Vikendove silnice Praha vychod 2009/10

582 nepřečtených
  • jecnak

    Takze zaciname. Budeme se schazet v sobotu a v nedeli v 9h na kruhaci v Uhrinevsi (krizovatka ulic Pratestvi a Podleska). Trasa zatim spis flakaci kolem 2.5h. Tj i s dopravou na misto to hodi kolem 3h. Tempo mirne v ZDV.

    0 0
    • jecnak  

      A prvne jedem tuhle nedeli 1.11.

      0 0
      • patman  

        kterym smerem se jede?

        0 0
        • Dumbíček  

          A kolik km a jak rychle se jede?

          0 0
          • Pebe  

            většinou se jezdí na východ a až severovýchod, az těch 2.5–3hodiny najedeš od 60 do 90km ;-)

            teď na podzim spíš k té dolní hranici :-)

            0 0
            • Dumbíček  

              Hmm tak to se s váma nesvezu, já teda za 3 hodiny 90km nedám. :-(

              0 0
            • Mirek1  

              Kudy na tom východě až SV jezdíte? Jsem od Brandejsa, odchytil bych si vás cestou, do Uhříněvsi se mi nechce…

              0 0
      • treatt  

        Uvidim, jestli bude byt pokupe, abych mohl vyrazit..

        0 0
      • Dumbíček  

        Kolik km a za jak dlouho jste dali?

        0 0
        • Medunka  

          Já měla 65,3km za 2:36, takže průměr 25km/hod, převýšení 480

          0 0
          • Dumbíček  

            Hmm tak to bych taky dal, leč marodím. :-( A taky je otázka jestli jste náhodou neujeli za hodinu 35km a zbývajících 31km si nepovídali tu hodinu a půl, jak tu někdo naznačuje. :-)))

            0 0
        • Pebe  

          já jsem dal 110km za 4:43, trochu jsem si to prodloužil potom, takže průměr 23.3km/h ;-)

          0 0
    • crom  

      dobra anketa:)fajn ze uz zacinate,obcas me ten bike leze krkem

      0 0
      • Medunka  

        Takze v sobotu se znicis na bajku a nedeli dorazis na silnicce :-)

        0 0
      • teepeex  

        tyvole Fany ty jsi desnej Marvan:))

        nekdy se k vam pridam, koupim si nejaky slicky a budu viset co to pujde

        0 0
    • Beeda  

      proc jsou vsechny srazy uz v 9h…

      0 0
    • jerryx  

      Chapu to spravne, ze muze dorazit kdokoliv? Jinak pocitam, ze to neni vylozene nejaka turistika se zastavkama na grog. O intenzitu mi moc nejde, ale nerad bych nekde zevloval u obcerstveni. Dik.

      0 0
      • crom  

        tyhle prispevky jsou fajn:-)jen je hecuj:-))

        0 0
      • jecnak  

        Jede se bez zastavek. Kdyz je cestou nejaky mecheche v podobe dortiku atd. tak se to da urcite vedet predem. Kazdopadne se muze pridat kazdy. Silnicni kolo neni nutnou podminkou, ale moc lidi a biku neuvisi.

        0 0
      • karliner  

        Když se bude zevlovat u občerstvení, můžeš jezdit kolem bloku, abys nevystydl.

        0 0
    • jecnak  

      Diky vsem za ucast. Priste se panove pred slecnama min predvadejte, myslim, ze stabilni tempo oceni vic. Pristi vikend zrejme nic nebude, velka cast dnesni skvadry bude na Sportlife.

      0 0
      • black.horse  

        to je asi tou pubertou, pánové pak dělali ostudu na Hamru:-) jen jsem seděl a tlemil se:-D

        0 0
      • Pebe  

        jojo, bylo to fajn, i když teda jsem byl na nohou hodně zmrzlej :-(

        ale v neděli by to možná šlo ne?

        0 0
        • black.horse  

          hlasuju pro neděli na SL se chystám v sobotu, takže pokud bude vše OK, jel bych…

          0 0
        • crom  

          co ta nedele jedete?

          0 0
          • Pebe  

            Tomáš s Jitkou tu nebudou, já mám v plánu rozebrat silničku, tak asi nejedem…no kdyby mi něco nevyšlo tak se ti ozvu, oka? ;-)

            0 0
          • black.horse  

            já budu taky bez silničky, ale chci jet na zimáku = pomalu:-) kdybych nejel, napíšu sem, že nejedu.

            0 0
            • ydaho  

              v neděli pojedu, pokud nebude pršet. pojedu pomalu a lehce

              0 0
      • treatt  

        U me nakonec jasny program. Sobota 12h uklizeni, nedele skrabani zdi, dalsi uklid, na malovani se jeste nedostalo :( Tak jen doufam, ze se urvu pristi tyden na SL

        Bude nejaka gruppen doprava?

        0 0
    • black.horse  

      Účast na kruháku byla hojná: …já… :-)

      zpozdilý Ydaho nalezen po cestě:-)

      0 0
      • karliner  

        Tak nějak jsem si myslel, že když je fuhrer v Brně, že je zrušeno, tak jsem byl zevlovat na Velké Kunratické…

        0 0
    • patman  

      jede se v sobotu 14.11. ? pokud nebude chcat tak bych se pridal

      0 0
      • jecnak  

        Nevim jak ostatni, ale v sobotu se jedem s Medunkou mrknout na Transbrdy. Takze nejedem. V nedeli budem ale v 9 na kruhaci jako na koni. (snad ne na bilem)

        0 0
        • Medunka  

          a bez Šlapek. Ty jedou vítat toho bílého Martina

          0 0
        • patman  

          vypadato, ze tu sobotu budou vsichni na brdech:-), pokud mi to vyjde objevim se v nedeli

          0 0
    • treatt  

      Co utery 17.listopadu? Ydaho?

      0 0
      • Medunka  

        koko

        0 0
      • ydaho  

        no jistě, náčelníku ;-)

        0 0
        • treatt  

          Super, aspon nam tam nebudou zaclanet kokosky :-D

          0 0
          • Medunka  

            Ti dám kokosky, neštvi, nebo odpálím tu nálož, co máš pod barákem :-D

            0 0
            • Thapsus  

              Víte už trochu trasu, kudy pojedete ? Já kolem poledne vyrážím z Čáslavi, tedy se budu vracet do Prahy právě po silnici od východu. Třeba bych se kus svezl s vámi. Ale možná jste odpoledne už doma, nebo si dáváte oběd cestou ?

              0 0
              • treatt  

                Ja si rozhodne nenecham ujit dorticky na namesti v Podebradech :)

                Konkretni planning ale jeste neni, zalezi to na dohode..

                0 0
                • Thapsus  

                  Jo v Poděbradech bych se připojit mohl, budu to tu sledovat, kdyby se nějakej náčrt objevil, tak se nejspíš přizpůsobím.

                  0 0
                  • ydaho  

                    ahoj,

                    pojedeme z Kunratic přes Uhříněves, spodem přes Úvaly a Nehvizdy. V Poděbradech můžeme dát sraz mezi 11:30–12:00 h. Zpátky přes Nymburk a buď pak na Lysou nebo na Přerov, to se uvidí.

                    0 0
                    • Thapsus  

                      Ahoj, jo, to je dobrý návrh. předběžně domluveno, zítra večer si to raději ještě potvrdíme.

                      0 0
                    • Thapsus  

                      Tak ještě jednou zdar, zítra mi v Poděbradech nečekejte, vyjedu až kolem poledne. Tak si to užijte. Někdy příště ahoj.

                      0 0
          • ydaho  

            :-)

            0 0
    • jecnak  

      Takze zitra zadne Brdy, ale budeme v 9 na kruhaci.

      0 0
      • patman  

        ja si to preplanoval na nedeli (pokud se neco nepodela), zitra to uz nedam :-(

        0 0
        • jecnak  

          Dik za spolecnost. Pekna vyjizdka/trenink. Mozna zkus akorat priste lip rozvrhnout tempo a sily. Na silnici je to hodne znat a clovek pak prijede domu min unaveny, druhy den muze jet zas a nevyluxuje lednicku. Navic to ma i vetsi treninkovy efekt. Tak zas nekdy, bylo to fajn. Doufejme ze pocasi vydrzi do uterka, pak at si padaji trakare.

          0 0
          • patman  

            dik, domu jsem to doplazil :-), 72,5 km, prumer 23 km/h, u me velka spokojenost ;-)

            0 0
      • jecnak  

        Tak jsme ucast byla hojna. Jitka a ja. Zitra bych to videl na stejnou trasu akorat protazenou na Podebrady a zpet se stavime na sipkovou a nebo se zelim k obedu.

        0 0
    • jecnak  

      Predbezne je na sobotu dohodnute s Ydahem a dalsimi opet navstivit Kokorinsko, tentokrat ale po vlastni ose na silnickach. Trasa klasicky pres Dubou a Raj.

      0 0
      • Pebe  

        pokud nebude počasí jako včera a aspoň něco naspim po UAC balíku, tak bych se přidal asi taky. V kolik cca návrat?

        0 0
        • jecnak  

          Cim rychleji pojedem, tim driv budeme doma ;-)

          0 0
          • Medunka  

            tak to zůstávám doma :-) To bude rozhodně kudlička

            0 0
            • jecnak  

              Ten muj smajlik v prispevku, na ktery reagujes ma sve opodstatneni.

              0 0
            • Pebe  

              jo, když už i Tomáš dá smajlíka, tak to už něco znamená :-)

              0 0
              • crom  

                to nezni spatne a pak sup vykalit se na valnou hromadu:-)

                0 0
              • treatt  

                To sice jo, ale aby se to nezvrhlo, bojim bojim :)

                P.S. skoda, ze ne nedele, to bych jel 100pro, takhle doufam, ze to bude mozne (fakulta rozhodne)

                0 0
                • ydaho  

                  koukej ject! :-)

                  horší počasí než včera už nebude :-)

                  0 0
                  • treatt  

                    Sir, yes sir! Udelam pro to vse…

                    Blikajdy beru zase 2, Auroru taky ;)

                    0 0
      • ydaho  

        Navrhoval bych 8:15 Uhříněves a 9:00 odjezd z Počernic.

        Pro jistotu si blikačku a jednoho fenixe vezmu :-)

        0 0
        • treatt  

          Ja mast na kolena a energy gely, to zas bude peklicko :)

          0 0
        • jecnak  

          Beru si zas po dlouhy dobe tepak, jedu do 150.

          0 0
          • jecnak  

            Za me plati, Jitka rikala neco o tom, ze pojede z Proseka. Nebo s nami pojede do Melnika a zpet, kdyz se ji na Prosek nebude chtit vstavat. V HP navrhuju sraz v tech 9 na na prejezdu dalnice zde: http://www.mapy.cz/…

            0 0
            • ydaho  

              OK, budu tam na 9:00h.

              Jestli chce jet někdo se mnou z Uhříněvsi nebo Hájů, napište sem včas, nebo budu večer chvíli na icq a mobilu (PeBe, Treatt.. ??)

              0 0
            • crom  

              prosim te Tome,muzes jeste vic specifikovat trasu.chtel bych byt kolem druhe doma,tak jestli to stihame?a jestli nejedete na Melnik,Dubou po hlavni,to na to pecu.tam je hroznej provoz na skupinu.dik;-)

              0 0
              • Vranik  

                taky bych se nekde pridal, otazka je jak moc rychle se pohybujete?

                0 0
              • jecnak  

                Z Melnika pojedem urcite kus po te hlavni, neni jina moznost, ale rano v sobotu tam neni provoz.

                0 0
                • crom  

                  ok,dikes.prinej­horsim se od vas nekde odpojim

                  0 0
                  • jecnak  

                    Taky nevim jestli to pojedu cely, tak dlouhy veci se mi moc jezdit nechteji.

                    0 0
    • ydaho  

      Díky Honzo,

      dneska to bylo super.

      0 0
      • jecnak  

        Panove, omlouvam se ale nepodarilo se mi vcas dostat z postele. Skoda.

        0 0
        • ydaho  

          V pohodě, dáme to jindy.

          Bez tebe jsme do toho sami nešli, takže jsme jezdili po východě. I tak pěknejch 122 km, dneska to jelo nějak samo.

          0 0
          • treatt  

            Taky diky, byla to fakt parada, nadhernej den. Ale klika, ze nebyl ten opar, jako v Podebradech, celou dobu, to by jinak byla kosicka trosku :)

            Takze zase v nedeli? (Sobotu nemuzu, sefka se vdava, z toho se asi nevykecam:)

            0 0
        • Medunka  

          Prý za to můžu já

          0 0
    • ydaho  

      Než se definitivně vyřeší, kdo a za co může, :-) tak mám dotaz, zda pojede někdo v sobotu lehce 3–4 h.

      0 0
      • jecnak  

        V sobotu budem s Jitkou v Kokorine.

        0 0
      • Pebe  

        já jsem s Terezkou :-)

        0 0
      • treatt  

        Dej to enem lehce, v nedeli jedem spolu ;)

        8h30 Haje?

        0 0
        • ydaho  

          spíš záleží na tobě, jak to v sobotu pojmeš :-)

          V neděli pojedu určitě, jen ještě nevím směr a taky mě láká kamenická parta na bajky do Jizerek :-)

          0 0
          • treatt  

            Pojmu to zodpovedne, v nedeli jedu :)

            Docela bych si dal jeste jedny Podebrady…na bajk casu dost, ted to chce slyset susteni asfaltu ;)

            0 0
            • ydaho  

              Jako abych nechal Zuzku samotnu s těma vlčákama? :-)

              OK, ale v Poděbradech to vezmeme přes sídliště ;-)

              0 0
    • Medunka  

      Pokud nikdo nanapíše, že by zítra jel s náma, v 9 od kruháče, tak tak nebudem

      0 0
      • Dumbíček  

        Když vy asi spoustu lidí děsíte těma kilometrama. :-) Ale zas vám se asi kvůli 50–70km nechce vyjíždět.

        0 0
        • jecnak  

          Vypada to, ze bysme jeli jen Jitka a ja, tak v tom pripade je zarucene rozumne tempo. Tak si to rozmysli a kdyztak napis…

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Co je to rozumné tempo ? :-) Kolik se chystáte ujet a kam ?

            Zajíždím silničku tak abych to udejchal (5let jsem nesilničařil) ;-)

            0 0
            • jecnak  

              Max 3h, avg mame mezi 26–27.

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                No tak to by se snad dalo :-)

                Když nebude extra hnusně (déšť/vítr) a nezaspím tak tam budu(kruháč na Podleská/Prátel­ství). Čekal jsem že to budu mít dál ale je to jen 8.5Km

                0 0
          • Dumbíček  

            V 9 hod na kruháči? Kam se pojede? Před polednem bych ale musel bejt doma, musím se taky věnovat rodině. :-)

            0 0
            • jecnak  

              Do dvanacti budem nejspis doma. Asi smer Sadska co uz jsme jeli pred 14 dny.

              0 0
              • Dumbíček  

                Netuším kam jste jeli – dojeli minule. Pokud nezaspím skusím to s váma kousek.

                0 0
                • teepeex  

                  tyvole Dumbicek, ty jsi desnej margita, ***** proste to zkus, a kdyztak se sbalis a pojedes po svejch boze:))

                  0 0
      • patman  

        pokud nebude rano prset budu v 9:05 na druhem kruhaci

        0 0
      • Darkson  

        možná se stavim, uvidím jak vstanu. zítra vstává s dětmi Erika, tak mám možnost se vyspat:-)

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      No dobrý to bylo, vlastně celkem flákárna když jsem se skoro pořád vezl :-)) Teda teď koukám ven a štve mě že nejsem někde na kole, no co se dá dělat…

      0 0
    • karliner  

      Tak jsem se dnes přesvědčil, že sraz v 9 asi znamená opravdu v 9… Na kruhák jsem dorazil v 9:07, nikde nikdo, na druhém kruháku v 9:12 jakbysmet. Tak jsem se pomotal přes Říčany, Přišimasy a Český Brod do Sadské a nikde jsem vás neviděl, tak zpět přes Kersko, Přerov n. L., Svémyslice a Satalice domů. Celkem 104 km, avg 27. Snad vás příště stihnu, jako lonely wolfa mne to tolik nebavilo.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        ..docela o fous :-) Odjeli jsme z kruháče v 9:05…

        0 0
      • jecnak  

        Skoda, ze jsi nenapsal, ze o tom uvazujes, pockali bysme. I tak jsme cekali do 05.

        0 0
        • karliner  

          No, já se rozhodl až ráno a furt jsem si myslel, že stíhám a v okamžiku, kdy jsem zjistil, že nestíhám jsem už nechtěl ztrácet čas a popravdě jsem spoléhal na to, že se najde ještě větší lajdák, než jsem já.

          0 0
      • Pebe  

        chrte :-)

        0 0
      • treatt  

        Si mohl jet s nama :)

        0 0
        • karliner  

          Když vy si vaše srazy tajíte

          0 0
          • ydaho  

            Netajime, ale v sobotu jsem jel sam, nikdo nejel a pak už jsem se nedíval na neděli.

            Jinak de facto jsme jeli to samé co ty. Uhříněves, Úvaly, Nehvizdy, Sadská, Kersko, Semice, Přerov a zadem na Počernice. Takže km ti souhlasí :-)

            0 0
            • treatt  

              Chlape tak to vypada, ze sobota jsem mrtev, budu asi muset do skoly…takze zase nedele..

              0 0
              • ydaho  

                dám vědět, možná se na Rabštejnsku zdržím do neděle, podle počasí…

                0 0
          • treatt  

            Vzdyt jsem psal o neco vys tady, ze v 8h30 na Hajich…nakonec me vyskolik ridic metra, tak jsem dojel se zpozdenim, vyrazeli jsme chvilku pred devatou..

            Priste to placnu i na fb..na bf ted zas tolik nekoukam, nemam aktualne doma pc

            0 0
            • karliner  

              Ale jo, jenže když nestihnu sraz v 9 v Uhříněvsi, tak těžko pak budu stíhat sraz v 8:30 na Hájích :-)

              0 0
              • crom  

                nejedete nekdo ted o vikendu,na dyl nez 3hodky?tempo pro vsechny,treba jak se jelo na tu Sazavu,ale fakt na pohodu

                0 0
                • R-A-D-I-U-S  

                  ..bych klidně jel (v lese bude nespíš dost bahno), ale nesmi prset, foukat, snezit, bejt moc horko, bejt moc zima, nesmi bejt mlha,… :-) Postě na počasí záleží.

                  0 0
                • Beeda  

                  jo tak 150km by se dalo v sobotu nebo v nedeli..

                  jedu ale na hory asi teda :-))

                  0 0
                • jecnak  

                  V nedeli bych i jel. Pripadne muzem dat i ten Kokorin.

                  0 0
                  • crom  

                    nedele dobra i za me,vcera rikal Teepeek,ze by vystrachal silnicni plaste a jel snama.karliner taky ze by se na chvili pridal i Meduza by mozna jel kdyz by ti to nevadilo,ale nevim mozna to jsou jen hospodsky keci,at se kluci vyjadri sami

                    0 0
                    • teepeex  

                      asi jo, kdyz nebude fókat decka, tak se pridam

                      teda jestli najdu ty silnicni gumy

                      0 0
                      • teepeex  

                        plaste jsem nasel, stary zpuchrely Kendy 26*1,5 v dratu:)

                        malina

                        ps – pocasi je sice hnusny, ale pandero taky;)

                        0 0
                    • karliner  

                      Za mne platí, že ano (pokud nebude pršet). S omezením, že do 12 musím být zpět.

                      0 0
                    • jecnak  

                      Proc ne, dame teda Sazavu, at se muzou Jitka a Karliner pridat aspon na kus?

                      0 0
                • Medunka  

                  mám v plánu max 3 hoďky, oba dva dny viz plán :-) Na pohodu

                  0 0
                  • Dumbíček  

                    Pokud nebude mokro a za splnění podmínky návratu do 12 hod, tampa pohodového :-) bych se v neděli zase přidal.

                    0 0
                    • jonti  

                      taky bych se v sobotu na 3 hodiny pridal.

                      0 0
                      • Dumbíček  

                        Jede se někam do 3 hodin, nebo všichni jedete do té Sázavy?

                        0 0
                        • Pebe  

                          všichni jedou do tří hodin do Sázavy a zpět ;-)

                          0 0
                          • Dumbíček  

                            Tak to asi odpískám, bych to stihl leda do tří hodin odpoledne. :-)

                            0 0
                            • jonti  

                              Skoda, ja uz jsem obleceny, prave jsem chtel vyrazit. Kdybych necetl bf tak ani nevim ze prsi :)

                              0 0
                              • heretik  

                                :-D

                                0 0
                              • teepeex  

                                tak to jsme dva:)

                                jsem domluven s Fanym, ze jakmile vyleze pumlíč, tak jedem;)

                                0 0
                                • teepeex  

                                  jsem vecer po vyjizdce hodinu predelaval kolo na ultrachrtackou silnicku, a ted todlencto!

                                  :)

                                  0 0
                                  • teepeex  

                                    tak jsem ji nakonec provetral

                                    cas 2:02:50

                                    jel jsem kule, ale tak abych se nezadychal:)

                                    dokonce bych rekl, ze bylo od 14h hezky, teplo, jen mirne valo z jihu

                                    nezvykle hodne jsem se nazral nejakyho svinstva z krajnic

                                    tzn. ze bez blatniku je to v mokru priste out

                                    0 0
                                    • Thapsus  

                                      Jo, já taky jsem vyrazil (po 13 hod) a už to vypadalo, že tentokrát si dám Čáslav – Praha potupně vlakem, ale před Kolínem přestalo mrholit a proti čerejšku se udělalo krásný teplo. Včera 2–3 st, dneska 7–8. Jsem zasviněj až za ušima ale na tacháčku přibylo 95 km za 3.32 hod. :-)

                                      0 0
    • black.horse  

      Bude někdo na kruháku v sobotu? Já bych jel, tak 3hoďky, pohoda, zimáček… neděle je u mě ve hvězdách.

      0 0
      • jecnak  

        S Jitkou s tim pocitame. Pokud nebude prset nebo nejak ukrutne foukat, tak tam budeme.

        0 0
        • black.horse  

          Výborně, nařídím si budíka, když nebudou trakaře, přijedu:-)

          0 0
        • patman  

          za stejnych povetrnostnich podminek budu v 9:10 na druhem kruhaku , pokud tam nebudu jedte dal necekejte

          0 0
      • Pebe  

        pokud se opravdu vrátíme do 12hod na kruhák, tak se taky snad ukážu. Chtěl bych se potom jet podívat na Újezd na bike polo :-)

        0 0
    • black.horse  

      sice ještě týden neskončil, ale už je třeba začít plánovat víkend, tak jak to kdo vidíte?:-) já jeden den pojedu

      (nějaký lehárko do 100km) a druhej ne… nejlíp vyrazit v sobotu. PS. předpověď ale není nicmoc, blatníky do pohotovosti! :-(

      0 0
      • patman  

        ja dam jenom jeden den za podminky relataivniho sucha a mirneho vetru, uvidim v patek vecer podle predpovedi

        0 0
      • Mirek1  

        Podotýkám, že jsem začínající silničář. Když nepočítám Favorita, čeká mě první zima se silničkou. Překvapilo mě tvoje zvolání „blatníky do pohotovosti“. Já mám mezi zadním kolem a zadní stavbou stěží 5 mm. U takovýhleho kola asi blatník nedám, jak se to řeší? Já to teda zatím řeším tak, že pokaždý, když prší, všechno naházim do pračky.

        0 0
      • jecnak  

        Urcite o vikendu pojedem, cas i misto zustava.

        0 0
      • jecnak  

        Tak kdyz rano na kruhaci nebudem, necekejte. Uz zitrejsi predpoved nevesti nic dobreho. Nedele vypada nadejne.

        0 0
        • jecnak  

          Tak rano na nas opravdu necekejte, pojedeme az odpoledne.

          0 0
          • black.horse  

            OK, počítám s tím… pokusím se mít morál a vyrazit, pokud to bude trošku reálné, nejhůř pojedu taky přes den (tréninkovej plán je nemilosrdný:-) )

            0 0
            • patman  

              pokud by to bylo suchy a vymrzly s lehkym snehem tak asi pojedu, budu v 9:10 na druhem kruhaci, v pripade, ze nebudu tak necekej

              0 0
        • heretik  

          Tak dneska na kruháči jako vymeteno. V tý kose jsem rozhodně neměl sám morálku na to jet 2–3 hodiny, takže jsem byl za hodinu a půl zima… cestou jsem potkal akorát jednoho Šlapku v Kolovratech.

          0 0
          • black.horse  

            jj, proto jsem dneska ráno ani nevstával:-D včera sme s patmanem pojezdili v krásném slunečném počasí a dneska si svoje kilometry odšlapu v poklidu po obědě:-)

            0 0
          • heretik  

            Ech, když to teď po sobě čtu, vypadá to, že v době psaní jsem měl zmrzlý nejen prsty, ale i mozek :-)

            zima = doma

            0 0
            • Thapsus  

              Tak to je škoda, mohl jsem Ti dělat doprovod. Ale ta 9 v Uhříněvsi je pro mě z centra moc vražednej čas. Já jsem po té, co jsem vzdal jízdu s chrtama, taky vyjel na silnici, vydržel jsem venku 3 hodiny, ale bylo to peklo-přes dvojitý ponožky a rukavice mám omrzlý nožičky i ručičky . U Jílovýho bylo docela vydatně pocukrováno…

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                ..a rozcvičuješ ? ono to dost pomáhá, každejch 10–15Km zastavit, zakomýhat nohama-rukama a pak pokračovat..

                0 0
                • Thapsus  

                  Hmm, to nedělám, jen tak 8–10km zastavuju a nadávám, že jsem měl zůstat doma. Někdy to taky trochu pomáhá… Ale já jel blbec po rovince do Štěchovic, směrem tam to bylo super, ale zpátky proti ledovýmu větru jsem se nemohl zahřát, tak jsem to musel vzít v Davli do kopce na Jílový, Záhořany atd, tam už jsem jakž takž rozmrznul. Dej si silnici do profilu, ať se můžu mrknout.

                  0 0
                  • R-A-D-I-U-S  

                    ..hmm, tak to zkus, funguje to pěkně i do –9 a to prosím nevozím návleky, pravda , superteplé ponožky od R.P. do hodně řeší :-)

                    Silničku brzy nafotím, jen co mi kámoš vrátí stativ který jsem mu pujčil na cestu do Austrálie.

                    0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            ..já tam byl v 8:45 ale protože nikdo nic nepsal že pojede tak jsem ani nečekal s tím že si dám svůj oblíbený okruh přes Říčany – Světice – Popovice – Týnec… jenže ouha, už za Benicemi jsem zjistil že silnice typu II a III dnes nepůjdou použít (totálně namrzlý a zasněžený) a I jsou zase pro změnu rozsolený + docela hustej provoz. Co mě totálně přesvědčilo abych to votočil, bylo že před Popovicema někdo rozlil po vozovce naftu v délce asi 3Km a ta vytvořila spolu se solí směs která při teplotě cca –3 pěkně klouzala (tenhle hnus nejde vodou z kola umejt, musí se jarem a hadrem). Tak jsem to vzal přes Mandavu domů…60Km ale pěknej vopruz :-( Příště jedu jen za absolutního sucha :-)

            0 0
          • Medunka  

            Tak jen ta představa tý zimy mě nedostala z postele před 10 :-) Dali jsme si jen něco méně náročné na promrznutí a to měnší tůru, i tak to byla ale síla :-) Když to takhle bude pokračovat, já končím s kruháčem a jdu se plně věnovat bruslení :-)

            0 0
            • teepeex  

              no mysleli jsme na vas, na tech ledovkach to bylo o zivot i na bajku

              0 0
              • Medunka  

                A že jsi to byl zrovna ty, kdo mě lákal abych jezdila s Váma v zimě na bajku (ale stačí mi číst to tvé vlákno a to mi stačí :-) na některý blondýny nejsem, ale je pravda, že občas lituji, že trčím v práci:-) )

                0 0
          • HoK  

            To jsme se zdravili spolu:-) V Křenici jsem to otáčel a jel zpět. Potřeboval jsem otestovat zimní tretry, které mi přišly v týdnu.

            0 0
    • jecnak  

      Podle predpovedi to vypada spis na vikendove brusleni. Pridal by se nekdo? Pripadne pokud by bylo zamrzly Lipno a nebo lepe Machac, tak bysme mohli jet bruslit tam.

      0 0
      • Krys  

        Hm, to znie lákavo.

        Čo/kde je Macháč?

        Dá sa bruslit s boľavými krížami?

        Naučíte ma niekto prekladať?

        Je Boh absolútny?

        0 0
        • jecnak  

          Lakave to zni, ted jeste aby opravdu poradne mrzlo.

          Machovo jezero?!

          Co jsou to krize? Krize boli vsechny, ale ze bych krizi bylo vic?

          Ja ne.

          Paklize je vesmir nekonecny, tak ano.

          0 0
          • Krys  

            Krížami som myslel tú spodnú časť chrbtice (páteře). Mám s tým teraz nejaké opakujúce sa problémy.

            Prečo chceš ísť tak ďaleko? Nie je niekde bližšie vhodná plocha?

            0 0
            • jecnak  

              Tyhle dve jsou velke a pekne se tam brusli. Kolegove odpovidajici nize maji ale pravdu, ze to nestihne zamrznout. Takze do uvahy pripada treba Hostivarska prehrada, rybniky u lesa v Pocernicich apod.

              0 0
              • Krys  

                To znie lepšie.

                Je ale dosť možné, že keď doma zahlásim, že chcem na korčule, tak ma žena pochváli, že sa chystám športovať a pribalí mi syna. No uvidím, čo vymyslíte a skúsim sa zosúladiť.

                Nakoniec možno skončím v Stodůlkach na niektorej retenčnej nádrži. :)

                Inak, nestál som na tom už celé roky a minulé vianoce som dostal od ženy parádne brusle, tak ma to láka.

                0 0
      • heretik  

        Zajímavej nápad :)

        My jsme v Jizerkách, ale stejně myslím, že na velký plochy bude ještě brzo na to, aby se na ně člověk bez obav postavil… ale jestli počasí vydrží, tak vánoční bruslení třeba v Hostivaři může být fajn.

        0 0
      • karliner  

        I kdyby mrzlo, tak se o víkendu budu na Mácháč i Lipno bát.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Aktualni ledove zpravodajstvi je na

        http://brusleni.e-zpravy.cz/

        Pokud to nekde pujde, tak tady se to urcite doctete.

        Ja (pravdepodobne se spravcem webu vyse) mam policeno na Padrtske rybniky na pristi nedeli.

        Lipno- teploty a kamera na http://www.lipnonet.cz

        0 0
        • crom  

          Padrtske rybniky,tam je to v zime luxus,nikde nikdo jen praskani ledu,ale kosa je tam vetsinou dobra:)nevim jak ted s lidnatosti kdyz se tam muze

          0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        ..brusle mám v pohotovosti :-) ale musí být opravdu ZAMRZLÉ ;-)

        0 0
      • jecnak  

        Rybnik v Pocernicich uz pomalu zamrza.

        0 0
        • Beeda  

          Labe v Braniku taky :-D

          0 0
        • jecnak  

          Led 5cm, dal od brehu jsme si netroufli. Zajimave setkani bruslaru s plavcem :-D

          0 0
          • black.horse  

            hehe, dobrej cvok v těch bombarďákách se sekyrou:-D já bych si ještě stoupnout na led netroufnul, radši sme si šli s Luckou zaplavat do venkovního bazénu:-)

            0 0
          • treatt  

            Dobrej rizek :) co, nepridali jste se? :))

            0 0
    • jecnak  

      Pridal by se nekdo zitra? Planujem jet kolem 10.h tak na 2–3 hodiny. Kdyz bude sucho vytahnu Madonu, at se trochu provetra. Sice mela vcera termin, ale co uz.

      0 0
      • black.horse  

        chjo, já jsem až do nedělního odpoledne totálně nahranej, jedu každoroční Vánoční etapák Tour de Family… PS: už mám děsnej cykloabsťák:-(

        0 0
      • karliner  

        já bych jel (pokud nebude pršet)

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        ..bude asi dost foukat (západní vítr) :-(

        0 0
      • patman  

        ja zatim uvazuji o nedeli, zitra to nedam, silnice vysichaji, doufam, ze jim to vydrzi

        0 0
      • jecnak  

        V 10 teda na kruhaci.

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          tady užurový ráno, tak to se přidám – klidně bych jel i na dýl než na 3h :-)

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Super to bylo, jen ten vítr, myslel jsem že mě to sundá z kola :-))

          0 0
          • jecnak  

            Fucelo teda pekne, ale zas krasne svitilo slunicko. Libilo se mi to.

            0 0
    • jecnak  

      Tak zitra v 9h. Tentokrat nejspis asi smer Sazava.

      0 0
      • patman  

        budu v 9:10 u odbocky na Kolovraty v Uhrinevsi pred 2. kruhacem (pokud by se teda jelo na Sazavu), kdyz nebudu necekejte

        0 0
      • karliner  

        Prima.

        0 0
      • crom  

        stim casem me serete.az budete jezdit pozdeji

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        vítr slabší, obloha šedivější ale i tak na 75% budu :-)

        kdyby změna tak call to me: 721 109 220

        0 0
      • patman  

        dneska to byla pekna parada, pro me vybornej zaver vanocniho vikendu :-)

        0 0
        • jecnak  

          Jo jo, vstat rano sice znamenal mrznout, ale taky krasne slunicko, jinovatku a vsude vylidneno. Fakt pekne.

          0 0
          • karliner  

            Vylidněno všude, kromě kutnohorské, ale holt musím vylepšit svůj time managment…

            Nebýt vás, tak z postele nevylezu.

            0 0
            • Dumbíček  

              Tak my dnes za víc jak dvě hodiny, potkali tak 5–6 cyklistů. Bída. Nebo hold maj lidi rozum a sedí doma v teple. :-)

              0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Paráda ! Super počasí, složení balíku i trasa (pro mě pár novejch cest).

        0 0
    • jecnak  

      Tak dnes 2.5h bezky primo od branky smer Klanovice. Mistama jsme teda po ranu vyjizdeli stopu, ale bylo to pekny. Nazpatek to i celkem pekne jelo. Bezkaru jsme potkali spousty. Takze komu se nechce na hory, vemte bezky a bezte do Klanovickyho lesa. Da se zacit i na Cernem Moste u Globusu jak je podjezd dalnice, jet po cyklostezce kolem rybniku do Xaverovskeho haje a pak pokracovat az do Klanovic a nejspis i do Uval. Nalitat by se dalo klidne i k 50km, stopy jsou uz po dnesku projety, od pesaku poniceny minimalne.

      0 0
      • Darkson  

        když jsem viděl příspěvek v tomhle threadu, lek jsem se, že jste byli na silničce:-)

        0 0
      • black.horse  

        Super, dík za info, tam to snad vyzkoušíme příště:-)

        a pro jižněji orientované jednotlivce doplním, že něco obdobného lze provozovat za Hostivařskou přehradou, od Petrovic k Pikovicím podél potoka a nebo směrem na Milíčák a kolem Milíčáku a bůh ví kam ještě dál (stopa často poničená od pěších). Dnes odpo osobně otestováno a zítra jdeme pokračovat:-) PS. škoda že je asi unreal ten singlík po červený po kořenech mezi Pikovicema a Průhonicema:-D

        0 0
        • jecnak  

          Rad jsem vas dnes potkal. Docela nahoda. Snad jeste do pondeli neco prisnezi. STopy jsou bohuzel mistama i dost poniceny, ale da se. Mezi Klanovickym golfem a myslivnou v Ujezde za trati je mozny i bruslit, protahuje to tam traktor ale auta tam nejezdi a ani se tam nesype.

          Ja si dneska dal od domu az do Uval pres Klanovice.

          0 0
    • karliner  

      Co tento víkend? Mohl bych v neděli, v sobotu ne.

      0 0
      • McBlacky  

        na silnice? ty jsi blááázen.

        ted jsem byl dost autem, a od vyhrnutých krajnic je natáto a umrzlo do totálního zrcadla.

        0 0
        • karliner  

          Vážně? Jsi druhej co mi to říká, tak to asi bude pravda, tak odvolávám co jsem navrhl.

          0 0
        • goood  

          Ja byl o vikendu oba dva dny na 2 hodky a bylo to uplne v pohode. Mistama byly mensi zledovately jazycky, ale v pohode se daly objet. Jinak silnice naprosto suchy. Nakonec jsem tomu dal prednost pred bikem na ledu v lese. Vzhledem k predpovedi to ale vypada, ze pristi vikend uz to bude zas jen na bika

          0 0
    • jecnak  

      Vcera bezky v Klanovicaku – skoro se to neda, jak je vse zledovatele, ani klasika, ani brusleni, hnus. Dneska brusle na Lhote – slusny, a pak jen na cumendu Machac – na brusle na nic.

      Jel by nekdo pristi vikend na Lipno na so i ne na brusle?

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        mám zájem, Lipno je můj sen ;-)

        Jsem si říkal v sobotu když jsme míjeli běžkaře (my na kole) že si to moc neužívají…

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja v sobotu zkousel trojboj- silnice (zjistit kde jak vypada brusleni, mimo mesto docela dobry)- brusle na Malvinach u Celakovic, na pomery dobry, asi pulka je a bez snehu, neke to drnca, nekde ne- a nakonec na chvili bezky, celkem se dalo bruslit na polich smerem k Mochovu. Dneska brusle tamtez, slunicko. Machac je pod snehem? Ale zacina zas zamrzat Labe, treba to pujde, kdyby vydrzelo pocasi.

        Ad Lipno, draha v Horni Plane se jevi ted lepe udrzovana nez ta od Mariny do Frymburka.

        Jestli to myslis s bruslenim trochu vazne (jako napr. sjizdet Lipno), zvaz porizeni brusli co se pripinaji na bezkovy vazani. Rozdil je neskutecny, zvlast kdyz je led mizerny jako ted. Skluz, rychlost, pohodlne boty (bezkove combi nebo skate) ve kterych ti po dvou hodinach neupadnou nohy, a da se v pohode jet i led ktery je v kanadach nejetelny. Nebo stridat s bezkama podle situace (Orlik zrovna dneska, pry). Nebo sundas a prebehnes hraz nebo jez, kdyz je treba.

        0 0
        • jecnak  

          Uvazuju o tom, prave ze mam stary brusle po tatovi s delsima rovnyma nozema, takze se da i na hrbolatem lede. Problem je v ceskych podminkach – s tim ledem je to spatne. Lhota bude asi stejna jako ty pisaky u Celakovic, ale jak je vetsi, mistama je led vyfoukany a da se jet celkem slusne, zhruba pres pul Lhoty jsem si nasel trasu, kde se dalo pekne jezdit.

          Machac je pod snehem vic jak Lhota, prakticky se tam bruslit neda – mozna na dlouhych nozich by slo. Ale jsou tam mistama i plochy s mokrym snehem, ktery se boril i pesky. Nestoji za to tam jezdit.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Podle me maj Cechy skoro nejlepsi bruslarsky podminky na svete- Holandanum nemrzne, Svedum nasnezi a jsou odkazani na vypluhovany trate (neco jako Lipno), Kanada totez akorat vetsi zima a vic snehu. Nam mrzne kazdou zimu, a kdyz nasnezi, tak se to za cas nasakne a zas zmrzne. Akorat planovat se moc neda. Lepsi uz to muze byt jen v Mongolsku a Tibetu, kde mrzne a nesnezi. Jo a Bajkal pry byva sfoukany.

            Na tom zmrzlym snehu dneska to neslo ani na dlouhych.

            Ono nejde jen o tvar, ale i o tloustku brusle (1.5–1.8 mm vs 4 mm u kanad) a hlavne se nebrousi do zlabku, takze nerejou do ledu a jedou. Ale zastavit se da uplne v pohode, i hokej se da (ale na to jediny jsou ty kanady lepsi). Hlavni je ale pohodli a rychlost.

            Sjizdel jsem Orlik na kanadach, klasickych dlouhych nozich i pripinackach a ty posledni jsou jednoznacne nejlepsi.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        http://brusleni.e-zpravy.cz/article.php…

        Luxusni brusleni na Labi v Celakovicich, zpravy z dnesniho odpoledne jsou ze snih je sfoukany a je jen misty.

        0 0
        • jecnak  

          Uz jsem se taky koukal. Neudelame teda nejaky spolecny vikendovy brusleni? Predpokladem je, ze led vydrzi aktualni teploty.

          0 0
          • treatt  

            A nechystate se nekdo tenhle vikend do Tabora trochu vyrvat Stybyho?

            0 0
            • karliner  

              Já jo, jen bych si rád ještě vyrobil maketu injekkční stříkačky pro Zlámalíka…

              0 0
              • treatt  

                :-D

                Ja prave sehnal ubytko v Jistebnici, takze sobota i nedele jsme u trati potrati :)

                Tak dej vedet, az tama budes, zajdem na groga

                0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ja bych byl pro, jenze jako na potvoru jedem v sobotu do Budweisu k nasim, odvezt deti na prazdniny. Aspon mam v planu cestou zpatky v nedeli zastavit v Tabore. A zejtra musim do Brna. Snad to nezapadne, roztat by nemuselo.

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jeste doplnek, podle zkusenosti z minulych let bych si tipnul ze to bude dobre sjizdny az nad podebradsky jez nebo jeste o jez vys. Cidlina asi bude pod snehem.

            Z Celakovic dolu to byva horsi. Idealni je vystoupit z vlaku v Celakovcich- Jirine, a nastoupit nad zeleznicakem.

            Nad jezem to byva nejsilnejsi, smerem nahoru k dalsimu jezu se led postupne ztencuje. Bacha pod dalnicnim mostem nad Podebrady, viz foto v mym profilu.

            0 0
            • jecnak  

              Zitra jsem v Liberci, tak snad to tam stihnu vyridit a vratit se do tmy. Pokud jo urcite se stavim zabruslit.

              V nedeli by se mozna dalo, jestli teda opet uderi ty mrazy jako zacatkem tydne, jet to co popisujes, ale vzal bych to hezky z Celakovic do Celakovic. Akorat slibuji i snih :-/

              0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            klidně, ale vzhledem k tomu že nejsem motorizovanej se můžu maximálně tak k někomu přidat. Zatím teda ani nevím kam se kdo na jak dlouho chystá jet…

            0 0
            • jecnak  

              Ted tu v Liberci snezi, ale jestli snezi i v Praze, tak to zitra vidim na nejaky XC bezky mozna smer Kokorinsko a nebo Machac. V nejhorsim Klanovice.

              0 0
              • black.horse  

                v praze sněží, ale je tu kolem nuly a je to mokrej hnus:-/ (z okna naclu neposoudím, zda se to udrží a v jakým stavu)

                0 0
                • jecnak  

                  Celkem naprd, byl jsem ted v lese a je to mokry, ale zitra ma mrznout a v noci jeste trochu pripadne. Premyslim o tom Kokorine, tak jestli mas chut…

                  0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                ..počasí bláznivý, já to vzdávám :-(

                0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Jak pak asi teť vypadají silnice za Prahou ? ;-)

      0 0
      • Pebe  

        včera jsme to prověřili, celkem sucho, občas někde natáto od kraje, ale zima ke konci byla :-)

        0 0
        • Krys  

          Natuty natáto, natotata.

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          to vypadá celkem slibně, možná bych vyrazil…(zima neva)

          0 0
          • patman  

            Vlado ja se pridam, dal bych to v 10:00 na druhem kruhaci, co ty na to?

            0 0
            • karliner  

              trochu mi není jasné, jestli sobota nebo neděle :-)

              0 0
              • patman  

                to je v poradku :-), prebezne zitra s tim, ze v 8:00 bychom si to tady potvrdili podle stavu pocasi , OK ?

                0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Je to v háji :-( prší,mrholí … za mě palec dolů, ale moc mě to mrzí.

            0 0
            • patman  

              nevypada to tak zle, podle radaru moc neprselo, silnice budou asi trochu vlhke, ja se jedu na chvili projet v mirnem tempu,v 10.00 budu na druhem kruhaci uhrinevsi, pockam do 10.10

              0 0
    • jecnak  

      Pridal by se nekdo pristi vikend na brusleni na Lipne? Ptam se proto, ze bysme si mohli zarezervovat celou chatu. Vedle brusleni se da na Lipne i bezkovat – je tam stopa a kus dal i sjezdovat. Potapeni v autech a jine adrenalinove sporty take mozne.

      0 0
    • karliner  

      Jel by někdo v sobotu nebo v neděli?

      0 0
      • Iv15  

        my jedeme s Pebem v sobotu na 2–2,5hodiny silnici asi :-)

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Ty už víš jaký bude počasí a jestli bude sucho na silnicích ? :-)

        Ale klidně bych dal něco i delšího…

        0 0
        • karliner  

          Ano, bude slunečno, sucho a celou dobu bude foukat jemný větřík do zad.

          0 0
          • treatt  

            Tak kdybych nebyl na druhym konci republiky, to bych se i pridal, protoze mi vetsinou fuci zepredu nebo z boku :)

            0 0
      • jecnak  

        Proc ne. Zalezi na pocasi. Jitku asi aktualne stejne na hory nevytahnu.

        0 0
      • patman  

        ja to predbezne vidim na nedeli

        0 0
    • crom  

      jedete ted o vikendu?nebo mam jit na bika

      0 0
      • jecnak  

        Zitra je sraz v 9:30 na kruhaci v Uhrinevsi – Ivca, Pebe, Karliner, ja. Nedele je zatim otevrena.

        0 0
        • crom  

          dikes za info,uvidim jestli jeste nekdo nevymysli neco kloudneho Pbv.jinak se svama svezu

          0 0
        • Beeda  

          asi se pridam, nesmi chcat…:-)

          0 0
        • Iv15  

          Jestli bude ráno pršet, tak taky nejedeme a počkáme do odpoledne. Maximálně 2 hodinky lehkého ZDV :-)

          0 0
          • crom  

            meli jste jet snami,ten usek na hlavni byl malinovej a ja byl pekne vykakanej:)pak uz to pekne odsypalo,jak taky jinak s Tomasem

            0 0
            • Pebe  

              tu trasu v lese znám a když jsem viděl jak to Ivče klouže, tak jsme to zhodnotili jako zbytečné tamtudy jezdit a jeli jsme dom. I tak jsem toho měl plný tretry a stačilo mi to ažaž ;-)

              0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Tak jaký bylo ZDV v kalužích ? :-) Měli jste blatniky ?Dneska jsem odpoledne taky vyjel ale dost mokro…tak jsem musel dost brzdit :-(

              Možná bych se zítra taky přidal..

              0 0
              • jecnak  

                Bez problemu, mame oba dluhy blatniky, ja goretexovy tretry, takze jsem prijel suchy.

                0 0
    • jecnak  

      Takze zitra v 9:30 na kruhaci?

      0 0
      • crom  

        za me predbezne jo,vecer potvrdim

        0 0
      • patman  

        ja uvidim az rano kdyz nebudu na druhym v 9.40 necekejte

        0 0
      • crom  

        takze jestli to plati,jedu

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Přijedu…

        0 0
      • crom  

        dikes,fajne

        0 0
        • indoorajn  

          hele silnicar :)) to bych se na tebe prijel podivat :), kruhak mam za barakem, ale tece mi ryma z mozna praseciho rypaku

          0 0
          • crom  

            :))jen si rejpni,ja to snesu:)jasny ze se pridej,ale pohodicka,kochani krajinou.blazneni si nech na Mallorcu:)

            0 0
            • indoorajn  

              jasne, silnice je ted ten spravnej adrenalin, sama dira na fula, kdezto v lese jsou kameny pod snehem, nuda:)

              0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        pěkně to odsejpalo, trochu víc vítr než včera ale o dost méně vody :-) (zadek jsem si namočil až v Praze)

        0 0
      • jecnak  

        Dneska se jelo pekne, oproti tomu slapani zeli na Rete to i jelo za slapnutim.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dik, moc pekne to bylo, jen ty nohy kdyby mi do kopecka tak rychle netuhly.

        Zkousels pak tu festku? Feeling strange, but you love it?

        0 0
        • jecnak  

          Nezkousel. Nejak jsem ty 4 volne hodiny proflakal.

          0 0
        • jecnak  

          A diky za fotky. Nekdy bych se podobne akce zucastnil.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            JJ, ale obavam se ze letos uz je po sezone, tak snad za rok se sikne neco bliz.. Klimatolog Cilek predpovida 30 chladnych let (ale jeste predloni tvrdil ze bude cim dal tepleji).

            Ty drahy v Uppsale pluhujou vicemene celou zimu, mnoho km, kam se hrabou Lipnaci s jejich „nejdelsi drahou na svete“.

            0 0
    • jecnak  

      Tak v sobotu v 9:00 na kruhaci?

      0 0
      • karliner  

        ještě nevím, buď přijedu anebo ne, ozvu se

        0 0
        • jecnak  

          Tak zitra to moc nevidim, mam rymicku a boli me trochu v krku, uvidim zitra rano. Ale spis asi vytahnu furtku a hodinku se na ni provetram abych si zvyknul.

          0 0
          • Darkson  

            tenhle příspěvej jsem přehlíd, tak jsem tam ráno stepoval:-). dal jsem si první letošní silniční stovku a měl toho plný zuby, v tom šíleným protivětru to fakt nejelo…

            0 0
            • McBlacky  

              kdybs chtěl jet v nedeli tak pojedem se šárkou a s otou, teda pokud přežijem ples ČVUT. nic krutýho, dneska jsem závodil v běhu do vrchu a nohy mám celkem out.

              předběžně 10,30 nádr zbraslav.

              0 0
              • Beeda  

                haha otas uz spurtuje na cedule a vyhrava:-))

                0 0
                • McBlacky  

                  uvidíme co mu to bude platný :)

                  Já už dávno vím, že přívést si ho do spurtu za sebou je asi taková jistotka jako Northug

                  Hroznej dobytek

                  0 0
              • Darkson  

                z tebe se stal silničář? :-)

                jel bych, ale dopoledne venčim děti

                0 0
                • McBlacky  

                  no jasně :) letos poprvý, loni jsem byl cca 2×. Ale v tomhle bordelu se les fakt nedá.

                  jedu i za cenu, že pak budu muset mejt kolo – zpět do trenažeru.

                  0 0
    • karliner  

      v neděli zhruba v 9:30 odjedeme s kruháče do Poděbrad na dortík, zatím jede treatt a já, tempo zevlovací, spolujezdci vítáni

      0 0
      • treatt  

        Ydaho taky

        0 0
        • karliner  

          sakra, druhej chrt

          0 0
        • ydaho  

          Dám s váma jen kousek, max 2 h, chci začít po ATB zlehka, do pátku ještě stříkám tantumverdeho. Pojedu lehce i v sobotu odpoledne, ale to vidim jako štelující cestu všech těch krásnejch novejch komponentů.

          0 0
      • crom  

        v nedeli bych jel,co je zevlovaci tempo na silnicce?zas aby nam nebyla zima:)

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          no jestli přežijem kontrolu řek tak bych se taky jel v neděli trochu vyjet…

          0 0
        • treatt  

          Kdyz Ti bude zima, pojedes v protivetru spic ;)

          0 0
          • crom  

            krasnaa to predstava:)tak to nejedu:)no uvidim jak na to budu po so;)

            0 0
            • teepeex  

              vemes si vetrovku ale nechas si ji zapnutou tak nejak napul, capaky taky na pul zerdi nechas otevrenou tlamu a v protaku se pak zahrejes jedna malina:)

              0 0
      • Mirek1  

        Kudy jezdíte z Uhříněvse na Poděbrady? Zkusil bych se přidat cestou a chvíli uviset:-)

        0 0
        • karliner  

          šéfem výpravy je treatt, ale tipuji nějak se domotat do Českého Brodu, a pak po staré poděbradské

          0 0
          • treatt  

            Jo jo, pres prdelkovice malejma silnickama na Sadskou a pak uz po stary hradecky na Podebrady

            Vetsinou zpatky pres Nymburk a Prerov, ale vzhledem k tomu, jaky je stav nasich telesnych schranek to vypada na neco kratsiho :)

            0 0
            • Mirek1  

              Super, díky. Tak jestli se v neděli dostanu na kolo, zkusim si vás cestou odchytit. Kdyby jste potkali zoufalce na černo-červenym Lemondu, jsem to já! :-)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ha, vidim v profilu Celakovice!

                Nechces se nejak spojit, taky bych docela jel, ale jeste nevim jestli rodina dovoli. Kdyztak se pls ozvi na mail v profilu.

                0 0
            • Thidney  

              chceš jet radši Královice – Sibřina – Škvorec – Tismice – Brod nebo Nedvězí – Babice – Mukařov – Doubravčice – Tismice – Brod

              pokud bych se chtěl někde na chvíli přidat, tak věta po silničkách pres prdelkovice neni úplně přesně to co bych čekal .)

              první varianta je dost rozmydlená obvzláště Královice – Sibřina – Škvorec

              0 0
              • treatt  

                To je prave ten problem, vubec si nepamatuju nazvy, jen vime, kudy to vede :)

                Ale urcite pres Nehvizdy..

                Kdyztak se ozvi na 773 552 713

                0 0
                • treatt  

                  Jeste upresneni, z Uval jedem na Ceskobrodskou, pak na Nehvizdy. Projizdime taky Horoušany, Horoušánky..

                  Jinak teda zítra 9h30 odjezd z kruháče, když nebudete stíhat, zavolejte nebo napište

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    OK, diky moc, budu kolem 10 v Nehvizdech a vyrazim chrti vstric na Horousany a Horousanky. Ted jestli nebude nejak extremne hnusne, to bych se ozval z ne.

                    0 0
                  • R-A-D-I-U-S  

                    Ráno zhodnotím počasí a svoji kondici a kdyžtak se přidám taky. (ráno napíšu jestli jo nebo ne)

                    0 0
                • Thidney  

                  jasne jedete uplne jinudy, nez jsem predpokladal :) tak nekdy priste

                  0 0
      • heretik  

        Budem do oběda zpátky?

        0 0
        • karliner  

          to asi ne

          tedy zcela určitě ne, já za 2 a půl hodiny 100 km neujedu

          0 0
          • heretik  

            Nejsem zvyklej obědvat v pravé poledne… zajímalo mě, jestli je to koncipovaný jako celodenní akce nebo něco kratšího. Ale stejně má chcát, takže to moc nevidím.

            0 0
      • kolda  

        jestli nebude chcat, tak bych jel

        0 0
        • sfinga  

          zvažuji svou aktivní účast. Sic to mám z Radotína krapec z ruky, ale dalo by se. Kdy a kde je sraz? Uvítal bych tak 11 h, někde na metru B :-)

          0 0
          • Beeda  

            jedem s petrem 10.30 z pocernic, on tam autem…

            0 0
            • sfinga  

              to je dobrý čas… zvážím svojí účast, dle ranního počasí. Na východě je sucho?

              0 0
      • karliner  

        Tak nakonec typické počasí pro belgické jarní klasiky a i pavé úsek a cyklokrosová vložka byli…

        0 0
        • McBlacky  

          na jihu spadlo tak 10 kapek a jinak pohoda. Teda slibovaný azuro bylo tak 5 minut okolo Slap…

          0 0
        • black.horse  

          Bylo to fajn, děkuji za svezení, někdy to s Váma zkusím celý, ale ještě je na mě moc brzo… Dojezd z Koldou přes Brandýs a Klánovice paráda, rozumný pohodový tempo a spíše tahal on:-)

          0 0
          • kolda  

            jediny, co na me tahalo bylo moje koleno :) ale vyjizdka fajn, byl jsem unavenej z tech bezek a na silnici poprve, tak mi to stacilo.

            0 0
          • treatt  

            No rozumny tempo jste meli mozna po odpojeni, do ty doby to bylo na dve veci :) Kopce moc rychle a stridajici se rychlost, treninkove uplne spatne.. priste fakt musim vzit tepak a nekompromisne se branit :-)))

            Jinak pevne doufam, ze Ydaho se nevrati do stavu nemocnych!

            0 0
            • black.horse  

              jj, až po odpojení… jsme jeli myslím celkem příjemně, rovnoměrnější tempo, pro mě sice na horní hranici ZDV, ale hlavně rovnoměrněji:-)

              0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          …a cukrarna, zakusek dortik vajecnak (ZDV). Diky za prijemne svezeni.

          0 0
    • ydaho  

      Předběžně opět tuto sobotu a neděli. Sraz na obvyklém místě v 9:30 h. Tempo mírný ( alespoň za mě určitě ), směr východ, cca 3 h. Treatt si vezme tepáček.

      0 0
      • kolda  

        ted budu 3 vikendy v alpach, ale pak se zase pridam. bez tepacku samozrejme :)

        0 0
      • Beeda  

        ski or bike? :-D

        0 0
        • ydaho  

          Pokud máš ProRace4 ice&snow-breaker limited version, přijeď :-)

          0 0
        • kolda  

          ski + skialp

          0 0
        • treatt  

          Ski or die… pamatuje nekdo? :)))

          0 0
          • Beeda  

            znam ride or die :-)

            0 0
          • black.horse  

            si piš že pamatuju, to byla pařba, hlavně akrobatický skoky:-)

            0 0
            • treatt  

              Co akro, ale snowboard v rampe, to bylo neco! :) Ono i na tom freeridu na lyzich se dalo nadelat psich kusu :) Jooo, to je nostalgie…

              Stejne jako Stunts a Civilizace :)

              0 0
              • black.horse  

                Stunts jsme hráli ve škole na hodinách PC hromadné závody: vždycky jsem si domluvili jednu trať, kantor si stoupnul před tabuly a odmával startovní povely třídnicí:-D

                0 0
      • black.horse  

        píšu si do deníčku a pokusím se dorazit, teda estli se vzbudím:-)

        0 0
      • jecnak  

        Stejne mi to jednou neda a s nekym se domluvim a tyhle udavace tempa pekne vyskolime. Silny vitr a dlouha trasa podminkou :-D

        V sobotu snad dorazim. Rymicka me opousti, zitra uvidime.

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          ..tak až bude školení tak to nezapoň dát vědět předem abych si našel nějakej dobrej zástupnej důvod proč nejedu :-D

          0 0
        • kolda  

          ja myslim, ze to kluci zbytecne dramatizujou. jednou doslo k roztrzeni skupiny mou vinou, pak se jelo v klidu

          0 0
          • karliner  

            Já si taky myslím, že to byla pohoda a jedinou kaňkou byla nepřítomnost sličné cukrárnice. Ale i přítomná byla milá.

            0 0
            • treatt  

              Jo, mila byla, o tom zadna..a tak uvidime, treba se na nas priste usmeje stesti :)

              0 0
        • McBlacky  

          že bych vyndal silnici z trenálu :)

          0 0
    • ydaho  

      Tak to začíná na zejtra vypadat na slušnou adventuru :-)

      0 0
      • karliner  

        ve vršovicích je sunshine :-)

        0 0
        • jecnak  

          V Pocernicich 5cm snehu a pod tim led. Uvidime.

          0 0
          • crom  

            uvidim jak to bude vypadat,kdyztak jestli rano muzete napiste zda jedete nebo ne

            0 0
            • jecnak  

              Nebude-li snezit jedeme. Klidne si zavolej kdyby jsi nemel jistotu.

              0 0
              • crom  

                ok

                0 0
              • treatt  

                My s Michalem to balime. Tady asi 5cm a furt to snezi, kde to je ujety, klouze to jak das..

                Kdyz nejde kolo venku, bude uvnitr. Misto toho valime na For bikes..

                0 0
        • ydaho  

          To je dobře, jsem v práci na kole, takže si píšu: „domů přes Vršovice a nezapomenout se namazat“ :-)

          0 0
        • black.horse  

          Žižkov sucho a kosa, snad vydrží rozumný počasí, když bude zítra hnus, půjdu si dát nějakou pohodičku na bajka, aspoň nebude bláto:-)

          0 0
          • black.horse  

            tak já se v klídku nasnídám a vyrazím provětrat bajka po novém poprašku:-) silnice snad příště, škoda…

            0 0
      • Thidney  

        na vychode na kopci sucho, mraz, ze bych vytahl tancika a jel vam naproti? Alespon budete mit na koho nadavat – na silnicce jsem nebyl skoro 20 let :)

        0 0
    • karliner  

      zítra nejedu, v neděli bych mohl

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Podnikneme letos opet Peklo Severu? Jako poctu jarnim klasikam, vyjizdka cca na 100 km pokud mozno po pave, kostkach a jinem bidnem povrchu co se na vychod od Prahy najde, s nezbytnou cukrarnou a nejlepe zakoncenim v nejake osvezovne s Eurosportem, kde bychom okoukli jak to jezdi Tom Boonen?

      A kdy – Paris-Roubaix se jede v nedeli 11/4, tj. tyden po velikonocich.

      0 0
    • ydaho  

      V sobotu bych jel ve 12:00 h. Na neděli máme předběžně s Karlinerem v merku 10:00 h z Uhříněvse.

      Ale jak se tak dívám z okna :-(

      0 0
    • Pebe  

      máme v plánu s Ivčou v sobotu se dojet po rovině podívat na Karlštejn, tempo mírné až pomalé, pekárna v Mokropsích cestou zpátky, jen nevíme jak s časem a počasím

      0 0
      • ydaho  

        Tak pokud by vám nevadilo vyrazit až v poledne, rád se přidám. Odpol se domluvíme.

        Akorát v centru je ted poměrně slušná chumelenice. Snad to nevydrží na silnicích.

        0 0
        • Pebe  

          domluvíme se odpoledne ;-) čekej nás kolem 13:45 ;-)

          0 0
          • ydaho  

            jj, Jonti nejede, takže jen my 3.

            A vemte si sněžnice :-)

            0 0
      • black.horse  

        večer se domluvíme, zvažuju, že bych se přidal dělat brzdícího křena na zimáku:-)

        0 0
    • ydaho  

      Dneska to bylo docela krutý v tom větru. Ještě uvidim se zejtřkem.

      0 0
    • jecnak  

      Tak zitra v 11 na kruhaci. Jedem do Sazavy klasicky okruh.

      0 0
      • teepeex  

        to jsem kdysi jezdil taky, rovna stovka to byla:)

        hezky vzpominky, tak si to uzijte, bude vam foukat ale slusnej bocak

        0 0
      • treatt  

        Tak my s Ydahem asi nedojedem, venku je hnusne, stridave prsi, obloha nevypada vubec pozitivne…jestli, tak dame jen neco kratkeho..

        0 0
    • ydaho  

      Pokud bude, jak snad má bejt, tak bych byl v sobotu pro klasiku Uhříněves/Podě­brady/Nymburk/Po­černice.

      V neděli bychom mohli dát Sázavu. Oboje lehkým tempem.

      Ty, Tomáši, jedeš na koloběžce, nenechám si takhle kazit morálku :-)

      0 0
      • jecnak  

        Stacilo rict, vlez bych si do haku a motal nohama.

        0 0
      • treatt  

        Víš, jak se na Poděbrady těším, navíc, jestli už bude pěkně..měl bych být v sobotu ve škole, ale zkusím to vymyslet, jestli bych místo toho nedal autem točku na Háje a pak zase zpátky plnit rodinné povinnosti :)

        0 0
        • jecnak  

          Takze oba dny v 9 na kruhaci?

          0 0
          • Darkson  

            v sobotu asi taky dorazim, konečně je tu to JARO!:-)

            0 0
          • treatt  

            Tak já nakonec asi nula bodů :( V sobotu opravdu musím na fakultu, v neděli se asi nestihnu přepravit..se mnou nepočítejte :(

            0 0
          • versusio  

            V sobotu jedu s váma.

            0 0
          • ydaho  

            bohužel ráno nemůžu – řemeslníci :-(

            kdyby někdo chtěl jet zejtra i v neděli odpoledne, tak sem napište nebo 777 989 119.

            0 0
          • jonti  

            sobota v 9 jsem na kruhaci

            0 0
      • Pedro RB  

        V kolik asi budete v Poděbradech? A zdržíte se tu a pujdetete zas do cukrárny? Přidali bysme se s Ilkou na vyjížďku ku Praze..

        0 0
    • kolda  

      takez zitra – nedele – jede se nekam? po tydnu na skialpech bych jel vyjet unavu..

      0 0
    • jecnak  

      Takze zitra zas v 9? Podebrady, Sazava konecne?

      0 0
      • karliner  

        Přijedu. Poděbrady nestihnu (odpojil bych se dřív), Sázavu nevím, můžu do zhruba 12.

        0 0
        • kolda  

          snad to stihnu taky. jel bych asi s tebou, navrat ve 12 bych uvital taky..

          0 0
          • jecnak  

            Tak dojel jsem zapraseny jak z Roubaix. Ale aspon jsme si potvrdili, ze ta spojka z Jevan do Struharova ma novy asfalt.

            0 0
      • jecnak  

        Jestli bude lejt, tak na to samozrejme pecem.

        0 0
        • Pedro RB  

          Tady v Poděbradech je po dešti, ale jasno a na další déšť to nevypadá. Pojedete teda timhle směrem a někudy po rovině zpět?

          0 0
    • Pebe  

      zítra pojedeme s Ivčou někam na cca 4.hodiny, vyráželi bychom kolem 9 z domova=cca 9:30 na kruháku.

      Jeli bychom buď na Poděbrady nebo do posázaví, rozhodně ale tempem středním až pomalým ;-)

      0 0
      • patman  

        pokud nebude hodne mokro tak se pridam k pohodovemu tempu , v 9:40 budu na druhem kruhaku, pokud tam nebudu necekejte, ja budu cekat do max 10:00

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Se na Vás taky přijedu podívat… (kruháč 9:30)

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Suprový to bylo, sice nás to trochu osprchovalo a vítr se v závěru akce trochu splašil ale i tak stovečka byla i s kilometříkem převýšení a tempo Ok :-) Díky a někdy příště !

        0 0
      • black.horse  

        běhat nešel, na soustředění na Moravu nejel… chjo a takovej hodnej kluk to byl:-( :-D

        0 0
        • Pebe  

          běhat nešel protože na moravu na soustředění jel, ale jelikož je debil, tak se na silnici vyválel a z moravy do Prahy s odřenýma kolenama odjel :-(

          ale už se to zdá celkem OK, tak snad jezdit bude dál ;-)

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tak na druhy pokus a definitivni termin, jak avizovano ve vlakne Jevanskych blondynek:

      v SOBOTU 17.4. „Nedele v pekle“, u prilezitosti jarnich klasik:

      Start v 9:30 hrbitov Horni Pocernice, (roh Nachodske a Bystre, proti benzince)

      Dojezd, Horni Pocernice, ulice K odpocinku- u druheho hrbitova.

      Blondynky Verka na namesti v Benatkach nad Jizerou, pry cukrarna kavarna cajovna smisenka. (Jako zaloha nedaleky podnik Stastny hroch)

      http://www.bikemap.net/route/409339

      Cestou pave, kostky, strade bianche a dalsi speciality. Cca 100 km, nebo ± podle casu, plus Jecnak sliboval/vyhro­zoval? upgrady. Tempo pokud mozno rozumne.

      Cilem neni likvidace materialu, cela trasa je pro silnicky.

      „Paris-Roubaix est une connerie“ „Pariz-Roubaix je hovadina.“

      Bernard Hinault, po vitezstvi v zavode, 1981.

      0 0
      • Medunka  

        jako spřízněná žena s tím počítám

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        ..tak s tímhle táhni do pekla :-))

        0 0
      • jecnak  

        Jak jsem jiz psal v mailu rad se pripojim. Ty upgrady jsou jen jen dve mista kde bysme jeli po cyklostezce.

        0 0
        • jecnak  

          Tak ja se omlouvam, ale nakonec jedu na zavod. Jitka rikala, ze pojede.

          0 0
      • black.horse  

        ee, na silničce tyhle drncavosti fakt nemusím:-( drncat se má na bajku!

        0 0
      • cubas  

        mam jeste vyklepany plomby ze zubu z cesty na Prasily na Sumave. KDyz vydim tuhle fotku, tak dostavam mzitky pred vocima :)

        0 0
      • treatt  

        „Tematické..“http://vi­meo.com/9191418

        0 0
      • treatt  

        Mimochodem, co je to za nápad udělat pekelnou neděli v sobotu? Když to navíc sedím ve škole a píšu statistiku? :(

        0 0
      • Medunka  

        A kolik že nás bude?

        0 0
        • Mirek1  

          Já bych se rád připojil. Uvidíme, jak dlouho mě budou ty kostky a cyklostesky bavit a jak dlouho budu stačit. Ty cesty znám, ale většinou je projíždím na biku :-)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tak zitra 9:30 u hrbitova, v nestylove krasnem pocasi.

          Dam do profilu cislo na mobil, pro last minute changes.

          0 0
          • Medunka  

            opsané, během dne pošlu SMS ať máš moje. Já s tím počítám :-)

            0 0
          • jecnak  

            Ukazu se aspon na srazu a kousek se s vami svezu.

            0 0
          • Mirek1  

            Tak to sem se v odhadu zmýlil, čekal jsem, že takové krásné počasí přiměje k účasti víc lidí. Já jedu.

            0 0
          • patman  

            velmi pravdepodobne tam budu taky

            0 0
          • patman  

            perfektni den a akce 126 km, prumer 23,6 km/h

            diky Hrochovi, Medunce a Mirkovi

            0 0
            • jecnak  

              Pichaci den, ja taky na zavode pichnul, cimzto jsme se z prvni pozice a rekordu trati presunuli do pole odstoupivsich. Jitce jsem jeste narovnal rafek, zkusil na 170psi, jestli to nebouchne a snad uz jsou timto skody za nami. Doufejme, ze zitra bude vse jinak.

              0 0
              • patman  

                koukam, ze jste si to dneska oba pekne vyzrali, snad zitra bude lip

                0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              JJ luxusni to bylo, priste to zkusime v pulce brezna, aby to melo vetsi grady… Diky za noblesni spolecnost.

              0 0
            • Mirek1  

              Díky za fotky, za společnost, za vytyčení výborný trasy. Snad jen tu středověkou cestu u Satalic bych si i nechal ujít :-)

              0 0
          • Medunka  

            Tomáši a ostatní pánové děkuji za společnost a hezký den :-) Moc se mi to líbilo, až na to píchání :-)

            Jinak Konětopy mají ve znaku topícího se koně (ve vodě)

            0 0
    • Pablo3500  

      Ahoj, jede někdo zítra, tj. v neděli 11.4. „na pohodu“?

      0 0
      • Medunka  

        Zítra na pohodu závod :-) PRS

        0 0
        • Pablo3500  

          Tak to držím palce :) Uvažoval jsem nad tím, ale ještě to chce trochu potrénovat :)

          0 0
          • Medunka  

            Dík, a to by si dal, rychlejší než 24 :-)

            0 0
            • Pablo3500  

              Možná zkusím až Slapy 2.5. když bude čas,máme se ten víkend stěhovat s kanclem

              0 0
        • Beeda  

          tohle na pohodu urco nebude…

          0 0
        • Meduza  

          Jeje, zrovna dneska jsem se tam tudy vracel z Jedomelic, kde jsem byl zwewlit a zrovna jsem si rikal..

          To se tam jezdi po ty ohavny dlazbe? To je zraly spise na MTB…

          0 0
          • Medunka  

            Todle je na to upoutávka, myslím, že mluví za vše :-)

            //Chcete zažít stoupání na Stelvio, projet se francouzskou vesnicí a alejí Paris-Roubaix, vytočit se ve stoupání na Alpe d'Huez, dávat si na větrné rovince San Rema a nakonec zdolat kostkovou stěnu ve Flandrech? //

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              ..a ještě je tam tohle: ..sezóny rozjetí se v balíku výkonnostně sobě rovných.. Na to jim neskočím :-))

              0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            ..vem fula a nandej jim to ;-)

            0 0
    • jecnak  

      Mate nekdo ted v sobotu cas? Nejspis pojedu nekam brazdit placku kolem Podebrad, tak jestli ma chut se nekdo pridat. Mohli bysme to protahnout na Loucen atd.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Cas by byl, o to nejde, jen jestli bude pocasi..

        Ale kdyz uz sednu na kolo tak na celej den a radeji do kopcu ;-) Jak u Tebe ?

        0 0
      • Thidney  

        placaci pohodu? Mas me jednoznacne lidovecke „mozna“ , na ktere se muzes spolehnout ,) Zitra potvrdim nebo vyvratim.

        0 0
      • jecnak  

        Takze sraz klasicky na kruhaci v 9. Trasu dohodnem na miste. Radsi bych neco delsiho, placateho. Ale muzem dat trebas i Sazavu.

        0 0
    • Thidney  

      Co takhle nedělní plácací pohodička? V 9'30 kruháč Uhříněves. Trasu upečeme na místě. Případné reklamace řešte na tel. 6080290427

      PS má nedochvilnost je vyhlášená :)

      0 0
      • Medunka  

        prohlédnout si toho krasavce, jo

        0 0
      • Manas  

        hmmmm, to zni dobre. Ze bych prijel udelat ostudu?

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        rano se rozhodnu dle pocasi

        0 0
      • patman  

        budu na druhym (blize k ricanum) v 9:35

        0 0
      • jecnak  

        U nas zas lilo, takze jdem tak za pul hodiny…

        Co kolo? Sednul si ten retez trochu?

        0 0
        • Thidney  

          řetěz si zatím jede svý, tak jsem holt nepoužíval nejmenší pastorek a šlo to taky. Jinak vše naprosto super.

          Už když jsme odjížděli z Uhříněvse tak nepršelo. Ještě u Babic jsme docvakli mrholení, ale promyšlené stočení zpět pomohlo. Pak už i suchý asfalt, akorát v Mnichovicích bylo mokro. Tam se odpojil Patman, holt krapet podcenil teplotu. Já se pak plácal k Sázavě a zpět přes kopečky, domů jsem dojel po druhý hodině akorát na oběd a abych se vyhnul dalšímu dešti :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.