• McBlacky

    se to někam vytratilo nebo už jsem tak slepej a blbej? stále platí v oba dny 10,00 pod barandákem? nebo to bylo jinak

    to je počasíčko :) ta silnice v neděli bude mít asi slušnou úmrtnost :)

    0 0
    • cabbage  

      se mnou nepocitejte- skrabe me v krku:// mooozna se mrknu na novy Darkuv bike, ale to jen mozna…

      0 0
    • Gung-Ho  

      no ztratilo se to a nejen tohle :-( Jinak plánovaný srazy byly v 10:00 pod Barandákem. V sobotu na smíchovský straně na biku a v neděli na bránický na biku nebo na silničce. To jen pro zopakování. Ale upřimě, pokud bude počasí jaký je dneska, tak myslim zůstanu v posteli…zatím bych ani jeden den nerušil, ale moc optimisticky to nevidim :-( Budeli to ráno vypadat slušnějc, domluvíme se přes ICQ

      0 0
      • Medunka  

        no nedeli mi potvrd, pls, by sms ;-)

        0 0
        • Gung-Ho  

          OK bud napíšu nebo brnknu, snad nezapomenu :-)

          0 0
          • Medunka  

            Si musis napsat na strop a rano jak vstanes, tak uvidis: NEZAPOMENOUT NA MEDUNKU, ta neni z medu a nerozpusti se a na bika muze ;-)

            0 0
      • petebike  

        nahodou dneska to bylo v pohode, sem tam neco spadlo ze strechy, sem tam letela nejaka ta dopravni znacka, ale dest fakt nic moc, jeste ze to mam zasebou !

        0 0
        • Darkson  

          ty si taky šílenej, v tomhle marastu by mne ven nikdo na kole nedostal…ale Lance taky jezdil za každýho počasí:-)

          0 0
          • petebike  

            nj tak je to prace, nekdo to delat musi, ale vazne – fakt me to bavi, proto to delam ! nejhrosi je kdyz rano vstanes, venku prsi a ty musis ven, to nesnasim a to bylo dneska .-(

            0 0
    • McBlacky  

      pokud nebude pršet tak já jedu určitě, teda v sobotu na bika do lesa. V tomhle větru mám pochyby o své stabilitě i za střízliva :)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Strašeji, že má bejt nějakej ukrutnej vichr, tak aby nám neskončil nějakej strom na hlavě…to by asi přilba nepobrala :-(

        0 0
    • black.horse  

      jupí, jestli bude ten orkán, tak pojedu:-)

      0 0
    • stařík  

      Silnice je už v 9 a bude asi jako vždycky. V neděli jedu s rodinou na Vánoce na hory, ale pokud se v sobotu vzbudím , tak se alespoň do Štechovic svezu.

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak se zdá, že se počasí trochu umoudřilo, takže já jedu. V 10:00 budu pod Baranďákem na smíchovský straně

      0 0
      • favorit.  

        hele chlapi a v kolik se tak projizdi okolo mostu na Zbraslavi. Pro me je to nejrozumnejsi misto, tak ze bych se treba taky nekdy svez

        0 0
        • jecnak  

          Obykle tak v 10:30. Ale radsi sem napis, ze se pridas, obcas to berem terenem a k mostu se nedostanem.

          0 0
        • cabbage  

          protoze je sraz na smichovsky strane tak dneska asi nikdy…

          0 0
      • petebike  

        kde zijes ? tady v pragu tedy pekne snezi :-( brr

        0 0
        • blue  

          pekne snezi? a kde? bydlis na nejakym okraji prahy u sibire? :-)

          0 0
          • petebike  

            centrum, PH1

            0 0
            • favorit.  

              u nas taky pekne chumeli. Jinak ja to mam na Zbraslav asi pade po silnici. Tak jako ja jenom kdy se tam asi tak projizdi, kdybych nahodou jel

              0 0
        • Gung-Ho  

          No právě, pěkně sněžilo :-) Nahoře v Brdech to byla fakt nádhera. Bylo kolem nuly, takže sníh netál a přitom nebyla strašná zima, opravdu nádhera. Oběd v Halounech je vždycky dobrej, ale dneska byl mimořádně vynikající. A ještě ty rozpálený kamínka…super. A vzhledem k tomu, že bylo krásně bílo, tak mě ani nevadil noční návrat Prokopákem, sice už tma byla něco přes hodinu, což v létě znamená jízdu naprostou tmou, ale dnes jak bylo nasněženo, tak pohoda…vidět bylo skoro jak ve dne. Co se zítřku týká, tak platí sraz v 10:00 pod barandákem na bránický straně. Jedinou otázkou zůstává jestli se v tomhle dá jet na silnici, zatímco v lese je nádherně, tak na silnicích je prosolenej marast. Rozhodně na sraz přijedu, ale jednoznačně se přiklánim pro jízdu mimo silnici…no uvidíme, kdo a na čem dorazí…těšim se zejtra :-)

          0 0
          • SNAIL  

            Myslím že zítra „silničáři“ asi nedorazí, tak bych to viděl na terén. Já tedy rozhodně silničku nechávám v teple.

            0 0
          • goood  

            Ja si dal jen 35km v terenku a kdyz jsem jel kousek po silnici tak to neslo, hrozne to klouze a je to peknej sajrajt, takze ja bych byl jednoznacne pro teren. Na sraz snad dorazim, pokud vstanu :-)

            0 0
            • SNAIL  

              U nás to byla taky hrůza, šlehnul jsem málem sebou i na chodníku

              0 0
          • petebike  

            no parada, tak mi prijedem Savah i Ja Pete oba na horaku – Sava dodava za kazdeho pocasi :-)))

            0 0
            • SNAIL  

              Zrovna jsem psal Petrovi že nevěřím, že by v tomhle počasí jela Sáva na silničce. Tak to bude bezva, můžem vyrazit do terénu :-)

              0 0
            • Gung-Ho  

              Tak to je super…zkus prosimtě brnknout i Janče. Já sem s ní mluvil v pátek a byla kvůli pátečnímu počasí na rozpacích. Ale dnes bylo fakt moc pěkně, tak by se mohla taky přidat.

              0 0
              • petebike  

                no s Jancou sem tak nejak mluvil vcera vecer a rikaka ze bohuzel ne, ale kdo vi nechame se prekvapit…

                0 0
    • Darkson  

      tak dneska super, parádní počásko, super sníh, parádní led, fakt povedená vyjížďka. návrat za tmy neprojetým sněhem pohladil po duši.-). jen ta pekárna v Černošicích měla mít otevřeno, chuť na teplý koláč jsem tedy měl;

      0 0
    • bajkr  

      tak tak super to bylo obídek skvělej a svařáček taky :) jen škoda té pekárny taky sem měl na koláček chuť :( na zítra to nevidim musim se věnovat mé drahé polovíčce :)

      0 0
    • Gung-Ho  

      WOW, tak sem protřel víka a nechce se mi ani věřit co vidim, je tak nádherně !!!

      0 0
      • lempl  

        jak pro koho:( me osobne to docela jebe:/

        0 0
        • cabbage  

          no to mi povidej, venku nadhera, a ja musim prekreslit 6 blbejch sroubu.:(

          0 0
          • black.horse  

            upřímnou soustrastm, já jedu na „povinnou rodinnou návštěvu“ ke strýci a jeho rodině:-( né že bych proti nim něco měl, ale já chci na kolo:-( no nic, zejtra seru na školu a vynahradím si to:-)

            0 0
    • JirkaD  

      Dneska to bylo na biku nádherný, zima tak akorát, všude bílo, tempo více než příjemný. Bohužel jsem se musel odpojit už v Černolicích, tak jsem nemohl zažít tradiční vyvrcholení vyjížďky v Halounech při obědě. Pro ty, kteří s námi nebyli, vězte, že lempl jel na silničce a objel s námi velkou část trasy co vedla terénem. Jeho nejlepší kousek byl sjezd do prvního ďolíku na cestě z Jíloviště směrem na Černolice. Je možné, že dal i ten druhý, ale to jsem neviděl, neb jsem měl svých starostí dost :-)

      0 0
      • lempl  

        no dal sem hotak na 50% pac ta zadni brzda se musela drzet az u riditek a nemohl sem drzet riditka jak sem chtel… ohlo to bejt cely:( no spis sem mel radost od jezirka do haloun… bez defektu a s jednim slapnutim pac good nez se rohoupa ze me predjede, tak na tom kole usnu:/ pekny to bylo… a teren sem objel tusim 2× , kvuly nevyjezdnosti:( nemam moc najeto ta se to v kopcich podepisuje:( ;)

        0 0
        • lempl  

          zapomnel sem dodat ze ta vanice a vitr me pekne zhatily vyjizdku:D

          0 0
          • favorit.  

            panove, ja taky vyrazil a ouplne supr. A jenom jednou sem vymaznul

            0 0
            • lempl  

              kdyz to tak pocitam tak drzka zadna(v mim podani zadna:) ale asi 5sem si slapnul…

              0 0
              • favorit.  

                taky bych chtel mit takovou techniku. Ja to kolo i kousek ved :-)))

                0 0
                • lempl  

                  no ja takyno vetsinou do kopce… vllastne jen do nej.....:) neni to o technice ale o tom bet mlade(blbej, lempl,..) a nemit pud sebezachody:)

                  0 0
      • lempl  

        ece me napadlo ze bychom se mohli zminit o tom ze dneska to byl cernej den pro velo material:ú (defekt snad zadnej nebo good? spi zadnej:) gooo d se pral se zadnim bblatnikem(autor) nakonec nad nim zlomil huul, a pak i sprednim:) darksonovi prdl z niceho nic drat v zadnim vypletu:/ a Gung-Ho praskl podsedlovej sroub:( vsici jezdej jak dobytkove… jen ja byl jeden zmala, co nic neznicil…

        0 0
        • bajkr  

          už zase :D darkson má ty dráty z papíru nebo by potřeboval aspon trojky :)

          0 0
          • goood  

            On se mu na tom totiz projel lempl a ten na co sedne to znici :-)

            0 0
            • JirkaD  

              Nezkoušel taky Gung-Hovo kolo? Asi ne, ten má dost rozumu aby věděl komu ho nepůjčit :-)

              0 0
    • goood  

      Naaadherna vyjizdka, super pocasi! Obed tradicne skvelej i kdyz nas nechal docela dlouho vycukat ze sem myslel ze zacnu okusovat stul :-) Lempl to dal do Haloun cely na silnicce vcetne modry od jezirka, silenec :-) Gung-ho z Haloun az na Smichac bez sedla, ve stoje, Snail pro zmenu z Let na jedny noze. Ale hlavne ze jsme prezili :-) Timto se omlouvam lemplovi ze si kvuli me musel slapnout !;-)

      0 0
      • lempl  

        no hlavne ze uz vis jak se nema predjizde;) no mel sem o Gung-Hovo kolo opreny kolo… no nemyslel sem, ze ta posilka ma takovej vliv:D co se stalo snailovi????

        0 0
        • Gung-Ho  

          Takže poučení pro ostatní…Lemplovi kolo nejen nepůjčovat, ale je třeba ho i hlídat kde si opře svoje kolo:-) Snailovi na ledu co byl v Letech podklouzlo kolo a docela nepříjemně si narazil bok. Domu dojel, ale docela to asi fest bolí :-(

          0 0
      • Medunka  

        Fakt to bylo uzasny… po dlouhy dobe mam opet modriny na nohou. Sem dnes mamince popisovala jak jsem na tom mostku nespadla do potoku jen diky tomu, ze jsem se zasekla o kolo :-]

        0 0
    • Gung-Ho  

      I já se přidávám ke chvále na dnešní vyjížďku a to navzdory tomu, že mi v půlce prdnul šroub v zámku sedlovky, ten kterym se utahujou lyžiny u sedla. Takže sem polovinu trasy jel ve stoje, ale zase zajímavá zkušenost. Myslel sem, že mě budou bolet nohy, ale ty byly OK, zato zápěstí, jak sem o ně byl opřenej, sem docela cejtil:-( Jen pro úplnost dodávám, že sedlovku sem radši vyndal, takovej frajér zase nejsem :-o Počasí, ale fakt nádherný, oběd možná nebyl tak skvělej jak včera, ale dobrej rozhodně byl. Snad se letos ještě takhle úžasný počasí vydaří. Jsou nějaký fotky, právě je posílám Ječňákovi na ftp, tak se můžete těšit, určitě je dá na stránky. PS.: Jirko, kdyžtak mu je taky pošli

      0 0
      • lempl  

        ses opiral jo? lenochu… si mel jet bez drzeni >:o

        0 0
        • Gung-Ho  

          No řeknu Ti, že bez sedla neni jen tak se i jen jednou rukou pustit. Jde to, ale rozhodně to neni jako se sedlem.

          0 0
      • JirkaD  

        Fotky pošlu zítra ráno, doma je nedostanu z telefonu do kompu.

        0 0
    • lempl  

      no nemelo… jel sem na silnice a neumrel sem?! :D ale ty nak nepises…

      0 0
    • Gatier  

      Sakra, ako vam zavidim. Ja mam bicykla plne zuby. Ale ku vam by som sa hned pridal (ak by ste ma zobrali :) a bola tusim aj celkom sranda. Este k tomu som nascipany, uz som stal vo dverach, ze aspon na plavaren, ale nakoniec to musela zachranit posilovna a domace upratovanie :)

      0 0
    • jecnak  

      Foto tady. http://www.bajk.cz/…_2005_12_18/

      0 0
    • cabbage  

      takovy super vyjizdky a ja na nich nebyl:o(, mozna to byl duvod proc byly super:/

      0 0
    • Gatier  

      Jezisi maria a nakej vul to jel na silnicce :)) Fakt pekne fotky (Niektore :)! Este popis?

      0 0
    • McBlacky  

      škoda že jsem se v sobotu přetrénoval u Pigiho a tudíž v neděli nevstal :/ tímto zdravím Katzenu, Libora, Boba a Fouse – snad vám bylo ráno líp než mě :)

      0 0
      • SELMIRA  

        :o)) Na to, že jsem původně chtěla v sobotu rychtovat Vánoce se to zvrhlo pěkně. :o)) Kdepak úklid. :o)) Špatní kamarádi mě zas vytáhli na kolo a navíc jsem u Paviána potkala kámoše eště špatnější a ti mě odtáhli k Pigimu a tam číhal kámoš uplně nejvíc nejšpatnější. :o))) Tož padl můj griotkový osobák. Ale pěkně jsme si zazpívali. Až na tu bitku to bylo krásné a velmi vám děkuji. :o)) Straňte se zla (silnice atp. hihi) a brzy v Brdech naschle! kamikatzen ŠELMÍRA

        0 0
    • jecnak  

      Nevite nekdo jak dojel Snail?

      0 0
      • Gung-Ho  

        Večer sem si s nim psal a domu dojel. Řikal, že jel teda na malou pilu, ale dojel. Asi ho to dost bolí :-( Snad to bude dobrý

        0 0
      • SNAIL  

        Vyjížďka výborná i přes ten můj pád. Naštěstí jsem domů se sebezapřením dojel. Dnes už chodím (nebo se spíše šourám) o berlích. V noci jsem nezamhouřil oko, tak doufám že se to brzo uklidní. Ale i přesto to za to stálo. Lepší počasí a terének jsme si přát nemohli (tedy až na ten osudný led na silnici) :-)

        0 0
        • rich  

          lad na ceste rozhodil aj mna – posyp na ceste uz bol prekryty ladom. po nadielke odrenin z gardy vrelo odporucam naplaste na odreniny URGO. bezne by som to liecil asi mesiac. tymito naplastami po tyzdni krasne zahojena pokozka. uz mam jednu na stehne :-))

          0 0
          • SNAIL  

            Kdyby to bylo jen odřené, budu si pískat, já mám problém bohužel i někde jinde.

            0 0
            • McBlacky  

              ty máš teda sakra smůlu :) co zkusit nějaký jiný pláště fakt jistotku, ikdyž na led nepomůže nic.

              0 0
            • Darkson  

              zkus nabrat tuk nebo svalovou hmotu, při pádech Ti to pomůže; btw, já sebou taky cestou zpět pěkně šlehnul, normálně jsem za tmy sjel z cesty a málem skouznul až do Vltavy:-)

              0 0
            • rich  

              ok jasne, pochopil som z predchadzajuceho textu, ale vcera mi napadlo podelit sa so skusenostou a prislo mi vhod vrazit to sem :-) tak skore uzdravenie!!!

              0 0
              • SNAIL  

                Díky za radu i přání To Blacky: jel jsem na Medúzách, které byly výborné, ale na ledě by asi pomohly jen hřeby

                0 0
                • McBlacky  

                  no jo ale ty tvoje jsou hrozně nabušený vižle – tak 1,8", je lepší vozit širší tak na 25–30psi. V sobotu na 2,25" jsem to rval na sněhu od jezírka přes 40km/h a drželo to v klidu :)

                  ale led je led, taky jsem to položil na mírný točce, moc malej poloměr a moc zmrlý podklad. Naštěstí jsem jel tak 5km/h takže no damage to rider :)

                  0 0
                  • favorit.  

                    tak podhustit, to je zaklad. Ja mam na zadku 1.9ku Michelina sjetou az skoro na slick a podhustena frzela uplne supr

                    0 0
                    • JirkaD  

                      Podhustit jo, ale když ufoukneš moc tak to hned ve sjezdu od jezírka můžeš prorazit Se 3,5 atm můžeš pilovat techniku a v létě na bahně se ti to bude hodit.

                      0 0
                  • favorit.  

                    staci umet foukat

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.