• Paja

    Sraz 16hod. na konecne 45 v Lisni, do blata se mi moc nechce, takze navrh na trasu po shit asfalt/sotolina:-) po cervene Hostenice, zluta Kalecnik, Tri javory, silnice Buk. Navrat tmou, tedy vlastne castecne i tam:o)

    0 0
    • Splinter  

      Furt čtvrtek, čtvrtek nemožu…

      0 0
    • Jaroslávek  

      Taky jsem to plánoval. Jen se nesměle zeptám na předpokládané AVG ? Nejseš po nemoci trochu zesláblý ?-)

      0 0
    • Splinter  

      No a co dneska? Dneska možu… Tak cca ve tři…

      0 0
    • Jaroslávek  

      Hlavně se šetřete na prosinec, to bude slavnostní Buk u předpokládané desítky, jak uvádím v „potkávání“.

      0 0
      • Blade  

        Ty ďáble.. já nechám desítku na příští rok..

        0 0
        • Jaroslávek  

          To nevadí, o to víc se budeme těšit.-))

          0 0
          • Blade  

            No popravdě, v létě by mi na to málo co mi chybí stačil jeden nadprůměrnej, nebo dva podprůměrný týdny… ale…

            0 0
      • Karaya  

        desítku budu mít až za dva roky, chrte :-)

        0 0
    • Blade  

      To je pozdě, je to z ruky a zatím víceméně úspěšně přecházím chorobu..

      0 0
    • Jaroslávek  

      Aspoň v 15.3o ať se trochu opálíme, jak dneska Splnt.-))

      0 0
      • Paja  

        Obavam se, ze budu rad, kdyz stihnu tech 16, ale jedno reseni by tu bylo sraz 15:30 ve Slatine:-)

        0 0
      • Splinter  

        No moc sem se neopálil.. Najel sem tak 300metrů:) Řetěz na tu zimákovu kazetu prostě nesedl:)

        0 0
    • Běžec  

      Jel bych taky, chcu se dopracovat aspoň k Maňasovu ročnímu nájezdu lomeno dvěma.

      0 0
    • pepek  

      Tož já bych tedy taky přijel, no…

      0 0
    • JSt  

      uvidim, jak se mi to povede zaridit. rad bych taky prijel… sice mi v pondeli obcas prokluzoval orech (na druhym kole mam pro zmenu furtslap :-), ale vas uvisim i na kolobrnde :-))).

      0 0
      • pepek  

        Rideři na oltimerech-singlech a furtšlapech prý obvykle jezdí do té druhé hospody (mají to tam blíž do kostela :-)

        0 0
    • JSt  

      toz jak? plati tech 16:00 v lisni? abych tam necekal jak trumpeta ;-).

      0 0
      • Jaroslávek  

        A jéjé. To se zase zakecáme …-) Už se ti to někdy stalo trumpeto ?.-)

        0 0
        • JSt  

          netrop si ze me legraci a radsi rekni, jestli tam v ty ctyri budes ;-)

          0 0
        • Polka  

          Hosi rad bych se zase zakecal s vama, ale vod patku su zas marod :( Asi uz mam naky mekky kosti bo co O:-)

          0 0
          • Martula  

            Výmluvy… :D

            0 0
            • Polka  

              Kdepak vymluvy, to je realita ;-)

              0 0
              • Martula  

                To je škoda… hmm… trošku se dej do kupy chlape! ;)

                0 0
                • Polka  

                  Jj, to bude nako tu chvilku trvat este.

                  0 0
                  • Martula  

                    Co Ti teda vlastně je? :( zase kosti?

                    0 0
                    • Polka  

                      No, jedna kost, holenni…je zlomena :-D To je na dlouhy povidani.

                      0 0
                      • Martula  

                        OMG… to snad není možný…!!! holenní?…jsi sjížděl Hády bo co?

                        0 0
                        • Johny5 OSHA  

                          ja dneska jo x8)

                          0 0
                          • Polka  

                            A jaks dopad? Do mekkyho asi zrovna ne, ze :)

                            0 0
                            • Johny5 OSHA  

                              napsal sem to i s foto do MTB bonbónky II. , jinak cely sem to nedal x8(, ale aspon neco casem zkusim vic uz v utery tam pojedu asi zase kdyz bude pekne x8)

                              0 0
                        • Polka  

                          Ale neee, jenom jsem projizdel vecernim Brnem :-D

                          0 0
                          • Splinter  

                            Booože:-D:-D

                            0 0
                          • Jaroslávek  

                            Ty brďo, ti to vjelo do koleje nebo co? To jsou ty tvoje pátky. Dneska jsem si asi vytvořil osobáček Buk-Žabiny. Já nevím proč se ty jízdy zpátky zvrhnou v nějaký přebory nebo co.-) Příště už nefotím, asi mi zamrzl přístroj. Nejdřív se nám zdála jedna nějaká zkažená, ale vidím, že byly všechny.DDDD

                            0 0
                            • JSt  

                              kdyz s nama jel z buku ziletkar, tak se nemuzes divit. presne nas opak 1,2" slicky a my 2,1" drapaky :-))).

                              0 0
                              • pepek  

                                Kua a těch 25 let a 10 kg navíc to je co? Byste měli vozit nějaký handicap v batohu. :-) A maňas zase má těch 10 tisíc.

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  No právě, jestli nejsem přetaženej.-) Ad případ Polka: chlapi, dyť mu to nemůžeme udělat, jak on se teď chudák na ten Buk dostane? Navrhuju příště ho tam vzít na „nějakým přídavným zařízení“, motor bych hledal po včerejšku … to je taky jasný, a mohl by volat: Na Buk! DDD

                                  0 0
                              • pepek  

                                Počkej, až si vezmu příště pořádnou lampu, takhle jsem byl v těch serpentinách značně nejistý

                                0 0
                            • Polka  

                              Nene, profesionalni ridic s pujcenou karou nedal prednost ziletkarovi se Sigmou :/

                              0 0
                              • pepek  

                                Mapka a foto by nebylo? A co kolečko? Povídej, přeháněj.....

                                0 0
                                • Polka  

                                  Ubohe graficke zpracovani zpusobeno pouzitim provizornich prostredku ;-) Nejsem na svym kompu.

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    Začínáš konkurovat jednomu od nás z dědiny. Toho taky auto sejme 2× do roka. Brzo se uzdrav.

                                    0 0
                                    • Polka  

                                      Ja nevim co se to furt deje. Proste pech :( Tentokrat sem si za to vubec nemohl.

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        No nevím, nebyl jsem tam, ale dupat z kopca 30km/hoďku, když vidíš, že potenciální vůl bude zahýbat doleva, no nevím, nevím…Možná ty zvyky z lesa se nedají překonat…a vlastně už nejseš city-compatible ?

                                        0 0
                                        • Polka  

                                          Aaa, dekujeme Sherlocku Holmesovi za analyzu situace…to jsi me rozesmal :-) Kdybych dupal primo z Uvoza a dole byla zelena, tak bych tam jel o dost rychlejc. Rozjizdel jsem se ovsem dole od semaforu, ale 30 km/h tam mas stejne hned ;-) Prede mnou jelo auto, ktery projelo, ale me uz prej ridic proste nevidel, ackoli jsem svitil. No este ze tam nejel bus, to uz bych si tady s tebou mozna nepsal.

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            No jo, no…:-) A o co ses zlomil? o nárazník?

                                            0 0
                                            • Polka  

                                              To poradne ani nevim, spis o pravej predni blatnik. Rozflakal jsem zrcatko, blatnik, celni sklo napravo a pravej bocni sloupek rupl prej. No 90kg je 90kg :-DDD

                                              0 0
                                              • pepek  

                                                Tak to je síla. A co je tobě a biku?

                                                0 0
                                                • Polka  

                                                  Ja – zlomena leva haxna Ziletka – predni rafek zlomenej a to je snad vse. Ale mozna bude zohla i predni vidla :( Pozdeji prozkoumam. Bal sem se, ze rupla Sigma, ale ta to prezila.

                                                  0 0
                                                  • pepek  

                                                    Dá se jezdit se sádrou? (bys to mohl všechno tahat pravou nohou, ne? Na Buk a z5 to dáš, pomalu…(No chtěl jsem Ti ZVEDNOUT NÁLADU :-)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Kua to me nenapadlo covece. Teoreticky by to nak slo :-)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    No a na sádru našroubuješ kufr a je to…:-) Dyť tak někteří aji závodí. Musíš pak padat jenom na pravou stranu…

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Sadra se uz dneska nedava, mam ortezu ;-)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    No vidíš, ani kufr nemusíš přešroubovat. Hlavně už nejezdi do města......je to tam fakt nebezpečný. Když tak si dej radši pekárnu, nebo ten sjezd v hádech, na pohodu.:-)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Ok, dik za rady :-D

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Nichts zu danken.

                                                    0 0
                                              • JSt  

                                                ty kravo! :-O

                                                0 0
                                                • Jaroslávek  

                                                  Jo to teda čučím. My ho na ten Buk prostě nějak dovízt musíme (jak píšu výše). Jenže teď, když na sebe práskl, že má hmotnost 9o, tak to teda nevím jak.-)

                                                  0 0
                                                  • Polka  

                                                    To vis, vyvarovna na Kamennym vrchu :)

                                                    0 0
                                                  • Splinter  

                                                    Uff, ty voe, tak sem to přelouskal, eště, že seš „ok“…

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Jen tak pro predstavu tento tyden:

                                                    SO – Bramborovy gulas, langose NE – Bramborovy gulas, opecene brambory s cibulkou a cesnekem PO – Pizza Ristorante, vajecny a parizsky salat s pecivem UT – Kureci prsa v kure s bramborovym salatem ST – Makarony s bolognskou omackou, opecene brambory, rajcatovy salat CT – Pelmene, Cevabcici s bramborovou kasi, Okurkovy salat PA – Pizza Ristorante, porkova polevka

                                                    ;-)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Měl by ses mít na pozoru, soudruhu, toto vyvařování může mít jen jeden cíl: „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“. Abys pak neměl stejné problémy s přetíženým motorem, jak já.

                                                    0 0
                                                  • Splinter  

                                                    Frantův jídelníček:

                                                    SO – Gulášek s pětima a pětima, nic NE – Smažák s pětima, nic PO – dršťkovka a nic k tomu (ale rohlíčky 2) UT – vůbec nic ST – taky nic CT – 3kousky a kus housky, k tomu nic moc PA – kde nic tu nic

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    No vidíš a měl někdy něco zlomenýho ? Já bych viděl sílu v tom NICU.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Nechápu kde se v tobě bere ta drzost :)

                                                    1. guláš nežeru vod průmyslovky
                                                    2. smažák tak 1× za měsíc kdoví jestli
                                                    3. nic je vždy z donucení, protože samotnýho by mne to ani nenapadlo

                                                    Po – teplá zelenina 80g. kuřecí plátek, vařené brambory Ut – hov. plátek rýže UHO St – zeleninový talíř-graham,česnečka čt – Indonéský salát s kuřecím masem graham pá – nudle s mákem – kakao

                                                    So-Ne FATAL ERROR :)

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    A už se zase hádají.-)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    dyby Polka nezdemoloval to auto tak se tady budete hádat akorát o ujetejch km a AVG :)

                                                    0 0
                                                  • krhac1  

                                                    Kde se stravuješ že požívaš „UHO“?;-) Ten jídelák je dost drsnej,bych zdech:-(

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    stav se pak v Olšanech na váhu. Bude legrace :)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Jj su zvedavej :D

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    to vazi ted. kdyz nebude jezdit, tak za chvilu bude mit metrak. to bude lepsi reseni, kdyz pepek rekne mlade a ta tam polky doveze autem a zpet i vezme i tatku, aby nemrzl :-))).

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    No právě proto Polka nesmí přestat jezdit na Buk, aby uplně nepodlehl vlivu té......uchva­titelky ? Já nezmrznu, příště se víc obleču.

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    LOL ))). Máš pravdu, nesměle ale furt to tam prosazoval (verzi z5ného přesunu).

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    To by nemělo ten adrenalin, kdy se musíč zvednout do té zimy a pak ta jízda dolů skopca potmě má své kouzlo…

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Čoveče, mě ty noční přebory začínají brat u srdce. To bych si nikdy nepomyslel.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Že jo? Ale když jsem to valil skoro potmě do těch zatáček, tak bych to neřekl.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Jo ten telefonat mel taky svoje kouzlo:„Ty jses jeste porad na Bukovince!?“.­........„nooo, sme se trochu zakecali“....­....…!!!!(vyh­ruzne ticho!!!)

                                                    ale nakonec to dobre dopadlo"......dej na sebe pozor";-)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Kua, co to tady ventiluješ! To je porušení listovního (telefonního) tajemství.

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Já na sebe stejně vždy,vše,sám, rád… MUSÍM prásknout.-)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Nemas telefonovat s handsfree:-DD

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    „Trochu jsme se zakecali“ tento termín používám i já, taktéž včera. Odpověď: „Jste hrozní, jak baby na trhu“.-)

                                                    0 0
                                              • Karaya  

                                                Kurna, tys tomu autu dal poradne zabrat. Toz preju brzke uzdraveni..

                                                0 0
                                      • mastihuba  

                                        V létě by to s ortézou šlo. Měl jsem na dvakrát zlomenej kotník a urvaný vazy, takže taky ortéza a po cca 12dnech od operace jsem frčel do mariánskýho za dědkama na pinec.Berle jsem měl uvázaný na štangli a byla z toho prima dovolená. Ale teď v zimě? botu asi neobuješ…

                                        0 0
                              • Paja  

                                Ty ses smolar, to tahni a srustej)

                                0 0
                              • Paja  

                                Ty ses smolar, toz tahni a srustej)

                                0 0
                              • Paja  

                                Krom toho ty silnicky proti biku vetsinou nejak prekvapive malo brzdi;o)

                                0 0
                          • JSt  

                            z uvozu, jo? dej se rychle dokupy, kurnik…

                            0 0
                          • pepek  

                            A nemáš ty nějaký křehký kosti? Že seš furt tak polámanej…:-)

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Málo vápníku. V čem je vápník ?

                              0 0
                              • mastihuba  

                                v zelené? :)

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  To už zkoušel a nějak to nedopadlo. Nebo teda spíš dopadlo.-) Já ho teda lituju. Takovej mladej, šikovnej, zdraví starší, určitě by je pouštěl sednout v MHD, kdyby v ní teda jezdil…)

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Stejně by si nesedli, bo by se ho báli. Maňasu, na tu nálepku jsem si vzpomněl až doma. Takže to pivo bude až příště:-(

                                    0 0
                                • Paja  

                                  Mno v te me byl:-), viz Maňasovo foto

                                  0 0
                      • Johny5 OSHA  

                        at ti to brzo sroste!

                        0 0
      • Paja  

        Co se to planuje na sobotu? Nebo je to tajny, kdyz se tady nic nepise?:o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.