• RomanH

    Kdy ? ;-)

    0 0
    • Medunka  

      CO tuhle sobotu, stejne jako se jede Praha – Jested – Praha

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Já! Ja jsem jen chtel napsat, abyste se mnou nepocitali.

      0 0
    • Paja  

      Neco nahod, je to jenom 480 km

      0 0
    • Excel  

      Stavba domu je psychicky velmi náročná záležitost. Někteří lidé to neunesou. Jeden nejmenovaný brněnský bajker tak dlouho podnikal výlety po „blízkém“ okolí města, až zmizel beze stopy. Podle neověřených informací byl naposledy spatřen u kostela v elezné Rudě......

      0 0
      • Splinter  

        :o))))))

        0 0
      • RomanH  

        Ale no dobra. Ze jste se ale lekli :)

        0 0
        • mastihuba  

          bych se moc nesmál. těm dvoum chtům to evidentně nestačilo. :)))

          0 0
          • RomanH  

            Uprimne, cekal jsem, ze dalsi dva dny budu trpet vice.

            Jedine, co me ale trapi, je brneni malicku a prstenicku na leve ruce. Nicmene dalsi takovou silnicni vyjizdku letos neplanuji, radeji budu jezdit po lese. Pristi rok bych si Praded klidne znovu zopaknul, ale v peknem pocasi, aby si clovek mohl po ceste vychutnat i pivo. Takhle jsem se tesil do kotelny na slivovici (samozrejme ze zdravotnich duvodu jako prevenci proti nachlazeni).

            0 0
          • Splinter  

            Hranice sou vod toho aby se posouvaly.. Před pěti rokama to byla štreka do Jedovnic… Tak proč nejet na Ještěd.. :o)

            0 0
      • rock  

        lol …

        0 0
        • Splinter  

          Ty zas nepojedeš? Už žádný výmluvy…

          0 0
          • rock  

            Že já nedržel hubu … ne, dokud si nekoupím silničku (a to nebude hned tak brzy), tak se na podobné asfaltové šílenosti zlákat nedám …

            0 0
      • Paja  

        Na konci aktualniho vlakna me zaujal odkaz na toto vtipne vlakno a musim konstatovat, ze v souvislosti se silnicni akci o 7 let pozdeji, je tento Exikuv prispevek jeste trefnejsi :-D

        0 0
        • Jaroslávek  

          Ha, hledal jsem dlouho, kdo to vytáhl a překvapivě našel.

          0 0
        • RomanH  

          :-D

          0 0
          • jecnak  

            Neplanujete letos neco?

            0 0
            • RomanH  

              Letos je to na silnicce slabe, rodiny, nemoci…

              Na silnici jsme jeli jen ve dvou cca 220km na Poutnika, Jirik si svihnul 200ku na Zlatem kole Vysociny, bikove mame za sebou ve trech prejezd Javorniku a Karpat.

              0 0
              • jecnak  

                Kdybyste neco jeli (at uz bike nebo silnici), tak mi prosim napis na mail, ve kterem vlakne a kde presne to resite. Pokud by to nevadilo, rad bych se pridal.

                0 0
              • McBlacky  

                ty javorníky a karpaty kudy – jestli máte záznam + nějaký komentáře co jo a co ne.

                0 0
                • RomanH  

                  V loni jsme jeli po hranicich z Trince az po Kohutku.

                  Letos jsme to jeli z Kohutky (respektive kvuli vlakove vyluce jsme jeli jiz ze Vsetina po asfaltu na Kohutku), a odtud po hranici az do Hodonina, nejak takto

                  Prakticky mam(e) projetu celou hranici, od Harrachova az po Plechy na Sumave.

                  0 0
                • RomanH  

                  Pokud prekousnes hrubky (psal jsem to narychlo v praci, vim, neomlouva me to), tak popis z letoska je zde

                  0 0
                  • McBlacky  

                    pěkný – krpál Makyta je známá věc :)

                    ale celkově to teda moc jezdivě z reportu nevypadá

                    0 0
                    • Paja  

                      My se posledni dobou hlavne kochame…;-)

                      0 0
                    • RomanH  

                      Ale ne, oproti te casti z Trince to bylo jezdive docela dost. Krome prudkych stojek, kde nemelo smysl snazit se v tom vedru a baglem na zadech udrzet v sedle. A od Lopeniku (krome teda toho tlaceni po zelene z Kvetne k vrsku Javoriny) to byla uplna parada. Meli jsme ted docela smulu na to vedro, to nam (nebo alespon mne) davalo docela zabrat.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        vedro je hustota, letos na Loudání dva dny v pařáku a jakmile jsme byli pod tisíc metrů na sluníčku tak zlo. 10–12 litrů vypito za den a nijak to nepomáhalo.

                        0 0
                      • Paja  

                        Ten sjezd z Lopeniku byla bomba, kdyby nemusel na vlak, mel bych normalne chut vydrapat se zpatky nahoru a dat si to znovu.

                        0 0
    • cabbage  

      Praha – Praďed – Praha?

      to za chvíli budete jezďit na Grossglockner…G-H se aspoň konečně rozjede…;-)

      0 0
    • motylek  

      Jedu,ale beru si spacák.

      0 0
    • UCHI  

      Ježíš já už jsem se lek že toho nemáš dost a že budu muset jet taky abych nebyl měkej, ale něco šílenýho by jsme mohli letos ještě dát.. :-))

      0 0
    • Karaya  

      Tak…mohli bysme..S jídlem roste chuť a celkový škody na organismu jsem po Pradědu taky čekal větší.., dokonce jsem se šel v neděli dobrovolně projet na silničce :-)

      0 0
    • UCHI  

      Hlásím že jsem na tom podobně, asi jsme fakt ujetý. Cekal jsem to taky mnohem horší, jenom mně pořád brní ty malíčky. V neděli jsem se taky trochu protáhl a dnes už to byla pohoda. Btw:jak sednu na bajka tak mně přestane všechno bolet.

      0 0
    • Martula  

      Jeduuu takyyyy :o)))))

      0 0
    • UCHI  

      Tož kdy pojedem? At nechodíme dlouho kolem horké kaše. Koukám že jsme o tetnto druh utrpení probudili docela zájem, nebo chce tolik lidí zjistit co se dá vydržet?

      0 0
    • dancing dog  

      tak na to bych si netrouf.nebo tak na tejden se stanem. obdivuhodné.

      0 0
    • zbartos  

      Pokud si chcete zopakovat lehčí verzi akca Brno-Praděd-Brno s panem Zimovčákem, který to pojede, předpokládám, na vysokém kole, zkuste se přidat k akci uvedené níže… www.kalab.cz/info_detail.php?…

      0 0
    • Splinter  

      Tak a teď vážně..

      Asi by to chtělo někoho kdo pojede taky autem..

      A někdo se hlaste, ať sme aspoň 3.

      0 0
      • Splinter  

        tam a zpět je to 500+

        Občas po humus silnici, ale radši trochu provozu, než další metry směrem nahoru…

        0 0
        • JSt  

          500 je dost. ve vic lidech, to bude cely ku*va den, ale muzes me predbezne zahrnout mezi ucastniky ;-).

          0 0
      • mastihuba  

        prima vejlet :) jak psal vejš pádlista. hubertus, hucula a kalendář. :)

        0 0
      • RomanH  

        Jezis, Ty jsi vytahnul kostlivce.

        Uprimne, nechci Vam brat sanci, ze to date. Takze, ted nas ceka bikovy Praded, pak silnicci Kersko a kdyz zjistim, ze na to po te silnici alespon trosku mam, tak klidne pristi rok.

        0 0
      • Paja  

        Sem se lekl, ze chces jet druhou trasu do takovyho vinglu a ona je to D1 ;D

        0 0
      • Blade  

        No pane jo..

        0 0
      • Polka  

        Pojedu kdyz vezmes Sasu s sebou :-D Letos mam uz normy splneny, ale jako support se klidne nabizim.

        0 0
        • Splinter  

          nepsals že se ti posralo auto?

          0 0
          • Polka  

            Psal, sak by mne nekdo musel naky pucit. Nabizim se jako ridic, fotograf, kibic a prudic v jedne osobe ;-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Já se hlásím jako závozník a třeba z5 dle stavu aktéru se připojím :-))

              0 0
      • treatt  

        Počkej počkej, nad kancem se ale domlouvala veselejší varianta – Brněnská klika z Brna, setkání po cestě, spolu na Ještěd a pak všichni do Svijanskýho pivovaru! :)

        0 0
        • Paja  

          …to jeste Splinta nemohl vedet, co si za rok vymyslime;D

          0 0
          • RomanH  

            Tak tak :-)

            0 0
          • treatt  

            Měl předvídat přece! :)

            0 0
            • Paja  

              tehdy mel jeste velky plany, ted ani do toho Kerska nakonec nejel…

              0 0
              • Splinter  

                Jo vis to bylo slozitejsi. Renca byla v nedeli na 9tou na skoleni v Jilovym u Prahy.

                Takze sme zmapovali v nedeli Sazavu…

                No a kdyz uz nic tak sme jeli v sobotu na zavod a nestihli sme start. Nakonec sme byli v Havlickove Borove na bajkach…

                Takze tento veleuspesny vikend vam zavidim…

                0 0
                • Paja  

                  Vy jste byli v sobotu v Havlickove Borove? Jsme si mohli dat scuka, my tam byli 2×;) nejdriv kolem 8 rano a pak cca 19:30.

                  Nebos mohl klidne v sobotu jet s nama a pak s treattem a hrochem za Karkulkou do Jiloveho…prijemnych 250 kilacku;)

                  0 0
                • mastihuba  

                  co furt máte všeci s tou havličkovou borovou, tam jezdim kalit já :D (teda bajkovat)

                  0 0
        • Polka  

          Hmm, to zni dobre!

          0 0
    • RomanH  

      Opetovne vytahnuti kostlivce, protoze jak rika Karliner, uz nam otrnulo ;-)

      Prvni nastrel : http://www.bikemap.net/route/520128

      Na prvni pohled hroziva cisla, na druhou stranu je to az na Vysocinu + samotnej Jested po rovine. Pokud bychom meli pristi rok trosku rozumne najeto, nemuselo by to byt az tak nerealne… No a pokud zjistime, ze to nejde, zapichnem to na zpatecni ceste ve Svijanech a bude :-)

      0 0
      • mastihuba  

        todle nemuže byt zdravý pro tělo :D

        0 0
      • Polka  

        Myslis jako tam a zpatky? To je i pri prumeru 28 pres 24hod., timpadem jizda i v noci, to je takovy naprd mi prijde.

        0 0
      • karliner  

        Já vám tedy do toho nechci mluvit, ale když už chcete z Brna někam do hor, proč ne na Zlaťák? Do Pardubic stejnou trasou a pak to ohnout na Hořice, Novou Paku a Jilemnici. Bude to kratší, je to atraktivnější, hezčí a vyšší kopec, nahoře je lepší bufet, dá se to protáhnout už i na Labskou boudu atd.

        0 0
        • RomanH  

          Uvidime, co bude za rok. Kazdopadne Kersko mi vzalo nadeji dojet za dva dny pres Alpy do Rijeky. Dat dva dny po sobe 360km s celkovym prevysenim 9500 metru, na to proste nemam, tak premyslim nad necim zajimavym.

          Zlatak je co, Cerna Hora ?

          0 0
        • RomanH  

          Uz to vidim, Vrbatova chata :-)

          0 0
      • Paja  

        Tohle vlakno je primo plny legendarnich hlasek;D

        Z Brna je to tam a zpet cca o 40 km vic a o 200m vetsi prevyseni, tj. 540km/4200m(podle zkusenosti z Kerska tipuju aspon 4500m)…neni to sice jeste uplne jak jecnakuv lonskej Glockner (sice o neco kratsi, ale podstatne vetsi prevyseni) ale nevim, nevim, jestli na toto mame…mozna spis jeden den karlineruv Zlatak, par kousku Svijan ve Svijanech;) druhej den Jested a domu…coz by asi byl taky peknej zahul…

        0 0
        • RomanH  

          No prave. Ja byl celkem v pohode, ale druhej den bych asi na kole trpel.

          Ad prevyseni + km Kersko : vzdyt to celkem sedelo…

          Jako prositi bychom byli… Sam nevim, jestli na to mam. Uvidime za rok, mety se maj posouvat postupne.

          0 0
          • Paja  

            Koukam, ze matika neni uplne tvuj kun;D ale stihls to rychle opravit…

            Kersko sedelo na vzdalenost, ale prevyseni melo byt cely az dona celou trasu az do Brna 2630m uz v NMNM jsem mel 2670, takze do Brna by to hodila cca 3100m.

            0 0
            • Paja  

              druha veta mela znit nejak takto…prevyseni melo byt za celou trasu az do Brna…;D

              0 0
            • RomanH  

              Byl jsem odhalen. Nejak jsem prehlidnul tu jednicku na zacatku, no… :-)

              Ale to Kersko mi furt sedi – melo to byt 2630, ja mel z Ususi 2981. Tisnov je tusim na stejne vysce jako Brno, k nam je to o 200 metru vyse. Tech cca 100 metru rozdilu nemuzes brat v potaz.

              0 0
              • Paja  

                ja mel v Novym Meste 2670m nastoupano (tj. uz vic nez to melo byt az do Brna) a to zbyvaly kopce na Rozinku a Olsi…kdyz jsem zadal NMNM-domu v bikemapu, tak mi vyhodil 450m nastoupano, kdyz das od nas do Tisnova tak to vyhodi 210m nastoupano, zpatky 170m – az se tomu nechce verit, ze by na tech skoro rovnejch 24km clovek tolik nastoupal…

                0 0
                • Paja  

                  NMNM-Brno cca 430m + 2670 = 3100m.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ted jde o to, jak moc se behem dne zmenil tlak. Ale to je nakonec jedno, Jested je na hrane a Glossglockner mimo realitu. Smekam pred Jecnakem, musi slapat jak robot.

                    0 0
                    • Paja  

                      to je pravda, nejaka chyba tam bude, cestou zpatky jsem taky rikal, ze mi vyskomer ukazuje rostouci maximalni vysku, pritom jsme jeli stenou cestou jako tam…to bys mohl vedet jedine ty, o kolik bylo po prijezdu Ususi vys nez pri odjezdu;), ja jsem koncil v jine vysce nez zacinal…jo a jecnak je robot, o tom nepochybuju, kdovi, jestli navic nema v kole motorek jak Cancellara;DDD

                      0 0
                  • Paja  

                    Zase kdyz vezmu tyto udaje z bikemapu NMNM-Brno 430m (opacne 840m), tak ja mel v NMNM 2670/2270, tj.

                    2670+430=3100

                    2270+840=3110

                    odchylka 10m, coz je neco pres 1hPa, vzhledem k vyvoji pocasi ten den bych ale cekal rozdil podstatne vetsi…

                    0 0
                    • Polka  

                      Uz toho nechte, ste jak bartos :-D

                      0 0
                      • Paja  

                        tss, to uz jsem jednou psal – musel by tady jeste byt cas na sekundy presne, teplota, rosny bod, tlak pneumatik, doba zastavek a jine zasadni udaje;P

                        0 0
                    • Loner  

                      Barometrický komp zapíše s velkou chybou stávající n. výšku – samo že tlak se s frontou mění – to víme. Avšak nastoupané metry nechybují skoro vůbec, protože komp je vyhodnocuje intervalově jako zmenu tlaku podle času a tato změna není nikdy skoková. Promiňte prosím, že „poučuji“, mám vyzkoušíno.

                      Taky přijměte můj obdiv k vašemu letošnímu výkonu. Poslední Bonbonky jsem zamknul, nechat objevy mladých chlapců proplout bez výchovných povšimnutí by snad příště pomohlo také..

                      0 0
                      • Paja  

                        nj, mas pravdu, nejak mi v tu chvili nedoslo, ze vzhledem k intervalum, ve kterych kompjutr udaje uklada, je chyba zpusobena zmenou tlaku nemeritelna + navic vzhledem k presnosti mereni na metry se to v nastoupanych a sklesanych metrech nemuze odrazit, zmena tlaku se odrazi pouze v aktualne namerene nadm. vysce (proto vyskomer pri navratu pres Vysocinu ukazoval rostouci max. dosazenou vysku, prestoze jsme jeli stejnou cestou), takze spravna otazka byla ta puvodni – o kolik bylo Ususi pri prijezdu vys nez pri odjezdu?

                        Romane, neumis z toho Hacu vytahnout graf prevyseni?

                        0 0
                      • Jaroslávek  

                        Ano, nechal jsem se unést.

                        0 0
                • RomanH  

                  Nechce se verit, ale tak to skutecne je – uz nekolikrat jsem se dival na prevyseni pri ceste do/z prace.

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Slovíčkaření :-)

                  0 0
                • bagr84  

                  Tezko verit tem prevysenim, vzdyt uz z Novyho mesto na Tisnov je tam par houpaku ale jinak vicemene z kopce, a od tisnova sama rovina, az na usek za kurimi pokud se jede kolem pryglu… Pokud ale jezdite pres Reckovice tak nechapu kde se ty metry nastoupaj :)

                  0 0
      • jecnak  

        Pokud by vas nebylo vic jak 5, tak muzem nabidnout ubytovani.

        0 0
    • RomanH  

      Toz at se mate zase na co tesit a pripadne si poprehazujete dovcu ;-)

      Prvni termin : 16.7.-17.7.

      Druhy termin (pro pripad spatneho pocasi) : 23.7.-24.7.

      Navrh trasy : http://www.bikemap.net/route/520128

      Ubytko : http://www.pension-no30.cz/

      Sraz v Tisnove bych videl pro jistotu opet ve 4 rano, na Jested + zpet do Svijanskeho ujezdu to bude nejakych 300 km, tak at si stihneme dat vecer nejake to pivo ;-)

      0 0
      • mastihuba  

        jako ještěd bych voželel ale na ten škopek bych se mohl urvat.

        0 0
      • jecnak  

        Bohuzel oba terminy budu nejspis pryc, jinak bych se pridal a nabidl nocleh.

        0 0
        • RomanH  

          Diky moc za nabidku. Prespat chceme prave v tom Ujezdu kvuli pivovaru ;-) S tim presnym terminem uvidime, zatim jen vim, ze muzu ja + Manasek, a ze bychom to kvuli svetlu meli odjet pokud mozno v cervenci.

          0 0
      • Polka  

        Co Jested, ale nikde nectu zpravy z toho prejezdu co jste meli v planu na 27.5…

        0 0
      • Excel  

        Dyk je to po asfaltu…to je celý vo hovně

        0 0
      • Paja  

        Ve 4, neni to zbytecne brzo? Z Brna je tak o 35km bliz nez Praded na otocku a skoro o kilometr mensi prevyseni, Praded s odjezdem 4.30 s rezervou davame za svetla…

        0 0
        • JSt  

          neni.

          0 0
        • Jaroslávek  

          Vzpomeň na Kersko a ty prostoje …

          0 0
        • RomanH  

          Ja vim, hodne jsem pocital a taky mi to nejprve prislo zbytecne. Ale beres idelani stav, nikomu se nice neposere, nebudes bloudit a podobne. Radeji to pojedu v klidu (sem tam fotka, benzinka) bez nejakeho stresu, navic dalsi den nas ceka opet docela velka porce km, tak se bude potreba troschu vyspat.

          0 0
          • Paja  

            Neberu idealni stav, ale posledni Praded s Karosem a Polkou, klasika 2 benzinky cestou tam, obed v M.Moravce, zpatky uz tusim stacilo jen jedno tankovani na Hane…samozrejme ve vetsi skupine je vic zachcavek a vetsi riziko technickych problemu, ale zas kdyz se na rovinach jede trochu “disciplinovane“ da se jet slusny tempo, aniz by nekdo musel tahnou 10min. na spici, to bysme ale nesmeli predvadet to co cestou do Kerska na useku Brno-Zdar, tak ta skupina moc zrychleni neprinese…

            0 0
            • RomanH  

              Ja pocital nasich obvyklych prumernych cca 25/km h. To mas nejakych 12 hodin jizdy. K tomu pak prestavky po cca 50ti km na benzince, vetsinou 20 minut, to mas dalsi 2 hodky. Sem tam si nekdo odskoci, neco se vysere… Ale i kdyby ne, radeji polezu nekde v 18hod do sprchy a pak si sednu v klidu 3 hodinky na pivo, veceri, a pokec…

              0 0
              • Smazaný účet  

                vstávat ve čtyři, 12hod. jízdy, to bych byl rád, kdyby mě někdo večer sundal z kola a odnesl do betle, to bych neměl sílu ni zvednout kriegel…

                0 0
                • RomanH  

                  Omyl, vztaval by jsi tak o pul treti ;-)

                  Ale druhej den by jsi spal o neco dyl, to uz bude domu jen nejakych 250 ;-)

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Tu sílu najdeš dycky.

                  0 0
                • Paja  

                  Je videt, ze netusis, co clovek vydrzi, kdyz chce;D

                  0 0
                  • JSt  

                    co, kdyz chce, ale kdyz musi ;-).

                    0 0
                    • Paja  

                      Nejdriv chces, a kdyz ve Zdaru ujede posledni vlak, tak uz musis;D

                      0 0
              • Paja  

                Kdyby ten odjezd byl ve 4 z Brna, tak proc ne, ale ve 4 v Tisnove, znamena ve 3 v Brne, to uz fakt pomalu nema cenu jit spat…zas tak daleko to na jeden den neni…

                0 0
            • Jaroslávek  

              Takovou kritiku od tebe neslýchám tak často …

              0 0
              • Paja  

                To neni kritika, ale konstatovani, dojeli jsme to tak jako tak, kdyby se ale po rovinach celou dobu poctive stridalo, tak tam budem se stejnym vydejem energie driv…

                Zas ale nechci z pohodove akce delat tymovou casovku na 300 km…

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Já bych byl na špici nervozní, stačí jedna chybka a … Týmovou časovku, tak to už vůbec nemíním.

                  0 0
      • kankrlicek  

        Říkají mi blesk.

        Koukám, že jedete přes Pardubice, že bych použil svůj oblíbený postup? Uvidím, zda si budu moct vzít dovolenou a pak bych se nahlásil :) Silnička mi sice povrzává trochu víc než horák, ale na špici se hrnout nebudu :)

        0 0
        • RomanH  

          Dovcu potrebovat nebudes, pojedeme v sobotu. A klidne nas z Pardubek muzes odtahnout az pod kopec ;-)

          0 0
          • kankrlicek  

            Jsem se díval na červen, to by byl čt-pá, takhle je to ještě lepší, ale špic fakt nehrozí, jako Maňas bych byl na špici nervózní :)

            0 0
        • pocmag  

          Tak pánové, pokud opravdu pojedete a mě se do toho nic nepřiplete, tak se s Vámi taky kousek svezu. A asi bych pomohl tahat závěr (cca od Pce dál, jelikož jsem východočech a do Brna se mi den předem moc nechce). Jen abych Vás aspoň uvisel, už budete rozjetý, zatímco já ještě ztuhlej tak brzo po ránu. Napište na mail kontakt, popř. předpokládaný čas kdy budete projíždět PCE abych se stihl přesunout, naplánovat a namazat nejen bicykel.

          0 0
      • Splinter  

        muzu jet taky?

        zatim to vypada ze bych mohl toho 16tyho.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Mám dobrý reference na domácí minipivovar Vendelína Krkošky část Liberce Starý Harcov. Zajímavé, bohužel nenašel jsem na netu fotky.

        0 0
        • RomanH  

          No vida, a zde vyplnime pripadnou casovou diru ;-)

          0 0
        • alinceb  

          Vendelín má dobré pivko. Je to rodinný domek u silnice Liberec-Jablonec s malou varnou. Posezení je, pokud se nepletu, pouze venku (čili za dobrého počasí). Doporučuji a případně můžu i dodat nějaké fotky, až pojedu okolo…:)

          Nicméně Jestli to plánujete cestou z Ještědu, tak to není úplně ideální, protože zajížďkou ztratíte hoooooodně výškových metrů. Do Újezda to je z Ještědu víceméně pořád z kopce, ale od Vendelína bude muset vystoupat přes hřeben (do Jeřmanic atp.) a nebo jet přes JBC a to je taky celkem fest přes kopce – po 270km v nohách a pár pivech už se Vám moc chtít nebude…:) Pokud byste ale jeli přes JBC, tak můžete dál jet přes Turnov a stavit se ještě na Malém Rohozci na Skaláka – nevím, jestli bude ještě open…:)

          0 0
      • Polka  

        Tohle si uz ujit nechcat nechcu, takze zkusim do te doby dat jednu dve stovecky a rozsedet prdel a to by mohlo snad stacit :)

        0 0
        • RomanH  

          :-) A uz se nam to sliza – a pak ze by to Paju prislo na Jestedu moc levne :-D

          0 0
          • mastihuba  

            když se budete střidat u gumicuku, tak byste mne mohli vzit sebou :)

            0 0
          • Paja  

            Nemam obavy…;D

            0 0
          • obda  

            No, mně se to kreje s dovolenou, takže nehrozím ani kdybych potrénoval a naučil se jezdit ve skupině.

            0 0
      • bagr84  

        Tak jsem si rezervoval vikend 16. a 17., tesim se :)

        Jen ted musim nejak vyjezdit ty fatburgery, 5 tydnu jsem na kole nesedel… Snad to pujde.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Najeto jsi měl, záleží jestli jsi nadměrně nelumpačil (plusový kila).

          0 0
          • bagr84  

            Nepribral jsem, aspon co zensky rikaly :)

            Poslednich 14 dni jsem nekde porad chodil, tak se to dalo udrzet. Uvidim, dnes na to sednu…

            0 0
      • bagr84  

        Tak co decka, pocitate s tim tak nejak?

        Ja uz pres vikend objednal z DE svetlo, tak uz i neco snad uvidim :)

        Jinak od uterka teplota a kasilek, takze dostat se zpet do formy bude orisek. Vlastne jsem na tom za poslednich 7 tydnu sedel jen jednou :(

        0 0
        • Excel  

          To dáš z jedničky s prstem v nose, dyk je to na žiletce a eště po asfaltu, to jede samo.

          0 0
        • Paja  

          Ja myslim, ze s tim vsichni pocitaji, ale vzhledem k tomu, ze je to skoro za 3 tydny, je na „reisefieber“ jeste aspon tyden cas…;D

          0 0
          • bagr84  

            Fíbra mam uz ted, ale asi ne cestovniho… Ale tesim se :)

            0 0
        • RomanH  

          tak urciteee, vis co

          0 0
        • bagr84  

          Kua, tejden na antibiotikach… Kdo mi bude delat domestika? :D

          0 0
          • Paja  

            sjetej jezedak?-)))

            0 0
            • bagr84  

              No vidis, to me ani nenapadlo, muze mi oplatit mikulov :))

              0 0
          • Jaroslávek  

            To sis dovez z tý emeriky ?

            0 0
            • bagr84  

              No prvne jsem drel jak barevnej a pak cestoval, mesic bez dne volna. Po priletu dva dny spanku, pak na dve hodky na kolo a hned jsem lehl :)

              Asi jsem si privezl nakej ten aic.

              0 0
        • RomanH  

          Pocitame, ale nejak se zdravotni problemy nevyhnuly ani mne :-( Od patku jsem na brufenech, bolela me celej vikend dasen za dolni osmickou. Muj zubar ma 14 dni dovcu, v patek jsem byl na pohotovosti (tam ze me udelali pomalu ******) a dnes jsem sel k zubarce, ktera za meho zubare zaskakuje. Urizla mi kus dasne, cele to prorezala, mam v sobe dva brufeny a pomalu se zacinam soustredit na praci… Ale uvidime, snad to bude do vikendu dobre…

          0 0
          • mastihuba  

            au :( ja teda mám jasno nejedu ani na ještěd ani na špičák se vozit z kopce.

            0 0
          • Polka  

            Romane…musis! :) Ja jsem si dal vcera druhou letosni vyjizdku na silnicce, lehce pres 100, nohy v pohode, ale nevyjezdena prdel a neposilovani bricha (bolest zad) jsou kua znat :( Ale chcu jet, navic nema byt takovy vedro, prinejhorsim to zapichnu na Svijanech.

            Jo a co s tim vstavanim? To mam jako vstavat ve 2 rano kdyz jedu ze Slapek? To me zabije!

            0 0
            • RomanH  

              Budu se snazit, vynalezce Brufenu by mel dostat Nobelovku ;-)

              Definitivni cas bychom upresnili v patek podle prani vetsiny.

              Na silnicce jsem nesedel skoro mesic, ale to nejak pujde. Hlavne se na to strasne tesim, a to je motivace.

              0 0
              • kankrlicek  

                Doporučuji ten Nimesil či Aulin v prášku. Nasypat pod jazyk a vycucat. Nezatěžuje žaludek, nástup prakticky okamžitě.

                0 0
            • JSt  

              v planu mam koncit ve tri vedle fledy. muzes me tam vyzvednout :-)).

              0 0
          • bagr84  

            To je nemile…

            Me minuly tyden bylo fajn, pak jsem dobral antibiotika a zas ty stejny priznaky, akorat bez teplotky.

            Vzali mi krev, dnes mi rekli ze nic nenasli (co jinyho cekat ze :)), v praci nevim kam driv skocit, jsem unavenej a mokry zada. Takze si myslim ze to nedam :((

            Max ze bych s vama jel treba kus a pak to otocil…

            0 0
          • Paja  

            No ty vole, to je lazaret, pro obveseleni basnicku k tomu brufenu;D

            Máme samce dogy,

            je úplně grogy.

            Celou noc byl u fen

            a teď žere brufen.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Jeden básník zmizel (Slou), z druhého se klube :-))

              0 0
              • JSt  

                takhle bych to hadal na plihala :-)

                jo, je to plihal ;-)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Zkazil jsi mi radost, autorství jsem přiřkl serióznímu otci 2 malých dítek.

                  0 0
                  • Paja  

                    To je klasika od Plihala…treba jako

                    Mame doma tulene,

                    kterej hraje na bici,

                    prikryju ho krabici,

                    bude to znit tlumene;)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Už je mi to jasný, doma probíhají dětský diskotéky.

                      0 0
                      • obda  

                        To asi ne ;), soudruzi tu nepíší tu běžnou sortu Plíhalových básniček. Třeba skvosty typu:

                        Na výstavě

                        Uprostřed soch a plastik,

                        těším se domů na styk.

                        0 0
                        • Paja  

                          V parku stoji socha,

                          devcete a hocha,

                          s neskryvanou rozkosi,

                          kazdou noc tu sousosi;D

                          0 0
      • kankrlicek  

        Romane, až budete projíždět Hlinskem, zavolej mi (číslo ještě máš?). Už se těším, manželka s nepřítomností smířena, ještě se musím nějak porovnat na silničce, dlouho jsem na ní neseděl.

        Počítám tuto sobotu 16. Je tak?

        0 0
    • frederick  

      Mám choutky se přidat taky, jen nevím, jestli to na té silničce dám…

      0 0
    • Excel  

      dávám do blokovaných…BUKVICE !

      0 0
    • RomanH  

      Toz pomalicku poprosim o zavazne pocty kvuli objednani ubytka. Ve ctvrtek dopoledne bych se to pokusil objednat – doufam, ze budou mit neco volneho…

      0 0
      • Paja  

        Ja s tim pocitam.

        0 0
      • Splinter  

        ja tim zatim taky pocitam…

        0 0
        • RomanH  

          i s Rencou ?

          0 0
          • Splinter  

            ne..

            0 0
          • Paja  

            Ta jede ty vole sbirat medajle…

            0 0
            • RomanH  

              Sice nevim jaky, ale ja si tak nejak tise rikal, ze by to mohla s Petou, s Tebou a s Karosem odtahnout. Alespon do Pardubek, tam nastoupi odpocaty Kankrlicek a dotahne nas pod Kopec :-)

              0 0
              • Paja  

                …a tam nas ty zariznes;D

                Medaile tyto

                0 0
              • Medunka  

                a to jedete tento víkend? nechce se mi to hledat

                0 0
              • kankrlicek  

                Ale fuj!

                0 0
                • RomanH  

                  Jaky fuj, Ti ***** fandim ;-)

                  0 0
                  • kankrlicek  

                    Tedy děkuji, doufám, že zůstane u fandění a nebudeš vyžadovat plnění :)

                    0 0
                    • Polka  

                      Brnenska presila s pumpickama v rukach te pred sebou pozene az pod Jested :-D

                      0 0
                      • kankrlicek  

                        Pche!

                        0 0
                      • kankrlicek  

                        Dnes jsem zabloudil z práce, cca 60 km po úplné placce, a co se se mnou dělo, to si teda dlouho nepamatuju. K prvnímu obchůdku, kde jsem mohl nechat kolo bez obav a nakoupit si nějaké jídlo, bylo cca 12 km a bylo to teda nekonečné :)

                        Pak už trochu lepší, už to vypadalo, že už nespadnu, ale žádná sláva.

                        Jsem doma a sotva pletu prstama na klávesnici.

                        Beru gumicuk a vážu ho preventivně na představec :)

                        0 0
                        • Polka  

                          Ajajaj. Akorat se obavam, ze po vysocine to budem chtit na te placce trosku rozjet a dohnat :)

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          Zřejmě mluvíš o větru. Viz můj koment v prázdninových vyjížďkách Brno ku včerejší vyjížďce. Jo a jestli bude v so takovej fukec jakej jsem měl bočák po cestě Útěchov-Soběšice-König-Žabiny, tak dojedu akorát dopr… -(

                          0 0
              • Jaroslávek  

                A Kopec mám jako capkat pěšky !?

                0 0
                • RomanH  

                  Ja si predsi jen ssebou beru do prazdneho Camelu vietnamky, takze klidne.

                  0 0
            • Jaroslávek  

              Jsem myslel, že by ji to mohlo stačit, že si nějaký schová na pozdějc.

              0 0
      • Excel  

        tak nic, předvčírem jsem úplně rozsekal silničku, nějakej ******* to do mě nakouřil a já se válel v ostnatým drátu, tak sorry kuci, snad příště

        0 0
        • jonys  

          :-)

          A co ten borec? Auťák na sračky, hlava ve škarpě, nemožná identifikace??

          0 0
      • bagr84  

        Se mnou je to porad volake cudne, realne to spis vidim ze ne, uvidim. Dam vedet zitra.

        Jinak uz mi doslo svetlo z DX… Snad dojde i druha zasilka, bez baterii je mi vcelku k nicemu :)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Baterií dáme do kupy …

          0 0
          • bagr84  

            To by bylo fajn, diky.

            Jinak zkusebni tenis dnes padl, takze probehne zkusebni silnicka.

            0 0
        • Paja  

          Akecy nejsou problem, muzu ti vzit az 3 navic…coz ani nevyuzijes…

          0 0
          • bagr84  

            Ladujou se do toho 18650 (1ks), takze myslim ze jedna by mela stacit, dve by byly luxus. Diky :)

            0 0
      • Polka  

        Ja se taky hlasim, pane kapitane ;-)

        0 0
        • RomanH  

          Super, takze uz zbyva jen vyjadreni panu Karose a Bagra ;-)

          Zatim tedy 7 kousku :

          Paja, Splinta, Manasek, Jirik, Polka, Kankrlicek, ja

          0 0
          • Jaroslávek  

            Hlavně vopatrně soudruzi, když vidím ty jatka na TdF …

            0 0
          • RomanH  

            Toz bohuzel, penzion obsazen…

            Co vcil ?

            1. Dorazit to zpet do Brna ;-)
            2. Neco pohledat v okoli po trase (pomozte mi…)
            3. Nechat to na nahodu (nadrazni restaurace a podobne…)

            Vzhledem k festivalu to vidim primo ve Svijanech spatne…

            0 0
            • bagr84  

              Navrhuju posunout to. ;)

              0 0
            • kankrlicek  

              A přímo na Ještědu?

              0 0
              • jecnak  

                Draha sranda. Ale zkusil bych o kousek niz chatu Jestedku.

                0 0
              • RomanH  

                To trosku odporuje tem Svijanum, dat jich par a pak slapat 30km do kopce by se mi moc nechtelo… A druhej den o to dale… Spise bych hledal neco co nejblize v okoli Svijan, ale neznam to tam…

                0 0
                • RomanH  

                  Co toto ?

                  a nebo toto

                  Oboje je v Turnove, ta prvni varianta vypada lepe…

                  0 0
                  • Paja  

                    U toho hotelu mi to neukazuje ceny, ale to druhy ubytovani vypada za 300 slusne a pro nase ucely v pohode, tak bych zkusil to…

                    0 0
                    • RomanH  

                      OK, uz tam volam, zjistuji mi to… Zase je to ale cca 15km do Svijan, ale co uz…

                      0 0
                      • RomanH  

                        tak obsazeno…

                        zkusim ten hotel Karel IV…

                        0 0
                        • Paja  

                          Kdyztak jsem nasel jeste toto nebo toto

                          0 0
                          • RomanH  

                            Super, to vypada lepe… Zavolas tam ?

                            0 0
                            • RomanH  

                              Aktualni stav :

                              Hotel Karel IV obsazen, do penzionu Na krasne Vyhlidce jsem psal a ted mi prave volali – ano, pratele, mame to ;-)

                              Budou s nami pocitat kolem 19te hodiny.

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Bude to muset naše lokomotiva napálit.-)

                                0 0
                              • scoty  

                                Tak, soudruzi, je to sice na nejvyšším kopci v okolí a vede tam jen jedna slepá cesta asi 8km od hlavní, ALE dobře tam vaří, kolem jsou super traily na bajka a vyhlídka je skutečně luxusní…:)

                                0 0
                                • Polka  

                                  To su zvedav, jak se tam po tech pivach budem nahoru skrabat :-D

                                  0 0
                                • Paja  

                                  Ja si rikal, ze nazev Na vyhlidce a ta koncici silnice nebudou jen tak…holt to budem mit jak dneska na TdF, po Tourmaletu jeste Luz Ardiden…

                                  0 0
                                  • Splinter  

                                    tak zase radsi na vyhlidce nez u kasparku :)

                                    Btw vem si dost hader at mi mas co pucit…

                                    0 0
                                  • RomanH  

                                    Tak tak…

                                    Termin uz mame, trasu taky, ubytovani zajisteno, tak uz jen zbyva dohodnout se na casu odjezdu ;-)

                                    Pro vetsi prehlednost to hodim dolu…

                                    0 0
            • Paja  

              To se dalo vzhledem k tomu festaku asi cekat…

              0 0
    • bagr84  

      Tak jsem si dal dnes poklidnym tempem zkusebnich 50 km a jsem z toho vcelku znaven. Jet na Jested v tomto stavu by nebyla mladicka nerozvaznost, ale picovin*… Bohuzel :(

      0 0
    • RomanH  

      Navrh trasy : http://www.bikemap.net/route/520128

      Ubytko : http://www.nakrasnevyhlidce.cz/penzion.html

      Pocitam, ze to bude cca 300 km z Ususi. Pokud vezmu v potaz nase nejhorsi prumery cca 25km, vychazi mi to na 12 hodin jizdy. K tomu minimalne dalsi 2 hodiny prestavky (pocital jsem po cca 50tikm 15–20minut benzinky + zachcavky).

      Pokud vyjedeme z Tisnova v tech 5 rano, vychazi to do 19te hodiny uplne presne, ale nejsou v tom piva ve Svijanech + pripadne technicke problemy…

      Jsem za tento tejden docela unavenej a taky se mi nechce vstavat moc brzo, nicmene cervicek hloda – radeji bych tam tu rezervu mel.

      To Kankrlicek : prosim Te, vyjedes nam naproti nekam tesne pred Pardubice, aby jsi nas tama co nejrychleji protahnul ? A pripadne, muzes nahrat tu trasu do GPS, at moc nebloudime ? Diky moc.

      0 0
      • JSt  

        su urcite pro drivejsi start. ty dve hodiny pauzirovani jsou dost podhodnoceny, myslim. od peti do sedmi to imho nedame :-).

        vas cervicek :-P

        0 0
      • Paja  

        Nechce vstavat, ale my co nebydlime na kopci na Tisnovem musime z Brna vyjet o hodinu driv a Polka von Slapanicz jeste aspon o dalsi pul hodiny…jezedak lobuje za drivejsi odjezd, aby mohl vyrazit rovnou az ho vyhodi z hospody, to je jasny;D

        Mne by teda odjezd od baraku ve 4 stacil, je to driv nez jsme jezdili na Praded, kam to je pres 300 a taky jsme to do tmy stihli…neni duvod byt na ubytovani v 19hod., rezerva tam je jeste minimalne dalsi 2–2,5hod. do tmy.

        0 0
        • RomanH  

          No, napada me jeste varianta, ze bychom se cestou na Jested pred Svijanama stavili v tom penzionu (nebo alespon jeden z nas – nase Masinka ;-)), vyzvedli si klice a pak uz bychom nebyli tolik vazani na cas… Ono se totiz nemusi chtit kazdymu ubytovavat 7 juchajich chlapu kolem 22te hodiny, a noc v nadrazni hale riskovat nechci.

          0 0
          • Paja  

            To dost pochybuju, ze se nekomu bude chtit skrabat na ten kopec 2×, navic by to znamenalo daleko vetsi zdrzeni, nez kdyz rano vyjedem o pul hodiny pozdeji…

            0 0
            • RomanH  

              10 km a 190m prevyseni. To je vcetne prevzeti klicu + domluveni ubytka ta ranni 1 hodina. Uvidime, muzeme mu pak zavolat, ale opravdu bych nespolihal na to, ze nas nekdo bude ochotnej ubytovat moc pozde…

              0 0
              • Paja  

                o.k., kdyz budeme mit skluz, tak misto sezeni ve Svijanech nas pojedu ubytovat a skopek si dam az na miste, toci tam Plzen, takze taky v pohode…

                0 0
                • RomanH  

                  OK, uvidime v reale. Kdyz tak to dame vsichni, a nebo pokud na tom bude nekdo vyrazne lepe, muze kousek poodjet a zaridit to.

                  Ted jsem podle fotek a km porovnaval to Kersko. Ja to mel do Kerska 180 km a byli jsme tam ve 12:30 (odjezd z Tisnova ve 4 rano). To mi na tech 300km odpovida presne tem 14ti hodinam, takze stihnout bychom to meli i pri nasem krajinkarskem tempu :-)

                  Pocitam tedy s odjezdem v 5 z Tisnova.

                  Jesteeeeeeeed !!!

                  0 0
          • Jaroslávek  

            6, bo jezeďákovi bude blbě ze dneška a nebude se moc na chlast ani podívat.-)

            0 0
        • JSt  

          z tisnova vyrazime nejdriv 15min po planovanem srazu ;-). romanem planovane zastavky budou castejsi nez 50km a delsi nez 20min. zachranit to muze jen, ze pojedem rychlej nez 25kph a na to se muzu ****** :-)).

          samozrejme plynula navaznost mych jednotlivych cinnosti tez hraje roli :-)).

          0 0
          • Excel  

            já mít hentu silničku tak bysom aj 45…urrááááá

            0 0
        • Excel  

          Hoši, na příští rok už jsem vám naklikal trasu Brno – Milešovka (297 km) abyste se cestou na Ještěd měli na co těšit. :-)

          0 0
      • Splinter  

        mel bych trefit do Pardubic smerem od Hrochova Tynce, jel sem to dvakrat opacnym smerem.

        Jet driv nez na 5tou do Tisnova asi nedam. To uz je aji na me moc, navic Polka by mohl timpadem ani nemusel jit spat :D

        0 0
        • Paja  

          Ja bych to videl tak, ze ve 4 vyjedu, 4.20 Na spici v Reckach, 5 benzinka Tisnov.

          0 0
          • Splinter  

            Taky bych to tak videl + rano moc nezastavovat, takze Tisnov a hned pryc, protoze treba dneska byla kosa jak svina a moc hader se mi tahnout nechce…

            0 0
          • Polka  

            To by slo, 3:30 vodjezd muj, scuknem se uz v tech Reckach i s ostatnima ne?

            0 0
            • Paja  

              Pokud jede Karos, tak pocitam, ze me zas vyzvedne u baraku, jak cestou do Kerska, a pak muzem dat sraz bud 4.10 u Semalu nebo 4.20 Na Spici a dal uz pokracovat dohromady.

              0 0
            • JSt  

              me bud docvaknete po ceste nebo uz budu cekat na miste v tisnove ;-)

              0 0
      • kankrlicek  

        Přesně tak jsem si to představoval. V kolik asi budete v Hlinsku? Pomalinku bych vám vyjel naproti. Manželku přemluvím, udělá bábovku :) a kafe máme doma supr, co?

        0 0
        • RomanH  

          :-)

          Ad Hlinsko : jeste jsme se nedohodli, ani kdy vyrazime. Do Hlinska je to z Tisnova nejakych 75 km pres Vysocinu, tak pocitej cca 23 km/h od srazu v Tisnove.

          Ad babovka a kafe : ma, vybornou, ale tentokrat opravdu nic – benzinka a hned dale (pokud neprobehne nejaka benzinka predem…) ;-)

          0 0
          • kankrlicek  

            Tak jo, aspoň ji ušetřím práci :)

            0 0
          • Jaroslávek  

            Akorát mě štve, že si musím vzít prachy, bo jsem si svůj sponzorský dar už prožral na Buku.-))

            0 0
            • Polka  

              Nam zbyly 2 litry zelene ze svatby. Mam to brat sebou? :-D

              0 0
            • RomanH  

              Tak to zkus navlict tak, ze je to sluzebni cesta – normalne jedes prozkoumavat kvalitu asfaltoveho povrchu. No a k tomu samo potrebujes dalsich cca 6 placenych pomocniku ;-)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Já jsem myslel sponzorem našeho dřevostavitele.-)

                0 0
                • RomanH  

                  A jo :-D Ja myslel, ze by jsi zase mohl dostat kupu stravenek ;-)

                  0 0
                • Paja  

                  Neboj se, ti kteri se k veci postavili zodpovedne o Nic neprijdou ani tentokrat…

                  0 0
    • Paja  

      Nerad to pisu, ale moje ucast neni 100%, uz delsi dobu laboruju se zubem, bohuzel jak na svinu se to v poslednich dnech zacalo zas ozyvat a od vcerejska do dneska postupne vygradovalo tak, ze pokusy o zachranu zubu jsou marny a v podvecer bude umrtven…nevim, co to se mnou udela do rana, puvodne to vypadalo, ze se o jeho osudu rozhodne kdyztak az pristy tyden, ale vzhledem k tomu, jak mi v zubu tepe/cuka, kdyz vybehnu schody, by ten vylet bez zasahu byl masakr…

      0 0
      • JSt  

        delas jako kdyby to byla curina i bez zubu. na benzince v tisnove ti vyrazim zub pumpickou, vykloktas bionaftou a muzem razit.

        0 0
      • Splinter  

        kua nad tim ani nepremyslej!!

        Dojedu na 5tou do Tisnova na kruhac. Jedu Ceska/Kurim/Hrad­cany/Tisnov.

        Tak se potkame na miste…

        0 0
        • Polka  

          Du pomalu spat :-D Chces vzit tu brasnu?

          0 0
          • Splinter  

            asi ani ne, dik. Neberu skoro nic, koupil sem brasnicku pod sedlo a zbytek dam do camela (akorat hadry na noc + jontaky v prasku, bebe)..

            0 0
            • Polka  

              Ok, ja toho mam jeste min.

              Akorat sem na posledni chvilu zjistil, ze zadni plast jiz neni v extra kondici, ale snad ten kousek jeste vydrzi.

              0 0
      • RomanH  

        Pajo, v klidu, ja jsem uz s tim zubem celej tejden na brufenech, plato beru ssebou.

        0 0
      • Paja  

        No tak ja jsem v hajzlu…a neni to ani tak kvuli zubu, odpoledne me zacaly bolet klouby (predzvest byla asi ta zvysena bolest toho spatnyho zubu), z prace jsem jel domu jak funebrak, a ted lezim v betli a su rad, ze su rad. 37,9 a podle toho jak mi je to jeste do vecera poleze dal, boli me klouby a unavenej su tak, ze uz jsem asi na tom Jestedu byl bo co…;( kdyz si to promitnu zpetne, tak uz vcera jsem byl vecer jaksi vic unavenej nez obvykle a rano se mi vstavat fakt nechtelo (to teda malokdy, tentokrat ale 2×).

        Toz to budete muset urvat beze me, stve me to hrozne, strasne jsem se tesil a od Orlicek/Jeseniku nikde poradne na kole nebyl.

        Toz ogari at vam to slape a na Jestedu si dejte panaka nejen na Ondrovo, ale i na moje zdravi…

        0 0
    • Splinter  

      Jdu spat,toz zitra v Tisnove…

      0 0
    • Karaya  

      Tak šťastnou cestu, škoda že nemůžu jet s váma. Šamani z ameriky říkaj, že v sobotu vám slabě fókne do zad (JV) a v neděli to zesílí. Možná bych vám v neděli vyrazil naproti, ale je otázka jestli už po obědě nebudete moc blízko Brnu :-) Kde myslíte že budete tak v 15:00?

      0 0
    • Paja  

      Zpravy z trasy, kluci jsou v Hlinsku, casove pry zatim stihaji, podle halekani v telefonu nalada dobra, masinka Hrdlicka pry jede vyborne, jen ostatni si zapomneli gumicuky…;)

      0 0
      • Paja  

        Jsou poprve ve Svijanech, davaji si jedno na stojaka, nez se pusti do Jestedu…;D

        0 0
        • Excel  

          machři, copak asi chudák JST

          0 0
          • pepek  

            Že si ten Jiřík neupraví životosprávu před takovou akcí, že? To je pak holt těžký. . . .

            0 0
        • Paja  

          Zprava z dobyti Jestedu od Romana – Jested, Jested, su prositej jak prase, je tu se mnou Splinta a Maňasek, ostatni zustali nekde po ceste, musime mazat, at stihnem ubytovani…pekne hosi, jste dobri a Maňasuv turbodiesel opet nezklamal a vsechno vyjel…je to demon;)

          0 0
          • mastihuba  

            tak mašinka je jasná a roman s maňáskem jsou buldoci. Před Jiříkem smekám bo ten to jistě jede z hospody načisto :)

            0 0
            • JSt  

              jasna paka, voe. vo stvrt na styry jsme vypadli z lokalu. probehl jeste nejaky pokec, o pul ctvrte vyrazecka. v hradcanech na kostach bawo bez pravyho predniho kola solidne ocesany. nastesti nikdo z nas nebyl ve spatnou chvili na spatnym miste… 4:25 jsem uz sedel s hlavou na stole v tisnove na benzicne. 4:42 prijel roman – blbec. mel mne nechat jeste minimalne 1/4 hodinky nechat drimat :-))).

              krizi z nedostatku spanku jsem si vyzral dvakrat behem dopoledne. ta treti odpoledni krize, ktera stale pretrvava je z nadmerneho mnozstvi km :-)).

              0 0
    • Excel  

      Tak Roman, Maňas a Splinťa už hodují na místě, Polka, JST a Kankrlíček někde kurvujou na cestě, zatímco jím stydne kachna a svíčková, bo kuchař už to zabalil. Tato akce zdá se být pro některé peklem na zemi.

      0 0
      • bagr84  

        Frajeri a Manas s Jst nejvetsi :)

        0 0
      • Paja  

        Pockej, to chces rict, ze ti tri tam jeste nedojeli? Vzdyt Roman mi psal tesne pred 9, ze dobro dosli, ze maji sice dost, ale jsou na Krasne vyhlidce…jo a statistika 323km/2913m.

        0 0
        • pepek  

          Jestli jim ještě sežerou tu večeři, tak to bude ale opravdová sportovní tragédie!

          0 0
          • Paja  

            No co, blahe pameti na poslednim Pradedu jsme taky meli k veceri jen pivo, Nic a chipsy…;)

            0 0
        • Excel  

          Bylo mi řečeno, že peloton se roztrhal :-)

          0 0
          • Paja  

            Predpokladam, zeti 3 rychlejsi jeli dopredu prevzit ubytovani, ale ze by ten zbytek nebyl v cili jeste o hodinu pozdeji?

            0 0
            • kankrlicek  

              Mě ti tři rychlíci minuli cca 300 m od vrcholu Ještědu. Počkal jsem na JST+Polku, spokojeně jsme si dali večeři, doplnili pitný režim a vyrazili Na krásnou vyhlídku. V deset na místě, díky Romanovi nás čekal nejenom nocleh, ale i, sice studené, ale dobré jídlo.

              Hrdina JST po testu :)

              0 0
              • kankrlicek  

                Foto 1 – Snídaně v trávě, pod Kuňkou, přišlo mi to tam strašně drahý.

                Foto 2 – Mí souputníci na Ještědu

                Foto 3 – 4 – Výhledy z Ještědu

                Foto 5 – V Českém Dubu, JST s mrchou v pozadí

                0 0
              • kankrlicek  

                Výhledy v 6 ráno z Krásné Vyhlídky :) Z neděle už nic nemám, nejdřív se jely strašné :) kule a potom proti tý svini se mi samému jelo hrozně. Měl jsem všelijaké myšlenky, na focení ani jednu.

                0 0
    • RomanH  

      Tak uz jsem doma, vykoupanej, najezenej, spokojenej. Vcera jsme dorazili do Svijan kolem 16:20, o cca 20 km vice proti planu. Probehlo jedno pivo a rychla porada, co dale. Na vrchol zbyvalo 30 km, pak zpet a dalsich 11 km na nejvyssi kopec v okoli, kde jsme meli byt ubytovani. Meli jsme slibeno, ze se vari do 21te hodiny, ubytovat se musime do 21:30. Rzchle jsme se rozhodli se Splintou a s Manaskem se trhnout, dat to co nejrychleji nahoru a zajistit klukum ubytko a veceri. Snazil jsem se udrzet Petra, co to slo, postupne jsme ujeli i Manaskovi. Prepalil jsem to a teste pred vrcholem (na poslednich cca 4 km) jsem si prosel fest krizi – dojel me Manasek a jako spravny diesel me zariz a na vrchol prijel chvili predemnou. Na vrcholu 3 fotky a do p..e z tadyma. Zpet do Svijan jsme dorazili ve 20 hodin, zbyvala hodka. Coz sice na 11 km vypada na pohodu, ale realita byla jina – postupne jsme se navzajem s Manaskem a s Petou navzajem ztratili – jelo se bez ohledu s jedinou vidinou zajisteni jidla a ubytka. Nahoru jsem dorazil ve 20:40 a s udivem jsem zjistil, ze Petr tu jeste neni. Rychle jsem objednal 6 polivek, hlavnich jidel, 6 palacinek s nutelou, koupil si plzen a vyckaval na zahradce. Tolik picovani od nasraneho kuchare jsem uz dlouhou neslysel (pres okno kuchyne :-)). Nicmene se zadarilo, Petr prijel za minutu 21 a dorazil to dalsi objednavkou gulase :-) Manasek dorazil asi 20 minut po nas a kluci chvili pred 22tou hod. Plzen, zelena na Paju a Ondru a alou na kute, stastni, ze jsem to dali.

      Dnes jsme vztavali az pozde (snidane se dala objednat az na pul devatou), tak jsem v poklidu prvne motali smer Pardubice a kdyz se pak objevila cedule Kolin 23km (do Pardubek zbyval dvojnasobek), otovcili jsme to tam. Dali si konecne poradne obed, pivo a vlakem domu, po 80ti km.

      Na zaver se omlouvam klukum, ze jsem je tak na benzinkach honil, ale nakonec to vsechno opravdu vyslo uplne na knop. Diky vsem za hezkej vylet.

      0 0
      • kankrlicek  

        Ještě jednou dík, bylo to zase moc pěkný. Jen jsem se pěkně vytrápil cestou domů. Vítr byl jak prase, po rovině tak do 20km/h, z kopce malinko víc, do kopce ani nemluvím. Teplo mám rád, ale ve spojení s protivětrem jsem dal 3× bidony s vodou. Tímto děkuji hodné paní někde ve vesnici.

        0 0
        • RomanH  

          Nemas zac :-)

          Neboj, za chvili tu mame podzim ;-) Kolik jsi od toho naseho rozdeleni namotal ? My 27 km az k vlaku.

          0 0
          • kankrlicek  

            Celkem mám 120, ale kolik jsme měli v tom Městci, fakt nevím. Schválně jsem se držel navigace, malinko už v tom mám jasno :) Něco mezi 50 a 60.

            0 0
            • RomanH  

              V Mestci jsme meli 55.

              0 0
              • kankrlicek  

                Ty jsi hrozný rychlík :) teď jsem si to změřil v bikemap. V místě rozdělení to bylo necelých 56.

                Když jsem podjížděl dálnici, tak jsem poprvé uviděl Kuňku a na tváři se mi rozlil úlevný úsměv :)

                Doma: Á jezdec se vrátil… Troska se vrátila! :) Ale najíst, napít jsem dostal. A dobroty to byly.

                0 0
      • JSt  

        Rzchle jsme se rozhodli se Splintou a s Manaskem se trhnout, dat to co nejrychleji nahoru a zajistit klukum ubytko a veceri.

        tak to nebylo!

        ja byl dost v kasi a sance, ze bych dal jestera a do pul devate se doplazil ne nejakou „vyhlidku“ (kdybych vedel predem, kde ze ten penzionek je, tak na to seru a spim ve svijecich pod lampou :-D) byla nulova. jsem rekl, ze na jestera seru a dam si ho v nedelu dopol. podobne hrisne myslenky mel i polek. nastesti nas kluci premluvili a vyspekulovali jsme, ze ti svezejsi pojedou jako predvoj. diky! kankrdlik se rozhodl setrit a plouzit se nahoru s nama :-)). tez velke diky. hlavne za zpatecni cestu ;-). jeste bych se chtel omluvit vsem lidem, ktere jsem mijel v zaverecnem stoupani na jested a museli si, chudaci, vyslechnout ty kurvy a pice. ale i diky tem nadavkam jsem se nahoru nakonec doplazil :-D.

        0 0
        • alinceb  

          Kdybych věděl, že to bude taková šou, tak bych si autem přejel přes kopec do Dubu a závěrečné stoupání bych si dal s váma…:D

          0 0
      • RomanH  

        Par fotek ze zubniho kartacku najdete tady

        0 0
        • Paja  

          Polka – Maňas veci jenom v kapsach, Maňas mozna neco na spani narval do tech kapes, ale Polka ma ty kapsy poloprazdny – to spal v tom v cem jel nebo na vostro?-)

          0 0
          • Polka  

            Ja nejen v kapsach, ale i pridratovany na predstavci. Na Sazave se to osvedcilo a helflo i tentokrat. Spal jsem jen v cistejch klimatexovejch spodkach, ktery sem si vezl :)

            0 0
            • Paja  

              aha a co se vejde na predstavec krome nahradni duse?

              0 0
              • Polka  

                Moc ne, ale mi to staci akorat, vic nepotrebuju. Tenky klimatex-trencle na spani + navleky na ruce + triko pod dres. Na biku se toho vleze vic, pac tam mam delsi predstavec :)

                0 0
        • Paja  

          Vypada to jako jester lezouci zpoza preslicky ale jasne slysim jak rika „kdě šem ši dal žuby?“;D

          0 0
        • Paja  

          …a to Splintovo menu je drsny, ten kluk ma snad 3 zaludky…kam to dava?-)

          0 0
          • RomanH  

            jj, nechapal jsem, gulas, zelnacka, kachna se zelim, palacinka s nutelou a takove dve plzne.

            0 0
      • Jaroslávek  

        Pjekný výklet, už jsem od so večera vychladl.-) Přísnej vedoucí musí být, lidumil by byl ku hovnu.-)

        0 0
    • Splinter  

      Tak ziju:

      Polka,Jst obdiv, v jejich rozpolozeni (najety km/kalba) bych to nedal.

      Rano do Tisnova na sraz peklo po tydnu vstavani na 6tou. Po zastavce u Pardubic mijime v 12:19 vesnici Obedovice, mam hlad!!

      Stavime na pumpe, odtud pohoda (i diky Kankrlickovi) az nekam do Svinan.

      Rychlopivo s nasranym vycepnim, rychle rozhodnuti i pres casovy pres to zkusit dojet a zajistit ubytko.

      Projet festivalovym davem a pres 7? Dubu rychle na Jested. Cestou mezi 6tym a 7mym Dubem se ptame na cestu – borec na sjezdaku po zjisteni ze jedeme z Brna na Jested podava me a Romanovi ruku :D

      Jedeme nahoru, Roman odpad, chtel jsem jet s nim, ale s jeho kompaktama neuslapus svuj prevod, posila me „nahoru“

      Serpeniny pohoda, pre vrchem krpal jak prase, jednou stavim a koukam na Liberec, nahore kosa a vitr (aspon pro me), par fotek, koukam do dali, oblikam se, najednou Manas, kua kde je Roman? Diesel vyhral.

      Prijizdi Roman zavola kamsi a jedeme do pice z tadyma.

      Cestou dolu potkavame zbytek: Kankrlicek vysmatej dupe, Jst min vysmatej min dupe, Polka ma zaplou blikacku, tlaci a tvari se ze tam nas nikdy nevidel :D

      Serpentiny parada, Podhora krize/2suky + kocka, odjezd, zase festivalovej dav. Roztrhani, dojizdim Romana, prej napal to a objednej jidlo, jedu co to da.

      Ritim se objednat jidlo, kopec jako prase, najednou dalsi, koukam do navigace, jedu fakt spravne, dalsi kopec, dojizdim do vesnice kde je ubytko a mijim sipku ze je o 1000m dal, stres,

      nestiham objednat klukum veceri.

      Z posledniho davam velkou a cesta se lame zase dolu, znejistim a ptam se na cestu, jedu dobre, dojizdim na misto kde na me mava Roman kryglem, nechapu…

      Davam gulas s petima za 5minut, potom polivku, kachnu se zelim, palacinky a na vic se kuchar nevypicoval. Dojizdi Manas rika ********* a *********.

      Pak za 45minut vsichni ostatni s podobnym ****** *******.

      Po chvilce vsem zacina dochazet ze sme to dali!

      3pivka v Brne po dojezdu bodly.

      Dojeli sme to!!!!

      Diky vsem!

      Klinovec ceka :)

      0 0
      • Splinter  

        par fotek (dva pary)

        0 0
      • Excel  

        :-d do ***** z tadyma, hoši koukám, že jet s váma tak by mě tam normálně m*dlo a všechny bych vás podříz montpákama. Nicméně jsem zvědav na Polkův koment :-))

        0 0
      • pepek  

        Dobře, soudruzi!

        Furt čekám, kdy bude záznam v TV, bo to bezvýznamný TdF už tam dnes bylo 2× a o tomto heroickém výkonu eště nic. Asi na to nemají mentálně.

        0 0
      • jecnak  

        Teda ale udelat z toho husty enduro, tim jste u me skoncili. Gratulace.

        0 0
      • JSt  

        na tomhle miste bych rad zminil zcela zasadni roli paje v tomto vylete. ten hajzl :-)), nejen, ze se z toho vykroutil kvuli nejakymu zubu, ci co, ale navrhl penzionek. excelovou mluvou na kurvapicavymrda­nymjakztopore­nycurakafricky­honegravysokym­kopcu „na krasne vyhlidce“. on zichr vedel, co na nas timhle usil :-D

        ale misto je to hezky, o tom zadna ;-)

        0 0
        • Karaya  

          woe, musím se Páji zastat, kde jinde by asi v době megaakce ve Svijanech měli volno?

          Na vyhlídku už se máničky nevyškrábaj :D

          0 0
        • Excel  

          :-))

          0 0
        • Paja  

          To sem si soudruhu nezaslouzil, toto…muzu ja za to, ze jinde nemeli volno…? Ani nevis jak rad bych se tam s vama skrabal, ale nakonec duvod proc jsem nejel nebyl zub, ten jen signalizoval tu virozu, bo co to bylo…bohuzel zrovna v noci z patku na sobotu bych asi nedojel ani do toho Tisnova, byl jsem rad, ze lezim…skoda, ze to vyslo tak blbe, bo jak rychle to prislo, tak rychle to i odeslo, dneska ve 4 rano bych uz jet mohl…;(

          0 0
          • JSt  

            je mi (nam) to jasne… ale urcite uznas, ze to nemuze projit jen tak ];-)

            0 0
            • Paja  

              No, vzhledem k tomu, ze slibovane druhe kolo zapijeni bylo beze me, muze tedy probehnout jeste jednou na zakladne (ten Ondra bude ale zdravej…;) a bude jeste jedna runda za Krasnou vyhlidku;D

              0 0
        • Jaroslávek  
          • )) Ukládám.
          0 0
      • slou  

        Tož ste dobří borci, fakt. … Já už ani nevím jak vypadá kolo :) To bych asi nedal, stačil mi tenkráte v minulosti děda.

        0 0
      • Splinter  

        jeste me napada:

        „Dojezdovy plan“

        cervene – Roman

        zelene – Ja

        modre – Manas

        :D

        0 0
        • Paja  

          Maňas zas nezklamal;D vyzkousel vsechny ostatni cesty…

          0 0
        • Jaroslávek  

          Jak já byl nasranej.-( To dělá ta neinformovanost. Tímto se ti v duchu omlouvám za to co jsem si o tobě myslel když si mi ujel za těma šraňkama když mi spadly. Jak nás tlačil čas s tou večeří, tak Roman spěchal, než jsem se promotal těma opilcama a autama na tom fesťáku, Roman byl pryč, Orlík zkoumal navigaci, pravil jedem dobře. Pak mi spadly šraňky, zmizel mi i on, v tu chvílu jsem nevěděl, že se potkali a vzápětí ztratili, a že spěchali, aby zajistili ty večeře. Volal jsem Romanovi, že se nacházím tam a tam, v ten moment s jazykem na vestě a se starostí, aby pro svý ovečky zajistil to jídlo, mi sdělil, že tudy vůbec nejel a ať se zeptám, sám že se ptal asi 5×…, jak jsem se mohl asi cítit ?!

          No prostě ten konec byl chaotický, posléze, když vím proč už se to dívám jinak než v so večer a za chvíli na to budu vzpomínat jako na další z veselých historek.

          Jinak kromě spálenýho nosu be následků.

          Jo a k tomu, že za tím Hlinskem jsem vás nedojížděl… Já byl ve stavu naprostý zmatenosti kam to jedem, když jsme najednou brali úplně opačný směr podle slunka, to jsme byl taky naprdnutej, s tím jsem taky dlouho bojoval. Svijany-Ještěd relativně v pohodě, to už jsem se chtěl zmáčknout.

          Ještě bych chtěl na tomto místě velmi poděkovat nosičům mých pár krámů, když mi z těch kapes na tý dlažbě začaly padat, kdyby takových úseků bylo víc jsem na cestě ještě dnes.

          A k tomu návratu v ne do Brna … 2× za sebou budíček v tak šílený čas je naprd, ráno bez žrádla, vítr na vysočině byl odpoledne opravdu hardcore, což se po Kolín ještě vůbec nezdálo. Přijel bych večer zpráskanej jak pes, takto jsem ještě s kamarády poseděl na záverečným škopku, kdybych blb nenahlásil příjezd v 18, nebyl bych v 19 tak utíkal, bo večeře mi už zase stydla jak v so.-))

          Na mnoho dalších dojmů určitě někdy dojde řeč s nepřítomnými soudruhy (z důvodů nepříjemných okolností).

          0 0
    • obda  

      Pánové, smekám přilbu. Tohle je masakr na který nemám. Od zapíjení Ondry na základně jsem se ostatně nedostal na kolo, do včerejška jsem byl s rodinou na dovolené a místo dnešní dopolední vyjížďky jsem jel akorát autem na pohotovost s naším nejmladším (nic vážného). DObrá zpráva je, že silnička je opět zprovozněna :) Teď se na tom ještě naučit jezdit, navíc na silnici jsem vždycky jezdil jen sólo :(

      0 0
    • frederick  

      Gratulace Pánové. Na tohle zatím nemám ,,koule!!!"

      0 0
    • Polka  

      No, co napsat borci. Super akce, zazitku plno, proste neopakovatelny. A ted z vaznejsi jamky :)

      S minimem najetejch km sem tusil, ze to bude asi peklo, ale silni jedinci vepredu by mohli hodne pomoct. Jak se to hned za Tisnovem zvedlo a chrti vepredu nasadili docela rychly tempo a furt se trhali, tak mi ovsem bylo hned jasny, ze to nebude zadny lazo plazo kochaci vyjizdka. Vysocinu sme prejeli celkem rychle, tak to vypadalo, ze po rovine to pak napalime a nak se to rychle da. Nasledoval ovsem telefonat Kankrlickovi, ze se kdesi scuknem a provede nas rychle Pardubicema. Z Hlinska sme kalili kopec dule, sice provoz (mne teda vubec nevadil), ale dobrej asfalt naprimo a cedule Pardubky 23km. Nahle Roman hlasi ze odbocujem doprava za Kankrlikem a jeho povestnym Garmin GPS. No vobjeli sme Pardubky obloukem jak prase, v te dobe uz sem si rikal, ze kazdej km navic bude kua kua znat. Prdel uz docela bolela, pravidelny protahovani zad bylo samozrejmosti, prvni pivo me trosku zmatorilo. Roman svym tvrdym pristupem (zpetne diky za nej, jinak by to asi fakt neslo) nedal ale nikomu moc sanci na vetsi odpocinek, hralo se o cas, takze z myho pohledu se jela pak furt kudla, neslo zvolnit, jinak by te utrhli a byl bys v pici :) V te dobe sem byl rozhodnutej, ze ve Svijanech koncim (nechaval sem si to ale pro sebe), pockam na ne u piva a dojedem spolecne na ubytko. Fakt to byla na me velka porce km na ktery momentalne nejsu zvyklej, ale ukazalo se ZE TO JE KUA JEN O HLAVE!

      Nekde pred Svijanama jsem totiz zahlidnul napravo ten picovskej krpal a to me zlomilo. Kdyz Jested, tak jedine dnes, buhvi zda by se to v budoucnu podarilo a byla prilezitost a v podstate najednou az do konce naskocil jako kdyz zalozni „otupelej mozek“, zada, prdel jakoby prestaly bolet a jelo se nahoru s tim, ze to uz nak musime doklepat. Vyjezd pres Svetlou pod Jestedem se napred zdal ze bude ok, drzel sem se i pred Kanrklikem, ale pak jsem ztratil tempo ci co a on sel preze me. Do sedla to jaks taks jeste slo, daval sem chcaci, pauziroval jsem a casto se ohlizel kde je Jirik. Odbocka vpravo, 3km nahoru, zvedlo se to jako krava, jel sem tak 1,5km, pak kus pesky, v tu chvili se samozrejme vyritili chrti zvrchu a rikam si „ty kuy ani nepockali, hajzlove“ (ale jinak to neslo, dohoda byla jasna) a najednou me predjizdi sypajici picujici jezedak drtici ty svy prevody. To sem necekal :-D Od vrchniho parkalu sem to pak uz dojel, ale ty posledni metry byly zdrcujici. Nahore treti pivo, vyvar a v osum odjezd dolu. S vidinou, ze nas ceka na ubytku kacena se jelo docela dobre, celkem to odsejpalo. Ubytko melo bejt blizko, ale docela se to vleklo a krpalu tam bylo dost. 1km pred cilem volam dom, ze su ok a uz budem v penzionku tudiz me soudruzi predjizdeji a musim pak za nima. V jednu chvili fatamorgana ze vidim svetlo v oknech baraku jak v pernikove chaloupce, ale vono hovno, az nekde za zatackou dole, do pice. Polifka dobra, kacena studena, ale dalo se to, diky Romanovi za objednani a vubec celou organizaci. Kdyz se dovidam, ze Manas dojel nahoru druhej, tak fakt smekam, hovado jedno vytrvalecky :) Davam ctvrty pivo, vykoupat a spat, decka hloupy.

      Zaverem:

      • je neuritelny jakou roli hraje v takovych pripadech psychika. Nohy jakobychteli jet furt po rovinach ve celkem vysokym tempu dal, fakt mi to hlavanebere :)
      • rozhodne tezsi nez Praded. Po 300km dat takovou stojku je o moc tezsi nezji mit v polovine cesty
      • skoda ze nejel Exik, ten by pak mohl napsat primo knihu

      So: 352,67km (ze Slapek)

      Ne: 96,41km (az do Slapek)

      Tak snad nekdy priste na ydyksebu, zdar a diky! ;-)

      0 0
      • kankrlicek  

        Ještě musíme jednou poděkovat tvrdýmu vikingovi, zvláště při pohledu z okna, za vynikající termín :). Být to o den později, bylo by to mnohem horší.

        P.S.: Ve Světlý jsem jel pomalu, anžto mě braly křeče, pak naštěstí se vyčerpaly a moh jsem jet jak to šlo či nešlo.

        A co Jiřík? Jak dopadl zátěžový test? Funguje? :)

        0 0
      • Excel  

        parada :-DD, jj ještě štěstí, že jsem nejel

        0 0
    • JSt  

      jen mi to neda, ale kolik nam chybelo k pohodovemu zvladnuti trasy? ano, jedna hodina. :-)

      0 0
      • RomanH  

        :-) Ano, hodka rano, hodka davat vetsi pozor na trasu a hodka zarvat ze zadu, ze se ma spomalit. O to vsechno by to bylo pohodovejsi, takze vyslednej cas by byl asi stejnej, jen by bylo ve Svijanech vice piv a cestou mozna nejake vetsi jidlo. Ale co, hlavne ze jsme se neposrali, Jested padnul prvni den a ted smer Klinovec – jak rika Polka, je to o hlave ;-) Jeste jednou diky vsem.

        0 0
        • Polka  

          To bysme se s Jirikem vzadu urvali k smrti :) Cela ta grupa mela udrzovat tempo nejpomalejsiho jezdce (krome prudsich kopcu) a usetrilo by se hafo sil i casu. Bohuzel holt ve skupine nebyli momentalne stejne vykonni jedinci, tudiz dochazelo k tomu, k cemu dochazelo. Nastesti sme magori, mezci a otupely mozky, ze sme to dali i tak ;-) Do budoucna by se v tomto smeru chtelo trosku poucit, i kdyz druhej den uz to v tom protivetru bylo o neco lepsi.

          0 0
          • RomanH  

            Prave, druhej den byl super, protoze jste to dali vedet.

            Jinak naprostej souhlas s tim, ze je potreba jet podle nejpomalejsiho, a ten pritom nesmi jet kasu – zazil jsem si to ted s Petrem, kdyz jsem se mu snazil uviset ten usek Svijany – Jested. Cela trasa pro me byla od rana uplne na pohodu a dokazal jsem se odvarit (a to fakt totalne) na posranejch 26km a ty zbyvajici 4 jsem se navrsek doslova vyplazil (posledni km v krecich). Uz jsem ale nedokazal premyslet, videl jsem jen cas, km nahoru, km dolu, trefit a vyskrabat se na penzion, vecere, vsechno srotovalo dokola… :-)

            0 0
            • Paja  

              Ty mas taky napady hakovat expres bez gumicuku;D

              0 0
              • Jaroslávek  

                Dyť to říká, když ho hákoval v poho 3oo kilců, tak těch 3o nebo kolik dá taky.

                0 0
                • Paja  

                  On taky bude rozdil jet za nim po rovine, kdyz jede tempo, aby jakztakz uviseli i ti nejpomalejsi a drzet se ho v hangu na Jested, zvlast kdyz psal, ze uz nemel lehci kvalty…

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Ale i přes Vysočinu.

                    0 0
                    • Paja  
                      1. v tom prvnim hangu z Predklasteri jste stejne jeste vsichni spali;)
                      2. pres Vysocinu pocitam, ze cekal na ostatni i Roman, na Jestedu uz

                      “cekal“ Splinta jen na Romana, ten si s nim asi nechtel povidat, tak dal velkou a jel…to znam;D

                      0 0
          • Paja  

            Vedouci vas mel buzerovat nejen na obzerstvovackach, ale i cestou, neco jako tymovy kapitan na TdF (aby mu to ale nestouplo do hlavy a nechtel vozit vodu;)))

            Sice kibicuju, ale na ma slova doslo

            Chce to proste nasadit rozumny tempo, aby ti nejpomalejsi neodpadali furt, a kdyz uz se to stane, musi ti odpadlici zarvat, bo kdyz se ceka az si nekdo vsimne, hele nemame Polku a ten je videt 500m zpatky, cekanim se ztrati daleko vic casu nez pomalejsim tempem…

            0 0
            • RomanH  

              Tak zase zlatej kompromis, jeli jsme na vylet za zazitky a ne zavod o Zlate gate ;-) Spise bychom priste meli udelat nejakou sobotu pred tim spolecnou delsi silnicni vyjizdku, a ono to prijde samo. Biky uz mame docela vychytane, tak ted jeste tu silnici.

              0 0
              • Paja  

                Vsak jsem tam taky psal, ze nema cenu delat z pohodove turisticke kochaci;) akce tymovou casovku na 300km, ale je to o tom, ze kdyz pojedem „rozumneji“ budou se moct lip kochat i ti pomalejsi misto toho aby drtili nadoraz a videli jen mlhu pred ocima;), kopce si stejne musi jet kazdej svym tempem, takze tam je pro rychlejsi prostor si i pokecat…

                0 0
            • Jaroslávek  

              Mě na špic ani nepustili.-) Kua, já nikdy žádný chrťárny na silnici nejel, takže vím prd. Jen, jak říkáš, nemyslím a šlapu.

              0 0
      • Paja  

        …a taky jedna zdechla masinka…

        0 0
      • Paja  

        …a taky lepsi spanek pred akci;D

        0 0
      • Jaroslávek  

        Mi to nedá, musela být ta Fléda ? Když jsem hrál fusec, chodil jsem spat aspoň kolem půlnoci, bo na vesnicích byly ty tancovačky, že ?

        0 0
    • jecnak  

      Kdybyste nevedeli co pojedete priste, tak Splinta naklikal na Bikemapu Klinovec :-D

      0 0
      • RomanH  

        jj, uz se to pomalu formuje :-) Jestli teda neproda kolo po vasi „dovci“ v Alpach (nebo jeste pred ni, ze, Peto ;-))

        0 0
    • Polka  

      Pri pohledu na toto mam takove rozporuplne pocity :)

      0 0
    • Polka  

      My vzadu jsme si obcas uzivali zajimavych situaci :) Napred neco odlitlo z mych rodel, ale vzhledem k tomu, ze sem se drzel dole, tak sem zatim nevedel co. A Manas: „to odlitlo od tebe ne?“ „Nevim, asi ne“. Pak sem se prechytl a v tu ranu uvidel vlajici omotavku. Prijede Manas a hlasi: „tak uz vim, co to bylo“ :-D Nechal sem to byt a po chvili najedou zezadu rana, Manasovi neco spadlo na zem. Sbiral to tam snad 10 min. Behem toho sem opravil zatku pomoci javorovych vetvicek ze stromu, u kteryho sem zrovna stal. Manas se rozjidi, ptam se, co to bylo? A von s temnym poklidem: „Aaale, pouzdro vod brejli“ :)

      0 0
      • Paja  

        …to jsou pak ty casovy prodlevy…;D

        0 0
      • Jaroslávek  

        Jj, to byly ty ******** kostky, pak už jsem ty další jel desítkou. Kdyby pouzdro vod brejlí. Brejle a prachy v tom byly všecky, když jsme u těch humorných historek.-)

        0 0
        • obda  

          Když už i Splinťa může vézt baťůžek, tak to máš dovolený taky ;)

          0 0
        • Polka  

          Pri mensich kapsach bych doporucil takovej dratek na predstavec :-D Sice nevzhledne, ale prakticke.

          0 0
          • Staarky  

            Ogaři zdar jak sviňa :-) Neměli byste zájem o výšlap na Luční Boudu? Je to jen kousek za Ještědem :-) Pokud ani napsal bych víc do mejlu.

            0 0
    • Splinter  

      Hosi, taky tak moc zerete co sme dojeli zpatky?

      Ja sem snad jeste neprestal jist :)

      0 0
      • Polka  

        Prvni den jo, ted uz ne. Ale to je u tebe normalni, ze furt zeres ne? :-D

        Btw. Brno-Balaton (prip. Brno-Budapest) by vas nelakalo?

        0 0
        • mastihuba  

          Do maďarska se jezdi na kekeš ale to je na jeden den docela dost. :)

          0 0
          • Polka  

            No, slovy Romana…to neni nerealny. Me totiz ty cesky luhy a haje moc neberou, podival bych se rad ven :)

            http://www.bikemap.net/route/1127787

            0 0
            • Jaroslávek  

              Ty jsi nějak zpychl.

              0 0
              • Polka  

                Kdyz jsi mel soudruhu decka stary 2 roky…jezdil jsi na Jested, Sazavu a podobny akce? :-P

                0 0
                • obda  

                  Tss, jedno se vubec nepocita. Porid si tri behem ctyr let a pak si promluvime ;)

                  0 0
                  • Polka  

                    Je videt, ze nevis o kom mluvis :-D Prijed se podivat na to nase jedno, to vyda za ty vase tri. Nekteri mohou potvrdit.

                    0 0
                    • obda  

                      :D Je videt, ze jsi nevidel nase dva kluky (Hanule je v pohode, to jo). Ten prostredni je az moc akcni a extremne tvrdohlavy, tak jsme si se zenou rikali, ze horsi uz to nebude. No a ten nejmladsi je jeste narocnejsi, nez bracha v jeho veku ;) Schvalne je muzeme nekdy srovnat, treba si jeden z nas oddechne jak to ma vlastne v pohode :)

                      0 0
                      • Polka  

                        No asi takhle, vsichni znami co maj decka si tech vlastnich zacali vic vazit a nikdo z nich by prej toho naseho doma nechtel :-D

                        0 0
                      • mastihuba  

                        se přihlaste do vyměny manželek na to bych si i pořidil větší televizu :D

                        0 0
                    • Karaya  

                      Jestli chces, tak prijdeme na navstevu v plne sestavě a uvidíš, že tři jsou více než jedno :P

                      Ted jsme meli 14 dni doma jen Vincenta a to je takova pohoda s jednim ditetem, uplny prazdniny…

                      0 0
            • RomanH  

              A tak me zase naopak nase luhy a haje berou, minimalne na silnici. Rikal jsem si, ze bychom po Klinovci zkusili dat Spicak a teprve pak se trosku podivali za hranice. Jako milovniku feferonek mi ty Uhry prijdou jako docela dobrej napad.

              0 0
            • Paja  

              Proc takova objizdka po hnusne placce? Pekne to naplanuj pres Slovensko – Trencin, Zvolen,…;)

              0 0
      • Jaroslávek  

        Trochu jsem se rozjed, musím brzdit. Ale hlavně nemám problém se spánkem, do 5 minut omdlívám. Dříve jsem zabíral podstatně déle.

        0 0
      • mastihuba  

        nj proto je tak hubenej, když musí najet 400km aby vubec dostal hlad. :D

        0 0
    • kankrlicek  

      Tak jsem se vrátil na zem. Malininko jsem zpychnul, anžto jsem si doposovad myslel, že to jsou čísla mimo mé možnosti a ono neé :)

      Před chvílí jsem si vzpomněl na tátu. V 70 ujel za 22 h nějaký turistický ,,závod" v Alpách BRA – 220 km, cca 4000 převýšení. To bylo v rámci 14denního cyklo výletu do Francie. Každý rok až do svých 80 let jezdil Pce-Černá Hora-Pce (cca 200). A já jsem byl pyšen na to že jsem to s váma uvisel :) Budu se muset nad sebou zamyslet a začít trochu jezdit.

      0 0
    • Polka  

      Nasel jsem jeste ze tri fotky na mobilu…

      1. hajzl kopec vzadu
      2. nas milovany penzionek „na vrsku“ :)
      3. snidane s bozskym vyhledem na rybnik Zabakor
      0 0
    • kankrlicek  

      Část dovolené jsem strávil v Bartoškách a pořád mě lákala polská zelená. Autem jsem dojel do Dolní Moravy a vyrazil. Příroda je tam nádherná, počasí mi vyšlo, borůvek moře. Zrovna tak ale bylo hodně moc tak náročného terénu, že jsem kolo vedl odhadem 20 km :), dalších 23 km bylo v sedle.

      Po zelené jsem většinou šel až na Kraličák, stále po zelené až do sedla Stříbrnická. Tady jsem se realisticky rozhodl, že sil až na Paprsek nebudou a vrhl jsem se přímo vzhůru (zase pěšky) po modré na Sušinu, Podbělku, Babuši, Souš, U sedmi cest. Tady jsem se nechal zlákat názvem Malá Morava, po ujetí pár desítek výškových metrů dolů jsem zjistil, že Malá je ve vedlejším údolí. Vrátil se a po svážnici dojel Pod Babuší a nad sjezdovku. Tady už vážně hrozila bouřka, moc jsem se nezdržoval a vyrazil vzhůru dolů. Do hospody jsem to stihl tak 3 minuty před bouřkou.

      1. – Začátek zelené
      2. – Trojmorski Wierch
      3. – Nějaké borůvčí (byl pád – přední kolo se mi zastavilo

      o pařízek v borůvčí :))

      1. – Nádherné jezírko někde mezi Sušinou a Podbělkou
      2. – Před Souší
      0 0
      • kankrlicek  
        1. – Bouřka jde
        2. – Opačný směr: pohled na Kraličák

        Bylo to opravdu moc pěkné, později jsem zjistil, že skoro pořád jsem byl v rezervaci. Nikdo neprudil, potkal jsem tak 10 lidí (v Čechách) a všichni fandili :).

        Byl jsem opravdu hodně unavený, hlavně z chůze a nošení kola. Ale bez něj bych to nikdy neušel, kolo mi sloužilo jako pojízdné berle a v případě, kdy jsem se odhodlal, tak i jako kolo :). Naprosto nádherná příroda, až jsem začal přemýšlet, jestli to zelení nechtějí předělat na park.

        Nádherná tečka za dovolenou.

        0 0
  • RomanH
    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
    0 0
  • RomanH
    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
    0 0
  • RomanH
    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
    0 0
  • RomanH
    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
    0 0
  • RomanH

    Tak zkusim to sem napsat naposledy, a jestli to opet zaradi az na konec vlakna, tak… :-)

    jj, byl, stejne tak i ten mirnej singl do Sidonie

    0 0
  • RomanH

    Reakce na Pajuv koment ke sjezdu z Lopeniku, porad to cpe na konec vlakna…

    0 0
  • Paja

    jo, ten by taky peknej…

    0 0
  • admin

    test

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.