Víkendové silnice Praha východ - léto 2019

58 nepřečtených
  • jecnak

Po mnoha urgencích kmotři měsíčci přepínají na léto. Přidávám opět pár inspirativních fotek a těším se, že některá místa brzo znovu navštívíme.

• myreczech  

tak začneme od podlahy…nechcete se někdo další přidat na 450 km Poděbradský kafe…bude jich celkem teda 5 v jednom dni…

https://allevents.in/…017522152421

• Honzis  

mě jen fascinuje jak někdo píše o tom, jak dřív jezdili dardy a chce jet placku na kozách, to v minulosti fakt nebylo, to spíš měl napsat beru favorita po tátovi a jedu do Luhačovic a zpět :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

Me to taky konvenuje spis tam a zase zpatky, nebo jen tam. V sobotu jsem najizdel prvni pulku Klete, a myslim dobry, za Vodslivama na Votice kde jsem to neznal se mi to moc libilo.

• jecnak  

Souhlas. Jezdit na kratkem okruhu porad dokola? Staci se prihlasit na jakoukoli silnicni 24h. Silnejsi jedinci to daji i na bajku v lehcim terenu – Kuchyna 24h – http://www.24mtbikejam.sk/

• look_as1  

Amanda taky jezdila na koze po placce.

Holt jina doba :-)

Masakr by bylo jezdit to Mochov – Podebrady – Nymburk a zpet s otockama na kruhacich. Prujezdy mestama to budou zpomalovat.

• milmat  

Já jsem se na to také díval. Ale jsou to ironmen a ti moc kopce nejezdí. Hlavně mají ty kozy :-)

Ale pokud to dají v avg 40+, tak dobrý. Já bych jel raději jeden okruh a delší.

• jecnak  

Chysta se nasledujici:

• Hroch obojzhivelnyj  

Klet fakt doporucuju, ta cesta je moc fajn. Skoro bych vahal jak to dat casove, kudy neni skoda potme…

U ty 300, nechces to natahnout Mimon- Cvikov- Hvozd- Jablonne- a uz ne ten pytel nahore a nahoru na Jested? Taky krasny konciny a z Hvozdu je mimoradny rozhled (ale dost kousne)

• milmat  

Zkusil bych dát kombinaci Česká ráj a Koko, případně něco na jih a západ od Prahy. Ono to je těžké. Ale držel bych nastoupané metry min. 1% z délky okruhu. Ať to není „placaté“. Už se těším, ty jednodenní si rád dám.

• R-A-D-I-U-S  

Trochu nuda…

• dolomiti  

Fotky dobrý ;-)

• jecnak  

Tak zitra 300ku brevet – viz vyse. Sraz v 9 v Brandyse na starem moste pres kanoisticky kanal. Doprovodime Mirka na sever.

• Hroch obojzhivelnyj  

Tak si to uzijte, ja jedu chodit pesky do Alp.

• 01carbon  

vzpomínky jsou ještě živé :-) jedu na jih a určo nepřijedu ze severu – užijte si pěkný výlet.

• milmat  

Už ladím formu. Mirkovi jsem slíbil, že tempo bude mírné. No, však nejede Hroch :-)

• milmat  

Tak nakonec ráno všechno jinak, tak jsem se jel zničit do Bučin. Objevil jsem nový asfalt na Samechov od Růženína. Akorát úplně nahoře dělali dva úzké překopy silnice. Na kole to šlo, auta mají smůlu. Na konec jsem hodil Kouničák a svrchní kvašení.

• Reggie  

Jsi zaspal, jo?

• milmat  

Ani ne, ale kolegové měli různé zdravotní indispozice, tak jsem namísto 300km volil něco kratšího. Co ty, kdy se ukážeš na východě?

• Reggie  

Klidně se ukážu zítra. Jinak už jezdím do práce na CX, tak se můžeme domluvit a vyzvednu tě po práci.

• Jaarque  

Ahoj! Navečer od šesti někdo do Poděbrad? Na pohodu…

• milmat  

Dnes jsem se odvážil do Poděbrad. Zahrádka volná, čekám, až doprší.

• Honzis  

šlapky jely na Praděd :-) stačí dát o pár piv víc a třeba pak přestane.

Já si jel udělat ostudu do Kounic, dostal jsem 2,5min od Smrčky a 6 od Milera …

• Delkim  

Radim, nádraží. Čekám na odvoz autem :)

Do Nymburka jsem od Brodu ujížděl před mrakem od Prahy a v Nymburce jsem uviděl mraky od Boleslavi a už jsem jenom upaloval na jih :)

• jecnak  

Syndrom noveho/umyteho/up­gradovaneho kola ci retezu… Zkusim vyrazit za chvili.

• Delkim  

Nechce se někdo svézt ráno v háku a pak už klidné libovolné tempo? Jako onehdy s Alešem a Kokoskou, bylo to fajn.

• milmat  

Já bych někam zítra ráno jel. Ale v háku je to pakárna. Uvidím jak Ječňák. Za mě Koko (navštívit Uhlobarona), Sázava nebo long kafe. Autem se mi také rano nechce.

• Delkim  

Tak jak?

Já se plácal po okolí a asi 10× jsem zmokl, po 2 letech jsem konečně nasadil blatníky a super!!! I bunda se osvědčila, Treattovi dodatečně díky za tip!

• Honzis  

bych aspoň sundal tu zadní plácačku když jedeš sám, dobrých 8W :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

Dobry, nezmokli. Akorat jsem si chvilema pripadal jako v uniku s De Gendtem a De Marchim (a to jsem jim ani nestridal).

• 01carbon  

No kdyz jste k Podbudovi opotili i Jecnaka tak potes. Se muze Milos dat do party s mickey mousem ;)

• 01carbon  

Snazim se pochopit ten obrazec trasy – ma to neco spolecneho s Nazca? ;)

• Delkim  

:)))

To jezdí Delkim podle meteo radaru a stejně vychytal snad všechny přeháňky :)

• milmat  

Měl jsi přijet k Oliverovi a dát si tam kafe. Já tam tu bouřku přečkal :-)

• Delkim  

To myslíš sobotu, tohle je neděle. V sobotu jsem vyrazil bez blatníků a musel pro mne přijet soused autem :)

Ze severu jsem prchal na jih a kousek od Honzise mne to lapilo.

• look_as1  

Nesmis se toho bat, ja jsem v nedeli zmokl na koze, v tenke kombineze…Zima mi fakt nebyla. Horsi bylo, ze dneska jsem to musel 20 minut myt.

Vyjizdel jsem do slunicka a fakt tak 1/2 casu byla silnice sucha.

• milmat  

To skoro vypadá, že by mi compact mohly stačit (zde):

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.