• Fester

    Tak rok se sešel s rokem a o víkendu opět jedeme na Krále. A jaké bude letos počasí? S jakou výbavou pojedeme?? Sledujete někdo trať?? Jak to tam opravdu vypadá?

    Anketa: Jakou letos pojedeš?

    3x
    10%
    7x
    23%
    21x
    68%
    0 0
    • marios  

      Dnes na vebu krále:

      oukís

      klatovy

      tak konečně je to bláto z cest pryč…překryla ho čistá vrstva křištálově čisté vody:))

      Takže něco jako vloni, volím NN/NN, vzadu možná Rona, ale tam se obávám defektu, už jsem ho při závodech 2× říznul(přesto, že je to UST). Ještě včera jsem jel švih na FF vzadu, vzpomněl jsme si na Ivana, který loni vyhrál na TUFO XC1!, ale po nočním dešti je to jinak. V pátek si ještě projedu ten úsek před brodem přes Úhlavu, abych se ujistil.

      0 0
      • McBlacky  

        ono vpředu se to dalo jet na hladkých. Sice bylo mokro, ale bylo to pevný. Na mokrých loukách jsem docela proklínal NN/NN protože to hodně brzdí. Za první 20–30 to už začíná být rozjetý a od 100 dál je to peklo. Kde se na čele jede 20km/h druhá půlka pole tlačí.

        kdybych letos jel, tak bych od Schwalbe dal RoR/RoR. Doporučení pro místa 100 a dál RoR/NN

        0 0
        • marios  

          Dík za postřeh, já vloni na starejch RRalfech okolo 30 fleku byl úplně bezzubej, hlavně v zatáčkách a výjezdech.

          0 0
        • martin_bakov  

          Nevim jak moc bude ‚ridky‘ bahno ale NN se hned obali bahnem a pak je to naprd ovladatelnost. Ja si dam na predni Jones ACX pro jisty grip a dozadu bude stacit NN.

          (Mam doma jen ty vyse uvedene dva typy plastu, jinak by dopredu stacilo asi i neco min brutalniho nez Jonesy.)

          0 0
      • Beeda  

        davam hladky, chci to vyhrat, doufam ze prijede i Bauer, zazije peklo! :-D

        0 0
        • McBlacky  

          Jedeš 70km? to bys vyhrát mohl. Oťas loni myslím 12 flek.

          Nebo si dej 102 a zažiješ peklo ty :)

          0 0
    • royal  

      letos uz konecne dlouhou (loni stredni), ale urcite se mi nebude chtit vstavat :-).

      Jel jsem si to projet minulou nedeli, a bude to krasa, prasit se za nama opravdu nebude ;-)

      Stejne jako loni volim NN/NN.

      0 0
    • Trainman  

      Volím NN (vpřed) + Ralph (vzad). Pojede to v rámci mezí? Jinak na ty bahenní lázně se těším. Letos poprvé :-)

      0 0
      • Jonáš1  

        Jedu NN na první i na hnací nápravě, buď to pojede nebo to nepojede, mně už je to jedno.

        0 0
    • Peka  

      Dneska ráno píšou, že to je bez problémů sjízdný. I přesto raději M Medusa. Pojedu spíše vzadu a to už určitě nebude to pravý ořechový :-)

      0 0
    • BlickM  

      Letos poprvé :-D

      jak je to s občerstvovačkami, dovolí mi dolít i do Camelu?

      0 0
      • chodec  

        dovolí ti co vím téměř cokoliv. Mívají tam kotle pití, které dodělávají. Pro otrlé bývývá na některých občerstvovačkách i pivo. Je jen na tobě, zda a jak čas na občerstvovačce využiješ.

        0 0
        • BlickM  

          tak o čas mi až tolik nepůjde :-D klidně se zastavim i na to pivko, teda pokud tam bude pivo a ne … jen mi šlo o to doplnění do Camelu, někde mi to doplnit nedovolili, jen napít

          0 0
          • Bafoon  

            kejml jsem bral taky ale na 0,7 lahev to v pohodě dáš s doplňováním na občerstvovačkách – zbytečné vozit vodu na víc, někde kolem 70km jsem celej kejml vyléval, navíc nehlásej zrovna tropy :-)

            0 0
          • karliner  

            Proboha na kterém závodě ti nedovolili dolít si kejml???????

            0 0
    • chodec  

      Dostal jsem teď nějaké zatím nepotvrzené zprávy, že kvůli podmáčené trase některé úseky preventivně přendavají na hůře rozjezditelné podklady a cesty. Nevíte zda to má nějaký reálný základ a pokud ano, v jakém je to rozsahu.

      Počasí možná bude opravdu docela fajn a tak jediný opruz by byla příliš zničená trať, kterou se pořádne nedá jet a člověk neděllá nic jiného, než kličkuje mezi močály a nebo se pere s močálem.

      0 0
      • chodec  

        tak to píší sami na stránkách.

        je tedy už jen otázka na nějakého insidera či místňáka, zda neví, kde přesně pro představu

        0 0
        • BlickM  

          http://www.authorkralsumavy.cz/triatlon/

          cituji:

          Po dnešní poslední prohlídce všech tratí jsme s ohledem na průjezdnost a bezpečnost závodníků na několika místech mírně pozměnili trasy maratónu. Nájezd do terénu bude obsahovat více asfaltu a bude vypuštěn v loňském roce hodně bahnitý úsek v Hoštičkách, zjednodušen bude i průjezd motokrosem na Hradišti. Změny se dotknou i několika dalších míst, ale nebude se jednat o zásadní rozdíly proti původní trase. Vše bude dobře vyznačeno!!!

          0 0
          • martin_bakov  

            To je dobre aspon se tolik nenachodime, ale stejne to bude bahnita prasecina i bez toho, proto tam vsichni jedem ze :) !

            0 0
    • Beeda  

      bych se bahna nebal, uz tolik neprsi… vono cekat ze vsechno bude suchy a se slunickem nejde:-)

      0 0
      • McBlacky  

        podlě me to bude lepší než loni, to pršelo ještě v pátek v noci

        0 0
        • Beeda  

          prave, stejne budem zasrany, a jestli jsi zarany 3× tak uz skoro jedno.

          jak rikal ucitel, kdyz ti trubka projede hlavou a pak uz je jedno zda vyleze 10cm nebo pul metru:-D

          0 0
        • BlickM  

          tak nevíš jestli nebude dnes celou noc taky pršet :-)

          0 0
    • o5majkl  

      nemá někdo tip na nějaký dobrý místa na focení-nedaleko startu, třeba brod, sjezd něbo něco podobnýho…? Na závod zatim nemam, tak udělam zase pár obrázků :) cca mě zajímá kilometr trati a nějaká vesnice okolo…

      0 0
      • BlickM  

        tak kde jsi fotil?

        0 0
        • Hal9000  

          Tak jak jste dopadli?

          0 0
          • marios  

            Dobře (28/4), mohlo být ještě lépe, kdybysme nesjeli místo do Kepel do úplně jinýho údolí, asi 3,5km navíc a 150 m výšky. V tu chvíli jsem neměl morálku, ale pak už jsme jen předjížděli. Bítov tentokrát v pohodě, tam jsem předjel min 5 lidí, sjezdy jsem si na novém Anthemu neskutečně užíval. Obutí NN/vzadu Conti RK, obojí UST+ CAfe L. Ve předu mohl bejt klidně i RAlf, na asfaltech trochu brzdil. Proti lonsku pohoda, tentokrát byly podmáčené jen úseky, ne celá trať.

            0 0
            • ProtoolsTDM  

              Jo, já tam taky zakufroval, ale jen pár metrů. Kousek tam bylo mlíko na nějakých drátech a pak zřejmě odbočka. Vlastně jsem jel tak, jako vloni do sjezdu a pak do ostrý pravý zatáčky v polovině sjezdu. Nakonec 24/21

              0 0
              • indoorajn  

                kuci, byl jsem tam s vama :( Floyd zdravi Marathon.cz :)

                0 0
                • crom  

                  jede krale po desaty a zabloudi.to je gol:)jak jsi mohl zvladnout orientak v Klanovicich nechapu:))

                  0 0
                  • o5majkl  

                    :D

                    0 0
                  • o5majkl  

                    btw máš u mě fotku… dneska odpolko se na to vrhnu, musim to protřídit a upravit, večer bude galérka na rajčeti… ale trať pro fotografa na kole moc přívětivá nebyla-po startu krátký sem se chtěl přesunout na 70–80 km dlouhý, ale trochu sem bloudil a pak mě překvapil kopec na Hradiště, kde sem se chtěl napojit na trať-byl tak dlouhej a prudkej, že sem to asi po dvou kilákách vzdal a jel fotit do cíle :D

                    0 0
                • marios  

                  Maraton zdraví Floyda, krom pěknýho dresu i nick.

                  0 0
                • Martin*4  

                  taky sem tam byl, nevim jetli s váma, sjeli jsme tak čtyři skoro až dolu, pak jsem neměl chuť to jet zpátky tak se si to vytlačil a ztratil tam asi půl hodiny

                  0 0
            • camlost  

              tak jsme jeli asi spolu („ty vole chlapi, tady pred nami jelo maximalne 10 cyklistu!“, stejne s moralkou. :-)

              jel jsem v dresu Gary Fisher Subaru Team na GF HiFi Deluxe. treba jsme se spolu zakecali.

              0 0
    • camlost  

      takze Kral za nami…

      nevite nekdo, jak dopadla ta slecna, ktera mela nehodu v tom kamenitem sjezdiku a sbirali ji tam zachranari (na nejake 4-kolce nebo co to meli)?

      jinak muj prvni Kral, 105 km… a krome prehlednute odbocky ve sjezdu kolem 46. km to bylo fajn. schvalne – kdo vsechno jste tam zakufroval se mnou? :-)

      0 0
      • martin_bakov  

        Nevim, jeli okolo v okamziku kdy uz ji mela ctyrkolka a cekala na sanitku ktere jsme pak za chvili uhybali, stal tam u nich jeste jeden biker v cervenem.

        0 0
      • Peka  

        Dobře, už včera hlásili, že je sice ještě v nemocnici, ale už poho. Jen na pozorování. Kámoš jel kousek za ní a měl to z první ruky, tlama přes řídítka jako kráva. Prej docela hnus, ale hned tam u ní dva kluci zastavili a postarali se o zbytek.

        0 0
      • Twister  

        Tržná rána pod okem, lehkej otřes mozku a nějaký pohmožděniny na rameni a ruce. Bez helmy by byla mrtvá, kolo z velké části v deathu. :( Doufám, že jí to pěkně sešijou, bylo by jí škoda.

        Jela třetí čtvrtej flek na docela drsný plečce.

        0 0
        • Ubina  

          Tak divcina uz je doma :-) Ziju,ale ksichtik se mi bude asi chvilku hojit. Snad se da dohromady uplne! Nevim vubec co se stalo,tak kdyby nekdo vedel a napsal,tak budu moc rada!Nj bedna by to mozna byla,tak snad příště :-) Znate nekoho, kdo me tak krasne sebral?? Chtela bych mu poděkovat! Díky za info

          0 0
          • martin_bakov  

            Ja sem jel okolo az kdyz se cekalo na sanitku, uz tam byla ta ctyrkolka. Kde vlastne byl ten pad ? Na takove siroke sterkove ceste nebo nekde v terenu a ctyrkolka te pak svezla dolu ? (Kdo to vi odpovi)

            0 0
            • Ubina  

              Ja nemam vubec tucha…trochu me to stve!Sjezdy celkem zvladam pekne,tak by me zajimalo co tam ksakru bylo!!!Jestli jse prehlidla diru nebo co…ja fakt nevim

              0 0
              • Peka  

                Zkus se ozvat tomuhle chlapovi, měl to z první ruky janjiru@seznam.cz alespoň to tvrdil :-)

                0 0
              • Twister  

                Člověče, ty jsi zvědavá. :)Vcelku to tam tancovalo na kamení, takže ti asi na jednom ustřelilo přední kolo. Jestlis jela tak 50, nebylo už co řešit. Viděli jsme tě ale už ležet a nebyl to pěknej pohled. Zastavili jsme první 4, byl tam nějakej Ondra v dresu silničního KŠ, týpek s Meridou 96, co měl návlek na tlumiči a ještě jeden, ale toho si nějak nevybavuju. Zdravotník od brodu se 4kolkou dorazil asi za 10 minut, na sanitu se čekalo další půl hodinu.

                BTW jakou barvu má teď tvůj obličejíček? :)

                0 0
            • camlost  

              stejne jako martin_bakov. az kdyz uz jsi byla zachranena na ctyrkolce.

              0 0
              • Ubina  

                diky zkusim napsat borcovi na email!

                0 0
              • Ubina  

                Tak borec taky nevi,tak to stale plati! Kdyby nekdo vedel,co se mi vlastne stalo,tak dejte pls vedet !!!!

                0 0
                • martin_bakov  

                  Se zeptej poradatelu kdo te osetroval na ctyrkolce a ten zas bude vedet kdo te zachranoval pred ctyrkolkou, ne ?

                  0 0
                  • Ubina  

                    No to sice jo,ale bylo tam pak hafec lidi! Nevim vubec jestli to nekdo videl primo! Asi se tam budu muset jet znovu podivat…asi to byla nejaka dira.Ach jo

                    0 0
                    • jIrI___  

                      Že tě to tak zajímá. Já bych na tvém místě byl rád, že jsem celý :)

                      0 0
                      • Ubina  

                        No to ja samozrejme jsem,ale proste potrebuju vedet co tam bylo. Kdyz clovek udela chybu,tak chce vedet jakou, aby se ji priste vyvaroval!! Teda alespon ja to tak mam…

                        0 0
                        • camlost  

                          zadne diry jsem si tam nevsiml. prislo mi to jako pomerne jednoduchy usek, tak jsem si rikal, jestli jste si netukli riditky nebo neco takoveho.

                          myslim, ze tam nic zvlastniho nevykoukas.

                          0 0
                          • Ubina  

                            No podle me tam vedle me nikdo nebyl prave. Prave ze to byl sakra prehlednej usek,tak to absolutne nechapu. Navic mam uplny okno takze vubec netusim…ach jooo.Na kole mam ale osmu jak svine

                            0 0
                            • McBlacky  

                              pokud máš i defekt na kole, kromě tý osmy, tak jsi mohla seknout přední plášť, vzduch ti v sekundě ušel a pak je kolo hodně špatně ovladatelný.

                              takhle už se rozsekalo lidí co znám mraky.

                              0 0
                    • Martin*4  

                      Ti kluci, co tě sbírali, byli vyhlášeni na podiu, takže pořadatelé asi vědi kdo to byl.

                      0 0
                    • BlickM  

                      to je právě problém, hodně lidí, ale nevíš jestli chodí na B-F, jak psal Martin, zkus kontaktovat pořadatele, možná nebudou chtít poskytnout kontaktní informace, ale mohli by naopak dát tvůj kontakt jim, aby se ti ozvali

                      Jinak přeji co nejrychlejší uzdravení a vyhojení

                      0 0
          • teepeex  

            preju hezky ksichtik co nejdrive

            0 0
            • Ubina  

              Tak uz znam 2:-),prej kolem me nekteri projeli bez povsimnuti. Jeste ze existujou lidi, kteri pomuzou! Díky za ně!!!

              0 0
              • martin_bakov  

                A videl teda nekdo primo ten pad ? A mas na kole defekt (tj. teorie o nahle ztrate vzduchu) nebo ne ?

                0 0
                • karliner  

                  A je to důležité?

                  0 0
                  • martin_bakov  

                    o nic vic nez tvoje poznamka

                    0 0
                    • karliner  

                      No, já jen zprvu nechápal, proč se furt dokola rejpeš v tom, že se holka vymlela. Teď už tomu rozumim.

                      0 0
                      • Ubina  

                        defekt tam neni…okolnosti padu netusim stale! Asi ani nezjistim

                        0 0
                        • Beeda  

                          Staci aby ti ustrelilo predni kolo na sikme plose a letis predostrane… nebo uz vykasene prolomily ruce dopredu v zapesti a smekly…

                          Byla tu otazka zda je to dulezite vedet – neni

                          protoze ta sama situace se nebude nikdy opakovat. Neres jak se se co stalo pri jizde, budes chybovat. Res jizdu najistotu, najeti otimalni stopy/rychlos­t…Bohuzel zensky v prostor orientaci mate nevyhodu…

                          0 0
                          • Ubina  

                            :-)))! No nevim, kdyz ma clovek pocit ,ze neudelal nic spatne, ze nejel rychle, ze mel krasnou stopu atd… Tak je blby si z toho vseho vzit nejaky ponauceni, aby se to priste nestalo. Myslim, že to neni otazka toho ,že jsem ženská a ani kvůli prostorové orientaci :-)! Bylo tam neco co jsem přehlídla no, ale bohuzel nevim jak jsem měla jet aby se to nestalo…

                            0 0
                            • Medunka  

                              Bohužel, nejsi první a ani nebudeš poslední, kdo má výpadek z pádu. A ikdyby to někdo věděl, v tý rychlosti určitě nepostřeh přesný důvod pádu. Takže je lepší to neřešit a být rád, že je člověk na živu :-)

                              0 0
                            • Beeda  

                              jediny ponauceni je, ze se to priste muze stat znova, aby se to nestalo tak nejezdi na kole…

                              0 0
                              • Bumerangista  

                                Za mne pro Ubinu: jezdi dál a dál se zajímej, jak se zlepšovat. Já když se probral jednou v nemocnici po bouračce, kdy jsem vběhl pod auto, tak jsem taky sakra chtěl vědět všechny podrobnosti.

                                0 0
                                • Ubina  

                                  konecne nekdo kdo me chape!:-)Vsichni mi tu pisou jak kdybych si nevazila toho ,ze ziju a tak, ale o tom to neni!

                                  0 0
                                  • Beeda  

                                    chces byt chapana nebo chces pochopit?:-)

                                    mam za to, ze to prvni, protoze „jezdi dál a dál se zajímej, jak se zlepšovat.“ jsem psal jako prvni prispevek akorat slovy „res jizdu na jistotu, najeti optimalni stopy/rychlost“

                                    0 0
                          • Ubina  

                            to Beeda: šikmá plocha to určo nebyla! Vím jak to vypadá :-) To by celý vypadalo jinak, mně se prostě ztratilo kolo pod nohama i rukama :-)

                            0 0
                            • McBlacky  

                              tě asi zrovna předjížděl Copperfield :)

                              jak píše Beeda, riziko pádu tady je pořád a ikdyž budeš jezdit na jistotu, může tě poslat k zemi technická závada, nebo soupeři

                              0 0
                            • ememem  

                              raz pred vela rokmi som sa podobne vyrubal tak ze mi praskol rafik, behom tisiciny sekundy som bol na zemi, vobec nic som si nestacil uvedomit, nastastie sa nic nestalo a pamatam si to, ale bol to fakt okamih. nieco podobne sa mohlo stat tak ze si sekla plast alebo skrivila koleso, behom okamihu si bola bez vzduchu a to sa pri vacsej rychlosti dost tazko ustoji.

                              0 0
                              • Ubina  

                                Dyk ja vim,ale na kolo nezanevru :-)

                                0 0
                                • ememem  

                                  sak to som ti nepisal aby si zanevrela ale na to ze si sa pytala nieco v zmysle ze co sa mohlo stat lebo ani netusis, toto mohla byt pricina.

                                  0 0
      • Jonáš1  

        Ano ano Král za námi a obrovská spokojenost, sice jsem na cestu neviděl mám tmaví dioptrický brýle jel jsem to poprvé v životě jel jsem tedy tu nejkratší ale ovšem obrovská spokojenost ve finále na 26. místě.

        Už jsem našel i nějaký fotky, takže spokojenost parádní trať značená perfektně všechno supr.

        0 0
    • Bumerangista  

      Když to tady tak čtu, tak můj výsledek je na BF standard dost trapný, za to reportáž snad neurazí a možná se tam někdo najde i na fotkách.

      0 0
      • Richi  

        Moc hezké fotky i příběh. Skvělá práce.

        0 0
      • camlost  

        no tak ja teda pridam taky jeden pribeh… a o hodinu pomalejsi cas:

        http://cyklohobby.rynarec.cz/…l-umavy-2010

        0 0
        • gunrita  

          Ahojte přidávám se též, zajela jsem svůj životní výsledek na dlouhé trati mám velkou radost, jelo se mi skvěle, už jezdím KRÁLE dlouho a letos je to tam!!!tak jsem se chtěla podělit!!! bylo to mezi 5nej.ženamy!!!

          0 0
          • Bafoon  

            tak to gratuluju, super ;-)

            0 0
          • marios  

            GRATULUJU, že jsi si nepočkala na pohárek? Dávaj ho až do 5 fleku. Kolega

            0 0
            • gunrita  

              Hm no to je právě to, co mě tolik mrzí pravidla jsem špatně dočetla…a o tohle přijít je fakt pech…:((( KRÁL je srdcová záležitost, a ještě když to takhle vyjde ach jo…jinak měls výborný čas!! šikula!

              0 0
              • marios  

                Tak příští rok! Nebo co zkusit silničního ještě letos?

                0 0
                • gunrita  

                  Ahooj no příští rok to je jasný,pokud se nic nestane tak určo!! jinak silnici nejezdím…jen horská :))

                  0 0
      • martin_bakov  

        Pekny jak clanek tak vysledny cas, tvuj letosni vysledek bych chtel za rok zajet :) V tech odvodnovacich rigolech sem prisel o 2 draty ze zadniho vypletu, tak to dopada kdyz se jede all mountain na xc kole :)

        0 0
        • Bumerangista  

          V tvým věku jsem věděl o kole velký kolový. Za rok mi to nandáš ani nesmrknu.

          0 0
      • marios  

        Parádní počteníčko, připomnělo mi to celo trať. A ještě ty fotky, jsi pašák.

        0 0
      • Ice-goofy  

        Pekny clanek a tez se tedy pridam s trochou do mlyna.. ale tak hezke to neni

        0 0
    • marios  

      Tak co silniční KŠ tuhle sobotu?

      Poprvé jsem se přihlásil na krátkou, myslíte , že se do kopců nejezdí rychleji než na dlouhé? Vloni mě Nebojsa do tý Svatý Kateřiny tou 40kou úplně zničil.

      0 0
      • Greyhound  

        Jedu 150ku, poprvý. Sám jsem na to dost zvědavej jak se to pojede, se silničníma závodama nemám prakticky zkušenosti, ale na krátký to počítám bude od začátku peklo pokud člověk bude chtít skončit ve skupině kde by si tak představoval.

        Jedu v sobotu ráno sám z Prahy 5/6 takže kdyby se někdo chtěl svézt, není problém.

        0 0
      • Beeda  

        pocitej 20m km pohoda rozjeti, par odejti, sjeti, pak se za to veme a ocisti od plasanu, tesim se:-)

        0 0
        • marios  

          No obávám se aby to neočistilo i mě. Vloni jsme s to ve sjezdu do nýrska sjeli aspoň do druhý skupiny, v ekterý se Hamry- Špičák daly vyjet celkem rozumně. Jsem zvědav jaká palba se jezdí na tý krátký. Taky se těším.

          0 0
        • Ice-goofy  

          Ty tam prodas formu.. Tesim se ;)

          0 0
        • Greyhound  

          20km pohodu rozjetí budeš mít ty, já se řadím mezi ty plašany co budou muset už těch prvních 20km jet šrot, aby odpadli co nejpozdějc a skončili v skupince kde budou bojovat o přežití :-) Že by se to totiž dalo zezadu nějak sjíždět si podle toho jak mi popisoval kamarád loňskej průběh nemyslim a to co jsem viděl na Sudetech to potvrzuje.

          0 0
          • McBlacky  

            na 150km toho fakt zezadu moc nesjedeš :)

            0 0
            • Greyhound  

              No kdyby to bylo furt do kopce tak jo, ale to nebude a na úniky ze skupinek se moc necejtim :-)

              0 0
        • marios  

          Tak první očista proběhla po terezinku kolem Strážova, druhá v kopci na Špičák (tam jsem si dobrovolně vystoupil), sjeli jsme to při čurpauze pod Kunkovicema, načež se to dále dělilo. Děkuji svým spolujezdcům z druhé skupiny, kterou jsme od Sušice ještě s jedním borcem(tomu nejvíc) postupně sesbírali, za vzornou spolupráci.

          0 0
          • Beeda  

            za to chcani podekuj pavlu matouskovi, jsem rek bud chcani na obcersveni nebo ze mi jeho suport vymeni bidon:-))

            0 0
            • marios  

              Naštěstí byla taková kosa, že se to dalo na dvě velký flašky objet. To, že na bufetu nepodávaj lahve mě štve, na MTB jsem ji letos dvakrát dostal.

              0 0
          • Greyhound  

            Tak tu pauzu závidím – mně se začalo chtít krátce po startu a spolujezdce se mi bohužel přemluvit nepodařilo :-/ Zlatej bajk kde není problém si v prudkym kopci zastavit. Držel jsem se po startu asi zbytečně vzadu a někde u Strážova se odpojil. Pak už pohoda ve skupince, na můj vkus až moc velká, bohužel dva pokusy o odjetí v pár lidech se nepovedly, v tom větru nás na rovinách velká skupina dojela. Do cíle jsem přijížděl v asi 14členný skupince, finiš se však nekonal, protože ten co jel první to v předposlední zatáčce za viaduktem vzal místo doleva rovně takže z třetí pozice jsem byl rázem poslední a do cíle už jsem proto jen rezignovaně vytočil nohy. Výsledek špatnej, ale pocit ze závodu dobrej a to je hlavní :-)

            0 0
            • Beeda  

              hehe ty taky rovne;-), mels maknou, ja jeste skocil asi 10 lidi, ale uz nevyhral:-))

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Já se loni v té stejné zatáčce málem položil, když jsem kousek před ní začal nastupovat :-D

                0 0
                • marios  

                  No já si za tou točkou letos prohrál podium. Projel jsem ji brvurně ze špice, když jsem chtěl odstřídat, tak tam byla díra, ale já se bál jet proti větru sám ty poslední asi 2km. POčkal jsem na skupinku a až před cíl se moc rychle nejelo.

                  0 0
                  • Beeda  

                    toš je dobre si udelat radost na dalsim zavode:-)

                    0 0
                    • marios  

                      Tož jistě. Letos jsem byl 5× na4. místě a když se vyhlašuje prvních 5, tak dojedu 6. Ještě , že mám aspoň ten pohárek za 4. z KŠH.

                      0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Vidím, že nejsem jediný. Já to tam taky tak poslal, že jsem musel skoro zastavit na fleku. Jel jsem na 4. místě celkově a za mnou díra, nakonec teda 7. :-D A vyhlašovalo se prvních pět no … :-)

                    0 0
      • Biker jak Pes  

        Loni to Sparta protřídila opravdu pořádně. Já odpadnul sice až pod vrcholem Špičáku a posledních 50km jsme jeli ve 4. Ale je to super závod, letos jsem chtěl jet na bednu… ale bohužel mi to nevyjde … :-(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.