• biker 0071

    Jak jsou na tom tyhle hydrauliky cena/výkon?

    http://www.kupkolo.cz/…86_4193.html

    0 0
    • kali222  

      sahl bych lehonce vys http://www.kupkolo.cz/…35_3303.html

      525tky a 535tky= nikdy me nezradily, samozrejme neni to top

      0 0
    • Evilcleaner  

      jsou v pohodě, není to žádný zázrak ale brzdí docela dobře, největším problémem jsou origo desky a kotouč. tzn pokud koupíš nějaký lepší kotouč a poté co se ojedou tak i desky (kotouč stačí aligator za 300/kus) tak to bude brzdít opravdu slušně. jediná kosmetická vada co mi tak přijde tak že je tem místo alu páky takový nic moc kovový výlisek, ale to je třeba i u elixiru 5, což jsou o dost dražší brzdy a jak jsem řekl jedná se jen o kosmetickou vadu

      0 0
      • Marskatin  

        Rok jsem jezdil na jejích přímých předchůdcích 485 a bylo to v klidu. páka není výkovek ale vylisovaný plech takže je dost houbová, ale to je XT (ve srovnání s jinými). Neuvařil jsem je, nezklamaly. Vážím 95kg. řekl bych, že podobně jako u ráfkových brzd záleží na konkrétní kombinaci brzda-desky-kotouč. Tam taky některá směs na některém ráfku byla excelentní a na druhém propadák. Na DH to není. Ale na normální ježdění, maratony, XC bych si troufnul.

        0 0
    • nyqi  

      Tyhle brzdy jsem kupoval někdy v létě o prázdninách, kupoval jsem je s kotouči trektro ( chtěl jsem co nejvíc ušetřit ) a zatím byly super. Na mojí váhu ( 67Kg ) mají účinek více než dostačující…

      0 0
      • Evilcleaner  

        je fakt že ty kotouče tektro, až na to že jsou odpudivé:-D, tak neváží moc a brzdí docela dobře.

        0 0
    • Luk02  

      Ještě jedna věc, proč bych šel do těch M535, je to v podstatě i stejnej třemen jako mají SLX – takže do toho půjdou i líp sehnat destičky protože do XT,LX,SLX,Hone – jsou desky stejný. Je to sice detail, ale až to budeš někde shánět někde v zahraničí tak je to +…

      Jinak výkon bude ± na stejno…

      0 0
      • Marskatin  

        No má to ještějedn plus, pokud je třeba vyndat desky a vyměnit nebo jen očistit, tak ty 535, xt, slx… se dají vytahnout snadno-nemusí se kvůli tomu vytahovat kolo z rámu/vidlice.

        0 0
        • miloso  

          tak, tak to je pravda. Osobne by som šiel to SLX, čo plánujem aj keď je to zbytočný luxus, ktorý nevyužijem.

          A k 486, tak na 63kg sú super, keď vidím ako brzdia, tak ani vo sne ma nenapadne dať za brzdy viac ako za SLX. Deore by bol ideál.

          0 0
    • Gorole  

      Já mám tyto brzdy v Quartzu DSC vážím 110 kg a zatím bez problému.Brzdí dob­ře.

      0 0
    • Deus  

      Tady http://www.svetjizdnichkol.cz/…toucema.html mají tyto brzdy v akci i s kotoučema a s dopravou jen za necelé 2000Kč. Vyplatí se to? Mám lehce pod 70 kilo. Na 595ky bych si musel připlatit dalších 12 stovek.

      0 0
      • BigKarel2  

        Nó, nevím…já bych si připlatil… A když už 486tky tak knim aspoň lepší kotouče…Osobbě bych šel do Deore být tebou.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.