• Paja

    Vzhledem k tomu, ze si jeste pamatuju odbahnovani kola z minule ctvrtecni vyjizdky:) a mrznout ma zacit az ve ctvrtek vecer, bych tentokrat zvolil repete jedne z prvnich letosnich vecernich akci. Lisen(konecna-malej placek u potoka cervena TZ – Hostenice- zluta TZ-Kalec-3Javory-silnice Racice-Bukovinka – Buk Sraz: na placku v 16 (17?) jak se domluvime

    0 0
    • Jaroslávek  

      Jedině za „spravenej tachec“.-)

      0 0
      • Paja  

        Ja myslel, zes uz zjistil, ze mas spatnej vysilac, ci prijimac a bez vymeny se to nespravi.

        0 0
      • kleinis  

        Ja myslim ze by pro Tebe hrozna ujma ted porizovat novej, co? By tam byly samy nuly…!;-D

        0 0
        • Jaroslávek  

          Kdákejte si co chcete, desítku už mi neodpářete. A na tachec zapomeňte.-( Hemží se to tady samými odborníky, ale skutek utek.-( Takové je mé momentální rozpoložení. Pájovi: Když pojedu, tak nejpozději v ŠESTNÁCT HODIN a brzy z5, už mám po krk těch nočních (a taky doma samo mají), teď už mě nic netlačí.

          0 0
          • Paja  

            Klidne sraz muze byt ve 4, v 6 sme tam, v 7 odjezd z B, 8 doma. Ja myslel, zes resuscitaci tachecu uzavrel s tim, ze je to kram, a ze si na dosahovani met zaslouzis neco lepsiho (treba neco co by Ti umoznovalo lamat rekordy i ve vyskovych metrech:o)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Hlavně ty cesty na jih teď, to jsou výškový rekordy jaxviňa.-) Pokud se něco vyloženě neposere, tak zítra ve 4, ALE PŘESNĚ ODJEZD.

              0 0
              • Paja  

                Nevyhrozuj, jooo:o) Vyskovy rekordy se lamou v lete:-) pri cestach na jih predstirame neco jako trenink a pro ten jsou v zime vyskovy rekordy zakazany:-D

                0 0
    • RomanH  

      Hmmm, ja jsem jeste nestihl odbahnit. Ale se Splintou nas ceka zlomenina.

      0 0
    • Motyll  

      Budeme mit s Frantiskem „Acko“. Jedeme na ski. Ikdyz kdyz vydrzite tak jak minule, mozna se objevime :)

      0 0
    • pepek  

      A tak jede tedy někdo, soudruzi? Třeba Jst by měl jet, už jenom quli rekonstrukci toho jeho slavného poletu nad bahnitým polem.

      0 0
      • Polka  

        Ackoli se noha lepsi cim dal rychleji a uz se da chodit i do schodu, kola sou nachytany, silnicka opet zprovoznena, tak tomu dam este cca tyden. Ale po stedrym dnu tutove vyjedu…tu vanocni atmosku na Buku musim opet zazit ;-)

        0 0
      • Paja  

        Zatim to vypada, ze ja a Maňas ve 4 v Lisni.

        0 0
    • Martula  

      Hezké poježdění přeji… biku zdar.. :) a pozdravujte tam!

      0 0
      • Paja  

        Diky, vyridime, na rychle srustani Nicim pripijeme:o)

        0 0
    • Jaroslávek  

      Tak jsem včera absolvoval obšírné školení o osvětlení po cestě tam, „fundovanou přednášku o tréninku“ na Buku, NIC taky nějaký proběhlo, (zlomeniny budou určitě za chvíli už vesele hopsat) a pěkný frčák z5 bez „zkušebního orání“ rodných, širých lánů.-) Zamačkávám slzu … děkuji vám soudruzi.-)

      0 0
      • Paja  

        :-P priste uz ti Nic chytryho nereknu, jestes zapomnel na sve a pepkovo zamysleni nad vychovou mladeze:-D

        0 0
    • pepek  

      Pojede někdo dnes na Buk? (Nemám doma oběd :-)

      0 0
      • Karaya  

        Ja bych jel do lesa, provetrat bika, ale az po obede, tak v jednu..

        0 0
      • Paja  

        toz 13:30 na Klajdovce

        0 0
      • Jaroslávek  

        Důležitá je domácí pohoda. 3 baby doma, jak to, že ti teda doma ani neuvaří ?-) Nebo je to výmluva ?-)

        0 0
        • Splinter  

          Už je omrzelo vařit furt guláš…

          0 0
        • pepek  

          Ze 3 babek vaří jenom jedna a ta nebyla doma :-( Tak sem musel na ten Buk, no. Poprvé, co tam nebylo ani jedno kolo, ani ukraina.....styďte se, soudruzi.

          2Splinter: k té Reslově myslivně nahoru jsem jel, Karaya ale ukazoval na tu spodní-Těsnohlídkovu a z toho jsem vyvodil, že někdo vyjel nahoru po té žluté k policajtům, což ještě zvýšilo moji depresi. (Ty podhuštěné gumy mně dávají fakt zabrat :-( Doufám, že jste si užili na mojí mateřské naučné stezce :-)

          0 0
          • Karaya  

            Já mám v těch geografických pojmech trochu zmatek :-) Ale vystopovali jsme te..:-)

            0 0
            • pepek  

              A co u Soběšic: už tam byla tma, ne?

              0 0
              • Karaya  

                Kdepak, bylo tam nadherne, takhle na snehu, se mi to libilo jeste vic nez v lete..Rekl bych, ze jsme to projeli docela rychle :-)

                0 0
                • Paja  

                  Zvlast nekteri, ze:o) stezka dobra, akorat nam zacatek rozdupala naka stredoveka armada do blata:-D

                  0 0
                • pepek  

                  No rychle…bo jste už v polovině odbočili na tu modrou :-) Dnes to ale byla euforie: všechno zmrzlo tak akorát, aby špunty eště držely a dala se jet fakt podlaha, lepší jak na suchu. Dokonce mně to nadšení postihlo do té míry, že jsem si to chtěl dát eště jednou, ovšem zase mně opustilo na závěrečném useku s načechraným blátem a listím. Jinak Jerry a spol. pěkně rozjebali nejen všechno kolem Ořešína, ale dokonce i Muldu.

                  0 0
                  • Polka  

                    Joo, dneska to byla fakt euforie :-D Sme na prochazce nasli detsky rukavicky na keru.

                    0 0
          • Paja  

            To sme si vsimli, ze Ti davaji zabrat, nevidis, neslysis…:o)

            0 0
            • pepek  

              Mně dávají zabrat hlavně valivé odpory

              0 0
              • Paja  

                …a cos myslel jinyho?

                0 0
                • pepek  

                  Aha, myslel jsem ty baby. Ta stezka je rozdupaná od koní?

                  0 0
                  • Paja  

                    :-D Stezka je o.k., jenom na zacatku u Sobesic si nejaka banda hrala na bitvu u Krescaku, takze tam bylo blato.

                    0 0
                  • Karaya  

                    Vono 60 rytířů už nějaký bláto nadělá no.. Ještě že ten singlík má pevnej podklad, jinak mohli dopadnout jak u Sudoměře :-)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.