silnice, neděle 14.10. Praha-Ještěd-Praha

227 nepřečtených
  • Smazaný účet

    v neděli proto, že má být lepší počasí jel bych to LEHCE – je to přece jenom asi 210km a už je po sezóně :-) odjezd v 9:00 z <M> Černý Most návrat cca v 18:30 tamtéž trasu mám najetou, bloudění nehrozí ČM-Brandýs n.L-Ml.Boleslav-Mnich.Hradiště-Český Dub-Ještěd kdo se přidá? C'MON!

    0 0
    • Beeda  

      mozna na bezkach;-)

      0 0
    • treatt  

      Fju…to vypada jako moc krasna trasa, mym rodnym krajem…ale letos to je teda na me moc velka naloz…jsem zvedavy, jestli todle nekdy dam…

      0 0
      • Smazaný účet  

        nejhezčí to je za Hradištěm…to údolí do Českýho Dubu je LUXUS…a sjezd z Ještědu do Dubu taky…teda, od parkoviště, na tý homoli nahoře je to dost strmý na silničku a navíc nic moc asfalt…

        0 0
        • treatt  

          A jak to jedes? Benátky, Brodce, kolem letiště do Boleslavi a potom podle Jizery okolo hospody Rožátov na Kosmonosy? Bakov a Hradiště je jasný, ale dál to bohužel zatím neznám. Takže se jede po silnici 277 na Dub? A kudy potom z Dubu? Do Světlé p.J. nebo Rozstání? A počítáš do toho času i občerstvení?

          0 0
          • Smazaný účet  

            přesně jak píšeš, z Dubu pak na Světlou p.J. Tam už je to trochu do kopce :-)

            0 0
          • Jirik123  

            ja bych doporucil z Boleslavi se drzet porad jizery, tzn. ne do mnichova hradiste pres kosmonosy, ale porad polde vody pres debr, dalesice, nova ves u bakova, klaster hradiste nad jizerou, mnichovo hradiste …

            timhle se vyhnete silnici kosmonosy – mnichovo hradiste, ktera je dost frekventovana.

            0 0
    • Medunka  

      S tebou je to moc rychly na me

      0 0
      • Beeda  

        pucim ti moje rychly kolo;-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        jak to víš, dyk sme spolu myslím ještě nikde nejeli :-) já jsem jen takovej cykloturista…

        0 0
        • Medunka  

          ja musim mit odjezd v 7 a prijezd ve 20 :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            simtě, nabušený bikery uvysíš a cykloturistu na silnici ne? :-) v těch časech co jsem psal je ta na průměrku něco přes 23km/h, to je vyloženě turistika…posledně jsem měl 25km/h a asi půl hodiny jsme seděli pod Ještědem v bufáči :-) BTW jsem zvyklej jezdit špic, takže střídání nehrozí! ;-)

            0 0
            • treatt  

              Ze bych se nechal preci jen zlakat? Kdyz ja nevim, fakt bojim…

              0 0
              • Smazaný účet  

                fakt pohoda…až do Hradiště je to v podstatě rovina…pak k Dubu to nepatrně stoupá, ale je tam novej asfalt, luxusní silnice…do kopce je to jenom od Dubu, ale taky v pohodě až na parkoviště…horší je to z parkoviště na vrchol (na silničce, na biku v pohodě)

                0 0
                • treatt  

                  Mno zacinam byt skutecne nalomen :))) Vyzva jako blazen. U me je problem, ze nemam najety objemy, tak je to s vytrvalosti na stiru. A takovou streku jsem jeste nedal…ale laka me to teda zatracene. BTW co na cem pojedes? V profilu jsem videl jen moratku…nicmene jestli to das na biku, tak klobouk dolu :)))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    na Moratce…ale silniční (SC 1.2) na biku by to ale taky šlo…jeli jsme jednou s kámošem na Plzeňsko (přes Beroun a Křivoklát) – 212km a šlo to :-) i když…to už je dávno…

                    0 0
                    • HappyFool  

                      Nebudeme měkoty a dáme si to samozřejmě na biku, souhlas? Navrhuju kriterium 26 × 1.75 inch.

                      0 0
            • Smazaný účet  

              ehmm…sorry za hrubku jaxxxwinje :-) viset, že…

              0 0
            • Medunka  

              to si me pletes, treba s Jancou :) ja s nabusenyma bajkerama na silnici nejezdim :) ja mam na Jested prumer nejakych 24

              0 0
              • Smazaný účet  

                no vida! takže už to máš najetý! A při 24km/h bys nám možná i ujela :-)

                0 0
      • St1c  

        co tak moze byt pre triatleta na dlhe trate pomalsie tempo?:D

        0 0
    • ydaho  

      nějak mi ten výpočet km, času a průměru nehraje…

      0 0
      • treatt  

        Jakto? P.S. Ty pojedes draku?

        0 0
        • ydaho  

          jak píše ječňák, musel bys to jet nonstop…

          0 0
          • treatt  

            No ale i tak asi svetlo a blikacku, co? Kua, to abych konecne koupil…

            0 0
            • ydaho  

              to bys mel, hlavne proto, že celej podzim budu kroužit 19:00–21:00 Průhonice_Libuš atd.....

              0 0
              • treatt  

                Tak v tom pripade sir, yes sir! :-)

                0 0
    • jecnak  

      Jel bych, ale navrhuju sraz minimalne o hodinu driv. Nazpet bych to vzal klasicky pres byvaly vojensky prostor a Kokorin.

      Podle me neni moc realny to mez 9 a 18:30 stihat s obedem a pauzama v pohodovym tempu.

      0 0
      • jecnak  

        Tak trochu realnejsi cisla. Sraz v 8 na CM, rozumnym tempem budem v 13h na Jestedu, ve 14:30 po obede v Osecne, v 17 na Housce a odtud je to zhruba 3h na CM. Takze svetla a blikacky s sebou.

        0 0
        • treatt  

          A kudy potom vede ta trasa prosim Te? Z Osecna na Housku a Kokorin mi to na mape prijde jako zajizdka…dik moc za osvetleni…

          0 0
          • jecnak  

            Na Jested jak pise Sgt Pepper, z Jestedu do Osecne > Kurivody > Bela p. Bezdezem > Kruh > Houska > Kokorinsky dul > Bysice > Vsetaty > Kostelec > CM

            Zajizdka zhruba 25km, ale krasna cesta, zvlaste na podzim a za jasneho pocasi.

            0 0
            • Smazaný účet  

              no, 235 km jsem ještě nejel…

              BTW při AVS 25km/h a mnou navržený původní trase to je cca 8 hodin jízdy, tedy 1 hodina na prostoje a svačiny…

              ve skupině by to měla bejt brnkačka

              jestli to chceš protáhnout o 25km, tak je jasný, že by odjezd musel bejt o hodinu dřív…ale já se chci vyspat – fakt se mi nechce v neděli vstávat v 6:00

              0 0
              • jecnak  

                V 9 je fakt pozde, a hodina na prostoje a svaciny je malo – obed, zastavka nahore, dole, na ceste, to neni realny. Kdyz jedes sam tak jo, ale jestli pojedem vic jak, tak je to unreal. Fakt navrhuju tu 8. hodinu jako rozumny cas odjezdu, jezdim na Jested hodne casto ve vetsich skupinach a tohle proste neni realny.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  asi máš pravdu…když jedu sólo, tak vlastně až na Ještěd nestavím (max chcani tak na 30 vteřin)…ve víc lidech to bude dýl… takže v 8:00 na ČM fuj, vstávat takhlebrzo…

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  ještě mě napadá – tahle tvoje varianta mě připraví o moji nejvíc oblíbenou část – údolí od Dubu dolu do Mohelnice! To chci jet! A ne že ne! :-)

                  0 0
                  • jecnak  

                    Co vyzkouset neco novyho. Usek z Kurivod do Bele je taky pekne sprintersky. Minule jednou jsme to tam valili kolem 45, taktez Kokorinsky dul. Ale uvidime podle nalady a pocasi.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      no, uvidime…v kazdym pripade na Jested po zname trase v klidu a pak se uvidi…ale byl bych nerad, kdyby se to zvrhlo v Tour kolem republiky :-) Pac ja nesypu, tak bych moch zkolabovat :-D

                      0 0
                • petebike  

                  defekty, par prasklejch niplu a je to hnedka, hodka sem, hodka tam :-)

                  0 0
                  • SNAIL  

                    Koukám, že to máš ještě v živé paměti :-)

                    0 0
              • treatt  

                No 6 budik je vrazda, ale zas by to bylo vic v klidu, i kdyby se jela kratsi trasa…takze ta osma je asi rozumnejsi…

                0 0
    • petebike  

      uvazoval bych o tom kdyby to byla sobota, v po musim do prace – v nejak rozumnym stavu…

      0 0
    • McBlacky  

      kua letos jsem ještě nejel :( ale budu v Krkonoších celej víkend.

      0 0
    • SNAIL  

      Uvidím jaký program budu mít na neděli, ale možná bych se přidal, ještě sem napíšu. Každopádně ale jak píse Ječňák bych doporučoval odjezd v 8:00 hod. (zvláště pokud plánuješ turistické tempo)

      0 0
    • Cryzyy  

      asi bych se pridal v Hradisti, prosvistel s vama do Ceskeho Dubu, vyhoupnul se na Jested a z Cesekeho Dubu zase padil domu… sice jsem tam jezdil ted o vikendu, ale vejlet zejmena s Tebou to bude neco uplne jineho :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        z Prahy do Ml.Boleslavi je to cca 2 hodiny, do Hradiště pak asi 30 minut? Takže až se tady definitivně dohodne doba odjezdu, budeš vědět, kdy tam asi budem :-)

        0 0
    • saab  

      Je škoda, že musim v neděli do práce, přijel bych z druhé strany na ten Ještěd se na vás podívat :-))

      Ale pro ostatní: je to rovina, prakticky úplná jako po žehličce až do Mohelnice nad Jizerou (asi 5km za Mnich. Hradištěm) a pak to stoupá tak minimálně, že to vlastně nestoupá a ten asfalt je super (liberečáci tady jezdí velmi často na bruslích, nebo jolečkových lyžích). No a z Dubu už to trošku stoupá, ale nejhorší jsou serpentiny nahoru, ikdyž z této strany je taky nový asfalt.. A v momentě, kdy už se člověku nechce, je teprve na Výpřeži :-)) a pak to teprve přichází .-)) Ale nebojte se toho a jeďte, je tu nádherně!

      0 0
      • Jirik123  

        Nejmíň rád mám ten první prudký úsek přes Rozstání, pak už si na to obvykle zvyknu. ale jezdím pomalu, hezky na pohodu:-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          to je přesně tak, jak to chci jet já – nehodlám bláznit do 120km :-) kopečky pěkně v sedě na lehkej, klidně i 15km/h… A pak z Dubu do Mohelnice valit 40 v hrazdě…joooo! Na to se těšim nejvíc :-)

          0 0
          • treatt  

            A kruci… prej pojedem 24 v hodine :-D

            0 0
            • Smazaný účet  

              je to kousek, po novym asfaltu a mírně s kopce…to uvisíš :-) je to fakt lahůdkovej úsek, posledně tam za mnou visel nějakej biker a v Mohelnici mezi lapánim dechu prohlašoval, že takhle na biku ještě nejel, ale že by si to klidně zopakoval :-)

              0 0
          • Jirik123  

            jestli to az na horu das pri 15 km/h tak mas muj respekt:-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              :-) myslel jsem ty brdky co jsou cestou do Č.Dubu…pak už to radši neřeším…to šplhání od parkoviště na vrchol je hluboko pod 10…

              0 0
            • saab  

              Na Výpřež se to dá i na biku jet okolo 14km/h bez větších problémů, takže na silničce.. :-)) Horší to je potom z Výpřeže, tam jezdím na biku okolo 10–11km/hod. Strašnej kopec, ale s krásným výhledem..

              0 0
              • Jirik123  

                tuhle jsem se sapal na javornik po zeleny od jermanic a rikal jsem si zlatej jested:-)

                0 0
                • saab  

                  Ten je hnus, ano :-)

                  0 0
            • McBlacky  

              AVG z Osečný až nahoru se 15km/h dá

              z Výpřeže nahoru no to už je výzva :) zkusím příští rok

              0 0
              • saab  

                Pak je krásná satisfakce si to sjet po hřebeni na Rašovku..

                0 0
              • Jirik123  

                preju hodne stesti:-)

                0 0
              • Cryzyy  

                AVG z Osecny na Vyprez se da, ale proc si to neuzit :) (to je ta prvni boulicka, ta druha je Malinik, pred Bedrichovem)

                0 0
          • goood  

            Muzes to jet z Mohelnice do Dubu, to se da valit v pohode 30, je to skoro rovina. Zpatky pres Kokorin je to krasny

            0 0
            • Smazaný účet  

              fajn nápad, ale má jednu chybu – je to před stoupáním na Ještěd a to se nechci vysilovat :-)

              0 0
              • goood  

                Prave pisu v pohode, zvlast ve skupince kdyz se toci, tak to fakt jede pres 30 skoro bez namahy :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  no, uvidíme, zatím jsem to jel vždy sólo nebo max ve dvou a to ten druhej byl nějakej zarputilej veterán, kterej se na mě pověsil u Mohelnice a nepustil se…ale taky nestřídal :-)

                  0 0
    • SNAIL  

      Tak se k vám přidám, platí tedy ten sraz v 8:00 na ČM?

      0 0
      • Smazaný účet  

        počítám že platí :-) za vstávání v 6 ráno vás teda nebudu mít rád, ale asi je to nutný :-)

        0 0
        • treatt  

          Vstávání bude hnus, ale už se těšim. BTW jak jsem dneska vyšel ráno ven, asi to bude na čapáky kruci…tohle už asi návleky na kolena nespraví…tak doufám, že se pak neějak výrazně neoteplí, zavařil bych se (mám jen hodně zateplený)

          0 0
          • Beeda  

            spis si budete zpivat …„severni vitr je kruty…“ :-)

            0 0
            • ydaho  

              :-D

              0 0
              • treatt  

                Hele Ty se moc nesmej a koukej rict, jestli dorazis :)

                0 0
                • ydaho  

                  tahá mě trošičku šlacha pod kolenem, jinak bych jel na celej víkend na Rabštejnsko. Takhle si dám v sobotu lehce bika nebo silnici a uvidim, jak na tom v nedeli budu. Každopadne jdu v nedeli na silnici, ale ráno bude tak 3–4 C°, takže Vám přeju hezkou cestu a dále jak psal Beeda… Já si dám kolem poledne v pohodě svojí stovečku hezky na sluníčku a bez čapáků.. :-D

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    já jedu regulerně v dlouhym – předpověď pro Liberec je do 8¡C…

                    0 0
            • Smazaný účet  

              má foukat slabý východní :-)

              0 0
              • Beeda  

                od vychodu nevanulo nikdy nic privetiveho:-)

                0 0
      • jecnak  

        Na 99% nedorazim, mam nakonec jine plany (a nevyrizene ucty ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          škoda…počítal jsem, že jako nejnadupanější budeš tahat balík :-)

          0 0
          • treatt  

            To je skoda…no takze nakonec jen Sgt Pepper, Snail, Kámen a já? :-)

            0 0
    • kámen úrazu1  

      Má někdo tušení, o jak moc těžší je to na Ještěd než na Šerlich od Solnice? Neplánuju se k vám přidat, protentokrát :-). Šerlich byl můj jediný delší výlet na silničce a vím, že teď bych přes dvoustovku na pohodu nedala. Ale ráda bych si udělala obrázek… a pokud bych do jara zapomněla, jak mě asfalt po pěti hodinách psychicky ubíjel a hlavně pokud by se mně zázračně zlepšila kondička natolik, že bych zvládala vaše „pohodové“ tempo, ráda bych se přidala.

      0 0
      • zdenek  

        Na délku je to podobný. Na Ještěd se hodí o 1 lehčí převod navíc.

        0 0
      • SNAIL  

        Já myslím, že pokud by se nejelo vražedné tempo, tak bys to v pohodě zvládla. Mohla by jsi se k nám taky zase jednou přidat, už jsem tě dlouho neviděl :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          vražedné tempo se nepojede. Určitě nehodlám až do Dubu zvednout prdel ze sedla, tedy kopečky na lehkej úplně v klidu a po rovinách co noha nohu mine… Dupat můžem začít po 150km :-))

          0 0
        • kámen úrazu1  

          Zítra budu ráda, když zvládnu nejkratší cestu terénem k rodičům na návštěvu. Ve středu jsem si hrála na horem dolem a ještě jsem se z toho nevzpamatovala. Příště to chce plánovat trasu nad mapou s menším množstvím pistácií. :-D

          0 0
          • treatt  

            Mensi mnozstvi pistacii? To je nejaky halucinogen, nebo myslis zelenou? :)))

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Pistácie – to je takové zdravé jídlo které ve větším množství než je velké může vést až k nezdravým projevům GIT. :-)

              0 0
          • SNAIL  

            Pokud jde jen o ty pistácie, tak zkus příště změnit barvu :-)

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Já mám zelenou barvu ráda, ale pravda, v obličeji vypadá spousta dalších líp. :-)

              0 0
            • kámen úrazu1  

              Není ten váš průměr o 2 kiláčkyph rychlejší, než bylo v plánu? Jestli to děláte běžně, i když máte s sebou nejen chrty, ale i brzdy, tak mě na jaře uvidíš jen v případě, že slíbíte průměr 22 kmph. :-D

              0 0
              • Cryzyy  

                Bych Ti slibil, klidne i 20 km/h :) :) :)

                0 0
              • Smazaný účet  

                ja chtel jet pomaleji, ale mi nedali vydechnout…hlavne CRYZYY a SNAIL :-)

                0 0
              • SNAIL  

                Ono to stále vypadalo že se do toho slibovaného průměru vejdeme, ale na konci se ta průměrka trochu zvedla (asi podchlazením tachometru) :-)

                0 0
                • kámen úrazu1  

                  Takže na Ještěd jste stoupali průměrem 24, ale ta cesta z kopce, ta vám to zkazila? :-) Čím dál horší. :-)

                  0 0
                  • SNAIL  

                    Právě že nazpět je to skoro celou cestu z kopce, tak se to zvedlo :-) Ale stejně to má určitě na svědomí podchlazený tachometr, asi si to sám zvedl na 26 :-))

                    0 0
                    • kámen úrazu1  

                      Tak to myslím. S cestou z kopce a s rovinkami jste nepočítali, průměr 24 jste plánovali jen pro samotný výjezd na Ještěd, co? :-)

                      0 0
                      • SNAIL  

                        Ale kdepak, nahoru se jelo stejně rychle jako by se šlo pěšky :-) Ale asi jsme počítali s menším průměrem nazpět a ono to jelo samo aniž bychom chtěli :-)

                        0 0
                        • kámen úrazu1  

                          Samo? Mluvíš tak přesvědčivě, že kdybych Tě neznala tak Ti asi uvěřím. :-) Uvidím, jakou kondičku nekondičku na jaře budu mít. Láká mě to, ale nerada bych moc zdržovala.

                          0 0
                          • SNAIL  

                            Jaké zdržování, jede se rekreačně

                            0 0
                  • Medunka  

                    Stoupat na Jested prumerem 24, to bych chtela

                    0 0
                    • SNAIL  

                      Tak to já taky, obzvláště tu poslední pasáž :-)

                      0 0
                      • kámen úrazu1  

                        Jak je prudká?

                        0 0
                        • SNAIL  

                          Jede se na kašpárka. Ono to není až tak hrozné, ale po tom celém výšlapu už toho má člověk na konci dost, tak to připadá prudší :-)

                          0 0
                          • kámen úrazu1  

                            Kamarád stoupal na Šerlich na kašpárka. Já měla ještě pár převodů k dobru. Jenže on jel 39/23 a já trojtác a skoro MTB kazetu. :-) Pak jak si mám odpověď „na kašpárka“ přebrat. :-)

                            0 0
                            • SNAIL  

                              Normálně to jezdím 30/25 – zlatej trojtác :-) , ale včera jsme se flákali, tak jsem to jel 39/25

                              0 0
                              • kámen úrazu1  

                                Neupsal ses? Já, když se flákám, jezdím lehčí převody, ne těžší. :-) Převody máme podobný. Takže je jasný, že kašpárek mě nemine. Ten graf, co dal níž Cryzyy, vypadá… no… velmi zajmavě, skro se mně dělá blbě. Jestli se rozhodnu jet, nesmím si ho den před odjezdem znovu otvírat, abych necouvla. :-)

                                0 0
                                • treatt  

                                  On myslel to, ze se kvuli nam celou dobu, az na par vyjimek flakal celou cestu, vis? :)

                                  0 0
                                  • SNAIL  

                                    Nepomlouvej, jaké tempo jsme si určili, takové jsme jeli – všichni společně

                                    0 0
                                    • treatt  

                                      Ja nepomlouvam, Tys rikal, ze ses flakal ;-)))

                                      0 0
                                      • SNAIL  

                                        Tak z Českého Dubu do Mohelnice to určitě žádné flákání nebylo :-)

                                        0 0
                                        • treatt  

                                          Ale dyk vis, jak jsem to myslel ;-)))

                                          0 0
                                • SNAIL  

                                  Občas je to s Ječňákem jak o závod, tak už jsem vyřízený pod Ještědem a pak jsem rád že to vůbec šlapu. Včera jsme si určili turistické tempo, tak jsem měl pod Ještědem dost sil :-)

                                  0 0
                                  • kámen úrazu1  

                                    Téda. Takže se mnou bys trhl rekord. Měl bys tolik sil, že bys mohl jet na nejvyšší placku. :-) Jste kabrňá…sorki, kapražáci :-), že jste hned ráno neumrzli a dali to.

                                    0 0
                              • McBlacky  

                                počkej – na 3pile je prostřední 42 ne? teda já mám 53/42/30 ale je možný že to máš jinak

                                0 0
                                • kámen úrazu1  

                                  Já mám 52/42/32. A Rychlej turista psal, že má 52/40/32 (snad si to pamautju dobře). Takže asi každá ves jinej pes.

                                  0 0
                                • SNAIL  

                                  Já mám 52/39/30

                                  0 0
                    • goood  

                      Jestli to je kadence, tak to by odpovidalo :)

                      0 0
                      • Medunka  

                        kadence byla 13 v mem provedeni, ve vasem mozna tech 30

                        0 0
                        • Cryzyy  

                          Kadence je ta zelena www.bike-forum.cz/…foto_big.php?…

                          0 0
                          • Medunka  

                            muzes roztahnout ten kousek na kopec a hodit ho sem zvlast? dik

                            0 0
                            • Cryzyy  

                              Stoupani z Ceskeho Dubu

                              0 0
                            • Cryzyy  

                              Poslednich par km

                              0 0
                              • Medunka  

                                Slusny, boli me nohy jen z toho grafu taky mas chvilema kadenci kolem 15

                                0 0
                                • Cryzyy  

                                  ne ne kadence je zelena, to pod 15 je rychlost :o)

                                  0 0
                                  • Medunka  

                                    obcas i zelena jde dolu pod 15

                                    0 0
                                    • Cryzyy  

                                      nerad se hadam… k zelene krivce patri zelena stupnice :) nejnizsi cislo co je na zelene stupnici videt je cislo 25 – pokud to bylo pod 15, asi jsem prestal slapat, coz vyloucit take nemohu :)

                                      0 0
                                      • Medunka  

                                        ja se hadat nikdy nechtela, viz nize se ptam na stupnici nemam kvalitni monitor abych videla zelenou stupnici, musela jsem se podivat na jinem

                                        0 0
                                  • Medunka  

                                    Ktery hodnoty jsou ke kadenci rychlost nebo tepy?

                                    0 0
                                    • Cryzyy  

                                      cervena – tep, modra – rychlost, zelena – kadence, hneda – nadmorska vyska

                                      0 0
                                • SNAIL  

                                  Tenhle graf už možná vypadá lépe ne? :-) Je to posledních cca 10 km na vrchol

                                  0 0
                                  • SNAIL  

                                    Koukám že si to tady ten obrázek upraví jak se mu chce, ale snad je to čitelné

                                    0 0
                                    • ydaho  

                                      v praze byla teda větší zima než nahoře :)

                                      0 0
                                      • SNAIL  

                                        Z Prahy bylo na O st. (tedy minusové teploty mi to bohužel už nevím proč neměří) a na Ještědu 9 st. (a na sluníčku to při zastávce ještě stoupalo)

                                        0 0
                              • SNAIL  

                                Předpokládám, že ta Výpřež je na 96,25 km ? Až k ní jsem totiž koukal, že nám rychlost neklesla pod 17 km/h

                                0 0
                    • Cryzyy  

                      zalezi na tom co beres jako zacatek stoupani – kdyz to drtis dost dlouho dost daleko pred Jestedem, tak si vyjedes dostatecnej naskok v prumerne rychlosti, prvni stoupani se trosku kousnes, aby rychlost moc nespadla a ten vrsek Jestedu uz nejedes tak dlouho aby prumerna rychlost stihla spadnout pod 30 :)

                      0 0
                      • Gorgov  

                        stoupání začíná od 5% :)

                        0 0
    • SNAIL  

      Můžeš mi raději na sebe napsat telefon (nebo poslat mailem)? Na mne je 603857913

      0 0
      • treatt  

        Pripojuji se se zadosti…jistota je jistota, jak by rekla jeptiska…

        0 0
        • Smazaný účet  

          kua, dyk mám služební…svoje číslo nevim… se podívám do seznamu :-) 736499100 večer ale mimo provoz, páč jsem přes jinou simku na webu :-)

          0 0
      • Smazaný účet  

        jde ti SMS

        0 0
    • SNAIL  

      Tak výlet to byl moc parádní. Lepší počasí jsme si nemohli přát. Ráno bylo sice dost chladné, ale pak už to bylo skvělý. Na obědě jsme byli kousek pod Ještědem (tam jsem ještě nebyl) a jídlo i obsluha perfektní :-) Jeli jsme sice jen ve třech s Sgt Pepperem, treattem a za Mnich.Hradištěm i s Cryzyym, ale i tak se mi to moc líbilo. Příště ale uděláme návrat přes Kokořínský důl :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        jo, hospůdka luxusní…a slečna servírka jako že teda taky luxusní :-)

        0 0
        • Honza729  

          Hod sem fotku te servirky, ne ?

          0 0
          • Smazaný účet  

            se snažim už asi 5 minut, ale nějak to blbne :-(

            0 0
            • Honza729  

              Blondynka…noo­ooo......ale nejak moc nenarostla :-)))

              0 0
              • Smazaný účet  

                z tohohle úhlu to neni vidět, ale myslim, že byla akorát do ruky :-)

                0 0
              • treatt  

                Ale jo, narostla byla moc pekne, jen na nas nemela moc casu, neb tam byla sama – kolegyne nedorazila, protoze ji bolely zada :D

                0 0
            • Cryzyy  

              skoda, ze jsi ji nevyfotil, kdyz pocitala ucet v predklonu :) v poctech moc dobra nebyla, ale jinak docela prijemna

              0 0
      • treatt  

        Tak jeste jednou diky kluci, byla to parada!

        P.S. Jeste ze jsem nejel metrem, musel jsem mit jeste dalsi pauzu na pumpe cestou dom :-D

        0 0
      • Smazaný účet  

        jak jsme se bavili v hospodě o exhibičním sjíždění schodů jistou bikerkou, tak zde je foto. Vizte ten vytříbený styl a elegantní držení těla! (léto 2001, Kamenný Přívoz)

        0 0
    • Smazaný účet  

      tak, A JE TO TADY! Vyjížďka byla úspěšně zakončena, zúčastnilo se 3,5 člověka (CRYZYY s námi jel jen 1/2 vyjížďky :-) Počásko megaluxusní, jen místy trochu chladněji, ale žádnej extrém… Jenom se mi ale potvrdilo, že jsem prostě turista a tudíž když vyrazím s namakancema z BF, budu úplně mrtvej…což jsem :-) SNAILe, kolik jsme měli tu AVS čistý jízdy?

      jo a tady je čtyřnásobné vyvrcholení!

      0 0
      • Honza729  

        uplne jsem se tu fotku bal otevrit, po tom, co jsem si precetl komentar..... :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        čůrací pauza cestou tam…nebojte, žádný intimnosti nejsou vidět :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        hele, chrti valili jak Schumacher…ani foťák nestíhal :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        jeden speciál pro treatta

        0 0
        • var  

          Máte to i s Ještědem. Musel být vidět už od Prahy – je to tak? Takže vlastně jen taková vyjížďka „na dohled“ :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            od Prahy ne…až od Kosmonos, a to byl ještě ku.va daleko :-)

            0 0
        • treatt  

          Ehm…to je odplata, zes to sem dal verejne, co?!?!?!?!? :)))))

          0 0
      • SNAIL  

        Průměrka byla 26 km/hod, takže jsme se skoro vešli do tvých avizovaných 24 :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          tak už vim, proč jsem tak chcíplej :-) už jsem měl dva čaje s medem, jedno kafe, čokoládovou tyčinku, půlkilovou Jogobellu, pár chlebů se sýrem a ještě asi něco snim :-)

          0 0
          • treatt  

            Tak to jsi na tom porad dobre – ja kakao s bananem a Imodium :-D

            0 0
        • Cryzyy  

          to vam snad muselo nekde desne foukat ? :o)

          0 0
          • SNAIL  

            No tak přesně to bylo 26,2 km/hod :-) , ale hezky to jelo z Českého Dubu do Mohelnice, tam jsme průměr možná trochu zvedli :-) Kdyby byl takový stav silnic všude, to by bylo poježdění.

            0 0
            • Cryzyy  

              Tam se jezdi vazne paradne, super asfalt, obcas nejaka kuna, jenom rano tam byla desna kosa.

              0 0
          • Smazaný účet  

            jasně – to byla vzorná spolupráce – SNAIL vepředu bušil a my jsme mu funěli na záda, takže nás táhnul rychlejc :-)

            0 0
            • SNAIL  

              Ale funěli jste dobře, zrovna moc jsem se neflákal :-)

              0 0
              • SNAIL  

                Zrovna koukám, že i tepovku jsem tam měl vyšší než při cestě nahoru na Ještěd :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  já tam měl o kousek nižší, ale to bylo jenom proto, že sotva jsem se tam trochu rozjel, tak jsi to přebral a pak už jsem se jen vezl :-)

                  0 0
              • treatt  

                No ja to akorat v prvni casti po tom obyyyydecku nejak necekal a nez jsem se rozkoukal, chytl jsem na Sergu trosku diru a Tys zrovna za to vzal, tak jsem si Vas nechal na chvili odjet, ale potom to bylo teda slusne tempicko ;-) Je pravda, ze vlacek v utazenych zatackach pod plnym plynem okolo rude vybarvenych stromu, to byl zazitek! A navic jsem se tam snad i rozjel ci co :)))

                0 0
      • Smazaný účet  

        no neni to nádhera? ta špica vzadu co už neni moc rozeznat je Ještěd…Ten cyklista vpředu, co je rozeznat je treatt.

        0 0
      • Smazaný účet  

        no neni to nádhera podruhé? ten žíznivej cyklista vzadu co pije colu a neni moc vidět je SNAIL. To krásný pivo v popředí co je výborně vidět je MOJE! :-)

        0 0
        • treatt  

          A pro Ty, co stejně jako my dosud neznali pivo MASTER:

          Jedná se o polotmavý ležák z produkce plzeňského Prazdroje, grády jsou na 13ti stupních, servíruje se v malých skleničkách na stopce, objem je 0,4 litru… Z osobní zkušenosti mohu dodat, že je vynikající, lahodné. Snoubí se v něm plzeňská hořkost s nezáludnou nasládlostí – vynikající chuťová stopa. Přes ne ideální natočení a tím slabší pěnu velký zážitek. Trošku mi připomněl slabší druhy belgického Chimey, ale o něco lehčí…výborné…

          A něco fakt – hlavně pro Seržu ;-) : Na trh bylo pivo Master uvedeno 11.4.2007 ve dvou variantách – polotmavý 13° ležák a tmavý speciál 18°. Dále komentář Václava Berky, obchodního sládka Prazdroje: „Testovali jsme existující zahraniční piva i receptury dřívějších výrobků Plzeňského Prazdroje. Inspirací pro výsledný produkt nám bylo bádání v historické pivovarské literatuře, především v textu knihy Tadeáše Hájka z Hájku Staré památky pivovarství českého aneb o pivě a jeho výrobě, povaze, silách a vlastnostech z roku 1585. Velmi působivě je v něm na různých místech popsáno tmavé pivo výrazné lahodné hořké chuti, která se snoubí s karamelovou sladkostí a od jiných piv se odlišuje. Především zmínky o výrazné hořkosti tmavého piva – víme všichni, že česká černá piva jsou známá spíše svou nasládlou chutí – byla dobrou inspirací našim sládkům pro odlišení obou výrobků od konkurence"

          Další info a hlavně seznam hospod, kde se točí master je k nalezení na adrese www.pivomaster.cz :-) Takže rovnou inspirace pro nějakou další vyjíždku s kulturní zastávkou na závěr? O:-)

          0 0
          • SNAIL  

            Měl bych k tomu dodatek. Těm, kteří mají slabší žaludek bych ho nedoporučoval, jelikož by po cestě mohli narychlo shánět čerpací stanice či restaurace se sociálním zařízením – nebo to snad bylo v něčem jiném :-)))

            0 0
            • treatt  

              No tak to Ti teda pekne dekuju za definitivni znemozneni!!! :)

              0 0
          • ydaho  

            to mi připomíná, jak si dal nekdo v Halounech 2 kousky a pak cestou na Babku zmizel v nenávratnu :-)

            0 0
            • treatt  

              Mas jediny stesti, ze nemyslis me (pac ja nemel dva kousky, ani jsem nezmizel do nenavratna, ale do pozdne navratna) :D

              0 0
          • Smazaný účet  

            že bychom uspořádali nějakou akcičku s rychlostí 1 pivo/km? :-)

            0 0
      • McBlacky  

        bylo Luxusně, my vyjeli v jednu z boudy Svornost (skoro Černá Hora) taky jen ve třech jedna silnice(já), jedna 29" (Kary) a jedna 26"(Lucka). po kalbě jako kráva až do rozbřesku a hodině a půl spánku. 143km avg 27.

        myslel jsem na vás, když jsme v 19,15 přistáli na černáku. V kolik jste dorazili vy? Původně jsem myslel že se tak nevožeru a přijedu za váma na Ještěd, ale fakt to nešlo :)

        0 0
        • Beeda  

          ze jsi nerekl, udelali by jsme uvitaci ceremonial na CM. jinak vsichni pekny takhle na podzim davat, u me svih nad 2h vzbuzuje odpor a myslim, ze pozvolna pulka listopadu to jisti s nejakou myslenkou na rizeny pohyb :-))

          PS: jsem se lekl, ze u holek uvadis vek 29 a 26 :-)

          0 0
          • Medunka  

            Kary neni baba ;-)

            0 0
            • Beeda  

              kdo se v tom ma vyznat ze:-) jedna 29" (Kary) a jedna 26"(Lucka)

              :-D

              0 0
            • Pebe  

              29 není bába, to je akorát věk :-P

              0 0
          • goood  

            Vek v palcich? :) Mozna to je delka vlasu:)

            0 0
          • McBlacky  

            no my v pátek tam, v sobotu 18,4km a převýšení 1020mnm závod (běh!) a v neděli zpátky na kole. k tomu dvoudenní kalba. na podzimní posezonní odpočinek ideální :) :) jsem úplně mrtvej a Lucku nechápu…

            0 0
            • Medunka  

              Opravuji poznamku vyse: Dodatek: Lucka neni baba ;-)

              0 0
              • treatt  

                Takze nikdo neni baba? :-O

                Tak jo :)))

                0 0
            • kámen úrazu1  

              Tý jo. Copak Ty, Tebe jsem si už dávno zařadila do škatulky „nadpřirození“, ale že to zvládne i baba… Asi není čistokrevný Homo sapiens, ale kříženec člověka a boha. :-) Za průměr 27 bych byla ráda, ba přímo vděčná, nadšená, i na silničce. A na biku, ani nemluvě po dvou hektických a náročných dnech… nehrozí, asi bych dřív umřela. :-)

              0 0
          • petebike  

            uplne te chapu, o vikendu sem taky vyjel..v sobotu jeste v pohode, ale v nedeli jen do podoli na kaficko a zpatky :-)

            se clovek musi setrit – nejsme nejmladsi :-)

            0 0
        • SNAIL  

          Mám za to, že jsme na ČM dorazili po půl sedmé, takže jsme se minuli tak o půl hoďky

          0 0
        • treatt  

          My dorazili chvili pred Vama, kratce pred sedmou. Byli bychom dojeli o neco driv, nebyt technicke pauzy kvuli mne :) Ale jinak slusnej vykon, po hodine a pul spanku, klobouk dolu!!! ;-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          my jsme na cernaku byli cca v 19:40

          0 0
    • Cryzyy  

      Vejlet to byl paradni, pocasi super a asi vim kam zacnu jezdit do hospody :) a takhle to zaznamenal muj Polar

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jo, SUUNTO mi ukázalo podobnej profil…taky tam mám uprostřed takovou divnou špici :-)

        0 0
      • treatt  

        Jak na to koukam, taky si budu muset poridit podobnou hracku…

        0 0
    • ydaho  

      respekt pánové. včera jsem dal slabejch 100 km na silnici a byla pěkná kosa dopoledne. Nahoře muselo bejt celkem chladno :-)

      Treatte pěkně…

      0 0
      • SNAIL  

        Na Ještědu bylo kupodivu celkem teplo (to dělalo asi to sluníčko), nejhorší to bylo po ránu od ČM.

        0 0
        • treatt  

          Jested byl fakt docela dobry, mne jen malicko tuhly ruce ve sjezdu (i kdyz s tema myma rukavicema se neni co divit :D) a slzely oci (ale to vyresi asi az jezisek), jinak pohoda. A nejtepleji bylo asi v hospudce :-) A jeste bych doplnil, ze za Predmericema pri navratu zase zacal padat hodne neprijemny chlad, jak zapadalo slunce..

          0 0
      • treatt  

        DÍÍÍÍKY ;-)

        0 0
      • Cryzyy  

        Na Jestedu bylo teplo – svitilo slunicko a nefoukalo, nejhorsi to bylo rano pri –3 vyjizdet z CL do Mnichova Hradiste, cestou jsem proklinal toho kdo naplanoval odjezd na osmou :)

        0 0
        • Medunka  

          Jecnaka ;-) a ten nakonec nejel… Ikdyz vyrazili jsme pred 8 smer Kokorin, v Praze nadherne, slunicko, ale zima jak… Jedem si takhle po dalnici a za Kralumama az po Melnik mlha, ze by se dala krajet. Cumak ven radsi nikdo nevystrkoval, zima musela byt poradna, tu sme vam teda nezavideli a jeste na silnickach :-(

          0 0
          • Cryzyy  

            u nas mlha nebyla a tak aspon to slunicko obcas zahralo, ale stejne jsem byl rad, ze mam zimni tretry, bundu vhodnou na polarni expedice a nowindove rukavice jsem sundal az v Hradisti :) je pravda ze klukum by ta hodina minus celkem schazela, ja jel jenom 170, tak jsem byl celkem fpohode :) jeste jsem odpoledne potkal lehce vykalenou Smrzovku (je tady nekde Pedros ? (dojezd fpohode ?) :) vracejici-se z Radvaneckeho MTBO preboru v Novem Boru do Jablonce…

            0 0
        • SNAIL  

          Sice byla ráno zima, ale naplánované to bylo dobře. Dorazili jsme úplně přesně – ještě to stačilo jet jen na blikačky. Vyrazit o hodinu později, dojeli bychom už za úplné tmy.

          0 0
        • jecnak  

          Dobrovolne se priznavam :-) Ne vazne, bud byste mrzli rano nebo vecer a vecer byste jeli navic po tme. Musim priznat, ze rano byla slusna kosa i na MTB…

          0 0
          • Smazaný účet  

            musím konstatovat, že ta osmá byla optimální…večer jsem už sice musel sundat zrcadlovky, ale ještě bylo vidět (bez nich líp než s nima – divný :-) Akorát jsme byli mezi Dřevčicema a Radonicema a slunko zalejzalo za obzor – nádherná tečka za vyjížďkou… teda pak ještě někoho mohla potěšit ta zastávka na benzínce v Počernicích :-)

            0 0
            • jecnak  

              V nedeli vecer bylo krasne, skoda, ze jste nejeli pres Kokorin, prisli jste o krasne vyhledy…

              0 0
              • Smazaný účet  

                věřím, ale jezdím podle svých možností a za daného počasí a hlavně tempa bych na to neměl…když to normálně jezdím AVS 24–25km/h a najednou máme 26,2…jsem byl vyřízenej už v Benátkách n.J. (na zpáteční cestě) Takže možná příští rok v létě si to dám, ale pomalu! :-)

                0 0
            • treatt  

              Tak Vy toho nenechate?!?!?!?!?!? No popravde, to slunce jsem uz moc nevidel :-D

              0 0
              • SNAIL  

                Podejď bys ho viděl, vždyť tys měl to slunce úplně jinde :-)))

                0 0
    • Smazaný účet  

      tak, myslím že už jsme tuhle akci zdrbli dostatečně, tedy to locknu…

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce