• jecnak

    Nechcete se nekdo pridat zitra na cely den na silnici? Jelo by se na jih – Pribram, Jince atd. Delka, rychlost i profil podle nalady, pocasi a dorazivsich jedincu.

    Sraz cca v 10:00 na cyklostezce pod Barandakem na pravem brehu.

    0 0
    • cabbage  

      muzu az od 13:00.....:(

      0 0
      • jecnak  

        Muzem te nabrat nekde po ceste.

        0 0
        • cabbage  

          nj, ale kde?

          0 0
          • JirkaD  

            Pod Baranďákem, kde jinde? To předtím budou mít na rozehřátí :-)

            0 0
            • jecnak  

              Tak pod Barandakem je momentalne misto cyklostezky voda.

              Peknych 178km mi to dneska dalo. Ke konci bylo i nadherne pocasi. Snad to vydrzi do zitra.

              0 0
    • Medunka  

      muzu od 10:30, do 10:00 musim zahrivat zidlicku v praci

      0 0
    • goood  

      Ja si dovcu vezmu az bude nejaky lepsi pocasi. Na tu sprchu je mi to lito :-)

      0 0
      • jecnak  

        Snad nebude tak zle www.citygo.info/prague/weather

        0 0
        • M@rtin  

          www.windguru.cz/

          Myslím, že to úplně neklapne a vítr taky docela nic moc.

          0 0
          • jecnak  

            3mm za cely den je celkem v pohode. Ctvrtek by byl lepsi, ale to jedu taky.

            0 0
            • M@rtin  

              Já doufám, že se to vyprší dopoledne/po ránu a že to do oběda alespoň trochu uschne a poté že vyrazím.

              0 0
              • Gung-Ho  

                No pokud bude slušně a pojedem, tak sme domluvený na takovej druhej přibírající sraz ve 14:30 na Zbraslavskym náměstí tak pokud Ti to vyjde, můžeš bejt tam. Samozřejmě i kdokoliv další. A možná to bude i první sraz pro nás :-))…ale já doufám, že už se vypršelo dneska.

                0 0
      • Medunka  

        A myslis, ze bude lepsi pocasi?

        0 0
    • jecnak  

      Sraz posunujem na 10:30.

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak se mnou počítej. V 10:30 sem pod Barnďákem....­.doufám, že to počasí vyjde :-))

      0 0
      • fousac  

        si pis.. kolem poledne nebude cca hodinu prset..

        0 0
      • Gung-Ho  

        Tak sem si myslel, že večer už silničku vyndám z trenažeru, aby byla na ráno pěkně připravená. Ale vidim to tak, že rozhodnutí a případnou demontáž nechám až na ráno. Jestli bude jako teď, tak dám přednost domácím „Alpám“

        0 0
    • fousek  

      No hodne stesti, snad nepotkate cestou nakou povoden

      0 0
      • jecnak  

        Jesti je mila a pekna, tak je mi jedno jak se jmenuje :-)

        0 0
        • M@rtin  

          Ty máš nějakou zálibu ve sprchování!

          Je klidně vyjedu za sucha s tím, že vím, že riskuju (a hodně), že zmoknu. Ale vyjíždět do deště v týhle kose? Ještě tak v létě. Takhle se skřípěním zubů usedám na trenažer a motám tam několik hodin nohama.

          0 0
    • McBlacky  

      bude chcát až do pondělí :( ovšem stejně budu tradičně v práci

      0 0
    • Darkson  

      tak co, najde se šílenec, kterej dneska pojede? já jsem snad rád, že dneska tvrdnu v práci…

      0 0
      • Gung-Ho  

        Jasně!! teda pokud se ještě nějak nerozprší, ale snad to má už spíš odcházet. Moh by ses taky přidat v těch 14:30 na Zbraslavskym náměstí:-)

        0 0
        • Darkson  

          to víš, že jo. já budu čekat jako vůl na Zbraslavi na náměstí po kotníky ve vodě a ty se budeš prohánět v Alpách po sluncem vyhřátým asfaltu…kuš :-)))

          0 0
          • Gung-Ho  

            Kdepak, byli sme a myslim, že dneska si trošku zaváhal. Odpoledne bylo už fakt pěkně…uznávám, že brdský silnice ještě rozpálený teda nebyly, ale sluníčko se celkem snažilo. Aspoň náladu nám zvedlo určitě…a co nedokázalo sluníčko, spravil koláček v Mokropsích :-))

            0 0
            • Darkson  

              taky jsem si večer řikal, že jsem měl jet. ale když jsem v poledne, kdy jsem váhal, čet na netu, že se Zbraslav evakuuje, tak jsem si to rozmyslel:-/

              0 0
              • Medunka  

                O hodne jsi prisel ;-)

                0 0
                • Darkson  

                  to já vždycky

                  0 0
                  • goood  

                    Ja se odpoledne nakonec taky vydal ven a jel jsem smer Zbraslav. Stechovicka byla sucha, tak jsem ji obkrouzil a dalo to peknych 125km. Akorat byl docela vitr.

                    0 0
                    • Medunka  

                      Chrte skaredy

                      0 0
                    • fousek  

                      Ja se odpoleden taky vydal a po 1 km sem zjistil ze mam soucasne zrezlej a zavolejovnej retez tak ze se nechet ohybat, takze sem zbytek odpoledne venoval udrzbe

                      0 0
                    • Darkson  

                      tě zas budu muset potkat a protáhnout nějakejma kopcema, abys z tý štěchovický nezblbnul:-)

                      0 0
                      • goood  

                        Furt je to lepsi nez spinning :-) I kdyz je fakt ze obcas si uz vymyslim ruzny hry, jako ze pocitam auta v protismeru, nebo pocet spadanejch kamenu kolem lomu apod. :-) V Brezanaku zas pocitam diry na silnici :)

                        0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.