• bajkr

    Zítra 5.5. jedeme pohodově směr Křivoklát bude to cca 10 × 15km. Sraz u dětského hřiště pod Barandákem v 9.30hod. :) Oběd U Rozvědčíka ;)

    0 0
    • MD1972  

      za mě jídlo (hospoda ) „u rozvědčíka“ nic moc..

      raději Hájenka v Sýkořicích

      0 0
    • MiKED  

      Co znamená „10×15 km“?

      0 0
    • madik  

      Dal bych zitra treba Krivoklat, okruh 8. Neprida se nekdo? Asi v 9:30 od Zlicina.

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      V sobotu (12.5.) jedeme směr Posázaví a přilehlé okolí. Sraz v 10:00 pod Barrandovským mostem na Bránické straně nebo v 10:15 na Zbraslavi u nádraží. Trasa ještě vzniká, ale bude to cca. 130–150Km/1300–1500m nahoru. Tempo pohodové.

      0 0
      • Thapsus  

        OK, dorazime s Plukovníkem.

        0 0
      • šimlos  

        To zní dobře, asi jo.

        0 0
      • Bee  

        Tak to jedu taky, přidám se v těch 10:15.

        0 0
      • šimlos  

        Hlavně aby se nesplnila nevalná předpověď…Včera k večeru pršet nemělo jak podle Norů tak podle Aladina ale v Libni, Vysočanech a Hrdlořezích průtrž jak sviň…

        0 0
        • Smazaný účet  

          jsou to lokální bouřky/přeháňky, to ti ty předpovědní modely přesně nedají nikdy…

          0 0
      • madik  

        Taky se pridam v 10h.

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Je to trochu delší, ale jsou tam možnosti jak to zkrátit ;-) Stejně to dáte celý jak Vás znám, páč jste moc dobří :-)

        Trasa: https://uloz.to/…posazavi-gpx

        0 0
        • Thapsus  

          Tak nakonec super vyjížďka jako za starých časů, díky všem za fajn společnost :-). Na koho jsem měl kontakt, tomu jsem poslal odkaz na fotky ke stažení na FB, nebo email, na Rajče je dám v průběhu večera a odkaz sem.

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Tak super ! Pěkně to vyšlo :-) Děkuji všem příznivcům cyklistiky s lidskou tváří za milou společnost a za to, že společně statečně šlapali, jedli, pili, výhledů si užívali. Tak zase příště ;-)

          0 0
        • madik  

          Diky za pohodovou vyjizdku! A dobry vyber opustenych a kvalitnich asfaltu :)

          0 0
        • Bee  

          Opravdu krásná trasa! Díky všem za skvělý den:-)

          0 0
        • Thapsus  

          Fotky s komentem na Rajčeti: https://thapsus.rajce.idnes.cz/…n_v_posazavi

          0 0
        • šimlos  

          Bylo to fajn, krásná trasa. Sice jsem před Ondřejovem trošku brblal, že vedoucí vybral všechny kopce v okolí ale já brblám tak nějak z principu pořád :-). Těch zastávek moc vzhledem k délce trasy zase nebylo, tak nějak normálně. Díky za společnost a těším se někdy zas.

          0 0
        • smiley  

          Moc díky všem zúčastněným, tempo bylo velmi poklidné a trasa moc pěkná (výjimečně bez polních cest :-)).

          Příští sobotu (19.5.) je předběžně v plánu něco směrem na sever/severovýchod, +/-250 km, detaily upřesníme ve středu/čtvrtek.

          0 0
          • Thapsus  

            To budu a teď nevím jestli naštěstí, nebo bohužel, v práci :-))

            0 0
          • jecnak  

            To vypada na Jested nebo Kozakov. Jsem toho casu v Rakousku na 600km brevetu.

            0 0
          • smiley  

            Tak nakonec se Kozákov přesouvá vzhledem k předpovědi na jindy (prý kvůli výhledům :-)).

            Nicméně v sobotu (19.5.) se jede směrem na Roudnici n./L. a přes Českou Lípu, „jen“ něco kolem 200 km, sraz v 8.00 hod. nahoře před „M“ Střížkov, cestou hospoda a možná cukrárna, návrat do tmy.

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Pro nevalný zájem se čas i místo srazu ruší.

              0 0
              • Thapsus  

                Zítra jsem v rachotě, Radka má nějaký solo výjezd k Sázavě, ale na neděli plánujeme i s Plukovníkem silniční Říp 153km/1700 m nastoupáno, tak když se někdo bude chtít přidat, dejte tu vědět a upřesníme sraz (předběžně Zbraslav 10.00). P.

                0 0
                • R-A-D-I-U-S  

                  No jestli se chystáte to jet až nahoru, tak držím palce. Jednou mi to na silničce stačilo :-)

                  0 0
    • Kyselina  

      Hezky jste si to užívali :). Já jsem se pohybovala chvílemi stejnými místy, jen jsem si na odpoledne a podvečer z Ondřejova odskočila do Nové Paky, kde jsem zvládla ještě bowling, grilování, dortíky… v podstatě jsem byla v duchu s vámi :)

      0 0
    • karliner  

      .

      0 0
    • McBlacky  

      Někdo někam v sobotu 26.5. ?

      0 0
      • Honzis  

        přijeď na východ :-) Třeba se něco uspořádá.

        0 0
        • McBlacky  

          vyjíždíte když já vstávám :) kdyby se jelo na Sázavu jel bych.

          Zapek jsem závody tak chci nějakou kochačku

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Třeba se pro změnu pojede někam na kafe :-/

          0 0
      • bajkr  

        Zítra 26.5. jedeme pohodově směr Neveklov (oběd) bude to cca 12 × 12,5km. Sraz u dětského hřiště pod Barandákem v 9.30hod. :) Návrat nejlépe do konce května.

        0 0
      • šimlos  

        Uvažuju…

        0 0
    • Thapsus  

      Zítra v neděli plánujeme s Komárkem a možná Plukovníkem Neveklov s Kamýkem, cca 135km, na pohodu. Kdyby se někdo chtěl přidat, sraz předběžně 10.15 u nádr. Zbraslav. V případě, že tu do rána nikdo nenapíše, jedeme rovnou. T+K

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Není to sice směrem na západ, ale co už… Na tuhle sobotu chystám Kozákov. Takže sledujte vlákno, budou tu postupně přibývat potřebné informace ;-)

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Tak zatím nějak takhle: https://mapy.cz/s/2KmPA

        Sraz v 8:05 metro Střížkov (nahoře před tím skleněným nesmyslem). Tempo maňána.

        Ještě domaluju nějaké zkratky.

        0 0
        • ms82  

          To bych chtel i zkusit, ale 250 km se mi zda zatim trochu moc. Zatim dam rozcvicku na Krivoklatsku. Pocasi ale bude nadherne.

          0 0
      • karliner  

        Beze mne :-(

        Fussball…

        0 0
    • madik  

      Pozvanka na Praha – Brdy – Praha.

      https://www.bike-forum.cz/…od-leto-2018#…

      0 0
    • karliner  

      tvl, tady to žije…

      0 0
      • ms82  

        Setrime se pred sobotou. Dal bych 5–6 hod s kopeckama.

        0 0
    • Thapsus  

      V neděli 29.7. máme předběžně s Komárkem v plánu Benešov a Sázavu, odjezd cca v 10.00 od nádraží Zbraslav, tempo kochací. Kdyby se někdo chtěl přidat, dejte vědět, zítra večer případně upřesníme.

      0 0
    • jakub_kencl  

      Já jen abyste neřekli, že sem vás neinformoval :-D Pavián bude mít příští týden kachýnky :-D Dnes měl jako návnadu luxusní divokou kačenku s červeným zelím a brkn. Bohužel tu nebudu, ale můžete mi to pak barvitě vyprávět :-D

      0 0
    • nzg  

      Zeptam se zkusenych. Poradite dobrou restauraci na nedelni obed v okoli Zbirohu ci Zdic? Beru zenu na dlouhou vyjizdku, tak musi vse klapnout :-) Idealne nekde, kde je mozne mit kola pod dozorem. Dik.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Nejbližší o které vím je v Nižboru a možná ještě ve Skryjích…

        0 0
      • McBlacky  

        Na Zbirohu v zamku ne?

        0 0
        • nzg  

          Dik vsem za tipy, nakonec jsme byli v pizerii ve Zbirohu. Vylet taky klapnul, dalo to sviznych 150km v paradnim pocasi.

          0 0
      • ms82  

        Restauraci znam taky jen v Nizboru, ale ve Zdicich je skvela kavarna.

        0 0
      • karliner  

        Steak bar Na Čihátku ve Hředlích.

        0 0
    • Thapsus  

      Kdyby se někdo chtěl zítra tj v sobotu 13.10. přidat na vyjíždku do Neveklova, sraz 10:40 na Točné na kruháku, ale písněte předem zde. Tempo odpovídající ročnímu období, tedy na pohodu. Tam přes Griblu, zpět dle domluvy a přijatých neveklokalorií. Cca 120 – 150km.

      0 0
      • Thapsus  

        Tak Neveklov skrečován, míříme s Meduzou na Poděbrady. Sraz 10.45 na kruháku v Libuši (Gen Šišky,x Novodvorská)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Někdo zítra na silnici? Na dvě hoďky cca 10–12. Ze Zbraslavi.

      Nebo jiný plán?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.