Praha - Ještěd - Praha 3.9.2006 - pro nechrty

116 nepřečtených
  • SNAIL

    Tak jsme se s Gung-Ho domluvili, že bychom tuto neděli – 3.9.2006 vyrazili na Ještěd. Sraz v 7:30 u stanice metra Černý most. Tempo vzhledem k mé ještě nedoléčené noze pohodové. Jízda jako vždy na silničce nebo na biku (jak je libo). Doufám že účast bude hojná.

    0 0
    • McBlacky  

      já to zkusim :)

      0 0
      • SNAIL  

        Jen nic nezkoušej, s tebou tedy už počítám na 100% :-)

        0 0
    • jecnak  

      Jj sami nechrti – GH, Blacky :-D Ze bych se taky prijel mrknout, a byl chvili nechrtem?

      0 0
    • bajkr  

      jesli mě sebou snesete rád se přidam ;o)

      0 0
    • cabbage  

      hlavně že se přihlásila spousta nechrtů;) opět nejedu, zkouškový…

      0 0
    • Medunka  

      Uvidime podle pocasi

      0 0
      • SNAIL  

        Počasí bude určitě akorát, tak s tebou počítám :-)

        0 0
    • Marry  

      s nejvetsi pravdepodobnosti uvidite ve stary boleslavi i hendikepovaneho nechrta :-)

      0 0
      • goood  

        Super ;-) Aspon nebudu na biku sam :-)

        0 0
        • Marry  

          myslim ze pojede i bracha…takze budeme minimalne 3 :-)

          0 0
          • Daf  

            Jestli pojedu, tak jen do Bakova a pak na Mseno. Nechci jet zadnej extrem pred Sudetama. Navic v sobotu pojedu taky dlouhej trenink.

            0 0
      • JirkaD  

        Hendikepovanej nechrt – tohle označení si vymiňujeme pro sebe my dva se Snailem. Ve Starý Boleslavi budou tedy k vidění dva hendikepovaní nechrti:-)

        0 0
        • McBlacky  

          tak já jsem hendikepovanej chrt no :) a ty jsi taky chrt Jiří, jen nedělej Zagorku. my si pamatujem loňskou bednu z WTB například :)

          0 0
          • JirkaD  

            Hehe, na net můžeš napsat co chceš, ale prokázat to musíš na vyjížďce :-)

            0 0
          • SNAIL  

            Jaký handicap? Potom co jsi se dnes okolo nás přehnal a málem si nás ani nevšiml jsem tedy u tebe žádný handicap neviděl :-)

            0 0
            • Gung-Ho  

              Možná má na mysli slepotu nebo, že mu při tý rychlosti slzeji oči a tak blbě vidí:-)

              0 0
              • bajkr  

                koukám že sem o něco přišel :o)

                0 0
                • McBlacky  

                  o nic jsi nepřišel, to že full na albertech je rychlejší než silnička je přece jasný, takže nevím čemu se diví :)

                  0 0
        • SNAIL  

          Koukám Jirko že nakonec pojedou samí handicapovaní :-) Asi budeme muset používat jiné názvosloví. Jinak počítám že v neděli ráno vyrazíme společně. Počkám na tebe u baráku

          0 0
          • JirkaD  

            V kolik? Myslím, že 6.45 je tak akorát.

            0 0
            • SNAIL  

              Raději bych v 6:30 ať jsme tam včas :-) , v sobotu si zavoláme a domluvíme se

              0 0
              • vt  

                vyrazite nekde ze Smichova ? bych se mozna pridal.

                0 0
                • SNAIL  

                  Dorazíme na Smíchovské nádraží a odtud metrem na Černý most. Na Smíchovském nádraží bych chtěl být okolo 6:45 hod.

                  0 0
                  • vt  

                    aha ! tak to nic, sem myslel, ze jedete ze Smichova kolmo. Muzete mi nekdo ukazat na mapy.cz, kde je sraz na Cernym moste ?

                    0 0
                    • Darkson  

                      bývá přímo u výlezu z vestibulu metra ČM. víc skupinek silničářů a bikerů tam asi nebude:)

                      0 0
                    • SNAIL  

                      Když vylezeš z posledního vagonu, tak nás u výlezu z metra uvidíš

                      0 0
                  • Gung-Ho  

                    Je mi to fuk. Sám nemám rád, když někdo chodí pozdě a i já se snažim bejt všude včas. Ale metro ze Smícháče jede na Čerňák 25 minut, tak si trochu přispat ještě můžete. V tuhle dobu je dobrá i každá vteřina :-))

                    0 0
                    • SNAIL  

                      Dík za info, tak to asi nechám na původním návrhu Jirky :-)

                      0 0
                    • SNAIL  

                      Jsem nepoučitelný a vždycky tam stepuju 1/2 hodiny předem :-))

                      0 0
                      • JirkaD  

                        Hele, na tom není nic špatnýho bejt tam včas páč jsi šéf zájezdu :-)

                        Ale nechme to na 6.45 u nás.

                        0 0
                        • SNAIL  

                          No myslím že kdyby jste trasu nechali na mě, tak tam bloudíme ještě týden (znáš mě), ale alespoň na srazu bych včas být měl :-)

                          0 0
    • kámen úrazu1  

      Někdy příští rok určitě, až koupím silničku. Pokud se teda letos prokáže, že tato plánovaná nechrtí akce bude opravdu nechrtí. Bude mně jedno, co kdo napíše, dám jen na reference Meduňky. :-)

      0 0
      • JirkaD  

        Jen abyses nespletla! Prohlídni si výsledky ExTB.

        0 0
      • SNAIL  

        Katko, mohla jsi jet i na biku, nebyla bys sama. Jinak se těším až pojedeš taky.

        0 0
    • Gorgov  

      Pánové, já bych se možná i přidal, jestli mě samozřejmě vezmete:) V sobotu jedu zavod po hrebenech brd, ktery vsem moc doporucuju, tak bych s vama na vyjeti mohl dat vyjet

      0 0
      • SNAIL  

        Budeš samozřejmě vítán :-)

        0 0
        • Gorgov  

          To mě moc těší, jedinej problem je ten šibeniční čas v noci. Ja spávám do 11.30… no ale zkusim to nějak zvládnout. Láká mě to velmi..

          0 0
    • fousac  

      bych jel, kdybych nebyl tak linej.. ;)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Si myslim, ze nechrtí akce by mela mit trochu jiny titulek. Praha – Ještěd – Mladá Boleslav 3–10.9.2006 – pro nechrty Sraz po obědě u stanice metra Černý most. Doprovodný kamion zajištěn. Jízda jako vždy jak je libo. Doufám že účast bude hojná.

      0 0
    • jecnak  

      Pokud se rano neobjevim, necekejte na me. Bud se ukazu, nebo se pripojim v Hornich Pocernicich a nebo vubec. Na 90% se s vami svezu jen kousek.

      0 0
    • kubajs mtb  

      rád se k vám někde v Liberci připojim a pojedu s vám aspoň kus, ale celý bych to asi nedal :o)

      0 0
      • SNAIL  

        Na Ještěd přes Liberec ale vůbec nejedeme, cestu by ti nejlépe popsal Gung-Ho

        0 0
      • goood  

        Jedeme z Osecny na Vyprez a pak na vrchol, tou samou cestou zpet

        0 0
        • kubajs mtb  

          jj tak to vim kudy je, tak já bych tam možná dojel někudy jinudy přez českej dub a do osečný ať nejezdim pořád tu stejnou cestu:o) v kolik tak plánujete příjezd do osečný?

          0 0
          • goood  

            Myslim, ze nejak kolem 13 hodiny bysme tam mohli bejt

            0 0
            • kubajs mtb  

              a vy tamtudy jenom projíždíte, nebo tam dáváte pauzu?

              0 0
              • goood  

                Jenom projedem, na zpatecni ceste tam davame obed. abysme nevezli to jidlo nahoru :-)

                0 0
            • McBlacky  

              z Osečný si dáme uphill contest nahoru ne…

              0 0
              • kubajs mtb  

                hele tak já se tam kolem tý jedný pokusim bejt snad vás tam někde odchytnu:o)

                0 0
              • goood  

                Ty to das z Osecny na vrchol za 30 minut :-)

                0 0
                • kubajs mtb  

                  toho bych nebál:) sem sračička dyť jezdim z liberce druhou stranou na vrchol za 50min tak tohle fakt nedám:)

                  0 0
              • JirkaD  

                …a já vám zatím budu hlídat prázdný místa v hospodě u stolu abyste si měli kam po návratu sednout :-)

                0 0
    • petebike  

      zkusim se rano probudit, pojedu jen kousek pac sem tyden nesedel na kole :-(…doufam ze me neuzenete…

      0 0
    • Marry  

      hm…ja asi odvolavam ucast…dnes sem si dal 125km s Buldou na novy silnicce…tak ted nejak nemam naladu nakolo :-)

      0 0
    • Gorgov  

      rano na me necekejte, byl by asi zazrak kdybych se tam dostal, v pul 1 je v telce basket, tak pudu spat ve tri a asi v 6 nevstanu

      0 0
    • Zlatka  

      Tak přemýšlela jsem že bych i jela s Vámi. Tak 15 km za ČM. Ale po dnešku nevím, nevím. Cca. přes 80. (nemám tacháč :-) A už u Pigiho jsem měla oči protáhlejší než někeří koníci tam. Ani sauna nezabrala, navíc křeč je tady zákeřná svi**.

      0 0
      • Darkson  

        dneska mi stačilo projet 2× kolem PIgiho. každý rok(nebo půlrok?) ocením geniální nápad, postavit koně na nejfrekventovanější cyklostezku a jezdit tam na nich. fakt to nepochopim!

        0 0
      • Beeda  

        jo se sanuou opatrne, hlavne na namozny svaly, spis pomuze chladnejsi virivka..B

        0 0
        • Medunka  

          Vyborne je se vyjet ve fitku, tak pul hodky, nechat si namasirovat nohy, dat kaficko a nahrat se jeste v solarku :-) , pro zlepseni nalady si nechat upravit vlasy a udelat manikuru… miluji znicene dny.

          0 0
    • McBlacky  

      docela vydařený. sice nechyběl zgurvenej proťák a vlahý deštík, ale jinak pohoda. velký obdiv Medunce v jakým stylu si to poladila a hlavně na čem…

      0 0
    • bajkr  

      zdařila akcička co napsat trocha vody v botech naky to píchani bylo taky ;o)ale jinak ou kej obdiv dvouplackářum že jich ale jelo :o) škoda že byl proťak tak to moc nejelo ;o) 239km

      0 0
    • SNAIL  

      Takže děkuji všem za účast. Akcička myslím podařená, škoda toho počasí na zpáteční cestě. Jinak mě to dalo slušných 235 km, průměr 24km/h (takže doufám docela pohodová jízda). Můj velký obdiv Medunce za vyjetí Ještědu s dvojplackou a vůbec za její jízdu i nakonec v dešti a silném protivětru. Až upravím fotky, dám sem na ně odkaz.

      0 0
    • JirkaD  

      V sobotu jsem seděl na kole poprvé po 14 dnech a po 100 km jsem byl úplně mrtvej. V noci na neděli lehce pršelo a říkal jsem si, že pokud to vydrží do rána mohl bych se z vyjížďky vymluvit. Nakonec všechno proběhlo podle Snailova plánu a ten pocit co jsem zažíval pak večer doma v horké vaně je nepopsatelnej. Díky všem a i já mám obdiv Meduňce za celou její jízdu.

      0 0
    • petebike  

      byla to v pohode, no nedojel sem cely, – ale projel sem se po tydnu na kole, takze 130, 60 km sam ve vetru – no to se jelo bylbe :-(, jinak kdyz sem odpo koukal na Atletiku a zaclo prset tak mi bylo nejlip.....

      0 0
      • petebike  

        jinak samo gratuluju jediny zene v pelotonu a vlasne i vsem za moralku v desti zpatky :-)

        0 0
    • Darkson  

      jj, akce se jako každý Ještěd vydařila. po vyjetí na Ještěd se zdálo, že do Prahy dorazíme dřív než obvykle, ovšem počasí(protivítr a liják) bylo proti. návrat tedy standartně v 9. údajní mrzáci Snail, JirkaD a Blacky byli neustále vepředu, Medunka nám nevěřícím dokázala, že se na Ještěd vydrápe i na dvouplacku!

      tak zas až příští rok. anebo dáme Zimní Ještěd na bicích?! :-)

      0 0
      • petebike  

        ja byl na biku i ted, ale jedinej problem v zime je v tom ze je driv zime, leda udelat vyjizdku ala 24hours :-)))

        0 0
    • goood  

      Povedena akce az na mensi neprizen pocasi, ale holt nemuze bejt pokazdy hezky Nejaky fotky jsem hodil sem mtb.medvedi.net/jes­ted2006–2/ Medunka absolovala cestu za pritomnosti inspektora z UCI, ktery potvrdil, ze i s dvojplackou se to da vyjet v sede! ;-)

      0 0
      • McBlacky  

        paráda

        0 0
      • Gung-Ho  

        Jj, akcička tradičně parádní, fotky taktéž. A ještě jednou jako „komisař“ oficiálně potvrzuji, že Medunka Ještěd skutečně vyjela v jednom zátahu na dvoupile a dokonce celou cestu v sedě. Občas to drtila i kadencí 33 :-)) Ale to výkon rozhodně nijak nesnižuje…spíš naopak. Gratuluju :-))

        0 0
        • JancA  

          co furt mate s tou dvoupilou? To je preci na silnicce noramlni,ne?nebo sem mimo?Sem to jakteziv u zadnyho silnicare nevidela:)

          0 0
          • Gung-Ho  

            To je jednoduchý…nemáme silničku kvůli trénování a kvůli najíždění objemů po rovinkách. No a pokud jezdíš v jeden den kolem deseti hodin v kopcích, neni od věci udržet si kadenci. Profíci rozhodně dokážou vyjíždět dlouhý kopce rychlostí kolem 20km/h a tudíž jim dvoupila stačí a i oni už často používají v horských etapách „kompakty“, ale já to prostě nezvládnu a tak sem rád za trojpilu. Stejně si myslím, že názor, že má bejt na silničce dvoupila je hlavně kozervatismem. Těch asi 70g co je to navíc, za tu možnost zařadit lehčí převod, vozim opravdu rád a co si kdo myslí je mi fuk:-)

            0 0
            • JirkaD  

              Souhlasím. Já měl k dispozici nejlehčí převod 39/23 a ještě dneska mě bolí nohy. Na rozdíl od komisařem UCI sledované osoby jsem závěrečné stoupání jel ze sedla protože druhou možností bylo pouze jít pěšky.

              0 0
              • MlokCZ  

                A já bych zase lehce oponoval. Mám na silničce 2-placku a nejlehčí převod mám téměř stejně lehký jako Gung-Ho s 3-plackou. Ale je pravda, že ne každému by ty moje převody sedly. Mám tam 50/34 a 13–29 desetikolo. Odstupňování se mi zdá díky desetikolu i na silnici zcela dostatečný. A nejtěžší převod je pro mě taky dostatečný. Jezdím spíš větší kadence, takže nemám problém na nejtěžší převod točít do 55 km/h (což je na něm kadence něco malinko přes 100) a větší rychlosti jsem nikdy točit nepotřeboval. No na převodech s 3-plackou jako má Gung-Ho jsem taky kdysi jezdil a bylo to pro mě o dost horší, protože to znamenalo mnohem častější řazení mezi převodníky.

                0 0
                • McBlacky  

                  no jasně, ale my nemáme tak našláplý silničky. Protože když ji máš jako doplněk ke dvou třem bikum tak už na to moc peněz nezbejvá :) takže desítka nehrozí a kompakty jsou relativně novinka posledních pár let…

                  0 0
                  • MlokCZ  

                    To máš pravdu, že starší silnička tak být osazená nemůže.

                    Jen bych neřek, že ta moje zrovna moc našláplá neni, cena něco málo přes 30k není zas tak závratná. Taky mám jako hlavní bike.

                    0 0
                    • MlokCZ  

                      Mělo být: Jen bych neřek, že ta moje je zrovna moc našláplá…

                      0 0
          • petebike  

            Jano ne kazdej ma silu jako ty preci ? jinak jeste jednou gratuluju k pekny bedne v sobotu :-) ta se pocita…

            0 0
      • JirkaD  

        Instruktoři UCI si vždycky najdou nějakej důvod čučet ženským na zadek :-)

        0 0
        • Gung-Ho  

          Já počítal kadeci a navíc sem měl dost starostí s tim udržet balanc :-))

          0 0
          • goood  

            Tak to musis pilne cvicit, v terenu je dobra rovnovaha zaklad :-)

            0 0
            • Gung-Ho  

              I v tom větru, když sme se vraceli se mi cvičení z Ještědu hodilo :-))

              0 0
              • goood  

                No to jo, chvilema jsem mel co delat abych se udrzel na kole…jeste ze v tom desti uz tak nefoukalo :)

                0 0
      • Pavlis  

        Nemate nejaky nakres v mape kudy ze jste to presne jeli? Nejak nerozumim proc jste se vyloupli i pod mostem v Zamosti smer Bezno…

        0 0
        • Medunka  

          to bude asi proto, ze jsme jeli do Bele na snidani a nechteli jsme jet MB

          0 0
          • Pavlis  

            Trosku zajizdka ne? Pritom Boleslav je v nedeli rano mrtva. Kdyz uz jste si chteli zajet, tak znam jednu peknou silnici za bolkou, aby se nemuselo jet po hlavni. A vubec,ta trasa by me na papire fakt zajimala :)

            0 0
            • goood  

              Cervena tam, modra zpet

              0 0
              • goood  

                Se to trosku zmensilo:-) Tak tady je original mtb.medvedi.net/jes­ted2006–2/jested_trasa.jpg

                0 0
                • Pavlis  

                  Dik moc. Tak ted uz chapu. Mala zajizdka za cenu jine trasy nez nazpatek. Tak to jo.

                  Za sebe muzu akorat opozdene doporucit cast trasy na obrazku. Vyhnuli byste se uplne Kosmonoskemu kopci a hlavni silnici a uzili si mozna nejkvalitnejsiho asfaltu (na okresce) na mladoboleslavsku pekne podel Jizery pod stromy a s minimalnim provozem. I kdyz je to mozna o fous delsi a kostky v Bakove taky nejsou nic moc.

                  0 0
                • Pavlis  

                  Pak me ale jeste zajima, proc jste nejeli nazpatek primo a zajizdeli si pres Osecnou? Primo je silnice slusna a je to slusny sesup:)

                  0 0
                  • Darkson  

                    odpovím já. v osečné je tradiční oběd:-)

                    0 0
                    • Pavlis  

                      Aha, dik. Ja myslel, ze az v Dubu:) Ted jeste trosku potrenovat a mozna se taky nekdy pripojim az zas pojedou nechrti. Skoda toho nevyuzit kdyz mi jedete kus od baraku:)

                      0 0
        • goood  

          Pred Mladou Boleslavi jsem uhnuli vlevo na Bezno a z nej na Katusice, dal na Belou p.B., Kurivody, pres vojenskej prostor do Osecny

          0 0
    • SNAIL  

      Tak přidávám fotky jak jsem slíbil snail.xf.cz/vy­jizdka%202006–09–03/vyjizdka.html

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.