• BigTomik

Ahoj má někdo zkušenosti s tímto kolem?Uvažuji o něm hlavně jako gravel co se týče ceny zřejmě lepší není?

• martello  

Mám ho v eSku od začátku března, najeto zatím 1200km. Vyměněná sedlovka a představec za delší AliCarbon. Kola předělána na bezduše, originál pneu Hutchinson Overide zatím bez znatelného opotřebení. Brzdy prvních 100–200km nic moc a když bylo jeden den mokro a druhý den ráno mrzlo tak mi zamrzlo lanko v bovdenu zadní brzdy že nešla ani zmáčknout páka. Řazení šlape jak hodinky.

• BigTomik  

Kolik prosimtě měříš že máš S?Já mám 172cm a asi také se přiklonim k S?

• martello  

170cm, ale dával jsem delší sedlovku. Origo dodávaná na max vysunutí dovolila 72cm střed-vrch sedla.Představec mám 100mm, originál byl 80mm. Z eSka jsem měl strach že bude malý, ale po přidání +2,5cm sedlo, +2cm představec a předělání na bezduše je to pohodlný a celkem i rychlý kolo.

• BigTomik  

Triban RC 520 nebo Aura XR3 od Authora?

• Kysky  

Postni odkazy, hledat to nikdo nebude ;-)

A napiš tvá očekávání a co s tím chceš jezdit…

• Kurt  

Triban má lepší výbavu (Shimano 105, karbonová vidle,…) a je levnější. Ale třeba se dá ten Author lépe sehnat, netuším.

• Tom-T45  

Rozhodně Triban. Oproti Arturovi má jedinou nevýhodu v PM brzdách, ale to je jen estetická záležitost, na funkci to nemá vliv. Kromě výše zmíněného má ještě bezdušové ráfky a lepší brzdy. Pro gravelové použití bude ale potřeba vyměnit pláště, což bych nebral přímo negativně, protože si rovnou koupíš přesně to, co chceš.

• BigTomik  

Zkusím ten Triban mám 172–173cm a mají velikost S.

Jsem na hraně S a M.I vzhledově se mi více líbí více…

• BigTomik  

Jaké máte zkušenosti s plášti na gravel.

Koukal jsem na https://www.roadbikeshop.cz/…cerny-kevlar

Půjdou bez problémů nasadit…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.