• Paja

    Sraz: 16–17hod. na konecne 45 v Lisni Trasa: udolim pod Hadek – „pekna rychla vrstevnica (30kmh)“ viz. priloha – „pro ty co se jen tak radi couraji lesem“ – Kalecnik – „obchvat CEMBA“ (neni v mape) – a bud „modra klasika“ nebo „Mastihubova varianta“ – Buk. Vzhledem k tomu, ze aspon streda-ctvrtek ma mrznout, melo by to jit bez prilisneho zapraseni.

    Anketa: Ve ctvrtek na Buk

    5x
    45%
    3x
    27%
    0 0
    • Paja  

      jeste mapu:)

      0 0
    • mastihuba  

      se začnu vopičit po exelovi – dřu :)

      0 0
      • Excel  

        néé!!! já dřu!!..16–17 to je moc brzo, 18–19 a někde jinde sraz, pak by se vo tom jako dalo mluvit, jestli mi rozumíš

        0 0
    • Jaroslávek  

      No, konečně. Možnosti hlasování 3 a 4 jsou jasný. Takže já mezi 1 a 2. Anebo ještě v záloze vyjet dříve a vyčkat na základně. Ještě odbočka: mám doma cca 1o let starý dámský HT a po klukovi celoodpružený (když začínaly takový ty těžký potvory) kola a dříve než je vyhodím myslíte má to cenu někomu nabízet (akorát na blbnutí) ?

      0 0
      • Polka  

        Jasne, rozhod site na netu na bazarech…treba se nakej blbec chytne :-P

        btw. uz „litam“ po byte bez berli, ale na kolo to furt neni :)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Když piješ redbull nepotřebuješ berle.-)

          0 0
          • Polka  

            RedBull je too expensive, ale obcas po patku bodne ;-)

            0 0
            • brantec  

              Zadny po patku, RedBull bodne praveze v patek a s nejakou tou vodkou.. To pak mam nekdy pocit, ze vazne litam:-))

              0 0
              • Polka  

                To sem taky „za mlada“ zkousel a byl to docela mazec :-)

                0 0
    • pepek  

      Tož já teda jedu, ale dnes a jinam. :-) Ve čtvrtek bude větší mráz, to už budu potřebovat ty ohřívačky na nohy :-)

      0 0
      • pepek  

        Tak ne…

        0 0
        • Jaroslávek  

          Šmarja, tak se vymáčkni čoveče.

          0 0
          • pepek  

            Baterka umřela :-( A ty ohříváky už taky neměli…:-(

            0 0
            • Jaroslávek  

              Zejtra je taky den.

              0 0
              • pepek  

                Ta už neobživne a ohříváky prý možná v pátek

                0 0
                • Motyll  

                  Co myslis „ohrivakama“?

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Něco jako vyhřívaný lyžáky ?-)

                    0 0
                      • Motyll  

                        Aha, to ted maj v Tchibu. Za 1200,–

                        0 0
                        • Polka  

                          Me stve jakakoli pritomnost baterek, takze staci ty na svetlach. Ja preferuju na zimu sibirky a noviny :)

                          0 0
                          • Motyll  

                            Me to neprislo spatny do te doby nez jsem to mel v ruce. Je to strasne tezky :(

                            0 0
                            • JSt  

                              to jsi sem nemel psat, ted pepek nebude chtit :-). btw. ja poridil ty exustar zimni tretriky. vcera jsem v nich byl poprve. slaby tri hodinky a po zime ani pamatky.

                              0 0
                              • JSt  

                                …ted TO pepek nebude chtit

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Chlapi neblbněte, před lety takovýho nic nebylo a jezdilo se. Vyhřívaný „blembáky“, sedla atd… existují taky ?-) Na druhou stranu: ať vzkvétá technický pokrok !

                                  0 0
                                  • JSt  

                                    mne to nerikej. ja o takovych blbostech neuvazuju :-). mi uplne staci, kdyz vidim sefovy jizvy na hrbetech ruk od motorkarskych vyhrivanych rukavic. zrovna jsme o tom bavili :-).

                                    0 0
                                • pepek  

                                  Bude, tepla na nohy není nikdy dost :-) Váha na nohách nevadí, naopak: získáš obrovský moment setrvačnosti, celou cestu po rovině to budeš roztáčet a pak vyšupajdíš kopec jekoby nic, jenom setrvačností těch baterek. Pokud to nebude stačit, lze doplnit olovo(-baterky) ještě do špiček bot.

                                  0 0
                                  • JSt  

                                    zas opatrne. to roztocis a utrhne ti to nohy :-)).

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Musíš si předtím nasadit ty ortézy, jaký teď vozí Polka, ty Tě udrží pohromadě.

                                      0 0
                              • mastihuba  

                                btw. včera nebyla zima :)

                                sem se letos rozhoupal a konečně pořídil platformy. fuck of letní + návleky :)

                                0 0
                              • brantec  

                                Ty exustary uz mam taky nejakej cas v merku – za ty prachy, no nekupte to:-)

                                0 0
                • Paja  

                  „…neobzivne, ani za milión…“:-D

                  0 0
    • Splinter  

      achjo..

      0 0
    • Jaroslávek  

      achne …

      0 0
    • rock  

      Celou dobu si říkám, že je sebevražedný nesmysl lítat s chrty potmě v lese a že na to už mám dost rozumu … ale co, žiju jenom dvakrát. Pravděpodobně jedu (zítra potvrdím) a odpojím se po absolvování „obchvatu Čemba“ …

      0 0
      • Jaroslávek  

        Neznám obchvat Čemba.

        0 0
        • rock  

          Já taky ne, zmiňuje ho Pája v popisu trasy. Proto to chci vyzkoušet. Tedy … znám tam povícero cest, ale nevím, jestli je to některá z nich a zajímá mne, jestli jsem třeba nějakou nepřehlíd :-) …

          0 0
          • Paja  

            ja taky ne:-D to je nejaka mastihubova vychytavka, tusim nekde jak jsem nakresil tu oranzovou – viz.priloha

            0 0
            • mastihuba  

              proč je ten pozvolnej výjezd údolíčkem po hřebeni? :)

              0 0
              • Paja  

                to se budes muset zeptat toho, kdo to kreslil:o)

                0 0
                • Polka  

                  No to sem puvodne kreslil ja, tak to klidne opravte. Nevim vo ktery variante ted mluvite zas :)

                  0 0
                  • rock  

                    O té žluté, co je nazvaná „pozvolný výjezd malebným údolíčkem“ a podle vrstevnic evidentně vede po hřebeni. A hřeben a údolíčko … to jde strašně těžko dohromady :-) …

                    0 0
                    • Polka  

                      Ajo, sem to nak prehlidl :) Ma to bejt samozrejme kolem toho potoka.

                      0 0
              • rock  

                Lol … navíc jeho začátek dole u potoka podle vrstevnic vypadá všelijak jenom ne pozvolně …

                0 0
                • mastihuba  

                  jj v bonbónky brno jsem se ptal kdo to dává nahoru a nikdo se nehlásil a najedno pozvolnej :)

                  0 0
            • Jaroslávek  

              Trošku mimo ruku, né ?

              0 0
            • rock  

              Dobře, že jsme nestíhali. Byl jsem se tam v neděli podívat a mám vážný pochybnosti o existenci té oranžové cesty v podobě, v jaké je na mapce :-). Ono je tam těch cest asi tak trojnásebek, než je na mapě, ale zase v reálu chybí některý ty zakreslený … něco jsem objevil a nebylo to zlý (potenciál tam je, budu se tam vracet to zkoumat), ale byly to spíš fragmenty, který (zatím) neumím nějak smysluplně poskládat do zajímavého celku. Navíc spousta z místních cest je pozježděná z aktuálně probíhající těžby dřeva (jaké překvapení), potmě bychom se tam asi fest trápili …

              0 0
              • Paja  

                Vsak ten Frantuv cemba obchvat mozna vede trochu jinudy, nakreslil jsem to tam jen od oka, jak jsem si to pamatoval z nejake mapky, co sem daval.

                0 0
    • Jaroslávek  

      Nuže, autore ?

      0 0
    • brantec  

      Jel bych, ale je to dost pozde, nemam zadny poradny svetlo a po tme se bojim:-/

      0 0
      • Paja  

        Cestou na Buk ti posvitime, akorat jestli pak jedes smer Sloup, tak to budes muset nejak dosmatrat:o)

        0 0
        • brantec  

          Tak ze bych jel z Buku na Brno?:-) Dik za nabidku, ale asi z toho nic nebude. Zitra mam volno, tak tomu dam za svetla.

          0 0
    • Splinter  

      Něco na nalákání…

      0 0
      • Jaroslávek  

        Zdařilá kompozice. Kdopak je teďka na řadě ?-)

        0 0
        • Splinter  

          Já nejedu a teď asi už ani nevyjedu před svátkama… Zápočty,předter­míny… Hnus.. Ale zase mezi svátkama a leden by mohly být ok…

          0 0
          • Jaroslávek  

            Že by reprezentantka? Ať je veselo.-)

            0 0
            • Martula  

              Já zítra teoreticky možu :)…praxi mám do půl jedné… Pokud se na štěklách dostanu bez úhony domů..tak vyrazím za světla..a budu se asi chtít vráti nějako normálně..:)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Ha, furt ve střehu.-) S „taťkou“ (toto označení mladého šlapanického orlíka se mi dost líbí) zásadně normálně. To by tam musel být Ex a ten přece dře !))

                0 0
                • Paja  

                  Pockej, Ty mne nemuzes rikat tatko:o) jinac souhlasim, Excel dre aj v hospode a hlavne se pak dre cestou domu:-P

                  0 0
                  • Excel  

                    No no kucí..když už někam jedu tak si to chci trošku užít ;-), ale dnešek závidím

                    0 0
              • Paja  

                Što takoje „štěkle“? Videl bych to takto – vyrazime ve 4, 6 prijezd na Buk, 7 odjezd domu, 8 navrat.

                0 0
      • brantec  

        Masakr! Dve kofoly s rumem, kafe s rumem, caj se slivovici, vodnikovo semeno a nic.. Kde ste byli v nedelu, kdyz sem mel ja chut?! :-D

        Kdyz uz sem zminil muj nedelni velet..po ceste zpet mi na tepak skocilo 205 t/min! Na pohodu:)

        0 0
        • brantec  

          sem se spatne koukl, samo ze caje a nic je po dvou kusech:-P

          0 0
        • Paja  

          kafe s rumem = svarak a pokud klukum Mme.Sona nenalila slivku do caju tajne, tak nic (teda nic jo:-)

          0 0
      • Paja  

        ;-D

        0 0
    • kleinis  

      Zdar borci,čistě teoreticky bych se mohl zítra urvat z práce a jet s váma,jenom se chci optat…za prvé nemám pořádný světlo,jen takovou mrchu, za druhé su spíš turista a jezdím tak pro prdel,tak nevím jestli bych to s váma zvládnul…kolik je to km a v kolik je zhruba návrat?Su z lesne a než tam dojedu tak už toho budu mít plný kecky!:-)Leda že bych kolo hodil do auta!:-D

      0 0
      • Paja  

        Urcite, Maňas je sice vytrvalec nejvetsi, ale jezdi na pohodu, fahrplan viz. vyse, navrat pres Ochoz, Bilovice, Obrany, Husovice.

        0 0
        • kleinis  

          No ale na 4 to stihnu taktak kdyz vemu kolo a hodim ho do auta a povalim tam! A pak jak se tam vratim? bude se nekdo vracet z ochozu zpatky do Lisne?

          0 0
          • Paja  

            Pokud pojede Martina, tak ta jede urcite Ochoz-Lisen-Podoli-Slapanice, jinac leda premluvit Maňase, ze bysme vsichni jeli pres Klajdu, on honi dalkovy rekordy, takze by to mohlo vyjit;-) mne je to fuck

            0 0
            • kleinis  

              Ok…tak ste me premluvili, treba bude aspon sranda! Pokusim se to stihnout do te 4!;-)

              0 0
            • kleinis  

              Ale budu muset prifrcet autem, jinak bez sance! Tak semi nesmejte…

              0 0
              • rock  

                Nebudou(em), jsou zvyklí ode mne :-) …

                0 0
                • kleinis  

                  Jo a este jedna vec co nebude vubec k smichu (to auto je nic)…nikdy sem nejel v zime! Teda jako co bylo pod 13 stupnu tak nebylo pro Tomaska, takze sem si ted poridil nejaky hadry, tak to dneska prubnu a doufam ze nezmrznu!;-( Ja mam totiz rad teploucko! A na kole sem nesedel uz tak dva mesice!;-D

                  0 0
        • kleinis  

          Tak co, pojede nekdo zpatky do Lisne?;-(

          0 0
          • Martula  

            Ano..ale vyrážím už za chvíli :) pokud nenastane zvrat..

            0 0
      • Blade  

        Kua furt se nelituj jakej seš turista ;-) Co já sem měl možnost si tě „vyzkoušet“ tak říkám, že seš ready i pro sprint na Bukárnu ;-) A važ si toho, pač já sem prej echt chrt :-D

        0 0
    • rock  

      Takže potvrzuji. Jsem v práci na kole, ranní docela mrazivou 30km rozcvičku jsem přežil. Co takhle upřesnit začátek ? Já bych se přimlouval už za tu 16h … a když už jsme u toho, kde je konečná 45 ?

      0 0
      • Polka  

        www.mapy.cz/#…

        0 0
        • rock  

          Aha, ten plácek až dole u potoka … dík, už vím …

          0 0
      • Paja  

        Upresnuju start – ve 4 na placku dole u potoka:-D

        0 0
        • Jaroslávek  

          V údolí myslíš je to dobrý ?

          0 0
          • Jaroslávek  

            7 černých koťat, tak jsem čekal co bude. A bylo. Defekt, baby projely basket a co je největší tragedy, tak furt blbne ten tachec. Nová baterka, i v čidle, po chvíli jízdy přestane ukazovat. Tak nevím jestli na něho není moc zima.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Foto jsem jsem zapomněl.

              0 0
              • JSt  

                sklesly manas :-)))

                0 0
              • Polka  

                :-DDD Ty voe ja se poseru smichy :-D

                0 0
              • Blade  

                Muhehe, BjP hadra :-D

                0 0
              • rock  

                Meditace :-) … měl jsi to vzít přes zábradlí, aby ses jim vyhnul … včera odpoledne jsem zahlíd nějakou povědomou postavu na Charbulově. Byls to Ty ?

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Okolo blázince svištím cca v 6.1o-6.15.

                  0 0
                  • rock  

                    Tohle bylo odhadem před pátou odpoledne. Projížděl jsem okolo, nějaký človíček ve stejném oblečení (modrobílá) jako Ty tam postával s kolem a buď zvažoval cestu dál nebo cvakal do mobilu, nevím …

                    0 0
              • Splinter  

                LOL…Tak to su rád, že dneska nejedu.. To se stane něco strašnýho… :-D

                0 0
                • JSt  

                  ja byt tebou, tak jdu preventivne prekontrolovat kolo jestli se mu neco nestalo. to vubec nevadi, zes na nem nesedel. voodoo je mocne :-)).

                  0 0
                • Paja  

                  Spis bych se bal o ty kotata…:-P

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Vypadají, že zimu nějak přetlučou. Splinter: Jsem rád, že to tu zatepalo, ale rači se běž podívat jestli tam to kolo ještě vůbec je !-)

                    0 0
                    • JSt  

                      nemela ta prvni veta znit: vypadaji, ze je v zime utlucu. bych mel o dve zajem – na navleky na kolena ;-)). excel rikal, ze by taky nejaky vzal na zatepleni treter. mi zavidi ty exustary :-D

                      0 0
                      • Polka  

                        A ja bych potreboval novy rukavice :-DD

                        0 0
                        • pepek  

                          Na co? dyť Ty už budeš teď furt v domácnosti, ne? btw: pojedu zítra na bika, nechceš se přidat? (aspoň mně moc neujedeš)

                          0 0
                • Jaroslávek  

                  Strašný bylo akorát to h…o, do kterýho jsem šlápl na srazu.-))

                  0 0
            • Paja  

              ;-DD

              0 0
          • Paja  

            V udoli doufam, ze to bude zmrzly, kdyby ne tak se vydrapem nahoru na cervenou.

            0 0
            • rock  

              Údolí je tak udusané, že to tam musí být v pohodě sjízdné i za mokra, ne ? Možná s vyjímkou občasné bahenní pastičky …

              0 0
    • RomanH  

      Jak ja Vam zavidim. Snad pristi tyden…

      0 0
      • Jaroslávek  

        Vypadá to, že ty čtvrtky má Pája relaxační, proč asi?-))

        0 0
        • rock  

          Pokud vím, tak je čerstvý novomanžel, tam přece den v týdnu nemůže hrát roli :-) …

          0 0
          • Paja  

            :-D ne ve ctvrtek chodi s babama na jogu, takze toho vyuzivam:)

            0 0
        • pepek  

          Čoveče Maňasu, jestli Ti zas neukazovat tachec, tak to je už osobní tragédie. A jestli to dotočíš u televize, tak Ti tu desítku nikdo neuvěří :-)

          0 0
    • pepek  

      Tak hoši tam asi zamrzli, nebo eště chlastají…

      0 0
      • brantec  

        Taky nevim, co ti kuci vyvadi..neco po seste mi pipla sms, prej kde su. Jak to tak vypada, tak jesteze sem tam nebyl.

        0 0
        • pepek  

          Tam se muselo stát něco strašného. Skoro deset hodin a eště tady nejsou žádné bohatýrské balady… :-(

          0 0
    • kleinis  

      Prej…tak tohle jestli vypiju, tak nevim jak dojedu zpatky! A dojela, sikulka!;-D

      0 0
      • kleinis  

        Sorry za kvalitu…zase jenom blbej telefon!;-(

        0 0
      • kleinis  

        Martula uz byla pripravena svitit si ocima…

        0 0
      • mastihuba  

        kama jste jeli dom?

        0 0
      • JSt  

        vidim, ze jste lumpalicili. a tak je to spravne ;-).

        0 0
      • Paja  

        :o) ale je z te porce nejak nakrivo…:) jinac k hospodske diskuzi ohledne bezek, klasikaxkombi, to, ze ve stejne kategorii byvaji nedky kvalitnejsi klasicky nez kombiky je odsud www.nyc-sport.cz/…cle_info.php?… jinak mas pravdu, kombi a klasika by mela byt konstrukcne stejna, ale kombi je tvrdsi (resp. stejne tvrda kombi je kratsi, bo klasiky jsou vetsinou do cca 210cm a kombiky 190–195). Stejne si ale myslim, ze kombiky jsou vhodny pro kombinovani obou stylu akorat pro tezsi(v pomeru k vysce) lidi, konktretne Martina s tema 175cm by mela mit na combi lyzovani lyze 190cm nebo malinko nad, coz asi se svou vahou neproslapne…

        0 0
        • Paja  

          tedy mysleno tak, ze kombi lyzi v delce 190 neproslapne a proto by byla vhodnejsi klasika.

          0 0
          • kleinis  

            Jak ktery, myslim ze 190 by nejaky proslapla…je toho fakt hafo, ale nikdo mi nikdy nevymluvi ze 15cm k vysce postavy na klasiku je v poho! To at si veme turista s lyzema jak sneznice! Ale kdyz se chces sklouznout tak to musi mit nejakou delku…a uz se o tom nechci bavit, to je na dlouho takovy debaty!;-D

            0 0
            • Paja  

              Konkretne treba ty zakladni atomicy – pro skate combi – jsou v 190cm nejdelsi, coz na tech jejich cca 60 kilo bude tvrdy. Optimalni na klasiku je pry 20(-25cm) + podle vahy, jenze to nesmis merit pres 190cm:o) ja mam 192, lyze 210 – ve skutecnosti 208, takze rozdil 16cm, coz mi vyhovuje, chtel jsem na klasiku a sem tam brusleni. Taky nechci rozvirit megadiskuzi o bezkach, spis jsem mel pocit, ze po te vcerejsi debate by nejaky upresneni mohlo byt uzitecny hlavne pro Martinu.

              0 0
      • Jaroslávek  

        Chudák holka, jednou za uherský rok dojede do paluši, pak se před ní úplně náhodou ocitne takovýhle sousoší a ještě k tomu se někomu úplně náhodou spustí mobil nebo co … )))

        0 0
    • kleinis  

      Pekna rychla vrstevnice (30 km/h) … :-DDDD

      0 0
      • Paja  

        :-D mozna je chyba, ze sme tama jeli pomalu, musis to drtit 30kmh:-P

        0 0
        • rock  

          Koukni, co jsem našel:

          diody.mujobchod­.info/?p=produc­tsMore&iProduc­t=174 diody.mujobchod­.info/?p=produc­tsMore&iProduc­t=189

          to už se mohu naPayPal vykašlat …

          0 0
          • Paja  

            Na to by Ti asi nejlip odpovedeli martt, pepko, Jirik123. Pokud moc nepletu informace prevazne od nich, tak ta 3W je se „starym“ luxeonem a ma vetsi odber nez ty „novy“ cree, SSC ev. rebel diody, takze na 3×AAA aku, ktery maji kapacitu max. 1Ah to moc dlouho svitit nebude. Jeste vic u te 7W, kde to primo prodavaji s 1Ah aku, CR123A pry taky s vetsi kapacitou nejsou, pricemz 7W to vycucne jeste driv:-/

            0 0
            • rock  

              takze na 3×AAA aku

              Na čtyři; 1450 mAh, se svítilnou po 60 Kč …

              Jinak to neber vážně, to je první výsledek 10 min. hledání … nespěchám, budu pokračovat :-) …

              0 0
              • Jaroslávek  

                No, včera jsi dojel v poho ? Všechno svítilo, jak má ?

                0 0
                • rock  

                  Jo, „hlavní“ halogen vydržel až domů, „zásobní“ nepřišel keslovu. Akorát dneska poněkud pajdám, včera jsem si na té „30km/h vrstevnici“ omlátil koleno …

                  0 0
              • Paja  

                Aha ty ctyri sem se prehlid, vsude tam byly trojky:o) Tos nekde nasel 1450mAh AAA? sanyo dela nejvic 1000mAh, aby tech 1450 nebylo jen na obalu:)

                0 0
    • rock  

      A tož dobré to bylo …

      0 0
    • Jaroslávek  

      P.S. Dneska přenechávám „noční přebory“ Pepkovi. Asi se už vidí s těma těžítkama na nohách.-)) Ráno mě ta vánice pěkně chytla, takže to teď musím nějak „došmrdlat“ (jak říkají ve Šlapkách) dom a večer bude s maminkou kino.

      0 0
      • pepek  

        Těžítka nebudou (jsou moc těžký-říkal to Motyll :-) místo toho mám tlustčí ponožky. Snížek byl príma, pěkně jsem ho první projel, akorát pod ním nebyly vidět ty fu…g zmrzlý kořeny – jednou mě to poslalo naráz o 2 metry vedle (naštěstí, bo metr vedle byl strom.) Nepomáhaly ani nízkotlakový gumy. Pak sem se furt bál při sjezdu po žluté z Vranova do Adamova, bo tam to pěkně svištělo, ale ty 2 metry vedle by tam nebyly moc košer.

        0 0
        • Jaroslávek  

          JsT = vizionář. Fakt jsem myslel, že do toho pudeš.-)

          0 0
          • pepek  

            Už takhle je ta příprava na jízdu strašně složitá – a k tomu eště nabíjet další baterky – budu se radši otužovat během bosou nohou ve sněhu :-)

            0 0
    • Jaroslávek  

      P.P.S. Není příští čtvrtek Mikuláša ? Tímto vůbec NIC nenaznačuju. DDD

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.