Vikendove silnice Praha vychod - zima 2013-14

885 nepřečtených
  • jecnak

    Pratele, pokracovani kofeinovych vyjizdek je tu. Pro motivaci v zimnim obdobi pridavam par fotek.

    Anketa: Nejlepsi fotka?

    1x
    13%
    2x
    25%
    3x
    38%
    1x
    13%
    1x
    13%
    0 0
    • jecnak  

      Jelikoz jsem na vikend bez lepsi polovicky, vyrazil bych oba dny nekam na silnicku a nebo na bika. Co zkusit zitra nebo pozitri lehci Kokorin kolem Pavlicek, Krapniku, Skalky a Vlhoste?

      0 0
      • karliner  

        Passo di Fraele ;-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        V Koko uz to IMHO bude na dvojboj. Jsem pro cokolvek, ale potrebuju sladit s lepsima 4/5.

        0 0
        • jecnak  

          Clovece ono to fakt vypada nadejne na prvni sklouznuti. Kolem Hradce nektere rybniky zamrzle. Tloustku jsem ale nezkousel.

          0 0
        • Thidney  

          v nedeli doobedni silnice? asi by mi to proslo :-) ale na kole jsem nebyl ani nepamatuji

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          V sobotu bych moh. Ty podvecerni sr.. mi kazi trochu nadseni, ale brusle hodit do auta muzem.

          V nedeli musim byt v pul 1 zpet, bych to videl na Podebrady a kdyztak se odpojim u Prerova..

          0 0
          • Delkim  

            já jsem v Blavě, vracím se zítra dopol, vyrazím na kolo až kolem poledne :(

            nicméně neděle by zatím šla, z Poděbrad bych se asi pak ale odpojil u Lysé a vzal to na Mečeříž, bych si to tam chtěl omrknout, když bude slušnější počasí

            0 0
            • Janes  

              Na Mečeříži je krásně vždycky…už jen proto, že pak je to všude dolů :-))

              0 0
      • trembi  

        Na koko dneska umrznuto bez bláta. Cajk :)

        0 0
      • Janes  

        Hmmm, tam je krásně…ale v létě :-)

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      No ja bych mel svoje, ehm, motivacni.

      0 0
      • šimlos  

        Nejezdi tam,spadneš na nos a paní ze spodního domku Tě ještě pokárá,počkej až na sucho,zrádný muur,zrádný :-)

        0 0
      • treatt  

        Hrošíku prosím Tě, kde že to je tahle pavé stojka? Onehdá jsem to hledal na mapě a zas jsem to tady na bf nemohl vylovit z historie..dík

        0 0
        • karliner  

          Tuchoraz.

          Od rybníka nahoru.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tuchoraz, 50°2'56.673"N, 14°50'47.259"E

          0 0
          • treatt  

            Aha, díky, myslel jsem, že to je na tu vrátkovskou stranu, proto jsem na google street view nic prudkýho pavé najít nemohl :) a tahle strana stráně projetá strýčkem googlem není..

            Jinak z fotek se mi zdá, že Vinoř má horší kostky, tady že to je prudší – nebo zdání klame a jsou to butry podobného ražení?

            0 0
    • jecnak  

      Tak tedy zitra Kokorin – severovychodni cast. Kdyby se chtel nekdo pridat, muzu ho vyzvednout v 8:30 na Cernem Moste. V Celakovicich vyzvednu Hrocha v 9:10. V Kokorine budem parkovat finalne v Pavlickach nebo v Zaksine. Cestou asi prubnem Podhradskou tun v Kokorinskem Dole.

      Nedele sraz v 9 u hotelu v Mochove. Cil je jasny, doplnit kofein v Podebradech. Hrochu, nechces vyrazit driv, at to stihas v poklidu? Treba posunout o pul hodiny sraz?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dik.

        V nedeli driv muzu, ale nechci to zas hrotit kvuli ostatnim, kteri to maj na sraz o dost dal.

        0 0
      • šimlos  

        Já si toho bika už konečně musím koupit..už jenom kvůli Kokořínsku.Ticho,o­jíněný skály,mlha v lesích,všude na zemi listí a občas vůně hořícího dříví z komína nějaké samoty,uááá,zá­vidím :-)

        0 0
        • jecnak  

          Dneska to bylo presne jak rikas. Pro dokresleni zazitku mohli mit v hospode kanci gulas jak minuly rok.

          0 0
      • trembi  

        Zdravím, s dovolením bych se k Vám někde u Pavliček vetřel pokud můžu :) potřeboval bych ukázat nějaký nový cesty :)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        DURAZNE ZADAM ZAPADNI SOUDRUHY, ABY SI PRESTALI HRAT SE SPENDLIKY A VOSKEM.

        Dnesni bilance: cvaknuta duse 1×, mrtva bouchnuta duse 1×, mrtvy proriznuty zanovni plast 1×, zapraseni pri oprave defektu 2×, Internautovy poznamky: priceless.

        Jitko, pekne nam rozkladas moralku, kdyzs prijela minule v ruzovych tretrach, na madonce, bez blatnicku. To se pak hned v ruzovouckych tretrach na plastaku bez blatniku privali pan Pitka, drze si kompenzuje a nudi se na chvostu a nakonec si jede soukrome spice vzadu protoze mu je tam zima.

        Panove dik, uz se tesim na priste.

        :-)

        0 0
        • jecnak  

          Doprovodil jsem jeste kluky do Cakovic. Peknych predjarnich 110km. Tesim se zas priste.

          0 0
          • celevra  

            no vidíš, já nák 112km.. Jen mi váš rychlík nabourál plán 4hodinovýho trenink v poklidném tempu.. :)) btw cos řikal o tom článku na mtbs.cz? Jakože to bude o tobě nebo o závodě, kam se chystáš?

            0 0
            • jecnak  

              Ty jsi mi drbna. ;-) Bude to o tech zavodech jako takovych. Zatim se mi jen lihne v hlave ten napad.

              0 0
        • Reggie  

          taky díky. Pěkně se oteplilo a tak jsem to dojel až domů. Pěkných předvánočních 109km :) Těším se zas příště.

          0 0
        • karliner  

          Za tu část západní sekce, která o víkendu nerenovovala nezrenovovatelnou nemovitost můžu prohlásit, že jsme to včera cestou trochu probírali a bude to špatná karma za toho knížete. I když jsi potom férově vysvětlil, že jsi vlastně nikoho urážet nechtěl ;-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            … vecer jsem nasel v tretre plnou podrazku psiho hovna. Dneska v poledne dofukuju predni a opet bouchla duse, protoze je riznuty i ten druhy plast…

            Tim knizetem jsem, bratre Karmazove, mel na mysli, ze vidis v lidech jen to nejlepsi a odmitas brat na vedomi realitu Karlina.

            0 0
            • Delkim  

              Hrochu, to máš problém s tím nově koupeným GP4000S? a ty duše jsou ty nové latexové?

              kudy jste to jeli??? já v neděli bojoval s nástupem virózy :(

              0 0
            • Internaut  

              Hrochu, nepřešel jsi na plaste a duse od Continentalu v létě 2011?

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Karma podporuje gumarensky prumysl bez ohledu na znacku a kontinent. Ale byt to ty nove, to by me asi jeblo.

                0 0
            • jecnak  

              Tome, mam volny jeden Schwalbe Durano Plus. Mel se pro nej stavit TPX, ale nejak se k tomu nema, tak si kdyztak rekni. Jedna se o jeden z nejodolnejsich silnicich plastu – plastova vrstva pod behounem. Kevlarove patky. Novy kus.

              0 0
              • teepeex  

                jako prat se o nej nebudem:))

                ale nerekl jsem, ze ho nechci,

                jen jsem po dvou mesicich byl na kole az 23.12 a kolem kraba to holt nevedlo

                ale Hrochovi by taky slusel, o tom zadna:)

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Dik, nech ho TPXoj, at ma na cem na jare jezdit s nama po kostkach :-)

                Pojizdnej jsem, akutne to ted resit nemusim, a treba prece jen casem dojde na nejaky ten bezdus.

                0 0
            • treatt  

              Před časem, když jsem vytasil svůj destrukční list, se mě ptal, jestli jsem neublížil nějakýmu štěňátku :) co? nekňučelo nějaké, když jsi mu ťápl na ocas?

              Jinak já snad prolomil padací šňůru (tři vyjížďky po sobě podlaha), teď 4 vyjezdy v pohode, i když jeden solidní slajdík, ale zachránil jsem to..

              0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Hlasuju pro Livigno :-)

      0 0
      • jecnak  

        Sakra a ja doufal, ze se na tuhle trapnou CX epizodu zapomene a budu moct Madonu za cas prodat „jetou jen po dobrych silnicich a za sucha“.

        0 0
    • jecnak  

      Krásné Vánoce a vše dobré v novém roce.

      0 0
      • Internaut  

        Moc pěkné. :)

        Díky za přání a všem (nejen východním) přeju velemnoho bezpečných a zdravých km v příštím roce.

        0 0
      • blaf  

        Paradni.

        Vsem vsechno nej.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        :-)

        Tak tak, klidne Vanoce, dobre nohy a usmevny pristi rok.

        Tam vzadu mezi smrcky, to je duch K.?

        0 0
      • Pedro RB  

        To je nádherný! Ještě budu na to naše městečko pyšnej.. Mějte pohodové svátky a v novém roce jen to nejlepší!

        0 0
      • Reggie  

        Pěkné, pěkné.

        Kolik máte verzí? Viz nástěnka.

        0 0
        • jecnak  

          Ještě je noční verze. Pak už se jen střídají nápisy.

          0 0
      • Medunka  

        Tak co provedem s perníčkama? Chcete někdo svého cyklistu?

        Cedule Poděbrady je snězená :-)

        0 0
    • Internaut  

      Zítra jedu na kafe do Poděbrad (a zpět). Pro případné zájemce jsou srazy v 8.45 u vrtule v Čelákovicích resp. v 9 hodin u hotelu v Mochově.

      0 0
      • Honzis  

        jestli bude ráno bez mrholení, tak bych se přidal u Sadský, ale nezaručuju.

        0 0
        • Delkim  

          pánové děkuji, ale tohle rozhodně nebylo zimní ZDV :)

          tedy možná u Honzise, ale když má někdo najeto v historii skoro 250 tisíc km a ještě váží půlku co já nebo Internaut, tak má holt ty w/kg a prahy někde úúúplně jinde :))) a nejhorší je, že se za něj v protivětru ani nejde schovat :)))))

          rovinka Mochov-Poděbrady byla dneska průměrem 35,4 km/h s místy i přes 38 km/h

          u mne celkově dneska 119 km s průměrem 29,4 km/h a bez vytáček musím přiznat, že ty nohy fakt dneska cítím, cestou do Blavy jsem měl co dělat, abych zvládal udržet pozornost :(

          0 0
          • jecnak  

            Parada, to se asi priste svezu s konkurenci.

            0 0
            • celevra  

              koho myslíš? my dneska do Poděbrad, 138km a průměr 30,1.. :D jelo se nák hrozně lehce..

              0 0
              • jecnak  

                Je pravda, ze 29,4 jsme meli sami s Jitkou, jen tak pohoda klidek.

                0 0
          • blaf  

            hmmm, jeste, ze jsem nebyl :)

            0 0
            • Delkim  

              o hodně jsi přišel :) 3 týdny jsem se na to těšil :)

              0 0
          • Honzis  

            jediná lokomotiva byla ta z čelákovic – tempomat na 31km/h proti větru :-), já se vez v háku a jediná špice u Hradištka celkem bolela – na rovině jsou ti w/kg celkem zbytečný

            0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Další lokomotiva :-)

          0 0
      • Honzis  

        Najde se někdo na Novoroční švih? Vyjížděl bych nějak v 9h z baráku, ale přizpůsobím se. Případně Pečáci (SKC) jedou v 9:30h k Lipanské mohyle.

        0 0
        • Internaut  

          U mne bude ráno moudřejší večera. Zkrátka uvidím, jak to se mnou dnes dopadne…

          Ale i kdyby dobře, tak nevyrazím dřív jak v 10–11 a spíš to bude něco kolem 2 hodin. Viděl bych to na Mochov – Sadská – Nymburk – Lysá – Grádo… No a pak je tu ještě varianta, že to dopadne blbě! :)

          0 0
          • Honzis  

            OK, radši zvolím vlastní program, dneska jsem jel do Lysý a zpět a už tý placky začínám mít až dost:-)

            0 0
          • Delkim  

            …až co soused, viď? :)

            já bych se když tak přidal, ale volné tempo a taky tak ty 2 hodinky, bude těsně nad nulou a nejsem žádný horal :(

            pošli mi na email číslo, ráno ti pošlu SMS co a jak a uvidí se

            0 0
          • Honzis  

            posílám pozdrav a návrh na příští švih :-) Noha na kopce ještě není, tak jsem si užil Hradeckou I/11 bez aut až do Hradce.

            0 0
    • Internaut  

      Zítra jedu na oběd (ano oběd) do Poděbrad takto . Tempo mírné.

      Pro potenciální zájemce sraz v 9.00 v Mochově či po dohodě po trati…

      0 0
      • Delkim  

        dneska jsem si dal docela do těla, že mám zítra konečně volno, i holkám jsem teď dodělal svíčkovou a zítra jsem měl odjet na Slovensko, nicméně tohle vypadá jako dobrý nápad :) ještě dám během večera vědět

        btw na oběd by byla asi potřeba rezervace, ne?

        0 0
      • Honzis  

        já se rozhodnu ráno, nehodlám si rozbít hubu na ledovce. Počkal bych v úseku Kounice – Vykáň, a jel jenom část.

        0 0
      • jecnak  

        Dorazim, ale podle stavu silnic se pridam a nebo pojedu Podebrady. 2. a 3. tridy silnic jsou poranu tak na brusle.

        0 0
      • Reggie  

        a v neděli do Poděbrad pojedeš?

        Zítra to s váma moc nevidím. Je to na mě dlouhý.

        0 0
      • blaf  

        taky se rozhodnu rano podle stavu silnic, pockal bych jako Honzis, kdyztak potvrdim pres sms

        0 0
        • Internaut  

          YR i WP hlasi v noci nad nulou (+2 resp. +3), tak doufam, ze ledovka nebude.

          0 0
      • Internaut  

        Pánové díky za 3 královou vyjížďku i když nakonec v klasické „kávové“ verzi. Vedlejší silnice vypadaly j/ledovatě…

        Zítra repete = kafe v Poděbradech. Sraz pro zájemce 9 hodin v Mochově.

        Co se týče návratu z Poděbrad můžeme jet klasicky zpět nebo to nějak natáhnout (dohodneme se na kafeti dle chuti a počasí)…

        0 0
        • Honzis  

          Ok, já zas pojedu naproti od Sadské (když nebude pršet/ledovka) – možná bych jel kus za Poděbrady a zastavil se u Olivera +20km – třebas do Senice a přes Pátek zpět (http://mapy.cz/)

          0 0
        • jecnak  

          Stylove jsme byli tri. Zitra se objevime s Jitkou. Na Lipno si po dnesnim otepleni netroufame.

          0 0
            • jecnak  

              Dik. Moje mas v mailu vcetne trasy. Bohuzel bublinovy web po vikendovych potizich nejede vubec, tak snad to brzo opravi.

              0 0
            • McBlacky  

              pěkně, někdy bych to rád vyzkoušel. Musí to parádně frčet

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                zvlast kdybys pridal dabelsky soupaz. Mas boty SNS?

                0 0
                • McBlacky  

                  mám dvouhrazdičky Salomony. RS carbony na skate a Pilot Combi na klasiku. Asi lepší na tohle ty skejtový.

                  na soupaž nejsem zrovna ideální kandidát :)

                  0 0
              • jecnak  

                Nevim jak to frci po rovine na lyzich, ale tady jsem mel kolem 30km/h max viz http://connect.garmin.com/…ty/424015849 (vpravo nahore si prepni na metricke jednotky) Hodne teda dela velky batoh na zadech, dovedu si bez nej predstavit jet avg 20km/h.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  No ja mel na 80km Vikingarannetu cas neco pres 4.5h, tj prumer 17.4, v tom je cca 3 km prechodu po sousi, nejaky zouvani, obcerstvovacky, a led nebyl zdaleka idealni jako v patek. Celkem turisticky, na urovni top 25% absolutne. Vitez pod 3h, a ti co jedou na vysledek jezdi hakove, takovy tesny vlacky.

                  Co vim tak 50–100km na ovale nebo upraveny trati miva spicka nejlepsi avg neco malo pod 40. Kupodivu inlajnisti jezdi dost podobne rychle.

                  0 0
                • McBlacky  

                  na lyžích záleží od sněhu a samozřejmě profilu. Rovinky jako takový je těžký měřit protože kde to máš, aby to bylo fakt rovný, už malý sklon dělá hodně.

                  0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ohnu li rano koleno… zdolavani praskliny stylem Tygr se neosvedcilo.

          0 0
        • Internaut  

          Díky, dobré to bylo.

          Tady je odkaz na video na téma alobal, baterie, neod. magnety.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Uz bych si ani neumel v nedeli pospat…

          What you mist this morning:

          0 0
          • Delkim  

            letošní zimu by šla napsat podrobná seminární práce na téma blatníky :)))

            já mohl vyrazit až odpoledne, vracel jsem se v podstatě za tmy a hlavně bez prvních 15 minut jsem jel skoro celé 3 hodiny v dešti :(

            aspoň je zatím klid od soli :)

            btw koleno ok?

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              JJ koleno rano dobry. Asi ze mam letos dostatek mineralu od predjezdcu, blatniky neblatniky :-)

              0 0
            • Honzis  

              jedu z práce po I/12 – v Úvalech nějakej triatlet zalehlej v hrazdě valí proti větru asi 35 a pak u Rostoklat Delkim dráždí svýho Gianta. Bude sranda, až nám v únoru napadne a bude po srandě :-)

              0 0
              • Delkim  

                jsi měl zastavit a doplnit mi bidon :))))))))))

                jj, jeden z posledních dnů než začnou mrazy :) dneska celkem příjemných 3 a půl hodinky, i když tedy ta cesta zpět v silném protivětru, to mi fakt nebaví :(

                a ještě jednu nevýhodu ten vítr měl, z mokré silnice po projetí náklaďáků vždycky od kol stříkala ta voda s bahnem a vítr se postaral, abych to měl tentokrát komplet všude, brýle, helma, ruce, v puse, prostě komplet celej zralej na wapku :(((

                0 0
          • karliner  

            Východ pravideně za tmy vyráží, západ za tmy přijíždí :-)))

            0 0
            • Internaut  

              Na západě tam by chtěl žít každý.

              P.S.:

              Teda s výjimkou operace Kameny.

              0 0
    • jecnak  

      Zitra v 9 v Mochove Podebrady? Klidne bych dal i nejakou prodluzku. Nedele vypada nadejne na brusle na Lipne.

      Nepujde nekdo dnes?

      0 0
    • Internaut  

      Nedele, cas na podebradske kafe. Pro zajemce sraz v Mochove v 9.00, tempo velmi mirne.

      0 0
      • Honzis  

        Ok, vypadá to zase na sucho, není co řešit :-) Po dnešku jsem byl taky nějak prošitý, doma jsem restartoval espressem caramel a čoko pudinkem.

        0 0
      • Reggie  

        taky se přidám. Je to ale těké rozhodování, zpoza baráku mi v 9:30 vyjíždí západní skupina. Pospal bych si o hodinu déle, ale zase ten návrat za tmy.

        0 0
      • blaf  

        budu tam

        0 0
      • blaf  

        smer Podebrady to fakt letelo, parada

        jen smer z Podebrad fakt des

        diky za svezeni

        0 0
        • jecnak  

          Tam 35avg. Zpet to docela bolelo.

          0 0
          • Internaut  

            Stridat v 7mi bylo v pohode. Horsi to bylo po rozchodu u Semic. Ve trech to tocit bolelo dost a po vcerejsku mi nefungovaly nohy jak bych chtel… Ale Vy jste si to taky museli uzit cestou do Hradesina :)

            0 0
            • jecnak  

              Nastesti Jitka nevzala ty pedaly :-) a jeste jsme jeli podle ni, takze v to bylo v pohode. V Zelenci jeste Reggie pichul. trochu se to zvrtlo.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Jitko takove kratke cameo nas neumravni.

                Max speed 57, max tepy 184. Ci napad to byl s tou ceduli?

                0 0
                • Medunka  

                  Neumravnilo, nejdřív jsem si říkala, že mě rádi uvidíte, zpomalíte, ale todle jsem nestihla ani domyslet a už jsem plála na chvostu jak vlaječka těsně před ztracením.

                  Po rozdvojení jsem jen na kluky houkla, že takhle nepojedu, se zvolnilo, ale já byla KO. Honzise jsem poznala až po jeho odpojení!

                  Tomáš mě utěšoval, že je to tím kolem. Ale já nějak nevím, spíš to bude nohama :-) Asi na snídaně k Oliverovi budu jezdit vlakem :-)

                  Rozhodně aktuálně domácí kokosová zmrzlina s čoko holbinkama zlepšila náladu.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Jsou i taci, kteri se divili, Medunka? Kdy? a az pred Lysou zjistili ze jsme jen 3 ;-)

                    OT, psal jsem Ti mail ohledne italskeho stredu, nesezrali ho ferneti? Chtel jsem se Te zeptat, ale taktak jsem stihnul naskocit do rychliku Lysa- Sojovice- Lazeň Toušň.

                    0 0
              • Reggie  

                jsem si zkusil zahrát na Hrocha, no. Ale zábava to moc není :-)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  To mas pozdrav od zapadni kliky, zes jim dal kosem :-)

                  0 0
                  • jecnak  

                    Jak kosem? Vzdyt tam byli take, jen v kompenzaci jeli proste rychleji. Pritom prakticky pod nosem jsi mel jejich specialy. Povsimnete si zvlaste aerodynamickeho krytu retezu u stroje v pozadi. Oba stroje jsou vybavena velkoobjemovymi kosiky pro ultravyjizdky nad 600km. Special v popredi ma i odpruzeny stojanek s citlivym chodem vytunenym od Milana. Tento je pouzivan v nizsich rychlostech k preskoku der. Ve vyssich rychlostech kola diry proste preleti. Patrne jsou tez letme patky bezne az pozdeji u casovkarskych specialu. Predprodukcni aeronaboje od Shimana obsahuji miniaturizovany presmykac i prehazovacku DiA.

                    0 0
                    • jecnak  

                      0 0
                    • Internaut  

                      :)

                      Nas, stare prdy hakoval mestky policajt a tydlety mlade rebely co ani neumi zaparkovat kolo nechal v klidu. Je to diskriminace.

                      0 0
                  • Reggie  

                    když já u na ty západní vyjížďky nemám játra. První příspěvek po návratu ve 22:30 :-) Kolik těch káv po zpáteční cestě bylo?

                    0 0
          • Honzis  

            na stravě nám o pár sec uniknul rekord Mochov – Pdy :-) Příští sobota – tip na výlet. Doufám, že příště si tu rachotu na větru trochu ulehčíme snížením rychlosti … ze Semic to bylo citelně lepší :-)

            0 0
            • jecnak  

              Dobry tip na vikend. Laka me vytahnout bika a trochu poskadlit CX.

              0 0
            • Medunka  

              Nevím sice, co je žena masters, ale snad mě nechají startovat .-) Beru si volno v práci, aby byla legrace.

              0 0
              • Honzis  

                Masters ŽENY – M ŽENY – (nar. 1984 – a starší) všechny dohromady, společný závod s M50, M60 – ale já myslím, že u Benyho může startovat každej :-)

                0 0
        • Delkim  

          prý že bude tempo mírné… sliby chyby :)

          někdo se na větru střídá, aby si odpočinul, ale v téhle partě se na větru střídá, aby se každý vykašil co to dá :)))

          já to pak ještě z Čelákovic posilněn vývarem natáhnul přes Sadskou a Brod domů a v zápětí jsem si nadával, ten závěr po Kolínský do Úval bolel hodně…

          celkově 130 km avg 29.5 km/h

          dneska několikrát na špici v protivětru tepově hooodně nad ANP, zejména ta jedna špice 31 km/h proti větru kolem Hradištka na 176 tepech, to bylo výživné :)

          btw tady je odkaz na ty zimní tretry http://www.sachasport.cz/…er-rd-m-2011

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        OT, ja se jednou ty zas.. schody v Nymborough naucim jezdit!

        0 0
        • Internaut  

          Magic!

          0 0
        • Internaut  

          Uz jsem to nasel – tomu se rika „Leidenfrostuv jev“ http://youtu.be/vPZ7sx3EwUY .

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ach so! uz to chapu! zem je moc studena, musim pockat do leta!

            0 0
            • jecnak  

              Je to stejny jako prohoupani dvojaku, nebo jeste lepe pumptrack. Tady borec jede trochu rychleji http://natelife.tumblr.com/…-stairs-nate

              0 0
              • treatt  

                Must be photoshopped! Ty vado a já nedám ani skutečně pořádnej bunny hop, protože mi prostě nejde spojit ta fáze předek opravdu vysoko jen těžištěm a z toho odraz ani na bajku, natož na silnici..

                0 0
                • šimlos  

                  Já si myslím,že by Ti to převčírem v Dobřichovicích šlo úplně samo i na silnici :-)

                  0 0
                  • treatt  

                    Tož to jo no, klidně pozadu :) ale víš jak, pak ty konsekvence :) už takhle jsem asi dostal výrazné varování od zimáčka, když se z ničeho nic sekla páka a zablokovala lanko zadní brzdy. Návrat jen na přední po těch namrzlých cestách by možná byl trochu rizikový, kdyby to za mě nevzal autopilot ;)

                    0 0
                    • šimlos  

                      Buď na ní hodný,gitanka je skvělý stroj.My s Martinem radši jeli z Černošic do Radotína normálně po hlavní a pak do Prahy po Strakonický,stezky byly pěkně namrzlý.Most v Mokropsích jsme raději přešli :-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        my radši tu stezku. Podlaha na asfalt sice bolí, ale ne tolik jako kolize s autem…

                        Jak píše Jeník, bylo to čistě na autopilota.

                        0 0
    • Internaut  

      Zítra tradicni kafe v Podebradech. Pro zajemce sraz v 9.00 v Mochove resp. 8.50 u vrtule v Celakovicich.

      Btw. v patek jsem mel plan – kvuli hrozici mlze a teplote kolem 0 jet v sobotu „necokolemkila“ v ZDV. Pak do tohoto planu vstoupil Hroch, ktery mi naridil jet pres Kostelec n.L. pro nejakou soucastku. Takze jsem vyrazil, v Kostelci si rikam no kdyz uz jsem tady tak to protahnu na Melnik. V Melniku – dlouho jsem nebyl v Truhlarne v Kokorine. V Kropacove Vrutici mi asi kostky vyklepaly mozek protoze se mi zalibil napad protahnout to pres Mladou Boleslav. V Brandyse (taky kostky) jsem dostal velkou chut na radioaktivni vodu v Kersku a otocil to na Lysou a Kersko. V Semichich (zadne kostky) jsem se rozhodl to vzit jeste (znovu) pres Lysou a Dvorce. Nakonec pres 180 km. Nastesti jsem splnil ty tepy…

      0 0
    • jecnak  

      Tak zitra v 9 v Mochove. Ukol zni jasne.

      0 0
      • Honzis  

        úkol zněl jasně – „něcokolemkila“ – dneska do Poděbrad jen 31km/h avg :-) Já měl nakonec 127km a fakt stačilo – z Tuklat domů už to nějak nejelo :-(

        0 0
        • jecnak  

          Dneska se mi jelo dobre, ale nohy uz po vcerejsku moc nestihaly.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Me dost brzo za Touseni zacaly nohy rikat ze jsem mel jet s Edou na pivo.. a pak Delkim chytil internautozu, a u Uval ze jeste kousek s nama, v Klanovicich ze kousek se mnou, a pak ze jeste do Prerova, mozna nekde jezdi jeste ted.. 106km a byl jsem rad ze jsem doma.

            0 0
            • Delkim  

              potřeboval jsem srovnat ten nový řetěz :)

              jel jsem potom pouze na ten „zlobivý“ převod a ono si to zdá se nakonec sedlo, posledních asi 10 km už to ani jednou neskočilo

              takže to asi nechám a až s výměnou zase za nový řetěz tam na jaře vyměním asi i tu kazetu

              0 0
              • Delkim  

                btw měli jste pravdu, středová osa byla v háji, už mám novou a je to úplně o něčem jiném

                ještě mi dotáhli náboje, ty jsou jinak naštěstí v pořádku

                objednal jsem si nové 105 páky, s dalším řetězem to rovnou přehodím komplet na 2×10, abych to měl stejné na obou kolech a mohl případně měnit kola když bude potřeba, bude to daleko univerzálnější a může se to hodit

                0 0
                • Honzis  

                  jen jestli jsi neměl už kupovat 2×11 :-) Nový páky, vedení a řetěz s kazetou ale dávej aspoň v dubnu, ať to nekřtíš rovnou bordelem. Teď přijde období „solné“ a to je vůbec v řiti, pro všechno. I když ty máš jistě natrénováno „do foroty“ nejmíň na 14dnů :-)

                  0 0
                  • Delkim  

                    jj, jak jsem psal, nejdřív se musí dojet ten nový řetěz, to tak vyjde :)

                    to solení mi ani nezmiňuj, některé dráty na kolech už nešly dotáhnout teď, riziko že by se mohly strhnout, je to důsledek jemného písku a bordelu… mám to prý občas stříknou WD u toho ráfku, tak na to musím myslet… nedej bože až se začne solit…

                    dneska byl trenažér, opruz neskutečnej, jsem odvykl… aspoň jsem měl stáhnutýho Kapítána Phillipse, tak to u těch somálských pirátů jakž takž uteklo :)

                    http://www.csfd.cz/…an-phillips/

                    začínám chápat smysl skutečnýho „zimáka“ a obávám se, že na to „solící“ období si budu muset koupit možná ještě nějaké úplně další kolo, skutečnou herku, toho mého TCX je mi na tohle líto… a rozhodně si přivezu z chalupy původní CX kola, mám na nich i nějaké širší pneu

                    0 0
        • Delkim  

          ty abys měl na ty poháry stodolu :)))

          já nakonec 163, škoda že se nám to počasí teď pokazí :(

          0 0
        • blaf  

          tak nejak klasika, uz me to ani neprekvapuje :) jsem zvedavej na prumery na jare, kdyz tohle je klidne najizdeci tempo :)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            ..a to ty jeste prichazis o premiovy usek Lysa-Sojovice.

            0 0
            • Delkim  

              …a když je opravdu hodně silný protivítr, tak se koloboti už od Sadský tak šikovně střídají na špici, že tahle prémie vždycky vyjde „náhodou“ na někoho jiného ála nezkušený Delkim :)))

              0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tak na nedelni kavu pry bude pekne slunecno :-)

      0 0
    • jecnak  

      Zitra mam volno, tak muzem probrousit lesy kolem Labe. Navrhuju sraz v 9:30 u Hrbitova v Hornich Pocernicich. Trasu dodam odpoledne. Neco lehcim terenem (i na cyklokrosku) tak na 4h.

      0 0
      • jecnak  

        Takze sraz v 9:30 u vjezdu do Satalicke bazantnice. Trasa mi nejak nejde vlozit, tak to naklikam nekde jinde nez na Seznamu.

        0 0
      • Honzis  

        já si počkal na odpo – silnice na V od Poděbrad suché, na polích sotva pocukrováno, sice –5C, ale nechalo se (do HK), spíš vadil vítr. Zítra plánuji něco obdobného, kratšího, ale až bude tepleji, ráno v 9h na to dlabu. Jestli by někdo chtěl, můžeme dát sraz třebas v Sadský.

        0 0
    • jecnak  

      Co vikend – sobota? Brusle, mtb nebo silnička? Nedely bych rad Podebrady s prodluzkou.

      0 0
      • jecnak  

        Sakra, mrtvy kote.

        0 0
      • Honzis  

        já uvidím, má brutál foukat JV, k tomu možná ledovka, ale dneska to bylo celkem v poho.

        0 0
        • Honzis  

          v 9h prý jede Vitas group z čelákovic směrem na východ, takže by šlo jet ve větším balíku (nebo aspoň část).

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Malviny jsou docela dobry na brusle, aktualni zpravy budou dneska. Na Machaci taky dobry, na webkamere jsou plachetnice.

        Po Celakovicich mimo hlavni je na silnicku na muj vkus docela hodne ledu. Na bika klidne.

        No a taky nevim jestli se nerysuje treninkovy prvek „choros“.

        0 0
      • jecnak  

        S bruslema to taky nevidim moc realne. Zitra jedu s konkurencni vychodni bandou v 10:30 z Proseka.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          OK, ja uvidim co podniknu.

          0 0
        • McBlacky  

          ajaj to si kluci užijou, tak mi tam moc neznič Hofiho, byl bych rád kdyby nám letos dramaticky vylepšil kotvící bilanci. Zatím mu to vychází a jezdí hlavou

          0 0
    • karliner  

      Kdybych si přečetl jen titulek mě bych strach o ječňáka :-)

      0 0
    • Internaut  

      Na uvod jsem si dal solo skoro 50km primo proti vetru. Na palici. Ale zato ta cesta zpet!

      0 0
      • jecnak  

        Jo, dneska to bylo vesele. Zitra jsi tu? Podebrady?

        0 0
        • Internaut  

          Jo. V 9 Mochov.

          0 0
          • jecnak  

            OK

            0 0
          • Honzis  

            Když ráno vstanu, tak Mochov jinak pojedu naproti od Sadský.

            0 0
          • Internaut  

            Budu asi resit novy cyklokompjutr. Prave se mi toci v pracce polar cs600 :(

            0 0
            • jecnak  

              Hod ho pak rovnou do susicky a bude v pohode.

              0 0
              • Internaut  

                Tak je to v perdeli… R.I.P.

                0 0
                • jecnak  

                  Rozdelej, vyndej baterku a nech do rana na topeni, treba ozije. Jinak bez tveho tepaku jsme v perdeli spis my :-D

                  0 0
                  • Mikikuba  

                    I když to oživí chcípne jen o něco pzději. je jen otázka času.aspoň to je moje zkušenost.

                    0 0
                    • R-A-D-I-U-S  

                      Já jsem takhle vysušil kamarádce foťák co utopila v Sázavě a fungoval v poho docela dlouho. (a to jsem se k vysoušení dostal až týden po utopení). Takže bych flintu do žita neházel..

                      0 0
                  • Honzis  

                    ale na na 80C topení :-) baterku určo vyndat a nechat pořádně vyschnout. Jinak aspoň příležitost pořídit SRM, Garmin a pod. :-)

                    0 0
                • Mikikuba  

                  vyprat ho to se mi ještě nepodařilo:)gra­tulace:))a docela drahá vyjížďka…

                  0 0
                • blaf  

                  mam tu tepak z lidlu, kdybys chtel tak ti ho muzu pujcit, abys neco mel nez ozivis svuj nebo koupis novej

                  0 0
                • karliner  

                  Člověče, kdybys nevěděl, co s Wearlinkem, měl bych zájem, páč můj je po smrti. Předpokládám tedy, že je kompatibilní s S 725X…

                  0 0
                  • blaf  

                    jestli ti staci pas tak bych tu jeden Wearlink+ mel, pouzitej parkrat

                    0 0
                    • karliner  

                      Člověče, nevím, jestli je v háji pás nebo vysílač, to by se muselo vyzkoušet. A asi bych další konverzaci přesunul do mailu.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        většinou pás, u Polaru moc dlouho nevydrží. Na letný v Polarshopu ti to změří a budeš vedet hned. Nový hadrový pás je za 600 a má lepší elektrody (radí Š)

                        0 0
                        • Mikikuba  

                          Mám pás u Polaru 5 let.Používám denně. Ono je třeba se o něj starat – jinak je na rok. Je třeba po každém použití umýt a vysušit nejen elektrody ale i „cvočky“ na té plastové části. kromě toho jednou ročně při výměně baterie si nechám komplet vyčistit v polaru.Mám druhý za 9 let Polaru 725× a měním pouze baterku…

                          0 0
                  • Internaut  

                    Asi Te nepotesim. Rano se polar zpolarizoval a po dnesnim svihu to vypada, ze funguje. Uvidime jak dlouho…

                    Dokonce zacal fungovat i pipak, ktery prestal fungovat po jednom padu.

                    0 0
                    • Pavel  

                      hmm, nefunguje mi snímač tepovky… Že bych ho vypral? Na kolik jsi ho pral? A dávals to pak do sušičky anebo nechal vyschnout jen tak? :)

                      0 0
                    • Internaut  

                      Včera jsem ho vyláznil v isopropylal­koholu.

                      Ráno jsem vyjmul, vylil a valil (bulvy). Mám záchranou teorii, že se nejedná o praskliny, ale o efekt kapaliny mezi plexi a displejem. Uvidíme večer… Tak jak tak bude důvod otevřít láhev vína.

                      0 0
                      • jecnak  

                        V isopropylu se mel umyt strojek a ne to vsechno kolem.

                        0 0
                      • karliner  

                        Pokud by se ti zdálo, že trochu změnil tvar, nerovnal bych ho do původního ve svěráku :-)

                        0 0
                        • Pavel  

                          bať, stačí jemně poklepat klavívkem. A když to nepomůže, vem větší kladivo… ;-)

                          0 0
                        • Mikikuba  

                          :D

                          0 0
                      • black.horse  

                        Budiž Ti útěchou, že vnější kostra (plasty/guma atd) se dá u Polaru za pár stovek vyměnit… Displeje jsou horší (asi kolem 2tisíce stojí samotnej displej).

                        0 0
        • McBlacky  

          foukalo? my jeli Beroun a vítr minimum. A to cestou tam jsme to vymetli vrchem kolem Kuchaře a tak často fučí.

          0 0
          • celevra  

            na Poděbrady očistec místama, zpět za mírného točení nohou 40km/h.. :)) zítra jedem na Beroun..

            0 0
        • Internaut  

          Diky, dobre i kdyz foukave to bylo.

          0 0
          • jecnak  

            plus lidske tempo. Tesim se na priste.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ja dneska vyskrtal vsecky sirky a poslednich 20 km cire trapeni zvirat. To uz se mi davno nestalo. Doufam ze neusnu pri cyklokrosu.

              0 0
            • Honzis  

              Mochov – Pdy snad prvně avg pod 30 :-) úsek Pdy – Nbk po větru avg 38 – dneska fakt docela „na pohodu“

              0 0
          • Reggie  

            tak dneska mi to nějak nesedlo, celkem trápení a povýstupu z metra se mi lehce podlamovaly nohy. I tak se těším na příště.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Pan je labuznik :-) 140km s balikem od kurat, ale at delas co delas,…

        U vrtule.

        0 0
    • jecnak  

      Specialne pro Treatta jsem zplichtil rychlou recenzi indukcnich svetel Reelight SL100

      0 0
    • jecnak  

      Pridavam slibene trasy zkratek do Pocernic:

      http://www.mapy.cz/

      http://www.mapy.cz/

      A cesta z metra do lesa http://www.mapy.cz/

      0 0
    • jecnak  

      Mimochodem Mstetice – Zelenec je sjizdna na silnicce po krasnem afaltu po cyklostezce.

      0 0
    • jecnak  

      Sobota? Klidne bych vyrazil i trochu driv, neb potrebuji byt kolem jedne u Kraba i s kolem. Treba Podebrady. Po minulem tydnu jsem po cukrarne v Nymburce s laskou vzpominal na kavu u Olivera. Navic sponzor je sponzor, ze.

      0 0
      • karliner  

        Tak proto jste při registraci soukromničili :-)))

        0 0
        • jecnak  

          Navic jsem chteli byt tentorkat small group, treba tim prolomime smulu v losu.

          0 0
      • Honzis  

        netřeba vyrážet dřív, je třeba jet rychleji :-) nebo zkrátit kávu a objednávat si ještě s helmou na hlavě :-D

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Myslel jsem ze bych vyrazil na dopoledne, ale nedavam to, musim jeste do Prahy.

        Tak trenujte za me, za tri nedele jsem zpatky hubenej a v ukrutny forme

        0 0
      • Internaut  

        OK. V kolik v Mochove?

        0 0
      • blaf  

        v sobotu nemuzu, v nedeli bych dal Podebrady jestli nekdo pojedete

        0 0
      • Internaut  

        Díky. Dobré to bylo. Počasí na 3. stupni Honzisovy stupnice (vytáhnul 3. kolo z 5-ti). Nový polar polarizoval. Tempo lidské.

        Zítra třeba toto – Výžerky- Kruty – Hryzely a spol. – trasa ?

        0 0
        • Reggie  

          hmm, tak to pro mě vypadá na ±180. No, snad bude počasí alespoň jako dnes ;-)

          0 0
        • Medunka  

          hm, tak to sry :-)

          dám radši bikovou alternativu směr Lhota (podle množství bláta)

          0 0
        • Honzis  

          Jo, dnes dobré, skoro jaro! Někteří radši vyndali BMC, Tomáš si našel novou kočku :-) Jen ta káva byla standardní. Zítra by to šlo, klasika v 9h.

          0 0
          • blaf  

            tohodle kocoura nedavno pritahla manzelka cestou z hospody tak u nas dva dny pobyl :)

            0 0
        • jecnak  

          Abysme jeli taky obcas s Medunkou, mohli bysme byt hodni a jet treba Podebrady + podivat se na soutok Cidlina Labe. V Sojovicich se rozdelit a pak muzete jeste 3× objet Evropu.

          0 0
          • Internaut  

            OK.

            0 0
          • blaf  

            pridam se

            0 0
          • Greyhound  

            Kde je pls. sraz? Pokusim se dorazit, jsem byl na kole letos jednou:-/

            0 0
            • blaf  

              tady

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Nechal ses nachytat na klasicky trik s Medunkou :-)

              0 0
              • Medunka  

                Medunka vyjela a mela u Olivera neplanovanou oslavu narozenin :-) zpet jela sama samotinka, neb se vztekla na darek od Tomase, ktery nefunguje

                0 0
                • Honzis  

                  když tě nechtěli vyzvednout … už jsme byli zpět u Poděbradky a že prej né, že pod most :-) Jinak Mochov – Pdy avg 30,8km/h, jelo se jen o 55sec pomaleji než včera :-)

                  0 0
                • Internaut  

                  Narozenin? Tak hepi brzdej!

                  Hezke to bylo, tempo lidske a i kulůra byla.

                  0 0
                  • Medunka  

                    zas mi bylo 25 .-)

                    Ten tlf tak zlobil, že jsem slyšla každé 3. slovo a má tendence hovor ukončovat. Takže jsem byla na mostě a nechápala, že mám pod most. Já se tam nikdy nekoukala dolů, zda tam vede cyklostezka .-) aspoň byla ta kultůra.

                    0 0
                • jecnak  

                  :-P

                  0 0
              • Greyhound  

                Naopak-ja byl mentalne (nevim jestli fyzicky) pripravenej na Internautovejch 136km co tu inzeroval tak jsem si to jeste musel natahnout abych neujel vic km autem nez na kole:-) Tempo pohodove, snidane u Olivera me dostala,to jsem nevidel a uz konecne chapu proc tam porad jezdite, a s obkrouzenim kostela v Mochove mi to nakonec to kilo pri prvni silnicni vyjizdce hodilo takze maximalni spokojenost, diky panove(zvlastni podekovani Blafovi za navigaci)!

                0 0
          • Internaut  

            Trocha inteligentniho humoru pobliz CelEj.

            0 0
    • jecnak  

      Zitra jdem s Jitkou na http://www.ifp.cz/…rande-boucle kdyby se chtel nekdo pridat…

      V nedeli pojedem poskadlit CX nekam za Hradec. Hradec – Holice – Borohradek – Jeleni. Hodne rovinky, sotky atd. Volno v aute je. Je to na cely den.

      0 0
    • Internaut  

      Zitra jedu toto . Tempo vlidne, obed u Olivera. Pro zajemce sraz v Mochove v 9.30.

      0 0
      • blaf  

        minuly tyden ti to zatrhli tak to ted zkousis znova? ;)

        ja dopoledne hlidam juniora takze nemuzu

        0 0
      • Delkim  

        vracím se z Blavy zítra ráno a hned sednu na kolo, možná se i inspiruji stejnou trasou, nicméně já bohužel až tak kolem 11 hodiny :( a neděle dvojité narozeniny tchán tchýně :((( zrovna takový hezký počasí a já mám tak blbý a povinný program :(

        0 0
      • Reggie  

        tento víkend nemůžu. Zítra odpoledne nám přijíždí víkendová návštěva. Zkusím aspoň zítra ráno otestovat západní vyjížďky, bohužel bez oběda atd. :-)

        0 0
        • šimlos  

          Proč jako bez oběda? Oběd Blacky slíbil a žíznit taky nebudeš :-)

          0 0
          • Reggie  

            musím být ve 13h doma, svezu se s nima někam a pak asi solo časovka zpět.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jsou to srabi :-)

        0 0
    • jecnak  

      Dneska to slo. Vecer teda uz –2C, ale odpo paradni slunicko.

      0 0
    • Internaut  

      Zitra jedu na kafe do Podebrad. Pro zajemce sraz v 9.00 v Mochove u hotelu. Tempo … no vsak vite.

      Dnes to bylo s tim vetrem pekne maso.

      0 0
      • Delkim  

        Edo díky za tip na trasu!!! ten vítr tedy nic moc a většinou zrovna v tom zvlněném terénu :(

        nakonec jsem si to od Poděbrad zkrátil už jenom přes Sadskou a Brod domů, byl jsem totál bez energie, ráno v 5:30 v Blavě jen v rychlosti tvaroh s jogurtem, cestou v autě proteinová tyčinka, doma rychle banán a espresso a šup na kolo… no a do toho ten protivítr, nějaký brdek a už bylo zle…

        nakonec dneska 125/29,4 a byl jsem fakt rád, že jsem doma…

        cestou od Sadský jsem dojel nějakýho kluka komplet v BMC a na BMC, myslím že měl nazrzlou bradku a v levým uchu buď pecky sluchátka nebo spíš nějakou náušnici, takovou větší, nevíte o koho jde? věkově něco jako Honzis tipl bych

        0 0
        • Honzis  

          co bys chtěl? sólo 29,4 průměr ve zvlněném terénu v únoru… Já si dopo vyzvednul v Křinci Ksyrie, odpo nákup v Brodě. Zítra se rozhodnu ráno, chtěl jsem konečně kopce k Mnichovicím, ale jestli se ráno nebudu cítit, tak dorazím do Mochova.

          0 0
        • Internaut  

          …v 5:30 v Blavě jen v rychlosti tvaroh s jogurtem, cestou v autě proteinová tyčinka, doma rychle banán a espresso a šup na kolo…

          Robocop.

          0 0
          • Delkim  

            jak by řekli v Ostravě: bo nebyl čas :)

            0 0
            • Medunka  

              no se stav, máme navaříno, vepřová pečeně, pořádný vývar, palačinky … lepší jak tyčka

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dneska jsem zahlid rano ducha podebradskkyho vlacku. Vsichni snedy, mrnavy a vysvihany… to to zas bude bolet nez tu pauzu dozenu, jestli nekdy.

        0 0
        • Medunka  

          tak já budu jezdit častěji, snad se utvoří pohodová skupinka …

          0 0
      • blaf  

        vcera vecer uz moc nefoukalo tak to bylo fajn, dneska teda hnus, z Vestce do Podebrad to ale pak jelo skvele

        0 0
    • Internaut  

      Tak nam zvedli rovinky v Polabí, paní Mullerova. Cesta z Podebrad do Drevcic byla na palici. 50km proti tomu hnusnemu vetru pri snaze drzet ZDV. Ta slast to otocit nad Drevcima zpet – k nezaplaceni…

      P.S. U Olivera zrovna hrali jednu francouzskou pisnicku, u ktere si z nejakeho duvodu vzdycky vybavim i klip (zvuk neni podstatny).

      0 0
      • blaf  

        ja uz si pomalu napamatuju kdy tady nefoukalo :(

        klip peknej, asi se mi bude vybavovat casto :)

        0 0
        • treatt  

          Vítr a bolest jsou náš přítel! :)

          Klip lekce marketingu, aneb jak donutit asi každýho hetero chlapa znát naprosto sračkovej song z playbacku :)))))) zejména od času 3:08 :)

          0 0
      • Mikikuba  

        Vítr je sice hnusnej ale když se podíváš na toto, řekneš zaplať panbůh…

        takto to teď vypadá ve slovinské Postojné kde pojedu v květnu DOS RAS Extreme…

        http://www.hankaebertova.cz/index.php…

        nádhera a zároveň hrůza!

        0 0
        • treatt  

          Teď jsem si přečetl o tom psovi a teda uff! Jak jsem na velké psy zvyklý, tak to tohle je síla, kavkazáka mají sousedi mého kamaráda na chalupě a to je šílená tělesná konstituce, tenhle navíc nechutně ostrej.

          Kde se Ti to stalo? Na silnici? No hlavně, žes z toho vyšla takhle..

          0 0
          • karliner  

            Na ženskou si dovolí, z chlapáka s chovatelskou autoritou má respekt…

            0 0
            • Mikikuba  

              Myslím si že by ulovil kohokoli kdo by jel okolo na kole…Doma jsem měla od malička ostře cvičený ovčáky…S psama problém nemám. Jenže tady podle mě prostě šlo o něco jinýho. Bylo jedno kdo se připletl.

              0 0
          • Mikikuba  

            Vrchol Hradišťko nad Štěchovicema

            0 0
    • black.horse  

      Malý technický dotaz, jaké ideálně špalky na Shimano brzdy s botkama na zimáka? Tedy do mokra a bordelu, něco měkkého, klidně ať se to rychleji sjede, hlavně když to nesežere ALU ráfek a brzdí v mokru. Žluté Flash SwissStop? Lososové KoolStop? Levandulové BrzdoStop?:-)

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        lososove

        0 0
      • treatt  

        Hm, řeším to samé, ale asi budu muset sehnat ty kovové botky, bohužel na zimákovi nemám ty, kde se mění jen gumičky..a na fixie je sehnat byl trochu porod :/

        0 0
        • black.horse  

          no a který budeš dávat? Kluci zas extra nepomohli, stále je to 1:1, remíza:-) já botky naštěstí mám, navíc jsem si udělal motivační radost a přestavuju zimáka zase zpátky na berany, abych si připadal jako větší drsňák:-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            losos jestli ti to pomuze.

            Brzdej za mokra i po x letech, vydrzej dloouho (menil po nejakych 20t, ale spis preventivne na hory), fakt je ze zadni rafek je po 25tis celorocne uz trochu ozranej. Orizinal kampy centaur zraly hrozne, sly pryc po mesici dvou. Taky jsem jezdil tribarevny bbb, taky dobry, ale losos lepsi.

            0 0
            • black.horse  

              Názor mi pomůže, proto jsem se ptal;-) zkoušel jsem zatím jen pár verzí, origo Shimano je žrout ráfků, levný shity nebrzdily, lososácký+swissstop černé na ALU jsem měl a oboje dobrý, proto jsem je zmínil, spíše ale jak vývoj na silničkách nesleduji, tak jsem zkoušel, zda zimní praktici neobjevili nějakou novinku:-) Asi sáhnu po klasice s lososovou příchutí:-) ačkoliv pokud bych vzal nějakej šmirgl a sjel ráfek, tak mám alibi, proč si kupovat na zimáka nový výplety, to je taky zajímavá myšlenka:-D

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ony ty smirgly ani k tomu nemusi brzdit. Ja prestal patrat pred par lety kdyz jsem presel na lososy. Ale pripada mi ze nikdo nic novyho u spalku na alu nevymysli pze v tom nejsou $$$, maximalne tak smesi na karbon, a vyrobci radostne investujou do vyvoje kotoucovek, protoze to musis vymenit nejen kola ale i ram a razeni (a pripadne znova na jejich naklady brzdy a razeni z hyder na mechaniky a pak zas zpatky, mozna casem)- to kdybys nemel sam dost zajimavych myslenek.

                Smirgly neres, az ti praskne prvni drat, dalsich nekolik pri pokusu o opravu protoze niple jsou ze soli zatuhle, bude zaminka pro nove zaplety hned, stejne uz to bude skoro na letnaka a co s nima pak a do sracek by jich bylo lito. ;-)

                0 0
            • karliner  

              Tak třeba tříbarevný BBB mi přišly jako hroznej shit. Fungl nový šly do háje při sesuvu v lijáku z Ventoux na Chalet Reynard, což je bratru 6 km…

              0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Moc resis, rozklikni treba kupkolo, force za kilo par a do nich extra gumky.

          0 0
          • treatt  

            Takže třeba do těhle půjdou potom dát tyhle kool stopy? Sorry za lamí dotaz, ale s nemám s těmahle botkama vůbec žádnou zkušenost, doteď jsem všechno řešil na campu..

            0 0
            • jecnak  

              Ano. Btw mam nejaky botky doma plonkovy. Pokud maz zajem, tak se svetlama ti je muzu predat u me v praci. Ale nebudu je tu susit na krizaly.

              0 0
              • treatt  

                Luxus, potom beru! Tak mi dej pls vědět, jestli se mám stavit u Tebe nebo u Kraba..dík

                0 0
                • jecnak  

                  Zkus si to precist jeste jednou, treba to pochopis. Jinak viz sms.

                  0 0
                • Medunka  

                  Si říkám, zda rozumíš psanému textu …

                  U mě si to můžeš vyzvednout jen v případě, že řekneš kdy konkrétně se pro to stavíš. V ten den to pak vemu s sebou.

                  0 0
        • McBlacky  

          Š má nový kola, tak jsme vzali rovnou lososy, zimní kola dostávaj po zásluze shimano :)

          0 0
    • jecnak  

      Edo, nepojedes ve stredu vecer se svetlama na biku?

      0 0
      • Internaut  

        Jo. Jezdim toto a pomalu prumer 25/26km (snazim se drzet ZDV).

        0 0
        • jecnak  

          Jasne, tak kdyz ti to nebude vadit, pridal bych se. Nejspis totiz ve stredu dorazim ze sluzebky trochu pozdeji. Jeste se domluvime.

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Blizi se cas na peklo vychodu. Kam mam udelat kosticku do kalendare? Spis sobota nebo nedele? v nedeli , 30/3 nebo 6/4(to jsou Flandry)?

      Aby to taky nedopadlo sobota Jested, nedele peklo,(a pondeli az streda ocistec).

      0 0
      • jecnak  

        Letos bohuzel nepojedu, jsme v Italii. Projedu snad misto pekla trasu Strade Bianchi.

        0 0
    • jecnak  

      Co myslite, bude v sobotu na Jestedu snih?

      0 0
      • Medunka  

        A co na Kozákově?

        0 0
      • Honzis  

        Asi bude, na krosce to dáš :-) Já jsem v sobotu na čerčanském chlumu, takže pojedu něco jedině v neděli.

        0 0
      • Internaut  

        Volal jsem na hotel a nahore to pry neni ono – k zaveru (od parkoviste u Jestedky) tam je snih se sterkem.

        0 0
        • jecnak  

          Tak to uz by se dalo dojit v bikovych tretrach. Ale klidne Koko. Holky ve Msene nam jeste letos nedaly (najist).

          0 0
      • Internaut  

        Tak muzem treba Koko…

        0 0
        • jecnak  

          Tak zitra v 9 u zvonice v Drevcicich >> Koko.

          0 0
          • jecnak  

            Kdyby to nekoho lakalo, tak i pres pekne pocasi vezmete zimaka, neb v Kokodole, kterym jiste pojedeme, bude piskovy posyp. Nahoru na Romanov pak obvykle byvaji piskove duny.

            0 0
            • Internaut  

              Díky dnes za trpelivost. Bylo to pro mne utrpení po vcerejsi krute parbe.

              0 0
              • jecnak  

                I u me to bylo trapeni zviratek. Snad se zitra pojede lepe.

                0 0
    • Internaut  

      Zítra je neděle a jedou se Poděbrady. Pro zájemce – sraz v 9.00 v Mochově u hotelu.

      P.S. Podle kuloárních informací se má přidat i jedna slečna, takže si umyjte kola.

      P.P.S. Sraz v 8.50 v Čelá­kovicích u vrtule je pro dlouhodobý nezájem zrušen. Škoda.

      0 0
      • jecnak  

        Mam uz kofeinovy deficit.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Prozatim mi kondicni trenerka Carmen na vysokohorskem soustredeni ordinuje gaucink, vychazky a zmenu jidelnicku (na obavane serie kratkych sprintu dle Dr. Montezumy zatim nastesti nedoslo). Ale po intervalech na schodech minulou nedeli me bolely nohy jeste dva dny :-).

        Pristi tyden bych rad v nedeli u vrtule, dovoli li Britsh Airways, rodina a jetlag, opatrne zacal ladit formu na klasiky.

        0 0
        • Delkim  

          no nazdar, vysokohorské soustředění… teď mi teprve docvaklo o co tady jde… ještě budeme rádi, když Hroch zvolní :) „pracovní“ cesta je celou dobu jen kamufláž :)

          budeš mít díky vysokohorskému pobytu významný nárůst absolutního množství červených krvinek díky zvýšené tvorbě hormonu erytropoetinu!

          0 0
        • šimlos  

          Super,služebně se cestuje nejlíp! :-)

          0 0
        • jecnak  

          Zajimave fotky. Budu se tesit na tve vypraveni.

          0 0
      • Medunka  

        ta slečna zas o ničem nevěděla …

        0 0
      • Honzis  

        umyl jsem kolo a chystám se

        0 0
      • Reggie  

        angína, příští neděli donesu omluvenku od odktora

        0 0
      • Medunka  

        Slušné to bylo

        110 km na silnici, následně skoro 20 na bajku. No nožičky cítím

        0 0
      • jecnak  

        Tam trapeni zviratek, zpet jarni pohadka.

        0 0
        • Honzis  

          tam bylo až nečekaně „frišno“, po odpojení jsem ve Velence sundával vestu i rukavice!

          Jinak příští sobotu běžím Kbely, takže kdyby někdo chtěl fandit a vidět 1500 „magorů“, tak může zavítat :-) http://www.palestrakbelska10.cz/propozice/

          0 0
        • blaf  

          ja se dnes vydal najizdet v Krkonosich, docela me prekvapilo jaky tu jsou kopce :) 1×% na zdv uplne vhodny neni

          nahore I docela dost snehu, ale nova zajimava zkusenost bajkovani ve snehu, je to docela zabava

          0 0
    • jecnak  

      Jinak dostal jsem tip na zajimavy cil v dojezdove vzdalenosti. http://www.bucickymlyn.cz/

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tam to znam, tam jsem najizdel predloni v breznu. Ale vevnitr jsem nebyl, a obcerstvovna na hrazi byla zavrena. Specialne okoli mlyna se mi moc libilo, a vubec ty konciny i dal. Pro vsema ctyrma.

        Jsme tam vlastne skoro byli, jak jsme najizdeli pred Baltem s Karlem a Medunkou, myslim ze v Rozdalovicich jsme davali zmrzlinu.

        0 0
        • jecnak  

          Rodicove tam byli vcera na obede a velmi si mlyn pochvalovali. Trasa pekna, hned bych se nechal zlakat.

          0 0
          • Delkim  

            jj, souhlas, před 5 minutami jsem si to naklikal do Garmina :)))

            Hroch i Internaut jsou záruka solidních tras :)

            0 0
    • jecnak  

      V sobotu vyrazime provetrat cyklokrosky na tuto trasu http://www.mapy.cz/s/9kAq Sraz ve 12h na startu trasy u brany do Satalicke bazantnice. Naklikana je nejdelsi varianta. Dame kavicku a neco na zub v cukrarne v Brandyse. Teren vhodny na cyklokrosku, ale mozno samozrejme i na biku. Tempo mirne.

      V nedeli v 9 v Mochove. Rozkaz znel jasne!

      0 0
      • blaf  

        sobotni trasa je pro me z ruky, navic se vracim z Harrachova tak bych to stejne nestihl

        na nedeli se hlasim, uz jsem natesenej na silnicku

        0 0
      • Honzis  

        neděle vypadá nadějně, po předpokládaném chcípnutí na Kbelech mi ta rovina ani vadit nebude :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja bych rad, ale uvidim rano. Po 3 nedelich mexicke uchyne ve zdravi me zakerne dostaly British Airways… krome toho budu mit v dobe srazu 2h rano..

        No ale jsem moc zvedav, jak se osvedci ty 2 kila nebo kolik cervenych krvinek co jsem si privez 9jsou mrchy tezky, maj hodne zeleza asi.) Kdyz pojedu, poslu Tome sms.

        Eda nejede?

        0 0
        • jecnak  

          Dej se dohromady. Radi si pripadne poslechneme tve vypraveni. Eda je aktualne na Morave.

          0 0
        • Delkim  

          já se bohužel nepřipojím, i když jsem se těšil a snažil vše stihnout, jsem ještě na SK :(

          0 0
        • Pavel  

          S Edou jsem včera jel já. No, jel. Plápolal za ním… :-D

          Až si zase někdy budu chtít udělat pořádnou kaši, tak si raději stoupnu k plotně… :)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            A my si pochvalovali jaka je to dneska pohodicka.

            0 0
            • Honzis  

              jo dneska pohodička, zase kulturní vložka k soutoku, tempo mírné, akorát zpátky Velenka – Kostelní Lhota avg 34km/h za něco stála :-) Blaf byl aspoň dřív doma :-) http://connect.garmin.com/…ty/453761734

              0 0
            • blaf  

              pohodicka az na tu cestu zpatky, to jsem plapolal za Honzisem :) diky vsem, Honzisovi zvlast, jinak bych se jeste ted motal nekde na ceste Lysa – Podebrady

              0 0
            • jecnak  

              U me dobry.

              0 0
          • Internaut  

            Dnes jsem vyrazil s breclavskou svih-partou na kafe do Lednice. Jeste rano jsem si rikal jestli to je po vcerejsi parbe dobry napad. Ale risknul jsem to. Sraz je kazdou nedeli v 9.45 u kulturniho domu a ja pozdej pochopil vyznam banneru (viz foto).

            Vyjelo nas asi 14 a nabrali jsme celkem svizne tempo. V rakousku zacaly odpadat prvni kusy a ja si pred Poysdorfem uvedomil, ze zustalo uz jen 6 hard-core jezdcu a ja. Zacaly mistni brdky a pro me peklicko. Hned za Poysdorfem v jsem chytnul 300–400m a ty jsem sjizdel 10 km v pekelnem tempu. Pochopil jsem, ze tady se na odpad neceka. Wild, wild east. Nastesti na hranici u Valtic byla urin pauza a ja se pridal ke skupine. Finale byl spurt na znacku Lednice a kafe jsem pil tresouci se rukou. Dobre to bylo, ale uz se tesim na Olivera.

            0 0
            • Pavel  

              Heleď, já včera s vodkama nezačínal… ;-))

              0 0
            • jecnak  

              My si tak vsichni notovali, jak se jede pohoda a nikdo to nehroti :-D

              0 0
          • Pavel  

            Tož dnes jsem si uvařil kašičku i bez Edy, takže AŽ takový frajer to není. Stačilo na cyklokrosce dát osm rozhleden v okolí BV… ;-)

            0 0
    • blaf  

      v sobotu bych si chtel dat kopecky, asi Edovu trasu pres Cesky Brod k Sazave nebo nejakou modifikaci

      pridal by se nekdo? cas srazu po dohode, ale nejspis bych mohl az pozdeji nez v obligatnich 9 v Mochove

      0 0
      • Medunka  

        Klidně si dejte kopečky, já se přidám až v neděli, čím víc unavení, tím líp :-)

        0 0
      • Honzis  

        já v sobotu běžím u nás v Pečkách, neděle podle toho, kdy budeme uklízet a bilancovat závod :-)

        0 0
      • jecnak  

        Asi jo. Nahod prosim cas srazu a trasu, at zhruba vim.

        0 0
        • blaf  

          trasu jestli to nebude nikomu vadit tak co sem uz daval (asi i jel) Eda: http://www.bikemap.net/…ce-lysa-cel/#…

          ja bych se pripojil mezi Kounicema a Vykani, sraz v Mochove bych videl tak na 10, jeste se musim zeptat doma :)

          kdyby mel nekdo navrh na jinou trasu tak klidne, je mi to jedno

          0 0
          • Delkim  

            jestli to chceš opravdu kopcovitější, tak doporučuji z minulého týdne jako základ použít trasu co dával myslím Teepex v Západní části, já to jel minulý týden a moc pěkný, podél Sázavy už je tam opravená silnice na Talmberk

            http://www.bikemap.net/…ly-do-kacova

            přikládám obr kudy jsem to jel já

            0 0
            • blaf  

              no chtel jsem jen kopecky, abych to taky s prevodem 46×26 zvladnul, jeste zkusim kouknout do mapy a treba neco vymyslet

              a ty se nepridas?

              jinak pro ostatni, vypada to, ze nakonec asi budu moct driv takze nejspis nebude problem klasika v 9

              0 0
              • Delkim  

                to je ok, nejprudší je asi kolem Sáz. kláštera, ale to je snad jen 200 m dlouhý, jinak tam jsou spíše táhlejší než prudké, fakt žádný extrém

                kéž bych mohl, na víkend dokonce v plánu i kopce mám a k Sázavě vyrazím, ale asi až neděle, zítra ráno si vyzvedávám konečně hotové nové kolo a pak musím do Blavy, předpokládaný návrat bohužel až tak neděle dopoledne :(

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  dej si pozor, na prvnich vyjizdkach je radove vetsi pravdepodobnost ze nekde lehnes ;-)

                  Ja budu moci pravdepodobne o vikendu jen jeden den, a jeste nevim ktery.

                  0 0
                  • Delkim  

                    to mi povídej, viz moje první jízda s Cosmicy… :((( nový mobil ti taky většinou spadne první den a pak půl roku nic :)

                    0 0
            • karliner  

              To je moc pěkná trasa.

              0 0
          • blaf  

            nebo treba neco takoveho?

            0 0
      • blaf  

        takze zitra pojedu k Sazave, budu vyjizdet tak, aby pro eventuelni zajemce z Prahy platil sraz ve standardnich 9 v Mochove, ja bych se k nim pripojil mezi Vykani a Kounicemi

        0 0
        • karliner  

          Trasa pěkná, ale popravdě si nedovedu představit zájemce z Prahy, který by jel kvůlivá tomuto okruhu na sraz do Mochova. No, možná ze Kbel nebo tak nějak. Případné Pražáky naber spíš v Mukařově.

          0 0
          • blaf  

            dobra pripominka, jsem zvykly na sraz v Mochove, ale samozrejme sraz je mozny kde bude vyhovovat…

            0 0
            • Delkim  

              no však někteří jezdí z Poděbrad na sraz do Mochova, aby mohli z Mochova jet do Poděbrad :)))))))) tak pak se nedivme, že nečekají, že se dá sejít i jinde :)))))))))))

              trasa pěkná, lepší než předtím

              POZOR, mezi Kouřim a Třebovle je slepá, uzavírka asi 300 metrů, nicméně lze to snadno projet, je to uzravřeno značkou a nějakou kupkou zeminy, ale za ten skoro rok co to trvá je to odhrnuto a přijde mi, že tam snad projíždějí i auty :) takže v pohodě!

              0 0
              • blaf  

                naposledy jsem jel Podebrady – Mochov – Podebrady – Lysa (skoro Mochov :)) – Podebrady takze ja uz nic nez Mochov neznam

                ono pro vetsinu lidi z tohodle vlakna ten sraz v Mochove i smysl dava

                0 0
                • Delkim  

                  jj, vím, to byl vtip :)

                  zase u konkurence na Západě kdyby se zboural Barrandovský most tak se asi už nikde nesejdou :)))))

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ale ten je pro většinu dosažitelný v rámci jednotek km a je to ve městě :)

                    0 0
                    • Medunka  

                      A když už jsme u toho, tak todle je vlákno „Praha východ“ :-)

                      Naštěstí, v Pze je tolik skupinek na silniční vyjížďky, že si každý vybere.

                      0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tak ja mam volnou sobotu nakonec. Takze v 9 projedu Mochovem a pojedu na Vykan a Kounice, kdyz se nepotkame, tak mezi ctvrt a pul 10 u pivovaru v Kounicich.

          0 0
          • blaf  

            ok

            0 0
          • blaf  

            Tome dik za spolecnost, vyber trasy a hlavne odtah poslednich 20km, jsem na srot :)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              JJ dik za prijemne jarni kiloapul. Jen ta lednova forma je fuc, na konci jsem byl uz dost vydovadenej, asi jsem se mel jeste stavit u Olivera na kafe.

              0 0
      • jecnak  

        Tak ja zitra pojedu toto http://mapy.cz/s/9nGZ Kdyby se chtel nekdo pridat vyrazim v 9 z Hornich Pocernic. Pripadne posunuti casu mozne. CX nebo bike.

        0 0
        • jecnak  

          Kdyby to nekdo chtel jet, tak sviznym tempem je to na 4:45 jizdniho casu. Je potreba pocitat, ze cast zelene za Milovicemi je nejaky stale pouzivany auto/tankodrom, takze za mokra tam muze byt vitecna bahenni lazen.

          0 0
    • Medunka  

      Tak pánové, další důvod, proč řádně šlapat do pedálů

      176 dní do startu!

      http://services.datasport.com/…r/LANDCZ.HTM

      0 0
      • Delkim  

        Oliver Cafe? že vy tam ty nedělní kávy nemusíte platit? :)))

        já se pořád ptám na závody, nikdo nic a nakonec komplet „kafe“ už je přihlášený :)

        0 0
        • jecnak  

          Jj tohle je idealni zavod pro zacatecnika :-D

          0 0
          • Delkim  

            hmm, na tom něco bude, prošel jsem si tu trasu, to může být maličko problém i pro nezačátečníka :) beru zpět :) Železný dědek to jistí :)))))

            se pak těším na report!

            a vzhledek k profilu závodu asi nedělní kávy odpadnou a bude pravidelný nedělní Ještěd? :)

            0 0
            • Medunka  

              No já už se těším na dvojboj Ještěd – Kozákov :-)

              Ale i na takový závod je důležitá ZDV

              0 0
            • jecnak  

              My budem mit takovy Alpsky trenink cele leto a pak ja jeste solo ultratrenink. Vic kdyztak osobne na kave.

              0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        oj oj…

        0 0
    • jecnak  

      Jinak nedele 9h v Mochove, klasika na kavu do Podebrad a nebo muzem i neco delsiho – trebas za Rozdalovice http://www.bucickymlyn.cz/

      0 0
      • Honzis  

        já zítra dopo nemůžu, uklízíme v Pečkách, ale jestli by jel Delkim odpo, tak to můžu – ale momentálně jsem totál grogy. Pečky 36:44 a na konci jsem docela hnil :-)

        0 0
        • Delkim  

          zrovna jsem se chystal napsat, že ráno kvůli rodině nestíhám ale o něco později bych vyrazil a chtěl jsem se inspirovat tvojí poslední trasou kolem Jevan, ty kopce jak jsi si dával :) zítra bych měl dle plánu nějaké dát, co ty na to?

          bylo by to v rozumném tempu, mám toho taky dost, dneska jsem přijel dřív a vyrazil otestovat nové kolo, mám za sebou 121 km svižnějšího ZDV avg 31,4

          něco jako na fotce, to jsem dával dohromady podle tebe

          0 0
          • Honzis  

            já můžu cca od 12,30hod z Peček, kdyžtak mi na mail pošli telefon – mohl bys mi jet naproti – kopce jsou už od Kouřimi/Brodu. Ale víc jak kilo nedám.

            0 0
            • Delkim  

              tak jsem naklikal případně docela pěknou trasu, v mailu máš telefon

              Pečky-Sázava-Mnichovice-Pečky

              0 0
          • blaf  

            za Rozdalovicema jsou taky nejaky kopecky, prijed se pochlubit s tou tvou raketou, vsichni na to jsou zvedavi

            0 0
            • Delkim  

              rád bych, ale časově to bohužel zítra ráno nevychází :(

              0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            A prvni dojmy?

            0 0
            • Delkim  

              já nevím jak to popsat a asi nejsem teď jako novopečený majitel moc objektivní, nicméně já jsem absolutně nadšený, proti „starému“ kolu je tam obrovský skok ve všem

              je to dáno určitě i tím jaké kolo jsem doposud měl, ale i z klasické obyč silnice by to byl určitě obrovský skok vpřed

              reakce kola na cokoliv co uděláš je neskutečná, jako pírko když do něj foukneš :)

              fantastická je akcelerace z minimální rychlosti a třeba do kopce, když se zvedneš ze sedla tak to pod tebou doslova letí

              víc to popisovat asi nemá smysl, jsem na nějaké „hlubší“ popsání proti vám všem ostatním až příliš velký laik, vypadalo by to směšně… každopádně pocitově jsem absolutně nadšený a rozhodně to není jen placebo efekt z nového kola

              zítra zkusím udělat pár fotek, kolo nakonec „prošlo“ i přísným zkoumavým pohledem manželky :)))

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                odchazim na cyklobazar.

                0 0
              • Honzis  

                S Delkimem jsme dali pohodu v kopečkách :-) http://www.strava.com/…es/119054654 vyzkoušel jsem jeho raketu a dobrý, ty Ultegry krásně brzdí, Dury se lehce točí a když bych nebyl mrtvej, tak bych třeba poznal i víc.

                0 0
                • Medunka  

                  hm, takže asi končím s ježděním s váma :-) nebo si budu muset pořídit motůrek

                  0 0
                • Delkim  

                  díky za svezení!

                  já nakonec dotočil 141 km avg 29,3 což na dnešní převýšení 1230 m beru u sebe jako slušný trénink

                  u tebe mi přišlo že se ti v těch kopcích snad ani nezvedá tepovka… chr chr chrt :)

                  s tím sedlem jsi měl pravdu, šlo pak v závěru nahoru o 1 cm a je to teď akorát!

                  0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Hmm hmm, tak stylove Dury nakonec. Pekne pekne. Akorat zeleny reflexni navleky bys mel vymenit za oranzovy :-)

                  0 0
                • blaf  

                  pekny, jen jak pise Hroch, navleky vymenit

                  0 0
                • jecnak  

                  Hezke a pojede urcite super. K ramu by vis slusely vysoky kola, ale tvuj vyber nizkych celkem chapu, i kdyz teda do konusu bych uz nikdy nesel.

                  0 0
                  • Delkim  

                    ještě dodám, že ta kola jsou provedení TL

                    Shimano Dura Ace WH-9000-C24-TL

                    takže pokud se objeví/přesvědčí důvod změny na TL, tak můžu případně obratem přezout

                    zatím jsem to obul do klasiky GP4000s, i když jsem chtěl původně zkusit 25mm, ale nepodařily se včas sehnat

                    0 0
                    • jecnak  

                      Ja vim, sam jsem o nich uvazoval, kdyz jsem resil Cosmicy. Nakonec jsem do nich kvuli rekneme obtizne dostupnosti nahradnich dilu nesel. V rafku bys uz mel mit pasku a v baleni s koly ventilky, takze staci plaste a mliko. Mam pripadne na vyzkouseni sjety Fusion, ale myslim, ze to neni treba. UST plast ti pujde nafoukat bez problemu pumpou.

                      0 0
                    • blaf  

                      kdybys chtel 25mm Contiky tak bych ti je asi i nechal, mam tu dva, jete cca 70 km takze jako nove

                      0 0
              • karliner  

                Obrovský skok ve všem – kromě designu, to je fakt tragédie :-)

                Nevím tedy jak na východě, ale všude jinde na silnici jezdí především design ;-)

                0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ja nemuzu dopo ani odpo :-(

          0 0
      • blaf  

        jak to zitra vidite? Podebrady nebo ty Rozdalovice?

        0 0
      • Reggie  

        Zítra se přidám, budu v 9 v Mochově

        0 0
      • Medunka  

        Ráno mráz, odpo pařák, trošku jsem se uvařila :-)

        Naše blbnutí před Zelenčí – aneb místo spurtu na ceduli http://www.strava.com/…ents/5583810

        Welness pro Edu

        http://www.wellness-drevcickypark.com/

        0 0
        • Internaut  

          Diky za tip. Blbnutí před Zelenčí vypadá hezky – 38,4kmh na 3 km. Teď jen zkus vydržet 4km. Pak 5, 6, 7 a tak dál…

          0 0
        • treatt  

          Jo jo, ráno totálně zkřehlé prsty, pak mezi 14–15h vedro na chcípnutí, k večeru před Prahou zase kosička :)

          0 0
        • karliner  

          To se to blbne s vichřící v zádech :-)

          0 0
        • Reggie  

          chtělo by to zaokrouhlit na 40 :-)

          0 0
          • Medunka  

            No uděláme to příště tak, že na první kopec to táhneš ty a pak je to v nohách Ječňáka a to tam ta 40 padne :-)

            0 0
            • jecnak  

              Stacilo by nejet na CX a nebyt mrtvy ze soboty. Pak je to spis o tom kolik uvisis.

              0 0
          • McBlacky  

            tak jestli jde o to tam mít asistovaný číslo, tak je lepší rovnou to natáhnout dodávkou nebo alespoň osobákem :)

            0 0
            • jecnak  

              Blizsim zkoumanim na Strave pochopis, proc je treba prejezdec.

              0 0
              • karliner  

                Za dodávkou s rolnou by to mohlo jít vytáhnout na 60 asi i s kompaktama.

                0 0
                • jecnak  

                  Nevim jestli neumis cist a nebo dneska pomaleji chapes.

                  0 0
                  • karliner  

                    Pochopil jsem to tak, že cílem je udržet QOM? Pomaleji chápeu nebo blbě čtu?

                    0 0
                    • treatt  

                      Evidentně to je jen stezka, ne silnice..

                      Btw Medunka je nejen QOM, ale i KOM..

                      0 0
              • McBlacky  

                asi nepochopím. To se tam nedá jet solo? Nebo v čem je problém?

                0 0
                • jecnak  

                  Tak se podivej na 1. muze a 2. zenu. Plati to i pro Karlinera. Pro dnes mene chapave napovim, ze jde o takovy hecovani paru.

                  0 0
              • treatt  

                Vida, tuhle stezku neznám..

                Btw tož místo dodávky motorka ne? :)

                0 0
    • Internaut  

      TrÖning zacal.

      Vcera Jested (sjizdny az nahoru). Dnes rano Kozakov. A nasledne jako bonus – kase z Jicina do Podebrad s cilem stihnout tradicni kafe drinkery (43 km s AVG cca 34 kmh). Nastesti bylo z Podebrad zpet tempo lidske – mel jsem toho uz tak akorat.

      0 0
      • jecnak  

        Nj, nejak jsme traum zakecali. Tak priste. Fajn to bylo.

        0 0
        • Vilma  

          Ahojky,jestli si pamatuješ na Vilmu z Časlavi? Moc prosím o radu mam tachometr ciclo master cm 4.4A všechny funkce fungují, jen nemůžu nastavit výškoměr,vůbec nejde.Tak neví kde je chyba.Děkuji.

          0 0
          • jecnak  

            Jasne, pamatuju. Tady je kdyztak manual http://ciclosport.com/…/91/cm-4–4-a a podle nej by se nejaka (i treba spatna) mel zaobrazovat, protoze tahle funkce vypnout nejde. Rekl bych, ze je neco spatne. Zkus pripadne jeste podle manualu nastavit domovskou vysku.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        no doprdeleprace­kurvafix. A ja si rikal co je s Internatorem ze drzi radiovy klid. A ona uz mu vychodni treningova grupka nestaci, on si kasi na solovku.

        priste se objevi v Mochove s gumou od traktoru na retezu za kolem.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          a po sedmy zrovna tak.

          0 0
        • Internaut  

          To nebyla rebelie – jen znouzectnost. Rodina byla v Jizerkach a ja za nimi vcera rano vyrazil – a trochu to vzal pres Jeschkenkoppe a dalsi hnusne brdky. Prespal a dnes brzo rano vypalil smer Podebrady. A pro jistotu jsem to vzal pres Kozakov. U Jicina jsem zjistil, ze neumim pocitat a mam cca 43km do Podebrad a jen cca 1:15.

          P.S. S gumou od traktoru jezdim, ale ne o vikendu.

          0 0
          • treatt  

            Jo tak byls to Ty, jsem si to říkal, když jste si to kolem mě prosvištili směr Nürmburg, kde já to měl už zařízeno a vracel jsem se prověřit kulinařinu do slavného Olivera.

            Mimochodem, karotkový krém stále stejně vynikající, linguine měly fantastické maso, těstoviny samotné domácí, výtečné, všechno výborné suroviny, akorát byly linguine samotné dost suché, velká škoda, protože jinak by to bylo na jedničku.

            Kafe ovšem trágoška, pozitivum je, že přestože lavazza, nemají to aspoň na klasicky krátkou dobu extrakce, takže není kyselé. Ale hořkopřepálená směs je teda daleka jakéhokoli požitku, dal jsem si preventivně rovnou capuccino, které to moc nevytrhlo, protože mléko nebylo správně vyšlehané, šampónovitá pěna, co se nemá šanci svázat s kávou, takže zespoda člověk vyskrne to neslavné kafe a pak zbyde plný hrnek smutné pěny. Tak jsem si přes Nymburk, Sadskou, Mukařov atd zajel spravit chuť do Jílového. Mají novou směs v nabídce, Guatemala + Jáva + Jemen, velmi zajímavá pestrost chutí s příjemně ovocitou kyselostí zezačátku, aby přešla do višňovo-čokoládových tónu a sladšího dojezdu. Přidání jakéhokoli mléka zbytečností. Ale to je v severním vláknu trochu offtopic :)

            Tož tedy díky za svezení, ušetřilo mi to spoustu sil na dlouhý den. A teda škoda, že mi včas nedocvaklo, co se děje před cedulí Poděbrad, Tomáš rozjel parádního Grega Hendersona, opravdu ostuda, že to nikdo nezakončil špurtem :) Jo a měli byste si to teda ošéfovat trochu líp, protože aby v místě srazu bylo lehce pod nulou a mrtvolně kosná mlha, když je všude kolem slunečné teplíčko, to je přísné :)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Možna že vlasatí gigolíci, co se tam přivalí v tričku s nápisem Café Kaňours svadět veselé pacošky a šklebit na hrneček maji nějakej speciální repelentní treattment- mě tam kava chutná.

              Teda je fakt ze jsem tam presel na male espresso, ostatní zpusoby me nijak moc neoslovily.

              :-)

              0 0
              • karliner  

                Popravdě – já jsem v teamu Café kaňours zřejmě omylem, protože mám rád, když káva má chuť kávy a ne višní, čokolády a o ovocné kyselosti ani nemluvě :-DDD

                0 0
                • Internaut  

                  Zrovna na ten popis od Treatta ziram a premyslim, co musi clovek absolvovat/mit vrozene, aby kafe dokazal takto popsat. Ja jsem se zatim dostal do stavu chutna/nechutna.

                  0 0
                  • Medunka  

                    Já zvládla jen první větu o kafi a jen mě napadlo, proč si ji objednává, když mu tam nechutná. Asi proto, aby měl o čem psát

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Me je zas zahadou, jake tony a dojezdy muzou citit takovi lide v cibetkove kave (a proc ji vyhledavaji).

                    0 0
                    • treatt  

                      Jestli spadám do kategorie „takoví lidé“, tak nemohu sloužit, neb ji nevyhledávám, ani tedy nijak nezamýšlím :)

                      0 0
    • jecnak  

      Edo ve stredu v 17:30 u tebe? Mohli bysme zkusit dat to co jezdim – stezku do Kostelce a pak zpet pres Lhotu a Karany.

      0 0
      • Internaut  

        Ve stredu nebudu moct :(

        Co zitra?

        0 0
        • jecnak  

          Tak zitra ve stejny cas a na stejnem miste? Dneska to z prace taky nebylo zle – viz foto.

          0 0
          • Internaut  

            OK

            0 0
            • jecnak  

              Takhle nejak http://mapy.cz/s/9oXk . Zkraceni i prodlouzeni moz­ne.

              0 0
              • Internaut  

                Dobre to bylo, tempo celkem svizne ale porad akorat. Za tmy v lese u Brandysa a Karaneho to bylo jako bych nahanel Trona (to ty reflexni pruhy mavicu).

                0 0
                • jecnak  

                  Prijemne to bylo, i kdyz ke konci mi uz nejely nohy. Nejak jsem si za vikend nalozil vic nez jsem byl za pondelek schopne odpocinout.

                  0 0
                • treatt  

                  Jo, ta bunda je fakt skvěle viditelná..

                  0 0
                • blaf  

                  pokazdy kdyz ji mam na sobe tak si rikam, ze bych rad videl co vidi ostatni, proc na me tak koukaji :)

                  0 0
    • treatt  

      Kolegové, nemáte někdo náhodou doma plonkovou tu přední spodní zástěrku na Cruda? V úterý večer po práci jsem ji někde cestou potratil, ani jsem si toho v provozu nevšiml :/

      0 0
    • Delkim  

      dnešní výsledky krevních testů potřebné k zítřejší zubní operaci (osmičky ven) ukázaly všech asi 30 hodnot přesně v toleranci s výjimkou tří a zrovna těch pro výkonnost nejdůležitějších :)

      erytrocyty + hemoglobin + hematokrit, všechny pod limitem

      asi vyrazím do hor nebo si seženu EPO :)

      mějte fajn víkend, já budu „jíst“ brčkem a konzumovat Aulin či jiné léky na bolest :(

      0 0
      • blaf  

        at jsi co nejdriv ok

        0 0
      • jecnak  

        Sakra, tohle jsi si mel nechat udelat v listopadu. Ja teda mam co rikat ;-) Bohuzel zuby te zradi spolehlive vzdy v nejhorsi chvili. Drzim palce, at nedostanes ATB, s tema se rekonvalescence na puvodni formu prodlouzi prakticky na dvojnasobek.

        0 0
        • Delkim  

          jj, tak mi ukaž někoho koho to nezlobí a bude to řešit „preventivně“ :))) na to já jsem ohledně zubů moc velký posera :)

          někdo je za pár dní fit a někomu se to táhne, uvidíme, snad budu mít štěstí a aspoň mi mezitím třeba zase stoupnou ty červené krvinky :)))

          btw během EKG jsem měl tep 42/min, doktorka z toho byla nějaká divoká, tak jsem jí řekl že to je ok, že večer u televize mám i po 35 :)

          0 0
          • jecnak  

            Druhou 8 jsem si nechal vzit preventivne, prvni sla az po dlouhem premlouvani. No ja s tepem a doktorama mam vyborny zkusenosti taky. Pak teda jeste s tukem :-)

            Preju at se z toho rychle oklepes. Trhani ani bolest mi neprisla tak blba, jako to, ze jsem dva dny nic nejedl. To pochopis az ti poslu ten prehled. Zjistil jsem totiz, ze cely den kontinualne zeru :-D

            0 0
            • Medunka  

              náhodou, Štědrovečerní večeře byla díky tomu unikátní a strávit 2 dny koukáním na TV jsme taky přežili, hlavně když celý den běžel seriál z indického help desku :-D

              0 0
            • Delkim  

              beru si do nemocnice mixér a protein :)))))

              0 0
      • karliner  

        Člověče, to jsem asi nějakej pitbul v lidským těle, protože mně vytrhli tři osmičky a čtvrtou přesadili najednou a zvládl jsem to se dvěma Ibalginy a o dva dny později už jsem drandil po Toulovcovejch Maštalích..

        0 0
      • Internaut  

        Hodne zdaru, zdravi.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hale ja vim ze uz je to passe, ale neni to lepsi delat to v lokalni narkoze po jednom? Prece jen je to mensi zasah nez se nechat uspat a mit orvanou hubu ze vsech stran.

        Prosel jsem si tim vickrat nez bych rad a neni to tak strasny (a ze v tom byly chutovky jako resekce ), spravi to pytlik mrazeny zeleniny a za dve tri hodky jsi OK.

        Tak tahni a srustej!

        Jo a nechal sis aspon dat narkozu xenonem? Pry mj. vyvolava produkci prirozeneho EPO ;-)

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Jel by nekdo zitra dopo silnici, nebude li scat? Mam volno ale jen tak do 1h. Smer libovolny, treba Loucen-Mcely?

      V Ne nemuzu.

      0 0
      • jecnak  

        Rano si zavolame?

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          JJ, tak kolem 8h.

          0 0
          • jecnak  

            Tak nakonec dobre. Zitra asi budem muset vyrazit stejne jako dnes pozdeji dle situace.

            0 0
            • blaf  

              Ja dnes vyrazil ve tri a ten vitr byl strasnej. Podebrady – Stara Boleslav byla hrozna cesta. Zase zpatky to byla parada.

              Zitra planujete pozdeji vyrazit do Podebrad nebo jinam?

              0 0
              • jecnak  

                Neplanuju nic, jelikoz nevim jak bude zitra a myslim, ze to nevi ani rosnicky. My vyrazime operativne a nejspis na kroskach se schovat v lesich jako dneska. Proti vetru lesem, po vetru po silnici ci stezce.

                0 0
      • karliner  

        Bych jel, ale musel bys opustit východní roviny :-)

        Ukázal bych Ti Monte Velíz a nalil pár Matušků..

        EDIT – všiml jsem si té šílené hodiny a beru zpět, rozhodně mi v 8 NEVOLEJ :-))

        0 0
    • jecnak  

      Na zitra asi budu verit rosnickam a pripadne vyrazim az prestane lejt.

      0 0
    • Internaut  

      Dnes to bylo zajimave. Smerem do Podebrad jsem mel asi formu, protoze to jelo kolem 40kmh. Po kave a ciskejku u Olivera me forma opustila, protoze jsem byl rad za 27kmh.

      0 0
      • jecnak  

        Jestli ty si nevymyslis. 40km/h v ZDV neni mozny. :-D

        My dneska skoncili neslavne. Ja druhy defekt za 3 dny (dojizdeni na poloprazdnym) a Jitka urvala lanko presmyku. V lese ale prijemne. Jen by to chtelo les z Podebrad az domu.

        0 0
        • Pavel  

          Jestli v tom nemaji prsty ty dnešní větry… ;-)

          0 0
          • jecnak  

            Kouzla s Notubes. Pichnes, ujde ti to na cca 15psi, dojedes domu, nafoukas a na tom miste a nic, do rana tlak drzi. Druhy den vyrazis a najednou fjuuu a mas prazdny. Takze jsem vcera to misto na plasti radsi podlepis flekem. A jeste ze jsem dneska hral hrdinu a nevzal si „na ten kousek“ dusi ani pumpicku. Doma samozrejme nic nenalezeno, ale pocitam, ze tentokrat to drzet bude. Pumpicku a dusi si zitra beru. :-)

            0 0
        • Internaut  

          Z Podebrad jsem to vzal asi tou nejfoukavejsi cestou a byl jsem vdecny za kazde vetsi auto. Bylo to dost na palici drzet nejakou rychlost. A do toho ten narazovy vitr – jsem si pripadal, ze jsem vjel do tenisove site…

          0 0
          • Delkim  

            hoj :)

            tak to jsem ty zuby nakonec ještě naplánoval dobře :)))

            v pátek se mi na to vrhli, byl jsem na sále 4 a 1/2 hodiny a přes noc jsem si v kapačkách užíval nějaké lehké opiáty :))) byly to moudráky a u jednoho zubu nějaká extrakce nebo kanálky či co

            v sobotu mne propustili, vyfasoval jsem na bolest Tramal a Veral, něco proti otokům, lehká antb jako prevence a mrazící pytlíky jsou můj věrný kamarád :)

            samozřejmě mi to nedalo a dneska jsem v KT odjel na trenažéru u televize 2 hodinky… tajně, holky byly v divadélku, to by mi tentokrát asi neprošlo :)))))

            zítra ráno jdu na odběry ohledně toho železa, sám jsem na to zvědavý

            0 0
            • jecnak  

              Tomu rikam cyklozavislost. :-)

              0 0
            • Breakpain  

              To koukám, mně když vyndali dvě osmičky, tak jsem na kolo ani nepomyslel prvních 14 dní :D

              0 0
            • Medunka  

              To jsem nečetla :-)

              Abychom za tebou pak nechodili na návštěvy s banánama. Radši pár dnů odpočinku, to neuškodí!

              Jinak si asi budem muset pořídit větší lednici :-) Aby se nám to jídlo někam vlezlo.

              0 0
          • Medunka  

            Já ráno navrhovala variantu jet do Pardubic a zpět vlakem :-D

            0 0
            • jecnak  

              Jenze ty mas rano v … :-)

              0 0
            • Internaut  

              Jake Pardubice. S tim vetrem vcera jste to mohli vzit az do Trebove nebo Olomouce. Hedvika a Vaclav C. by zirali… :)

              0 0
    • Delkim  

      tohle vám sem prostě musím napsat, to nezažít tak tomu snad neuvěřím…

      včera konečně ustoupily otoky tváří, ledování pomohlo, zlepšilo se to

      dneska jsem šel k doktorce na výsledky toho železa, co jsem si nechal otestovat díky nižšímu krevnímu obrazu

      no a doktorka na mne hned ve dveřích vyhrkla, že co se děje, že jsem celý žlutý!!! tváře skutečně mají lehce žlutou barvu, nicméně je to souměrně na obou tvářích stejně

      a že jaké beru léky na bolest a jaká antibiotika a že se jí to nelíbí, že má podezření na žloutenku nebo že jsou poškozená játra!!! okamžitě psala žádanku na infekční na Bulovku a že ať tam hned jedu, že tohle není legrace…

      byl jsem okamžitě totálně vyklepanej, představa žloutenky, konec kola na x měsíců, speciální diety, doma malé děti, práce, atd… prostě pro mne naprosto nepředstavitelná věc!!! na Bulovce jsem vyklepanej dvě a půl hodiny čekal na příjmu a pak to přišlo…

      sympatická starší doktorka, přečetla si žádanku, přečetla si zprávu o zubech a povídá: „co tady děláte? to vás sem poslal váš praktik, protože máte na obličeji dvě modřiny po ustoupení otoků po extrakci osmiček?“

      jsem něvěděl co si mám myslet, jestli se mám smát nebo brečet… udělala mi nakonec aspoň pro jistotu krevní obraz a jaterky a světe div se, některé hodnoty jsem měl dokonce lepší než před zákrokem… a všechny v normě!

      škoda že tam už dneska odpoledne ta moje praktička nebyla, asi bych na ní nebyl moc příjemný, těch několik hodin obav fakt nic moc zážitek…

      0 0
      • jecnak  

        To je bohuzel bezna realita naseho zdravotnictvi. Nekdy si rikam, co vsechno se da v honbe za body podnikat.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        pujc si od zeny trochu zdravicka na tvare, zluta s cervenou da oranz a budes aspon o vikendu ladit k ramu :-)

        Jinak no comment.

        0 0
    • jecnak  

      Sobota? Doplneni kofeinu? V 9 v Mochove.

      0 0
      • jecnak  

        A pokud by byla chut, cas a pocas muzem to protahnout na Zehun a Zizelice. Casto tam z dalnice pokukuju po moc pekne silnicce.

        0 0
        • blaf  

          ja nejspis jo

          jakou peknou silnicku myslis?

          0 0
          • jecnak  

            Zkusil bych pridat toto

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              JJ, akorat z Polnich Chrčic bychom to mohli natahnout vedle na Ohaře :-)

              0 0
            • blaf  

              cesta az na par useku dobra, pocasi snad dovoli

              0 0
            • hasbro  

              Zdravím, pokud můžu doporučit nějakou trasu na silničku, tak je to tahle: http://www.bikemap.net/…burk-mochov/?…

              V úseku Libice-Žiželice je to stejný jako ta naplánovaná, pak to vzít severní stranou zpět, naklikal jsem to tak, jak já jezdim, když tam jedu, a i dál za Nymburk trochu jinou trasou než vy většinou jezdíte přes Kostomlátky, horem je tam teď skoro novej povrch od loňska přes Kamenné Zboží. Občerstvení na trase benzínka před Městcem Králové, obecní studna v Dymokurech u kostela, pumpa v Budiměřicích, no a v Nymburce dle libosti.

              0 0
              • jecnak  

                Diky. Asi to zkusime.

                0 0
                • hasbro  

                  Pokud nebudete potřebovat nabrat čistou vodu v Dymokurech u kostela (nebo spíš u hřbitova :-)), je možný to vzít v úseku 37–44km přímo přes Činěves, tam je ale nutný trefit správnou silnicí (č.330) a odbočit až druhou odbočku, ale vy máte určitě někdo nějakej přístroj na GPX, tak by neměl bejt problém.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Ano, uz to mam mrsknute v navigaci. Jistota je jistota.

                    0 0
                    • blaf  

                      silnice Cineves – Netrebice je zavrena, objel bych to pres Umyslovice

                      0 0
                      • hasbro  

                        Aha, tak to je zrada, ale malá, podle dopravninfo.cz je v rekonstrukci jen malý úsek od Činěvsi ke křižovatce od Dymokur asi 1200m, takže mnou naklikaná trasa horem přes Dymokury by měla bejt průjezdná bez problémů. Přes Úmyslovice bejval hodně slušnej tankodrom ve směru na Pátek, radši horem.

                        0 0
                        • blaf  

                          jestli je to z Dymokur prujezdny tak ok

                          Cineves – Umyslovice je ok, jen Umyslovice – Netrebice je hruza, v Umyslovicich to minulej rok opravili tak to neni tak zly

                          0 0
                          • hasbro  

                            No tak pokud to nepude, ale doufam, ze jo, tak potom bych se vrátil do Dymokur (i kdyz je to zpatky do kopce) a jel přes Krinec po c.275 a pak dolu po c.329 a dale po trase. No a nebo rovnou z Cinevsi pres ty Umyslovice.

                            0 0
                          • hasbro  

                            Na stránkách obce Činěves je to taky, uzavřeno jen po křižovatku od Dymokur: http://www.cineves.cz/…–31.7.2014/

                            takže trasa z Bikemap.net by měla být OK.

                            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ja taky jo.

          Rad bych trochu protah, 100+, pokud pocasi a forma dovoli (chmury z nedostatku casu na kolo tehle tyden rozptyluju na banketech a v konferencnim bufetu)

          0 0
        • Medunka  

          Pěkné to bylo, až jsem doma po příjezdu trošku vytuhla :-) To ten spurt na Zeleneč.

          Hláška dnešního dne „Jede výtah“ mne opravdu velmi pobavila!

          Nová položka snídaně „croissant menu“ vynikající. Přímo z trouby, skvělá višňová marmeláda a jestli mělo kafe nějaký ocásek, na to nejsem expert :-)

          Jinak Hrochu, ten Váš nový kočičák, nevypadá trošku jinak?

          0 0
      • Internaut  

        OK, budu tam. Hrochu, 8.50 u vrtule?

        0 0
      • Honzis  

        když ráno seberu morál, tak zajedu mrknout za Bydžov na závod co pořádaj kámoši. Jinak dám s váma kafe, ale dávám tomu 10% :-)

        0 0
        • Delkim  

          tak jsme se dneska potkali, viď? já si taky nebyl jistý, ale pak jsem se za tebou otáčel a ty dlouhý hubený nohy mi byly povědomý :))))) ta cesta zpátky v tom větru, to byl dneska očistec :( sice teplo, ale nakonec jsem byl v tom větru rád, že jsem měl neprofuk vestu!

          0 0
      • blaf  

        dobry to bylo, prvni zahradka, vybornej cheesecake, super pocasi, na zaver zmrzlina v Podebradech za odmenu :)

        0 0
        • jecnak  

          Jarni parada. I ten rekord jsme trochu vylepsili.

          0 0
          • hasbro  

            Trasa byla OK?? Jestli jste to jeli z Prahy do Prahy tak to jste teda kabrňáci, to je tak 160km …

            0 0
            • jecnak  

              Nakonec, vzhledem k tomu, ze vsichni byli spis unavenejsi a hlavne visela hrozba deste, jsme to pojali zcela klasicky. To jest jen Podebrady a zpet.

              0 0
          • Internaut  

            Tak kolik? :)

            0 0
            • Medunka  

              Ste mohli počkat, v balíku by to bylo lepší :-) Jeli sme chvílema přes 50

              0 0
      • Internaut  

        Diky. Dobre to bylo. Pocasi super a doufam, ze to tak uz vydrzi.

        0 0
        • milmat  

          Díky, že jste mne nechali přežít. Díval jsem se do statistiky a včerejškem jsem více jako zdvojnásobil nájezd tento rok :-)

          0 0
    • MichaelSimek  

      pokud je tu ten silnicar co me a kamarada odtah po radotin-smichov stezce, tak dekuju, po tech 5h v terenu to bylo prijemny

      0 0
    • Delkim  

      já vyrazím v podobný čas, ale vezmu tu trasu (co nahodil Hasbro) bohužel rovnou z Mochova bez klasických Poděbrad, nejpozději ve 13 hod už musím být doma, holky jedou do nějakého čínského národního cirkusu a já musím hlídat tu nejmenší

      možná se ale cestou potkáme, zkusím to v mapě naklikat abych se vám někde cestou připletl :)

      zuby sice ještě bolí, ale dneska jsem to stejně nevydržel a dal necelých 130 kolem Sadský a po druhé straně přes Kostomlaty, klasické kolečko několikrát dokola

      0 0
      • jecnak  

        No hlavne to nerikej Martinkovi.

        0 0
        • Delkim  

          to musím, takový pěkný a vydřený kilometry by mi přišlo líto nezapsat do tréninkového deníku :)))))

          zítra taky a v neděli si dám odpočinkové ZDV na trenažéru u Eurosportu a jejich Milán-Sanremo :)

          0 0
          • jecnak  

            Ja si o techhle kilometrech, respektive hodinach, kdy clovek trenuje a neni uplne ok myslim, ze by se mely spis odecitat. Ale pri takovem pocasi te docela chapu.

            Dorazil ti posledni mail se souhrnem od ponedeli do stredy? Neurguju, jen se ptam, jestli se nekde nezatoulal. Uz takhle jsi mi hodne pomohl, citim se o hodne lip.

            0 0
            • jecnak  

              Uz to ctu, dik.

              0 0
            • Delkim  

              sobota odpol až cca. středa má pršet… to prostě nešlo vydržet… zejména po tom včerejšku na Bulovce, kde jsem čekal několik hodin jak idiot se „žloutenkou“

              tady vždycky radí ti, jež by se ve stejné situaci zachovali nakonec stejně :))) stejně jako bych ti teď takhle radil já, ať seš raději doma a sám bych (jsem) to nevydržel :)

              0 0
              • jecnak  

                Tj na vycisteni hlavy dobry. Na to kopani do ****** za blbost je trener, takze uz mlcim ;-)

                BTW forma stoupa, dneska jsem v Klanovicaku predjel Pendolino.

                Ne nemelo poruchu, jen pripravujou rekonstrukci trate, takze chvili jelo krokem a pak se pomalu rozjizdelo, tak jsem neodolal.

                0 0
                • Delkim  

                  až začne couvat tak napiš, to pak zkusím i já :)))))

                  v Úvalech začala od pondělí totální rekonstrukce nádraží a okolí, zavřené celé ulice pro parkování atd… má to trvat snad celý rok, je to tam teď katastrofa

                  0 0
              • Medunka  

                Pravdu máš. Když to nemůže vydžet, tak jede se mnou na bajka o to má kompenzaci :-D

                BTW děsně mě baví, když já jedu na bajku a on na CX a okomentuje to, že aspoň bude mít motivaci v terénu sjet to, co já. Ale doháje, kdo ho má na přejezdech hákovat, když to rozjede přes 40!

                0 0
    • Internaut  

      Zítra je neděle, čas kávy. S pravděpodobností větší než menší bude pršet. A pokud bude pršet méně než více, tak s pravděpodobností větší než menší vyrazím. Snad jsem to napsal jasně.

      Sraz v 9 hodin v Mochově.

      0 0
      • Medunka  

        Jestli jsi vyrazil, tak jsi slušný masochista

        0 0
        • blaf  

          ja puvodne planoval prvni letosni valce, ale nejak se mi z toho udelalo nevolno tak jsem se radeji oblekl a jel ven, sice tam prsi, ale neni to zase tak hrozny

          0 0
        • Internaut  

          Bylo to velmi osvěžující. Právě jsem přijel.

          U Poděbrad, jsem dostal luxusní kalužo-dávku od projíždějícího auta. Chvilku jsem si myslel, že to bylo hasičské letadlo…

          0 0
      • Honzis  

        v sobotu jedou šlapky Ještěd – http://vinohradskeslapky.com/diskuze.php… jaké má kdo plány? vzhledem k nedělnímu běhu v Davli bych dal spíš obligátní „kilo“, klidně i s nějakou vlnkou :-)

        0 0
        • Mikikuba  

          já jedu v neděli Praha-Klínovec-Praha:) pojeď

          0 0
          • Mikikuba  

            Ještěd je ohraná nuda…:)

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Jo, ale třista z místa je ve třetím měsíci přeci jen velké sousto ;-) (pro mě určitě)

              0 0
            • Mikikuba  

              Klínovec ohraná nuda nebyla nakonec 285 3600prevysení 11:19 čili 25,2 průměr, vše na pohodu objemově.spoko­jenost.a hlavně v cíli jsem byla úplně v poho a koleno taky! Bude report i fotečky…

              0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            To je mi nějak povědomé…:-)

            0 0
          • karliner  

            Jenom jednou?

            0 0
          • Honzis  

            bys musela jet směrem na východ za mnou :-) a já potřebuju v neděli fungovat – do davle, tam 4km běh do vrchu a zas domu.

            0 0
            • Delkim  

              jestli do té Davle jedeš na kole tak to pak v Davli přeplavej Vltavu a máš to rovnou jako triatlon :)))))

              to máš z domova tak 75–80 km a určitě i nějaké ty pěkné výškové metry, ne? a ještě si povezeš na zádech boty, náhr. oblečení a tak?

              0 0
              • McBlacky  

                jestli to je na seriál Kopec tak to jinak nemá cenu, zabít celek den pro malej závod se nevyplatí.

                Navíc na běh ti stačí trenky-tričko a boty. To zabalíš i do menšího batohu, nebo středního camelu

                0 0
                • karliner  

                  Chtěl bych jen podotknout, že boty na běh potřeba nejsou, páč každej zná story Abebe Bikily :-)))

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ten měl kliku že neběhal blízko chatařských a chalupářských kolonií v ČR, to by daleko nedoběhl :)

                    0 0
                • Honzis  

                  přesně jak píšeš, pražský kopec. Beru jen boty, trenky, triko a drobnosti do 18l báglu a mám to 65+65km.

                  0 0
        • Honzis  

          jen nástřel na sobotu – Hroch, Delkim, Honzis, …

          0 0
    • Internaut  

      V sobotu jedu na Ještěd. Nepojedu se šlapkama – jedu přímo tam i zpět (Benátky – MBol – MnHradiště – ČDub).

      Pro zájemce sraz v 8 hodin v Brandýse (pokud se nikdo neozve beru to z ČelEj přímo přes Sojovice).

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Chjo. Takovy pripady nelze nechat bez dozoru… ve 3/4 8 u cedule. Koneckoncu uz jsem tam rok nebyl.

        P.S. Sorry boys. Delkime, je to rovina s jednim brdkem uprostred, to by ti proslo.

        0 0
        • Internaut  

          OK. Videl bych to spis pohodove – po vcerejsku a strede me boli kopytka…

          0 0
        • treatt  

          Hm, tak to je ovšem lákadlo. Asi bych se připojil, pokud mě vezmete..

          0 0
        • Delkim  

          budu mít co dělat dát se na zítra dohromady, 156 km avg 30 km/h 1300 m, silová vytrvalost a prahové intervaly

          zavolám Honzisovi, aby když tak nezůstal plonk, na ten Ještěd bych se viděl někdy příště a rozhodně více odpočatý

          asi dáme něco na severu od Labe, jak jsem ti psal návrhy do mailu nebo Honzis sem včera dával, nějaké pohodovější kilo-kilo_dvacet směr Loučeň, Chleby, Dětenice a tak

          0 0
          • Honzis  

            tak jsme se domluvil na 9,30hod Český Brod u Lidlu a jedem sadská – nbk – mcely, když by někdo měl zájem. zpátky bych dal kafe u Olivera.

            0 0
            • Delkim  

              přesně co jsem si přál, parádní ZDV!!! a supr trasa Tour_De_Vesničky :)

              122 km / 30,4 km/h / tepy 118!

              0 0
              • Honzis  

                jo dneska luxus! http://www.strava.com/…es/124877466 – počasí, dort, káva, akorát ta ztráta v Seletickém kopci :-) Madona funguje, ale šlapat se taky musí …

                0 0
                • Delkim  

                  tady je těch několik vychytávek co jsme se bavili:

                  zadní blikačka do sedla Fizik http://www.kupkolo.cz/…izik_z94345/

                  momenťák i pro Pata a Mata :) http://www.kupkolo.cz/…-t20_z95145/

                  mini hustilka http://www.kupkolo.cz/…i-59g_z5752/

                  mini taštička Scicon, vejde se tam duše, lepení, integrované montpáky a vejde se tam i ta hustilka! http://www.kupkolo.cz/…m-230_z2980/

                  diagnostická váha Beurer http://www.mall.cz/…beurer-bf100

                  fantastický bezlepkový koláč od šéfkuchařky Saxo (vyzkoušel jsem všechny její recepty, kdyby někdo chtěl nějaký probrat) http://www.youtube.com/watch…

                  a jak laikovi vysvětlit co je skutečná cyklistika http://www.youtube.com/watch…

                  0 0
                  • jecnak  

                    ad 1) máme s tím v práci jen špatné zkušenosti, že to zákazníci ztrácí. Jitka

                    0 0
                    • Delkim  

                      dík, to jsem si nechtěl přečíst :)))

                      jinak je to supr věc, všechny stávající blikačky mi na té trojúhelníkové sedlovce totiž nedrží a vychylují se do stran :(

                      0 0
                  • jakub_kencl  

                    Sice to nebylo pro mě, ale díky za ten koláč, hned ho prubnu pro dceru :-)

                    0 0
                    • Delkim  

                      tu mouku já míchám půl na půl kukuřičnou s rýžovou a jde to i bez té xantamové gumy, špatně se shání, jen to pak není tak kompaktní když to ukusuješ :)

                      zkoušel jsem čerstvé jahody, kompotované broskve, meruňky i třeba hrozinky a ty mandle jsem zkoušel i lupínky

                      posledně jsem část mouky nahradil ořechovou (najemnou rozmixované mandle a lískové ořechy) a byla to paráda! to jsem samozřejmě dal ale méně oleje

                      uupeču, rozdělím na jednotlivé porce, zabalím do potr. folie a dám do mrazáku

                      pak stačí 1–2 minuty v mikrovlnce a po tréninku to je ta nejsladší odměna na kterou se těšíš celý švih :)))

                      jestli chceš ještě nějaký tip na bezlepkový koláč tak bych ti mohl, až se vrátím domů, napsat recept na jeden naprosto fantastický koláč z mandlové mouky a mrkve, fakt nářez! dělám na něj nahoru citr. polevu a ten kontrast ořechy/sladko/ky­selo je nádhera!

                      0 0
                  • karliner  

                    ad 3 – tím jde něco napumpovat?

                    0 0
                    • Delkim  

                      taky se mi to nezdálo, tak jsem to doma samozřejmě raději zkusil

                      asi po minutě usilovného pumpování tam byly 3 bary a za další minutu 5 barů a dalo by se ještě něco přidat, ale na otestování mi to stačilo

                      jednoznačné pozitivum hustilky je její velikost resp. „malost“ PLUS že pumpičku napřímo našroubuješ na ventilek, tj. žádné úniky vzduchu kolem atd…

                      měl(mám) jsem Topeak Race Rocket, nicméně natržené kapsy už mi fakt nebavily a ta se do malé brašny fakt nevešla, i když s ní tedy bylo napumpování fakt pohodička

                      http://www.kupkolo.cz/…erna_z94657/

                      0 0
                      • karliner  

                        Nojo, ale 5 barů je tak na opatrný docourání se k nejbližší pumpě…

                        0 0
                        • Delkim  

                          jestli mi slíbíš espresso nebo malé pivo tak ti mohu zkusit pumpovat 3 minuty na maximum a změřit kolik to dalo, já netvrdil že 5 barů je maximum, jen mi to jako 2 minutový pokus stačilo

                          ale má to smysl? tu pumpičku zvažuješ a nebo se jen nudíš? :)

                          0 0
                          • karliner  

                            No, já bych chtěl také nějakou malou(hezkou) pumpičku, ale na druhou stranu zase chci pumpičku, kterou dokážu v případě potřeby nafouknout žiletku aspoň na nějakých 7 barů. Vozím tuhle jenom jinak obrandovanou. Je hnusná, ale lehká a svůj účel plní.

                            0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              Ja mam toto, vel S a nafouknout sinicku jsem tim zvladnul i vicekrate za vyjizdku ;-)

                              I ta plastova co mas je celkem funkcni a vydarena, pouzivam ji leta na biku.

                              0 0
                              • karliner  

                                Zaprvé – jestliže Hroch nějakou pumpičku doporučí, díky jeho obřím zkušenostem s pumpováním během vyjížděk bych mu 100% věřil.

                                Ale na druhou stranu – kupovat si za 793,–Kč umpičku PO SLEVĚ, jejíž původní cena byla 782,–Kč nebudu. Nebo možná jo, ale ne u těch matláků z Koloshopu :-)

                                0 0
                                • Hroch obojzhivelnyj  

                                  ..a to jsi asi ani necet ten popis celej. Ale proti pumpe jako takovy nic moc nemam. Jen mozna na nejake vyjizdce s tebou si budu prat, aby byla delsi a bytelnejsi.

                                  0 0
                            • Delkim  

                              potvrzuji, těch 7 barů pumpička dá, vyzkoušeno!

                              0 0
                        • treatt  

                          Jak se to vezme, poslední dobou jsem si zvykl jezdit na celkem podhuštěném, začlo to s příchodem UST na zimáka a najednou jsem automaticky přestal tak moc dofukovat i dušové verze, na popojíždění po městě mívám kolem 6ti, ale i o něco míň, je to nesrovnatelně pohodlnější a pokud nevletíš do nějaký hrany a neuděláš snake bite, tak pohoda. U větší díry mi přijde, že to je šumák, když ji trefíš, je to destrukce tak jako tak, je to jen otázka rozsahu. Praktikuju to takhle už tak půl roku a zatím žádný defekt..

                          Třeba sobotní Ještěd jsem do obou nedával přes 7..

                          Jinak já bych zas potřeboval ty plastový držáčky pod bidon na Gung-hovku, blbě se odhaduje, na co by to mohlo pasovat :)

                          0 0
                          • karliner  

                            Tak 5 barů a 7 je trochu, docela, vlastně dost velkej rozdíl, ehm…

                            Ale klidně si jezdi na 5 barech, když ti to vyhovuje, já si s dovolením budu bušit na 8 a podle toho budu volit i pumpičku :-)

                            0 0
                            • treatt  

                              Při tom blomcání po Praze mívám spíš blíž pěti, jak sedmi, ale to je jedno :)

                              Za mě prostě není nad Gung-hovku, akorát mi ji teď jistý šikula „otevřel“ silou, místo otočení, takže výsuvná hlavice přestala držet a když je na rámu, tak vibruje :/ Takže kdyby měl někdo zkušenost a věděl o podobně koncipované pumpě (dlouhá, s tenším tělem, co umí tím pádem dávat solidně rychle objem, ale ke konci i tlak), budu rád za tip..

                              0 0
                              • karliner  

                                Ano, gunghovka je BF legenda a výborná pumpa. Ale obávám se, že je už nesehnatelná…

                                0 0
                                • jecnak  

                                  Rebrandovanou delala Merida a i tamtu jsem jeste nedavno zahlid na e-bay.

                                  0 0
                                  • treatt  

                                    Nevíte někdo, jak se jmenuje? Na té mojí je veškeré logování už pryč..dík

                                    0 0
                  • treatt  

                    Tak to by mě zajímalo, na jakém principu ta váha tohle měří a s jakou přesností..

                    0 0
                • Honzis  

                  dneska drobet hard – sjezd po červený z Oleška do Davle – na Madoně po skále a šutrech, ale Blizzardy to přežily. Příští neděli běžím v Nymburku, na sobotu bych dal nějakou pohodu, kdyžtak nahoďte plány.

                  0 0
      • Internaut  

        Pánové díky. Počasí parádní a tempo bylo velmi svizne ale porad OK. AVG Brandys – Jested – Brandys u me bylo 31,2. Posledni km jsem uz pekne citil. Zitra jedu na Moravu ale rozhodne se nepridam ke svihakum. Dam si nejaky zevl v Rakousku a na Palave.

        0 0
        • jecnak  

          My se zatím flákáme a aklimatizujeme. Sluníčko tu pálí daleko více a moře slanější než na Baltu :-) @Ji

          http://www.strava.com/…es/125014529

          0 0
          • blaf  

            My se zatím flákáme a aklimatizujeme

            a uz 3× QOM :)

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Pocasi paradni, spolecnost vybrana, 180km totalniho srotu prerusenych 10km kopcem. Poslednich 50 km jsem uz cekal kdy mi totalne dojde…

          Proc si porad myslim ze cim vic budu jezdit, tim budou vylety snazsi?

          0 0
          • milmat  

            Nestraš, já na to spoléhám :-)

            0 0
          • treatt  

            Tak tak, den jako ze žurnálu, společnost velice příjemná, tempo celkem polet, ale pravidelné (ale na Karlosovu popravu Favoritáře..), za mě paráda..až na ten dojezd z Brandejsa po hlavní a motačku v centru, příště už budu naprosto nekompromisní a v případě odporu se odpojím a uteču na malé silničky a stezky..

            0 0
          • treatt  

            Hele Hrošíku, minulý rok jsi dával statistiku, jak Ti to vychází vyjet Ještěd, jak jsi počítal VAMy? Co Ti to řeklo tentokráte?

            0 0
        • 33biker33  

          Taky diky, rad jsem vas zas po dlouhe dobe videl. Tesim se na nejakou dalsi vyjizku. Muze byt i na zapade…

          0 0
    • Pavel  

      Zima 2013–14 už neni! Už je, *****, jaro! ;-))

      0 0
    • Reggie  

      Pokud by někdo jel zítra Poděbrady, tak se napište. Ráno ještě zkontroluji. Pokud se nikdo nenapíše, nezaručuji přítomnost v 9:00 v Mochově.

      0 0
    • jecnak  

      Dneska to docela slo. 150km@5h. Akorat jsme zajimave dosmahly od navleku. Zdravim Koloboty.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Kde se to flákáte ? ;-)

        0 0
        • jecnak  

          V Toskansku co by kamenem dohodil od Elby.

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Nádhera !

            0 0
            • jecnak  

              Zatim supr pocasi, i kdyz teda nektery silnice jsou rozsekany jak u nas v pulnocnim kralovstvi.

              0 0
            • jecnak  

              Dneska jsem toho moc nepridal Zitra vecer prisypu nejaky Strade Bianchi.

              0 0
              • jecnak  

                Tak nejaky dalsi 360ky jsou na odkaze vys. Strady samotne jsou zajimave. Je to na beton ujezdena sotka a nahore je jemny poprasek, jehoz tloustka se meni. Diry vyslovene nejsou, ale misty jsou rolety a nebo trochu vystupuji vetsi kameny. Stejne tak nejaka snaha dodrzovat stoupani u Italu moc neni. Sirka Strady je ale znacna, srovnatelna se silnici 1. tridy v CR.

                0 0
          • karliner  

            Vždy, když vidím Tvoje fotky z poslední doby, vzpomenu si na filmy Věry Chytilové. Ale při troše představivosti je jasné, že tam je asi hezky :-)

            0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Tak letošní první Ještěd je za námi. Luxusňácký počasí i když ráno teda brutální kosa :-)

      0 0
      • Dumbíček  

        Je tu na BF kromě mě ještě někdo, kdo jezdí na kole do kila? :-(

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Já vím, začli jsme letos trochu dřív – to víš to je tím počasím – ale nezoufej, do konce roku to ještě dáš ;-)

          0 0
        • karliner  

          Ale jo, při cestě do práce to kilo natočí málokdo..

          0 0
        • Delkim  

          na Východě asi ne :) tady někteří jezdí i kilo přes kopce, aby se dostali na start závodu v běhu do vrchu :)))))))

          0 0
        • Gorgov  

          Zas, co jsem tak koukal, se tu jezdí dost volně, takže to neni snad takovej problém :)

          0 0
      • jecnak  

        To vypada dobre. Doufam, ze se vratime do tepla.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Cas klasik: V nedeli 6.4. peklo vychodu.

      Start 9.15 u hrbitova v Hornich Pocernicich 50°6'50.218"N, 14°36'7.904"E, obed v pivovaru Neumann Melnicke Vtelno, cafe ve Stare Boleslavi, zakonceni v Zelenci v OkiDoki u sledovani Flander (jeste overim).

      Protoze nikdo nema rad zmeny klasik, tak trasa osvedcena – strada bianca, pave, hellinge- tak aby dala zabrat jezdcum ale nebyla likvidacni na material.

      Tempo pohodove az pekelne zbesile.

      0 0
      • blaf  

        pred chvili jsem se dozvedel, ze nemam hlidani na vikend takze se pravdepodobne nezucastnim :( tak snad pristi rok

        0 0
      • Honzis  

        já neděli nemůžu, můžeme se domluvit na něco v sobotu, na rozjetí, nejlíp pár brdků :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Nevim jak budu moci, mozna na dve tri hodky odpo.

          0 0
          • Delkim  

            v sobotu bych se měl kolem 11 hod vracet z dalekého východu, takže pokud nebude někde kalamita na dálnici tak bych kolem poledne a nebo kdykoliv později mohl též dát něco klidného! to už bude i teplo a možná i čas poprvé letos nasadit kraťasy :)

            0 0
      • Reggie  

        stále aktuální?

        0 0
    • Internaut  

      V sobotu jedu na Kozákov – trasa zde.

      Kdo má zájem – sraz v sobotu v 8.30 v Brandýse (most). Pokud se nikdo neozve jedu z CelEj primo pres Sojovice.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nech si nejaky sirky na nedeli :-)

        0 0
        • Greyhound  

          Na Kozákov jsem ještě nejel – přidal bych se. Platí to? Jsem teď trochu zmaten Ječnákovejma vtipama… Edit: mělo být o úroveň výš.

          0 0
          • Internaut  

            Plati. 8.30 v Brandyse na moste.

            0 0
            • Greyhound  

              Super, určitě dorazím. Jestli se ti víc hodí Čelákovice tak napiš kam mám přijet – pojedu z domova autem a je mi úplně jedno kam.

              0 0
              • Internaut  

                Pokud se nikdo neprida, tak muzeme dat sraz v Celakovicich – parkoviste u hotelu/restaurace Tosca .

                Pls. nemam na Tebe kontakt, pls, posli mi na mail ed@seznam.cz mobil.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Mate bojovy ukol, zjistit jestli maj v Tosce Eurosport.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Pokud vymyslis nejakou doprovodnou soutez, zasponzoruju ji lahvi Chianti.

                    0 0
                    • milmat  

                      Chianti Classico Reserve? :-)

                      0 0
                      • jecnak  

                        Classico to nebude, ale vcera jsme s Jitkou zvladli lahev velmi dobreho, takze vezmem dnes znovu totez.

                        0 0
                        • milmat  

                          Myslím, že v Itálii ani nejde koupit špatné víno :-)

                          0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      S tou soutezi tomu nerozumim, ale Chianti rad. Pry by nemelo byt starsi nez dva roky.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Myslel jsem nejakou soutez k Peklu severu. Rikam si, ze by mozna stalo za to, ho nejak zpestrit. V nejhorsim si lahev otevrem na nejake seanci u nas.

                        0 0
                  • Internaut  

                    V Tosce Eurosport neni. Ale mam ho ja doma. Takze zitra muzeme fandit u nas. Obcerstveni (vino/pivo) a souhlas manzelky zajisteno.

                    0 0
                • 33biker33  

                  Po telefonicke dohode s Edou odjezd 8:15 Tosca Celakovice, 8:30 Brandys na Labem most, ja jedu do Brandysa.

                  0 0
      • jecnak  

        Budu tam ;-)

        0 0
        • Internaut  

          No, po pravde, jsem spolehal, ze se nikdo neozve a zkusim vyrazit v 8 na vyrazovaci dvojboj :-) Co Ty na to? :-)

          0 0
          • Pavel  

            No hlavně večer před tím potrénuj jako dnes. Nebo případně nepotrénuj; to podle toho, kdo s tebou pojede… ;-))

            0 0
            • Internaut  

              Nahodou, dnes to bylo celkem maso – zrovna se divam ze Schrattenberg byl za 26 AVG a Katzelsdorf z Valtic byl za 27. Zitra bude pauza. I plzenska. :)

              0 0
          • milmat  

            Já bych v sobotu dal něco okolo 150km, ale z profilu tratě a gradující diskuse začínám chápat, že to nebude úplně na pohodu ?.

            0 0
            • karliner  

              Po rovině „východní“ kompenzace, což je v případě protivětru lehce přes 30km/hod avg, jinak 35+

              No a kopec tam máš jen jeden.

              0 0
              • blaf  

                a do kopce se samozrejme jede jen v zdv, zadna kase jako na zapade se nekona

                0 0
                • šimlos  

                  Přeci si na několik lahví vína a hejno piv nějak udělat žížu musíš,to dá rozum :-)

                  0 0
                  • milmat  

                    OK, ráno jdu do toho. Ještě počkám na potvrzení sobotního místa a času startu :-)

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Pohodove dvoukilco s Edou a Karlosem… hmmm :-)

                      0 0
                      • Internaut  

                        Bude to pohoda. Nejedes Ty :)

                        0 0
                      • milmat  

                        Teď už chápu tvoji poznámku :-) Ale kluci byli v na mne milí a na kopcích na mne počkali (nebo si to dali 2×). V Tosce se to pak úplně spravilo, takže super. Tentokrát jsem nedal dvojnásobek svého nájezdu – ale moc už nechybělo. Hlavně že mám nový osobák ;-)

                        0 0
            • Honzis  

              v so je v jednání druhá varianta – až dorazí Delkim z Blavy, že by se vyjelo v poledne na „rozumné kilo“.

              0 0
          • jecnak  

            To byl vtip. Z Italie se vracime az v nedeli. V pondeli mam jeste na Morave zubare. Takze nejdriv se uvidime ve stredu.

            0 0
      • Honzis  

        když bys jel obráceně, tak bych mohl počkat v Krchlebech, jinak až odpo s Delkimem

        0 0
      • Internaut  

        Panove diky, dobre to bylo i kdyz jsem cekal trochu hezci pocasi. Hlubokosklon Milosovi – treti vyjizdka na silnici a hned 2-kilo.

        0 0
        • Delkim  

          vy jste dneska dali +200km?

          pěkný!!! já s upřímností přiznávám, že dvě kila jsem ještě nikdy nedal, tedy na kole, na bench press v posilovně skoro ano :)))

          0 0
        • Greyhound  

          Díky, kvalitní dvoukilo s průměrem 30.2 se počítá,pěkná trasa, byť teda asfalt místama hrozenj, jsem si připadal chvílema spíš jak dirigent než cyklista. I když vlastně dvoukilo se nakonec nekonalo, na displeji bylo sice 200.0, ale Garmin Connect mizera ukázal jen 199.98, dvacet metrů chybělo :-) Milošovi klobouk dolu – tomu říkám odvaha!

          Škoda jen toho počasí, jsem se těšil na výhledy z Kozákova, nicméně za námahu jsme byli vzápětí aspoň částečně odměněni velmi pěkným, s Kozákovem tak říkajíc tematicky souvisejícím výhledem, viz. upřený pohled ze stupně vítězů;-)

          0 0
          • milmat  

            Výhledy z Kozákova hatila nízká oblačnost, ale částečně to nahradil výhled při placení ze stupínku, viz. přiložené foto výše :-)

            Jinak přiznávám, že začátek po „rovině“ byl hodně svižný a já jsem okolo 90. km přemýšlel, že to asi nedám :-)

            0 0
          • 33biker33  

            Taky diky za moznost se svezt v sobotnim baliku, dneska jsem to zapocate vikendove kolecko dokoncil.

            http://www.bikemap.net/…-vikendovka/?…

            0 0
    • Honzis  

      závodní tipy pro východní vlákno :

      20.4. přebor v časovce – http://www.kol-ja.cz/ – přímo pro Edu, skoro placka!

      19.4. přebor v silničním závodě – Úvaly – „Sázavák“ – http://www.3cprokola.cz/…Sazavak-2014 – u Delkima za barákem, ale bacha „mistrovství vesmíru“ a neúprosné W/kg na Hradešín :-)

      já bych měl být na čáse v Jabkenicích (mrtvej), v Úvalech jen když nepoběžím 1/2m v Pardubicích.

      0 0
      • blaf  

        uvazuju, ze bych to zkusil, jeste uvidim

        a specialne pro Hrocha se kona Pave Tour Milovice

        0 0
        • Delkim  

          na to jsem taky koukal, nicméně věřím že po zítřku si kostky hoooodně rychle rozmyslím :))))))))

          0 0
        • Honzis  

          Pavé Tour jsem jel loni a jako díky, za sucha možná, ale stejně spíš pro ty co fasujou matroš nebo si to objedou bez závodních ambicí, dyť čelo to jelo 40km/h průměr a na startu Dlask, Kijevský, kucí z Lawi a samí další amatéři :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ja na to taky koukal, a odradila me nutnost registrace Extraligy masters. U me bez zavodnich ambici, samo. Jinak ale ty Milovicky kostky jsou jeste docela pohodlny.

            0 0
    • Internaut  

      Hrochu omluva – peklo vzdam. Zitra dam jen kafe u Olivera. Ale jak jsem psal vyse vyresil jsem misto, kde zitra sledovat Eurosport.

      Pro zajemce o kafe v Podebradech – sraz v Mochove u hotelu v 9 hodin. Tempo…

      0 0
      • milmat  

        Pokud se budu moci ráno hýbat, tak kafé dám – 8:45 U vrtule v Čel?

        0 0
        • Internaut  

          OK

          0 0
          • Honzis  

            edo, nepojedete zpět přes Nbk? Mohl bych vzít kazetu do Nbk na závod, ale potřebuju, abyste dorazili do 10,50h neb v 11h startuju na Tyršáku :-) http://atletika-nymburk.4fan.cz/…20140406.pdf

            0 0
            • Internaut  

              Radej to nechme na priste a drzim palce!

              0 0
              • Delkim  

                co ten zítřek? Ječňák mimo, Eda je k.o., Honzis má závody, koná se to PEKLO?

                hledá se Hroch :)

                0 0
                • Reggie  

                  snad jo, nesměle jsem se jakože napsal. Čekám na reakci.

                  0 0
                  • Delkim  

                    napsal jsem Hrochovi SMS ať se připojí a dá vědět, dneska měl nějakou stavební šichtu na baráku, tak snad to nepřepísknul!

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Kdyby se dalo peklo zrusit, tak uz to Vatikan davno udelal!

                    8.40 Billa v Celakovicich, 9.15 hrbitov Horni Pocernice.

                    Internaut po dvou DNF a ted dokonce DNS jmenovan Karlinerem vychodu- nicmene Tosca out, Oki taky out, takze bychom Te navstivili a u Flander si to vyrikali?

                    0 0
                    • Internaut  

                      OK

                      0 0
                    • Delkim  

                      potvrzuji svojí účast, budu v 9:30 v Zelenči čekat na Hrocha+Reggie v mini_vlaku od Počernic :)

                      btw: když už zmiňujete to peklo a Vatikán, tak já dneska v zácpě na D1 začal poslouchat audio knihu Inferno od Dana Browna a slovo „peklo“ jsem slyšel dneska už asi 150× :)))

                      0 0
                    • Reggie  

                      budu v Počernicích

                      0 0
              • Honzis  

                OK, a kdo by chtěl vědět jak jezděj eliťáci – dnešní Bíteš http://www.strava.com/…es/127181667 – myslím, že můžeme kola naházet do škarpy a dát se na šachy :-)

                0 0
      • Internaut  

        Dobre kafe. Tempo svizne, diky za spolecnost.

        0 0
    • Delkim  

      děkuji Reggiemu s Hrochem za letošní Peklo, bylo to parádní!!! jen lituji, že jsem nevzal foťák, musím si nějaký mini pořídit a vozit s sebou na krku, tady by se nějaký fotoreport opravdu hodil!

      chvílemi mi bylo kola trošku líto, nicméně celkově obstálo se ctí :) pouze po projetí písečných dun řetěz asi hodinku chroupal, ale pak si to zase sedlo :)

      hodně se mi líbily bergy v Benátkách a myslím Hostín (Sagan)? v jednu chvíli jsem si fakt myslel, že ten Benátský berg chcete jet ještě jednou, naštěstí to nebyla pravda :)

      nakonec mne dodělal ten závěr, 13 km Zeleneč-Úvaly avg 34.6 s vidinou konce Flander, to už bylo nadoraz

      celkově dneska fakt krásných 151km/29.2avg/1050m

      ještě bych vyzdvihnul výborné pivo a fakt krásnou cukrárnu v Brandýse, jednou si tam nějaký dortík taky dám :)))

      0 0
      • Reggie  

        souhlasím, bylo to fajn. Nakonec jsem byl tak rozjetý, že jsem v tempu nepovolil až domů. Jenom ty mini stoupáníčka už dost bolely.

        0 0
      • blaf  

        ty a pivo? to ziram :-o

        mrzi me, ze jsem se nezucastnil, tak za rok

        0 0
        • Delkim  

          poslední pivo jsem měl někdy na přelomu roku s Edou v Tosce, včera jsem v rámci Pekla prostě zhřešil, to k tomu Peklu patří :) ale zase jsem pak poctivě tahal na špici, abych to ze sebe dostal :)))

          trasu mám v navigaci, můžeme se někdy domluvit a projet si to i mimo oficiální termín, fakt to stálo za to

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Panove diky za spolecnost i trpelivost, vyslo to dneska vsecko uplne spickove. Akorat ty moje nohy by mohly byt o neco lepsi, a dneska se ani nemuzu vymlouvat na neprimerene tempo :-(.

        Vedet ze se Ti ta stojka v Benatkach tak libi, tak bych tam zabocil s fingovanym nastupem a pocitam ze bys az nahore zjistil ze cekame dole :-)

        Zkratka na kopec byla v Repine, Hostin je ten s rizkem v krku.

        0 0
    • Internaut  

      Tome, pls, zaloz jaro/leto az se vratis.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.