• WRC

    Tak kdopak z vás se účastní letos?

    0 0
    • WRC  

      …myslím MTB

      0 0
    • Daf  

      Mám to v plánu. Jsem zvědavej na novou trasu.

      0 0
    • McBlacky  

      taky se pojedu podívat a hájit loňskej 21. flek

      0 0
      • Daf  

        Hmmm hezky… ja premyslim jak se dostat do prvni vlny :)

        0 0
        • McBlacky  

          no já loni stál vlevo jakoby za „divokejma“ a těch moc nebylo no a chvíli před startem sundali mlíko nevím jestli zrovna pořadatelé :) a tak jsme se nasypali dopředu – výsledek byl že jsem startoval řekněme mezi 60–80flekem, což se dá úplně v klidu. Zbytek jsem nějak sjel v prvním kopci – šlo by to i dřív ale někdo to položil ještě v Klatovech na silnici a tak jsem radši pár plašičů pustil než se někde tlačit a jít k zemi taky. Pak už se jelo pěkně nikdo nikde nepřekážel.

          na start jsme jeli 20min před :/

          0 0
          • RedAce  

            Tak to je pěkně na*ovno…to abych si tam vzal trenažer :-)

            0 0
    • goood  

      Puvodne jsem o tom taky uvazoval, ale dam prednost Xterre na Konopisti

      0 0
      • Darkson  

        nápodobně. já jen po loňské zkušenosti o KŠ ani neuvažoval;

        0 0
        • RADO77  

          Vzhledem k tomu, že mám před tím od 1.5. každý výkend nějaký MTB maraton (Karpacz, Šelu, Malevil a Silesii) a 2.6. jedu Halfironmana, tak KŠ letos taky vypustím a dám si jeden víkend oraz. To Goood: Tu X-terru schvaluju. Pojedeš i Prahu?

          0 0
          • goood  

            Chtel bych i Prahu, mam to 1km od baraku, tak by byl hrich to nejet :-) Kde se kona ten Halfironman ?

            0 0
          • Darkson  

            ty už jsi jel tu Hostivař? jestli jo, mohli bysme udělat nějakou vyjížďku přes Hostík, že bys nám udělal ukázku MTB a běžecké trasy.

            0 0
            • RADO77  

              S tou projížďkou trasy souhlsím. Jen najít termín. Příští dva víkendy jsem mimo, ale přes týden je už dél světlo a tak co to neprojet teď ve čtvrtek?

              Jinak Halfironman je www.wem-triathlon.eu/.. Je to v Litschau, hned za hranicema u Jindřichova Hradce – prý tam má startovat i Norman Stadler. Termínově mi to vyhovuje jako příprava na ironmana v Klagenfurtu. If by sis to chtěl zkusit, tak doporučuji zvážit i levnější alternativu u Pardubic. Koliduje to ale termínově s tou X-terrou v Praze a pro mě už je to pozdě.

              0 0
              • Darkson  

                fajn:-). a co třeba úterý příští týden? momentálně mám nepojízdnýho bika:-(

                0 0
              • goood  

                Projizdky bych se urcite taky zucastnil at vim co me ceka.

                Toto halfironmana zatim zkouset nebudu, uvidim co se mnou udela xterra :-) Ale aspon vim, ze se neco takovyho jezdi

                0 0
        • Ladap  

          Proč ne ? Každopádně to byl vloni silný zážitek. ladap.rajce.id­nes.cz/Kral_Su­mavy_2006_/

          0 0
    • Bauvi  

      Ještě jsem Krále nikdy nejel, ale je to můj sen. Na kole jsem dal minulej rok 3 000, letos mám novej stroj, a už mám 500 km. Vážně by mě zajímalo, jestli na to mám a jestli to dokážu. Ale asi neodolám a zkusím to… Kolim jezdíte ročny vy, co Krále zvládáte?

      0 0
      • McBlacky  

        když jsem jel prvního Krále měl jsem najeto 750km dojel jsem v první třetině na dlouhý -ale měl jsem ku*va dost :)

        0 0
        • Alty  

          Bez obav, to zvládne skoro každej. Loni sem startoval tejden po odložení berlí. Přece si to nenecham ujít. A třistapadesátej…

          0 0
          • Darkson  

            nj, ale jestli máš několik sezon předtím nalítáno třeba 10k ročně, tak to neni moc objektivní tvrzení…

            0 0
      • RADO77  

        To vůbec neřeš. Já jsem jel loni krále s najetýma ani ne těma 500, co máš ty teď a dojel jsem nějak kolem půlky startovního pole (je pravda, že loni jsem si to opravdu užil) Navíc do té doby něco najezdíš. Vůbec bych se toho nebál.

        0 0
    • karf  

      jj, uz jsem tam prihlasena na kratkou – slibuju si od toho zazitek intenzivni, nikoliv pozitivni, tak uvidime

      0 0
      • McBlacky  

        koukal jsem na novou trasu a myslím že to co je společný nebude tak hezký jako zbytek dlouhý po rozdělení. Tam to vypadá vyloženě super. Navíc na krátký přijdeš o Plošinu a vůbec…

        0 0
        • karf  

          co je Plosina? – ve spojeni s bikem to ma doooost podezrelej nazev

          0 0
        • cabadaj  

          Nazdar, hele , neřval si náhodou loňi před poslední občerstvovačkou na posledním brodě jestli někdo nemá vodu. Myslím že si to možná byl ty. Oblečenej do dresu Kellys …

          0 0
          • McBlacky  

            jestli jsem něčeho měl fakt dost tak vody :) jel jsem v černo-modrým dresu od Virusu ale kalhoty jsem měl kellys

            0 0
    • Meesha  

      ja nejspis ne a dost me to mrzi :-( Nicmene mi to snad vyjde, ze se prijedu aspon podivat a uzit si atmosku.

      0 0
    • petebike  

      letos to nevyjde, po ucasti od roku 2000–05, 06-nemoc, tak letos ne-e, tyden pred tim je pohar a tyden potom je etapak v polsku tak budu odpocivat na ziletce

      0 0
    • frof  

      Taky mam v planu se vratit na krale.Asi nejvice me laka zmena trate.A taky trochu ty nejstarsi vzpominky na prvopocatky meho zavodeni.

      0 0
    • bam  

      Loni jsem ho jel poprvy a moc se mi to libilo. Hlavne diky tomu blatu :) Jeli jsme na pohodu, az nam lidi nadavali at se jedem vykecavat nekam jinam :)

      0 0
    • Bauvi  

      A do kdy je reálná šance podat přihlášku, aby ještě bylo místo?

      0 0
    • smallbrother  

      Krále Šumavy, určitě dlouhou. Pořadatelé u mě mají z loňska vroubek.

      0 0
    • femal  

      jasne ze jedu, ale v klidecku, zadna krec, je to spolecenska zalezitost.

      spis by me zajimalo jak tam resite spani ? ja tam jezdim s mensi partou uz 4 roky a az na lonsky rok jsme spali na zemi u aut :))))

      vloni to ale fakt neslo…

      0 0
    • oxyaction  

      Taky pojedem a spát se bude ještě neznámo kde:-)Minulý rok to bylo v areálu na hřišti.Když odešli lidi,bylo ještě před dvanáctou,dvě lavice k sobě,karimat­ka,specák a bylo fajn.Stany tam jsou pro lidi sice na posezení,ale nikdo nic nenamítal.Jen to počasí bych si přál letos příznivější.

      0 0
      • femal  

        no, minuly rok jsem poprve spal v nejakem hotelu (dost prisernem). kvuli pocasi… doufam ze se to nebude opakovat (pocasi ani hotel)

        0 0
    • pos3k  

      koukam ze se vsichni chrti vychrti na sumave :) docela budu zvedav na mostecky maraton (v ten samy termin)

      0 0
      • Meesha  

        ano, to je vec vskutku debilni… na CSC zase premysleli… Vetsina elitaku zamerujicich se na pohar bude v Moste.

        0 0
      • game_over  

        elitak nejsem :) ale o KŠ jsem uvazoval ale vzhledem k tomu ze to je ve stejny den jako Most a ja jsem mostecak tak je rozhodnuto

        0 0
      • petebike  

        taky jedu do Mostu, kolize s poharem moc nevadi, stejne na Krale nikdy moc Elitaku nejezdilo, ale letos tedy asi prijede jeste min…

        0 0
        • pos3k  

          je pozmenena trat, ale snad vsechny chutovky jsou stale zacleneny…nebude to zadarmo :)(budu se tesit na report)

          0 0
          • game_over  

            myslim ze krpalu a velky moire se urcite nevyhneme… jestli teda myslis tyhle chutovky

            0 0
          • petebike  

            jasne, most mam rad, i kdyz tedy nesmi moc foukat neni to zrovna nej proti vetru :-(,

            beru Savu s fotakem…

            0 0
            • game_over  

              tak to se tyka nastesti jenom dvou mist okolo matyldy a nebo zas u hipodromu kde je to otevreny a to zas nejsou tak dlouhy useky

              0 0
              • pos3k  

                u Matyldy je to ted zkraceny – neobjizdi se, vitr je tam fakt nekdy kruty, nikde zadna zabrana :) jsem zvedav na inline, je v planu vybudovat asfalt kolem Matyldy, zafouka a clovek se bude koupat :)

                0 0
    • Bauvi  

      Četl jsem v propozicích něco o prezentaci, která probíhá den před startem. Tam by člověk asi určitě měl bejt, co :)? O co tam vlastně jde, v té prezentaci?

      0 0
      • femal  

        to neni „prezentace“, jen to psal nejaky idiot. jedne se o uplne normalni PREZENCI. proste se tam musis prijit ukazat, dostanes cislo a nejaky suvenyry, promo materialy, nejaky tuby s energetickym hnusem apod.

        0 0
        • femal  

          …jo, a taky dostanes chip, ktery si pripevnis na nohu a podle toho Ti zmeri cas…

          0 0
        • Bauvi  

          A nebo jsem to jenom blbě přečetl :))

          0 0
          • femal  

            je tam skutecne „prezentaci“ – no, jsou to hotentoti…

            0 0
            • Bauvi  

              Dík, už jsem měl strach, že jsem v první třídě nedával pozor a nezapamatoval si písmenka :))

              0 0
        • zdenek  

          No: „… se tam musíš přijít ukázat…“. Ale nemusíš. Pokud je vás víc, stačí, když tam dorazí jeden a vyzvedne startovní čísla. Ostatním je může rozdat až ráno před startem.

          0 0
          • Bauvi  

            www.authorkralsumavy.cz/triatlon/fr.asp?…

            Tady se píšou, že prezentace je v pátek, ale i v sobotu ráno. Musím tam čloběk bejt na oba termíny po celou dobu jako na nějaký dvoudenní školení, a nebo je to tak, že tam prostě v tom časovým rozmezí přijdeš, dostaneš číslo atd, a hned zase jdeš a seš už prostě „odbavenej“ a připravenej na závod?

            0 0
            • Meesha  

              nemusis. Bud v patek, kdyz tam chces prespavat a nebo v sobotu rano. To je pak trochu vic fofr, nervozita a vic lidi.

              0 0
              • Bauvi  

                Jasně, to chápu… Takže člověk sice bude v sobotu ránu vyjíždět z domova (Rakovník), třeba ve 4.00 ráno, a na prezentaci si musí hlídat nervy, ale nemusí tam spát, to je výhoda… Díky :)

                0 0
              • wendak  

                taky jsem se bál nervozity v soboru ráno, alo loni jsem byl příjemně překvapen, prezence trvala cca 5 minu a bez front ;)

                0 0
                • Bauvi  

                  Sakra, všichni jste tu nějak zkušený, a já jsem ještě nikdy nejel žádnej závod :). Njn, ale bude to sranda, minulej rok jsem na biku nalítal 3500 km a letos už jsem na 700 km. No tak snad bych tam nemusel bejt úplně za blbečka…

                  0 0
                  • wendak  

                    všichni zkušení radí aby si člověk rozvrhnul síly atd., já to vždycky napálim, pak se někde zrakvim a pak už jenom pivo na občerstvovačkách :))) a vždycky dojedu, loni třeba na neřadícím kole se šesti pivkama a zase kolem půlky startovního pole, tak to neřeš jeď a užívej si to, můj první maraton byl taky Král a byla to bomba :)) letos ale nejedu, jsem v práci :(((

                    0 0
                    • Bauvi  

                      Hmm, to by mě taky štvalo, kdyby mi to práce pokazila, já si zase musím odpustit fotbalovej zápas… Ale to klidně oželím :)). Se šesti pivkama bych asi jel v protisměru, a v kombinaci se 70 km a 1800 m převýšení by to pro mě znamenalo asi jistou smrt. Nejedu na umístění, prostě si to chci užít, hlavně v pořádku dojet a dokázat si, že na to mám… Osobně, když dojedu, jsem Král Šumavy :)

                      0 0
                      • karliner  

                        Třeba letos na nové trase to bude lepší, ale pokud jsi se nenatlačil na startu úplně na začátek a po startu nevystřelil jako šipka, tak z těch 70 jsi prvních 20 km tlačil, protože v tý mase lidí prostě jet nešlo, tak buď v klidu :-)))

                        0 0
                        • Bauvi  

                          O tom jsem taky dost slyšel, že po startovním výstřelu se v hloubi pole vlastně ještě tak 15 minut nic neděje :)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            ale no tak :)

                            0 0
                            • karliner  

                              tak není pravda, že by se vůbec nic nedělo – trénuje se stání na kole v zacvaknutejch espédéčkách, což samo o sobě v tom davu je pro většinu borců dost adrenalinovej zážitek :-)))

                              0 0
    • oxyaction  

      Přesně tak a taky jde o tu atmosféru všude kolem,před maratonem a po závodě.Všude spoustu lidí se stejným koníčkem=bajkem,su­per už se na to klepu.

      0 0
      • Zerocool  

        tak vždy jde o tu atmosféru, jsi s lidma, kteří jsou na naladěni na stejný tón…

        0 0
        • Bauvi  

          Jo, to je recht. Nevím třeba, jestli tam každej jezdí jen za sebe a na krev, a nebo jestli jedeš, pokecáš s tímhle, potom zas s tamtím…

          0 0
          • Zerocool  

            tak pokecat můžu spíš po závodě, ne?

            0 0
            • lizar  

              A o tom to je no aspon to tak beru já, že když už se účastním nákého marathnu tak se snažím si to užít naplno a pokecat během té akce s kým koly a při čem koli. No jen jsem se tak se srandy díval kolik to mám do Klatov a je tokolem abych nekecal cca 350 km po dálnici a asi čistá jízda 4.30 hodin. NO tak snad někdy až zbantám více lidí i když nemám moc v lásce masové akce i když jednou by to chtělo prožít bikerský svátek :)

              0 0
    • Bauvi  

      Hele, jak to řešíte s ubytováním cestou? Budete tam jenom v sobotu, nebo třeba i v pátek, a tak?

      0 0
      • smallbrother  

        Z východních Čech přijedeme v pátek, přespíme (asi) ve škole, ráno závod, odpoledne domů.

        0 0
        • Bauvi  

          Ve škole? Jako že je nějak zařízený místo pro spaní na závodníky?

          0 0
          • smallbrother  

            jj, na chodbách ve škole hned vedle úschovny kol. Stojí to pár korun. My teda obvykle stavíme stan na hřišti za školou, ale loni se nám vzhledem k počasí nechtělo.

            0 0
            • Bauvi  

              A kde se o tom víc dovědět, třeba kde je ta škola, nebo tak?

              0 0
              • smallbrother  

                To ti řeknou přímo u registrace, nebo úschovně kol. Nebo to najdeš sám, všude jsou navigační šipky. Nevím jestli na webu k tomu něco je.

                0 0
    • mountaineer  

      Nevite jestli je trat uz vyznacena?

      0 0
      • Alty  

        Dneska je první zkušební objezd celý trati, průjezdnost, kreštesty atd. Mapa je na www.authorkralsumavy.cz/…n/mtb_ak.asp Objednávky počasí tamtéž..

        0 0
        • mountaineer  

          Jeli jsme dneska cca prvni polovinu trati a bloudili jsme docela dost:o(Ale par lidi nam rikalo o cca 30 lidech ktery jsou pred nama asi hodinu a pul,to jste byli vy?:o)

          0 0
          • Alty  

            Jasan.

            0 0
            • Alty  

              Jasan, to sme byli my, ale dnes beze mně.

              0 0
              • mountaineer  

                a nevis kdy bude trat vyzbacena?a jste nejak domluveny s lesakama na odtahani dreva z cest nebo si kazdej prihlasenej mame udelat brigadicku?:o)

                0 0
                • Alty  

                  Já myslim že trať bude vyznačena Popříští víkend úplně ale myslel sem, že už je základní značení hotový. Dřevěný kmeny ned 70cm patří k trati, ty menší se ještě odklidí. A holek jede málo protože neví jaká to bude krása. A my jim to nepovíme páč by nám do toho cestou kecaly.

                  0 0
    • jakub  

      tak jsme se s moji napsali taky… zaujalo mne, že na dlouhou trat jsou jenom čtyři ženský, to je to pro baby tak těžký nebo eště prostě vyčkáváte???

      0 0
    • Bauvi  

      Někdo tu mluvil o nějakým přespávání ve škole, či co. Co o tom kdo prosím víte :)?

      0 0
      • petebike  

        spal sem v tom jen jednou, tedy jestli se tomu da rikat spanek, asi sem zhejckanej…ale hodne lidi na jednom miste…takze vem si karimatku, spacak, spunty do usi, klapky na oci a je to cca 20 metru od prezentace…

        0 0
    • Bauvi  

      Ještě jedna věc, jsem hroznej člověk :). Jak je značená trasa, má si člověk s sebou vzít vytisklou mapu, nebo něco dostane, nebo se jezdí bez mapy a je všechno dobře značený?

      0 0
      • smallbrother  

        proboha ne! Všichni jedou bez mapy a kolem tebe je takovejch lidí, že je těžký zabloudit. :)

        0 0
      • McBlacky  

        LOL vem si mapník a buzolu :)

        0 0
        • Bauvi  

          hahaha, nikdy jsem nic podobnýho nejel a pojedu to sám, takže chci bejt připravenej na všechno :)

          0 0
          • Alty  

            SÁM to teda rozhodně nepojedeš.

            0 0
            • Alty  

              A na všechno se připrav.

              0 0
              • Alty  

                Já se docela začínam těšit. Sem zvědav za jak dlouho si budu nadávat a slibovat že jdu fakt naposledy MTB závod.

                0 0
                • jakub  

                  no ja jsem teda zvedavej hlavne na ty brody, co se s nima porad Kral sumavy vsude chlubi…

                  0 0
          • Zerocool  

            vem si GPS

            0 0
    • Máca  

      Asi zase jo. Dlouhou.

      0 0
    • civetta  

      Jasne, dlouhou, na kratky je opruz ten vyjezd z namesti, jak psano vyse… Jedu poctvrty, takze se tesim na novou trat a pristi vikend se chystame si to najet – uz je to nejak znaceny?

      0 0
    • Twister  

      Zdar, chystám se tam poprvý, tak se chci na pár věcí zeptat: Jak dlouho se tam asi jede autem z Prahy, kde se tam dá zaparkovat a jak dlouhý jsou fronty u prezentace tak v půl osmý? Jedu bohužel jen krátkou, ale asi i to bude stačit.:)

      0 0
      • McBlacky  

        hele ty specielně si dej dlouhou, jede ti to super a má to jen výhody. Dýl se projedeš, nebudeš se tak tlačit protože dlouho jede mín lidí…

        0 0
        • Twister  

          Vezu se s člověkem, co jede krátkou. Jsem rád že mě tam někdo vezme, tak nechci hrotit brzkej odjezd jenom kvůli mně.:/

          0 0
          • jakub  

            no a co tombola?? na tu nečekáte???… na nejduležitější část závodu??? no to je dobře, aspoň zbude víc na nás… ((((-:

            0 0
            • Twister  

              Tak na tombolu se doufám čeká, to je tak jediná příležitost, kdy můžu něco vyhrát, ale myslel jsem brzkej odjezd ráno z Prahy. :)

              0 0
    • Jogador  

      Jelikož dovoz, který mě vozil na závody srazilo auto, a bude měsíc mimo provoz, tak mi padl i dovoz, měli by ste někdo místo v autě? kdyžtak na meil. Jo ,a je to z Prahy, a asi dlouhou…

      0 0
    • Darkson  

      jelikož nám zrušili xterru na konopišti:-(((, začínám přemýšlet, kam se vydat. Váhám mezi Králem a Mostem. Jel někdo ten mostecký maraton? podle webu to vypadá na těžkou trať. trochu mne děsí, že dlouhou loni jelo asi 60 lidí a samí chrti:-).

      0 0
      • McBlacky  

        pojed se mnou na Krále… noc ve škole, dáme picošku v garáži, pozewlujem po nový trati. Bude pohoda :)

        0 0
      • game_over  

        oproti minulemu roku je trat v Moste zmenena Klasik ma 52km a rekl bych ze pridali na obtiznosti – trat jsem tak nejak projel

        0 0
      • Daf  

        Hele jestli nejedes pohar, tak pojed na Krale. Zavod v Moste neni spatnej, ale jsou to dva ohruhy a krajina nic moc.

        0 0
      • JancA  

        Krale jsem jeste nikdy nejela,ale tech lidi, to me dost desi…Pojed do Mostu,je tam hodne technickych sjezdu a vyjezdu,to se Ti bude libit:).Ja to jela pred dvema lety jako asi treti zavod v zivote a dost sem koulela vocima.Taky pro zmenu bulela na trati a zas si z toho delaj poradatele prdel,tak jedu zas,at maj zpestreny video:)))))

        0 0
        • Darkson  

          jsou to trochu extrémy- 60 versus 1000 lidí na dlouhý, jinak tratě budou náročností asi sronatelný. jedeš dlouhou?

          0 0
          • JancA  

            no to zas ne,kratka staci, jsou to dva stejny okruhy,coz me nebavi…i tak myslim ze budu ko…na Krale se vyprni,ty davy za to fakt nestojej,loni to jelo malo lidi protoze tusim bylo hnusne,ale jista si nejsem:)

            0 0
        • game_over  

          jasne prijedte do Mostu at poznam nekoho z b-f :)

          0 0
      • petebike  

        v Moste bude spicka protoze to je v poharu MX, na Krali bude tuna lidi, asi i lepsi obcerstveni na trati,

        ale trat na krali je zazivnejsi, neni tam tolik rovinek co v Moste, zato teren je v moste zas lepsi, dva – tři tezky sjezdy na jedno kolo, vyjezdy jsou taky dost zazivny, – proto jedu do mostu, bohuzel se to kreje, jinak bych rad oboje…

        0 0
      • petebike  

        jeste profil z 2005

        nastoupano 2140

        0 0
    • tulda  

      možná to tu někde je, ale… už ste někdo projížděl trasu? je to značený?

      0 0
      • ¨MZ  

        značený to bude až při závodě a potom se značení odstraní. Je to kvůli motorkářum a čtyřkolkařum, který podle starýho značení jezdí a majitelum pozemků se to pochopitelně nelíbí. Alespoň tak jsem to slyšel.

        0 0
      • mar.lo  

        …jak se vam jeví trasa ve srovnání s minulou…?

        0 0
    • zmikes  

      Jedu na ČP maratonu Extrém bike do Mostu… www.klmost.cz

      0 0
    • Jarin 75  

      Nabízím spolujízdu na letošní ročník MTB KŠ Trasa Olomouc – Brno – atd. mám zajištěno i ubytování v penzionu 350,– Kč noc. Odjezd v pátek 14 h návrat v sobotu. Selhal mi parťák. yarink@seznam.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.