• bajkr

    tak kdo se přidá?:) 10,30 pod barandákem branická strana, dal bych něco kratčího, ale zaleží na počasí :( tempo pohodové ;)

    0 0
    • jecnak  

      Budu na vas na valcich myslet.

      0 0
      • cabbage  

        tak nespadni;) prej to mas podobne nahnuty jako ja:o) : bike-forum.cz/forum/fot­ky/ostatni.html?de­tail=1419

        0 0
        • jecnak  

          Jj mam to stejne nahnuty jako ty. A nevim co vam vsem vadi, me to na nich docela bavi.

          0 0
          • bajkr  

            mě na nich vadí to že sem je ještě nezkoušel :)

            0 0
            • Manas  

              O nic si neprisel, snad jen ty zabavne zacatky kdy se snazis udrzet :-)

              0 0
              • jecnak  

                Ja nevim, ja si koukam z okna, premyslim si, o vikendu planuju ze si budu cist a koukat na filmy.

                0 0
                • Manas  

                  Jako jo, taky radsi v tomhle skvelym pocasku slapu doma. Ale jen o vikendech, no … A ted po chripce je vsechno na draka .. :-/

                  0 0
                  • jecnak  

                    Clovece akorat jsem zjistil, ze koukat na bikovy videa pri jizde na valcich neni uplne ono. Zvlast kdyz je to toceny z kola, tak ma clovek tendence si taky trochu ridit…

                    0 0
                    • Manas  

                      To sem na tom shledal prave zabavne. V nejakych pasazich pak dupes a nekde se snazis dat trik :-)

                      0 0
      • bajkr  

        my budeme myslet na tebe jak se moříš na válcích :-P

        0 0
    • mawerick  

      uvidime;) podle pocasi a jak se mi bude chtit;)

      0 0
      • bajkr  

        neboj chtít se ti nebude a počasí bude hnusný čekáme tě ;-)

        0 0
    • bajkr  

      pro nepřízeň počasí to vidim že to zejtra nevidim vidim to tak na druhej pokus v neděli :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.