Klanovicky les - vyjizka 9.9.2008

100 nepřečtených
  • jecnak

    Kdo ma chut se pridat na pohodovou vyjizdku tak sraz v utery 9.9. v 17:15 na metru Cerny Most. Trasa kolem 30–35km po Klanovickem lese. Cestou zpet zastavime v hospode v Klanovicich. Asfaltu se budem vyhybat, budu se snazit o co nejvic singlu. Kopce necekejte, v Klanovicich nejsou.

    Bude-li hnusne, nikam se nejede.

    Anketa: Jedu?

    Ne
    0x
    0%
    Ano
    5x
    71%
    0 0
    • Krys  

      Žiadne kopce. Hm, hm. To znie lákavo. ;)

      0 0
    • Pebe  

      pokud nebudu hlídat, tak jedu

      0 0
    • treatt  

      Berete invalidy? :) (pocitam hlavne s afterparty, plus bych nejak vymyslel zbytek)

      0 0
      • Pebe  

        těch 10 metrů nebo kolik to je ze zastávky vlaku Praha-Klánovice by jsi k Dašům ujít mohl ;-)

        0 0
    • Soptík  

      Škoda, jsem na Moravě:o(

      0 0
    • crom  

      pohodova vyjizdka po Klanovicich:-)))vzhledem k tamnimu terenu se mi to nechce verit.vidim to na peknou chrti akci

      0 0
    • Krys  

      Ja som sa ešte na ČM nezrážal. Kde sa tam zvyknete stretávať.

      0 0
      • jecnak  

        Primo jak vylezes z metra. Je to tam prosklene, takze cyklisty uvidis. Telefon na me myslim mas.

        0 0
      • Pebe  

        můžeme si dát předsraz, buď na křižovatce Slávia nebo na Želivského a dojedeme tam ;-)

        0 0
        • Krys  

          Presne takýto návrh som očakával. :)

          0 0
          • Pebe  

            to jsem rád a jedeš nebo metrem? :-)

            0 0
            • Krys  

              Som ochotný o tom diskutovať a dohodnúť sa na rozumnej kombinácii.

              0 0
              • Pebe  

                pokud myslíš kombinaci tam na kole, zpátky z ČM metrem, tak klidně ;-) teda v tvém případě, já pojedu i zpátky na kole, není zas tak daleko. I ta cesta tam je celkem kousek, navíc se to dá krásně jet s minimem asfaltu, úplně se mu vyhnout nejde, ale dá se jet hezkou cestou

                0 0
                • karliner  

                  Tu mne budeš muset naučit. Často jezdím z Edenu směr Satalice, Vinoř a Kbely a je to hroznej voser.

                  0 0
                  • Pebe  

                    já myslím, že to asi i znáš, dojedeš na Ohradu(to je ten asfalt), doprava parkem až ke Spojovací, kousek po chodníku doprava, Višňovka, na konci Višňovky doleva a doprava podél plotu, singlíkem až k silnici, dolů k potoku, pod mostem a přes lávku a loukou vzhůru podél trati, kolem cvičáku doprava, pod Jižní spojkou a až ke Kyjským rybníkům, nahoru na Rajskou zahradu a po tunelu metra na Černý most

                    mapa

                    0 0
                • Krys  

                  Ano, ak chcem aj trohcu posedieť v hospode, cesta naspäť jednoznačne metrom (vezmem si niečo na čítanie). Prípadne ešte vlakom. Tam kľudne po vlastnej ose.

                  0 0
                  • Pebe  

                    tak v 16:30 na křižovatce Slavia, na chodníku na rohu u MŽP

                    0 0
                    • Krys  

                      Môže byť

                      0 0
                    • Krys  

                      Len pre istotu. Tu?

                      0 0
                      • Krys  

                        Niekde sa stratil blueflag

                        0 0
                        • Krys  

                          A ešte sa aj posunul. Nemá to ten atlas ešte úplne vychytané. Ale v poslednej dobe ho používam radšej ako seznamácke mapy.

                          0 0
                          • Karbic  

                            mě taky přijde, že to tam teď vypadá poněkud jinak, než na ty fotce… ;-)))

                            0 0
                      • Pebe  

                        přesně tam ;-)

                        0 0
                    • Davy  

                      Zkusím to stihnout a rád se svezu s vámi. Když nebudu v 16:30-nečekejte.

                      0 0
                    • S!lent  

                      Přidám se taky tam, metrem se mi nechce :) a zpět ještě uvidim, ale když seženu světlo tak bych taky rád na kole.

                      0 0
                      • Pebe  

                        klidně můžeš počkat na lávce na Ohradě, ať nemusíš přes kopec, pokud teda jedeš z Letný. Budeme tam cca v 16:45

                        0 0
    • georgio  

      Škoda, jako Klánovický domorodec bych se k Vám rád přidal…a třeba Vás tim lesem trochu provedl, ale bojuju s nemocí, tak snad příště…možná k těm Dašům bych aspoň mohl dobelhat :)

      0 0
    • karliner  

      Kdyby byla vůle vyjížďku pro velký úspěch zopakovat i další úterý s podobným průběhem a stejným zakončením, hrozně rád bych jel. Bohužel organizaci musím šoupnout na nějakého dobrovolníka, páčto úterý odlétám do deštivých krajina a vracím se až v pondělí v noci, kdy si rád přečtu výzvu na další vyjížďku :-P

      0 0
      • karliner  

        oops, pár překlepů…

        0 0
      • jecnak  

        Proc ne, muzem se dohodnout rovnou, ze dalsi utery bude repete. Pokusim se obmenit trasu, at se repetenti nenudi.

        0 0
        • karliner  

          Tak další úterý pojedu určitě (tedy, pokud přežiju let 11/9 do Londonu :-))), trasu jakoukoliv.

          0 0
          • Medunka  

            Potesi te nedelni AHA! ?

            Ve středu 20. srpna se na madridském letišti Barajas stala vážná nehoda dopravního letadla plného cestujících, které směřovalo do Las Palmas na Kanárských ostrovech. Na palubě bylo 179 lidí, 154 z nich nalezlo smrt v plamenech poté, co se letoun krátce po startu zřítil. Pozůstalým obětí ještě nestačily zaschnout slzy a už se stala další letecká tragédie. V neděli 24. srpna v kyrgyzském hlavním městě Biškeku zemřelo při havárii jiného letounu 68 lidí! Tím ale nebyl účet děsivého týdne uzavřen. V pátek 22. srpna a v neděli 24. srpna se totiž staly další dvě nehody – jedna v Guatemale a druhá v USA. Zemřelo při nich 20 lidí. Je to jen náhoda?

             

            ale stejne jsou letadla bezpecnejsi nez automobilova doprava

            0 0
            • jecnak  

              Zas ta cerna kronika, vid.

               

              Prostou interpolaci souradnic jednotlivych nestesti nam vychazi, ze dalsi bude 11.9. pri letu do Londyna…

              0 0
              • karliner  

                popravdě mne potěšila informace, že už začal ramadán, což znamená, že přes den budou bombometčíci unavení a nebudou mít čas na nějaké vyvádění, na druho stranu, v Tayyab´s nebude možné sehnat večer místo…

                0 0
            • treatt  

              Posledni zazitek – let z Dublinu mel byt hodne divoky, nad Irskem zurila slusna vichrice. Byl celkem problem ujit tech 20 metru na plose k letisti. Vsichni byli nesvi, jak to poleti, ze to bude asi dost divocina…

              Let naprosto pohodovy, par malickych turbulenci, ale leharko cigarko

              Vystoupim na Ruzyni, sednu do taxiku, ktery ujede zhruba 30 metru k zavore, odcheckuje listek, rozjede se na nejakych 50ti metrech na zhruba 60 a z prava nas sestreluje passat, jehoz ridic se zamyslel a prehledl stopku…

              Nastesti jen plechy, ale rana teda jako z praku, krom boule na holeni jsem vylezl nedotceny…

              Myslim, ze to docela shrnuje dopravu ve vzduchu a na zemi..

              0 0
    • jizby  

      To by se mi mohlo líbit! Možná se tam vyskytnu :-)

      0 0
    • pajan  

      Dal jsem sice ano ale jistě to nevim, páč mám školu do 16:20 a než dolezu domu a zase na Čerňák tak bych to nestihl… Mno uvidim

      0 0
    • Bender382  

      Ahoj, taky já bych se taky přidal, ale pojedu z říčan. Napiš prosím kde bysme se mohli potkat, můžu jet třeba přes koloděje do běchovic…

      0 0
      • jecnak  

        Zavolej mi na 606 657 370. Reknu ti, kde zrovna jsme a kde se sejdem.

        0 0
        • Bender382  

          Možná to udělám tak že dojedu na těch 17:15 až na čerňák, kdybych to nestíhal tak zavolám a domluvíme se

          0 0
    • Bonebiker1  

      Jestli berete důchodce, zkusím se tam objevit :-)

      0 0
    • Almond  

      Pokud bych vám nepřekážel, budu uvažovat o účasti, ale zatim nic nezaručuju ;) Záleží na počasí, kamosich, jinejch akcích ve stejnou dobu, mojí lenosti, … :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      17:15 je na mě docela brzo… bych si skoro spíš někdy zopáknul noční výlet.

      0 0
    • Krys  

      V nedeľu sa moja účasť otriasla v základoch a ešte stále sa trochu chveje. V nedeľu mal syn 40-ky. Včera konečne klesol na pohodových 37. Dnes ráno začala štartovať dcéra. Ale organizačne som to uhral a už sedím v práci. Bajk nachystaný.

      0 0
    • Krys  

      Ešte taká drobnosť. Ako je to s prepravou bajku vo vlaku v rámci PID. Vyinternetil som, že to stojí 26Kč. Ale dá sa to zaplatiť aj vo vlaku, ak bude stanica už zavretá.

      Ak skončíme U Dašů, tak ten vlak bude pre mňa ideálna metóda opustenia Klánovíc.

      Odchody vlakov z Klánovic smerom Masarykovo n.: 19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30, 22:30, 4:30, 5:00 …

      0 0
    • Medunka  

      Co zmenit misto srazu na CM misto u vylezu z metra na zahradku u McD (pro experty ala Treatt myslim McD volne stojici, ne soucast nakupniho centra). Kolem metra je tou dobou hodne lidi a propletat se tam na kole je tak trosku blba zabava

      0 0
    • treatt  

      Tak nakonec slusna komorni akcicka, ze?

      Diky za organizaci, fajne to bylo :)

      0 0
      • jecnak  

        Teda ze z 5 bude 18 lidi by me ani ve snu nenapadlo.

        0 0
        • jizby  

          A že taková tlupa bejků zvíří tolik prachu, to jsem zase nečekal já :(

          Nějak na to nejsem zvyklej. To bylo skoro na plynovou masku.

          To je takhle při XC závodech normální?

          Ale jinak dobrý, příště to bude snad po lepším povrchu.

          0 0
          • treatt  

            Ale zase to misty vypadalo silne fotogenicky, jako z filmu od The collective, prasna mlha mezi stromy, prosvicena zapadajicim sluncem a do ni se vnoruje silueta bajkera ;-)

            0 0
      • Krys  

        Ale ano, bolo to fajn. Aj napriek KKK (poznamenal môj kolega, keď som mu opisoval, čo sa mi stalo – Klasicky Klacíček Kua).

        0 0
    • Pebe  

      bylo to moc hezký, sice mě lehce polilo horko, když jsem u McDonalda viděl plnou zahrádku bikerů, 18 kousků jsem fakt nečekal.Takže se příště laskavě nahlašte do ankety, od toho to tu je ;-)

      a onzík s ortézou na schodech, už jsem skoro volal sanitku, kdyby tě viděl pan doktor jak „nezatěžuješ“ kotník :-)

      0 0
      • Medunka  

        tak se omlouvam, ze jsem nebyla v ankete, ale povazuji se za inventar ;-)

        K vyjizdce se vyjadrovat nebudu, me pocity z ni zmizeli 15 metru od baraku ;-)

        0 0
      • Krys  

        Včera som okrem iného zabudol kúpiť ti pivo. Takže ho máš u mňa odložené.

        Domov som dorazil v pohode a hneď po sprche som vystriedal manželku pri chladení dcéry. Okolo pol tretej po polnoci sa mi podarilo dostať ju na 37 a šiel som konečne spať. Keď som ráno dával dole z bajku pahýl pätky objavil som pod ľavou nohou vidlice mastný fľak – bajk skladujem zavesený za predné koleso. Zrejme následok toho, že som bajk zavesil, hneď po čistení klzákov vidlice. Dúfam, že dnešný deň bude šedivý a nezujimavý. :)

        0 0
        • jecnak  

          Tim padem je ovsem zcela nutne usporadat dalsi utery dalsi akci. Mam ja to s vama ale trapeni ;-)

          0 0
          • Bulda  

            …a světla s sebou

            ja si cestou dom dal Satalickou bazantnici, po zluty od Ctenic a pak jeste najkou neznamou polnacku na Mešice …noční akce by mohla stát za to

            0 0
            • jecnak  

              Dobry napad. Nocni sjezdy kolem Vltavy by mohly byt zajimavy.

              0 0
      • Bulda  

        kdo se nenahlásí, nesmí na vyjíždku :))?

        0 0
      • treatt  

        Coz o to, schody dobry, ale ty ostruziny budu lovit z prstu jeste dlouho :-D

        P.S. A je to porad zatekly, takze priste uz asi radsi dam opravdu klid a jeste nejaky cas budu davat vyjizdky pouze o berlickach :-/

        0 0
    • S!lent  

      Byla to pěkná akce, a ještě se všem omlouvám za zpoždění :)

      0 0
    • Almond  

      Diky za vyjizdku, bylo to fajn ;)

      0 0
    • Krys  

      Aj keby ste dnes išli, kašlem na vás. :)

      Ale ak by bolo vo štvrtok naozaj pekne…

      0 0
      • Medunka  

        Dneska nic neplanujem a ve ctvrtek si davame s Jecnakem takovych 300 km na pohodu

        0 0
      • Pebe  

        já dneska taky nemůžu, hlídám dceru

        0 0
      • karliner  

        škoda, těšil jsem se, že se projedu a pochlubím se certifikátek skutečného znalce irské whiskey

        0 0
        • Krys  

          Ešte stále môžeme ísť na pivo, aj keď je hnusne. :)

          0 0
          • jecnak  

            Jak prizemne primocare.

            0 0
            • Krys  

              Tak dobre. Môžme sa stretnúť niekde vo Vršoviciach a ísť pešo do centra. :)

              0 0
              • karliner  

                Šel jsem i po stopách „Shankill butchers“ a viděl Charlese…

                Jestli máš večer hodně času a špuntíky do uší ssebou, klidně na pár piv vyrazit můžeme :-)))

                0 0
                • Krys  

                  Bohužiaľ neviem kto/čo je Shankill butchers. Predpokladám ale, že máš toho dosť na vyprávanie.

                  Od rána som mentálne prichystaný, že dnes si nejaké pivo dám. Ale som free až po ôsmej.

                  0 0
        • Medunka  

          Pri tolika leteckych nehodach za posledni mesic to tve kupodivu pristalo cele ;-)

          0 0
          • karliner  

            na druhou stranu, za dobu mého pobytu na Ostrovech zkrachoval jeden z největších britských touroperátorů a banka Lehmann Brothers :-)))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.