Víkendové silnice Praha východ - zima 2018/2019

705 nepřečtených
  • jecnak

    Léto už asi doopravdy skončilo. Vánoce se blíží ;-)

    0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      #6 !!!!

      A major pattern flip is expected over Europe in the next 10 days, as easterly flow begins to establish, pushing much colder Arctic airmass from Russia into eastern and southeastern Europe and then further west into central and western Europe. Average daytime temperatures will drop by at least 10 °C.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      .

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      .

      0 0
    • milmat  

      Za mne nej Elba, ale ostatní jsou také moc pěkné fotky.

      0 0
    • milmat  

      Na víkend se chystá pěkné počasí = slunce a chladno, škoda toho nevyužít :-). Jak jste na tom?

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      .

      0 0
    • milmat  

      Tak v sobotu silniční alternativa do Poděbrad na kafe. Tempo bude velmi mírné, Hroch bude rozvracet Berlín. Sraz trochu později – Mochov 9:30.

      0 0
    • milmat  

      V neděli sraz Mochov 10:00. Dnešní tradiční večerní běh v Čelákovicích všichni přežili. Speciální gratulace Alešovi k PR a tradičně samozřejmě Honzišovi.

      0 0
      • madik  

        moc dekuju, zlepseni vzdy potesi :)

        Zitra se uvidime v Mochove.

        0 0
      • milmat  

        Ještě jsem zapomněl poděkovat Martinovi, který v cíli přispěchal s živou vodou – ta se opravdu hodila :-)

        0 0
      • Salind  

        Přidám se.

        0 0
        • myreczech  

          par fotek z víkendu…

          0 0
          • milmat  

            Dtto

            0 0
            • Honzis  

              takže příští rok znovu a lépe :-) Počasí bude teď stejně spíš na běh. Já byl za osobákem z Čelej 35sec, takže opravdu nic moc z mé strany.

              0 0
    • milmat  

      Málem by mi unikla diskuse k poslední večeři (řízku) s Karlínerem aka Vánoční večírek BF :-)

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      OT, Peklo 2019 jinak?

      http://www.werideflanders.com/en/

      https://www.bike-forum.cz/…ix-challenge

      Registrace jsou otevrene, ted cca 50E. Anyone? Povoleny je i gravel :-)

      0 0
      • madik  

        Ja bych do toho asi šel. byl by to super zažitek.

        0 0
      • milmat  

        Já bych zůstal u klasiky – rozm*daných cest tu máme hodně :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Pro tebe tam maj tu detskou trasu ;-)

          0 0
        • madik  

          Máš pravdu, není to nic pro primadony. Ale Tour of Flanders bys asi přežil, tam je jen pár kostkovanejch bergů. Tam budeš stejně tlačit :)

          0 0
          • mikub  

            Bacha na předsudky. Ty kostkový bergy tam sice jsou, ale není to zdaleka to nejhorší. Taky tam jsou několikakilometrové rovinaté pasáže na kostkách, které dokážou otrávit řádově víc, než ty brdky.

            Osobně mi přišel daleko horší mírný sjezd po kostkách, než ty výjezdy.

            0 0
      • madik  

        A to chces jet Tour of Flanders nebo Paris-Roubaix?

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          To je mi asi jedno

          0 0
          • madik  

            Ja bych asi radeji Tour of Flanders pro zacatek :) Nenasel jsi mapky tech tras? Nevim jestli stoji za to jet tu dlouho 229km, nebo spise jednu s tech kratsich, kde se asi pojede „to hlavni“ bez zbytecneho najizdeni desitek kilometru na zacatku, aby pak nebyly sily na bergy :)

            0 0
            • madik  

              Nasel jsem. na zalozce Routes & FAQ jsou popisky. Ta 174km by asi mohla byt nejlepsi.

              https://sportivebreaks.com/…of-flanders/

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Kdyz si vzpomenu na kilo po Strade bianche, tak je 174 az az. Navic se staruje od cile. Ony t Flandry jestli si to dobre vybavuku stejne porad dokola prejizdej jeden kopecek tam a zpatky.

                0 0
                • madik  

                  Tak muze se dat tech 139km, uz to neni o tolik mene. Dle mapky tam chybi jedna smycka s asi tremi kopci.

                  No bude potreba potrenovat, aby byla sila v nohou. Takove 3–4min prudke kopce budou ideal :) Respektive Vo2max intervaly na trenazeru :P

                  0 0
                  • Delkim  

                    Hlavně se pak nenechat strhnout :) Stačí jeden takový kopec na začátku švihu přepálit a cíl se ti setsakramentsky vzdálí :)))

                    0 0
      • karliner  

        Nebuďte za východní měkkýše a jeďte.

        0 0
        • ms82  

          Az se bude zvazovat nejaka horska etapa GT, hlasim se. Kostky bych nejel ani v aute :-)

          0 0
          • McBlacky  

            I hear you!

            Západní aka „vrchařská“ sekce má na 2019 v záloze takový lehčí vrchařský podnik. Akorát teda cifra převýšení je

            petimístná, za to je to jednodenka :)

            0 0
    • jecnak  

      Nekdo neco v nedeli? Dal bych neco kratsiho, ze bych jeste odpo vytahl motorku.

      0 0
    • milmat  

      Dnes opět slušná účast a tempo většinou mírné :-). Akorát zima a mlha. Ještě, že nebyl led. Původně se jelo na snídani/svačinu, ale kuchyně měla přestávku, tak zbyly zase jen dorty…

      0 0
    • jecnak  

      Na sobotu domlouváme s Honzou bajk v Kokorine. Bude mrznout a CHMU slibuje i nejaky snih. Nejspis dame vyslovenou klasiku od hradu, kolem Semanovic a pak bud Zluty a nebo rovnou do Msena k Zivnym do cukrarny a zpet zas nejak terenem.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Bych se i pridal, ale museli byste slibit damske tempo. Kombinoval jsem vylety s chorošem a dva tydny nesedel na kole.

        Muzem cvicne hodit do kufru brusle.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Hm tak po ranu uz si nepripadam dost ok na celodennni vejlet s chrtama :-(

          0 0
          • madik  

            Jen jet, at jsi v dubnu ve forme :)

            0 0
          • milmat  

            Já mám rýmečku, ale na sobotu bych dal kafe Ondřejov. Potřebuji nějaké metry up :-). Tempo mírné, beru zimáka a blatníky. Na celodenní bike se mi nechce. Tak dej vědět,

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tak prece jen Koko, zamrzlo, bude tradicni zimni dvojboj.

            0 0
            • milmat  

              Tak já uvidím ráno a dám něco směrem Sázava. Ale celkem mne to mrzí, protože by to mohl být i zimní trojboj :-)

              0 0
              • Honzis  

                no jen aby to šlo … Být tebou počkám na odpo na oteplení, aspoň já to tak plánuju, pokud vůbec někam vyjedu

                0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Máš kvalitní neoprén ? ;-)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                :-) neopen je pro triatlonisty, my jeli jen duatlon. Ale na kole to klouzalo o dost vic.

                0 0
                • jecnak  

                  A ja myslel, ze kamenem urazu byly snehem se obaluji tretry ;-) Ano, vim, Hroch je nebezpecnejsi nez lev.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    No uklouzlo to a vzapeti se obalily tretry snehem a obcas celej hroch. A kdyz se nahodou podarilo po boji nacvaknout, tak se scenka opakovala na dalsich korenech. A ze jich tam bylo. Ty dramaticke pribehy se odehravaji daleko vzadu, o to prichazis ;-)

                    0 0
    • jecnak  

      Tak zitra klasicky v 9 v Mochove. Vzhledem ke stavu cest nejspis po hlavni tam i zpet.

      0 0
    • jecnak  

      Mate nejake napady na vikend? Bajka mam v kupe. V nedeli CX v Hostivari.

      0 0
      • ms82  

        CX v Hostivari vypada dobre! Ja dam ale v sobotu asi nudne kilo pres kopec a v nedeli nejake LT intervaly do pulky kopce. Ovsem v pondeli se chystam na pekny vylet!

        0 0
        • milmat  

          Ty fotky na Strava jsou čistá provokace :-)

          0 0
          • ms82  

            Dnes teda bylo jen polojasno, tak jsem kolo ani nevytahoval ;-)

            0 0
      • milmat  

        Já mám program daný: sobota snad přesun Vysočina-Čela na svařák street party. V neděli dle počasí, zajel bych ti zafandit a pak je neklidný večer, ne?

        0 0
        • jecnak  

          Jak zafandit? Zazavodit.

          0 0
        • 01carbon  

          Jsi prihlaseny ;)

          ze znamosti bez fronty

          Dovez rehtacku

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Se vam ty street party nejak osvedcily.

          Ja v sobotu kdyztak jen neco velmi maleho, mam vyhozeny a nahozeny zada tak opatrne, V nedeli uvidim, jak to bude doma vypadat spolecensky aj.

          0 0
        • Salind  

          Pokud v nedeli pojedete, pridam se. (aspon vyzkousim blatniky).

          A asi bych rad se dostal zpet na 12:30 na Hostivar a zafandil bych Tomasovi

          0 0
      • Reggie  

        Já už to tak nějak vypouštím. Na ten cyklokros jsem se díval ale poslední 2 týdny jsem na kole skoro neseděl a nemám ani regulérní materiál. I ten neregulérní (pláště) je už za zenitem a na blátě už vúbec.

        0 0
    • jecnak  

      Tak na víkend to vypadá, na možné bruslení minimálně v Koko. Přidá se někdo?

      0 0
      • 01carbon  

        Když mi Hroch půjci čertovská zelizka a spoji se to s bikem tak bych se pridal (na zpatecni bych se potreboval zastavit domluvit na Chloumku)

        0 0
      • milmat  

        Já bych tam mohl na kole v neděli. Můžeme dát třeba oběd u Pobudy s pivem od Neumanů. Ale trochu se bojím, že bude dost holomráz, což pro bruslaře je dobrá zpráva.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        ale jo. Akorat mi to na brusle moc nepripada. Jestli to v koko neroztalo, bude tam spatny led.

        0 0
        • jecnak  

          Uvidime, jak bude vypadat zitra rano Slatina. Dnes uz zamrzla tenkou vrstvou.

          0 0
          • 01carbon  

            Mohu se pokusit vystvat v pa odpol nekoho z Chloumku na Harasov. Ale zarucit to nemohu.

            0 0
      • Honzis  

        já jsem vyblokovanej, rodinná akce. Max v neděli Českobrodská vánoční 10, dle podmínek.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tak jak, dame koko dvojboj v sobotu, nebo to nechame ztvrdnout do nedele aby si uzil i Gravel Force Man?

        Mam dorazit na nadrazi v HP? 9.15 a mam pocitat s bruslema pro Honzu?

        Hr.

        0 0
    • Delkim  

      Něco pro místní bruslaře. Jak se dostat z ledu.

      https://twitter.com/…195661934592?s=09.

      0 0
      • Honzis  

        Já si dnes ráno taky říkal jestli to nebylo spíš na brusle :-( No, ještě že jsem toho moc neviděl a nezkoumal, jestli to klouže a snažil se jet furt rovně :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jo dela to dobre. Usmev na fotku, lehnout na vodu, vyplazit na led a odplazit na pevnej. Ukazkovy.

        0 0
        • Delkim  

          Hele a v reálu? Fakt to takhle jde?

          0 0
          • Smazaný účet  

            určitě…jen na BF u toho ještě stihneš ukecat fešnou 16letou gymnastku

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jo. Ten den se tam nekoupala akorat Jana, ktera mimochodem to misto projela 10 vterin pred nim. Letos zatim vim o jednom koupani. Teda vlastne trech.

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Dobrá práce ! Dokonce koukám následovalo vyšetřování příčiny s následným závěrem, že 4cm fakt nestačí (to by lajk nečekal) :-)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ja jsem si odnes akorat ze Kravik uz je tak zkusenej bruslar, ze si s sebou vozi v batuzku rucnik. Co vim tak jen minulou sezonu plaval asi 3×, zacina tim byt povestny. Vsude tenkrat bylo dost, az na par pasticek s 3 cm pod popraskem, s tim nic neudelas. Nastesti to nebyva casto.

                0 0
      • Smazaný účet  

        na WinXp to nefunguje

        0 0
    • jecnak  

      Predvanocni adventni Podebrady? Oba dny mam zatim volne na dopoledni kolo.

      0 0
      • Honzis  

        s tím deštěm a větrem to je spíš na loď :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Bych jel i zitra dopo, jestli nebude chcat. O vikendu asi taky.

        0 0
        • jecnak  

          Dopo jdu dat krev, tak to pak vidim spis na dobry obed, dohnat posledni darky a odpocinek. V sobotu bych ale jel.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Oki. Predbezne so jo, snad to pujde sladit s rodinnym programem.

            0 0
          • 01carbon  

            Kdyby jela Kat tak bych Vas zkusil uviset na biku, ale neco mi pri pohledu na aladina a zaroven z okna (dneska jim predpoved vysla na 1*) ze spis bude gaucink.

            0 0
            • McBlacky  

              Presne, predpovidali ze nad 750mnm bude snezit a meli pravdu. Takze klasika z Jizerky byla jasna volba

              0 0
      • Reggie  

        V sobotu odjíždím na Moravu. Bylo mi potěšením s vámi jezdit. Tak na shledanou v příštím roce. :-)

        0 0
      • jecnak  

        Tak zitra v 9 v Mochove u hotelu, nebo v 8:30 v Hornich Pocernicich u Benziny. Katka pojede. Honzo, kdyztak doraz autem ke me, chces-li.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Oki.

          0 0
        • Honzis  

          pokud bude obstojně, tak bych se ukázal aspoň u Olivera, ale nic neslibuju.

          0 0
        • 01carbon  

          Ok cca 8:00 u Tebe. Kdyztak tel

          0 0
          • jecnak  

            Ok

            0 0
          • milmat  

            Mohl jsem ti půjčit starého zimáka s blatníky. Ale pokud potřebuješ potrénovat, tak bike je dobrá volba :-)

            0 0
            • 01carbon  

              Mate pribaleny plavky a opalovaci krem? ;) prasteny pocasi. Uz bydlite?

              0 0
        • madik  

          Rad bych ale jsem nastydlej a boli me v krku, tak snad mezi svatky uz bych vyjel kdyz bude sucho :)

          0 0
        • Delkim  

          Blatníky mám luxusní, jenom jsem je ještě dva roky nevybalil :) Ráno mrknu na počasí a stav vlhkosti asfaltu lomeno vlastní lenost :)

          0 0
    • Jaarque  

      Zítřejší vyjížďka pro ty, kteří nestihli sobotu? Lemra tempo, rovinky, Podebrady? V noci už by nemělo pršet, tak snad to stihne vyschnout…

      0 0
      • jecnak  

        Nevim jestli Podebrady, ale mohli bychom se sejit treba v 9 v Drevcicich, neco objet a kdyztak bych Vas pohostil doma. Kafe, caj a nejake cukrovi jiste najdu.

        0 0
      • Jaarque  

        Moc se omlouvám, kluci, že jsem Vás nabudil na jízdu, nicméně knedlik v krku, mokro a absence blatníků mě dnes zafixují doma…

        0 0
        • jecnak  

          Neva. Ono to bylo fakt cele na mokru. Preju krasne Vanoce a kdybychom se nevideli do Noveho Roku, tak preju hodne zdravi.

          0 0
          • Jaarque  

            Taky preju pěkné svátky celé východní sekci a příští rok naviděnou!

            0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Šťastné prožití Vánoc a skvělý start v Novém Roce přeji Vám všem, kteří jste statečně bojovali na Východní frontě ! Snad se zadaří a dáme pár společných kilometrů v příštím roce ;-)

      0 0
    • jecnak  

      Pratele, pokud byste měli chuť a hlavně čas, přidejte se zítra na vyjížďku. Jak jinak než do Poděbrad. Tentokrát ale pojedeme ve vybrané společnosti hvězdy české a vlastně i celosvětové Stravy. Zítra padne 40000km.

      Sraz v 9:30 u Benziny v Počernicích a nebo v 10 v Mochově.

      0 0
    • Jaarque  

      Jsem v Mochově…

      0 0
    • milmat  

      Co sobota? Celkem bych se rád podíval třeba někam k Sázavě v turistickém tempu. Případně směrem na Farmu, pokud by se kopečky nelíbily.

      0 0
      • Honzis  

        uvidím jak budu zmožen + co počasí, ale nějaké kopečky bych dal – aspoň tam nefouká jak na planině v Polabí. Dali bychom sraz v Brodě?

        0 0
        • milmat  

          Předběžně ano, ale doladíme dle dalších zájemců. Já tedy musím ještě poladit své pláště na Gradovi, protože jsem nějak přehlédl, že ty moje Fusion nejsou TL…

          0 0
          • Honzis  

            v 10 Brod? Já jsem zdrchanej z větru, takže úplně nezaručuju.

            vem Madonu a neřeš nic nebo dej do Fusionů duše :-)

            0 0
      • jecnak  

        Tentokrat ne. Odpocinek.

        0 0
      • milmat  

        Takže zítra 9.30 Mochov u hotelu a pak 10.00 Český Brod křižovatka na Čelákovice. Trasa 100+, tempo mírné = Hroch nejede.

        0 0
        • Honzis  

          ok, když by bylo hnusně nebo bych nejel, tak pošlu sms, jinak platí. Ale 100+ doufám bereš od baráku. Viděl bych nejkratší Svatbín a schovat se k Sázavě (Myšák zavřeno) a pak nahoru Jevan. údolím nebo tak něco.

          0 0
    • milmat  

      Až bude zase pěkně na kolo, tak jsem připravil gravel průzkum Sázavy: https://www.strava.com/routes/16640012

      Strava některé cesty neumí, tak to možná bude kratší. Snad to půjde projet. Většinu jsem ověřoval přes „Panorama“ mapy.cz.

      0 0
      • myreczech  

        no to už snad budu mít superikse v cajku a konečně ho protáhnu nějakým tím marastem…:) tak se budu těšit…

        19.1. zkuste zapřemýšlet o MTBO nebo pro některé Gravel0…jede se Pojizerská Bludička 2019…pořádají kluci z Bělé…minutý rok to byla fajn akce…byl i sníh…celkem prdel ti zamrzne přehazka…

        http://www.sacbela.cz/…zice_sac.php?…

        0 0
      • Honzis  

        spoustu toho znám, ale nevím jak pod Senohraby. Ale nějaké úseky tam máš pěkné, stoupák nad Vlkančice a šutráky z údolí nad Voděrady, tam mám myslím KOM :-D Podle vody od Ledečka je to prý totálně zarostlé, stoupák od vody na Samopše je přísný i po asfaltu, padák k Čeřenicím cajk. Nicméně vzhledem k délce a náročnosti bych to viděl nejdřív až bude sucho a tepleji.

        0 0
        • McBlacky  

          Ty Senohraby bývaly jetelný v pohodě na krosovým kole, ale už jsem tam nejel víc jak 25 let :) myslím, že to šlo podle vody těsně až do Čtyřkol.

          Kdyby to bylo někdy až bude dlouhej den a extra hezky tak bych se zkusil přidat na bajku. Akorát bych teda pak ze Sázavy dal vláček :)

          0 0
          • kerim  

            Senohraby- po levým břehu potoka bez problémů, vpravo je pár kořenů a kamenů a taky zákaz kol. Od Baštírny do Čtyřkol kousek šotka, pak asfalt..

            0 0
        • milmat  

          Díky všem za připomínky. Po té zelené okolo vody od Ledečka to bude překvapení, protože nikde není moc vidět, v jakém je to stavu. Akce by samozřejmě proběhla až za letního počasí, kdy by tam neměla být nouze o občerstvení. Kola cx,gravel,trek­king,mtb,road-Hroch – klidně se srazem někde po cestě na nádraží pro přespolní. Já jsem to koncipoval primárně pro gravel, tzn. ještě rozumné asfalty nebo šotky. Ta oblast mne uchvátila, snad to nezmění první vyjížďka :-). Těch variant a cestiček, které by stály za průzkum, je tam opravdu hodně.

          0 0
    • milmat  

      Dnes večer plánujeme s Hrochem nějakou sněhovou projížďku v lesích za Labem. Sraz cca 20:00 u mne (kousek od Tesca) nebo dle dohody. Pokud se chce někdo přidat, dejte vědět.

      0 0
      • 01carbon  

        hlavu vzhůru – budou tam Kvadrantidy – má být ale zataženo :-(

        0 0
    •  

      Jsem *****.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nejaky cafe classico zitra?

      0 0
    • milmat  

      Zítra klasické kafe, sraz Mochov 9.00.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jj. Prehodim retez a zadni plast, tvari se asi na 5 mistech ze ma dost.

        0 0
        • 01carbon  

          Plast jsem neslysel (pjekny). Retez jo. Ja zitra gauciknk a kafe se strudlem si udelam sam. Good luck.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Nj retez plakat jsme slyseli ke konci vsichni, ten vosk v zime atp. tak dobre nefunguje. Ale mel vesmes mokrych 370km, to zas neni tak zle. Plast Mich PR4 jsem dostal na dojeti a dojizdel dve zimy.

            0 0
      • kokoska.rokoska  

        Když nebude moc pršet, přijedu se podívat. Bez blatníků.

        0 0
    • jecnak  

      Pro otužilce závislé na kávě je sraz v 10:00 v Mochově.

      0 0
    • milmat  

      Tuto sobotu bude asi lehce sněžit a pak pršet, tak to ještě uvidím ráno, jestli se mi chce na kolo. Ale v neděli to bude Ok, tak můžeme dát nějaké delší kafe.

      0 0
    • jecnak  

      Tak 18.8.2019 v 16:30 se znovu můžu postavit na start Paris Brest Paris. Zaplaceno předregistrováno. Už „jen“ odjet letošní kvalifikaci.

      0 0
    • milmat  

      Na sobotu se připravuje rozumné počasí, tak si říkám, jestli není čas naplánovat nějakou větší vyjížďku. Co třeba polévka/oběd zde? http://www.hotelnafarme.cz/cs/ . Je to cca 65 km, záleží kudy by se jelo (já to jezdívám domů okolo Sázavy). Se startem 9:00 Mochov bychom tam mohli být akorát na oběd. V neděli déšť, tak to možná něco individuálního až odpoledne, pokud vůbec. Tak jak jste na tom?

      0 0
      • madik  

        Docela bych rad vyjel v sobotu ven. Nevim ale jestli se mi uplne chce jet hned 160–180km.

        0 0
      • jecnak  

        Chtel bych jeste vyuzit ledu, ale kdo vi, jak bude. Moje predpoved hlasi uz i na sobotu dest a na nedeli snih.

        Nebo ty Rozdalovice. Trochu se bojim, ze jak je ted dobry led na rybnicich a prehradach, tak bude i na vedlejsich cestachj v kopcich.

        0 0
        • jecnak  

          Jinak Hroch pry toho casu v exilu.

          0 0
        • Honzis  

          zatím je vše ok, sníh a led není ani k Sázavě, všechno slezlo, ale záleží jestli se něco nenasype … Myslím, že brusle budou asi lepší volbou.

          0 0
      • Delkim  

        Se startem 9 Mochov tam budete ještě než otevřou :)

        Kdyby byla fakt pěkná předpověď a sucho, přidal bych se.

        Asi ne na polévka/oběd, ale na polévka=oběd :)))

        0 0
      • raw 4  

        Mno jídlo nic moc ale silnice tam nejsou špatný…

        0 0
        • milmat  

          Jídlo jsem tam ještě neměl, ale obsluha na konci léta byla marná, však jsem jim to napsal do recenze na googlu. Pokud by jsi měl tip na lepší restauraci, kde lze bezpečně zaparkovat kola, tak dej vědět. Tam bych to zaparkoval na terasu, pokud by neměli blbé kecy.

          Ale Rožďalovice i Farma mohou být také dobrá alternativa, tak uvidíme…

          0 0
          • raw 4  

            Myslel jsem farmu…tak promiň za možné zmatení…jinak když jezdíte do Poděbrad na kafe tak já když jedu nahoru tak se na zpáteční cestě stavuji v Nymburku… vynikající jídlo U Gregoru ci na Staré poště…jídlo a café Cafe Farms…a kafe a něco malého Charlies Coffee… Jsou bike friendly…zatím vždy byli…

            0 0
            • milmat  

              Charlies Coffee znám, tam to jde s koly jen v létě a venku u vchodu, ne? Ale jinak dobré, včetně piva :-). Nymburk už je pro nás moc blízko. Myslel jsem něco směrem na J/JV od Kolína.

              0 0
              • raw 4  

                Když jedu dolů a vracím se od Uhlířských Janovic nebo od Sázavy tak se stavuji (jaro/podzim) v Malešově na Tvrzi… vlastní minipivovar, grill a vynikající burgery. Slíbili že tenhle rok bude i vlastní kuchyň. Potom už mi zbývá jen vyjet na Vysokou a trada domů…

                Jo v Charlies to jde vlastně jen přes léto.

                Jinak dobře vaří na Pašince a v Kutné Hoře u Čtyř sester ( i veganské jídla)..kola máš přes léto u sebe na zahrádce či dvorku..

                0 0
        • Delkim  

          Jídlo nic moc? Fakt? Na ukončení sezóny jsme tam s klukama byli a max spokojenost. Síla vývaru famózní a zbytek jídla kluci též velmi chválili. Soused tam měl dokonce svatební hostinu a moc si to chválil.

          Musel jsi mít nějakou smůlu.

          0 0
          • milmat  

            A myslíš Agnes nebo Farmu? Tato informace se týkala Agnesu, jestli jsem to dobře pochopil. Dle popisu na webu by to neměl být propadák.

            0 0
          • myreczech  

            jj, Aleš a jeho půlkilový tatarák…tam bylo fajn…;-)

            0 0
            • myreczech  

              snad jediná příležitost kdy jsme viděli Delkima sníst něco jiného než protejnovou tyčku…:)

              0 0
      • jecnak  

        Katka by s nami do Rozdalovic jela. Sazava neni uplne preferovana ;-)

        9 Mochov?

        0 0
        • milmat  

          Za mne ok, asi se to dá skloubit po větru :-).

          0 0
        • madik  

          Kdyby to šlo, preferoval bych 9:30 v Mochove.

          0 0
          • milmat  

            Tak domluveno – start Mochov sobota 9:30, pojede se směr Rožďalovice na vyhlášené koláče. Tempo bude striktně mírné, Hroch nejede. Konec hlášení.

            0 0
          • jecnak  

            Kdyztak Benzina 9:00.

            0 0
        • Delkim  

          Ok. Dám něco sám. Akorát bych vás prudil s tempem ;)

          0 0
    • milmat  

      Víkendové počasí se zlepšuje a v neděli by měl být i Hroch. Takže 2×100+?

      0 0
      • jecnak  

        Jeden den se urcite pridam. Uvidim aspon, co se mnou udelala vcerejsi extrakce osmicky.

        0 0
        • milmat  

          Vybral bych ti sobotu, to má být i sluníčko. Mám chuť zopakovat Rožďalovice, ale s upravenou trasou mimo tankodrom. Dtto v Nymburce, jako ste to jeli vy. Tam po větru, ale nazpět to nebude zadarmo. Snad ten sníh do soboty sleze.

          0 0
          • jecnak  

            Na zitrejsi rano hlasi drobne mrholeni, tak mozna pockam od odpoledne a pojedu snad za slunicka a sucha.

            0 0
      • jecnak  

        Tak po dohode pro zmenu sraz v 9 v Mochove. Rozdalovice lakaji. Tentokrat bez tankodromu.

        0 0
        • Reggie  

          Na mě nečekejte, ještě nejsem mentálně připraven.

          0 0
        • Honzis  

          já to mám jako Radim, nemám mentálně na 100km, snažím se něco dělat přes týden. V neděli chci vidět Jizerskou 50. Zítřek budu řešit operativně, bolej mě nohy z běhu :-)

          0 0
          • milmat  

            Ty jsi ještě větší kecka než Radim! Ok, nohy bych ti částečně uznal. Kdyby jste si hoši rozmysleli, tak dorazte, je zima, takže žádný šrot. Uvidíme co ten vítr.

            0 0
        • milmat  

          Posílám trasu. Okolo těch Dětenic jsem to prošel na „street view“ a vypadalo to dobře: https://www.strava.com/routes/17063659

          Konec jsem dal do Dřevčic.

          0 0
          • jecnak  

            ¨To jsi pry rikal i minule. Na to uz ti nikdo neskoci.

            0 0
            • jecnak  

              A vubec v ramci zarmutku nad chybejici 8 jedem tam spodem a zpet horem. A jestli ne, tak zadem.

              0 0
    • milmat  

      Tak dnes se do Rožďalovic dojet nepodařilo, ale co to zkusit zítra? Sraz Mochov 9:30.

      0 0
    • milmat  

      Hroch dnes gramařil – po cca 40 km zahodil hazku a zkrátil řetěz. Ale klobouk dolů, držel se dobře!

      0 0
    • jecnak  

      Nekdo zitra? Sazava vola!

      Jen pro informaci. Mezi Kralovicemi a Nedvezi je novy koberec. Totez v Doubku, kde je konecne hotova kanalizace ci co. Kratsi useky noveho koberce jsou myslim i v Masojedech.

      0 0
      • Jaarque  

        Zítra nic, jedu do Varů… Nicméně počasí luxusní!

        0 0
      • Delkim  

        Já i soused plánujeme vyrazit, dej vědět kdy a kde.

        Ale protože nejsme tlačeni časem, tak start budeme spíše směrovat k pozdějí hodině, v 8 bude ještě kosa.

        0 0
        • Honzis  

          kosa a možná navíc mlha, akorát jsem přijel – nula a lehce mlhavo, nic moc :-)

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        V sobotu ne, jedem s J. na bezky. Nedeli spis jo.

        0 0
      • madik  

        Docela bych rád. Ale taky spíše pozdější start at si užijeme co nejvíc tepla a není takový rozdíl teplot.

        0 0
      • JMT  

        Já bych jel a také raději později kvuli teplotě

        0 0
      • jecnak  

        OK. Tak kdyby se nekdo chtel pridat budu vyrazet v 13h od sebe a nebo se muzem potkat treba v 13:30 v Uvalech na krizovatce jak je odbocka na Prisimasy.

        0 0
        • JMT  

          Kolik chces najet ? Uvisim ?

          0 0
          • jecnak  

            Promin, ono to stejne dopadlo jinak. Zkus zitra kluky. Ja pojedu driv, potrebuju mit odpoledne volne. Jezdime tak, abysme nikoho nepoztraceli.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              V kolik pojedes? Ja bych taky radeji rano. Teda jestli nechces na dopoledni Zelivku k nedodelanymu mos­tu.

              0 0
              • jecnak  

                Jel bych rano. Tak v pul devaty v Drevcicich, max na 2,5h. Coz mi vychazi na okruh pres Kostelec, Cecelice, Hlavna, Hlavenec, Zelenou boudu a pres most do Tousene a dom.

                0 0
        • madik  

          Zase abychom dojeli za svetla kdyz se vyrazi tak pozde :) Jestli teda chces jet az na Sazavu, me by stacil i Ondrejov bohate.

          0 0
        • Delkim  

          Platí to? Se sousedem asi vyrazíme v 11, ale chce jen tak dvě hodinky, tak že bych se pak svezl ještě s vámi.

          btw tou odbočkou myslíš prostě klasika u Billy na parkovišti?

          0 0
          • Delkim  

            V 11 hod odjezd z Úval směr Sadská a zpět, 65 km na pohodu, recovery.

            Ve 13:30 bych se asi připojil k Tomášovi zase v Úvalech, pokud se to nedomluví jinak atd…

            0 0
        • madik  

          V 13h na Benzine?

          0 0
      • milmat  

        Já se připojím až příští neděli. Ale kdyby někdo chtěl do Zillertalu, tak mám pořád několik míst na apartmánu :-)

        Počasí bude také krásné.

        0 0
    • milmat  

      Zítra = v neděli odpolední kafe, abychom nezmrzli na začátku jara. Start 13:30 Mochov. Tempo mírné, Hroch se šel klouzat :-)

      0 0
    • jecnak  

      V nedeli 3.3.2019 to bude skoro rok, co odesla Jitka. Rad bych na ni vzpomnel pri vyjizdce. Asi klasicky Oliver. Tempo upravime abysme dojeli spolecne.

      0 0
      • milmat  

        V neděli se připojím, dej pak vědět čas a místo.

        0 0
      • jecnak  

        Sraz v 9 v Mochove. Trasa do Podebrad podle dohody.

        0 0
      • Internaut  

        Budu tam.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nebudu tam ale jako bych byl. Jedte srot.

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Myslím na vás.

        0 0
      • Internaut  

        Jsem rad, ze jsem se po case vykopal…

        0 0
      • jecnak  

        Dik vsem, co dorazili. Jitce by se urcite libila takhle hojna ucast.

        0 0
        • myreczech  

          bylo to moc fajn, díky…

          0 0
          • raw 4  

            Jak vidím tak jen Oliver nevyšel. Pěkná účast…

            0 0
            • jecnak  

              Oliver je, a asi i jeste nejaky cas bude, obsazeny hosty vedlejsiho hotelu, ktery ma restauraci v rekonstrukci. Byli jsme nakonec na namesti v Adrii, protoze tam bylo na prvni pohled volno a je i videt na kola. Dobry podnik je jeste vyse zminene Kaficko o par kroku dal. http://www.kaficko.net

              0 0
              • raw 4  

                Díky bylo ještě dobrý Sotto Ponte pod mostem..až budu mít něco našlapano..bude mi ctí zúčastnit se vaší vyjížďky,.jen… ne takové velké šroty…

                0 0
                • milmat  
                  1. díky za tip, určitě stojí za průzkum.
                  2. šrotu se neboj a doraz. Co tě nezabije, to tě posílí ;-)

                  PS: není to tak strašné, jak se píše. Je to někdy i horší :-)

                  0 0
                  • raw 4  

                    Věřím…bohužel jezdím z druhé strany…Mochovem někdy projíždím, když jedu z práce domů…

                    0 0
                    • jecnak  

                      Honzis (z Pecek) nam jezdi trochu a nebo uplne naproti a pak se zas odpoji cestou zpet. Jestli chces, napisu ti do zprav na sebe telefon a kdybys jel, muzu dat vedet, kudy zrovna do Podebrat pojedem. Nejake variace tam preci jen jsou.

                      0 0
                    • Honzis  

                      ráno bys to měl až do Mochova děsně daleko, to je lepší se najít v Poděbradech, nechat se odtáhnout proti větru a odpojit se, i tak to ale není úplně easy pro tebe. Občas se jede Sázava z Č Brodu, to bys mohl hodit kolo do vlaku a za 40min být čerstvý na srazu. Nicméně v Kolíně taky jezdí grupa kolem Melši, Harnoše, …

                      0 0
                      • raw 4  

                        Kluci super a diky za pozvani…rád se s vámi scuknu a poznám vás…silnici jezdím většinou sam a

                        prokladam ji bikem..jinak asi v sobotu ráno pojedu flat okruh (holt jaro) i pres Poděbrady, tak kdyz tam budete, mužeme dat kafe…Melša a Harnoš jsou na bf?

                        0 0
                        • Honzis  

                          Melšák a spol na B-F dle mě nejsou, ale jezdí se skoro všude, i z Poděbrad :-) Když někdy potkáš skupinku tak se zeptej. Kolíňáci jezdí v létě od nemocnice i v týdnu co si pamatuju, někdy okruhy kolem Jelenu se špurty atd

                          0 0
                          • raw 4  

                            Ok diky.. jezdím spíš ráno aby byl doma klid :-).jinak kdyby nebyl volný Oliver. .zkuste Cafe Rituál ..

                            0 0
        • Mickey Mouse  

          Na Jitku jsem zavzpominal aspon individualne.

          Eda is back!!! Nevidel jsem ho 100let, budu muset brzo zavitat a pogratulovat k navratu.

          0 0
    • Delkim  

      Pro zajímavost sem hodím dnešní měření rozdílu rychlostí při stejných wattech na rovince při silném větru do zad versus klasický ultra ksichťák ála Honzis, když jede ráno do práce :) Dneska to dělalo cca. 15 km/h.

      Btw ze Sadské směrem Semice jsem měl dneska pocit, že snad stojím, po 300 metrech jsem to srabácky otočil a jel jinudy… V takhle silném ksichťáku jsem snad ještě nikdy nejel.

      0 0
      • Honzis  

        ještě bys to měl dát zítra 2h, pak v sobotu 3h a v neděli měření zopakovat až ti bude chybět morál a watty :-) tvoje po větru 50, z kopce 70 taky nechápu.

        Jinak víkend u mě zabitý Pečeckou 10 komplet od pátku do neděle.

        0 0
      • milmat  

        Asi jsi poslední měsíce moc venku nejezdil :-), Jinak úsek Sadská-Semice v západním větru je očistec…

        Ideální se je schovat někde v lese (bike, grade).

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        300W a stát na místě, to snad děláš celou zimu, ne? :-P

        0 0
    • 01carbon  

      Mozna toho budu litovat. Jeden den z vikendu se chci mrknout do Mcel, jestli uz kvetou.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Co zitra nebude li extra prset? Kafe?

      0 0
    • Internaut  

      Core team je fuc, tak jsem znovu oprasil jednici. Je treba zachovat podebradskou tradici :)

      Na zpatecni ceste jsem si uzil xichtak.

      0 0
      • Honzis  

        ladí formu :-) Na to, že dneska vlastně foukat skoro ani nemělo to byl tradiční ksichťák jak prase …

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Se na tebe tesime!

        0 0
      • milmat  

        To je dobře, tradice je tradice. V Toskánsku dnes byla celkem kosa.

        0 0
      • raw 4  

        Jo jo dneska jsem přesně proklínal ty úseky který bez větru mám tak rád…otevřená silnice mezi poly… ideál..na dnešní ksichtak…a ještě jsem potřetí za 3 vyjížďky zase pichnul…a pořád to stejný kolo..:-(

        0 0
    • milmat  

      V neděli kafe, sraz Mochov 9:00.

      0 0
    • JMT  

      Potrebuju se zitra premistit z Prahy (Strasnice) do Rozdalovic. Nejede nekdo tim smerem ze bych se pripojil ? Kolem Uval bych mohl byt cca 11–12…

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Uvaly to zni jako masinka Delkim. Ale za nekteryma masinama to boli vic nez solo proti vetru ;-) Ja potrebuju byt uzitecny doma :-(

        0 0
        • Honzis  

          já to vidím zítra na krátké CX a v neděli běžím v Kouřimi.

          0 0
        • Delkim  

          Nestraš ho :) jdu omrknout plán, možná to půjde!

          0 0
          • 01carbon  

            Este ze jedu na plzen ;)

            0 0
          • JMT  

            A sakra :-D

            0 0
            • Delkim  

              Mám zítřejší trénink bohužel dost časově omezený, ale jestli chceš, tak cca. hodinku s tebou mohu jet tím směrem co potřebuješ. Napiš mi do zpráv na sebe telefon a napíšeme si. Klidně v těch 11 tady u Billy.

              Mám to v Zone 2 , tj. 215 – 280 W, takže v háku s prstem v nose, nástavce neberu.

              Neděle mám 3 hodiny včetně MIET, to byses svezl lépe.

              0 0
      • Cen da H  

        Nějak nedopatřením jsem kouknul do tohoto vlákna (žiju na západ od prahy) a zahlédl slovo Rožďalovice. Přepadla mne nostalgie, neboť máma pochází z Ledeček a táta z Nových Zámků kde jsem jako kluk trávil prázdniny a celé okolí brousil na Pionýru a pak na Esce.

        Dostanu se tam víceméně jen autem na otočku jednou ročně na dušičky do Rožďalovic na hřbitov.

        Budu se tam v létě muset na kole vypravit a zavzpomínat …

        Jinak musím potvrdit že místní cukrárna je neopomenutelný záchytný bod každé návštěvy.

        0 0
    • Delkim  

      Dnes objevena neskutečná nabídka čepovaných piv!

      Rychlá konzultace s Treattem a zkusil jsem poprvé v životě Matušku.

      Lahoda!!!

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Peklo vychodu bude 27. n.28.4., podle doody a pocasi. Trasa obvykla, od hrbitova ke hrbitovu.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nejake napady na sobotu? Bych jel klidne neco delsiho, jsem sam doma.

      0 0
      • 01carbon  

        muzes skocit s Jecnakem do brna – mladej nejede je tutove doma a lehce vykolejeny – v pondělí píše sloh

        0 0
        • jecnak  

          Sloh na tema jak jsem jel 300km? Myslim, ze by to zvladnul i tak, domu bych ho dopravil v 20:00.

          0 0
          • 01carbon  

            Mladej vypada nejak splihle. Tutove v so nepojede. Vem si Hrocha a poslii trasuilosovi jestli se bude moci na chvili utrhnout, ze by potahnul.

            0 0
      • Honzis  

        v neděli běžím Nymburk, sobota zatím nevím, ale nemůžu se moc rakvit a nabídky na „vyfoukanou placku“ odmítám, takže se mnou spíš nepočítat.

        0 0
      • jecnak  

        Pojed necokolemtrojkila se mnou. V nedeli bych jel neco rozumne kratkeho. Treba oblibene Podebrady. Sazava U Mysaka je stale zavrena?

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ja myslel ze chces jet 300 az 20/4? Tahle trasa je hodne prisna, bych asi dost zdrzoval. Ale Milos bude na morave, by se moh na kus pridat, jsme nejak natukli toho 20.

          0 0
      • Raf  

        Potřeboval bych z Černýho mostu do Hořic, abych tam byl tak mezi 10:30 – 10:45 :)

        0 0
      • Delkim  

        Já můžu jen 2 hodinky, tak že bych třeba chvíli potáhnul aspoň.

        Jinak 27.4. mám závody, ale v neděli bych Peklo jet mohl.

        0 0
    • Honzis  

      V sobotu odpol na kolonádě v Poděbradech možno prohlédnout chůzi https://www.podebrady-walking.cz/propozice

      při pohledu na Drahotovou se všichni mohou zamyslet nad množstvím tuku :-D

      0 0
      • ms82  

        Mohl bych se tam jit projit, aby se Drahotova zamyslela nad svym tukem :D Nicmene v chuzi i behu by me dala a na kole by to bylo asi fer ;-)

        0 0
      • Mikikuba  

        Tak co vím tak právě ona má poměrně dost problémů se zdravím…Přetě­žování, nízké množství tuku na ženu a když jí to všichni před pár lety říkali že si má vybrat jeden sport tak se smála. Zřejmě ji tím zabili kariéru na top úrovni. Klasické přetěžování u ní bez regenerace a ještě s její stavbou a dispozicí těla…Čili opravdu není nad čím se zamýšlet nebo si z ní brát vzor…Ale spíš je to asi chyba jejího především trenérského okolí.

        0 0
        • ms82  

          Dokud je sverenec zdravy, vyzdimat z nej maximum, a kdyz se zrani, tak na vrcholovy sport nemel dispozice. S timhle pristupem bych mohl byt trenerem i ja.

          Zraneni ci zdravotni problemy jsou vzdy chyba trenera (pokud atlet plni pokyny).

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      V so v 9h mam sraz s Reggiem pod Tousenskou lavkou pres Labe (levy breh) pohodove necovicpreskilo smer cca Kopidlno s obedem treba Bucicky mlyn.

      0 0
    • Delkim  

      Dejte vědět co zítra. Odpol rodinná oslava, dopol čas mám, klidné tempo Z1 plus 20 min 300 W, to bych vás táhnul skrz Kersko až k Poděb.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        To zni jako pohodove kafe :-) ale asi bych to neprodluzoval. Pridal by se nekdo?

        0 0
        • Delkim  

          Tak co? Přidá se někdo? Časově to mám nic moc, takže zastávku na dortík vynechám. Klidně trasa klasika, otočka kruhák Poděbrady a pak přes Kersko horem atd. zpět.

          0 0
      • raw 4  

        Jestli se nemylim, tak díky za vstřícnost a za nabídku duše…bylo to v Opolankach asi před 4tydny… seděl jsem na lavičce s černo-červenym Eddiemu…

        0 0
    • milmat  

      Kromě gravel/CX/XC Sázavy, kterou jsem připravil v zimě, tak jsem naplánoval i silniční Posázavskou pilu smrti: https://www.strava.com/routes/18006142

      0 0
    • jecnak  

      V nedeli jedou Strava-gravelisti https://www.strava.com/…vents/484395

      Asi bych se pridal, nebude-li prset.

      0 0
    • milmat  

      V neděli gravel, ale co tuto sobotu? Koláček v Rožďalovicích nebo jen Poděbrady? Uvidíme jak počasí, ale do cca 14:00 by nemuselo pršet.

      0 0
    • jecnak  

      Zitra vyrazime s Milosem smer Mseno. Sraz v 9 v Drevcicich.

      0 0
      • raw 4  

        Držím palce…dneska jsem slušně promrznul…na Malešově po pivku a kafi mi Garmin ukázal 2 stupně… ještě, že tam jedu do kopce…

        0 0
      • milmat  

        Tak posun startu na 9:30, to bude tak 1/2 stupně tepleji :-)

        0 0
        • jecnak  

          Nakonec to nebylo tak zle. Prima vyjizdka.

          0 0
          • milmat  

            Zima mi byla jen chvíli. Tempo přívětivé, super vyjížďka. Na konci jsem dal 18 a pak i 8 (Oddechoff otevřel). Následně jsem našel i Jakuba, který se neztratil :-)

            0 0
            • jakub_kencl  

              Díky za návštěvu :-) Ani sem se moc neztratil, projel některé úseky s místním pavé i ďábelské asfalty, vhodné spíše pro gravel, Ale pěkně sem si tam zajezdil :-D

              0 0
    • Delkim  

      Děkuji Hrochovi za asistenci při tréninku tempa dne 7.4., dneska to byl rozhodující faktor při letošní první časovce UAC :)))

      https://www.strava.com/…s/2289554400

      0 0
    • Delkim  

      Dnes přesně rok :)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Vypada to na sobotu 27.4., v nedeli kulturni program. Snad bude pocasi spolupracovat (nevim jestli mam koule na mokry peklo).

        0 0
    • holly  

      Ahoj, nevím, kam s tím, ale vy budete určitě vědět. Je průjezdná cyklostezka na Rohanském nábřeží (šotolina A2)? Díky

      0 0
      • Jaarque  

        Je, i na silnici. Akorat je tam jeden kratičky usek, kde musí člověk sejít cca 5m schody.

        0 0
        • tvargy  

          Nebo o cca 50 metrů dříve sjet vlevo dolů, jsou tam cedulky o objížďce. Akorát to už není úplně na silničku

          0 0
    • blaf  

      Nepřijedete o víkendu na kafe?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Uz mas dostaveno? Ja ne, jsem pryc, a pristi vikend to taky nevypada (peklo a kultura)

        0 0
        • blaf  

          Nemám, sháním brigádníky. Krumpáč a lopata mi nevoní. :)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Pockej, ty teprve kopes diru????

            0 0
            • blaf  

              Dokončujem interiér domu. V mezidobí kopu díru mezi domem a garáží na uložení trubek pro elektriku vedoucí do garáže.

              0 0
      • jecnak  

        Mozna v ne/po jeste nevim, jak to budu mit casove. V sobotu jsme skoro vsichni v Brna na 300km Brevetu

        0 0
        • blaf  

          Tak ať vám to šlape!

          0 0
        • kokoska.rokoska  

          Od zítra do pondělí jsem v Krkonoších, kdybyste se chtěli stavit, rád vás uvidím.

          0 0
          • Honzis  

            já budu v Jánkách 1. – 5.května, nad jedním dnem v Krkonoších teď jsem uvažoval, ale provoz aut a očekávání „lidí jak sraček“ ve vlacích mě odrazuje

            0 0
            • kokoska.rokoska  

              Kdybys změnil názor, určitě se stav!

              1. května musím dělat rozhodčího na závodech, ale pak snad také odjedu do hor.

              0 0
    • Internaut  

      Odmontoval jsem z BMC kolecka a jedu zitra na kafe do Podebrad.

      Pokud se nekdo prida, tak klasicky start v Mochove v 9.00.

      0 0
      • Delkim  

        Teď už to nestihnu změnit. Pojedu stejnou trasu odpol.

        0 0
      • Honzis  

        zbytek sekce po 3kilu na Moravě asi taky nedává. Nicméně sváteční kávu zítra bych dal, klidně i o hod později.

        0 0
      • milmat  

        Já si to přečetl až teď, ale tak „brzy“ ráno bych to dnes nedal… Tak snad příště to už konečně vyjde.

        0 0
      • Reggie  

        Stejně jako Miloš, teď jsem to přečetl a navíc máme celý víkend návštěvu. Pokud by se zítra jelo, pokusím se utéct.

        0 0
    • jecnak  

      Tak zitra v 9 v Mochove? Klasika do Podebrad? Bez zbytecnych zajizdek v rozumnem tempu.

      0 0
      • myreczech  

        zítra bych se přídal i s Tasmáncema…prá­vě po 30 hodinách vylezli z letiště, kola už máme poskládaný, zítra budeme redy…jen musím odjezdit nějaký koledování s holkama…no kdyby to šlo na 10h Mochov tak by to bylo super…

        0 0
      • Reggie  

        Dnes se nezúčastním.

        0 0
      • myreczech  

        tak včera Sharron a Tony vyrazili v 7AM do Moravské Třebové na svoje evropské kolečko (4000 km)....­..napoprvé 170 proti větru…zpočátku to foukalo 20 km/h večer prý až padesát…

        …tak kdo si chce počíst…Sharron píše každý den blog…včerejší očistec zde…

        https://psyclepaths.com/…in-the-wind/

        0 0
        • McBlacky  

          včera večer to bylo přísný. Na endurku mi to na stezce fakt nechutnalo

          0 0
        • raw 4  

          To muselo bolet…a poznal jsem par obrázku z Kolína..

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Peklo východu neboli Tro Hro Léon. Strade, pavé, gravé. Kdo pojede na silnici, trpi na sektorech, kdo na gravelu, trpi na silnici. Kdo vezme celopero, netrpi akorat na zaverecnych slonich hlavach, ale to uz je tak prositej ze mu to bude jedno. Letošni trasa zde , nadlepsena o nejake nove koncentrovane zlo misto hluchych mist ve druhe pulce.

      Predpoved se zmenila, prset by melo jen pres noc, aby se na pisku neprasilo, takze myslim ze bychom to zitra mohli dat. Sraz 9,30 u hrbitova v Zelenci,, konec Oddechoff.

      Nebo to chceme odlozit na den svateho Gotharda, patrona kostkovych silnic, tj. sobotu 4/5?

      0 0
      • jecnak  

        Klidne bych jel zitra.

        0 0
      • myreczech  

        to asi nestihnu dát dokupy kolo a zítra musím ještě kroutit očima v práci…raději bych teda užíval máje než apríla s 10–15 stupni…

        0 0
      • Delkim  

        Ach jo, já nemůžu, v sobotu časovka u Kolína a v neděli další u Liberce…

        Ta sobotní je placka, 13 km, kdyby to někoho náhodou lákalo, klidně na obyč silničce, na té jsem to tam jednou vyhrál i já.

        0 0
      • Jaarque  

        Oba vikendy jsem v práci, bohužel :(

        0 0
      • milmat  

        Já jsem už pod tíhou strašné předpovědi naplánoval rodinný oběd a jiné aktivity, takže zítra to nedávám.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Dobre tedy, kdyz Milos, Mirek a Delkim nemuzou, tak to nechme tedy na sobotu za tyden, na Sv. Gotharda.

          Aspon budu zitra doma uzitecne zvire.

          0 0
          • myreczech  

            díky…ja stihnu aspon dotunit zelenáče, v sobotu dvacet hodin přesčasů a o počasí nemluvě…na svatyho godarda budu cajk…

            0 0
            • myreczech  

              ladič sleš pijan…

              tak ještě 70 mm predstavec, sehnat zelenou ralku 6038, dát gravel volant…a cajk… těším se…

              0 0
          • McBlacky  

            to mám výjimečně volno, nechat se zabít od vás na východě zní hmm zajímavě :)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Obed bude v pivovaru Neumann v Melnickem Vtelne ;-)

              0 0
              • 01carbon  

                Tvl uz sem to vodpiskal ze blbej pocas. A tak se ukolebal ze bude v sobotu gaucing. Dneska rano ctu a celej den se premlouvam aby se mi na Peklo chtelo. Nasazel jsem na kolo gravel plaste a ted se zase doctu ze neee?

                https://youtu.be/E-qnaoEeaYY

                Co ja jenom budu zitra cely den robit?

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Co by, na trh s pani, vyzvednout na poste dopis co je nejspis pokuta, odvezt tri ctyri kary rumu na sbernej dvur, srovnat cihly na uvolneny misto, nalepit soklovy dlazdicky na chodbe… takovy ty veci co na ne pro samy picyklovani nejni cas.

                  0 0
                • Honzis  

                  jeď na 14tou do Úval a dej si Sázavák s Vin.šlapkama, nějaké grupy se chytneš.

                  0 0
            • Honzis  

              já jsem od 1.5. v Jánských Lázních a mám taky volno na ubytku, můžeš přijet do kopců :-D trénovat na Dolomiticu

              0 0
          • Reggie  

            Díky, to se hodí. Dnes jsem se probudil s knedlíkem v krku a odpískal to. Tak za týden se snad dám do kupy.

            0 0
          • madik  

            Kdyz bude rozumne pocasi, tak bych jel.

            0 0
      • myreczech  

        no tak sobotní peklo vypadá hodně nadějně…:)

        0 0
        • milmat  

          Všichni šetří CO2 a pak je taková sibérie.

          Hrochu neděle vypadá dobře, ale s ohledem jak vycházejí předpovědi bych nechal update na čtvrtek/pátek. To by mělo být jasno alespoň v předpovědi.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Are you missing cold weather? A rare, significant cold outbreak brings MUCH colder weather into much of Europe this weekend – stay tuned for further details!

            No kdyz ma nekdo vymluv jak Karliner, dokud je hezky, tak pak musi byt badass.

            0 0
            • 01carbon  

              Musi byt hnusne. Mel bych v sobotu jit na zamek na audienci k cisari :(

              0 0
      • jecnak  

        Tak zitra se asi uplne prasit nebude, ale kdyz dojedem rozumne, tak ani nezmoknem. Obed asi vynecham, takze prijdu i o koncentro­vane zlo.

        0 0
    • Internaut  

      Zítra jedu na kafe do Poděbrad. Rendezvous pro případné zájemce v Mochově v 9.00.

      0 0
    • Delkim  

      Snad od 20 h bude koncert Walda Gang v Úvalech.

      0 0
      • Delkim  

        :)

        0 0
        • 01carbon  

          To zas bude v alejich…

          Rano jedu na Rip tak po ceste nekolikrat mijim „nasledky“. Vetsinou hlidane nejvytrvalejsimi hasici ;)

          0 0
          • Delkim  

            Následoval koncert Medvěd 009.

            Nejde spát, hrozně to řve :(

            0 0
    • madik  

      Zitra mam volno, kdyby se nekdo chtel pridat na vyjizdku. Kam, to nevim.

      0 0
    • milmat  

      V neděli klasické kafe. Bude to klidná vyjížďka, protože většina bude po Pekle v režimu „Active recovery“ – tedy v to doufám :-). Start Mochov hotel 9:00.

      0 0
    • milmat  

      Na středeční svátek je hlášeno pěkné počasí, takže bych dal něco delšího s nějakými kopečky (Sázava, Č. Šternberk, ..). Sraz bych viděl 9:00 Mochov, případně pak i Č. Brod. Jak jste na tom? BTW: počasí na víkend se nám kazí :-(

      0 0
      • jecnak  

        Asi bych jel. Snad stihnu dneska udělat, co bude třeba. Myšák už má otevřeno.

        0 0
      • Reggie  

        Ve středu nemůžu, nějak mi to poslední dobou nevychází.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jo ja taky. Vemte si gravely, se mi to osvedcilo, potom tak nekousete ;-)

        0 0
      • Delkim  

        Já bych se ráno přidal, mám v plánu napsáno 2 hod v Z2 a musím být max v 11 doma.

        Takže bych vám tak 45 minut táhnul špic na cca. 260 W, může být??? Pak se odpojím.

        Zbytek dne se pak budu válet v Loučni na piknikové dece v kruhu rodinném :)))

        0 0
        • milmat  

          No, v nejhorším se nám odpojíš v tom intervalu :-), asi nebude úplně nálada na nějaké kašení.

          0 0
          • Delkim  

            260 W v háku není kaše… to bude v pohodě!

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Hmm v háku do kopce asi trochu jo, pro hrochy. A v Loučni je za koťátko. LoučEni, jako ToušEni. Podle vzoru prdel. Furt osvětu aby člověk šířil.

              0 0
    • milmat  

      Na sobotu plánuji ráno poklidné kafe v Poděbradech (Hroch nebude). Start 9:00 Mochov hotel, návrat okolo 12–13:00 Čelej, než začne padat májový deštíček. Pokud se chcete někdo přidat, dejte mi vědět, protože jinak se může stát, že zaspím start.

      0 0
      • madik  

        Asi bych jel. Bylo by možno až v 9:30 v Mochově?

        0 0
        • milmat  

          Ano, tak tedy vyjedeme o 30 minut později, což lehce doženeme zvýšeném tempem :-).

          0 0
    • madik  

      Jeden den z víkendu bych rád dal nějakou delší trasu slušným tempem. Má být konečně zase pěkně, nad 20C. Poctivá Sázava s hodně kopci?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja jsem na vikend zas pryc. Nemluve o slusnem tempu v hodne kopcich.

        0 0
      • 01carbon  

        Muzes v AT s Jecnakem, myslím, ze tempo bude slusne a kopců bude taky hodne :-)

        0 0
        • madik  

          Na to bohužel ted nemám. Chci si dát jen nějakých cca 150km v maličko svižnějším tempu. A vzhledem k tomu, že ted nemám zrovna moc dobou formu tak to potřebuju jak sůl :)

          0 0
          • ms82  

            Muzes jet s nama Sazavu, kdyztak si vystoupis ;-) Jedem zatim 4, jeden to taky nevidi na celou trasu.

            0 0
            • madik  

              Aha to zní nebezpečně :) To jedou nějací ranaři? Zvlněné rovinky pojedu jakkoliv, ale v delších kopcích tam rvát 300+ nebudu, navíc jsem bez tacháče a wattů, tak se nechci odpravit když pojedu jen na pocit :). Tak když nebude vadit čekání na kopcích tak se rád přidám.

              0 0
              • Delkim  

                V sobotu pořádá Benčík společnou jízdu, je to včetně občerstvení, vždycky super akce!!!

                https://mapy.cz/s/3slKK

                0 0
              • ms82  

                Na mych 300+ wattu to jezdit nebudeme ;-) Krome me jeste jede Dan (jsme spolu byli na Krivoklatsku), Tomas z BI a jeden mladoch. Chtel bych to jet cele jako vytrvalost, ale uvidime, jak se to zvrhne.

                0 0
                • madik  

                  Ok jasny, připojím se. Hod mi pak info odkud a kudy :)

                  0 0
      • raw 4  

        Ahoj pristi tyden budu ve Zvanovicich…nevite o nejakem hezkem okruhu cca 60 km? Diky

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Treba https://mapy.cz/s/3sj1C Tam je to hezky prakticky vsude.

          0 0
          • raw 4  

            Díky super..tohle je ideální…

            0 0
            • milmat  

              Moje oblíbené části jsou Jevany(rybník) -Struhařov-Lesní Hotel (máš to na trase od Hrocha). Pokud budeš zkracovat,tak určitě třeba Bělokozly – Ledečko (tam je dost rozbitá cesta z kopce dolů Sázavě) a pak nahoru po novém asfaltu na Talmberk (nebo lépe to jet opačně). Ale jak již psal Hroch, tam je to pěkné všude :-)

              Ještě bych doporučil úsek: Ondřejov – Lensedly – Kaliště – Chocerady – Vodslivy – Sázava

              0 0
              • raw 4  

                Díky v Lesním hotelu bydlím…budu tam s kolegou tak po práci ho chci protáhnout hezkou krajinou…

                0 0
              • raw 4  

                Oběma díky…moc pěkný okruh …užil jsem si ho…

                0 0
      • Honzis  

        v neděli můžeš zkusit i balík z Kolodějí v 9:15h.

        já zatím nevím, na celý den se mi mizet nechce, spíš počkám na odpolední teplo.

        0 0
      • milmat  

        Já budu na Moravě a pak Vysočině. Ale na neděli bych měl být zpět. Akorát nevím, jak moc se zničím, takže zatím bych plánoval nějaké kafe v neděli. V neděli se bude běžet závod v Nymburce,mladý tam bude se třídou, tak bych se zajel na ně podívat.

        0 0
        • kokoska.rokoska  

          Co se běží v neděli v Nymburce? Jsem tam v SCNB, tak že bych si pauzu mezi bazénem a kolem trochu zpestřil :-)

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tipo po 5 etape:":https://drive.google.com/open?…

      Stale Ferry 74

      Rorejs74 71

      Hroch, Karaya, Trollix 70…

      ..kulix 26

      Robb 25

      Josse 20

      0 0
    • Delkim  

      Už někdo zkusil nový GP 5000? Na Kupkole je ten bezdušový v akci pod litr. To mi přijde jako zajímavá cena.

      https://www.kupkolo.cz/…ady_z106021/

      0 0
      • jecnak  

        Ja jsem komplet galuskovy, ale kamarad je vozi a jsou pry tezsi nez Schwalbe, nedrzi tlak, pohodlnejsi.

        Osobne bych po skvelych zkusenostech s galuskovymi Vittorkami s G+ zkusil spis ty v TLR plastove verzi.

        0 0
      • Smazaný účet  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Honzis  

        se mi to zdá až podezřelé novinku hned takhle slevit

        0 0
      • Smazaný účet  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Delkim  

      Honzis před minutou :)

      0 0
    • jecnak  

      Zitra Podebrady, nebo bychom mohli naproti Hrochovi.

      0 0
      • Salind  

        Ahoj, když mě vezmete, rád se přidám :-). (Koleno drží, něco najeto už taky mám, tak snad nebudu za brzdu).

        Mochov? V kolik?

        0 0
        • jecnak  

          Mochov 9. Budem mit damskou spolecnost, tak zadny divociny.

          0 0
          • milmat  

            Hroch šrotí trávu v Brdech, takže bude klid :-)

            0 0
          • Internaut  

            Jedu.

            0 0
          • jecnak  

            Pekna ucast! Dik za vyjizdku.

            0 0
            • milmat  

              jj, hojná účast, Oliver, taková nedělní klasika. Příště musíme lépe naplánovat občerstvení ať nemusím jezdit do dvou za sebou. I když si vlastně neztěžuji. Druhé foto z večerního gravelu, kdy nevybouřený myreczech jede na KOM a druhý Mirek mu zdatně asistuje na CX kole se silničními plášti. Dohnal jsem je pak až v Sojovicích.

              0 0
    • jecnak  

      Pripadny namet na vyjizdku.

      0 0
      • milmat  

        Takže tuto sobotu na veterány a pak Summer Ale v pivovaru? Pokud by jsi připravoval trasu, tak se přimlouvám za úsek Žďár-Nosálov (273) , který mi Hroch ignoruje. Myslím, že už je tam nový asfalt.

        0 0
        • jecnak  

          Zdar – Nosalov – Zdirecky dul – Borejov – Blatce. Tam je ted krasneho noveho zakrouceneho asfaltu.

          0 0
          • milmat  

            Můžeš sem, prosím, hodit celou trasu, čas a místo srazu? Já s tím na sobotu počítám, připojil bych se v Dřevčicích.

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jestli ten vycepak bude zas tak rychlej jako kdyz tam stavela Kokorinska klasika, ta si das akorat tak Vánoční ležák. Ti ho primaluju do trojityho Hvozdu.

          Akoratze v sobotu asi budu muset sedet na Veletrhu vedy v Letnanech.

          0 0
          • Reggie  

            Veletrh máme v sobotu v plánu. Uvidím tě tedy při práci :-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Jj stav se, zmerime vam rtut ve vlasech. Jsme nekde v rohu, Ustav analyticke chemie.

              0 0
              • 01carbon  

                Asi naplanuju neco solo na sever a pritom se stavim mrknout na auticka na vodik… Kdyby nahodou jsem dostal i papir, ze jsem 20let stastne traven rtuti a arsenem tak to bude bonus ;)

                Chvilku jsem na Lobci uvazoval, ale kombinace Milose a Delkima by mi nemusela udelat dobre.

                0 0
                • jecnak  

                  Stav se v Klecanech – minimalne do 11 tam budem ocmrdovat kolem.

                  0 0
                  • 01carbon  

                    autíčka na vodík:

                    http://www.veletrhvedy.cz/…letrhu-vedy/

                    možná tam bude jezdit kamarád

                    ad Klecany – 1. sveze mě Šárka? :-) 2. ten Tvůj harlej ještě není ve veteránech

                    0 0
                    • jecnak  

                      Sarka vede damskou jizdu v Radotine, ale rad se nabidnu jako nahrada. Muj harlej jeste ve veteranech neni a znameho Harlej take ne (i kdyz uz muze), ale stejne se s nimi kousek svezeme.

                      0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      My jsme presne tak daleko od auticek jak to jen jde, v rohu uplne na druhy strane. Jo a potrebujem cca 10 mg vlasu, coz pri tvy dylce uz zmamena vyholit viditelnou parcelu ;-)

                      0 0
      • jecnak  

        Sraz v 9 v Brandyse na starem moste na Ostruvek – viz mapa – https://mapy.cz/s/3tiNu

        0 0
        • jecnak  

          Tak nakonec jedu na konkurencni veteranskou akci na motorce a budu mit volno na kolo az odpoledne.

          0 0
          • milmat  

            Ok.

            Já bych zůstal u původního plánu, tak potvrďte, kdo se přidáte. Brzký oběd a pivo v Lobči a pak krásné výhledy na Koko.

            0 0
            • jecnak  

              Krome kratkeho useku sjezdu do udoli pod Housku a vyjezdu ke hradu je to po novem nebo velmi dobrem asfalte.

              0 0
            • Delkim  

              Miloši prosím načrtni aktuální plán. Kolik km? Zkusím to v Z1 zapracovat do plánu a přidat se!

              0 0
              • milmat  

                Plán je o kousek výše od Ječňáka, celkem to má 145 km z/do Brandýsa. První zastávka Lobeč = veteráni, pivo, jídlo (cca 50+km).

                0 0
              • ms82  

                Kolik je Tva Z1? ;-) Mozna bych se pridal, ale potreboval bych to jet zhruba 180–220 W.

                Milosi, jak dlouha bude zastavka na pivo?

                Jeste rozmyslim, jestli nedam radeji Krivoklatsko.

                0 0
                • Delkim  

                  Naprosto v pohodě, výletní tempo.

                  Jestli budu prudit, tak ne tempem, ale abyste tolik nevysedávali :)))

                  0 0
                  • myreczech  

                    hele mě stačí tu a tam pivko…takže bych to viděl na následující zastávky…

                    na Elišku ve Vtelně, Pivního Partyzána v Lobči a Němýho Medvěda v Podkováni…je mi jedno v jakém sledu…:)

                    0 0
                    • Delkim  

                      Ve velmi emotivním telefonátu Mirek dobrovolně uznal, že předchozí příspěvek byla velká nadsázka a samozřejmě to už v plánu nemá :)))))

                      0 0
                  • ms82  

                    Ja prave pivo na kole taky nechci, takze se spise pridam v prudeni :D

                    0 0
                • milmat  

                  Rychlé občerstvení 30–45 minut, ale uvidíme dle nálady, žízně, hladu a lidí.

                  0 0
            • myreczech  

              Zatím to vypadá že jedu…

              0 0
    • myreczech  

      taky bych se asi přidal…holky mají svůj program tak bych moh ven…:)

      0 0
    • Delkim  

      ZMĚNA!!!!!!

      SRAZ BRANDÝS 9:30

      Tj. 8:30 Myreczech

      Pak Mirek

      Pak cca 9:00 Miloš

      A 9:30 Brandýs

      0 0
    • Delkim  

      Aktuální foto :) my na kole, Eda lodí :)))

      0 0
    • jecnak  

      Zitra obligatni Podebrady? Nebo dokonce Rozdalovice?

      0 0
    • Delkim  

      Design speciálně pro Hrocha, ještě 15 hodin do konce akce! Špičkový dres za 1150 Kč.

      https://www.ekoi.cz/…landres.html

      0 0
    • Delkim  

      btw Tomáši založ prosím Léto 2019

      0 0
    • milmat  

      V neděli bych dal tradiční kafe, přidá se někdo?

      0 0
    • Delkim  

      Dneska a zítra mají v Poděbradech mažoretky MČR, i starší ročníky :)

      0 0
      • 01carbon  

        Hmm Milos v treninkovem rezimu na Houstecak, Delkim v rezimu oddechu 400W. K tomu Hroch prisype trochu schrotu. Mazoretky v prilehavych trikotech = to vypada jako prima navod na infarkt :)

        0 0
      • Delkim  

        Zahájení

        0 0
    • jecnak  

      Kdyby se nekdo chtel pridat, jedu zitra do Msena na rychly kafe. V 9 sraz u zvonice v Drevcicich, navrat pred 13h.

      0 0
      • milmat  

        OK, já se tedy přidám.

        0 0
      • Reggie  

        Já se taky přidám.

        0 0
      • madik  

        Jel bych ale hrozí déšť kolem poledne. Ráno se ještě rozhodnu podle bližší předpovědi.

        0 0
      • milmat  

        Teď jsem prostudovat Aladina a vychází mi lépe Poděbrady. Budeme to muset urychlit. Uvidíme ještě ráno dle aktualizace z 6.00.

        0 0
      • Reggie  

        Já to balím, do mokra se mi nechce.

        0 0
      • Honzis  

        myslím, že dneska by mohl Eda lodí i po silnici :-)

        0 0
        • milmat  

          No bývaly časy, kdy to Eda dával v dešti na kole… Ale včera v Čelej vzniklo několik nových rybníků, takže člun se hodí.

          0 0
          • Delkim  

            Úvaly standardně nic moc, pořádná bouřka vůbec neproběhla.

            0 0
    • Delkim  

      SPOILER ALERT :)))

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Mini recenze- matros dobry, prijemny i v horku. Tenky okraj rukavu ma trochu tendenci se zarolovat a musim si nechat dorust ramena- pri 45kmph+ na ramenou silne prdi. Pro me prijemna masaz krcnich svalu, ale na casovku aero peklo.

        0 0
        • Honzis  

          já v Lku v ramenou dobrý, třepotá mi lehce přes hrudník, ale to většina. Matroš krásně lehký a vzdušný, asi bych snesl M, ale bál jsem se. Kalhoty v M tak na úrovni Kalas 3, vložka výborná, ale jel jsem v tom jednou.

          0 0
    • madik  

      Něco zítra? Klidně bych si dal jen kafe v Po :)

      0 0
      • kokoska.rokoska  

        Výjimečně bych jel i já.

        0 0
        • Delkim  

          Syntax Error.......

          Kokosko, to je se zastávkou, uvědomuješ si to? :)))

          0 0
          • kokoska.rokoska  

            Jmenuju se Martin, to za prvé. Za druhé jsem dnes ráno dobral ATB a za třetí jsem ještě v poledne stíhal bednu na závodech. Takže zítra mám v plánu odpočinek, tudíž klidně kolo se zastavkama 

            0 0
            • madik  

              Dáme tedy Poděbrady? Nevim jestli se ještě někdo přidá. Kde by se ti hodil sraz? Navrhuko treba 9:00 v Pocernicich u Benziny. Pak v 9:30 Mochov.

              0 0
              • kokoska.rokoska  

                Jasný, budu tam, v Pocernicich! Ale tempo pojedu mírné, žádný tradiční šrot. Ale klidně budeš moci jet napřed, kdybych moc zdržoval, a držet mi místo

                0 0
                • Delkim  

                  Já bych vás mohl v rámci tempa odtáhnout až do Poděbrad, ale asi to nemá cenu hrotit, když to chce Martin vyloženě v klídku. Vyrazím později.

                  0 0
                  • madik  

                    Jen pojed, Martin snad 200 v haku zkousne :) Ja oosbne taky hrotit nemusim, ale rad se pekne svezu :)

                    0 0
                    • kokoska.rokoska  

                      Jasný, rád Vás oba uvidím a v háku uvisím. A když ne, do Poděbrad terfím :-)

                      0 0
                      • Delkim  

                        Ok 9:30 Mochov.

                        Pojedu jako tempomat, 60 min v kuse 310 W, na kruháku se otočím, dojedu to a pak vás někde zase odchytnu už zase v klidu v Z1.

                        Edit: 6 m/s východní vítr, v háku se budete ještě šťourat v nose :)

                        0 0
    • milmat  

      V sobotu optimální počasí na delší vyjížďku. Proto plánuji vyrazit do Č. Ráje. Start 9:30 Čelákovice, zastávka autobusu u Tesco (ale dejte mi vědět). Tempo dle sil a chuti grupeta, zastávky na občerstvení dle potřeb (= časté). Trasa zde: https://www.strava.com/routes/19885756

      0 0
      • madik  

        Vyrážím v sobotu dopoledne do Čáslavi na kole. Kdyby se někdo chtěl přidat na půl trasy třeba. Buď můžu jet přes Poděbrady a nebo přes Sazavu.

        Směrem na Cesky ráj se mi to bohuzel nehodi.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hm ja na jih, Ondřejov Prčice Týn Netolice, brzo.. To nam to pěkně vychází. Ještě někdo na západ.

        0 0
      • jecnak  

        Nedal bys Podebrady? Na cely den se mi nechce. Katka by jela taky – aspo do Podebrad a pak se kdyztak odpoji.

        0 0
    • milmat  

      V neděli brzké kafe, start Čela 8:00 a pak Mochov 8.15. Zatím jsme dva.

      0 0
    • milan.v  

      Hele, kluci, není už náhodou pár dnů léto? ;o)

      0 0
    • jecnak  

      Tak jo, pokračujeme létem 2019

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.