• Bumerangista

    Zdar,

    Ještě jsem neumřel, právě naopak jsem v dobré formě a ladím poslední km před Loudáním. Je to jediný závod, na který mám s rodinou čas. No a v sobotu pojedu na celodenní kontrolu řek, legendární motanici s největším převýšením kolem soutoku 3 řek u Prahy.

    Poslední se konala na jaře 2012, je tam odkaz na starší. Trasa bude klasická, je uvedena na bikemap zde.

    Sraz bude v sobotu 23.5.2015 jako vždy velmi brzy a to v 8.00 pod Barranďákem na Bránické straně. Já pojedu z Řevnic, takže si před tím střihnu těch 20km áčka, kdo bych chtěl se mnou. Bude asi trochu pršet, takže očekávám, že kromě dalších blců, kteří také trénují na Loudání, se nikdo nepřidá.

    Tentokrát neudávám harmonogram, ale tempo bude čistě Loudací (rovina tak 26–28km/h, stoupání tak 9–11m/min, sjezdy bez záludností). Moc se ale nestaví kromě hospody a to platí i při dešti, krom nějaké průtrže, kdy bude povoleno tak 5 minut sečkat pod smrkem.

    Hospoda bude jako vždy v Teletíně. Tímto bychom měli v pohodě dát za světla celou kontrolu včetně kopců na levobřehu Berounky zpět do Prahy. Já pak pojedu zpět do Řevnic po áčku.

    Tohle nenní jen tak normální vyjížďka. To je výzva. Kdo to dá se mnou celé, tak bude zaručeně vědět, že by měl při Loudání na první desítku.

    Kdyby se chtěl účastnit nějaký Loudal mimo region, tak může u mne přespat v Řevnicích jak v pátek tak v sobotu. V neděli pojedu zase na kolo směr Kačák a Dědkův mlýn, ale to už nebude takové maso.

    Jo a ještě jedna věc. Sraz je garantovaný, i když tady nikdo nic nepotvrdí ani na Facebooku nezaloží skupinu a Google kalendáři událost.

    Tel na mne v profilu.

    Venca

    0 0
    • crom  

      neni harmonogram nejedu:)fajnova trasa ale tohle uz fakt nedavam.tak hodne zdaru pane

      0 0
      • Bumerangista  

        Fany, já věděl, že tě ten harmonogram vyvede z míry :) Tohle by tě asi nebavilo. Ale někdy se musím přijet podívat na tvoje skočky. Ale až po loudání, teď se musím vyvarovat zlomenin.

        0 0
    • Bumerangista  

      Tak aktuální předpověď je, že nakonec nesprchne, takže se z toho stává dostupná vyjížďka i pro širší veřejnost…

      0 0
    • Paw  

      Tož já jedu bo chci být v té první loudací desině. Jinak harmonogram je jasný „odnevidimdone­vidim“, ale raději doporučuji vzít si sebou i baterky.

      Já se asi přidám až na Zbraslavi, k Baranďáku se mi nechce.

      0 0
      • Paw  

        Prohlídnu jsem si trasu a nakonec k Baranďáku přijedu – přišel bych o moc pěkné úseky (Točná, Homole), které běžně nejezdím idkyž bydlím za rohem. Tedy jen ten čas je na mě hodně ranní, ale uvidíme.

        0 0
        • Bumerangista  

          Ze Zbraslavi bys měl všechno krom Točné. Ale je pravda, že Točná je klasika.

          0 0
    • Masl  

      Je to trochu narychlo, ale tohle si nenechám ujít! Na tu poslední z května 2012 často a rád vzpomínám. Byl to velmi silný bajkový zážitek a myslím že i docela slušný výkon:-) Sice nejsem Loudal, ale pojmu to jako pěkný trénink na Trilogy. Uvidíme jak to letos půjde, když budu moc zdržovat tak se odpojím, přeci jen na současném kole jsem pomalejší, než před třemi lety.

      0 0
      • Bumerangista  

        Ok. Tempo snad uržíš, není cílem jet moc rychle, ale spíš nezastavovat…

        0 0
    • richard_majer  

      ctu dobre 124km a 3400m prevyseni?

      Premyslim jestli je dobre se pred startem takto otestovat, nebo nechat prekvapit az pri zavode samotnem :-)

      Osma rano rikas? To by bylo rano brzo vstat…

      Ceka se na posledni?

      0 0
      • Bumerangista  

        Zdar, jak před startem? Však je do startu ještě dost dlouho. Čeká se na posledního, pokud vyloženě nezevluje na každém rozcestí. Žádná chrťárna, ale jede se.

        0 0
        • richard_majer  

          v kolik myslis ze bychom se mohli vratit?

          0 0
          • Bumerangista  

            Cílím do 18–19h. Pokud se budeme loudat hodně, tak 21h. V případě potřeby je možnost se trhnout například ve Všenorech a máš to o 2h kratší. Další možnost je, že ze Štěchovic dáš áčko a máš to o 4h kratší, takže je to hodně flexibilní.

            0 0
            • richard_majer  

              OK, diky… budu vyjednavat propustku doma. Stejne jsem chtel zitra jezdit (trenovat?) na kole :-)

              0 0
            • richard_majer  

              v kolik jste dorazili do Prahy?

              diky za fajn vyjizdku.

              0 0
              • Bumerangista  

                Zdar, pokud bycho nedali pivo po posledním kopci, tak bychom tam byli tak v osm hádám. Domů pak já osobně po desáté. Co ty? Chytil jsi nějakého silničáře?

                Bylo to záživné, to jo. Díky všem, co dorazili.

                Můžu říct, že to byla taková malá loudačka. I celkový průměr seděl na vedoucí pozici (až na to, že my byli v hospodě a je třeba také spát).

                0 0
                • crom  

                  Ondra na te strojovne hezky pekne!kazdopadne natrenovano mate slusne vsichni

                  0 0
                • Masl  

                  Byla to paráda celé. Tohle je opravdu nejhezčí vyjížďka okolo Prahy jakou znám. Díky všem spolujezdcům, že mi umožnili vzpomenout si, jak je to krásné trochu se zmáčknout a nejenom zevlovat na trailech hned u Prahy a kopce jezdit jenom na pohodu nebo tlačit ;-) Budu vám všem držet palce na Loudání a jako důkaz přikládám foto z poslední vyhlídky dne.

                  0 0
                  • richard_majer  

                    foto nad Vltavou

                    0 0
                  • Bumerangista  

                    Díky za účast. Bylo to náročné a přes zevl v hospodě jsme to dali za světla, tak podle mne dost úspěšný ročník.

                    0 0
                • richard_majer  

                  silnicar siroko daleko zadny, jen motorky. Vitr byl milosrdny, mel jsem toho dost. Na Loudani to bude o preziti (jako kazdy rok) a dojeti, kdyz neni natrenovano :-)

                  0 0
                  • Bumerangista  

                    Já toho měl tedy také dost. Druhý den jsem dal kolečko po rodině 60km (také kopce), a už jsem jel v podstatě na regeneračku do 140 tepů. Je pravda, že v sobotu jsem krom piva nedal žádnou večeři ale stejně.

                    0 0
                    • Paw  

                      Tož dobré to bolo. Otestoval jsem aspoň 1×11 v reálných podmínkách trailů Čechách a zjistil, že s tím vyjedu vše co potřebuji, tedy pokud je síla a ta v sobotu vcelku byla.

                      Tož uvidíme, jak to bude na Loudačce na Moravě.

                      0 0
                      • richard_majer  

                        sledoval jsem Te a srovnaval s 2×10 kde budou a nebudou chybet prevody. Vypadalo to pouzitelne. Sily prehrsel, tak ta kombinace je pro Tebe OK.

                        0 0
                    • McBlacky  

                      jako dát 140/3000, nic nejíst a druhej den fungovat, to jsi docela hustej

                      0 0
                      • Bumerangista  

                        Abych nelhal, dal jsem hranolky s tatarkou ve Zbraslavi, cca 30 hranolek :) Ale doma fakt nic, protože nebyla doma manželka a já byl línej cokoliv.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          já bych umřel, ale mě znáš, já jsem extra žravej. Na Loudání půlka batohu jídlo a bez tří velkých jídel denně nikam nedojedu ;)

                          0 0
                          • Bumerangista  

                            Zas máš jiné waty, já to jedu všechno dossst na pohodu, ne že bych nechtěl víc, ale nemůžu :)

                            0 0
                            • McBlacky  

                              já mám dost rychlý metabolismus. I když nic nedělám tak toho spálím zhruba 1,6× jako normální člověk.

                              Otázka watů to ani není, podle ročníku co jsme jeli spolu, jedeš většinou rychleji než já (na pohodu). Já bych krátkodobě mohl jet sice víc (v řádu jednotek hodin), prostě velkej motor co ale žere i když jede pomalu :)

                              0 0
                          • Bumerangista  

                            Zase máš jiné waty a asi méně tuku v těle :)

                            0 0
    • Bumerangista  

      Pokračování zde:

      http://www.bike-forum.cz/…ntrola-3-rek

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce