• jecnak

    Sraz na Cernem Moste primu u vylezu z metra z posledniho vagonu v 8:00. Pojedem klidne tempo pocitam prumer tak kolem 26km/h. Tam pojedem nejratsi cestou, nazpet bud pres vojensky prostor a nebo pres Hradcany, uvidime podle sil a pocasi. Hodi to kolem 230–250km CMCM.

    Akce neaspiruje na vas prvni pokus ujet 200km, ale na pohodovou dlouhou vyjizdku. Nosicari zustante doma. Prosim vsechny, aby zvazily sve sily nez dorazi. Byt pojedeme pomaleji, tak je to prece jen kus cesty a nazpet s kopci.

    Anketa: Jedu?

    Ne
    1x
    6%
    Ano
    11x
    69%
    4x
    25%
    0 0
    • crom  

      i pocasi by melo vyjit:)

      0 0
    • Smazaný účet  

      to je jen pro holky? :-O

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Hele, co jsi dělal včera ? byla pohodová dvoustovečka a Ty nikde ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          pohodových 113 km s kamarádkou – „na vyjetí“ po Pardubickém 1/2maratonu :-)

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            ..tak to jó, kamarádky maj přednost ;-)

            Tak mě napadá, Ty když trenuješ dlouhý tratě tak asi nestavíš co ? (oběd, pivko, kofola) Protože to asi chcípnu.. :-D

            0 0
            • Smazaný účet  

              jako klasickej oběd ne…jen když jedu na Ještěd, jinak jen občas krátkou pauzu někde u benzínky na tyčinku a doplnění tekutin…

              0 0
        • Smazaný účet  

          ale příští týden plánuju dlouhý silnice

          sobota, pondělí, čtvrtek, sobota

          teda, esli tu první sobotu nepojedu TB :-)

          0 0
          • treatt  

            Takže v neděli nepojedeš na tuhle taškařici?

            0 0
            • Smazaný účet  

              tuhle partu bych asi neuvisel :-(

              0 0
              • treatt  

                Tak si dáme alternatývu? Navrhuju sobotu 1.5.

                Tenhle víkend nakonec nejsem v Práglu..

                0 0
                • Smazaný účet  

                  to vypadá dobře, to se mi i hodí do tréninkovýho plánu :-)

                  ale asi budu mrtvej – s vyjímkou středy od zítra každý den buším, na střídačku kolo/plavání+běh

                  upřesníme někdy ve čtvrtek?

                  0 0
                  • treatt  

                    Za 1) příští víkend má přijít studená vlna, hodně se ochladit a pršet :(

                    Za 2) 8. by mohl jet Karliner..

                    Tak nedáme to jako rozjetí na LiP? :)

                    0 0
                • karliner  

                  sobotu 1/5 já nemůžu

                  0 0
      • jecnak  

        Ne, jen holky maji zvazit sily ;-)

        0 0
    • TJK  

      Na kolikatou zhruba vidite prijezd nahoru na Jested? Ja ze bych se tech par kilometru priplazil, pozdravit se s neznamejma BF tvarema :-)

      0 0
      • jecnak  

        Asi kolem poledne budem nahore, nebo se tam drapat. Napis mi mail, poslu ti na sebe mobil.

        0 0
        • TJK  

          Funkcni mail mam v profilu. ok posli, rad poznam nove tvare.

          0 0
    • McBlacky  

      předběžně zařazuju do plánu, proberu to doma :)

      taky záleží jak bude a hlavně jak nás popraví KPŽ Brdy

      0 0
      • karliner  

        Se to nějak zaplňuje chrtama. To nebude pohodová dlouhá vyjížďka, na to mám nos :-)))

        0 0
        • McBlacky  

          máš strach ze Šárky co :)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jo jo to fakt nevypada na kontrolu blondynek na Jestedu.

          Jeste ze to je ten vikend co jsou mi vychazi ale uplne vsechny akce najednou, tak mam usetreny dloouhyj zvazovani.

          Treba se casem vyvine nejaky vyjezd kategorie „Chrti B“.

          0 0
        • Bulda  

          neboj, jen spurtík na vrcholu, jinak pohoda :)))

          0 0
      • Sharka1  

        mno ja to vidim jako prijemne pobrdske vyjeti, teda pokud nebudou padat trakare :-)

        0 0
        • teepeex  

          :)

          bez vytacek, a tak to ma byt! respekt

          to je tezkej zahlavec vsem tem, kteri by to jakoze „neuviseli“:)

          0 0
          • Medunka  

            Šárka je rozený gentleman :-)

            Přece nebude deptat kluky tahle z jara tím, že jim v prvním brdku pláchne :-)

            0 0
            • Sharka1  

              mno, to se jeste uvidi… myslim, ze po tech Brdech budu sama rada, ze zpatky je to vicemene zkopce :-D

              0 0
    • Skater  

      Pojedu, jestli bude pěkně, nebudu muset do práce, nebudu naštvanej na kolo z Trans Brd, jestli nebudu mít rande:-)a do víkendu na to nezapomenu:-) Ale naposledy jsem s Váma jel před 3 lety jen jednu cestu a rád bych poznal i tu zpáteční.

      0 0
    • TJK  

      Ted me tak napada, vy pojedete pravdepodobne asi prez Osecnou nebo Cesky dub? Ja ze bych se prehoupl dolu prez Sedlo v Krystofove udoli a jel na horu ten kousek s vama…

      0 0
    • prvniodkonce  

      Skoro bych jel, ale nebudu v Praze, a asi bych to nedal :/

      0 0
    • xp3  

      Zní to lákavě, jednou bych rád vyrazil ve více idech, ale teď na to fakt nemám:-) I když jsem z MB, takže to mám o kousek blíž… Kudy že se to budete blížit?

      0 0
    • TJK  

      To vypada na celkem velkou grupu… parada, alespon poznam prazskou zavodnickou elitu :-)

      0 0
    • jecnak  

      Prosim vsechny, kdo pojedou a nebo o tom uvazuji, at napisi a nebo hlasuji. O kom nebudem vedet, na toho samozrejme rano ani nemuzem pockat…

      0 0
      • Sharka1  

        jak jsme rikali vcera, my jedem oba na 99,999999% (pokud prezijem Brdy v provozuschopnem stavu :-) )

        0 0
        • McBlacky  

          akorát ten průměr 26km/h to se bude v tom stoupání na Ještěd držet blbě, jestli mě budou bolet nožičky tak mě domů potáhneš na gumicuku jo.

          0 0
          • Sharka1  

            No ja 26km/h neslibovala :-) Ale kdyz uz jsme u toho, prumer muzem nahnat ve sjezdu z Jestedu ;-) A kdo koho potahne, se jeste uvidi :-P

            0 0
            • Medunka  

              No, hezké, minulou neděli někdo „sliboval“ průměrku 20 ;-), pak se někde říkalo něco o 25ti a teďka už sme na 26ti ;-D, to bude teda 30tka ja vyšitá

              0 0
              • Sharka1  

                no ja nevim, kdo co sliboval, i kdyz 20km/h zni prijemne :-) Kazdopadne jecnak v zakladajicim prispevku pise neco o 26km/h, coz samozrejme beru jako ciste orientacni a nezavazny udaj :-D

                0 0
          • sfinga  

            vycompexuju nohy, a zítra v 8 sem tam jak na koni. :-) trochu si za silničáříme, hurá… těším se :-) počasí má být fajnové. jen ten ještěd nedám a budu se na něj koukat ze spod u pivečka v Osečné…

            0 0
            • Sharka1  

              takže čočka se sehnala? supr :-) my dáme asi jen sprchu, nohy ani jednoho nebolí, divný, zítra to bude asi mazec :-)))

              0 0
              • sfinga  

                jo sehnal, sice ne cilindrickou, ale aspoň nějakou :-)

                Kdybych se zdržel prosím na mě počkejte, nedělní vlaky nejezdí tak často… díky

                0 0
      • Gung-Ho  

        Pokusim se vstát, ale kdyžtak na mě nečekejte…neni jistý, že se mi to podaří…a pokud jo, budu určitě na místě včas.

        0 0
    • nadrazak  

      má být hezky, takže když vstanu, tak pojedu. možnost více než zdvojnásobit letošní ujeté kilometry je lákavá.

      0 0
    • Thapsus  

      To zpátky jezdíte přes Lysou nad Labem a tam přes Litolský most ? Já, že jsem na silničce v Čáslavi, že bych to zítra vzal přes Lysou a ten poslední kousek se s váma svezl ?

      0 0
      • jecnak  

        Ne ne, tam pres Brandys zpet pres Kostelec nad Labem.

        0 0
        • raca01  

          Čau, kudy přesně jedete, my jedeme zítra taky, ale vyjíždíme z Litoměřic, to se asi nesjedeme co? .. možná nahoře

          0 0
          • raca01  

            Naše trasa Litoměřice, Úštěk, Mimoň, Stráž pod Ralskem, Osečná, Rozstání, Ještěd

            0 0
        • Thapsus  

          Tak to už je mimo můj akční radius. Nevadí, někdy příště se s váma svezu.

          0 0
    • TJK  

      Zitra ve 12h nahore na jestedu, dorazim ja + FADR + KUBANEC a mozne TEEJAY

      0 0
    • Gung-Ho  

      Díky Ječnákovi i všem ostatním zúčastněným za parádní vyjíždku!!!…Nebylo to pro mě ráno snadný, ale sem rád, že sem vstal…rozhodně ten ranní teror, za to stál.

      0 0
      • teepeex  

        jj, bylo to bezvadny

        taky dik:)

        a holky jely kasi jako blazen

        0 0
      • Skater  

        Přidávám se, líbilo.

        0 0
      • jecnak  

        Bylo to fajn. Diky vsem, ze moc nezbrblali a slapli do toho, krasne nam tak kilometry ubihaly i na tech ceskych tankodromech. Pocasi parada. Neni co dodat.

        0 0
        • Mikikuba  

          Děkuji všem!Byl to super test pred Slovinskem včetně silnic:)).Moc líbilo!

          0 0
        • crom  

          hezke,hezke,hez­ke:)jsem rad ze jsem mohl jet.diky vsem

          0 0
        • sfinga  

          taky souhlasím, počasí super, cesta tam výborná až skoro nádherná, ještěd makačka. Oběd výborný, jediné negativum je ten kratší úsek z Osečné do BVP, ale jinak volba trasy výborná. Nebýt Medůzy, asi bych za Kostelcem uhynul, díky za tyčku. Příště trochu doladíme silničářské zvyky a bude to dokonalé. jsem lehce unaven, průměr bych upravil na 28,32 a vzdálenost 227,8 km. jsem v detu… jdu chrnět

          0 0
          • Skater  

            Tu poznámku o silničářských zvycích si neberu osobně:-). Ale zkusím se nad tím zamyslet. Začnu ukazovat kdy jdu ze sedla, začnu ukazovat kdy jdu ze sedla, začnu ukazovat kdy jdu ze sedla, začnu ukazovat kdy jdu ze sedla, začnu ukazovat kdy jdu ze sedla, začnu ukazovat kdy jdu ze sedla, začnu ukazovat kdy jdu ze sedla, začnu ukazovat kdy jdu ze sedla,…

            0 0
            • krokus  

              Jak se ukazuje, když jde člověk ze sedla? Ještě jsem o tom neslyšel – ale já jsem taky prd silničář…

              0 0
              • Gung-Ho  

                Nevim jestli to dokážu správně popsat, ale jak se držíš oběma rukama řidítek, tak současně na obou natáhneš prsty, pořád se při tom držíš. Tohle zrovna vim, ale jinak sem taky prd silničář:-))

                0 0
                • Medunka  

                  uděláš prsty „motýlka“ :-)

                  0 0
                • krokus  

                  To tě ale podle mě jezdec za tebou nemůže vidět. A jezdce vedle tebe to zase ani moc zajímat:-)

                  0 0
                  • jecnak  

                    Je to videt uplne v pohode. Dokonce se takhle uz ukazujou i diry. Ono totiz po tech tankodromech obcas ani nejde jinak, clovek by pak ani nedrzel riditka.

                    0 0
                • Pebe  

                  většinou se to gesto udělá 2× rychleji za sebou, vteřinku počkáš a pak se zvedneš. Když to uděláš jenom jednou tak si to většina silničářů přebere jako „dvě díry, jedu mezi nima“

                  0 0
                  • sfinga  

                    správně PeBe, v tobě ta silnice bude někde zakořeněná :-))

                    jak správně popisujete, když jdete ze sedla, tak 2× – 3× rychle zamaváte rukama, když se držíte za řidítka, pak 1 nebo 2s počkáte a teprv se zvedáte. je to kvůli tomu, aby ten za tebou včas poodjel od tvého zadního kola a nenajel ti do drátů nebo šaltru, nebo dokonce si nelíznul o gumu a nešvihnul sebou. Jedno mávnutí znamená díry na obě stranách. Občas ještě někdo přidává velké mávnutí rukou za sebou. Ono nejde jen o člověka za tebou, jde o celý balík :-)

                    Ale uznávám, že jinak jsme jeli vcelku spořádaně, když je nás tolik, je lepší jezdit po dvojicích a držet se pohromadě, než být roztahaný po celé silnici. řidiči to pak nemají rádi, když musí předjíždět dlouhého hada…

                    0 0
                    • Bulda  

                      taky to jde loktama od sebe „zapumpovat“, je to vidět líp a neplete se to s dírama

                      0 0
            • jonti  

              Kdyz jdes ze sedla staci vic prislapnout aby se kolo nezhouplo dozadu.

              0 0
              • McBlacky  

                no ale to napálíš toho před sebou :)

                ukazuje se tak, že dvakrát rychle za sebou dáš prsty z pák směrem ven. Někde byl hezký článek o to jak a co na silnici. Nevím ted ale jestli velo nebo bikebase :/

                0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Bylo to super ! Jen ten Ještěd mi dal co proto :-), díky Tome.

        0 0
      • Sharka1  

        taky se musím přidat k pochvalným reakcím, fakt super výlet, i když 29km/h na 230km už zavání spíš nějakým mallorkářským švihem :-) Po včerejším závodě sice trochu do kopců bolely nožičky, ale v balíku se s váma jelo krásně, jen ty silnice kdyby byly lepší, jsem zvědavá, kdy si zase budu moct sednout na sedlo :-D

        Malá fotoochutnávka, až dám dohromady všechny, hodím je někam v plném rozlišení ke stažení.

        0 0
        • přišlapávač  

          Vás bylo jak veverek!!! :-)

          0 0
          • sfinga  

            měl jsi dorazit, byl by jsi velký veverčák :-)

            0 0
            • přišlapávač  

              já jel opačným směrem přes dub (z hodkovic do dubu se jela tenhle víkend časovka, tam bylo narváno, videl jsem i Roberta Kleinera vyjizdet nohy na Zaskali :-))) me by s Vama moc bolely nozicky, kdyz na kole jezdim tri dni v tydnu…treba se nekdy pridam

              0 0
        • Sharka1  

          Jak jsem slibila, tady si muzete stahnout komplet foto z myho fotaku vcetne fotek, co fotil tatka na Jestedu. Origos rozliseni, bez uprav.

          0 0
      • StrejdaS  

        Parada, jsem trochu spalenej od slunicka, nemuzu se ohnout, jak me boli v krizi, ale pojezd sviznej a pocasi proste spica. Diky vsem.

        Foto: 1) a 2) asi hodku po startu // 3) na obzoru uz se rysuje jested (foceno mobilem, takze antena neni vide :)) // 4) i Thapsus se objevil

        0 0
        • StrejdaS  

          Oprava foto 2)

          0 0
        • Smazaný účet  

          bikeři na silničkách :-) (ty batohy)

          0 0
        • Thapsus  

          Kdybych Vás hledal, tak vás nepotkám, fakt náhoda – měl jsem při cestě z Čáslavi s váma společnou cestu 300m, kde jsme se mohli natrefit! Sice jsem se pak přidal jen asi na 10 km a s Meduzou poté projel hrůzunahánějící cityteror z Čerňáku do centra, ale i to stálo za to. Obzvlášt silný zážitek byla jízda v tom 16hlavým pelotonu po hlavní, kromě jednoho blba nás všichni respektovali jak kdybychom jeli Tour de France. Kurňa, koukám, že jsem s Váma jel nejmenší vzdálenost a mám nejdelší příspěvek :-))

          0 0
        • Beeda  

          hezky ze diry ukazuej i posledni:-)

          0 0
    • McBlacky  

      PR před akcí typicky zmáknuté. 26 průměr, cha chá :) to je pro děti.

      Mě se to dneska moc líbilo. Sedlo mi to super a počasí exklusivní. Klobouk dolů před holkama, to je docela peklo co jezděj.

      0 0
      • Smazaný účet  

        ha, chrti! já to tušil! prej 26! ještě že jsem nejel, bych zemřel už u Boleslavi :-) no, v sobotu to bude AVS cca 25…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.