• Bumerangista

    Zdar,

    Ještě jsem neumřel a proto ani myšlenka jet z Práglu jednou za čas vyjížďku, která je stejně těžká jako Sudety.

    Už se to jelo ofiko tady:

    2009 jarní

    2009 letní

    2009 podzimní

    2010 zimní

    2010 jarní

    2010 podzimní

    Pak byly ještě neofiko pokusy, například to jet obráceně minulý rok a tak dále.

    Letos obnovíme tradici v sobotu 12. května v 8:00 pod Barranďákem na Bránické straně.

    Vašek

    0 0
    • crom  

      jooo Venca se po dvou letech opet probudil:)jasne ze jedu,ale chcipnem:)

      0 0
    • teepeex  

      jasny:)

      ale pojdem

      0 0
    • Reggie  

      fotky jak od Fischera, usmívající se šťastní lidé, krásná příroda, zkrátka pohodička, budu se snažit na ten výlet taky dorazit :-)

      0 0
    • Twister  

      Noo, asi bych se měl připojit. :)

      0 0
    • pepan_kladno  

      Sice mame silnicni zavody, ale ted se citim tak ze ve mne prevlada touha jezdit na bajku a bejt v prirode… Tak bych se taky predbezne prihlasil, jeste to potvrdim

      0 0
    • Bumerangista  

      Počasí vypadá dobře, pršet bude jen kolem Pálavy a tam to nestihneme dojet. Večer publikuji rozpis. Asi se budeme držet osvědčeného tempa z minulých let. Bude to malina.

      0 0
      • StrejdaS  

        Uz se tesim, napis mi prosim sms, kdyby se nahodou menil cas startu, asi nebudu zitra na netu.

        0 0
      • Twister  

        No, podle Medarda má zejtra ráno v Praze slušně chcát. ?

        0 0
        • tonik666  

          Ale kdeže…

          0 0
          • Twister  

            No a nedalo by se to jet v neděli? Kontrola v dešti to už je fakt hárdkór.

            0 0
            • Smazaný účet  

              podle obrázků modrý nebe, ne? :-)

              0 0
            • tonik666  

              Mám volno v sobotu, takže pokud to nebude vysloveně peklo, tak na bajka pojedu.

              0 0
            • Bumerangista  

              Pršet nebude. A když bude, tak stejně pojedeme.

              Jo a podle internetu se nemůžeš řídit, to je všechno jen propaganda. Například podle pocasi.idnes.cz zítra ani nekápne.

              0 0
              • crom  

                jeste ze mam vodeodolny fotak:)at je to peklo zaznamenano:)

                0 0
    • tonik666  

      8 ráno? Kdo má takhle brzo vstávat? No aspoň jsem si všimnul, že se někam jede…

      0 0
    • Masl  

      Dnes se mi to povedlo večer vcelku v ukočírovat, takže se dnes ráno budu moc těšit.

      0 0
    • Bumerangista  

      Podle radaru to vypadá, že bude pršet jen v 8.00, pak už ne. Tak bych start neposouval, protože rychle uschneme. Jestli je někdo z cukru, tak nás dožene po trase.

      0 0
      • karliner  

        Jestli jste dneska skutečně v 8 vyrazili, tak si nejsem jistý, jestli jste heroes nebo naprostý magoři.

        0 0
      • tonik666  

        Respekt těm co vyrazili.

        Já vstal, navlík se do cyklistického, pak začal slejvák. Chvíli jsem na něj koukal a pak se zase svlíknul. Vyrazil jsem až ve 12 po vlastní ose.

        0 0
        • Reggie  

          udělal jsem to samé, ráno 11 stupňů a když jsem měl vyjet začal slejvák, tak jsem to taky vzdal

          0 0
      • Thapsus  

        Tak co, ještě někde bloudíte, nebo se jen stydíte napsat, že jste den proleželi v peřinách ? :-). Nenapínejte !

        0 0
      • teepeex  

        chapu, ze muzi cinu se s odpadliky, sralbotkami a nechutnymi pecivaly nebavi, ale jak jste dnes pojezdili chlapci?

        piste poste:)

        0 0
    • crom  

      tonik,strejda:srac­ky,sracky:)),,ta­dy prsi nejedu" jeeeee vonavky:)i baba s nusi jako ja ujela co mela:)

      0 0
      • Bumerangista  

        Jiřák-Jiřák: 130km, 3050m. Potvrzeny sjezdy po sjezdovkách do Štěchovic a do Všenor, teď už je to ofiko trasa. Malina.

        Deštík, který zahnal cukrlátka zpět do postele, nám alespoň umyl kolo. A kachna v Třebsíně byla taky :)

        0 0
        • iceek  

          Byl by nekde log z letosni varianty?

          0 0
          • Bumerangista  

            Dnes večer to hodím na moje logy „zde“http://b­ike.notojo.cz/gps

            0 0
            • Bumerangista  

              Tak je to tam

              Jinak se myslím nějak rekonstruuje viadukt Žampach, tak až to dokončí, tak zprovozníme zapomenutý singl s kterým jsem počítal do trasy v roce 2009.

              0 0
              • iceek  

                Super diky moc. Snad uz konecne trefim ten vyjezd na Maj. To je pro me pokazdy kufrovaci usek. Loni s kamaradem jsme zkouseli nejaky starsi log a uz se to moc nedalo. Hodne jsme bloudili a nadavali :-). Dalo to nakonec 150km/3766m, nektere cesty uz neexistuji.

                0 0
                • McBlacky  

                  to je slušná porce :)

                  0 0
                • Bumerangista  

                  Když jedeš z Kletecka, tak dolů po žluté (serpentíny), přes potok, nahoru po žluté (letos se to po dlouhé době dá jet zarostrlým singlem vpravo, jinak tlačit nahoru), dál po lesní cestě. Pak žlutá vede ostře vlevo, tak tam stále rovně, směr hřiště (je tam šipka „k hřišti“). Hřiště je typu nohejbal vpravo v lese. Asi 30m po hřišti je třeba se dívat vlevo a takovým „úvalem“ na stahování dřeva jet vlevo nahoru. Úval je docela vysoký, tak metr a půl. Zkontrolovat, že po asi 10–30m je na stromě zamázlá velmi stará žlutá značka. Po konci úvalu už je pěšinka lépe znát, vede trochu doprava a pak už je to jasné. Dá se to na nejlehčí převod, ale má to víc jak 22% v měkkém a končí to malou výzvou přes šutr. Dřív jsme to dávali, letos jsme se odvolávali na věk. Pak se vyjede z lesa a nejlepší je to dát přes louku cestou vlevo o chajdy. Pak už je v lese zase žlutá, myslím.

                  0 0
                • Bumerangista  

                  Některé staré logy totiž nevedou cestou ;) Tentokrát je to čisté kromě sjezdu pod Černolice, který ještě není tak vyjetý, neb málo známý.

                  0 0
      • indoorajn  

        Panove respekt! A obstali jste i pred tajnou kontrolou na trase :)

        0 0
      • Masl  

        Super to bylo, díky spolujezdcům.

        0 0
      • Twister  

        Si děláte prdel… No, ale ani nelituju, že jsem to zabalil, jenom těsně jsem se vyhnul kašílu. :) Vidli jsem právě rozebral, a po vymontování čepů šla sama od sebe. Tak to něčim slepim…

        0 0
        • crom  

          fajn.kus jsi snama dal,to se pocita;)kdybys videl jak jsem se nakonec plazil:)ja uz tohle nemuzu

          tady jeste par fotek

          0 0
          • tonik666  

            uzivatel „babasnusi“ :D Fany, ty jsi takovy pozer naruby :D

            0 0
          • tonik666  

            uzivatel „babasnusi“ :D Fany, ty jsi takovy pozer naruby :D

            0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Ten mlok je super. Jinak celkově RESPEKT , to bych nedal.

            0 0
          • Bumerangista  

            Twister s náma jel v dešti, a když přestalo pršet, tak řekl, že „V takovém počasí nepojede, balím to.“ Holt někteří jsou tvrdí hoši a někteří ještě víc ;)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.