Víkendové silnice Praha východ - jaro 2015

676 nepřečtených
  • jecnak

    Mějme zas po čase nové vlákno. V neděli bude změna času, v okolí silnic už všechno pučí a minulé vlákno napučelo přes 1000 příspěvků.

    0 0
    • jecnak  

      Zitra Kozakov. V 8:30 sraz v Brandyse.

      0 0
      • karliner  

        Východní sekce takřka domácí orientační závod zítra bojkotuje???

        0 0
        • jecnak  

          To vis, chceme si odpocinout od tvych chytrych reci.

          0 0
          • karliner  

            Čili kdybych se rozhodl vybodnout se na závod a projet se na Kozákov – nejsem vítán?

            0 0
      • Internaut  

        OK. Budu tam.

        0 0
      • Internaut  

        Kdo by se chtěl přidat – s Hrochem máme sraz v 8.10 u hotelu Tosca v Čelákovicích.

        0 0
      • Reggie  

        tak to je na mě moc, navíc nějak nejsem ve své kůži. Uvidím, jestli dám v neděli kafe, jestli se teda pojede a nebude pršet

        0 0
      • milmat  

        Tak to good luck! Já jsem si koupil dnes blatníček pod sedlo (zkušenost z Ještědu) a budu s největší pravděpodobností testovat Rainmem někde okolo Hostýna :-)

        0 0
    • Honzis  

      jelikož mám neděli běžeckou, tak se nechci zrušit – stačilo 3× do Prahy. Pokud by měl někdo zájem o něco „rozumného“, můžeme se domluvit, možno i odpoledne – Pdy/Kostelec nČ.Lesy … dle dohody.

      0 0
    • Internaut  

      Zitra je klasicke podebradske kafe. 9.00 Mochov resp. u vrtule v CelEj v 8.50.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ne. Zitra neni klasicke podebradske kafe. Zitra je velmi pomale podebradske kafe.

        0 0
        • blaf  

          Copak? Kozakov nechutnal? :)

          0 0
          • milmat  

            O tom se špatně píše, lepší je to zažít :-)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Presne tak. Nevis o cem mluvis.

            Hale ale budes mit nvou silnici, tak uz nebudes mit zadnou vuymluvu ;-)

            0 0
            • blaf  

              Potvrzuju, ze nevim o cem mluvim, ale verim vam :)

              Ono to ani tak nesouvisi s kolem, spis s tim, ze bych takovou dobu neusedel a taky na to nemam fyzicku.

              0 0
      • milmat  

        Já se přidám, kolo vemu dle počasí. Doufám, že všichni mají budíky, které se samy v noci nastaví na letní čas. Po zmatcích z minulého roku se bojím napsat, že je potřeba jednu hodinu přidat…

        0 0
      • jecnak  

        Jasan.

        0 0
        • Medunka  

          Javor.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Buk, dub, kopriva dvoudoma, bolsevnik velkolepy, ale medunka nikde. To ses se vcera naucila od Karlinera, zustat v postylce s kockou a vyhrivaci deckou?

            0 0
            • karliner  

              Medunka včera, na rozdíl od tebe, měla odvahu změřit v závodu síly se západní sekcí :-)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                LOL

                I kdyby to zapadni sekce nedrzela v utajeni, v domacim prostredi by se to snad ani nedalo povazovat za vyzvu.

                0 0
            • jecnak  

              Kocka ji prokousla predni plast. Hruza.

              0 0
    • jecnak  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • jecnak  

      Vcera jsem si dal masakr proti vetru. Paradoxne to proti jede lip.

      0 0
    • karliner  

      Nevyrazí východní sekce do pořádnejch kopců ???

      0 0
    • Reggie  

      Tak jsem dneska přijel do práce na kole. Jak tak koukám ven, asi to nebyl nejlepší nápad.

      0 0
      • jecnak  

        Ja jen doufam, ze to bude dneska aspon na valce venku.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        pravidlo 9. :-)

        Aspon budes pripraveny na klasiky. Mas blatniky a ten snih ani nezustava lezet.

        0 0
        • McBlacky  

          když jsme byli večer včera běhat, tak jsem si na tohle pravidlo hodně zavzpomínal :)

          0 0
        • Reggie  

          tak nic, panika odvolána, už je tam slunce a skoro suché cesty. Foukat by mělo do zad :-)

          0 0
    • milmat  

      I přes personální oslabení východní sekce v nastávajícím prodlouženém víkendu bych rád v sobotu vyrazil na turistickou vyjížďku ve směru Mochov, Jevany, Divišov, Č. Štenberk, tzn. cca 120+km. Start klasicky v Mochově 9:00. Pokud by se někdo rád přidal, tak dejte vědět. Předběžně potvrdil účast Hroch.

      0 0
      • blaf  

        mas zarizeny dobry pocasi? do tehle sracek vylejzat nehodlam :)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Sucho, slunecno, uz od zitrka. Na jednici.

          0 0
          • blaf  

            tak to bych se s vama mohl svezt, zeptam se doma…

            0 0
          • McBlacky  

            :)

            0 0
          • milmat  

            Přesně tak, počasí bude určitě výrazně lepší než v posledních dnech :-) a pokud trochu kápne, tak zafunguje Kalaš.

            0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            ..a sportku jsi vsadil ? :-D

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Tss, dneska rano sucho a slunecno, na jednici. Prakticky idylka, az na ten vitr do ksichtu a uplne plechovy nohy. Snad se to rozjede.

              0 0
              • blaf  

                Vitr a kosa jako v … Ja to na kopce zitra asi nevidim…

                0 0
                • jecnak  

                  Slecinko.

                  0 0
                  • blaf  

                    :) ja uz jsem prepnul do rezimu jaro a zimni program jsem odlozil :) a na valcich je fajn :) (neveril bych, ze tohle nekdy napisu :D)

                    0 0
                    • jecnak  

                      Ja valce postavil ve a venku je to opravdu docela v pohode. Dneska se ale opravdu da i venku.

                      0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Jen pojed, budem na Milose dva, spolecne ho udolame (nudou).

                  0 0
                • Honzis  

                  mně se taky moc nechce, v neděli běžím v G Jeníkově, kdyžtak můžeme jet spolu. Upřímně, vypálit si plíce při 3C a vichru někde u Divišova není zrovna něco, co by mě teď lákalo, ale ještě to promyslím :-)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Pri moji soucasny forme ti zadychani nehrozi, spis se teple oblec :-(

                    0 0
                    • Internaut  

                      Jojo, to zname. „Nemam nic najeto“ a tydenni kvóta je 400+ km.

                      0 0
                    • karliner  

                      Nojo, vypadals v sobotu jako zombie :-)

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        no a po nedelnim kompenzacnim kafi zrovna tak.

                        0 0
                        • milmat  

                          Takže zítra na jednici. Ráno bude kosa, ale v kopcích se zahřejeme: http://www.strava.com/routes/2061401

                          0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            To mas nakresleny nejaky dost skarede zubaty, ne? 8.52 u pumpy?

                            0 0
                          • Honzis  

                            no jen aby třeba z Jevan nahoru nebyl sníh s ledem :-) Profil slušná pila, jen co je pravda, možná se potkáme v úseku Vykáň-Mochov, ale celé to nepojedu.

                            0 0
                            • milmat  

                              No vidíš, ještě chvíli a pojedeš to celé :-)

                              Pila nás přibrzdí a ty se můžeš kochat s námi. Nahoře chvíli počkáš.

                              0 0
                          • blaf  

                            ja nejedu, mate to dlouhy, zubaty, bude kosa a ja musim byt brzo doma (jo, pravda, jsou to jen vymluvy)

                            0 0
                            • milmat  

                              Blafe, dlouhé a zubaté je to třeba v Alpách…

                              0 0
                • Medunka  

                  Mě se taky nechce, můžu vám posílat MMSky zasněžených kopečků v sobotu, nebo slečen v šortkách od jezer v neděli :-)

                  0 0
                  • milmat  

                    Už se těšíme na report, ať se daří :-)

                    Hlavně se těším na ty (děvčata) s šortkama.

                    0 0
                  • blaf  

                    Já mám prý slečny zakázané, tak aspoň nějakýho pohlednýho MAMILa.

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    jo jo, Jecnakovi nohy rtutovite a zadek oloveny (a ne naopak). Slecen neni nikdy dost.

                    0 0
    • Internaut  

      Musim byt brzo doma, tak jedu podebradske kafe. V 8.45 budu projizdet Mochovem a pak pres Kounice smer Pecky a Podebrady. Zpet jedu pres Nymburk a Lysou.

      0 0
      • Internaut  

        Tak jsem byl doma opravdu brzo – AVG 35,8 a mam toho celkem plne bryle – hlavne zpatky proti vetru.

        0 0
        • Honzis  

          hm, zřejmě slušný oddíl ten Kalaš :-)

          My dnes kochací akce – nějak zubatý profil, občas sníh ve škarpě, občas z nebe, občas defekt … No bylo to kulturně i sportovně výživné …

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Omlovam se za nasazene tempo, snad uz to priste bude lepsi a nebudete muset po kazdym kopci odpocivat. No pekne to bylo.

            Blafe nevim teda na co cekas= slunicko, sucho, tempo kochaci, to neni kazdy den.

            0 0
            • milmat  

              Pěkné to bylo díky. Tempo bylo v pohodě, není proč se omlouvat. Ještě bych chtěl upozornit na super restauraci v Benátkách. Takže bych přidal k Honzisově hodnocení, že dnes si užil i gourmet. Honzis spěchal domů a tuto část výletu vynechal.

              0 0
            • blaf  

              dneska sice sucho a slunce, ale zima jako v …

              my jsme nakonec byli v Peckach u modelaru, jestli nekoho zajimaji masiny, tak doporucuju, Adama jsme museli s revem odtahnout :)

              0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Ty dva kiláki climb se mi nějak nechce věřit, jezdím podobnou štreku a nikdy to tolik nebylo..

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Kyláky – tfuj

              0 0
            • milmat  

              Stačí párkrát sjet k Sázavě a hned to naskáče. Dle plánu na Stravě to opravdu mělo mít lehce přes 2k.

              0 0
    • Internaut  

      Zitra podebradska kavova klasika – sraz v Mochove v 9.00.

      0 0
      • kajda93  

        Budu tam. Klasika u Boučka?

        0 0
      • blaf  

        zitrek vypada slibne, Hroch ma plechovy nohy, Eda plny brejle, takze neuvidi na cestu, mohlo by se jet max. 35, budu tam

        0 0
        • milmat  

          Já bych je moc nepodceňoval, aby ti zítra neujeli :-)

          0 0
        • milmat  

          Jo a nezapomeň s sebou banány z Lidlu. Eda říká, že to funguje :-)

          0 0
          • blaf  

            dobre :)

            0 0
          • blaf  

            tak komlumbijske banany uz nemaji, EPi taky neni, to ani nema smysl nekam jezdit, tak ja prijdu pesky…

            0 0
      • milmat  

        8:45 u Čel. nádraží?

        0 0
      • Honzis  

        co zítra? nemáte-li šlehací povinnosti, tak se můžeme domluvit – po dnešku jsem K.O. – něco volně, do deště ale nejedu, 9 Mochov?

        0 0
        • milmat  

          Já jsem také KO, ale budu o tom přemýšlet :-)

          0 0
          • blaf  

            ty nerikej, ze jsi ko, kdyz v tom mas beztak nejakej motor, jel jsem na Mcely a ten tvuj prumer vazne nechapu :) foukalo jak blazen

            0 0
            • milmat  

              No fakt jsem :-) opravdu foukalo S nebo Z, takže pomáhalo to až směrem domů.

              Cvičně jsem si dával „kopeček“ ve Mcelích a spíše nechápu ty, co to tam dají >25 km/h (třeba Jirka Bouška). Ale alespoň jsem po zimě provětral svoji pumpu a přiblížil se 170 tepům…

              0 0
              • blaf  

                no foukalo od severu, takze Pod – Krinec xichtak, potom do Mcel mozna trochu z boku, ale mel jsem pocit jako by to byl xichtak, zadnou pomoc jsem od nej neregistroval :) ale tys jel potom dlouho na zapad, tam to asi trochu pomahalo

                ja zkusil misto Mcelaku ten kopec, o kterym jste mluvili a je to snad jeste horsi, spatnej asfalt, foukalo proti, max. 10%, nevim kolik ma Mcelak, ale kdyz k tomu pripoctu ten asfalt, tak radej Mcelak

                0 0
              • 2. Bóďa  

                „přiblížil se 170 tepům…“ Závist- jsem tu 3km stíhačku Edy odtepal 186–187, cestu z Poděbrad ani komentovat nebudu. :D Příště si raději vyberu Mcely… :)

                0 0
                • milmat  

                  Máš můj obdiv, nechápu, jak můžeš na biku uviset těch 30–40 km/h :-). Doporučuji se přihlásit na Houštecký cyklomaraton (tuším 20.6.), tam s takovou dáš dobrý výsledek.

                  0 0
        • blaf  

          ja zitra jen kompenzacne do CHlumce na koledu

          0 0
        • milmat  

          Tak jo, 9 Mochov.

          0 0
          • blaf  

            nechcete si to protahnout do Chlumce? sraz v 8 na kolonade ;)

            0 0
        • jecnak  

          Pridam se, kdyz na me teda budete hodny.

          0 0
        • Internaut  

          Budu tam.

          0 0
          • milmat  

            To zas bude skvadra :-) To stihneme být v 8 i v Poděbra­dech :-)))

            0 0
          • Honzis  

            Díky za společnost, cestou zpět jsem trošku vylepšil segment z Poříčan, tak se snažte :-)

            0 0
            • 2. Bóďa  

              To ti jako ještě po tom všem zbyly síly??

              Něco asi dělám špatně… :D

              0 0
              • Medunka  

                počkej, až vyměníš kolo :-)

                0 0
                • 2. Bóďa  

                  To jsem zase nahrál na smeč. :D

                  Když full je hodnej na zádíčka… :)

                  Maximálně vyměním pláště.

                  Čokoláda výtečná- 1*! ;)

                  0 0
                  • Reggie  

                    jo,jo, čokoláda super. Jinak ten vítr mně pěkně nedělal dobře.

                    0 0
    • Medunka  

      Pár fotek ze včera.

      Varianta na návleky, testování Kalaše …

      0 0
      • jecnak  

        Tak kdyz zrovna neprselo nebo nesnezilo, tak bylo vlastne krasne :-D

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Cesta byla suchá, místy mokrá … ;-)

          0 0
          • Reggie  

            Bude jasno až polojasno, v místech s větší oblačností možnost deště :-)

            0 0
            • jecnak  

              Vazne uvazuju, ze si v sobotu dam nejakou light variantu Hrochova pekla severu. Prece jen jezdil peklo kazdy vikend nemusim.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Hale pri aktualni hrosi forme to bude docela light, prece neodpadnu ze svy vlastni vyjizdky ;-)

                0 0
                • blaf  

                  takze to zkracujes na 100? to by bylo fajn :)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Nic takovyho, jen ze mezi sektorama by se nemusela jet takova kase :-P

                    0 0
                    • blaf  

                      no jo, ja si rikal, ze to asi nedopadne :'(

                      0 0
                    • milmat  

                      Jenom drž lajnu. Já potřebuji za víkend dát 250. Organizačně to už je nějak domluvené? Trasa, místo a čas startu? Kdo jede a co bere za stroj?

                      0 0
              • Internaut  

                Nechci rozbíjet Hrochiádu, ale pokud nepojedeš peklo dej vědět, já jedu v sobotu solo.

                0 0
                • jecnak  

                  Jel bych nejakou kratsi verzi podle pocasi. Mel bych ted mit volny tyden, tak to nechci porusit s ohledem na to, ze 14. a 16.5. zas jedu brevety.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    LOL odpocinkove kafe s Internautem.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Vsak kdyz zas bude blbnout, dam si odpocinkove kratsi peklo s jecnakem zakoncene cukrarnou a vyjetim domu.

                      0 0
                      • blaf  

                        a jde to vubec dohromady? ODPOCINKOVE + PEKLO

                        0 0
                        • McBlacky  

                          ještě ti chybí zkušenosti :) i peklo má svoje kategorie :)

                          0 0
                          • blaf  

                            no ale pak uz to nebude peklo, ale odpocinek na pekelny trase :)

                            0 0
                          • karliner  

                            A to vše jsou jenom předpeklí proti západním vyjížďkám, když se sejde McB, anciáš a treatt :-)))

                            0 0
                            • McBlacky  

                              i Greyhound se docela rozchlastal ;)

                              0 0
                              • Greyhound  

                                Greyhound se rozchlastal uz pred 20 lety a snazi se drzet prvni skupinu na kole i v hospode :-) Aneb ted jsem na Mallorce a zrovna jsem sel jako kazdy vecer vyhodit dalsi igelitku s prazdnejma plechovkama takze asi tak…

                                0 0
                            • Reggie  

                              ale to jsou soukromé vyjížďky, ty se nepočítají.

                              0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              sobotni vyjizdka= pekelna nedele.

                              0 0
                              • McBlacky  

                                no minulý víkend jsme zasedli po lehčím kole v 13:00 k Flandrám a Leffe – o půlnoci to už bylo veselé, nicméně v neděli alespoň tři hodinky padly :)

                                Je to ale čím dál tím víc náročný, nějak to nefunguje, že s lepším tréninkem to jde líp ;)

                                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Objedes pisky kolem Stary Lysy a zbytek uz neni nic co bys nejezdil bezne.

                  0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Mmm, tohle jsem objednal na sobotu na peklo vychodu, jen nevim jestli 20C neni moc :-)

          0 0
          • jecnak  

            Myslis to v blizkosti a nebo to v kopcich?

            0 0
          • Reggie  

            není, v Pekle má být horko!

            0 0
      • jecnak  

        Jinak jeste ke RainMemu – kalhoty jsou nakonec v pohode, prodrene jen vypadaly jak byly od blata. Musim konstatovat, ze kalhoty a navleky fungovaly super celou dobu. Za vikend to dalo cca 300km v desti a snezeni + dalsich 50 na mokru a zadek i nohy v suchu. Kombinoval jsem to jeste s goretexovyma ponozkama (pod nimi vlnene) a nahore jsem mel nekolik vrstev ruznych funkcnich tricek s kratkym a dlouhym rukavem a pres ne dres. Na tele pak lehkou vesticku z Decathlonu (kopie Mavic Cosmic Pro Vest) a na rukou softshelove navleky od Gore. Na prilbe pak goretexovy navlek od Gore. Jediny co zlobilo byly ruce, na kterych jsem mel jen lehci podzimni rukavice ale prezit se to dalo. Teploty –2C az +7C

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Mi prijde ze kratasy potrebujou ass saver, protoze je na zadku pod vlozkou a 5 cm kolem vlozky normalni roubaix, ktery zvlhne od zadniho kola a kapek co stekaji z dresu. A skoda ze dres nema nepromokave kapsy.

          0 0
          • jecnak  

            Ass saver jsem vezl. Nahoru misto dresu RainMem pujde neco od Gore ze Softshellu, ktery na lehci dest staci.

            0 0
          • blaf  

            dres ma prece prodlouzeny dil, ten ti kryje zadek (mi se teda vyhrnuje, ale predpokladam, ze se to nedeje vsem), potom by nemel byt treba ass saver

            btw. Gabba se nevyhrnuje ;)

            0 0
            • jecnak  

              On zas ten ass saver neni uplne mimo i kvuli bordelu, ktery lita na sedlo a rozdira pak jak sedlo, tak kalhoty.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No presne tam kde je mezera mezi dresem a sedlem je promokavej prouzek. A voda z dresu tam i skapava na sedlo.

              Imho by presne tam meli dat nepromokavej pruh.

              0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Peklo vychodu v sobotu 11/4.

      (8:30 Billa Celakovice)

      9:11 Sraz hrbitov Horni Pocernice

      9:13 minuta ticha za ty, kteri se neodvazili

      9:15 start

      cca 12:30 obed se statniky v Melnickem Vtelne

      pote volny presun pres Repeenberg a Hostijnberg do Oude Boleslaav na kavu a dortik.

      Ukonceni v Zelenci po poslednim sektoru u Vinore, dobrovolne vyhodnoceni nad pomerancem u Vočckxe.

      Trasa osvedcena

      Tempo mirne az brutalni, pocasi idealni, kola jednice (i kdyz svatecni zippy a bory lepe nechat doma)

      0 0
      • jecnak  

        Bude/em na hrbitove.

        0 0
        • Medunka  

          Když jsem jela Peklo naposledy, měla jsem 5? defektů. Ale zase bylo pohodlné tempo :-)

          0 0
      • karliner  

        Nechám vás opět odpočinout od mých chytrých řečí

        0 0
      • blaf  

        Bohužel nakonec nemůžu :( Přeju pěknou, pekelnou, zábavu.

        0 0
      • Internaut  

        Hodně zdaru, pružný karbon a pevné kosti. Užijte si to.

        0 0
        • jecnak  

          Pojed taky, v nejhorsim tech par piskovist objedes. Aspon se mezitim vybouris.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Karel, Vaclav, Konrad, Adolf- nic?

          0 0
          • Internaut  

            Uzijte si – já si namotam neco podle ranni chuti.

            0 0
        • milmat  

          Nedělej Zagorku a pojeď!

          0 0
          • jecnak  

            Jitka potrebuje doprovod.

            0 0
            • Medunka  

              Tak nějak. Chudinka neměla doprovod na pěvecké vystoupení, ani na cestu zpět.

              Jinak asi klasika. Královna defektu :-)

              0 0
      • Reggie  

        budu to kotvit na zimáku. Té letní plečky je mi pořád ještě líto dusit ji na písku, singlech a kostkách.

        0 0
      • milmat  

        Jak pojedeš na Billu, tak se, prosím, stav pro mne :-)

        Díky.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Naprosty luxus. Peklo s lidskou tvari. Diky vsem, fakt jsem si to uzil.

          A konecne v kratkych!

          Dneska se mi bude zdat o ponozkach se zlutym reflexnim pruhem :-)

          0 0
          • milmat  

            Třeba je někdy také dostaneš, ale svítí pěkně :-)

            Peklo bylo pekelné, jsem rád, že jsem nehodil držku v hlubokých píscích a také nic nezničil na šílených kostkách u Vinoře nebo na tom opravdu hrubém asfaltu. V každém případě díky Hrochovi za organizaci a natrasování opravdu pekelných kousků.

            Jinak segmenty blbý, nějak mi nejde přenést gpx do Stravy :-(, ale znovu to kvůli tomu nepojedu.

            0 0
          • jecnak  

            Bylo to fajn, fajn, fajnovy…

            Foto „na G+“: http://plus.google.com/…468558006465

            0 0
            • 01carbon  

              Společné foto před branou hřbitova má nějakou symboliku? Já jenom jestli mi něco doposud neunikalo :-)

              0 0
              • Medunka  

                To je jako důkazní materiál, že Kouzelník existuje a jezdí na kole :-)

                0 0
            • McBlacky  

              ta šotka St. Lysá – Benátecká Vrutice super jeli jsme ji na Road Adventure.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                JJ ta je malebna a konci peknyma kostkama. Ten usek pred tim, Dvorce- St. Lysa tam ma par zaludnych mist s hlubokym piskem :-)

                0 0
                • jecnak  

                  Jo Tome, mrkni na nastaveni sedla. Uplne nezavisle na mem odhadu mi i vcera pri pohledu na fotky rikala Jitka, jestli nemas vysoko sedlo.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Hmm, jestli ano tak uz nejmin rok, a vsude to mam uz leta vicemene stejne. Nemenil jsem to a mam na sedlovce znacku, a na vsech kolech to mam vicemene stejne, rek bych ze pocitove na silnici docela poznam i mm.

                    Jitka mi to rikala uz pred rokem jeste na Eddym;

                    Ja slapu s hodne propnutyma kotnikama, uz na gymlu se mi smali ze beham po spickach, tak to bude nejspis tim.

                    Vedlejsi efekt je ze potrebuju rodla vysoko.

                    Ale jestli na sedle vrtim zadkem to nevim.

                    0 0
                    • Honzis  

                      mně se u tebe zdálo sedlo taky o pár mm výš, než bych dával já. A to dávám mnohem výš než jsou poučky, asi tak pata na pedál + 2cm, ale u mě je to i 48 tretrama :-)

                      Naopak u Miloše bych dával sedlo radikálně výš … spíš bych řešil Miloše, ubírá si zbytečně watty :-)

                      0 0
                      • milmat  

                        A já pořád, kde se mi ty mršky watty schovaly :-)

                        Ale pravdou je, že poslední dobou jsem zvyšoval sedlo na biku +/- jej mám teď stejně jako na jednici. Moc sofistikovaně jsem to neřešil, spíše jsem ctil nějaké pravidlo, že mám mít ve spodní úvrati ještě lehce pokrčenou nohu v koleni. Ale nechám si rád poradit, zvláště pokud jde o watty a segmenty :-)

                        U Toma to vidím opticky stejně, ale třeba mu to tak vyhovuje, což je určitě také důležité.

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          No tak mi reknete jestli se v sedle vrtim nebo ne.

                          Milosovi s Edou uz bych zadny watty nepridaval, spis naopak :-).

                          0 0
                          • milmat  

                            Mě se zdá, že se lehce vrtíš.

                            0 0
                            • jecnak  

                              +1

                              0 0
                              • Hroch obojzhivelnyj  

                                OKi, kdyz to rikate, tak ja zkusim co to udela chlup dolu.

                                Ono na kostkach nebo na hrubym zas clovek musi levitovat nad sedlem, tak to je pak jina. Ale tam zas pocitam jste meli jine starosti nez pozorovat hrosi zadek ;-)

                                0 0
                    • McBlacky  

                      pokud se ti nehnou kyčle při šlapání a nebolí achilovky není na škodu to mít na max. I záleží jak šlapeš pod/před sebe. Se sedlem na max a vzadu se ubíráš o sílu

                      0 0
                • milmat  

                  Hluboký písek (a to nemusel být moc hluboký) v kombinaci s 23 mm byl trochu infarktový zážitek. Ale i tak Peklo hodnotím velmi kladně. Je to přesně na té hraně, kdy se člověk rozhoduje ještě jet/nejet, pak si chvílemi v duchu nadává, proč se rozhodl vyjet a proč takovou hrůzu (sektor), vždyť je to o držku. Ale pak se dojede do cíle a vše negativní je zapomenuto a zůstávají jen ty pozitivní zážitky. Druhý zážitek pak následuje druhý den u televize, kdy vidí profíky v ještě větších hrůzách, s delší trasou a brutální rychlostí.

                  Teď si uvědomuji, že i koleje byly, ale bez závor a TGV :-)

                  PS:

                  XC byla nejlepší volba, MTB už nepřináší ten pocit ze sebe-poškozovaní (asi další diagnóza cyklisty). Jednice je samozřejmě klasika, jen by to chtělo mít nějakého dobrého sponzora…

                  0 0
              • jecnak  

                Je to asi nejpodobnejsi usek Strade Bianchi, ktery jsem v CR videl.

                0 0
          • šimlos  

            Letos jsem to nějak prokaučoval tak snad příští rok. A počasí bylo letos luxus na rozdíl před dvěma lety,co jsem to jel,to byly snad tři stupně max a dost vítr.Jinak parádní akce,rád na ní vzpomínám,pol­ňačky,kostky,gu­láš,Adolf…

            0 0
    • jecnak  

      Jen pro info. Dneska jsem zkusil oetztalersky batuzek a i na silnicku bude super. Na vicedenni akce uplne idealni.

      0 0
      • milmat  

        Co je ötztalerský baťůžek? :-O

        0 0
        • Medunka  

          Baťůžek, co byl loni v rámci startovného balíčku.

          0 0
      • karliner  

        Musím potvrdit. Na silnici je fakt super a víkend se s ním dá zvládnout v pohodě.

        0 0
    • blaf  

      v nedeli jedu do Stechovic, budu tam mit cas na kolo, nemate tip na nejakou trasu/nejake zajimave useky? tak kolem 80km

      0 0
    • Internaut  

      Nedelni kava v Podebradech. Sraz Mochov v 9.00 u hotelu.

      0 0
      • jecnak  

        Tentokra beze me. Musime objet nejake kontroly na LOST.

        0 0
      • Internaut  

        Dnes byl letecký den za účasti 2 MIgů (MIloš a MIckey). Obrázky místo slov.

        0 0
        • Mickey Mouse  

          No zkratka zase jeden pekny vyLET Polabim.

          0 0
        • 2. Bóďa  

          Kdepak, já vím kdy zaspat! :))

          To jsem měl kliku, umřel bych…

          Max 1299 W?? To mluví za vše. :D

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Kdyz jse zjistil, ze se rysuje tahle sestava, tak jsem si rek ze my vykaseny nohy kompenzaci leteckym dnem fakt nepotrebujou a zvolil treningovy motiv Medunka, s kocourem v posteli :-)

            0 0
            • Reggie  

              pod záminkou, že potřebuji trénovat kopce, se asi začnu z Poděbrad vracet solo jižní trasou přes Pečky.

              Zlaté Peklo včera.

              0 0
            • Medunka  

              :-) To se mi líbí. Ale ten vývoj :-(

              Motiv 1) Medunka dojela a objela celou trasu.

              Motiv 2) Medunka dojela a časem se odpojila.

              Motiv 3) Medunka dojela na start a odpojila se.

              Motiv 4) Medunka nedojela.

              Motiv 5) Medunka dojela autem do Poděbrad.

              0 0
              • milmat  

                Je čas, to zase otočit zpět směrem k bodu 1 :-)

                0 0
          • McBlacky  

            jestli ty waty jsou reál tak peklíčko, ale jinak odhady stravy nejsou nic moc.

            s větrem v zádech dobrej polet.

            0 0
        • karliner  

          Hustý převýšení.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            By ses divil, jak boli nadjezd v Lysy nebo nekopec za Dvorcema.

            0 0
            • milmat  

              Ještě bych přidal ten kostkový výjezd v Benátkách na horní náměstí na velkou placku.

              0 0
    • jecnak  

      Mam radostnou novinu. Malej Boone ma bratricka. *9.4.2015 58cm, 8,2kg.

      Chudaka ceka jeste hubnuti v terenni verzi na 7,7 a v silnicni na 7,5.

      0 0
    • Honzis  

      Jak to uděláme s nedělní www.kol-ja.cz ? V kolik kdo hodlá jet, přihlašovat se atd?

      Já v so běžím MČR 1/2 maraton Pardubice, takže budu mrtvej jako loni a nejspíš se nechám přivézt autem. Mohli bychom se třeba nahlásit za sebou, co vy na to?

      Miloš si může střihnout i běh! Já na 90% nikoli, neb dvoják stejně vyhraje Brynda.

      0 0
      • jecnak  

        Neni mi to souzeno. V sobotu poradame LOST in Prague, tak budu hodne rad, kdyz vstanu na nedelni kafe.

        0 0
        • Reggie  

          jen popichuji, ale Blacky se Šárkou jsou přihlášeni na duatlon v Újezdě. Šárka startuje v 11h. :-)

          0 0
          • blaf  

            no jo, ale Jabkenice jsou uz od 10, Blacky se Sarkou se muzou vyspat :)

            0 0
          • jecnak  

            Vidim to zcela realne.

            0 0
            • McBlacky  

              to bude velká poprava ;)

              0 0
              • karliner  

                Tak jestli to neprotáhneme do některé z vršovicko/tře­bešínských žump, tak to bude hodně civilní. A myslím, že ani ne, moc tahounů zábavy tam nebude :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  Treatt, Robert, Kolda and list goes on :)

                  0 0
      • Medunka  

        Mě by lákala ta změna trasy, když to není do kopce. Ale jsem na tom stejně jako Tomáš. Bude asi diagnostikován Motiv 4 u obou.

        0 0
        • jecnak  

          Jestli se to jede dle stanov UCI, tak mas stejne smolika, kotoucovkarko :-P

          0 0
      • milmat  

        Na časovky přece máme Delkima a Edu, ne? :-)

        Já mám na neděli cyklo návštěvu a ještě nevím, jestli jej vezmu na kafe nebo najdu ještě něco lepšího s limitem daným cca 4 hodinami silnice a rodinným obědem v Čela.

        0 0
        • blaf  

          4 hodiny, to akorat stihas Jabkenice, 1.5h cesta tam, kdyz se budes hodne flakat, 1h casovka, kdyz se budes hodne flakat (a zbyde ti i na vydychani a pivko), 1.5h cesta zpet, kdyz se budes hodne flakat, jsi v limitu a cyklonavsteva bude jiste nadsena, ze se podiva (ev. i zucastni) zavodu svetovyho formatu :)

          0 0
      • blaf  

        ja jedu v ne pro rodinu, takze nemuzu :(

        0 0
        • Honzis  

          aha, takže nakonec tam budu sám …

          0 0
          • Mountain_biker  

            Mládenci, nemáte prosím zkušenosti se servisem Auto-moto-velo v Českém Brodě? Díky za případné info.

            0 0
          • blaf  

            asi to tak nakonec dopadne, leda by v tichosti dojeli Hroch a Eda, jiste se uz potichu pripravuji

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              16 km kase po rovine vypada jako idealni trat pro Edu.

              Ja na to nemam nohy ani kdyz mam formu a tu ted nemam. Leda v kategorii retro.

              0 0
              • Reggie  

                když přemontuješ pedály, tak by to zimák splňoval :-)

                0 0
              • Honzis  

                bude to 26km kaše :-) já bych dal retro, ale na oceli mám karbon vidli a jet to na favoritu s blatníkama nechci.

                0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Milosovi cukaj nohy a nevi coby v sobotu. Ja uz mam od stolu dlouho naklikakny

      http://www.bikemap.net/…kloves-a-raj

      Takovej smer neoranej. Zaujalo me ze jedinej vetsi kopec je ve vsi Peklovsi. Ty konciny za Kopidlnem jsou malebny.

      0 0
      • blaf  

        ja bych to protahnul na Zlatak :) nebo si muzete vyjet Kozakov, kdyz tam mas malo kopcu, budete ho tesne mijet

        ja se v sobotu planuju priblizit autem do Jicina a potom na Krkonose, tak se treba potkame

        0 0
      • milmat  

        Vypadá to dobře, ale nejprve se musím dát dokupy. Zatím mne trápí rýmečka, kašlík a po včerejší noci i střední ouško. Tak uvidím v pátek večer…

        0 0
      • jecnak  

        Jel bych asi v sobotu jen Podebrady. Mame uz snad na Lost vse hotovo, tak staci, kdyz budu v jednu doma.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Muzem jet na kafe, pak to stocit na Rozdalovice a dal za Kopidlno, podle nalady. Me je to celkem jedno.

          0 0
          • blaf  

            jak zhruba bys to potom z tech Podebrad videl? uvazuju, ze bych se k vam v Pod pripojil a potom se zase nekde odpojil

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No nevim, na Rozdalovice a Kopidlno? proste kamksi tim smerem. Podle nalady.

              Nebo jsem zjistil, ze Cidlina prameni presne nad Peklovsi. Takze by se dala objet cela Cidlina az k prameni ale taky je to dlouhy.

              A nadchly me Drštěkryje- ves s takovym nazvem nelze minout, Kozodirky jsou pak bonus.

              0 0
              • blaf  

                no tak jestli tohle chcete stihnout do jedne do Prahy, tak s vama nejedu :)

                0 0
              • milmat  

                Mám to v gps

                0 0
          • milmat  

            Já jsem pořád nakřáplý, takže max. kafe, pokud vůbec. BTW: zítra je na náměstí v Poděbradech Fiat akce: http://www.fcc.cz/…rady2015.php

            0 0
            • blaf  

              ach jo, to zas bude kolem Pod provoz, nedavno tu byly motorky a na silnicich to stalo za…

              0 0
              • milmat  

                To bude v pohodě, dopo mají výstavku na kolonádě, závod je až nějak odpoledne. Tak bue na co koukat :-)

                A pokud ne na Fiaty, tak tu je poslední doporučení od „Dámy na kole“ (neplést s Dá mi na kole..). Škoda, že o víkendu to na šortky nebude…

                0 0
                • jecnak  

                  Tak to je ta vase utajena objednavka od Kalase. Jitka se uz urcite tesi, az v tom vyrazite.

                  0 0
                  • milmat  

                    Tome, zcela určitě to nemají ve velikosti 5 a pak na nás by nebyl tak pěkný pohled. Ale jak vidím na FB, tak se líbí :-)

                    Pár dívčích posil v takovém dresu, to by určitě zpomalilo naši skupinku:-)) Jinak už nevím…

                    0 0
          • jecnak  

            Takze v sobotu v 9 v Mochove.

            0 0
            • Internaut  

              Budu tam.

              0 0
              • blaf  

                Hmmm, klasika. Cim vic fouka proti, tim rychlejc se jede. Mam toho dost. Tak zas priste.

                0 0
                • Internaut  

                  Díky. Dobré to bylo. Bolí mě kopyta.

                  0 0
                  • milmat  

                    Také díky, Eda se opět osvědčil jako mašinka, kterou ani vítr nezastaví :-)

                    0 0
                    • blaf  

                      neskutecna masina :)

                      0 0
                      • milmat  

                        Ještě jsem se zapomněl pochlubit, že můj Fly Bar 2.0 na konci kostek ve Strakách odletěl do věčných lovišť. Nejprve jsme myslel, že to oboustranka už vzdala, ale nakonec jsem objevil ulomený a vylomený držák. Sony Experia Active je opravdu odolná, v těch cca 35 km/h letěla dolů a málem ji ještě přejela dodávka. Krom drobných škrábanců, vše OK.

                        Teď si říkám, jestli Fly Bar nebyl načatý z už minulého týdne – Peklo severu :-) No nic, počkám na přesen prodejny Garmin na z OC Letňany do OC ČM a koupím originální vysoce-pevný plastový od Garminu na 1000vku.

                        0 0
                        • blaf  

                          nebo hlinikovy KEdge

                          ale asi bych to zkusil reklamovat, jizdu na kostkach by to prece melo vydrzet…

                          0 0
                          • milmat  

                            Tak dopadl ten Fly Bar, zlomený a kus i vylomený. To na ty naše akce moc není… Už jej balím a posílám na reklamaci.

                            0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Dneska chvilema slusny jachting. Ale jak Eda dokaze vyuzit i vetru primo do ksichtu, na to porad nemuzu prijit. Dik zes mi umoznil vratit se k rodine.

                      0 0
                      • Internaut  

                        Dnes jsem taky popravde nechapal. Nejak to jelo a jelo a jelo… Ale za Lysou uz toho bylo dost. Zitra v zadnem pripadku o Jabkenicich neuvazuju. Pokud bych chtel jet, tak nejedu dnesni srot. Zitra kafe s nedelnim, tradicnim kochacim tempem.

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          …takze srot.

                          0 0
                          • Internaut  

                            Ne-e. Dnes to stacilo. Bez 4km u Mcel to byla 60km spice.

                            0 0
                            • milmat  

                              V obdobném rozpoložení jsem byl minulý víkend a pak přišlo kafe… Já se na zítra omlouvám. Kámoš dorazí později, takže startuji v cca 10:00 směr Sázava, oběd Statek Benátky a zpět Čela max. 15:00. Kdyby se chtěl někdo přidat, tam se mi ozvěte.

                              0 0
                  • Honzis  

                    http://online.atletika.cz/vysledky.aspx… – taky mě bolí nohy, zítra to bude v Jabkenicích očistec.

                    0 0
                    • Internaut  

                      Sqela prace. A navic si byl nejlepsi zena.

                      0 0
                      • Honzis  

                        bohužel mě dala jedna Keňanka, ale i skalp mé tradiční soupeřky Sekyrové se počítá :-) Celkově jsem byl myslím 44, ale nepřijela kompletní konkurence.

                        0 0
                        • milmat  

                          Mistrovství ČR, pěkně. Bylo to 33. místo v chlapech. Ale s Ivankou to bylo o prsa :-)))

                          Edo, vytiskni si aero helmu a jeď. Na začátku to tam napal a pak zrychluj. Škoda, že zítra nebude tak krásně foukat jako dnes.

                          0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Edo, Honzis je vykasenej, toho das.

                        0 0
            • milmat  

              Já se také pokusím, pokud se můj stav nezhorší. Už jsem dal sedlo o 1 cm up, tak uvidím.

              0 0
            • blaf  

              pridam se v Podebradech, jestli teda potom pojedete na ty Rozdalovice, Kopidlno,…

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              'ki. 8.50 vrtule?

              0 0
              • milmat  

                Ok, kdybych to nedával, tak pošlu sms.

                0 0
      • karliner  

        Ani na Lost in Prague se neodvážíte? Ještě jste si dostatečně neodpočali od mých chytrých řečí?

        0 0
      • 2. Bóďa  

        2× se to tam kříží se sobotním závodem Author 50 Český ráj, tak ať někde nevychladnete, než před vámi projede dvoutisícový dav. :D ;)

        0 0
    • Internaut  

      Zítra je to 45 let co byl v Sovětském Togliatti vyroben první kus legendárního vozu VAZ 2101. Po dnešním fiatovém dni v Poděbradech je další důvod ke kávě.

      Pro zájemce – zítra sraz v Mochově v 9.00.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Roger that, odlet z M. v 9.00

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Kdyz jsem si vsugeroval, ze mam v nohach pisty ze zigulika, slapalo to jak sici stroj Lada. Moc prijemne dneska.

        0 0
        • Honzis  

          http://www.strava.com/…es/288373859 – tohle moc dobrý nebylo – nohy marný, tělo zatažený ze včera, zvedal jsem sedlo asi výš, než bylo zdrávo, co vím, tak třebas Prager 36:38min

          0 0
          • blaf  

            A čemu bys jako říkal dobrej výsledek? Dyt jsi to měl na silnici a bez hrazdy. Za mě dost dobrý.

            0 0
            • milmat  

              To je jasné, dobrý výsledek a navíc nejlepší ze zdejších přispěvatelů. btw: to se jelo s obrátkou?

              0 0
    • jecnak  

      Nejake plany na zitra? Jel bych na cely den, protoze nedele vypada bourkove.

      0 0
      • Internaut  

        Zítra jedu double – Jested a Kozakov.

        0 0
        • jecnak  

          Tak ja se pridam. ZKusim naklikat nejakou peknou spojovacku mezi Jestedem a Kozakovem a alternativni navrat pres Cesky Raj.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          hmm nevim

          0 0
          • jecnak  

            Bez obav. Budu to kotvit svym zdv a comp tempem. Mam prni tyden cyklu, takze se musim maximalne krotit.

            0 0
          • Internaut  

            Jen prijed. Ja to take vydim klidne. Vecer me navic cekaji chemicke pokusy- stepeni C2H6O.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Vidim že už štěpýte ;-)

              Tak jo kdyz bude zle tak to nekde uhnu. 8.10 u cedule, nebo si das jeste 20km jako rozcvicku?

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              P.S. C2H6O, dimethylether. Je mi to jasne, zitra to bude bolet:

              DME je slibným palivem pro vznětové motory[7], zážehové motory (směs 30 % DME + 70 % LPG) a spalovací turbíny, díky svému vysokému cetanovému číslu, které je 55 (kdežto motorová nafta mívá 40–53).[8] Pro spalování DME jsou na vznětovém motoru nutné pouze mírné úpravy. Jednoduchost této sloučeniny s krátkým uhlíkovým řetězcem znamená, že při spalování vznikají jen velmi nízké emise pevných částic, NOx a CO. Z těchto důvodů, stejně jako díky nepřítomnosti síry, splňuje DME i ty nejpřísnější emisní normy v Evropě (EURO 5), USA (U.S. 2010) a Japonsku (2009 Japan).[9]

              0 0
          • Medunka  

            Já vím, maximálně motiv 3, možná 2 směrem na Sojovice, ale to by muselo být kecací tempo.

            0 0
      • Internaut  

        Pro zájemce sraz v Brandýse n. L. (most Labe) v 8.30.

        0 0
    • milmat  

      Jak zítřejší kafe? Klasika?

      0 0
      • jecnak  

        Eda rikal, ze pojede.Ja si pockam na odpoledni sucho a slunicko a pojedeme s Jitkou.

        0 0
      • Internaut  

        Nevaz se. Odvaz se. Ja uvidim zda a kdy pojedu podle pocasi a podle noh.

        0 0
        • milmat  

          Už začínám chápat Ječňákův koment…

          Tak si ráno dáme vědět. Nebo vyrazím opět sólo kaši :-)

          0 0
      • blaf  

        si rikam, ze uz by to chtelo rainmem vyzkouset ve vode, ale zase proc bych do toho lezl, kdyz ma byt odpo lip :)

        0 0
        • milmat  

          Já myslel, že budeš na kolotočích v Libicích :-)

          Dnes jsem jsem to tam snažil prorazit a bylo to peklo.

          0 0
      • Honzis  

        vzhledem k aktuálnímu radaru to vidím na odpoledne a jel bych někam k Sázavě.

        0 0
        • milmat  

          Je budu moci tak někdy až od 16–17. hodiny. To bude to slunce, sucho a vedro :-). Teda doufám.

          0 0
    • Honzis  

      Nějaké plány na prodloužený víkend? 1.května jde mrknout na Pavé – http://pavetour.cz/ Sobota – http://kourimska50.cz/ Vzhledem k nedělnímu běžeckému maratonu se ale fakt nerakvím.

      0 0
      • blaf  

        ja jsem chory, takze jsem out :( na kolo snad pristi tyden

        0 0
      • milmat  

        Já jedu relaxovat do jižních Čech (Třeboňsko).

        0 0
      • jecnak  

        Zitra to na kolo moc nevypada, tak si dam pracovni den v garazi a dve hodky na valcich. Dal se uvidi.

        0 0
        • karliner  

          Doufám, že nejsem jediný, kdo si oddechl, když jsi odtajnil svůj zítřejší plán ;-)

          0 0
          • jecnak  

            Usetril jsem ti vymysleni vymluv, proc ji neprijel?

            0 0
      • Delkim  

        jestli jim v těch Milovicích na ty kostky zaprší tak to bude masakr… loni bylo sucho a jak se padalo, viď Honzo? :)))

        0 0
        • jecnak  

          Vsak se jede jen skodolibe mrknout ;-)

          0 0
    • jecnak  

      Co tak v sobotu/nedeli, kdyby melo byt hezky http://mapy.cz/s/hDL1 at nejezdime porad to same. Na cely den je to hezky vylet se snidani v Podebradech, obedem v Horicich a veceri doma.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jeste nevim 100% jaky budu mit program, ale v principu ano. Vzdycky jsem se chtel podivat na Les kralovstvi, i kdyz jsem myslel ze to bude spis na brusle.

        Zpatky pak muzem na Miletin- Mlazovice- Konecchlumi- Jicineves-tam jsou to krasne konciny, a Kopidlno- Bucicky mlyn a Rozdalovice. Vic na jih- Vysoke Veseli, Knezice… me to prislo trochu nudne.

        0 0
        • blaf  

          ty jo, kdybych nebyl nemocny a nemel kolo rozebrane na atomy, tak bych se snad i pridal, pekna trasa

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            To uz zni jako porodni bolesti?! Kdy predstavis prirustek do rodiny?

            0 0
            • blaf  

              stay tuned :)

              0 0
            • blaf  

              mimochodem, ram je den doma a cernej mat uz mi leze krkem, vypada super, ale jen dokud na nej sahnes, pak muzes zacit lestit :)

              je na tom videt uplne vsechno

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                To teda nevim, tak mam asi nejakej samocistici, me to tak nepripada.

                0 0
              • McBlacky  

                horší už je jen bílá :/

                0 0
                • karliner  

                  Není. Největší zlo je četnej, matnej.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    věř mi, že není :)

                    víc jak rok srovnání :/ a místo abychom se poučili, tak přibyl další černej mat…

                    nejlepší je černej 3K finish s nějakou decentní tmavou barvou v lesku.

                    0 0
        • jecnak  

          http://mapy.cz/s/hEhH

          0 0
          • teepeex  

            hesky

            0 0
          • Delkim  

            tu východní část jsem jel v podstatě úplně stejně na podzim několikrát, fajn trasa!

            0 0
          • Mountain_biker  

            No nevím hoši, z Cerekvice – Velký Vřešťov – Lanžov – Dvůr Kr. – silnice na žiletku nic moc. Pro cestu zpět pak doporučuji z Miletína uhnout na Tetín a Lázně Bělohrad tam je asfalt luxusní :-)

            0 0
            • jecnak  

              Preklikam. Diky za upozorneni.

              0 0
      • jecnak  

        Tak tedy pro zajemce navrhuji zitrek. Sraz v Mochove v 8:30. Trasu jeste vecer malicko preklikam podle doporuceni a zkusim v Sadove najit pamatnik bitvy.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          JJ

          0 0
        • Internaut  

          Budu tam.

          0 0
        • Honzis  

          vzhledem k Norům to ráno moc nevidím, buď se přidám cestou někde v Sadské a doprovodím vás do Poděbrad nebo jen vytočím nohy sám odpo.

          0 0
        • jecnak  

          http://mapy.cz/s/hFRt Pamatnik jsem vzdal. Obed v Laznich Belohrad.

          0 0
          • blaf  

            o zadnem pamatniku v Sadove nevim, ale nemyslis Chlum? Je tam rozhledna, vojensky hrbitov,…

            0 0
        • Mickey Mouse  

          Kdyz mi slibite ze nezmoknem a nebudou mi pak bolet nohy tak se pridam.

          0 0
        • Internaut  

          Diky panove. Svizne to bylo. Dekuji za trpelivost v kopcich. Trasa uzasna, pokochanicko.

          0 0
          • Medunka  

            Já děkuji za trpělivost s tempem do Poděbrad. A Hrochovi za odtah. Točená zmrzlina v Kostomlatech byla docela dobrá.

            0 0
          • Mickey Mouse  

            Krasne to bylo, uzke silnicky vinouci se mezi rozkvetlymi loukami. Vyhledy na zasnezene vrcholky hor. Vetrik pohravajici si se zlutymi repkovymi lany. Nezmokli jsme, nezabloudili, nohy me neboli, zadek malo. I dustojny prumer jsem uhajili. Za mne naprosta spokojenost, 267km 31,9avg a hlavne spolecny pohyb na cerstvem vzduchu.

            0 0
          • jecnak  

            Mozna by stalo za to, zas nekdy tim smerem vyrazit. Nektere silnice jak z jine planety, tedy zeme. Pridavam se ke vseobecnym pochvalam k vyhledum.

            0 0
            • Delkim  

              pls hoďte link na konečnou trasu, dovolil bych si to okopčit a výhledově zkusil projet

              0 0
              • jecnak  

                Hodim ti ho zitra v gpx do mailu.

                0 0
            • Mountain_biker  

              Jsem rád, že se Vám u nás líbí :-) Je tu nádherně, jen co je pravda, a to jste si asi nedali zdejší „horskou prémii“ – místní Zvičinu. Jen nevím, ten kolega básník nad Tebou s tím rčením „větřík pohrávající si s lány…“, celý den to tu docela foukalo, já si dal v poledne bika v lesích abych byl chráněn alespoň trochu, žiletku jsem vytáhl až k večeru, když se to zklidnilo, ale to bylo super, to musím uznat…

              0 0
              • blaf  

                nevim jestli by si pochvalovali cestu na Zvicinu :) asfalt tam stoji za prd

                0 0
                • jecnak  

                  Na Zvicinu jsme nakonec jeli, asfal misty zcela novy a misty zcela hrozny.

                  0 0
                  • blaf  

                    aha, nevim jaky je aktualni stav, ale parkrat jsem tam kolem nekolikrat jel a zkusenosti hrozne, na druhou stranu treba Miletin – Lazne Belohrad, to je parada

                    0 0
          • jecnak  

            "Par fotek ze vcera.“:http://plus.google.com/…966244459697?…

            0 0
            • milmat  

              Super počasí, to Mickey Mouse měl opravdu zbytečné obavy. To v jižní Čechách bylo o hodně hůř, ale něco jsme i tak najezdili.

              0 0
            • McBlacky  

              pěkný

              0 0
            • Delkim  

              to fotíš mobilem? pokukuji po foťáku a zvažuji, jestli by možná nebylo dostatečný koupit foto_schopněj­ší mobil…

              0 0
              • jecnak  

                iPhone 5 a na panoramata vestavenou aplikaci a pro 3D pouzivam Photo Sphere pripadne obcas 360. 6 je o fous lepsi a 6+ ma mechanicky stabilizator.

                0 0
                • Delkim  

                  dík za info

                  já měl aktuálně v plánu tenhle Sony WX220, má to 105 gramů a je to prcek, v sobotu jsem se na něj díval

                  http://www.megapixel.cz/…ot-dsc-wx220

                  jenže na vkládání fotek na Stravu by to stejně nešlo, jako do dělá Miloš, to funguje jen z mobilu :(

                  0 0
                  • blaf  

                    kompakt v tehle dobe zastoupi kdejaky smartphone, neni nutne kupovat iphone…

                    0 0
              • milmat  

                Pěkné panoramata umí fotit i Android verze 5.x, ale je potřeba koupit androida s dobrým foťákem. Dobře umí fotit vyšší řada Sony Zx. Můj Nexus 5 fotí průměrně, což pro venkovní focení je OK. To je btw jedna nesporná výhoda iPhone, který fotí dobře už dlouho.

                0 0
    • Delkim  

      dovolím si nadhodit jedno velmi sympatické bistro v Brodě, má to jeden Ital, umí pár slov česky (chcete italské espresso nebo české preso?), pak maličko anglicky a zbytek italsky :)

      vše dělá domácím způsobem, zatím je omezenější ale zato kvalitní výběr, veškeré pečivo si sám peče každý den, na oběd mívá jeden nebo dva druhy domácích těstovin

      má k tomu doplňkový prodej vína, olejů a samozřejmě na váhu nařeže veškeré suroviny za rozumnou cenu

      a za mne rozhodně fantastické espresso

      je to na vnitřní straně táhlé zatáčky vedle KB naproti Lidl/Penny/KIK

      otevřeno každý den a pro děti doporučuji velmi solidní výběr zmrzliny! i když moje holky tam chodí hlavně na olivy a parmezán :)

      a lze se dopředu domluvit třeba na romantické/nor­mální/rodinné večeři a dohodnout kompletní menu, majitel je kuchař a z Itálie (resp. té oblasti odkud pochází) je schopný připravit v podstatě cokoliv na čem se domluvíte

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hmm dobre vedet, v zime jsme touzili po kafi v CB v sobotu a vsecko zavreno. Hlavne ze tam ma pohrebni ustavy Zizala a druhy Kos.

        Ja hlasim novou kavarnu- cukrarnu v Zelenci hned naproti skole (od Celakovic za retarderem druha doleva). Jana testovala, domaci zakusky.

        0 0
      • Internaut  

        Tipuju, ze tak 15 minut prispeje thema-nazi.

        0 0
      • milmat  

        Díky za tip, může se hodit při cestě zpět ze Sázavy.

        0 0
      • Delkim  

        dofotil jsem o víkendu pár nezbytných detailů :)

        kávovar

        cappuccino

        espresso

        a výborný Syrah 14,5% alk. pultový prodej myslím 230 Kč

        0 0
        • milmat  

          Dnes jsem se tam jel podívat a je to hned vedle KB před tou zatáčkou. Kupodivu měli zavřeno, ale to mi nevadilo, páč jsem měl jiné plány.

          K těm fotkám:

          1. dívám se, že jsi změnil kšiltovku :-)
          2. a co podpultové ceny?
          0 0
    • Internaut  

      Zitra se opet jede podebradske kafe. Sraz v Mochove v 9.00 CET. Zeny vitany, Jitko! :)

      0 0
      • Medunka  

        Zítra ne, dneska stačilo :-)

        0 0
      • jecnak  

        Dorazim.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        OK, snad uz nebudu vlacny jako dneska

        0 0
      • jecnak  

        Tak jsem dnes videl Colombovu zenu. Za me dobry.

        0 0
        • jecnak  

          Abych nezapomnel. Kousek od domu nastal dalsi vybuch. Misto stejne, vysledek stejny, takze asi problem v patce. Zitra zkusim reklamaci.

          0 0
          • blaf  

            to vypada, ze jedina jistota uz jsou jen Saxovy bezplastaky :)

            0 0
        • milmat  

          Nějak nestíhám akce a nejsem v obraze. Kolombova žena je kdo?

          0 0
          • jecnak  

            Blafuv novy stroj.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              JJ peknou zenu ma. Ted jenom aby ji vic bral do spolecnosti :-)

              0 0
              • blaf  

                Druha zena se na to moc netvari :) ale i presto se budu snazit s vama vyrazet casteji.

                0 0
            • milmat  

              Tak existuje, to je dobrá zpráva. Tak snad bude příležitost to omrknout v neděli na kafe. Nejvíce mne zajímá Di2.

              0 0
              • blaf  

                A už jsi doma vysvětlil, že to taky nutně potřebuješ? Jestli ne, tak je nejvyšší čas začít.

                0 0
                • Delkim  

                  nějaké foto by nebylo, než to uvidím live?

                  0 0
                  • blaf  

                    Bohužel není,ale můžeš se přijet podívat. Finální vzhled bude ale stejně tak za měsíc.

                    0 0
    • karliner  

      O víkendu jsme infiltrovali severovýchodní teritorium a musím říct, že kostky v Kropáčově Vrutici jsou skutečné zlo :-)

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      na Zlatak je vyfrezovano

      O vikendu jsem out.

      0 0
      • Honzis  

        v pátek bych uvažoval o Zlaťáku – nejkratší cestou Pdy-Jičín-Lomnice-Košťálov-Jilemnice, příp. něco kopcovitějšího na Sázavě, ale klidné tempo, po maratonu úplně neslouží nohy.

        0 0
        • milmat  

          já jsem pryč, ale na kafe bych měl být zpět. Rád bych to v neděli asi lehce natáhl.

          0 0
    • blaf  

      mate nejake plany na sobotu? druha zena svolila, ze si muzu vyrazit s prvni :)

      v nedeli jedu konkurencni Kokorinskou masinou na vylet, tak se kafe nezucastnim

      0 0
      • milmat  

        Nějak flákáš KOMy :-)

        0 0
        • blaf  

          neni EPi, nejsou banany, nejsou KOMy

          0 0
      • jecnak  

        Rikal jsem si v patek ci v sobotu zkusit bika. Jak jsi na tom Edo?

        0 0
        • Internaut  

          Napisu zitra. Epic je uz uzdraven a zitra si pro nej jedu. A jeste netusim rodinne plany… :)

          0 0
        • jecnak  

          Tak zitra musim byt do 17h doma. Tim se to celkem zuzuje. Sobota volna.

          0 0
    • Internaut  

      Zitra jedeme s Jecnakem silnicni kafe do Podebrad. Pro zajemce sraz v 9.00 v Mochove.

      0 0
      • blaf  

        pridam se, nechcete to trochu protahnout pres Brod, Kourim nebo pres Poricany, Pecky…?

        0 0
    • Internaut  

      Zitra jedeme s Jecnakem biky. Sraz v 9.00 na lavce v Tous(e)ni.

      0 0
    • Internaut  

      Zítra kafe Podebrady – 9.00 Mochov.

      0 0
      • jecnak  

        Ok. Ja potrebuju jeste zaexperimentovat s posedem a overit to.

        0 0
        • Honzis  

          radar dobrej, segmenty dobrý a Ječňák nebezpečně dobrej :-) Díky kluci, dneska to fakt mělo šťávu :-)

          0 0
          • jecnak  

            Prijemne to bylo. Ani to zpet moc nebolelo.

            0 0
            • Reggie  

              jo,jo, fakt jsem měl z té zpáteční cesty strach ale nakonec to bylo fajn.

              0 0
      • milmat  

        Já uvidím ráno, dnes jsem nějak grogy. Pokud jo, tak jen kafe a lehké tempo :-)

        0 0
      • Honzis  

        já uvidím ráno dle radaru

        0 0
        • Internaut  

          Myslis ten radar ve Starem Vestci? No tak to tam tak nervi…

          0 0
          • Honzis  

            já zmoknul ve středu ráno a dnes + běh v bahně, takže o další májový deštíček fakt nestojím :-)

            0 0
      • Reggie  

        na 50% dorazím

        0 0
        • blaf  

          jakoze dorazis na jednokolce?

          0 0
          • Reggie  

            ne, na jednostopém vozidle

            0 0
      • Internaut  

        Dobrá kaše dnes. Nechápu Bóďu, že to na tom biku uvisel (tam po větru 42,4 kmh a zpátky proti 33,3 kmh) – zřejmě slušný oddíl…

        0 0
        • 2. Bóďa  

          Tak na fullu se přece má jezdit naplno. :D

          I když po silnici, 128 km s průměrem 31,2 si dám asi do rámečku. :))

          Jinak moc pěkná vyjížďka, všem díky. ;)

          0 0
      • jecnak  

        Jinak tady je neco o Brevetech na klasickych kolech Myslim, ze Hrochovi se ty stranky budou obzvlaste libit. Jinak krasny cas na 400km.

        A jeste vyborny o Strave – nelze nez souhlasit.

        0 0
    • milmat  

      Už máte cyklo plány na sobotu? Já bych si rád dal nějaké kopečky ve směru Sázava nebo Koko, okolo 150km v rozumném tempu.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        V sobotu se jdou/jedou Praha-Prčice …

        0 0
      • Honzis  

        V sobotu běžím v Cerhenicích 10km, v neděli jsem pryč. Leda bys dal čelákovice – cerhenice 10km běh + zpět do čelákovic :-)

        0 0
      • blaf  

        Ja asi pojedu na Les království a možná Černou horu. A v neděli se budu léčit :)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Pravdepodobne pojedem v sobotu sekat travu do Brd a v nedeli rano to vezmu na kole zpatky.

        0 0
      • milmat  

        Tak já nakonec v sobotu dopoledne mám rodinné povinnosti, ale na kolo mohu vyrazit někdy po obědě, předběžně v 14:00.

        0 0
        • Internaut  

          14:05 u Vočka?

          0 0
          • milmat  

            Pokud to myslíš jako místo a čas startu, tak jo :-)

            0 0
            • Internaut  

              Myslel jsem start a hned konec.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Mozna to sedlaceni neklapne, kdyztak se ozvu.

              Doufam ze to neplanujete jako vasi typickou turbovyjizdku s avg>35.

              0 0
              • blaf  

                35 jezdi kazdej sam, kdyz jedou dva tak se to nasobi :)

                0 0
              • milmat  

                Tak co třeba tak?

                http://app.strava.com/routes/2137040 — Sázava93km1095m

                Za 3–4 hodinky si můžeme dát pivo v Kounicích :-) aby jsi nebyl ošizený.

                Na cestě bude klid, všichni budou sledovat Giro nebo hokej.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Tak asi nic, vyrazime pryc.

                  0 0
                  • milmat  

                    A co Honzis, to už budeš mít po vyhlašovacím ceremoniálu a líbačce s hosteskou. Na protažení nohou je tato trasa ideální.

                    0 0
                    • Honzis  

                      těžko, musím něco dořešit doma a je to na mě dlouhý, po týdnu, kdy jsem otáčel furt Prahu 83km/denně.

                      0 0
              • Medunka  

                Tak uz vim, proc si Jecnak stezoval na 314. km, ze maji prumer 31. Jeli pomalu :-)

                0 0
    • Internaut  

      Zitra jedu podebradske kafe. Mochov 9.00…

      0 0
      • Reggie  

        zkusím přijet, jestli nebudu, nečekej

        0 0
      • milmat  

        Budu tam.

        0 0
      • Medunka  

        Nestihame. Jecnak rekl, ze 600 km za 16 hodin neda :-P

        Ale po 300 vypadal dobre. Ja teda na 300. taky – hodinu a pul jsem zbabele jedla veceri :-)

        0 0
        • Internaut  

          :) Drzte se!

          0 0
        • milmat  

          A co nějaký report?

          0 0
          • Medunka  

            No ten Tomas osobne povyklada u kafe.

            Ja trapne zjistila az pred chvilkou wifi na gasthoff kde spi 75% osazenstva. Jen par odvaznych pokracuje, vcetne Toma.

            Vedet to driv, tak poslu jeho vysmate foto :-)

            Jinak oproti ctvrtku azuro a opalovacka. Vsichni maji trapne prouzky :-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Jecnak pokracuje, to ma z Ghislaina Lamberta, to je jasny :-)

              0 0
              • jecnak  

                Jo usmev mi na tvari zkamenel celkem zahy. Logicky, kdyz to bylo 300 celkem po vetru, tak zpet proti. Sam. V noci. V ***** zime. Ctvrtek byl ocistec (telegraficky – pozde na startu, dohaneni baliku, dohaneni prvnich, defekt, dohaneni baliku, defekt, dohaneni baliku, pred cilem dofukovani 5×, cil), tak v so/ne to bylo peklo. 300 sam proti vetru v kopcich (jak sakra muze foukat proti v kopcich?), na to jen tak nezapomenu. Zvlast na rano kolem 2. v Wildalpen kousek za Mariazellem. Kazdopadne viva Paris – Brest – Paris.

                0 0
                • Internaut  

                  Obdiv a hlavne gratulace! Tesim se na detaily.

                  0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  JJ gratulace. Je videt ze sis to uzil.

                  To mas jako curling v Kanade. Kvalifikovat se na MS nebo OH je tezsi nez ten samotny turnaj :-)

                  0 0
                  • karliner  

                    Tak to musí být v Japonsku ta curlingová kvalifikace dvojnásobný peklo, když si s Kanadou vytřou…

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Kdybys znal film Kong Curling, tak bys vedel ze v curlingu hraje i stesti a rpohrat muze kazdy. Jde milimetry posledniho kamene a nepatrne chmyri muze zmenit vysledek zapasu ;-)

                      0 0
                • R-A-D-I-U-S  

                  Slušné hustopeklo.. Gratulace !

                  0 0
                • jakub_kencl  

                  Jsi zvíře, gratulace :-)

                  0 0
                • Mickey Mouse  

                  Take se pridavam s gratulaci, ja bych to nejel ani zadarmo.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Panove dekuju. Rad pak nekdy povypravim.

                    0 0
                • milmat  

                  Gratulace a obdiv. Magicreme je zřejmě slušný oddíl ;-)

                  0 0
                • blaf  

                  Též gratuluju. Neskutečný…

                  0 0
            • McBlacky  

              vypada to super z fotek. kdyby teda člověk netušil co je to za rachotu

              0 0
              • Reggie  

                přesně, pravě jsem to dokoukal a je to jak reklama na výlet. Pěkné počasí, příroda, usměvavé tváře, samé občerstvení no a semtam se i jede na kole :-)

                0 0
            • milmat  

              Ještě to chtělo přidat tu Jitka a Rakušáci u stolu :-)

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Si vcera cely den rikam jestli uz nejsem na to jezeni na kole starej, a tam je to samej vysmatej dedek…

              0 0
              • McBlacky  

                taky jsem čuměl :)

                0 0
              • Medunka  

                Tak ujet 600km za 2 dny není takový problém, když máš zajištěný nocleh.

                0 0
                • jecnak  

                  Jitka narazi, ze porad jeste je moznost se prihlasit na Bodensee → Neusiedlersee. S noclehem podle me velmi pekny vylet.

                  0 0
      • Mickey Mouse  

        Zitra na kafe neprijedu mam jine povinosti.

        Nicmene, napadlo mi kdyby jste chtely zavitat do jinych, zapadneji polozenych konci. Mel bych tu napad na vyjizdku pro vrcharskou cast vychodniho pelotonu. Dnes jsem se vypravil na Krivoklatsko a objel toto: https://connect.garmin.com/…ty/776052607 Krasna priroda, uzke silnicky, stoupani a rychle sjezdy, serpentiny. Moc me ta trasa nadchla tak jsem se chtel podelit. Kdyby se nekomu chtelo si to take zajet. Trasa je najeta bez chyb, tak by nemel byt problem s bloudenim.

        0 0
        • milmat  

          To je ale solidní pila! Můžeme to zařadit jako přípravu na Ötz :-) Před tím někteří budou muset ještě hodně potrénovat. Škoda, že nemáš nějakou fotodokumentaci. I když při tom průměru jsi asi čas na focení moc neměl, že? :-)

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Křivoklatsko je super – žádný hnusný roviny. Pěkná trasa, do toho bych šel jen nevím jestli to ujedu ;-)

          0 0
        • Mickey Mouse  

          Fotky jsem nedelal, napadlo mi to, ale to bych musel stavet na kazdem rohu. Krivoklatsko mam docela projete ale diky tomu ze jsem si naklikal horskou variantu jsem se dostal zas na nova mista kam je clovek normalne liny zajet.

          Trasa by sla zkratit na divci variantu, vypustit Revnicak a navrat pres Jilove.

          0 0
        • karliner  

          Moc hezká trasa. Jen je mi divné, že sis v Kublově neodbočil na Monte Velíz. Jestli nco na Křivoklátsku doopravdy láme nohy, tak je to Velíz :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Zrovna jsem chtel napsat, ze tam operuje obavany KarliNero a jeho banda…

            Ja dneska pilku na Brdech, ale ty asfalty tam, to je peklo.

            0 0
      • milmat  

        Pěkné to bylo, akorát dávat 35 v ksichťáku už bylo po chvilce nad mé síly :-). Ale naštěstí Eda je ve formě, takže jsme avg udrželi až k Vočkovi.

        0 0
        • Internaut  

          Zpatky to byl slusny srot. Fakink vedr.

          0 0
        • blaf  

          No ty krávo!

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jsem si rikal ze dneska to muselo byt bolavy kafe.

          0 0
          • McBlacky  

            taky jsme dnes okusili váš vítr :) ale jen Mukařov-Říčany a pak přes Dubeč domu. No hnus, co si budeme povídat, po 120km v nohách na Sázavě nechutnal…

            0 0
    • Internaut  

      Zdravim z tramtarie. Dnes jen pükolo – obr 1 (türkish pikolo) – musim se ucit. Ale zitra to roztocim – obr 2.

      Pridam se (doufam) v nedeli na to nase prave, ceske, poctive pikolo.

      0 0
      • jecnak  

        :-) Doufam, ze se v nedeli ukazu.

        0 0
    • blaf  

      nejake plany na zitra?

      0 0
      • Honzis  

        zítra Lysá hora, po svejch :-)

        Neděle – pokud budu schopnej a vstanu, tak kafe a pak možná mrknu na triatlon, ale nic neslibuju.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Potrebuju o vikendu sladit nejaky kola, a nejakou praci. Jsem vcelku flexi, vic by se mi hodila na kolo nedele.

        Sobota prace a rodina, nedele neco delsiho? K prameni Cidliny ?

        Kaspar by pry rad na tu vesmirnou vystavu- byl jste tam nekdo? Stoji to za videni? Dik.

        0 0
        • karliner  

          Není to na vás moc kopcovité? :-)

          0 0
        • jecnak  

          No a nechcete se dohodout s Edovic a vyrazit do toho Sinsheimu? Uz o tom basnime dobre dva roky.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            To nevidim, na me je to narychlo, Eda je pryc a Kaspar neco ma v nedeli.

            0 0
            • jecnak  

              Spis jsem myslel se dohodnout na nejaky z dalsich vikendu – na sobotu ci nedeli.

              0 0
        • Mickey Mouse  

          Vystava, jestli myslis Gateway to space tak tam jsem s klukem byl hned jak to otevrely. Prijde mi to jako dost penez za hodne malo muziky. Je to takovy pokus o velkolepou vystavu ale podle mne se to moc nepovedlo. Co by stalo za rec tak je tam skafandr Gagarina, meteorit z mesice, a dvojce nasi prvni druzice Magion. Potom trochu balastu okolo a to je vse. Kdyz to srovnam treba s Boeing museum v Seattle tak je to hodne ubohe z stejne vstupne.

          0 0
      • milmat  

        Já bych v sobotu dal i něco delšího, třeba směr KoKo, ale jen v případě, že by se někdo přidal. Ale umím se případně i přizpůsobit.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          co se inspirovat thidneyho jedovou vyjizdkou:http://www.bike-forum.cz/…okoli-v.html#…

          Napojit se pred Masojedy, hospa v Jindicich byl luxus, kdyztak to trochu zkratime

          Blafe, turistika, a vicemene na tvoji stranu?

          0 0
          • McBlacky  

            to byla jediná akce kterou si pamatuju kde se otočil vítr a víceméně celý den to bylo do zad nebo bok :)

            0 0
          • blaf  

            jo to by mohlo jit, ja se posunu autem, takze kvuli me neni potreba nic zkracovat

            0 0
            • milmat  

              To je slovo závodníka! :-)

              Takže sraz v 8:50 benzinka Tohoz Čelákovice nebo 9:00 hotel Mochov. Tempo mírné a trasa nějak tak:

              http://www.strava.com/routes/2405506

              Lehce jsem upravil část před Sázavou – tam jsem zrovna nedávno jel a bylo to tam nádherné.

              0 0
              • jecnak  

                V Sudejove je hezky kostel s pramenem (lecivym ;-)

                0 0
                • milmat  

                  V této části jsem ještě nebyl, tak to mám raději naplánovat přes ten kostel s pramenem? Jak to vlastně vypadá s vámi, dorazíte?

                  0 0
              • blaf  

                pridam se bud v Brode nebo Kostelci, jeste to promyslim, ale vidim to tak, ze s vama toho budu mit plny brejle i z toho Kostelce :)

                0 0
                • milmat  

                  Tak děj vědět, kde a kdy.

                  0 0
                  • blaf  

                    tak treba tady?, snad pujde nekde kolem zaparkovat, stihnete to na 9:45? asi celkem s prehledem ne?

                    0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No ale to jsi vypustil zasadni Mrchojedy a nasledujici CX vlozku po cervene, o tom jeste pohovorime :-)

                No a s tim zkracovanim mi ani o blafa neslo.

                0 0
                • milmat  

                  jj, tam to Strava nedávala. Ale znám tu naplánovanou alternativu a ta je nádherná. Skály, potůček a pak Sázava a pořád super nový asfalt. Pípadně upravíme za letu :-)

                  0 0
          • blaf  

            to teda byla turystyka, jsem rad, ze jsem to s vama nejel cely, to by me odvezla sanitka, ale dobry to bylo, tak zitra

            0 0
            • milmat  

              Dnes to byla pohoda, ale zítra bude peklo :-)

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Dobry jedy dneska.

              Kuchyne v Jindicich stale skvela, kanour se sipkovou za 80, domaci strudl za 10… jen se kanci pak nechtelo do kopce.

              No a-

              0 0
    • Internaut  

      K mytí nebo k pití?

      To je oč tu běží…

      0 0
    • jecnak  

      Takze zitra v 9 Mochov?

      0 0
      • Reggie  

        já bych jel

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Vykaseny nohy a nadrzeny Eda, to bude stat za to. To bych si nemel nechat ujit.

          0 0
          • blaf  

            kdyz nebudou padat h…a, tak prijedu, a kdyz budou, tak prijedu na Authoru

            teda jestli zase nezaspim :)

            0 0
            • blaf  

              aha, koukam, ze ted uz je predpoved bez deste, tak snad to tak opravdu bude

              0 0
            • milmat  

              :-)

              Já se také hlásím.

              0 0
          • Honzis  

            já su taky vykašený – 10km / 1000m up

            0 0
            • blaf  

              tak zitra prijed vytocit nohy

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              10 kmph v 10% kopci.. hmm, to bys mi utek i kdybych jel na kole.

              0 0
            • milmat  

              Pěkně! Poděbradka tě dá dohromady.

              0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jana vam vzkazuje, ze jestli me budete vracet v takovym stavu, ze me vam nebude pujcovat.

            0 0
            • milmat  

              Vždyť jsme říkali, max. jeden kopeček zmrzliny a hned domů! Že ty jsi se ještě někde zatoulal?!

              0 0
            • Honzis  

              musíš jí vysvětlit, že segmenty dobrý :-)

              0 0
            • karliner  

              Řádně jste se vykašili na segmentech?

              0 0
    • Honzis  

      Akce na příští sobotu -http://skcpec­ky.wz.cz/soubo­ry/pececka100–2015plakat.pdf čekám tak 20lidí co to objedou avg 30+ a k tomu nějaké turisty, ukažte se v domácím revíru!

      0 0
      • blaf  

        http://skcpecky.wz.cz/…15plakat.pdf

        kdyz toho budu schopny, tak bych si to rad objel

        0 0
        • mr.ricardo  

          moje oblibena trasa, v posazavi je to krasny, ale se svyma rychlostma bych vsechny videl naposled na startu :)

          0 0
          • McBlacky  

            se zeptej svého jmenovce Ricca jak se to dělá, aby to jelo :)

            0 0
      • milmat  

        Já o tom celkem uvažuji, pokud by teda jel i někdo další a zároveň nebyl lepší „turistický“ program na sobotu. Tak jak to vidíte? Počasí má být dobré, akorát bude foukat, ale to je klasika.

        0 0
        • blaf  

          jsem out, detsky den a rymicka, ale mozna prijedem zafandit do prvniho kopce :)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jen jed, to je presne pro tebe. Me by odparali v prvnim kopci.

          0 0
        • Honzis  

          uvidíme kdo přijede, jede se UAC čása + v neděli hromaďák a v neděli i Masters hromaďák, takže účast „závodníků“ nepředpokládám a uvidí se, komu se bude chtít jet. Třeba to bude „kávový“ trénink – v Pečkách je ale v cíli řízek :-)

          0 0
          • milmat  

            Mám to dobře naklikané? http://www.strava.com/routes/2457080

            Ten start je, prosím, kde? Park Hala? Připravuji se, kdybych se ráno v sobotu nebál nebo neměl nic lepšího :-) Koko je ale také dobrá alternativa.

            PS: Segmenty dobrý.

            0 0
            • blaf  

              na co si to pripravujes? pojedes v prvni skupine, oni nezabloudi (Honzis vi kudy jet) ;)

              0 0
              • milmat  

                No to nevím, jezdit 40+ …

                0 0
                • blaf  

                  trochu rychlejsi kafe no :)

                  0 0
                • McBlacky  

                  na téhle trase v hobby asi ne ;)

                  0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  A cos jel minulou nedeli z Nymburka do Lysy, he? V baliku to jede snaze. Proste nebudes blbnout na spici, povesis se za Honzise (a na konci ho oprasis) :-)

                  Vis kolik si vylepsis segmentu?!

                  0 0
                • Reggie  

                  po rovině v balíku zívačka, no a v kopcích tam necháš velkou a trochu se kousneš :-)

                  0 0
            • Honzis  

              jo, start u haly, začíná se piánko, stejně jsou v tatcích semafory – dělaj asfalt – v Kouřimi je krátká objížďka za Lonzou, nečekám žádnej kvapík – jak jsem psal, konkurence bude jinde, se spíš hlídej, abys nejel před balíkem!

              Co blaf – bude na Bulánce dokumentovat?

              0 0
              • milmat  

                Takže opáčko před spaním: balík, zívačka, velká pila, foto Bulánky, oprat Honzise, cíl :-)

                Budu vyrážet z Čela v 8:00 přes Sádskou.

                0 0
                • blaf  

                  Bohužel, dokumentace nebude. Na dopoledne se objevily nějaké povinnosti :(

                  Závidím vám. Poslední dobou na kole skoro nesedím :(

                  0 0
                • blaf  

                  tak co? oprasil jsi ho az pred cilem nebo jsi ho urval v poslednim kopci? :)

                  0 0
                  • Honzis  

                    Miloš se statečně držel, krásně přežil Bulánku, odpadl na Ondřejov, já pak rozjel tempo z Chocerad na Vodslivy, kde nás zbylo 5, na Nechybě 4 a jelikož se mnou nikdo nechtěl jet, tak ve 4 do cíle

                    http://www.strava.com/…es/314703437

                    0 0
                    • milmat  

                      Na Ondřejově jsem musel dát malou pilu a to byla taktická chyba :-). Ale bylo to pěkné, škoda, že trochu zapršelo. Já jsem se v těch sjezdech celkem bál. Ale Schwalbe One TL držely. Na první silniční závod to hodnotím dobře. I segmenty byly: http://www.strava.com/…es/314715448

                      Takže zhubnout a potrénovat :-)

                      0 0
                      • Honzis  

                        škoda, že mi Strava nevzala segment na Vodslivy, ale Harnoš jel 10:51, takže já +/- to samý = celý sám na čele, o moc líp by to nešlo a je to furt minutu za KOMem :-) Celkově dobrý, takhle když nepřijede konkurence a nenastupuje se, tak si nepřipadám blbě. Jezdit kopce z 1.figury potěší :-)

                        0 0
      • jecnak  

        Pokedu se nejspis v sobotu mknout na holky do Msena.

        0 0
        • jecnak  

          Kdyby se nekdo chtel pridat, tak v 9 v Drevcicich u zvonice.

          0 0
        • Internaut  

          Vzorec stesti:

          Jecnak + Karel + kopecky = FUN

          Dobre to bylo. Diky.

          P.S. Ten film je KUNG FURY

          0 0
    • Internaut  

      Tento tyden jeste nebylo podebradske kafe! Tak tedy zitra sraz v Mochove v 9.00.

      0 0
      • milmat  

        OK

        0 0
      • jecnak  

        Ok

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        ok

        0 0
      • milmat  

        Nebude trvat dlouho a 40 km/h bude takové standardní nedělní kafe. AVG Poděbrady-Čela bylo skoro 37 :-)

        0 0
        • jecnak  

          I kdyz me po vcerejsku trochu pobolivalo prave koleno, tak to bylo fajn.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          hmm, mam pocit ze mi 50/12 prestava na pohodova nedelni kaficka stacit.

          0 0
          • blaf  

            kolik tocis kadenci, ze ti to nestaci?

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Hroch je pomulubeznej, 70–80 v komfortu dlouhodobe nebo kdyz potrebuju jet srot.

              No a Eda jel prakticky cely na 53/11. Ze pry silovy trening- ale ja myslim ze to chytil v sobotu od Karla.

              0 0
              • Internaut  

                Nene, 53/11 jsem drtil jen na spici. V haku a arabske spice normalne…

                P.S.

                Nasel jsem dukaz – mam letos vydelano.

                0 0
                • milmat  

                  Má chlapec děravou paměť. Tak to jsi teď v balíku :-)

                  0 0
              • Honzis  

                vidíš to, já od loňska vyhodil z kazet 11z pastorky, že už nezávodím a nemá to cenu. Že bych to přehodnotil? Nicméně na rovinu ti 50/12 musí stačit i v 45. Na Pečecké 100 jsem ale použil škálu 53z + 12–23z vzadu, normálně 8rychlostí :-) na kafi stačí skoro singl.

                0 0
        • Reggie  

          ach jo, jednou za rok fouká z Poděbrad do zad a já zrovna nejedu :-(

          0 0
          • jecnak  

            Stejne se na konci otocil :-) Kazdopadne smer vetru a sila je nedulezity parametr, protoze proti se jede 30+ a po vetru se jede jako proti +7kmph.

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No ono to tak docela do zad nebylo, podle Meteopressu 9 kmph od jihu.

            0 0
            • milmat  

              Mě to ke konci přišlo, že to fouká spíš ze západu. Ale to se v těch 40 už blbě odhaduje :-)

              0 0
      • Internaut  

        Tank You.

        0 0
      • Medunka  

        Když vám tento týden bude stačit kafe s kaší na zpáteční cestě, tak bych pro změnu dorazila kolmo.

        0 0
    • jecnak  

      Hlasim nedelni podebradske kafe. Sraz v 9 v Mochove. V Podebradech pak proberem Alpske dobrodruzstvi.

      Co sobota?

      0 0
      • Honzis  

        já jsem na šumavě (běhy) ale dneska luxusní Krkonoše – vřele doporučuju, panoramata, pár turistů, akorát je to hodně z ruky, 222km kvůli jednomu kopci je celkem dost :-D Nicméně zážitek maximální!

        0 0
      • 33biker33  

        Jel bych neco typu smer Sazava, Divisov, Vlasim treba…

        0 0
        • jecnak  

          Ok, tak zitra sraz v 9:30 v Dubci na namesti a trasa nekam na Sazavu.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ja budu kompenzovat s lopatou a tesit se na nedelni kaficko s kasickou.

            0 0
          • 33biker33  

            Díky za společnost při dnešní vyjižďce, celkem mě to Slunce sežehlo. Zítra jedu.

            0 0
            • jecnak  

              Bylo to prijemny i kdyz ke konci uz slunce smazilo pekne.

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                Teda zvažoval jsem, že se přidám, ale to slibované horko rozhodlo jinak. Vyrazili jsme s kamarádkou na silničkách na mácháč, 4h veget u vody a po pátý hodině zpět. Vřele tento tréningový motiv doporučuju (voda je tam kafe).

                0 0
      • Internaut  

        Zitra jedu…

        0 0
      • Medunka  

        Pánové, děkuji za klidné tempo.

        0 0
    • Medunka  

      Zitra jedem Glockner, na kafe ke svistovi. Odjezd v 9. Kdyby se chtel nekdo pridat ;-D

      0 0
      • blaf  

        jedu, v 9 v Mochove?

        0 0
        • Honzis  

          pokud byste jeli kolem, můžete si převzít věci. Rampušáka jsem odpískal, ale jedu na běh do Nové Vsi u Kolína a v neděli asi do Prahy, takže v době kafe jsem out.

          0 0
    • Medunka  

      Co zítra? Bude něco ke kávě? http://www.cafeoliver.cz/…keho-ke-kave

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Kase, jako vzdycky.

        Chystam se.

        0 0
        • Medunka  

          U nás se už vaří. Budeme mít luxusní hodiny.

          0 0
        • jecnak  

          Tak zitra v 9 v Mochove.

          0 0
          • milmat  

            Já jsem uvízl v Drtičovi, takže ranní kávu v Poděbradech bohužel nestíhám :-(

            Jinak Drtič 2015 byl výživný, vřele doporučuji si příští rok zkusit. Dokonce asfaltu minimum. Většina se odehrávala v šutro-kořenových výjezdech a sjezdech (pokud se nebojíte, já se bojím :-) Do toho párkrát solidně zapršelo, ale to už bylo skoro jedno :-)

            0 0
            • 01carbon  

              Ta první fotka je kýč jak z titulků emerickýho filmu :-)

              0 0
              • milmat  

                To jsem fotil cestou zpět. Pršelo a zapadalo slunce (už asi po 6.), tak jsem zastavil auto u krajnice a udělal fotku.

                0 0
            • McBlacky  

              tak Drtič byl vždycky výživnej. Objet ho se ctí chtělo mít něco najeto v kopcích a místy i techniku

              0 0
              • milmat  

                Já jsem jej jel po 3. a tato nová trasa byla hodně hard core. Do kopce mi to pořád moc nejede a z kopce se bojím :-) Jezdily se hodně prudké kopce vylepšené šutry a kořeny. Takže technici si užili nebo mají šanci příští rok. Čas prvního je mimo moje chápání. Ještě větší uznání si zaslouží děvčata. Ty co jsem viděl na posledních kontrolách vypadaly stále elegantně a úplně v pohodě. To já už mlel z posledního. No, zřejmě slušný oddíl :-))

                0 0
                • McBlacky  

                  nemáš GPX záznam? bych se mrknul kudy to vedlo. dost věcí tam znám

                  0 0
    • karliner  

      Tak vím, že pro východní sekci to není zrovna lákadlo (fuj, pivo..), ale v Lobči je nově otevřený Parostrojní pivovar. Prostředí zatím trochu punkové, ale pivo stojí za ochutnání a z Neumanna je to jen kousek.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Oho, no vyborne. Byl jsem tam predloni na exkurzi, jeste ve stadiu ruiny v rekonstrukci- je tam ve dvore uzasna budova lednice. Na jare koukal oknem, na bedny se sklenicemi.

        Tesim se.

        P.S. Vychodni sekce objemy neleje, ale najizdi.

        0 0
    • jecnak  

      Bavil jsem se vcera s Milosem o volne sobote. Napadlo me alternovat trasu, kterou jsme jeli relativne nedavno s Edou a Karlem a trochu ji prodlouzit pres Housku na severu a Loucen a Straky na vychode.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        JJ, to vase jsem jel opacne v breznu, jak jste jeli s MM na Jested.

        Z Housky bychom mohli na ten pivovar v Lobci, a pak dal dolem udolim co je Skalsko a Podkovan.

        Akoratze Jana si na vikend objednavala vyjizdku po tresnovych alejich, tak to budu muset nejak skloubit.

        0 0
        • jecnak  

          S Lobci pocitam. Tak se stavte v sobotu vecer u nas. Tresni mame, ze nevime co s nimi.

          0 0
          • jecnak  

            Takze tak http://www.bikemap.net/…677-sobotni/

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ted jeste aby necedilo.

              0 0
              • jecnak  

                Hm, to vypada zitra spis na rychle Podebrady a do 12 doma.

                0 0
                • milmat  

                  Já jsem zjistil, že mám domácí povinnosti, tak budu asi relaxovat. V neděli asi cyklo návrat z Hluboké. Pokud by byl zájem, tak mám 1–2 dvě místa v autě (ještě musím ověřit). V plánu je start z HnV někdy po obědě okolo 13:00 a pak takto: https://www.strava.com/routes/2663439

                  0 0
                  • milmat  

                    Zde je záznam z mé včerejší vyjíždky: https://www.strava.com/…es/334923635

                    Začátek po nové cyklostezce směr Týn nad Vltavou. I když vede podél Vltavy není to žádná placka, ale pěkně nahoru a dolů. Dále už to jsou vesměs velmi kvalitní asfalty s relativně malým provozem aut a pěkné výhledy. Snad poprvé v životě jsem byl v Bechyni, kde je nádherný výhled na Lužnici. Přes most vedou i koleje (tramvaj?!), naštěstí po nich nic nejelo. Strava mi také naplánovala pár CX/MTB vložek, které jsem se snažil vynechat, kromě části Vilín – Mokřany. To byla klasická lesní cesta, která začínala nevinně (viz. foto), ale pak přešla v lesní cestu, kde se těží dřevo a večer zapršelo ti zapršelo. Takže tudy příště ne.

                    Jsem rád, že jsem se podíval opět do další části Jižních Čech, kde je to ráj pro silničky :-)

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Strada garmina :-)

                      Ten Vilin se mel jet kousek za Chysky po hlavni a pres Chvalov (mnemotechnicky- Chvalov-Nechvalice), nevim proc te to tahlo tudy. Aha sorry tam se to natahlo samo a nevsim jsem si toho.

                      0 0
                    • ˘Ö˘ Krab  

                      … sdružený most pro silniční a železniční provoz, mohla Tě tam trefit Křižíkova lokomotiva na cestě do Tábora.

                      0 0
                      • milmat  

                        Tak to je zajímavé, ale čekal jsem nějakou potvoru, tak jsem dával pozor. Ale cyklisto sesedni jsem moc nedbal, jen na focení.

                        0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Hmm asi tak.

                  Tak ja bych vyrazil v so dopo s Janou na tresne nez zacne prset- ten vylet je tam podstatny- nekam k Brodu, a muzem to Houskoko nechat na nedeli?

                  0 0
                  • Reggie  

                    au, tak to zabolelo. Nějak mi už týden není dobře a tak jsem si myslel, že se v sobotu vykašíte a v neděli pěkně piánko a já vás uvisím. To Koko vypadá mnohem lépe než Poděbrady ale pro mě 230k. Tak uvidím jak se budu cítit.

                    0 0
                  • jecnak  

                    V pohode. Dam si solo Podebrady. Pro pripadne zajemce 8:30 v Mochove, at jsme doma za sucha.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Prumeru se teda nestacim divit. Solidni kase k snidani.

                      Zitra bych tedy jel (jel = avg pod 30) trasu planovanou puvodne na dnesek http://www.bikemap.net/…677-sobotni/

                      0 0
                      • jecnak  

                        Sraz v 9 v Drevcicich.

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          JJ.

                          Edo, v pul u cedule, nebo si pojedes predsrot?

                          0 0
                          • Medunka  

                            Tak nevím, co já. Zda do Dřevnic, nebo k Vočkovi.

                            Uvidím podle ranního spacího motivu :-)

                            0 0
                        • R-A-D-I-U-S  

                          No nestačil jsem se divit jak jsem změknul :-) Díky za odtah ! Ale užil jsem si to, moc pěkný to bylo.

                          0 0
                          • Medunka  

                            :-) To je ten divný štrůdl?

                            Jinak si vydržel až do konce, to se počítá. Někteří z chvostu odpadli, že jste to ani nezaznamenali :-)

                            0 0
                            • R-A-D-I-U-S  

                              Divný, nedivný, taky se počítá :-)) Poznali, hned za Kostelcem – Ječňák hned na špic a jelo se nějaký divný tempo ;-)

                              0 0
                          • jecnak  

                            Bylo to prijemne. Tempo pro me akorat. Jen nektere z hospod me hodne zkamaly. V tydnu zapracuji na tech Dvorackach.

                            0 0
                          • Reggie  

                            ó jé, pařba na ČVUT :-) ale výlet to byl pěkný, to zas jo.

                            0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              Pekne to bylo, ale nohy se mnou moc nemluvi.

                              0 0
                              • 33biker33  

                                Díky za společnost, bylo to fajn. Tesim se v létě zase někdy a někam. :-).

                                0 0
                              • 33biker33  

                                Díky za společnost, bylo to fajn. Tesim se v létě zase někdy a někam. :-).

                                0 0
                              • 33biker33  

                                Díky za společnost, bylo to fajn. Tesim se v létě zase někdy a někam. :-).

                                0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Nakonec jsme vyjeli ve 2 a nezmokli. Tresne presne spravne zrale.

                        OT, Delkimem doporucovany podnik v Ceskem Brode skoncil nez jsme ho stihli zkusit :-(

                        0 0
                        • milmat  

                          Ještě že je kousek alternativa v podobě IPA 15st :-)

                          0 0
    • Vrci  

      Budu příští týden v Předboji. Chtěl bych poprosit místní o doporučení trasy se slušným asfaltem a rozumným provozem.

      0 0
      • Janes  

        Jaký máš akční radius ? Jinak v tomhle vlákně je toho hafo.

        0 0
      • jecnak  

        Muzes zkusit zacatek toho, co jsme jeli dnes. Zitra ti zkusim neco naklikat. Na kolik km se citis?

        0 0
        • Vrci  

          Díky moc. Vše bude záležet na čase. Ráno cca 50 km (na chuť k snídani). Odpoledne 80 – 100.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Říp je na snidani ideální ;-)

            0 0
            • jecnak  

              Rip je kousek a stojka je to vyzivna.

              0 0
              • Medunka  

                udelat si hlad :-)

                0 0
                • Janes  

                  …a kdyby to bylo snad málo, tak to pustit dolů přes Bechlín do Počapel a dát si to zpátky, taky výživný :- )

                  0 0
                  • Janes  

                    Taky je možnost přes Byšice, Kropáčovu Vrutici a Mečeříž na Benátky, tam je to taky pěkný.

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Z Kropacovy Vrutice nahoru na Melnicke Vtelno jsou vydarene kostky, a v Melnickem Vtelne za odmenu vydareny maly pivovar.

                      0 0
          • jecnak  
            • Rip nejak zvladnes sam
            • tady je takovy top Kokorinsko mas tam i POI s poznamkami a otevirackou
            • a dalsi trasa spis na vikend kvuli rozhledne. Nektere POI uz jsem nepsal, tam kde to vede stejnou cestou

            Jinak bohuzel misty asfalt dost hrozny – Osinalice Bukovec pres kopec a pak je zakaz na silnici u Kaniny, ale tam se projet da bez problemu a asfalt je tam dobry.

            0 0
    • milmat  

      Nebude už léto (vlákno)? Dny se začínají zkracovat…

      0 0
      • jecnak  

        Jj donaklikam Dvoracky den druhy a spustim.

        0 0
        • milmat  

          Challenge kafe Dvoračky žije? To by bylo zajímavé :-)

          0 0
          • jecnak  

            Tak to jeste hodim sem:

            1. den

            2. den

            Posledni km pred Dvorackami budou asi na domluve s chatou a mistnimi, co nam doporuci. Stejne tak usek Zelezny Brod – Rokytnice je zatim jen tak nastreleny.

            0 0
    • Honzis  

      výborný termín! – já tam běžím 18/7 v 14hod Rokytnice – Dvoračky, pak spím v Rokytnici a 19/7 ráno Šachty – Štěpánka, pokud to dopadne jako poslední roky.

      0 0
    • Honzis  

      Co teď sobota? Vzhledem k tropům bych to viděl brzo ráno a něco relativně krátkého, klidně bych se schoval do lesů ke Kostelci – Kounice (8,15 až 8,45hod), Tuchoraz, Kostelec, Jevanské a přes Krymlov na Kouřim …

      0 0
      • blaf  

        Vzhledem k tropum planuju si privstat, idealne vyjet uz pred 6 :) uvidim jak to dopadne. Pozdeji uz mam program, takze kdyz nevstanu, tak nejedu :)

        0 0
      • milmat  

        Na kole se člověk zchladí, akorát se musí více pít. Já se budu těšit ať na nedělní kafe, teď už jsem na Vysočině a na sobotu plánují relax. Je tu relativně zima :-).

        0 0
        • Honzis  

          bylo třeba dát nějaký segmenty :-) ale na těch bučinách jich je tolik a občas to někomu neuzná. Každopádně jsem hezky začal, pak si zakyselil nohy, vůbec nemoh ze sedla, takže rezervička by byla :-D

          0 0
          • milmat  

            Pěkné, také se tam chystám. Ten delší je zákeřný, tam se musí makat i z toho kopce, což po vykašení v první části je peklo.

            0 0
          • prodi  

            tam jsem kdysi bydlel. Si občas říkám, že naložím kolo do auta a zase tam pojedu posbírat segmenty, pač to tam mám dobře najetý. A jak tak koukám, radši nikam nepojedu a zůstanu v anonymitě tam, kde jsem:)

            0 0
    • milmat  

      Zítra budu mít chuť na společenské kochací kafe, jak jste na tom vy? Klasika 9 Mochov?

      0 0
      • blaf  

        kochaci 35+?

        ja mam v planu ranni Buciny a potom se jet koupat na Jezero, kafe necham na nejaky prijemnejsi pocasi

        0 0
      • milmat  

        Tak dnes si dám kafe doma terase a pojedu někde k vodě :-)

        0 0
        • blaf  

          vzhledem k tomu, ze jsem zapomnel rano vstat, tak to vidim stejne jako ty :)

          0 0
      • Honzis  

        co dát zítra něco svátečního? Já čekám co bouřky, ale zítra ráno bych vyrazil opět do nějakých brdků a lesů.

        0 0
        • milmat  

          Já bych se přidal, ale ráno vetu děti na tábor, tak až po obědě nebo odpoledne.

          0 0
    • jecnak  

      Pokračujem v krasojízdě v Letním vlákně

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce