• RomanH

    Co takhle nejaka zmena, Smelcovna, Veverska Bityska nebo neco v okoli ?

    Anketa: Toz jak ?

    9x
    82%
    Dru
    1x
    9%
    1x
    9%
    0 0
    • JSt  

      klidne. uz to zacina byt moc stereotypni ;-)

      0 0
    • Excel  

      tak budu se snažit to tentokrát podložit i činy :-)

      0 0
    • mastihuba  

      jak je to tam s ubytováním? :)

      0 0
    • Polka  

      Jsem pro. Snad me do teho nic nevleze.

      0 0
    • Splinter  

      Taky pro, ale asfalt only.. :)

      0 0
      • JSt  

        takze vpodstate proti ;-)

        0 0
      • Howgh  

        tam (jako kolem Šmelcovny) je bahna hodně málo..a za tohoto počasí čím dál míň. Cesta po červené na Javůrek je spravená..sjízdná bezmála pro galusku

        0 0
      • RomanH  

        Jak pise Howg, bahna je tam ted opravdu malo. Prezuj, nebo vytahni SUPa.

        0 0
      • rock  

        Extrémní bahno už není skoro nikde (víkendový toulání jednak v sektoru Pozořice-Vyškov-Rychtářov-Bukovinka). Troška bláta, nic, co by se nedalo přežít …

        0 0
        • Polka  

          Mno…nerekl bych www.bike-forum.cz/…10152837.jpg :-)

          0 0
          • rock  

            Moje vypadá víceméně stejně :-) … ale projel jsem s vyjímkou 50m úseku rozrytého lesáky všude bez problémů. Nalítal jsem něco přes 130km, tak to beru jako přijatelné v polovině února.

            0 0
          • slou  

            No hezky čistý bajk s lehkým nánosem ztuhlého prachu :)

            To že je blato? … :))

            0 0
        • mastihuba  

          ale jo když pominu úsek od jezírek na Lhotky, tak to šlo. Škoda že jsem to nestihnul dokud bylo zamrzlý.

          0 0
    • Martula  

      Pokud sestavím Killera, tak ano…

      0 0
    • kleinis  

      Rekl bych ze tento thread trochu zaskocil jisteho gentlemana v modrem…vite prece ze to je jeho srdcova zalezitost!;-) Nebo je nekde na sluzebni ceste? Ja sem zatim nehlasoval, ale vypada to blede, su furt celkem slusne nakraplej.

      0 0
      • RomanH  

        Nene, s gentlemanem jsem o tom mluvil v sobotu primo na Zakladne

        0 0
        • kleinis  

          Ja uz myslel ze mu to roztrhlo srdce…

          0 0
          • Polka  

            Sem si predstavil Manase, jak lezi na Buku rozplaclej uprostred knajpy v kaluzi krve, bricho votevreny, po zdech rozpleskla leva sin, dvojcipa chlopen a obe komory a na voknach aorta a horni duta zila.

            No asi mam fakt moc bujnou fantazii :-))

            0 0
        • Karaya  

          Vsadim se ze nesouhlasil, posledne mel dost problem vysvetlit Sone svoji ctvrtecni absenci .-)

          0 0
    • RomanH  

      Vyhovuje Vam sraz kolem 16-te hodiny na moste pred OBI ? Odtud treba pres Zebetin na Risovku, Jaburek, Smelcovnu ?

      0 0
      • Polka  

        Ja to beru ;-)

        0 0
      • Polka  

        btw. spis pres Helenku a Kninice co?

        0 0
        • RomanH  

          Jo, mne se ty pumpy furt pletou, Helenka nebo Risa, to mas fuk. Jen ted musim sehnat nejakej servis, kde mi behem dne vymenit prostredni prevodnik :(

          0 0
    • Martula  

      Tak kolo jsem teď dala „dohromady“… zítra to vypadá nadějně :) pokud se mi to nerozsype v hromádku neštěstí… a železa.. :)

      Jinak vyrazím rozhodně dříve, bo tam chci dojet za světla… a v pátek vstávám v 5… takže i nějako rozumně domů..

      0 0
    • Splinter  

      Tak pro Karayu:

      Odkud kudy a kam? Jen asfalt tak to zhučíme na Šmelcovnu po tom „asfaltu“ shora… V kolik sraz?

      0 0
      • Martula  

        :D

        silničáři si nedají spat ani když zima skončila..

        0 0
        • Polka  

          Zima skoncila??? Tys asi nebyla dneska v elastakach venku ;-)

          0 0
          • Martula  

            Před chvílí jsem vyběhla ven v trenkách a triku, vynést koš :) husina byla…

            no a zima=zima se sněhem, s kupou sněhu a ne ta jinovatka ráno :oP

            0 0
        • Splinter  

          Nebudu furt přehazovat kazetu a štelovat špalky… Nebaví mě to.. A přizabit se na trailu jde aji v létě za světla:-)

          0 0
    • mastihuba  

      nezapomeňte že ze Šmelcovny se odjíždí jen na zelenou :)

      0 0
      • Martula  

        Beztak skončíme na Buku :oP

        0 0
        • mastihuba  

          Jedu odpoledne do Jihlavy, tak kdyby byl problém, tak Vás mužu posbírat po cestě :)

          0 0
      • Polka  

        Tam je nekde semafor? :-))

        0 0
        • mastihuba  

          posledně když sem tam byl tak jo. Pak ještě bliknul v Říčkách u rybníka a v Ostrovačicích se už nerozsvítil bo byl asi polámanej. A pak už sem jel rovnou do práce. Ale to už je jiná pohádka :)

          0 0
    • Paja  

      Snad to stihnu, ve 4 u OBI je pro me dost z ruky…

      0 0
    • Splinter  

      Koho bude Blade dřít?:-D

      0 0
    • Martula  

      Tak, jak dlouze má vyjížďka začala, bleskově skončila :(

      Ze školy o dvě hodiny dříve, doma kolem půl třetí. Polífka a rychlo obléct… paráda, stíhám, říkám si…

      Kolo v pořádku, všechno klape, kupodivu i řadí a ve Slatině u Plusu řach-řetěz, z ničeho nic a úplně n ajiném místě, než jsem jej snýtovala dohromady… proč mě to nepřekvapuje?…hold Žáčková, smůla na každej straně či kroku…Tak jsem se hezky prošla. Brácha má omluvenku ode mne, že nepřijel na sraz… důvod-ICH :)

      Tak tu tak sedím a raději se ani nehýbu…

      Doufám, že si to užijete i za mne… !!

      Jdu spát.. . . .

      0 0
      • pepek  

        Ty Tvoje řetězy…Buď už měl zase 6000km, nebo by holt baby neměly nýtovat, ale chodit do servisu (k bráchovi:-)

        0 0
        • Martula  

          Hold šimšáno je šimšáno-najeto měl dost…

          0 0
          • Paja  

            Jestli furt jezdis ty pretazeny retezy, tak ti koncem dubna muzu dat 2 C9, budou mit sice pres 133, ale urcite to neprerves.

            0 0
          • Paja  

            zacatkem dubna:o)

            0 0
            • Martula  

              :))

              Jé, děkuju, tolik řetězů za chvíli nikdo nebude mít, jako já…

              0 0
              • Paja  

                On by stacil i jeden, pokud by drzel pohromade:o) krom toho k temhle budes potrebovat patricne jetou kazetu, kterou k tomu muzu klidne pridat;)

                0 0
    • mastihuba  

      tomu říkám nestydatost, sedim v práci hladovej jak vlk a oni tam žerou čerstvý uzený. :(

      0 0
      • jonys  

        …a mají blato na hřišti ze zpáteční cesty,tak obvolávají kdekoho,kdo by pro ně přijel,viď?! :-) Já hlásím dobro došli,vysprchovanej a hadry špinavý z toho,jak jsem nehodil hubu vypraný!

        0 0
      • JSt  

        radsi bych byl hladovej, nez takto prezranej. vazne mi neni dvakrat nejlip. ale cestu jsem ustal se cti ;-))

        0 0
    • Excel  

      Dobro došli, ale tak zas tak hrozný to nebylo, jenom jeden teplouš, kofola, vývar, kanec, štrůdlíček kafíčko. V Ivanovicách plot opět přehradil pěšinku. Tak mě to překvapilo, že jsem nevycvaknul… :-)

      0 0
    • Polka  

      Kua to byl zas napad :-) To uzeny budu travit snad do rana. Ja uz tam nejedu…vsechno dobry, ale tohle sem necekal. Priste max. polifku. Uzeny nechcu ani videt.

      0 0
    • Splinter  

      Supr.. Až na skorohavárii na Mendláku paráda:) Nonic jdu něco sníst, nějak mi vyhládlo cestou… :-D

      0 0
      • JSt  

        dobytku, nemluv o jidle!! ;-DD

        0 0
        • pepek  

          Tak vidím, že tam jezdit nebudu. Vypadá to, že to tam není zrovna dietní a navíc z Buku se jede skoro furt z kopca. Kdybych po uzeným eště měl fest šlapat, tak su eště teď někde na cestě (v příkopě) A nazpátek ste jeli aspoň po Prygl-trailu ?

          0 0
          • JSt  

            dietni, no… to asi uplne nebylo, ale kdyz clovek do sebe narve kanca se zelim, petima knedlama jako predkrm a pak se pusti do uzenyho, tak i kdyby to dietni bylo, tak to zanecha nasledky. si ted pripadam jako zviratko, co nevi, kdy ma dost :-)). ale bylo to dobry. to nikdo nemuze poprit ;-). prygltrail nebyl, pac nekdo mel strach to absolvovat na slickach, nekdo mel trosku labilnejsi svetylko a zbytek se nechal strhnout…

            0 0
      • Paja  

        ale ustals to dobre;)

        0 0
    • RomanH  

      Bylo to dobre. Cesta tam byla prijemna zmena, docela jsem si ten les uzival (az na tu pistici kotoucovku, budu muset vecer servisovat). Jidlo taky nemelo chybu, jen jsme se na to uzeny meli zeptat drive, nez jsme si objednali to prvni jidlo.

      Jaka byla zpatecni cesta a kdy jste dojeli ? Ja se s plnym pupkem plouzil do Marsovskeho kopce a pak uz to celkem slo, doma jsem byl 21:15.

      A odjizdelo se, az se na semaforu rozsvitila zelena :)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Já se tedy omlouvám kamarádů ze Brna, ale fakt jsem měl strach o ty záda. Dneska dobrý. Včera jak jsem přijel, maminka pravila: Nemáš hlad? A na sporáku jitrnice. Tak jsem byl nucen odběhnout. Před víkendem jsem si dal předsevzetí žrat jen do polosyta ! Pro Pepka: Kdybychom takhle změnili základnu, tak máš za chvilku stofku. Pro Romana: 12-ti letý klučina tentokrát nepomoh ?-)) Pro Frantu: Semafor se poctivě rozsvítil, jak říkal Roman. Já dodávám: zase se našel nějaký Lojza …

        0 0
        • RomanH  

          Klucina nepomohl. I kdyby tam byl, stejne bych nemel moral.

          Mne zase doma cekala koprovka s knedlikem, taky jsem odmitl a sel rychle shodit par kilo :)

          0 0
        • Paja  

          Bud rad, od prehrady do mesta nas Splinta povozil podle svyho hesla, pod 30 me to nebavi:o)

          0 0
          • JSt  

            to byl ode me dobry kalkul vzit to sam z bitysky na chudcice a kurim po cyklo. motat nozickama za splintou na silnici uplne nemusim :-))

            0 0
          • Splinter  

            ale prd:)

            0 0
            • Polka  

              Prej prd…Sem si pripadal jak stvana zver. A pak ze neslapes jak robot :-)

              0 0
              • Splinter  

                Nešlapu.. Dneska se celej den kutálím.. Su eště furt přežranej…

                0 0
                • Polka  

                  Slapes, sem to videl :-P By me zajimalo kde az by ti bejvala doslo…pocitam ze az ve Vidni :-))

                  0 0
                  • Splinter  

                    Ale prd, dyť to bylo furt z kopca a mě táhlo dolů to uzený:o))

                    0 0
            • Paja  

              tak to nechcu videt, az si budes myslet, ze chces jet aspon tech 30:)

              0 0
      • Paja  

        22:00

        0 0
      • Polka  

        Taky kolem 22:00

        0 0
      • JSt  

        tak ja uklidil kolo presne 21:51 ;-)

        0 0
    • RomanH  

      A jeste par fotek :)

      0 0
    • Paja  

      Par obrazku nevalne kvality hier. Strava vitezu:o)

      0 0
    • Paja  

      Snedl jsem segru (prej ze retez), uzeny a ted snim i tebe:-D

      0 0
    • Paja  

      Konkurence v likvidaci uzenyho:o)

      0 0
    • Paja  

      Kanec dobrej, JSTe bych neco zakous:)

      0 0
    • Paja  

      Jak jinak nez: Reznik na Smelcovne:o)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Škoda, že není vidět ten nůž. JSt – trošku jako na pohřbu.-) No a já ? Jako dycky vypadám tak na 7o – 8o.-))

        0 0
        • Polka  

          No a kolik ti je? A ted vazne… :-)))

          0 0
        • Paja  

          Zas za 25 let budou vsichni rikat, jak to ten Maňas dela, ze uz 25 let vypada stejne:-DD

          0 0
          • Jaroslávek  

            Jedině když nezměníme základnu.-)) Ale až nám trochu slehne bych to třeba zas zkusil né ? A tentokrát bychom měli vzít Standu, ten může čehokoliv neomezeně a „trhačku řetězů“.-))

            0 0
            • Paja  

              No, na Smelcovne by se mohl troxku spravit)

              0 0
            • Karaya  

              Jako kdyz to vidim, tak lituju ze jsem vymekl, ale to bych asi nerozdejchal. I tak jsem mel 66km a bylo mne pekne soufl.. Nevim jak se mi to podarilo ale cestou do Bystrce jsem se vynoril zase v Zebetine :D

              0 0
        • JSt  

          prasca sme pobili. dyt me ho bylo lito, cunika.

          0 0
    • Jaroslávek  

      Akorát byste měli někdo zajet za paní Soňou, že se „modrý elegán“ moc omlouvá. Teď se tam nedostanu, bo přes víkend se bude tvořit letňáček a upravovat i zimáček.

      0 0
    • Excel  

      a já se ptám kdo je „prcos“ a proč nepřijel :-)

      0 0
    • pepek  

      Tedy já zírám. Jeli ste tam, nedali jste ani Křížofku, ani Prygl trail, akorát ste tam sežrali tunu vepřovýho a eště se hrdinsky plácáte po zádech. To jste bikeři, soudruzi? To tam jeďte příště raději autobusem, nebude vás pak to žrádlo tak tlačit v žaludku. :-)

      0 0
      • Splinter  

        Nebreč, měls jet taky…

        0 0
      • Jaroslávek  

        Až se jaro zeptá co v zimě, he ? My ty objemy tlačíme fest .-)))

        0 0
        • pepek  

          Jo – do břicha :-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Objem jako objem. Až tě budou bolet záda, tak jedině uzený je ten správný lék.-)

            0 0
        • Howgh  

          to je zodpovědnej přístup. před sezónou hodně jíst a pohybovat se minimálně, aby se pod kůžou vytvořily zásoby energie. Sádlo, špek se dokáže, když přijde na věc, na ni přeměnit (jako na energii)

          0 0
      • Polka  

        Od soudruha, kerej vcera ani nevyjel (a kdyby vyjel, tak by vyjel na gulas) to opravdu sedi :-P

        0 0
        • pepek  

          Sem byl zdravotně indisponován, soudruhu. Ale když tady čtu o tom obžerství, které jste tam provedli, tak su rád, že sem tam nebyl…

          0 0
    • kleinis  

      Panove tak to zradlo je husty!!! Normalne BLEDA zavist! Ja byl vcera piskat a jak me este je furt nic moc taxem byl rad ze sem to prezil, takze este ze sem ten ctvrtek vypustil…ikdyz to zradlo asi stalo zato aby me dovezla dom zachranka!:-D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.