Víkendové silnice Praha východ - zima 2014/15

1093 nepřečtených
  • jecnak

    Mějme zas po čase nové vlákno. Zima se blíží, tak doufám, že bude mrznout až praštět a sklouzneme se zas na Orlíku.

    0 0
    • black.horse  

      Tome ta čtyřka je úplně boží… kde to je? Pokud Ti to neva, zneužil bych to místo s foťákem také:-)

      0 0
      • karliner  

        Tipl bych si, že to je Čapská palice na Kokořínsku ;-)

        0 0
      • jecnak  

        Jak pise karliner, je to Capska palice v Kokorine, jak je ostatne popsano v ankete. Vice fotek ze stejneho mista. Muzes si tam rozkliknout i exif, kde uvidis gps souradnice.

        0 0
        • black.horse  

          Děkuju, to je parádní, evidentně jsem rychleji napsal dotaz než dočetl anketu, takže Mára má oprávněný zásah:-) Já si to našel na panoramio a uložil do poznámek, zkusím se tam někdy vypravit.

          0 0
          • jecnak  

            Tady se jeste muzes podivat na 360 stupnu panorama.

            0 0
            • jakub_kencl  

              Hroch zase zlobil s tempem, co? Tak jste mu radši uřízli nožičky ;-)

              0 0
              • jecnak  

                Uz se pripravoval na brusle, kam jsme ten den taky zamirili. Na podhradske tuni uz byl tou dobou led. Docela prijemny dvojboj.

                0 0
            • black.horse  

              díky, dal jsem si to mezi plánované lokality:-) dospěl jsem do stavu, že se zase pár měsíců chci příležitostně věnovat výletům s foťákem, tak si zakládám „to-do“ list kam všude zajet se podívat…

              0 0
    • Internaut  

      Dnes mi prislo DVD z Otztaleru. Netusil jsem, ze neco takoveho posilaji. A je tam i kratky vstup karlinske medialni hvezdy. :)

      0 0
    • jecnak  

      Zitra pojedem s Jitkou klasickou jezdivou trasu z Pavlicek do Usteka na Kokorinsku. Pojedem i pres Capa – viz obrazek v uvodu vlakna. Obed nejspis na Skalce. Kdyby se chtel nekdo pridat, v Pavlickach budem pred 10h. Muzem pripadne nabrat 1–2 zajemce na Cernem Moste kolem 8h.

      0 0
    • Internaut  

      Zítra jedu kochací 120 km okruh s obědem v pivovaru Neumann v Mělnickém Vtelnu – trasa hier . Kdo by se chtěl přidat sraz v ČelEj u hotelu Tosca v 9.30.

      0 0
      • milmat  

        OK, Tosca. Snad bude dobré počasí.

        0 0
      • Mickey Mouse  

        Pokud bude rano pocasi tak se k vam s dovolenim pripojim. Jsem v rekonvalescenci, po rymicce, takze pro mne tak maximalne endurance zone, kdyztak se odpojim.

        0 0
      • Internaut  

        0 0
      • Internaut  

        Dnes to bylo luxusní pokochání. A s Milošem jsme to dnes pojali tak trochu „western style“. V pivovárku Neumann jsme ochutnali václava. A ochutnal i jsme i bivoje. A také amber a adolfa. No a v ČelEj 2 fénixe a hrušku.

        0 0
        • Honzis  

          hezký! Já vyrazil až odpo a zkusil ještě nějaké „hupy“ Zítra běžím Kunratickou, takže nic a 15/11 Winter Brdy, pokud byste někdo chtěl kochačku s kořeny :-) http://www.transbrdy.cz/ – v cíli luxusní občerstvení!!! http://honzaherda.rajce.idnes.cz/…_-_17_11_12/#…

          0 0
        • milmat  

          Prague Western style je opravdu náročný :-) Ale trasa luxusní! Tak zítra na kafé. Předokládám, že to bude módně laděné díky Blafovi, který dorazí s odrážedlem a se vzorníkem barev Kalas :-)

          0 0
          • blaf  

            dorazim na masine, i se vzornikem

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Hlasim dneska jen 99 mi , zato v krasnem pocasi a konecne poradne espresso v Pittsboro.

              Ps. V nepritomnosti hlasuju pro ruzovou N002 s cernym prouzkem, Rapha style . Hned jsem si na vas vzpomnel, kdyz jsem rano potkal zlutozeleny vlacek.

              0 0
              • blaf  

                Rapha style je jednoznacne 001, 002 je takova vyblita oranzova mi prijde

                musel by sis, ale koupit ruzovy tretry, a taky bys mel vymenit par komponent na flundre, jinak to nema smysl ;)

                0 0
                • treatt  

                  Tak tak, pravdu dí Blaf, růžová jednoznačně 001, to je barva jako fík. Jen mi pověz Hrošíku, nebyl by dost Rapha styl černý základ a pink jen pruhy? :)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Barvy znam jen z fotky, tak se nehadam.

                    Cerna s pruhy by nepochybne stylova byla, na druhou stranu to nebude tolik svitit do dalky. Choices choices.

                    0 0
                    • blaf  

                      hele panove, co to tady vymyslite? ;)

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Co by, prevleky za cyklometrosexualy prece.

                        0 0
                      • treatt  

                        Nedělej se a přiznej, že ta růžová je prostě top a přidej se k nám ;)

                        0 0
                        • blaf  

                          tak jo, jdu do toho :)

                          0 0
                          • treatt  

                            No vida! :) tak teď už jen – elegántes černá s pruhy, nebo ultra verze all pinks? :)

                            0 0
                            • blaf  

                              cerna urcite ne, nesplnuje zakladni podminku a to viditelnost, jestli mam na ruzovou mentalne, to teda nevim, ale kdyz sezenes par lidi, tak ji klidne vymenime za oranz…

                              0 0
                              • treatt  

                                Takhle, on i ten pruh bude svítit dost, toho bych se nebál ;) Navíc tam budou reflexky, podle mě by to bylo dost viditelné..

                                0 0
                                • blaf  

                                  reflexy jsou na noc, pak je barva irelevantni, ale za dne to chce, podle me, neco vyraznyho… a pruh je spis malo

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    já bych bral ohled i na to jak v tom budete vypadat optikou normálních lidí :)

                                    bandička hobíků v upnutých růžových dresech je na lehký hraně i v Itálii.

                                    0 0
                                    • jecnak  

                                      Hele neurazej nase ruzovy tretry :-)

                                      0 0
                                      • McBlacky  

                                        to jsou růžovo-bílé :)

                                        0 0
                                        • Hroch obojzhivelnyj  

                                          Tak dres by byl ruzovy s cernym pruhem nebo cerny s ruzovym pruhem. Na celoruzovou spartakiadni cvicenku s pisni Michala Davida na rtu se taky uplne necitim.

                                          0 0
                                    • blaf  

                                      spis to vypada na bandu zlutaku s obcasnou ruzovou/oranzovou vyjimkou :)

                                      0 0
                                    • treatt  

                                      No právě, ta černá s růžovými pruhy mi přijde dost výrazná, teď s námi byl na vyjížďce kolega právě v téhle kombinaci a podle mě to svítí dost..a jako co si budem nalhávat, pro většinovou populaci jsme i v decentních barvách za hranou dobrého vkusu kvůli lycra efektu, navíc komplet pink je už síla no :)

                                      0 0
                                      • blaf  

                                        napsal jsem vam (tobe, hrochovi a delkimovi) mail

                                        0 0
                  • karliner  

                    Nechcete si ty Raphy koupit rovnou na aliexpressu? Ušetříte ještě o trochu víc :-)

                    0 0
          • blaf  

            mimochodem Milosi, jak jsi dnes resil, ze tu latku musi kvuli kazde barve rozstrihat, tak si myslim, ze to neni pravda, podle me to na latku natisknou, takze zadne svy navic nejsou, ale je to jen domnenka

            http://www.kalas.cz/…-dresy-kalas

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Je to jen o tom jaky obrazek poslou do tiskarny.

              0 0
            • milmat  

              Na tiskárně se tisknou jen loga a obrázky. Mě spíše šlo o to, jestli v naší custom verzi bude dres složený se stejných dílů a stejně sešitý jako je ten standardní černý. Jen namísto černé látky použijí stejný matroš, ale zvolené barvy. Protože střih RainMen v konfigurátoru custom dresů není.

              0 0
              • blaf  

                nejen obrazky se tisknou, vsechny motivy, kdyz budes mit dres ze svislych 1 cm sirokych barevnych prouzku, tak to nebude sesite z 1 cm sirokych kusu, je to stale jeden kus, nejak potiskly, takze si myslim, ze to bude usite ze stejneho poctu kusu jako Eduv cernej

                na jednobarevny dres proste natisknou vse stejnou barvou, asi :)

                0 0
    • Internaut  

      Zítra tradiční poděbradská káva. Odjezd v 9.00 od hotelu Mochov resp. u vrtule v ČelEj v 8.50.

      No a já si jdu po dnešním pivním prohřešku vyšlehat řepu.

      0 0
      • jecnak  

        Objevím se minimálně já.

        0 0
        • blaf  

          tady je nejake, opravdu kratke, srovnani beznych stavebnich materialu a zminovaneho VPC, ty informace teda nedokazu ani potvrdit, ani vyvratit, vubec tomu nerozumim, me jen nekolik architektu, nezavisle na sobe, reklo, ze VPC je na stavbu PD nejvhodnejsi…

          0 0
          • jecnak  

            Nejlip si to osahej sam. V nasich pripadech asi neni treba unosnost, kterou ten material nabizi jako hlavni vyhodu.

            0 0
            • blaf  

              my stejne asi trochu vic preferujeme drevostavbu, ale urcite to jeste budem resit s projektantem, az na to dojde rada

              uz jsem ale trochu unavenej z neustalyho studia a vybirani, to je ram, kola, sada, obleceni, audio, stavebni material, izolace, strecha, a dalo by se vyjmenovat spoustu dalsich veci, o kolik snazsi zivot maji lidi, co nic nestudujou, prijdou do kramu, zeptaji se a koupi :)

              0 0
              • Breakpain  

                Vítej v reálném světě ;) … jsem na tom podobně a občas bych si radši šel otevřít okno … neboj, pak to ještě v případě nemovitostí rozšíříš na „hojné“ reklamace … toho si teď užívám plnými doušky ;) …

                0 0
                • blaf  

                  to mi pripomina, ze musim sehnat dobrej stavebni dozor, dalsi polozka do seznamu :/

                  0 0
                  • Medunka  

                    :-)

                    Docela mne Tomáš překvapil, když dojel a říkal, že už máte pozemek. Vzhledem k tomu, jak dlouho řešíš silničku jsem čekala, že todle taky budeš mít na delší dobu :-)

                    Jinak myslím, že todle stádium je takové super – člověk si kreslí, plánuje, analyzuje – aspoň mě to teda baví :-)

                    0 0
                    • blaf  

                      oboje je na delsi povidani, ani pozemek zadna rychlovka nebyla, ale to teda brzdila hlavne banka, co se tam deje, to je neskutecny… muzem to nekdy probrat na kafi

                      docela se tesim na spolupraci s architektem, na vizualizace, design a tak, ale jinak hlavne at uz to je…

                      0 0
                  • Breakpain  

                    No já Ti nevím .. pomůže to … ale víš co se říká … "co si sám neuděláš, to nemáš … " ale jsou to nervy a čas … :-(

                    0 0
                    • blaf  

                      no… tady v tom pripade bych rekl, ze co si udelam sam, to z…m, ruce mam levy, nic o tom nevim, nemyslim, ze jsem schopny pohlidat spravny technologicky navrh a realizaci, starat se o to budu, studovat budu, ale dozora tam urcite chci, a ne jen na okrasu

                      0 0
              • Internaut  

                Tak u audia Ti pomuzu – vem si marantz + sloupove bedny chrono canton.

                Neni zac.

                0 0
                • blaf  

                  mas takovej setup doma? bych si dovolil zneuzit vas obyvak jako poslechovku :) az na to prijde cas

                  0 0
                  • Internaut  

                    Mam. Priorita u me neni prostorovy zvuk, ale stereo. Proto jsem volil sloupy. Az budes chtit dej vedet.

                    0 0
                    • black.horse  

                      co na to sousedi? já nedávno měl možnost vyzkoušet si LPíčka a jejich zvuk, ale pak si říkám, že to bych sousedům neudělal:-(

                      0 0
                    • milmat  

                      Já jsem to také řešil. Původně AVR Marantz a JM Focal a na kino Harman Kardon. Po cca 7 letech na Marantzu odešel obraz, ale zvuk pořád super. Tak jsem to ani nenechal nezpravovat a hodil do ložnice, protože to má funkci sleep :-) A do obýváku jsem koupil Sony STR-DN1050. Pěkně si to povídá s televizí Sony, hdmi passthru (obraz a zvuk i s vypnutým AVR), LAN, Wifi, BT. Takže není problém přesměrovat zvuk z mobilu přes BT do AVR, který se sám zapne, atd. Zvuk Ok, ale mě teď šlo o pohodlí ovládání a propojení se všemi serepatičkami (multimediální centrum XBMC, Xbox, mobil, TV). Takže to hraje, manželka to skoro umí i zapnout, co víc si přát. Jinak v AVR určitě dobrá volba je ještě Yamaha. Ale pokud se chystáš stavět,tak toto odlož. Bude potřeba financovat stavbu a vybavení + děti rády promačkávají repráky a manželky chtějí ticho.

                      0 0
                      • blaf  

                        vyjmenoval jsem jen par veci co me zrovna napadly, co jsem kdy resil, to audio jsem pred casem resil, pak se na to vybodnul, ted to neplanuju, ale do novyho bych potom neco chtel, ale az bude postaveno, to jo

                        ze by manzelka mela rada ticho, to nevim :) neustale tu hraje tv…

                        0 0
      • Internaut  

        Diky, dobre to bylo. Doufam, ze aspon toto pocasi vydrzi co nejdele…

        0 0
      • karliner  

        Safra. Co se jeden ve vlákně „Víkendové silnice Praha – východ“ nedozví…

        Až budu potřebovat cihly, repráky, poradit s bankou atd., nemusím sáhodlouze surfovat :-)

        0 0
    • Internaut  

      Ády sem, ády tam.

      0 0
    • jecnak  

      Takze konecne slovo na sobotu. Trasa hier , sraz hier v 10h. Obed radsi s sebou jako chleba do kapsy ci batuzku. Zkusime tedy zda v Hradcanech neni neco otevreneho, ale minule to byla bida.

      Trasa je jezdiva, ale pojedem v poklidu a pomalu. Pokud bude chut, muzem se krome letiste podivat i do arealu byvaleho municaku a skladiste jadernych hlavic, pokud z nej jeste neco zbylo.

      0 0
      • blaf  

        tak ses trefil :( v sobotu nemuzu, svezu se s vama aspon v nedeli na kafe

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Sobotu také nedám :(, tak třeba v ne kafčo. :)

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Nějak se mi to nenačítá :-(

          0 0
          • jecnak  

            Co ti to pise za chybu?

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Při načítání stránky Google+ došlo k potížím

              Při načítání stylů CSS stránky Google+ došlo k potížím. Zkontrolujte prosím pečlivě připojení k síti a za několik minut se zkuste připojit znovu.

              0 0
              • jecnak  

                Asi stary prohlizec + Flash, nevim. Nektere ty 3D panoramata jsou i docela datove objemne.

                0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Parádní podzimní procházka na kole ! :-)

        0 0
        • Medunka  

          Procházka, vždyť si vyjel/sjel všechno, až teda na ten krpál na vyhlídku, ale ten nedal ani pan průvodce .-)

          Jinak příjemné tempo, díky za společnost.

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Když říkám procházka, myslím tím pohodička :-) Na sjezd z vyhlídky mám památku na koleni (dočasnou) ;-)

            0 0
    • blaf  

      Tome, kdy planujes ten wattmetr?

      na webu maji Estimated Ship Date December 10, 2014 Sold out! Next shipment in Q1 2015.*

      abysme to v lete vubec meli, kdyz to objedname v unoru, az budou zkusenosti

      0 0
    • Internaut  

      Zítra je neděle. Čas na poděbradskou kávu. Aby to nebylo furt na jedno brdo navrhuju změnu. Sraz je v Mochově tentokrát až v 9.01 (vrtule v Čel. v 8.51).

      0 0
      • milmat  

        Já se zítra omlouvám, kafe jsem dal dnes na Žítkové. Co na pondělí, nějaká revoluční jízda?

        0 0
      • jecnak  

        Budu v Mochove.

        0 0
      • Honzis  

        nesmí chcát, jinak bych přijel jen do Poděbrad na předání řetězů, OK?

        0 0
      • blaf  

        to mi vyhovuje, aspon se dyl vyspim

        0 0
        • blaf  

          tak ne :(

          0 0
          • Honzis  

            jo dneska to bylo pro tvrďáky, ale když máš Kalaše, nejni co řešit, viď Edo :-) Chudák Reggie, ten asi kvalitně potrénoval.

            Propo na zítřejší večerní běh – http://www.mddmcelakovice.cz/…rni-beh-2014

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No to byl napad dneska :-(

            Reggie sorry.

            0 0
            • blaf  

              cesta do Olivera, pak kapek, cesta z Olivera, trochu vic, ale stale jen par kapek, ja si nestezuju :)

              0 0
            • Reggie  

              v poho, jel jsem si svoje.

              Jinak ten sever je pěkné půlnoční kálovství. U nás ráno polojasno, 10st., sucho. Ve Štěrboholech začalo mrholit a v Počernicích pršet. Zpátky přestalo pršet těsně za Počernicema, začlosvítit slunce a domů jsem dojel po suché cestě. Jo a taky se za Nehvizdama otočil vítr.

              Takže abych to shrnul, příště jedu zas :-)

              0 0
              • Internaut  

                Taky pardón. Jsem si vůbec nevšiml. Až v Sadské jsme marně kroužili na kruháči…

                Dnes to byl slušný zátěžový test. V tretrách jsem měl dobře načvachtáno. I na gore návleky už toho bylo dost. Ale kalašnikov vydržel bez ztráty kytičky.

                0 0
            • McBlacky  

              My vyrazili v 12:30 a slunicko suchou 110 km a 1380 m na sazave :) kdo si pospi tomu sviti slunce :)

              0 0
              • blaf  

                tohle je vychodni deformace, zakokrha kohout a vychodni klika vyrazi :)

                tady teda bylo hnusne i odpoledne…

                0 0
                • McBlacky  

                  zase jste brzo doma ;-)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Hale ne kazdej to ma doma tak, ze si jede na chrti vyjizdku a jeste ma plus za Me and You Time s manzelkou :-)

                    Ale zlomyslne dodam ze na kazdyho dojde a ze budes rad za kazdy km bez croozeru ;-)

                    0 0
                  • treatt  

                    No tak posledně jsem s Tebou vyrazil taky celkem brzo..a na příjezdu se nic nezměnilo :-D

                    0 0
                    • karliner  

                      To je ten západní trojúhelník. Ať vyrazíš kdykoliv, vždycky se vrátíš +/- ve stejnou dobu :-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        když náhodou jedeš brzo, musí se to zapít u nás doma :)

                        Takže stejně dorazíš vždycky po půlnoci…

                        0 0
    • Internaut  

      Antibolševický švih na na Říp

      Zítra jedu na Říp – trasa zde

      Sraz pro zájemce v Dřevčicích v 9.30 resp. v 9.00 u Toscy v Čelákovicích. Tempo kochací.

      0 0
    • Internaut  

      Zmena planu. Potrebuju se vratit driv, tak dam zitra jen Podebrady. Kdo by se chtel pridat – 9.00 v Mochove.

      0 0
      • milmat  

        Wtf? Já se těšil na Říp :-(

        0 0
      • milmat  

        8:50 vrtule?

        0 0
      • jecnak  

        Edo, co si tak predstavujes pod slovem „driv“?

        V navaznosti nad dnesni povznesenou diskusi, pokracujeme doma nad lahvi cerveneho:

        1. Klasika

        na Glockner

        1. Zas nejaky

        more

        1. Star

        Trek – za 24h to ale realne nevidim

        1. Nejake dalsi navrhy?
        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Co jste si to šlehli ? :-) Já chci taky :-D

          0 0
          • Medunka  

            Povstali jsme z prachu. S pomerančem a hruškou.

            0 0
            • Internaut  

              Muž dne je Miloš. Po naší kompenzační 80ce s avg 32 jsme dali ovocny mix. 4 hrušky a 4 pomeranče (fenixe). Toto mu natolik vyšlehalo řepu, že se jel domů převléct a dal si večerní běh v ČelEj. Bravo!

              0 0
              • Medunka  

                Borec na závěr!

                0 0
              • milmat  

                Měl jsem díky Edovi a Honzisovi skvělou podporu. Pak také nějací lidi z davu, ale to jsem už moc nevnímal. Plán od šéftrenéra Edy byl jasný – napálit tam první kolo (celkem 3) a pak zrychlovat. Tak jsem to tam napálil. Měl jsem pak problém to první kolo vůbec doběhnout :-) Ale nakonec jsem to tam dal a ani jsem nebyl poslední, což byl můj cíl. Takže pokud to vyjde dobře jako dnes, tak za rok zase na startu. Přidávám jednu historickou fotku z čelákovské hall of fame. Jak je lze vyčíst z tváře elitního závodníka, jede (vlastně běží) se tu na krev :-)

                0 0
                • jecnak  

                  Priste vezmi nejakou peknou zmijovku. Super :-)

                  0 0
                  • milmat  

                    Dnes bylo na zmijovku horko, ale jinak dobrý tip na dnešní sváteční den :-)

                    0 0
                    • Medunka  

                      Ještě že na to nemám postavu.

                      Ale doufám, že v březnu dáš Kbelskou desítku :-)

                      0 0
                      • milmat  

                        Nějaký druh piva? :-)

                        Ale ta vzdálenost a „rychlost“ byly na hranici mých schopností. Já jsem to bral jako start zimní přípravy, kde bych mohl nahradit kolo během, jestli tedy rozchodím ten dnešek-

                        0 0
                      • Honzis  

                        to už je taková masovka a prestižárna, že je těžký se dostat do top 100 a na to už asi nemám rychlostně ani psychicky, uvidíme, navíc se to zase vyprodá měsíc dopředu …

                        0 0
                    • Honzis  

                      do rodinného alba a jako motivace, třeba ten Silvestrák v Lysé n/L :-)

                      0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                U prilezitosti vyroci prevratu v duchu hesla Zapad- dohonit a predhonit?

                0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Konečně začínám rozumět terminologii :-)

              (říká se : povstat z popela. Když pijete toho fénixe)

              0 0
            • Internaut  

              Jinak gratulace oběma dvěma supermanům.

              0 0
              • Honzis  

                díky, bylo to krušné, 23:16min šrotu a to dostanu 4minuty na Kreisingera …

                Na Oetztalera je prej potřeba váha jako na obr. číslo 2 a Edovy watty :-D

                0 0
        • Internaut  

          Co dát 10× Poděbrady a zpět. Dáme tomu trošku mediální podporu (Polabský týdenní tok, Starý Vestec Times,…) a bude z toho mega-akce s fanynkami (resp. s fanouši dle gusta) na každém metru. Kočky v Mochově. Kočky ve Vestci, Velence v Sadské i ve obou Lhotách. No a nakonec v Poděbradech. A to celé 20× (tam i zpět). Co?

          0 0
          • Medunka  

            Pozvem agenturu Dobrý den

            0 0
          • Honzis  

            počkej, Delkim nasadí hrazdu a dá to avg 33! Za sebe musím říct, že z tý placky by mi asi jeblo, hlavně to jenom odsedět na sedle.

            0 0
          • jecnak  

            Ze ty doma pokracujes v nastolenem tempu?

            0 0
        • 33biker33  

          Slusny brainstorming panove:-), kdybych uz nejel trasu do Berlina, tak bych docela zkusil Praha-Berlin-Varšava. Kazdopadne prujezd Mnichovem taky nezni spatne:-D.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Pisu si do kalendare:

          4.-6.7.2015 vylet s Jecnakem

          8.7.2015 navrat do vlasti

          10.7.2015 hroch- pohreb

          0 0
        • Medunka  

          V návaznosti na včerejší debatu, někdo předběh Edu v jeho koníčku.

          0 0
        • milmat  

          Glockner zní asi nejlépe, ale kdo tam dojede? Vždyť je to horší než Ötz?! Ne? :-)

          0 0
    • jecnak  

      Pocasi vypada na vikend dobre, takze bysme zase zkusili jinou bikovou lokalitu. Tentokrat to bude Cesky Raj. Sraz v sobotu v 10h pod hradem Valecov na parkovisti. Trasu sem davat nebudu z duvodu ochrany nekterych lokalit, kudy pojedeme. Nejvzdalenejsi bod trasy a zaroven obed bude v Nebakove. Pocitam tak s 60km celkem jezdive trasy. Technicka mista jsou velmi kratka a chuze nebo jizda vychazi rychlostne nastejno. Pokud by byl zajem mame dve volna mista v aute.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Pridal bych se, pane Lorenc, jestli neni v planu nejaka moc chrturistika.

        0 0
      • blaf  

        taky se pridam

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Pekne to bylo, malebne, diky diky.

        Jen na tom bajku uz asi staryho hrocha jezdit nenaucim…

        0 0
        • blaf  

          taky diky, priste zas rad pridam, jen si musim rovnou domluvit cely den…

          domu jsem dorazil deprimovany svou technikou a zaroven motivovany s tim neco udelat

          0 0
          • Medunka  

            Tomášové, díky za společnost.

            S tou technikou to chce častěji jezdit. Pro mne 3. víkend na bajku v terénu a 1. bez pádu :-) Ale prý to bylo proto, že jsem chodila pěšky :-)

            0 0
        • karliner  

          Hele, ty to neumíš ani na žiletce. Tolik defektů, co jsem viděl na těch pár vyjížďkách u Tebe jsem nezažil v celý západní sekci dohromady za poslední 3 roky. Včetně Gorgovova zimního majstrštyku :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hele, esli to nebude tim ze jedinej defekt kterej hrozi zapadni sekci je ze by kocka prokousla dusi na kole oprenem u vybraneho podniku. BTW, co dela zapadni sekce zrovna ted, he? :-)

            0 0
            • karliner  

              Část zdolává české top vrcholy, část jóguje, část bojuje se smrtelnou chorobou na 7 a část renovuje nezrenovovatelnou nemovitost. Mimo tvrdé jádro nemám moc přehled :-)

              0 0
            • McBlacky  

              držím laťku od čtvrtka večera 37 vrcholů ve 14ti krajích ČR. Bylo jich teda víc, ale na některých nebyla kotace, což se pro projekt Loudání 2015 – kvalda neuznává.

              na kole takový maliny jako přechod Plechý-Třístoličník ve sněhu. Čertům Mlýn – Radhošť v půlnoční mlze, Praděd v iverzi, Jižní morava v blátě, Červená hora a –7, noční Ještěd a nárazový vítr, námraza a led všude v půl druhé ráno, dneska jen suše Krkonoše nad iverzí. Ani nevím kolik se toho najelo na kole a nastoupalo. Bolí mě všechno, jsem totál mrkev, kolo ve smrti – neřadí, nebrzdí…

              Jih jede!

              PS: měl jsem jen jedno pivo za tu dobu!!! Teď to doháním Veltínem od Vajbara P.Z 2013

              Šári oslavila 10tkm na kole relaxem ve Svaté Kateřině.

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                To je nějaká nová soutěž – kdo oddělá kolo (a sebe) za kratší dobu ? :-D

                0 0
                • Breakpain  

                  Nedivil bych se, kdyby to byla soutez tri lidi a ten zbyvajici byl Jecnak :D

                  0 0
                  • McBlacky  

                    Jeto soutěž dost lidí, ale existují i daleko věší magoři než Ječnák. Potkali jsme Martina Víta (vítěz L14 a Mílí14) a ten to do konce roku plánuje dát všechno po svých. Ale stylem, že vyjede na kopec a pokud to je další vrchol hřebenovka, tak sjíždí opět dolů a dává odspoda…

                    Největší robot co znám.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      myšleno teda magoři v dobrým, prostě cyklomagor co jede pořád :)

                      0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Vidim ze jsi po nucene pauze hodne nevybourenej :-)

                0 0
                • jecnak  

                  Vzdyt je to zatim jen takova rozcvicka pred letem ;-)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Koukam ze Loudani je jak reprezentovat Kanadu v curlingu: kvalifikovat se je vetsi boj nez samotna akce :-)

                    0 0
                    • karliner  

                      Ale jo, nechám se chytit :-)

                      Zvláštní pak, je že Kanadu v tom curlingu porazí kdejací hejhulové, třeba Japonci..

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Ale jo, stat se muze, obcas se kamen blbe odrazi. Ovsem cokoliv krome zlata je neuspech a nedostat se do finale pru.er.

                        0 0
          • karliner  

            Fakt pěkný. Vždycky když jedu kolem po dálnici, tak si říkám, jaké by to tam asi bylo na biku. Teď už to vím..

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Fakt moc pekne konciny, nekdy se tam vypravim znova s Janou pesky.

            0 0
    • Internaut  

      V sobotu jedeme s Milošem „něcopřeskilo“ směrem Benátky – Ml. Boleslav (skoro) – Mšeno – Kokodůl a zpět.

      Kdo by se chtěl přidat – sraz v Čelákovicích u nádraží v 9:30. Tempo kochací.

      0 0
      • karliner  

        Ty do Kokodolu, ječňák a spol do Českýho ráje a servírky z Olivera nebudou mít co žrát..

        0 0
        • Internaut  

          Jednou to snad u Olivera ustojí. Potřeboval jsem aspoň jednou v roce změnu. Taková malá rebélie…

          0 0
          • jecnak  

            V nedeli ale doufam zustane vse pri starem.

            0 0
            • Internaut  

              Optám se Marka. Mám trochu pocit, že ten jeho post bylo upozornění na to, že tam jezdím/e často.

              0 0
              • jecnak  

                V nedeli se kazdopadne pridam(e).

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Vy dva a vase vejce, to budou mit slecny co delat :-)

                  Taky s nedeli pocitam.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Vzhledem k tomu, ze neladim vrchol formy na Vanoce, tak si klidne s Jitkou udelam pomalejsi skupinku. Ladici mohou smele vpred nejvyssi moznou rychlosti.

                    0 0
      • Internaut  

        Diky, dobra prace. Az na ty vetry..

        Ale jing a jang staly za to :)

        0 0
        • milmat  

          jj, větry z Koko jsou moje trauma :-) díky za odtah domů. I když tento způsob ZDV se mi zdá poněkud zvláštní :-)

          Nevím, která je jang nebo jing, ale bruneta Anetka je kus!

          Ale abychom obohatili i ostatní, kteří jsou zaměření na cyklo: Kanina je i přes dopravní značky sjízdná. Jen tam JZĎáci nebo SŽDC udělali bordel na cestě (bahno) přes vesnici až po železniční přejezd. Ale už jsem to umyl, takže jsem ready na zítřejší kafe.

          0 0
      • Medunka  

        V 9:30 sme tam byli, ale měli sme špatné kola.

        0 0
    • Internaut  

      Drang nach osten. Zítra start v 9 v Mochově či v 8.50 u vrtule v Čelákově.

      0 0
      • jecnak  

        Dorazim(e).

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hale muzem misto u vrtule u benzinky na mochovsky? Se mi nechce zacinat cyklokorosem, a mochovska je porad zavrena a bez aut.

        0 0
      • blaf  

        pridam se na prvni pulku

        0 0
      • Internaut  

        Díky za společnost. Dobré to bylo.

        0 0
        • jecnak  

          Super. Dokonce i rozumne tempo.

          Jinak jeste k debate o vibracich kola pri vyssi rychlosti.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jeste nez jste prejeli krizovatku, uz byl v nastupu. Budu muset domluvit s jejich juniorama, aby jim dali na zimu rodicovsky zamek na Stravu :-).

            0 0
            • Medunka  

              jen změnil strategii, žádné 10 metrů za, ale 10 metrů před a jak ste ho stíhali, tak přidával na rychlosti :-)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Kdepak, zadne takove finesy. Proste uz toho vnitrniho chrta nemoh udrzet. Full gas od vyjezdu ze zatacky.

                0 0
                • Internaut  

                  Nojo, omluva. Když ono tak hezky jelo…

                  Příště jedu na scottu s blatníkama. To mě přejde humor. A pokud ne, tak si pořídím tento patentovaný gadget .

                  0 0
          • Mickey Mouse  

            Diky za nasmerovani, uz jsem na to take koukal. Je to presne to co se mi nekdy deje. Symptomy jsou, moc vahy na sedle,malo na prednim kole, prilis krecovity uchop reditek a hlavne svalovy tres rukou pri delsich sjezdech pri chladnem pocasi.

            Hezky popsane je to na SheldonBrown http://sheldonbrown.com/…/shimmy.html

            Nebo tady: http://cyclingtips.com.au/…es-its-head/

            0 0
          • Honzis  

            všimli jste si na stravě? http://www.strava.com/…es/222677251

            0 0
            • blaf  

              ze by adept na Flag? :) a zrovna v nedeli se to probiralo…

              dobry jsou HR prumery u tech segmentu :)

              0 0
              • treatt  

                Proč na flag? jel jsem to na kole.. :)

                Ale Garmin mi kravil s tepama, nevím proč..

                0 0
                • Internaut  

                  Gratuluju.

                  0 0
                • Honzis  

                  akorát je zajímavé, že jiné vyjížďky mají poněkud „normálnější průměr“ – bych to nedal asi ani za Karosou :-)

                  0 0
                  • Internaut  

                    Je to velký krok pro cyklistu (Treatta) a ještě větší krok pro strava segmenty.

                    0 0
                • milmat  

                  Elektrokolo?

                  0 0
                  • treatt  

                    Ne, motorpacing..chtěl jsem si to vyzkoušet a byl to velký zážitek, jet 70 na rovině.. Poděbradskou jsem zvolil, protože má teď výborný povrch a není tam žádná „technická“ náročnost, tím, že nemám zkušenost, chtěl jsem začít někde na přehledné rovince..

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Sice jezdime za motovodicem kazdou druhou vyjizdku, ale nase Educati zatim jezdi o neco pomaleji.

                      To ale nebylo za skutrem, eh?

                      I tak, na te vzdalenosti je to hodne slusny.

                      0 0
                      • treatt  

                        No původně jsem chtěl skútrpacing, ale nemám v okolí nikoho, už jsou na to všichni starý :) Ale chtěl bych to někdy zorganizovat, abych si to zkusil..

                        Jinak s 53×11 by to šlo na rovině víc, takhle pro mě byla ta 70ka hrana rozumného „komfortu“

                        A, pravda, ke konci viset některé brdy bylo za velkou krev, ale konečně jsem pochopil dvě veci – že v balíku se daj skutečně některé kopce přejet úplně jinak a druhá – že to ale i tak hrozně bolí :)

                        0 0
                    • McBlacky  

                      jsi jel za dodávkou nebo kombíkem ?

                      0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Not normal :-)

                  Hale tak nevim jestli si troufnu jezdit s tebou ve stejnym dresu. Ale asi dobrej oddil, no.

                  0 0
            • Internaut  

              Tak to nedam…

              0 0
              • Pavel  

                Jak nedam!?! U mne v oukeji. Ty kilometry a ty metry. Ten čas je ovšem ale určo chyba měření..

                Spočetli jste někdo průměr?!?

                0 0
              • jecnak  

                Normalne v Excelu. Nedelal bych si s tim moc velky nervy. Vsak jsem v nedeli rikal, jak takovy blbiny dostat do Stravy, jen jsem nezminil uplnou virtualizaci dat.

                0 0
                • karliner  

                  Hoši a nebylo by lepší přemejšlet o něčem jiném než o tom, jak v lovu za KOM lze ojebat Stravu ;-)

                  0 0
                  • jecnak  

                    Zatim jsem nezkoumal, co sem postnul Honzik, ale nebude to presne ten pripad? Netusis o cem jsme se bavili. Neslo vubec o ojebavku Stravy, ale celkem trapnou chybu umoznujici vkladat jakekoli jizdy. Postup sem z pochopitelnych duvodu davat nebudu.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      v dost editorech GPS si zadáš o kolik procent chceš zrychlit a přepočítá to ve vteřině celou trasu.

                      Vše už je vymyšlený…

                      Honza to jel za svý, ale za dodávkou. což proti pravidlům Stravy myslím není, je to takový lepší hák ;-)

                      0 0
                      • jecnak  

                        Ja vim, ale o tom nevluvim.

                        0 0
                      • blaf  

                        no nevim, kdyz flagujes jizdu, tak se tam uvadi duvod a jednim z duvodu na vyber je jizda za motorovym vozidlem, takze bych cekal, ze to je proti pravidlum, ale zadny pravidla jsem teda necetl…

                        0 0
                        • Medunka  

                          Tak očividně má Treatt na todle koule. Proč jinak by to dělal a nechal aktivitu viditelnou na Stravě.

                          Chce svých 5 minut slávy a jinak, než za autem by asi KOM nezískal.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            dá se to zorganizovat snáz, než si domluvit 5 tahounů co se budou točit 45–50 na rovině a ty se povezeš za nima…

                            výsledek pro férovost pro mě osobně stejný

                            0 0
                          • McBlacky  

                            dá se to zorganizovat snáz, než si domluvit 5 tahounů co se budou točit 45–50 na rovině a ty se povezeš za nima…

                            výsledek pro férovost pro mě osobně stejný

                            0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            Ja bych se Treatta zastal, me pobavil a par hodin jsem si rikal, WTF? A ze to bylo za dodavkou, s tim se nijak netaji.

                            Naopak beru to jako docela zajimavy pocin. I kdyz asi by se sebekriticky z KOM vyflagovat moh.

                            0 0
                          • treatt  

                            Nebo, jak říkal Hroch, Treatt si chtěl užít zajímavý a nevšední zážitek, o který se touto formou podělil, od začátku říkal otevřeně, jak to zajel a spíš se následně jen královsky baví nad tím, do až jaké míry je šlápnutí na kuří oko v tom přeměřování pindíků o KOMy na Stravě. :))) Aby Tvá duše mohla klidně spát, je to flagnuté, takže v KOMech již Treatt nefiguruje

                            0 0
                            • Medunka  

                              No tak Honzo, přešlápni si.

                              0 0
                            • jecnak  

                              Ja se k tomu flagovani klidne prihlasim. Prislo mi to nefer vuci tem, co netusi o co jde. Bohuzel takovych veci je tam mraky vcetne treba KOMu na zakazech pro cyklisty.

                              0 0
                              • treatt  

                                Býval bych to flagnul sám, nebo si to hodil do soukromých aktivit, jen jsem nebyl u compu do dnešního rána..

                                No a právě proto, že těch různých divočin je tam mraky, mi většina přijde zcela nevypovídající, tak jsem bral vysloveně jako odlehčení..ono stejně..komu jak fouká vítr, jede ve skupině/solo/roz­jížděč, na normální silničce/TT mašině..to není možný filtrovat, takže..

                                0 0
                                • jecnak  

                                  Ja tam na vychode stejne myslim nikde nahore nefuguruju nahore, jen proste kroutim hlavou nad tim co jsou lidi schopny vymyslet. U tebe jsem si rikal od zacatku, ze to je nejaka ptakovina :-) Na pobaveni dobry, ale fakt by to tam zustat nemelo.

                                  Co mi na Strave vadi hlavne jsou nektere useky, ktere jsou nebezpecne a nebo je tam dokonce zakaz pro kola. Beru to jako odlehceni a srandu, ale zas to chce taky brat s rozumem. Btw vitr tam je videt.

                                  0 0
                                  • jakub_kencl  

                                    Asi jsem psal Honzovi jako první do komentu, ale s velkým smajlem, neb jsem si říkal, že u vás na východě je už všechno možné :-)))I když to bylo za vodičem, tak i tak klobouček. KOMy mě už netrápí vůbec.

                                    0 0
                                    • Medunka  

                                      Myslím, že na východě KOMy netrápí nikoho, jen si to na západě ASI kluci myslí a maj co rozebírat v hospodě :-)

                                      Co jsem si všimla, tak východňáři berou Stravu jako tréninkový program, pro ně přehlednější než Garmin.

                                      Zdravé hecování, kdo vyjede rychleji kopec vlastní energií, ke sportu patří.

                                      Východ nejezdí se Západem, Západ s Východem. Takže kdo co probírá, řeší, neřeší – vyzní jinak u stolu, jinak navázání tady na fóru a nemá cenu slovíčkařit.

                                      0 0
                                      • Ice-goofy  

                                        Rozdělení zápaďáků a výchďáků je myšleno pro v Praze bydlící? ;)Omlouvám se jinak za vstup do vaší diskuze..

                                        BTW ano s tím, že někdo vytvoří KOM v nebezpečném sjezdu a nebo v místě Cyklisto sesedni z kola se též neztotožňuji.. Stravu beru v mém případě za nej „tréninkový deník“ co používám..

                                        0 0
                                        • Medunka  

                                          Ano, rozdělení místních pražských sekcí.

                                          Východ – Ed, Hroch, Milmat, Ječňák, Honzis …

                                          Západ – Karliner, Treatt, Blacky …

                                          Se to pošťuchuje pořád.

                                          0 0
                                      • karliner  

                                        Nechce se mi to hledat, ale vzpomínám si, jak někdo z východu docela dost řešil QOM na cyklostezce někde u Zelenče, i nějaké hákování tam snad bylo ;-).

                                        Treatt si z vás udělal srandu, někdo naletěl a řešil, někdo to vzal s nadhledem, ale to je fuk, rozhodně to je solidní sportovní výkon na který já nemám ani odvahu, ani výkonnost. That´s all folks :-)

                                        0 0
                                        • jecnak  

                                          Je to v minulem vlakne. Zavodili jsme tam s jinym cyklistickym parem. Zrovna tahle cyklostezka je ale na podobne voloviny v pohode.

                                          0 0
                                        • Medunka  

                                          Můžeme slovíčkařit nad tím, kdo co považuje za „docela dost řešil“. Protože každý si pod tím představí něco jiného.

                                          Rozhodně jsem neřešila QOM za každou cenu a rozhodně jsem kvůli tomu neměla problém se spaním. Byl to hec dvou párů. Nebyl si u toho. Ale očividně máš svůj vlastní názor a myslíš si, jak si šlápl do kuřího oka.

                                          Přesně jak jsem psala nahoře. Nejezdíte s východní sekcí, nevíte co probírají, ale tady na BF jste všichni chytří jak rádio.

                                          Taky si nemyslím, že tady někdo naletěl Treattovi, jen každý má nastavený jiný pohled na fair play obecně, nejen na Stravě.

                                          Já kdybych našla Garmina, tak se snažím najít majitele a nevymýšlím konspirační teorie a taky bych si ho nenechala.

                                          Jak jsem psala, Treatt na to má koule, já ne a nestydím se to přiznat.

                                          Stejně jako tak se mi nelíbí dělat si z jiných úmyslně srandu. Ale když Vás to baví …

                                          0 0
                                  • treatt  

                                    Počkej ale nebezpečné nebo přímo zakázané úseky se nahlašují ne? Mimochodem, co mi hlava nebere, je jako nebezpečný úsek nahlášen výjezd (?!) Řevničáku a musíš explicitně odkliknout, že to jedeš na svoje nebezpečí..

                                    0 0
                                  • treatt  

                                    Ty jo tak větru jsem si nikdy nevšiml a ani teď ho nikde nevidím..není to premium fičura? Nebo jsem jen slepej?

                                    0 0
                              • McBlacky  

                                podle mě je fuk jestli to jel za autem nebo se domluví grupa TTčkařů a rozjedou to někomu na koze.

                                Takže by se muselo toho zaflagovat tuna.

                                Treatt to jel vlastní silou, takže ten výsledek je platný. Když jedeš za autobusem 60km/h tak to je rozdíl? takový výkony se normálně neflagují…

                                ale jestli vás to tam tak dráždilo, tak to chápu, že to musí pryč. Na druhou stranu by klidně mohl napsat na help Stravy a žádat o stáhnutí flagu.

                                Moc tu diskuzi nechápu. Všichni víte jaký je na Stravě bordel ale protože to zajel Honza, tak je z toho haló.

                                0 0
                                • Medunka  

                                  Je moc velký problém akceptovat, že někdo má jiný názor na věc? Nebo toho člověka musíš pořád shazovat a neustále mu vysvětlovat něco jiného?

                                  Někdo Vám sáhl na hračku, ježkovi oči, stalo se nám zle, bůůůů, utíkejte domů k máme pod sukni.

                                  Ještě jednou, nemyslím, že tady někdo zpochybňuje Threattův výkon, ale spíš se řeší morálnost toho, nechat to takto veřejně. Dal to tam, musel čekat, že se třeba někdo ozve. Se ozval, tak by měl nést následky. A myslím, že je asi nese daleko líp než ty a Karliner.

                                  Vymlouvat se na to, že to dělají ostatní, že je to normální – ano, pro vás je to normální, pro jiné ne. Stejně jako pro někoho je nemorální krást.

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    pojdme si psát na normální emocionální rovině.

                                    V první řadě nikoho neshazuji. Píšu o tom jestli to je platné nebo není dle pravidel Stravy, což je to co by nás mělo zajímat.

                                    Navíc Honza to nahrál a diskuzi jste tady inciovali vy ;-)

                                    Mě to prostě nepřijde o nic jiný než jezdit časy na Stravu v háku. Dělící linka uznávám je u každého jiná. Sám Stravu nepoužívám, takže mi to je fuk a jenom se tady Honzy trochu zastávám

                                    S paralelou ke krádeži to přehlížím, to je mimo.

                                    0 0
                                  • karliner  

                                    Jedeš bomby :-)

                                    0 0
                                  • treatt  

                                    Tý vado, jsem si teda myslel, jak to bude chvíli sranda, než otevřeně řeknu, že jsem to jel za autem, ale že to takhle pofrčí i potom, to jsem fakt nečekal :) hotová Treattgate :)

                                    0 0
                                • jecnak  

                                  Ja tu diskusi taky nechapu. Vsak Honza psal, ze by to stahnul a nebo sam oflagoval. Jiste by to udelal.

                                  Zastavat se ale nekoho tim, ze ostatni to taky delaji, takze to vlastne neni nic spatneho? Takhle muzes ospravedlnovat cokoli. Sorry ale tim koncim a jen se vracim k jiz drive napsanemu.

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    já se ho zastávám, protože to není proti pravidlům Stravy…

                                    0 0
                                    • Medunka  

                                      Jak psal Blaf, explicitně to tam není, ale to neznamená, že to někdo nemůže brát jako nefér, víc jak jízdu v háku. Takže jeden o hruškách, druhý o jablkách. Můžem se tu dohadovat Kníže nebo Zeman, bude to úplně to samé.

                                      Každý má morální hodnoty někde jinde – to snad není problém pochopit.

                                      Když si otevřu záznam na Stravě, nikde u něj není napsáno, že je to jízda za autem, to je prezentováno jen tady (nebo možná i jinde, jen jsem si toho nevšimla). A nevidím tam Flag – takže je asi zrušený.

                                      A myslím, že není nepochopitelné, že Honza na to koule má, já ne. Já jet za autem, tak to na Stravu nenahrávám.

                                      Tečka.

                                      0 0
                                      • treatt  

                                        Tak to asi máme každej jiný internety, ten můj ukazuje aktivitu s vlaječkou, po rozkliknutí text „This activity has been flagged. It looks like you may have been recording at least some of your activity in a vehicle. We can't put you on any leaderboards until this activity has been fixed. Don't worry though, we'll help you fix it.“

                                        Po otevření namátkového segmentu v KOMech nefiguruji.

                                        Jestli je potřeba mít koule na to, nahrát tuhle aktivitu na Stravu s tím, jak jsem to odprezentoval a že v žádných KOMech nefiguruji (tudíž externí člověk na to nemá důvod narazit, pouze lidi, co mě sledují), tak teda asi na to koule teda mám no :-D

                                        Ty voe to je aféra zas :)))

                                        P.S. čistě IMHO to ale spíš chtělo koule v některých místech, kdy v některých terénních zlomech prostě nic nevidíš a jedeš po paměti s vložením důvěry do řidiče..

                                        0 0
                                        • blaf  

                                          vzhledem k tve puvodni reakci na moznost flagovani tve aktivity bych rekl, ze je i celkem duvod si myslet, ze jsi to na zacatku odprezentoval trochu jinak, nez to prezentujes ted, mozna se to zmenilo, diky tomu jak se to tu rozjelo ;)

                                          nicmene opravdu je to hadka o nicem…

                                          0 0
                                          • treatt  

                                            No tak musel jsem tomu chvíli nechat auru záhadnosti, ne? :)

                                            P.S. Indicie tam jsou, taky jsem to nazval „get some speed to the legs“, což píšou profíci, když mají trénink formou motorpacingu..

                                            0 0
                                            • jecnak  

                                              Trochu trapny, po predchozim prispevku.

                                              0 0
                                              • treatt  

                                                Hele chápu, že v tom Jitku nemůžeš nechat, ale skoro mám pocit, že už bychom to mohli uzavřít. Tys napsal, žes to ode mě viděl jako ptákovinu, dál viz reakce Hrocha, to tak nějak shrnuje stav věci, dál bych to nepatlal

                                                0 0
                                                • jecnak  

                                                  Tak si aspon stuj za svym, zvlast kdyz to napises cerne na bilem, respektive bile na cernem.

                                                  0 0
                                        • Medunka  

                                          Já tě na Stravě nesleduji.

                                          Bez přihlášení se mi při prokliknutí na link od Honzise otevře aktivita viz obrázek, včetně KOM a bez Flagu (ale o to tu nejde). Je to nastavení Stravy.

                                          Z mého pohledu jsi to na Stravě odprezentoval tak, že člověk nepozná, že si jel za autem.

                                          A kdyby na to Honzis neupozornil, tak bude trvat, než si toho někdo všimne.

                                          Šumák to řešit, protože jak už jsem psala výše, každý to máme hozené jinak. A kdo chce, pochopí, kdo nechce, bude trollit.

                                          PS: říkala jsem si, že to asi Terša nebyla

                                          0 0
                        • blaf  

                          tak explicitne to tam neni…

                          0 0
            • black.horse  

              a kruci :-O

              0 0
        • milmat  

          Pěkné dnes, kochací začátek a pak trochu kaše ve finiši. Dodatečně zdravím pražskou část, která jela „kratší“ variantu a já v autopilotu dal pravou na Lysou. Ale to se pak kolem mne prohnal černý RainMen. Naštěstí před Káraným jel vlak, tak jsme na chvíli dokonce i zastavili :-) Jinak díry od kolejí po zatáčku do Káraného jsou opraveny, takže ráj pro bruslaře.

          Dnes jsem vynechal ovocnou koncovku u Bouzcka, takže také dodatečná omluva Edovi a Hrochovi. Ale potřeboval jsem po několika týdnech být doma na oběd a pak přivézt nové zimní náčiní. Už visí v garáži, tak jen nahodit blatníky a pedály a vyrazit do podzimních sr*ček.

          0 0
        • jecnak  

          Vsichni se uz ocividne tesi, az vytahnes zimaka a trochu se obliknes ;-)

          0 0
      • Medunka  

        Kouzelník se nějak zmátořil, dva dny na kole, to jsou čáry máry .-)

        Jinak Dřevčický wellness http://www.wellness-drevcickypark.com/

        Čepice pro Martinu http://www.omoshop.cz/…115–2-Cepice

        0 0
    • Internaut  

      Zitra jedeme s Milosem neco kolemkila. Krok 1 je kafe v Podebradech. Pak to vezmem smer Loucen/Mcely a pres Milovice zpet.

      Pro zajemce sraz v Celakovicich u nadrazi v 9.30 (pojedem do Podebrad pres Kersko).

      0 0
    • Internaut  

      Zitra jedeme s Milosem neco kolemkila. Krok 1 je kafe v Podebradech. Pak to vezmem smer Loucen/Mcely a pres Milovice zpet.

      Pro zajemce sraz v Celakovicich u nadrazi v 9.30 (pojedem do Podebrad pres Kersko).

      0 0
      • Honzis  

        uvidím jak se budu ráno cítit, teď jsem si východního větru při cestách z práce užil fakt dost a potřebuju být na oběd doma.

        0 0
      • blaf  

        Edo nezapomen se oblect, myslim, ze RainMem ti stacit nebude ;)

        0 0
        • Medunka  

          Eda mi gentlemansky na neděli slíbit doprovod do HP, takže to se bude muset fest obléct a zítra to může natrénovat.

          0 0
        • milmat  

          Eda jezdí pořád Rainmena, akorát zvyšuje rychlost, aby mu bylo teplo :-)

          0 0
    • Internaut  

      Zítra je kafedventní neděle. Zájemci o poděbradskou kávu nechť se srazují v Mochově u hotelu v 9.00. Předsraz pro kouzelníka a dobrovolníky je v Nehvizdech na centrálním náměstí v 8.45 – bude dout východňák, tak ať trošku potáhnem…

      0 0
      • Reggie  

        ale mávejte, abych vás nepřehlíd

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        aye, budu v pul u Main Station

        0 0
      • blaf  

        prijedu, jen jeste nevim kam, ze bych vstal tak, abych to stihl do Nehvizd to ale nevidim

        0 0
      • jecnak  

        Takovy vitr by to chtelo casteji.

        0 0
      • Medunka  

        Panove dekuji.

        Kdyz jsem v haku za Edou zkontrolovala jeho pomozky, pak zaznamenala spinave kolo a rychly tok myslenek o chybejicim blatniku a jen tiche „a do pr … to je rejsmasina“, bylo jasne, ze bude veselo :-)

        Kdyz si v Lyse zacal sundavat navleky, zaclo prituhovat. Kdyz Jecnak zahnul na singl do lesa, prituhlo vic. Kdyz me v terenu predjel Eda, malem jsem hodila kolo pod vlak.

        Jak dopadla virtualni Medunka?

        Btw muj trener vyhodnotil data z Garminu. Nedoporucuje vyjizdky delsi jak dve hodiny, tedy panove, jezdite do Podebrad pomalu, mate utrum. Az zrychlite, zvazim, zda se pridat :-P

        0 0
        • milmat  

          Neblázní, rychleji to už nejde :-)

          Jinak v tom lese to bylo hardcore. Ale s větrem v zádech pěkné svezení. Další hardcore byl návrat proti větru. Ale naštěstí ve předu byla rejsmašina, takže se to v háku dalo uviset :-)))

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Virtualni Medunka se vyjela na 170+ tepech v haku, pak se malicko zapomnela s pany v oranzerii a nakonec usnula ve vane :-)

          0 0
        • Internaut  

          Díky za společnost. Pohodové kafe. Návrat od Svémyslic trochu bolel – vítr dul mocně a bylo třeba do toho dupat i z kopce do Záp a dokonce i z kopce ze Záp. Ale jakmile ucítíš vůni pomeranče/hrušky už to jde líp.

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Pavlovův reflex :-)

            0 0
          • Reggie  

            hlavně už vytáhněte ty zimáky ať se trochu zahřejete i jízdou, nejen hruškama

            0 0
            • Medunka  

              Pošlu večer Ječňáka do garáže, aby mi namontoval blatníky, ale v mém případě zpomalení nehrozí.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Jeste hrusky, to by tak schazelo.

              0 0
            • Internaut  

              No jo, ale když on zatím není (kromě aerodynamiky) důvod. Silnice suché a teplota pro mě není důvod přejít na hliník.

              Teď jsem se víc navlíknul a už v pohodě. Ale Hroch navrhnul řešení jak zvýšit odpor – je to lepší než uvázat ke kolu padák.

              0 0
    • milmat  

      Hrochu, tady byl podobný incident, jako jsi měl v létě: http://road.cc/…happy-ending

      btw: možná už bude na východě klid, dnes jeden kus sundalo auto za Nymburkem.

      0 0
    • milmat  

      Tak jsem dnes zprovoznil nový stroj – zimák Trek 1.9. Ale jezdí to jak raketa! Tedy pokud mohu posoudit na těch prvních 500 m okolo domu :-) Takže jsem připraven i na mokřejší nadcházející dny. Už se těším na sobotu, popřípadě nedělní klasiku.

      0 0
      • blaf  

        v sobotu bych chtel jet do Kolina na CX, ale ta predpoved se mi nelibi :( na zimnich kolech musim namazat orech a namontovat blatniky (ja vim, otazka chvilky :)), nevim jestli to stihnu

        0 0
        • jecnak  

          Ja Kolin vzdal kvuli kolenu. Ale jel bych se taky mrknout. Muzem proste dat Podebrady a vratit se pres kolin a mrknout na jelita.

          0 0
          • milmat  

            Já v sobotu stíhán jen rychle kafe, protože na oběd musím být zpět. Tím pádem Kolín 14:00 nedávám, což mne mrzí. Trať má být zajímavá pro diváky – písek.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Kolin 14h, to by znamenalo v podebradech spis obed. A ve 3 z kolina, to by bylo nejspis uz na svetla.

              Me by pozdnejsi start vyhovoval.

              Blatniky nahozene, snad se osvedci novy design zasterky a bude spolupracovat pocasi.

              0 0
              • jecnak  

                Taky by mi nevadilo vyjet pozdeji a dat v POdebradech obed. Blatniky budu nahazovat dneska na obe kola. Holt je pristi vikend v sobotu sundam.

                0 0
    • jecnak  

      V nedeli budu slamenym vdovcem, tak si rikam, ze bych jel treba silnicni Cesky Raj a nebo do Msena mkrnout na jing&jang.

      0 0
    • Internaut  

      S Milošem (snad) jedeme poděbradské kafe. Počasí je neznámá, ale pokud nebudou padat h… s hákama tak sraz je v 8.45 u nádraží v ČelEj resp. kdekoliv po cestě (Semice, Kersko, Sadská, Hořátev,…).

      0 0
      • karliner  

        Já jdu se západní sekcí řešit do hospody segmenty a pravděpodobně se přitom pořádně napereme. Píšu to jen proto, abyste na mne třeba zbytečně nečekali :-)

        0 0
        • Internaut  

          Díky za info. Snad napíše i těch zbylých 36.641 BF-kářů, ať zbytečně nečekáme.

          0 0
        • blaf  

          teda ta zapadni vyrovnanost a pohoda je uzasna, zavidenihodna, teprve tyden po te velke kauze a oni se uz o segmentech ani nezmini, to vychod to jiste probira denne (jak je ostatne v tomto vlakne videt)

          0 0
      • Internaut  

        Dnes to bylo výživné – všechny živly kromě ohně.

        0 0
        • milmat  

          To ano, ale už jsem doma rozmrzl a zbytek se pere a suší :-) Pěkný tréning na Ötz :-)

          Ale musím opět vyzvedout nepromokavost Rainmena, to moje bunda Kalas na tom byla hůř :-(

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Vitr voda hlina kase.

          Jsem se na to dival zevnitr auta a stacilo.

          0 0
        • McBlacky  

          kola jsem čistil hodinu a půl. Jeden švih v těchto podmínkách je horší jak 1000km v létě :)

          0 0
          • Mikikuba  

            Zlatá silnička:) ja dneska skoro v suchu…včera trenažér 22°C bezvětří:D

            0 0
            • McBlacky  

              já píšu taky o silničkách. Písek všude

              0 0
              • Mikikuba  

                jsem pochopila až když jsem napsala:) ale já prostě do soli a humusu kolem 0 neeeee.to fakt radši trenažér, kdy mi ty dvě hoďky daj to samý jako 3 v humáči venku nebo i víc.už jsem z tohohhle vyrostla noooo a zestárla taky.

                0 0
                • McBlacky  

                  nj ale než bychom dva otočili trenál… navíc Š na tom nejezdí nijak ráda. Loni asi dvakrát za celou zimu :) a já to teda taky nemusím a víc jak hodinu nedám.

                  ale co kolo je jen kolo

                  0 0
                  • Mikikuba  

                    :)tak dva trenažéry a kdo z koho:DD

                    0 0
                    • McBlacky  

                      jsou dneska trenály s online multiiplayrem. ale mít dražší trenál a jeho provoz než silnici no nevím :)

                      0 0
                      • Mikikuba  

                        Já mám klasiku elite s elastomerem crono za 7000. Žádnej počítač k tomu nechci – jedu svůj naplánovanej trénink a pokud to jedeš intervalově tak to v pohodě utíká. A bez intervalu skoro na trenažéru jet nejde i z hlediska efektivity.

                        0 0
            • Honzis  

              Jak jsme se potkali v Břežanském, tak už bylo obstojně, ale ráno slušnej humáč – ach ty ráfky, špalky a řetěz …

              0 0
    • Internaut  

      Zítra jedu poděbradskou klasiku (mám odpoledne program). Kdo by se chtěl přidat, tak v 9.00 v Mochově (hotel) resp. 8.50 nádraží v Čelákovicích (vrtule odpadá – cesta Sedlčánky Mochov bude bahníčko).

      P.S. Připravte si data ze segmentů za tento týden, ať si máme v Poděbradech o čem povídat.

      0 0
      • jecnak  

        Budes zase davat razitka za ucast do legitky?

        0 0
      • jecnak  

        Budu tedy v Mochove. Blatniky nasazeny. Kouzelnik tentokrat nedorazi.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        OK, u nadru. Dostanu razitko za valce?

        0 0
        • blaf  

          jestli jsi mel na trase nejakej segment, tak jo :)

          0 0
      • blaf  

        asi dorazim, kdyz nebudu necekejte (potkame se cestou)

        0 0
      • milmat  

        To bychom mohli dát turistické kilo, co? Budou-li síly a bude-li přát počasí :-)

        0 0
        • blaf  

          pocasi prat bude, po 19te hodine ma pry svitit slunce :)

          0 0
      • Internaut  

        Díky za společnost. Zpátky to celkem funělo…

        Hlavní je, že jsme na cestě tam projeli nějaké segmenty. U kafe probrali segmenty a na cestě zpět zase projeli nějaké segmenty. Těším se na segmenty v příštím týdnu (na cestě tam). Na to, až probereme příští neděli segmenty a také na to, že na cestě zpět projedeme segmenty co jsme projeli dnes. A nebo prostě projedeme segmenty jiné.

        0 0
        • McBlacky  

          koukám že docela mrzlo :)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Mraz- nejlepsi deda; Merckx- nejlepsi Eda :-)

            Jsme pak s Jecnakem projeli nejake segmenty kde snad ani zadne segmenty nejsou. Prijemna zmena, i kdyz nohy pres kilo uz docela protestovaly.

            0 0
            • jecnak  

              Bylo to fajn a zas trochu zmena. Docela jsem si maknul. Zkusim vymyslet nejakou alternativni trasu do Koko na pristi tyden.

              0 0
              • milmat  

                My to dali s Edou nedávno dvakrát směrem Ml. Boleslav, Písková Lhota pak přes Krnsko. Byly tam pěkné cesty lesem, serpentiny, lehčí kopečky. Určitě jedná z dobrých alternativ na Koko.

                0 0
              • blaf  

                ja si taky nakonec maknul, jsem se od vas odpojil, zamiril k Podebradum, ale nejak se mi nechtelo domu, tak jsem to trochu protahnul, nakonec mi to po dlouhy dobe zase dalo kilo

                dik za svezeni, ta voda do ksichtu byla prijemna :) (priste vsichni povinne zasterky az na zem)

                0 0
        • milmat  

          Díky, za „odtah“, měl jsem nějak velké oči. Ale Pomeranč, hruška to trochu spravily. Akorát na odpoledním volejbale byl postřeh horší než obvykle :-)

          0 0
    • jecnak  

      V sobotu tedy jedu Milovicke CX. Start jelit ve 14h, tak pocitam, ze po 15h budem vyrazet zpet. Nebude-li extra blato a zima, jel bych zpet na kole. Jitka pry pojede na kole tam a zpet autem. ;-)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        JJ, taky bych se prijel podivat, naladit start, nejaky segmenty, kafe s polivkou a diskusi segmentu, jeste nejaky segmenty tak aby to vyslo na druhou do Milovic.

        0 0
        • karliner  

          Důležitý je o segmentech jen neplkat po hospodách, ale ty segmenty i projíždět a sbírat KOMy a QOMy. Jako to děláme my, na západě.

          0 0
        • Darius  

          ja teda zadny segmenty ani KOMy resit nebudu, ale zafandit bych dojel;)

          0 0
        • Medunka  

          Jaký je teda plán?

          Já si říkala jet na bajku, posbírat něco v lese a být tak v 13:30 na startu.

          Hroch mluvil něco o pozdějším odjezdu, kafi a na 14tou plánoval Milovice.

          0 0
          • Medunka  

            Velká výzva, zítra startuje i Kačka, tu bych chtěla vidět. Takže do Milovic pojedu dřív.

            0 0
            • Darius  

              Chtel byt taky uz i na holky ve 12.30.

              Jelikoz bydlim na zapadnim brehu, nablizim se metrem na Cerny most. Jedu jak jinak nez na krosce;)

              0 0
            • jecnak  

              Na Katerinu se chci podivat taky. Jinak nabizim trochu zazemi v aute a vezmu aspon nejake deky na zahrati a horky caj (pripadne jinak zahrivaci napoje).

              0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            CelEj ma predbezny plan 9 Mochov, 10 Oliver, 12.30 Milowitz, 14 jelita.

            Ovsem Milos ma rymicku a Eda pry az v noci zjisti jestli nebude mit migrenu, tak pokud by nekdo chtel prijet do Mochova at se prosim ohlasi.

            0 0
      • Honzis  

        v sobotu (ani neděli) nebudu, ale projel jsem nějaký segmenty, když by se vám nedostávalo :-) Bohužel to v nule už jaksi nejni na KOMy.

        0 0
      • Internaut  

        Gratuluju ke kašoidnímu výkonu. Příště bude bedna!

        Dnes luxusní počasí a pěkně to odsýpalo. CX v Milovicích moc pěkný včetně pokoukání na Káču a další dámy.

        V Milovicích jsme s Hrochem objevili cukrárnu s velmi zajímavým jménem, u kterého jsem trošku doufal, že někdo opravdu přišel s novým, netradičním konceptem co nabídnout jiného ke kávě… Ale nic. Klasika. Jen kafe, zákusky atak. I když nano-muffiny a svařák z borůvkového vína není tak moc obvyklý…

        0 0
    • Internaut  

      Dnes to byla velmi osvěžující vyjížďka. Vítr jako ďas, voda shora, bahno zespodu.

      Naprosto luxusní byla silnice Sedlčánky > Mochov. Co se týče bahna a bordelu, tak jsem tam zažil od místních drnohryzů mnohé, ale dnes tam byla značka „Nebezpečí smyku“! Absolutní bordel, bahno, humus. Škola smyku a na konci jsem získal fatbike s min 6palcovými koly. Doporučuju vynechat tento segment až do jara…

      0 0
      • milmat  

        Srdcař :-) Já bych hlasoval pro vyřazení už dříve.

        0 0
      • karliner  

        Hm, na západě placama i svítilo sluníčko. Ale dul vítr, naštěstí správným směrem.

        0 0
        • Internaut  

          Já v týdnu vyjíždím po 18té – takže za tmy. Už se těším na jaro.

          0 0
    • jecnak  

      Test Safari.

      0 0
    • Internaut  

      Kofeinisti a kofeinistky vsech zemi spojme se. Zitra klasicke Podebrady a zpet. Srazy: a) 8:52:48 na pumpe v Celakovicich (cedule smer Mochov) b) Mochov hotel 9:00

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Budu tam 8:52:43 +/- 5:14 minut.

        0 0
      • jecnak  

        Kouzelnik se netvari, ale dorazi se mnou.

        0 0
        • blaf  

          Kouzelnici se posledni dobou moc nechce :)

          0 0
          • Medunka  

            To víš no :-) dnešní výmluvy:

            • deštíček
            • spánkový deficit
            • pobolívání v krčku
            • pečení a veření

            Takže teplý čaj, gritka a dopoledne v kuchyni .-) Nejsem Delkim, nebudu dělat chutě :-P

            0 0
            • blaf  

              to jsou teda laciny vymluvy, kdo to kdy videl, peceni a vareni? :)

              0 0
            • milmat  

              No, je celkem škoda, že už jsme tu delší dobu neměli gurmet okénko :-) Asi řepná konkurence.

              Já mám podobné příznaky a včera jsem vařil jako Kluci v akci.

              0 0
      • Internaut  

        Diky za spolecnost. Dobre to bylo. Dest v rozumnych mezi, ke konci me ten protivitr uz nebavil…

        0 0
      • Honzis  

        co zítřek – klasicky káva? Vítr jak sviň, ale snad bude sucho – nemám zástěrku :-)

        V neděli běžíme v českém brodu, kdybyste chtěl někdo přijet zafandit – http://triathloncb.ic.cz/…CVD-2014.pdf – v 11,01hod bude dobíhat vítěz.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Puvodne jsem mel chut jet Mseno a Koko, ale mel bych byt pred druhou zpatky. Tak asi kafe…

          0 0
          • jecnak  

            V 9 Mochov?

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              8.53 Benzina, 9 Mochov

              0 0
              • milmat  

                Právě jsem chtěl psát, že zítra kafe, ale vidím, že akce už běží. Takže zítra 8:53 benzina a pak 9:00 Mochov. Tempo mírné, přece jenom první akce po rýmečce. Eda má v plánu také vyrazit, ale potvrdí ráno dle aktuální kondice.

                0 0
        • blaf  

          kontrolni otazka, ma nekdo krom hrocha zasterku?

          nejspis prijedu…

          0 0
          • milmat  

            Já ještě ne, ale zítra snad nebude ani potřeba. Pršet za chvíli přestane a vítr to do rána usuší. Má foukat silněji od západu, takže snad bude zítra i sucho.

            0 0
            • blaf  

              ja taky jeste ne :)

              to bude paradni cesta do Mochova :/

              0 0
              • Honzis  

                ano – proti větru sám a v balíku po větru, ideální trénink :-) Pokud vstanu, tak budu v Mochově. Já už zástěrku měl, ale rozmočila se a tak jsem ji urval, navíc do toho uragánu se mi ani nic bastlit nechce.

                0 0
          • jecnak  

            Ja se hlasim.

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hrosi zasterka :-)

            Hroch prave dospravoval, zlomil si zadni blatnik pri vynaseni kola ze sklepa…

            0 0
          • blaf  

            Tak nakonec ne. Snad zítra.

            0 0
        • Internaut  

          Diky. Tam pohoda a zpet jeste vetsi. Ten vitr se predvedl slusne.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Vichr dul, ale kdyz nohy umdlevaly, mysl malomyslnela a rychlost na tachometru padala pod dvacet, na spici se objevila urostlá postava v cernem prilehavem odevu, a se zvolanim To BouCzech And Beyond! nastavila hrud vetru.

          Ano tusite spravne, byl to hrdina z rodu Supermana a Batmana- nas polabsky Kalašman!

          0 0
    • Internaut  

      Zitra (pokud se nezhorsi rymecka) jedu opet podebradske kafe. Na vic nez tam a zpet to nevidim.

      8.50 nadrazi Celakovice > 8.53 benzina smer Mochov > 9.00 Mochov hotel.

      0 0
      • milmat  

        Já se přidám na nádraží.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hroch taky

        0 0
      • blaf  

        jestli tam z Chlumce zvladnu dojet tak tam budu :) a kdyz tam nezvladnu dojet, tak prijedu aspon do Podebrad, a nebo ani to ne :) cekam mohutny odpor od Podebrad

        0 0
      • Reggie  

        právě jsem dorazil. Byl to trest za všechno zlé co jsem letos provedl.

        Příště až v 2015.

        0 0
        • milmat  

          Tak to je dobře. Dnes to bylo výživné a navíc nám chyběl mašínfíra Eda. Pánové díky!

          0 0
          • Honzis  

            v Brodě na běhu ideál podmínky – tam v grupě proti větru mírně do kopce a zpátky po větru lehce z kopce, navíc v lese nefoukalo vůbec, měli jste jet na Trubu :-)

            0 0
        • blaf  

          :)

          me to do Chlumce jelo dobre, jen jsem toho nemel dost, tak jsem to protahl za Chlumec a zpatky to byl teda opruz, ale nastesti jen kousek

          tak zas priste

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jo jo dneska to byl nacvik nevycnivani z davu :-)

          0 0
    • Mickey Mouse  

      Informace pro ty kdo by chteli zavitat na jih tak Voderadske Buciny uz zase bucejooo a dalsi opraveny most tentokrat pres Rokytku u Vojkova na trase Strasin-Tehov Travalo to ale, asi vanocni darek. Dnes jsem se schoval do lesu a kopcu Posazavi a nebylo to spatne.

      0 0
      • black.horse  

        tyjo, pecka, jsem na to furt koukal a nechápal co to tam vyrábí:-D

        0 0
      • milmat  

        No jestli bude foukat, tak se Po a u Út vydám také tím směrem.

        0 0
        • Honzis  

          dnešní cesta do práce byla nejpomalejší co pamatuju, ta vichřice od západu ráno v pět mezi č brodem a úvaly, to byl vskutku zážitek, co se nezapomíná :-)

          Na štědrý den to vidím na pořádnou kaši v kopcích, pokud by měl někdo zájem :-) Směr Mnichovice asi

          0 0
          • blaf  

            ty jsi sebevrah, naposled, kdyz takhle foukalo, tak jsem sotva vyjel za Podebrady, radej jsem to otocil a sel si zabehat

            na kopce to v st nevidim, max dve rychly ranni hodiny kolem Pod.

            0 0
    • karliner  

      Nechci se chlubit, ale západní sekce dnes vyrazila ve 14 členném pelotonu ;-)

      0 0
    • milmat  

      Zítra jedu s Edou Vánoční kafe do Poděbrad. Sraz 8:50 Čel. hl. nádraží, 8:53 benzina u Hrocha a pak tradičně 9:00 Mochov. Tempo vánoční, návrat do cca 12:00. Pokud se zítra neuvidíme, tak přeji pěkné Vánoce!

      0 0
      • blaf  

        prijdem s juniorem do Olivera

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja nejedu, mam spolecensky program.

        Dneska nevydrzel, odpoledne vzal jednici a vyrazil na nacvik yachtingu do Mecerize a Benatek. Docela to slo, jen z Predmeric se nejak blbe secet vitr s kopcem.

        Ta jednice bez blatniku ma neco do sebe, a louze jsou vyfoukane…

        0 0
        • Honzis  

          zítra taky plánuju kolo bez blatníků a kaši v kopcích, 25/12 bych odpo možná něco dal, 26/12 jedu v poledne na běh do Čáslavi.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ale moh bych na takove ranni kafe 25., pred velkorodinnym velkoobedem.

          0 0
      • jecnak  

        Take preji vsem krasne Vanoce. Ja se dneska svezl po vetru do Moravske Trebove a musim konstatovat, ze jeste ze jsme jeli na Praded po hlavni.

        0 0
        • Ice-goofy  

          Praded parada ;) Diky teto hore existujem ;) omlouvam se za prispevek do vasi sekce ..

          0 0
        • Internaut  

          Diky a take vsem preji klidne Vanoce.

          0 0
          • Honzis  

            Už zase fungují Bučiny, v lese ani nefoukalo! Nový asfalt skrz celé Chocerady, nikde nikdo, sucho – samá příjemná překvapení! až na ten vichr …

            0 0
            • Internaut  

              Já to vidím tak na 10–14 dní bez kola. Rýmečka se zvrhla… :(

              0 0
              • milmat  

                Tak nezapomeň si vyšlehat řepu a k tomu pravidelně pít ovocné nápoje. A jsi brzy fit. Pro ostatní to platí stejně, jako prevenci mohu jen doporučit.

                0 0
        • blaf  

          Taky preju vsem klidne Vanoce. Doufam, ze jsou vsechny manzelky seznameny s pravidlem N+1 a na kazdeho ceka nova jednice. A kdyz ne, tak aspon nove zaplety.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Zaplety asi ano, na jednici co rok to nevidim…

            Stedreho jezicha vsem.

            0 0
            • Medunka  

              Napsat Jeziskovi o mlynek na maso je nebezpecne :-) muzete ho ziskat i s naplni.

              Foto jen pro silne povahy.

              0 0
              • milmat  

                Já dostal naježen strojek na těstoviny, ale bez náplně :-)

                0 0
      • milmat  

        Díky Bóďovi za doprovod na dnešním vánočním kafe. Škoda, že jen do Sadské, sólo cesta zpět od Olivera byla peklo :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jel bys zitra, nejake peklo?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            9–12h, mam na mysli. Teda dopoledne, ne devitihodinovou vyjizdku.

            0 0
          • milmat  

            Jestli myslíš dnes (čtvrtek), tak ráno jedu směr Vysočina nach Poděbrady a pak Kolín atd. Start vidím na cca 10:00 (musím si sbalit a umýt kolo). Peklo snad už nebude..

            0 0
        • 2. Bóďa  

          Také díky. ;) Bohužel si 3 týdny zahálky vybraly svou daň a těch 42 km proti větru bylo zcela zničujících. Musel jsem i na chvíli zastavit, protože už jsem se neutáhnul ani na 36/25… :( Teď se odrazím ode dna :D a snad bude v novém roce lépe!

          Všem krásný zbytek Vánoc. ;)

          0 0
    • jecnak  

      V Belteme, na blate, narodil se…

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        To je zajimavy, kde to je?

        0 0
        • jecnak  

          Pamatnicek vyznamnych udalosti v Moravske Trebove u zamku u parkoviste. Asi to ma byt tvarem i takova reminiscence na stavbu tunelu na Hrebci.

          0 0
    • Honzis  

      Někdo zítra/neděle? Má být mrazivo, ale doufám bez větru a bez blatníků – kafe příp co třebas Svatbín?

      0 0
      • blaf  

        zitra nekam pojedu, s blatnikama a hlemyzdim tempem, tak nevim jestli by ses chtel pridat :), cil bude Chlumec n. C., vzhedem k mrazu, to ani nevidim na extra dlouho

        0 0
        • Honzis  

          pro mě by to znamenalo buď v 8,45–9h Pdy nebo 13,15–13,30h – abych byl aspoň na oběd doma.

          V po,út jdu do práce, na silvestra jsou i mimořádné tipy – Silvestrák 3km běh v Kolíně od 10,30hod příp. /…kat_2014.pdf – to máte „za barákem“.

          0 0
          • blaf  

            tak nakonec pojedu do Chlumce autem, takze jedu Pod. – Pod., muzu dopoledne, tak na 2.5 az 3hod? trasu zatim neplanuju, kdybys chtel, tak se muzem nekde sejit, kolem 8:30 – 9:00, ale jak jsem psal, fakt pomaly tempo, 25 – 27 kmph

            0 0
            • Honzis  

              kdyžtak ti ráno do 8,30h napíšu a setkali bychom se u Tesca v poděbradech. Když nic, tak chrápu nebo jedu kopce :-)

              0 0
              • blaf  

                ok :)

                btw za Chlumcem to je pekna klouzacka, v Podebradech dobry, snad to tak zustane…

                0 0
                • Honzis  

                  Dobře, předběžně 9hod u tesca, ráno potvrdím a jel bych sokoleč-pečky-poříčany + dle nálady

                  0 0
      • milmat  

        Já jsem celý víkend na Moravě, ale pak jsem zpět a mám dovolenou. Takže co pondělí?

        0 0
        • Medunka  

          Na Moravě blaze, nový asfalt mezi Luhačovicemi a Vizovicemi luxus, ale do Toušeně, ten kruhák na Slavičín?

          0 0
        • jecnak  

          Luhacovice – Vizovice novy asfalt – doporucuju.

          0 0
          • jecnak  

            Nez napisu, priste se podivam, jestli me nekdo nepredebehl. Kazdopadne v Luhacovicich muzes zajet na Ottovku doplnit siru, zelezo a ionty.

            0 0
            • blaf  

              Nez napisu, priste se podivam, jestli me nekdo nepredebehl

              a to urcite sedite vedle sebe, ze? :)

              0 0
            • milmat  

              Kolo čeká na Vysočině kvůli nedělní návštěvě vily Tugendhat v Brně. Ale Luhačovice – Vizovice určité dám příště.

              0 0
              • Medunka  

                Kdy jste zajišťovali lístky na prohlídku? Na začátku prosince byly termíny až na březen.

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ona Volmanova vila v Celakovicich je taky pozoruhodny barak, co si pamatuju z doby pred deseti lety, kdy uz volne chatrala, ale jeste tam byly zbytky puvodniho mobiliare a zarizeni… Bohuzel jsem nestih letosni predvolebni prohlidku, jak to tam obnovili.

                0 0
            • milmat  

              Díky za tip. Pro jistotu sem tam se podívám i do zásadního vlákna o červené řepě. To abych věděl, jestli něco nejím, nepiji a/nebo nedělám blbě :-)

              0 0
      • blaf  

        je libo ledovou trist? mrazivo teda bylo, bez vetru nebylo, ale aspon svitilo slunce

        dik za spolecnost

        0 0
        • Honzis  

          moje Zéfal Artica vydržela, tříšť jen v náústku, ten vichr fakt prudil, jsem rád, že jsem doma rozmrznul – hlavně ruce a dokonce i prsty u nohou, což je u mě co říct. No zítra to na žádné velké akce nevidím.

          0 0
          • blaf  

            ja zitra asi na kolo kaslu, zmrzly ruce a nohy mi za to nestoji, radeji dam beh, to mi da vic nez mrznout dve hodiny na kole

            0 0
    • milmat  

      Tak nevím, jestli budu čekat ještě na Kalaše. Sice není fluo, ale krteček je krteček:

      http://www.aliexpress.com/…8772811.html

      0 0
    • jecnak  

      V Kokorine sice –6C, ale vsechno krasne umrzle a sjizdne i kdtz nejaky ten polet taky byl. Bohuzel pro iPhone porad moc velke vedro. Nakonec jsme jeste navstivili vyprodej Ikea.

      0 0
    • Internaut  

      Zitra kafe v Podebradech. Sraz v 9.00 v Mochove.

      0 0
      • Honzis  

        já dnes chrápal a počkal si na odpo, na sluníčko, nicméně severáček a –4C taky nic moc. Nedal jsem ani 2hod

        0 0
    • milmat  

      Dnes jsem si nechal v Brně vyšlehat řepu s jablkem a večer běhám o 22s/km rychleji. Něco na té řepě bude :-)

      0 0
    • milmat  

      Nějaké plány na Silvestra a Nový rok? Já bych dal bike a pozítří snad i kafe v Poděbradech. Dle počasí.

      0 0
      • jecnak  

        Jel bych klidne zas bika jako dnes. Na silnicku mi to prijde sebevrazda, jelikoz na vetsine silnic 2. a nizsi tridy jsou jen vyjete koleje. Uvazujem ale i o celem dnu v Kokorine. Tam by se asi dalo i bruslit.

        0 0
      • Honzis  

        já dle aktuál situace, nicméně zítřek jsou běhy – já Kolín + připomínám tu podvečerní Lysou n/L.

        Nový rok uvidím, silnička pokud půjde jinak nasadím blatníky na bika. Momentálně je v nic moc stavu i I.třída Pha – Kolín …

        0 0
      • jecnak  

        Tak v 10 v Brandyse na moste?

        0 0
        • milmat  

          Zavolejme si v 8:00, jakou variantu dáme.

          0 0
          • Medunka  

            Varianta byla dobrá. Aspoň jsem ukončila rok stylově s hezkým číslem 5.001,62km. Do Nového roku žádné pumpičky do výpletu a pokud se tam nějaká ocitne, tak s ní řádně zatočit a bojovat :-)

            Oceňuji nový navigační systém, které hlasí segmenty.

            Oceňuji také Edův přístup k dietě a smysl pro humor Edy Jr.

            Jinak pozvánka na film Velký šéf http://www.youtube.com/watch…

            0 0
      • Honzis  

        Blatníky na biku nasazeny, ráno buď novoroční vyjížďka s Pečáky nebo počkám na odpo na lepší počasí – v jednání i běh, takže bych to viděl až na kafe v neděli (snad).

        0 0
    • milmat  

      Tak dnes jsem s Ječňákem zahájil novou sezónu – kafe v Poděbradech fungovalo skvěle. Zároveň jsem (no, spíš Tomáš) otestoval zástěrky (co Blafe, už máš? :-). Zítra bohužel nic nedám, protože jedu na otočku do Brna. Možná něco menšího odpoledne.

      0 0
      • jecnak  

        Zasterka fungovala dobre, muzu potvrdit. Zitra asi take nic, 3×240min mi za posledni 3 dny stacilo.

        0 0
      • blaf  

        z ceho jsi ji udelal? jeste nemam :) bohuzel jsem posledni tyden ani nebyl na kole :(

        0 0
        • milmat  

          Já jsem koupil tuším v Kaufláči obal na dokumenty a použil oboustrannou pásku, kterou jsem už lepil mobil na Garmin držák. Pokud chceš, tak si můžeš ode mne odstřihnout jak folii, tak pásku (já si chci nechat něco na případné ztráty – pokud by to někde upadlo :-). S tou páskou se uvidí, jak dlouho to přežije. Další stupeň pak bude mechanické uchycení – díry, zdrhovací páska. Detail na přiložených foto. Práce na cca 30 minut.

          0 0
          • blaf  

            super, to vypada dobre, oboustranku mame, nejaky desky splasim

            0 0
    • Internaut  

      V sobotu jedeme s Milosem na kafe do Podebrad. Sraz v 8.50 nadrazi Celakovice a 9.00 v Mochove.

      0 0
      • blaf  

        pry ma byt naledi tak bacha, ja nejspis vyjedu az pozdeji, mozna se s vami svezu z Olivera na zapad, kdyztak zavolam

        0 0
      • Internaut  

        Diky za spolecnost. Cesta zpet byla vyzivna…

        0 0
        • milmat  

          Také díky. Čím dál víc se těším až nebude mokro, zima a foukat :-)

          0 0
        • blaf  

          odpoledne uz to slo, jen useky Straky – Milovice a Milovice – Lysa (bocak) byly narocny

          zitra na bezky nejspis kaslem, tak bych se na kafe pridal, snad tu nenasnezi

          0 0
      • jecnak  

        To byl sakra dlouhy kopec zpet. Diky panove.

        0 0
    • Internaut  

      V nedeli (pokud v noci nenasnezi ci nenaprsi a zmrzne) jedu na kafe do Podebrad.

      P.S. Sraz v 8.50 nadrazi Celakovice a 9.00 v Mochove.

      0 0
      • Honzis  

        Ok, budeme potvrzovat ráno, neb mrholí a radar nevypadá dobře.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        8.54 u pumpy.

        0 0
      • jecnak  

        9h Mochov.

        0 0
      • blaf  

        10h Oliver

        0 0
        • Honzis  

          teď jsem vstal, mochov nestíhám, buď cestou nebo u Olivera, pokud nezačne pršet.

          0 0
      • Internaut  

        Diky za spolecnost. Na konci jsem toho mel plne kozacky.

        0 0
        • Honzis  

          mě překvapilo, že jsme od Poděbrad na tom vichru vlastně jeli furt 30 :-) se pak nediv, že to na špici při horním úchopu bolí :-D Takhle zprasený kolo jsem dlouho neměl, z hlávka mi vytekl rez s bahnem o špalkách nemluvě.

          0 0
        • milmat  

          Pěkné to bylo, díky :-)

          Edo, v příloze zasílám posed do větru.

          Hrochu, díky za perník (neplést s tím jiným perníkem)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Od ty doby co Eda s Milosem jezdi do prace drahou, tak expres neceka, jako žaponsky shinkanzen odjizdi na vterinu presne- takze dneska letmy start do plne kase.

          Ta tecka na konec, co mi na zacatku Celakovic pripadala jako dobry napad, mi uz na jejich konci prisla jako hodne velky omyl. Jako kdybych nevedel ze na zaver prijde jako vzdy Milosova drtiva spice.

          Nejsussi to dneska bylo za Jecnakem- Miss Zasterka putuje do Pocernic :-).

          Diky panove.

          0 0
          • Internaut  

            Trochu Te opravim – odjizdelo se podle ceskych drah – s 3 minutovym zpozdenim.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              V Mochove jste hlasili, 9:01, jedem! Oho, tak to si gratuluju k neobycejnemu vykonu, 3 km za 3:30, avg peknych 51.4 kmph, to by byl dustojny sektor, mit nejaky stravostroj :-)

              0 0
              • Internaut  

                Doplnim. Pri Tve teorii s odjezdem na cas 8.54 bychom 2.4km coz je vzdalenost dle google jeli prumerem 20.5kmh (v Mochove jsme byli po 9.01).

                Moje teori s odjezdem v 8.57 dava pri case 4.5min prumer 32. Coz mi s tim sjezdem, kde mazeme 45–50 dava smysl. A cas mam snad na gps dobry…

                Jinak je pro me cas odjezdu putna. Prizpusobim se. Priste dame klidne 8.58.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Hm tak v 8.57 jsme tam nebyli ani jeden, podle tvy gps. Priste postavim kocky do late, aby mi neschovavaly rukavice atd. U kafe proberem kdo je zly a kdo je jen presny a prisny ;-)

                  0 0
                  • Internaut  

                    :) V neděli je to pozdě – rozjedeme tu kauzu už teď!

                    Nazůmoval jsem si úsek na stravě a má 2,4km a jízda trvala 4m19s – viz obr. V Mochově jsme na gps viděl čas 9:01 (sekundy na homepage standardně nevidím). Po odečtení doby jízdy jsem od benziny tedy odjížděl v časovém okně 8:56:41 až 8:57:40. Já tedy opět tvrdím, že jsem tam v 8:57 byl. Ale je to jen má teorie.

                    Abych Ti zachoval možnost remizovat – připravil jsem ještě alternativní obrázek č. 2 podporující Tvou „nečekací“ teorii = odjezd v 8:54.

                    P.S. Já si nezačal :)

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Vcera vecer jsem provedl dukladny a presny rozbor tvoji GPS a napsal pripevek trombonoveho rozsahu, ze ktereho jasne vyplynulo ze jsi tam v 8.57.00 byl se zanedbatelnou prevdepodobnosti 21.6% a ze jsi time-nazi. A pak jsem ho odeslal a on se do tousene nenahral!

                      Znova uz to psat nebudu, musis mi verit.

                      :-)

                      0 0
                      • jecnak  

                        Musim zpetne ocenit tvou mnemotechnickou pomucku. Funguje bezvadne. Slovni spojeni:„Do Tousene“, pouzivam nyni mohem casteji.

                        0 0
                        • Internaut  

                          Ale varianta „Toušň“ se šíří – psali to na Nově a píšou to i na senátním webu

                          Dávám tomu rok maximálně dva…

                          0 0
                          • jecnak  

                            Spis jsem chtel ocenit Hrochovu vynalezavost jak si zachovat dusevni zdravi a nebyt pritom vulgarni ;-)

                            0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            Jazykova kultura upada, jazyk se zjednodusuje.. A az to rekne v projevu president, tak uz to bude uplne v.. tousni.

                            0 0
                            • jakub_kencl  

                              To je samá kudla sem, kudla tam… už i v pohádkách to používají :-)

                              0 0
                              • karliner  

                                Já jsem hlavně rád, že ve víkendových silnicích praha-východ se řeší jako ve snad posledním vláknu na BF řeší jen to, k čemu je založeno a nikdo v něm neřeší off-topic píčoviny :-)))

                                0 0
          • jecnak  

            Jsem rad ze se me vypocty prumerne hmotnosti odletujici kapky vody a obvykle trajektorie aplikovane na zadni flexibilni zadrzny system se setkaly s pozitivnim ohlasem.

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Hlasim ze jsem zpet z horskeho soustredeni a jel bych zitra kompenzacni kafe. Nekdo dalsi na 9h?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        nojo zase byl rychlejsi.

        0 0
      • jecnak  

        Dneska v Koko. Na Podhradske tuni jsme zkusili nejezditelny dvojak a pak se presunuly na travni rybnicek nad Raj, kde byl sice taky dvojak, ale zdaleka ne vsude. Na druhou stranu ho bylo dost na to, abych zjistil ze preslapovat na nem nejde a kolenem diru do ledu neudelas.

        0 0
        • jecnak  

          Jo a Machac je dost plny na jezdeni (po obvodu ubylo tak 20m vic ne), ale musi trochu naprset a natat, protoze aktualni stav jsou vsude zmrzle stopy od lidi.

          0 0
      • milmat  

        Musíš si to pořád refreshovat, jestli ti to tam nepíše Eda :-)

        Zítra to asi půjde, přeháňky se nám vyhýbají. Ale nazpátek to bude zase peklo: 20–45 km/h ksichťák.

        0 0
    • milmat  

      Na víkend se opět naskýtá možnost tréninků dlouhých kopců. Viz. jedno z doporučení – Top 10 Ways To Improve Your Fitness: http://youtu.be/25NrHvxNxgw

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ano. Letos bude cerny.

        0 0
      • Honzis  

        v neděli na kafi rozdávání řetězů, pokud nebude extra hnusně, to byste si museli přijet ke mně domů. Příp můžeme cestu zpět vzít zajížďkou přes sokoleč a dobřichov, ne?

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hroch mimo provoz, s bolavou packou docasne neschopen. Preji svezi vanek na tvari ;-)

        0 0
        • Medunka  

          :-) já na zítra uděluji Ječňákovi status slaměného vdovce

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            ted teda fakt nevim co tim chces naznacit, ani nevim jestli to chci vedet :-)

            0 0
            • Medunka  

              že si může hrát na strojvůdce

              0 0
              • blaf  

                masina Internaut rizena masinfirou jecnakem, jeste k tomu podporena 70km/h vetrem do zad? no fuj

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  no myslim ze vic bude bolet masina Internaut s Jecnakfirou 32km/h se 70 km/h vetrem do ksichtu…

                  Nemel bych vam do toho kecat, ale Mseno mate po vetru zpatky a slecny jako bonus.

                  0 0
        • Internaut  

          Přeju rychlé srůstání.

          0 0
      • blaf  

        zitra to vypada na jarni pocasi, co planujete?

        0 0
        • blaf  

          Hmmm, tak jsem vylezl ven a malem mě to odfouklo. Tak zítra teda nevím.

          0 0
          • jecnak  

            Ja jel oklikou z prace s baglem na zadech a vlal jsem pekne. Kdybych mel dospely kliky, jel bych na malou pilu.

            0 0
            • milmat  

              Zítra KOM na Poděbrady a peklo zpět. Mne to také pěkně brzdilo teď na pěší cestě na Masaryčku. Akce řetězy budou zítra?

              0 0
            • blaf  

              ja mam kliky detsky a stejne jezdim malou :)

              0 0
    • Internaut  

      Dnes to byl slusny test raimemu. Bez ztraty kyticky – jen me to vic jak hodinu nebavilo…

      0 0
      • blaf  

        Dnes to byl taky slusny test rainmemu. Az na to, ze jsem rainmem nemel a kyticek se ztratilo hned nekolik. Bunda Mavic durch po 15min., budiz ji omluvou, ze nema byt vodeodolna. Nove gate Rogelli (pry 5m (pod)vodni sloupec) durch snad driv nez bunda. V GTX tretrach mokro, ale nevim jestli mi tam nateklo vrchem nebo jinudy. Vlnene ponozky nehrejou ani suche, ani mokre. Predni Crud na prd, vsechna voda strika pred kolo a lita to na nohy. Tuning ala jecnak nutnosti. Nastesti aspon hlava zustala v suchu, navlek na helme nezklamal.

        0 0
        • milmat  

          No, já si byl večer zaběhat. Nejprve sucho, pak kapky a v půlce pěkný déšť vítr. Oblečení promokavé, ale při běhu je člověku teplo. Po doběhnutí pršet přestalo :-)

          0 0
    • Internaut  

      Zitra podebradske kafe. Tam a zpet. Sraz v Mochove v 9h resp. Celakovice nadrazi v 8.50.

      0 0
      • blaf  

        dopoledne musim byt v pohotovosti, takze s vama zajdu jen na kafe, kdyz nezaveli povinosti, a na cestu zpet vam preju dobrou chut

        0 0
      • jecnak  

        Nedorazim (necekejte uz radsi ani nepisu). Dam si Mseno svym tempem.

        0 0
        • milmat  

          Škoda, tak v neděli.

          0 0
        • jecnak  

          Dneska to bylo vyzivne. Ficelo tak, ze jsem prisel o zadni cast blatniku. Prejdu docasne na mkI.

          0 0
      • milmat  

        Dnes to bylo smutné. Nejprve nám dal košem Ječňák a celé to vyvrcholilo u Vočka, kde jsme na Stravě neměli co analyzovat :-) Už se těším na neděli, prý bude foukat ještě víc.

        0 0
        • Honzis  

          zatím to vypadá nadějně, že se přechodně na dopo vítr uklidní, ale já budu potvrzovat až ráno, neb se nabízí varianta čumět u bedny na Jizerskou :-) Dnes jsem i při běhu využil háku, bohužel po 1,5km se vběhlo do lesa a já si hned vystoupil :-D Pokud nebudete moc protahovat, tak bychom mohli řetězy předat u mě doma, ale 4ks v dresu se taky uvezou.

          0 0
    • tromboonen  

      Ted nevim jestli ten krtecek byl tady nebo nekde jinde, ale videl jsi tohle Hrochu?

      http://www.aliexpress.com/…9593839.html

      0 0
    • Internaut  

      Zítra jedeme s Milošem labskou planinou na poděbradské kafe. Sraz je v 9.00 v Mochově či v 8.50 v ČelEj u nádraží.

      0 0
      • Honzis  

        ok, vyjíždím, ale tempo „rozumné“, prosím!

        0 0
      • Honzis  

        pánové díky, bylo to náročné a nezáviděl jsem vám „přesun ku Praze“. Pro jistotu jsem připravil speciální regenerační elixír a čekám ihned zvýšení výkonnosti o 1,62% :-)

        0 0
        • milmat  

          Cesta zpět byla náročná, ale pro mne byl horší ten úsek do Peček, kde jsme ztratili Edu bez drátu. Na nadjezdu před Sadskou mi ulétla zástěrka (černý víkend pro blatníky a zástěrky). Pak už jsme zvolnili na 25 a to šlo už dobře.

          0 0
        • milmat  

          BTW: určitě tam nemáš řepu, to by přidalo minimálně 20–30%. Co to vlastně je?

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ja taky pracuju na diete, treba vcerejsi vecere:

          (P.S. pouzivame specialni bezchlorovou mineraly obohacenou polskou Sol drogowu z kamieniami)

          0 0
          • Medunka  

            Ehm, slabota :-)

            Záludná otázka. Která sklenička je Ječňáka?

            Ta tajemná síla nám dává možnost pohybovat se v 90stupňovém sklonu.

            0 0
            • Pavel  

              Ta třetí? :)

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Aha, tak tohle a steak z panenky…tak uz je mi jasna ta Jecnakova nadprirozena sila, jen jsem si nevsim nikdy tech spicatych zubu. Kde shanite ty neposkvrnene panny, v tehle dobe?

              je taky dobre vedet ze Jecnak se da zastavit jasanovym kolikem do vypletu :-)

              0 0
              • jecnak  

                Nemyslel jsi spis steak z pannenky?

                0 0
              • milmat  

                Některým stačí kostky v Pečkách a také je zastaví výplet. Ale Ječňáka ne, na toho bude platit asi jen ten jasanový kolík :-)

                0 0
      • Internaut  

        Dobré to bylo. Těšil jsem se na cestu zpět, ale drát byl proti :)

        Dnes to bylo horší než včera – dnes to byl vítr 3. kategorie po celou dob – včera jen místy (1 = horní úchop, 2 = za páky, 3 = oblouky).

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Pry byl dnes takovy vichr, ze se ti oprel o magnet ve vypletu a pretrhlo to drat ?!

          0 0
        • jecnak  

          Prislo mi to jako vcera, ale noham se uz tak nechtelo. Kazdopadne velmi prijemne.

          0 0
        • milmat  

          4. stupeň = odvoz autem…

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            to bylo osklive…

            0 0
            • milmat  

              To spíše bylo na mne, protože ta cesta k Honzisovi byla pro mne naprosto smrt a v duchu jsem uvažoval, jestli není lepší jet zpátky vlakem… To že nám odpadla jedna mašina/Eda, bylo ještě horší.

              0 0
              • Medunka  

                Jakože Ječňáka už neměl kdo držět za otěže a napálil to?

                0 0
                • milmat  

                  Ten je v klídku, jen mne lehce peskuje za porouchaný tempomat :-) Začátek z kafe držel Eda a Honzis. Nechápu, jak v tom větru mohli jet 30. Já měl problémy i v háku :-)

                  Nazpět jsme jeli sami s Ječňákem a ten mi cestou vysvětlil, že kontinuálních 25 bude OK (namísto kolísání). A měl pravdu! Z Kérska to bylo už good.

                  0 0
        • raptorak  

          Ahoj všici! Jen dotaz, vidím, že jste z Polabí, tak se chci zeptat- jezdíte na bike na Semickou hůru? Prý by tam měly být nějaké traily, je to pravda?

          0 0
    • jecnak  

      Panove, v sobotu jsem pryc, ale co tak v nedeli jet neco delsiho. Treba jet na Jested.

      0 0
      • milmat  

        Pokud nebude sněžit/pršet, jsem pro.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        :-( stale mimo provoz.

        0 0
      • Reggie  

        no ty kráso, 250km v lednu to je dobrá frajeřina. Sice jsem si naordinoval zimní přestávku ale popřemýšlím.

        0 0
        • jecnak  

          Z Cernaku nejkratsi cestou, kterou take pojedeme, je to necele dvoukilo.

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          To víš, tady platí: těžko na cvičišti lehko na bojišti. A pro nás ostatní: lehko na cvičišti, smrt v boji ;-)

          0 0
      • Honzis  

        bude plán i pro „normální lidi“? Já jsem po dnešním 21,5km běhu Vlašim – Blaník – Vlašim jaksi „na sra*ky“ a zítra bych dal jen něco klidného, do deště nevyjíždím.

        0 0
      • jecnak  

        Tak zitra rano v 8 v Brandyse u plavebni komory – na moste. Snad pujde vyjet az nahoru.

        0 0
        • milmat  

          Ok, mám z toho respekt, tak uvidíme. Mám nafoukáno, namazaný řetěz, blikačka se nabíjí. Co někdo další, přidá se? Radime?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Docela vam zavidim, enjoy.

            0 0
          • Reggie  

            ne, teď jsme přišli z oslavy narozenin a ani počasí mě moc nepřesvědčuje, pokračuji v zimním odpočinku

            0 0
          • jecnak  

            Tak pocasi prijemne prekvapilo. Co dat pristi vikend repete? :-)

            0 0
            • Internaut  

              Hlavně napiš, že to bylo skvělý a něco o odtahu ať má Mr. Glosa radost.

              0 0
            • milmat  

              Já jsem opět pro, ideálně v sobotu. Uvidíme, jak se vyvine počasí

              0 0
              • McBlacky  

                moc nevim co by muselo být za počasí, abyste nejeli. Protože dneska bylo objektivně hnusně :)

                0 0
                • celevra  

                  řekl bych, že dneska bylo dobře v Polabí, na samotce 4hodiny a super, hlavně bezvětří!

                  0 0
        • McBlacky  

          Jested here :)

          Uz alespon prestali padat hovna…

          0 0
    • milmat  

      BTW: řepa potvrzena i na CGN: http://youtu.be/TsHeo0X9xCQ

      :-)

      0 0
    • Internaut  

      Mel jsem nejaky rymeckovy comeback a na Jested to bohuzel nedam. Zitra jedu klasicke kafe. Sraz pro zajemce v 9.00 v Mochove.

      0 0
    • Medunka  

      bez komentáře

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Pěkná fotka, kterou kazí to logo vlevo nahoře a divnej text uprostřed :-)

        0 0
    • milmat  

      V sobotu jedeme s Edou a Hrochem na kafe do Poděbrad. Start Čela nádraží 8:50, benzina 8:52 a Mochov 9:00. Tempo klidné, ale to už všichni znáte :-)

      0 0
    • Internaut  

      Zítra se jede poděbradské kafe. Mochov v 9h (pumpa ČelEj v 8.53).

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Dneska byl opravdu bezva den na kolo :-)

      0 0
      • jaja01  

        tak to ja mel dnes bilo ;-)

        0 0
      • Medunka  

        Ideální terén na silničku :-)

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Samozřejmě, Voděradský bučiny – tam se jezdí blaze na žiletce. Jen zrovna když jsem to fotil, tak začala hustě padat taková zmrzlá krupice :-))

          0 0
    • jecnak  

      Co dat zitra Koko se zastavkou ve Msene?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Out, jedem na vikend na jezky do Krusnych.

        0 0
      • Honzis  

        já jsem na běhu v Krčáku, v neděli max rychlé kafe, chci se dívat na cyklokros.

        0 0
        • blaf  

          nic jako pomale kafe neexistuje, takze bud v klidu, cx stihnes :)

          0 0
          • Medunka  

            Já si dám v neděli pomalé kafe, čoko muffina a vanilkovou zmrzlinu a k tomu CX.

            0 0
      • milmat  

        Já jsem pro, jen bych jel raději směr Sázava – nejprve proti větru a pak zpět po větru. Celkem okolo 100 km s pozdním obědem doma u CX.

        0 0
        • Honzis  

          v naklikané trase na stravě máš úsek škvorec – dobročovice a to je šílený tankodrom, jeď normál po hlavní směr říčany.

          0 0
        • jecnak  

          Jj. V 9 Mochov. Snad to dam, respektive snad to da kolo. Zadni ma vuli. Hroznej kram.

          0 0
        • jecnak  

          Nazpet to byl tedy mordor. Cesta tam byla ale prijemna.

          0 0
          • milmat  

            Přesně tak, zpět to byla klasika s vichrem a sněhem. Měl jsem toho tak akorát. Zpět přes Zápy fouklo do zad, tak to zase šlo. Díky.

            0 0
    • milmat  

      Nějaký zájemce na nedělní kafé?

      0 0
      • blaf  

        posledni tri dny vetru mi stacily, takze zitra jedu autem na pomale kafe do Kavarny u Medunky :)

        0 0
      • Honzis  

        vzhledem ke škrábání v krku jsem dnes běh sabotoval, nasadil čajíčky a zkusil odpo vyjet. snad budu ráno v pohodě a přidám se.

        0 0
        • milmat  

          Ok, tak sraz v 9:00 Mochov. BTW: dnes jsme jeli kousek od tebe a chtěli tě zkontrolovat :-)

          0 0
          • Honzis  

            za chvíli vyjíždím, ale fakt jen krátké kafe

            0 0
            • milmat  

              Jj, já dnes také spěchám na oběd (musím vyrobit těstoviny), takže to bude kratší než obvykle :-)

              0 0
              • Honzis  

                jo, bylo to krátké tak akorát :-) máme několik segmentů KOM 2015, příště bude co probrat! Jo a epesní schwarzwald dnes, fakt jsem si pochutnal.

                0 0
                • Internaut  

                  Segmenty supr. Odtah supr. Prostě supr.

                  0 0
                  • Internaut  

                    Mimochodem, u Vočka rozjeli Pivní ligu – vítězný tým dostane pohár a 3000 CZK.

                    0 0
                  • milmat  

                    Také díky za společnost a odtah, segmenty blbý, nějak zahaprovala aplikace po restartu mobilu na kafe. A to jsme se moc nešetřili :-) Ještě si cvičně zajedu na pivo do Kounic.

                    0 0
                    • Honzis  

                      já říkal blafovi, že by si to dneska užil! před Lysou se objevilo slunce, tak bylo třeba navnadit nohy na jarní tempo :-) Vypadá, že tempo mělo pozitivní vliv i na můj krk.

                      0 0
                    • milmat  

                      :-) Te „dvoufázový“ tréning má něco do sebe…

                      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Dnes konečně slušně…

      0 0
    • 01carbon  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Internaut  

      Zítra jedu klasickou poděbradskou kávu. Pro zájemce sraz v 9.00 Mochov nebo 8.50 nádraží ČelEj.

      0 0
      • milmat  

        Já s kafem počítám :-) Uvidíme, jak zbytek zájezdu z Rokytnice, ale snad dorazí také.

        0 0
      • jecnak  

        Pokud nebude extra hnusne, dorazim.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja taky, zkusim naskocit do expresu u pumpy.

        Slusny brusleni je daleko, a ma se zmenit pocasi.

        Dneska za Treboni luxusni pocasi i ledy, 45km, 12+ rybniku, 75% vypravy vykoupano, priceless.

        0 0
        • milmat  

          Tak to bude pěkné téma na zítřejší kafe.

          0 0
            • jecnak  

              Hezke. Ja dnesk prece jen vyrazil na hodinku a pul na kolo a bylo to teda hodne vyzivne. Jinak rybnik – koupaliste v Hornich Pocernicich je bez obav bruslitelny. Dnes vecer jsme se tam s Jitkou sklouzli.

              0 0
              • Honzis  

                já to ráno vzdal, odpo furt váhal, nakonec jen do Nymburka a zpět, silnice skoro suché, ale brutál vítr a pár nebezpečných míst se sněho-ledem. Ještě, že jsme jeli do Rokytnice včera!!!

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Pry dneska pekne brusleni na Hracholuskach u Plzne, viz web brusleni. Bohuzel se mi od soboty pekne rozlezela narazena zebirka, tak to o vikendu vzdavam.

                0 0
            • milmat  

              A kdo se nekoupal? Jana? My tam jezdíme na kola, také moc pěkné.

              0 0
    • jecnak  

      Rovnou to nabonzuju, at se nema na co vymlouvat. *6.2.2015 50cm 7,9kg.

      0 0
      • jecnak  

        Hned po sestaveni…

        0 0
        • Honzis  

          si nedáš pokoj s těma omotávkama :-) váha super!

          0 0
          • jecnak  

            Bohuzel barvu jsme netrefili. Ale maji jeste svetlejsi modrou, tak priste. Vaha se zavodnima kolama a na Rivalu, takze jsou urcite dost velky rezervy.

            0 0
        • milmat  

          Pěkný kousek, gratuluji.

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Pěkný !

          Co na to říká počítač ?

          0 0
        • treatt  

          To jsou bajkový wétébéčka, nebo už ta jejich cx novinka? Jinak moc pěkný, to muselo být doma radosti :)

          0 0
      • Pavel  

        Rodič(ka) v pořádku?

        0 0
        • jecnak  

          Ano a rikala, ze vetsi dvojce – kluk – je jeste na ceste. Sobecky priznavam, ze na nej se tesim vic.

          0 0
          • Pavel  

            Tak ať se oběma daří!

            0 0
      • Internaut  

        Gratuluju. A to se teprve vcera odhackovala…

        0 0
    • blaf  

      Better than Castelli Gabba? Wet weather racing jackets on test

      Nemaj tam Kalase, tak to neni uplne objektivni. Dnes mi dorazi nova Gabba, jsem zvedav jestli to bude stejnej propadak jako ta predchozi… A uz aby tu byl Kalas na srovnani.

      0 0
    • Honzis  

      Co víkend, nejel by ještě někdo sjezdovky? Počasí vypadá nadějně a kola bude ještě dost :-)

      0 0
      • blaf  

        v sobotu jedu na tyden do Harrachova, tak v nedeli prijedte :) nebo na bezky

        0 0
        • milmat  

          My teď jezdíme na kafe na Dvoračky :-) Užívejte.

          BTW: na Stravě jsem to naklikal a je to přes Kozákov cca 250 km: http://www.strava.com/routes/1426284

          Ještě zjistím od souseda, která cesta nahoru bude lepší a jestli je to dovoleno na kole…

          0 0
          • jecnak  

            Proc to nevzit i pres Jested?

            0 0
          • Honzis  

            obávám se, že z Rezku to na silničku není a ten Kozákov se mi zdá už zbytečný. Asfalt je od hotelu Starý Mlýn co se pamatuju a od Harrachova z autobusáku, ale to jsem šel někdy před 10lety po svých. Nicméně času dost to vyladit, tohle není výlet na duben :-)

            0 0
            • treatt  

              Proč by to nebylo z Rezku na silničku? Z obou stran je tam pěkný asfalt..

              0 0
              • jecnak  

                Z Rezku na Dvoracky?

                0 0
                • McBlacky  

                  ale po žlutý by to jet snad šlo, jestli to je to co myslím.

                  0 0
                  • Medunka  

                    Tak na CX určitě

                    http://www.google.cz/…91.62t/data=

                    0 0
                    • jecnak  

                      Zas kdyz uz ty behaci kola mame, vid?

                      0 0
                    • McBlacky  

                      ten link mi nejde :/

                      0 0
                      • Medunka  

                        BF konverze odkazů

                        Na Street View je poznat odbočka žluté z asfaltky do „lesa“, na 50.7120033N, 15.5070894E

                        Tam to sice moc zle nevypadá, ale o fous dál ten luxus končí.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          já šel jednou v noci z Dvoraček tím směrem a mám pocit, že tam byl asfalt, sice nic moc (asi jako z Janovy hory na Rovinku) ale dalo by se to. Měl jsem za to, že to byla žlutá. Až na Rezek až se nešlo, pak to vedlo lesem mimo (na další kontrolu)

                          0 0
                          • Medunka  

                            Prostě to není cesta, kterou by si člověk na silničce užil a neměl strach o kolo.

                            I když po letošní zimě to bude podobné i kolem Phy.

                            0 0
                            • McBlacky  

                              mi jde o to, jestli se to dá využít jako spojka. Pomocí podobných vychytávek se dá v horách objevit nová trasa, bez nutnosti klesat pokaždé do údolí. Ale je fakt, že někdy takové pokusy končí CX až XC vložkou :)

                              0 0
                  • Honzis  

                    jo, je to žlutá, každoročně tudy sbíháme po závodě Rokytnice – Dvoračky, je tam pár hrubých úseků a místy jistě 12–15% + vlny na asfaltu, občas odvodňovací žlábek atd, ale šlo by to. Dolů žádná hitparáda – bohužel si už nevybavuju, jaká je ta spojka do Harrachova.

                    0 0
                • treatt  

                  Špatně jsem se na to podíval, mea culpa. Mno z Rokytnice je podle všeho asfalt, i když s odvodňovacími strouhami, takže takový několik km dlouhý Kantýňák :)

                  0 0
      • milmat  

        Já určitě ne, ještě jedu na týden do Rakouska, takže tento rok mám celkem dnů na lyžích více než jindy :-)

        Jinak v sobotu budu strašit asi na brigádě v lese. V neděli bych mohl dát kafe, ale ještě nevím, odkud budu vyrážet (možná z Vysočiny).

        0 0
        • Medunka  

          A já bych se v neděli mohla ukázat u Vočka s Plyšboo

          0 0
          • milmat  

            Tak to beru jako závazek a těším se :-)

            Já se pokusím vylovit ty kladky a vzít je s sebou.

            0 0
          • jecnak  

            Jak u Vocka? Snad v Podebradech.

            0 0
            • Internaut  

              Jakože tam na nás počká, až nás urve po cestě z Poděbrad…

              0 0
              • milmat  

                To ovšem znamená, že stihneme naskočit a háknout se už Mochově :-)

                0 0
    • jecnak  

      Zitra Podebrady?

      0 0
    • milmat  

      Zítra tradiční kafe Poděbrady (včetně nového cx)? Připojil bych se v Poděbradech.

      0 0
      • Honzis  

        zvažuju, zda není lepší počkat na odpo, kdy by už konečně mělo být slunce + teplo a jet nějaké brdky.

        0 0
      • Internaut  

        Ja jedu klasicke kafe. Mochov 9.00.

        0 0
      • Medunka  

        My čekali na odpolední sluníčko, nedočkali sme se, i přes to vyrazili, na sever a pak na jih.

        0 0
        • blaf  

          My se dočkali sluníčka, sníh tu taky je. Konečně zase správné zimní hory.

          Odpoledne jsme byli sáňkovat, ty výběhy do kopce se sáňkama a juniorem mě oddělaly daleko víc než běžky. :)

          0 0
          • Medunka  

            Na Hard Core Trenincích se běhá s pneumatickou přivázanou k pasu, todle máš podobný trénink :-) V létě jako když najdeš :-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Hard Core, jo? S pneumatikou kolem pasu trenuju jak je rok dlouhej. A bojim se ze v lete ji tam porad najdu :-)

              0 0
            • blaf  

              Ja doufám, že v létě žádnou pneumatiku nenajdu. Ani Hrochovu, ani jinou :)

              0 0
        • milmat  

          No, jo srdíčka na Stravě :-)

          BTW: už jsem vyhrabal ty kladky z přehazky a mám je pro tebe nachystané. Tak snad vyjde kafe příští týden.

          0 0
    • jecnak  

      Jak jsem se zminoval, tak existuje moznost podniknout 600km dobrodruzstvi od Bodensee k Neusiedlerisee. Predbezna trasa je k dohledani tady http://www.gpsies.com/mapUser.do…

      Sam nepojedu, leda by se mi nepodarilo z nejakeho duvodu ujet predchozi 600km kvalifikacni brevet. Kdyby se ale nekdo pridal, mohla by to byt fajn akce. Navic to vypada, ze by se jelo v nejakych skupinkach s auty jako support na waypointech. Stejne se tam musime nejak dopravit, takze ty auta aspon budou mit nazpet nejaky smysl.

      0 0
    • jecnak  

      Nabizim dve mista na sobotni brusle na Lipne. Primo v Lipne je vypluhovana draha. Viz http://brusleni.e-zpravy.cz/

      0 0
    • Reggie  

      jede někdo zítra na kafe?

      0 0
      • Honzis  

        někam bych určo jel, počkáme co napíšou kofeinoví závisláci.

        0 0
      • jecnak  

        Jedem s Hrochem. Sraz v 9 v Mochove. Zpet nejkratsi cestou pres Kersko – musim byt po 12 doma.

        0 0
      • Internaut  

        Jedu kafe. 9h v Mochove…

        0 0
      • milmat  

        Ještě uvidím, jak se mi bude chtít, ale pokud ano, tak pojedu z Vysočiny přes Poděbrady okolo 16:00 a pak směr Čela. Kdyby se někdo chtěl přidat na odpolední šichtu, dejte mi vědět :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        No to byl zas napad si to protahnout do Zelence, doslo mi presne v Touseni :-b.

        Tempo dnes vesmes lidske, blondyny potesily, rekl bych zdarily upgrade personalu u Olivera, sama pozitiva.

        Teda az na to krupani v kole, pripada mi ze se mnou rozloucil kinexovy stred.

        0 0
        • Reggie  

          tempo lidske :-) schválně sem nenapíšu celkový průměr za 126km, to už by tam nikdo nový nikdy nepřijel a já potřebuji nějakého nechrta abych pořád tak netrpěl

          0 0
          • Honzis  

            se nelíbilo tempo? člověk si dává 160tepů ze Sadské na větru a někdo snad ještě protestuje :-) Nebo snad Edovo povaječňákové zrychlení?

            0 0
          • milmat  

            No, nesmíš tak moc blbnout cestou na/ze srazu :-)

            Ještě vzbudíš nějaké falešné domněnky, že se tu snad jezdí rychleji…

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              :-)

              Rano prijel Reggie do Mochova, a Tyjo, me to dneska nejak jede!

              Za tri minuty prijel zpenenej Jecnak, a Ty se taky nemuzes ohlidnout?!

              0 0
              • Reggie  

                O.K. píšu si nepoužívat tyto věty:

                Dneska mi to jede.

                Dneska musím být brzo doma.

                0 0
                • R-A-D-I-U-S  

                  A ještě namontovat zpětný zrcátko ;-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tlačíko +a- a dvě ledky, červenou a zelenou. Každej v balíku si to dá na rodla +=zelená znamená přikládat, -=červená chladit :)

                    0 0
                    • R-A-D-I-U-S  

                      :-) Dneska by neměl být technický problém, aby měl každej jezdec v pelotonu tepovku a požadavek na tempo od všech ostatních na svém displeji… :-)

                      0 0
                      • Honzis  

                        ale požadavek na komfortní jízdu není taková sranda jako rozjedeme peklo a natáhnem jim držky, že jo :-) Největší peklo je když odstřídáš svoje peklo a někdo rozjede větší peklo :-D Ještě, že už mi začíná běžecká sezóna a 40km/h kávy mě minou.

                        0 0
                        • R-A-D-I-U-S  

                          Zapoměl jsme napsat, že sledovat můžeš jen tepovky a požadavky ignorovat :-DD

                          0 0
                        • blaf  

                          mam pocit, ze tobe bezecka sezona ani neskoncila :) nebo myslis ten jeden vikend cos byl lyzovat? :D

                          0 0
                      • milmat  

                        Pokud vozíte ANT+ tepáky, tak si instaluji http://www.iforpowell.com/cms/index.php… :-)

                        0 0
                        • blaf  

                          Dave a Jeff tepou docela dost :)

                          0 0
                        • Internaut  

                          To vypada dobre…

                          0 0
                          • jecnak  

                            Takze mam sledovat v nejblizsich dnech vlakno parodie fotek?

                            0 0
                        • McBlacky  

                          ant+ ano ale s garminem nebo suunto.

                          mě šlo spíš o to, aby jsi jako ten co se veze měl možnost dát tomu co tahá jestli má ubrat nebo přidat. Jasně že se to dá verbálně, ale pokud jedeš víc hodin je to voser

                          0 0
                          • Medunka  

                            Máme s Tomášem vyzkoušeno, že když nemá pás, chytne jeho Garmin můj.

                            0 0
        • Honzis  

          upgrade zdvořilý, jen by si holky měly říct jestli střední presso je lungo a pokud možno používat jednu varinatu.

          P.S. mrkni na shop, 4hrany tam jsou za pár kč. Jen abys nedopad jako já u fáčka, kde jednu misku už jaksi nevyšroubuju.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            JJ to je fakt, clovek aby si nosil obrazek jaky kafe chce.

            Na stredy kouknu, nejdriv ale musim zjistit co to doopravdy umrelo.

            Trik s velkym sroubem na zatvrzelou misku znas?

            0 0
            • treatt  

              Stačí vytisknout , složit do tvaru trojhránku, umístit na bar a ukázat ;)

              Případně připlácnout na zeď tablo ;)

              0 0
              • jaja01  

                bezva, dik, takze od priste uz chci jen espresso doppio!!! :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  jako správný connaiseur si musíš objednat střední pikolo.

                  (doufám, že Treattovi ted neexplodoval mozek)

                  0 0
                  • treatt  

                    Kdepak, tomu se správně říká expreso pikolo neznabohu ;)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      Kdepak panáčku. Střední pikolo jsem si vymyslel předminulou neděli a se Šimlosem jsme se usnesli, že větší peklo už neexistuje -co do prznění objednávky kávy- :)

                      Hned jsem tím prubnul obsluhu ve Fontáně, škoda, že jsi tam nebyl :)

                      0 0
          • McBlacky  

            ona je naříznout na více místech a vylámat, ale je to fest pruda.

            jinak středy na 4hran jsem bral v prodejně kinexu na Novovysočanské

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Se tvarej jako shop na suplery?

              Uvidim, jedina komplikace je ze to je na itala.

              0 0
              • McBlacky  

                jako je to let co jsem vozil 4hran, ale pokaždý jsem šel tak. Itala dělaj taky, ale to bych si asi zavolal pro sichr

                0 0
                • treatt  

                  Případně se zeptat Hnoje, aktuálně mi sehnat nový hliníkový misky na Kinex anglána..

                  0 0
              • jecnak  

                A co na Spanela?

                0 0
          • milmat  

            Abych to tam u Olivera ještě poznal. To jste si tam nějak stěžovali nebo co?! :-)

            0 0
        • jecnak  

          Sorry, ja si chtel dat dva intervaly, kdyz uz jsem se z toho trapeni po vcerejsku konecne vyjel.

          0 0
        • Medunka  

          Takže něco na podporu tohoto výzkumu? http://www.muzskystyl.cz/…uzuje-zivot/

          0 0
    • jecnak  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Medunka  

      Takže, co že letos bude?

      ..

      ..60Km…a kdy už tam budem ??…

      ..120Km…a kdy už tam budem ??…

      ..208Km…a kdy už tam budem ??…

      ..260Km…a kdy už tam budem ??…

      ..320Km…a kdy už tam budem ??…

      ..460Km…a kdy už tam budem ??…

      ..575Km…a kdy už tam budem ??…

      ..

      0 0
    • milmat  

      V sobotu mám v plánu silnici ~100km, směr Poděbrady, Mcely. Sraz v 10:00 Čelákovice nádraží. Pokud by se chtěl někdo přidat, pak další zastávka Mochov 10:15, případně Oliver po 11.

      0 0
      • jecnak  

        Ja musim byt ve 12h v Nymburce na namesti kvuli riditkum. Asi spis vyuziju sucha v lese a vezmu to na biku.

        0 0
        • jecnak  

          Sraz v 10 v Zelenci u detskeho hriste kousek od hrbitova. Trasa http://mapy.cz/s/g9iT

          0 0
        • 01carbon  

          cha cha včera jsme byli objet trať na Kokořínsku. Kola jsme myli hodinu a i když byl v autě igelit tak to tam vypadá že jsem převážel divoký prasata.

          0 0
          • Medunka  

            Záleží na výberu lokality, u nás sucho. Kolo vážilo stejně při odjezdu jako po příjezdu.

            0 0
            • 01carbon  

              Dnes Halouny – po cestě jsme museli 2× vošrdlat bláto z kol bo neprošly vidlema. Přemýšlím jaký program v pračce na ten humus zítra nasadím :-) Okolo žlutých lázní na nás hleděli protože mladej si vezl bláto i na přilbě. Ale furt lepší než čtvrtek okolo Koko – když sem parkoval auto tak to chvíli vypadalo na traktor.

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Sjizdim gauc, prumery k 38 :-(

        0 0
      • blaf  

        v so jsem mimo

        v ne jsem pocital s prehlidkou zlutaku a jednim samponem v ruzove na kolonade, ale zda se, ze pulka lidi nedojede… :(

        0 0
      • Honzis  

        sobota – jedu na běh do čerčan. Neděle dle počasí, max kafe.

        0 0
    • Internaut  

      Neděle konvexně konkávní. Mochov 9.00 u hotelu.

      Čelej srazy irelevantní – Hroch má díky EPO naboostovanou teplotu a Miloš jede na výškový vzduch do Monínce. Nojo, ať děláš co děláš – oni dělají víc.

      0 0
      • Medunka  

        Mám strach prásknout Tomášovu novou tréninkovou strategii. V podzemí.

        No nic, kdyby si chtěl, domáci tiramisu bude v nejlepší konzistenci zítra odpoledne.

        0 0
      • Honzis  

        bude-li sucho, tak se přidám. Dneska jsem měnil lanko k šaltru, neb se v páce vytřepilo. Ještě, že jsem z těch čerčan ještě nějak dojel. Běh celkem bolel :-)

        0 0
      • milmat  

        Já nakonec ještě uvidím, jak to bude…

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Díky za vyjížďku ;), test dresu nakonec kompletní- od Záluží jsem jel v dešti bez blatníků- vypráno bez úhony. :)

        A pot dovnitř žádnou vodu nepustil. :D

        0 0
        • milmat  

          Jj, my jsme lehce zmokli až cestou od Vočka. Jelikož nemám komplet zadní blatník, tak ten zimní bordel se pěkně vyjímal na fluo žluté.

          0 0
          • blaf  

            a pocitej s tim,ze vyprat to poradne nejde… ja mel fluo yellow gabbu zaflakanou po jednom destiku na porad, teda, dokud mi ji nevymenili (jsem reklamoval, ze se na tom drzi spina :))

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No bud s tim musis u svetlych hadru do deste pocitat, a nebo proste verit v pracku :-)

              0 0
            • karliner  

              Mýdlo s jelenem zkusils?

              0 0
            • jecnak  

              Abys v tom nebyl sam, ja ted posilal na reklamaci zimni kalhoty Inferno od Mavicu – prodrene na zadku. To mi Sensor udelal az po nekolika letech a ne mesicich.

              0 0
              • šimlos  

                ? Tak to teda žádná kvalita..To bude ale spíš vada materiálu nebo šití,to by měli vyměnit bez reptání.Já si takhle prodřel zimní kalhoty o sucháč na podsedlový brašničce.Pár vyjížděk a díra jak lívanec,tiše,rychle,ne­nápadně..

                0 0
              • blaf  

                to je neprijemny, clovek by cekal, ze to neco vydrzi, kdyz to nestoji zrovna malo, odkud to mas? z bike-discount?

                0 0
                • jecnak  

                  Bike-discount.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Musim je pochvalit. Tak rychle a snadne reseni reklamace jsem jeste nevidel. Vse v jejich rezii a bez starosti. Minuly tyden v pondeli odeslano, dnes zpet v mych rukach vyreseno.

                    0 0
            • šimlos  

              ******* je,že na silnici jsou všelijaký sračky – oleje,nafta a podobně,který se na tkaninu s vodou dostanou.Já to vždycky z toho dostal buď jak radí Karliner a nebo takovým sprejem na odstraňování skvrn z DM,postříkáš před praním a je to dole..Ale zase jestli jsi to vyreklamoval,proč ne :-)

              0 0
              • milmat  

                Pánové, díky za rady. Už je to ve standardním procesu praní, ale pokud nepomůže ani washing machine Gospel, tak zkusím zapojit i jelena nebo spray :-)

                0 0
              • blaf  

                jezisi ne, ja to nereklamoval kvuli spine :) poslal jsem jim to, protoze to nefungovalo v desti… vedlejsim efektem je, ze to mam zase na chvili cisty

                ja to neresil, vypral jsem, co zustalo, to zustalo, ale priste jelena zkusim

                0 0
    • jecnak  

      Zitra bych dal Podebradskou klasiku. Sraz v 9 v Mochove.

      0 0
      • Honzis  

        Ok, počítám s tím. Snad už konečně bude sucho – tento týden mě to mytí kola už nebaví :-)

        V neděli dám asi nějaké kopečky.

        0 0
      • Internaut  

        OK. Budu tam.

        0 0
      • blaf  

        zitra jsem tradicne mimo

        doufam, ze v nedeli pojedete taky Podebrady (treba nejak spodem pres brdky), rad bych se s vami zase jednou svezl

        0 0
        • Honzis  

          měl jsi být dnes, netradičně jen duo, ovšem o to víc jsme do toho šlápli :-)

          Zítřek moc nevidím, chtěl bych jet někam k Uhl. Janovicím a spíš až odpo, až bude teplo.

          0 0
          • Internaut  

            Cesta zpět proti větru byla těsně před zónou „šrot“. :)

            Ale dobré to bylo. Já to ještě vzal přes Brandýs a měl jsem toho tak akorát.

            0 0
    • Internaut  

      A doprdele, trÖning (zase) začal.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Stale oeut. Stav se po 8 pro ty veci, jestli nebudes uz slavit losovacku; v so v poledne jedem do Budejc.

        0 0
        • karliner  

          Vzpomínám si na vaše loňské zuřivě vrtící popelavé tváře když jsem říkal, že vzpomínkový optimismus zvítězí a za rok tam budete zase :-)))

          0 0
      • blaf  

        koukam, ze k vam pribyl dalsi statecny z Celakovic :)

        0 0
      • Sharka1  

        Mno jo, stestena je holt vrtkava… Tak reprezentujte se cti!

        0 0
    • blaf  

      pokud nekdo jeste stale uvazuje o wattmetru, tak ted je asi nejlepsi doba (za predpokladu, ze v dohledne dobe nespadne dolar na 15 :))

      za 350usd vcetne odeslani kliky k nim na instalaci (neni treba kupovat install kit), pri pouziti dcr kuponu sleva 10%, celkem cena i s postou (International Standard) $314.99 + $29.99 (+ clo a dph samozrejme), niz uz se asi dlouho nedostame…

      0 0
      • treatt  

        Tedy ještě pošta na odeslání kliky s tím, že to bude měsíc putovat k nim, pak zase zpět na to, aby to drželi celníci nějaký čas.. sorry, nechci sejčkovat :)

        0 0
        • blaf  

          ne, postu k nim hradi oni, ty platis jen to co jsem napsal 315usd cena za merak po sleve, 30usd posta, samozrejme k tomu jeste dph a clo, zdrzet se to muze no :(

          0 0
        • McBlacky  

          koukali jsme na to už před pár týdny když 4iii změnili podmínky a přestali to prodávat jako kit na domácí instalaci :(

          původní plán, že to Š přiveze případně osobně z USA tím pádem padá. Do tohohle se mi taky jít nechce

          0 0
      • jecnak  

        Pri mem stesti mi nase Ruda posta ztrati kliku nebo ji sezerou celnici. Do toho nejdu. Spis si priplatim za Rotory.

        0 0
        • Delkim  

          …a při kvalitě celního úřadu ti pošta ještě napaří clo a dph z té tvé kliky resp. budeš mít sakra honičku dokázat, že byla původně opravdu tvoje vlastní…

          pokud něco chystáte ohledně wattmetru a někde se může upatnit skupinová sleva, tak si mne dejte do seznamu, já to mám pořád resp. už zase v plánu a finance mám připravené

          0 0
          • jecnak  

            Nevim, porad vaham a nespecham. Osobne bych radsi neco s Evropskym zastoupenim – libi se mi prave Power2MAX.

            Jsem rad, ze uz jsi v poradku.

            0 0
            • Delkim  

              dík, ruka rehabilituje a ty nástavce co jsi mi na podzim doporučil se sakra hodí, díky nim mám od nového roku skoro 100 hodin na trenažéru a snad už bych se i teoreticky mohl udržet v tempu nějakého volnějšího kafe :)

              něco s lokálním zastoupením za lepší_než_ceníkovou cenu zkouším i přes CASRI, ale zatím nemají co nabídnout :(

              0 0
            • blaf  

              Nj, jenže cena je trochu jinde :(

              0 0
            • 01carbon  

              Garmin Vector ?

              0 0
              • McBlacky  

                na obe nohy docela randál

                0 0
                • 01carbon  

                  Jo jo – bavil jsem se o tom s nimi min týden. I kvůli vlastní disbalanci nohou. V CZ jeden set (pro obě nohy) prodali, a jeden sponzorujou mladýho. Posílat kliku nikam nebudu – leda tu od pokoje. Odsunul jsem W do budoucna.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    pořád je vector levnější než pioneer. pokud se bavíme o vychytávkách pro ty co mají disbalanci.

                    0 0
                    • Delkim  

                      aktuálně se dá sehnat PowerTap G3 za cca. 20 tisíc, ale je to samozřejmě jen náboj

                      nicméně myslím že to před rokem bylo tak o 5–6 tisíc víc

                      0 0
                      • McBlacky  

                        spolehlivost powertapů v zimně-jarních podmínkách je bohužel dost nízká. Hledal jsem o tom jednu dobu info a jsou týpci co píšou, že co zimu tak reklamace :/

                        0 0
                        • Ice-goofy  

                          Kamarád si teď pořídil ty Garminy pedály a tak jak použije jsem zvědav jak budou fungovat. 4eká až se udělá hezky a vytáhne svůj nový stroj ;) Kamarád z garmina říkal, že fungují dobře, ale jen ta jejich cena je vysoká…

                          0 0
    • Honzis  

      Pokud pojedete v sobotu kafe či někam na východ, tak od 12hod se běží z Peček přes Ratenice a Cerhenice směr Sokoleč, kdybyste chtěli dorazit fandit.

      Neděle je u mě taky zabitá.

      0 0
    • milmat  

      Tak se vracím z lyží opět na kolo, co zítřejší kafe. Já bych rád vyrazil a dal něco okolo 100+km. Přidá se někdo?

      0 0
    • jecnak  

      Jel by nekdo v sobotu na Jested?

      0 0
      • milmat  

        Já bych jel, v kde a v kolik start? Jednice nebo blatníky? :-)

        Původně jsem se chtěl zeptat, jestli by někdo jel na Koko přes Mělník, ale Ještěd je také dobrá volba. Snad se ještě někdo přidá, ať je více tahačů. Vítr bude boční.

        0 0
        • jecnak  

          V 8:30 v Brandyse u plavebni komory. Jel bych nejkratsi cestou.

          0 0
          • milmat  

            Alternativní start (s Edou, Hrochem, ..?) je v Čelákovicích na Tosca parkovišti v 8:05, pak přejedeme na sraz Brandýse.

            0 0
            • Internaut  

              Aaaaano.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                jo jo taky zivam jen to vidim.

                0 0
                • Internaut  

                  A vubec nejhorsi jsou ti co tajne trenuji a navenek komunikuji rymecky…

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    No hosi, tenhle tyden jsem dvakrat namatkove za soumraku kontroloval jestli mate kola u Vocka, a kde nic tu nic. Tak nevim jak to mate s treningem ;-)

                    0 0
                    • milmat  

                      To spíš hledej na Stravě, „segmenty dobrý“. Jinak dnes mne překvapila slečna v Karkande, že mě poznala i když jsem nebyl v cyklo :-). A to jsem tam v zimě moc nebyl nebo se ani nepamatuji. Už jsme tu všude moc provaření…

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Si moc nefandi, slecna v Karkade to ma dobre zmaknuty. Ja tam zasel kratce po otevreni, a hned mi hlasila, ze rodina uz tam byla v poledne. A to ji vubec neznam…

                        0 0
                        • Medunka  

                          To si pamatuju. Ale super, že počasí začlo fandit tomuto podniku. Už se těším :-) Mohl by to být cíl mé zítřejší cesty.

                          0 0
          • Mickey Mouse  

            Svezu se s vami, uz jsem u vas dlouho nebyl.

            0 0
            • jecnak  

              Jestli to v tomto pripade nebylo naopak. :-)

              0 0
              • Mickey Mouse  

                To je preci kdo s kym, hlavne ze byla sranda. Jeste jednou diky za hezkou projizdku. Priste by to chtelo neco vymyslet s trasou, tahle mi prijde uz trochu okoukana. Treba by se ani nemuselo nahoru na vrchol, jednou jsme se potulovaly s

                Tepeexem kolem Straze pod Ralskem a Hodkovic nad Mohelkou a bylo to super. Treba vylet na Sychrov.

                Kdyby jste chteli nekam na Sazavu, mohu doporucit toto http://www.bikemap.net/…0834-zelivka , vylet k Hitlerovim mostum na puvodni trase dalnice. Byl jsem tam se Slapkama, je to kulturne i sportovne hodnotny vylet.

                0 0
                • jecnak  

                  Priste treba s tim Kozakovem. Pripadne chystam nejspis dvoudenni akci z Decina pres Jested a nekam dal. V planu jsou asi Dvoracky a pak dalsi den zpet pres Kozakov.

                  0 0
                  • Mickey Mouse  

                    Kozakov zni dobre, kdyby se to pak protahlo smerem na Vysoke nad Jizerou, parkrat se prekrizila Jizera tak by bylo kopcu jak v Alpach. Kam se hrabe Jested. Trochu to tam znam, Jizera je v tech mistech jak Grand Canyon, silnice atoprazdne, vyhledy naramne. Muzu kdyztak neco naklikat.

                    Jeste prosim, jak jsi rikal jmeno toho filmu, pri tom drncani my to vypadlo z hlavy

                    0 0
      • Internaut  

        OK, budu tam.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Sem si to myslel. Nebudu tam, bych to ted nedal :-(

        0 0
        • milmat  

          Však já také nevím, co to se mnou udělá. Tak to ještě zvaž! Nevím, jak to kluci mají v plánu, ale pokud se pojede ZDV, tak by to mohlo jít. Kdo se bude potřebovat vybouřit, může vzít špici.

          0 0
        • Internaut  

          Pekne prijed, kdyz Ti nebude chutnat Jested pockas na Vyprezi nebo v Dubu u kafe.

          0 0
      • Honzis  

        já jsem po týdenním ježdění unavený a v neděli běžím v Českém Brodě, takže pokud by jel někdo klasiku kafe nebo něco krátkého, tak se můžeme domluvit. Vzhledem k tomu, že jsem několikrát ráno slušně vykosnul, je možno vyjet i později.

        0 0
      • Internaut  

        Pánové díky. Jsem rád, že to nabralo takovou komorní, jarní, prvoještědovskou atmosféru. Zkrátka kochačka po zimním lelkování co má jezdci naznačit co je třeba zlepšit.

        Mě to dalo 190km s průměrem 31,1 a to jsem byl nahoře poslední. Co to doprdele bylo? :)

        0 0
        • milmat  

          Budu muset ještě potrénovat, aby to tedy bylo lepší :-)

          Pánové, poprvé na Ještědu na silnici a hned toto..

          0 0
    • Internaut  

      Trek, Ridley, BMC svolávají na zítřek servisní prohlídku v Poděbradech. Káva není v ceně. Sraz v 8.50 u vrtule v ČelEj, Mochov pak v 9.00. Ostatní značky vítány.

      0 0
      • blaf  

        po dnesku (a to jsem to ani nezazil na vlastni kuzi) ani radeji nedomyslim jak bude vypadat zitrek

        zkusim dorazit az do Mochova

        0 0
        • Honzis  

          jsem tě čekal v Brodě, ale dneska to stejně úplně nešlo dle představ – 36:12

          0 0
          • blaf  

            se mi tam nejak nechtelo, jsem necekal, ze na me budes cekat, dal bych ti vedet, sorry

            kafe slo podle klasickeho scenare, za Edou se nedalo jet :) nastesti nastoupil az pred Podebradama

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No me pripada ze ty spravny grady to nabira az nekde kolem Lysy :-)

              0 0
            • Internaut  

              Ja za to nemuzu. Celou cestu jsem jel za vama jak arabska zena. A v Piskove Lhote Milos rikal, ze se nemam flakat a mazat dopredu.

              0 0
              • milmat  

                Ano, je to přesně, jak tu píšeš. Zima skončila a Peklo Východu se blíží, tak je potřeba se začít připravovat.

                0 0
    • karliner  

      Letošní Peklo severu už bylo? Jako ne, že bych se tetelil nedočkavostí, kdy už bude, ale potřeboval bych vědět termín včas, abych stačil vymyslet nějakou dobrou výmluvu.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        :-) Tady se jezdi sileny pekla kazdy vikend.

        No ale oficialni pekelna trasa se rysuje na vikend 11 n. 12.4. Jako Roubaix.

        0 0
        • blaf  

          Kdy bude pekelna trasa oficialne predstavena? Nebo to bude jako minuly rok?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Vicemene. S nejakym lehkym opeprenim ;-)

            Takze, start 11/4 v 9.15 u hrbitova

            Trasa nejak tak

            no mozna bych ji mel protahnout k Bouckovi.

            0 0
            • blaf  

              hmmm, nebyvalo to driv kratsi? myslim, ze s vama dam tak pulku a potom nejkratsi cestou zpet, i tak s vama umru

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                popojedes vlakem. 7.45 elefantem z Podebrad, 8.33 v Celakovicich nebo 8.40 v Zelenci, to je akorat na sraz.

                0 0
              • Reggie  

                pojeď, umřeme dva, já to mám +35km protože na metro jsem moc hrdý :-)

                0 0
                • blaf  

                  ja to mam +80

                  ale ani ve snu me nenapadlo, ze bych jel na sraz na kole, auto/vlak je jasna volba, ale i tak, vychodni kase znasobena pekelnou atmosferou a naladou, k tomu kostky a ta vzdalenost, no zajimavy to pro me bude :)

                  0 0
      • McBlacky  

        mohu ti kdykoli alternativně nabídnout peklo jihu.

        Pavé:

        Hvězdonice 0,9km **

        Turkovice 0,5km *** (serpentiny)

        Senohraby 0,4km **** (serpentiny)

        Bonus Berg po asfaltu

        Hrusice 16% 0,3km

        0 0
        • Honzis  

          a taky kostky v Ratajích nad Sázavou, stojka v Čeřenicích u Č. Šternberka, šotka ze Stř. Skalice k myslivně k Oplanům, Kachní Louže, zkratka v Kostel. Střímelicích asi 18% nebo panelo-asfalto rampa od řeky – kousek od Marjány a přejedeš přes hřeben do Stř. Skalice, tam je 20+% :-) No a bájný Samechov, kostky ke hvězdárně v Ondřejově, zkratka po žluté z Jevan údolí do Konojed, potrápí i kostky v Kostelci n/Č Lesy, pavé Zásmuky – Sobočice … jen si vybrat :-D

          http://honzaherda.rajce.idnes.cz/…vy07_07_10/#…

          0 0
          • Honzis  

            našel jsem i můj plánek co jsem jel v roce 2010, jen takový nástřel pro fajnšmekry :-)

            0 0
          • McBlacky  

            dost z toho co píšeš znám, ale to už je na větší akci když my vyrážíme většinou přes Zbraslav-Jílové a pak to teprve točíme na Sázavu

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No to jsou spis Ardeny, to muzem za tyden dva :-)

            Ale ja se snazim vyhybat usekum s likvidacnimi sutry. Ucelem je vytrapit jezdce, ne material.

            Myslim ze trasa je usazena, i kdyz jiste by se nasly nejake pekne treningove useky kdekoliv- namatkou http://www.mapy.cz/s/gIlK

            0 0
            • 2. Bóďa  

              Ještě bych tam vmáčknul Dobročovice- Škvorec. :D

              0 0
              • karliner  

                Tudy už nejezdí ani SUVéčka :-)))

                0 0
                • Honzis  

                  já to jel letos 2×, vždy z Dobročovic nahoru a fakt za trest. Pokud nic nejede a dá se volit stopa, tak to jde, ale s auty to je fakt o ruce, zadek i kola :-)

                  0 0
                  • karliner  

                    Já to projedu jednou ročně a utvrdím se v tom, že se to zase zhoršilo. Děkuji za zprávu, letos tam tedy nemusím :-)

                    0 0
    • jecnak  

      Pro zajimavost jsem nafilmoval zminovane vibrace pri vyssi rychlosti na biku – v tomto pripade je puvodce hazejici zadni plast.

      0 0
      • Internaut  

        Mel si to nechat – jen přidělat na řídítka držák na šejkr a dovnitř vodku a martini.

        0 0
      • McBlacky  

        jak moc ti to hází? Já snad nikdy neměl 100% rovný pláště (schwalbe :) ) ale takhle mi to kolo nikdy nerozhodilo

        0 0
        • jecnak  

          Tak 2–3mm. Ale nastava to, jen kdyz pustim riditka, posunu se v sedle dozadu a teziste premistim co nejvic dozadu – narovnam se v sedle. Samozrejme je nutne jet po hladkem asfaltu.

          0 0
      • Honzis  

        po dlouhé době jsem zprovoznil Madonu – investice asi 5000Kč, ztráta hodnoty min 5000Kč, váha +0,4kg, to se vyplatí :-)

        0 0
      • Mickey Mouse  

        Na biku se mi to jeste nikdy nestalo. Na silnici od te doby co jsme o tom spolu mluvily, se mi to diky tve rade, uz take nestalo. Ted uz vim jak to funguje. Zaklad je mit ve sjezdu dost vahy na prednim kole a pevne ale ne krecovite drzet riditka. Nicmene v rychlostech nad 60kmh se stejne necitim uplne jiste.

        0 0
    • jecnak  

      Pokracujeme v novem vlakne.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.