• jecnak

    Pro velky uspech jeste jednou. Takze na cetne dotazy kdy ze to zase pojedem na jested nabizim dalsi moznost, tedy bud premieru, nebo repete.

    Z minuleho zakladajiciho prispevku: Planuju silnicni jizdu (ja a spousta dalsich jede na horaku, ale na silnicce to samo jde taky) Praha – Jested – Praha. Z metra Cerny Most je to cca 230km. Ujede to za den v klidu prumerne trenovany cyklista. Pojdede se v klidku, od rana od 8 az do vecera. Cestou obidek, vicero zastavek, bude-li velmi dobre pocasi, tak i krasny vyhled do kraje. kopcovitost – jediny poradny kopec v ceste je prave ten Jested.

    Trasa – Praha, Brandys, Benatky, Boleslav, Bela p Bezdezem, Kurivody, Osecna, Jested, Osecna, Bela, Okna, Houska, Kokorin, Vsetaty, Kostelec, Praha. Trasu je mozny samozrejme upgradovat dle nalady.

    Cely ty kecy kolem :-) http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

    0 0
    • jecnak  

      Samozrejme jede se jen za pekneho pocasi (ktere ma byt). Galerka a profil trasy z minula: http://www.bajk.cz/…Jested_2005/

      0 0
    • cabbage  

      nachces to presunouto jeden tyden? na pristi vikend mam dohodnutou vyjizdku do Skryjí a ani jedno si nechci nechat ujit(zvlast, kdyz uz mam vlastni slicky:)…:-(

      0 0
    • Gung-Ho  

      Já se určitě přidám, jen ten sraz musí bejt dřív, jinak se nestihnem vrátit za světla. Je teda šílený, že zrovna já, kterej bych spal co nejdýl píšu, že musíme dřív, ale jinak to nejde. Nevim přesně v kolik se začíná rozednívat, ale vidim to jako čas kdy bysme měli vyrážet. Já normálně vstávám kolem devátý tak netušim v kolik to je, nevíte někdo ? :-)

      0 0
      • cabbage  

        bych nechal tech 8, minule to bylo tak akorat…

        0 0
        • Gung-Ho  

          to sice bylo, ale stmívalo se o víc jak 2 hodiny pozdějc…začátkem července máš nejdelší dny

          0 0
          • cabbage  

            imho driv nez v 7 bych sraz nedaval…

            0 0
            • Gung-Ho  

              Já fakt nejsem fanoušek časnýho vstávání, to mi věř. Ale koukal sem se jak nám to minule trvalo, tak celkem včetně zastávek to bylo od Černýho mostu a zpět 13 hodin a 8 minut. Pravda, že čistej jízdní čas sem měl 8:32. Nepředpokládám, že ted pojedeme bez zastávek a bez obědu…ten si ujít nenechám

              0 0
          • kolombo  

            Sobota 24.9.2005 Východ slunce: 6:52:34 Západ slunce: 18:58:40

            0 0
            • cabbage  

              od 7 do 7… idealni, skoda ze nejedu…

              0 0
              • sfinga  

                jak nejedeš? Pojed… já tě vidím jen u kola nebo doma, jen ne na kole???? :-)

                0 0
                • cabbage  

                  spis jedu na vikendovou akci do Skryjí, to mam vetsi sanci prezit nez Jested, precijenom sem dlouho nebyl na biku. p.s. zucastnit se muzes taky…

                  0 0
      • JirkaD  

        Já jezdím do práce na kole v 6.45 a jedu jen se zadní blikačkou (pro jistotu, protože je docela doře vidět). Blbý je, že takhle ráno je docela chladno což znamená si cestou odkládat oblečení. Přesto všechno bych byl pro dřívější start. V 7.00 by to bylo možný. (doufám, že mě za to nikdo nemajzne pumpičkou :-)

        0 0
    • J.A.V.  

      Škoda, zrovna pořádáme závody. Jinak bych vám přijel z pod Ještědu naproti.

      0 0
    • JirkaD  

      Já se také hlásím na vyjížďku. Obě světla asi budou podmínkou, že?

      0 0
    • jecnak  

      Tak start po domluve s Gung-Ho v 7:00 na metru Cerny Most. Cil pocitam o 12h. pozdeji tamtez. Blikacky a svetla radeji s sebou.

      0 0
    • crom  

      naplanujte radeji nejakou stovecku na XC,neco nezavodniho:-)ne jen pro chrty,co maj oci prilepeny na tachaci

      0 0
      • cabbage  

        tohle rozhodne neni chrti akce.....

        0 0
        • crom  

          no ja nevim,minule jste to jeli prumerkou kolem 25km,a to si myslim jet na MTB je chrteni a jeste 200kilaku

          0 0
          • Darkson  

            je fakt, že jsem toho měl plný kecky(a nejen já), některým pohádkám o pohodových projížďkách po okolí jsem dávno přestal věřit:-)

            0 0
            • JirkaD  

              To je taky v pořádku, jsi realista a nic tě nemůže zaskočit. Pohodová vyjíždka nebo ne – hlavně nezaspi :-) PS: minule se závěr jel podle mého tempa, spíš netempa, byl jsem zralý na gumicuk. Snad bude tentokrát líp.

              0 0
              • SNAIL  

                Jirko, jestli jedeš v sobotu taky, můžem si dát sraz u baráku a vyrazit společně

                0 0
          • cabbage  

            AVG: 26,neco a vzdalenost 241, nicmene kdyz sem dojel ve ctvrt na 11 domu tak sem byl tak rozjetej ze bych jeste hodinu jezdil, rozhodne to neni chrceni, ani na fullu..:-)

            0 0
    • Feďa  

      V sobotu jsou na Ještědu „Krajské dny“ viz http://www.kraj-lbc.cz/index.php?… Stovky lidí a tak…krom jiného ovšem píšou „občerstvení zajištěno“ :-)

      0 0
    • Pavlis  

      A jakou jste meli prumerku tam a jakou nazpatek? Tech poslednich 13 km porad do kopce je celkem sila:)

      0 0
      • jecnak  

        Zvlast tech 70m na poslednich 13klm je vyslovene vrazednych :-)

        0 0
    • pegal  

      Zeptam se mimo .. oni se ted v sobotu jedou nejaky Brdy? Volal mi sef ze na ne jedu, tak ja nevim, nikde neni o nich psano ..

      0 0
    • cabbage  

      fousac je jeste U chrestyse- nevim jak na tom bude zitra:o)))))))

      0 0
    • SNAIL  

      Super vyjížďka, bezva počasí, výborný oběd – co víc si přát:-)

      0 0
      • lempl  

        pridavam se… pocasui jedna basen.. jen bych si pral aby za mne nekdo najel km co sem nenajel minulych 14dni:( a hlavne obcerstvovacku s pitim… sem do sebe kopl slusnejch cca 4,5l vody a furt malo..

        0 0
      • jecnak  

        Aby bylo ve stredu stejne. Kazdopadne diky vsem za ucast.

        0 0
        • SNAIL  

          Poslal jsem ti fotky mailem, tak až budeš mít chvíli, můžeš je dát k sobě na web?

          0 0
        • SNAIL  

          Jo a jinak jsem to měl od Černého mostu k pět k Černému mostu 233 km, průměrnou rychlost 27,8 km/h, převýšení 2021 m

          0 0
        • JirkaD  

          Za sebe říkám: Bylo to krásné a bylo toho dost :-) Škoda, že nebyla trochu lepší viditelnost. Minule to bylo podobné. Tak někdy do třetice… A zítra to určitě nebude!

          0 0
      • jecnak  

        Ty zazipovany foto v plnym rozliseni budou tak za 10 minut.

        0 0
        • sfinga  

          fotky jsou super. Akce se taky zdařila. Fakt se mi to líbilo :-) Jen se nauč ukazovat díry, fakt to neumíš a neděláš. Ten za tebou si pak může zrušit kolo i sebe

          0 0
      • lempl  

        http://www.bajk.cz/…PICT0021.JPG tak tahle je asi nejhustsi:))

        schvalne, kdo pozna jestli to byla chybka nebo zamer? :D

        0 0
        • pos3k  

          ja ja, ja si vsiml, ja bych takhle daleko nedojel, jestli si takhle absolvoval celou streku tak klobouk dolu :-))

          0 0
        • kolombo  

          Kdepak je ta hospůdka?

          0 0
    • Gung-Ho  

      I mě se akcička moc a moc líbila!!! Počasí bylo fakt úžasný. Jo a Díky za fotky:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.