• joyrex

    Zdar jako sviňa:) Mám problém s pravou šlachou pod kolenem, v poslední době jsem jezdil docela hodně a noha to asi nezvládla – doktor mi zakázal na tři tejdny jezdit(peklo:)), neznáte někdo nějaký účinný prostředek, mast atd.? díky

    0 0
    • hydrant  

      bych se asi řídil tím doktorem, kdyby existovalo něco rychlejšího než 3-týdenní klid, tak by ti to řekl. Nebo se ho zeptej. Někteří doktoři ti šetří kapsu, dají mast, která je bez doplatku a léčíš 3 týdny, třeba by ale bylo něco dražšího, ale s kratší dobou léčení

      0 0
    • Vrci  

      pomáhá dolgit gel, ale jen v tom směru, že to přestane bolet a můžeš aspoň chodit, ale hojení to neurychlí. Takže zkus mazat, ale s kolem počkej. Ten doktor to študoval, tak asi ví o čem mluví.

      0 0
      • jecnak  

        I hojeni to urychli, jelikoz je v tom nejaky brufen, coz je protizanetlive.

        Jinak ovsem souhlas – doktor vi o cem mluvi.

        0 0
    • Eila  

      jestli mas moznost sehnat od nejaky babky obycejnou domaci kostivalovou mast tak to mas za pardni ok, ale nekupuj ji, v kupovane nic neni a je to na houby, jinak se todela ze nastrouhas koren do lihu a tyden a vice nechas luhovat. Mamka sitim leci zanety slach a jeto jediny co pomaha

      0 0
      • Alex  

        Suhlasim, kostihojova mast je cool.

        0 0
      • hydrant  

        jenže než to vylouhuje, tak se mu noha uzdraví sama :-)

        0 0
      • lubos  

        Jsem zkousel kupovanu, jsou dva typy (alespon co jsem nasel) od ceskeho vyrobce, jenom jedna je v bravcove masti a ta vypada , ze je dobra. Ale neumim posoudit nakolik je horsi :(

        0 0
        • PePu  

          Muzes sdelit konkretni udaje, abych nekoupil zrovna tu druhou spatnou?

          0 0
          • lubos  

            Kelimek (vypada jako kelimky na ruzne ty masticky co si davaj na tvar zeny) je cernej, to ho odlisuje.

            Napsano (mam to na stole) na nem je

            50ml Tradicni KOSTIVALOVA MASET Dr.F.Dudek Praha 10,CR

            Cena cca 50kc.

            0 0
        • Eila  

          no nez jsem ji dostala poprve delanou tak jsem kupovanou chvalila, ale uvaz ze v domaci mas jen kostival a je ho tam moc, v kupovane je ho opravdu spetka..

          0 0
          • lubos  

            No, to prave nevim kolik tam toho je. Ale dik za info, budu shanet/(nebo si udelam :) vlastni.

            0 0
          • PePu  

            Ta doma delana je opravdu jen kostival v lihu? Zadne sadlo, vceli vosk…? Nejde mi na rozum, jak z toho pak muze byt mast. PS: kde se nejlip da kostival nakopat?

            0 0
    • Phoebe  

      Určitě dej na doktora. Mám podobný problém, ale jsou to vazy. Pravé koleno mám po dvou operací (meniskus a plastika křížového) a teď se mi zase natrh postranní vaz (basket), takže mi hrozí třetí operací. Raději si dávám oraz, basket vůbec a na kolo je minimálně. Nejlepší jsou na to lehké procházky – vím, že je to na hovno, že nejsme důchodci, ale co se dá dělat. Tři neděle to vydrž, na kolo vůbec nelez a pak bude zas pohoda. Jo a jak tady píšou „kostival“, také občas používám od babičky a je to zaručený. Čau

      0 0
    • kolombo  

      Zrovna jsem si říkal, že se tu mysím zeptat, jak léčíte záněty šlach pod kolenem … Mám to skoro každý rok, mažu na to Indobene gel, ale uvítal bych něco účinnějšího … Asi půjdu někam vykopat ten Kostival.

      0 0
      • Eila  

        jo ted me napadlo ze se da uzivat i cerstvej jen nastrouhanej. v lihu vydrzi celou zimu.. ted si hraju na zahradnici a kopui kde se da, na svaly, vazy, slachy ale i vyrony a narazeniny je super..

        0 0
        • kolombo  

          No, já jsem nakonec navštívil lékaře, v lékarně vyzvedl prášky Movalis a mast IBU-HEPA a po necelém dni léčby je výsledek více než patrný. Otok zmizel a koleno se dá opět používat :-)

          0 0
    • tjuren  

      Seš profesionál? Asi jo, jinak bys nemusel dávat přednost cyklistice před vlastním zdravím. nedávno jsem četl článek o zázračných ortopedech, kteří ti rychle pomůžou vrátit se do sezóny. škoda, že to bývá někdy sezona poslední, protože z akutního problému se stane problém chronický. Prostě neblbni, choď plavat a na procházký s nějakou babou a za tři týdny budeš chlapík jako rys.

      0 0
      • Rendy  

        Zánět šlachy pod kolenem… tím mysíle zezadu koleního kloubu směrem k lytku??? protoze ja se nedavno po praci jel projet a nejak me tam zacalo mirne pobolivat… byl jsem od baraku asi 30 kilaku, tak jsem to s tim dojel… pak jsem uz kulhal, ale dalo se to… druhy den jsem se malem nepostavil… dal jsem tomu par dni pokoj ale znate to… nedalo mi to a jak bylo trochu lip, skocil jsem na bike a hura ven… druhy den to zas bolelo… no parkrat jsem jeste vyjel ale zadna zmena… ted uz nejezdim tyden… ale jeste to citim… u lekare jsem nebyl… zlepseni sice je, ale ok nejsem… proste krypl ve 28 letech… snad se to casem samo spravi a ja to snad jeste par dni bez biku vydrzim…

        0 0
        • McBlacky  

          jksou namožený to je ok mě po větších dávkách bolej taky někdy víc někdy mín, ale teda spíš tak po 130 a víc než po 30…

          0 0
          • Rendy  

            30 zbyvalo domu kdyz me zacaly bolet… najeto bylo kolem 40… jinak pred tou jizdou jsem mel 14denni pauzu kvuli stehovani… predtim na kole tak 4 az 5krat tydne a vse ok… ta pauza me znicila :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.