• bajkr

    tak co smraďoši kdo dá ledovou jízdu?! mačky a cepíny sebou :-D semnou moc nepocitejte :-) rozhodnu se až rano podle počasí, ale pokud bude přát tak bych něco malého s obědem dal ;-) srazek kolem 10,30 pod barandákem branická strana ;-)

    Anketa: chystáte se o vejkendu na bika?

    8x
    40%
    3x
    15%
    2x
    10%
    7x
    35%
    0 0
    • McBlacky  

      nech bejt já jedu, ale mám to trochu komplikovaný páč mám bejt v 16,00 u Mrazejka pro svařenej rámec. Takže vyrazím asi dřív abych se projel i naobědval :) pojed v 10,00, co ty na to?

      0 0
      • bajkr  

        10.oo je v poho jen nevim s tim ledem :-/ už mám prošoupaný návleky :-D a nevim wod čeho :-D

        0 0
    • Pavca  

      Ja jedu urcite. Jen nevim jestli nedam jen neco kratkyho z Hostivare po cerveny.

      0 0
      • bajkr  

        to už tu bylo ne? :-D

        0 0
      • McBlacky  

        po červený ok, ale po jiný :)

        navrhuju na Cukrák až na Baně po asfaltu pak terénem po červený pod Černolice a pak do Všenor. Oběd a po druhý straně Berounky dle možností back (Karlík, Vonoklasy, Babka)

        0 0
        • Pavca  

          Po asfalte se mi nikam nechce :-( To bych radeji dal neco podobneho jako v nedeli. Ale asi dam nakonec solo po te cervene kterou mam temer za barakem. Rozhodnu se asi az na posledni chvili podle pocasi.

          0 0
          • McBlacky  

            no tak jestli jet na Zbraslav po alfaltu a pak terén, nebo jet ještě 2km navíc nahoru na Baně je skoro jedno :)

            0 0
            • Pavca  

              Ale jo kilak sem kilak tam, ono uz to je jedno. A aspon bych poznal neco noveho :-)

              0 0
        • cabbage  

          ty 2 udolicka budou hoodne vyzivny;)) i pesky;o)

          0 0
      • Smazaný účet  

        červená z hostivaře to jistí. :o)

        0 0
    • enjoy  

      jedu!jasne ze jedu.je potreba jeste vic zdemoloval saltr a vubec vsechno!:-) uz jsem se bal ze se nic neusporada?! takze kdy a kde presne?

      0 0
    • fousac  

      no mel sem v umyslu dat lehkou rehabilitaci na silnicce (po 2 mesicich flakani se) a srazit se vzajeme u obeda, ale protoze se k pavianovi nechystate, asi zkusim s vama dojet do vsenor… tech 16km snad zvladnu..

      0 0
      • bajkr  

        vlk taky sliboval :-D

        0 0
        • fousac  

          mas recht… situace se vyjasnila… prisly frekvencni menice, takze stravim vikend na jerabu v praci predelavanim pohonu.. :////

          0 0
    • gummo  

      Noo uz sem dlouho nejezdil takze bych se rad ukazal.. uvidim jak to bude s pocasim a podle toho bych dorazil…

      0 0
    • yakub  

      já si radši počkám, až bude trošku teplejc a míň smogu… Jsem měkkej…:o(

      0 0
    • Darkson  

      asi se stavim. uvidím ráno podle počasí, už i na mne leze nějaký nachlazení a rýma nebo co;

      0 0
    • cabbage  

      éeee, to fakt zitra jedem???!;)

      0 0
      • enjoy  

        jasne ze jedeem!:-D ps:jeste jsem se nepodival na pocasi,radsi.

        0 0
        • cabbage  

          nejak to venku klouze, ted sem skoro ani nedosel domu…;

          0 0
          • enjoy  

            jj.taky si rikam jestli ma cenu jit ted rovnat patku:-)

            0 0
            • cabbage  

              tu srovnas zitra na nejaky pekny ledovce;)

              0 0
              • enjoy  

                hm:-/,ale porad na jednu stranu.

                0 0
                • cabbage  

                  na jare, kdyz byla „patkova krize“ sem uvazoval, ze koupim saint:o)

                  0 0
                  • Darkson  

                    doufám, že máš doma náhradní..já momentálně ne:-)

                    0 0
                    • cabbage  

                      doma ne, vozim v kejmlu, doma by mi byla platna jak lemplovi sjezdak;)

                      0 0
                      • enjoy  

                        tak vem jeste jednu na RBcko:-)

                        0 0
                      • Darkson  

                        co je doma to se počítá…zvlášť u takovýhleho nedostatkovýho zbo­ží

                        0 0
                      • enjoy  

                        takze jo,prave jsem udelal ze sroubecku na patce z inbusu kolecko:-D.akorat teda ted nevim jakej klic na to ted je:-)). ps:vetsi blato jsem nevidel.

                        0 0
                        • cabbage  

                          vivat RB…;

                          0 0
                          • Radek Broz  

                            Ty s tou tvoji fullsuspended silnicni divnou kobylou radsi mlc, na RB se klidne shodnu i s M-jojejm;-)

                            0 0
                        • Radek Broz  

                          Pokud jsi z toho neudelal uz uplny kole,cko, tak zkus podobne velkej torx a zatlouct ho tam. Mel jsem s tim sroubem taky problemy.

                          0 0
    • McBlacky  

      tak pro me dneska predcasnej návrat a 3 tejdny distanc- sádra na pravý. přeci jen strom je strom :/

      0 0
      • fousac  

        povidej, prehanej?? ruka? noha? kde se to povedlo??

        0 0
        • McBlacky  

          ruka :( nad chuchli, si to sypu lehkým singlem tak kolem 30, rikam si jak je to parada bez ledu, skoček na kořenu, dopad na čistej led, tak jsem to položil na levou a za tak po dvou metrech mě zastavil strom :(

          0 0
      • Pavca  

        Tak to uprimnou soustrast. Dneska byl ten led zvlast vypecenej.

        0 0
      • goood  

        To je sila, tak se dej brzo do kupy ! Jinak priste uz nejedu tak blizko za tebou, me zastavil ten koren pred tim stromem. Rozbity a narazeny koleno, narazenej prst na ruce, roztrzeny kalhoty. Ale pak se to rozhejbalo. Ted to zas prichazi k sobe. Zbytek vyjizdky byl taky super, dneska sebou svihnul poradne kazdej. Trasa pak byla po modry pres Kazin na Cukrak, pak na Jiloviste, po zeleny do Dobrichovic a obed ve Vsenorech. Kibic byl dneska nejakej aktivni, takze pak nas jeste vytah po zluty na hreben, po TransBrdech do Haloun (bez zastavky u Paviana) a pak po TB zpet do Letu. Celkem mi to dalo 95km/1135m. Po hrebenech v cerstvym prasanku to nema chybu.

        0 0
        • goood  

          Jo a jeste jsem zlomil dalsi blatnik, tentokrat zadni :-)

          0 0
      • black.horse  

        chjo:-( tak to chlape přeju brzký uzdravení;-)

        0 0
      • Páník  

        Teda,ze vas to bavi chlapi.Ja jsem po zkouskovim vyrazil letos prvne ve ctvrtek…bylo hezky,to jo,ale ten led mi to fakt znechutil – clovek se misto na kochani soustredi na to aby si nerozbil hubu.Navic me z toho pekne boli v krku…takze na ledu uz ne:( P.S. dej se brzo do kupy

        0 0
      • blue  

        taky sem se dneska na chvilku byl svezt (bikovani to zas tak moc nebylo), a vubec nechapu, co vas na tomhle bikovani bavi :-) a to co se ti stalo, to je dalsi duvod, proc si radsi pockam, o zbytecnou zlomeninu skoro na konci zimy vubec nestojim… a o 3 tejdnech si nech zdat, ja mel zlomenej malicek a sadru dva mesice

        0 0
      • SNAIL  

        Dej se brzy do kupy, ale na ty tři týdny bych to taky zrovna neviděl. Ale alespoň to snad nebudeš mít na půl roku jako já

        0 0
        • SavaH  

          Jak to vlastne dopadlo po tom tvym predvanocnim padu???

          0 0
          • SNAIL  

            Dopadlo to docela dobře :-) Zlomená stehenní kost v krčku, následná plicní embolie, takže mám tak napůl roku distanc :-(

            0 0
            • SavaH  

              jejda, az tak? Preju aspon poradne uzdraveni, kdyz uz ne brzke…

              0 0
      • goofy  

        Tak to preji brzke uzdraveni. U nas jsou nastesti vyslapane uzke singly, ale clovek kdyz se dostane mimo, tak je to jisty let vzduchem. Jeden den sem si to tak dal asi seskrat…

        0 0
      • SavaH  

        Preju brzky uzdraveni, snad to nebudes mit na 20 tydnu jako ja predloni :o) Uz vim, proc schanis ergac ;o)

        0 0
    • bajkr  

      mě to dalo cca 85km 960 nastoupanejch metrů a jeden slušnej pád ale koleno se naštěstí rozhejbalo jel sem po něm cca 3m po tech malej kamínkách sfíně zamrznutí v ledu :-/ ale jinak pěkný to bylo :-) blacky: přeji brzké uzdravení ;-)

      0 0
    • cabbage  

      peknejch 80km pobrdech, prumer 15,3(vrchni chrt si udelil K.O.+ do konce vyjizdky), takze tempo vic nez pohodove. enjoy je proste nepoucitelnej, uz by mel davno vedet ze za Kibicem se proste nejezdi, taky proto sem ho vzal ssebou pri svy jediny dnesni drzce;) – timto mu dekuji, ze me neprejel a ani nenechal vlastni bike me prevalcovat;o) 2McBlacky: „singlik bez ledu“ kdes to videl? to sem musel jet jinudy;) jinak preju brzke uzdraveni a ucelne vyuziti pristich 3 vikendu bez biku:/
      p.s. je to poprve co sem projizdel halounama a nebyl u paviana…

      0 0
      • JirkaD  

        Fuj! To se nedělá nezastavit u paviána. Za to máš žlutou kartu!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.