• Karaya

    Půjde se někdo ve čvrtek projet? Sraz jako obvykle v 16:30 na Klajdovce, bike/silnice dle zájmu, trasu určíme na místě..

    0 0
    • Splinter  

      A co takle středa?:)

      0 0
      • Karaya  

        Zítra by to taky šlo, ale musím se dneska dovědět na čem mám jet do práce, takže silnic nebo horské a na jak dlouho?

        0 0
      • Karaya  

        Tak zítra asi nic, musím hlídat potomka…

        0 0
      • Eva  

        Dneska bych sla,teda jedu urcite,i s Prem­kem,jen kdyby nas bylo vic,bylo by to fajn,at si Premek nemysli,ze je furt nejlepsi :-)))

        0 0
        • Polka  

          Splinter jede, ja taky. Tak sraz treba v 16:30 tam nekde v Pisarkach u stezky smerem k Pryglu? Ja sem ale zas nechal svetlo doma, sakra :-)

          0 0
      • Karaya  

        Oprava, uz zase muzu..

        0 0
      • Splinter  

        Tak dneska to byla fajn svižná vyjížďka. Díky za nový trasy, který jsem neznal. Eště jednou pardoon Evě za to, že sem jí tam vjel.. Nějaká ta fotka navíc.. Sice nic moc kvalita, ale aspoň něco:)

        0 0
      • Karaya  

        Jo jo, dneska to bylo závodním tempem, dokonce ani jedna hospa a jídlo jsem si dovez až dom :-)

        0 0
    • rock  

      Ve čtvrtek budu v práci na biku, tak pokud byste vyráželi z Klajdovky alespoň přibližně východním směrem, svezl bych se kus s vámi …

      0 0
    • Roman  

      Zitra ráno budu vědět, jestli se přidám i s bikem

      0 0
    • Splinter  

      Ad čtvrtek. Když to stihnu z práce tak jedu. Počítám s tím 16.30 na Klajdě. Takže zítra čau:o)

      0 0
    • Karaya  

      Tak zítra v 16:30 na Klajdě, na biku, z mé strany to bude kratší, v 7 už chci být doma :-)

      0 0
    • slou  

      Klajdovka 16:30 beru ..... ale ne že dojedu domů zase uštvaný :) Na biku.

      0 0
    • Eva  

      Ja teda dneska ne,vcera jste mne pekne uhnali :-))) a mam pred zavodama,tak bych to nemusela do So rozchodit :-))).S tema vyjizdkama pres tyden je to blby,ze uz si clovek nikde moc neposedi na kofce ci mnamce,neb je ve 20h tma,tak se jede a moc nestavi :-(((.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.