ctvrtek 6.4. - vyjizka - silnice

25 nepřečtených
  • jecnak

    Nechcete se nekdo zitra pridat na silnici? Ma byt krasne www.citygo.info/prague/weather tak bysme mohli strihnout neco kolem 140–170km. Sraz v na cyklostezce u Barandaku, respektive u serpentynek. Zatim jsem predbezne domluveny s Darksonem. Tempo a trasu nasadime podle toho kdo se objevi. Objed po trase urcite dame.

    Anketa: Pridate se?

    1x
    9%
    Ne
    0x
    0%
    7x
    64%
    0 0
    • jecnak  

      No dobre, bude obed a ne objed. :-D Ale ten si zvlast odolni jedinci muzou dat taky.

      0 0
    • JirkaD  

      Já těm IT závidím, ti mají život :-) To my kolbenkáři od nevidim do nevidim…

      0 0
      • jecnak  

        Neni moc co zavidet, beru si na ctvrtek dovolenou. Zas teda mam o tyden dovoleny vic nez standard a jeste mi neco zbylo z minulyho roku…

        0 0
    • Darkson  

      počítám s tim. ale nedřív v 9:30, spíš v 10

      0 0
    • cabbage  

      kaslu na to…

      0 0
    • jecnak  

      No fuj, to jsem si dal. Priste se radsi obliknu misto abych si cpal pod dres noviny a klepal kosu. Mne to dalo 132km. Darksonovi patri dik za teply mistecko v haku.

      0 0
      • Daf  

        Kosa co :) Ja jel vcera i dnes v zimnich hadrech a bylo mi fajn. Dnes jsem dokonce prihodil i neopreny :)

        0 0
        • jecnak  

          Hruza, za celeou zimu mi nebyla takova kosa jako dneska. A to mame prosim jaro :-/

          0 0
      • Darkson  

        kosa byla hrozná…já to ještě protáhnul na Vraný, Březovou, Jílové, Kamenici a Jesenici a dalo mi to 190 km. ty bys měl mít taky víc

        0 0
        • jecnak  

          Nj, ja jsem tele, zmacknul jsem si pauzu v mereni… Vypada to, ze nekde na pred Slapama., takze tak o 60 az 70 navic…

          0 0
          • jecnak  

            Ha, tak presne o 59km.

            0 0
            • Darkson  

              hehe, tak to máme stejně, já mám taky 191:-)

              0 0
              • McBlacky  

                dobrý vrazi :) já si dal klasiku lávečky, lavinka, pes, a pak jsem zapokusoval v novým projektu z Homole, ale to je spíš oblast budoucnosti :) hodilo mi to 2,5 hodky po práci…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.