Víkendové silnice Praha východ - zima 2018/2019

280 nepřečtených
  • jecnak

Léto už asi doopravdy skončilo. Vánoce se blíží ;-)

• Hroch obojzhivelnyj  

#6 !!!!

A major pattern flip is expected over Europe in the next 10 days, as easterly flow begins to establish, pushing much colder Arctic airmass from Russia into eastern and southeastern Europe and then further west into central and western Europe. Average daytime temperatures will drop by at least 10 °C.

• Hroch obojzhivelnyj  

.

• Hroch obojzhivelnyj  

.

• milmat  

Za mne nej Elba, ale ostatní jsou také moc pěkné fotky.

• milmat  

Na víkend se chystá pěkné počasí = slunce a chladno, škoda toho nevyužít :-). Jak jste na tom?

• Hroch obojzhivelnyj  

.

• milmat  

Tak v sobotu silniční alternativa do Poděbrad na kafe. Tempo bude velmi mírné, Hroch bude rozvracet Berlín. Sraz trochu později – Mochov 9:30.

• milmat  

V neděli sraz Mochov 10:00. Dnešní tradiční večerní běh v Čelákovicích všichni přežili. Speciální gratulace Alešovi k PR a tradičně samozřejmě Honzišovi.

• milmat  

Málem by mi unikla diskuse k poslední večeři (řízku) s Karlínerem aka Vánoční večírek BF :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

OT, Peklo 2019 jinak?

http://www.werideflanders.com/en/

https://www.bike-forum.cz/…ix-challenge

Registrace jsou otevrene, ted cca 50E. Anyone? Povoleny je i gravel :-)

• madik  

Ja bych do toho asi šel. byl by to super zažitek.

• milmat  

Já bych zůstal u klasiky – rozm*daných cest tu máme hodně :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

Pro tebe tam maj tu detskou trasu ;-)

• madik  

Máš pravdu, není to nic pro primadony. Ale Tour of Flanders bys asi přežil, tam je jen pár kostkovanejch bergů. Tam budeš stejně tlačit :)

• mikub  

Bacha na předsudky. Ty kostkový bergy tam sice jsou, ale není to zdaleka to nejhorší. Taky tam jsou několikakilometrové rovinaté pasáže na kostkách, které dokážou otrávit řádově víc, než ty brdky.

Osobně mi přišel daleko horší mírný sjezd po kostkách, než ty výjezdy.

• madik  

A to chces jet Tour of Flanders nebo Paris-Roubaix?

• Hroch obojzhivelnyj  

To je mi asi jedno

• madik  

Ja bych asi radeji Tour of Flanders pro zacatek :) Nenasel jsi mapky tech tras? Nevim jestli stoji za to jet tu dlouho 229km, nebo spise jednu s tech kratsich, kde se asi pojede „to hlavni“ bez zbytecneho najizdeni desitek kilometru na zacatku, aby pak nebyly sily na bergy :)

• madik  

Nasel jsem. na zalozce Routes & FAQ jsou popisky. Ta 174km by asi mohla byt nejlepsi.

https://sportivebreaks.com/…of-flanders/

• Hroch obojzhivelnyj  

Kdyz si vzpomenu na kilo po Strade bianche, tak je 174 az az. Navic se staruje od cile. Ony t Flandry jestli si to dobre vybavuku stejne porad dokola prejizdej jeden kopecek tam a zpatky.

• madik  

Tak muze se dat tech 139km, uz to neni o tolik mene. Dle mapky tam chybi jedna smycka s asi tremi kopci.

No bude potreba potrenovat, aby byla sila v nohou. Takove 3–4min prudke kopce budou ideal :) Respektive Vo2max intervaly na trenazeru :P

• Delkim  

Hlavně se pak nenechat strhnout :) Stačí jeden takový kopec na začátku švihu přepálit a cíl se ti setsakramentsky vzdálí :)))

• karliner  

Nebuďte za východní měkkýše a jeďte.

• ms82  

Az se bude zvazovat nejaka horska etapa GT, hlasim se. Kostky bych nejel ani v aute :-)

• McBlacky  

I hear you!

Západní aka „vrchařská“ sekce má na 2019 v záloze takový lehčí vrchařský podnik. Akorát teda cifra převýšení je

petimístná, za to je to jednodenka :)

• jecnak  

Nekdo neco v nedeli? Dal bych neco kratsiho, ze bych jeste odpo vytahl motorku.

• milmat  

Dnes opět slušná účast a tempo většinou mírné :-). Akorát zima a mlha. Ještě, že nebyl led. Původně se jelo na snídani/svačinu, ale kuchyně měla přestávku, tak zbyly zase jen dorty…

• jecnak  

Na sobotu domlouváme s Honzou bajk v Kokorine. Bude mrznout a CHMU slibuje i nejaky snih. Nejspis dame vyslovenou klasiku od hradu, kolem Semanovic a pak bud Zluty a nebo rovnou do Msena k Zivnym do cukrarny a zpet zas nejak terenem.

• Hroch obojzhivelnyj  

Bych se i pridal, ale museli byste slibit damske tempo. Kombinoval jsem vylety s chorošem a dva tydny nesedel na kole.

Muzem cvicne hodit do kufru brusle.

• Hroch obojzhivelnyj  

Hm tak po ranu uz si nepripadam dost ok na celodennni vejlet s chrtama :-(

• madik  

Jen jet, at jsi v dubnu ve forme :)

• milmat  

Já mám rýmečku, ale na sobotu bych dal kafe Ondřejov. Potřebuji nějaké metry up :-). Tempo mírné, beru zimáka a blatníky. Na celodenní bike se mi nechce. Tak dej vědět,

• Hroch obojzhivelnyj  

Tak prece jen Koko, zamrzlo, bude tradicni zimni dvojboj.

• milmat  

Tak já uvidím ráno a dám něco směrem Sázava. Ale celkem mne to mrzí, protože by to mohl být i zimní trojboj :-)

• Honzis  

no jen aby to šlo … Být tebou počkám na odpo na oteplení, aspoň já to tak plánuju, pokud vůbec někam vyjedu

• R-A-D-I-U-S  

Máš kvalitní neoprén ? ;-)

• Hroch obojzhivelnyj  

:-) neopen je pro triatlonisty, my jeli jen duatlon. Ale na kole to klouzalo o dost vic.

• jecnak  

A ja myslel, ze kamenem urazu byly snehem se obaluji tretry ;-) Ano, vim, Hroch je nebezpecnejsi nez lev.

• Hroch obojzhivelnyj  

No uklouzlo to a vzapeti se obalily tretry snehem a obcas celej hroch. A kdyz se nahodou podarilo po boji nacvaknout, tak se scenka opakovala na dalsich korenech. A ze jich tam bylo. Ty dramaticke pribehy se odehravaji daleko vzadu, o to prichazis ;-)

• jecnak  

Tak zitra klasicky v 9 v Mochove. Vzhledem ke stavu cest nejspis po hlavni tam i zpet.

• jecnak  

Mate nejake napady na vikend? Bajka mam v kupe. V nedeli CX v Hostivari.

• ms82  

CX v Hostivari vypada dobre! Ja dam ale v sobotu asi nudne kilo pres kopec a v nedeli nejake LT intervaly do pulky kopce. Ovsem v pondeli se chystam na pekny vylet!

• milmat  

Já mám program daný: sobota snad přesun Vysočina-Čela na svařák street party. V neděli dle počasí, zajel bych ti zafandit a pak je neklidný večer, ne?

• jecnak  

Jak zafandit? Zazavodit.

• 01carbon  

Jsi prihlaseny ;)

ze znamosti bez fronty

Dovez rehtacku

• Hroch obojzhivelnyj  

Se vam ty street party nejak osvedcily.

Ja v sobotu kdyztak jen neco velmi maleho, mam vyhozeny a nahozeny zada tak opatrne, V nedeli uvidim, jak to bude doma vypadat spolecensky aj.

• Salind  

Pokud v nedeli pojedete, pridam se. (aspon vyzkousim blatniky).

A asi bych rad se dostal zpet na 12:30 na Hostivar a zafandil bych Tomasovi

• Reggie  

Já už to tak nějak vypouštím. Na ten cyklokros jsem se díval ale poslední 2 týdny jsem na kole skoro neseděl a nemám ani regulérní materiál. I ten neregulérní (pláště) je už za zenitem a na blátě už vúbec.

• jecnak  

Tak na víkend to vypadá, na možné bruslení minimálně v Koko. Přidá se někdo?

• 01carbon  

Když mi Hroch půjci čertovská zelizka a spoji se to s bikem tak bych se pridal (na zpatecni bych se potreboval zastavit domluvit na Chloumku)

• milmat  

Já bych tam mohl na kole v neděli. Můžeme dát třeba oběd u Pobudy s pivem od Neumanů. Ale trochu se bojím, že bude dost holomráz, což pro bruslaře je dobrá zpráva.

• Hroch obojzhivelnyj  

ale jo. Akorat mi to na brusle moc nepripada. Jestli to v koko neroztalo, bude tam spatny led.

• jecnak  

Uvidime, jak bude vypadat zitra rano Slatina. Dnes uz zamrzla tenkou vrstvou.

• 01carbon  

Mohu se pokusit vystvat v pa odpol nekoho z Chloumku na Harasov. Ale zarucit to nemohu.

• Honzis  

já jsem vyblokovanej, rodinná akce. Max v neděli Českobrodská vánoční 10, dle podmínek.

• Hroch obojzhivelnyj  

Tak jak, dame koko dvojboj v sobotu, nebo to nechame ztvrdnout do nedele aby si uzil i Gravel Force Man?

Mam dorazit na nadrazi v HP? 9.15 a mam pocitat s bruslema pro Honzu?

Hr.

• Delkim  

Něco pro místní bruslaře. Jak se dostat z ledu.

https://twitter.com/…195661934592?s=09.

• Honzis  

Já si dnes ráno taky říkal jestli to nebylo spíš na brusle :-( No, ještě že jsem toho moc neviděl a nezkoumal, jestli to klouže a snažil se jet furt rovně :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

Jo dela to dobre. Usmev na fotku, lehnout na vodu, vyplazit na led a odplazit na pevnej. Ukazkovy.

• Delkim  

Hele a v reálu? Fakt to takhle jde?

• Sgt Pepper  

určitě…jen na BF u toho ještě stihneš ukecat fešnou 16letou gymnastku

• Hroch obojzhivelnyj  

Jo. Ten den se tam nekoupala akorat Jana, ktera mimochodem to misto projela 10 vterin pred nim. Letos zatim vim o jednom koupani. Teda vlastne trech.

• R-A-D-I-U-S  

Dobrá práce ! Dokonce koukám následovalo vyšetřování příčiny s následným závěrem, že 4cm fakt nestačí (to by lajk nečekal) :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

Ja jsem si odnes akorat ze Kravik uz je tak zkusenej bruslar, ze si s sebou vozi v batuzku rucnik. Co vim tak jen minulou sezonu plaval asi 3×, zacina tim byt povestny. Vsude tenkrat bylo dost, az na par pasticek s 3 cm pod popraskem, s tim nic neudelas. Nastesti to nebyva casto.

• Sgt Pepper  

na WinXp to nefunguje

• jecnak  

Predvanocni adventni Podebrady? Oba dny mam zatim volne na dopoledni kolo.

• Honzis  

s tím deštěm a větrem to je spíš na loď :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

Bych jel i zitra dopo, jestli nebude chcat. O vikendu asi taky.

• jecnak  

Dopo jdu dat krev, tak to pak vidim spis na dobry obed, dohnat posledni darky a odpocinek. V sobotu bych ale jel.

• Hroch obojzhivelnyj  

Oki. Predbezne so jo, snad to pujde sladit s rodinnym programem.

• 01carbon  

Kdyby jela Kat tak bych Vas zkusil uviset na biku, ale neco mi pri pohledu na aladina a zaroven z okna (dneska jim predpoved vysla na 1*) ze spis bude gaucink.

• McBlacky  

Presne, predpovidali ze nad 750mnm bude snezit a meli pravdu. Takze klasika z Jizerky byla jasna volba

• Reggie  

V sobotu odjíždím na Moravu. Bylo mi potěšením s vámi jezdit. Tak na shledanou v příštím roce. :-)

• jecnak  

Tak zitra v 9 v Mochove u hotelu, nebo v 8:30 v Hornich Pocernicich u Benziny. Katka pojede. Honzo, kdyztak doraz autem ke me, chces-li.

• Jaarque  

Zítřejší vyjížďka pro ty, kteří nestihli sobotu? Lemra tempo, rovinky, Podebrady? V noci už by nemělo pršet, tak snad to stihne vyschnout…

• jecnak  

Nevim jestli Podebrady, ale mohli bychom se sejit treba v 9 v Drevcicich, neco objet a kdyztak bych Vas pohostil doma. Kafe, caj a nejake cukrovi jiste najdu.

• Jaarque  

Moc se omlouvám, kluci, že jsem Vás nabudil na jízdu, nicméně knedlik v krku, mokro a absence blatníků mě dnes zafixují doma…

• jecnak  

Neva. Ono to bylo fakt cele na mokru. Preju krasne Vanoce a kdybychom se nevideli do Noveho Roku, tak preju hodne zdravi.

• Jaarque  

Taky preju pěkné svátky celé východní sekci a příští rok naviděnou!

• R-A-D-I-U-S  

Šťastné prožití Vánoc a skvělý start v Novém Roce přeji Vám všem, kteří jste statečně bojovali na Východní frontě ! Snad se zadaří a dáme pár společných kilometrů v příštím roce ;-)

• jecnak  

Pratele, pokud byste měli chuť a hlavně čas, přidejte se zítra na vyjížďku. Jak jinak než do Poděbrad. Tentokrát ale pojedeme ve vybrané společnosti hvězdy české a vlastně i celosvětové Stravy. Zítra padne 40000km.

Sraz v 9:30 u Benziny v Počernicích a nebo v 10 v Mochově.

• Jaarque  

Jsem v Mochově…

• milmat  

Co sobota? Celkem bych se rád podíval třeba někam k Sázavě v turistickém tempu. Případně směrem na Farmu, pokud by se kopečky nelíbily.

• Honzis  

uvidím jak budu zmožen + co počasí, ale nějaké kopečky bych dal – aspoň tam nefouká jak na planině v Polabí. Dali bychom sraz v Brodě?

• milmat  

Předběžně ano, ale doladíme dle dalších zájemců. Já tedy musím ještě poladit své pláště na Gradovi, protože jsem nějak přehlédl, že ty moje Fusion nejsou TL…

• Honzis  

v 10 Brod? Já jsem zdrchanej z větru, takže úplně nezaručuju.

vem Madonu a neřeš nic nebo dej do Fusionů duše :-)

• jecnak  

Tentokrat ne. Odpocinek.

• milmat  

Takže zítra 9.30 Mochov u hotelu a pak 10.00 Český Brod křižovatka na Čelákovice. Trasa 100+, tempo mírné = Hroch nejede.

• Honzis  

ok, když by bylo hnusně nebo bych nejel, tak pošlu sms, jinak platí. Ale 100+ doufám bereš od baráku. Viděl bych nejkratší Svatbín a schovat se k Sázavě (Myšák zavřeno) a pak nahoru Jevan. údolím nebo tak něco.

• milmat  

Až bude zase pěkně na kolo, tak jsem připravil gravel průzkum Sázavy: https://www.strava.com/routes/16640012

Strava některé cesty neumí, tak to možná bude kratší. Snad to půjde projet. Většinu jsem ověřoval přes „Panorama“ mapy.cz.

• myreczech  

no to už snad budu mít superikse v cajku a konečně ho protáhnu nějakým tím marastem…:) tak se budu těšit…

19.1. zkuste zapřemýšlet o MTBO nebo pro některé Gravel0…jede se Pojizerská Bludička 2019…pořádají kluci z Bělé…minutý rok to byla fajn akce…byl i sníh…celkem prdel ti zamrzne přehazka…

http://www.sacbela.cz/…zice_sac.php?…

• Honzis  

spoustu toho znám, ale nevím jak pod Senohraby. Ale nějaké úseky tam máš pěkné, stoupák nad Vlkančice a šutráky z údolí nad Voděrady, tam mám myslím KOM :-D Podle vody od Ledečka je to prý totálně zarostlé, stoupák od vody na Samopše je přísný i po asfaltu, padák k Čeřenicím cajk. Nicméně vzhledem k délce a náročnosti bych to viděl nejdřív až bude sucho a tepleji.

• McBlacky  

Ty Senohraby bývaly jetelný v pohodě na krosovým kole, ale už jsem tam nejel víc jak 25 let :) myslím, že to šlo podle vody těsně až do Čtyřkol.

Kdyby to bylo někdy až bude dlouhej den a extra hezky tak bych se zkusil přidat na bajku. Akorát bych teda pak ze Sázavy dal vláček :)

• kerim  

Senohraby- po levým břehu potoka bez problémů, vpravo je pár kořenů a kamenů a taky zákaz kol. Od Baštírny do Čtyřkol kousek šotka, pak asfalt..

• milmat  

Díky všem za připomínky. Po té zelené okolo vody od Ledečka to bude překvapení, protože nikde není moc vidět, v jakém je to stavu. Akce by samozřejmě proběhla až za letního počasí, kdy by tam neměla být nouze o občerstvení. Kola cx,gravel,trek­king,mtb,road-Hroch – klidně se srazem někde po cestě na nádraží pro přespolní. Já jsem to koncipoval primárně pro gravel, tzn. ještě rozumné asfalty nebo šotky. Ta oblast mne uchvátila, snad to nezmění první vyjížďka :-). Těch variant a cestiček, které by stály za průzkum, je tam opravdu hodně.

• milmat  

Dnes večer plánujeme s Hrochem nějakou sněhovou projížďku v lesích za Labem. Sraz cca 20:00 u mne (kousek od Tesca) nebo dle dohody. Pokud se chce někdo přidat, dejte vědět.

• 01carbon  

hlavu vzhůru – budou tam Kvadrantidy – má být ale zataženo :-(

• doporucenikvality  

Jsem kokot.

• Hroch obojzhivelnyj  

Nejaky cafe classico zitra?

• milmat  

Zítra klasické kafe, sraz Mochov 9.00.

• Hroch obojzhivelnyj  

Jj. Prehodim retez a zadni plast, tvari se asi na 5 mistech ze ma dost.

• 01carbon  

Plast jsem neslysel (pjekny). Retez jo. Ja zitra gauciknk a kafe se strudlem si udelam sam. Good luck.

• Hroch obojzhivelnyj  

Nj retez plakat jsme slyseli ke konci vsichni, ten vosk v zime atp. tak dobre nefunguje. Ale mel vesmes mokrych 370km, to zas neni tak zle. Plast Mich PR4 jsem dostal na dojeti a dojizdel dve zimy.

• kokoska.rokoska  

Když nebude moc pršet, přijedu se podívat. Bez blatníků.

• jecnak  

Pro otužilce závislé na kávě je sraz v 10:00 v Mochově.

• milmat  

Tuto sobotu bude asi lehce sněžit a pak pršet, tak to ještě uvidím ráno, jestli se mi chce na kolo. Ale v neděli to bude Ok, tak můžeme dát nějaké delší kafe.

• jecnak  

Tak 18.8.2019 v 16:30 se znovu můžu postavit na start Paris Brest Paris. Zaplaceno předregistrováno. Už „jen“ odjet letošní kvalifikaci.

• milmat  

Na sobotu se připravuje rozumné počasí, tak si říkám, jestli není čas naplánovat nějakou větší vyjížďku. Co třeba polévka/oběd zde? http://www.hotelnafarme.cz/cs/ . Je to cca 65 km, záleží kudy by se jelo (já to jezdívám domů okolo Sázavy). Se startem 9:00 Mochov bychom tam mohli být akorát na oběd. V neděli déšť, tak to možná něco individuálního až odpoledne, pokud vůbec. Tak jak jste na tom?

• madik  

Docela bych rad vyjel v sobotu ven. Nevim ale jestli se mi uplne chce jet hned 160–180km.

• jecnak  

Chtel bych jeste vyuzit ledu, ale kdo vi, jak bude. Moje predpoved hlasi uz i na sobotu dest a na nedeli snih.

Nebo ty Rozdalovice. Trochu se bojim, ze jak je ted dobry led na rybnicich a prehradach, tak bude i na vedlejsich cestachj v kopcich.

• jecnak  

Jinak Hroch pry toho casu v exilu.

• Honzis  

zatím je vše ok, sníh a led není ani k Sázavě, všechno slezlo, ale záleží jestli se něco nenasype … Myslím, že brusle budou asi lepší volbou.

• Delkim  

Se startem 9 Mochov tam budete ještě než otevřou :)

Kdyby byla fakt pěkná předpověď a sucho, přidal bych se.

Asi ne na polévka/oběd, ale na polévka=oběd :)))

• raw 4  

Mno jídlo nic moc ale silnice tam nejsou špatný…

• milmat  

Jídlo jsem tam ještě neměl, ale obsluha na konci léta byla marná, však jsem jim to napsal do recenze na googlu. Pokud by jsi měl tip na lepší restauraci, kde lze bezpečně zaparkovat kola, tak dej vědět. Tam bych to zaparkoval na terasu, pokud by neměli blbé kecy.

Ale Rožďalovice i Farma mohou být také dobrá alternativa, tak uvidíme…

• raw 4  

Myslel jsem farmu…tak promiň za možné zmatení…jinak když jezdíte do Poděbrad na kafe tak já když jedu nahoru tak se na zpáteční cestě stavuji v Nymburku… vynikající jídlo U Gregoru ci na Staré poště…jídlo a café Cafe Farms…a kafe a něco malého Charlies Coffee… Jsou bike friendly…zatím vždy byli…

• milmat  

Charlies Coffee znám, tam to jde s koly jen v létě a venku u vchodu, ne? Ale jinak dobré, včetně piva :-). Nymburk už je pro nás moc blízko. Myslel jsem něco směrem na J/JV od Kolína.

• raw 4  

Když jedu dolů a vracím se od Uhlířských Janovic nebo od Sázavy tak se stavuji (jaro/podzim) v Malešově na Tvrzi… vlastní minipivovar, grill a vynikající burgery. Slíbili že tenhle rok bude i vlastní kuchyň. Potom už mi zbývá jen vyjet na Vysokou a trada domů…

Jo v Charlies to jde vlastně jen přes léto.

Jinak dobře vaří na Pašince a v Kutné Hoře u Čtyř sester ( i veganské jídla)..kola máš přes léto u sebe na zahrádce či dvorku..

• Delkim  

Jídlo nic moc? Fakt? Na ukončení sezóny jsme tam s klukama byli a max spokojenost. Síla vývaru famózní a zbytek jídla kluci též velmi chválili. Soused tam měl dokonce svatební hostinu a moc si to chválil.

Musel jsi mít nějakou smůlu.

• milmat  

A myslíš Agnes nebo Farmu? Tato informace se týkala Agnesu, jestli jsem to dobře pochopil. Dle popisu na webu by to neměl být propadák.

• myreczech  

jj, Aleš a jeho půlkilový tatarák…tam bylo fajn…;-)

• myreczech  

snad jediná příležitost kdy jsme viděli Delkima sníst něco jiného než protejnovou tyčku…:)

• jecnak  

Katka by s nami do Rozdalovic jela. Sazava neni uplne preferovana ;-)

9 Mochov?

• milmat  

Za mne ok, asi se to dá skloubit po větru :-).

• madik  

Kdyby to šlo, preferoval bych 9:30 v Mochove.

• milmat  

Tak domluveno – start Mochov sobota 9:30, pojede se směr Rožďalovice na vyhlášené koláče. Tempo bude striktně mírné, Hroch nejede. Konec hlášení.

• jecnak  

Kdyztak Benzina 9:00.

• Delkim  

Ok. Dám něco sám. Akorát bych vás prudil s tempem ;)

• milmat  

Víkendové počasí se zlepšuje a v neděli by měl být i Hroch. Takže 2×100+?

• jecnak  

Jeden den se urcite pridam. Uvidim aspon, co se mnou udelala vcerejsi extrakce osmicky.

• milmat  

Vybral bych ti sobotu, to má být i sluníčko. Mám chuť zopakovat Rožďalovice, ale s upravenou trasou mimo tankodrom. Dtto v Nymburce, jako ste to jeli vy. Tam po větru, ale nazpět to nebude zadarmo. Snad ten sníh do soboty sleze.

• jecnak  

Na zitrejsi rano hlasi drobne mrholeni, tak mozna pockam od odpoledne a pojedu snad za slunicka a sucha.

• jecnak  

Tak po dohode pro zmenu sraz v 9 v Mochove. Rozdalovice lakaji. Tentokrat bez tankodromu.

• Reggie  

Na mě nečekejte, ještě nejsem mentálně připraven.

• Honzis  

já to mám jako Radim, nemám mentálně na 100km, snažím se něco dělat přes týden. V neděli chci vidět Jizerskou 50. Zítřek budu řešit operativně, bolej mě nohy z běhu :-)

• milmat  

Ty jsi ještě větší kecka než Radim! Ok, nohy bych ti částečně uznal. Kdyby jste si hoši rozmysleli, tak dorazte, je zima, takže žádný šrot. Uvidíme co ten vítr.

• milmat  

Posílám trasu. Okolo těch Dětenic jsem to prošel na „street view“ a vypadalo to dobře: https://www.strava.com/routes/17063659

Konec jsem dal do Dřevčic.

• jecnak  

¨To jsi pry rikal i minule. Na to uz ti nikdo neskoci.

• jecnak  

A vubec v ramci zarmutku nad chybejici 8 jedem tam spodem a zpet horem. A jestli ne, tak zadem.

• milmat  

Tak dnes se do Rožďalovic dojet nepodařilo, ale co to zkusit zítra? Sraz Mochov 9:30.

• milmat  

Hroch dnes gramařil – po cca 40 km zahodil hazku a zkrátil řetěz. Ale klobouk dolů, držel se dobře!

• jecnak  

Nekdo zitra? Sazava vola!

Jen pro informaci. Mezi Kralovicemi a Nedvezi je novy koberec. Totez v Doubku, kde je konecne hotova kanalizace ci co. Kratsi useky noveho koberce jsou myslim i v Masojedech.

• Jaarque  

Zítra nic, jedu do Varů… Nicméně počasí luxusní!

• Delkim  

Já i soused plánujeme vyrazit, dej vědět kdy a kde.

Ale protože nejsme tlačeni časem, tak start budeme spíše směrovat k pozdějí hodině, v 8 bude ještě kosa.

• Honzis  

kosa a možná navíc mlha, akorát jsem přijel – nula a lehce mlhavo, nic moc :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

V sobotu ne, jedem s J. na bezky. Nedeli spis jo.

• madik  

Docela bych rád. Ale taky spíše pozdější start at si užijeme co nejvíc tepla a není takový rozdíl teplot.

• JMT  

Já bych jel a také raději později kvuli teplotě

• jecnak  

OK. Tak kdyby se nekdo chtel pridat budu vyrazet v 13h od sebe a nebo se muzem potkat treba v 13:30 v Uvalech na krizovatce jak je odbocka na Prisimasy.

• JMT  

Kolik chces najet ? Uvisim ?

• jecnak  

Promin, ono to stejne dopadlo jinak. Zkus zitra kluky. Ja pojedu driv, potrebuju mit odpoledne volne. Jezdime tak, abysme nikoho nepoztraceli.

• Hroch obojzhivelnyj  

V kolik pojedes? Ja bych taky radeji rano. Teda jestli nechces na dopoledni Zelivku k nedodelanymu mos­tu.

• jecnak  

Jel bych rano. Tak v pul devaty v Drevcicich, max na 2,5h. Coz mi vychazi na okruh pres Kostelec, Cecelice, Hlavna, Hlavenec, Zelenou boudu a pres most do Tousene a dom.

• madik  

Zase abychom dojeli za svetla kdyz se vyrazi tak pozde :) Jestli teda chces jet az na Sazavu, me by stacil i Ondrejov bohate.

• Delkim  

Platí to? Se sousedem asi vyrazíme v 11, ale chce jen tak dvě hodinky, tak že bych se pak svezl ještě s vámi.

btw tou odbočkou myslíš prostě klasika u Billy na parkovišti?

• Delkim  

V 11 hod odjezd z Úval směr Sadská a zpět, 65 km na pohodu, recovery.

Ve 13:30 bych se asi připojil k Tomášovi zase v Úvalech, pokud se to nedomluví jinak atd…

• madik  

V 13h na Benzine?

• milmat  

Já se připojím až příští neděli. Ale kdyby někdo chtěl do Zillertalu, tak mám pořád několik míst na apartmánu :-)

Počasí bude také krásné.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.