• Meesha

    Tak co? Kdo jedete? Co jedete?

    0 0
    • cabbage  

      pristi vikend? to nebudu vedet ze existuje bike, natoz abych jel nejakej maraton kde se prvnich 10km jde pesky......:))

      0 0
      • Meesha  

        Neprud! Nebo s tebou nepojedu bloudit! :-P

        0 0
        • cabbage  

          no dobre, tech 10km se nejde pesky celejch,ale startem projede jen malokdo:-D

          0 0
          • Meesha  

            ja jo! :-) Loni sem tam stal o hodinu a pul driv a byl sem v prvni lajne za chrtama. Pak sem vjel na 4km do terenu a…pssssss! 2tisice lidi me predjely… :-))

            0 0
            • cabbage  

              njn, ja jednou na start dorazil 15 minut po vystrelu a rozhodne to namesti nebylo prazdny:)) pak jsem tam jednou byl 0.5h pred vystrelem a na namesti sem se jeste vesel. a ta jizda v davu, to taky neni prijemnej zazitek.

              0 0
              • quassar  

                Tam startujou vsichni najednou a ne po vlnach?

                0 0
                • Meesha  

                  Sou dve vlny – prvnich 200lidi z lonska + divoka karta a ta druha je zbytek :-)

                  0 0
    • Jogador  

      Já, ale přemýšlím, že si vemu turistický boty:) Jinak jedu krátkou…

      0 0
    • Vrci  

      Já krátkou nebo střední, ale až v září.

      0 0
    • Máca  

      Jedu dlouhou – dobře mi tak!

      0 0
    • Haryk  

      Pojedu asi krátkou,ale pořád váhám.Na Šumavě budu už od středy,tak prubnu terén a pak se rozhodnu.Předloni jsem jel krátkou a když jsem se po 10 minutách po výstřelu,20 metrů od startovní čáry,konečně rozjel,tak jsem se nestačil divit,kdo všechno je schopný,stoupnout si se svou nefyzičkou do předních lajn.Letos mám fyzičku na hovno,startuju zezadu a radím všem,co mají nadupaný:Na náměstí předbíhejte a cpěte se dopředu,jinak se z těch bezohledných mamrdů,co mají helmu i pod dresem a najetých 50km,zblázníte­.Zdar.

      0 0
      • Mirek1  

        A v kolik tak doporucujes bejt na namesti na kratkou? Ne ze bych byl na tom s kondici uplne zle, ale obavam se, co se mnou udela choroba, ktera u me v sobotu vypukla. Nechci se motat mezi chrtama, je to muj prvni Kral, dal jsem si za cil v pohode si to projet v case 6–7 hodin…

        0 0
        • McBlacky  

          6–7 to už je fakt napohodu :)

          0 0
          • Mirek1  

            No jasne… Ja bikuju pro radost, pro udrzeni kondice a prijatelny vahy :)… Na Krale jedu protoze o tom vsichni furt vypravej a i laicka verejnost to zna, tak abych mohl zasvecene rikat: „No jasne, to jsem taky jel, ale ty davy lidi to neni nic pro me…“ A zase si pak budu jezdit tam, kde me to bavi… :-)))

            0 0
            • McBlacky  

              počítej s tím že se spíš nasereš než co jinýho z tý hromady lidí na trase. Vůbec nebudeš mít šanci jet svoje tempo a optimální dynamiku. Ale konečně budeš moci říct -jel jsem Krále :) měl jsi ale zkusit rovnou dlouhou…

              0 0
        • Haryk  

          To předloni jsem tam byl dobře 45 minut před startem,takže bych doporučil minimálně hodinu(i víc)­.Tipuju,že jestli jseš na tom kondičně dobře,tak bys tu krátkou za cca 7 hodin i oběhl.A nebyl bys poslední.Stálo by zamyslet se nad tím,co Ti radí Mc Blacky – jet dlouhou.Podle mě se to dá za těch 7 hodin zmáknout a vyhneš se tím vachmajstrům,kteří drtí kašpárky do mírně nakloněné asfaltové rovinky,2 km po startu.Je to fakt děs.Zdar.

          0 0
          • Mirek1  

            No ja se ani tak moc neobavam delky nebo prevyseni, ale technicky narocnosti trate. Neprovozuju zrovna freeride a vetsinu kilometru jezdim na pomerne dost jezdivejch a malo technickejch tratich. A tak se radeji letos pustim do kratky a jestli se mi to hodne zalibi a v pohode to letos zvladnu, tak pristi rok mozna zkusim dlouhou…

            0 0
            • Haryk  

              Jestli je to tak,jak píšeš,jeď dlouhou.Ušetříš nervy.Ty kopce na Šumavě nejsou technicky náročný,jenom takový trošku delší.Zdar

              0 0
              • McBlacky  

                něco takovýho jsem taky chtěl napsat :)

                • kopce jsou delší i směrem dolů a často z nich bolej nohy víc směrem dolů než nahoru :)
                0 0
      • Beeda  

        Jj s tim pocitam, protoze jeden z poradatelu mi docela jedovate, rekl at si to odstojim, hlavne ze tam daji VIP pupkace do prvni line…B.

        0 0
        • dalimil  

          kdo je proboha VIP pupkáč na MTB maratonu :-)

          0 0
          • Beeda  

            No treba na NovaCupu byl „rejza“ se 100kg, co predeslou noc zrejme prokalil a ted jeste potreboval fota asi do ANNO, nastesti prvni rocniky je vytrestaly :-) B.

            0 0
          • Haryk  

            VIP pupkáč – najetých max. 50 km,nadužívá kašpárka,klip­sny,funí,smrdí,hel­mu naraženou do týla,při pochodu do kopce jde zásadně po prostředku a neuhne a – co je nejhorší – tenhle plevel se nacpe do 2.,nebo 3.lajny.Pro švihaře,kteří mají smůlu s postavením na startu, je to opravdu mocný útok na psychickou rovnováhu.

            0 0
    • sfinga  

      Já jedu, krátkou a těším se. Prý má být docela teploučko, cca 31 stupňů :-) Hurá

      0 0
      • hydrant  

        to není teploučko, to je vedro jako p*ase !

        0 0
        • Mirek1  

          No furt lepsi nez dest, jak slibovali jeste pred tydnem… Jediny plaste, ktery ted mam, jsou Pytony a ty dest neradi… :-)

          0 0
        • Daf  

          V brodech se osvezite az az :)

          0 0
          • Mirek1  

            Brody jsem koukal, ze jsou na Krali dost hluboky… Jezdite je nebo behate? Ja vetsinou radeji volim beh, pri tom si nedam tak casto na hubu jako pri prujezdu potokem…

            0 0
            • Daf  

              Ja je jezdim. Zatim jsem se vzdycky nechal vyhecovat. Hluboky jsou docela dost, ale kdyz si dobre najedes, a vcas podradis, daj se projet docela v pohode. Jo jen tak mimochodem tyhle brody jsou zabijaci stredovych slozeni, orechu a kladek prehazovacek.

              0 0
            • funtomas  

              já brody jezdím,ikdyž vím že to kolo nemá rádo tak bez toho to není ono.a ten potlesk pak je povzbudivej.

              0 0
            • Meesha  

              Chce to poslouchat lidi (ne kurvy :-)) kudy rikaj abys jel. Konkretne na tom prvnim brode se loni jezdilo vpravo uplne v pohode. Pak byly takovy frajirci, co tam vlitli 30tkou a jeli v levo, kde byly sutry. Nektery se ani nenamocili, protoze dolitli az na durhou stranu :-))

              0 0
              • civetta  

                Jak poznas cloveka od kurvy, kdyz zrovna nema sitovany puncochy a vysoky podpatky? 8-))))))))) Ja to jel taky vpravo (na zaklade rady) a v pohode, ale jistej jsem si byl az na suchu…

                0 0
                • Meesha  

                  To je takovej ten co stoji s fotakem nebo kamerou a jako jedinej na tebe rve at jedes vlevo! :-))

                  0 0
              • Máca  

                Chce to právě neposlouchat lidi. Půlka řve vlevo, půlka vpravo. Většinou nemám čas řešit levo nebo pravo, jedu do brodu dost rychle(abych tam nezůstal), stačím tak kouknout na kraj vody jestli nejedu rovnou na nějakej maxišutr a kdybych náhodou hodil tlamu, tak si holt za to můžu sám. Má bejt vedro.

                0 0
            • cabbage  

              ty brody sou tam nejluxusnejsi jaky vubec muzou bejt- zadny sutry, jen sterk. sou sice hlubsi ale ja sem se na ne vzdycky tesil protoze na krali bylo vzdycky vedro.

              0 0
              • Meesha  

                zadny sutry? Proto ty lidi vzdycky jedou a najedou hodi hrozy salto?! Tak to asi trefej rybu… :-))

                0 0
                • cabbage  

                  netusim proc padaj, ve vetsich rychlostech ma voda hodne velky odpor(odpor roste s druhou mocninou). takze v 30ce tam ta „ryba“ ani neni nutna:) a ja sem v rocnicich 03a 04 projizdel brody dost pomalu abych si prohlidnul dno- jen sterk a oblazky-kvuli lomu a dorazu svetla sem ale nevidel celou siri brodu takze sem klidne neco prehlidnout moh.

                  0 0
                  • Meesha  

                    ja sem taky nejel nejak zvlast rychle. Cekal sem, ze se ty predemnou budou koupat a hlavne sem nechtel bejt mokrej upne celej :-) Vezmu si brejle a snorchl a napred si prozkoumam teren! :-))

                    0 0
                  • cabbage  

                    koukam ze sem trochu pomotal spojky.....

                    0 0
                    • civetta  

                      Rychlospojky? To je blby 8-))) Ja myslim ze neni cas moc checkovat dno, at jedes pomalu nebo rychle (je to navic dost relativni). Je to myslim o klice, vcetne tech naslednejch defektu, pretrhlejch retezu, ulomenejch zubu atd. Kdyz jsem videl ty lonsky fotky, kde tam byli lidi az po hlavu (a nebyli to tuuuristi) – brrrr… Ja jsem horkokrevnej a projel jsem v pohode, ale zima na nohy mi byla az do cile. Ale souhlasim ze by se to behat nemelo, ty divaci si nejakou tu krev zaslouzej 8-)))))))))))))­)))))))))

                      0 0
                      • Mirek1  

                        Pretrhnout retez, ulomit zuby… To je dost drsny, to musi bejt unava materialu, ne? Jinak mi to prijde skoro nemozny…

                        0 0
                • hydrant  

                  štika se ti zakousne do předního pláště a pak se ti ještě namotá do kola nebo se ani nevejde do korunky vidlice :o) blbý taky je, když chytněš piraňu do řetězu, ta ho roznejtuje jako nic, no lepší než do lejtka

                  0 0
                  • Meesha  

                    jj, pirani sou svine! Hlavne ten model Sumavska! :-)) Kdyz projizdis brod, tak musis dat nohy na riditka!

                    0 0
                    • cabbage  

                      ti okousou plast az na dusi, hodis tlamu do vody a tam si te v klidu podaj. na fotkach tech co jedou jako prvni je videt jak vre voda- to maj pirani jeste hlad, nastesti kdyz je projizdim ja tak uz sou precpany tema z dlouhy trate a chrtama z kratky.:)

                      0 0
    • Daf  

      Letos jsem se rozhod ze nepojedu. Ten kdo nebude startovat z koridoru pro 200 vyvolenych, tak si moc nezazavodi :( Nechapu proc uz davno neudelali start po vlnach. Jinak trasa zavodu a zavod samotny se mi moc libi.

      0 0
    • mn  

      loni jsem jel krále poprvé a líbil se mi. jel jsem dlouhou a asi jsem měl štěstí – objíždět ucpaný úsek v lese jsem musel jen jednou jinak jsem z kola slezl krom občerstvovaček až v cíli. takže v sobotu jedu znovu dlouhou.

      0 0
    • civetta  

      Dlouhou, protoze ji pojede min blaznu, takze tam snad tolik nehrozi ten pesi pochod do prvniho kopce (kde jsem si loni na kratky poprvy v zivote pri zavode s klidem odskocil bez obav ze ztraty poradi 8-))). Ad vlny nevlny – loni se to dost resilo v jejich „knize prani a stiznosti“, s naprosto konzervativnim vysledkem. Zazrak, ze zavedli alespon prihlasky po netu… Takze moje soukromy resume – letos si to „zkompletuju“ a do zavedeni vln s Kralem koncim.

      0 0
      • fakt hobík  

        Měl bych dotaz ke králi. Mám na sobotu naplánovanou vyjížďku okolo Železné Rudy a teď se tady s hrůzou dovídám, že se ve stejném termínu koná Král Šumavy. Nevíte kudy se jezdí a zda hrozí nebezpečí, že tu masu lidí u Rudy mohu potkat.Chci jet od města na jih. Dík

        0 0
    • Jogador  

      Tak co nazujete, má být teplo a tuším že už bude i sucho, umě zatim vede RR:)

      0 0
      • cabbage  

        az se pojede kral tak nazuju Hush puppies,a budu v klidu:)

        0 0
      • Meesha  

        Taky sem o tom premyslel. Uvidim podle pocasi – beru RR a kdyz bude baho tak Mosquita. Ma bejt pekelny vedro, tak snad to vyschne. JE TU NĚJAKÝ MÍSTNÍ BOREC CO VÍ, JAK TRA? VYPADÁ?

        0 0
        • Jogador  

          Hele, do soboty nemá pršet, a maj být vedra, to podle mě vyschne:) Ale je fakt, že RR na mokrých kořernech jsou jak sliky na suchých…

          0 0
          • Meesha  

            zas tak spatny to s nima neni. :-) A ta trat je spis po cestach – korenu moc neni.

            0 0
            • cabbage  

              minule bylo par korenu na kratky v miste kde je mokro porad, nehlede na pocasi…

              0 0
              • Meesha  

                co si pamatuju, tabylo bahno v jednom sjezdiku – tam sem s nim mel docela fofr a pak za brodama :-)

                0 0
          • fousac  

            RR drzi na mokrej korenech dost slusne… jestli tobe ne, hledej chybu spis v pilotazi..

            0 0
      • biker007  

        budu testovat Micheliny XC Dry. ted sem je nazul takze zatim sou krasne cisty a vonavy:)) skoro skoda je umazat v lese:))

        0 0
        • Meesha  

          ty je skoda umazat! Jestli sou to ty sedivy, tak ty sou fakt luxusni! :-)

          0 0
    • Burys  

      Hodně štěstí všem !!!

      0 0
    • Meesha  

      V tomhle pocasi to bude peklo! Uz se tesim do brodu! :-)

      0 0
      • dalimil  

        no jo, Rock for people v Brodě,to bude paráda.Taky se těším…

        0 0
        • Mulder  

          :-))) My jsme byli včera v Chomutově na Třech sestrách. Pěkný večírek. Byl tam maník co vypadal úplně jak Mario Cippolini.

          0 0
          • hydrant  

            byl jsem včera v Praze na Iron Maiden a žádnýho cyklistu jsem tam neviděl :o) A před chvílí jsem se vrátil ze silničního treninku. Nejdřív jsem neviděl a najel do včelího roje. Hned jsem to chyt pod voko. Druhej roj jsem už viděl a proplížil se téměř příkopem v protisměru ( roj přes celou silnici ) bez újmy na zdraví. To žihadlo jsem si zapíchlý pod vokem i s včelí prdelkou přivezl až domů… Ještě, že jsem měl brejle. Tak naštěstí vidím :o)

            0 0
    • Beeda  

      Caves, me se povedl, ale nakonec mirne sklamani po defektu na 90km z 11. fleku nakonec 16. ..ale pichalo se dost.. Jinak se z toho dela mega, akce ale musim rict, ze prumer…B.

      0 0
      • Daf  

        Cau. Moc hezky! Hele na ten defekt nekdy prijit musel :) No predstav si dostat ho tesne po startu. To bys to pak mohl rovnou zabalit…

        0 0
        • biker007  

          to se stalo znamymu. defekt 5km po startu..a jeste si pri oprave rozslapl brejle (rudy project)..dvojnasob smula..i kdyz sem jel jako turista tak me dojel az nekde na 30.-40.km.

          0 0
        • Meesha  

          Ja mel loni defekt na 4.km a predjizdet 2 tisice lidi je fakt kotel! :-)

          0 0
          • Jogador  

            Já měl letos na 13:) Taky jsem byl najenou poslední:) Ale zas to pak šlo, jeli opravdu dost pomalu:)

            0 0
            • Meesha  

              jj, to si pak pripadas jako king, kdyz predjizdis stovky lidi! Letos sem to mel ale opacne :-( Asi prejdu na zpusob startovani z poslednich rad a bude pri tom zavode nejaka zabava a ne jen trapeni :-)

              0 0
              • Jogador  

                Hm, my jsme maličko zaspali, na start přišli asi v 9:35 ale stále tam ještě stáli cyklisti:) no, jsem jic hdost předjel a pak bum, a měnim, a předjíždím pořád ty samý, až na 26 sem dohnat ty skterými jsem jel, vlastně pak až do cíle jsem pořád jen předjížděl:)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.