• McBlacky

    24/12 9,45 pod Barandákem (bránická side) – něco kratšího Točná, Závist, Vrané, Cukrák a domů. Návrat pod most 14,30 nejpozději. Lehce a svátečně…

    25/12 10,00 pod Barandákem (smíchoff side), trasu zatím nevím, ale něco se vymyslí :)

    0 0
    • jecnak  

      Ano

      Ano

      0 0
    • Darkson  

      to zní dobře, asi se stavim, tedy pokud nebudu dopoledne shánět dárky. a snad najdu i ten imbus:-)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Pěkný :-) i když se mnou to tak jasný neni, toho 24. nevim jestli budu stíhat, rozhodně na mě nečekejte, ale je možný že se zjevim. 25. nepojedu určitě, ale za to bych na 100% vyrazil 26.12 Sraz bych navrhl stejně jako toho 25. tedy 10:00 pod barandákem na smíchovský straně a trasu taky nějakou nepochybně vymyslíme :-)

      0 0
      • McBlacky  

        tak 26 nemůžu ale od 27/12 jsem ready každej den, pokud teda nebudu někde řádit na sněžných svazích :)

        0 0
        • Gung-Ho  

          tak na středu se domluvíme určitě .-)

          0 0
          • McBlacky  

            hele super tak 28/12 podnikneme něco delšího… klidně s vlakem zpět.

            0 0
        • divinol  

          Ahoj ,jsem tady skoro nový ,k tomu 25.12.nebo 26.12.05 bych se přidal.....tedy pokud by nevadilo…(před­pokládám MTB,nebo bude silnice?)

          0 0
          • Gung-Ho  

            Jasně, že to nebude nikomu vadit :-) Je to na biku ve všech případech

            0 0
            • Twister  

              Tak to já bych se taky sdovolením přidal. :) Nejspíš toho 25. – vyjezdit to žrádlo. :)

              0 0
            • divinol  

              nejsem žádný závodník tak snad to nebude výlet na čas.....toho 25.12.se jede na 100%?…v 10 u Barr? na Smích.straně?…

              0 0
              • fousac  

                protoze velmi pravdepodobne pojedu i ja, tak je pravdepodobne VELMI POMALE turisticke tempo zaruceno… myslim to uprimne… ;)

                0 0
                • divinol  

                  tak budu tomu věřit,nemohla by se mi trochu nastínit trasa abych si udělal představu?…

                  0 0
                  • blue  

                    delas velikou chybu :-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      já bych mu věřil…

                      0 0
                      • blue  

                        řekl ten, co naplánoval něco kratšího Točná, Závist, Vrané, Cukrák a domů. Návrat pod most 14,30 nejpozději.

                        :-)))

                        0 0
                        • McBlacky  

                          10,00 Komořany 10,30 Maturita 11,15 Závist 11,25 Jarov 11,40 Skochovice 12,30 Cukrák 12,40 Kazín 14,00 Barandák S rezervou :) ne vážně ty to znáš a víš že tohle je reálný fakt pohodově, nejistý je akorát Komo-maturita a to spíš proto že ještě nevím kudy pojedeme.

                          0 0
    • goood  

      Predbezne myslim, ze dorazim jak 24. tak 25.

      0 0
    • Twister  

      Jo, a ještě mě teď zaujalo: jak se dostanete z Vranýho na Cukrák?

      0 0
      • McBlacky  

        přes lávku ve skochovicích a z Měchenic po zelený na jíloviště a jsi tam :) nebo testnem ten kanon za barákem u řeky, když bude umrzlo

        0 0
        • blue  

          asi pred dvema mesicema to byla siroka cesta rozjezdena lesnima strojema a nakladakama, docela zabahnena po desti… jinak nic zaludnyho

          0 0
          • divinol  

            nějak se mi to nezobrazilo na konci.....25,12,to je na 100%?.....Barr.m.na Smich.straně?…

            0 0
            • Gung-Ho  

              Já sice nejedu, ale jasně že to platí :-) je to hned v tom prvnim příspěvku. Pojede se prostě každej sváteční den

              0 0
    • SNAIL  

      Závidím vám, ale doufám že už brzy taky vyrazím :-)

      0 0
    • fousac  

      se hecnu a do 29 vcetne zkusim nevynechavat.. prece jenom uz nejakej pohyb potrebuju… :/

      0 0
      • Gung-Ho  

        Konečně chlapská řeč.....snad nezůstane jen u slov, se nám po Tobě stejská :-)

        0 0
        • fousac  

          no ale rovnou ti reknu, ze takhle po ranu to vidim zase trochu jinak… ;o)

          0 0
          • blue  

            :-)))))

            0 0
          • McBlacky  

            hele jako až padne tma je ti jasný kde budem končit :) už se těším ikdyž po včerejších sestrách to vidím taky trochu jinak :)

            0 0
            • fousac  

              hmmm koncit nekoncit… vubec, ale vubec, se mi tam nechce..

              0 0
    • Peslezedirou  

      Ahoj, v neděli budu nejspíš na Jarově tak bych se možná přidal. Pojedete přes lávku v Radotíně?

      0 0
      • divinol  

        neřeklo by se mi jaká je trasa?…abych měl představu?.....

        0 0
        • jecnak  

          Viz prvni prispevek → // 24/12 9,45 pod Barandákem (bránická side) – něco kratšího Točná, Závist, Vrané, Cukrák a domů. Návrat pod most 14,30 nejpozději. Lehce a svátečně…

          25/12 10,00 pod Barandákem (smíchoff side), trasu zatím nevím, ale něco se vymyslí :)//

          0 0
          • Darkson  

            a když Blacky napíše, že se pojede lekhce a svátečně a Ječňák to pro jistotu zopakuje, tak to je dogma:-)

            0 0
            • McBlacky  

              moc nerejpej, ukážu ti ten sjezd kde jsem 4krát pokusoval a pod 3 držky na pokus jsem nešel :)

              pro ostatní: dá se to objet jinudy :)

              0 0
              • blue  

                25.?

                0 0
                • McBlacky  

                  ne 24/12. to se pojede Točná to je ted sjezd jak jsi mi říkal že ho někdo z programu dal na palominu. Mezi lavinou a plotem, začíná to těma krátkejma serpentinkama a končí to samo v Břežanáku. Mám konečně pořádnej vzorek a kotouče tak to je povinnost, ale bojím se že mám nízko řidítka na takovej sklon svahu a zase budu lítat přes :/

                  0 0
                  • blue  

                    jo, to byli doktor s kroupou… ale 24. stejne nemuzu

                    0 0
              • Darkson  

                tak to nech na 25., zítra nevim, jestli to zvládnu. a kde to vůbec je?

                0 0
            • fousac  

              ze se ozyvas zrovna ty

              0 0
              • Darkson  

                co?…já si snad konečně začnu brát ssebou na vyjížďky světlo, tak se budu moct u Pigiho trochu pozdržet

                0 0
        • McBlacky  

          nic vyloženě vražednýho. Kopce spíš kratší a prudší. Sjezdy se daj sjet s trochou pozornosti bez problémů.

          0 0
          • cabbage  

            hahaha- ten sjezd sem skoro nesesel:)

            0 0
            • SNAIL  

              Vždyť víš jak to říká Blacky s Ječňákem – co nesejdeš, to sjedeš :-)

              0 0
        • bajkr  

          neboj zvládneš to .-) ale pro jistotu si sebou vem pár nahradních drátu, nahradní patku, nahradní šroub k sedlovce par duší atd. a nemuže tě nic překvapit :-D

          0 0
    • bajkr  

      snad se taky utrhnu a objevim se taky :-) aspon prubnu ten novej vejskomer ;-)

      0 0
    • frof  

      Vy se mate.Ja budu chodit po navstevach Havraniho rodu.Jinak ale Kralupaci vyrazi bikovat na stedry den od cca od 10 00hod.Kdo ma zajem z okoli at se pripoji.To se rymuje.

      0 0
    • Darkson  

      tak já zítra nestíhám:(. ale v neděli na 99% pojedu

      0 0
    • enjoy  

      zitra bych se pridal.kdyby teda bylo aspon trochu slusne,sucho.

      0 0
      • enjoy  

        neslo to,vstaval jsem v pul treti odpoledne a to je opravdu trosku pozde.

        0 0
    • goood  

      tak v tomhle se mi nejak nikam nechce, takze se mnou dnes nepocitejte:-) Zitra doufam, ze pojedu

      0 0
    • cabbage  

      37km, fakt humus bahno, zitra nejedu…

      0 0
    • McBlacky  

      jestli nikdo nepřijedete ani dneska tak mě vážně nasere!

      0 0
    • jecnak  

      Tak to byl luxus, vazne. Tempo primerene, tereny klasicke, ale presto a nebo prave proto paradna.

      0 0
      • goood  

        jo jo moc pekny to bylo. Ani toho bahna nakonec nebylo tolik.

        0 0
        • Medunka  

          Tak to nevim, kde jsem se courala ja, pac ja dojela domu jako malinkate prasatko

          0 0
    • Gung-Ho  

      Tak já jen připomínám, že zejtra teda 26.12. ten sraz pod Baranďákem na Smíchovský straně v 10:00 platí. Ještě pro Fousáče a případné další jenom dodatek: v 10:30 budem u lávky v Radotíně a v 10:45 u lávky v Černošicích. Tempo bude pohodové, jak se na Svátky slunovratu sluší, s Vláďou pojede i Iva.

      0 0
      • fousac  

        kdyz nezaspim jako dneska.. ;)

        0 0
      • goood  

        budu tam

        0 0
      • SNAIL  

        Užijte si bahníčka, já se budu bahnit na posteli :-)

        0 0
        • Gung-Ho  

          Jen moc nestraš, je kolem nuly, takže to bude asi ztuhlý. Nechceš se taky provětrat, nebo to noha ještě nedovolí? :-(

          0 0
          • goood  

            No dneska to moc tuhy nebylo, bylo tak 3–5 stupnu

            0 0
          • SNAIL  

            Nejen že to 100%ně nevidím ani na tu Novoroční vyjížďku, ale bojím se, že to bude ještě na delší dobu :-(

            0 0
            • goood  

              Tak to koukej co nejdriv vylecit at se zas muzes pripojit!

              0 0
            • Gung-Ho  

              Hm, to je mi líto. Ale třeba to na kole tolik bolet nebude, mě ten kotnik na kole bolí míň než za chůze. PS.: ale v tý posteli by sis moh trochu poklidit :-)

              0 0
              • SNAIL  

                Já nejsem schopnej bez berlí zatím ani chodit, takže by to s tou jízdou asi nebylo zrovna slavný. Nedal bych jí ani přes rám :-)

                0 0
      • JirkaD  

        Pokud nebude pršet počítejte i se mnou.Mám už po biku absťák.

        0 0
    • Pebe  

      Nejedete zítra? Něco kratšího, pro turistu jako jsem já?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.