• Paja

    Na nic na Bukarnu:o), event. i jinam:o) otazkou je kudy, kdy a kde sraz. Treba tradicne na konecne v 45 v Lisni 15:30? Navrhy na trasu…?

    0 0
    • rock  

      Úplně předběžně já – ale jenom z Brna na Bukárnu, odtamtud bych jel domů …

      0 0
    • Polka  

      Jedu, ale sraz bych dal uz jen kvuli zmene na Klajde – to Mariansky je strasnej stereotyp :) Btw. uz mas vybranou novou helmu?

      0 0
      • Paja  

        Nejen to, ja uz v ni jel vcera z prace – Bell Alchera (u Hanaka a v XCR jsem zkusil vsechno bez stitku od Bellu a Gira, nejlip mne sedla Alchera, pak Sweep R, ale dal jsem si limit 2000, aby mne to nebylo tak lito az zas pojedu nejaky zavody:oP krom toho u Hanaka ji meli v akci za litr:-) pro gramhonice – katalogova vaha Alchery 309g plati mozna pro velikost M/L(ikdyz mozna i ta je lehci), u S/M jsem navazil 256g coz je gut… to:Martula-neboj, poznas me, je zase modra:oD

        o.k. zmena je zivot,sraz na Klajde

        0 0
    • Splinter  

      Jo pokud to stihnu z města… Když budu, tak budu, když nebudu tak nebudu:)

      0 0
    • mastihuba  

      bych byl taky pro glajdu, to neni z hokny na Buk taková zajížďka.

      Jinak sem se chtěl podivat jak kdo hlasoval. :)

      0 0
    • Lad  

      Jel bych taky, ale s chrtama nechcu, ani bych to nedal…Nepojede někdo nějakou alternativu přiměřeným tempem?=)

      0 0
      • jonys  

        Že by já?Ale radši bych až v pátek,asi.To bych mohl relativně brzo,nějakej pěknej okruh s koncovkou na prýglu nebo U Richarda v Žebálu…?Šmelcovnu nee,tam jsem byl za posledních 14dní 3× (vždy v týdnu a vždy zavřeno). Nebo jiný návrh?

        0 0
        • Lad  

          Když zítra by se mi mohlo podařit zkončit v práci celkem normálně…v pátek tam vždycky musím smrdět do večera.Už abych byl na tom novým fleku…už jen 6 pracovních dnůůůů!!!!

          0 0
          • jonys  

            Co si představuješ pod takým pojmom „normálně“?Já můžu vyrážet v plné polní z Komína asi tak kolem 16.30…

            0 0
            • Lad  

              16:30…a to pak chceš jet na buk a z5?To je výlet tak do půlnoci ne?Když bych to zapíchl o trochu dřív tak bych mohl být v komíně tak 15:30.

              0 0
              • jonys  

                Na Buk ne!Dáme nějakou okruhovku s návratem tak v 8 vč. toho pivka :-) Něco vymyslím.

                0 0
                • Lad  

                  Ok ok souhlasím,když-tak by sme se pak mohli domluvit po telefonu ne?

                  0 0
                  • jonys  

                    OK,máš to v mailu.

                    0 0
                    • Lad  

                      Ty taky.Už je namyšlená nějaká trasa?Pojedem jen mi dva nebo ještě se někdo přidá?

                      0 0
                      • jonys  

                        Uvidíme.Vstup je volný :-) Trasa-Kuřim,Babí lom,Útěchovsko…fi­nále zahrádka U Němců v Medlánkách…? Operativně.Teď jdu koukat na fotbálek.

                        0 0
                        • Lad  

                          Ok ok, zítra zdar!

                          0 0
                          • jonys  

                            Tak super,no.Jsme si s Ladem zjistili,že jsme bydleli 15 let v 1 baráku…krásná práce.I vyjížďka teda! A co teda zítra,pane Excel?Kdy a kam pojedem?S tebou jsem sice v baráku nebydlel,ale možná kdybychom zkusili probrat třeba ženský,možná by se taky nějaký společný body našly :-)

                            0 0
        • Excel  

          btw..já, já bych f pátek moh :-) zejtra ne, dyk já dřu :-)

          0 0
          • jonys  

            Tak f pátek f kolik? Ty dřeš,jo?To znamená,že ten fotbal jsi neviděl večer,ale až ráno,ne?!No kdyby jsi to viděl večer,to by tě asi m.dlo! :-)

            0 0
            • Excel  

              sorry, celej včerejšek jsem dřel f terénu, ale dnes každopádně bych mohl, čas bych viděl tak nejdřív kolem 15:00. Místo a trasu (i čas) si musíš říct sám :-) já jsem na konci týdne v intelektuální krizi, jsem rád, když si zavážu boty.

              0 0
              • jonys  

                Ty vole,tak v tomhle vedru…asi sorry.Teď jsem volnou chůzí přešel centrum města a jsem K.O. jako po 120km vyjížďce s Blejdem.Navíc mě zítra čeká vyjížďka do Tišnova,a tam manipulace s 20kg kusy dlažby,tzv. pokládka…

                0 0
                • Excel  

                  sračkooooooooooo :-)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Dneska plánuju sice oblast Prýglu, aby furt nebyl ten palačinkový stereotyp.-) Ovšem po včerejšku fakt výletně a držet PITNÝ REŽIM. Takže asi tak.

                    0 0
                    • Excel  

                      já zas Bukárnu, ale dojedu tam až silně v podvečer

                      0 0
    • JSt  

      bych i jel. ale zatim nevim, jak to budu stihat. kdyztak na me necekejte. v nejhorsim dorazim primo na buk ;-).

      0 0
      • JSt  

        jestli plati 15:30 z klajdy, tak bych to zvladnout mel. ale pak mi nejspis ujedete. pojedu na singlu ;-).

        0 0
    • Karaya  

      No jako zkusim 15:15 vyrazit z prace tzn. abych tam uz v 7 rano byl… :-))

      0 0
    • Cadous  

      Na te Bukarne je neco zajimaveho? Ze tam porad jezdite. Sem shodou okolnosti dnes jel podobnou trasu jako vy.

      0 0
      • pepek  

        Taky si říkám, co na tom furt mají…

        0 0
        • JSt  

          co myslis, byly i palacinky? ano byly ;-)

          0 0
        • mastihuba  

          No nic :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Sorry, že jsem vlezlý, tys měls zase nic ?-) Jinak tímto děkuji opět kolegům za trpělivost, zejména Karayovi, který v tom nekonečným stoupání jel takový tempo, abych aspoň někoho viděl, a JsT za dojezd. Za černou kaňku považuji sjezd metrovou trávou, zakončený blátíčkem. Odtud jsem přivez zase 2 klíščata !

            0 0
            • mastihuba  

              jak zase? :) v neděli sem neměl. Já za to v podstatě nemužu, ve středu bylo Vladimíra, ti tam byli dva :) pak jsem zachraňoval kolegu, kterýmu to nechutná a pak jsem s místníma ještě řešil nějaký resty. No a pak už bylo cca 22:00 a spěchal jsem domu.

              0 0
            • JSt  

              jst dekuje tobe, pac po tech rovinkach a z mirnych kopecku jsem te evidentne brzdil ;-).

              0 0
            • Karaya  

              No neděkuj, rychlejc to nešlo :-))) Sjezd byl náhodou pěknej, jak je možný, že jsem jel první a klíště jsem neměl? Jestli jsi je nahodou nechytl na Buk, co? :-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.