• Nedavno jsem slysel napr. o zkracovani slach cyklistu. Nevite proc je tomu tak a jak to na sobe poznam? Pochlubte se se svyma chorobama – klouby, zada, zminene slachy, mozol na sedacim ustroji…:)

    0 0
    • pitelboy  

      to by se sem neveslo…

      0 0
    • Otaku  

      ja mam problem natahnout nohy, treba pri tom cviku jak se ma predklonit a hmatnout rukama na zem. Ale jezdim kratce tak nevim jestli to nebude spis ze sezeni u kompu…

      0 0
    • BH  

      bezne jsou krecove zily, rada byvalych cyklistu na to trpi.Jinak vsichni silnicari drive meli revhma jako hrom,vozili se „kapsicinove“ naplasti. Duvodem je zmena teplot , pri vyjezdu horko a ve sjezdu zima a take frajerina, jakmile vylezlo slunce jezdilo se s kratkym rukavem a holyma nohama.To je vlastne nemoc vsech mladych, take ted vidim v breznu-dubnu silence s kratkym… zadelasno na revhma.

      0 0
      •  

        Ja jsem taky v hospode na vesnici slysel povidat jednoho chlapka jak cyklisti maj problemy s potenci…Ale taky rikal ze profici denne jezdi tak 5 hod, tak nevim nevim co je na tom pravdy. Ale spis by me zajimaly teda ty slachy.

        0 0
        • jimmy63  

          Já si šlachy jeden čas musel „natahovat“ nebo jak to popsat..stačí,když si jednou,dvakrát denně sedneš,natahneš nohy,dáš je k sobě a dotýkáš se rukama prstů nohou..jednoduchý a za pár tejdnů se hlavou dotkneš hlavou kolen:))

          0 0
    • ddd - andy  

      Ver tomu ze i po ranu jsem schopnej se dotknout v predklonu rukama zeme a po mensim rozcviceni i dlanema – je to o pristupu, zodpovednosti.. Problemy se zadama jsem „vyresil“ asi pred 5ti lety kdy jsem si zlomil 3 obratle a od te doby me zada neboli (tuk, tuk :-)) (ale probiha strecink tak 3× tydne a plavani, masaz) No a sedaci ustroji – vyzkousej par sedel ale pocitej s tim, ze po 5ti hodinovym zavode v desti se dalsi dva-tri dny budes v sedle docela trapit.. PS:pro pany – s vykonosti na kole roste do urcitze miry i vykonnost v loznici.. cimz samozrejme netvrdim ze Martinez je druhej Rossenberg.. ;-) takze asi tak.. imho..

      0 0
    •  

      hmm takze krupajici kotniky, obcas bolest levyho kolena + lupani v kolenech, bolest ramen(lopatky), po srazce se stromem krupany v pravym loktu, jeden cas bolest pravyho zapesti, krupani konecku prstu, je toho dost :-/

      0 0
      •  

        Ale tu potenci nikdo neprizna:)))

        0 0
        •  

          kua chlape koukam ze paris utcko :D nehral su Nreala?? ja jo, neznas nahodou klan <DN> :)

          0 0
          •  

            sakra SVR, Boxon, Moci, Dalax, Lord British alias Dekker, Molotov hm to byly casy…

            0 0
            •  

              Hehe, Ví?o, to je nahoda. Sem molotov, no. Jak jsi na to prisel? A kdo ze ses ty? Kazdopadne se mej

              0 0
              •  

                HH ja sem LOVIT ;) podle stranek, na kery maš odkaz

                0 0
    • DyEm  

      bych přidal: naprosto nesouměrná postava, tenký ruce a tlustý nohy :)

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      nejvýraznější nemoc z povolání jsou rámečky na nohách, rukách, hlavě a kotnících. nesleze mi to ani v zimě.A ve škole sem neudělal výmyk a při gymnastice sem byl dřevo. Stejně tak dřevo na fotbal a „zručnostní“ sporty obecně.

      0 0
      • pitelboy  

        A to se rika BROUK PYTLIK prace vseho druhu …

        0 0
      • Martyss  

        btw to bude spíš tím, že ty sporty neděláš. Málo lidí má ten talent, že bez tréningu vezme míč do ruky/k noze a dělá ze všech blbce. Vlastní zkušenost. 4 roky jsem chytal ve futsale/sálový kopaný. Teď rok nic a jsem naprosto v řiti :-/

        0 0
        • pitelboy  

          Martyssi mas pravdu. Leta sem hral BASSEBALL ted uz to nakej rok nedelam a umim to sotva zpulky…:-(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.