Vikendove silnice Praha vychod - jaro 2014

874 nepřečtených
  • jecnak

    Necht nám to na jare jezdi dobre nejen na kofein do Podebrad.

    0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Myslím že neznámá silničářka měla tohle fešný kolo :-)

      0 0
    • jecnak  

      Pro zájemce o podebradsky kofein sraz v nedeli v 9h v Mochove. Pripadne po dohode v 8:30 v Hornich Pocernicich.

      0 0
      • milmat  

        Pokud vše klapne dle plánu, připojím se v 10:00 u Olivera.

        0 0
      • Delkim  

        musím zjistit od kolika je plánovaná „princeznovská párty“ naší Julinky, ale myslím že až odpol a že bych se tentokrát mohl opět přidat, ještě to potvrdím

        a doufám, že ta párty ale nekoliduje s dojezdem Roubaix, to bych to těm Belám, Růženkám, Locikám a spol. musel zkrátit :)))

        0 0
      • blaf  

        v nedeli se konecne zase pridam

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Sobota stavbarsky den, na kafe se snad pridam.

        0 0
      • Hurikan_Tom  

        V 8:30 v HP u hrbitova naproti Benziny?

        0 0
        • Medunka  

          Ano

          0 0
          • Delkim  

            komplikuje mi to ta odpolední oslava + Roubaix, potřebuji zítra dát kolem 5 hodin :(

            zkusím to nějak vymyslet, možná něco natočím hned od brzkého rána a pak vás odchytnu někde na hlavní po 9 hodině

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Parada, uz mi to kafe chybelo :-)

        Jen jsem si myslel ze vyhlazeny Eda bude vypadat jinak.

        0 0
        • jecnak  

          Docela dobra zranice. Musim rict, ze cesta na CX nazpet uz moc prijemna nebyla. Odpoledni seance to ale plne vynahradila.

          0 0
          • Medunka  

            Se bude muset vzít víc vína, příště :-)

            Jinak Hrochu, máš vysoko sedlo.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Na ty plecce? Tam jsem se kymacel z docela jinych duvodu :-)

              0 0
              • Hurikan_Tom  

                Plečka ale se super blatníky? Bez nich byly dopady nemilé.

                0 0
                • Medunka  

                  To jel na jiný, víc jak půl století starý :-)

                  0 0
    • Internaut  

      Zitra jedu vyhlazovaci dvojboj – Jested plus Kozakov. Sraz v 8.30 v CelEj u Toscy nebo 8.45 most Brandys. Pokud se nikdo neozve jedu primo pres Sojovice.

      0 0
      • Delkim  

        pěkné :)

        já dorazím až kolem 11 hod, kdyby se chtěl někdo připojit po okolí s několika ostřejšími úseky tak není problém

        0 0
      • Medunka  

        Si vzal přípravu na Solden vzal teda zvostra

        0 0
      • Honzis  

        Nebylo by lepší jet na Sázavu a nastoupat to samý na poloviční vzdálenosti? Já jsem teď so+ne v Lužických horách, příští neděli připomínám www.kol-ja.cz

        0 0
        • jecnak  

          +1

          Ne ze by to neco zmenilo na me zitrejsi trase

          0 0
          • Delkim  

            hezké!!! první polovina se maličko zvedá, ale pak to zase budeš mít z kopce :)))))

            0 0
            • jecnak  

              Clovece bylo to celkem vesele. Ta rovina na zacatku a na konci zas takova rovinka nabyla. Nejaky ty 10% stoupacky zprijemnoval tam i zpet protivitr. Cestou tam jsme postupne poztraceli cca 1/2 lidi, druhou pulku pulky na prvnim kopci, kde jsem si poodjel a byl sjet az u jezera. V kopci k obcerstvovacce se podarilo utavit dalsi. Na zbyle kilco jsme zustali v peti. Prvni kilo bylo s avg 32, druhe 34. Pekny vylet.

              0 0
              • Honzis  

                výlet s avg 34, se picnu :-)

                0 0
          • Internaut  

            Hodne zdaru.

            0 0
            • jecnak  

              Dik. Tim svym +1 jsem mel na mysli, ze na 240km zavod nenatrenujes jezdenim 240km treninku. Trenuj co ti nejde.

              0 0
              • McBlacky  

                taky mi přijde že na Solden bys si radši dojel autem pod Ješted a pak ho dal 5× než se gumovat rovinu pro dva brdky.

                0 0
                • Internaut  

                  Vidim u sebe vetsi slbinu v kg nez w. Proto dlouhy sobotni svihy.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ono jízda do táhlých kopců je něco trochu jinýho, jiná práce svalů, jiné časování jejich aktivace atd.

                    Jinak po nasazení ketogenní diety by to mělo jít i bez takových dávek na kole, ale věřím, že víš co děláš…

                    0 0
                    • Internaut  

                      Rad si necham poradit.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        to je trochu nad rámec tady myslím – spíš z komunikačního hlediska.

                        Podle mě bys lepší redukci váhy se stálejším efektem a menší zátěží organismu dosáhl -když už tomu dáváš komplet celý dny- tím, že bys ráno jel dvě hodiny a pak dvě později odpoledne/ v podvečer. Ve spojení se stravou, kde by bylo více kvalitních tuků a bílkovin a jen nezbytné množství sacharidů samozřejmě.

                        dávat fláky 8–10 hodin je velký zásah ho režimu organismu, i když můžeš mít potom pocit, že to je ok. Taková spíš redukční dieta šokem, než kontinuálně

                        0 0
                        • Internaut  

                          Diky. Treba se nekdy uvidime a proberem to osobne.

                          0 0
                        • treatt  

                          Tady můžu přispět svojí osobní zkušeností na první Solden, tedy 3 roky zpět. Donutilo mě to poprvé trénovat aspoň nějak trochu rozumně (podle tehdejších znalostí) a hodně jsem pracoval na vytrvalosti. Do toho jsem věděl, že se potřebuji zbavit spousty tuku. Nasadil jsem poměrně tvrdou lajnu, ostrou redukční dietu (opravdu jsem se trápil) a do toho vždycky o víkendu k snídani čínskou polívku, Poděbrady na vodu (zhruba 150km), tam jedno černé preso, sníst protein bar a opět jen na vodě domů. Tam teprve těstoviny, večer už jen proteiny. Výsledek se dostavil hodně rychle, během měsíce a půl šlo dolů 6kg tuku (dle měření), 4kg na váze. Výkonnost v kopcích šla dost nahoru, hlavně kvůli nižší váze. ALE, ve skutečnosti se mi zhoršil poměr W/kg, ten úbytek byl prostě moc rychlý a ztrácel jsem sílu. Nějak jsem se na této váze a poměru tuků (jestli si dobře pamatuju, šel jsem snad z 15% na nějakých 7) držel s vypětím všech sil do Soldenu, pak povolil a váhu nabral zpět a ještě něco navíc.

                          Letos jsem spíš naprosto změnil přístup ke stravování a je to o něčem úplně jiném, jsem v pohodě, netrápím se a přitom je znát, že zbytečné tuky jsou pozvolna pryč, forma se zlepšuje – takže za mě je druhá cesta správně..

                          Na straně druhé, cítím na sobě, jak mi tyhle dlouhé výlety markantně zlepšují vytrvalost. Ovšem sólově vyhlazovací dvojboj, to už chce opravdu buldočí kousnutí se :)

                          0 0
                          • Greyhound  

                            Zaujala mě ta čínská polívka – to má nějakej hlubší význam a je to trik z Treattovy kuchyně, nacpat se po ránu solí, tukem a glutamanem, nebo ti to jen chutná?

                            Každopádně jezdit sólo ± stejný trasy přes dvě kila, to velkej respekt, to bych mentálně nedal. Popravdě řečeno když mi v pátek večer ruplo řadící lanko tak jsem byl celkem rád, že nemám náhradní a nemusel jsem tak řešit dilema jestli dát z tréninkového pohledu určitě přínosný dvojboj nebo radši vyrazit sám později na kratší výlet někam kde jsem ještě nebyl :-)

                            0 0
                            • jecnak  

                              Vecer k tomu jeste prida cernou redkev. Festku ma samo 42/16 stalej prevod.

                              0 0
                            • treatt  

                              Ta čínská polívka je trik z kuchyně Rychlého turisty :) Dle něj totiž nudličky podporují nastartování metabolismu tuků (plus dopředu doplňuješ soli, co vypotíš) – a je pravda, že jsem na to vždycky vydržel jet dlouho, ale je to hrozný svinstvo :) Dneska mi to za to nestojí :)

                              0 0
                          • karliner  

                            A výsledkem toho byl čas, který jsem o rok později v podstatě totožný zajel tlustý, na 12kilovém kole a s tréninkem typu „venku je hezky a chce se mi, tak se trochu projedu…“. Tím nechci snižovat Tvoji výkonnost a tréninkové metody ani se chlubit. Jen chci poukázat na to, že na každého asi platí něco jiného a na takových kládách (z pohledu hobíka a trasy 238 km a 5500 up), jako je Otztaler rozhoduje stejně hlava.

                            0 0
                            • treatt  

                              No, hlava hodně, ale mám pocit, že u Oetziho to je opravdu hodně o W/kg

                              Jinak jsem psal sám, že jsem trénoval podle toho, co jsem tehdy považoval za rozumné :) A zas se neholedbej, ten druhý rok, cos to zajel tak pěkně, jsi řádově zhubnul a jezdils skoro každé odpoledne na švih :-P Kdežto já na ten první měl trénink v podstatě takový, že jsem asi 15× dojel do Poděbrad a zpět a pak vyjel na 5 dní do Dolomit, toť vše :)

                              0 0
                            • jecnak  

                              Ja myslel, ze jsi napodruhe aspon dojel? Od nekoho, kdo to dvakrat ze trech pokusu nedojel mi to prijde celkem vtipny.

                              0 0
                              • karliner  

                                Hele, víš co se říká, jednou tě posere pták, jindy ty posereš jeho ;-)

                                Ale abych doplnil Tvůj trochu nesrozumitelný příspěvek, tak první účast jsem chytil limit (ten rok treatt popisuje svoje tréninkové a hubnoucí metody), další rok popisuju já, to jsem se jakž-takž dohrabal do cíle (a dokonce vyhrál nějakou sázku o radlery), no a vloni jsem se na to vybodl asi na 50.km, protože se mi nechtělo jet dál. To je ta hlava, o které píšu, protože vloni jsem měl natrénováno suverénně nejvíc ze všech účastí, suverénně nejlepší testy, měl jsem lepší kolo, ale prostě hlava řekla dost. Myslím, že i Ty (přes Tvoji o vesmíry vyšší výkonnost) jsi takovou situaci zažil. Že se Ti prostě nechtělo, tak jsi závod zapíchl.

                                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Uzijte si to oba dva.

                0 0
              • karliner  

                Konečně dobrá tréninková rada :-)

                Začnu trénovat vstávání z křesla a odkládání přepínače TV kanálů. Pokud to zvládnu v aerobním pásmu, zkusím najít kolo.

                0 0
          • blaf  

            tak hodne zdaru

            0 0
          • McBlacky  

            pěkný výlet, užij si to

            0 0
        • Internaut  

          Mam ted prioritu kg az pak w.

          0 0
        • Delkim  

          možná by kratší kopce šly namotat i v části Pekla východu, zkusil jsem naklikat takové kolečko přes Řepín a Hostín, dát si třeba 3–4 kola za sebou

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Nema cenu motat dokola Repina a Hostin, v tech koncinach je podobnych kopecku neurekom a muzes jezdit nahoru dolu co hrdlo raci. Jecnak tu mel kdysi naklikanou takovou peknou pilu.

            0 0
        • blaf  

          a za 14 dni http://www.kourimska50.cz/

          0 0
          • Delkim  

            o tom tady loni někdo psal, že prý docela pohoda, že se sice neudržel v hlavním balíku ale že i tak měl průměrku asi 37 km/h… koukal jsem na profil, myslím že v okolí tam víc kopců asi naklikat ani nešlo :)

            0 0
            • Honzis  

              Kouřimská50 byla pro hobby, teď už moc ne, naštěstí loni oddělili start a 100ka si jela „svoje“ – http://connect.garmin.com/…ty/307415668 – právě žádný pořádný kopce tam nejsou! Pořadatelé udělali jednoduchou trasu, aby to objeli i ti na bikách, já to přežil zázrakem v první grupě a na konci jsme si ještě hezky nastupovali, Prager tam nalít do auta, páč dojezd je na lokty a v 60km/h do zatáčky, ******* je hlavně na kostkách přes náměstí, to tě odpáraj ani nevíš jak,třeba hned na startu po 150metrech!!!

              0 0
              • Delkim  

                teď jsem si to naklika do Garmina, on ten profil skutečně není tak divoký jako se to tvářilo na stránkách pořadatele, asi jiné měřítko a hned to vypadalo jinak :)

                přikládám stejný profil trati jen zobrazený v jiném měřítku resp. v jiném programu

                ty dva kilometry ze Stř. Skalice na Konojedy si nechám s klidem ujít :))))

                0 0
                • Honzis  

                  Aha, oni zase změnili trať! Víc kopců OK, ale jestli chápu správně, že se bude sjíždět Nechyba dolů do Sázavy tak nejedu, nehodlám si rozbít držku + ten průjezd Kouřimí … nepíšou oddělený start 50/100km, ach jo.

                  0 0
                • Honzis  

                  zase změna trasy, trochu k lepšímu, ale 3× změnit trať, to je fakt moc :-)

                  0 0
        • jecnak  

          Koukam, ze Hroch by mohl na modrym Eddiem jet retro kategorii.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No jo, ale ten ma plastovou vidli, to bych se stydel.

            0 0
            • Internaut  

              Tak ji trochu potuň

              0 0
            • Honzis  

              já taky uvažoval nad retro, ale na Scapinu mám taky carbon vidli a na fáčku se mi nechce, páč zrovna není skoro pojízdný :-)

              JO a jede i Hanka E. tak můžeme srovnávat :-)

              0 0
      • Internaut  

        Tak hotovo. A hotovson. 240 km s avg 27,8km. Nakonec to bylo nejlepsi v kopcich. 80km do Dubu – xichtak. Zpatky z Kozakova – zase xichtak. WTF

        Zitra budu pekne v teple baliku…

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ty jsi hrozny hova.. ehm, zvire. Gratulace.

          Pristi tyden jedes Zlatak a prespristi trojboj?

          0 0
        • Delkim  

          hmm, ať děláš co děláš, vždycky někdo dělá ještě víc…

          poslední dobou pod dvě kilča nejezdíš snad ani pro rohlíky :))) pěkný!

          0 0
          • Honzis  

            někdy si říkám, že nezaškodí vyměnit sport :-) Můj víkendový dvojboj v Lužických horách – sobota běh do vrchu Jiřetín – Jedlová a neděle Chřibská – Studenec. A příští sobota vostuda v Pardubicích na 1/2 maratonu …

            0 0
            • blaf  

              super, gratulace

              0 0
            • jecnak  

              Hezky, jen tak dal.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Hezky, chrt. OT, ty se znas s Frantiskem Mickem?

              0 0
              • Honzis  

                Jo, Frantu Míčka znám, toho ještě porážim :-) Chrt je na bedně jen když skoro nikdo nepřijde.

                0 0
              • Honzis  

                na Jedlovou je celkem slušná stojka po asfaltu :-) Akorát asi není až odspoda, to jsem nějak nezjišťoval … Nicméně v dosahu čelej to je, asi tak 230km tam a zpět :-)

                0 0
                • treatt  

                  Je to tak, že se jede z Jiřetína na Tolštejn – už tady jsou slušné stojky, je to hrubý, ale asfalt, ten končí u parkoviště pro návštěvníky hradu. Dál je pasáž v lese po široké šotce s odvodňovacími strouhami. Je to takový ten jemný štěrk, s trochou opatrnosti to není nejmenší problém vyjet, jel jsem to už několikrát na silničce. Na konci lesa přijde asfaltka s veselými nápisy na zemi a pěkný asfalt je až nahoru.

                  Sjezd je potřeba opatrně, v těch rampách 22–24% se to hrozně rozjíždí, do toho je tam vždycky celkem dost výletníků. Opatrně to chce pak dolů na té šotce, nenechat to pustit, ale nikdy jsem tam neměl problém. A taky počítat s tím, že tam občas může jet auto s povolenkou, v utažené točce v lese na tom povrchu to není moc příjemné..

                  Každopádně výzva to je, ale z Prahy teda hodně solidní prasárna, samotná Jedlová je malý lokální Zoncolán a k ní to rozhodně nebude po rovině..

                  0 0
            • Internaut  

              Dobrá práce :)

              0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Dneska by Podebrady nebyly zadarmo… stacil mi uplne ten kousek od Mochova domu.

      0 0
    • Internaut  

      V sobotu plánuju 140km směr Kokořín vč. Řepína, Romanova, Vrátenky, Housky, Kaniny, Hostína a jiných brdků. Trasa zde .

      Sraz pro zájemce v 9.00 v Brandýse u mostu resp. 8.40 u Toscy v ČelEj.

      0 0
      • jecnak  

        Nejak mi ten odkaz nefachci, ale celkem tusim. Uvidim ve ctvrtek, pokud bych jel nabizim i moznost autem se prepravit do Koko a pojezit i severneji smerem k Usteku, Holanum atd.

        Dneska bohuzel nestiham. Musim kreslit kontroly na LOST.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Cti- jeste tam spoustu kopcu chybi :-) Skoncily kostkove klasiky a zacaly Ardeny. Tohle by si Delkim nemel nechat ujit.

          Yes, no, maybe so.. musim to probrat s Janou a panem Lorencem. Ale potreboval bych to.

          Jsem se vcera divil kdo si me to tak lehce dolitnul kdyz se zrovna zurive sapu do kopce :-)

          0 0
          • Delkim  

            opravdu moc rád bych, nicméně v sobotu já tak max 2 hodinky lehké ZDV, v neděli mne čekají ty Jabkenice

            dneska jsem si kolem Jabkenic dal celkem cca. 40 minut intervaly na ANP v lehké vichřici a mám fakt dost, xkrát jsem si během toho nadával co to bylo za hloupý nápad, jak tenhle trénink tak ten nápad se závodem…

            0 0
            • Medunka  

              2 hod lehké ZDV zní zajímavě :-) To si dám asi taky.

              0 0
            • blaf  

              Spíš by to chtělo něco na rozjetí, třeba Sazavák :-)

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Tos asi nejel vcera, ve vichrici :-)

              ale jestli te to potesi, mijela me dneska Hanka Ebertova a taky vypadala dost tuha.

              0 0
              • Delkim  

                nějaké snadnější tipy bys neměl? třeba klystýr si nedělej, se z té bolesti pose.eš i tak? :)))))

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Tam mas spoustu snadnych tipu, jako nejezdi totalni kasi na zacatku, ale postupne az tak od kilometru; predstavuj si ze jsi panter; mysli na nejakou odmenu za tu bolest, etc, co si tak vybavuju. ;-)

                  0 0
            • blaf  

              vichrice v Jabkenicich pokracuje, dneska jsem se tam byl podivat a malem me to odfouklo

              a zitra asi nebude lip, pulka trasy proti vetru a kdyz se clovek otoci a ma mu foukat do zad tak se schova do lesa, no bude to zajimavy, good luck :)

              0 0
              • Delkim  

                koukám na to celé odpoledne a nejsem z toho dvakrát nadšený :(

                3 měsíce jsem neměl jediný žaludeční nebo střevní problém, teď nervozita pracuje a mám oboje :))))) paráda :(

                0 0
                • Mikikuba  

                  Jo dneska venku fakt opruz!!!ve větru neumím jezdit …Fuj

                  0 0
                • Honzis  

                  nebojte, zítra má být dle norů 4m/s od východu a to se jede stejně do kopce, takže to tolik neva, na začátku bočák a do cíle to poletí 40+ :-)

                  já jsem po 1/2m celkem mrtvej, skoro všici se uvařili, takže dám jen kolo a pojedu domu, na běh dlabu.

                  0 0
                • blaf  

                  to pujde, tebe to z kola jen tak nesfoukne :)

                  0 0
                  • Honzis  

                    zítra už má foukat jen 4m/s a bude to stejně do kopce, tak to tolik neva. Já na dvojboj kašlu a pojedu jen časovku, po 1/2m jsem rozlámanej a další víkend bude zas běžecký.

                    0 0
                    • blaf  

                      dvojboj? nerozumim, asi mi neco uniklo

                      0 0
                      • Honzis  

                        ono se pak ve 14hod i běží 10km a vyhlašuje se vítěz kombinace, ale to zas přijede Brynda a další a na to já jebu.

                        0 0
      • karliner  

        Člověče, bikemap s tou trasou má nějaký trabl, nepodařilo se mi ji ani klonovat.

        0 0
        • Internaut  

          Blbne to.

          Trasa by byla Drevcice – Kostelec n.L. – výjezd Řepín – sjezd Kanina – výjezd kopec Romanov – Mšeno – výjez Vrátenka – výjezd Houska – dolem – výjezd Kanina – Nebuzely – výjezd Hostín – Býšice – Kostlení Hlavno – Brandýs

          Zároveň opravuju srazy:

          Dřevčice 9.00

          Čelákovice Tosca 8.30

          0 0
      • Internaut  

        Pánové díky. Cesta tam – vítr. Dokonce ani Kokodůl nefungoval. Cesta zpět – sfinský vítr. Ten úsek Mělník – Brandýs byl opravdu za odměnu. Tempomat se mi porouchal a s láskou jsem vzpomínal na kopce.

        0 0
        • Medunka  

          Tak to my s Hrochem měli pohodu :-) Dobrý kafe, pohodové tempo

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Uz vim cim to je. Prokleti Vratenske Hory, to bude ono.

          Nekdy priste.

          0 0
        • milmat  

          Díky za závětří, dnes to i tak po rovině bylo peklo – ano, zlaté kopečky. Ty měly svůj vrchol/konec.

          Jinak na té třetí fotce je hospodský pes, co krásně aportoval tenisák. Někteří s nim vyplnili volný čas na pietním místě úmrtí Huga.

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Na pokraji smrti hladem, napokraji smrti mrazem, na pokraji smrti chcipnutim a na kasparka, ale stalo to za to! Za imaginarniho revu belgickych fanousku, mihani zlutocernych flanderskych lvu pred ocima a vune opekane klobasy jsem dnes konecne zdolal muur v Tuchorazi!

      Slavim cernym pivem :-)

      0 0
      • treatt  

        Gratulace!

        Někdy tam taky musím zajet..jinak, jestli jsi jel včera večer, zcela chápu. Já měl zimní tretry, ale stejně po 2,5h prsty naprosto promrzlý, zima teda hnusná, jak v ruským filmu

        0 0
    • Delkim  

      dneska jsem jel skrz Kozovazy vedle Mochova, byl jsem fakt překvapen jaký tam je krásný penzion a i jakou domácí kuchyni zdá se nabízí, někdy by to stálo za zvážení!

      třeba jejich nabídka romantické večeře pro dvě osoby u jezírka je fantastický nápad na nějaké výročí/narozeniny a pod.

      koukal jsem jenom v rychlosti co nabízí, zrovna tam podávali Telecí líčka po Burgundsku, vypadaly luxusně, komplet domácí základy omáček, vývary, knedlíky atd…

      http://www.pension-lony.cz/restaurace

      a pokud se jede z Mochova, tak přesně kolem toho penzionu je krásný táhlý kopeček :)

      0 0
    • blaf  

      mate uz vy ostatni (Tomasove, Jitka, Eda, …) nejaky plan co s nedeli? teda pokud vsichni nejedete na casovku do Jabkenic

      ja to puvodne chtel zkusit, ale po dnesnim ranu si rikam, ze to asi neni dobrej napad tak uvazuju co budu delat

      0 0
      • jecnak  

        Ja si rikam, jet tam na kole, objet casovku a jet domu.

        0 0
        • teepeex  

          :)) poznavam te! Jecny:)

          0 0
        • blaf  

          tak ja asi prijedu fandit :)

          0 0
          • Honzis  

            vem nějaký retro a třeba budeš na bedně :-)

            Jinak co v pondělí? Nechystá se někdo zmizet už ráno :-)

            0 0
    • jecnak  

      Tak zítra si pojedu projet casovku do Jabkenic. Pokud by se chtel nekdo pridat, sraz v 8:00 na moste v Touseni (Tousni).

      0 0
      • Medunka  

        Fotograf vyrazí o hoďku později, kdyby se chtěl někdo juknout.

        0 0
      • Delkim  

        projet nebo zajet? :)

        0 0
        • Honzis  

          vyhrát? :-) z nás určitě. já to budu mít asi jako společenskou událost, jsem solidně rozlámanej.

          0 0
          • Delkim  

            jo, dneska se na rovince z Úval startoval nějaký race

            0 0
            • Honzis  

              „mistrovství vesmíru“ = Úvaly – Sázavák, jsem ti to minule říkal!

              0 0
              • blaf  

                dopadlo to takto

                0 0
                • Delkim  

                  bych tě nepoznal :)))))

                  0 0
                  • blaf  

                    ja se byl podivat v Jabkenicich

                    to jen, abys nelitoval, zes tam nebyl, dalsiho pry odvezla sanitka

                    0 0
                    • Delkim  

                      ahaaa, to asi ty sjezdy kolem Sázavy, ne? síla… podobný hematom jsem měl na boku taky, loni, 48 hodin nonstop jsem to ledoval a pak to teprve maličko splasklo, nic moc :(

                      0 0
              • McBlacky  

                Hofi od nás říkal, že letěli nějakej sjezd a na druhým fleku skupiny sotva stačil skočit frézování vozovky, za ním to někdo vzal na hulváta a rovnou to smotal. První neukázal…

                přesně důvod, proč ani na takovou sranda akci na silnici nikdy nepojedu. Jak z Prsu tak Sázáváku, aby vozila lidi sanitka to je fakt moc…

                0 0
      • Honzis  

        takže čása zajeta – http://www.strava.com/…es/132219543 38:19min, s tím větrem to nebylo až tak hrozný.

        0 0
        • blaf  

          dost dobry

          0 0
        • Honzis  

          Delkim + mistr Karel Prager, který si jen nechal ošetřit rány po včerejšku a dneska dal asi 35min :-)

          0 0
          • Delkim  

            mluvil jsem s klukama co jeli včera ten Sázavák, ten co ho odvezla sanitka doplatil na vyfrézovaný kus silnice, který tam před 3 dny ještě nebyl a bylo to bez dopravního značení!!!!! ve středu tu trasu jeli a všechno bylo v pořádku, silničáři na to vlítli ve čtvrtek nebo v pátek…

            0 0
          • Medunka  

            Delkim v akci

            http://www.racergallery.com/…-mrimg00086/

            0 0
            • Honzis  

              sedlo o 1–2cm výš, o 3cm dopředu, hrazdu níž, shodit zbytečný hadry, koupit Zippy a minuta je dole :-)

              0 0
              • Mikikuba  

                :DD

                0 0
              • Delkim  

                jj, však já vím, třeba o tom posedu jsi mi říkal už dopředu, nicméně bál jsem se cokoliv změnit, aby se mi to nevymstilo když to nemám vyzkoušené

                0 0
                • blaf  

                  to nema cenu, stejne za chvili poridis special ;)

                  0 0
                  • Delkim  

                    tak jsem se ze zvědavosti podíval co stojí třeba jen to zadní speciální kolo, ten disk… se mi skoro udělalo špatně :) myslím, že posunutí sedla bude jediná změna kterou jsem ochotný finančně akceptovat :)))))

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Aero navleky na tretry a jinou nez etiopskou kuchyni pred zavodem jeste ;-)

                      0 0
                    • treatt  

                      Tak ona drtivá většina amatérů má největší rezervy v posedu, ne v materiálu :) Respektive ani sebedražší komponenty Ti nevynahradí to, když se na to někdo umí poskládat. Třeba pro mě to je nepochopitelné, jak se někdo umí nacpat na kozu a sedět na tom uvolněně :)

                      0 0
                      • karliner  

                        Současně ale drtivá většina amatérů ladí spíš komponenty, protože to je větší zábava :-)

                        A s tím posedem bojuje i spousta profis ve World tour..

                        0 0
                        • treatt  

                          Větší zábava a míň to bolí :) Jo, to je fakt, pozorovat borce typu Pozzovivo, Schleck, Voklér nebo Gaudin na koze je zábavné :)

                          0 0
                        • jecnak  

                          Tohle by mela byt mantra pri nakupu aero veci. Kdyz jsem videl spoustu okapkovanych a odiskovanych aerocyklistu, kteri nebyli schopni jet rovne a nebo se snazili mohutne akcelerovat do kopce, je taky jasny, ze to chce neco v tomhle setupu najezdit.

                          0 0
                          • treatt  

                            Ještě k těm kapkám – by mě zajímalo, kolik amatérů, co vozí ty dlouhé kapky, dokáže během celé časovky udržet její ocas přilepený na zádech. Když vidím, kolik profíků, jakmile si začnou dávat, sklápí hlavu k zemi a vystavují si tak pěkný aero padák, moc nechápu, že všichni nemají tendenci jezdit spíš něco jako Wiggo

                            0 0
                            • jecnak  

                              Ja dost uvazoval, ze si proste vezmu navlek na prilbu :-)

                              0 0
                              • Internaut  

                                Btw. není to proti regulim? A pokud ne, tak to uz by byla lepsi na helmu nejaka samolepici folie nebo koupaci cepice :)

                                0 0
                                • jecnak  

                                  A nebo kondom. Kdyz uz, tak uz.

                                  0 0
                                  • Internaut  

                                    A rozhodně něco s vroubkama – napomáhá to laminárnímu proudění…

                                    0 0
                            • Internaut  

                              Já třeba trénuju i přes zimu

                              0 0
                              • blaf  

                                :D

                                0 0
                              • Hroch obojzhivelnyj  

                                Ty budes na kafe vozit povinne toto

                                0 0
                                • blaf  

                                  a az si to jednou zapomene tak bude opravdu zle…

                                  0 0
                                • jecnak  

                                  Jako vsechny tri v karce za kolem? Nebyla by v tom pripade lepsi

                                  0 0
                                  • Hroch obojzhivelnyj  

                                    No zatim jedinej kdo si objednava damsky doprovod do kavarny jsi ty :-)

                                    Ale radi ji vidime ;-)

                                    0 0
                                  • treatt  

                                    To je kdo jako?

                                    0 0
                                    • jecnak  

                                      Holky co obcas vidame u Olivera. Jezdivaji z Kolina.

                                      0 0
                                      • Hroch obojzhivelnyj  

                                        Jj, pry vystupujou s Dechovou hudbou Armady CR, co tam sidli.

                                        0 0
                                        • šimlos  

                                          Tak už je jasný,kam jezdíte každou neděli..Žádný Oliver ale dopolední taneční čaje s Dechovou hudbou Armády ČR v Kolíně. No,to je pěkný..:-)

                                          0 0
                                          • Delkim  

                                            ale už nás tam nechtějí, prý jim ty naše kufry ničí navoskované parkety a starším dámám šlápnutí na špičky nedělá dobře :)))))

                                            0 0
                                            • jecnak  

                                              Tak byli jsme u nich v Koline jen jednou a myslim, ze zustanem u tech schuzek u Olivera. Aspon se holky projedou.

                                              0 0
                                              • treatt  

                                                A ta nalevo je fakt holka? :)

                                                0 0
                                                • jecnak  

                                                  Je trochu zmalovana, ale v realu je fajn.

                                                  0 0
                                                  • Internaut  

                                                    MHT

                                                    0 0
                                                  • jecnak  

                                                    Takova pekna mystifikace to byla.

                                                    0 0
                                                  • Hroch obojzhivelnyj  

                                                    MHT, a three letter acronym, may refer to:

                                                    Male Hose Thread, a type of pipe thread usually found on garden hoses. Connects to FHT (Female Hose Thread)

                                                    WTF????

                                                    0 0
                                                  • Internaut  

                                                    MHT = „má ho tam“ = není to ženská, je to převlečený chlap

                                                    0 0
                                                  • Hroch obojzhivelnyj  

                                                    .

                                                    0 0
                                                  • karliner  
                                                    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                                                    0 0
                                                  • jecnak  

                                                    Karlinera jsem vyblokoval za offtopic.

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    No, omlouvám se, že jsem vám zase zkazil vlákno :-)))

                                                    0 0
                                                  • Hroch obojzhivelnyj  

                                                    nj tady je to ted striktne k veci; by me docela zajimalo co se da odpovedet na „.“ :-)

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    To se zeptej svýho šéfa :-)

                                                    0 0
                                                  • jecnak  

                                                    Zas nejaky blaboly o offtopicu, kterym je natolik posedly, ze jim sam zamoruje tohle vlakno. Nejspis dostane zase zaracha. ;-)

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    Jsem holt takovej rebel :-)

                                                    0 0
                                            • šimlos  

                                              A já myslel,že jste znalci kávy a místo toho tohle…:-)

                                              http://www.youtube.com/watch…

                                              0 0
                                    • Hroch obojzhivelnyj  

                                      .

                                      0 0
                            • Honzis  

                              protože kapky kupovali v době, kdy se ještě tyhle blembáky nedělaly …

                              0 0
                • Medunka  

                  :-) rozhodně na poprvé super a už aspoň víš, jak to chodí!

                  A doufám, že oblečení je důkaz, že hubneš.

                  0 0
        • jecnak  

          Hodne pekny. Ja na 3h cekani fakt nemel.

          0 0
          • Honzis  

            koukám, že sedánek B-F je na FB u akce, asi jsme vypadali nabušeně :-)

            0 0
            • jecnak  

              Hele, ale oficialni mistrovstvi vesmiru se jede az 26.

              0 0
            • Mikikuba  

              Top fotografie z časovky v Jabkenicích od mého dvorního fotografa Petra Janouše!

              http://www.racergallery.com/novinky/

              0 0
              • Honzis  

                díky, super! A koukám do výsledků – 50tej flek, zaříznul jsem i Pečáky na kozách + Prochajdu, to se počítá :-) že jsem dostal 3,5minuty od vítěze je vedlejší :-) I Delkim má mnoho cenných skalpů!

                0 0
                • Mikikuba  

                  Taky jsem spokojená:)

                  http://www.hankaebertova.cz/index.php…

                  rozhodně jsem se neflákala:)

                  0 0
                • Delkim  

                  a nemáš tam špatnou kategorii? na +40 let vypadáš dobře, jak to děláš? :)))))

                  absolutně nechápu toho „Kapra“ ze Šlapek, v tomhle věku to v obvazech nandat takovému množství i přímo specialistů na časovky, mazec!

                  ve své věkové kategorii jsem skončil v první polovině, sice o fous, ale i tak se to počítá :)

                  0 0
                  • Mikikuba  

                    Jo jels pěkně:)

                    Já už jsem holt důchodce a skoro invalidní:D co nadělám – kategorie je bohužel správně :(a docela s velkou rezervou…

                    Aha to bylo na Honzise :)jo na 40+ vypadá fakt zachovale…Tahle trať byla dělána na časovkářské kolo na 100% myslím, že tam lítali i dvě minuty mít normální kolo či speciál.zvlášť jak foukalo.

                    0 0
        • Delkim  

          to jsi zajel výborně!

          já jsem moc spokojený, před necelými 2 lety jsem měl ještě 105 kg a nulová cyklo historie…

          čas 39:34 avg 38,2 km/h tepy průměr 168

          první kilometr jsem to vzal opatrně, jak Hroch upozorňoval na klasickou chybu vyhecovaných začátečníků, a poslední čtvrtinu plus zejména ten poslední kilometr jsem si fakt naložil

          moc se mi to líbilo, supr zážitek! z těch neuvěřitelných kol všude kolem jsem fakt nechápal… tohle nevypadalo jako obyčejné vesnické zápolení :)

          0 0
          • jecnak  

            Krasny cas. Jak trefne poznamenal Delkim – mistrovstvi vesmiru.

            0 0
            • jecnak  

              …Honzis samozrejme. Mimochodem kolik jsi toho odjel v hrazde?

              0 0
              • Delkim  

                asi tak 95% času

                0 0
                • Honzis  

                  chyběl nám Eda, který je tvrďák a přece se nebude držet dole, to je nesportovní! A všici v hrazdách, na kozách, se Zippama, diskama a s kapkama na hlavách – ať se styděj :-)

                  0 0
                  • Internaut  

                    Gratuluju Honzum k casum.

                    Dnes mi na zpatecni ceste z Jabkenic seklo tak, ze bych se drzel i za rychlopupinaky. Po vcerejsku a ranni kasi proti vetru uz toho asi bylo dost. A z makro pohledu asi taky. Dam ted pauzu.

                    Diky Jecnakovi za odtah.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Ja dik za odtah tam. Rekl bych, ze dilo zkazy bylo zapocato prave cestou do Jabkenic.

                      0 0
                      • milmat  

                        Dnes to bylo náročné. Na štěstí mi na 18 km odjel magnet na snímači rychlosti, tak jsem nevěděl ani vzdálenost ani rychlost. V každém případě časovka pokračovala i cestou z Poděbrad, což jsme málem nepřežil. Proč mi bylo jasné, až jsem doma nakrmil Endomondo – Personal Best Distances:

                        10 miles 24m:03s

                        20 km 30m:56s!

                        :-)

                        0 0
                    • Greyhound  

                      me ten vcerejsek sejmul dost, se mi dneska na kolo moc nechtelo. ale pekna vyjizdka, byt ten z zaver z Melnika mi moc nechutna a slusne me tam odvaril – jsem si chvili hral na domestika a stinil Milose a pak si sam malem musel taky vystoupit, holt to po rovine a na vetru na vychode umite:-)

                      0 0
                      • milmat  

                        jj, díky za to. Ale zatím jsem byl na konci sil jen já. Asi to dobře maskujete. Po sobotním Koko a nedělních časovkách – oboje ve větru – se ještě dnes dávám dohromady :-)

                        0 0
                  • Delkim  

                    Honzo, osvětli mi to prosím

                    to jsou všichni na tak špičkové úrovni a nebo někdo má speciál na časovku za několik set tisíc, speciální kola a pak jezdí stejný čas jako třeba ty?

                    se v tom nějak ztrácím, mi to trochu rozhodilo co jsem tam dneska viděl

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Jihovychodni sekce vychodni sekce jsou chrti :-)

                    0 0
          • Honzis  

            tvl když by ses neflákal a naložil o 10km dřív, tak bys mě možná dal! a to já byl nadmíru spokojen. Jen ty 2min od 60tníka Havrdy, který dal před startem 3piva mi chvíli v žaludku ležet budou :-)

            0 0
            • Delkim  

              já měl největší strach že vytuhnu, že mi dojdou síly, dostanu křeče nebo tak něco, byly to první závody, jsem nevěděl co od toho můžu čekat a co to se mnou udělá

              ale pravdu máš v tom, že jsem od půlky mohl maličko přidat, určitá rezerva tam byla, což ale beru za lepší alternativu než teď tady nad 45 minutami brečet, že jsem to přepálil :)))

              0 0
                • Honzis  

                  ty jeď, já budu v Horním Maršově běhat na Pomezky. Teda jestli budu moct aspoň v úterý chodit :-)

                  0 0
                • blaf  

                  ty jsi nejak pri chuti :)

                  ja bych spis jel to xc co odkazoval jecnak, kdyz uz je to ofiko mv, jen skoda, ze je to trochu dal

                  0 0
                  • jecnak  

                    Mimochodem, vymen si ty spalky co ted mas, jinak si znicis novy kola. Doporucuju CoolStopy Salmon a nebo SwissStopy.

                    0 0
                  • Honzis  

                    asi si zahraju na tvrďáka a pojedu : http://www.pavetour.cz/ snad nerozštípu Madonu :-)

                    0 0
                    • Delkim  

                      je na to oficiální upoutávka na roadcycling, pěkný, aspoň k něčemu tady ty tanky byly dobrý :)))))

                      http://www.roadcycling.cz/index.php5…

                      0 0
                    • Honzis  

                      tak jsme se rozštípali v 5.okruhu – hromad pád na rovině na kostkách před Lipníkem ve 40km/h – spad jsem na šaltr, ohnutá patka, rám ?, dva lidi mi sedli na kolo svojí vahou, někdo šel na kostky … Já jen sedřené klouby l ruky + zadní Ksyrium lehce osma, takže musím jen doufat, že jsem nevyhodil rám … Ach jo. http://www.strava.com/…es/136152946 a to se místama vůbec nejelo, místama ale 45km/h v oblacích prachu. Tolik spadlých bidonů jsem ještě neviděl.

                      0 0
                      • Mikikuba  

                        …otázka zní zda takovéto vymazlené závody stojí za to jezdit…jels na madone?

                        0 0
                        • Delkim  

                          já jel nedávno s klukama „Peklo Východu“, ale to bylo pro legraci a jako tradice, jedeš si svoje tempo a to je o něčem jiném, muset jet některé ty úseky „na krev“ tak to raději sedím někde na kávě…

                          0 0
                          • Mikikuba  

                            přesně mám stejný názor jet na tomto povrchu krev je prostě o hubu i u profíků…

                            0 0
                            • Honzis  

                              sparťani nafasujou matroš a OK, já si bohužel vydělal. 40km/h ve 30lidech po kostkách, byť suchých je po 2,5hod „tempa“ už na hraně. Nejlepší je, že celkový vítěz je prý Lubo Sedláčik, kterého jsem před lety vyprášil na Glockneru, porazil spartu, ježka i svoboďáka a spol :-)

                              0 0
                        • Honzis  

                          jo na Madoně, jen vpředu obyč zapl Shimano + 25mm plášt, vzadu Ksyrium + 25mm na cca 6,5atm což bylo až málo. Lidi to jezdili na strojích za 100 i 150tisíc! jsem čuměl – Bory, Superrecord Dura v eletrice apod. Ono se ani moc nejelo, stačilo přežít 2km úzký úsek se šterkem a kostama + hup po kostkách který se jezdil 25–29km/h, dolů 45+ v oblacích prachu. Sparťani si to jen hlídali a zůstalo furt v balíku 40lidí, což bylo prostě o držku a pak to zákonitě přišlo … Kdo jel v tu dobu blbě, jako já, asi tak ve 2/3 grupy, tak jen šel do těch co se už váleli a zezadu to narvali do nás.

                          0 0
                          • Mikikuba  

                            :( jo to nepotěší ale tak hlavně že si ok.já to po tom autě teď vidím stejně i když je pravda že Allianz nakonec fungoval super…

                            0 0
                      • Delkim  

                        už jsem ti psal na mail, to mi mrzí… jak jsi se držel vlastně do té doby? na čele?

                        ad ty bidony, právě na kostky a nerovnosti vozím košík TACX, ten v tomhle nic nepřekoná

                        0 0
                        • Mikikuba  

                          já mám Zefala carbone a ani Prášily neměly nikdy sanci:)hodně je to i o kompatibilitě láhev košík

                          0 0
                          • Honzis  

                            nejlepší je, když ty bidony letěj a pak ti ještě stříkne sladkej ionťák do držky a vyhýbat se lahvím ve 40+ je taky labůžo.

                            já no problemo, košíky Specialized

                            0 0
                      • Internaut  

                        No potes. Hlavni je, ze si OK.

                        0 0
                      • blaf  

                        no hlavne, ze to odskakal jen matros

                        kdyz to tak vidim (Uvaly, Milovice) tak zustanu u obcasnyho objeti nejakyho MTB hnojaku, mozna nejakou casovku a na silnici si radeji necham zajit chut

                        0 0
                        • Delkim  

                          chce to lépe vybírat závody, ten Sázavák to byl ******* neoznačené a nečekané vyfrézované silnice a ty Milovice to se prostě „dalo čekat“, to je stejný jako se tuší nebo ví že na Roubaix se bude hodně padat atd…

                          pak jsou samozřejmě závody úplně jinak připravené a „bezpečnější“ jako myslím snad ten Železný dědek a podobně, když tak mne znalci opraví

                          Honzu obdivuji že do toho závodu vůbec šel!!! i když já se ho v mailu spíše snažil nalomit ať si to nechá ujít…

                          0 0
                          • jecnak  

                            Zelezny dedek je ok. Tady to chtelo asi kaslat na umisteni a trochu se provetrat a roztrhat to.

                            0 0
                        • Honzis  

                          patka K.O., srovnat nešla, rám se mi bohužel zdá hnutej, jak mi na něj sednul, zad kolo se mi jeví „mimo osu“ – možnmá se hnuly celý zadní šavle. Orvanej pedál, klika ? může být načatá, takže suma sumárum, je to v p**i.

                          0 0
                          • Medunka  

                            jaké je číslo té patky? možná ji máme skladem

                            jinak pech a štígro, že si celý

                            0 0
                            • Honzis  

                              číslo 290842 – Trek Madone 5.5 Pro 2009

                              koukám do záznamu, pád byl v 41km/h. 4.runda avg 42km/h, což je na 8km kostek na 22km slušnej fičák a to přežili skoro všici!

                              0 0
                              • Medunka  

                                tak nemáme, pokud chceš, zítra zjistím, zda má dovozce

                                s tím hnutým rámem moc neporadím

                                0 0
                                • Honzis  

                                  jo, vyzjisti u dovozce, díky. na UK shopu jsem ji našel, jinak nic. Lak se mi zdá OK, zkusím to zítra prohlédnout pořádně i s jiným zadním kolem.

                                  0 0
                                  • Medunka  

                                    Tak dovozce má, příští týden bych ji měla doma.

                                    0 0
                          • jecnak  

                            Karbon se hne tak, ze praskne, takze zkontroluj lak. Pokud nic nenajdes, tak mu nic neni.

                            0 0
                      • jecnak  

                        Letos jsou tyhle prvni zavody masakr. Diky pocasi natrenovali i ti, co to normalne nezvladaji apodle toho to vypada.

                        0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        :-(

                        Tak snad to nebude s ramem tak zly. Pritom pred Lipnikem nic neni, siroka silnice, ty kostky celkem OK, neni duvod tam padat.

                        0 0
                        • Medunka  

                          No, Svoboďák v tom letěl taky http://www.facebook.com/…788766448312

                          super řešení: Nezávodit

                          0 0
                          • Delkim  

                            tak na tom jeho kole s těmi Rovaly bych jezdil jen na oválu a za hezkýho počasí a rozhodně ne kolem Milovic, holt asi srdcař :)

                            btw: tohle je lepší nečíst :)))

                            Trať zdolávám za 22:37min, s průměrkou 45 km/hod a průměrnou tepovkou 140. Hůř jsem se snad nikdy necítil, a proto nechápu, jak jsem mohl vyhrát a ještě zdolat rekord trati.

                            0 0
                • Medunka  

                  Hehe, závodník. Gratulace k prvnímu závodu, hubeňoure!

                  Sem byla na hřišti, ale kluci ti nechtěli volat.

                  0 0
                  • Delkim  

                    to je škoda, po odjetí mi bylo líto že Honza je ještě na trati a já tam nikoho neznám, tak jsem jel domů :( nevěděl jsem o vás, Honza v jednu chvíli něco zmínil že snad někoho zahlédl, ale to jsem byl už na startu a nevnímal svět kolem :)

                    0 0
    • Medunka  

      Melounový BISIP http://www.ceskatelevize.cz/…713-besipky/

      0 0
    • jecnak  

      Last minute. Zitra pojedu rano do Podebrad na kavu. V 9 budu projizdet Mochovem. Prodluzky nebudou, mam odpoledne praci.

      0 0
      • šimlos  

        V Kolíně je zítra prodloužená? :-)

        0 0
      • Honzis  

        co zítra? rozmýšlím se, jestli mám jet mrknout do Újezda na duatlon nebo si dát kafe, případně pár brdků :-)

        0 0
        • Delkim  

          já akorát dorazil, zkusil jsem si trasu Kouřímských závodů a pak jsem se plácal kolem Kouřimi a Kostelce

          Vzdálenost: 140,31 km

          Čas: 4:33:29

          Průměrná rychlost: 30,8 km/h

          Získaná nadmořská výška: 1.271 m

          některé úseky těch závodů se mi nelíbí, jsou tam desítky míst kde jsou nově označené místa k frézování, to může přijít klidně den před závody! když tak ti potom napíše kde přesně to je, plus asi dva dlouhé prudké sjezdy, tam jestli pojede balík a objeví se v zatáčce auto v protisměru jak je hotovo!!!

          jdu se dát dohromady a holkám něco ukuchtit, ozvu se po večeři, mrknu do plánu a třeba něco vymyslíme, dneska jsem to měl jako ZDV, jel jsem ty kopce relativně v klidu, šlo to dneska fakt dobře na pohodu

          0 0
          • Medunka  

            stav se s večeří, to bude stačit :-)

            0 0
            • Delkim  

              holkám omeletky (brambory, šunka, olivy, vajíčka, parmezán), manželce krupicová kaše a já si dělám basmati se zeleninou plus kuřecí játra (musím dohonit to železo, čekám kontrolní testy)

              jinak teď jsem dokoupil nějaké nové knížky o výživě co jsem ještě kupodivu neměl a zkouším novou kombinaci na snídani event. i jako jídlo před švihem

              dneska jsem ty 4 a půl hodinky dal jenom na vodě a byl jsem s energií úplně v pohodě, zkouším to poslední necelý měsíc a jsem zatím velice příjemně překvapen jak to dobře funguje!

              0 0
              • Medunka  

                Ty teda vyvařuješ! Kaši sem měla zrovna včera.

                Bych malou pohlídala, ale musel by si ji dovést i s jídlem :-D

                0 0
                • Delkim  

                  však už jsem to mockrát zmiňoval, jsme s manželkou necelých 15 let a za tu dobu nemusela (nesměla) uvařit ani jedno jídlo, ani snídani, tak to u nás máme, vyhovuje mi to, kuchyně je prostě moje území :)

                  0 0
              • šimlos  

                Tak jestli to není tajný..:-). Mě na tohle nejlíp funguje obyčejná vločková kaše s medem a nějakým nakrájeným nebo nastrouhaným ovocem,jablka,hruš­ky,švestky,ba­nán…

                0 0
                • Delkim  

                  ještě to maličko doladím a pak to sem napíšu, samozřejmě vločky jsou jednou z hlavních složek

                  dneska odpol jsem odjel 240 minutový trénink včetně 45 min intenzit na ANP a opět jsem si vzal pouze slabý ionťák, žádný gel, tyčinka, nic a v pohodě, žádný hlaďák se nedostavil

                  ještě mi byla doporučena jedním špičkovým triatlonistou výborná zahraniční knížka o tom jak skutečně hubnout, když už jste v běžných měřítkách „hubený až až“ a přitom ještě musíte něco sundat plus samozřejmě žádný pokles ve výkonu

                  objednal jsem ji přes Amazon, do 14 dnů snad dorazí, jsem na to zvědavý, na tohle téma tady nic neexistuje, jsem hledal i třeba na FTVS v diplomkách atd… a nic jsem nenašel

                  jsem zvědavý jak to detailně řeší, rád bych to porovnal a něco se třeba přiučil

                  0 0
              • jecnak  

                Co na tuhle vodni stravu rika telo 2–3 den treninku? Jestli teda hubnes dal svaly, tak asi dobry, ale u me tahle v mem pripade nezodpovednost znamena snizeni vykonnosti a vic unavy.

                0 0
                • Delkim  

                  jen jsem si tím chtěl ověřit dostatečné zacukrování organismu co by se mohlo hodit třeba před závody a ověřit poměr vlákniny jež ještě nedělá neplechu co se trávení, nadýmání nebo křečí týče

                  nicméně samozřejmě okamžitě po skončení tréninku jsou všechny cukry kompletně doplněny, takže v tomhle ohledu je to absolutně ok!

                  bez toho by to samozřejmě nešlo, to by už druhý den tělo nefungovalo, to si nedělám iluze a zkoušet to nebudu :)))

                  0 0
              • treatt  

                A co tedy dáváš k snídani, mohu-li se ptát..

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Na dve hodky se pichne do zasuvky ;-)

                  0 0
                  • šimlos  

                    Nepotkali jsme se včera tak kolem půl sedmý mezi Dubčí a Kolodějema?_

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Ne, pres Kolodeje jsem jel v pondeli kolem 7h, ale od Stupic.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        to sedí, Šimlos teď už jezdí tak rychle, že se vrací časem. Trénuje, aby uvisel Š na soustředění :)

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Ma na to hodinky, aby moh jezdit dva treningy najednou jako Hermiona Grangerova? To abych se bal k vam na zapad vyrazit, i kdyz tady na vychode taky docela prituhuje.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            na východě potřebuje umět roviny a vítr. Na západě kopce a hospody :)

                            0 0
    • jecnak  

      Zitra navrhuju dat Truhlarnu – Kokorin. Podle casu namotat neco kolem pripadne. Sraz v 9 v Drevcicich. Potrebuju cisty zdv – i v kopcich, takze pohodove tempo. Mam pripadne volny cely den.

      0 0
      • Delkim  

        hmm, jak rád bych se přidal… bohužel ta nejmenší celý den zvracela a zítra měly jít všechny do divadélka, takže půjde jan ta větší a já musím s malou zůstat doma… návrat kolem 13 hodiny, takže já na kolo až potom :(

        0 0
      • Reggie  

        Zítra jedu do Újezdu na duatlon. Dám si hodinové peklíčko a jak jsem koukal na výsledky z loňska asi dostanu od dědků výprask.

        0 0
        • McBlacky  

          ti to uběhlo a pak už konečná :(

          my sjížděli na čelo 20sec jeden a čtvrt kola…

          0 0
          • Reggie  

            právě, před tebou nikdo, za tebou nikdo, tak už není motivace. Poslední běh jsem měl za 3:47 a to jsem se během toho občerstvil, pokecal s obsluhou a ještě se flákal. Kdybych dojel s tou čtveřicí, věřím, že bych byl na bedně. Ale můžu si za to sám, neměl jsem se letos na běhání …

            Jinak gratulace, 2 flek po nepříjemné sobotě, dobrý

            0 0
            • McBlacky  

              já taky závěr vypustil, na Jardu jsem měl po depu 20metrů sekeru, ale už na to nebylo. Za mnou vesmír díra.

              Na kole jsme si hodně mákli při dojíždění čela a měl jsme toho celkově plný zuby, navíc on jako roky v repre triatlonu umí dobře přechody a předběhl mě i v prvním běhu -což je indikace jak dostaneš ve druhým. Pro mě druhý běh je vždycky už jen morál :)

              0 0
      • milmat  

        Jsem se těšil na kafé, ale nečtu nástěnky, tak jsem to dnes nechytil :-) Takže já bych se na Koko připojil, když to bude ZDV. Jede někdo z Čel? Tosca 8:30?

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          OK, 8.30 Tosca. Uvidim co reknou nohy na dnesni full gas vlozky s regeneraci na staflich :-)

          P.S. Ty toho stihnes, rano Sazava a jeste odpo rodinny vylet do Podebrad.

          P.P.S.

          Edo pozdravujou holky z Kolina, a co ze pry jsi neprijel?

          0 0
          • Internaut  

            Rymecka. Snad pristi vikend.

            0 0
          • milmat  

            jj, byl to našponovaný program. Na oběd jsem měl cca 20 min. :-) Ale tou návštěvou Poděbrad na zpáteční cestě z Rožďalovic (cukrárna a pěkný mlýn), jsem dal i zářez u Olivera :-) Pak jsem ovšem usnul u televize a psaní na BF…

            0 0
      • Delkim  

        tak jaký to bylo???

        obávám se, jestli Tomášovo ZDV v kopcích nebyla maximální intenzita v maximální zakyselení pro zbytek pelotonu :)))

        dejte i mapku prosím, Kokořínsko bych v týdnu chtěl jednou či dvakrát dát, ale moc se tam neorientuji, zejména mi dělá problém dostat se vůbec tam a vyhnout se současně přetíženým silnicím z/do Mělníka, posledně jsem jel nějak divně a míjelo mne asi 150 náklaďáků :(

        0 0
        • milmat  

          Bylo to super. Začátek byl ostřejší, prvních 50 km s rychlostí lehce přes 30 km/h . Ale jelo to skoro samo. V kopcích to kluci moc nedrtili, takže to šlo také. Za jízdy se i kecalo, takže to bylo v pohodě / ZDV. I výlet na hrad Kokořín byl. GPX mám, ale na dva soubory. Pokud nemá Ječňák lepší, tak poskytnu.

          0 0
          • jecnak  

            Zacatek byl po vetru. Gpx jsem poslal. Dik za kafe, moc prijemne posezeni na zaver. Doufam, ze se to na „rovince“ do Bysic dalo.

            Jinak opet doporucuju Truhlarnu. Vyborny kureci kaldoun byl k nalezeni v menu.

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jj, bylo to moc prijemne dneska, pohodove (hlavni tempokaz je indisponovan asi :-) , diky.

          Spis ty vcerejsi rychlopodebrady s Jecnakovymi intervaly byl intenzivni zazitek.

          0 0
      • Honzis  

        kdo jede 1/5 www.pavetour.cz – případně mrknout. Za sucha jedu, za mokra ne :-) Startovka se nebezpečně plní eliťákama, takže si dáme asi tak 110km v grupettu předpokládám.

        0 0
        • Delkim  

          jestli bude mokro tak na zbytek sezóny dost prořídne pole závodníků :)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Me by to i lakalo zkusit, ale potrebuju ten den byt nekde uplne jinde :-(

          0 0
        • jecnak  

          Jestli budu zavodit, tak nejaky biky. Mozna Cukrousuv mazec, ale spise XC v Klicanech v sobotu.

          0 0
          • blaf  

            super, tak uz vim co budu delat v sobotu…

            jen teda doufam, ze nebude pocasi jako ted

            0 0
    • Delkim  

      vyvrbilo se nečekané odpolední volno, chystám se v brzkém odpol na rozumné ZDV směr Sadská, Nymburk, Mcely, Jabkenice a zpět přes Poděbrady, Sadská, atd… v drtivě většině klidné a kvalitou slušné silnice

      někdo se přidá?

      0 0
      • Delkim  

        bylo nádherně, vůbec se mi nechtělo domů, nicméně povinnost večeře mi pokazila jinak možnost prvního dvoukilča, chuť i energie ještě byla!

        182km / 628m / 31,7km/h / tepy 127

        tam na „severu“ se fakt krásně jezdí, spousta opravených silnic, žádné excesy ála Dobročovice-Škvorec, tam jsem dneska omylem taky zavítal a nestačil jsem se divit, asi nejhorší silnice široko daleko!

        0 0
        • Honzis  

          dobročovice – škvorec je za trest, já tamtudy jedu asi tak 3× za rok a zrovna by se mi ten úsek hodil cestou z práce.

          jinak smekám, odpolední 6hod ZDV na samotku, slušnej morál! Já po út běhu na Petřínskou rozhlednu slušně rozlámanej, takže zítra to bude rychlé vystřízlivění …

          nechceš ještě jet závod?? seš v laufu :-)

          0 0
          • jecnak  

            Taky myslim, ze ty cisla znamenaji bud brutalni formu a nebo neco uplne jinyho.

            0 0
            • Delkim  

              se na to podívej v Garminovi, vždyť máš na moje tréninky přístup

              dneska http://connect.garmin.com/…ty/490245527

              včera http://connect.garmin.com/…ty/489728982

              0 0
              • jecnak  

                Ja ti verim, jen dej bacha na priznaky pretrenovani.

                0 0
                • Delkim  

                  vím, v rámci tréninkového plánu si nedovolím odjet navíc mimo plán jedinou intenzitu nebo ve vyšších tepech než mám přesně dáno, maximálně si navíc prodloužím ZDV tréninky a Martínek to pak kontroluje a podle toho plánuje další mezocyklus

                  teď končím zatím nejnáročnější mezocyklus, gradovalo to i díky té časovce

                  a pokud nastane přetrénování tak si nechám vrátit peníze :))))) jinak za 2–3 týdny jdu na testy, těším se

                  0 0
                  • jecnak  

                    Zrovna tobe verim kazdy pismeno. Jen proste dej bacha. Ta hranice je hodne tenka.

                    0 0
              • blaf  

                kde na to ten clovek bere cas? :)

                0 0
    • blaf  

      sice to do tohodle vlakna uplne nepatri, ale Tomas a ostatni vychodnari jiste prominou

      nemel byste nekdo tip na nejake misto na vychode kam jet s 1 a 3/4 klukem? puvodne jsme chteli do zoo, ale bude tam asi dost lidi tak hledame neco jineho, dik

      0 0
      • Delkim  

        zkuste ZOO Chleby, letos přidělali navíc velké moderní dětské hřiště!

        http://www.zoochleby.cz/…ti-zoo-6137/

        je to naše oblíbená lokalita, i když manželka teď říká že na většinu atrakcí na tom hřišti bude ještě malej

        pak do Milovic, Mirakulum, tam je i pro prcky obrovské množství vyžití, i když tam bude mraky lidí tak tam se to ztratí

        ZOO Troja bude narvaná a bohužel ta hlavní část pro děti ještě není po povodních opravená :(

        no a pak možná Loučeň? i když na to taky bude asi malej…

        závěr od manželky co na mne volá z koupelny: jeďte do Chleb primárně na zvířátka, tam mu nakup spousty těch kuliček na krmení a pust ho mezi kozy :)

        event. jezdí už na odrážedle? to ho pak vezmi do Průhonic do parku, mají tam i skvělé domácí dortíky a kávu :)

        0 0
        • jecnak  

          Tak nevim, jestli na ty kulicky a kozy neni moc malej a nebo zas moc velkej.

          0 0
          • blaf  

            myslim, ze on je na to jeste malej, ale nahoru to vekem omezeny neni, minulej rok je tam krmila manzelka a moc ji to bavilo :D

            0 0
      • jecnak  

        http://www.mirakulum.cz a nebo na Chvalskem zamku je vystava ke Ctyrlistku a neco kolem Igracku.

        0 0
        • blaf  

          ajo, o mirakulu jsem nedavno slysel a zapomnel na to, tak to zkusime

          dik oboum za tipy, ostatni tipy jiste taky nekdy zkusime

          0 0
          • jecnak  

            Jezdiva tam s holkama kolega z prace. Muzes si s sebou vzit vlastni obcerstveni a piti. Pry je to tam na cely den.

            0 0
            • blaf  

              tak Mirakulum super, na dost dlouho jsme skoncili u prvni atrakce (trampolina – super i pro dospele :)), je toho tam opravdu dost na cely den, skoda, ze nam zaclo v pul treti prset

              jen to jidlo, desne dlouho to trva a nic poradnyho k jidlu, nekde psali, ze tam je restaurace tak jsme jidlo neresili, ale byly tam jen stanky takze vlastni jidlo je nutnosti

              0 0
              • Delkim  

                my to tenkrát řešili frontou na palačinky, dělají tam i slané, tak to šlo, jinak co si pamatuji tak snad všechno jen a jen smažené což absolutně nechápu, přicházejí o kšefty…

                měli by si vzít příklad v pražské ZOO, tam je stravování naprosto dokonalý, domácí svíčková, čerstvé špagety aglio-olio s parmezánem jako minutka, fantastická paella, grilovaná masa a zelenina, tam jim to už došlo :)

                0 0
          • Delkim  

            výborné pohádkové akce a prohlídky v kostýmech jsou i na zámku Radim a je tam taky pěkná kavárna :) dokonce tě do těch kostýmů i navlečou a hrajete pak takovou pohádku, fakt legrace, mrkni na jejich web a projdi si ty akce

            ad Mirakulum: nelekni se někdy ráno té fronty, stojí tam třeba 150 lidí :))) ale jde to rychle, dovnitř se vejde x tisíc lidí :) neskutečný množství atrakcí pro všechny věkové kategorie, zejména v létě je hrozně oblíbené pískoviště kde jsou i takové vodní mlýnky a stavidla a tak, tam děti vydrží doslova celý den…

            0 0
            • Delkim  

              ještě ty bludiště na zámku Loučeň, nicméně tam je to nejlepší když je teplo, můžeš si půjčit deku a udělat si piknik :) buď vlastní jídlo a nebo si můžeš vše u nich objednat, dá se to udělat i bez dětí jako romantické překvapení pro přítelkyni/man­želku atd…

              0 0
              • blaf  

                jj, Loucen zname, byli jsme tam par dni na male „svatebni“ ceste, ale na to je jeste taky malej, zitra dame to mirakulum, ostatni davam do seznamu na pozdeji, vyletu bude jeste spousta takze se dostane na vsechno

                jeste jednou diky za tipy

                0 0
                • Delkim  

                  tak jak jste s prckem dopadli? dobrý? kolik bylo lidí a jak se líbilo? kdyby měl rád vláčky, tak se můžeme kdykoliv domluvit na návštěvu, jinak už pak jen kuchyňka, obchůdek, princezny a tak :)

                  manželka je pro, ráda pozná nějakého cyklistu na déle než na vteřinu jako Tomáše nebo krátkým pohledem z okna Honzu :)

                  já dneska pohodových 115 km, i když tady závěr v protivětru a poměrně silné bouřce :(

                  0 0
                  • blaf  

                    viz vyse

                    fronta byla presne jak jsi psal vcera, dlouha, ale slo to rychle, kolik bylo lidi nedokazu odhanout, asi par set, nezdalo se nam, ze tam bylo nejak moc lidi

                    jak jsi psal vyse, taky jsme skoncili u palacinek

                    vlacky by se mu libily (na nadrazi jsme skoro denne :)), ale nevim jestli by je nerozbil… ale tak treba se nekdy zastavit muzeme :)

                    btw. tve pohodove tempo 30.5 kmph me trochu vyvadi z rovnovahy :)

                    0 0
                    • Delkim  

                      jasně, návštěvy máme rádi, klidně i něco upeču nebo to spojíme s dřívější večeří atd…

                      vláčky máme dřevěné, ty jsou skoro nerozbitné, koleje to samé, pak nějaké to depo, most, závory atd… přikládám fotku holčičího pokoje, na tohle bychom sem žádného kluka nedostali :))) Jasmínka bude nadšená, ty vláčky jí taky baví ale jen když k tomu má někoho dalšího

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Ruzove obdobi je v zivote divky stejne nevyhnutelne jako obdobi cerne o neco pozdeji :-)

                        0 0
                        • karliner  

                          Safra, to může být zlé. Už mi dochází, proč jsi říkal, že nemáš moc času na kolo..

                          0 0
    • blaf  

      neplanujete nekdo neco na zitra? mam zas konecne chvili cas tak bych rad vyrazil k nejakym kopeckum, bud dolu k Sazave nebo nahoru k Jicinu, mozna Kozakov? budu moct teda vyrazit az pozdeji, tak kolem 11:30 – 12:00, nepridal by se nekdo?

      0 0
      • jecnak  

        Pojedu na pohodu dopoledne do Podebrad, nez zacne lejt.

        0 0
      • Delkim  

        odpol přívalové deště a bouřky

        já jsem bohužel na dva dny pryč, ale pokud bude pravidelná neděle tak bych tentokrát měl mít čas se přidat

        0 0
        • blaf  

          :( takze vyrazit co nejdriv to pujde a motat se okolo, no co de da delat :( nedeli bych taky dal kdyby byla

          0 0
          • Delkim  

            ráno klasika sleduj yr.no podle lokality kde se budeš pohybovat (a dej si hodinu po hodině předpověď) a pak samozřejmě těsně než vyrazíš koukni na aktuální srážky a kudy a jak rychle to jde (projeď si video za poslední 3 hodiny)

            http://radar.meteopress.cz/

            ještě na tom yr.no vpravo nahoře už u vybrané lokality ukazují kdy byla aktualizace a kdy bude další, takže pokud tam máš ještě večerní a nová má být za půl hodiny, tak si na to počkej :)

            0 0
          • jecnak  

            Nedele bude. V 9 v Mochove.

            0 0
      • Pedro RB  

        Čau, taky bych zítra jel ještě než bude pršet. Nejlepší bude, když se po ránu dohodnem online..

        0 0
        • Medunka  

          Ječňák už vyrazil na otočku do Poděbrad

          0 0
          • Pedro RB  

            Tak tohodle jsem si všim trochu pozdě..

            My jeli s Blafem v 11 Dymokury, Městec Kr., Chlumec, směrem na Týnec n. L. a okolo Žehuně z5. Blaf nevěřil, kolik jsme nastoupali v Polabské rovině (400m na 80km) a že jsme hodně na opuštěných silničkách v lesích. Tak ať vás tam někdy vytáhne, jestli tam už trefí;-)

            0 0
            • Delkim  

              tys ho ale pěkně honil, koukám do tréninku na ty jeho tepy, 158 průměr, zlatý Poděbrady :)

              0 0
              • jecnak  

                Tak to zalezi jaky ma prahy a tepy obecne. Pro me je to treba jeste v ZDV.

                0 0
                • blaf  

                  u me to uz zdv neni, mam AP asi 150 (teda pred nekolika lety), ted mozna o fous vys, tohle bylo spis tempo

                  0 0
                • Delkim  

                  to já přece vím, ale já se předtím podíval na jeho předchozí tréninky plus i závody co jel na biku a s tím jsem ty tepy porovnal a z toho jsem pak logicky usoudil, že ho prostě docela honil :)

                  0 0
                  • jecnak  

                    Aha, ja zas takovej spion nejsem.

                    0 0
                    • Delkim  

                      no já normálně taky ne, ale jelikož jsem něco takového už párkrát plácnul bez podložení fakty a dostal jsem pojeb, tak tentokrát jsem opatrnější a buď si to zjistím a nebo mlčím :)))

                      0 0
              • Pedro RB  

                To on hnal mě! Pořád byl o 1/2 kola předemnou a několikrát jsem si musel jít orazit do háku. Má z těch vašich nízkejch průletů Poděbradskem vypěstovanej reflex nejít pod 35km/h, ale neuvážil, že se mnou těžko za pár minut odstřídá:-)

                0 0
                • Delkim  

                  teď prý byl chvíli klid, Eda měl rýmu :)))))

                  0 0
    • Internaut  

      Něco kutím… :) Jestli to nepojede, tak pude uhlí do kamen.

      0 0
      • blaf  

        nova silnice?

        0 0
        • jecnak  

          S tlumicem?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            na pave prece.

            0 0
          • blaf  

            prototyp novyho Rubecka ;)

            Spesl ho jeste nepredstavil, ale BF uz o nem vi

            0 0
            • Internaut  

              Tesne vedle :)

              0 0
              • Delkim  

                hmmmmm, pecka, to je nářez, fakt nádhera!!!

                a ukázal jsi doma paragon? :)))

                0 0
              • blaf  

                hezky, nemelo to ale byt bmc?

                0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                Tvl. já netušil že jezdíš terén 8-)) Moc pěkný !

                0 0
          • blaf  

            a vubec, kdyz muzou byt na silnici kotouce tak proc ne tlumic? dalsi verze Domane ho beztak dostane :) pokrok nezastavis :)

            0 0
      • jecnak  

        Tak at se prasi za kocarem!

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Bacha at ti to neokouse sekacka.

        0 0
      • Medunka  

        takže KPŽ

        0 0
      • Delkim  

        tobě je líto trénovat ty kopce jenom kvůli tomu jednomu závodu, viď? :) KPŽ?

        0 0
      • karliner  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • Internaut  

      Rýmečka skončila a zítra jedu po na kafe do Poděbrad. Pro zájemce srazy v 8.45 u vrtule v ČelEj nebo v 9.00 u hotelu v Mochově.

      0 0
      • blaf  

        budu tam

        0 0
      • jecnak  

        Roger that.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Uvidim jak moje rymecka. Dneska jsem rano vstal, vzal ruzovou a vratil se do hrosiho hnizda (a ne se vypotit na dve hodky na valce, jako nekteri).

        0 0
        • jecnak  

          Vitamin C.

          0 0
        • Delkim  

          Vojtěchovský píše, že pokud je to jen nos a nahoru, tak dobrý, klidné tempo se dá, ale jakmile to jde níž směrem na kašel a průdušky a nebo se přidá teplota tak ani tempo a šup se léčit do postele

          0 0
      • Honzis  

        OK, jedu a beru s sebou 11–28z :-)

        0 0
      • Delkim  

        koukám na předpověď, to budou možná nakonec nejchladnější Poděbrady za celou zimu :)))

        pokud vše klapne budu tam! zítra odpol čekáme návštěvu, musím ještě dneska stihnout předpřivavit několik chodů a upéct moje vyhlášené Creme brulée, nicméně to by neměl být problém

        jinak před chvílí jsem se z motání se kolem i Poděbrad vrátil, kolem Sadský uzavřeno pro filmaře, natáčely se tam nějaké honičky v rychlých autech, silnice celkem ok, louží minimum a bahno v podstatě minimálně i kolem Mochova

        0 0
        • blaf  

          jsem dneska zase vytahl zimni veci :( ale aspon, ze neleje

          0 0
        • Medunka  

          Mám chuť napsat slovo na 5 písmen, první je N, poslední R.

          Já co si neuvařím/neupeču to nemám :-(

          Nechceš poslat Karkulku přes les s desátkem? Naočkovanou.

          0 0
      • 33biker33  

        Jedete jen na otocku nebo neco delsiho? Moc se mi nechce vyrazet tak brzo a do te kosy, ze bych se k vam nekde pridal pozdeji?

        0 0
        • Internaut  

          Ja kvuli dolecene rymecce spis nedelni klasiku. Tj. z Podebrad zpet odjezd v +/- 10.45 a pak nejakou varinatou zpet pres Lysou nad Labem, Karany, Toušň a CelEj.

          0 0
          • 33biker33  

            Bych chtel vyrazit tak kolem 9.

            0 0
          • hasbro  

            Od středy by měla bejt průjezdná i nová lávka přímo v ČelEj, takže z Káranýho se nemusí jezdit přes Toušeň.

            0 0
          • KIRBY  

            Díky všem , hezky jsem se s váma provětral. Bylo to fajn a jsem rád , že jsem vás poznal.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Myslel jsem si ze te na ty dlouhy rovince v lese za Velenkou snad ani nedojedem :-)

              Tak ted vis jaka je realita nedelni kavicky, tak zas nekdy.

              0 0
              • KIRBY  

                Určitě se zase rád připojím ,jak mi to časově sedne .

                0 0
      • Honzis  

        Nějak rychlý dneska! já nabalenej a nějak v únavě, Mochov – Pdy avg 38km/h, Nbk – Lysá 35,2km/h – to myslím hovoří jasně – http://www.strava.com/…es/137217623

        0 0
        • blaf  

          kurna, ze jsem nedojel do toho Mochova, mohl jsem mit KOM, takhle mam prd :)

          dobry to bylo, jdu neco uvarit a asi spat :)

          0 0
          • Delkim  

            koukám na tu vzdálenost, to by mi nedalo, měl jsi ještě obkroužit barák a mohlo to být kilo :)

            0 0
        • Delkim  

          v únavě? to možná ty nestrávené DVA dorty v žaludku :))) cheesecake a čokoládový to byly?

          0 0
      • Internaut  

        Diky, dobre to bylo, svizne to bylo.

        0 0
        • Delkim  

          nakonec nás bylo 9, to je možná rekord, ne?

          já bohužel spěchal domů, ale zase už mám podušené hrušky na koláčky co budou přílohou ke glazírované panence na hnědých žampionech se šalotkou, příprava je v plném proudu :)

          u mne příjemných 85km / avg 32.2, ten závěr po kolínské do Úval byl v osamocení snad nekonečný :(

          0 0
          • blaf  

            to budete hostit nejakyho krale? :)

            0 0
            • Delkim  

              brácha s rodinou, ještě zpětně k mým narozeninám

              jeden z chodů

              0 0
              • blaf  

                to vypada moc pekne, kdyztak mi pls hod do mailu recept, to nekdy zkusim

                0 0
      • jecnak  

        Po vcerejsku docela vyzivne sousto.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Docela tempicko na moji rymicku dneska. Uz bych neprepral ani velky pivo, troufnul jsem si jen na maly :-)

        Ale jsem rad ze ostatni to videli podobne- jsem si rikal ze to zas dopadne proti vetru stejne rychle jako po vetru. Edo vitej zpet, o dalsich nemluve.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          P.S. Taky jsem vcera kutil

          0 0
          • Internaut  

            Pekna prace :) Musel mít radost.

            0 0
          • Delkim  

            krásný! tohle by u nás doma ale neprošlo, možná v růžové barvě? :)

            tohle jsem pekl já v dubnu, čokoládový korpus a uvnitř dvě patra čokoládový krém z pařížské šlehačky a jahody, nahoře to je manželky celovečerní Pipi dlouhá punčocha :)))

            0 0
            • Honzis  

              pán je koukám perfektcionalista ve všem! Já včera večer ledové kaštany a navrch celá čoko na vaření, byl jsem nějak v pr* :-)

              0 0
              • Delkim  

                a po té dnešní svačině u Olivera si začínám myslet, že ty budeš trochu „čokoholik“ :)))))

                0 0
            • blaf  

              ty jsi koukam idealni manzelka :) Pipi se povedla

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Pekne, no jo ty holcicky. U nas se pro Andelu dela koncem kvetna piskotovy se zakysanou smetanou, zdobeny jedlymi kvety denivek.

              Nebo zkus klralicka – ale u vas asi burty casto nepecete :-)

              0 0
              • Delkim  

                to je výborný nápad! na chalupě je děláme často, holky je mají moc rády! nemáš na to naříznutí nějaký náčrt? :)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Jako plan burtu? to nemam… zkus chobotnici, ta je jednoducha. a pozor, jednou se mi tak vydarilo kotatko, ze me malem presla chut :-)

                  0 0
            • hasbro  

              No ty bláho, kdyže to mám narozeniny ?? :-)) Myslim, že přijde čas, kdy budete do Poděbrad jezdit k Delkimovi a ne k Oliverovi, ty bys tam moh hnedle pracovat jako mistr šéfkuchař.

              0 0
    • blaf  

      kouknu na FB a co nevidim, gratulace

      0 0
    • karliner  

      Takhle to dopadá, když západní povaleči vyrazí východním směrem na rohlík a pikolo expreso.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        To jste misto podebradskyho rychliku nasedli do expresu na Vladivostok a skoncili na Sibiri, ne?

        0 0
      • jecnak  

        Pikolo expreso, to je nejaky italsky Kralovstvi zeleznic?

        0 0
        • karliner  

          No, jen tím naznačuji, že se nám trochu rozpadá Café connaisseurs équipe cycliste :-)

          0 0
          • treatt  

            Nerozpadá, to je oddělování zrna od plev, přirozený proces ;)

            0 0
            • treatt  

              voila..

              0 0
              • Delkim  

                GCN má zrovna nové video s příznačným názvem :)

                What Is A Cafe Stop?

                jj, kéž by to takhle vypadalo aspoň v nějakých kavárnách podél cest…

                0 0
                • Delkim  

                  ještě mi to nedá naposledy už kolem jídla, dnešní podvečerní blbnutí

                  pro sebe NY bagels (jdou pak rozkrojené do mrazáku)

                  holkám jejich oblíbená tvarohová bábovka

                  pro tchýni latte bombardino

                  pro sebe espresso do cyklo_šálku :)

                  a pro tchýni spaghetti aglio olio peperoncino gambas

                  0 0
                  • Medunka  

                    A dávám todle vlákno do blokovaných. Vzhledem k mé šetřící dietě, je TODLE TÝRÁNÍ!!

                    0 0
                  • Honzis  

                    to bych sem měl dát na rozštípnutí popůlmaratonovou regenerační svačinku :-) dle hesla víc uheráku než chleba :-) Jinak čt 8.5. extraliga Monínec, so max volné rozjetí a v neděli si budu hrát na tvrďáka na PIMu, teda jestli nebude DNS, se uvidí.

                    0 0
                    • karliner  

                      Kostelecký uherák by měl každý čestný člověk bojkotovat.

                      0 0
                    • Medunka  

                      Slušný, ty DNF, 2:54, 115. abs.

                      Sem se postupně koukala na mezičasy a jako na 35. km si měl lepší čas než já na 1/2 :-)

                      0 0
    • Internaut  

      Zítra jedeme s Milosem smer Sazava – predbezna trasa tady .

      Pro zajemce sraz v 9 u nadrazi v CelEj, resp. 9.15 v Mochove u hotelu.

      0 0
      • blaf  

        jeste nevim jaky mame plany, ale mozna bych na cast pridal, jeste dam vedet

        0 0
        • blaf  

          tak pry se mi zitra nechce

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Budu ladit psychickou formu v kraji Zitkovskych bohyni az do nedele.

        0 0
        • milmat  

          Určitě dobrá volba. Jezdívám tam pravidelně na akci „Apalucha“. Zatím jsem tam kolo nebral, ale je tam spousta možností jak na bike, tak i na silnici.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Nadherny kopece. Jednou se tam vydam i se silnickou. Ale pesky to melo taky svoje kouzlo, nadherny louky a bukovy lesy.

            Delkim, az zas pojedes na Slovac, udelej si mezipristani ve Starem Hrozenkove a prubni toto luxusni asfalt i sklon ;-)

            0 0
            • Delkim  

              Garmin mi ukazuje 170 metrů převýšení na 1010 metrech

              tj. průměr 16,8%

              hmm, Zahrady mají asi 13% a Benátky a ta jejich stojka z „Pekla Východu“ mají cca. 13,8%

              a tohle je mimo jiné ještě 4× delší :)

              0 0
            • jecnak  

              Na druhou stranu je to taky dobry a da se to napojit do okruhu.

              0 0
              • Delkim  

                napojil jsem to 3× za sebou, to vypadá jako trasa jen ale pro „některé“ z vás :) chybí mi v tom okruhu několik pivovarů a kaváren na doplnění sil :)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Kavicku a halusky si muzes dat na Holubyho chate na Velke Javorine; zopar ziletkarov (ze SK strany) jsem tam videl.

                  0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Tam jsem nesel, tady me zaujal asfalt jako detska prdelka. Plus luxus vyhledy tam vsude,

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Tam jsem nesel, tady me zaujal asfalt jako detska prdelka. Plus luxus vyhledy tam vsude.

                0 0
                • jecnak  

                  Tohle je jedno ze stoupani, ktere byly kdysi ve Velu nebo 53×11 jako jedny z nejprudsich v CR. Zkusim se doma mrknout do starych casopisu. Ve finale ale jestli jet 3h do Beskid a nebo 3,5h nekam pod Linec jsou asi jasna volba ty rakouske kopce. Ted o vikendu se mi ta kopcovata cast trasy zas velmi libila.

                  0 0
                  • Delkim  

                    doplň cukry :) mozek jich má po závodech málo a vraždíš nám tady koťátka :)))))

                    kopce a Bílé Karpaty na roadcycling.cz

                    0 0
                    • jecnak  

                      Doplnuju kontinualne od sobotniho dojezdu. Spis delam milion veci najednou. Mam nejak zazity ten polsky nazev, respektive Beskidy MTB trophy.

                      0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Tak hej, ale zas pokud jezdis co vikend do Blavy, odkud to je zajizdka cca 50km…

                    0 0
                    • Delkim  

                      já nemám problém s tím dojet tam autem, já se spíše obávám problému to na tom kolem vyjet :)))

                      0 0
                      • Pavel  

                        Jo, ten Vyškovec je fakt chuťovčička. Doporučuju. :-))

                        0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        A kdyz nevyjedes tak co? V nejhorsim nam to nereknes ;-)

                        0 0
                    • treatt  

                      Škoda, žes to nenadhodil, když jsem jezdil na Slováč do školy..

                      0 0
      • Hurikan_Tom  

        Budu v 9:15 v Mochove (602 50 30 14 – prijedu z Jesenice autem).

        0 0
      • Delkim  

        pěkná trasa, ukládám pro pozdější použití, na mne je to na zítřek moc kopců a potřebuji skutečně ZDV tempo, to s Edou nebude, zejména když bude i trochu foukat :)

        já se inspiroval Blafem z minulého týdne, budu se asi plácat v rovinatém terénu na východ od Poděbrad, něco jako v příloze

        0 0
        • Pedro RB  

          Pěkná najížděcí trasa- schvaluju:)

          Jen je vhodnější ji jet, až nebude foukat od západu;o)

          0 0
          • blaf  

            ty nahodou zitra odpoledne nemuzes? myslim, ze bych mohl vyjet odpoledne tak kolem druhe, asi pojedu nekam k Sazave

            0 0
            • Pedro RB  

              Pojedeme někdy odpo. s Ilkou, ale to by na tebe bylo asi hodně pomalý. Jestli bys přezto jel, tak se okolo poledního ozvi.

              Zítra bych dal něco delšího kopcovitějšího- to nemůžeš?

              0 0
              • blaf  

                nakonec to vypada, ze to na tu puvodni druhou nestiham, jeste jsme se nevyprdelili z domu takze pocitam, ze prijedem pozdeji, tezko rict kdy

                zitra bych jel, nikam nejedem, ale dopo hlidam tak bych jel tak v jednu

                0 0
                • Delkim  

                  lenoši :))) já už v 7 ráno čekal na otevření Lidlu, nakoupil, snídaně udělal a už finišuje rajská a kuře na paprice aby holky měly navařeno až budu pryč :)

                  až budeš vědět v kolik bys mohl tak mi během odpol napiš SMSku, možná bych odpoledne dal něco kratšího jako druhou fázi, mám volný celý den, třeba bychom se sešli u Sadský a něco namotali tam, pošlu ti číslo na mail

                  0 0
          • Delkim  

            jsem si na tebe vzpomněl a po první hodince jsem trasu raději změnil a motal se nakonec kolem Sadský-Poděbrady-Hořátev-Zvěřínek, tam jsem natočil nejvíc, nejhorší byl pak návrat domů…

            nakonec se mi to dařilo udržet v ZDV pásmu, na 150 tepech jsem byl všeho všudy v řádu několika minut

            jsem zvědavěj na report Edy a těch jeho „obětí“ jež netuší do čeho jdou :)))

            u mne dneska:

            Vzdálenost: 133,61 km

            Čas: 4:12:14

            Průměrná rychlost: 31,8 km/h

            Získaná nadmořská výška: 392 m

            Prům. ST: 129 tep./min.

            Max. ST: 153 tep./min.

            0 0
            • Honza.S3  

              Tak já už jsem z toho výletu doma, bylo to fajn svezení a dobrý oběd v Sázavě (ale před posledním kopcem jsem už otočil domů:-).

              0 0
            • Honzis  

              ty brázdiči Polabí :-) za chvíli budeš znát i potulné kočky kolem Sadský jménem.

              Jinak jak se jezdí kopce v Masters – http://www.strava.com/…es/138858429 odpad jsem ve 2.rundě a dostal 10minut … umístění asi tak 20 z 34 v kat 20–39let, dojelo nás i čelo 40tek o 10minut a to byl fičák – Líba Janoušek + 1 vlezli na špic a nás asi 10 do háku. Na závěr 1km á 11%, kde to na 39/23 celkem bolí, max asi 19%, což je po 3hod prošitej docela mazec, ale naší grupu jsem vyhrál :-D

              0 0
        • milmat  

          Moc mne neděs, jedeme ZDV tempo, respektive všichni ostatní ano :-)

          0 0
          • blaf  

            tipoval bych klasiku, 34 proti vetru, 38 po, kdyz se to zvedne tak Eda malinko zvolni, tak na 33 :)

            0 0
            • milmat  

              Ano, bylo to klasické „ZDV“ a zároveň jsem si udělal 6 osobáku:

              0 0
              • Delkim  

                jj, to odpovídá :)))) Eda je v tomhle jedinečnej :) se zpětně vůbec nedivím, že jsem se loni asi 5 měsíců rozhoupával se přidat i na to obyč kafe do Poděbrad :)

                btw koukám že jsi z Čelákovic, to jsi měl jezdit s klukama už dávno

                0 0
                • milmat  

                  Eda byl dnes v pohodě (zkrotlý), hlavně v první polovině. Smrtící tempo nasadil až jsme se přiblížili k naší rovině a začal foukat protivítr. Možná už dřív v Bučině, to se mi pak rychle ztratili z dohledu :-) V každém případě to bylo výborné – díky za společnost, Sázava a Kokořínsko jsou moje oblíbené lokality.

                  S kluky jezdím od doby, co mám silničku – cca konec března. Do té doby jsem jezdil výhradně bike. Teď se to otočilo, ale to je hlavně kvůli tomu, že radši jezdím se skupinou, což více nutí jezdit.

                  0 0
              • blaf  

                klasika :)

                0 0
      • Internaut  

        Diky panove – nakonec pekna grupka. Mel jsem sice trochu migrenu nebo co to bylo :) ale presto paradni.

        0 0
      • jecnak  

        Mel jsem vcera nejaky rizeni v Koline. Tak jsem si to tam strihnul na kole. Do Podebrad k ceduli od vratek domu 56min, avg 39km/h. Zpet z Kolina do Liblic potazmo do Podebrad vede pekna cyklostezka…

        0 0
    • blaf  

      zitra odpoledne chci jet nekam do kopcu, z Podebrad muzu nejdriv v 13:00 (rano ma stejne prset), je mi celkem jedno jestli nekam nahoru nebo dolu, pridal by se nekdo?

      0 0
      • Pedro RB  

        ja potrebuju byt v 15:30 doma, ale jestli bude do 13h mokro, tak bych jel jen na ty 2,5h a to bych se ti okolo poledne ozval..

        0 0
        • blaf  

          ok, domluvime se zitra

          0 0
        • karliner  

          Docea by mne pak zajímalo, kam z Poděbrad pojedete na 2,5 hodiny do kopců :-)))

          0 0
          • Pedro RB  

            Třeba Velim, Křečhoř, Kolín, Červ. Pečky, Vysoká a z5?

            0 0
            • karliner  

              To jsou ale kopce levelu „nadjezd přes dálnici“ :-)

              0 0
              • blaf  

                to vis, tady v Podebradech mame jina meritka :D

                jinak ja kdyz pisu kopce tak myslim Posazavi, Cesky Raj

                0 0
                • karliner  

                  Já vím, jen jsem si při pátku trochu rejpnul, no. Je mi jasný, že mne ječňák potrestá :-))

                  0 0
      • Honzis  

        když by měl někdo zájem, tak bych vyjel dopo úplně volně, tak na 2hod.

        0 0
        • blaf  

          ja muzu az vecer takze si dam dve hodinky s baterkou

          0 0
    • Internaut  

      Zítra jedu směr Kokořín (Dřevčice – Býšice – Řepín – Kanina dolů – Romanov up – Mšeno kafe – Romanov dolů – Koko-dolem – Hostín – Hlavno – Brandýs). Cca 120 km.

      Pro zájemce – sraz 9.00 u Toscy v ČelEj resp. 9.30 Dřevčice u kostela.

      0 0
      • karliner  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • jecnak  

        Pekna trasa. Pozdravujte jing/jang. Ja zitra svistim trojkilo.

        0 0
        • Internaut  

          Good luck, Mr. Gorski. :)

          0 0
        • karliner  

          Tobě s tím mazáním už vážně hráblo Tomáši…

          0 0
          • jecnak  

            Totez si myslim o tvym vecnym prudeni. Prud si nekde jinde. Dalsi tvy reakce blokuju.

            0 0
      • milmat  

        OK, tak ráno u Toscy, ale zítra potřebuji být doma „co by dup“ :-) Pokud by mi někdo doma změnil plány, pošlu sms.

        0 0
    • Delkim  

      já jen pro zajímavost, dneska ta D1, to byl asi největší extrém co jsem zažil… po 120 minutách nonstop poskakování automatické DSG převodovky rychlostí 0–10 km/h v úseku srážky 3 kamiónů (od noci do odpoledne to bylo uzavřený) tam něco odešlo, takže šlo jet jenom na max první stupeň… na něj jsem se musel vrátit do Prahy, tj. max 30 km/h a samozřejmě po okreskách, v Praze jsem nechal auto v servisu, půjčil si Fabii a abych se té zácpě vyhnul tak jsem to vzal přes Kolín a Havlíčkův Brod, ten je samozřejmě rozkopaný a další hodinová zácpa… nájezd na D1 u Jihlavy je uzavřený, takže jsem se musel napojit na Prahu a jet asi 20 km v zúžení, tam se pak otočit a stejným zúžením konečně směr Brno, tam jsem chytnul další nehodu a zácpu jako blázen, šílený den…

      za Havl. Brodem jsem byl svědkem mimo jiné čerstvé nehody (tak 15 minut), hasiči, vrtulník, atd… a dle poslouchání rádia toho dneska bylo fakt mraky, nechápu!!!

      takže to shrnu: vyrazil jsem ráno do Bratislavy v 7:30 a dorazil jsem cca. v 18 hodin, jediná pauza mimo auto bylo 10 minut při výměně aut…

      předběžná kalkulace na opravu té části DSG převodovky (mechatronika nebo tak nějak) je poměrně divoká částka, takže fakt dneska nic moc den…

      0 0
      • milmat  

        Já to dnes poslouchal u práce doma a na pracovní mezi-den celkem maso. BTW: co říkal Waze ( http://www.waze.com/cs/ )?

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Lepe od HB projet do Jihlavy a za ni 5km na dalsi exit.

        OT, tobe v psychicke krizi i panum vytrvalcum v Jihlave vrele doporucuji vystavu Frantiska Skaly v OGV (50m z horniho leveho rohu namesti) a zmrzliny zvlaste ovocne v Cafe u Ignace nahore na namesti, ktere uspokoji i zmlsaneho Jecnaka.

        0 0
    • Delkim  

      jak Blaf psal trochu výše něco o kopcích, tak namotat rozumné ne moc dlouhé kilometry a přitom dost nastoupat je občas problém

      nicméně myslím, že se mi podařilo „naklikat“ docela slušné kolečko Ondřejov-Kostelní Střímelice-Hradec-Stříbrná Skalice-Hradové Střímelice a zpět Ondřejov

      velmi slušný povrch, sjezdy nikde žádná díra, jediný co je nic moc jsou serpentýny v tom Hradci, nicméně to se jede lesem do kopce a tak je to absolutně ok!

      jedno „kolo“ má cca. 16 km a 330 m převýšení

      přikládám dnešní „najetý profil“, jel jsem to myslím 3× a jsou tam pak vidět v závěru 5× za sebou Konojedy, ty nesnáším a tak jsem si je dal dneska jako nadstavbu mimo plán 5× za sebou jako prahový trénink, posledně mi tam Honzis ujel asi o pět parníků a tomu se chci v budoucnu vyhnout :)))

      0 0
      • blaf  

        nj, ale taky se tam musi dojet, takze pro me ve finale tak stopade :(

        0 0
        • Delkim  

          loni jsem měl takové kolečko zámek Radim a okolí, speciálně namotáno přes místní brdky, to máš kousek a je to docela členitý, to by se ti mohlo líbit, dá se to jezdit dokola a ani ti to nepřijde a supr to utíká!

          0 0
          • blaf  

            nechces to v gc udelat jako public trasu? :)

            jinak ja posledni dobou uvazuju, ze vezmu auto a nekam popojedu, protoze dostat se ke kopcum na kole zabere min hodinu

            0 0
          • Honzis  

            zrovna tohle by mě moc neba a to mám za barákem – kostky v Chotuticích, kostky v Plaňanech, kostky v Cerhenicích, to radši jezdit Radim – vrbčany – I/12 – Plaňany a otáčet se v Radimi na kulaťáku.

            jinak trénink v kopcích – nechat auto v Jičíně, natočit 100km 1500 až 2000up a odjet domu, jak snadné :-)

            0 0
            • blaf  

              jo, presne tak to vidim s tim autem

              0 0
            • Delkim  

              hele ale o autě tady Blaf nepsal :)

              pokud má auto k dispozici tak pak je zbytečné tady vysmýšlet nesmysly, to je jasný

              0 0
    • Internaut  

      Dnes to bylo kochaci. Diky za spolecnost.

      Zitra jedu na kavu do Podebrad. Pro pripadne zajemce sraz 8.45 u vrtule v CelEj resp. v 9.00 hotel Mochov.

      0 0
      • milmat  

        Také díky za svezení a udávání tempa.

        0 0
      • jecnak  

        Budu v Mochove. Tempo prosim kochaci. Dneska to bylo hodne rychly. V reci cisel 297,4km avg 34,4km/h.

        0 0
        • Internaut  

          Slusna liga…

          0 0
        • Delkim  

          člověku na těch jízdách na kafe ani nějak nedochází, jak vlastně ve skutečnosti dokážeš jet rychle a ještě k tomu tak strašnou dálku(dobu)…

          k tomu není co víc napsat…

          0 0
        • blaf  

          hmmm, jste chteli byt rychle doma? :)

          0 0
        • Hurikan_Tom  

          Není v těch číslech tisková chyba? :-)

          0 0
      • blaf  

        pojedu, kdybych nahodou nedorazil do Mochova tak se potkame cestou

        0 0
      • jecnak  

        Prijemne to bylo. Diky za odtah.

        0 0
      • Internaut  

        Díky, dobrá práce, soused přežil a snad se ještě přidá :)

        0 0
        • Honzis  

          příští neděli, pokud teda budu fungovat po dnešním PImu se jede extraliga – Mcely, 5× kopec kolem zámku bude asi řádně bolet :-) Povzbuzování vítáno – http://sys.cyklomasters.cz/…zice-84.html

          0 0
          • Delkim  

            ty jsi běžel dnešní maratón? já myslel, že tyhle hromadný akce a běhání po městě (ála Hervis maratón) tě moc nebere, nicméně GRATULACE!!!

            čas mi sice tolik neříká, ale uběhnout maratón vím že není jen tak a ještě i pod 3 hodiny, supr!!!

            ty a Ječňák začínáte tohle vlákno nějak moc „spamovat“ výkony z maličko jiné ligy :)))))

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No pekny. Nejses cernoch? :-)

            0 0
      • blaf  

        taky dik za odtah, jsem se na spici ani nepodival (a to jsem i chtel :)), priste se tam musim vecpat

        tady je link na WKO+, stoji $129

        0 0
        • treatt  

          Tak to je věc, která asi bez wattmetru nemá moc význam, řekl bych, co?

          0 0
          • blaf  

            s wattmetrem je jeji pouziti jiste lepsi, ale podle me se to da pouzit i bez

            dal jsem to sem jako alternativu k Pro Traineru od Polaru s tim, ze tohle by melo umet ruzny statistiky stejne jako Pro Trainer, coz ostatni (GC, strava, …) neumi

            0 0
            • McBlacky  

              statistiky jsou fakt, ale aby to jezdilo stačí naprostý základ objemu a intervalů co dáš do kupy i v excelu

              0 0
    • Delkim  

      tak dle předpovědi se má na nedělní kafe vítr úplně zklidnit! konečně, tohle mi extrémně nebaví :(

      já dneska děkoval počasí, že ten vítr aspoň změnil směr na severní, asi 5× jsem se motal skrz Kersko kolem dokola, bylo to tam aspoň trochu chráněný proti třeba části Kouřim-Pečky-Poděbrady, tam to bylo na mrtvici :(

      0 0
      • blaf  

        a pristi tyden uz pry zacne leto :) taky me tohle uz nebavi…

        0 0
        • Delkim  

          taky jsem dneska zahlédl předpověď snad až na 28 stupňů, pěkné skoky, ještě pak nějaké ochlazení a to zase bude nemocných :(

          jsem koukal na tvojí včerejší trasu, měl jsi to držet tím lesem skrz Kersko, tam to foukalo o dost méně než jak jsi jel myslím přes ty Kounice

          já dneska ZDV skoro 140 a mám toho větru fakt až nad hlavu :(((

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Akorat bude chcat, ne? Jsem pryc, stejne.

        Rano do prace to slo a zpatky po vetru, takze u me spokojenost. Ale rikal jsem si ze dneska si to Eda nekde uziva :-)

        0 0
      • Honzis  

        v neděli tebe i další čekám ve Mcelech u zámku :-) Pokud nebude lejt, tak si jedu udělat vostudu.

        Za 14dní turistika v Posázaví – http://www.skcpecky.wz.cz/…00–2014p.pdf

        0 0
        • Delkim  

          no, málokdy se stane aby během pár hodin na pouze den a půl dopředu takhle změnili předpověď…

          Norové hlásí nově na neděli docela slušný déšť na celý den :(

          0 0
    • Internaut  

      Vcera si to ucastnici 24 hodinovky v Jihlave obzvlast uzili. A kola taky…

      Tome, jeste jednou klobouk dolu a gratulace k vitezstvi.

      0 0
      • milmat  

        Tome, gratulace!

        btw: měl jsi v takových podmínkách i nějaké problémy s bikem? Já si pořád říkám, že to s tím bahnem nemůže přece ani řadit ani moc brzdit…

        0 0
        • jecnak  

          Díky. Eda se cinil s vapkou, olejem a naradim, takze dve kola stridave fungovala. Padly 3 páry desticek a jedna duse. Blizsi obhlidka trosek probehne zitra, tak jsem zvedavy.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jsem si na tebe vzpomnel, dneska, po dvou dnech courani v desti, zes to planoval. Gratulace velka a kdy mas v planu gaucing pred 400?

            0 0
          • Delkim  

            3 páry destiček? a 24 hodinovka? takže to asi nebyla jen rovinatá trať, ne? to mi neříkej, že si po tomhle nemusíš vzít pár dní dovolenou a dospat to :)

            každopádně obrovská gratulace! další výkon mimo moje schopnosti chápání :)

            0 0
            • jecnak  

              Troje desky. Jel jsem jen dvanactihodinovku. Jak jsem rikal blafovi, na 24ku nemam natrenovamo, abych ji pekne zajel.

              Tohle byl ke konci regulerni masakr. Taky 24ku nekdy kolem jedne v noci zastavili. Uz odpoledne se nektere casti vyjezdily tak, ze po rovine hodne lidi tlacilo. Pak zkratili trat poprve a pak jeste jednou. V noci pak byly nektere vyjezdy na hranici moznosti vyjeti ale i vyjiti. Jeden ze sjezdu byl pro mnohe spis skluz po zadku a nebo proste pokus nejak spluzit s kolem dolu do krovi. Do toho stale prselo, mrholilo, v noci spatna viditelnost, na brylich blato, odlesky, kapky deste, mlha. Teplota vecer 5C.

              Hrozne mi pomohlo, ze jsem mel dve kola a jako support Edu, ktery zvladal drzet vse v provozuschopne stavu. Bavil jsem se s druhym a myslim, ze tim, ze jsem jezdil temer bez zastavek jsem si udelal rozhodujici mensi naskok. Nakonec rozhodla moje schopnost jet velmi rychle i v pro mnohe nesjizdnem terenu a v noci.

              Rekl bych ze to bylo jeste vyrazme horsi nez pamatna Bystricka.

              0 0
              • McBlacky  

                myslel jsem na vás, v tohle počasí je 24h největší pruda co může být, práve protože se to vyjezdí na nesjízdno. Míle nebo Loudačka jsou výrazně lepší, protože se většinou dá vybrat stopa.

                Jestli to bylo horší než Bystřička tak to už není moc od stavu kdy se nedá jet vůbec. Tenkrát bylo taky kolo jen na jedno kolo a pak servis, což se ve 4ce dalo, solo s jedním kolem je konečná.

                0 0
      • Medunka  

        Čuník

        Díky Edy za hlídání a neuvěřitelnou péči. Zítra se stav pro výslužku :-)

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Kdo je na těch fotkách ? ;-)

        0 0
      • Honzis  

        to smekám, na to bych psychicky ani fyzicky neměl.

        Já dnes ELM – Mcely – vyděláno asi tak 6000,– ulomil jsem před startem Sram Force páku na smyk, tak jsem tam dal dorazem velkou a objezdil těch 6rund :-) Kopec se moc nejel, rozuměj avg 24km/h :-) do cíle se přihnalo 21lidí, já 11tej, to už se nohy na 53/19 nějak zastavily.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Pekne, potrebujes ty tu malou vubec?

          0 0
        • Delkim  

          jak by řekla dcerka, to je hustý :)

          a jestli je to ten kopec co myslím, tak je mimo moje chápání, že jsi to bral na velkou placku :)

          tomu počasí jsem ještě včera večer nevěřil že ti to vyjde!

          0 0
      • blaf  

        pekne, gratulace

        nerikals nahodou minulou nedeli, ze nemas natrenovano? :)

        0 0
      • treatt  

        Tak na takovéhle podmínky to chce fakt železný morál, klobouček!

        0 0
    • jecnak  

      Tak dozbrojeno na sobotnich 400km. Dneska jsem zkousel a dobry.

      Pokud budu trochu v rozumnym stavu, tak bych v sobotu jel Podebrady.

      0 0
      • Breakpain  

        Ty chceš dát v sobotu 400km?? Ty ses po***l :-)

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Pro Ječňáka 400 je hračka :-)

          0 0
        • Internaut  

          400 je kvalifikace na podebradske kafe.

          0 0
          • blaf  

            pristi cesta do Podebrad na kafe povede pres Tatry :)

            0 0
            • Pavel  

              A do Tater vyrážíte na západ anebo na východ? :)

              0 0
      • jecnak  

        Sry v nedeli Podebrady.

        0 0
      • blaf  

        si das sobotni dvojboj? :)

        ta hrazda vypada zajimave, pomalu uz ne jako hrazda

        preju hodne stesti, at ti to jede

        ja nedelni kafe bohuzel ne

        0 0
      • blaf  

        at ti to jede…

        ja v nedeli bohuzel ne

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Přeji příznivé povětří !

        0 0
      • Internaut  

        Hrazda vypada pekne. Tak hodne zdaru, poslusne nohy a dobre vetry.

        0 0
      • Delkim  

        kde to má motor? :)))

        držím palce! ať nikde nechytneš nějakou tu silnou lokální bouřku, jak s tím straší

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nemaj se ty maly proudovy motory montovat za sedlo? :-)

        Good luck a ocelovy zadek.

        Na nedeli se tesim.

        0 0
      • Honzis  

        hmm, dobrý!

        já mám zítra dovču, takže bych něco dal – spíš kopce k jihu. V neděli bych chtěl mrknout do Poděbrad na TT, start je v poledne, takže po kávě bych vzal foťák a podpořil kámoše. Když nebude vyloženě chcát …

        0 0
      • Internaut  

        Dobrá zpráva je, že hrazda funguje. Než jsme se dnes dostali na cyklostrasse v Kostelci, tak byl průměr skoro 36. Nevím co to zvíře (Tomáš) pojídá, ale má ukrutnou sílu. Jsem skoro nevystrčil nos ze závětří. A to to bral jako rozjezd před sobotní 400kou. Jiná liga, toto.

        0 0
      • jecnak  

        Hm, tak marocky rajcata si vybrala svou dan. Vcerejsi a dnesni 400km okruh je mezi WC a posteli.

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Ty jo, tak to hodne zamrzi. Mor a nestovice na ne !

          0 0
    • Internaut  

      Dnesni kafe s Milosem bylo opravdu pikolo ekspreso. Tam prumer 36,0 a zpatky 36,6, ale kupodivu jsme nejeli srot. A jeste Milos stihnul zvolit Randsdorfa…

      Zitra planujeme kafe trochu natahnout a bude to spis obed u Olivera – trasa treba toto .

      Pro zajemce – u nadrazi v Čelakovicich v 8.50, v Mochove u hotelu v 9.00.

      0 0
      • blaf  

        berete i vozickare? :)

        0 0
      • Honzis  

        zkusim přijet, ale budu asi zkracovat, abych stihl Pdy před 12hod. Když nebudu v Mochově, nečekejte.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        U nadrazi, jo? OK tedy.

        0 0
      • Honzis  

        mise splněna, Kouničák pro mě :-) chlapi díky, Hroch ukázal nový rám, Eda kopce na velkou, docela hukot. Co po defektu? já jel nejkratší cestou ze Zásmuk přes Svojšice a Pečky do Poděbrad.

        0 0
        • Internaut  

          Panove diky. Dnes to byl opravdu hukot. Kdyz vynecham zevlovani v Podebradech, tak prumer 33,1.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Nevim co to zvire (Eda) zere, ale na dresu mel napsano Livestock (nebo neco takovyho)a jede tempo jako krava :-) Myslel jsem ze to bude trochu min bolet, ale jen se zas zvednul tempomat. Milos zjevne pojida to same a Honzis na Kounicaku-tos nastavil peknou latku.

            0 0
            • Honzis  

              někteří umí líp, dnešní Zlaťák celkem trápení, nicméně hezký tréninkový kopec na Otz, dát ho tak 3× :-)

              0 0
              • McBlacky  

                tam je primárně blbej asfalt k parkáči na mísečky což je mrsk nahoru i dolů, a ani pak dál to není 100% na to to dolů pustil plnej

                0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Paparazzi!

          0 0
        • milmat  

          Defekt nakonec dobré, ale budu muset vylepšit své dovednosti při výměně duše nebo přejít na bezduše :-)

          Jinak dnes opět výborné, díky za svezení. Bylo to náročné držet tempo s namakaným Honzisem, co provokativně jezdil na velkou placku a mizel hned v prvním kopci. Dtto s Hrochem, který přesedlal na stylový carbon a Edou, který trénuje s Ječňákem na přes týden zimáku.

          Já jako obvykle šetřil síly, protože to člověk nikdy neví, co se z toho vyvine. Ale vidina cíle před Kounicemi mne celkem nabudila.

          0 0
          • treatt  

            Cože? Hroch už není real on steel? Svět se v prdel obrací..

            0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          ale ale ? co pak je s Edym ?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            je starej, pujde do salamu ;-)

            Ba ne, Eddy je OK, jen hroch nevi co by.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Jeste prosba, nemel by nekdo doma 90 mm/ 6deg predstavec na vyzkouseni? Dik.

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                mam akorat 100mm –6deg …

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Dik, tem tam prave mam z bajka a +/- OK, ale chtel bych jeste prubnout kratsi.

                  0 0
                  • blaf  

                    mam 80mm, asi 6deg, ale to uz asi bude malo co?

                    btw. co je to za ram? nedokazu ho z te fotky identifikovat

                    0 0
              • jecnak  

                Vcera jsem koukal a nic kratsiho 100mm doma nenajdu. Btw co to mas za ram?

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Dik tobe i Blafovi.

                  Oficialni predstaveni az to doladim, ale ramovka je tahle , nova z D, sada a kola z Eddieho.

                  Je to rychle. Hodne rychle.

                  Na druhou stranu, i pres karbonova riditka to hlavne vepredu na pave drnca o dost vic nez eddie.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Docela klasicky ram. Nakonec teda zadne aerovystrelky nebudou.

                    Abys mel neco srovnatelneho s oceli musel bys sahnout po Treku Domane a nebo Speslu Roubaix. Na druhou stranu v dlouhych rychlych zatackach se s tuzsi vidli lip drzi stopa.

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Tak ja jsem aero nikdy nemel uplne v planu.

                      Vzadu bych rek ze ten rozdil neni az takovy, ze je to spis v te vidlici.

                      A z kopce je to taky znat, to je pravda, je to takove klidnejsi. Rizeni je pocitove dost podobne.

                      Myslim ze si zvyknu :-)

                      0 0
                  • treatt  

                    No a Eddieho konečně budeš moct přepustit Treattovi ;)

                    0 0
                  • blaf  

                    pekny, tech se v Cechach moc nepotka…

                    jsem zvedav na zivo

                    0 0
                  • Honzis  

                    možná to je i 1" krkem u ocel rámu. Mně vždy přišlo, že tady ocel ztrácí. Naproti tomu lámat ze sedla 20km/h do kopce mi přijde stejný u oceli jak karbonu.

                    0 0
        • treatt  

          Hele jak se prosím Tě dosáhne toho, že v kopci 12 procent se jede třicet?

          0 0
          • blaf  

            zaradis 53×11 a slapes ;)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Neslapes a pribrzdujes, to je u me jedina moznost :-)

              0 0
              • blaf  

                to je fakt, tahle varianta je snazsi a stejne funkcni :D

                0 0
          • Honzis  

            Kouničák ani 12% nemá, chvíli tak 10% – prostě domestik (Eda) tě nechá pod kopcem 35km/h, dáš 53/17 a když to chcípá, tak dáš 19ku ze sedla a nahoře zase založíš :-) Pak se pobliješ a počkáš, až přijedou domestici zpět. Takovéhle 2min srandy jsou prd, delší kopce mají větší vypovídající hodnotu.

            0 0
    • Internaut  

      Stroj hotov. Jede silene, misty uzasne. Stejny siroky usmev jsem za jizdy zazil pri prechodu ze scotta na racemachinu.

      0 0
      • Medunka  

        Luxus!

        0 0
      • Honzis  

        paráda, vypadá fakt pěkně. V Houštce ostrý test!

        jinak kdo by se v so nudil může si dát naší Pečeckou 100 – v cíli řízek, aby nebylo furt kafe :-)

        0 0
      • jecnak  

        Super!

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Paráda !

        0 0
      • blaf  

        at slouzi

        0 0
      • Pavel  

        Předpokládám jen na pozérské použití na pivko po cyklostezskách! :)

        0 0
    • 2. Bóďa  

      Nechystáte se někdo na sobotu ráno?

      Bych se vetřel, kdyby to nevadilo.

      Okouknout jak se na to nasedá a tak … ( moje první berany :) )

      Díky

      0 0
      • Breakpain  

        Sobota, 10:00, metro Kačerov … pokud chceš lemro vyjížďku. S místními borci a jejich průměrkou se rovnat nemůžeme … takže já jezdím akce pro „padavky“ na menších pilách ;) …

        0 0
        • 2. Bóďa  

          A cca km?

          Sice jsem chtěl mít v 10:00 už tak půlku za sebou, ale uvidíme ráno… :)

          0 0
          • Breakpain  

            Asi kilo … rozhodni se jak chceš ;) … v 10 tam bude banda 4 prďolů na silničkách a pak razíme ;) …

            0 0
      • jecnak  

        Jedem zitra vyjimecne MTB. Sraz bude nejspis v 9 na moste v Touseni. Trasa dlouheho Housteckeho maratonu.

        0 0
    • Internaut  

      Zitra to bude mtbajkove. Trasa ala houstecka 80ka – pro zajemce sraz v 9.00 na lavce v Toušéni, resp. v 8:53:00 u Toscy v Celakovicich.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nechces psat radeji Touchegne?

        0 0
        • Internaut  

          …nebo Tauschim

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Touché! V Marxovych domech ma nemcina jiste vetsi tradici.

            0 0
            • Internaut  

              Ale jinak jsem měl pravdu s tím skloňováním bez E – píšou to i na internetu .

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                TSS!!! IP prozrazuje spinave pracky proletriatu.

                Pozadam starostku lingvistku, aby ve Zpravodaji publikovala pravdu a cistou pravdu.

                0 0
      • milmat  

        Takže zítra v Toušni nebo raději u Toscy, ať tu nerozpoutám lingvistickou přestřelku :-)

        0 0
      • Honzis  

        co zítra, severní vítr, nebyl by někdo na Ještěd/Zlaťák apod?

        0 0
        • blaf  

          na Zlatak bych dojel, ale zpatky uz ne, ja tak maximalne autem do Jicina a pak na kole

          0 0
          • Honzis  

            to by šlo, pokud bys vzal auto z Poděbrad. Já mohu jet extraligu na Malé Skále, ale nějak si nevěřim do sjezdů a že bych to na velkou objel :-)

            0 0
            • blaf  

              puvodne jsem to myslel tak, ze ja teda ani omylem :) ale kopce potrebuju jako sul, takze jo, auto vezmu, treba v 8 v Podebradech? na mail ti poslu adresu a tel. na me

              0 0
      • Internaut  

        Panove diky. Kolo i tretry jsem pokrtil jaksepatri.

        0 0
        • jecnak  

          To jo. Kolu je potreba ukazat zac je toho loket hned na zacatku.

          0 0
        • milmat  

          :-)

          0 0
        • milmat  

          A není to tak lepší?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Pockej tohle je standardni pece, ne?

            0 0
            • Internaut  

              Chlapi, co rikate na tento dres? Pripada mi prakticky…

              0 0
              • Medunka  

                a co když spadneš na levý bok?

                0 0
                • McBlacky  

                  vetšinou má každý jednu stranu oblíbenější :) na kole to není až tak 100%, ale na lyžích je to téměř vždy pád na stejnou :)

                  0 0
                  • milmat  

                    Tak tento vypadá OK, Eda preferuje pravou stranu :-)

                    0 0
    • jecnak  

      Pro ty, co nemohou v nedeli byt bez podebradskeho kofeinu, je tu v 9:00 v Mochove pristavem Podebradsky expres. Tam nejkratsi cestou, zpatky bych to natahl trebas pres Dlouhopolsko, Zehun, Kolin a zpet.

      0 0
      • milmat  

        Já určitě ano, sraz Čela u Vrtule v 8:53. Akorát z kafé pojedu domů, máme odpoledne dětský den (by byla škoda, kdybych chyběl :-).

        0 0
      • Reggie  

        jestli zítra nebude mokro, tak předvedu ten zázrak co už doma půl roku montuju.

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Já pěkně děkuji, že jsem za vámi mohl plápolat. :D A omlouvám se špici, že jsem se nerozloučil- kvapná odbočka na Mochov. Tak zase příště. ;)

        0 0
        • jecnak  

          Bylo to nejaky nebezpecne rychly. S takovou budem jezdit Podebrady v tydnu po praci.

          0 0
          • 2. Bóďa  

            No já byl krapet přes tepy, pro mě 2× časovka. :D

            Hlavně tam… Ale dobrý, nebál bych se znovu. :)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Pekny dneska, dik. Jsem si rikal potom ze jsem se vlastne s vama mel jeste otocit do Zelence, jenze nejak reflexivne jsem si pripadal uz doma a napadlo me to pozde.

            Priste uz to kafe nevyleju. Fakt ne. Cestny hrosi.

            0 0
            • 2. Bóďa  

              Pěkně prosím- nebyl by odkaz na tu pumpičku? Díky

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                http://www.bikegallery.cz/…drive-hp-abs

                konkretne tahle, verze Tech Drive Small HP (od High Pressure, na silnicku). Ale ostatni verze maji stejny system hadicky, jen vic nebo min plastu.

                Bavi me jejich skvely marketing Air Bleed Systemu- ABS- ktery resi zavazny neexistujici problem pretlaku pri odsroubovavani slaufku :-)

                Ale zas na druhou stranu by s tim sla dobre i prifouknout vidlice. a maj k tomu i kosiky s drzakem, to mi prijde elegantni.

                A taky jeste jednou dik za obe kafe.

                0 0
                • jecnak  

                  Mam od nich velkou pumpu a Air Bleed Systemu jsem se take smal. Zas na druhou stranu pri 130psi uz to trochu znat je, ale beru to spis jako marketingove kurvitko.

                  0 0
                • 2. Bóďa  

                  Ó díky! ;)

                  0 0
                  • jecnak  

                    Jeste k tem prevodum. Zkus nejdrive vzadu opravdu 11-neco nez vymenis kliky. I s kompaktama bys totiz nejspis k 11z dospel.

                    0 0
                    • 2. Bóďa  

                      Když mě hrozně deptá ten skok 15–17…

                      Zkusím 50z převodník a když to bude i tak málo, jedna 11–26 se mi tu válí. Ale dík moc. ;)

                      0 0
                • milmat  

                  ABS mne přesvědčilo, jakou máš velikost té pumpičky?

                  0 0
      • milmat  

        Díky všem na projížďku, dnes to bylo opravdu nějak moc rychlé :-)

        0 0
        • Internaut  

          Moc rychle? Neni mozne, vzdyt hlavni vinik vsech rychlych svihu byl na Morave…

          Btw. Mimo chybu pilota je dalsi mozna pricina meho drzkopadu – doma po vyletu jsem zjistil, ze obe kola mela pod 1atm. A to jsem to ve ctvrtek foukal na 2,5… Musim zpocatku vic hlidat

          ..

          0 0
          • jecnak  

            Zpocatku tlak vic utika. I kdyz je to Protection verze plaste, tak neni TLR ani UST, takze tlak mizi pod patkami. Chce to vic hlidat nez TLR Pythony, ktere jezdi bez potizi i bez mlika.

            Jinak na holen doporucuju Visnak , ktery smrdi, ale funguje.

            0 0
          • McBlacky  

            já to po nahození zkusím v umyvadle, vidíš kde to fučí a tak s tím tak dlouho manipujuleš až se to zacelí všude, pak to tolik neutíká

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Výjimecně vinen Vitvar, obvykle ovíněný viník vypadl na východ vysokým výkonem svištět vinohrady.

            0 0
            • 2. Bóďa  

              Až na kruháč v Poděbradech průměr 40,9. Na mně skoro dost a na padesát po rovině už cyklokrosce docházely převody…

              Už přezbrojuji převodníky, pak už jen stačí najet tak 10 tkm a dojedu s vámi dále. :D

              0 0
              • milmat  

                Držel jsi se dobře, já bych to na poprvé nedal :-) BTW: já tu jezdím také jen chvíli, cca 2 měsíce a necelé 2 tis. km. Takže se ničeho nelekej, příště to bude lepší (pomalejší)..snad :-)

                0 0
                • blaf  

                  to je asi nejakej uvitaci ritual, moje prvni kafe bylo podobny

                  0 0
                • 2. Bóďa  

                  Nelekám. :)

                  Už je tam 50 zubů a cajk.

                  Malou neřeším, tu kdybych zařadil, tak se za vámi neudržím. :D

                  Pláště přifouknu na 4,5 b a zkusím pevnější boty, než ty turistické bačkory. Tím vyčerpám výmluvy a budu nucen začít šlapat.

                  0 0
              • milmat  

                Tak jsem to dal do stroje a mám zajetý nový rekord na 20 km: 29m05s :-) STS Chvojkovice Brod. Zřejmě slušný oddíl :-)

                0 0
                • Honzis  

                  musíte jezdit po nakloněné rovině, pak ten průměr spadne :-)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Nech si ty svoje sprosty obrazky :-)

                    0 0
                  • blaf  

                    zalezi z ktery strany tu rovinu pojedou, mohlo by to byt jeste horsi :)

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Jak bylo s Honzisem na naklonenych rovinkach?

                      0 0
                      • blaf  

                        nakonec to dopadlo jinak, nechtel na me v kopcich cekat :) tak jel sam, my byli v Mirakulu a vecer jsem dal jen Podebradsky vodorovny roviny

                        0 0
                  • McBlacky  

                    to jsi ale nejel podlahu ne?

                    0 0
                    • Honzis  

                      docela jel, ale je tam kus rozdrbané silnice před Hříběcí a pak šotka od Dvorské po Výrovku a tam jsem to nehrotil. Do 8% kopce v průměru na 6km nejde na 39/23 moc jet „lážo“ a v 12–15% stěně to celkem bolí, na konci jsem dal i minutu kašpara 39/26 :-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        já to letos taky jel, možná trochu jinak. S těma převodama co máš to je teda krutý za těma hříbecíma je to i do kopce, tam bys na lehčím jel efektivneji.

                        já bral jen VAM 1060, to určitě máš daleko na víc, ale je fakt, že ne všude je tam ideální povrch

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          No jak znam Honzise, tak to bylo na otocku z Pecek. Takze nekde uprostred 200+ km

                          0 0
                        • Honzis  

                          VAM v úsecích cca 1200–1250, ale jsou tam i sjezdy, rovina a ta šotka, to nesmíš zapomenout. Do 8% 15km/h, na víc fakt nemám, kor když mám za sebou 3,5hod a před sebou taky 3,5hod :-)

                          někdy se třeba kousnu a zkusím to z Pece, to je pravej Zoncolan :-) před lety 39/27 a asi největší mazec co pamatuju,asi jako Kitzbuhelhorn 22% :-)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            z Pece to bude hruza to mi za mokra a kosy nebavilo ani dolů. mám to taky v plánu nekdy up :)

                            0 0
        • jecnak  

          Pokud by bylo pocasi, rad bych jel v sobotu neco delsiho v/do Koko. Pokud silnice tak 160–200km smer Ustek. Pokud bike, tak treba jezdivejsi cast k Usteku, tentokrat primo z Osinalic.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            So i Ne jsem mimo.

            0 0
            • jecnak  

              Bahna?

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                JJ, v so bahna, v nedeli more travy.

                0 0
                • jecnak  

                  Az pojedes dom, tak zavolej a stav se u nas, prihodim ti do auta zadarmo perlinkovy lemovky kolem oken. Nam jich dost zbylo a je mi lito je vyhodit, ty je urcite vyuzijes. A rovnou i ty spalky.

                  0 0
          • milmat  

            Já jsem tento víkend na Vysočině (Chotěboř) a příští za dobrého počasí v Kopřivnici, kde se budu drtit.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Pristi je Houstka? Pojedes o vikendu dvojboj?

              0 0
              • blaf  

                koukam, ze delas reklamu Caffe Oliver, chtelo by to zaridit sponsoring :)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Kratkou, ostudo? :-)

                  0 0
                  • blaf  

                    to abych dojel zaroven s vama ;) dat dlouhou tak uz tam pri mym dojezdu nikdo neni

                    0 0
                    • milmat  

                      Bacha, dlouhá startuje dřív :-) Ale ještě to přehodnoť, u dlouhé nejede taková masa lidí.

                      0 0
          • 33biker33  

            Kdyby se jelo tim smerem na silnici, tak bych jel. V kolik a kde by byl start?

            0 0
            • jecnak  

              Dohodnuli jsme se s Karlem na silnici na 9h v Hornich Pocernicich u benzinky, respektive u hrbitova. Kdo by se chtel pridat, dorazte.

              0 0
          • 33biker33  

            Nakonec se muj technicky stav zlepsil natolik, ze mi to nedalo a tu tristovku jsem dal docela slusnym tempem:-), jdu likvidovat lednici a bastit sul:-D. Diky za vyjizdku

            0 0
    • milmat  

      Dnes jsem vyrazil večer s Edou na „pohodovou“ projížďku na biku. No nic, nové osobáky…

      0 0
    • Internaut  

      Zitra jedu podebradske kafe. Sraz je pro zajemce v 9 hod. v Mochove u hotelu.

      0 0
      • jecnak  

        Nechces kvuli vedru srazit se v 8? Jedu tak jako tak.

        0 0
        • Reggie  

          řekněte jak to bude, taky jsem chtěl vyrazit dříve a trochu se rozjet před ostrým startem z Mochova

          0 0
        • Internaut  

          OK, sraz v 8.

          0 0
      • Internaut  

        Rychle to bylo ale v ramci mezi. Diky.

        0 0
        • blaf  

          Dneska me to extreme bavilo. Vic takovych kafi :)

          0 0
          • milmat  

            Jsem si na vás vzpomněl, když jsem jel ty kopce u Humpolce. Chvílemi jsem si říkal, že jsem raději nejel na kafé. Ale na Drtiče se to bude hodit. BTW: nejede někdo příští sobotu do Kopřivnice s ambicemi dojet/přežít/užít? Parťák z Brna nestihl natrénovat, takže zatím jedu sám.

            0 0
        • Reggie  

          a ani nebylo vedro, vrátili jsme se akorát včas

          0 0
          • jecnak  

            To ano. Po sobote mi prislo vedro uz na snidani.

            0 0
    • jecnak  

      Panove, mrkne te na trasu Praha – Klet – Praha. Nakliknul jsem to nejkratsi cestou pro presun rano/v noci, kdy neni zadny provoz a E55 je naprosto v pohode. Zpet mimo E55 mi ale chybi jakakoli inspirace.

      http://www.bikemap.net/…-klet-praha/#…

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Zadem pres Tyn. Sjezdem do Stechovic se objedou kopce pred Prahou.

        Ja jezdim do Budweisu tudy

        Problem jsou na zacatku Jilove a Kamenny priuvoz, a pak uprostred prejezd hrbetu do Jistebnice. Vic na zapad pres Petrovice by to melo byt min pres kopec. Naopak od Jistebnice pres Oparany je to malina a porad z kopce, vyjezd k Temelinu vypada hur nez je.

        Usek CB-Vcelna -Zlata Koruna- Krumlov po hlavni uz by nebyl v noci a to bych teda fakt jel velmi nerad.

        Co to tady zas resim vlastne?

        0 0
        • McBlacky  

          ta hlavní se dá v klidu objet. ze Štěkře do Koruny je lesem asfalt není to dálnice ale v klidu se to dá. Stačí dojet do K. Újezda a pak to vezmeš západně po vedlejších.

          Pak Budejovice – Hluboká – Týn je cyklostezka super kvalita asfalt a jen malý kopeček a sjezd do Hnevkovic.

          obě úpravy spíš trasu zlehčí z mého pohledu.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ono z Budweissu mozna lip na Litvinovice, Lipi, Vrabce a Kremzi, tim se usetri prejezd zarezu Vltavy ve Zlaty Korune. A pak to vzit pred nadrazlim Zl. Kor. rovnou nahoru na Kokotin a Modry obrazek, a nesjizdet do Krumlova, to vypada z mapy jak asfalt.

            Ja to na Kleti nemam najety, uz jsem z CB pryc hroznych let :-(

            0 0
        • karliner  

          Imho zpátky zbytečně moc kopcovité.

          Trasu Z Kleti do Týna podle Blackyho, z Týna do Bechyně, pak Milevsko, Sedlčany, Malá Hraštice, Mníšek, Jíloviště, Zbraslav. Po dlouhodobém zkoušení mi to vychází jako nejlepší trasa Týn – Praha.

          Cestou tam je E55 v pohodě, zvláště pokud pofrčíte v sobotu ráno, vlastně jediné dva trably jsou kolem Benešova a Votičák až do Miličína, většina Votičáku ale jde objet.

          0 0
      • jecnak  

        Ok, tak predbezne sobota 28.6. Jel bych rano v noci tam po E55 a zpet jednou z hrosich cest. Vychazi to na cca 400km. Rano bysme mohli ujet do cca 6h Praha – Budejovice.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Takhle natvrdo s terminem to vypada o dost hur, pane Lorenc.

          0 0
          • jecnak  

            Tak pokud se pojede rozumne a nebudu muset moc tahat, tak muzu i dalsi sobotu. Fakt ale nemuzu dalat pitchoviny, protoze pak uz jedu tisicovku.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No ja myslel ze se to posunuje do realne roviny. Na 28.6. nemam zadnou vymluvu. Taky zalezi kdo by jel, jen s tebou a Karlosem bych se do toho nepoustel.

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                Hlásím se jako brzda.

                0 0
              • treatt  

                Ty jo na jednu stranu mě to štve, protože takový cíl by mě lákal. Fyzicky bych to ušlapat měl, ale neuseděl bych to, zvlášť s aktuálním stavem zablokovaných zad :(

                0 0
                • McBlacky  

                  dáme to bud koncem září spolu (podle toho jak se dám/nedám do pořádku), nebo příští rok…

                  0 0
            • Reggie  

              můžeš aspoň ve zkratce nastínit průběh? Rychlost, přestávky na jídlo, pití, … Jestli o tom mám vůbec začít uvažovat. Jak psal Hroch, taky záleží kdo by jel. Radius moc nevím ale ty a Karel rozhodně nejste zrovna příslibem pro mě přijatelného tempa.

              0 0
              • jecnak  

                Po pulnoci vyrazime z Prahy rozumnym tempem. Kopce podle posledniho, roviny zkusime trochu napalit, ale zas podle dohody. Stejny system jako Balt nebo Praprapra. Kolem 6. budem v Budejovicich a budem tak mit cely den na to se loudat zpet. Obed a a nejaky zastavky samozrejmosti. Jelo by se jen za vyborneho pocasi bez pravdepodobnos­ti deste.

                0 0
          • McBlacky  

            zrovna tohle je jedinej ultra výlet kde me štve že nemůžu :( po úpravě trasy by z toho byl xcelentní podnik. Pro me ale až příští rok, pokud dám někoho do kupy ze západní sekce. Letos bych na to pět měl až v září a to jsou krátké dny :(

            0 0
            • jecnak  

              Tak kdyztak nadhod trasu. Radi se inspirujem. Dik.

              0 0
              • McBlacky  

                jak jsem to psal, já zítra neco zkusím, ale asi jen na mapy cz protože z toho si to pamatuju, takže pak si to budeš muset jen nějak nasoukat do telefonu.

                Navíc dám je to co vím, že je dobrý a zbytek si dáte sami.

                Jde o to jestli to chcete za nejmenší odpor, nebo i hezký, což na 400km se asi dá i trochu si to komplikovat aby to bylo hezký. Navíc jídlo v Holubově pod Lípou nelze vynechat, nejlepší hospoda široko daleko. A tu stezku Budejovice – Týn taky ne, to je stejný highlight jako Kleť

                Kdyby jsi nejel jen ty a Karlos, tak by s váma ráda vyrazila i Šári, je ted nejak zle při chuti na silnici a 150 dvakrát za víkend ji přijde málo :) ale přeci jen vy dva jste na tom zas tolik dobře že jet vaše tempo je vražda na 400km :)

                0 0
                • karliner  

                  Holubov je skvělej, bohužel „doplácí“ na svoji pověst. Vloni dvě sobotní návštěvy a 2× rezervace celé hospody kvůli svatbě. V Holubově je sice ještě jedna hospoda, ale není tak dobrá, nicméně najíst se tam lze..

                  0 0
                • 33biker33  

                  Kdyz uz jsem byl nominovan, tak co mi zbyva…:-)? Doufam, ze tedy bude dobre pocasi a vyrazime.

                  0 0
        • jecnak  

          Takze tady je muj navrh cesty zpet http://www.bikemap.net/…7-klet-praha Realny nastoupany metry 2108.

          Cesta tam http://www.bikemap.net/…-klet-praha/#… Realny nastoupany metry 2618.

          Projel jsem to vcera. Docela je to jezdivy a zpet zadny velky kopce. Akorat pres tyden vecer je E55 hnus.

          0 0
          • Internaut  

            Co pls znamena „projel jsem to vcera“?

            0 0
            • jecnak  

              Tak prece vas nepovedu nekudy kudy to neznam. Zadna Strada Garmina uz nebude. Nikdy.

              0 0
          • milmat  

            Reálné nastoupané metry = co ti naměřil barometr Garminu?

            0 0
          • karliner  

            Škoda, že jsi vynechal doporučovanou cyklostezku z Hluboké do Týna podél Vltavy a místo toho zařadil tu hlavní. Věř mi, že to je vopruz s dlouhejma rovnejma úsekama, kde sice je dost místa, ale současně slouží jako testovací dráha pro lokální tunery a tuzery…

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Prijde mi velka skoda nejet zpatky ze zadni strany Blanskeho lesa na Chvalsiny, Lhenice, Netolice, Driten a dal dle tebe. Jsou to nadherny konciny bez provozu, jel jsem tudy se Stodem v zime z Lipna. Dle Google View slusny asfalt. Asfalt z Klete smerem na Cervenak taky vypada ze je.

            http://www.mapmyride.com/…ew/447397708

            Navrhuju jet z Budejic tam na Homole- Vrabce- Kremzi (tvoje zpatecni trasa)- tim se vyhnem hnusnymu useku Rajov- Zlata Koruna- kopec od Vltavy nahoru. Je tam kratke stoupani pred Kremzi, ale zas nastup do Klete je pozvolnejsi.

            Pres Vrabce

            http://www.mapmyride.com/…ew/447393974

            pres Vcelnou a Rajov

            http://www.mapmyride.com/…ew/447395614

            Pak se mi moc nelibi usek Veseli-Sevetin-CB, to je fakt polska dalnice- nedalnice, ale nic moc se s tim neda delat, ale zalezi v kolik tam pojedem. Ze Sevetina aspon spis starou paralelkou na Borek. Dalsi moznost je to uhnout za Taborem na Tyn a jet po te vychvalovane cyklostezce.

            0 0
            • jecnak  

              Hrochu, odtajni ty sve trasy, takhle jsou k nicemu.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Sorry, prehlid jsem tu volbu.

                0 0
                • jecnak  

                  Vypadaji pekne. Tak naklikej cestu zpet a posli mi ji na mail v gpx a nebo nasdilej tak, aby bylo mozno gpx vyexportovat. Cestu tam upravim. S Edou si pak trasu vymenime, at je vic lidi schopnych navigovat.

                  0 0
          • Internaut  

            Hlasim se, jedu. Dnesni zatezovy test dopadl dobre, takze kostky jsou vrzeny :)

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      OT, pro vychodni Madone Club- zmateny marketingovou masazi jsem si rikal, jestli jsem neudelal fatalni chybu s ramem bez Kammtailu. Trek se ale v nove zbrani do kopcu vraci ke kulate trubce.

      0 0
      • blaf  

        na alpskej special to neni potreba, ale v Polabi je to vylozene nutnost

        0 0
      • jecnak  

        A brzdu zpet nahoru. Zajimave pouzili predni integrovanou brzdu dozadu. Kammtail je podle me taky volovina, ale jako placebo to funguje dobre a i se mi to libi.

        0 0
      • McBlacky  

        mě u treků jak silnic tak bajků přijde, že tou různou profilací sedlové a horní rámové ve spojení s protažením sedlové hodně nad spoj akorát mají problémy a praská to :( zase délka záruky je dostatečná. jen nevím jestli jim to stojí za „marketingové odlišení“

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          No ono ty hranate jakoaero trubky zacinaji v neaero rade byt standard- Trek, Cervelo, Scott, nove treba Ridley. Podobne jako koncept siroke spodni savle, uzke horni.

          Fakt je ze podle aero testu to trochu funguje- i kdyz celkovy prinos je sporny. Marketingove nesporny :-)

          0 0
          • jecnak  

            Tak co maji jineho vyrobci vymyslet, kdyz jsou omezeni UCI 3:2 nebo jak se to pravidlo jmenuje. V dnesni dobe mi to prijde stejne usmevne jako omezeni minimalni vahy.

            0 0
          • McBlacky  

            ne mě jde o to, že sedlovka je v kontaktu se sedlovou trubkou na menší ploše než by být mohla a víc pak pracuje rám. Možná to pomůže pohodlí, u na max sedlovky je to navíc fuk, ale je to zdroj problémů. Praská právě ta sedlová trubka…

            0 0
    • blaf  

      nemate nahodou nekdo z vychodu zavesnou vahu? v nedeli rano letime a potrebujem zvazit kufry, zitra jedu Houstku tak bych se mohl nekde zastavit, vratil bych za cca 14 dni

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Zavesny jsou jen do 15kg, na letistni presnost staci zvazit blafa s kufrem a bez, ne? my takhle vazime kocky, ony by stejne nemely zavesnou rady, a na kuchynjske jsou nervousni.

        0 0
        • blaf  

          kdyz Martina pred mesicem letela tak vazila kufr na osobni vaze, navazila 12 a na letisti to bylo skoro 15, pravda, nebylo to metodou clovek s, clovek bez, ale jen samotnej kufr

          chteli jsme si to jeste pojistit tou zavesnou

          k tomu limitu, Eda rikal, ze ma s limitem 25kg, 15 je dost malo, dyt se s tim vazi i sjezdaky a ty maji i pres 15

          0 0
          • Medunka  

            U Kraba máme závěsnou rybářskou, takže pokud znáš nějakého rybáře, třeba bude mít.

            0 0
    • Delkim  

      a máte po klidu, DELKIM se hlásí zpět do služby :)

      nicméně těch 141 nových příspěvků se mi moc číst nechce, nemůže mi někdo udělat stručný „výtah“ co se tady dělo/děje? :)))

      já jsem sipřed 3 týdny doma „vylepšil“ posed a do toho jsem těsně před testy maličko přidal v tréninku „nad plán“ a odnesly to úpony stehenního svalu na pravém koleni :(

      8 dní úplně bez kola, několik balení Voltaren Rapid, balení Ibuprofen Gel, cca. 500 tbl Wobenzymu a půlka velkého balení chladivé koňské masti a pak pomaličku opatrně prodlužovat vyjížďky a lehké převody

      byl jsem taky v Atom Bike na Evropský, za 999 Kč dělají nový 3D screening s nastavením posedu, má to prý více možností než BG Fit a stojí to 1/4, doporučuji; nějaké změny to chtělo, měl jsem to řešit už dávno, moje chyba

      dneska jsem se plácal kolem Sadský a Poděbrad i v pár úsecích kolem ANP a vše se zdá býti zase konečně ok!

      http://connect.garmin.com/…ty/520960057

      0 0
      • Honzis  

        Se z tebe picnu, avg 33, sám, na pohodu – co sypeš? :-) Změny? hádám sedlo výš, kadence výš, řidítka níž, ještě něco?

        0 0
        • McBlacky  

          no právě že ty komerční fity většinou rozdíl sedlo – řidítka drží poměrně nízký. Tedo pro lidi co nezávodí, ale jezdí často a daleko. Sedlo nahoru se zvedá drtivé většině, to si málokdo umí nastavit sám, pokud s tím sám neexperimentuje a dlouhodobě se nezná, navíc se to může v čase měnit, když třeba v zimě děláš jiné sporty atd.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Dival jsem se na stranky Atombike. Rozumim tomu dobre, ze te postavi do laserovy budky, zmeri vysku, sirku a delku vseho mozneho jako te kocene na videu, to nasypou do kompu s nalepkou Trek, a nastavi ti posed podle toho co vypadne?

          0 0
          • McBlacky  

            to pro běžný lidi stačí, ale právě když tě něco bolí tak je lepší zohlednit rozsahy a ideálně svalové disbalance. BG rozsahy měří, disbalance jen minimálně. O fitu co řeší vše takto komplexně ale stejně nevím.

            Mě když řešili bolest za krkem, tak to chvíli trvalo, nakonec to klaplo ale spíš mojí metodou pokus omyl na fiterovo doporučení co a jak pozorovat a zkoušet.

            0 0
          • Delkim  

            ještě u toho vyplníš spoustu otázek, jako jak často jezdíš, kde se nejčastějí držíš a třeba i jaký druh posedu chceš, to prý BG neumí (ten řeší jen „profi posedy“)

            nicméně nemohu srovnávat z praxe, na BG Fitu jsem nikdy nebyl

            0 0
            • McBlacky  

              BG právě nestaví až tak závodní posedy :) pokud si to vyloženě nevyžádáš, tak strop rozdílu sedla řídítka mají kolem 8cm.

              ale už jsem si zvykl, že jednotlivý fiteři nezapomenou pomluvit dokonale konkurenci

              0 0
        • Delkim  

          až budu chtít sypat, tak se stavím poradit v Pečkách :)

          ten tvůj Kouničák je mimo moje chápání :)))

          ty jezdíš sice o něco pomaleji, ale já to mám na rovinkách a ty v +12% kopci :))))))

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        No co, Honzis Kounicak avg 28+, nejake nove stroje, Eda neumi sklonovat mistni jmena, prumer do Podebrad poprve prelez pres 40 a za 14 dni vylet do Jiznich Cech.

        Ale jak tak ctu ten tvuj prispevek, to to koleno mazes jak bezky, ne? Voltaren zaklad aby to drzelo, na to dve vrstvy Ibuprofenu a podle teploty chladivou konskou mast, a k tomu 60× denne tabletu Wobenzymu?!

        0 0
        • Delkim  

          jj, ten Kouničák jsem ještě viděl a to byl taky jeden z důvodů, proč jsem si řekl, že se sem raději po dobu „rekonvalescence“ nebudu dívat :)))))

          ono se toho koukám událo vlastně docela dost, pěkný!

          0 0
        • Delkim  

          Voltaren Rapid je v tabletách, Wobenzym jen 3×10 a ten ibuprofen gel jsem mixoval s tou koňskou mastí :) jen si potom nemůžeš sednout k počítači, ten kafr(?) ti zpod stolu nutí zavírat oči :)))

          http://www.pribalovy-letak.cz/…-rapid-50-mg

          http://www.drmax-lekarna.cz/…a-250ml.html

          0 0
        • Reggie  

          chápu to správně, že na Kleť jedeš? Mašinky jsou zajištěny, takže kromě ranního expresu do ČB to vypadá na pěkný sobotní výlet. Už doma sonduju volno.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hmmm mentalne se na to pripravuju.

            0 0
            • jecnak  

              600 jsi uz ujel, tak 400 je jen odpocinkova akce. Pokud ale zprumeruju moje posledni dlouhy akce, tak stejne na 85% bude lejt a budem jezdit tak kurzorem po mape.

              0 0
              • Internaut  

                Lejt a foukat :)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  To je dost, ze jsi se konecne taky prihlasil.

                  0 0
                  • Internaut  

                    Zatím jsem nic neřek' a popravdě stále ještě nemám jasno. Počkám na finální trasu/profil. Nechci brzdit…

                    P.S: Nebo všem rozdám toto – já už to mám jaksi included.

                    P.P.S. Vláďa dostane vesty dvě.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Vlada by spis mel dostat plachtu, aby se za nim taky dalo jet v haku. Ty mas za ukol si upravit jednu z obrazovek Garmina, kde se bude zobrazovat jen rotujici banner Shut up legs.

                      0 0
                    • Delkim  

                      ??? vždyť jsi si chválil jak ta váha leze postupně dolů, sám jsem to na tobě posledně viděl, něco se změnilo?

                      0 0
                      • Medunka  

                        To je z hladu.

                        V sobotu zajel dobře Houštěčák (i Hroch) a teďka něco blábolí …

                        0 0
                      • Internaut  

                        Ja pokracuju v plneni cilu petiletky. Moje poznamka je ale k formujici se skupine – wtf vs trasa. Hrozi ze jsem kandidat na brzdu a nerad bych zdrzoval.

                        0 0
                        • Delkim  

                          proboha co se to tady mezitím stalo? Eda je za brzdu? to ostatní fasovali EPO zdarma??? :)

                          0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Ja taky myslim ze to je z hladu.

                          0 0
                        • Honzis  

                          jezdí Hor Kruty na velkou, Svatbín skoro třicítkou a ještě nadává :-) Já byl v neděli rád, že jsem se do 5% kopce pohyboval 15km/h – po svejch to je celkem hrana

                          0 0
                        • R-A-D-I-U-S  

                          Já bych se toho nebál pokud to pojmem jako tenkrát na klínovec…

                          0 0
                        • jecnak  

                          Zakladem je nemit hlad, Edo.

                          0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            Nevim, na co jste ten PPP dojizdeli, ale matros to musel byt fakt kvalitni, dyk oni normalne ruzove svetelkujou :-)

                            0 0
    • milmat  

      Jede zítra někdo na kafé? Já bych jel a dal bych něco celkem 100+km v klidném tempu.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Yessir. Ale ne na cely den. 8.50 vrtule, 9 Mochov.

        0 0
        • milmat  

          No to je jasné, ve 4pm mám volejbal ;-) Tak lehce zrychlíme..

          0 0
        • Reggie  

          hlásím se na 9 v Mochově

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        100+ bylo, klidne tempo s primhourenym okem taky, diky panove. Milos uz se do spici s vetrem v ksichte vrha skoro se stejnou vervou jako Eda, jestli ti dva netrenujou spolu :-)

        Rozdalovice zdaji se byt destinaci na posledni ladeni formy.

        0 0
        • Reggie  

          jo,jo vysoce nad 100. Pěkná příprava na sobotu.

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Doufám, že bez toho hnusnýho větru…

            0 0
            • jecnak  

              Taky doufam. Jel jsem z Uherskeho Hradiste do Litovle a byl to teda solidni humac.

              0 0
    • jecnak  

      Proklet Klet – pokracovani:

      • Sraz patek 23:45 v Hornich Pocernicich na Hrbitove. Pripadne se muzemdohodnout a srazi u me doma.
      • Dalsi srazy pro Reggieho a Karla nekde po ceste na trase http://www.bikemap.net/…-klet-praha/#… treba Mnichovice namesti ve 12:40?

      Prosim vezmete pokud mozno nejake neagresivne svitici blikacky, ktere jdou nastavit na stale sviceni.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Start pulnoc, Mnichovice km 27.5 v 0:40, pane Lorenc, ehm, ??

        Svetlo a nahr. baterii uz mam.

        0 0
        • Delkim  

          jestli jede i Eda a je to proti větru tak by to mohlo odpovídat, ne? takové klidné tempo na rozjetí :)))))

          0 0
      • 33biker33  

        Asi bych byl pro Ricany, taky namesti. Pojedu pres Uhrineves, Kolovraty a vyjel na namesti.. Sraz 0:25 CET?

        0 0
        • jecnak  

          O:35–40 vidim realneji. Tak tedy na namesti. Mobil budes mit ten, ze ktereho jsi mi dnes volal?

          0 0
          • 33biker33  

            Ok, jj budu mit tohle, to druhy cislo asi necham doma, misto mobilu si radsi vezmu dve tycky navic:-). Zpatky je naplanovana stejna trasa? Nevezmeme to pak od Klete smer severozapad treba na Pisek, Milevsko?

            0 0
          • Reggie  

            O.K. 0:35, Říčany na náměstí

            0 0
            • 33biker33  

              Nechces si dat spicha ve Vrsovicich u Kohinooru, rekneme 23:40?

              0 0
              • Reggie  

                není to brzo? U Kohinooru jsem plánoval být v 0:00.

                0 0
                • 33biker33  

                  Nechtel jsem jet od zacatku prumer 40 a chci se kochat nocni krajinou a oblohou, pak uz na to nebude cas:-). Plus rezerva na kufrovani…

                  0 0
                  • Reggie  

                    chtěl jsem jenom před Budějovickým expresem trochu zahřát motor :-) Kufrovat nebudem, do Štěrbohol to znám perfektně a pak už je to jenom rovně.

                    Tak 23:50 Kohinoor?

                    0 0
                    • 33biker33  

                      Je to pres 20 km, coz je pres 40 minut jizdy. Byl bych pro mit fakt rezervu at na nas necekaji. Dejme tech 23:40 at je to na pohodu, kdyztak vyrazime drive s vlackem..

                      0 0
                      • Reggie  

                        O.K. přesvědčil jsi mě. 23:40 na busové zastávce

                        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        OK.

        0 0
      • Internaut  

        Panove drzim palce. Pevne nervy, dobre nohy a necht jsou vam nakloneni bohove vetru a destu.

        Zub je uz temer v pohode, ale necitim se na 100%. Celkem jsem se tesil – trasa zajimava, vzdalenost rozumna. Tak snad priste.

        0 0
        • McBlacky  

          určitě se to zopákne. Minimálně já, Šári a Treatt to chceme dát.

          0 0
        • jecnak  

          Tak se tuz. Kdyztak v nedeli pikolo expreso.

          0 0
        • blaf  

          zitra rano jedu do Celakovic a HP tak kdyby ses chtel treba kousek projet…

          0 0
          • Internaut  

            Pokud nebude chcat, tak asi pojedeme s Milosem smer Sazava…

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Skoda, no. V utery jsi fakt nevypadal ve forme.

          0 0
        • Delkim  

          co jsi měl se zubem Edo? manželka si nechala konečně udělat RTG snímek v nějaké akci dentální hygieny a nestačila se divit, její stará zasloužila zubařka RTG odmítala pořizovat, že to není potřeba a že to zdržuje bla bla bla

          vždycky že prý bez jediného kazu a přitom už delší dobu dva zuby manželku bolely… nakonec hluboký kaz pod plombou na dvou zubech, bez RTG to prostě nejde vidět, skončilo to kanálky :(

          0 0
          • Internaut  

            Ja jsem jiny pripad. U me za to nemuze zubar, ale ja. Ale nic zavazneho a nic co by se nedalo resit. Jen se to projevilo v nevhodnou chvili. Kdybychom jeli na Jested tak to ani nekomunikuju, ale na 400 to dnes neni…

            0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          :-( ty jo, to mě v tom necháš s těma chrtama ?

          0 0
          • Internaut  

            Je mi to lito, ale snad priste. Drz/te se!

            0 0
      • blaf  

        tak vam panove preju hodne stesti, at vam to slape, budu vas cekat v nedeli v 9:00 v Mochove :)

        0 0
        • Delkim  

          držím též palce!!! máte můj obdiv a přimlouvám se za pořádný cestopis včetně spousty fotek!

          0 0
          • Medunka  

            První foto ze startu první skupinky.

            BTW: Doporučuju povšimnout si výšky Radiuse, přes zimu trénoval tím způsobem, že se nechal prodloužit :-)

            0 0
    • jecnak  

      Zdravime z Klete :-)

      0 0
      • milmat  

        To šlo rychle, gratuluji!

        0 0
      • Delkim  

        paráda! do Prahy do už máte v podstatě z kopce, to pojede samo :)))

        0 0
      • Medunka  

        .

        0 0
      • McBlacky  

        pěkný.

        říkal jsem si proč vyrážíte tak brzo

        0 0
      • Internaut  

        Toz co?

        0 0
        • jecnak  

          2 brody, 20 prasat, 400km, 1 Klet. K nezaplaceni.

          0 0
          • Internaut  

            Tak velka gratulace, panove!

            0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Cítím se jako kdyby mě strčili do skartovačky ale jinak to bylo bezva a šumavský kraj je na žiletku super.

            Tentokrát to bylo trochu přes moje možnosti ;-)

            Díky za parádní akci Tome ! A ostatním účastníkům dík za trpělivost.

            ps: snad si neodnesu fobii z nočního ježdění..

            0 0
            • Delkim  

              paráda, gratulace! co vaše zadnice? :)

              0 0
            • jecnak  

              Tak takove stadecko prasat jsem potkal podruhe v zivote a poprve v noci. Je fakt, ze jsem mohl treba zarvat na oznamenou, ale proste takovy zastup jsem necekal a myslel si, ze stihnem projet kolem za tim poslednim, ale nejaky jich tam bylo o neco vic nez obvykle.

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                To je prostě příroda ;-) Jestli někdo reagoval pomalu, byl jsem to já. Dopadlo to dobře.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Na konci grupy mas dost malou sanci. Ale kdyz si vzpomenu, jak jsi v Corvare nebo kde predvadel ukazkove zastaveni najetim do unikoveho sterkoveho pruhu rozestavene cyklostezky, neni to taky trochu v brzdach?

                  0 0
                  • R-A-D-I-U-S  

                    Zadní smykuje, přední je schopná odlepit zadní kolo od asfaltu. Dávkovatelnost myslím dobrá. Zbytek je rukama a hlavou.

                    V itošce prostě ten chlap co řídí dopravu zvednul praporek a suv to zašlajfovalo. Byl jsem za ním dost blízko (moje chyba) tak jsem si spočítal, že to nedám bez rizika kolize a volil jinak když bylo z čeho vybírat :-)

                    0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                A jak komentoval Eda, utekla z mista nehody.

                0 0
          • milmat  

            Gratuluji všem účastníkům výletu!

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Mission accomplished, 19.15 u pomeran­ciku.

            Na srot.

            0 0
            • milmat  

              Škoda, o kousek jsme se minuli…

              0 0
          • 33biker33  

            Taky diky vsem za pekny vylet. Tome, podarilo se ti zjistit kolik metru jsme nabrdkovali?

            0 0
      • jecnak  

        Krátké shrnutí v řeči čísel.

        Najeto 400km

        AVG: 28,6km (tam 28,4 zpět 28,7)

        Nastoupáno: 4497m

        Max. rychlost: 69,6km/h

        Teploty: 7C min, 33C max, 18,6C avg

        8km/h vitr, slunečno

        0 0
        • jecnak  

          A jeste dve tematicke bubliny.

          http://360.io/qC3hsR

          http://360.io/qC3hsR

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Už chápu proč jsem tak zmordovanej :-D

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Cisla jsou cisla a dojmy jsou dojmy. No myslim ze to bylo trochu nad muj level.

          Diky vsem za spolecnost, Jecnakovi a Karlovi zvlaste, mimochodem obdivuju Karlovu trpelivost pri patrolovani nas chvostaru.

          Az do Budejovic se mi jelo paradne, i kdyz ten usek Mirosovice- Milicin po hlavni fakt nic moc prasata neprasata. Prislo mi ze jsme jeli svizneji nez avg 28, ale to asi pak ta Klet. Potom z Budejek na Vcelnou, Kamenak a dal stezkami na Rajov moc hezky, a silnicka na Klet uplna nadhera, ani mi to neprislo moc tezky kopec, prudsich useku jen par. Dolu to same, az na tu jednu zradnou zatacku se sterkem nebo cim bez jedine diry.

          Moc pekny usek Chvalsiny- Lhenice- Netolice- Temelin- Tyn jsem si taky uzival, i kdyz nohy uz zacinaly tu a tam reptat.

          Za Tynem se oteplilo a zacalo mi peklo. Usek Tyn- Bernartice davam na cernou listinu, brdek za brdkem za brdkem za brdkem, nohy, zada, zadek, krk, do Milevska na vidinu pikola expresa, do Sedlcan na moral, scenka mrsi hrosina pred Billou a power nap celkem pomohla, no ale po pridavku kolem Pysel uz to bylo jen na sertrvacnost.

          Vybojoval jsem si soukromou bitvu a nakonec to bylo bez ruzove, i kdyz s ni bych asi zdrzoval ostatni o dost min.

          Priste (teda, pro nekoho jinyho)vyjet v 1h, prislo mi ze po 2. hodine byl provoz o neco mensi, a na Kleti by akorat otvirali na snidani. U Sevetina fak sjet na starou Prazskou, ne az o sjezd pozdeji jako my (a to bylo omylem), ne ze by to po hlavni neslo, ale bylo mi to o dost prijemnejsi a delsi ani pomalejsi to neni. A cesta zpatky nevim nevim jestli ma nejakou verzi light.

          Nebo v pul sesty vzit kolo do Gerstnera, v 8.01 v CB a dojet si to do Prahy by byl pekny lidsky vylet.

          0 0
          • McBlacky  

            dejte kdyžtak někam GPS záznam trasy, díky

            0 0
            • jecnak  

              Zaznam trasy kde je krasne videt, jak bikemap.net keca s prevysenim.

              0 0
              • McBlacky  

                díky. škoda že ta hlavní ze Senohrab nejde vynechat. Jezdil jsem to mockrát Senohraby-Benešov před 20 a víc lety s bratránkem, tehdy to byla fakt pohoda. Široká krajnice a dva pruhy, dneska 3 pruhy na dost místech a málo na kraji :(

                0 0
                • jecnak  

                  V noci o vikendu mi to prijde v pohode. Mozna jeste lip jet ze soboty na nedeli. A bacha na divocaky ;-)

                  0 0
                • Greyhound  

                  Slušný počin, obdiv, že jste měli u Pyšel morál to ještě otočit zpátky :-) Ale celkově by mi bohatě stačila Hrochova varianta s půlkou cestou ve vlaku a radši bych to kousek natáh kolem Kletě, tam se jezdí parádně.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ono se to dá lehce zcivilnit tím, že pojedeš zpět do Koruny a pak to kromě výšlapu do Mříče máš z kopce nebo po rovině až do Týna (ještě ten brdek do Litoradlic, ale to je 3–4% a kousek). Závěr pak ze Sedlčan přes Slapy a závěrečná TTT po štěchovický. Kilometrově taky asi méně. Zase zatáček po starý benešovský bychom měli víc kopečků

                    0 0
                    • jecnak  

                      Tak dat si jako finale Stechovickou, proti ni je Benesovska uplna selanka.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        já tam nejel ta tři roky tak už si to asi nepamatuju. Lepší by bylo Knín.Mníšek.Řit­ka.Všenory a po stezce.

                        ale komu se bude chtít :)

                        po dnešní kontrole to stejně asi letos pro mě padá, takže teoreticky na to budu mít celou zimu

                        0 0
                        • Medunka  

                          U sportovcu je vyhoda, ze si telo pamatuje. Zas tak velky vypadek nemas a kotnik si zvykne, pokud mu doprejes rehabko, bych flintu do zita nehazela.

                          0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Do Kremze myslis. Zadem nastoupas asi o 100 m vic, ale zas ta cesta pres Chvalsiny a Netolice je fakt pekna.

                      Furt ve me hloda ta cesta z Tyna do Sedlcan. Jak jsme to jeli pres Milevsko, tak je to nejmin nastoupanych metru.

                      http://www.mapmyride.com/…ew/458144652

                      Pres Cunkov to ma o 40 m up vic, ale treba by to bylo lidstejsi, v tomhle smeru (opacne je tam oskliva stojka na Cunkov)

                      http://www.mapmyride.com/…ew/458131038

                      vzdycky jsem to jel opacne, a to mi pripadalo ze z Jistebnice do bechyne je to setrvale mirne dolu, ne to sjezdik stojka.

                      Ale jak jsem prohlizel profil cele cesty, tak mi tenhle usek profilem neprisel o extra horsi nez kterykoliv jiny (mimo Tabor-CB). Ale stejne jsem tam vzdycky na srot.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Hlavne to chce si profilovat v nejakem softu (RouteConverter je dobrej), ktery neaproximuje tak jako tyhle onlinovky.

                        0 0
          • milmat  

            Hrochova slova „nad můj level“ mne celkem děsí. Ono to původně vypadalo celkem nevinně (převýšení), ale čísla a dojmy tomu dávají jiný rozměr :-)

            Varianta s vlakem by se mi celkem líbila, to bych si troufl. Jako plán B je možnost použít vlak i směrem zpět.

            0 0
            • jecnak  

              Hroch je hrozna heeerecka. Samozrejme nemuze rict, ze to bylo s prstem v nose, to by nesklidilo zadne ovace neznaleho publika.

              0 0
              • Delkim  

                jj, vždycky dopředu nejvíc brečí a potom nemáš nárok si zkusit aspoň chvíli tahat, tyhle lokomotivy z oblasti Čelákovic a Toušeně jsou vyhlášený herečky :)))

                0 0
              • blaf  

                neco na tom bude

                v nedeli tahal spic a spurtoval na podebradskou ceduli :)

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No jestli je heeerecka zdrobnelina od herky… s prstem v nose a usmevem na rtu to bylo tak nekam do Tyna, pak uz mi rysy znacne prituhly. Nepotvrdila se mi hypoteza z Baltu, ze po 200km uz je to pak jen porad stejny.

                0 0
            • Medunka  

              Beru :-)

              0 0
              • milmat  

                Tak to vypadá, že light verze Kletě bude také atraktivní :-)

                Zároveň díky chlapcům, za osvětu okolo Hrocha, já bych mu i uvěřil :-). No, i tak to s ním raději proberu osobně u piva s pomerančem.

                0 0
        • 33biker33  

          Diky moc za summary. Z Klete moc peknej vyhled, Alpy jsem tedy spis tusil. Prekvapuje me tedy, ze zpet byl vyssi prumer. Asi ovlivneno tim sesupem z Klete a preci jen bocnim vetrem do zad? Jinak jak pise Hroch, tech brku zpet tedy bylo nepocitane, stejne jako tech prasat tam. Ve tme mi prislo, ze jsme jeli o dost rychleji, mozna opticky klam, ze clovek nic moc nevidi. Docela velky teplotni rozdil behem jednoho dne, obvzlast v noci jsem vnimal ruzne tepelne rozdily, at uz chlad, po sjezdu do nejakyho doliku, kde asi byla voda a pak zase nahore na brdku, kde teple fouklo. Po odjezdu z te pumpy po prasatech mi byla fakt kosa, jedna vrstva navic by se hodila. Radius komunikuje, doufam, ze Reggie je taky fyzicky a materialne ok. Tesim se na dalsi podobnou akci, jeste jednou diky vsem, byl za zazitek, na ktery se nezapomina.

          0 0
        • Reggie  

          tak až teď jsem se dostal ke kompu.

          Díky za letošní kratší vyjížďku, jenom díky tomu jsem si na to troufl. Před startem jsem nespal. Do ČB mi mrzly ruce, nohy v tretrách jako ledové koule. Taky 2 bidony na 200km a 7h. jízdy nebylo optimální a na Kleť sem dojel v dost zuboženém stavu. Naštěstí to stoupání je celkem milosrdné. Po sjezdu a občerstvovačce v 8h ráno jsem se začal zotavovat a čím více se oteplovalo, tím se mi jelo lépe. Na druhou stranu je třeba říct, že na rozdíl od Hrocha jsem se na špic ani nepodíval a celou cestu se jenom vezl.

          Po příjezdu jsem se lehce najedl a šel hned spát. Vstal jsem v 6:30 ráno a jediné co mě bolelo byly záda ze zimy. Asi jsem něco udělal správně ale cítím se lépe než po std. Poděbradech.

          0 0
    • Internaut  

      Zítra jedu na pykolo vychodoekspreso do Podebrad. Pro zajemce sraz v 9 v Mochove u hotelu.

      0 0
    • Delkim  

      ještě jednou gratulace, 400 km je z mého pohledu jako nonstop jízda něco absolutně nepochopitelnýho…

      jak jste si v noci svítili? a bylo to dostatečný? i ohledně výdrže baterek? a co jídlo s sebou? co jste měli a jedli cestou event. co by bylo lepší udělat příště v tomhle lépe/jinak?

      nějaké praktické zhodnocení bych uvítal, kdyby někdo něco takového plánoval tak takové praktické informace nikde nenačte

      0 0
      • blaf  

        kdyby někdo něco takového plánoval

        trochu mi pripada, ze neco takoveho planujes ;)

        0 0
      • jecnak  

        V noci meli vsichni slusna svetla Aurory nebo s Hrochem jsme meli SolarStormy , vzadu nejaka slabsi neoslnujici blikacka. SolarStormy 4,5–6h na slaby rezim vydrzi svitit bez problemu. Na Garmina jsem mel v triatlonove brasnicce pripojenou powerbanku.

        Jidlo cestou je individualni. Ja jedu banany, obcas nejakou tycku od Powerbaru a na zastavkach neco normalniho – rohlik se sunkou, malicko tvrdeho syra. Piju intak, colu redenou vodou, mineralky bez bublin, obcas cistou vodu.

        Co mi prislo, tak kluci hodne podcenili obleceni. I ja bych jeste pribral normalni dlouhe letni rukavice.

        Prakticke info si budes muset vykoumat prevazne sam, na to co se s tebou pri tak dlouhe jizde te nikdo moc teoreticky nepripravi. Kazdy ma trochu jine pocity a stavy a je treba si zvyknou co je normalni a co neni, co muzes jist a co nemuzes.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ono je tezko se obleci na rozpeti 7–30C tak aby se to dalo nacpat do kapes. Za mne docela dobry, myslim ze jsem to trefil, chvilema bych asi unes navleky na kolena, ale nebylo to nijak krizove. Treba rukavice mi nechybely vubec. Ja mam fakt radsi zimu, horko plus kopce proste neumim a nevim co s tim.

          0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Samozřejmě byl i normální oběd a nějaké mlsání cestou (zmrzka).

        Dlouhoprsťáky bych taky užil.

        0 0
      • McBlacky  

        podle čísel co sem dáváš bys to měl ujet v klidu, pokud nemáš problém se 150 km solo průměr třicet dole v zdv

        0 0
        • Delkim  

          problém bude asi v hlavě, prostě nikdy jsem nic delšího nezkusil a když mi při 150 km bolí zadek tak si nějak nedovedu představit co udělá při 400, i když on pak už asi bolí pořád stejně :) zítra bych měl přehoupnout pro letošek zatím 10k

          0 0
          • McBlacky  

            beru to tak že když se jelo do Kopřivnice jeli s náma i kluci co neměli zas tolik najeto, kola z dnešního pohledu plečky většinou a hodilo to přes 400, i když zdaleka méně metrů převýšení.

            Co se týče delších vzdáleností, je lepší si upravit posed na méně chrtí (záda) a třeba si vzít i pohodlnější sedlo. Ale chce to mít vyzkoušený, což poprvé se zkouší blbě to uznávám.

            jo a těch 10t letos to třeba z lidí co jedou Míle nebo Loudání bude mít tak jeden, dva ale spíš nikdo… takže čistě hlava. Ale to dáš, časem. Pokud tě to bude lákat

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Samozrejme ze by to dal uplne v klidu, teda pokud by ho nevzalo nejaky koleno nebo tak neco.

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jidlo na co jsi zvykly a co ti funguje. Na tvou cistou vodu by to asi neslo.

        Me fungujou sojove suky prubezne za jizdy a sladky cerny caj (neni hnusny ani kdyz ztepla),.

        Cestou na Klet 3 sojove suky a jedno ekspreso u pumpy, musli tycka a hroznovy cukr nahore, ale tam uz jsem skoro zoufale vyl u zavreneho okenka obepsaneho lakavymi napisy, snidane dole v Chvalsinach v samosce- dve kaiserky s balickem anglicke slaniny a banan, muesli tycka a trochu hroznoveho cukru nahore, znojemska s ryzi v Tyne, zmrzlina v Milevsku pze nenasli rozumnou cukrarnu, banan v Sedlcanech, tatranka a radlerbirell(brr) v Tynci nS a pivo s pomerancem v CelEj.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jidlo na co jsi zvykly a co ti funguje. Na tvou cistou vodu by to asi neslo.

        Me fungujou sojove suky prubezne za jizdy a sladky cerny caj (neni hnusny ani kdyz ztepla),.

        Cestou na Klet 3 sojove suky a jedno ekspreso u pumpy, musli tycka a hroznovy cukr nahore, ale tam uz jsem skoro zoufale vyl u zavreneho okenka obepsaneho lakavymi napisy, snidane dole v Chvalsinach v samosce- dve kaiserky s balickem anglicke slaniny a banan, muesli tycka a trochu hroznoveho cukru nahore, znojemska s ryzi v Tyne, zmrzlina v Milevsku pze nenasli rozumnou cukrarnu, banan v Sedlcanech, tatranka a radlerbirell(brr) v Tynci nS a pivo s pomerancem v CelEj.

        0 0
    • Delkim  

      Tomáši asi by stálo za to založit letní vlákno :)

      a proto si to tady dovolím zaplevelit, když už to bude končit :)

      už jsem se na to ptal i jinde, ale zkusím to i přímo sem

      za necelé dva týdny se chystáme s rodinou do Jeseníků, konkrétně Bělá pod Pradědem

      chtěl bych si mimo jiné vyjet párkrát Dlouhé Stráně a taky konečně na Praděd

      nicméně Garmin connect není zrovna jednoznačná aplikace na klikání trasy co se kvality cest týče, prostě nevím jestli zrovna neklikám nějaké traily místo rozumné silnice…

      nemáte někdo něco naklikáno? kudy to vzít? klidně jen ten výjezd nebo i něco delšího, budu moc vděčný za cokoliv, v těch cestách tápu

      0 0
      • blaf  

        zkus cykloserver nebo bikemap, tam nejaky trasy budou

        0 0
        • Delkim  

          dík za tip, už tam šmejdím :)

          zatím jsem naklikal dvojité Stráně plus výšlap k hotelu, profil parádní, fakt se těším, něco takového jsem si chtěl už loni zkusit, pro mne „rovinkáře“ to bude zajímavá zkušenost a možná taky pláč a zoufalství :)))

          zítra jdu konečně na 3× odkládané testy, tak se musím zeptat zda už na to mám ty W/kg :)

          jinak mám teď půjčený měřič výkonu, hodně šikovná věc, jen kdyby to nebylo tak drahý, bavilo by mne s tím trénovat :(

          0 0
          • blaf  

            ja se na kopce vzdycky tesim a pak si hned v prvnim kopci nadavam co tam vubec lezu :) ale je to zabavnejsi nez jen porad rovine…

            co se tyka wattmetru tak porad cekam az udelaj neco cinani a oni stale nic :) obcas si rikam, ze bych ho koupil, ale nastesti mi zatim pokazdy doslo, ze ho nepotrebuju :)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            To je profil jak Sella Ronda :-)

            0 0
    • Delkim  

      testy mám za sebou a prý už shazovat nemusím, manželka bude mít radost :)

      suma sumárum po 18 měsících tréninku:

      váha: 102 kg — 85,4 kg

      tuk: 16,1 % — 5,9 %

      AP: 1,95 W/kg (135 t.) — 3,1 W/kg (145 t.)

      ANP: 2,5 W/kg (150 t.) — 3,86 W/kg (165 t.)

      spiro: 94 % normy — 109 % normy

      Hlavně mi potěšilo, že se mi proti posledním testům na podzim povedlo shodit 5,1 kg tuku a současně pouze 0,6 kg svaloviny. Zvednul se i max výkon, obávali jsme se zda nepůjde díky dietě do háje. Nešel :) Poslední interval jsem končil 3 minuty na 390 W.

      Tak snad i místní „půstaři“ uznají, že o té výživě asi fakt něco vím :)

      0 0
      • jecnak  

        Moc pekne. Pokud to dokazes zuzitkovat na zavodech, tak je to solidni zaklad.

        0 0
      • Madtomas  

        Paradni vysledky, gratulace. Jakej je dalsi cil? Nevim jak ses vysokej ale tech 85kg je porad celkem dost ne (i kdyz pri 6% tuku by uz musely dolu svaly..)?

        0 0
        • Delkim  

          191 cm

          85 kg je zázrak :))) míval jsem v předsoutěžní formě přes 115 kg (kultur.)

          nejbližší cíl jsou nějaký rovinatý časovky, pokud se ještě letos nějaké jedou

          0 0
        • Delkim  

          btw další cíl resp. postup v tréninku je ta bolestivější část, primárně to teď budou intenzity v oblasti ANP a výše

          0 0
          • McBlacky  

            je to hezky vidět, že jezdíš majoritu vytrvalost. % tuku a objem tréninku letos před testem by s podobnými čísly výkonu u aktivního závodníka už znamenaly problém.

            Ty to máš jasně proto, že jsi přišel z jiného sportu, který je totálně nekompatibilní s cyklistikou a jezdíš krátce.

            Francouzi by mohli říct neco jako: faire Wiggins :)

            ale za rok dva s tréninkem budeš frčet peklo. jsi ten typ, že se ženeš za maximální efektivitou a výkonem (mi přijde)

            0 0
            • Delkim  

              jj, letos už přes 10k

              díky mé nulové cyklo historii jsem ale tu vytrvalost nadrtit prostě musel, tělo se muselo adaptovat, tohle přeskočit a zkoušet rovnou nějaké vyšší intenzity, to by byl rychlý skok nahoru a pak konec

              tak jsem to tedy pochopil, ten základ jsem musel „vytrpět“ a teď může začít vyšší nadstavba, tak to chápu

              jj, zatím mi to maximálně vyhovuje, je to psychická závislost na ty endorfiny z tréninku, na to je už prý i regulérní diagnóza :)

              0 0
              • jecnak  

                Pochopil jsi to zcela spravne. Videl jsem mnoho takovych, co jezdili rok, druhy zazarili a pak konec. Spis pak je problem to vydrzet psychicky. On pomer trenink/zavod a usili/vysledek je v cyklistice jeden z nejhorsich. Dalsi vec je ten cas, ktery tomu venujes a ubiras jinde…

                0 0
              • McBlacky  

                ono půjde nahoru časem i to AP, při 17t km za rok na co máš rozjeto i výrazně. ANP je pak hodně o tréninku a kromě výkonu je zde rozhodující jak dlouho ho umíš podávat. Můžeš to brát tak, že máš určitou bázi a pak špičky. Buď máš špičky vysoko a rozdíl velký, nebo bázi vysoko a rozdíl menší s tím, že obětuješ trochu ze špiček.

                Já osobně taky radši vyšší bázi a menší max, i když na XC a závodech ve skupinkách kde se to trhá na pár pokaždé stejných místech pak trpím zle :)

                0 0
      • Josef Panek  

        Hele, a ty desítky let praxe se ukrejvaj v těch 18 měsících nebo v těch 150 kg na který ses vyžral?

        A ještě jedna ohledně logiky: půstaře si představuješ jak?

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        No pekny cisla, pekny. To uz by sis mohl troufnout i na 200 km. A mozna i na 206–208 ;-)

        Ne vazne, pekny. To se spolu zas svezem nejdriv v zime az budes najizdet v ZDV.

        0 0
    • jecnak  

      Pokracujeme v novem vlakne

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce