praha > ještěd >praha 3,,6,2006

198 nepřečtených
  • bajkr

    tak dnes padlo rozhodnuti, že tu to ono dlouho nebylo :op tak kdo se přidá :o) ja bych si to dal jako přípravu na tu ostravu ;o)

    0 0
    • cabbage  

      hlavně to bude chtít nekoho kdo bezpečně zná trasu..

      hlásim se, ale pojedeš to na biku:-P

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak já se rozhodně přidávám…aby taky né, když sme to dneska tak hezky u Pigiho po TransBrdech upekli…a ještě upřesním místo srazu: Datum je jasný: sobota 3.6.2006 no a místo, tardičně u metra Černej Most a hodinu bych viděl na 8:00 svělto už je teď dýl, tak by to mělo bohatě stačit. Pro ty co se ještě neúčastnili jen doplním, že se jedná o zhruba 230km v celkem rovinatym terénu, samozřejmě s vyjímkou vlastního Ještědu. Lépe je rozhodně jet na silničce, ale Darkson si to například loni střihnul i na fullu (Giant AC), takže i tak to jde:-))

      0 0
    • Gung-Ho  

      Hlasoval sem do pekla s Tebou, neb tam budem spolu:-))

      0 0
    • goood  

      Jasne ze jedu, koukej zaridit hezky pocasi :-)

      0 0
    • McBlacky  

      bude to pohoda jako vloni… už se těším

      0 0
    • Darkson  

      počítej se mnou

      0 0
    • jecnak  

      4.6 jedu XC ve Msene, takze na 90% ne.

      0 0
    • Medunka  

      Jela bych, ale nejsem si jista, ze to dam.. Radsi bych volila pro svoji ucast podzimni termin ;-(

      0 0
    • jecnak  

      Nechcete jet v nedeli 4.6. Ze bych v po Msenskym XC trochu pojezdil v Kokorine a pockal na vas v Raji s moralni podporou?

      0 0
      • McBlacky  

        to je blbý pak na recovery, kdo si naloží by v pondělí v práci chcípnul…

        0 0
        • Hurikan_Tom  

          Souhlas, teda pokud by se do pondeli dostal (dostanu) domu

          0 0
        • jecnak  

          Prace snad neni koncentrak a jestli neprehazujes vagony s uhlim, tak nevidim problem.

          0 0
          • McBlacky  

            no jo ale prospat se to taky nedá, ne každej má natrénováno jako ty. A kdo pojede na biku bude mít asi taky docela naloženo…

            0 0
    • Meesha  

      uvidim jak bude vypadat pocasi a co se zrovna bude a nebude dit, ale mozna bych jel s vama :-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        paráda!!, aspoň budou pěkný fotky :-))))

        0 0
        • McBlacky  

          jo meesha mi udelal na TB fakt luxusni fotky. Lepší snad ani nemám. jsem myslel že vezmu velkej camel a ten svůj foták alespon…

          0 0
    • Darkson  

      tak předpověď stále nic moc…

      Předpověď na sobotu Oblačno, místy déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty 7 až 3 st.C, nejvyšší denní 13 až 17 st.C. Mírný severozápadní vítr 2 až 6 m/s.

      …ale snad to vyjde!

      0 0
    • cabbage  

      to už jedem tenhle týden co?8-O, toho asi moc natrénovat nestihnu…

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak já jen připomínám, že už se nám to blíží :-)) Počasí se zdá, že se umoudřilo, takže zejtra se těšim v 8:00 u metra Černej Most sejdeme se u výlezu z metra co je u posledního vagonu.

      0 0
      • Darkson  

        kéž to vydrží…

        …aspoň ať nechčije :-)

        0 0
      • jecnak  

        Tak rano se jako moralni podpora neukazu. Jsem nejak chciplej a davam se dokupy aspon na nedelni Mseno.

        0 0
        • Darkson  

          a trefí kromě tebe někdo cestu? já určitě ne:)

          0 0
          • goood  

            To snad trefime, trasa je asi Cernak – Horni Pocernice – Drevcice – Brandys – Skorkov – Predmerice – Benatky – Brodce – Ml.Boleslav – Bakov n.Jiz. – Mnich.Hradiste – Mohelnice – Cesky Dub – Osecna – Jested Predpokladam, ze most v Mohelnici bude tentokrat prujezdnej :-)

            0 0
            • jecnak  

              Nebo pres vojensky prostor – stejne jako jsme se minule vraceli. A da se jet jeste Kokorinskym dolem – dobra schovka pred vetrem.

              0 0
              • goood  

                Jo, to je varianta a mozna i lepsi, prece jen ve vojenskym prostoru neni provoz a je to i docela pekna cesta.

                0 0
              • McBlacky  

                přes vojenskej i přes kokořín chci jet. já je ještě nad mapou zlákám :)

                zítra večer ti zavolám jak to Mšeno, pokud nebude výrazně chcát zítra tak ho pojedu. Dohodnu se s Lemplem a jeli bysme mym autem.

                0 0
                • goood  

                  Ja bych to videl taky na vojenskej tam a kokorin zpet. Pripadne to otocime podle smeru vetru ;-)

                  0 0
            • Darkson  

              raději vem mapník :-)))

              0 0
              • goood  

                Mapnik klidne vezmu, ale nemam do nej mapu ;-))

                0 0
                • Medunka  

                  Klepni Premase

                  0 0
                • Gung-Ho  

                  Mapu vezmu, pro všechny případy, ale myslim, že to trefíme i bez ní, párkrát už sme tam jeli:-))

                  0 0
                  • goood  

                    Ja si taky myslim, ze to bude v pohode. V nejhorsim si to o par desitek km prodlouzime :-))

                    0 0
            • náčelník  

              Trasu „Ml.Boleslav – Bakov n.Jiz. – Mnich.Hradiste – Mohelnice“ bych doporučil změnit na „MB – Debř – Podhrádí – Malá Bělá – Nová Ves u Bakova – Klášter Hradiště – Mohelnice.“ Je to bokem, hezčí trasa, minimální provoz, ale zase delší.

              0 0
            • Hurikan_Tom  

              Ja to tam neznam, ale doufam, ze v nejakem meste jede vlak. Tolik km jsem jeste nikdy nejel a tak kdyz nebudu moc, tak bych sedl na vlak a looserovsky jim dojel domu. Navic jsem ted kvuli pocasi nesedl asi 14dni na kole…no bude to rehole :o( Bojim bojim

              0 0
              • goood  

                V Brandyse jede vlak urcite :-)

                0 0
                • Hurikan_Tom  

                  I z Hornich Pocernic :o) Srandicky srandicky, tak si vezmu gumicuk a haknu si te! ;o)

                  0 0
              • JancA  

                jedu taky, jestli teda rano nebude chcat, po 70 km to otacime, takze to da tak 130…Muzes se kdyztak vratit s nama. Ne ze bych si neverila, ale v nedeli by asi nebyly síly na bajka do Berouna:(.

                0 0
      • Peslezedirou  

        Tak to vzdávám, večer jdu na pivko a nebude se mi chtít vstávat a formu taky hledám, tak by to bylo pro mě trápení :o)

        0 0
    • cabbage  

      v 8? tak pozdě?;), ne mě to vyhovuje, stejně bych se dřív nevykopal.

      btw: opovažte se jet někdo na silničce…

      0 0
    • Jogador  

      Bych docela rád jel jednou todle sváma, ale v po dělám zkoušku, tak zase nic… Ale zrealizoval bych to po zkouškovým, na začátku prázdnin, a v Liberci bych se odtrhl a jel sám do Děčína…

      0 0
    • cabbage  

      ujeto: 250,3km doba jízdy: 11:06 avg: 22,5km/h(posled­ně 26,7)

      oproti loňsku to byla akce na pizzu, zvlášť proto že se obrátil poměr biky:silničky(a žádný full oproti 3 minule), takže jak se jelo si můžete domyslet:-(

      musím poděkovat Goodovi, Darksonovi a jednomu bikerovi z Jančina doprovodu, že mě část trasy tlačili/táhli.

      p.s. Gung-hovi poděkuji za úpravy trasy a tempo až najdu dostatečně těžkou a masivní pumpičku:o)

      0 0
      • Paja  

        Kolik jste meli cestou zastavek? 11hod jizdy s odjezdem v 8:00 uz neni moc rezerva do tmy nebo jste dojizdeli potme? My meli na Praded cas jizdy 12:15, odjezd 5:15, v Boskovicich jsme byli pred 22hod., pokud odectu delsi zastavku na obed a pulhodinku na Pradedu, tak 2 nakupy v supermarketu a technicke zastavky byly cca 2hod.

        0 0
      • JancA  

        hele ja psala jinam a ono je to tady…ses dobrej, ja bych to nedala:(

        0 0
      • Beeda  

        to je divny, jedou ziletky a snizi se prumer:-)))B.

        0 0
        • cabbage  

          to je zcela logicky:) je rozdíl když jede jenda žiletka a táhne 10bikerů stabilní ryhlostí ±30, nebo když se žene 10 žiletek a každejch 10km čekaj 15min na kibice co jede fousáčovou metodou*…

          dokonce jsou z těch silniček tak vypatlaný, že zapoměly na vrcholovy foto z Ještědu, no coment.

          *nemá smysl je dohánět- bych se akorát utavil, musim co nejpomalejc- třeba při čekání vytuhnou:)

          0 0
    • goood  

      Tak ja se taky pridam s hodnocenim. Docela zajimava akce. Na zacatku pomer silnicaru k bajkerum 9:3. Cela cesta na Jested v protivetru. Jelo se docela svizne, takze prvnim 90 km jsem mel prumer pres 28 km/h. Bohuzel vetsinou nam bajkerum silnicari ujeli, takze misto abysme jeli v haku, tak jsme si to pekne rozrazeli sami. Pod Jestedem na Vyprezi jsem to chtel zabalit, protoze mi doslo, ale nakonec jsem to silou vule a s podporou Hurikana Yoma vyjel. Cesta zpet uz byla dobra. Sice se zase jelo na dve skupinky (silnicari a bajkeri) ale aspon nebyl protivitr. Diky Bajkrovi a Darksonovi, kteri nas obcas tahli. Jinak ale pekna akce, udelal jsem si rekord – 302,8 km :-)

      0 0
      • Paja  

        Ze vas to bavi na takove akci si ujizdet, nechtel bych mit kamarady, co mi ujedou 150km od baraku :-/

        0 0
        • RomanH  

          Jeste ze mam takove kamarady, co na me kazdych cca 10km cekaji :o)

          No, alespon mi doslo, ze musim pred dalsi spolecnou vyjizdkou dostat alespon 5kg dolu a vice trenovat.

          0 0
          • Splinter  

            Tys na nás nepočkal celých 160km, nebo kolik to je na Praděd:o)

            0 0
            • RomanH  

              NJN, ale ja jsem porad cekal ze me za nejblizsi zatackou dojedete :o)

              Mel jsem strach, ze kdyz budu nekde hodinu cekat, tak se rozsedim a pak Vas budu brzdit i po ceste tam. Ze to udrzim az nahoru jsem vubec necekal. Spise jsem mel strach ze se minem kolem Smrzic – cest tam bzlo nekolik, zrovna tak jsem si nebyl jistej, kterou cestu zvolite pres tu uzavirku u Rymarova.

              0 0
              • Paja  

                My jsme taky necekali, ze nam, na 2.km zavolas, ze uz ses v Jedovnicich:o)

                0 0
                • RomanH  

                  Vsak vis, souhra nahod. Dcerka v noci stavala a pak mi to na tech Wormech jelo rychleji, nez jsem cekal.

                  0 0
      • Darkson  

        o kolik jsi tak nastoupal víc než my? 302 km na biku, to je docela hukot

        0 0
        • goood  

          Ja myslim, ze o tolik vic to nebude, videl bych to tak na 200 m max. Z Cernaku na Haje to je spis z kopce.

          0 0
          • goood  

            Ja se poradne rozjel az po tech 200km z Cernaku se mi po dvou cheesburgerech jelo skvele, vzal jsem to trosku oklikou aby to hodilo tech 300, a kdyby nebylo tak pozde, tak bych jezdil dal :-)

            0 0
            • McBlacky  

              magooooorrrrrrrr

              0 0
            • goood  

              Jenom me bolela ruka jak jsem v ni drzel blikacku, protoze drzak jsem ztratil kdyz jsme jeli posazavskou :-)

              0 0
            • Darkson  

              kdyby bylo světlo, jel bych taky po svejch. já se neosvětlenej fakt bojim. já si odvez 3 cheese a hranolky hezky v pytlíku na řídítkách až domu.

              v sobotu si ty chybějící kiláky vynahradíme, doufám

              0 0
    • jecnak  

      Jak to tak posloucham, rikam si, ze se pomalu ztraci smysl a zabavnost tehle akce. Zamyslete se nad tim, jestli je to uprk na Jested a zpet, nebo moznost si uzit pekny den a zazit fajn veci s fajn lidma.

      0 0
      • cabbage  

        souhlas.

        0 0
      • Hurikan_Tom  

        Jel jsem poprve, ale z tveho prispevku jsem zazil nejvice toho uprku. A to je jeste moc pomale slovo!

        0 0
        • Peslezedirou  

          Zažil jsem to loni, jelo se mi hrozně a celou dobu je stíhal. Zážitek nic moc, raději se si to letos nechal ujít.

          0 0
          • Darkson  

            jj, jel jsem to podruhý a bylo to úplně stejný. jen jsem minule jel na enduru a tentokrát na silničce, tak jsem se držel opačný strany pole

            0 0
            • Peslezedirou  

              Když mi to nejede nebo se trápím sám někde v protivětru, tak si na tebe vzpomenu a řeknu si " Darkson dal Ještěd na AC, tak žádný výmluvy " a hned se jede líp :o)

              0 0
              • Darkson  

                jak jsme si jeli kokořínským dolem krásnejch 30 km/h, zatímco peloton vedenej šíleným buldou uháněl čtyřícítkou několik km před náma…to je nostalgie:-)))

                0 0
    • bajkr  

      tož mě se to líbilo :o) bylo to sice trochu rychlejší ;o)část sem jel sám a nebo sem popotáhoval MTBáky ale jinak pěkný jo a na českej dub jen tak nezapomenu :o/ jinak 270km :o)

      0 0
      • Greyhound  

        …že jsme si ale cestou do Dubu oba pěkně pochvalovali jak nám to dolů pěkně sviští ;-) Já zase ještě pár dní nezapomenu na to prokletý silniční sedlo, jauu. Jinak výborná akce, doufám že jsem nikoho moc nepobouřil tím drzým připojením se bez ohlášení. Jo a zvláštní dík Gooodovi za úspěšně rozehnání mraků pomocí blatníků!

        0 0
      • Hurikan_Tom  

        Cesky Dub? KDe to bylo, tam jsem nejel? ;o)))

        Jako masina jsi fungoval bajecne. Chvalim!

        0 0
    • Darkson  

      tak počasí nám nakonec vyšlo super, celou cestu tam sice proťák, zpátky se to kupodivu neotočilo, tak jsme si užili i povětru. ale za celej den ani kapka deště! GH se po 150 km rozjel, tak nám zařadil do programu několik rychlostních a vrchařských prémií:-). na týden jsem si udělal rekord- 264 km.

      imho, nejelo se rychlejc než naposled, kdy jsem jel na biku a cestou zpět už mne půlku trasy taky nikdo netáhnul a jel jsem za svý. příště to chce nepřepálit prvních 50 km a nebýt línej přezout na slicky, když už je mám doma :-)

      0 0
    • Hurikan_Tom  

      Akce to byla zajimava, dale bodove:

      • po 50km jsem myslel, ze to vzdam, pze mi vubec nejely nohy, tempo bylo jak na TdF a ja nesedel 10 dni na kole. Nejak jsem se kous a odjel celych 263km.
      • protivitr velmi neprijemny, silnicari nam neustale ujizdeli a tak nase trio Goood, kibic a ja drelo samo

        /\

      • upravil bych Meeshovo ___/\___ na _/\/\/\/ \/\/\/\_
      • nejvetsi zazitek: po ujetych cca 170km se jelo asi 15km neustale 40–45kmh! Nevedel jsem, ze takova rychlost jde na biku na rovine dosahnout :o()
      • diky Gooodovy za podporu pri vyjezdu na Jested a Bajkrovi a Darksonovi, ze se jim nas obcas zzelo a dotahli nas do skupiny.
      • imho by priste nemel jet kombinovany balik. Mi osobne se nelibilo, ze se nejelo spolecne. Tedy to co se mi libi na jinych B-F akcich.
      • zaver: pekna akce, pekne pocasi, pekny vitr, pekne tempo :o)
      0 0
    • Medunka  

      Tak jsem rada, ze jsem to nejela. Na svuj Jested si asi vyberu pohodovejsi tempo a min lidi

      0 0
      • fousac  

        dej vedet..

        0 0
      • Hurikan_Tom  

        Bych se s dovolenim taky pridal. Chtel bych totiz videt okolni krajinu, kterou ze soboty mam takovou rozmazanou :o)

        0 0
        • cabbage  

          měls jet se mnou, já se stíhal i rozhlížet:) tedy s výjimkou těch pár momentů co jsem se urdžel v háku.

          0 0
          • bajkr  

            to si myslim že by nebyl dobrej napad! ty si totiž DOST NEBEZPEČNEJ JEDINEC fakt sem měl strach když si byl kolem mě!!!! a po té co si na začátku málem sestřelil Hurikana Toma a pak ještě Caada tak byl dvojnásobnej!!! :o/

            jo aha tak proto bylo takové tempo vono se ujíždělo před kibicem :oD

            0 0
            • Meesha  

              souhlasim! Jizda v blizkosi Kibice neni uplne nejbezpecnejsi. Hlavne si nedavat treba ruce na rohy nebo tak – vzdy na brzdach! :-D

              0 0
      • Meesha  

        ja taky. nejspis bych byl este ted na ceste. nebo nekde ve skarpe… :-)

        0 0
      • Medunka  

        Oprava, skoda, ze jsem nejela, mohla jsem hezky zariznout Kibice ;-)

        0 0
    • McBlacky  

      sem si teda osobně myslel že to bude na silnici zadara, ale s tempem který Gung-Ho nahodil to rozhodně bylo dost zasloužený. Ještě že jsem neměl tachometr :)

      0 0
      • fousac  

        doufam, ze si ji moc neublizil..

        0 0
        • McBlacky  

          hele no rozhodně je v lepším stavu než jsi mě ji dával :) zadní kolo jsem vycentroval a prdlej drát dodám – musim ale sundat kazetu a tácek, ikdyž je to na druhý straně, smyk a přední brzda už jsou taky seřízený, pedály jsem radši dal svoje. Myslím že do Ostravy dojede :)

          0 0
        • Hurikan_Tom  

          Obdivoval jsem ten poctive namazany retez. To je prevodovy olej z Desty? ;o)))

          0 0
          • goood  

            Zato kibicovi to vrzalo celou cestu ;-)

            0 0
            • cabbage  

              to nebyl řetěz(no pak taky), ale přední kotoučovka- doma sem zjistil, že se přední kolo skoro netočí, asi se tam na Malevilu(to jsem katastrofu viděl naposled) dostal nějakej bordel…

              0 0
              • Medunka  

                Hledas vymluvu proc ti to nejelo co

                0 0
                • cabbage  

                  už sem jich našel dost;)

                  0 0
                • goood  

                  Nahodou mu to jelo. Po tom jak napalil ten zacatek a jel v haku se silnicarema sem myslel ze mu dojde, ale odjel to cely.

                  0 0
      • goood  

        Jeste, ze s nama nejede do Ostravy, to bych jel mozna ve vlacku tak do Hradce ale tam bych vystoupil a jel zpatky :-)

        0 0
        • jecnak  

          Bud klidnej, jede s nami jen do Podebrad :-D

          0 0
          • cabbage  

            tak to můžete bejt v klidu, nemá šanci se rozjet:), ikdyž na mojí smrt stačí i nerozjetej…

            0 0
    • Gung-Ho  

      No dobrá tedy, nechtěl sem se k nářkům kibice vyjadřovat, ale mám pocit, že bych přeci jen asi měl. Dal sem si tu práci abych našel jakym průměrem sme jeli loni, tak na jaře to bylo 27,4 a na podzim 28,1. V sobotu sem měl průměr 27,3. To jen abyste měli představu jakou závratnou rychlostí sme to pálili:-) Když sem porovnal svůj jízdní čas s časem, který zde uvedl kibic, tak sem na něj čekal dýl než dvě a půl hodiny. Díky čemuž sme se vrátili až za tmy. Z toho, že sem se nestih vyspat před projíždkou Berounskýho maratonu sem měl teda opravdu radost za což mu děkuji. Zmíněný prodloužení, kterým sme se vyhli hlavní silnici, oproti loňským vyjíždkám udělalo 11km na kterých sme navic nastoupali 78m. Nemyslim, že můžu za to, že někomu klesne forma na průměru o 4,2km/h oproti loňskýmu roku. To, že nechtěl mít nikdo kibice za zádama bylo způsobený tim, že to na začátků do tří lidí ze zadu napral. Sice se nic nestalo, ale není to dobrej pocit, když Vám někdo hobluje zezadu kolo. Fakt sem se k tomu tady vyjadřovat nechtěl, ale myslím, že by taky nebyla od věci soudnost. Zvážit na co mám a na co ne. Až si vyrazim projet eXtreme Bike Brdy na silničce, taky se nebudu divit, že mě lidi ujížději a nebudu si pak stěžovat jak byli bezohledný. Tim nechci říct, že se na biku jet nesmí, ale nebejt aspoň línej přezout pláště by možná nebylo od věci. A že to na biku šlo o tom neni pochyb, na Goooda a Hurikana_Toma sme čekali 2 minuty na kibice 20 minut, zřejmě důsledné dodržování zmíněné "Fousáčovi"metody. To jen aby měli představu Ti co se v sobotu nezúčastnili nebo dokonce neznaji ani zúčastněné:-)) Pro ty bych jen doplnil, že nejsem žádnej silničář. Na biku mám najeto 2× tolik než na silničce. Ale pravda, je že mě baví jezdit na obojim:-))

      0 0
      • jecnak  

        Myslim, ze problem bude asi na obou stranach – bikeri mohli prezout na slicky a silnicari s nima mohli drzet balik a tahnout je. Ale nebyl jsem tam, tak uz radsi mlcim.

        0 0
      • Hurikan_Tom  

        Prosim kolik to bylo presne km? Rikal jsi, ze to meris od metra do metra :o) Nejsem si jist zda jsem kvuli slickum nemel zmenit nastaveni prumeru kola (no stejne bych to neudelal, pze by tachac protestoval)

        Musim rict, ze jsi vazne pekne naslapany a jel jsi vyborne! (zavist) Kdyz jsem na konci videl, ze i McBlacky byl v jednom kopci pozadu, tak jsem neveril svym ocim! (videno zezadu) :o)

        0 0
        • Gung-Ho  

          Tak trasa měla od metra k metru 243km a nastoupali sme 2256m. Změnit obvod sis měl určitě, ale to je fuk:-)) Jo a Blackymu sem teda rozhodně neujížděl, ale i to, že sem mu stačil mě těší:-))

          0 0
      • lempl  

        tak ja em nemam co psat (ale vzhledem k tomu, ze sem na jested jel 5×? cabbage, jecnaka, Gung-Ha, McBlackyho znam docela dobre, tak muzu taky srovnavat;) pri kazde vyjizdce je nekdo komu to nesedne nejede, nebo nema proste najeto… ale vzdycky to bylo silami jedince, ktery uz nemohl neumyslne zdrzoval… na toho se cekalo vzdycky, nebo sem jel ja s nim v zadu..... prumery hovori jasne..... ze nekomu roste a nekomu forma stagnuje, je mozny..... ze cabbage neumi hakovat vedeli vsichni predem nicmene, je to o tom se snim domluvit a „poradit“ jak se to dela spravne;) G-H je nadupanej ale ze bych od nej cekal naky spurtersky vlozky?!?? jo a ze bulda sel u hakovat(loni…) to bych rekl dost sotva a kdo ho hakoval tak ujizdel tomu zbytku(tam sem byl ja jako dotahovac;) takze kdyz to nekomu jede tak klidne ujizdi a kdyz ne tak nadava:-/ ja nadavam furt;) az napodzim najedu, tak dame jested ala TdF zvu ty, kteri si troufaji + obhajce letosni 1. etapy (G-H, MB..... nedoporucuji naturam se slabsi fyzickou;)

        0 0
        • jecnak  

          :-D

          Vrcharska etapa prvni kategorie (15 bodu) – Jested, Houska Vrcharska etapa prvni kategorie (10 bodu) – namesti v Bele pod Bezdezem, vysilac u Brodcu

          0 0
          • Gung-Ho  

            Myslim, že Houska si nezaslouží stejně bodů jako Ješted. Je sice pozdějc, ale je to proti Ješzědu jen prdítko:-))

            0 0
          • jecnak  

            Hergot vrcharska premie ne etapa, uz dneska nejak blbnu.

            Houska si to zaslouzi – je to tam hrbolate.

            0 0
          • lempl  

            nedavejte to na body ale na vteriny, nebo udelejte aspon 4 ty premie, a dal bych tam 2 "spurtersky vlozky, abych mel sanci;) treba raj na konci a jeste neco;)

            0 0
        • McBlacky  

          Buldu jsem loni uhákoval na biku co vážil kolem 14kg. Takže šlo to, ale nebylo to levný to ne. Ony to nebyly spurtérský vložky jako spíš krutá kaše systémem jak odpadneš jsi v prdeli :) na delší vzdálennost.

          jen dej bacha abys při tom najíždění najednou nezjistil že už je konec sezony. Podle mě je lepší zajíždět jako hobík průměrný vysledky celou sezonu s tim že v poslední třetině už tě budou válcovat, než prosrat půlku nezábavným tréninkem a pak se vyrakvit na 4–6 závodech a zase zima. Ale to je rozhodnutí každýho…

          BTW: nechceš jet mým autem jako driver do Ostravy, ale šetrně…

          0 0
          • Peslezedirou  

            Jo jo, já ho taky hákoval! :o) Teda pokud to byl ten ve předu, viděl jsem ho jak nasedá v Osečný a pak jsem ho hákoval, chvilku, malou a pak nadával :O)

            0 0
          • lempl  

            hoj tak ze bulda el uhakovat to vim, ale pes leze dirou si to myslim nemyslel, nebo do to byl… sem uhakoval i Hynka s Ulmanem pri trenovani intervalu na stechovicky v nohach sem mel 130km;) sice sem jel na 201tepu ale slo to:D no vole ja bych uz nenajizdel(teda ne cilene;) kdybych ted nebyl uz skoro 7 nedel bez kola… (v tom byli zezacatku 2 zavody o vikendu bez treninku…proste 7tydnu bez trenovani a myslim ze to je slusna porce..... nohy mam jak ratlik a zadejcham se i pri stolnim tenise:/ ta Ostrava na 95% ne pac mam pred dulezitou pisemkou:((

            0 0
      • JancA  

        Taky sem se nechtěla vyjadřovat, protože jsem se po cca 70 km odpojila, ale teda dost mě vyjížďka překvapila. Žádná kaše to nebyla, tempo se dalo držet, aspoň se skupinkou, se kterou sem chtěla jet, ale ta nekolegiálnost mě docela šokovala. Přece když jedu vyjížďku, jedu se skupinou, obzvlášť když se jede 260 km. jeďte se někdy podívat na štěchovickou, když se jezdí od mostu. Prostě jede kompaktní skupina..Jasně že by se tam našli týpci, to by za to vzali a odjeli celý skupině, ale proč? To pak ztrácí smysl jet hromadně na Ještěd a může jet každej sám blabla…Další vyjížďku s BF, když bych tam neměla někoho, kdo se mnou pojede, si hodně rozmyslim (a to si nemyslim, že bych nestačila). Ale z představy, že sem úplně zničená 100km od Prahy a skupina je 5 km přede mnou a já ji nikdy nedojedu, je mi blbě. V tom případě bych pak nedávala na BF thread, že se jede na Ještěd a poslala si to interně po icq jen s těmi, kteří budou výkonnostně na stejný úrovni. Takhle se vlastně mohl připojit každej. Takže tak, nikdo si to neberte osobně.

        0 0
        • JancA  

          ani nemluvim o ukázování děr apod. na silnici, tim se skoro nikdo nezabjevá (abych nekřivdila) což je pak dost vo hubu, jet za někym, když vůbec něvíš, kam zahučíš:(((

          0 0
          • lempl  

            mas vycvik z mtb ne;) jezdit seda i na 8, a i na pichlim kole, de i na prasklim ramu a vim ze de jezdit i s jednou brzdou, ohlo vidli, ohlim predstavcem;) (:lempl:)

            0 0
            • cabbage  

              a když za jízdy urezne pár drátů, tak se taky nic neděje;)

              0 0
              • lempl  

                na ty bych zapomnel;) ale tak dlouhy streky uz nedelam;) (kecam:)

                0 0
                • cabbage  

                  tj. taky si nepamatuju, kdy si naposled jel 7km dlouhou vyjížďku:)

                  0 0
                  • lempl  

                    mozna bych na jested mohl oprasit favo mylim kolo;) 12prevodu myslim ze i to je vic nez mam ted na silnicce;) takze by velkej favocomeback? jen bojim abych nak nedoohnul uz naohle kliky:/

                    0 0
                    • cabbage  

                      to nevim, jak budou žiletky snášet, až je zařízne někdo na orezlym fávu, ve flanelce a s rákosovou čepicí místo helmy;o)

                      0 0
            • Manas  

              LOL, chtel bych mit blizko tebe servis :-)

              0 0
              • lempl  

                staci velky kladivo (98% vyresi;) riditka se daj pustit vsude a vetsinou se ani nerozsekas......, aspon to tak nedrnca;)

                0 0
        • Hurikan_Tom  
          1. hezky napsano
          2. pred vyjizdkou jsem si myslel, ze se s vami vratim, ale kdyz jsem videl jak ti to jede, tak jsem jel na Jested :o)
          3. imho vetsina z nas diry ukazovala, nekdy jich bylo tolik, ze to bud neslo stihat nebo by bylo nebezpecne pustit riditka. Nicmene vim o jednom, ktery neukazal ani tuk :o(
          0 0
        • Gung-Ho  

          V jedný věci s Tebou souhlasim na 100% :-)) a to, že je lepší si domluvit vyjížďku po ICQ. Dneska (vlastně už včera, prostě ve středu) sme na jedný takový byli a bylo to navzdory né zrovna ideálnímu počasí SUPER. Spolu s Bajkrem a Gooodem sme jeli navštívit Bajkrovu mámu, která vaří v jedný hospůdce v malebných Vlastějovicích za Zručí nad Sázavou (ten praporek na grafu). Všichni kdo znáte Bajkra určitě nemáte nejmenší pochybnosti o tom jak skvěle jeho máma musí vařit:-)). A taky jo, obídek byl super. Stejně jako trasa, vybírali sme silničky co nejvedlejší, takže to bylo sice delší, kopcovitější a místy asi i rozbitější, ale v krásný přírodě a hlavně takřka bez aut!!!takže paráda. Sice sme jeli tradičně nedisciplinovaně, jak je našim zvykem:-)). Do kopců sme se honili, a po rovinkách stejně jedeme vedle sebe aby se líp kecalo, takže vlastně ani nějaký ukazování děr neni potřeba. V háku sme za celou vyjiždku mohli jet maximálně tak 10km dohromady a to měřila celá trasa 216km na kterejch sme nastoupali 2766m. Jo neni to sice asi správná strategie jezdit si za svý, ale nikam se neženem, tak proč si to zlehčovat:-)), když si to můžem pěkně užívat. Možná to sem ani nepatřilo, ale sem z dnešní vyjížďky prostě nadšenej, tak sem se chtěl podělit :-))

          0 0
          • goood  

            No jo, vcerejsi vyjizdka byla opravdu paradni, fakt se mi to moc libilo. Jestli budou do Ostravy podobny kopce tak s dvojpilou v pohode. A moc se mi libilo ze jsem v cervnu zkouloval Bajkra !;-))

            0 0
            • Medunka  

              Prodej bika a kup silnicku ;-)

              0 0
              • Gung-Ho  

                Nemusí prodávat…stačí rozšířit „vozový“ park. Obě kola mají totiž něco do sebe a byla by škoda se o jedno ochudit :-))

                0 0
                • McBlacky  

                  ti ještě chybí něco 120/0 na 17" rámu s platformama :)

                  0 0
                  • Gung-Ho  

                    Sice i to má určitě něco do sebe, ale pro moje starý kosti už to nebude:-(

                    0 0
          • Peslezedirou  

            Ty jo, nectěl by jsi popsat cestu bodovitě, abych si to mohl najít na mapě. Profil vypadá parádně, trochu jako TdF :O)

            0 0
            • goood  

              Serpentinky, Tocna, Dolni Brezany, Liber, Jilove u Prahy, Kamenny Privoz, Krhanice, Tynec n.S, Bukovany, Benesov, Struharov, Divisov, Sternova, Radonice, Zdebuzeves, Kacov, Zliv, Chaberice, Zruc n.S, Pertoltice, Vlastejovice zpatky pres Pertoltice, Veznikov, Hranice, Zbraslavice, Katerinky, Pivnisko, Sudejov, Uhl.Janovice, Sazava, Stribrna Skalice, Ondrejov, Mnichovice, Velke Popovice, Liber, Brezany

              Trasa je fakt moc pekna, zvlast ten konec kolem Zruce

              0 0
              • Darkson  

                doufám, že si to s váma brzy dám taky, skoro celou trasu neznám. profil vypadá pěkně

                0 0
              • Peslezedirou  

                Paráda, děkuji…

                0 0
              • McBlacky  

                no pěkný tak 60% znám, kopec za stříbrnou skalicí do střimelice je docela chutnej :) navíc ve struhařove to s dvoupilou asi nění nic moc, ikdyž je to krátký.

                0 0
                • goood  

                  Ja to jel s dvojpilou a myslim ze az na par kratkejch useku se to cely dalo v „pohode“ v sede. Mam tam 42/25

                  0 0
          • bajkr  

            mě se to taky moc líbilo a sem rád že se to tak povedlo :o) jo mamča umí vařit a dělá super buchty ;o) doufám že to zase brzo vopákneme ;o) jo a ve zruči mi v servisu měnil drát a udělal to na počkáni: sundání kola, zutí, montáž drátu, vycentrováni, nazutí a nandání kola mě přišlo na 20,–Kč!!!! včetně drátu :o)

            0 0
    • goood  

      Budou nekde nejaky fotky ?

      0 0
    • elbi  

      Poprosil bych o radu, v červenci chci jet trasu Svitavy-Liberec, až do Turnova to znám, koneckonců dojel jsem tam loni, ale dál už to znám jen autem po dálnici. Poradíte mi jakou cestu zvolit z Turnova do Liberce ? A ještě jeden malý dotaz, jelikož pojedu na MTB chci si na tu cestu koupit 1,5 slicky, poslední úsek cesty vede po zpevněných cestách a sem tam štěrk. Nikdy jsem slicky nejezdil, lze s nimi vůbec jet mimo asfalt ? Díky, nový thread jsem zakládat nechtěl, proto se cpu sem.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.