Praha > Jested >Praha - 16.9.2006

199 nepřečtených
  • jecnak

    To nam to pekne uteklo a uz bude zari. Tak co udelat posledni Jested tenhle rok?

    Rovnou rikam, ze to asi bude vic silnicarsky, ale na slickach se da jet tez (muzu pujcit).

    Nektery „starsi Jestedy“: www.bike-forum.cz/…4/forum.html#… www.bike-forum.cz/…9/forum.html#… a dalsi jsou v historii, takze hledejte ;-)

    Sraz rano v 8 na metru Cerny Most.

    Trasa: Praha >> Horni Pocernice >> Brandys >> Benatky >> Mlada Boleslav >> dal podle nalady na Jested >> zpet pres Kurivody a byvaly vojensky prostor >> Houska >> Kokorin >> Kostelec nad Labem >> CM

    0 0
    • McBlacky  

      se jede P50 takže já bych jel ješted jedině v neděli… kdybych vyrazil po závodu tak to už bych vás fakt nesjel :)

      0 0
    • Darkson  

      jak rozumět tomu, že to bude víc silničářský? to už bude nová silnička či co?

      0 0
    • Medunka  

      Blbý termín, je Pražská 50, jinak bych jela

      0 0
      • Gung-Ho  

        Sem teď před chvilinkou mluvil se Snailem, že bysme jeli tuhle neděli(3.9), že to dá večer na forum.....a ted koukám, že už je tu jinej termín:-((…tak nevim :-((

        0 0
        • Medunka  

          je, ja chtela tento vikend a nekdo mi rekl, ze by to bylo moc brzo za sebou ;-) Ze tak casto se na Jested nemusi. Tu nedeli bych i mozna jela, pokud bych nejela k nasim, ale muselo by byt pomale tempo

          0 0
          • Gung-Ho  

            Myslim, že pokud by Snail chtěl, tak klidně vyrazíme tuhle neděli…zas tak často to neni…v Halounech u Paviána sme určitě častějc a taky se to neomrzí :-)). Myslim, že Snail po trápeních s nohou je zárukou toho, že to taková kudla nebude, tak se nemusíš bát…PS. že už bych pomalu měl začít shánět nějakou kytičku, abys přijala omluvu :-))

            0 0
            • McBlacky  

              že bych taky jel ale tlačit na Ješted se mi nechce a nevím co noha na dvoupilu 52/42 :( leda že by mi nějakej trojpilař pujčil na Výpřeži kolo :) :) a dal si to nahoru na mým

              0 0
              • Gung-Ho  

                Pokud pojedem, tak Ti kolo pod kopcem pučim a pojedu (teda na dvojpile snad pojedu…případně potlačim) jako komisař s Medunkou :-)))

                0 0
              • kubajs mtb  

                jestli pojedeš po silnici tak ti ta dvojpila bohatě stačí :o)

                0 0
                • Medunka  

                  Ze jo, ze tam neni zadna extremni stojka.

                  0 0
                • McBlacky  

                  ne v pohodě mě nějak nesecvaklo že budu v tý době už zdravej, ted mám trošku mimo provoz jednu nohu. jinak na dvoupilu za normálních podmínek to jde vklidu. ikdyž mám 42/52 což je dost

                  0 0
            • goood  

              Kyticku shanej :-) V nedeli bych teda mozna jel, pokud mi nekdo pujci slicky :-) Chtel bych si zkusit ten rozdil oproti RR, ted to mam jeste celkem cerstve v nohach, tak to muzu porovnat ;)

              0 0
            • Darkson  

              jsem si chtěl před sSudetama oddáchnout amísto toho zase budu vstávat a potáhnu se na Ještěd. to je život s váma…

              0 0
              • Gung-Ho  

                včera ses strachoval, že už nás nic nezničí, tak to musíme pokoušet :-))

                0 0
    • Peslezedirou  

      Pokud stihnu dostavit žiletku tak bych jel. Pokud ne, tak s váma pojedu aspoñ do Benátek a tam se na 100% odpojím a pojedu se projet po okolí.

      0 0
      • jecnak  

        Neblazni takovy drsny biker a stavi si ziletku, ze se nestydis ty mrzsky pse. Trikrat fuj. :-)

        0 0
        • Peslezedirou  

          Nééé, bude to žiletka alá tvůj zimák. Nikdy jsem o sobě neřekl, že jsem biker a už vůbec né drsný :o))) Stárnu, potřebuju nějaké kolo na výlety po silnicích :))

          0 0
    • cabbage  

      Ne, ale hlásim se, až to bude pro změnu „víc bikový“ resp. až budou gilletky dělat to, co při výpravě v roce 05;)

      0 0
    • goood  

      Jak se uz psalo, 16.9. je P50, takze nemuzu. A 17.9. je Ralsko, takze pod Jestedem budu :)

      0 0
    • jecnak  

      Ahaa tak jo no. Neni problem to presunout na nedeli 17. V sobotu se na vas prijedu mrknout na P50.

      0 0
    • goood  

      Jedna inspirativni fotka

      0 0
    • jecnak  

      JEDE SE V NEDELI 17.9. a zadny chrti vymluvy ;-)

      Jen dodavam, ze tempo bude svizne, ale ne moc. Spis nemuzem delat moc zastavek (to plati zvlast pro Bajkra – zadny rizky se zmrzlinou ;-) protoze je uz celkem brzo tma. Rad bych byl pred devatou na CM u metra. Obed klasicky v Osecne po zdolani Jestedu a neco mensiho i v Raji a pivko na Housce – Na konci sil.

      0 0
    • ydaho  

      ty jo, to bych jel rád. 240 km na bajku už sem letos dal, dokonce bez slajků. Ale kazil bych vám tempo a nedržel asi stopu v háku. Takže jestli pojedete zjara a bude možný se přidat, tak se do tý doby naučim jezdit v balíku :)

      0 0
      • McBlacky  

        nebud měkkej a pojed…

        0 0
        • ydaho  

          jakým to jezdíte průměrem ?? já těch 240 km jel průměr 25,5 km/h, ale na Pythonech a sólojízda..

          0 0
          • jecnak  

            Muzu ti pujcit slicky, nabouchas do nich 100 psu a bude to.

            0 0
            • ydaho  

              nesměly by mít drát, mám právě schvalbe maraton racer 1,3 a s tim drátem to proste na SLka nenasadim :(

              a nechte toho, nebo fakt pojedu :)

              0 0
              • Beeda  

                muzu ti pujcit ziletku – Pegotka, sice 2×5 prevodu ale utocis to..das si jen svy sedlo..B.

                0 0
              • jecnak  

                Pripadne cely kola jsou taky k mani.

                0 0
                • ydaho  

                  díky chlapi, to jsem nečekal… zvažuju i koupi vlastní silnice, takže do tý doby určitě něco vymyslim.

                  0 0
                  • petebike  

                    reseni se vzdy najde :-) vidis aspon mas duvod si koupit ziletku :-))

                    0 0
              • jecnak  

                Hele tak me napada – zkousel jsi je obouvat na mokro – jako kdyz se nazouvaj USTcka? Ja takhle zapasil s rubenama…

                0 0
                • ydaho  

                  zkoušel, mejdlová voda na štětce od holení… zlomil sem 2 motpáky :( když už sem tam jeden plášť narval, tak sem procvak motpákou duši a to sem kvuli tomu koupil 1,5 duše… nechci se domejšlet co bych dělal, kdybych je nasadil a píchnul někde cestou..

                  třeba s Pythonama sem měl taky celkem problém, když sem sundaval plášť, ted mám nový Smart Samy a ty konečně jdou v pohodě, ale zas utíká tlak… takže tohle jsou poslední UST pláště co na tom vozim..

                  0 0
                  • jecnak  

                    Sundavani je problem? Tak to je jednoduchy – je potreba si porovnat patku (obe patky po celem obvodu) do toho zlabku uprostred, pak sundam jakykoli plast rukou. Horsi mi prijde naopak nafukovani, kdy si nektere plaste nesednou a hazi a musi se premlouvat.

                    0 0
                    • ydaho  

                      nee, samozřejmě nandavání :) myslel sem sundat a nandat v terénu…

                      0 0
                    • ydaho  

                      když dám do UST pláště duši (viz python, tak to vpodstate srovnat nejde, aby neházel). Zase bezdušáky bez duše mi sedej perfektne. Malou pumpou v terenu zalepenej UST plášť nenafoukneš, patky proste nezaskočej a vzduch jde okolo. Ale o tom se tady asi psalo hodně (pro X proti UST plášť).

                      0 0
                      • jecnak  

                        Zkus UST Rubeny – zatim jen Charybdis – jde normalne nafoukat pumpickou, nemusis ani nicim matlat patku. Akorat, ze moc nejede…

                        0 0
                  • Daf  

                    Nechapu jak muzes mit s bezdusakama problem pri sundavani. Vzdyd to jde sundat bez naradi. Zrovna python uplne v pohode.

                    0 0
                    • ydaho  

                      jasně, sundám to rukou za 2 sekundy bez montpáky. myslel sem nazouvání…

                      0 0
                      • Daf  

                        No je pravda ze to jde hur, ale montpaku jsem na bezdusaky nikdy pouzit nemusel. Chce to trochu cviku. Nove gumy jdou nasadit trochu hur. Casem se patka vytaha a jde to lip.

                        0 0
                        • ydaho  

                          Třeba uplně novej Smart Sam jde nandat mnohem líp než Python, na kterým sem měl skoro 4 000 km… Bez montpáky bych ho nenandal ani omylem. Seš asi třetí člověk, co mi tvrdí, že nandá UST plášť rukou, skoro tomu začínám věřit.. Tak asi maj ty moje SLka větší obvod :)

                          0 0
                      • Daf  

                        Dulezity je dokoncit nazouvani u ventilku a snazit se nasazovanou patku zasunout do zlabku.

                        0 0
      • Darkson  

        se mi zdá že nějak moc řešíš. dofoukni pláště, přestaň kecat a pojeď!!! :-)

        0 0
        • ydaho  

          O.K. jedu!! 16.9. mi vyhovuje víc, ale jedu i toho 17.9. Na čem ještě pořešim. Když nebudu stíhat, tak se trhnu. Byste přesvědčili i mrtvolu :)

          0 0
        • cabbage  

          :-D když si jel na fullu, tak si v Braníku po odjezdu nebyl zrovna svěží…;)

          0 0
          • Darkson  

            psssssst, ještě si to rozmyslí:-)

            ale za tu půlhodinu v metru jsem tenkrát pěkně vytuh:-/

            0 0
    • Marry  

      Jakej prumer ste meli na silnickach minule ?…ja jen jestli bych mohl jet na biku :-)))…jinak se mi taky hodi spis 3.9.

      0 0
      • Gung-Ho  

        Pojedou se oba termíny s tim neni problém, vyber si kterej chceš, klidně oba :-)) A myslim, že TY nemusíš mít nejmenší obavy jet to na biku. A abych Ti odpověděl, tak nejlepší průměr byl kolem 28km/h, což až taková kudla neni:-))

        0 0
        • McBlacky  

          můžem příští rok zkusit nějakej čas zajet :) podle mě 32 by se dalo udělat, ale nevím jak v tom vojenským prostoru, tam není moc kvalitní povrch

          0 0
          • Marry  

            me rozbity asfaltky nevadi :-)

            0 0
          • goood  

            Rekl bych, ze prevazna vetsina je celkem dobrej povrch, jen musis umet klickovat mezi dirama abys neprisel o draty :-) Rozmlacenej asfalt a kameny jsou jen tak 1km.

            0 0
        • Marry  

          28 ?? … tak to de … tak to bych docela jel. Kdyz jede vic lidi tak v baliku je 28 uplne v pohode :-)

          0 0
          • Peslezedirou  

            Záleží jakej ten balík je. Pro mě je průměr 28 taky v pohodě, pokud to je teda obchodní balík nebo expresní balík :o))

            0 0
          • McBlacky  

            tvrdíme snad něco jinýho :) občas spurtík do kopce, nebo zlehka napálená rovinka, ale jinak lážo plážo. ty se nemáš čeho bát…

            0 0
          • goood  

            Myslim, ze realnej prumer je 25–26 km/h kdyz se jede fakt v pohode a stihne se dojet do 21 zpet na Cernak. Tech 28km/h bylo s priznivym vetrem a s Buldou na spici :-)

            0 0
            • Gung-Ho  

              nene, tech 28 bylo loni na podzim. Bylo to 1km/h víc než s Buldou :-))

              0 0
              • SNAIL  

                A navíc ta trasa byla moc „hrbolatá“ :-)))

                0 0
                • Gung-Ho  

                  jj, to je ona…ta fotka na začátku je vlastně z týhle vyjížďky:-))

                  0 0
            • Bulda  

              vzdyt kdo rika, ze ted nepojedu :)) na spici a na novy silnici:))

              0 0
          • jecnak  

            Bud v klidu, navic si myslim, ze ti bude vyhovovat, ze nazpet pojedem Kokorinskym dolem…

            0 0
      • ydaho  

        pojed na bajku, at v tom nejsem sám :)

        0 0
        • jecnak  

          Podle UCI nebudes mit bika (plaste uzsi nez 1,5")…

          0 0
        • Marry  

          asi pojedu toho 3.9. …a na 100% na biku …pac silnicku nemam :-) …a budu tam mit Pythony 2.0 17.9. je den po P50, a to nevim jestli se mi bude chtit :)

          0 0
          • ydaho  

            na pythonech sem ujel na biku 240 km průměrem přes 25 km/h a na kole jezdim rok, takže to dáš v klídku.. počítej s tim, že budeš míz ze zadního pythona slajka :)

            0 0
            • Marry  

              neboj…na Pythonech na asfaltu uz nejaky zkusenosti mam, takze vim co me ceka :-)

              0 0
    • SNAIL  

      Takže jízdu na Ještěd noha vydržela, takže bych se možná taky znovu přidal

      0 0
      • ydaho  

        že by místo mě :) nějak ted nestíhám najíždět km :(

        0 0
        • McBlacky  

          to je dobře ted už to je nahovno totiž :) dej si oraz do února…

          0 0
          • ydaho  

            mladá je v Londýně, pes a práce visí na mě, navíc ted bydlim ve Vysočanech, teren prachbídnej :) co ti budu povídat…

            takže muj trenink vypadá ted asi takhle: 2 hodiny na plný kule v tepech 160 – 180 na vytrvalost ideální… :)

            0 0
            • jecnak  

              Ma to smysl? Si radsi zkousej jezdit kadenci nebo tak neco.

              0 0
              • ydaho  

                spíš nasadim slajky a zkusim silnici – směr bRandýs, Čelákovice atd, prej se tam dá slušně jezdit

                0 0
                • jecnak  

                  Tam jezdim dost casto. V nedeli pojedu na silnici smer Kokorin a Duba, tak kdyby jsi se chtel pridat (dobrej okruh na silnicku – kvalitni asfalt a minimum kopcu) – muzem to dat bud na celej den, nebo na odpoledne + vecer.

                  0 0
                  • ydaho  

                    jak sem psal, mám čas max 3,5 hodiny na vyjížďku, ale přidám se. Pochybuju, že tě na bajku uvisim dýl než půl h :), ale počítej se mnou

                    0 0
                    • jecnak  

                      Pojedu asi i v patek vecer – nekdy kolem seste svuj klasicky okruh do Lyse n Labem (2.5h z Hornich Pocernic) a zpet, pripadne neco podobnyho. Tel. na me je 606 657 370. Kdyby ses chtel pridat, tak mi zavolej, vyzvednul bych te nekde, kde to znas.

                      0 0
          • ydaho  

            abych byl schopnej jezdit s tebou vyjížďky, tak si oraz nemůžu dát asi příštích 6 let :)

            0 0
    • PjSky  

      to je prdel :D 16/9 porada Gigasport cyklovylet na Jested… jenze busem. cena 250,– trasa je Jested-Ralsko-Bezdez sraz v 8:00 na Cernem Moste u Giga, nakup v prodejnach Giga. Kapacita 80 mist + podle zajmu. „silaci“ mohou vyjet jested [3km] zajet trasu a bonusovat 30km kolem nejakeho rybnika u Bezdezu… pak zas busem zpet.

      koupil sem to sobe a pritelce, to by ji tak nemuselo ublizit a ja se pekne prospim… vlastne uz spim ted ;)

      0 0
      • petebike  

        muzete vzit expedicni bagaz :-DDD

        0 0
        • PjSky  

          Pritelkyne se uci na zkousky, takze mam jednoho flecka volneho ;) pripadny zajemce [zajemkyne] ICQ 332197353

          No zatim si rikam ze pri peknem pocasi bych klidne misto busem zpet zvolil variantu bikem zpet, uz treba proto ze se pak vyhnu metru a dojedu si na PZ oblouckem po 8100 z Klecan. Ve dvou by se to ale slapalo lip.. necekam ze tam najdu nekoho kdo by to dal :(

          0 0
      • Darkson  

        dejte si bacha, abyste se nepřimotali k jecnakově grupě a nejeli zpět za ním v háku:)

        0 0
        • McBlacky  

          to asi nehrozí :) myslím že průměrní účastníci tohohle výletu by se udrželi tak 5–10 metrů…

          0 0
    • jecnak  

      Pocasi nevypa uplne dobre, tak bych posledni rozhodnuti zda ano ci ne nechal na sobotu.

      0 0
      • ydaho  

        souhlas, kdyby bylo hodně zle, můžeme dát v dešti a větru něco krátkýho

        0 0
      • SNAIL  

        Včrejší předpověď na neděli v televizi nevypadala špatně, ale uvidíme, každopádně při dobrém počasí se přidám taky

        0 0
      • SNAIL  

        Nechceš posunout sraz na 7:30, přece jen se už začíná dřív stmívat

        0 0
      • petebike  

        ok, taky bych radsi vyrazil driv, at stihnem VERNICEK :-)

        0 0
        • Bulda  

          věrníček? co to je? to je deníček, kam si píšeš, kdys byl věrnej? tak to po svatbě budeš muset roztrhat :))

          0 0
      • Vlada  

        Na cem tedy razite? Na horacich, nebo silnickach? Nejak jsem to z kontextu nepochopil :-) Jinak musim rict, ze to zavani hoooodne slusnym podnikem :-) Jestli nebudu v patek mo unaveny a vyhori potencionalni vikendovy plan, tak bych se snad i pridal (teda, pokud se pojede na silnicce … i kdyz si stejne nejsem jisty, o je vetsi masakr … :-) ). pokud nejste uzavrena spolecnost ;-)

        0 0
        • jecnak  

          Jedem na silnickach po silnici + prida se jeden na biku. Klidne pojed, pridat se muze kdokoli, ale pocitej s tim, ze je to kolem 220–240km.

          0 0
          • Vlada  

            Ta kilometraz me na tom prave docela laka :-) Nikdy jsem totiz nic tak dlouheho nejel (maximum 140 na horaku). Pod Jested se s vama snad dostanu a odtama vlakem domu by to mohlo pripadne jit taky :-)) Naivne pocitam s tim, ze se pojede z meho pohledu rozumne tempo :-)) Jak uz jsem psal, rozhodnuti padne zitra odpoledne. Na kdy tedy mate naplanovany sraz? V 7:30 na Cernym Moste v metru, nebo nekde pobliz?

            0 0
            • jecnak  

              V 7:30 na CM primo na metru – u vylezu z posledniho vagonu. Rozumne tempo – pocitam, ze avg bude kolem 30km/h nebo lehce pod, takze spis doporucuju silnicku. Kazdopadne jesli jsi nikdy nejel vic jak 40, tak bych ti spis doporucil se na to vykaslat a pockat na pristi rok na leto, kdy jezdi vic lidi na horacich, takze je to celkove pomalejsi a hlavne je vic casu.

              0 0
          • ydaho  

            to mě zajímá, kterej to je ten blázen, co to s váma pojede na biku :)

            0 0
            • McBlacky  

              Lempl bych tipnul. ještě bude tahat hák :)

              0 0
              • ydaho  

                jenom, abych to nakonec nebyl já :) ještěže mě v tom petebike nenechá samotnýho.....

                0 0
            • petebike  

              ja jedu taky na horaku :-) tedy ja tomu rikam SILOBIke

              0 0
          • Daf  

            A jedete teda v sobotu, nebo v nedeli?

            0 0
    • jecnak  

      Tak jo stmiva se brzo, takze SRAZ JE V 7:30 na metru CM

      0 0
      • Bulda  

        a kdy teda budete v Brandyse? pockam(e) na moste pres Labe, pokud teda nebude hnusne

        0 0
        • jecnak  

          V 8 na moste pres Labe.

          0 0
        • SNAIL  

          Hele, ne že to budeš brát úprkem jak posledně :-)

          0 0
          • Bulda  

            jecnak psal, ze je to tentokrat vice silnicni, ne? a na silnicce je prumer pod 30 ostuda :)) takze bych to videl takhle: kase tam, kudla zpet, savle v cili :))))

            0 0
      • petebike  

        tak to vypada ze budu mit nakonec taky silnicku, kdyz uz jede Bulda tak by to na biku byl moc vostry…

        0 0
        • ydaho  

          to mi neuděláš :)

          0 0
          • petebike  

            njn, preci jen takovou dardu a s takovyma chrtama, to by byla moje smrt :-(, ctyri dny pred svatbou navic…takze vyuziju nabidku kamose a pojedu na jeho ziletce…

            0 0
      • kolombo  

        A v kolik plánujete vrcholek Ještědu?

        0 0
        • jecnak  

          Kolem dvanacty tam snad budem. Kdybys jsi s nami chtel kus jet, tak telefon na me je 606 657 370.

          0 0
    • ydaho  

      zvažuji svoji účast vzhledem k větru a hlavně možnosti jet pouze na bajku jako jedinej. Nechám projít hlavou a budto tam ráno budu anebo ne…

      0 0
      • petebike  

        neboj pojede se pomalu, Jecnak a Bulda byli deska na zavodech, takze i tempo bude v klidku :-)

        0 0
        • ydaho  

          no já mám dneska 92 km v terénu a co sem te koukal na pocasi na zejtra, tak dopoledne sem tam přeháňky… ale jak řikám, zatim zvažuju..

          0 0
          • jecnak  

            Prehankam ujedem, prestan knourat a v pul osmy na Cernaku.

            0 0
            • ydaho  

              jak sem řekl, zvažuju a uvidim. neknourám nikdy.. odhaduju realitu

              0 0
              • jecnak  

                Jede Lempl na biku.

                0 0
                • ydaho  

                  to je jak Armstrong na favoritu :)

                  0 0
                  • jecnak  

                    On je nejakej nachcipanej nebo co, takze zas tak ukrutne mu to nejede. Navic jede nas hodne, takze se krasne schovas do haku.

                    0 0
                    • ydaho  

                      víš, že jezdim všude a všechno, když se na to budu cejtit, budu tam

                      0 0
    • Meesha  

      Sem vas videl rano par km za Prahou! Prosvistel sem a ani ste si me nevsimli! :-( :-)

      0 0
    • jecnak  

      Tak diky vsem zucastnenym, bylo to moc fajn. Pocasi nakonec paradne vyslo, proti vetru (rozumnej cely) jsem si to odtah sam. Byla i zkouska mladych techniku :-P, nejaky ty kochaci mista atd. Misto pivka Na konci sil byla sice kofola, ale i tak dobry… Myslim, ze tecka za letosnimi Jestedy nemohla byt lepsi.

      0 0
    • petebike  

      tak jak zacit ? no premiera nebyla zrovna vydarena, zaclo to hnedka rano, kdy se mi nechtelo z postele :-(, takze sem vyrazil, prijel pozde :-( ale vyjelo se, v Brandyse se k nam pripojil dalsi ziletkar a jelo se dal, nekde kolem 90 km (sorry vesnici si nepamatuju) mi rupnul na zadnim kole drat, zahy prdlo na prednim dalsich 5 niplu :-(, smula, ale nedalo se na tom jet, no zacli sme to rozebirat a davat zas spatky dohromady, zbylo jen pet dratu bez niplu :-(, najednou zastavil borec (zni to jak z pohadky) v subaru a jestli neco nepotrebujem, rikam NIPLE, ha a on je vytahnul, diky bohu dvojkovy takze sme to dali do kupy a jeli dal :-), na Jested sem se nejak doplazil, cestou zpatky pijemny objed, zastavka na kolu a domu,

      no na zaver, diky Jecnakovi za odtahnuti – proti vetru to bylo dneska sileny, ja na to nemel… :-(, diky Snailovi za jeho super pumpicku a foto z Jestedu, a asi nejvic borcovi v Subaru za pet niplu – bez nich byl jel domu vlakem :-(

      tak a jeste dodam, dlouho sem neprijel domu takhle mrtvej, poblitej atd…dobra kase :-)

      0 0
      • Marry  

        hehe… od jakyho dobraka si mel pujceny to kolo ???? Beeda ? :-))))))

        0 0
        • petebike  

          tak tak, jeste dodam, ze Beeda ma uriznuty spodni cast oblouku, tudiz jedes porad jak na copru a ne na silnici, ale nestezuju si, porad lepsi nez to odjet na zimakovi, to bych byl jeste ted na trati :-)

          0 0
      • Bulda  

        ten dalsi ziletkar byl Vojen, mel sem tam bejt s nim, ale to, co se na P50 projevilo casem tesne pod 2h skoncilo vecer teplotou pres 38 (kdyby radsi takovy prumery na kole byly, ze :)))

        0 0
        • petebike  

          tak to se dej do kupy, tech 38 by vcera fakt neslo, jednak sem byl nejvetsi brzda tohoto qvarteta a ten vytr byl fakt silenej :-(

          0 0
      • jecnak  

        Zas mas poradne intenzivni zazitek, na ktery jen tak nezapomenes ;-)

        0 0
        • petebike  

          mas pravdu, zrovna ted rano, nemuzu se pohnout, zada jsou nejak v haji, takze jdu na Hlavak a hura do PELHRIMOVA :-DDD

          0 0
          • jecnak  

            Bud rad, ze muzes vlakem, takovej Snail musi na kole…

            0 0
            • SNAIL  

              Vypadá to jako legrace, ale je pravda že na rozdíl od doporučení všech lékařů mi ta jízda na kole dělá na tu nohu dobře :-)

              0 0
              • petebike  

                kdy ze je ta vyjizdka do Pelhrimova a zpet ? asi bych jel, zada zatim nic moc

                0 0
                • SNAIL  

                  Nevím jestli to byl dotaz na mne, já o žádné vyjížďce do Pelhřimova nevím

                  0 0
                  • petebike  

                    jj byl, jel bych se podivat do Krematoria at vime do ceho jednou jdem :-))))

                    0 0
                    • SNAIL  

                      Jo tak to jsem měl trochu dlouhé vedení, ale nevím jestli už není pozdě, tam mě posílali už o pár měsíců dříve :-))

                      0 0
                      • petebike  

                        to je jako ta vcerejsi zastavka " na konci sil" ja Vam rikal ze konec mejch sil bylo uz davno – tak 50km zpet… :-))

                        0 0
    • SNAIL  

      Tak se taky přidám. Super akce a výborné počasí (tedy až na ten všudepřítomný protivítr). Škoda Peteho tech. problému, který ale nakonec jak psal pohádkově dobře dopadl. Jinak fotky jsou na snail.xf.cz/vy­jizdka%202006–09–17/vyjizdka.html Trochu jsme Ječňákovi pokazili očekávaný průměr, když se tempo přizpůsobovalo nám pomalejším :-)

      0 0
      • Daf  

        Je koukam ze s vama jel Vojen :)

        0 0
      • Pavlis  

        Kdo z vas je pro zajimavost ten clovicek s CVUT dresem a Duratecem?

        0 0
        • SNAIL  

          To byl onen zmiňovaný silničář Vojen z Kralup

          0 0
        • Pavlis  

          Aha. Moc bych za to nedal, ze me minuly tyden Vojen chvili tahnul po nasi vesnicce. Ta cervena na nabojich Ksyrii, Heroine a CVUT na zadech se celkem pamatuje. No nic, svet je prtavej:)

          0 0
    • radek16  

      kolik KM je no ta ten Ještěd a zpatky???

      0 0
      • jecnak  

        Byva to mezi 220 a 240km.

        0 0
        • radek16  

          a za jak dloho to tak dáváte???

          0 0
          • goood  

            tak 12–13 hodin vcetne prestavek a obeda

            0 0
          • jecnak  

            Vyjizdime pred osmou a v Praze jsme zpet po osmy. Zalezi jak se jede, kde vsude se stavujem atd. Neni to casovka… Prumerna rychlos je vetsinu nekde lehce pod 30km/h

            0 0
            • radek16  

              chachá tak to bych nedal. na svym trekovym kole vyvinu nejvíc pruměrnou cca 27,5km/h. ale stejně, sem z Brna takže mi to nehrozí že i když by mě to napadlo tak stejně…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.