• Paja

    16:00 sraz ve Slatine u kaplicky, vzhledem k prave skoncenemu obdobi destu silnice. Trasa: Slapanice-Pozorice-Habrovany-Racice-Bukovinka(technicka zastavka:o)- podle situace a casu Brezina-Ochoz nebo nejakou delsi (Babice nebo Adamov).

    0 0
    • Martula  

      Hm?…tož zajímavá nabídka!

      0 0
    • motylek  

      Asi se přidám taky.Neznám cestu tak doufám,že mi s Martulou neujedete!Je to ta kaplička pod kterou je cukrárna??

      0 0
    • rock  

      Já vím, že se opakuji, ale to s tou silnicí sis nerozmyslel :-) ?

      0 0
      • Paja  

        Ne myslim, ze jeste v pondeli na Starobrnu bude v lese blata dostatek.

        0 0
        • mastihuba  

          sem byl na kole, v neděli i v pondělí a směr Bukovinka je všecko průjezdný lesem. Na žiletku ty silnice tím směrem stejně stojí za prd. :)

          0 0
          • Paja  

            V nedeli v tom desti? Jestlis vypadal jako vsichni v sobotu a nedeli v Kurimi, tak po tom netouzim:o)

            0 0
            • mastihuba  

              sem měl blatníky a po 15km jsme se sušili v občerstvovnách :)

              0 0
            • RomanH  

              Vcera jsem se byl konecne projet po 14-ti denni pauze v okoli Ususi. Otevrene cesty jsou vysuseny, ale jak se vjede do lesa, je to hrozne podmacene. Na druhou stranu, nam klukum z vesnice, kteri maji k dispozici hadici z vodou, bahno nevadi :o)

              0 0
              • mastihuba  

                najednou :) jak je na lontu?

                0 0
                • RomanH  

                  Vyborne, akorat se tam strasne chlasta – napriklad vcera jsem delal se svarou rozdvojku na pripojeni pracky a behem hodiny do nas zahuce pulcan slivovice :o)

                  Az konecne dostanu stavebni povoleni a zacne se stavet, tak si psychickyhodne odpocnu – ten boj a litani mezi katastrem, stavebnim a zivotnim me uz dost unavuje. Vcera jsem se rozhodl, ze jim davam cas do konce cervence a pak zacnu stavet i bez povoleni.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    :) klasika

                    0 0
                  • Excel  

                    tím odpočinutím bych si nebyl tak jistej ;-)

                    0 0
                  • MartinXC  

                    Tak to dej od startu stavby slivovici někam bokem, nebo budeš mít místo baráku tajemný hrad v Karpatech.

                    Můj kolega si takhle přivedl obkladače-odborníka na koupelnu a aby to líp odsejpalo, otevřeli flašku rumu. Když jej přišel odpoledne zkontrolovat, obkladač chrápal ožralý ve vaně, na jedné zdi kachlíky jakž takž, na další šišatě, třetí zeď sporadicky poskákaná kachlíky, čtvrtá netknutá. Tož pozor na odborníky, nejlepší je asi mít „zedníka“ dle filmu Na samotě u lesa ;-)

                    0 0
              • Paja  

                My kluci z mesta sice mame taky k dispozici hadici s vodou, ale stejne bahno nemusime:o)

                0 0
    • kafac  

      To jedete vsichni na silnicce? Ja bych se vcelku zucastnil, ale na tom mojim tanku bych asi nestihal nejaky velky tempo :-(

      0 0
    • Splinter  

      Že bych za vama kus visel?:)

      0 0
      • Splinter  

        Tak ne, crosssrajd nevydržel…

        0 0
        • Lišák  

          Copa copa?? Blatíčko mu nesvědčilo?

          0 0
          • Splinter  

            Ne, až dneska.. Sem si říkal jak mi to dokopca nejede.. No sem zjistil, že sem brzdil:)

            0 0
            • Lišák  

              Jo, už sem to četl v jiné diskusi. Zkoušel jsi to dotáhnout, nebo rovnou do servisu? A starý kola nemáš? Jako náhradní.

              0 0
              • Splinter  

                Stary Alivko je na tom fakt bledě:) Ne nechcu se v tech 24drátech rejpat..

                0 0
    • Mulda  

      to me mrzi, ze vyrazite uz tak brzo. bohuzel nestiham treba nekdy priste…

      0 0
    • Karaya  

      Jak pojedete do těch Šlapek? Pojedu z Vinohrad, tak že bych se někde přidal…

      0 0
      • Paja  

        Do Slapek normalne pres Hranicky jak jede trolejbus, muzeme se potkat tam, na namesti maji jednu vhodnou cukrarnu:o) v kolik tam budes?

        0 0
        • Karaya  

          Spíš kdy tam mám být, vyrazím podle toho.. třeba v 16:30 by bylo OK…

          0 0
    • gerrard  

      Okoli Brna na vychod ma jednu velkou vyhodu, v lese je spousta cest asfalt, sotolina SLP Krtiny a da se tam jezdit i v mokru a clovek se nemusi mackat s autama na silnici vrele doporucuju, kdyz se do terenu neda.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.