Vikendove silnice Praha vychod 2011/12

779 nepřečtených
  • jecnak

    Pokracovani vlakna 2010/11

    Budem se srazet klasicky bud na kruhaci v Uhrinevsi 50°2'18.423"N, 14°35'20.419"E a nebo v Drevcicich 50°10'6.914"N, 14°37'53.681"E. Spolecnost vybrana tempo mirne, stale z kopce a s vetrem v zadech. V cili kaviarove tousty a sampus.

    Anketa: Snehu letos bude

    2x
    18%
    4x
    36%
    0 0
    • jecnak  

      Po vcerejsi bikovacce v Koko jsem si pri navratu autem rikal, ze by se tam krasne jezdilo i na silnickach. Mel bych ale navrh premistit se autem nekam treba k Machaci a nebo na sever Kokorinska a projet se po tech uzkych asfaltkach napul zapadanych listim. Navic u Machace jsou v lese udelany asfaltovy singletracky pro silnicky :-D, takze je muzem taky vyzkouset.

      0 0
      • Internaut  

        Za mne áno…

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          +1

          0 0
          • treatt  

            +1

            0 0
            • Thidney  

              +1

              0 0
              • (CZ)George  

                takže to je dohromady 3 :-D

                0 0
                • Thidney  

                  no vsak, ja Hroch a Treatt jedeme autem, Jecnak a Internaut po vlastich osach

                  0 0
                  • jecnak  

                    Mate dost silne auto? Ja jen abyste uviseli v haku.

                    0 0
                    • R-A-D-I-U-S  

                      …tempo mírné…hmm, tak to nebude ZDV… pak mi napište jaký to bylo :-(

                      0 0
                      • jecnak  

                        Delam si prcu, tentokrat si pojedu striktne na tepy. A stejne tak nasledujici tri mesice.

                        0 0
                        • treatt  

                          Už jedeš na ZDV? v tomhle tápu, protože někdo říká odpočinek říjen a do vánoc se zas klidně naplno šťavit..takže Ty jedeš listopad-leden ZDV a pak už jedeš jiný tréninky?

                          0 0
                          • McBlacky  

                            záleží na co trénuješ a jaký máš cíle. Pokud nechceš závodit často a vyjímečně závody nad 3 hodiny + počítáš s úrovní hobby mimo bednu, tak můžeš dělat v zimě co chceš, hlavně něco.

                            0 0
                            • treatt  

                              Moje cíle na další sezónu jsou jasný, sesmolit bakalářku, dotlačit zkoušky a odnést si titul, nebejt zcela zatracen v roli otce, stihnout zamakat na mlejně a do toho se ve zbývajícím fondu pokusit vylepšit opět o něco vytrvalost a oproti minulému roku výrazně zapracovat na obecné fyzičce a silové vytrvalosti..takže žádný bednění, ale prostě lepší a lepší vlastní pocit ze sportu, příprava na hory, co si chci užít a tradiční vrchol sezóny v podobě Soldenu, pokud dopadne los..

                              Aktuální cíl se definitivně doléčit, abych mohl zase začít něco dělat..

                              0 0
                              • McBlacky  

                                Já bych se zaměřil na to, aby sis to užil a vyčistil si hlavu na ty věci, který jsou cílem. Při tom co plánuješ budeš rád, že se dostaneš ven.

                                Sportovat bez velkýho kousání a když si budeš chtít naložit, tak si naložit.

                                0 0
                              • karliner  

                                Už teď je jasný, že něco budeš vojebávat. Tak vyber správně :-)

                                0 0
                                • treatt  

                                  Tak si asi vezmu poučení od Blackyho a zkusím se zařídit tak, abych si to vojebávání užíval :)

                                  0 0
                        • R-A-D-I-U-S  

                          Okey… tak hoď propozice :-)

                          0 0
                    • Thidney  

                      v nejhorším máme hákovací lana

                      0 0
                    • Thidney  

                      ale neni hákování jako hákování, tohle snad na koko nehrozí ,)

                      http://www.rohace.cz/…

                      0 0
                      • Medunka  

                        a nechcete místo hákování třeba háčkovat?

                        0 0
                        • 33biker33  

                          Zavazne objednavam jeden hackovany dres;-).

                          0 0
                          • karliner  

                            Mno, nevím, nebyla by lepší ta jeho výplň?

                            0 0
                            • Thidney  

                              asi jak pro koho.

                              0 0
                              • karliner  

                                Pro zhruba 96% mužů bych tak tipl :-)

                                0 0
                                • treatt  

                                  Záleží, co má ta figurína za fičury :)

                                  0 0
                                • treatt  

                                  BTW nechci kazit iluze, ale ty slavný 4% jsou prej naprosto mimo realitu. Výzkum, který to určil, se dělal v US někde tuším v padesátých letech, dělali ho elitní doktoři mezi svojí klientelou – tedy dobře situované, silně katolické rodiny, tím to bylo hodně ovlivněno. Reálné odhady hovoří o číslech kolem 20ti procent..

                                  Ale tipuju, že brzo dostanem po čuni za OT :)

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    je to tak jak píšeš, 4% je dnes už hrubě neaktuální údaj.

                                    0 0
                                  • karliner  

                                    Tak ten reálnej odhad 20% byl zase ale odhadovanej mezi kadeřníkama, vizážistama a fotbalistama Slavie, ne?

                                    0 0
                                    • jecnak  

                                      Ocividne maj v nedeli zminovane „plaste na bukvice“ velkou budoucnost.

                                      0 0
                          • Medunka  

                            388,– + 55,– poštovné

                            je to furt k dispozici

                            0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Jecnaku pujcis nam Medunku?

                          0 0
                          • Internaut  

                            Nejdřív bukvice, teď půjčování dívek – to je Divoký východ! :)

                            0 0
                            • Medunka  

                              žádný takový půjčování :-)

                              ale rovnou říkám, že letos v zimě mě zas nějak vídat nebudete, max na hoďku, hoďku a půl – ste na mě moc velcí rychlíci

                              0 0
                              • treatt  

                                Musíš potrénovat, abys mohla jezdit na tréninky :)

                                0 0
                              • Hroch obojzhivelnyj  

                                To Internaut, koupil novy kolo a zacal zurive trenovat aby te uvisel.

                                0 0
                                • Medunka  

                                  mi ten Kozákov neodpustí co

                                  0 0
                                  • Internaut  

                                    Mě fakt nějaký Kozákov nezajímá. Já už si ani nepamatuju, kdy to bylo. Takové věci nenosím v hlavě. Protože, kdybych to řešil, že jsi mě zpráskala, tak bych mohl mít nějaké midráky, nebo tak. Netuším, jestli jsi mi ujela tady nebo to bylo o 15 metrů dál. Zkrátka, kdo by to řešil.

                                    0 0
                                    • Medunka  

                                      tak, hlavně že sme to dojeli v pořádku

                                      budem trénovat používání :-)

                                      0 0
                  • (CZ)George  

                    Sakryš, proč já nebydlím v Praze :-/

                    0 0
      • Internaut  

        Platí to zítra?

        0 0
    • Internaut  

      Jel by někdo v neděli na kávu do Poděbrad a přes Nymburk zpět? Tempo mírné.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Celkem bych někam jel, snad ale raději nějaké kopce… ještě to pořeším v sobotu večer, jsem dneska tak zmordovanej z práce že jediný na co mám náladu je se válet a nedělat nic.

        0 0
      • jecnak  

        Pojedu svymi tepy zklidnovat tempo.

        0 0
      • Internaut  

        Kdo by se chtěl přidat – sraz v 9.00 v Mochově u hotelu .

        0 0
      • Internaut  

        Díky. Sqělé. Caffé Oliver asi budu navštěvovat častěj. Jen jsem měl dnes pocit, že jedu s ruční brzdou.

        0 0
        • teepeex  

          a on to byl pritom Jecnak vid? ;)

          0 0
        • teepeex  

          to je ta zima, bere si to dost energie, dnes jsem se musel taky vazne kousnout

          0 0
          • jecnak  

            Presne tak, zima, tluste obleceni, vlhkost vzduchu, zmrzle koncetiny branici prutoku krve atd. Proste chce to jet si svy a nikam se nehnat.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Karlinerovi, ze prijede, a Edovi, ze to nejede, uz verim asi tak stejne.

              0 0
            • Peslezedirou  

              Jak se ochladilo tak jsem si toho taky všiml, jel jsem v so na Plešivec a cestou tam jsem byl jak zbitej, vůbec to nejelo, cestou zpět to celkem šlo, ve sjezdu do Řevnic jsem zmrznul a pak to nešlo vůbec, tak jsem šel na vlak.

              0 0
              • jakub_kencl  

                Koukám, že jsme měli částečně stejnou cestu :-) Řevnice – Všenory – Plešivec – Řevnice. Naštěstí pod tím kopcem v Řevnicích bydlím, takže jsem odpadl do garáže a rozmrznul :-) Ale jízda a počasí bylo parádní. Teprve až když večer zalezlo sluníčko, tak začalo být husto.

                0 0
                • jakub_kencl  

                  a sorry, koukám, že to je o silnici. Já to valil po hřebenech na biku :-)

                  0 0
                  • Peslezedirou  

                    Však já jel taky terénem. Na hřeben jsem vyjel od Dobříše a pak valil na Plešivec a zpět. Do Řevnic jsem jel z Haloun pod Babkou skoro za tmy, kosa pak byla, že jsem nechtěl věřit :-).

                    0 0
        • jecnak  

          Bylo to fajn, kavarna supr a dokonce jsem pri navratu konecne dorazil do zony slunce a modre oblohy.

          Pridavam fotku zakazane dopingove latky obsahujici testosteron a nahrazku taurinu.

          A abych nezapomnel mapy.1188.cz/

          0 0
          • jecnak  

            Pro jistotu jsem obrazek aspon otocil, aby nedochazelo k mravnimu naruseni nezletilych, kteri v pomateni ducha zbloudili na toto forum doufajice, ze se zabyva cyklistikou.

            0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            ..nad 350m n.m. bylo dneska všude krásně slunečno. Já věděl proč jedu do kopců ;-)

            0 0
            • jecnak  

              Akorat koukam, ze jsi vyrazel, kdyz uz jsme byli skoro doma. Odpoledne uz bylo hezky skoro vsude.

              0 0
          • treatt  

            Vembloudí žlázy s testosteronem? Co to zas je? :)))

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Pochvala Internautovi za vyber podniku, a vubec ze nas vytah (a vesmes i odtah), bylo to prekvapive prijemne, 80.00km @ 30kmph, zimni idylka, ta mlha nad olejovitou labskou hladinou fakt nadhera. A kolikrat uvidis ledovou vrstvu na nabezne hrane spici.

          Jen si budu muset davat pozor na jizdu v haku, ty bily pruhy na Edove nabe muzou delat s ocima hrozny veci

          0 0
          • treatt  

            No tak jestli u Tebe pruhy na Edově kole vyvolávaj takovýhle vize, tak bych před Tebou být Edou moc nejezdil už a hlavně nikdy ze sedla :-D

            0 0
        • treatt  

          A to je kde prosím Tě?

          0 0
          • jecnak  

            50°8'44.41"N 15°7'16.11"E

            0 0
          • Internaut  

            … nějaké info na FB a tu .

            0 0
            • treatt  

              Hm, tak že by zas bylo místo, kam jezdit do Poděbrad? To je moc dobrá zpráva, protože ta cukrárna se fakt rychle přejí, navíc není co s kolem..u Olivera v tomhle směru no problem?

              0 0
              • Internaut  

                Pro normální teploty využiješ zahrádku před kavárnou a pro teploty jako byla v neděli zahrádku využiješ taky – na opření kol a dozor provádíš přes výlohu.

                0 0
                • karliner  

                  Při pohledu na ceník této venkovské špeluňky se před objednáním budu muset přesvědčit, jestli náhodou nemám na čele vytetovanou jitrnici…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    mě spíš překvapilo že pití (a kávy speciálně) mají levný proti jídlu.

                    hlavní trh v Poděbradech jsou prostě důchodci…

                    0 0
                    • karliner  

                      Vzhledem k tomu, že hlavní cílová skupina poděbradských lázní jsou kardiaci, tuším, že majitel kavárny má jako core business pohřební službu a pohled do jídelního lístku mu zaručuje pravidelný přísun klientů :-)

                      0 0
                    • treatt  

                      Tak tak, je to ideál na to si dát kávičku a případně palačinku – v tomhle pohled ideál, stejně se tam nikdy nejezdilo na velký jídlo..

                      Jako ta tradiční cukrárna na náměstí fakt dlouhodbě nejde, toho sladkýho se člověk rychle přejí a kafe maj popravdě nic extra teda..

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        No obvykle se do kavarny nechodi na vepro knedlo zelo. Tedy pokud nemas na cele vytetovanou jitrnici.

                        0 0
                        • Thidney  

                          tu má Karliner…

                          pravda je, ze v ty cukrarne bylo kafe hnusny. Nekdy bychom mohli do Kolina na mourenina v cokolade (horka cokoladova babovka zalita cokoladou) – vytecny model v zime.

                          0 0
    • Internaut  

      Podkováň Antibolshevik Schvih – čtvrtek 17. listopadu

      Ječňák & Teepex vybízeli v zesnulém východosilničním dredu k akci. Pracovní povinnost se mi vyhla a tak se ptám:

      KDO Z VÁS?

      Trasa zde , tempo pietní, oběd s festivalovou pěnou u Grobiána zde . Návrat s rozumem, ale možná za zvuku Auror.

      0 0
      • karliner  

        Po několika scénkách neříkám ani tak, ani tak…

        0 0
        • Internaut  

          Tak to vypadá slibně… Horší by bylo, kdyby jsi napsal jedu. :)

          0 0
          • karliner  

            btw – nešly by vynechat ty ******** kostky kolem Milovic?

            0 0
            • Internaut  

              Buď je vynecháme, nebo se můžeme rozdělit a sjet se v Benátkách.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Z Milovic pres Straky a Bozi Dar je to bez kostek a kolem stylovych panelaku s brizkama.

                Ja asi ne, vyrazime pryc.

                0 0
                • karliner  

                  Takže ty jako nejsi „antibolševik“ jó?

                  0 0
                  • Internaut  

                    Kdo nejede s námi – jede proti nám!

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Ja ze nejsem antibolsevik? Muj kabat byl vypraasenej na Narodni tride! (sice na cizich zadech, ale to je detail). A kdyz jedu pres Milovice, tak se kostkam postavim celem! 17. listopad si pripomenu nevolnickou praci pro Rodinu. :-)

                    0 0
      • jecnak  

        Antibolsevicky 17. oslavim praci. V sobotu bysme tam ale mohli dat konecne bika.

        0 0
      • fousac  

        bych to mozna i zkusil… ;)

        maximalne nekde potupne zdechnu v housti…

        v kolik je start? kolik je tempo?

        jak moc si dam na tlamu az to nekde rupne, kdyz na crossovy 18mm rafky nasadim silnicni 25 gumy a nafouknu na 7baru?

        0 0
      • teepeex  

        pokud nebudu muset do rachoty, dovim se zitra, tak jedu

        ale prosimte v nejakym rozumnym case,

        treba v 10h nebo tak neco:)

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Bude-li rozumny start, rozumne tempo, rozumny povrch, rozumne pocasi…tak ano ;-)

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          ..a taky jsem zapoměl napsat – když se mi podaří zbavit se toho bacila co mě začal teď zrovna prudit :-(

          0 0
      • Internaut  

        Start navrhuju v 9.30 na Černém Mostě resp. v 10.00 v Čelá­kovicích u nádraží (já). Grobián je na 75. km a předpokládám, že přijedeme kolem 12.30 hod ⇒ tempo bude pietní, kochací a kecací.

        0 0
        • Thapsus  

          Škoda, nemám silnici, nakonec se z nevinně odřeného laku vylíhla proražená zadní vzpěra. Tak hlavně nezamykejte vlákno 2010/2011, protože mi v něm nebohej Rocky uvíznul :-).

          0 0
          • McBlacky  

            Docela pech teda :(

            Ale otázka jestli to je fakt ruplý. Šári položila 96 a docela rozsápla tu zadní carbon vzpěru. Je tam viditelná hrana lomu. Vozí to už rok a beze změny na okrajích lomu. Bude to podle mě jen povrchový lak.

            0 0
            • Thapsus  

              Nevím, pan GMS-composit mi nechal stisknout zadní vzpěry, ta po nárazu byla změklá. No prej žádnej problém to napustit pryskyřicí, vypálit a nalakovat, ale 21 dnů čekačka. Naštěstí počasí není zrovna ideální a starej dobrej Duratec se stejně už nudil na háku v ložnici…

              0 0
              • McBlacky  

                no jasný, to ta šárčina je taky na promáčknutí prstem v tom místě podle mě měkčí než ta druhá, i když nemůžu to tvrdit na 100%. každopádně oprava je jistota

                0 0
              • treatt  

                Uf, to je teda pech, novou leštěnou krásku takhle pocuchat :( tak doufám, že to bude brzo a pěkně v okeju!

                P.S. Já jsem nakonec zas o víkendu pryč, takže s váma nevyvětrám ani zimoše :(

                0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            :-( Rocky is a sissy.

            0 0
          • Internaut  

            Nabízím Ti na ty 3 týdny půjčit mého scotta bez kol a pedálů. Pokud by jsi chtěl – ozvi se na mail.

            Jinak přeju rockymu brzké uzdravení.

            0 0
        • karliner  

          Platí?

          0 0
          • Internaut  

            Platí – já si nastoupím v ČelEj na nádraží. Poslal jsem Ti na mail můj GSM.

            0 0
        • Thidney  

          Budu na vas myslet a drmolit kletby, pac jdeme s brachou dozazimovat zavlahy. Takze zase bejt nekolikrat za sebou zlitej spinavou vodou, pripadne jeste spadnout do nejakyho nevycistenyho zahradniho jezirka :)

          0 0
      • fousac  

        kde presne se na tom cernaku slejzate?

        0 0
        • karliner  

          tady

          0 0
          • fousac  

            takova dalka hned po ranu… na metro na Rajskou to mam skoro 200m… ;)

            tak na 95% to s vama zkusim… odpadnout muzu dycky…

            to pocasi je desne demoralizujici, vubec nic se mi nechce… :(

            0 0
      • teepeex  

        takze bohuzel jdu maknout, nejni cas

        je to nasmrkany, davejte bacha, kdoz ziletku vkladate mezi stehna jez zhusta osvalena;)

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Kejchavičnej bacil se mě nepustil tak si to užijte…

        0 0
      • fousac  

        Můj milý deníčku,

        ještě než se ti sveřím s dnešním zážitkem, připomeň mi, že musím někdy veřejně poděkovat strýčkovi Internautovi, který shovívavě přivřel oči nad mou chabou fyzičkou a celý den zcela nezištně tahal mou maličkost v háku, jinak bych asi daleko nedojel. To víš, pro někoho lehké kochací tempo může být pro jiného o kus víc než nadoraz.

        Po noční seanci s kartónem Svijanského Mázu se mi v šílenou ranní hodinu opravdu vstávat nechtělo, přesto, překvapivše sám sebe, sem se nakonec odhodlal, osedlal krásnou novou krosku a vyrazil. U metra na Rajské podle předběžného předpokladu nikdo nebyl, ale když už sem si dal tu práci s vypravováním se, vyrazil sem směr Čelákovice, kam sem dorazil v 10:05 s jazykem na představci. V 10:20 sem našel i nádraží, kde překvapivě ještě trpělivě vyčkával Internaut osobně, a bez dlouhých caviků sme vyrazili. Počasí sice pošmourné a sychravé, ale stabilní, 0°C +/- 1°C. Lehký vánek tradičně nezklamal a neomylně se stáčel proti směru naší jízdy, protiva protivná protivětrná. I přes zdánlivě nevlídné mlhavo se dokonce cestou naskýtaly i půvabné přírodní scenérie, povetšinou bílé omrzlé stromy, jiné bílé omrzlé stromy nebo bílé omrzlé chroští u bílého omrzlého pole. Některé stromy byly pro zpestření osazeny ptactvem, převážně supy tušícími snadnou kořist. Idylka až do Kokořínského dolu a ke Grobiánovi (dojezd ve 12:30 přesně podle hormonogramu). Kvasnicový Podkováň přišel k duhu, dechová kapela vytrubovala ryčné písně, řízek nabídl zajímavé kulturně-architektonické zpestření, bylo pres něj vidět až na Hradčany, zkrátka pohoda.

        Nakonec sme se odhodlali i ke zpáteční cestě, která přes počáteční ztuhlost a zmrzlost proběhla bez nějakých zvláštních příhod. To mi připomíná, musím říct strýčkovi Internautovi, že by si příště měl na prdel přidělat 8" tablet a pouštět třeba Toma&Jerryho, přece jen monotónní šustot jeho zadního kola člověka na moc dlouho nezabaví.

        A to je asi vše můj deníčku. sotva motajíce nohama (já) sme se se strýčkem u Dřevčic rozloučili a každý se vydal svou vlatní cestou k domovu. Přiznám se Ti, že toho mám opravdu dost a už se teším, až si zalezu do pelíšku.

        Tak se opatruj deníčku a zatím si můžeš třeba prohlížet trasu

        Dobrou

        Tvůj nejoblíbenější Fousáč

        0 0
      • Internaut  

        Tak jsme nakonec jeli ve dvou. Karliner výjimečně nepřijel.

        Bolševika jsme vyhnali a kvasnicové podkováňské grobiánské festivalové chutnalo báječně. Jen ta sviňská vlezlá kosa…

        Díky za společnost Fousáči.

        0 0
    • Internaut  

      Jel by zitra nekdo na kafe do Podebrad? Musim byt po poledni doma a tak nic delsiho nezvladam. Odjezd v 9.30 z Cernaku a v 10 h v CelEj na nadrazi. Tempo mirne.

      0 0
    • jecnak  

      Jel by nekdo zitra bika do Kokorina? V nejhorsim si svihnu kilo na silnici, ale radsi bych vyuzil pocasi a protahnul se v terenu.

      0 0
      • jecnak  

        Tak nakonec jsem vyrazil na silnicku. Proti vcerejsku slusna mlha. Neminul me defekt.

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Měl jsem jet s Tebou (cokoliv) Halounská akce se trochu zvrhla :-))

          0 0
          • teepeex  

            toto pane kolego nemohu nechat bez povsimnuti,

            Vase naznacovani cehosi, je podle meho mineni az nemistne,

            prosim o vysvetleni

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Si to nesmíte brát tak osobně pane kolego, ten můj povzdech míněný žertem pramení z toho že v očekávání vrcholných sportovních výkonů jež se však nedostavily jsem podlehl pokušením nesportovním (ničemu jinému než pokušení nepodlehnu) leč rovněž značně hodnotným. Tedy použil jsem slovo „zvrhla“ nikoliv v jeho hanlivé podobě ale odvodvozoval jsem takto „zvrhnout“ → „převrátit“ → „změnit chod věcí“ což se v podstatě stalo ;-)

              Se srdečným pozdravem,

              Radius

              0 0
              • indoorajn  

                :) tady proste napis, ze to bylo hospodsky crosscountry a dej se na politiku :)

                0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ja nakonec na biku ranni pade do Nymburka a zpet, podel Labe. Vcera jsem se Ti na koko neozyval, pocital jsem jen tak do obeda. Priste. Zas jsem dojel jeste relativne pouzitelnej na domaci prace :-)

          Skoda ze uz nebyla ta malebna jinovatka.

          0 0
          • jecnak  

            Zas kolem Vsetat byla malebna mrznouci mlha. V jednom vyjezdu jsem hodil kvalitnih slajda. Priste radsi vyrazim nekam k Jevanum do kopcu, tam snad svitilo slunicko jako v Pocernicich.

            0 0
            • Internaut  

              Mě se včera moc na bajk nechtělo, ale asi bych sabotoval i silnici na Koko – byl jsem po týdnu nějaký sešrotovaný. Tak jsem se jel aspoň vyšlápnout do Peček a zpět. Taky zajímavé klima – na jih od hradecké dálnice mlha s námrazou na náběžných hranách – a jak jsem přejel dálnici u Sadské tak slunce a příjemných „něco nad nulou“.

              0 0
            • Thidney  

              Az pojedes k Jevanum, dej vedet kousek se svezu. Rekonvalescence je svina.

              0 0
    • Internaut  

      Nedělní káva v Poděbradech.

      Zítra jedeme s Ječňákem (možná přijde i kouzelník ) na kafe do Poděbrad a zpět. Tempo mírné (tam i zpět), klíma přímo kolonádní.

      Kdo má zájem se přidati – sraz je v 9:00 hod v Mochově u hotelu .

      0 0
      • Dumbíček  

        To jste drsný, takhle brzo v tuhle roční dobu. :-(

        0 0
      • karliner  

        Proč je vyjížďka se srazem v 9:00 třicet km od Prahy inzerována ve vláknu pro pražáky?

        0 0
        • Internaut  

          No, a kdy a kde si tedy můžu dovolit plánovat srazy ve vláknu Víkendové silnice Praha východ abych nepopudil pražáky?

          0 0
          • karliner  

            Silnice „Středočeský kraj“? :-)))

            Dyť se to z Prahy nedá stíhat na 9…

            0 0
            • Internaut  

              A nebo možná stačilo napsat „Chtěl bych jet ale 9 hodin je brzo – co takle v 10?“

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Neni jedno jestli neprijedes v 9 nebo v 10?

              Vychazi to na brunch v Podebradech a na obed doma, jak psal kdysi Jecnak, at tim nezabijem celej den.. Ale pokud to chces pojmout velkoryseji, staci rict.

              Z CM je to 17.5km/35 minut.

              0 0
              • karliner  

                Drobný trabl (třeba můj) je, že na ČM to mám ještě zhruba 14 km po ose nebo nebo cca 45 min kombinací s MHD.

                Myslím, že o těch zimních srazech plánovaných zbytečně brzo (pro každého, kdo zrovna nebydlí v okolí) se mluvilo už mockrát. Ale asi zbytečná diskuse – kdo svolává, volí čas, komu to vyhovuje – přijede, komu ne – jede jinam nebo jindy.

                0 0
        • jecnak  

          Vlakno pro prazaky? A jinak jak pise Hroch.

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hroch si byl v kouzelnem pocasi s okouzlujici damou projet Jecnakovy stezky z Popovic do Satalic.

        Idealni pocas na uceni, co? Jsem si rikal ze jste to urcite protahli.

        0 0
        • Internaut  

          Nene. Neprotahli jsme to. U mně to bylo něco přes 75km a ve 12 jsem byl na Gradu na jedno a pak hybaj k materialum.

          0 0
          • jecnak  

            Clovece jeste ze jsem jel rovnou domu. Nejak mi nesedlo snidanove tiramisu a pak ty 3 vejce do skla :-/ Ale jinak pojezd prijemny, slunicko super.

            0 0
            • Internaut  

              Větry dnes zlobily :)

              0 0
            • McBlacky  

              3 vejce do skla před kolem? uff. to už je jak strava jezdců pro tour. doufám, že žloutky poctivě vyhazuješ :)

              0 0
              • treatt  

                To spíš to tiramisu :) btw co je špatnýho na žloutkách? :)

                Jinak mě při tom počásku včera fakt mučilo, že nebyl prostor na kolo, musel jsem být rodinný muž :( I když, jehněčí kotletky v horčično-bylinkové krustě, brambory s hrubozrnou hořčicí a estragonová-Monbazillac jehněčí omáčkou to utrpení trochu zmírnily, hlavně v kombinaci s teplými foie gras s konfitovanými hruštičkami se sklenkou Montbazillacu Chateau Haut – Theulet 2004 a celé korunováno čokoládovým fondantem s Domaine Pouderoux – Maury, Terre Brune 2006.. holt člověk nemůže mít všechno naráz :)

                0 0
                • McBlacky  

                  že zrovna ty to nevíš – bílky jsou nejlepší zdroj pro budování svalové hmoty i jako ochrana před poškozením svalů v tréninku.

                  Ale žloutky mají moc cholesterolu, tak se nedoporučují.

                  Jde to tak daleko, že pro určité sporty se slepice speciálně krmí, neboť stravou slepic lze ovlivnit obsah cholesterolu a taková vejce pak nakupují teamový kuchaři.

                  Hodně daleko v tomhle jsou práce profi cyklisté, že závod typu Tour sní v průměru 3 vejce (bílky) denně, nejčastěji v rýži.

                  za mě, blééé :)

                  0 0
                  • treatt  

                    Jo tohle, já myslel na trávení :) Jenže víš jak, cholesterol necholesterol, žloutek je nejlepší :)

                    Jinak vejce mi vůbec nevadí, naopak mi chutnaj, je fakt, že bez žloutku to je slabší, ale v nudličkách se to ztratí ;) věřím, že když je dobrej kuchař, tak i v rejži neruší :)

                    Ale jako třeba takovej hemenex bez žloutku? Neexistuje!!! :)

                    0 0
                    • karliner  

                      Bych ten cholesterol zase nedémonizoval. Někde jsem četl, že byznys s medikamenty „upravujícími“ hladinu cholesterolu je v USA v TOP 3 v ziskovosti, vedle obchodu s drogama a léky na ischemické choroby. Daleko před prostitucí, hazardem atd. _)

                      0 0
                  • fousac  

                    vaječňák se taky počítá??

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Jasne. Do Podebrad s Jecnakem na vejce do skla s vajecnakem :)

                      Vajecnak je na cholesterol vubec nejhorsi, protoze ten se rozpousti v lihu a pak zas hnedka vysrazi v cevach.

                      Ale ja mel cholesterol vzdycky chorobne nizkej.

                      0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Vubec netusim o cem mluvis, a tak na to nemam chut. Ale urcite te stihne zaslouzeny trest, hned jak sednes poprve na jare na kolo :)

                  0 0
              • Mikikuba  

                tři vejce do skla před kolem jsou sebevražda dietní…během zátěže ještě horší

                0 0
    • jecnak  

      Zitra razim na 2h od 17h z Dubce, kdyby se chtel nekdo pridat.

      0 0
    • jecnak  

      Zitra razim do Msena do cukrarny a nebo ke Grobianovi. Klasicka trasa tam pres Vsetaty a Repin, zpet Kokodolem. Urcite bude kopec Romanov a dvakrat Kanina.

      Sraz v 9h u hrbitova v Hornich Pocernicich a nebo o 20min pozdeji u zvonice v Drevcicich.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Chtel jsem nekam vyjet v nedeli (treba zkouknout konecne kostky ve Vrutici), ta sobota mi moc nevychazi. Ale koukam zes prehodil Kokobombonieru na nedeli, to nevim jestli se pridam (prudce nahoru nemuzu, prudce dolu neumim a tlacim prudce nerad). Zatim bych to nechal, jak se to vyvine.

        0 0
        • jecnak  

          Zas tu bikovou nedeli nemusime tak hrotit a muzem dat nejakou mene narocnou trasu.

          0 0
      • Internaut  

        Jedu. Napojím se v Dřevčicích.

        0 0
      • Internaut  

        Diky pánové – parádní. Zpočátku jsem překonával odpor způsobený zbytkovou přítomností C2H5OH. Počasí vyšlo a zoofil by dnes zajásal. Zabijačkové Grádo bylo dle očekávání.

        0 0
        • jecnak  

          Jsem rad ze ve druhem pripade nedoslo k blizsimu setkani s mistni faunou. Kazdopadne super zpestreni. Hodilo mi to v samem zaveru znacne protivetrnych 127km.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Prasata na ceste i v zaveru velmi potesila.

            Uz jsem si pomalu odvykal boji o uviseni, a dneska to nemuzu ani svadet na neprimerene tempo nekterych soudruhu jako obvykle. Dik za trpelivost.

            Zitra to vypada na navrat vlakem…

            0 0
    • Internaut  

      Nedělní káva v Poděbradech.

      Zítra jedeme s Ječňákem (a možná Hrochem) na kafe do Poděbrad a zpět. Tempo mírné (tam i zpět).

      Kdo má zájem se přidat – sraz je v 9:00 hod v Mochově u hotelu .

      Upozornění. Výše uvedené místo a čas srazu může působit diskriminačně na některé jednotlivce či skupiny sportovců. Organizátor švihu je připraven na případné protesty či protinávrhy konstruktivně reagovat v souladu s prováděcím nařízením komise EU č. 1207/2011 Příloha IV.

      0 0
      • Thidney  

        pro nechápavé: protesty a stížnosti se příjímají, ale nevyřizují.

        0 0
      • Thidney  

        teď jsem si to našel :)

        tomu se budu chechtat ještě hodně dlouho. Díky.

        0 0
      • Internaut  

        Od kol se neprášilo a vlahý větřík na cestě zpět čechral kadeře. Pánové díky.

        0 0
        • jecnak  

          Pridavam se ke chvale. Naboj rozebran, pricina lupani nenalezena, namazano, sestaveno. Pro jistotu koupim novy loziska, jelikoz tyhle uz nechodi uplne hladce. Pridal jsem zbyvajici cast blatniku, tak doufam, ze mi pujdete prikladem, abych se od vas nemusel drzet jak muslimka za muzem. Zdar buh ;-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ja si to z bazaru z Damasku pamatuju jako dve radostne manzelky a pet kroku za nima utahane vypadajici muzik :-)

            Ale stranil ses nas dost. Kdyz jste nastavili tempomat na 32 i zpatky proti vetru, tak mi nezbylo nez delat cernyho vzadu. Jak to byla voda, tak to slo, akorat v Semicich jsem koupil davku ridkeho blaticka na brejle a moh uz jen skripat zubama… Se ty potencialne nudne Podebrady ted tak nejak vzdycky vyvinou v pozoruhodny zazitek. Pristi tyden uz pry bude snezit :-) Ale i u me pekne, diky za motivaci vyjet i tah.

            Jo, malej si dneska stezoval ze ho boli hlava a mel trochu teplotu, tak mozna se o me vcera fakt neco pokouselo. Co te nezabije, to te posili, dneska uz to bylo o hodne lepsi.

            0 0
            • Internaut  

              Dnes jsem si dal Poděbrady v tom větříku. Tam to byl polet až se mi přední kolo zvedalo. Zpátky jsem tempomatický standard držel tak-tak. Vítr – dobrý sluha – špatný pán.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Zitra pry to bude jeste lepsi :)

                0 0
                • treatt  

                  Potvrzuju, je to čím dál lepší :) Dneska mě nejvíc pobavil vítr na široký ulici, kde jsem byl krytej baráky a pak najednou mezi nimi byla malá mezírka :-D jel jsem si u krajnice a nejdnou hrc a byl jsem vprostřed pruhu :)

                  0 0
                  • Internaut  

                    Dnes to byl pořádný mazec. Když foukalo z boku měl jsem co dělat to ustát a když se kolem prohnalo větší auto nebo kamion tak to náhle vzniklé vakuum poskytlo nenadálý prostor pro akrobatické hrátky. Jak jsem byl vděčný, když to foukalo jen přímo do xichtu…

                    0 0
    • (CZ)George  

      200 :-D

      0 0
    • karliner  

      To jsou mi pořádky, venku sunshine, žádná organizovaná vyjížďka.

      0 0
      • Internaut  

        Sunshine? Já ráno vyjel směr východ a začalo to sice hezky, ale pak jsem minimálně 2 hodiny šlapal v dešti, ledových kroupách a zpět ještě proti svěžímu větru.

        Nicméně mise byla splněna – dojel jsem letoších 12k a na místě jsem se ztrestal 12-ti letou skotskou Old Parr…

        0 0
        • jecnak  

          Pekne. Nam sice neprselo, ale zato bahna bylo v terenu pozehnane a kokorinske koreny byly tentokrat obzvlast slizke, jak se Jitka dvakrat presvedcila. Moje cesta domu kolmo z Kokorina pak byla misty opravdu lahodna. Krome standardniho blaticka jsem narazil i na repnou kampan mezi poli a kazetu jsem pak osvezoval z bidonu :-)

          Pro Hrocha par foto z Harasova. Bohuzel tloustka tak 5mm.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          JJ Hroch se vyvalil v jednu do slunicka, vyvalel hned na kraji Celakovic, pak snih, dest, louzicky a blaticko kolem Labe a prijel zas za slunicka jak prase. Ale na Grade zadny bily kolo nestalo. Pozitivni zjisteni: RK se vubec neznasej bahnem.

          0 0
        • karliner  

          V Praze sunshine, čím dál na východ, tím hnusněji, ale nezmokl jsem. Při návratu do Prahy opět sunshine. Tedy, mluvím o sobotě.

          Ty nájezdy se ti časem docela prodraží :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No a v nedeli venku sunshine, organizovana vyjizdka, a nikde zadnej Karliner. To jsou mi poradky :-)

            0 0
            • karliner  

              Popravdě, musím přiznat, že mne to dost vadilo, že jsem dnes nemohl vyrazit..

              0 0
              • Internaut  

                No, možná buď rád, že jsi s námi nejel. Past nymburská, pravotočivá byla nade všechny zkušenosti a těžko člověk hledal nějakou tu mattoni-balance . Prostě – vole lehni!

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Mi ten idiot u Semic prisel horsi (mj. protoze jsem ho pres tebe nevidel).

                  Proste black ice. Jsem takhle pokrtil Eddyho hned na druhy vyjizdce, rovne a do kopce- odrena paka, dira v bunde. Taky napad stavet kolo v unoru.

                  Jednou v Kanade, vyjedu z prace, a koukam jak po celym parkovisti vsichni skrabou predni okna. Jsem si rikal, cha, ja nic skrabat nemusim, dobre vam tak, a lup ho, uz jsem lezel. Ale tohle uz jsem nedal (rano v klidu, v poledne sklenena hora)…

                  0 0
                  • jecnak  

                    Ten blbec u Semic byl opravdu o dost nebezpecnejsi, protoze jsem se uz vzadu chystal vyjet z haku a podivat se co se deje.

                    0 0
    • Internaut  

      Nedělní káva či 66% čokoláda v Poděbradech.

      Kdo má zájem se přidat – sraz je v 9:30 hod v Mochově u hotelu .

      Tempo pohodové a čas nemá za cíl býti diskriminační a je tudíž k diskuzi.

      0 0
      • jecnak  

        Budu tam. Mozna bysme to mohli malicko natahnout.

        0 0
      • Internaut  

        Pánové díky. Parádní počasí i káva. A rejsmašinu jsem také pokřtil.

        P.S. Někdo nás v Nymburku vyfotil.

        0 0
        • jecnak  

          Bylo to vesele ale i tak super. Tesim se na priste.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Musim rict, ze bych si vic uzil Internauta vleze zvedajiciho kolo nad hlavu ve viteznem gestu odkoukanem od ultramaratoncu, kdybych se u toho nemusel snazit neprejet Jecnaka a hledat jak si ustlat kdyz mi to predni nakonec taky ulitlo :-)

            Ale pekne, pekne.

            Ta rozhledna je na 50°15'13.380"N, 15°4'58.244"E . I kdyz slunecno uz mame odskrtnuto, priste bude chumelit.

            0 0
            • Internaut  

              Mimochodem – zvláštní pocit. Leháš na zem a ve zpomaleném záběru se vidíš jak se snažíš padat tak, aby drahocený karbon netknul zemi. A to i za cenu škod na skeletu.

              Po dnešku definitivně zimuju rejsmašinu!

              0 0
      • Honzis  

        já viděl nějakou partičku u Nehvizd kolem 12:20h, nevraceli jste se? Já frčel z Čerňáku od metra dom. Ale můžu říct, že ráno po osmé to byl místama slušnej led, kupodivu snad nejvíc právě na Hradecký …

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Podebradsky brunch?

      0 0
      • jecnak  

        Jedu s Jitkou do Lyse a zpet. Tempo primerene. Budem tak v 10 v Celakovicich jestli se chtes pridat.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Mmm to moc nevychazi :( , mam odhodlani vyrazit pred devatou (!) a osmickovat kolem Celakovic se mi moc nechce. Tak priste.

          Jak koukam na predpoved, tak mozna radej na vychod, aby to bylo po vetru zpatky.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tak se mi po utulnem mistecku v haku tuze styskalo.. jsem nejakej zhyckanej. Kostky v Kropacove Vrutici dobry, uz jsem se tesil na konci zpatky na asfalt :)

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            No ty fakt miluju :-))

            Foukalo co ? ;-) To Já se ukryl před větrem v hlubokých hvozdech v okolí Prahy..a dobře jsem udělal :-)

            0 0
    • jecnak  

      Prida se nekdo v sobotu v 10h? Jel bych asi klasiku pres Mseno a nebo naopak na sever do Sazavy. Oboji kolem 100km.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Učitel: Jdu na sever, a teď jdu na jih! A zpátky: na sever, a na jih.

        Lékárník: To není možné!

        Ja bych urcite o vikendu vyjel, jen jeste overim jestli se mnou doma nemaji na so nejake jine plany. Klidne i driv.

        P.S. Proc mi ta hra pripada takova pripadna?

        Učitel: Můžeš si to zkusit.

        Lékárník: To jsem tedy zvědav. (Vykročí k pólu a v okamžiku, kdy ho překračuje, rozjasní tvář.) No jo!!! Kamarádi! To stálo za to. Na pokraji smrti mrazem, na pokraji smrti hladem, na pokraji smrti vysílením, ale stálo to za to!

        Frištenský: Já tomu možná nerozumím, ale za sebe bych řek, že tu nic tak extrovního nevidím. Když to srovnám třeba s tím výletem na Kokořín…

        0 0
        • jecnak  

          Ajo, mam ty svetove strany trochu pomotany. Pouzivat zkratky, tak se z toho jeste vykecam.

          0 0
        • Thidney  

          che protože se těšíš na Jasoně/Drsoně – nesevernější závod na jih od Prahy

          0 0
      • Internaut  

        Jedu.

        0 0
      • jecnak  

        Takze v 10 v Drevcich u zvonice. Dame Koko – Mseno, tam budem aspon chvili v lese a v udoli.

        0 0
      • teepeex  

        priste, inventura

        0 0
      • Internaut  

        Počasí vyšlo – chyběly už jen kroupy a trakaře.

        Ale švih parádní a díky za společnost.

        0 0
        • celevra  

          já děkuju za odtažení.. už jen chyběl gumcuk.. :D jinak to bylo super, jen ve finále sme totálně promokli a fialový prstíky byly bonus..

          0 0
          • jecnak  

            Kazetu i retez vyhrabu. Pisu si do kalendare, ale dodam az o vikendu za 14 dnu, neb pristi vikend jsem na Morave.

            0 0
            • celevra  

              super! :) moc děkuju, do tý doby to vydrží myslim.. ikdyž náhoda je blbec.. takže krácení článku na vytahanym řetězu, aby nebyl prověšen neni uplně košer jo? :D

              0 0
              • jecnak  

                Podle me to pujde v pohode. Zas tak zle ten tvuj retez nevypadal. Spis bych videl problem v prehazce. Mrknu se jestli doma neco nevyhrabu.

                0 0
                • celevra  

                  to by byl ideál.. :) potřebuju,aby se na tom dalo ještě tak max rok jezdit, pak snad se splaší náká lepší silnice.. :)

                  0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ja ale fakt myslim ze ta hazka ma nejaky mechanismus na upravu napeti. Sundej ji (horni imbus) a uvidis.

                A jinak, porid neco treba takovyho a mas po problemech.

                0 0
                • celevra  

                  to vypadá dost dobře.. :) ted mě napadá, že asi před měsícem sem měl možnost koupit celokarbonovýho šírera na campe, lonskej model, skoro zánovní za 7500, ale mělo to dva háčky, jeden byla velikost rámu, ovšem to by se řešit dalo, ale druhej byl větší a to, že lidi co to prodávali byli dost pochybný, buhví kde to kolo splašili..

                  0 0
        • jecnak  

          Bylo to prijemny, akorat priste prosim trochu pomaleji. Jo a porid si blatniky ;-)

          0 0
        • Thidney  

          jsem po poledni vylezl z postele, podíval se z okna, pousmál se na padající déšť se sněhem a šel si udělat svařák na vaši počest, magoři.

          0 0
    • kolda  

      uz se tesim, az zustanu nekdy pres vikend v praze a vyrazim s vama.

      0 0
    • Internaut  

      Nedělní káva v Poděbradech. Sraz je v 9:00 hod v Mochově u hotelu .

      Tempo pohodové.

      0 0
      • karliner  

        Kdy se tak budete vracet? Že bych si s vámi dal grog třeba v Přerově v cukrárně?

        0 0
        • jecnak  

          Zpet jezdime obvykle pres Lysou, Sojovice, Karany, Tousen. Kdyztak brnkni.

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Musime priste zvolit nejaky mene privetivy podnik, z Olivera se mi tuze nechtelo.

        Dekuji obema dieselovym lokomotivam za pohodlne zavetri a stastny navrat k rodine. Rodina se mi po navratu smala a mela radobyvtipne poznamky jako Tys byl na bajku?, Ha ha mas na zadech jezevce! a Hroch ma nestovice.

        Jo, a Eddy Merckx Classic

        0 0
    • Internaut  

      Nedělní káva/čokoláda/záz­vorový čaj u Olivera v Poděbradech. Sraz je v 10:10 hod v Mochově u hotelu .

      Tempo pohodové.

      0 0
      • Internaut  

        Hrochu diky. Kdy už ty větry odvanou…

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Za co, bez tebe bych jezdil domu vlakem. Ten posledni interval z Kuchyne ke hrbitovu fest bolel. Ale do Podebrad fakt odmena za vcerejsi rochneni, a po dvou mesicich jsem konecne zas nemusel prat po vyjizdce kolo…

          Prijemne prekvapen, ze tech 52/18 je na Podebrady v haku docela prijemne akorat; zpatky trochu vic silove a bolely me zada, mozna zkusim i 19.

          P.S. 14 ways to unstuck a seatpost

          P.P.S. Kdybys chtel zkusit suchy led, v patek mi v nem prisly vzorky, tak ho muzu dovezt. Drano je myslim hydroxid sodny alias krtek na odpady, pozor hodne zere.

          0 0
        • jecnak  

          Taky jsem dneska vzpominal na obcasny mistecko v haku. Vcera se to jeste dalo, ale dneska celou dobu proti. Fujtajxl.

          0 0
          • Internaut  

            To jsi jel proti tomu větru až z Moravy?

            0 0
            • jecnak  

              Ne, jen 60km, ale i tak mi to bohate stacilo.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                To vyrazis smer Praha a hodinu po tobe Medunka s voiture balai ?

                0 0
                • jecnak  

                  Presne tak. Nekdy dostavam naskok vetsi a nekdy je to spis o tom, ze mam jistotu sberneho vozu kdesi v zadech. Zatim nejdal jsem dojel do Chlumce (vloni). Letos doufam dam aspon jedou celou cestu. Vcera jsem ale byl rad za 2.5h dojet, protoze to byl silnicarsky zly sen. Slunicko, sucha silnice ale protivitr tak 30km/h primo proti, uplna placka a pole siroko daleko. Stejne bych vcera dojel nejdal do Litomysle, pak byl na silnici snih, narazovy vitr s ledovymi krupickami.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    JJ, vitr to je previt

                    Tohle budu muset nejak rozpracovat, zatim mi to moc doma neprochazi.

                    0 0
                    • Thidney  

                      to je lepší vyrazit s drakem ,)

                      btw u nás to funguje pouze opačně . akce asanace – rodiný výlet, kde je hlava rodiny ponechána osudu s kolem a minimální výbavou …

                      0 0
                    • treatt  

                      Mno jo, já udělal chybu, že jsem Teršu nenutil daleko víc řídit. Ujeli jsme asi tak 300km společně a pak mi ukradli auto. Když se pořídilo nový, už jsme nezačli, tak teď už řídit odmítá a s Emmou asi těžko bude chtít zkoušet jezdit :(

                      0 0
                  • treatt  

                    To není zlý sen, ale silničářské peklo, kam se dostanou zlí muži pelotonu :) Nekonečná placka, kde Ti furt fučí proťák :)

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Tam se dostanou ti kdo se porad vozi v haku a netahaji spice :) teda vlastne :((

                      0 0
                      • karliner  

                        Nechci do pekla, takže radši s vámi nejezdím, páč tam jsem s Edou a Tomem do háku odsouzen :-)

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Ty ve svym ocistci budes mit navic pekelniky, co te do tech rovin s protivetrem budou vyhanet uz v 6 rano :)

                          0 0
    • jecnak  

      Uvazuju, ze bysme mohli v so/ne dat Koko. Prece jen jestli bude umrzlo, tak na bika je to idealni. Jel bych rad tu klasickou jezdivou trasu do Usteka, jen bysme jedli na Skalce. Ty kachlovy kamna v hospode budou urcite krasne hrat.

      0 0
      • karliner  

        předběžně, ale opravdu předběžně povytahuji obočí :-)

        0 0
      • fousac  

        předběžně, ale opravdu předběžně, pouvažuju nad uvažováním… ;)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Zeptam se maminky, jestli muzu s klukama ven.

        0 0
        • karliner  

          Kdyby bylo nejhůř, přijedeme se přimluvit :-)

          0 0
        • karliner  

          Taky bys měl pomalu stanovit termín Pekal severu, abych měl dostatek času na vymluvení se :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Sobota 31.3. V nedeli pak jsou Flandry, tak aby to bylo v cerstve pameti.

            Trasa bude letos nadlepsena o jedno dlouhe pave, jeden kostkovany muur a na prani i o nejake bergy.

            0 0
            • karliner  

              K dokonalosti chybí už jen vyznačení, změření a pojmenování jednotlivých pavé.

              Škoda, že ten den nemůžu :-)))

              0 0
            • jecnak  

              Uz jsem si nasel i vhodné pláště ;-). Pisu si a pokud to bude jen trochu mozne, tak rad pojedu.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Weight 1,600 gr (tire: 550 gr + insert: 1050 gr)- ano to jsou presne ty spravne plaste pro tebe, cim driv si je poridis tim lip. Ja to asi ale risknu na 230+90 g klasice…

                0 0
            • McBlacky  

              abychom se pak lépe ztotožnili s letci v televizi.

              50/50 že budeme o tomto víkendu v Praze, pokud budu = jedu. I když je mi jasný, že to bude peklo :)

              mapa s popiskami sektorů je famozní – Řepeenberg mě složil :)

              0 0
              • karliner  

                popravdě, jsem zvědavý, kdo na 120.km pojede Radonický muur skutečně po těch šutrech a kdo to vezme raději pangejtem..

                0 0
                • jecnak  

                  No vsak to na Roubaix taky jezdi pangejtem, po chodnicich apod.

                  0 0
                • treatt  

                  Tam pangejt moc ani není, ne? Já to minule vykosil, kdybys plnil sliby a seděl tam s grogem, mohl fandit a fotit :)

                  0 0
                  • karliner  

                    Hm, to čemu se vyhýbají i fullisti jezdí supertreatt na fixie :-)))

                    0 0
                    • jecnak  

                      Hlavne kecalisti.

                      0 0
                      • karliner  

                        Tak já bych treatta snad ani tak nenazýval, to si řekněte kluci z očí do očí, přes BF to nemá vejšku.

                        0 0
                      • treatt  

                        Pak si to asi s něčím pletu :) jestli to nebylo součástí trasy minulý rok..

                        0 0
                        • jecnak  

                          Ne, ne to nebylo na tebe.

                          0 0
                          • treatt  

                            Ok :) koukám do mapy a je to ono ne? Ten echtovní šutrovej muur z Vinoře, jak jsme ho jeli?

                            0 0
                            • jecnak  

                              Je, ale ono tech muuru bylo vic a vsechny mely vyjetou cesticku po krajnici.

                              0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Jo jezdi, ja ho videl:) A vloni koncem listopadu tam vyjeta stezka po kraji byla.

                      Nechci ti festku rozmlouvat, chran buh, jen letos trasa trochu pritvrdila a dost pribylo kopcu na pocest Ardenskych klasik.

                      Drazice, v Benatkach pred obedem stojka od reky zkratkou na namesti, Repin, Hostin..

                      0 0
              • treatt  

                Pojeď, minulej rok to byla malina :)

                Já jen zvažuju, jakej stroj, fixie minulý rok byla stylová, ale kopečky trochu potrápily :) tak uvidíme, jestli se povede nakonec povolit pastorek, jeden dva zoubky navíc by to mohly spravit..

                0 0
            • jecnak  

              Hujer se hlasi. Mel bych navrh na vylepseni – mez Dvorci a Starou Lysou bych to dal za sucha po trase Housteckeho.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No ty koksijde, sektor s piskovistem tam jeste nemame. Ale myslenka je to dobra, sutry tam myslim nejsou a ten hlubokej pisek je celkem kratkej.

                0 0
            • jecnak  

              Vypada to na vetrne orgie. Ale uz se na vas tesim, kosticky moje mile Milovicke.

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tak v sobotu nic, jedem na bezky. Na nedeli bych povytahl oboci.

        0 0
      • Internaut  

        Podle predpovedi (nad nulou + čtvrtek a sobota srazky) tusim marast. Radsi bych byl pro ziletku.

        0 0
        • jecnak  

          Vcera jsem byl behat a i pri stavajicich teplotach neni v lese umrzlo a na vikend se ma jeste oteplit. Dame nejakou silnicku.

          0 0
    • Smazaný účet  

      300

      0 0
    • Thidney  

      když už je tady řeč o koko a bajcích, tak letošní JaD bude mít novou kategorii, vcelku výzva

      1. Drsný Jasoň je společenský a proto jede ve dvojici.
      2. Drsný Jasoň nepaběrkuje, ale bere VŠECHNO (z mapy pro Drsoně).
      3. Drsní Jasoni jsou družní a proto startují hromadně.
      4. Drsní Jasoni jsou ranní ptáčata a proto startují jako první.
      5. Drsní Jasoni dobře plánují a do cíle dojíždějí nejpozději za pět

      minut dvanáct (limit je tudíž ve 23:55).

      1. Drsní Jasoni jsou šikovní a chytří. Proto musí splnit na živých

      kontrolách předem daný počet bodů, jinak se jim přičítá čas (pravidla budou upřesněna).

      1. Nejdrsnějším Drsným Jasoněm je ten, kdo sebere všechno v limitu a má

      nejmenší čas (po odečtení/přičtení bonusů/malusů).

      1. Vyhlášení proběhne bezprostředně poté, až bude jasné, které jsou

      první 3 týmy (nejpozději ve 24:00).

      1. Přeživší účastník Drsného Jasoně je hoden povinného obdivu (i od

      vlastní manželky)

      1. Vítězná dvojice dobrovolně postupuje do kategorie Šmudla, kde má

      příští rok start zdarma!

      0 0
      • McBlacky  

        ze zkušeností, kolik toho vezme vítěz normálního JaD ?

        jestli má smysl uvažovat o drsném, nebo to je fakt survival na 12 a víc hodin.

        0 0
        • Thidney  

          Trochu jinak u Drsoně ze sedmi hodin ti zaberou živý kontroly a bežecký orienťák cca 2–3 hodiny podle toho jak to zvořeš :) Vítěz mívá o 200–300 bodů víc než já, kontroly jsou 20–80 bodů a většinu kontrol míjím ,) Hynek to chce stavět jako jednodení Meresjev tedy 12++ hod, aby se jelo určitě i v noci.

          0 0
          • McBlacky  

            to zní slibně, ikdyž v podání Hynka spíš děsivě :)

            0 0
            • Thidney  

              Mě to láká, protože než odpajdám ty pěší pochůzky tak mi nezbejvá moc času na kolo :) termín 19.5. přihlášky 25.2. o půlnoci

              0 0
            • Thidney  

              Večer zkusím najít mapu, jestli jsem to nevyházel

              0 0
    • jecnak  

      Tak pokud ma nekdo chut, budu v sobotu vyrazet uz pred osmou, protoze odpoledne ma lejt. Tzn sraz trebas v 8h v Drevcich. Navrat nekdy pred dvanactou, tj nejspis uz za deste.

      0 0
      • Internaut  

        Budu v 8.20 v Drev­cicich.

        0 0
      • Internaut  

        Budu v 8.20 v Drev­cicich.

        0 0
      • Internaut  

        Oprava – blbe jsem cetl (a odeslal) – budu v 8 v Drevcicich.

        0 0
        • jecnak  

          Pocitam s tim.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ty v Drevcicich a Jecnak v Drevcich :) a ja snad v autobuse do LBC. Na nedelni kavicku bych se ale pridal, jestli pojedete (a jestli me Jana neznici na bezkach).

          0 0
          • karliner  

            Vzhledem k času vašich srazů na ní jezdíte do nonstopu na nádraží, ne :-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              To bylo 10.10 rano, ne vecer.

              0 0
            • Internaut  

              Jojo, jezdíme na kafe s plachetničkou do Brikety :)

              0 0
              • McBlacky  

                to už dávno neplatí ne? svýho času to ale bylo velký zlo.

                0 0
                • Internaut  

                  :) Před časem mi o tomto nóbl podniku povídal známý nějaké zážitky z dob studia. Ale nevím jestli to ještě funguje… Ta recenze vypadá dost lákavě – asi vezmu rodinu na brunch :)

                  0 0
                • Pebe  

                  briketa pořád jede, jen při rekonstrukci domu provedli výměnu dveří a „výlohy“ za plast. Jinak to tam žije dál :-)

                  0 0
                  • karliner  

                    Zvenčí to tedy vypadá spíš jako herna teď. Ale kde se čas za posledních 20 let nepusunul ani o milisekundu je U Hubatků ve Vysočanech. Rodinný brunch bych tedy směřoval tam :-)

                    0 0
                    • treatt  

                      Tak teď jsi mi to narušil, už se mi v hlavě rýsovala akce v Briketě :)

                      0 0
                      • karliner  

                        Briketa ztratila své kouzlo uzavřením Uhelných skladů na nádraží. Pak se z ní stalo útočiště naprostejch trosek.

                        0 0
                    • Thidney  

                      u hubatků jsem trávil část středoškolského vzdělávacího procesu, ještě na zastávce a u spermií :)

                      0 0
    • jecnak  

      Tak priste se radsi podivame na mistni anomalie pocasi A pridavam link na navstivenou Truhlarnu Jinak super. At se koleno umoudri.

      0 0
      • Internaut  

        Díky za odtah, trať výborná. Doufám, že zítra – už jsem do kolena zapustil opdeldok :)

        0 0
    • jecnak  

      Zitra v 9h sraz u hotelu v Mochove. Jedem na kavicku do Podebrad.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hmm jak jsem ted byl venku, tak bych to videl tak dovezt si valce do celakovicke nadrazni kavarny.

        Nicmene v predpovedi mistnich anomalii je akorat sikovne vklinene okenko idealniho pocasi – polojasno, moderate wind from west.

        IQ AM > IQ PM

        0 0
      • jecnak  

        Foukej foukej vetricku,

        shod mi jednu dusicku.

        Shod mi jednu nebo dve,

        pichle budou obe dve.

        0 0
        • Internaut  

          Děkuji za dnešní švih. Bylo to nadstandardní :)

          Bilance:

          • 1 ks duše moje
          • 1 ks duše Ječňákova
          • 1 ks duše Hrochova
          • 1 ks drátový plášť Conti – půjde totiž do haj*lu!
          • 1 ks zničená pumpa Ječňákova
          • 1 ks zlobící koleno
          • a k tomu vítr jako sviň

          Snad jsem na nic nezapomněl a těším se na příště :)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Cas zastavky v depu: 39 minut.

            Ja si to nahodou uzil velmi- 35 kmph do Podebrad s podstandardnim usilim, kavicka a cokoladovy dortik ve vysokem standardu, necekana cyklokrosova vlozka jako priprava na jarni klasiky, nadstandardni damska spolecnost vzadu ve sprchovem koute, jiu-jitsu s vichry za Lysou a kozel na Grade… jo a konecne taky pichnul nekdo jinej nez ja :)

            Diky vsem.

            0 0
          • Medunka  

            ještě že nejel Karliner, bylo by to jak dejavu :-) akorát by bajk byl vyměněn za silničku :-)

            0 0
            • karliner  

              Kdo plnil funkci servisního vozu tentokrát? :-)

              0 0
              • Medunka  

                myslím, že z přehledu je poznat, že si práci rozdělili

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Jsme si vsichni chteli uzit Edovo nove lepeni :)

                  0 0
                  • treatt  

                    Hele je to nějak vyjímečně dobrý, nebo je cena, asi 10× vyšší oproti konkurenci zdůvodněna tím nápisem „porno“ a malůvkou hubené kosti? :)

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Nevim, v zivote jsem je nevidel ;-D

                      0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Ale zas o tolik drazsi proti konkurenci nejsou, 8/kilo na kupkole, proti samolepici konkurenci 50–60/6. Ja furt vozim tubicku a klasiku, ale to co mel nalepeny Eda vypadalo dobre, cims to lepil?

                      Jinak standardne dusi bez brasnicky zabalenou ve svacinovy folii pod sedlem na kazdym kole, a na vyjizdky s Edou a Jecnakem jeste jednu extra do kapsy.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        podle mě nemá smysl řešit alternativy když tady je parktool lepení.

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Jeste drazsi a bez hubeny kosti :)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            na cheap machrování v hospodě – PornoPatches jsou jasná volba. Ale když přijde na to zalepit a dojet v pohodě domů – Parktool je lepší.

                            0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              No dobra dobra, zkusim. Jen mi prisla ta mysleenka obrazkovych zaplat spravne ujeta.

                              0 0
                              • McBlacky  

                                já si dělal spíš srandu, nezkoušel jsem je :)

                                je možný, že budou taky slušný. Za dobu co jezdím jsem zkusil tak 4 alternativy a nic mě nepřesvědčilo, tak co se týče instant fleků už neexperimentuji.

                                0 0
                      • Internaut  

                        ParkTool.

                        0 0
                  • karliner  

                    A to prošlo ječňákovým schvalovacím řízením? Mě tedy kdysi vyhodil samolepky Park Tool jako pro silniční duše nevhodné :-)

                    0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Koukám že se pořád zlepšujete :-))

            0 0
          • jecnak  
            • 1 duse nakonec netknuta
            • 1 duse procvaknuta dnes pri prezouvani
            • pumpa opravena a funkcni

            Doufam, ze mame zas na chvili smulu vybranou.

            0 0
            • Internaut  

              Hepient. Ó díky.

              0 0
            • treatt  

              No já si včera večer v Břežanech uvědomil, že je sice fajn, když mě hřeje pocit jistoty vyplývající z tlačící pumpičky v kapce drézu, jenže bez lepení a duše…

              0 0
              • jecnak  

                Samolepici zaplaty do penezenky a je to. Vozim zaplaty v hlavici pumpicky, ale vetsinou i tu dusi.

                0 0
                • treatt  

                  No já mám vždycky duše v podsedlové brašničce, ale ta je jaksi furt na jednici a ne na zimákovi..ale s těma samolepkama dobrej nápad!

                  0 0
    • jecnak  

      Kdo by se nudil, muze meditovat nad okruhem Kokorinskem

      0 0
      • teepeex  

        jel bych!

        podstatnou cast jsem predloni projel a je to obcas sotolinka vestoje:) a mistama mizerny asfalty, ale krasny to tam je a me to bavi

        takze rezultat: pokud nebudete vyjizdet nejak ultrabrzo a nebudete moc spechat na trase a domu, tak bych se rad pridal

        uz nemam auto, takze bych jel osu, nebo s nekym hodnym:)

        zadej casoprostor k uvaze

        cus

        0 0
        • jecnak  

          Casoprostor asi duben, protoze ted je na spouste cest akorat tak led, snih a obcas piskovy posyp. Co si pamatuju, tak cely okruh je po slusnem asfaltu. Pak vsechno dohodnem.

          0 0
          • teepeex  

            aha to je daleko:) v pohode

            usek Bukovec(konec osady) – Bydlochov(prujezd squatem s nekolika cokly:) byl predloni jeste sotolinka v lese, ale jetelna

            ja tam jel takhle:„http://­www.bikemap.net/rou­te/553132“

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        No pekne pekne. To se mnou zas nohy nebudou mluvit…

        0 0
    • karliner  

      Chystá se něco, nad čím by mohl karliner významně zvednout obočí tento víkend?

      0 0
    • jecnak  

      Nezkusime o vikendu toho bika? Prece jen se v te kose jezdi lip v terenu, navic v nedeli ma fucet.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        U mne sobota opet rodinne bezky, a nedele asi brusle. Okouknete ledy v Koko, i kdyz myslim ze testeri uz se tam chystaj, dik.

        0 0
        • jecnak  

          Rano bylo u rybniku v Pocernicich –9, tak myslim, ze v nedeli by uz mohlo jit bruslit skoro vsude.

          0 0
    • Internaut  

      Pro změnu. Neděle – čas na kávu.

      Sraz v 9 hodin v Mochově u hotelu . Pro Thidenyeho – sraz cca v 9.30 zde .

      0 0
      • karliner  

        Nefunguje mi Aurora, takže nedorazím.

        0 0
      • Thidney  

        akutní zubař, rozlomila se mi sedmička. s bolavou obnaženou dření nejde dejchat na mraze. Ksakru, jsem si krásně naplánoval neděli a je po všem :-/

        0 0
      • jecnak  

        Nakonec teda 50km po singlikach, cyklostezkach a polnackach kolem Brandysa. Zima slusna, ale zase bahno zadne. At koleno posloucha.

        0 0
        • Internaut  

          Doufam, ze tyden klidu bude stacit a aspon budu vsemi mastmi mazany…

          0 0
    • jecnak  

      Vzhledem k teplotam a predpovedi na pristi tyden se nabizi moznost vymenit silnicni radovanky za brusleni. Navrhuju v sobotu zkusit Machac. Ci vy na to?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Kokorinsky dul pry luxusni a spolehlive brusleni uz dneska, vsechny plochy.

        Tyden je na planovani brusleni tuze dlouha doba. Machac muze byt sjizdny uz zitra, tezko rict. Zatim jsme neuzavreli kam zitra, ono se jeste sejdou nejak zpravy.

        Za sebe to vidim bruslarsky kazdopadne, asi rodinna akce.

        0 0
        • karliner  

          A nepůjdeme si místo bezduchého kroužení po rybníce radši zahrát hokej? Na přírodním ledu má kouzlo.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No, nacelniku Kalnym Alkoholovym Ranem Lehce Indisponovan Neucinil Energicke Rozhodnuti, myslim ze Orlik zas tolikrat dokola neobjedes. Jestli vyjde predpoved, tak pristi vikend slibuje prvotridni plochy a Podebrady uz mozna pujdou jet po Labi.

            Dnes bezduche krouzeni i hokej na dobrem lede pod Konopistem

            0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Jsem pro Machac. (bude-li poctive zamrzlej)

        0 0
      • Internaut  

        Jsem v sobotu pro Machac.

        0 0
        • karliner  

          Jen pro pořádek – hockey nebo šoupání po ledě?

          0 0
          • Internaut  

            Poklidné, seniorské šoupání. Mám varování s výstrahou od kolene a navíc můj bruslařský styl je na úrovni 1-letého laponce.

            0 0
          • jecnak  

            Vezmi Emu a pojed taky soupat

            0 0
            • karliner  

              OK, jedeme.

              0 0
              • jecnak  

                Mimochodem hokejku bych doma nekde vyhrabal, ale obavam se ze v mych rukou by to byla spis nebezpecna zbran. Proto spis zabalime termosku horkeho caje s medem, citronem a rumem a zbyle vanocni cukrovi.

                Navic brusleni na takhle velke plose ma neco do sebe. Taky nemam rad smrdlani se na louzi 30*30m, ale tohl je tak trochu turistika. Minule jsme najeli asi 25km. Ted uz jen aby bylo pocasi, zima a muzeme se tesit.

                0 0
              • Internaut  

                Já beru syna, tak můžou blbnout spolu…

                0 0
                • jecnak  

                  Nevim, jestli to Ema vezme jako kompliment a nebo Karliner jako urazku :-) Pak se ho zeptej.

                  0 0
                  • Internaut  

                    ??? :)

                    0 0
                    • karliner  

                      Nechte Emu Emou nebo vás chytnu do kravaty :-)

                      0 0
                      • jecnak  

                        :-D

                        0 0
                      • Internaut  

                        Z nejakeho duvodu jsem si myslel, ze Ema bude dcera. Vypada to, ze asi nee… :)

                        0 0
                        • karliner  

                          To bych se optal, komu synek fandí ve fotbale :-)

                          0 0
                          • Internaut  

                            Stejne jako Ty. Akorat nebydlime tak blizko stadionu…

                            0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              Hale ja si dlouho myslel ze K. fandi Slavii, ale on prej ne, tak jak to teda vlastne je? Nemohl bych poprosit o nejake oficialni prohlaseni? Ja jen abych tu nedelal zbytecne z hrocha osla.

                              OT, abych nezapomnel, testovali jsme v nedeli to hi-tech mereni tloustky ledu ajfounem a nechytal se :( jo jo poradnej klacek vitezi nad vedou a technikou.

                              (taky jsem tim testoval manzelku jak moc je falesna, a taky se nechytal…tak nevim :-)

                              0 0
                              • jecnak  

                                Mohl bych si prosim kdyztak znovu pujcit na vikend ty tve rychlobrusle? Prijede Slinter a ten brusle nema vubec, takze mu pujcim sve.

                                0 0
                                • Hroch obojzhivelnyj  

                                  OK, budu s tebou pocitat. Jsou cerstve nabrouseny. Casem doladime predani.

                                  Ja zatim nevim jestli s rodinou vyrazime na Machac nebo na nejakou divocejsi expedici, ale tak jak zatim moc extra nemrzne, aspon ve Strednich cechach, tak je ten Machac dost pravdepodobnej.

                                  0 0
                                  • treatt  

                                    Eeeech, jsem myslel, že ne víkend je máš stopro bloklý pro sebe :( to vědět, tak je z Tebe nesomruju na konec týdne, ale rovnou na víkend :)

                                    P.S. mrzne parádně, tak to vypadá pozitivně, ne? Myslíš, že třeba čtvrtek?

                                    0 0
                                    • Hroch obojzhivelnyj  

                                      Neboj, to vyjde. Tohle jsou jiny, klasicky rychlobrusle na nejakejch starejch polokanadach, tys chtel zkusit pripinacky, ne?

                                      0 0
                                      • Hroch obojzhivelnyj  

                                        Pokud by nekdo touzil zkusit pripinaci nordicky brusle, tak se ozvete (kvuli botam a bruslim). Jsem s Treattem predbezne domluveny na zitra na Seberak kolem pul 6 vecer.

                                        0 0
                                        • karliner  

                                          Na co se připínají?

                                          0 0
                                          • treatt  

                                            Boty na běžky, konkrétně vázání Salomon SNS (dělají se ale různé typy)..

                                            0 0
                                          • Hroch obojzhivelnyj  

                                            Na bezkovy boty- SNS nebo Rotefellu. Cim pevnejsi tim lepsi, idealne skate, ale da se i na nejakych turistickych s trochu zpevnenym kotnikem, resp. tuzsi podrazkou. Ja muzu prinest nejaky extra na SNS; Rotefellu nebo Rotefellu BC bych musel zkusit domluvit. Kdyztak zavolej.

                                            Jinak je i verze na pohory.

                                            0 0
                                            • karliner  

                                              Běžkové mám NNN, což je nějaká Rotefella, ale boty jen na klasiku..

                                              Ledaže bych si boty někde půjčil. Ale na to jsem moc línej.

                                              0 0
                                      • treatt  

                                        Aha, to jsem nevěděl, že máš tak rozmanitou zbroj :)

                                        A jen tak čistě ze zvědavosti, předpokládám dobře, že připánačky jsou i do horšího ledu nebo mají co se nože týče obdobné vlastnosti?

                                        0 0
                                        • Hroch obojzhivelnyj  

                                          Nordiky maji podobnej profil noze- prakticky rovnej, radius je 22m, jen maji vice zvednutou spicku kvuli hrbolum, a jsou trochu sirsi- 1.5 mm proti 0.9–1.1. Matros neni tak krehkej. Brousi se obe na kolmo bez zlabku (ale na nordiky nepotrebujes specialni stolek, staci zbastlit jednoduchej bazmek). Jedou malicko hur, ale rozdil na prirodni ledy neni velikej, pry (ty moje ovalovy byly dost historicky, tak to neni smerodatny). Hlavni vyhoda nordiku jsou pohodlny boty a ze je snadno sundas kdyz potrebujes dojit k ledu, obejit jez, hraz nebo kriticky koupaci misto.

                                          0 0
                              • treatt  

                                Testovals manželku klackem a on se nechytal? :)

                                0 0
                                • Hroch obojzhivelnyj  

                                  ale no tak… iphonovou ladickou, co podle ni Internaut ladil vyplet, jestli nezpiva falesne prece :) ale nejak moc to nefungovalo.

                                  0 0
                        • treatt  

                          Je to dcera.

                          Ale moje :) A se dvěma m ;)

                          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            A kdyz si kazdej priveze z domova konvici, tak si muzete zahrat i tvuj oblibenej curling neboli Machometanou :)

            0 0
        • Internaut  

          Bohužel mi do toho něco vlezlo. :(

          Snad příště…

          0 0
          • karliner  

            Jsem rád, že to (případně) nezabalím jako první. Popravdě se nám v tý šílený kose nechce.

            0 0
          • Medunka  

            hm

            tak to upeču jen jednu bábovku, když velký strávník junior nebude

            0 0
      • jecnak  

        .

        0 0
      • jecnak  

        Nejak se sem nechteji vkladat https linky, tak fotky z mobilu z minula naprimo.

        0 0
      • jecnak  

        U nas zamrzlo, led krasne hladky, cca 15cm. Dohodneme se tedy na sobotu na 10h na parkovisti Machaci a v 9 muzem nabrat jeden max dva kusy v Praze. Pocasi ma byt pekne a mrznout az prastet.

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Tak ja se hlasim jako jeden kus cislo 1 ;-)

          0 0
          • jecnak  

            Psal jsem si s Karlinerem, ze by te pripadne vyzvedl. Dohodneme to zitra, at se vejdem do co nejmene aut. My jedem v obsazeni Medunka, Spliter, ja.

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          K veceru jsme s Treattem bezduse nakrouzili 20+km na superluxusnim Seberaku, vitr mocny skorem jak na nedelnich Podebradech. Podle ledovych zprav (ohlasy dole) se na Machaci a okoli brusli, zitra budou cerstve zpravy.

          Brusle pro tebe bych hodil zitra vecer k Edovi, slo by to?

          0 0
          • jecnak  

            Ahoj, ja bych se pro ne vecer stavil primo u tebe, at s tim nemas starosti. V koli by se ti to hodilo? Diky.

            Pres obed si pujdu nechat nabrousit brusle, tak snad to pomuze. Zjistil jsem ze oboje mame totalne tupe a to je ten hlavni duvod, proc se mi na nich spatne jede.

            0 0
          • treatt  

            No bylo to 21, když jsem vyhlásil konec, přibyly ještě dva okruhy, takže řekněme 25 skorem :)

            Teda ale peklo při cestě domů, pako jsem nějak nepočítal s tak dlouhým bezduchým šmrgláním, měl jsem jen takové teplejší tepláci, ale žádný neprofuk. Při cestě dom jsem regulerně řval bolestí, jak mě strašně bolely vazy v koleni, řídit u toho byl docela bobřík.

            A malé ponaučení do budoucna: Crocs jsou sice fajn přezůvky na přeběhnutí na led a do auta, ale při umístění na led v igelitce nemají prakticky žádnou váhu. Pokud foukne vítr, je velkou otázkou, kde je člvoěk po bruslu najde. Já samozřejmě na dně výpusti..

            0 0
            • karliner  

              Teda nakroužit 25 km po Šeberáku je slušný gumování mozku… Je mi jasný, že kdyby sis chtěl jít zaběhat, atletickej ovál je pro tebe jasná volba :-)))

              0 0
              • treatt  

                Ono to moc jednotvárný nebylo, cestou od hráze boj s větrem, nazpátek odměna po větru a pokec s Hrochem :)

                "Tady ":http://connect.garmin.com/…ty/146572920 to máš namalovaný :)

                Jinak teplota je uměle navýšená tím, že jsem měl Garmina v kapce..

                0 0
                • karliner  

                  Koukám, že ten Šeberák je taky docela dost kopcovitej, 120 metrů převýšení neudělám s Garminem ani za 65 km cesty na chajdu :-)

                  0 0
                  • jecnak  

                    A vozis ho taky v kapse? Ja totiz podobne najizdim kilometry v hospode.

                    0 0
          • jecnak  

            Dekuju jeste jednou. Zrovna listujem knizkou.

            0 0
        • Thidney  

          Krys nafotil labut na lede, ma stylo podstatne lepsi nez ja.. http://fotky.sme.sk/…255772/balet

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Dnes na Orliku temer dokonale, sen bruslare. Silny hladky led od Zvikova po celem vzduti Otavy, a kousek po Vltave- tam to chce jeste den dva, celkem cca k 70 km. Par fotek a ledovy report tady

          0 0
          • treatt  

            Závist bledá :)

            Já si právě vyzvedl své brusličky, jupí :)

            Jinak to vypadá, že dnes ráno by to šlo vzít po bruslích i na Jižní spojce :-D

            0 0
        • Meduza  

          Jeejda, ja bych taky jel. Nevite nekdo o nejake pujcovne brusli? A nebo jestli nekdo nemate nejaky vetsi brusle k pujceni (47–48)

          0 0
          • karliner  

            Třeba na Nikolajce. 60,– za každou započatou hodinu, na celý den možná vykušníš slevu.

            0 0
            • Meduza  

              Nez bych dal petibabu za den, tak bych si je snad radsi koupil :(

              Nasel jsem nejaky telefon na Nikolajku. Jdu tam zavolat.

              0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Luxusní to bylo.

          0 0
      • jecnak  

        Kdyby nam to v sobotu nestacilo:

        http://cestovani.idnes.cz/…ig_zima.aspx?…

        0 0
    • jecnak  

      Tak pokud ma nekdo zajem, zitra rano muzu nabrat dva kusy kolem 8:45 nekde kolem Smichova. Jedeme s Radiusem na Zvikov.

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Tak jak o víkendu, dáme něco on ice ?

      0 0
    • jecnak  

      Dame v sobotu nejakou silnici? Vypada to na prosolene nadnulove sracky. Brusle jsou mimo Moravy a malych odklizenych placku asi out.

      0 0
    • jecnak  

      Jen tak na promysleni pridavam moznou vikendovou trasu S malym batuzkem a par drobnostma by slo udelat za pekneho pocasi supr vylet.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        ..zpátky stopem ?

        0 0
      • karliner  

        Počkej, jako tento (nadcházející) víkend???

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Vylet pekny, hlava by chtela, ale ze pry az co nohy; nohy rikaj neco o prdeli a prdel zas neco o hlave a padani.

        Uvidim jak to bude jezdit az bude teplo.

        0 0
        • jecnak  

          Ono to neni tak hrozny jak vypada, jen je to proste fest kopcovaty.

          0 0
          • karliner  

            Pokud se to v posledních dvou, třech letech nezměnilo, tak tragédie je kvalita silnic v Orličkách a předhůří..

            0 0
            • Pebe  

              fest změnilo, minimálně z Mladkova nahoru jsou krásné serpentiny, potom do Petrovic, Čihák, Zemská Brána, Bartošovice, Neratov, Orlické Záhoří, Šerlich je skoro nová silnice, tak 3–5let stará ale v parádním stavu, jezdíme tam docela často. Ze Šerlichu do Deštné nic moc, Deštné-Plásnice ještě trošku horší, ale potom z vršku před Plásnicí do Olešnice přes Sedloňov je úplně nový asfalt(vloni). Z Olešnice je to taky pěkný povrch, navíc v pěkném údolíčku, dál to už neznám…

              0 0
              • karliner  

                Tak to je prima informace a doufejme, že přežijou letošní zimu..

                0 0
                • Iv15  

                  no, ty silnici jsou dělané docela kvalitně a nemyslím si, že letošní zima byla nějak výrazně horší než loňská a předloňská a zatím se to na nich nijak neprojevuje…ještě doplním, že je pěkná i silnice na Polské straně ze Zielence až do Niemojówa (na druhé straně jsou Bartošovice) tam se dá přejít turistickým přechodem zase do Čech…

                  0 0
                • Iv15  

                  nově je taky udělaná silnice z Rokytnice do Rychnova a z Rychnova pak nahoru na Hlásku až do Zdobnice, tam pak je kus horší úsek na Luisino údolí ale dolů do Deštné a dál do Kvasin a Solnice je zase pěkná…

                  0 0
                • treatt  

                  Letos je zatím málo sněhu a nedrží dlouho, když je, tak snad to nebude tak zlé..

                  0 0
              • jecnak  

                Supr, dik za info. Tajne doufam, ze by jsi se pripadne pridal.

                0 0
                • Pebe  

                  upřímně řečeno, už teď jen divoce koulim očima, když vidím ty „vyjížďky“ s Teepkem, ty jejich průměry nějak nechápu a u mě by to nebylo o vytrvalosti ani náhodou.

                  A tohle je pro mě už úplně jiná liga, jsem rád když ujedu 100km v kuse.

                  Jen že Marek narážel na Orlické hory, kde s Ivčou jezdíme, a musim říct, že tam jsou ty silnice v moc pěkném stavu.

                  0 0
                  • karliner  

                    Byl jsem tam naposledy nějak 3 možná 4 roky zpátky a třeba silnice přes Zemskou bránu byla tragédie, to samé třeba mezi Olešnicí, Novým Hrádkem a Peklem.

                    0 0
              • Medunka  

                Sem ti psala na ICQ, ale nedorazilo, o svém úžasném snu – že byla svatba – vaše :-)

                0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Co je vubec s Internautem, ze tu jeste nezaznelo jeho jasave „Jedu!“ ?

            0 0
      • fousac  

        kdyby ses ozval, az to bude aktualni, tak bych ti byl vdecny… rozhodne me to zajima a kdyby nahodou byla forma, stalo by to za to…

        0 0
    • jecnak  

      Tak co o vikendu? V sobotu ma byt slusne, nedeli ma odpoledne lejt. Mohli bysme dat pro zmenu Koko a nebo konecne Sazavu. V nedeli nejake ranni vstavani kvuli desti.

      0 0
      • fousac  

        ja si zatim na sobotu predbezne naplanoval cca 150km turisticky-cyklokrosovy kolecko pres Bezdez, tak 50% asfalt, 40% blato a 10% bloudeni…

        ale rikal sem si ze by to stejne nikoho nezajimalo, tak sem to ani nepsal…

        ale treba bych se pridal k vam, pokud se nikam nepozenete…

        0 0
      • treatt  

        Jsem zas nuceně mimo :(

        0 0
      • teepeex  

        v sobotu bych se zrejme pridal,

        ale rovnou rikam, ze 30km/h nedavam

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        V sobotu bohuzel nemuzu, v nedeli bych rad vyrazil, oprasit oře (= udelat z oře prase).

        0 0
      • Internaut  

        Musim vynechat – jedu na Moravu.

        Btw. Dnes jsem vyjel po cca 3–4 tydnech co jsem pauzoval kvuli kolenu a dovolene a nejak ta cyklistika bolela…

        0 0
      • fousac  

        a co se scuchnout se sekci planujici vyjezd od barandaku a vymyslet neco spolecne?

        0 0
        • jecnak  

          Nechce se mi trmacet pres mesto a pak zas zpet, kdyz za tutez vzdalenost uz jezdim po kopcich a lesich v Kokorine ci Sazave a nebo na rovinach kolem Podebrad.

          0 0
      • jecnak  

        Kdo ma chut se pridat, tak v sobotu v 10h v Drevcicich u zvonice. 50°10'7.000"N, 14°37'52.533"E Trasu dohodnem na miste, ale rad bych si dal to co jsem naplanoval.

        0 0
    • jecnak  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • jecnak  

      Pratele, lavka v Brandyse pres Labe je zavrena kvuli velke vode. Nejblizsi mozne misto, kde se da dostat pres Labe, je lavka v Karanem.

      0 0
      • karliner  

        Tak po dnešku vím, že o Ještědu můžu reálně uvažovat tak za měsíc, páč bych to za světla nestihl :-)

        0 0
        • jecnak  

          Ja na to zitra taky pecu (Jested), uz mam za tyden v nohach 450km a dalsich 200 pridavat nebudu.

          0 0
          • McBlacky  

            skoro jsem si říkal, že bych se s vámi teď někdy svezl po asfaltu.

            To číslo mě ale vyděsilo. 450 budu mít tak koncem března od začátku roku :)

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dneska to muselo byt za odmenu. Tome jak to vidis zitra?

        0 0
        • jecnak  

          Po dnesku jsem celkem mrtvej. Zitra bych se asi pridal k Vinohradskym slapkam – jedou na Hruby Jesenik. Sraz v 9 ve Msteticich. Pokud budou stave na jidlo, tak asi pojedu rovnou.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Taky by se jeste dalo bruslit- budto Kokorin, nebo Zelivka, oboji dnes overene Mam volny dlouhy vc bot. Na Zelivku pojede vyprava.

            0 0
            • jecnak  

              Ne diky, byt v Kokorine jsem si taky rikal, ze by to za zkousku stalo, rano tam opravdu mrzlo a jeste po poledni byly louze kolem silnic ve stinu zamrzle. Pristi tyden ale, pokud bude o vikendu hnusne a mrznout jak je v predpovedich, zkusil bych klidne ten Kokorin.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                tak ja dam nejakej individual.

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Tak nakonec vyhral nad bruslemi abstak na kolo,100 mil Konecchlumí , aj i ten Jesenik se vloudil. Prijemna kulturni krajina, skoro zadny kopce, jen takovy vlnky pro zpestreni, obed a rakvicka v podniku Radnice v Mlazovicich- doporucuji- zpatky po vetru, najizdeci malina.

                0 0
                • jecnak  

                  Taky mi to nakonec dalo 160. Mohl jsi se pridat (a nebo opacne), skoda. Nazpet jsem potkal jakehosi profika kompletne v barvach BMC, jen tretry mel jakesi ruzove.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    krasnej den, co? Treba priste. Vyjel jsem a rikal si, mozna vas potkam. Ty brusle asi meli taky pekny, viz.; lakal jsem mladyho, ale nechtelo se mu.

                    Vitacek a spol jsou ted BMC Celakovice. Ale nikoho z nich neznam. http://sport.vittop.cz/…tulni-strana

                    0 0
                    • Internaut  

                      Ulrychovy ády, BMC kamizola, ale Vitâček to neni, pane.

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Ulrichovy ady stribrem vysivane? Uz i ty? Tvl ja se toho komplexu mihajicich se ruzovejch treter nezbavim.

                        Presels na speedplay kvuli kolenu?

                        0 0
                        • Internaut  

                          No vlastne spis kvuli nutnosti koupit pedaly na bmc – nebavi me porad montovat mezi scottem. A cenove vysla kombinace ady + speedplay nejlip.

                          0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            Precti si tohle , vc comments, za dlouhych zimnich veceru.

                            Treba taky jednou skoncim u silnicnich treter ruzovek. Ty pedaly jsou u nas nehorazne drahy, to chce dotahnout odnekud zvenku.

                            0 0
                            • jecnak  

                              Na nutnost mazani a na krytky uz jsem Edu upozornoval. Jsou to zkratka pedaly s par kompromisy, ale na sportovni jezdeni jsou vyborne.

                              Co se tyce cen, tak trebas v Livignu jsem kupoval nerezove Zera za cca 3000,– V tomto pripade co usetris na botach das do pedalu.

                              0 0
                              • Hroch obojzhivelnyj  

                                Spis v US, tam jsou bez velkyho hledani za 130USD (pojedu tam na podzim.) Spis resim jestli spesl silnicni boty nejsou luxus na to co jezdim, a jesli by si ty ady sedly s plochyma hrosima tlapama. Budu muset z Edy vyloudit nejaky poradny testovani, nejlip celyho kompletu :-)

                                0 0
                                • jecnak  

                                  A 185$ za nerezovy, coz je totez co v Livignu. Pedaly i boty ti muzu pujcit, mam dva pary obojiho plus jedny nahradni.

                                  0 0
            • karliner  

              Bruslit se dá i na Hase, Nikolajce, v Letňanech…

              A bez koupání.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                A kdyz mas stesti, tak po pul hodine zapiskaji a jezdi se i na druhou stranu.

                0 0
                • karliner  

                  Což by mohl být pro rychlobruslaře problém, protože ti umějí jen na jednu stranu ;-)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Kamarad bruslar maratonec, pravidelne chodi hrat hokej, jeden cas koketoval se shorttrackem. Ale rikal ze to je hrozne tvrdej sport. I kdyz maj mantinely oblozeny tlustejma zinenkama. Kdyz uletis v zatacce v 40+ kmph, tak tech par metru ledu te nezpomali a sotva mas cas uklidit noze na nejaky bezpecny misto.

                    0 0
    • jecnak  

      Tak myslim, ze nedelni program je jasny.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Mmm pralinky…coko koko.. A na sobotu hadanka?: PR EL

        0 0
        • jecnak  

          Napada me provetrat bika, ale to je otazka pocasi.

          http://mapy.cz/…ogg2hlofiDg.hA­egoNgen5Deg8ZhtG­fazgrcf2SgyrgWFhaS­gojgW0g-MFlgrFhtKg1-gQMQx5H1gtsg.9Y­AF5gyEggXhHyhy­yg.ig.ughZhkE­gyDhIffgWhX4RJYW­ghahZ0gWHhvZfkhh­8qgjIhEbgomg306KhDngzYg­kWfiEggJ5.8hQNfkd58bf­kfhvTeJ0gN1Fz5VMfMghfrfH­HhLi-bhI-glwSqZ4hxFg5t­hnWgh5gq2ZLhXMfVHg-og5uheTgXhgeg­g3g56×ffK-CfkofcYevrgRhDSfE­zeSUfigfFtgho8v5Jtez­mgZ028hlge96JYf­MehHh2XhKEeuc­H2ezn8JHWgUHer­qea9fA8MpgXX5IN­BnheLgorgXifB1hS­.ehlhDYecYf4Be8rg8o­e3tgdceVLFLEm­gpxf1cgrbfddYP­gwqh-pefIgTGf-bexp3nXA.eAIh­LMfH0gxEf2JgPsev­ngOGfH2g-3fEVgoAfhtf5Eek-hS7f2IgR-eyRgTGebFf8×ZYf­c33ggfdRfTYgRdfTse­evfmCHKeuSgh1eb­CBBfiGJaOlf14e­e4e.ngPlfWMYL­fTsfLbfVqffQfa5fdgDEf­T3DAfdgHFfknF1fdP­hI6dBK3HNg1vez­rgl2eYVecjeib­gXrfck

          a nebo

          http://mapy.cz/…iC2p0PDHLqf3­IJ4f5IJIfer0Y­fOgfW5egc23fk-gPqf3RgUBfgl8BfXsUQ­f3NgX9JtWpRFNA4zSmfTq61f­ToKcfUWRTfgdfkgM9Bk­ggHfezgRfff2Mqfi­ALIgbKfjG-sfg5gWqfFKR8f­atVefiyOj0×fjUf­mEfU.JTfXaW-fdb0kfVDfgMfk­cgP.YOfWLg8yI4ggkDdgc8VR­VifUaOofWHCEfOh­fd3fdz0UfcUf1gfgP2lfQ­RfZBfcNfjXfg8fi8eq­VfAJfaSf3.fR9fSEB6Ap­fQPCGfMOHdfeq­gygKGgpIGAgjdO­Ag-dfjF-oEDg8zDYfgcfZPfU0ev­zfmEfc8fXgHAC­FfOhF0fWC25fcWU­Uf6GgOYfgigtJfcwgiT­fgtgUCfX.QAfmNOl­fivgeTemqgbLfZmg32e5­7fhsfejg64fay8Gf28W9fmRg­bDLdgZJD-gZKfkogWNgzLg5Cfcph­9sepmhQMea0h3Ge­.PgrfgU1fkvfCbfkvfAs­fmKfGdF0fSB5mqek­Q5EAeEYhJLe98hoG­f0.gYAf2-VUgUKhJBfcxgcIg­m4WqIBgVRfO9-sfWLHefQTg3zLcgpXe­JeC13LLFHefEe­ONfLogX.fF4JTe­kreybeqIfW1fUM­fC03ubfWdfIqAd­WhffOfZRf2beQ­S2sekpNNexxSo­ez5gXpFoRTfXrgkn6y­gO1f4YgxKfkwgrqfFQg­RCfUcVdfauOte­wOHdfaohLcf1eG­Tf2OeJvgPYVne5dgRY339gS­o3YagZSeg.hGKeW­qNpd6×Cc34tfjYD4N4f6Cf0P­ensfeJegifTif­Rt0TFbfPagVdffIQ9fHG8D­f64fRpe-jelxWufX9gSRfWNe­bOerhfazPIfTkfRrf-SQqfhZhRTc.5dwqgglfBNg­STfO9XAf08SkfQYf-afX3fMrfgKDTfe­7WpBiExfmIg8.f6LfHO­fiafhvfilflAex­qfeEfRvfBrfZBNNfC­5fD0MdgWef66NJfS20Xf5EZ1­fXugXqfckfb06Z2j­fcWfLffU2f5Le­e.fdze7AgQvEEG­QfcXg60DUfgses­DgX9fSPVgfQ-D-fKfff8fZPHgfa­7SjfU1QBfasT9DR

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No je pravda ze bike smutni v koute… V so bych mel mit pré, zena ma varhany, a deti budou dospavat. V ne se asi vypravime rodinne na brusle do toho Koko, kdyz jsou tam takova lakadla.

            0 0
            • jecnak  

              Zrovna jsme si s Jitkou o nedelnich bruslich povidali. Jeli bysme taky do Koko. Obed a pralinky v Truhlarne

              Jinak prvni trasa ma pracovni nazev Afrika ;-)

              0 0
              • treatt  

                Tos to maloval schválně do toho tvaru nebo to vyšlo náhodou? :)

                0 0
                • jecnak  

                  Dalsi bude Australie, Jizni Amerika a lahudkou bude Evropa. Ne, vsiml jsem si toho az bylo nakresleno.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Nemáme strach z tůry, navštívíme Zanzibar,

                    sjedem černý hůry, vypijem každej bar.

                    .

                    Přijeli jsme do Afriky, nikde žádnej kulturák,

                    upadli jsme do intriky, ten Jecnak je …

                    0 0
          • Thidney  

            s dovolením bych si přistoupil v Nigérii a vystoupil v Keni.

            0 0
          • fousac  

            jen takový malý varování k tý červený TZ z Úval na Hradešín, když sem tam jel koncem léta, tak to bylo skoro nesjízdný, místama stěží pěšky… vyjetý úzký hluboký koleje kdoví od čeho, dvoumetrový kopřivy (extra žahavá varianta), šípkového houští požehnaně, čumbrky sem obíral z hadrů snad tejden… i nějaký trifidy sem tam zahlíd…

            když si představim, že sem měl v plánu tamtudy ject s manželkou… to bych měl asi na krku rozvod…

            v tomhle případě se předběžná špionážní výprava více než vyplatila… ;)

            0 0
            • Medunka  

              jela jsem ji loni někdy v květnu a dalo se to

              0 0
            • Thidney  

              ty jedeš po červený na Hradešín – tedy kolem mýho domu A NESTAVÍŠ SE? To budeš mít na Lostu drahý.

              Ta červená je sjízdná tak max do června, pak už je to opravdu divoký.

              0 0
              • karliner  

                Ty máš za chalupou stezku A NEUDRŽUJEŠ JI? Asi tě přijedu chytnout do kravaty :-)

                0 0
              • fousac  

                sem měl tušení, že tam někde bydlíš, ale u žádnýho baráku sem ceduli „Půjčovna ovcí“ nezmerčil, tak sem, s jazykem na štangli po tom dokopci tam k vám, pokračoval spořádaně dál směrem k Labi…

                0 0
        • treatt  

          Sobota jsem ve škole, ale v neděli ne :) a krom toho si ty pralinky zasloužím za tipovačku Strade, ještě jsem si je nekoupil :)

          0 0
      • fousac  

        a co planujes kolem toho? bych mel mit neocekavane volno, tak bych to konecne snad s vama zkusil (nez uplne zkarlinerovatim…)

        optimisticky doufam, ze momentalni predpoved 5°C a dest se do ty doby vyrazne zmeni k lepsimu…

        a snad budou mit i masovy pralinky…

        0 0
        • jecnak  

          Kdo vi. Kdyz bude hezky jel bych. Ono se tem rosnickam stejen moc verit neda.

          0 0
          • pepan_kladno  

            Ahoj,

            Napises sem nakonec co pojedete?? Ted to na bajk moc nevypada kdyz pripadl ten snih, ale treba to behem patku uschne…

            Pepan

            0 0
            • karliner  

              Jsi ochotný z Kladna dorazit na sraz v Dřevčicích, Mochově, HoPoČo nebo Uhříněvsi, kde obvykle vyjížďky začínají? Tomu říkám slušný fanatismus :-)

              Mě se to nepodařilo více než půl roku a to to mám z Vršovic o nějakých 30–40 km blíže :-)

              0 0
              • pepan_kladno  

                Prave jsem se spis chtel tak podivat, jak se to nakonec vyvrbi, kdyby se jelo nekam na ten kokorin na bajk, tak to urcite, na tu silnici nevim no.. jen kdybyste to stocili nekam k nam… Ale na druhou stranu, neradproste jezdim sam.

                0 0
    • jecnak  

      Jak to vidite. Ja bych asi klidne bika ozelel kvuli tomu marastu mimo silnice a vyrazil zas po dlouhe dobe na silnickach smer Sazava. Sraz v 10 na kruhaci v Uhrinevsi?

      0 0
    • Internaut  

      Zítra jedu na kafe do Poděbrad.

      Pokud by se někdo chtěl přidat, tak buď v 9.30 v Čelá­kovicích u nádraží nebo v 9.45 v Mochově u hotelu.

      0 0
    • jecnak  

      Kdo se prida v sobotu (bude-li jak predpovidaji)? http://mapy.cz/…iC2p0PDHLqf3­IJ4f5IJIfer0Y­fOgfW5egc23fk-gPqf3RgUBfgl8BfXsUQ­f3NgX9JtWpRFNA4zSmfTq61f­ToKcfUWRTfgdfkgM9Bk­ggHfezgRfff2Mqfi­ALIgbKfjG-sfg5gWqfFKR8f­atVefiyOj0×fjUf­mEfU.JTfXaW-fdb0kfVDfgMfk­cgP.YOfWLg8yI4ggkDdgc8VR­VifUaOofWHCEfOh­fd3fdz0UfcUf1gfgP2lfQ­RfZBfcNfjXfg8fi8eq­VfAJfaSf3.fR9fSEB6Ap­fQPCGfMOHdfeq­gygKGgpIGAgjdO­Ag-dfjF-oEDg8zDYfgcfZPfU0ev­zfmEfc8fXgHAC­FfOhF0fWC25fcWU­Uf6GgOYfgigtJfcwgiT­fgtgUCfX.QAfmNOl­fivgeTemqgbLfZmg32e5­7fhsfejg64fay8Gf28W9fmRg­bDLdgZJD-gZKfkogWNgzLg5Cfcph­9sepmhQMea0h3Ge­.PgrfgU1fkvfCbfkvfAs­fmKfGdF0fSB5mqek­Q5EAeEYhJLe98hoG­f0.gYAf2-VUgUKhJBfcxgcIg­m4WqIBgVRfO9-sfWLHefQTg3zLcgpXe­JeC13LLFHefEe­ONfLogX.fF4JTe­kreybeqIfW1fUM­fC03ubfWdfIqAd­WhffOfZRf2beQ­S2sekpNNexxSo­ez5gXpFoRTfXrgkn6y­gO1f4YgxKfkwgrqfFQg­RCfUcVdfauOte­wOHdfaohLcf1eG­Tf2OeJvgPYVne5dgRY339gS­o3YagZSeg.hGKeW­qNpd6×Cc34tfjYD4N4f6Cf0P­ensfeJegifTif­Rt0TFbfPagVdffIQ9fHG8D­f64fRpe-jelxWufX9gSRfWNe­bOerhfazPIfTkfRrf-SQqfhZhRTc.5dwqgglfBNg­STfO9XAf08SkfQYf-afX3fMrfgKDTfe­7WpBiExfmIg8.f6LfHO­fiafhvfilflAex­qfeEfRvfBrfZBNNfC­5fD0MdgWef66NJfS20Xf5EZ1­fXugXqfckfb06Z2j­fcWfLffU2f5Le­e.fdze7AgQvEEG­QfcXg60DUfgses­DgX9fSPVgfQ-D-fKfff8fZPHgfa­7SjfU1QBfasT9DR

      0 0
      • karliner  

        Hehe, to já nemůžu, páč bych nestihl párty :-)))

        0 0
      • Internaut  

        Pokud je to to myšleno jako one-way tak jedu.

        0 0
        • jecnak  

          Rano vlakem, akorat ted koukam, ze budem muset improvizovat, jelikoz CD zas zmenili jizdni rady a zrusili spoje. Takze zrejme timto spojem http://jizdnirady.idnes.cz/draha/… a tech 15km dojet do Usteka po ose.

          0 0
          • jecnak  

            Doprcic, nejak se neodeslala editace. Z Hlavaku jede spoj s jednim prestupem v Lovosicich.

            0 0
            • Internaut  

              Přijeď po ose do ČelEj a pojedeme přímým osobákem z Otradovic do Litoměřic.

              0 0
              • jecnak  

                Tak to by bylo snazsi pristoupit ve Stare Boleslavi a vystoupit pak spolecne v Polepech a po silnici 3. tridy jet k Usteku http://mapy.cz/…

                0 0
                • Internaut  

                  Ve Staré Boleslavi myslíš to nádraží u kasáren? Klidně můžem i tam, Otradovice mi připadaly lesem z Káraného víc při ruce…

                  0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        A ten PR EL (napoveda- hora v Cechach) pozdeji? Ma byt krasne, 17C.

        Ale pridam se. Jak bys videl logistiku?

        0 0
        • jecnak  

          Falicky symbol zkusim v nedeli, dohodnem cestou. Zalezi na prubehu sobotniho vecirku u Karlinera. Logistika – rano sraz na Hlavnim nadrazi a odjezd vlakem do Usteka. Zpet po ose az na Cerny Most.

          0 0
          • McBlacky  

            plánovat něco většího po večírku je odvážný :)

            0 0
            • treatt  

              Ze zkušenosti radši ani neslibuju účast na Tvé chillout vyjížďce :)

              0 0
          • Internaut  

            My s Hrochem bychom mohli jet vlakem z Otradovic do Litoměřic (příjezd 7.24 nebo 9.24).

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hm. Ja urcite nemuzu vypadnout z domu na cely den po oba dny, snad vyjde sobota.

            0 0
    • jecnak  

      Zmena je zivot. Nakonec jedeme zitra navstvit falicky symbol na severu Cech. Sraz v 8:30 u lavky pro pesi pres Labe v Brandyse.

      0 0
    • Internaut  

      Zitra kaffe v Podebradech – sraz v 9.30 v Mochove u hotelu. Tempo pohodove, profil prizemni.

      0 0
      • Internaut  

        Po vcerejsim Jestedu to chtelo kompenzaci. A protocit nohy.

        A stalo se – prumerka 34.0 km/h ale kupodivu to nebylo nakref…a strudlik luxusni.

        0 0
        • jecnak  

          Tak bez 7 600. Pecu na to.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Nohy jeste vydesene ze soboty si nedovolily ani ceknout…

          U me ostrihano, vykluceno, vykopano, zasazeno, a prijemne odpoledni bajkove pulkilo v damske spolecnosti. V StB objevem dort svestkovy, doporucuji.

          Projeli jsme Strade Bianche kolem St. Lyse, najet si idealni stopu a tak :), a pujde to (nerikam ale ze to bude zadarmo).

          0 0
    • jecnak  

      Pokracujeme v krasojizde v novem vlakne

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.