Víkendové silnice Praha východ - zima 2018/2019

121 nepřečtených
  • jecnak

Léto už asi doopravdy skončilo. Vánoce se blíží ;-)

• Hroch obojzhivelnyj  

#6 !!!!

A major pattern flip is expected over Europe in the next 10 days, as easterly flow begins to establish, pushing much colder Arctic airmass from Russia into eastern and southeastern Europe and then further west into central and western Europe. Average daytime temperatures will drop by at least 10 °C.

• Hroch obojzhivelnyj  

.

• Hroch obojzhivelnyj  

.

• milmat  

Za mne nej Elba, ale ostatní jsou také moc pěkné fotky.

• milmat  

Na víkend se chystá pěkné počasí = slunce a chladno, škoda toho nevyužít :-). Jak jste na tom?

• Hroch obojzhivelnyj  

.

• milmat  

Tak v sobotu silniční alternativa do Poděbrad na kafe. Tempo bude velmi mírné, Hroch bude rozvracet Berlín. Sraz trochu později – Mochov 9:30.

• milmat  

V neděli sraz Mochov 10:00. Dnešní tradiční večerní běh v Čelákovicích všichni přežili. Speciální gratulace Alešovi k PR a tradičně samozřejmě Honzišovi.

• milmat  

Málem by mi unikla diskuse k poslední večeři (řízku) s Karlínerem aka Vánoční večírek BF :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

OT, Peklo 2019 jinak?

http://www.werideflanders.com/en/

https://www.bike-forum.cz/…ix-challenge

Registrace jsou otevrene, ted cca 50E. Anyone? Povoleny je i gravel :-)

• madik  

Ja bych do toho asi šel. byl by to super zažitek.

• milmat  

Já bych zůstal u klasiky – rozm*daných cest tu máme hodně :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

Pro tebe tam maj tu detskou trasu ;-)

• madik  

Máš pravdu, není to nic pro primadony. Ale Tour of Flanders bys asi přežil, tam je jen pár kostkovanejch bergů. Tam budeš stejně tlačit :)

• mikub  

Bacha na předsudky. Ty kostkový bergy tam sice jsou, ale není to zdaleka to nejhorší. Taky tam jsou několikakilometrové rovinaté pasáže na kostkách, které dokážou otrávit řádově víc, než ty brdky.

Osobně mi přišel daleko horší mírný sjezd po kostkách, než ty výjezdy.

• madik  

A to chces jet Tour of Flanders nebo Paris-Roubaix?

• Hroch obojzhivelnyj  

To je mi asi jedno

• madik  

Ja bych asi radeji Tour of Flanders pro zacatek :) Nenasel jsi mapky tech tras? Nevim jestli stoji za to jet tu dlouho 229km, nebo spise jednu s tech kratsich, kde se asi pojede „to hlavni“ bez zbytecneho najizdeni desitek kilometru na zacatku, aby pak nebyly sily na bergy :)

• madik  

Nasel jsem. na zalozce Routes & FAQ jsou popisky. Ta 174km by asi mohla byt nejlepsi.

https://sportivebreaks.com/…of-flanders/

• Hroch obojzhivelnyj  

Kdyz si vzpomenu na kilo po Strade bianche, tak je 174 az az. Navic se staruje od cile. Ony t Flandry jestli si to dobre vybavuku stejne porad dokola prejizdej jeden kopecek tam a zpatky.

• madik  

Tak muze se dat tech 139km, uz to neni o tolik mene. Dle mapky tam chybi jedna smycka s asi tremi kopci.

No bude potreba potrenovat, aby byla sila v nohou. Takove 3–4min prudke kopce budou ideal :) Respektive Vo2max intervaly na trenazeru :P

• Delkim  

Hlavně se pak nenechat strhnout :) Stačí jeden takový kopec na začátku švihu přepálit a cíl se ti setsakramentsky vzdálí :)))

• karliner  

Nebuďte za východní měkkýše a jeďte.

• ms82  

Az se bude zvazovat nejaka horska etapa GT, hlasim se. Kostky bych nejel ani v aute :-)

• McBlacky  

I hear you!

Západní aka „vrchařská“ sekce má na 2019 v záloze takový lehčí vrchařský podnik. Akorát teda cifra převýšení je

petimístná, za to je to jednodenka :)

• jecnak  

Nekdo neco v nedeli? Dal bych neco kratsiho, ze bych jeste odpo vytahl motorku.

• milmat  

Dnes opět slušná účast a tempo většinou mírné :-). Akorát zima a mlha. Ještě, že nebyl led. Původně se jelo na snídani/svačinu, ale kuchyně měla přestávku, tak zbyly zase jen dorty…

• jecnak  

Na sobotu domlouváme s Honzou bajk v Kokorine. Bude mrznout a CHMU slibuje i nejaky snih. Nejspis dame vyslovenou klasiku od hradu, kolem Semanovic a pak bud Zluty a nebo rovnou do Msena k Zivnym do cukrarny a zpet zas nejak terenem.

• Hroch obojzhivelnyj  

Bych se i pridal, ale museli byste slibit damske tempo. Kombinoval jsem vylety s chorošem a dva tydny nesedel na kole.

Muzem cvicne hodit do kufru brusle.

• Hroch obojzhivelnyj  

Hm tak po ranu uz si nepripadam dost ok na celodennni vejlet s chrtama :-(

• madik  

Jen jet, at jsi v dubnu ve forme :)

• milmat  

Já mám rýmečku, ale na sobotu bych dal kafe Ondřejov. Potřebuji nějaké metry up :-). Tempo mírné, beru zimáka a blatníky. Na celodenní bike se mi nechce. Tak dej vědět,

• Hroch obojzhivelnyj  

Tak prece jen Koko, zamrzlo, bude tradicni zimni dvojboj.

• milmat  

Tak já uvidím ráno a dám něco směrem Sázava. Ale celkem mne to mrzí, protože by to mohl být i zimní trojboj :-)

• Honzis  

no jen aby to šlo … Být tebou počkám na odpo na oteplení, aspoň já to tak plánuju, pokud vůbec někam vyjedu

• R-A-D-I-U-S  

Máš kvalitní neoprén ? ;-)

• Hroch obojzhivelnyj  

:-) neopen je pro triatlonisty, my jeli jen duatlon. Ale na kole to klouzalo o dost vic.

• jecnak  

A ja myslel, ze kamenem urazu byly snehem se obaluji tretry ;-) Ano, vim, Hroch je nebezpecnejsi nez lev.

• Hroch obojzhivelnyj  

No uklouzlo to a vzapeti se obalily tretry snehem a obcas celej hroch. A kdyz se nahodou podarilo po boji nacvaknout, tak se scenka opakovala na dalsich korenech. A ze jich tam bylo. Ty dramaticke pribehy se odehravaji daleko vzadu, o to prichazis ;-)

• jecnak  

Tak zitra klasicky v 9 v Mochove. Vzhledem ke stavu cest nejspis po hlavni tam i zpet.

• jecnak  

Mate nejake napady na vikend? Bajka mam v kupe. V nedeli CX v Hostivari.

• ms82  

CX v Hostivari vypada dobre! Ja dam ale v sobotu asi nudne kilo pres kopec a v nedeli nejake LT intervaly do pulky kopce. Ovsem v pondeli se chystam na pekny vylet!

• milmat  

Já mám program daný: sobota snad přesun Vysočina-Čela na svařák street party. V neděli dle počasí, zajel bych ti zafandit a pak je neklidný večer, ne?

• jecnak  

Jak zafandit? Zazavodit.

• 01carbon  

Jsi prihlaseny ;)

ze znamosti bez fronty

Dovez rehtacku

• Hroch obojzhivelnyj  

Se vam ty street party nejak osvedcily.

Ja v sobotu kdyztak jen neco velmi maleho, mam vyhozeny a nahozeny zada tak opatrne, V nedeli uvidim, jak to bude doma vypadat spolecensky aj.

• Salind  

Pokud v nedeli pojedete, pridam se. (aspon vyzkousim blatniky).

A asi bych rad se dostal zpet na 12:30 na Hostivar a zafandil bych Tomasovi

• Reggie  

Já už to tak nějak vypouštím. Na ten cyklokros jsem se díval ale poslední 2 týdny jsem na kole skoro neseděl a nemám ani regulérní materiál. I ten neregulérní (pláště) je už za zenitem a na blátě už vúbec.

• jecnak  

Tak na víkend to vypadá, na možné bruslení minimálně v Koko. Přidá se někdo?

• 01carbon  

Když mi Hroch půjci čertovská zelizka a spoji se to s bikem tak bych se pridal (na zpatecni bych se potreboval zastavit domluvit na Chloumku)

• milmat  

Já bych tam mohl na kole v neděli. Můžeme dát třeba oběd u Pobudy s pivem od Neumanů. Ale trochu se bojím, že bude dost holomráz, což pro bruslaře je dobrá zpráva.

• Hroch obojzhivelnyj  

ale jo. Akorat mi to na brusle moc nepripada. Jestli to v koko neroztalo, bude tam spatny led.

• jecnak  

Uvidime, jak bude vypadat zitra rano Slatina. Dnes uz zamrzla tenkou vrstvou.

• 01carbon  

Mohu se pokusit vystvat v pa odpol nekoho z Chloumku na Harasov. Ale zarucit to nemohu.

• Honzis  

já jsem vyblokovanej, rodinná akce. Max v neděli Českobrodská vánoční 10, dle podmínek.

• Hroch obojzhivelnyj  

Tak jak, dame koko dvojboj v sobotu, nebo to nechame ztvrdnout do nedele aby si uzil i Gravel Force Man?

Mam dorazit na nadrazi v HP? 9.15 a mam pocitat s bruslema pro Honzu?

Hr.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.