vedle na Borových Ladách a zatím nikdo neodjížděl ze Šumavy nespokojen, zvlášť když víš kde jsou kvalitní lesní asfaltky tak je to silniční ráj. Letos jedu určitě v malejch a když někde bude zavřeno zlobit se rozhodně nebudu – trénuju už pár měsíců jen na přestávky a budu mít problém to vůbec objet.

            0 0
            • milmat  

              V seriálu s majorem Zemanem se z Šumavy už nikdo nevrátil :-). Já to zatím s mou účastí moc nevidím, ale …

              0 0
              • karliner  

                Musím potvrdit, že s Greyovou znalostí místopisu je zážitek o několik levelů větší, protáhl mne místy, kam by mne v životě nenapadlo se vydat a která byla nádherná. Ale mně by stačila light verze KŠ (bez Sušice, Vimperku, Prachatic a Volar, který vesměs za návštěvu nestojí…)

                0 0
              • Greyhound  

                …a další den se nabízí regenerační vyjížďka do pivního relaxačním hotelu s pivovarem v Bavorsku, moc pěkná trasa Bayerische Waldem, přemýšlej o tom ;-)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Budu mit nejaky povinnosti k rodine a kamaradum, ale jeden den bych se pridal. Nejsem tam se silnickou prvne, trochu predstavu mam z obou stran hranice.

                  0 0
                  • Greyhound  

                    Hrochu, velmi dustojna reprezentace zapadni sekce, vyjel sis maleho (detskeho;-) Pivniho Krale Sumavy! Nad vynechanym pivem v Kasperkach primhourime velkoryse ocko a za zavrenyho Pujice muze moje nedostatecna priprava. Prisel si o velky smutek v Prachaticich kde pivovar meni majitele a je docasne zavreny, fajn posezeni ve Volarech a pak neplanovanou naslapnutou akci U Pstrosa v Horni Vltavici kde jsme u taboraku rychle dohnali deficit a libilo se nam tam tak, ze na BL jsme dorazili az v 23.40 :-)

                    0 0
                    • karliner  

                      To měli tolik Birelů???

                      0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Male pivo na hodku a pul ve Volarech a dalsi dve hodky ve Vltavici- toho jsem se prave obaval. Ja nakonec vyuzil zavrene hlavni ve Vimperku, vyuzil ze tam nic nejede a dojel pres Vltavici a Borovku. Akorat pred chalupou narazil na kamarady s motorkari z vedlejsi pulchalupy, coz skoncilo ve 3 rano.

                      No, reprezentoval, za sebe mi asi vyhovuje to pivo a kolo vic v oddelenych blocich. Ale vyjizdka pekna, pocasi paradni, nohy bolely dost (a podle poctu tvych PR na Strave to obvykle mas taky vic na pohodu)… V nedeli se jeste svez do Netolic, tvl ty silnice tam to je sen, a to pocasi k tomu…

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        .

                        0 0
                      • Greyhound  

                        Uprimne receno vyjizdka tak pekna nebyla, protoze jsme museli hodne po hlavnich silnicich a kvuli svatku byl strasnej provoz, nebyt takhle akce tak te povodim po exkluzivnich silnickach kde auto nepotkas… Jojo, ve skupince to bylo svizny, nejhorsi byl ten uvodni studenej start za rozjetym monstrem na triatlonovy koze, jsem si dal osobak z BL na Kvildu, patej cas celkove na Starave a to pry jel na vytrvalostni tepy :-)

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Jo to se budu tesit. Minule jsem tam prubnul jednu silnicku z Polky nahoru, a pak koukam ze tam ma KOM nejaky Dostalek…

                          0 0
    • Delkim  

      Na Strava to zatím chybí, nicméně já už to vykecám :)))

      GRATULACE Honzisovi k opětovnému vítězství na Sudetech!!!!!

      35 km / 800 m / 2:48

      běh :)

      0 0
      • 2. Bóďa  

        Borec, gratulace! ;)

        0 0
      • milmat  

        To je ten Honzis, jak furt píše, že mu to neběhá?!

        Gratulace!

        0 0
        • Honzis  

          jo, neběhá, dobrý to bylo v úvodním kopci, kdy jsem jim to chtěl znechutit do 6–7% pod 5/km, čímž jsem asi drobet zakyselil i sebe :-) seběhy opatrně, za Ádrem ještě tempo, po 20km lehce křeče do stehen, tudíž seběh po kamenech na bufet Zdoňov už nic moc, kopec špatnej, vedro, další seběh už skoro po 5/km a bolest všeho, poslední kopec cupitání, seběh částečně pěšky a křeče do stehen v Bučnici, somrování pití od bikera a poslední 3,5km pajdáním do cíle. Při zutí bot křeč do lýtka, další tak 3 hodiny mi je blbě, ležím ve spacáku, chodit moc nejde :-(

          dnes procházka ve skalním městě kdy jsem těch 6km sotva odpajdal, vyjetí na kole a furt špatný p lýtko + obě stehna, ale jestli to půjde tak za rok zase! :-D

          0 0
      • 01carbon  

        Projížděl jsem trasy Sudet a Trilogy před asi 3 týdny – týden mi na ty trasy stačil tak akorát a zařekl jsem se, že max se pojedu podívat. Drsný kraj, drsné trasy. Gratulace převeliká.

        0 0
      • kokoska.rokoska  

        To jsou nápady, běhat na (hezkém) MTB závodu :-) Gratuluji!

        0 0
    • Delkim  

      Ten Východ je stejně nějaký úspěšný, to bude tím pravidelným šrotem do Poděbrad a rozhodně méně piv než chlemtají na Západě :)))))

      Já se skromně taky přidám, vařbuch Delkim dneska druhé místo v poharů UAC, časovka v České Lípě.

      NP 390 W na necelých 25 minut

      0 0
      • Delkim  

        btw a kdo se koukne na Stravu, tak uvidí jak se za odměnu cpe Delkim kachnou :) tedy má s ní fotku, abych to upřesnil :)))

        0 0
        • milmat  

          Honzo gartulace!

          Kachna: každý přece ví, že se s jídlem jen fotíš. V extrémním případě ochutnáš a vyplivneš ;-)

          0 0
      • karliner  

        No, po demontáži západní sekce už to množství piva není zase něco extra :-D

        0 0
      • jecnak  

        Gratulace oběma, pánové. Fakt moc pěkný výkony.

        0 0
      • Delkim  

        btw konečné výsledky

        0 0
    • milmat  

      Na neděli Hroch naplánoval kafe u Myšáka v Sázavě (já jsem samozřejmě také pro :-). Start Mochov hotel 9:00 a pak Č. Brod 9:30 (křižovatka na Čelákovice, vedle Moto Velo). Tempo bude mírné, max. NP 250W. Po cestě návštěva pálenice ve Zvánovicích a určitě i další zpestření.

      0 0
      • Honzis  

        nechcete to šoupnout, ráno bude zbytečně chladno a pak se upečeme

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ani ne odpo bych chtel byt doma jeste uzitecnej.

          PS. ve Zvanovicich mostujou, treba do bidonu jablka koupis na miste

          0 0
          • milmat  

            :-) to říká vždy večer před vyjížďkou…

            0 0
          • karliner  

            Tvl, to si furt eště neuvědomuješ, že doma jsi nejvíc užitečnej, když tam nejsi? ;-)

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      V sobotu pojedu http://www.kokorinskaklasika.cz/propozice/ na Kokorinsku. Budu vyjizdet na veteranu (tj zadny srot) cca v 8 z Celakovic, kdyby se chtel nekdo pridat (ev. Brandys, Kostelec) a podivat na poradny kola nebo pozdravit Derfly. Zpatky pocitam ze me Jana vyzvedne pozde odpoledne autem.

      0 0
      • milmat  

        Tvůj veterán není šrot, OK :-).

        Já mám na sobotu rezervovaný čas na kolo, ale kam to bude zatím nevím. Toto je jedna lákavá varianta, omrknout fousaté veterány a oběd v pivovaru nebo cyklo restě ve Mšenu. To nezní úplně jako špatný plán na sobotu. Více kopců pak Sázava, ale dlouho jsem nebyl také směrem na J, JV. Jsem otevřený sobotním výzvám, počasí bude OK.

        0 0
        • 01carbon  

          Jedu na kk autem. Veterana mam pujceneho, jsa mladik v rozpuku = hladce oholen. Domestik by se hodil ;) pokud by nekdo chtel priblizit z phy sz.

          0 0
      • Delkim  

        Ach jo, moje oblíbená akce… Bohužel v sobotu mám letos poslední závody (mimo Trubu).

        0 0
      • jecnak  

        Nejak se tam snad objevim solo dopo, abych byl odpo uzitecne domaci zvire.

        0 0
      • milmat  

        Hrochu, jak odhaduješ časy v Lobči a v cíli? Že bychom to nějak naplánovali a potkali se. Po trati se asi nemá smysl motat, když jsou tam striktní pravidla, které můj veterán neplní.

        0 0
    • milmat  

      V neděli caffè classico. Start 9:00 Mochov. Dle všeho bychom měli být do deště doma (cca 13:00).

      0 0
    • Honzis  

      Zítra Truba classico – tzn sraz tuberáků v cíli a Delkim hlavní hvězda dole při vyhlašování :-) Otázka zní, zda přiletí Kuře a jestli ho někdo dokáže porazit …

      0 0
      • 2. Bóďa  

        Ty a během. :D

        Zítra na viděnou.

        0 0
        • milmat  

          Já vám všem budu držet pěsti na Valašsku :-). Ale v neděli bych dal kafe nebo jiný šrot…

          0 0
          • Jaarque  

            Tak bych v neděli vyjel. Nejsem úplně ve formě, hákování to jistí :D

            0 0
            • milmat  

              No super, neděle bude klídek, pokud nedorazí Hroch. Já dnes kopečky na Valašsku a zítra mám v plánu návrat z Vysočiny. Takže budu mít toho dost. Neděle social ride!

              0 0
              • myreczech  

                V kolik kdyžtak Mochov? Utáhnu šrouby a možná se přidám…

                0 0
                • milmat  

                  Mochov hotel, neděle 9:00.

                  0 0
                  • milmat  

                    Hlavně se na zítra přioblečte. Dnes večer už celkem dobrá kosa, zítra beru i rukavice.

                    0 0
                    • 2. Bóďa  

                      Kudy jedete? Když budu fit, po cestě bych se třeba připojil. Díky

                      0 0
                      • milmat  

                        Asi klasika do Poděbrad, trase dle dohody na místě. Tak mi případně zavolej.

                        0 0
                  • Jaarque  

                    Ou, změna, zítra nejedu. Musím dopoledne skládat obývákovou stěnu… :(

                    0 0
          • Honzis  

            v neděli BĚCHOVICE, to je absolutní šrot :-D

            0 0
        • Honzis  

          no že bych o 1sec porazil Dubce jsem úplně nedoufal, na druhou stranu jen 5sec před „gorilou“ z Úval, tam musely padat hrozný watty :-) No a Jonáš Vojtěch nový traťák 5:12!!! to je úplně jiná liga – jo a má na Scottu jenom Ultegru, 105 pedály takže je prostě důležité mít 7W/kg na 5minutách a pohoda :-D

          0 0
          • 2. Bóďa  

            Gratuluji! A padnul osobák? :)

            A běh kolik?

            0 0
            • Honzis  

              běh 10:00 po té MTB trase, co je tak o 200m kratší. Zajel jsem 5:42, což je můj standard, mám 5:38, 5:48, 5:41, 5:42 za poslední 4roky, na to jak jsem se cítil a netrénoval intenzity na kole to beru

              0 0
              • 2. Bóďa  

                To je mazec.

                Lesem je to o 800 m kratší, ale na kole to asi rychleji nejde. Na fullu po silnici se sádrou 7:06 a lesem jsem to jel nejlépe 7:25.

                0 0
          • Delkim  

            Gorila z Úval? Ty mi dáváš :)))))

            Já jsem samozřejmě maximálně spokojený. Nečekal jsem, že ten loňský čas překonám. Byl to totální šrot, zlatá obyč časovka. Tohle jsou pro srovnání moje časy za poslední 4 roky:

            2015 – 6:05 / 2016 – 5:54 / 2017 – 5:52 / 2018 – 5:47

            0 0
            • milmat  

              Gratulace Delkimovi a Honzišovi!

              0 0
            • Reggie  

              Gratulace, ty medaile jsou z perníku?

              0 0
              • Delkim  

                Ano :) A v igelitce byla zelenina ze Semic :)

                Dneska jsem z ní udělal k večeři luxusní bramboračku! Konečně pořádná cena pro vítěze :)))

                0 0
                • 2. Bóďa  

                  My zpracovali hned v pátek, teď na mě zbyl poslední talíř. :))

                  0 0
    • milmat  

      Na sluníčku je parádně, tak já vyrážím.

      0 0
      • milmat  

        Dnes na startu bída, ale následně se mi podařilo vyplnit plán social kafe nejprve na kafi a koláči u Mirka a následně klasika pivko a hruška s Edou! Mám vás všechny pozdravovat. Takže konec dobrý, všechno dobré – díky Mirku a Edo.

        PS: polévka doma cuketová, výborná tak, že jsem ji nestihl ani vyfotit :-)

        0 0
        • myreczech  

          nz…:)

          no po tobě dorazila ještě delegace z Úval…

          příští víkend má být prej ještě babí léto, tak snad už taky vyrazím…

          0 0
    • madik  

      Nevím jestli je letní vlákno úplně aktuální si nejsem jist, ale v odpoledních hodinách by to snad už léta trochu připomínat mohlo :)

      Nějaké plány na víkend? Já se asi přidám kamkoliv, nebude Delkim plánovat zase žranici na farmě třeba ? :P

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Sobota: mame sraz s Milosem v 9 v Mochove, na neco delsiho smer Tynec n. S., Slapy, N. Knin, a ja se pak nekde nejspis odpojim smerem na Dobris a Pribram na chalupu.

        0 0
      • ms82  

        Alternativa k nabidce vyse je standardni Krivoklat. Ve 12 ze Zlicina. V Nizboru obed, v Beroune kafe. Na pohodu.

        0 0
        • madik  

          Jeatli skutecne na pohodu, tak bych se asi pridal, nechce se mi rano mrznout cestou do Mochova. Kopce bych rad jel volne, rovinky klidne v tempu.

          0 0
          • ms82  

            Skutecne :-) Ja samozrejme preferuji opacne, kopce tempove a rovinky v pohode. Mam ale pred cyklodovolenou, takze znicit se nehodlam urcite. Akorat zadne pridavky, potrebuji byt rozumne doma, abych umyl a sbalil kolo.

            0 0
            • madik  

              Ok tak se pridam, ja to urcite hnat nebudu :) Jinak kdyby to slo posunout na 11 tak bych radeji, jinak teda ta 12h.

              0 0
              • ms82  

                Uz jsem domluveny se tretim na 12. A nestihl bych beh, takze nechame :-)

                Edit: Metro 11:58 na Zlicine.

                0 0
      • Honzis  

        Sabotoval jsem TdB, ale chci zkusit ještě Krkonoše vlakem do Staré Paky.

        V neděli by šel ten váš gravel na Sázavě, případně i silniční verze, ale nic moc dlouhého už neplánuju a raději později, ranní 3–4C dneska teda žádnej šlágr :-(

        0 0
    • milmat  

      Zítra v neděli klasické kafe. Měl by dorazit Ječňák, Hroch měl být ve vojenském prostoru, ale utržené lanko mu změnilo plány, tak by také mohl dorazit. Sraz Mochov hotel 9:00.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jdu menit lanko, ale nozky boli.

        0 0
        • milmat  

          Asi jsi to s tím silovým tréninkem přehnal :-).

          Já jsem spěchal domů, abych dojel za světla. S vámi se to mohlo zvrhnout a já jsem ještě musel vyrazit na kontrolu tanečních.

          0 0
      • madik  

        Ok dorazim. S Jecnakem se muzeme zase sejit u benziny v 8:35.

        0 0
      • jecnak  

        Budu tam.

        0 0
      • Reggie  

        Já nějak nejsem ve své kůži a tak si pěknou neděli nechám ujít :-(

        Moc to nehoňte.

        0 0
    • jecnak  

      Jen pro informaci. Silnice Březí – Babice má kompletně nový povrch. V Klánovickém lese spojka Klánovice – Úvaly jižně od trati – stále probíhají stavební úpravy. Možná by mohl být nový asfalt!?

      0 0
      • Honzis  

        to bych rád spojku skrz Klánovičák, ale jestli to spíš totál nedojebou :-( Zkusil jsem i tu severní variantu, ale na silnici to je hraničně sjízdné v úseku k Horušanům. Do toho rozjebaná Sibřina totálně, děsný, to už nevím kudy se vymotat z Prahy …

        Březí díky za info, to bych mohl po čase zase prubnout!

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jizni spojka dobra zprava, jsem si nevsim.. Na severni pak navazuje zabavny trail celkem OK i na silnici na Tlutovousy https://mapy.cz/s/37Bhk.

          A taky se mi libi zluta od nadjezdu v Klanovicich do Jiren,taky na silnici celkem ok, akorat pak pred vsi kus siroke sotky. jana to pak chvalila z Jiren do Horousan, ale to nemam projete. https://mapy.cz/s/37Blt

          Ted uz to spis smeruju na zelenec, neb za tmy mi pak vic vyhovuje cyklostezka nez silnice.

          0 0
          • Honzis  

            Jirny – Horušany je úzká zapomenutá asfaltka, znám. Jen jsem teď po pár gravel vložkách zjistil, že prach nesvědčí komponentům a provozovat to furt bych nechtěl, takže dnes pokorně po I/12 :-) a kor za tmy se mi nechce příliš off roadovat.

            0 0
            • jecnak  

              Na prach je jednoducha odpoved – vosk.

              0 0
              • milmat  

                Jsi mne předběhl, pak to stačí vít houbou/smetáčkem a vodou. Operace na 5 minut.

                0 0
      • Delkim  

        Babice pozvrzuji! Hned jsem to musel testnout. Nádhera.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Sobota bych podnikl dalsi pokus o vyjezd na Brdy a sklizen orechu a vecer zpatky s Janou autem.

      Laka to nekoho? 8.30– 9 Mochov/Brod­/Prisimasy, chlebicek v Ondrejove, obed Nespeky nebo Energon u Oboriste u Dobrise, ev kava a mrkvovy dort v Dobrisi u velblouda, podle nohou a casu kolecko po vojenskych Brdech; kolem 7 zpatky autem na Prahu. ca 130–160km.

      Jestli nekdo tak se ozvete, abych nalozil do auta drzaky na kolo.

      0 0
      • jecnak  

        Nadhodim konkurencni nabidku. V sobotu pojedu ozkouset bajka pred tim nez ho nalozim a odjedu. Klasicka trasa z Pavlicek (pokud bych jel sam a nebo se zdatnymi partaky, tak z Osinalic) do Usteka pres Krapnik, Vlhost, Hridelik, Ostre, Martinske Steny, Husi Cestu, Capa atd. Lehci teren vhodny s dobrou rukou i na CX kolo. Je to na cely den. V pripade zajmu naberu na Cernem Moste na metru.

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          To zní moc lákavě ;-) Tak já se hlásím (když to nebude moc kudla ;-)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Si to uzijte, ja fakt potrebuju tam dojet a i bych potreboval udelat i neco doma, takze v nedeli jen na ne moc dlouhy kafe.

          Prej se nad Skotskem rozpada nejakej hurikan, tak Gore zdar! ;-)

          0 0
          • jecnak  

            Dneska jsem lehce doplnil satnik. Pripadal jsem si v tomhle pocasi jak nejvetsi skarohlid. Pristi tydny ma ale byt pekne. Na skotske pomery.

            0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          S tím CX kolem si měl pravdu. Některý výjezdy by bylo rozhodně efektivnější hodit kolo na záda a běžet ;-) Ale i tak jsem si dneska hodně posunul hranice ve výjezdu – některý turisti dost nechápali :-) Jo a ten závěr na Panenský Hřeben a pak Nedvězí – dobrá nakládačka, cestu jsem musel doslova dopočítavat, protože tam snad 100 let nikdo nešel/nejel :-D Ale jinak super ! Díky.

          0 0
          • jecnak  

            To jste teda museli jet jinudy. Krome vyjezdu zpod Hrideliku se dalo vsechno a asi i na cx s mrtvyma nohama na konci. Nekdy to zkusim, az pojedu sam.

            Panensky hreben jsem uvazoval, ze vam nafotim. Dal uz to slo krasne.

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Já se jen držel tý čáry cos namaloval ;-) Čápa jsme si vydrtili po žlutý. Tys to měl kousek jinak a pak se to připojovalo. Kde ses to ráchal?

              0 0
              • jecnak  

                Uz koukam, ze to mapy.cz finalne nakreslili zas nejak debilne. Mrkni na moji Stravu. Tak se to melo jet, byt tam teda mam bonus u Helfnburku, ktery byl zamerne a super. Opalovacka a maceni nohou je primo v Osinalicich pred statkem.

                0 0
                • R-A-D-I-U-S  

                  No jo, vylepšený SEZNAM, tak k tomu se už neznám. Planuju už zásadně v Mapsource. A STRAVA je taky přátelská, bez registrace nic neukáže. Nepochopili, že je na nic nepotřebuju ;-)

                  0 0
      • Honzis  

        ještě je tu nedělní nabídka – Krkonoše dle hesla co kdo snese :-D

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          S tebou do Krkonos leda Delkim ;-)

          0 0
        • kokoska.rokoska  

          Stavte se na kávu; potřebuju naštípat dřevo :-)

          0 0
        • Delkim  

          Snažím se dát dohromady druhou partu soused+kamarád, jeli by pomaleji a sešli bychom se v půlce trasy na obědě. Ideální kombinace pro další zájemce!

          0 0
          • Honzis  

            oběd na Rezku, zatím v plánu 5 kopců – Víchová n/Jiz, Bratrouchov, Paseky, Rezek, Benecko

            0 0
          • kokoska.rokoska  

            Mno, jestli bude trasa taková, jak tuším, tak pomaleji nepojedou. V 25% stoupání buď pojedou taky 1500+ VAM, nebo budou talčit :-)

            0 0
            • Honzis  

              netřeba se bát, nejoptimističtější varianta jest https://www.strava.com/routes/15817209

              0 0
              • kokoska.rokoska  

                Tak to jo. Tohle bude v klidu. Já čekal, že zařadíš špeky jako právě Janovu horu, Vítkovice->Benecko po K9, případně Benecko přes Kněžice kolem kapličky, či Horní Štěpanice :-)

                Tak si je dám já sólo; v neděli mám vyjetí po sobotním běhu, což bude docela výzva.

                0 0
                • Delkim  

                  To by zkusit mohl, ale nevím jak by se dostal zpátky, já bych ho za tohle zpátky do auta nevzal :)))

                  0 0
                  • Honzis  

                    myslím že takový Bratrouchov a Františkov budou taky trochu kousat :-)

                    0 0
                    • kokoska.rokoska  

                      Tak z Františkova nahoru to má v nejprudším místě rozhodně přes 20 %, ale jen pár metrů a Bratrouchov zas tak hrozný není. Neboj, Delkime :-)

                      0 0
          • madik  

            Ja bych se asi pridal, kdyz pojedu v pomaleji parte :) V kolik chcete vyrazet a kde byste me mohli nabrat?

            0 0
            • Delkim  

              Večer dám vědět jak s logistikou, jedeme zatím 2+2 ve dvou autech a bohužel v momentálním auto_složení není kam přidat další kolo. Odjezd kolem 8:30, abychom byli po 10 v Jilemnici.

              https://www.strava.com/routes/15831246

              0 0
              • kokoska.rokoska  

                Jestli mi hodíte jedno-dvě kola ještě teď odpoledne, do Krkonoš vám je vezmu. Ale jak je dostanete zpátky netuším :-)

                0 0
              • Honzis  

                a nedal bys svoje kolo dovnitř? nemusí být všechny na střeše, ne?

                0 0
              • madik  

                Auto bohužel nemám, tak s tím určitě nepomůžu. kdyby se místo na kolo a mě našlo, rád pojedu. Kdyžtak dej vědět :)

                0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Naprosta nadhera dneska, ostatne jako asi kdekoliv.

        0 0
    • jecnak  

      Zitra klasicky sraz v 9 v Mochove, 8:30 Benzina Horni Pocernice. Neklasicky na Sazavu k Mysakovi?

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      V nedeli zvu east gang i okolojedouci zapadni migranty na posrotovni Coffee & Cake, budeme mit Otevreny dum. nebo kdykoliv behem odpoledne a vecera, zavirame ve 23h.

      (Souradnice kdyztak SZ)

      Co sobota? Necopreskilo, smerem k Povltavi, Sazave, Koko/Raj?

      0 0
      • milmat  

        Souřadnice na Strava :-)

        Na sobotu bych dal něco středního, třeba kafe Ondřejov (mají tam i chlebíčky). Sraz 9:00 Mochov? Via Bučiny, Zvánovice, Bělokozly, Ledečko a pak někde na Kouřim a zpět. Bude chladněji, kopce příjemně zahřejí.

        0 0
      • Delkim  

        V sobotu mám školení trenérů, ale neděli se zkusím přidat. Souřadnice prosím do SZ, už si to od těch švestek nepamatuji.

        0 0
        • Honzis  

          asfalt skrz Klánovičák takřka hotov, chybí asi 300m od silnice úvaly – jirny, jinak luxus. Bohužel by to chtělo ještě protáhnout kolem kolejí k Běchovicím, aby to bylo použitelné na cesty „do města“.

          V neděli asi poslední šance na něco „většího“ – takový Šternberk v tempu na 300 NP :-D

          já to budu mít od pondělí v Jánkách spíš na běh nebo čumění z okna na sníh :-( Takže zítra a v neděli chci ještě nějaké kopce, když už tam budu.

          0 0
          • Mikikuba  

            Ježíši děs běs:( Nesnáším tohle asfaltování.

            0 0
            • ms82  

              Ackoliv na kole preferuji silnici, s timhle souhlasim. V zemich, kde nemaji jen radost z toho, ze si muzou dovolit asfalt, nechavaji i nezabetonova­ne/nezasfalto­vane cesticky, po kterych se treba lepe beha. Navic to tak akorat pritahne bruslare a budou mit i silnicari po srande.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Tady ale uz byl takovy ten exasfalt. Takove to „In England they ride on the left. Here we ride on what's left“

                0 0
                • jecnak  

                  Skotske prislovi? Misty to docela sedi.

                  0 0
                • ms82  

                  Aha, tak to si pamatuji, jak vypadalo. Byl jsem tam jednou dvakrat. Poznamka byla spise obecna, Klanovicky les mam na behani z ruky a na kole tam nepotrebuji.

                  0 0
            • Honzis  

              ale při intenzitě dopravy „z východu“ a uzavírkách není moc variant kudy na silničce jet a minimálně v létě se to dá použít – kolik se tam vyrojí pejskařů, bruslařů apod je otázkou, aby z toho nebyl „václavák“. Bohužel mně spíš chybí stezka od újezda přes Běchovice do Kyjí než tohle :-(

              0 0
          • jecnak  

            Super, jsem rad, ze to opravili komplet.

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Vcera hledal mimosilnicni spojeni z Kolodej a zjistil ze alternativni spojku https://mapy.cz/s/3b9hl do Ujezda zrovna maj vykopanou a delaj tam asfalt. Na ni navazujou pak skoroasfalty v Klanovicaku a dal cs do HP.

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Neděle 9h Mochov, pravidelný program, přiměřený šrot- mě po dnešku bolej nohy, Miloš bude zmožený po odpolední pouliční sešlosti souseda domácího pivovarníka a okukování sousedek v sauně. Po dojezdu zvu na švarcvald, medovník, štrůdl i jiné pamlsky.

      0 0
    • Reggie  

      Kdyby se někdo v noci nudil, může mrknout sem.

      0 0
    • milmat  

      Když jsme u těch nových asfaltů, tak další nový kousek je vedle Ondřejova. Konkrétně se jedná o cestu mezi Lensedly-Kaliště (pěkný název!). Možné to bude dokonce už od Turkovic. Já jsem naplánoval zpevněnou cestu spojující Turkovice a Lensedly. To čistokrevný gravel, takže na silnici ne (kromě Hrocha)! Pokračovat se dá na Chocerady, cesta na jedno auto, sem/tam díra, ale na silnici bez problémů.

      0 0
    • milmat  

      Na sobotu je předpověď relativně dobrá, takže bych dal nějaké kilo +. Možná by stálo za to pokračovat ve výzkumu okolo Sázavy, mám tam nějaké další kandidáty. Takže předběžně start sobota 9.00 hotel Mochov. Neděle je zatím špatná, bude dopoledne pršet. Už to bude chtít nasadit blatník a připravit se na krásnou zimu :-)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jsem se tesil ze bude prset a ze teda neco doma udelam… Rano potrebuju na postu.

        0 0
        • 01carbon  

          Nevim esli se Milosovi nerozbil aladin. Me teda na sobotu ukazuje modro zelenej hnus cele dopo – ted jsem se dival. Klidne si nech ten hrach a kroupy sesypat at mas co prebirat.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tak kdyz se nikdo nehlasi, domluvime se s MM operativne na pozdeji cca 10 a podle pocasi.

          0 0
    • Jaarque  

      Mám na vikend půjčený Spesh Diverge, najde se někdo na kratší gravel/CX/zimák jízdu? Samosebou podle počasí, preferuju spíš odpoledne/večer, kdy bývá tepleji…

      0 0
      • jecnak  

        Jel bych, ale koukam, ze vezu pocasi ze Skotska.

        0 0
        • milmat  

          Skotská by byla lepší, ale v neděli odpoledne by to mohlo jít. Uvidíme.

          0 0
    • myreczech  

      je to trošku s předstihem…ale v dubnu 2019 se vrací na místo činu tazmánská čertice Sharron…tentokrát jede +1…s manželem To­nym…

      minule se moc vydařil květnový Ještěd, víc teda aspoň těm, kdo měli neco najeto, že…:)

      https://www.strava.com/…s/1539793868

      https://psyclepaths.com/…an-rhapsody/

      Plán mají takový že v neděli 21.04.2019 od­poledne přilétá, tak dva dny se budou plácat u nás…a pak vyrazí na svoji evropskou tour…ČR, Polsko, Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko, Itálie, Giro a zas nahoru…5ti týdenní roadtrip…odlétají zas z PRG 30.05…ale to asi už budou slušně dobitý…:)

      No tak teda vymyslíme pro ně zas něco hezkýho na ten začátek ať mají zas na co vzpominat…? Vyjde to asi na velikonoční pondělí…

      0 0
      • myreczech  

        asi to vypadá spíš na ten květen…víkend 25.05–26.05…to velikonoční pondělí dají dolámaný z Ekconomy max tak kolečko kolem baráku, možná kafe v Poděbradech…

        0 0
    • 01carbon  

      Kdyby východní klika nevěděla kam o víkendu, tak si může zvopáknout hnusné asfalty a brutální sázavské kopce do Poříčí – v so lítám.

      0 0
      • milmat  

        Já jsem se právě dozvěděl, že v sobotu budu na Vysočině. Ale v neděli bych dal easy coffee.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Sorry ale minule jsem tam nariz oba plaste, kolem toho vaseho „letiste“, to je moc i na mne.

        S nedeli budu pocitat, v sobotu bych moh taky, nejake kilo nekam, tempo mirne.

        0 0
    • jecnak  

      Předběžná dohoda na neděli – pomalejším tempem v dámské společnosti. Poděbrady nebo Sázava. Sraz klasicky v 9 v Mochově.

      0 0
      • myreczech  

        neděle by mohla klapnout…snad mě doma pustí…

        0 0
      • Salind  

        Ahoj, pribirate na vyjizdky i dalsi? Nebo to mate jako uzavrenejsi, klubovou jizdu ?

        Nejak se mi nedari na zitra presvedcit kamarady a ve vice lidech se jezdi lip :-). Tedy kdyby to slo, rad se pridam.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jen prijed, posilit kliku Trek ;-). V Mochove pred hotelem, je tam socha Pumpa jde na montáž.

          0 0
          • Salind  

            Dekuju za velmi prijemnou vyjizdku (vsem). Jestli to bude vychazet, tak se myslim, jeste parkrat uvidime :-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No byva to i mene spolecenske ;-) Budem se tesit.

              0 0
            • milmat  

              Jo, dnes to bylo hodně pohodové a mě se to také líbilo. Na zimu ideální tempo. Večer jsem nahodil blatníky, takže já se rozhodně nebudu chtít přes zimu moc ničit (na kole :-).

              0 0
              • jecnak  

                Bylo to fajn. Akorat tedy na CX s blatniky jsem si maknul vic, nez jsem cekal.

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ty jsi prvni, ktery rozjizdi šrot. A Aleš, když dorazi na svem salónním zimáku.

                0 0
                • milmat  

                  Včera jen jednou omylem…ale už mám také plnou zimní výzbroj, to mi přistřihne křidélka.

                  0 0
      • madik  

        Taky snad dorazim, jestli me dnesni zwifteni prilis neznici :)

        Budu v 8:30 u Benziny.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      OT, tak ten plast Challenge, ten jak jsem si s nim uzil takovy pekny vecer v Grossettu, tak ten umrel. 6800 vpredu u me. Jsem mu nakonec odpustil, protoze zavodni plast Calibra tam byl po 1300 jak cednik a Conti jsem riznul po 1500 (gravel je previt).RIP.

      0 0
      • karliner  

        To moc nevydržel. Bezdušovej Schwalbe ProOne mám vepředu asi 8000 km a furt v pohodě. Vzadu ten samej mi vydrží tak 5000…

        0 0
      • 01carbon  

        Kdybych byl byval vedel zes tel čelendž z pumpy nebo studny zabalil, tak Te nevemu na palubu na cestu z5 ;)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Proc? Bojis se ze si te najde a vycte pichani? Tohle nebyla ta galda ale plast, co mi trikrat usel. Tu galdu ze studny jsem samozrejme vzal taky a zasil. Mam ji jako rezervu na veterana (kdyby me treba napadlo jet na to vase zajebany letiste).

          0 0
        • karliner  

          Doprdele, musím přiznat, že tomu slangu mladých pušek úplně nerozumim :-D

          0 0
      • Honzis  

        měl bych pro tebe epesní Durano 28mm, podlepené, ale zvládlo vždy vše včetně Tour de Brdy a šotek v Krkonoších :-) Asi ho o víkendu sundám, otázka kam ho narveš – možná spíš mladýmu na nádražku

        0 0
        • milmat  

          Na nádraží může použít nové Mitas CX, mám je vyřazené, nedržely tlak (TL).

          0 0
          • 01carbon  

            Mladej dostane zalepene chalenge, Hroch obuje Durano. A Mara mi skoci pro pivo (ale ne ve flesi neb tam pivo nemaji)

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Sobota, tak v 10h, cca kilo, anyone? Sazava, Koko, Rozdalovice/Loucen? Nebo mam byt uzitecne zvire?

      (Milos na dalnem vychode, Honzis ladi formu na kundu a Delkim zneskodnen patnactikilovou gymnastkou…)

      0 0
      • McBlacky  

        špatnej směr. Taky se chci někam vykopat, ovšem táhne mě to na Fabiana do Hostomic. Někdo tu podzimní kontrolu kvality piva dělat musí :)

        0 0
      • Reggie  

        Zítra ne a nad nedělí dost přemýšlím, nějak se ještě necítím dobře.

        0 0
        • Metropolis  

          Ahoj pánové, v neděli bych když tak něco dal.

          0 0
        • jecnak  

          V nedeli bych take jel. Klidne i cx. Bude jeste sucho.

          0 0
        • Salind  

          V nedeli se rad pripojim. (jen silnicka s hladkymi plasti, tedy to cx velmi mirne, az skoro vubec… )

          0 0
      • Honzis  

        možná něco podniknu, ale nezaručuju … Hlavně 10tá se mi zrovna nehodí.

        P.S. očekávám davy 17.listopadu večer v Čelákovicích! Blacky by mohl prohnat eliťáky, ne?

        Když by Radim v neděli vzal cx, tak startuji přesně v 12hod Velkundu v Krčáku.

        0 0
        • kokoska.rokoska  

          No, vzhledem k tomu, že loni Petr Pechek dostal naloženo třičtvrtě minuty, tak na „prohnání eliťáků“ to chce mít „černou“ nejen v přezdívce, ale hlavně na kůži :-)

          0 0
      • jecnak  

        Tak nakonec s Hrochem jedem zitra kratkou silnicni trasu z Brandysa do Kostelce, Konetop, Sudova Hlavna a zpet do Celakovic. Sraz v 10 na starem moste pres kajakarsky kanal – most, kde zacina cyklostezka. Dorazi i hlavni lokomotiva Vychodni sekce.

        0 0
    • milmat  

      Tak sobota je jasná, já budu ještě pořád tady na Východě, ale v neděli bych měl být doma. Nedáme poklidné kafe jako minule? CX jsem už přezul a nasadil blatníky, tak bych zůstal na asfaltu. Pokud se něco nezmění, tak to vypadá na jednice.

      0 0
      • kokoska.rokoska  

        Na poklidné kafe po asfaltu bych se nejspíš přijel podívat. Na kole, kůň počká…

        0 0
      • jecnak  

        Dame. Sraz v 9 v Mochove pripadne v 8:30 v Hornich Pocernicich u Benziny. Vecer kdyztak zavolam do Olivera kvuli rezervaci. Co vy na to?

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          +1 hroch

          0 0
        • Salind  

          Rad se pridam.

          0 0
        • milmat  

          OK

          0 0
        • Delkim  

          Sundám dlahu a zvážím to!

          0 0
        • jecnak  

          Jen takove drobne doplneni k vcerejsku. Toto je prujezdne na silnicce – novy asfalt – cyklostezka.

          0 0
          • kokoska.rokoska  

            Super zpráva, díky!

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            To zkusim udrzet do pristiho srazu v Drevcicich, sbohem rozjebana silnice do kopce a proti vetru!

            0 0
            • milmat  

              Ale musíš mít Mercedes :-). Na druhou stranu cesta mezi Toušení a Zápy je celkem frekventovaná. Ten povrch je v jakém stavu? Na silničku?

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Jako myslis ta spojka od prejezdu v Touseni ke hrbitovu v Zapech? To byvala travnata pesina. Gravel dream :-)

                0 0
                • milmat  

                  Ne, myslím tu cestu pro auta od Vekry přes koleje na Zápy.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    ??? Jsme tam jeli x krat, ne? Ale ted nevim jak to vypada, myslim ze je to nejak polepeny a novy asfalt az na kraji v Zapech? Tam jezdim nerad a malo.

                    0 0
              • 01carbon  

                Jenom mimochodem (když už je to zimní vlákno tak to tu klidně zaplavelím) krajští silniční odporníci most Brandýs-Zápy přes D10 zkolaudují cca v termínu, ale ten kruháč (co je nyní kyvadlová doprava řízená semaforem) bude dokončen až tak v 1/2 prosince. Prý nestabilní podloží, potřeba více štěrku… a odhaduji, že potom budou dělat ještě druhou polovinu vozovky (po které se nyní jezdí). Kocourkov, nenacházím slova.

                0 0
                • jecnak  

                  Tak když si na posledni chvili vymysli zpivajici fontanu s orlojem uvnitr… V Lyse zas most pres trat budou stavet do zari. Zari 2019. Zrejme bude soucasti i nova zastavka metra D.

                  0 0
                  • Delkim  

                    Neskutečný kolik toho letos rozjebali tady v okolí…

                    0 0
                    • karliner  

                      Tvl, vy jste parta hejtrů. Léta nadáváte, že máte rozjebaný silnice a když je začnou opravovat, je to taky špatně :-D

                      0 0
                      • Delkim  

                        Naopak, rozjebali právě že i spousty pěkných úseků, většinou kanalizace nebo vodovod.

                        0 0
                      • 01carbon  

                        Ten most u Záp přes D10 opravují od letošního jara a měsíc před plánovanou kolaudací začali dělat příjezdovou komunikaci k mostu. Takže most otevřou jen s 10denním zásekem, ale jezdit se přes něj bude teprve až postaví kruháč a pár m silnice, které k tomu mostu vedou.

                        0 0
                        • Delkim  

                          Tak to by tak hrálo, aby nám přes ten opravený most jezdila auta :)))))

                          0 0
                          • Martin.nakole  

                            Neboj. Pro auta tam vyasfaltovali cyklostezku kolem Lidlu. :)

                            Nejřív jsem si myslel, že tam jezděj jen cyklisti, dokud se za mnou neozvala policejní houkačka.

                            0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        No ona soucasti toho je od jara systematicka snaha vyvolat co nejvetsi chaos, aby si fakt vsichni vsimli ze se hodne opravujou silnice. Jako treba zavrit klicovy mosty a vsechny dalnicni najezdy v okoli na Hradeckou i Boleslavskou dalnici.

                        A vzornik historickejch asfaltu z Celakovic do Mstetic ovsem zustava bezpecne nedotcenej.

                        0 0
                        • karliner  

                          Tam už si za ta léta myslím, že v Čelákovicích vznikl nějaký spolek za zachování historického úseku, který torpéduje všechny snahy o rekonstrukci, po vzoru těch zachránců pavé úseků na Roubaix :-D

                          0 0
      • myreczech  

        tak mě to snad vyjde taky…

        0 0
    • Delkim  

      Dáme podzim?

      0 0
    • gmg  

      Ahoj, jsou někde na Praze 8 srazy na odpolední vyjížďky na silnici? (cca 50 km)

      0 0
      • gmg  

        Čekám dnes u BMX areálu v Bohnicích (50.1277556N, 14.4338069E), odjezd 18.00 hod. Trasa Klecany, Postřižín, Odolena Voda, Líbeznice, Čakovice, Čimice (konečná)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.